Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Kamenev, A."" wg kryterium: Autor


Tytuł:
Reconstruction of Paleostresses in the West of Sakhalin from Tectonophysical Research Findings
Autorzy:
Kamenev, P. A.Aff10, IDS1062739123060054_cor1
Marinin, A. V.
Pokaż więcej
Źródło:
Journal of Mining Science. 59(6):919-929
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Giant Change in Electrical Resistivity Induced by Moderate Pressure in Pt(bqd)2 – First Candidate Material for an Organic Piezoelectronic Transistor (OPET)
Autorzy:
Sergejs Afanasjevs
Helen Benjamin
Konstantin Kamenev
Neil Robertson
Pokaż więcej
Temat:
conductivity
organic
piezoelectronic
pressure
Transistor
Electric apparatus and materials. Electric circuits. Electric networks
TK452-454.4
Physics
QC1-999
Źródło:
Advanced Electronic Materials, Vol 10, Iss 3, Pp n/a-n/a (2024)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
https://doaj.org/toc/2199-160X
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/154688d38cb14f238a576188a47c4ab3  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Search for CP violating top quark couplings in pp collisions at s $$ \sqrt{s} $$ = 13 TeV
Autorzy:
The CMS collaboration
A. Tumasyan
W. Adam
T. Bergauer
M. Dragicevic
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
I. Mikulec
F. M. Pitters
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
M. Zarucki
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
T. Janssen
T. Kello
A. Lelek
M. Pieters
H. Rejeb Sfar
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
J. D’Hondt
J. De Clercq
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
A. Morton
D. Müller
A. R. Sahasransu
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
B. Dorney
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
K. Lee
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
L. Wezenbeek
T. Cornelis
D. Dobur
M. Gruchala
I. Khvastunov
G. Mestdach
M. Niedziela
C. Roskas
K. Skovpen
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
A. Bethani
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
M. Delcourt
I. S. Donertas
A. Giammanco
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
P. Vischia
S. Wertz
S. Wuyckens
G. A. Alves
C. Hensel
A. Moraes
W. L. Aldá Júnior
E. Belchior Batista Das Chagas
H. BRANDAO MALBOUISSON
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
J. Martins
D. Matos Figueiredo
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
I. Atanassov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
T. Cheng
W. Fang
Q. Guo
M. Mittal
H. Wang
L. Yuan
M. Ahmad
G. Bauer
Z. Hu
Y. Wang
K. Yi
E. Chapon
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
T. Javaid
A. Kapoor
D. Leggat
H. Liao
Z.-A. Liu
R. Sharma
A. Spiezia
J. Tao
J. Thomas-Wilsker
J. Wang
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. Ban
C. Chen
Q. Huang
A. Levin
Q. Li
M. Lu
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
Z. You
X. Gao
H. Okawa
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
A. Sarkar
M. A. Segura Delgado
J. Jaramillo
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J. D. Ruiz Alvarez
C. A. Salazar González
N. Vanegas Arbelaez
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
Z. Antunovic
M. Kovac
T. Sculac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
D. Tsiakkouri
M. Finger
A. Kveton
J. Tomsa
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
A. A. Abdelalim
S. Abu Zeid
S. Elgammal
A. Lotfy
M. A. Mahmoud
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
J. Pata
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
V. Karimäki
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Lehti
T. Lindén
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
F. Beaudette
M. Bonanomi
A. Buchot Perraguin
P. Busson
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
I. Kucher
A. Lobanov
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
J.-C. Fontaine
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
Sa. Jain
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
K. Shchablo
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
A. Khvedelidze
Z. Tsamalaidze
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
M. P. Rauch
J. Schulz
M. Teroerde
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
S. Ghosh
T. Hebbeker
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
I. Babounikau
S. Baxter
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
P. Connor
S. Consuegra Rodríguez
V. Danilov
A. De Wit
M. M. Defranchis
L. Didukh
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
D. Eckstein
L. I. Estevez Banos
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
A. Harb
A. Jafari
N. Z. Jomhari
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
T. Madlener
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
J. Metwally
A. B. Meyer
M. Meyer
J. Mnich
A. Mussgiller
V. Myronenko
Y. Otarid
D. Pérez Adán
S. K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
V. Scheurer
C. Schwanenberger
A. Singh
R. E. Sosa Ricardo
N. Tonon
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
S. Wuchterl
O. Zenaiev
R. Zlebcik
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
K. De Leo
T. Dreyer
M. Eich
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Malara
C. E. N. Niemeyer
A. Nigamova
K. J. Pena Rodriguez
O. Rieger
P. Schleper
S. Schumann
J. Schwandt
D. Schwarz
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
A. Tews
B. Vormwald
I. Zoi
J. Bechtel
T. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
K. El Morabit
N. Faltermann
K. Flöh
M. Giffels
J. o. Gosewisch
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
I. Katkov
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
Th. Müller
M. Musich
M. Neukum
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
D. Schäfer
M. Schnepf
M. Schröder
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
J. Van Der Linden
R. F. Von Cube
M. Wassmer
M. Weber
S. Wieland
R. Wolf
S. Wozniewski
S. Wunsch
G. Anagnostou
P. Asenov
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
G. Paspalaki
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C. K. Koraka
A. Manousakis-Katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
E. Tziaferi
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
K. Manitara
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Csanád
M. M. A. Gadallah
S. Lökös
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pásztor
O. Surányi
G. I. Veres
M. Bartók
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P. C. Tiwari
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
G. Chaudhary
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Meena
K. Sandeep
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
S. Nandan
P. Palit
P. K. Rout
G. Saha
B. Sahu
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
D. K. Mishra
K. Naskar
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
S. Dugad
G. B. Mohanty
U. Sarkar
S. Banerjee
S. Chatterjee
R. Chudasama
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
S. Bahinipati
D. Dash
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
N. Sur
S. K. Swain
S. Dube
B. Kansal
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
S. Sharma
H. Bakhshiansohi
M. Zeinali
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
M. Gul
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
V. Mastrapasqua
J. A. Merlin
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
C. Ciocca
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
L. Giommi
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
F. Fiori
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
F. Brivio
F. Cetorelli
V. Ciriolo
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. Malberti
S. Malvezzi
A. Massironi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
F. Fienga
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
P. Bortignon
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
F. Gasparini
U. Gasparini
S. Y. Hoh
L. Layer
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
M. Tosi
H. YARAR
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
C. Aime‘
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Piccinelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
E. Bossini
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
J. Berenguer Antequera
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
M. Ruspa
R. Salvatico
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
M. Tornago
D. Trocino
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
B. C. Radburn-Smith
S. Sekmen
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
B. Francois
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
B. Hong
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H. S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. Kim
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
K. Nam
B. H. Oh
M. Oh
S. B. Oh
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
D. Jeon
J. H. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
I. C. Park
Y. Roh
D. Song
I. J. Watson
S. Ha
H. D. Yoo
Y. Choi
C. Hwang
Y. Jeong
Y. Lee
I. Yu
Y. Maghrbi
V. Veckalns
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
A. Vaitkevicius
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J. A. Murillo Quijada
L. Valencia Palomo
G. Ayala
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
C. A. Mondragon Herrera
D. A. Perez Navarro
A. Sánchez Hernández
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
M. Ramírez García
F. Vazquez Valencia
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
A. Awais
M. I. M. Awan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Boletti
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
J. Seixas
K. Shchelina
O. Toldaiev
J. Varela
P. Adzic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
Cristina F. Bedoya
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
J. León Holgado
D. Moran
Á. Navarro Tobar
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M. S. Soares
L. Urda Gómez
C. Willmott
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
J. Ripoll Sau
V. Rodríguez Bouza
S. Sanchez Cruz
A. Trapote
J. A. Brochero Cifuentes
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
C. Fernandez Madrazo
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
F. Ricci-Tam
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
N. Trevisani
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
M. K. Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
D. D. C. Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T. K. Aarrestad
D. Abbaneo
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
N. Beni
M. Bianco
A. Bocci
E. Brondolin
T. Camporesi
M. Capeans Garrido
G. Cerminara
S. S. Chhibra
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
A. David
A. De Roeck
M. Deile
R. Di Maria
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
S. Fiorendi
A. Florent
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Guilbaud
M. Haranko
J. Hegeman
Y. Iiyama
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
S. Laurila
P. Lecoq
K. Long
C. Lourenço
L. Malgeri
S. Mallios
M. Mannelli
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
T. Quast
D. Rabady
A. Racz
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
S. Summers
V. R. Tavolaro
D. Treille
A. Tsirou
G. P. Van Onsem
M. Verzetti
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
A. Ebrahimi
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
M. Missiroli
T. Rohe
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
N. Chernyavskaya
A. De Cosa
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
T. Gadek
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R. A. Manzoni
M. T. Meinhard
F. Micheli
F. Nessi-Tedaldi
J. Niedziela
F. Pauss
V. Perovic
G. Perrin
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
V. Stampf
J. Steggemann
R. Wallny
D. H. Zhu
C. Amsler
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
R. Del Burgo
J. K. Heikkilä
M. Huwiler
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
A. Macchiolo
P. Meiring
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
G. Rauco
A. Reimers
P. Robmann
K. Schweiger
Y. Takahashi
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S. S. Yu
L. Ceard
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
E. Yazgan
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
C. Dozen
I. Dumanoglu
E. Eskut
G. Gokbulut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
I. Hos
C. Isik
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
B. Akgun
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
F. Aydogmus Sen
S. Cerci
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
A. Bundock
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
N. Stylianou
J. Taylor
A. Titterton
K. W. Bell
A. Belyaev
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
G. Fedi
G. Hall
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
V. Milosevic
J. Nash
V. Palladino
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
A. G. Zecchinelli
J. E. Cole
A. Khan
P. Kyberd
C. K. Mackay
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
S. Abdullin
A. Brinkerhoff
K. Call
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A. R. Kanuganti
C. Madrid
B. McMaster
N. Pastika
S. Sawant
C. Smith
J. Wilson
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
O. Charaf
S. I. Cooper
D. Di Croce
S. V. Gleyzer
C. Henderson
C. U. Perez
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
D. Gastler
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
Y. t. Duh
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
K. T. Lau
J. Luo
M. Narain
S. Sagir
E. Usai
W. Y. Wong
X. Yan
D. Yu
W. Zhang
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
F. Jensen
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
M. Shi
D. Taylor
M. Tripathi
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
R. Cousins
A. Dasgupta
A. Datta
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
M. A. Iqbal
T. Lam
N. Mccoll
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J. W. Gary
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
W. Si
S. Wimpenny
Y. Zhang
J. G. Branson
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
J. Duarte
R. Gerosa
L. Giannini
D. Gilbert
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
S. Padhi
M. Pieri
V. Sharma
M. Tadel
A. Vartak
F. Würthwein
A. Yagil
N. Amin
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
M. Kilpatrick
B. Marsh
H. Mei
A. Ovcharova
H. Qu
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
D. Stuart
S. Wang
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
J. Ngadiuba
T. Q. Nguyen
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
C. Wang
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
J. Alison
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
I. Vorobiev
J. P. Cumalat
W. T. Ford
E. MacDonald
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
Y. Cheng
J. Chu
D. J. Cranshaw
K. Mcdermott
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
A. Ryd
W. Sun
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
P. Wittich
M. Zientek
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
K. F. Di Petrillo
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
P. Klabbers
T. Klijnsma
B. Klima
M. J. Kortelainen
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
T. Liu
J. Lykken
K. Maeshima
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
L. Spiegel
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
H. A. Weber
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R. D. Field
D. Guerrero
B. M. Joshi
M. Kim
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
J. Sturdy
X. Zuo
T. Adams
A. Askew
D. Diaz
R. Habibullah
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
R. Kumar Verma
D. Noonan
M. Rahmani
M. Saunders
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
C. Mills
G. Oh
T. Roy
M. B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
Z. Ye
M. Alhusseini
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
O. K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
M. Eminizer
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
C. Mantilla
J. Roskes
M. Swartz
T. Á. Vámi
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
T. Isidori
S. Khalil
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
C. Lindsey
N. Minafra
M. Murray
C. Rogan
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
T. Mitchell
A. Modak
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
N. J. Hadley
S. Jabeen
R. G. Kellogg
T. Koeth
A. C. Mignerey
S. Nabili
M. Seidel
A. Skuja
S. C. Tonwar
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
G. Gomez-Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mironov
X. Niu
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
Z. Wang
B. Wyslouch
R. M. Chatterjee
A. Evans
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
K. Bloom
M. Bryson
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
J. R. González Fernández
C. Joo
I. Kravchenko
J. E. Siado
G. R. Snow
W. Tabb
F. Yan
G. Agarwal
H. Bandyopadhyay
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
J. Pekkanen
S. Rappoccio
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
J. Li
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
A. Parker
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K. A. Hahn
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
K. Lannon
N. Loukas
N. Marinelli
I. Mcalister
F. Meng
K. Mohrman
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
L. Zygala
J. Alimena
B. Bylsma
B. Cardwell
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
A. Lefeld
B. L. Winer
B. R. Yates
F. M. Addesa
B. Bonham
P. Das
G. Dezoort
P. Elmer
A. Frankenthal
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
M. T. Lucchini
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. S. Bakshi
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
S. Karmarkar
M. Liu
G. Negro
N. Neumeister
C. C. Peng
S. Piperov
A. Purohit
J. F. Schulte
M. Stojanovic
F. Wang
A. Wildridge
R. Xiao
W. Xie
J. Dolen
N. Parashar
A. Baty
S. Dildick
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
W. Li
B. P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
A. Li
C. Neu
B. Tannenwald
E. Wolfe
P. E. Karchin
N. Poudyal
P. Thapa
K. Black
T. Bose
J. Buchanan
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
P. Everaerts
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
A. Mohammadi
D. Pinna
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-Reichert
W. Vetens
S. Afanasiev
V. Andreev
Yu. Andreev
T. Aushev
M. Azarkin
A. Babaev
V. Blinov
E. Boos
V. Borchsh
D. Budkouski
V. Bunichev
P. Bunin
O. Bychkova
M. Chadeeva
V. Chekhovsky
A. Dermenev
T. Dimova
I. Dremin
M. Dubinin
L. Dudko
V. Epshteyn
A. Ershov
M. Gavrilenko
G. Gavrilov
V. Gavrilov
S. Gninenko
V. Golovtcov
N. Golubev
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Iuzhakov
V. Ivanchenko
Y. Ivanov
V. Kachanov
A. Kalinin
A. Kamenev
L. Kardapoltsev
V. Karjavine
A. Karneyeu
V. Kim
M. Kirakosyan
M. Kirsanov
V. Klyukhin
D. Konstantinov
N. Korneeva
N. Krasnikov
E. Kuznetsova
A. Lanev
A. Litomin
N. Lychkovskaya
V. Makarenko
A. Malakhov
V. Matveev
V. Murzin
A. Nikitenko
S. Obraztsov
V. Okhotnikov
V. Oreshkin
I. Ovtin
V. Palichik
A. Pashenkov
V. Perelygin
M. Perfilov
D. Philippov
G. Pivovarov
V. Popov
E. Popova
V. Rusinov
G. Safronov
M. Savina
V. Savrin
D. Seitova
V. Shalaev
S. Shmatov
S. Shulha
Y. Skovpen
I. Smirnov
V. Smirnov
D. Sosnov
A. Spiridonov
A. Stepennov
L. Sukhikh
V. Sulimov
E. Tcherniaev
A. Terkulov
O. Teryaev
D. Tlisov
M. Toms
A. Toropin
L. Uvarov
A. Uzunian
E. Vlasov
P. Volkov
S. Volkov
A. Vorobyev
N. Voytishin
A. Zarubin
I. Zhizhin
A. Zhokin
Pokaż więcej
Temat:
CP Violation
Hadron-Hadron Scattering
Top Physics
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło:
Journal of High Energy Physics, Vol 2023, Iss 7, Pp 1-45 (2023)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/796041a4e254438b9beeea0652db684c  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Two-particle azimuthal correlations in γp interactions using pPb collisions at sNN=8.16TeV
Autorzy:
A. Tumasyan
W. Adam
T. Bergauer
M. Dragicevic
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
I. Mikulec
F.M. Pitters
N. Rad
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
M. Zarucki
M.R. Darwish
E.A. De Wolf
T. Janssen
T. Kello
A. Lelek
M. Pieters
H. Rejeb Sfar
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E.S. Bols
S.S. Chhibra
J. D'Hondt
J. De Clercq
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
A. Morton
D. Müller
Q. Python
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
B. Dorney
L. Favart
A. Grebenyuk
A.K. Kalsi
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
L. Wezenbeek
T. Cornelis
D. Dobur
M. Gruchala
I. Khvastunov
G. Mestdach
M. Niedziela
C. Roskas
K. Skovpen
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
A. Bethani
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
M. Delcourt
I.S. Donertas
A. Giammanco
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
P. Vischia
S. Wertz
S. Wuyckens
G.A. Alves
C. Hensel
A. Moraes
W.L. Aldá Júnior
E. Belchior Batista Das Chagas
H. Brandao Malbouisson
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E.M. Da Costa
G.G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
J. Martins
D. Matos Figueiredo
M. Medina Jaime
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
L.J. Sanchez Rosas
A. Santoro
S.M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C.A. Bernardes
L. Calligaris
T.R. Fernandez Perez Tomei
E.M. Gregores
D.S. Lemos
P.G. Mercadante
S.F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
I. Atanassov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
T. Cheng
W. Fang
Q. Guo
M. Mittal
H. Wang
L. Yuan
M. Ahmad
G. Bauer
Z. Hu
Y. Wang
K. Yi
E. Chapon
G.M. Chen
H.S. Chen
M. Chen
T. Javaid
A. Kapoor
D. Leggat
H. Liao
Z.-A. Liu
R. Sharma
A. Spiezia
J. Tao
J. Thomas-Wilsker
J. Wang
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. Ban
C. Chen
Q. Huang
A. Levin
Q. Li
M. Lu
X. Lyu
Y. Mao
S.J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
Z. You
X. Gao
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
A. Sarkar
M.A. Segura Delgado
J. Jaramillo
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J.D. Ruiz Alvarez
C.A. Salazar González
N. Vanegas Arbelaez
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
Z. Antunovic
M. Kovac
T. Sculac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
M.W. Ather
A. Attikis
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P.A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
D. Tsiakkouri
M. Finger
M. Finger, Jr.
A. Kveton
J. Tomsa
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
S. Abu Zeid
Y. Assran
E. Salama
A. Lotfy
M.A. Mahmoud
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R.K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
J. Pata
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
V. Karimäki
M.S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Lehti
T. Lindén
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J.L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M.Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G.B. Yu
S. Ahuja
F. Beaudette
M. Bonanomi
A. Buchot Perraguin
P. Busson
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
I. Kucher
A. Lobanov
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J.B. Sauvan
Y. Sirois
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E.C. Chabert
C. Collard
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
Sa. Jain
I.B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
K. Shchablo
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
G. Adamov
Z. Tsamalaidze
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
M.P. Rauch
J. Schulz
M. Teroerde
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
S. Ghosh
T. Hebbeker
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S.C. Schuler
A. Sharma
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
I. Babounikau
S. Baxter
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
A.A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
P. Connor
S. Consuegra Rodríguez
V. Danilov
A. De Wit
M.M. Defranchis
L. Didukh
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
D. Eckstein
L.I. Estevez Banos
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
A. Harb
A. Jafari
N.Z. Jomhari
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
T. Madlener
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
J. Metwally
A.B. Meyer
M. Meyer
J. Mnich
A. Mussgiller
V. Myronenko
Y. Otarid
D. Pérez Adán
S.K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
V. Scheurer
C. Schwanenberger
A. Singh
R.E. Sosa Ricardo
N. Tonon
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
S. Wuchterl
O. Zenaiev
R. Zlebcik
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
K. De Leo
T. Dreyer
A. Ebrahimi
M. Eich
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Malara
C.E.N. Niemeyer
A. Nigamova
K.J. Pena Rodriguez
O. Rieger
P. Schleper
S. Schumann
J. Schwandt
D. Schwarz
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
A. Tews
B. Vormwald
I. Zoi
J. Bechtel
T. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
K. El Morabit
N. Faltermann
K. Flöh
M. Giffels
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
I. Katkov
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
Th. Müller
M. Musich
M. Neukum
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
D. Schäfer
M. Schnepf
M. Schröder
D. Seith
I. Shvetsov
H.J. Simonis
R. Ulrich
R.F. Von Cube
M. Wassmer
M. Weber
R. Wolf
S. Wozniewski
S. Wunsch
G. Anagnostou
P. Asenov
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
G. Paspalaki
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C.K. Koraka
A. Manousakis-Katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
E. Tziaferi
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
K. Manitara
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Bartók
M. Csanád
M.M.A. Gadallah
S. Lökös
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pásztor
O. Surányi
G.I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z.L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J.R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P.C. Tiwari
S. Bansal
S.B. Beri
V. Bhatnagar
G. Chaudhary
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Meena
K. Sandeep
S. Sharma
J.B. Singh
A.K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B.C. Choudhary
R.B. Garg
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
S. Nandan
P. Palit
P.K. Rout
G. Saha
B. Sahu
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P.K. Behera
S.C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P.R. Pujahari
A.K. Sikdar
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
D.K. Mishra
K. Naskar
P.K. Netrakanti
L.M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
S. Dugad
G.B. Mohanty
U. Sarkar
S. Banerjee
S. Chatterjee
R. Chudasama
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
S. Bahinipati
D. Dash
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V.K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
N. Sur
S.K. Swain
S. Dube
B. Kansal
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
H. Bakhshiansohi
M. Zeinali
S. Chenarani
S.M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
M. Gul
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
V. Mastrapasqua
J.A. Merlin
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F.M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F.R. Cavallo
C. Ciocca
M. Cuffiani
G.M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
L. Giommi
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
F.L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A.M. Rossi
T. Rovelli
G.P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D'Alessandro
F. Fiori
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
F. Brivio
F. Cetorelli
V. Ciriolo
F. De Guio
M.E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. Malberti
S. Malvezzi
A. Massironi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
F. Fienga
A.O.M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
P. Bortignon
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
F. Gasparini
U. Gasparini
S.Y. Hoh
L. Layer
M. Margoni
A.T. Meneguzzo
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
M. Tosi
H. Yarar
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
C. Aime‘
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S.P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
M. Biasini
G.M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Piccinelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
E. Bossini
R. Castaldi
M.A. Ciocci
R. Dell'Orso
M.R. Di Domenico
S. Donato
L. Giannini
A. Giassi
M.T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P.G. Verdini
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
J. Berenguer Antequera
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M.M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G.L. Pinna Angioni
M. Ruspa
R. Salvatico
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
M. Tornago
D. Trocino
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D.H. Kim
G.N. Kim
J. Lee
S.W. Lee
C.S. Moon
Y.D. Oh
S.I. Pak
B.C. Radburn-Smith
S. Sekmen
Y.C. Yang
H. Kim
D.H. Moon
B. Francois
T.J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
S. Ha
B. Hong
K. Lee
K.S. Lee
J. Lim
S.K. Park
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H.S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J.H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. Kim
J.S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
K. Nam
B.H. Oh
M. Oh
S.B. Oh
H. Seo
U.K. Yang
I. Yoon
D. Jeon
J.H. Kim
B. Ko
J.S.H. Lee
I.C. Park
Y. Roh
D. Song
I.J. Watson
H.D. Yoo
Y. Choi
C. Hwang
Y. Jeong
Y. Lee
I. Yu
Y. Maghrbi
V. Veckalns
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
A. Vaitkevicius
W.A.T. Wan Abdullah
M.N. Yusli
Z. Zolkapli
J.F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J.A. Murillo Quijada
L. Valencia Palomo
G. Ayala
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
C.A. Mondragon Herrera
D.A. Perez Navarro
A. Sánchez Hernández
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
M. Ramírez García
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H.A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
S. Bheesette
P.H. Butler
A. Ahmad
M.I. Asghar
A. Awais
M.I.M. Awan
H.R. Hoorani
W.A. Khan
M.A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Boletti
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
J. Seixas
K. Shchelina
O. Toldaiev
J. Varela
P. Adzic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
Cristina F. Bedoya
C.A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J.P. Fernández Ramos
J. Flix
M.C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J.M. Hernandez
M.I. Josa
J. León Holgado
D. Moran
Á. Navarro Tobar
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M.S. Soares
L. Urda Gómez
C. Willmott
C. Albajar
J.F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
J. Ripoll Sau
V. Rodríguez Bouza
S. Sanchez Cruz
A. Trapote
J.A. Brochero Cifuentes
I.J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
C. Fernandez Madrazo
P.J. Fernández Manteca
A. García Alonso
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
F. Ricci-Tam
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
I. Vila
J.M. Vizan Garcia
M.K. Jayananda
B. Kailasapathy
D.U.J. Sonnadara
D.D.C. Wickramarathna
W.G.D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T.K. Aarrestad
D. Abbaneo
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
A.H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
N. Beni
M. Bianco
A. Bocci
E. Brondolin
T. Camporesi
M. Capeans Garrido
G. Cerminara
L. Cristella
D. d'Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
A. David
A. De Roeck
M. Deile
R. Di Maria
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
S. Fiorendi
A. Florent
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Guilbaud
M. Haranko
J. Hegeman
Y. Iiyama
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
S. Laurila
P. Lecoq
K. Long
C. Lourenço
L. Malgeri
S. Mallios
M. Mannelli
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
T. Quast
D. Rabady
A. Racz
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
S. Summers
V.R. Tavolaro
D. Treille
A. Tsirou
G.P. Van Onsem
M. Verzetti
K.A. Wozniak
W.D. Zeuner
L. Caminada
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H.C. Kaestli
D. Kotlinski
M. Missiroli
T. Rohe
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
N. Chernyavskaya
A. De Cosa
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
T. Gadek
T.A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R.A. Manzoni
M.T. Meinhard
F. Micheli
F. Nessi-Tedaldi
J. Niedziela
F. Pauss
V. Perovic
G. Perrin
S. Pigazzini
M.G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D.A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
V. Stampf
J. Steggemann
R. Wallny
D.H. Zhu
C. Amsler
C. Botta
D. Brzhechko
M.F. Canelli
R. Del Burgo
J.K. Heikkilä
M. Huwiler
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
A. Macchiolo
P. Meiring
V.M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
G. Rauco
A. Reimers
P. Robmann
K. Schweiger
Y. Takahashi
C. Adloff
C.M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S.S. Yu
L. Ceard
P. Chang
Y. Chao
K.F. Chen
P.H. Chen
W.-S. Hou
Y.y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
E. Yazgan
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z.S. Demiroglu
F. Dolek
C. Dozen
I. Dumanoglu
E. Eskut
G. Gokbulut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
I. Hos
C. Isik
E.E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A.E. Simsek
B. Tali
U.G. Tok
S. Turkcapar
I.S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
B. Akgun
I.O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E.A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
F. Aydogmus Sen
S. Cerci
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
E. Bhal
S. Bologna
J.J. Brooke
A. Bundock
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G.P. Heath
H.F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-Storey
V.J. Smith
N. Stylianou
J. Taylor
A. Titterton
K.W. Bell
A. Belyaev
C. Brew
R.M. Brown
D.J.A. Cockerill
K.V. Ellis
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
D.M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C.H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I.R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
V. Cepaitis
G.S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
G. Fedi
G. Hall
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
V. Milosevic
J. Nash
V. Palladino
M. Pesaresi
D.M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
M. Stoye
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
S.N. Webb
D. Winterbottom
A.G. Zecchinelli
J.E. Cole
P.R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
C.K. Mackay
I.D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
S. Abdullin
A. Brinkerhoff
K. Call
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A.R. Kanuganti
C. Madrid
B. McMaster
N. Pastika
S. Sawant
C. Smith
J. Wilson
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A.M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
O. Charaf
S.I. Cooper
D. Di Croce
S.V. Gleyzer
C. Henderson
C.U. Perez
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
D. Gastler
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
Y.t. Duh
M. Hadley
U. Heintz
J.M. Hogan
K.H.M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
K.T. Lau
J. Luo
M. Narain
S. Sagir
R. Syarif
E. Usai
W.Y. Wong
X. Yan
D. Yu
W. Zhang
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P.T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
F. Jensen
W. Ko
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
M. Shi
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
R. Cousins
A. Dasgupta
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
M.A. Iqbal
T. Lam
N. Mccoll
W.A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J.W. Gary
G. Hanson
G. Karapostoli
O.R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
W. Si
S. Wimpenny
Y. Zhang
J.G. Branson
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
J. Duarte
R. Gerosa
D. Gilbert
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
S. Padhi
M. Pieri
V. Sharma
M. Tadel
A. Vartak
F. Würthwein
A. Yagil
N. Amin
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
M. Kilpatrick
B. Marsh
H. Mei
A. Ovcharova
H. Qu
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
D. Stuart
S. Wang
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J.M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H.B. Newman
J. Ngadiuba
T.Q. Nguyen
M. Spiropulu
J.R. Vlimant
C. Wang
S. Xie
Z. Zhang
R.Y. Zhu
J. Alison
M.B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
I. Vorobiev
J.P. Cumalat
W.T. Ford
E. MacDonald
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K.A. Ulmer
S.R. Wagner
J. Alexander
Y. Cheng
J. Chu
D.J. Cranshaw
A. Datta
A. Frankenthal
K. Mcdermott
J. Monroy
J.R. Patterson
D. Quach
A. Ryd
W. Sun
S.M. Tan
Z. Tao
J. Thom
P. Wittich
M. Zientek
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L.A.T. Bauerdick
A. Beretvas
D. Berry
J. Berryhill
P.C. Bhat
K. Burkett
J.N. Butler
A. Canepa
G.B. Cerati
H.W.K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
V.D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R.M. Harris
S. Hasegawa
R. Heller
T.C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
P. Klabbers
T. Klijnsma
B. Klima
M.J. Kortelainen
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
T. Liu
J. Lykken
K. Maeshima
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O'Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
W.J. Spalding
L. Spiegel
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N.V. Tran
L. Uplegger
E.W. Vaandering
H.A. Weber
A. Woodard
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R.D. Field
D. Guerrero
B.M. Joshi
M. Kim
J. Konigsberg
A. Korytov
K.H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
J. Sturdy
X. Zuo
T. Adams
A. Askew
D. Diaz
R. Habibullah
S. Hagopian
V. Hagopian
K.F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
R. Yohay
J. Zhang
M.M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
R. Kumar Verma
D. Noonan
M. Rahmani
M. Saunders
F. Yumiceva
M.R. Adams
L. Apanasevich
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C.E. Gerber
D.A. Hangal
D.J. Hofman
C. Mills
G. Oh
T. Roy
M.B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
Z. Ye
M. Alhusseini
K. Dilsiz
S. Durgut
R.P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
O.K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
M. Eminizer
A.V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
C. Mantilla
J. Roskes
M. Swartz
T.Á. Vámi
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
T. Isidori
S. Khalil
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
C. Lindsey
N. Minafra
M. Murray
C. Rogan
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J.D. Tapia Takaki
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
T. Mitchell
A. Modak
A. Mohammadi
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S.C. Eno
Y. Feng
N.J. Hadley
S. Jabeen
G.Y. Jeng
R.G. Kellogg
T. Koeth
A.C. Mignerey
S. Nabili
M. Seidel
A. Skuja
S.C. Tonwar
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
B. Allen
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I.A. Cali
M. D'Alfonso
G. Gomez-Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
P.D. Luckey
B. Maier
A.C. Marini
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G.S.F. Stephans
K. Tatar
D. Velicanu
T.W. Wang
Z. Wang
B. Wyslouch
R.M. Chatterjee
A. Evans
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M.A. Wadud
J.G. Acosta
S. Oliveros
K. Bloom
M. Bryson
D.R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
J.R. González Fernández
C. Joo
I. Kravchenko
J.E. Siado
G.R. Snow
W. Tabb
F. Yan
G. Agarwal
H. Bandyopadhyay
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
J. Pekkanen
S. Rappoccio
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
J. Li
G. Madigan
B. Marzocchi
D.M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
A. Parker
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K.A. Hahn
N. Odell
M.H. Schmitt
K. Sung
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
K. Lannon
N. Loukas
N. Marinelli
I. Mcalister
F. Meng
K. Mohrman
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
L. Zygala
J. Alimena
B. Bylsma
B. Cardwell
L.S. Durkin
B. Francis
C. Hill
A. Lefeld
B.L. Winer
B.R. Yates
F.M. Addesa
B. Bonham
P. Das
G. Dezoort
P. Elmer
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
M.T. Lucchini
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A.S. Bakshi
V.E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A.W. Jung
S. Karmarkar
M. Liu
G. Negro
N. Neumeister
C.C. Peng
S. Piperov
A. Purohit
J.F. Schulte
M. Stojanovic
N. Trevisani
F. Wang
A. Wildridge
R. Xiao
W. Xie
J. Dolen
N. Parashar
A. Baty
S. Dildick
K.M. Ecklund
S. Freed
F.J.M. Geurts
W. Li
B.P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
A.G. Stahl Leiton
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J.L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J.P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S.A. Thayil
S. Thomas
H. Acharya
A.G. Delannoy
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M.W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
A. Li
C. Neu
B. Tannenwald
E. Wolfe
P.E. Karchin
N. Poudyal
P. Thapa
K. Black
T. Bose
J. Buchanan
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
P. Everaerts
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
D. Pinna
A. Savin
V. Shang
W.H. Smith
D. Teague
S. Trembath-Reichert
W. Vetens
S. Afanasiev
V. Andreev
Yu. Andreev
T. Aushev
M. Azarkin
A. Babaev
V. Blinov
E. Boos
V. Borchsh
P. Bunin
O. Bychkova
M. Chadeeva
V. Chekhovsky
A. Dermenev
T. Dimova
I. Dremin
V. Epshteyn
A. Ershov
M. Gavrilenko
G. Gavrilov
V. Gavrilov
S. Gninenko
V. Golovtcov
N. Golubev
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Iuzhakov
V. Ivanchenko
Y. Ivanov
V. Kachanov
A. Kalinin
A. Kamenev
L. Kardapoltsev
V. Karjavine
A. Karneyeu
L. Khein
V. Kim
M. Kirakosyan
M. Kirsanov
O. Kodolova
D. Konstantinov
V. Korotkikh
N. Krasnikov
E. Kuznetsova
A. Lanev
A. Litomin
O. Lukina
N. Lychkovskaya
V. Makarenko
A. Malakhov
V. Matveev
V. Murzin
A. Nikitenko
S. Obraztsov
V. Okhotnikov
V. Oreshkin
I. Ovtin
V. Palichik
A. Pashenkov
V. Perelygin
S. Petrushanko
D. Philippov
G. Pivovarov
V. Popov
E. Popova
V. Rusinov
G. Safronov
M. Savina
V. Savrin
D. Seitova
V. Shalaev
S. Shmatov
S. Shulha
Y. Skovpen
I. Smirnov
V. Smirnov
A. Snigirev
D. Sosnov
A. Spiridonov
A. Stepennov
J. Suarez Gonzalez
L. Sukhikh
V. Sulimov
E. Tcherniaev
A. Terkulov
O. Teryaev
D. Tlisov
M. Toms
A. Toropin
L. Uvarov
A. Uzunian
I. Vardanyan
E. Vlasov
S. Volkov
A. Vorobyev
N. Voytishin
A. Zarubin
I. Zhizhin
A. Zhokin
Pokaż więcej
Temat:
CMS
Photon-proton
Collectivity
Physics
QC1-999
Źródło:
Physics Letters B, Vol 844, Iss , Pp 137905- (2023)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0370269323002393; https://doaj.org/toc/0370-2693
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/4027dbddb1184efe86eb35549b946168  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Search for CP violating top quark couplings in pp collisions at s = 13 TeV
Autorzy:
Aff88, Aff262, IDJHEP072023023_cor1
Tumasyan, A.Aff1, Aff203
Adam, W.
Bergauer, T.
Dragicevic, M.
Escalante Del Valle, A.
Frühwirth, R.Aff2, Aff204
Jeitler, M.Aff2, Aff204
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Mikulec, I.
Pitters, F. M.
Schieck, J.Aff2, Aff204
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff204
Zarucki, M.
Darwish, M. R.Aff3, Aff205
De Wolf, E. A.
Janssen, T.
Kello, T.Aff3, Aff5
Lelek, A.
Pieters, M.
Rejeb Sfar, H.
Van Mechelen, P.
Van Putte, S.
Van Remortel, N.
Blekman, F.
Bols, E. S.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Morton, A.
Müller, D.
Sahasransu, A. R.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Beghin, D.
Bilin, B.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Dorney, B.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Lee, K.
Makarenko, I.
Moureaux, L.
Pétré, L.
Popov, A.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wezenbeek, L.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Gruchala, M.
Khvastunov, I.Aff6, Aff35
Mestdach, G.
Niedziela, M.
Roskas, C.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Bethani, A.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Lemaitre, V.
Mondal, K.
Prisciandaro, J.
Taliercio, A.
Teklishyn, M.
Vischia, P.
Wertz, S.
Wuyckens, S.
Alves, G. A.
Hensel, C.
Moraes, A.
Aldá Júnior, W. L.
Belchior Batista Das Chagas, E.
BRANDAO MALBOUISSON, H.
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff9, Aff206
Coelho, E.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff9, Aff207
De Jesus Damiao, D.
Fonseca De Souza, S.
Martins, J.Aff9, Aff208
Matos Figueiredo, D.
Mora Herrera, C.
Mundim, L.
Nogima, H.
Rebello Teles, P.
Sanchez Rosas, L. J.
Santoro, A.
Silva Do Amaral, S. M.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Torres Da Silva De Araujo, F.
Vilela Pereira, A.
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Lemos, D. S.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Atanassov, I.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Cheng, T.
Fang, W.Aff5, Aff13
Guo, Q.
Mittal, M.
Wang, H.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bauer, G.
Hu, Z.
Wang, Y.
Yi, K.Aff14, Aff174, Aff209
Chapon, E.
Chen, G. M.Aff15, Aff210
Chen, H. S.Aff15, Aff210
Chen, M.
Javaid, T.Aff15, Aff210
Kapoor, A.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.-A.Aff15, Aff210
Sharma, R.
Spiezia, A.
Tao, J.
Thomas-Wilsker, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhang, S.Aff15, Aff210
Zhao, J.
Agapitos, A.
Ban, Y.
Chen, C.
Huang, Q.
Levin, A.
Li, Q.
Lu, M.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Wang, Q.
Xiao, J.
You, Z.
Gao, X.Aff5, Aff18
Okawa, H.
Xiao, M.
Avila, C.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Sarkar, A.
Segura Delgado, M. A.
Jaramillo, J.
Mejia Guisao, J.
Ramirez, F.
Ruiz Alvarez, J. D.
Salazar González, C. A.
Vanegas Arbelaez, N.
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Sculac, T.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Majumder, D.
Roguljic, M.
Starodumov, A.
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Erodotou, E.
Ioannou, A.
Kole, G.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Tsiakkouri, D.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Kveton, A.
Tomsa, J.
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Abdelalim, A. A.Aff29, Aff211, Aff212
Abu Zeid, S.Aff29, Aff213
Elgammal, S.Aff29, Aff214
Lotfy, A.
Mahmoud, M. A.
Bhowmik, S.
Carvalho Antunes De Oliveira, A.
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Pata, J.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Forthomme, L.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Karimäki, V.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Jarry, P.
Lenzi, B.
Locci, E.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff35, Aff191
Titov, M.
Yu, G. B.
Ahuja, S.
Beaudette, F.
Bonanomi, M.
Buchot Perraguin, A.
Busson, P.
Charlot, C.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
Granier de Cassagnac, R.
Hakimi, A.
Kucher, I.
Lobanov, A.
Martin Perez, C.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff37, Aff215
Andrea, J.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Fontaine, J.-C.Aff37, Aff215
Goerlach, U.
Grimault, C.
Le Bihan, A.-C.
Van Hove, P.
Asilar, E.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Camen, C.
Carle, A.
Chanon, N.
Contardo, D.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Jain, Sa.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lesauvage, A.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Shchablo, K.
Torterotot, L.
Touquet, G.
Vander Donckt, M.
Viret, S.
Khvedelidze, A.
Tsamalaidze, Z.
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Rauch, M. P.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fischer, B.
Ghosh, S.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mocellin, G.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Pook, T.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Reithler, H.
Roemer, J.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Haj Ahmad, W.Aff42, Aff216
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.Aff42, Aff137
Ziemons, T.
Aarup Petersen, H.
Aldaya Martin, M.
Asmuss, P.
Babounikau, I.
Baxter, S.
Behnke, O.
Bermúdez Martínez, A.
Bin Anuar, A. A.
Borras, K.Aff41, Aff43
Botta, V.
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Connor, P.
Consuegra Rodríguez, S.
Danilov, V.
De Wit, A.
Defranchis, M. M.
Didukh, L.
Domínguez Damiani, D.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Estevez Banos, L. I.
Gallo, E.Aff43, Aff44
Geiser, A.
Giraldi, A.
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Harb, A.
Jafari, A.Aff43, Aff65
Jomhari, N. Z.
Kasem, A.Aff41, Aff43
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Lidrych, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.Aff43, Aff217
Madlener, T.
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Myronenko, V.
Otarid, Y.
Pérez Adán, D.
Pflitsch, S. K.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Saggio, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scheurer, V.
Schwanenberger, C.
Singh, A.
Sosa Ricardo, R. E.
Tonon, N.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
Van De Klundert, M.
Walsh, R.
Walter, D.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Zenaiev, O.
Zlebcik, R.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
De Leo, K.
Dreyer, T.
Eich, M.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kutzner, V.
Lange, J.
Lange, T.
Malara, A.
Niemeyer, C. E. N.
Nigamova, A.
Pena Rodriguez, K. J.
Rieger, O.
Schleper, P.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Schwarz, D.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Tews, A.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Bechtel, J.
Berger, T.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Droll, A.
El Morabit, K.
Faltermann, N.
Flöh, K.
Giffels, M.
Gosewisch, J. o.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff45, Aff137
Heidecker, C.
Husemann, U.
Katkov, I.
Keicher, P.
Koppenhöfer, R.
Maier, S.
Metzler, M.
Mitra, S.
Müller, Th.
Musich, M.
Neukum, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Rauser, J.
Savoiu, D.
Schäfer, D.
Schnepf, M.
Schröder, M.
Seith, D.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Van Der Linden, J.
Von Cube, R. F.
Wassmer, M.
Weber, M.
Wieland, S.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Wunsch, S.
Anagnostou, G.
Asenov, P.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Paspalaki, G.
Stakia, A.
Diamantopoulou, M.
Karasavvas, D.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Koraka, C. K.
Manousakis-Katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Tziaferi, E.
Vellidis, K.
Vourliotis, E.
Bakas, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Manitara, K.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Csanád, M.
Gadallah, M. M. A.Aff50, Aff218
Lökös, S.Aff50, Aff54
Major, P.
Mandal, K.
Mehta, A.
Pásztor, G.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bartók, M.Aff51, Aff53
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff51, Aff52
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.Aff50, Aff51
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff52, Aff53
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Csorgo, T.Aff51, Aff54
Nemes, F.Aff51, Aff54
Novak, T.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Kumar, D.
Panwar, L.
Tiwari, P. C.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chaudhary, G.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff56, Aff219
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, S.
Kumari, P.
Meena, M.
Sandeep, K.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, A.
Bharti, M.Aff58, Aff220
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Ghosh, S.
Gomber, B.Aff58, Aff221
Maity, M.Aff58, Aff222
Nandan, S.
Palit, P.
Rout, P. K.
Saha, G.
Sahu, B.
Sarkar, S.
Sharan, M.
Singh, B.Aff58, Aff220
Thakur, S.Aff58, Aff220
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Kalbhor, P.
Muhammad, A.
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mishra, D. K.
Naskar, K.Aff60, Aff223
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Dugad, S.
Mohanty, G. B.
Sarkar, U.
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, S.
Chudasama, R.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Roy, D.
Bahinipati, S.Aff63, Aff224
Dash, D.
Kar, C.
Mal, P.
Mishra, T.
Muraleedharan Nair Bindhu, V. K.Aff63, Aff225
Nayak, A.Aff63, Aff225
Sur, N.
Swain, S. K.
Dube, S.
Kansal, B.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff43, Aff65
Zeinali, M.Aff65, Aff226
Chenarani, S.Aff66, Aff227
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.Aff68, Aff69
Aly, R.Aff68, Aff70, Aff211
Aruta, C.Aff68, Aff69
Colaleo, A.
Creanza, D.Aff68, Aff70
De Filippis, N.Aff68, Aff70
De Palma, M.Aff68, Aff69
Di Florio, A.Aff68, Aff69
Di Pilato, A.Aff68, Aff69
Elmetenawee, W.Aff68, Aff69
Fiore, L.
Gelmi, A.Aff68, Aff69
Gul, M.
Iaselli, G.Aff68, Aff70
Ince, M.Aff68, Aff69
Lezki, S.Aff68, Aff69
Maggi, G.Aff68, Aff70
Maggi, M.
Margjeka, I.Aff68, Aff69
Mastrapasqua, V.Aff68, Aff69
Merlin, J. A.
My, S.Aff68, Aff69
Nuzzo, S.Aff68, Aff69
Pompili, A.Aff68, Aff69
Pugliese, G.Aff68, Aff70
Ranieri, A.
Selvaggi, G.Aff68, Aff69
Silvestris, L.
Simone, F. M.Aff68, Aff69
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.Aff71, Aff72
Bonacorsi, D.Aff71, Aff72
Borgonovi, L.
Braibant-Giacomelli, S.Aff71, Aff72
Campanini, R.Aff71, Aff72
Capiluppi, P.Aff71, Aff72
Castro, A.Aff71, Aff72
Cavallo, F. R.
Ciocca, C.
Cuffiani, M.Aff71, Aff72
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.Aff71, Aff72
Fabbri, F.
Fanfani, A.Aff71, Aff72
Fontanesi, E.Aff71, Aff72
Giacomelli, P.
Giommi, L.Aff71, Aff72
Grandi, C.
Guiducci, L.Aff71, Aff72
Iemmi, F.Aff71, Aff72
Lo Meo, S.Aff71, Aff228
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.Aff71, Aff72
Perrotta, A.
Primavera, F.Aff71, Aff72
Rossi, A. M.Aff71, Aff72
Rovelli, T.Aff71, Aff72
Siroli, G. P.Aff71, Aff72
Tosi, N.
Albergo, S.Aff73, Aff74, Aff229
Costa, S.Aff73, Aff74, Aff229
Di Mattia, A.
Potenza, R.Aff73, Aff74
Tricomi, A.Aff73, Aff74, Aff229
Tuve, C.Aff73, Aff74
Barbagli, G.
Cassese, A.
Ceccarelli, R.Aff75, Aff76
Ciulli, V.Aff75, Aff76
Civinini, C.
D’Alessandro, R.Aff75, Aff76
Fiori, F.
Focardi, E.Aff75, Aff76
Latino, G.Aff75, Aff76
Lenzi, P.Aff75, Aff76
Lizzo, M.Aff75, Aff76
Meschini, M.
Paoletti, S.
Seidita, R.Aff75, Aff76
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Piccolo, D.
Bozzo, M.Aff78, Aff79
Ferro, F.
Mulargia, R.Aff78, Aff79
Robutti, E.
Tosi, S.Aff78, Aff79
Benaglia, A.
Beschi, A.Aff80, Aff81
Brivio, F.Aff80, Aff81
Cetorelli, F.Aff80, Aff81
Ciriolo, V.Aff80, Aff81, Aff137
De Guio, F.Aff80, Aff81
Dinardo, M. E.Aff80, Aff81
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.Aff80, Aff81
Govoni, P.Aff80, Aff81
Guzzi, L.Aff80, Aff81
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Massironi, A.
Menasce, D.
Monti, F.Aff80, Aff81
Moroni, L.
Paganoni, M.Aff80, Aff81
Pedrini, D.
Ragazzi, S.Aff80, Aff81
Tabarelli de Fatis, T.Aff80, Aff81
Valsecchi, D.Aff80, Aff81, Aff137
Zuolo, D.Aff80, Aff81
Buontempo, S.
Cavallo, N.Aff82, Aff84
De Iorio, A.Aff82, Aff83
Fabozzi, F.Aff82, Aff84
Fienga, F.
Iorio, A. O. M.Aff82, Aff83
Lista, L.Aff82, Aff83
Meola, S.Aff82, Aff85, Aff137
Paolucci, P.Aff82, Aff137
Rossi, B.
Sciacca, C.Aff82, Aff83
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.Aff86, Aff87
Bortignon, P.
Bragagnolo, A.Aff86, Aff87
Carlin, R.Aff86, Aff87
Checchia, P.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Gasparini, F.Aff86, Aff87
Gasparini, U.Aff86, Aff87
Hoh, S. Y.Aff86, Aff87
Layer, L.Aff83, Aff86
Margoni, M.Aff86, Aff87
Meneguzzo, A. T.Aff86, Aff87
Presilla, M.Aff86, Aff87
Ronchese, P.Aff86, Aff87
Rossin, R.Aff86, Aff87
Simonetto, F.Aff86, Aff87
Strong, G.
Tosi, M.Aff86, Aff87
YARAR, H.Aff86, Aff87
Zanetti, M.Aff86, Aff87
Zotto, P.Aff86, Aff87
Zucchetta, A.Aff86, Aff87
Zumerle, G.Aff86, Aff87
Aime‘, C.Aff89, Aff90
Braghieri, A.
Calzaferri, S.Aff89, Aff90
Fiorina, D.Aff89, Aff90
Montagna, P.Aff89, Aff90
Ratti, S. P.Aff89, Aff90
Re, V.
Ressegotti, M.Aff89, Aff90
Riccardi, C.Aff89, Aff90
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.Aff89, Aff90
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.Aff91, Aff92
Fanò, L.Aff91, Aff92
Lariccia, P.Aff91, Aff92
Mantovani, G.Aff91, Aff92
Mariani, V.Aff91, Aff92
Menichelli, M.
Moscatelli, F.
Piccinelli, A.Aff91, Aff92
Rossi, A.Aff91, Aff92
Santocchia, A.Aff91, Aff92
Spiga, D.
Tedeschi, T.Aff91, Aff92
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.Aff93, Aff95
Bianchini, L.
Boccali, T.
Bossini, E.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.Aff93, Aff94
Dell’Orso, R.
Di Domenico, M. R.Aff93, Aff96
Donato, S.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.Aff93, Aff95
Manca, E.Aff93, Aff95
Mandorli, G.Aff93, Aff95
Messineo, A.Aff93, Aff94
Palla, F.
Ramirez-Sanchez, G.Aff93, Aff95
Rizzi, A.Aff93, Aff94
Rolandi, G.Aff93, Aff95
Roy Chowdhury, S.Aff93, Aff95
Scribano, A.
Shafiei, N.Aff93, Aff94
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.Aff93, Aff94
Turini, N.Aff93, Aff96
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Cavallari, F.
Cipriani, M.Aff97, Aff98
Del Re, D.Aff97, Aff98
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Longo, E.Aff97, Aff98
Meridiani, P.
Organtini, G.Aff97, Aff98
Pandolfi, F.
Paramatti, R.Aff97, Aff98
Quaranta, C.Aff97, Aff98
Rahatlou, S.Aff97, Aff98
Rovelli, C.
Santanastasio, F.Aff97, Aff98
Soffi, L.Aff97, Aff98
Tramontano, R.Aff97, Aff98
Amapane, N.Aff99, Aff100
Arcidiacono, R.Aff99, Aff101
Argiro, S.Aff99, Aff100
Arneodo, M.Aff99, Aff101
Bartosik, N.
Bellan, R.Aff99, Aff100
Bellora, A.Aff99, Aff100
Berenguer Antequera, J.Aff99, Aff100
Biino, C.
Cappati, A.Aff99, Aff100
Cartiglia, N.
Cometti, S.
Costa, M.Aff99, Aff100
Covarelli, R.Aff99, Aff100
Demaria, N.
Kiani, B.Aff99, Aff100
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.Aff99, Aff100
Monaco, V.Aff99, Aff100
Monteil, E.Aff99, Aff100
Monteno, M.
Obertino, M. M.Aff99, Aff100
Ortona, G.
Pacher, L.Aff99, Aff100
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Pinna Angioni, G. L.Aff99, Aff100
Ruspa, M.Aff99, Aff101
Salvatico, R.Aff99, Aff100
Siviero, F.Aff99, Aff100
Sola, V.
Solano, A.Aff99, Aff100
Soldi, D.Aff99, Aff100
Staiano, A.
Tornago, M.Aff99, Aff100
Trocino, D.Aff99, Aff100
Belforte, S.
Candelise, V.Aff102, Aff103
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.Aff102, Aff103
Della Ricca, G.Aff102, Aff103
Vazzoler, F.Aff102, Aff103
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Radburn-Smith, B. C.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Francois, B.
Kim, T. J.
Park, J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Gurtu, A.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, S.
Nam, K.
Oh, B. H.
Oh, M.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jeon, D.
Kim, J. H.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Roh, Y.
Song, D.
Watson, I. J.
Ha, S.
Yoo, H. D.
Choi, Y.
Hwang, C.
Jeong, Y.
Lee, H.
Lee, Y.
Yu, I.
Maghrbi, Y.
Veckalns, V.
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Vaitkevicius, A.
Wan Abdullah, W. A. T.
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Castaneda Hernandez, A.
Murillo Quijada, J. A.
Valencia Palomo, L.
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Heredia-De La Cruz, I.Aff119, Aff230
Lopez-Fernandez, R.
Mondragon Herrera, C. A.
Perez Navarro, D. A.
Sánchez Hernández, A.
Carrillo Moreno, S.
Oropeza Barrera, C.
Ramírez García, M.
Vazquez Valencia, F.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Uribe Estrada, C.
Mijuskovic, J.Aff35, Aff122
Raicevic, N.
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awais, A.
Awan, M. I. M.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Traczyk, P.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Boletti, A.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Seixas, J.
Shchelina, K.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Adzic, P.Aff130, Aff231
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Álvarez Fernández, A.
Bachiller, I.
Barrio Luna, M.
Bedoya, Cristina F.
Carrillo Montoya, C. A.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernández Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
León Holgado, J.
Moran, D.
Navarro Tobar, Á.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Soares, M. S.
Urda Gómez, L.
Willmott, C.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Reyes-Almanza, R.
Alvarez Gonzalez, B.
Cuevas, J.
Erice, C.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
Palencia Cortezon, E.
Ramón Álvarez, C.
Ripoll Sau, J.
Rodríguez Bouza, V.
Sanchez Cruz, S.
Trapote, A.
Brochero Cifuentes, J. A.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Chazin Quero, B.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernandez Madrazo, C.
Fernández Manteca, P. J.
García Alonso, A.
Gomez, G.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Ricci-Tam, F.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Trevisani, N.
Vila, I.
Vizan Garcia, J. M.
Jayananda, M. K.
Kailasapathy, B.Aff135, Aff232
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, D. D. C.
Dharmaratna, W. G. D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Aarrestad, T. K.
Abbaneo, D.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Beni, N.
Bianco, M.
Bocci, A.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Capeans Garrido, M.
Cerminara, G.
Chhibra, S. S.
Cristella, L.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
David, A.
De Roeck, A.
Deile, M.
Di Maria, R.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Emriskova, N.
Fallavollita, F.Aff89, Aff90, Aff137
Fasanella, D.
Fiorendi, S.
Florent, A.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Guilbaud, M.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Iiyama, Y.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Komm, M.
Kratochwil, N.
Lange, C.
Laurila, S.
Lecoq, P.
Long, K.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mallios, S.
Mannelli, M.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Quast, T.
Rabady, D.
Racz, A.
Rieger, M.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Schäfer, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Snoeys, W.
Sphicas, P.Aff47, Aff137
Summers, S.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tsirou, A.
Van Onsem, G. P.
Verzetti, M.
Wozniak, K. A.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.Aff138, Aff140
Ebrahimi, A.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Missiroli, M.
Rohe, T.
Backhaus, M.
Berger, P.
Calandri, A.
Chernyavskaya, N.
De Cosa, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Gadek, T.
Gómez Espinosa, T. A.
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Nessi-Tedaldi, F.
Niedziela, J.
Pauss, F.
Perovic, V.
Perrin, G.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D. A.
Schönenberger, M.
Stampf, V.
Steggemann, J.Aff139, Aff233
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Amsler, C.Aff140, Aff234
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
Del Burgo, R.
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Mikuni, V. M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Rauco, G.
Reimers, A.
Robmann, P.
Schweiger, K.
Takahashi, Y.
Adloff, C.Aff141, Aff235
Kuo, C. M.
Lin, W.
Roy, A.
Sarkar, T.Aff141, Aff222
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Yazgan, E.
Asavapibhop, B.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Boran, F.
Damarseckin, S.Aff144, Aff236
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dozen, C.Aff14, Aff144
Dumanoglu, I.Aff144, Aff237
Eskut, E.
Gokbulut, G.
Guler, Y.
Gurpinar Guler, E.Aff144, Aff238
Hos, I.Aff144, Aff239
Isik, C.
Kangal, E. E.Aff144, Aff240
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff144, Aff241
Polatoz, A.
Simsek, A. E.
Tali, B.Aff144, Aff242
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.Aff145, Aff243
Karapinar, G.Aff145, Aff244
Ocalan, K.Aff145, Aff245
Yalvac, M.Aff145, Aff246
Akgun, B.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff146, Aff247
Kaya, O.Aff146, Aff248
Özçelik, Ö.
Tekten, S.Aff146, Aff249
Yetkin, E. A.Aff146, Aff250
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff147, Aff237
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff147, Aff251
Aydogmus Sen, F.
Cerci, S.Aff148, Aff242
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Sunar Cerci, D.Aff148, Aff242
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Bhal, E.
Bologna, S.
Brooke, J. J.
Bundock, A.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Sakuma, T.
Seif El Nasr-Storey, S.
Smith, V. J.
Stylianou, N.Aff4, Aff151
Taylor, J.
Titterton, A.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff152, Aff252
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Bonomally, S.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Cepaitis, V.
Chahal, G. S.Aff153, Aff253
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Della Negra, M.
Fedi, G.
Hall, G.
Iles, G.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Milosevic, V.
Nash, J.Aff153, Aff254
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.Aff153, Aff137
Wardle, N.
Webb, S. N.
Winterbottom, D.
Zecchinelli, A. G.
Cole, J. E.
Khan, A.
Kyberd, P.
Mackay, C. K.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Abdullin, S.
Brinkerhoff, A.
Call, K.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Kanuganti, A. R.
Madrid, C.
McMaster, B.
Pastika, N.
Sawant, S.
Smith, C.
Wilson, J.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Vargas Hernandez, A. M.
Buccilli, A.
Charaf, O.
Cooper, S. I.
Di Croce, D.
Gleyzer, S. V.
Henderson, C.
Perez, C. U.
Rumerio, P.
West, C.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Gastler, D.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Yuan, S.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.Aff41, Aff159
Cutts, D.
Duh, Y. t.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff159, Aff255
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Lee, J.
Luo, J.
Narain, M.
Sagir, S.Aff159, Aff256
Usai, E.
Wong, W. Y.
Yan, X.
Yu, D.
Zhang, W.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Jensen, F.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Shi, M.
Taylor, D.
Tripathi, M.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Datta, A.
Hamilton, D.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Iqbal, M. A.
Lam, T.
Mccoll, N.
Nash, W. A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Stone, B.
Valuev, V.
Burt, K.
Chen, Y.
Clare, R.
Gary, J. W.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Long, O. R.
Manganelli, N.
Olmedo Negrete, M.
Si, W.
Wimpenny, S.
Zhang, Y.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Deelen, N.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Giannini, L.
Gilbert, D.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sharma, V.
Tadel, M.
Vartak, A.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Amin, N.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dorsett, A.
Dutta, V.
Incandela, J.
Kilpatrick, M.
Marsh, B.
Mei, H.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Quinnan, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Stuart, D.
Wang, S.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Mao, J.
Newman, H. B.
Ngadiuba, J.
Nguyen, T. Q.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wang, C.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Vorobiev, I.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
MacDonald, E.
Patel, R.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Cranshaw, D. J.
Mcdermott, K.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Ryd, A.
Sun, W.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Di Petrillo, K. F.
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klabbers, P.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kortelainen, M. J.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, T.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Papadimitriou, V.
Pedro, K.
Pena, C.Aff165, Aff169
Prokofyev, O.
Ravera, F.
Reinsvold Hall, A.
Ristori, L.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spiegel, L.
Strait, J.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Weber, H. A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Cherepanov, V.
Errico, F.
Field, R. D.
Guerrero, D.
Joshi, B. M.
Kim, M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Rosenzweig, D.
Shi, K.
Sturdy, J.
Wang, J.
Zuo, X.
Adams, T.
Askew, A.
Diaz, D.
Habibullah, R.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Khurana, R.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Schiber, C.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff172, Aff213
Hohlmann, M.
Kumar Verma, R.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Becerril Gonzalez, H.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Mills, C.
Oh, G.
Roy, T.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Viinikainen, J.
Wang, X.
Wu, Z.
Ye, Z.
Alhusseini, M.
Dilsiz, K.Aff174, Aff257
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.Aff39, Aff174
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.Aff174, Aff258
Onel, Y.
Ozok, F.Aff174, Aff259
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.Aff174, Aff260
Wetzel, J.
Amram, O.
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Eminizer, M.
Gritsan, A. V.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Mantilla, C.
Roskes, J.
Swartz, M.
Vámi, T. Á.
Baldenegro Barrera, C.
Baringer, P.
Bean, A.
Bylinkin, A.
Isidori, T.
Khalil, S.
King, J.
Krintiras, G.
Kropivnitskaya, A.
Lindsey, C.
Minafra, N.
Murray, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Tapia Takaki, J. D.
Wang, Q.
Williams, J.
Wilson, G.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mitchell, T.
Modak, A.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, E.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Seidel, M.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Wang, L.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
Chen, Y.
D’Alfonso, M.
Gomez-Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hu, M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lee, Y.-J.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mironov, C.
Niu, X.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Bloom, K.
Bryson, M.
Chauhan, S.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
González Fernández, J. R.
Joo, C.
Kravchenko, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Tabb, W.
Yan, F.
Agarwal, G.
Bandyopadhyay, H.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Nguyen, D.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Li, J.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Parker, A.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Gilbert, A.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Lannon, K.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
Meng, F.
Mohrman, K.
Musienko, Y.
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Zygala, L.
Alimena, J.
Bylsma, B.
Cardwell, B.
Durkin, L. S.
Francis, B.
Hill, C.
Lefeld, A.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Addesa, F. M.
Bonham, B.
Das, P.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Frankenthal, A.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Bakshi, A. S.
Barnes, V. E.
Chawla, R.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Karmarkar, S.
Liu, M.
Negro, G.
Neumeister, N.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Purohit, A.
Schulte, J. F.
Stojanovic, M.
Wang, F.
Wildridge, A.
Xiao, R.
Xie, W.
Dolen, J.
Parashar, N.
Baty, A.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Kumar, A.
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Shi, W.
Stahl Leiton, A. G.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Taus, R.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gandrakota, A.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Karacheban, O.Aff195, Aff217
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Wang, H.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Spanier, S.
Bouhali, O.Aff261, Aff197
Dalchenko, M.
Delgado, A.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff104, Aff197
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Arenton, M. W.
Cox, B.
Cummings, G.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, A.
Neu, C.
Tannenwald, B.
Wolfe, E.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Thapa, P.
Black, K.
Bose, T.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Everaerts, P.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Loveless, R.
Madhusudanan Sreekala, J.
Mallampalli, A.
Mohammadi, A.
Pinna, D.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Trembath-Reichert, S.
Vetens, W.
Afanasiev, S.
Andreev, V.
Andreev, Yu.
Aushev, T.
Azarkin, M.
Babaev, A.
Belyaev, A.
Blinov, V.
Boos, E.
Borchsh, V.
Budkouski, D.
Bunichev, V.
Bunin, P.
Bychkova, O.
Chadeeva, M.
Chekhovsky, V.
Dermenev, A.
Dimova, T.
Dremin, I.
Dubinin, M.
Dudko, L.
Epshteyn, V.
Ershov, A.
Gavrilenko, M.
Gavrilov, G.
Gavrilov, V.
Gninenko, S.
Golovtcov, V.
Golubev, N.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Iuzhakov, A.
Ivanchenko, V.
Ivanov, Y.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Kamenev, A.
Kardapoltsev, L.
Karjavine, V.
Karneyeu, A.
Kim, V.
Kirakosyan, M.
Kirsanov, M.
Klyukhin, V.
Konstantinov, D.
Korneeva, N.
Krasnikov, N.
Kuznetsova, E.
Lanev, A.
Litomin, A.
Lychkovskaya, N.
Makarenko, V.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Murzin, V.
Nikitenko, A.
Obraztsov, S.
Okhotnikov, V.
Oreshkin, V.
Ovtin, I.
Palichik, V.
Pashenkov, A.
Perelygin, V.
Perfilov, M.
Philippov, D.
Pivovarov, G.
Popov, V.
Popova, E.
Rusinov, V.
Safronov, G.
Savina, M.
Savrin, V.
Seitova, D.
Shalaev, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skovpen, Y.
Smirnov, I.
Smirnov, V.
Sosnov, D.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Sukhikh, L.
Sulimov, V.
Tcherniaev, E.
Terkulov, A.
Teryaev, O.
Tlisov, D.
Toms, M.
Toropin, A.
Uvarov, L.
Uzunian, A.
Vlasov, E.Aff99, Aff100, Aff101
Volkov, P.
Volkov, S.
Vorobyev, A.
Voytishin, N.
Zarubin, A.
Zhizhin, I.
Zhokin, A.
Pokaż więcej
Źródło:
Journal of High Energy Physics. 2023(7)
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Реконструкция тектонических напряжений Центрального Сахалина
Autorzy:
P.A. Kamenev
A.V. Marinin
V.A. Degtyarev
A.R. Lukmanov
Pokaż więcej
Temat:
тектонические напряжения
деформации
зеркала скольжения
остров сахалин
Geology
QE1-996.5
Źródło:
Вестник Камчатской региональной ассоциации "Учебно-научный центр". Серия: Науки о Земле, Vol 57, Iss 1, Pp 89-103 (2023)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
http://www.kscnet.ru/journal/kraesc/article/view/749; https://doaj.org/toc/1816-5524; https://doaj.org/toc/1816-5532
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/3a0308fddddc4395825b80c3cbd41700  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Binders Based on Solution of Polyvinyl Butyral in Di(1-methacryloxy-3-chloro-2-propyl) Methylphosphonate–2-Hydroxyethyl Methacrylate Mixture for Difficultly Combustible Glass-Reinforced Plastics
Autorzy:
Borisov, S. V.Aff1, IDS1070427223010068_cor1
Kuvshinova, D. R.
Kudryavtseva, D. A.
Kamenev, Yu. N.
Solomatina, A. A.
Kochetkov, V. G.
Vaniev, M. A.
Kochnov, A. B.
Novakov, I. A.
Pokaż więcej
Źródło:
Russian Journal of Applied Chemistry. 96(1):35-43
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Three new species of Axinulus (Bivalvia: Thyasiridae) from the Japan and Kuril-Kamchatka trenches and abyssal zone of the northern Pacific Ocean
Autorzy:
Gennady M. Kamenev
Pokaż więcej
Temat:
Bivalvia
Taxonomy
Northern Pacific
Oceanic trenches
Medicine
Źródło:
PeerJ, Vol 11, p e15543 (2023)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
https://peerj.com/articles/15543.pdf; https://peerj.com/articles/15543/; https://doaj.org/toc/2167-8359
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/bceeb69a6ac94a30a161ab34f9bf5d6b  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies