Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Kałuszka, Marek"" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-52 z 52
Tytuł :
Generalized duration measures in a risk immunization setting. Implementation of the Heath–Jarrow–Morton model
Autorzy :
Polska Akademia Nauk. Instytut Matematyczny.
Kondratiuk-Janyska, Alina
Kałuszka, Marek (1959- )
Pokaż więcej
Źródło :
Repozytorium Cyfrowe Instytutów Naukowych
http://katalog.pan.pl/webpac-bin/222bimatPL/wgbroker.exe?new+-access+top+search+open+NR+cc95215554
IM PAN, sygn. cz332
http://katalog.pan.pl/webpac-bin/222bimatEN/wgbroker.exe?new+-access+top+search+open+NR+cc95215554
IM PAN, call no. cz332
Dostęp URL :
http://europeana.eu/portal/record/09404/id_oai_rcin_org_pl_42323.html
Tytuł :
Influence of Censorship on the Minimax Risk of Decision Procedures.
Autorzy :
Kałuszka, Marek
Pokaż więcej
Źródło :
Statistics; Jan1997, Vol. 29 Issue 2, p169-178, 10p
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-52 z 52

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies