Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Kearsley, Elizabeth"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Soil Nutrient Depletion and Tree Functional Composition Shift Following Repeated Clearing in Secondary Forests of the Congo Basin
Autorzy :
Bauters, MarijnAff1, Aff2
Moonen, Pieter
Summerauer, Laura
Doetterl, Sebastian
Wasner, Daniel
Griepentrog, MarcoAff4, Aff7
Mumbanza, Francis M.
Kearsley, Elizabeth
Ewango, Corneille
Boyemba, Faustin
Six, Johan
Muys, Bart
Verbist, Bruno
Boeckx, Pascal
Verheyen, Kris
Pokaż więcej
Źródło :
Ecosystems. 24(6):1422-1435
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Comparing effectiveness, cost- and time-efficiency of control options for Xanthomonas wilt of banana under Rwandan agro-ecological conditions
Autorzy :
Blomme, Guy
Dusingizimana, Petronille
Ntamwira, Jules
Kearsley, Elizabeth
Gaidashova, Svetlana
Rietveld, Anne
Van Schagen, Boudy
Ocimati, Walter
Pokaż więcej
Źródło :
European Journal of Plant Pathology: Published in cooperation with the European Foundation for Plant Pathology. 160(2):487-501
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Asynchronous carbon sink saturation in African and Amazonian tropical forests
Autorzy :
Hubau, WannesAff1, Aff2, Aff3
Lewis, Simon L.Aff1, Aff4
Phillips, Oliver L.
Affum-Baffoe, Kofi
Beeckman, Hans
Cuní-Sanchez, AidaAff4, Aff6
Daniels, Armandu K.
Ewango, Corneille E. N.Aff8, Aff9, Aff10
Fauset, Sophie
Mukinzi, Jacques M.Aff8, Aff12, Aff13
Sheil, Douglas
Sonké, Bonaventure
Sullivan, Martin J. P.Aff1, Aff16
Sunderland, Terry C. H.Aff17, Aff18
Taedoumg, HermannAff15, Aff19
Thomas, Sean C.
White, Lee J. T.Aff21, Aff22, Aff23
Abernethy, Katharine A.Aff22, Aff23
Adu-Bredu, Stephen
Amani, Christian A.Aff17, Aff25
Baker, Timothy R.
Banin, Lindsay F.
Baya, FidèleAff27, Aff28
Begne, Serge K.Aff1, Aff15
Bennett, Amy C.
Benedet, FabriceAff29, Aff30
Bitariho, Robert
Bocko, Yannick E.
Boeckx, Pascal
Boundja, PatrickAff17, Aff34
Brienen, Roel J. W.
Brncic, Terry
Chezeaux, Eric
Chuyong, George B.
Clark, Connie J.
Collins, MurrayAff38, Aff39
Comiskey, James A.Aff40, Aff41
Coomes, David A.
Dargie, Greta C.
de Haulleville, Thales
Kamdem, Marie Noel Djuikouo
Doucet, Jean-Louis
Esquivel-Muelbert, AdrianeAff1, Aff44
Feldpausch, Ted R.
Fofanah, Alusine
Foli, Ernest G.
Gilpin, Martin
Gloor, Emanuel
Gonmadje, Christelle
Gourlet-Fleury, SylvieAff29, Aff30
Hall, Jefferson S.
Hamilton, Alan C.
Harris, David J.
Hart, Terese B.Aff51, Aff52
Hockemba, Mireille B. N.
Hladik, Annette
Ifo, Suspense A.
Jeffery, Kathryn J.
Jucker, Tommaso
Yakusu, Emmanuel KasongoAff2, Aff3, Aff10
Kearsley, ElizabethAff2, Aff56
Kenfack, DavidAff48, Aff57
Koch, AlexanderAff4, Aff58
Leal, Miguel E.
Levesley, Aurora
Lindsell, Jeremy A.Aff60, Aff61
Lisingo, Janvier
Lopez-Gonzalez, Gabriela
Lovett, Jon C.Aff1, Aff63
Makana, Jean-Remy
Malhi, Yadvinder
Marshall, Andrew R.Aff6, Aff65, Aff66
Martin, Jim
Martin, Emanuel H.Aff57, Aff68
Mbayu, Faustin M.
Medjibe, Vincent P.Aff37, Aff69, Aff70
Mihindou, VianetAff21, Aff70
Mitchard, Edward T. A.
Moore, Sam
Munishi, Pantaleo K. T.
Bengone, Natacha Nssi
Ojo, Lucas
Ondo, Fidèle Evouna
Peh, Kelvin S.-H.Aff73, Aff74
Pickavance, Georgia C.
Poulsen, Axel Dalberg
Poulsen, John R.
Qie, LanAff1, Aff75
Reitsma, Jan
Rovero, FrancescoAff77, Aff78
Swaine, Michael D.
Talbot, JoeyAff1, Aff80
Taplin, James
Taylor, David M.
Thomas, Duncan W.
Toirambe, BenjaminAff2, Aff84
Mukendi, John TshibambaAff2, Aff10, Aff85
Tuagben, DarlingtonAff7, Aff86
Umunay, Peter M.Aff87, Aff88
van der Heijden, Geertje M. F.
Verbeeck, Hans
Vleminckx, JasonAff90, Aff91
Willcock, Simon
Wöll, Hannsjörg
Woods, John T.
Zemagho, Lise
Pokaż więcej
Źródło :
Nature: International weekly journal of science. 579(7797):80-87
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Phylogenetic classification of the world’s tropical forests
Autorzy :
Slik J. W. Ferry
Franklin Janet
Arroyo-Rodríguez Víctor
Field Richard
Aguilar Salomon
Aguirre Nikolay
Ahumada Jorge
Aiba Shin-Ichiro
Alves Luciana F.
K Anitha
Avella Andres
Mora Francisco
Aymard C. Gerardo A.
Báez Selene
Balvanera Patricia
Bastian Meredith L.
Bastin Jean-François
Bellingham Peter J.
van den Berg Eduardo
da Conceição Bispo Polyanna
Boeckx Pascal
Boehning-Gaese Katrin
Bongers Frans
Boyle Brad
Brambach Fabian
Brearley Francis Q.
Brown Sandra
Chai Shauna-Lee
Chazdon Robin L.
Chen Shengbin
Chhang Phourin
Chuyong George
Ewango Corneille
Coronado Indiana M.
Cristóbal-Azkarate Jurgi
Culmsee Heike
Damas Kipiro
Dattaraja H. S.
Davidar Priya
DeWalt Saara J.
Din Hazimah
Drake Donald R.
Duque Alvaro
Durigan Giselda
Eichhorn Karl
Eler Eduardo Schmidt
Enoki Tsutomu
Ensslin Andreas
Fandohan Adandé Belarmain
Farwig Nina
Feeley Kenneth J.
Fischer Markus
Forshed Olle
Garcia Queila Souza
Garkoti Satish Chandra
Gillespie Thomas W.
Gillet Jean-Francois
Gonmadje Christelle
la Cerda Iñigo Granzow-de
Griffith Daniel M.
Grogan James
Hakeem Khalid Rehman
Harris David J.
Harrison Rhett D.
Hector Andy
Hemp Andreas
Homeier Jürgen
Hussain M. Shah
Ibarra-Manríquez Guillermo
Hanum I. Faridah
Imai Nobuo
Jansen Patrick A.
Joly Carlos Alfredo
Joseph Shijo
Kartawinata Kuswata
Kearsley Elizabeth
Kelly Daniel L.
Kessler Michael
Killeen Timothy J.
Kooyman Robert M.
Laumonier Yves
Laurance Susan G.
Laurance William F.
Lawes Michael J.
Letcher Susan G.
Lindsell Jeremy
Lovett Jon
Lozada Jose
Lu Xinghui
Lykke Anne Mette
Mahmud Khairil Bin
Mahayani Ni Putu Diana
Mansor Asyraf
Marshall Andrew R.
Martin Emanuel H.
Matos Darley Calderado Leal
Meave Jorge A.
Melo Felipe P. L.
Mendoza Zhofre Huberto Aguirre
Metali Faizah
Medjibe Vincent P.
Metzger Jean Paul
Metzker Thiago
Mohandass D.
Munguía-Rosas Miguel A.
Muñoz Rodrigo
Nurtjahy Eddy
de Oliveira Eddie Lenza
Onrizal
Parolin Pia
Parren Marc
Parthasarathy N.
Paudel Ekananda
Perez Rolando
Pérez-García Eduardo A.
Pommer Ulf
Poorter Lourens
Qie Lan
Piedade Maria Teresa F.
Pinto José Roberto Rodrigues
Poulsen Axel Dalberg
Poulsen John R.
Powers Jennifer S.
Prasad Rama Chandra
Puyravaud Jean-Philippe
Rangel Orlando
Reitsma Jan
Rocha Diogo S. B.
Rolim Samir
Rovero Francesco
Rozak Andes
Ruokolainen Kalle
Rutishauser Ervan
Rutten Gemma
Said Mohd. Nizam Mohd.
Saiter Felipe Z.
Saner Philippe
Santos Braulio
dos Santos João Roberto
Sarker Swapan Kumar
Schmitt Christine B.
Schoengart Jochen
Schulze Mark
Sheil Douglas
Sist Plinio
Souza Alexandre F.
Spironello Wilson Roberto
Sposito Tereza
Steinmetz Robert
Stevart Tariq
Suganuma Marcio Seiji
Sukri Rahayu
Sultana Aisha
Sukumar Raman
Sunderland Terry
Supriyadi
Suresh H. S.
Suzuki Eizi
Tabarelli Marcelo
Tang Jianwei
Tanner Ed V. J.
Targhetta Natalia
Theilade Ida
Thomas Duncan
Timberlake Jonathan
de Morisson Valeriano Márcio
van Valkenburg Johan
Van Do Tran
Van Sam Hoang
Vandermeer John H.
Verbeeck Hans
Vetaa Ole Reidar
Adekunle Victor
Vieira Simone A.
Webb Campbell O.
Webb Edward L.
Whitfeld Timothy
Wich Serge
Williams John
Wiser Susan
Wittmann Florian
Yang Xiaobo
Yao C. Yves Adou
Yap Sandra L.
Zahawi Rakan A.
Zakaria Rahmad
Zang Runguo
Pokaż więcej
Źródło :
Proceedings of the National Academy of Sciences of the United States of America. 115(8):1837-1842
Dostęp URL :
https://www.jstor.org/stable/26507567
Czasopismo naukowe
Tytuł :
An estimate of the number of tropical tree species
Autorzy :
Slik J. W. Ferry
Arroyo-Rodríguez Víctor
Aiba Shin-Ichiro
Alvarez-Loayza Patricia
Alves, Luciana F.
Ashton Peter
Balvanera Patricia
Bastian Meredith L.
Bellingham Peter J.
van den Berg Eduardo
Bernacci Luis
da Conceição Bispo Polyanna
Blanc Lilian
Böhning-Gaese Katrin
Boeckx Pascal
Bongers Frans
Boyle Brad
Bradford Matt
Brearley Francis Q.
Hockemba Mireille Breuer-Ndoundou
Bunyavejchewin Sarayudh
Matos Darley Calderado Leal
Castillo-Santiago Miguel
Catharino Eduardo L. M.
Chai Shauna-Lee
Chen Yukai
Colwell Robert K.
Robin L. Chazdon
Clark Connie
Clark David B.
Clark Deborah A.
Culmsee Heike
Damas Kipiro
Dattaraja Handanakere S.
Dauby Gilles
Davidar Priya
DeWalt Saara J.
Doucet Jean-Louis
Duque Alvaro
Durigan Giselda
Eichhorn Karl A. O.
Eisenlohr Pedro V.
Eler Eduardo
Ewango Corneille
Farwig Nina
Feeley Kenneth J.
Ferreira Leandro
Field Richard
de Oliveira Filho Ary T.
Fletcher Christine
Forshed Olle
Franco Geraldo
Fredriksson Gabriella
Gillespie Thomas
Gillet Jean-François
Amarnath Giriraj
Griffith Daniel M.
Grogan James
Gunatilleke Nimal
Harris David
Harrison Rhett
Hector Andy
Homeier Jürgen
Imai Nobuo
Itoh Akira
Jansen Patrick A.
Joly Carlos A.
de Jong Bernardus H. J.
Kartawinata Kuswata
Kearsley Elizabeth
Kelly Daniel L.
Kenfack David
Kessler Michael
Kitayama Kanehiro
Kooyman Robert
Larney Eileen
Laumonier Yves
Laurance Susan
Laurance William F.
Lawes Michael J.
do Amaral Ieda Leao
Letcher Susan G.
Lindsell Jeremy
Lu Xinghui
Mansor Asyraf
Marjokorpi Antti
Martin Emanuel H.
Meilby Henrik
Melo Felipe P. L.
Metcalfe Daniel J.
Medjibe Vincent P.
Metzger Jean Paul
Millet Jerome
Mohandass D.
Montero Juan C.
de Morisson Valeriano Márcio
Mugerwa Badru
Nagamasu Hidetoshi
Nilus Reuben
Ochoa-Gaona Susana
Onrizal
Page Navendu
Parolin Pia
Parren Marc
Parthasarathy Narayanaswamy
Paudel Ekananda
Permana Andrea
Piedade Maria T. F.
Pitman Nigel C. A.
Poorter Lourens
Poulsen Axel D.
Poulsen John
Powers Jennifer
Prasad Rama C.
Puyravaud Jean-Philippe
Razafimahaimodison Jean-Claude
Reitsma Jan
dos Santos João Roberto
Spironello Wilson Roberto
Romero-Saltos Hugo
Rovero Francesco
Rozak Andes Hamuraby
Ruokolainen Kalle
Rutishauser Ervan
Saiter Felipe
Saner Philippe
Santos Braulio A.
Santos Fernanda
Sarker Swapan K.
Satdichanh Manichanh
Schmitt Christine B.
Schöngart Jochen
Schulze Mark
Suganuma Marcio S.
Sheil Douglas
da Silva Pinheiro Eduardo
Sist Plinio
Stevart Tariq
Sukumar Raman
Sun I.-Fang
Sunderand Terry
Suresh H. S.
Suzuki Eizi
Tabarelli Marcelo
Tang Jangwei
Targhetta Natália
Theilade Ida
Thomas Duncan W.
Tchouto Peguy
Hurtado Johanna
Valencia Renato
van Valkenburg Johan L. C. H.
Van Do Tran
Vasquez Rodolfo
Verbeeck Hans
Adekunle Victor
Vieira Simone A.
Webb Campbell O.
Whitfeld Timothy
Wich Serge A.
Williams John
Wittmann Florian
Wöll Hannsjoerg
Yang Xiaobo
Yao C. Yves Adou
Yap Sandra L.
Yoneda Tsuyoshi
Zahawi Rakan A.
Zakaria Rahmad
Zang Runguo
de Assis Rafael L.
Luize Bruno Garcia
Venticinque Eduardo M.
Pokaż więcej
Źródło :
Proceedings of the National Academy of Sciences of the United States of America. 112(24):7472-7477
Dostęp URL :
https://www.jstor.org/stable/26463792
Czasopismo naukowe
Tytuł :
TRY plant trait database – enhanced coverage and open access
Autorzy :
Kattge, Jens
Bönisch, Gerhard
Díaz, Sandra
Lavorel, Sandra
Prentice, Iain Colin
Leadley, Paul
Tautenhahn, Susanne
Werner, Gijsbert D. A.
Aakala, Tuomas
Abedi, Mehdi
Acosta, Alicia T. R.
Adamidis, George C.
Adamson, Kairi
Aiba, Masahiro
Albert, Cécile H.
Alcántara, Julio M.
Alcázar C, Carolina
Aleixo, Izabela
Ali, Hamada
Amiaud, Bernard
Ammer, Christian
Amoroso, Mariano M.
Anand, Madhur
Anderson, Carolyn
Anten, Niels
Antos, Joseph
Apgaua, Deborah Mattos Guimarães
Ashman, Tia‐lynn
Asmara, Degi Harja
Asner, Gregory P.
Aspinwall, Michael
Atkin, Owen
Aubin, Isabelle
Baastrup‐spohr, Lars
Bahalkeh, Khadijeh
Bahn, Michael
Baker, Timothy
Baker, William J.
Bakker, Jan P.
Baldocchi, Dennis
Baltzer, Jennifer
Banerjee, Arindam
Baranger, Anne
Barlow, Jos
Barneche, Diego R.
Baruch, Zdravko
Bastianelli, Denis
Battles, John
Bauerle, William
Bauters, Marijn
Bazzato, Erika
Beckmann, Michael
Beeckman, Hans
Beierkuhnlein, Carl
Bekker, Renee
Belfry, Gavin
Belluau, Michael
Beloiu, Mirela
Benavides, Raquel
Benomar, Lahcen
Berdugo‐lattke, Mary Lee
Berenguer, Erika
Bergamin, Rodrigo
Bergmann, Joana
Bergmann Carlucci, Marcos
Berner, Logan
Bernhardt‐römermann, Markus
Bigler, Christof
Bjorkman, Anne D.
Blackman, Chris
Blanco, Carolina
Blonder, Benjamin
Blumenthal, Dana
Bocanegra‐gonzález, Kelly T.
Boeckx, Pascal
Bohlman, Stephanie
Böhning‐gaese, Katrin
Boisvert‐marsh, Laura
Bond, William
Bond‐lamberty, Ben
Boom, Arnoud
Boonman, Coline C. F.
Bordin, Kauane
Boughton, Elizabeth H.
Boukili, Vanessa
Bowman, David M. J. S.
Bravo, Sandra
Brendel, Marco Richard
Broadley, Martin R.
Brown, Kerry A.
Bruelheide, Helge
Brumnich, Federico
Bruun, Hans Henrik
Bruy, David
Buchanan, Serra W.
Bucher, Solveig Franziska
Buchmann, Nina
Buitenwerf, Robert
Bunker, Daniel E.
Bürger, Jana
Burrascano, Sabina
Burslem, David F. R. P.
Butterfield, Bradley J.
Byun, Chaeho
Marques, Marcia
Scalon, Marina C.
Caccianiga, Marco
Cadotte, Marc
Cailleret, Maxime
Camac, James
Camarero, Jesús Julio
Campany, Courtney
Campetella, Giandiego
Campos, Juan Antonio
Cano‐arboleda, Laura
Canullo, Roberto
Carbognani, Michele
Carvalho, Fabio
Casanoves, Fernando
Castagneyrol, Bastien
Catford, Jane A.
Cavender‐bares, Jeannine
Cerabolini, Bruno E. L.
Cervellini, Marco
Chacón‐madrigal, Eduardo
Chapin, Kenneth
Chapin, F. Stuart
Chelli, Stefano
Chen, Si‐chong
Chen, Anping
Cherubini, Paolo
Chianucci, Francesco
Choat, Brendan
Chung, Kyong‐sook
Chytrý, Milan
Ciccarelli, Daniela
Coll, Lluís
Collins, Courtney G.
Conti, Luisa
Coomes, David
Cornelissen, Johannes H. C.
Cornwell, William K.
Corona, Piermaria
Coyea, Marie
Craine, Joseph
Craven, Dylan
Cromsigt, Joris P. G. M.
Csecserits, Anikó
Cufar, Katarina
Cuntz, Matthias
Silva, Ana Carolina
Dahlin, Kyla M.
Dainese, Matteo
Dalke, Igor
Dalle Fratte, Michele
Dang‐le, Anh Tuan
Danihelka, Jirí
Dannoura, Masako
Dawson, Samantha
Beer, Arend Jacobus
De Frutos, Angel
De Long, Jonathan R.
Dechant, Benjamin
Delagrange, Sylvain
Delpierre, Nicolas
Derroire, Géraldine
Dias, Arildo S.
Diaz‐toribio, Milton Hugo
Dimitrakopoulos, Panayiotis G.
Dobrowolski, Mark
Doktor, Daniel
Dřevojan, Pavel
Dong, Ning
Dransfield, John
Dressler, Stefan
Duarte, Leandro
Ducouret, Emilie
Dullinger, Stefan
Durka, Walter
Duursma, Remko
Dymova, Olga
E‐vojtkó, Anna
Eckstein, Rolf Lutz
Ejtehadi, Hamid
Elser, James
Emilio, Thaise
Engemann, Kristine
Erfanian, Mohammad Bagher
Erfmeier, Alexandra
Esquivel‐muelbert, Adriane
Esser, Gerd
Estiarte, Marc
Domingues, Tomas F.
Fagan, William F.
Fagúndez, Jaime
Falster, Daniel S.
Fan, Ying
Fang, Jingyun
Farris, Emmanuele
Fazlioglu, Fatih
Feng, Yanhao
Fernandez‐mendez, Fernando
Ferrara, Carlotta
Ferreira, Joice
Fidelis, Alessandra
Finegan, Bryan
Firn, Jennifer
Flowers, Timothy J.
Flynn, Dan F. B.
Fontana, Veronika
Forey, Estelle
Forgiarini, Cristiane
François, Louis
Frangipani, Marcelo
Frank, Dorothea
Frenette‐dussault, Cedric
Freschet, Grégoire T.
Fry, Ellen L.
Fyllas, Nikolaos M.
Mazzochini, Guilherme G.
Gachet, Sophie
Gallagher, Rachael
Ganade, Gislene
Ganga, Francesca
García‐palacios, Pablo
Gargaglione, Verónica
Garnier, Eric
Garrido, Jose Luis
Gasper, André Luís
Gea‐izquierdo, Guillermo
Gibson, David
Gillison, Andrew N.
Giroldo, Aelton
Glasenhardt, Mary‐claire
Gleason, Sean
Gliesch, Mariana
Goldberg, Emma
Göldel, Bastian
Gonzalez‐akre, Erika
Gonzalez‐andujar, Jose L.
González‐melo, Andrés
González‐robles, Ana
Graae, Bente Jessen
Granda, Elena
Graves, Sarah
Green, Walton A.
Gregor, Thomas
Gross, Nicolas
Guerin, Greg R.
Günther, Angela
Gutiérrez, Alvaro G.
Haddock, Lillie
Haines, Anna
Hall, Jefferson
Hambuckers, Alain
Han, Wenxuan
Harrison, Sandy P.
Hattingh, Wesley
Hawes, Joseph E.
He, Tianhua
He, Pengcheng
Heberling, Jacob Mason
Helm, Aveliina
Hempel, Stefan
Hentschel, Jörn
Hérault, Bruno
Hereş, Ana‐maria
Herz, Katharina
Heuertz, Myriam
Hickler, Thomas
Hietz, Peter
Higuchi, Pedro
Hipp, Andrew L.
Hirons, Andrew
Hock, Maria
Hogan, James Aaron
Holl, Karen
Honnay, Olivier
Hornstein, Daniel
Hou, Enqing
Hough‐snee, Nate
Hovstad, Knut Anders
Ichie, Tomoaki
Igić, Boris
Illa, Estela
Isaac, Marney
Ishihara, Masae
Ivanov, Leonid
Ivanova, Larissa
Iversen, Colleen M.
Izquierdo, Jordi
Jackson, Robert B.
Jackson, Benjamin
Jactel, Hervé
Jagodzinski, Andrzej M.
Jandt, Ute
Jansen, Steven
Jenkins, Thomas
Jentsch, Anke
Jespersen, Jens Rasmus Plantener
Jiang, Guo‐feng
Johansen, Jesper Liengaard
Johnson, David
Jokela, Eric J.
Joly, Carlos Alfredo
Jordan, Gregory J.
Joseph, Grant Stuart
Junaedi, Decky
Junker, Robert R.
Justes, Eric
Kabzems, Richard
Kane, Jeffrey
Kaplan, Zdenek
Kattenborn, Teja
Kavelenova, Lyudmila
Kearsley, Elizabeth
Kempel, Anne
Kenzo, Tanaka
Kerkhoff, Andrew
Khalil, Mohammed I.
Kinlock, Nicole L.
Kissling, Wilm Daniel
Kitajima, Kaoru
Kitzberger, Thomas
Kjøller, Rasmus
Klein, Tamir
Kleyer, Michael
Klimešová, Jitka
Klipel, Joice
Kloeppel, Brian
Klotz, Stefan
Knops, Johannes M. H.
Kohyama, Takashi
Koike, Fumito
Kollmann, Johannes
Komac, Benjamin
Komatsu, Kimberly
König, Christian
Kraft, Nathan J. B.
Kramer, Koen
Kreft, Holger
Kühn, Ingolf
Kumarathunge, Dushan
Kuppler, Jonas
Kurokawa, Hiroko
Kurosawa, Yoko
Kuyah, Shem
Laclau, Jean‐paul
Lafleur, Benoit
Lallai, Erik
Lamb, Eric
Lamprecht, Andrea
Larkin, Daniel J.
Laughlin, Daniel
Le Bagousse‐pinguet, Yoann
Maire, Guerric
Roux, Peter C.
Roux, Elizabeth
Lee, Tali
Lens, Frederic
Lewis, Simon L.
Lhotsky, Barbara
Li, Yuanzhi
Li, Xine
Lichstein, Jeremy W.
Liebergesell, Mario
Lim, Jun Ying
Lin, Yan‐shih
Linares, Juan Carlos
Liu, Chunjiang
Liu, Daijun
Liu, Udayangani
Livingstone, Stuart
Llusià, Joan
Lohbeck, Madelon
López‐garcía, Álvaro
Lopez‐gonzalez, Gabriela
Lososová, Zdeňka
Louault, Frédérique
Lukács, Balázs A.
Lukeš, Petr
Luo, Yunjian
Lussu, Michele
Ma, Siyan
Maciel Rabelo Pereira, Camilla
Mack, Michelle
Maire, Vincent
Mäkelä, Annikki
Mäkinen, Harri
Malhado, Ana Claudia Mendes
Mallik, Azim
Manning, Peter
Manzoni, Stefano
Marchetti, Zuleica
Marchino, Luca
Marcilio‐silva, Vinicius
Marcon, Eric
Marignani, Michela
Markesteijn, Lars
Martin, Adam
Martínez‐garza, Cristina
Martínez‐vilalta, Jordi
Mašková, Tereza
Mason, Kelly
Mason, Norman
Massad, Tara Joy
Masse, Jacynthe
Mayrose, Itay
Mccarthy, James
Mccormack, M. Luke
Mcculloh, Katherine
Mcfadden, Ian R.
Mcgill, Brian J.
Mcpartland, Mara Y.
Medeiros, Juliana S.
Medlyn, Belinda
Meerts, Pierre
Mehrabi, Zia
Meir, Patrick
Melo, Felipe P. L.
Mencuccini, Maurizio
Meredieu, Céline
Messier, Julie
Mészáros, Ilona
Metsaranta, Juha
Michaletz, Sean T.
Michelaki, Chrysanthi
Migalina, Svetlana
Milla, Ruben
Miller, Jesse E. D.
Minden, Vanessa
Ming, Ray
Mokany, Karel
Moles, Angela T.
Molnár, Attila
Molofsky, Jane
Molz, Martin
Montgomery, Rebecca A.
Monty, Arnaud
Moravcová, Lenka
Moreno‐martínez, Alvaro
Moretti, Marco
Mori, Akira S.
Mori, Shigeta
Morris, Dave
Morrison, Jane
Mucina, Ladislav
Mueller, Sandra
Muir, Christopher D.
Müller, Sandra Cristina
Munoz, François
Myers‐smith, Isla H.
Myster, Randall W.
Nagano, Masahiro
Naidu, Shawna
Narayanan, Ayyappan
Natesan, Balachandran
Negoita, Luka
Nelson, Andrew S.
Neuschulz, Eike Lena
Ni, Jian
Niedrist, Georg
Nieto, Jhon
Niinemets, Ülo
Nolan, Rachael
Nottebrock, Henning
Nouvellon, Yann
Novakovskiy, Alexander
Nystuen, Kristin Odden
O'grady, Anthony
O'hara, Kevin
O'reilly‐nugent, Andrew
Oakley, Simon
Oberhuber, Walter
Ohtsuka, Toshiyuki
Oliveira, Ricardo
Öllerer, Kinga
Olson, Mark E.
Onipchenko, Vladimir
Onoda, Yusuke
Onstein, Renske E.
Ordonez, Jenny C.
Osada, Noriyuki
Ostonen, Ivika
Ottaviani, Gianluigi
Otto, Sarah
Overbeck, Gerhard E.
Ozinga, Wim A.
Pahl, Anna T.
Paine, C. E. Timothy
Pakeman, Robin J.
Papageorgiou, Aristotelis C.
Parfionova, Evgeniya
Pärtel, Meelis
Patacca, Marco
Paula, Susana
Paule, Juraj
Pauli, Harald
Pausas, Juli G.
Peco, Begoña
Penuelas, Josep
Perea, Antonio
Peri, Pablo Luis
Petisco‐souza, Ana Carolina
Petraglia, Alessandro
Petritan, Any Mary
Phillips, Oliver L.
Pierce, Simon
Pillar, Valério D.
Pisek, Jan
Pomogaybin, Alexandr
Poorter, Hendrik
Portsmuth, Angelika
Poschlod, Peter
Potvin, Catherine
Pounds, Devon
Powell, A. Shafer
Power, Sally A.
Prinzing, Andreas
Puglielli, Giacomo
Pyšek, Petr
Raevel, Valerie
Rammig, Anja
Ransijn, Johannes
Ray, Courtenay A.
Reich, Peter B.
Reichstein, Markus
Reid, Douglas E. B.
Réjou‐méchain, Maxime
Dios, Victor Resco
Ribeiro, Sabina
Richardson, Sarah
Riibak, Kersti
Rillig, Matthias C.
Riviera, Fiamma
Robert, Elisabeth M. R.
Roberts, Scott
Robroek, Bjorn
Roddy, Adam
Rodrigues, Arthur Vinicius
Rogers, Alistair
Rollinson, Emily
Rolo, Victor
Römermann, Christine
Ronzhina, Dina
Roscher, Christiane
Rosell, Julieta A.
Rosenfield, Milena Fermina
Rossi, Christian
Roy, David B.
Royer‐tardif, Samuel
Rüger, Nadja
Ruiz‐peinado, Ricardo
Rumpf, Sabine B.
Rusch, Graciela M.
Ryo, Masahiro
Sack, Lawren
Saldaña, Angela
Salgado‐negret, Beatriz
Salguero‐gomez, Roberto
Santa‐regina, Ignacio
Santacruz‐garcía, Ana Carolina
Santos, Joaquim
Sardans, Jordi
Schamp, Brandon
Scherer‐lorenzen, Michael
Schleuning, Matthias
Schmid, Bernhard
Schmidt, Marco
Schmitt, Sylvain
Schneider, Julio V.
Schowanek, Simon D.
Schrader, Julian
Schrodt, Franziska
Schuldt, Bernhard
Schurr, Frank
Selaya Garvizu, Galia
Semchenko, Marina
Seymour, Colleen
Sfair, Julia C.
Sharpe, Joanne M.
Sheppard, Christine S.
Sheremetiev, Serge
Shiodera, Satomi
Shipley, Bill
Shovon, Tanvir Ahmed
Siebenkäs, Alrun
Sierra, Carlos
Silva, Vasco
Silva, Mateus
Sitzia, Tommaso
Sjöman, Henrik
Slot, Martijn
Smith, Nicholas G.
Sodhi, Darwin
Soltis, Pamela
Soltis, Douglas
Somers, Ben
Sonnier, Grégory
Sørensen, Mia Vedel
Sosinski, Enio Egon
Soudzilovskaia, Nadejda A.
Souza, Alexandre F.
Spasojevic, Marko
Sperandii, Marta Gaia
Stan, Amanda B.
Stegen, James
Steinbauer, Klaus
Stephan, Jörg G.
Sterck, Frank
Stojanovic, Dejan B.
Strydom, Tanya
Suarez, Maria Laura
Svenning, Jens‐christian
Svitková, Ivana
Svitok, Marek
Svoboda, Miroslav
Swaine, Emily
Swenson, Nathan
Tabarelli, Marcelo
Takagi, Kentaro
Tappeiner, Ulrike
Tarifa, Rubén
Tauugourdeau, Simon
Tavsanoglu, Cagatay
Beest, Mariska
Tedersoo, Leho
Thiffault, Nelson
Thom, Dominik
Thomas, Evert
Thompson, Ken
Thornton, Peter E.
Thuiller, Wilfried
Tichý, Lubomír
Tissue, David
Tjoelker, Mark G.
Tng, David Yue Phin
Tobias, Joseph
Török, Péter
Tarin, Tonantzin
Torres‐ruiz, José M.
Tóthmérész, Béla
Treurnicht, Martina
Trivellone, Valeria
Trolliet, Franck
Trotsiuk, Volodymyr
Tsakalos, James L.
Tsiripidis, Ioannis
Tysklind, Niklas
Umehara, Toru
Usoltsev, Vladimir
Vadeboncoeur, Matthew
Vaezi, Jamil
Valladares, Fernando
Vamosi, Jana
Bodegom, Peter M.
Breugel, Michiel
Van Cleemput, Elisa
Weg, Martine
Merwe, Stephni
Plas, Fons
Sande, Masha T.
Kleunen, Mark
Van Meerbeek, Koenraad
Vanderwel, Mark
Vanselow, Kim André
Vårhammar, Angelica
Varone, Laura
Vasquez Valderrama, Maribel Yesenia
Vassilev, Kiril
Vellend, Mark
Veneklaas, Erik J.
Verbeeck, Hans
Verheyen, Kris
Vibrans, Alexander
Vieira, Ima
Villacís, Jaime
Violle, Cyrille
Vivek, Pandi
Wagner, Katrin
Waldram, Matthew
Waldron, Anthony
Walker, Anthony P.
Waller, Martyn
Walther, Gabriel
Wang, Han
Wang, Feng
Wang, Weiqi
Watkins, Harry
Watkins, James
Weber, Ulrich
Weedon, James T.
Wei, Liping
Weigelt, Patrick
Weiher, Evan
Wells, Aidan W.
Wellstein, Camilla
Wenk, Elizabeth
Westoby, Mark
Westwood, Alana
White, Philip John
Whitten, Mark
Williams, Mathew
Winkler, Daniel E.
Winter, Klaus
Womack, Chevonne
Wright, Ian J.
Wright, S. Joseph
Wright, Justin
Pinho, Bruno X.
Ximenes, Fabiano
Yamada, Toshihiro
Yamaji, Keiko
Yanai, Ruth
Yankov, Nikolay
Yguel, Benjamin
Zanini, Kátia Janaina
Zanne, Amy E.
Zelený, David
Zhao, Yun‐peng
Zheng, Jingming
Zheng, Ji
Ziemińska, Kasia
Zirbel, Chad R.
Zizka, Georg
Zo‐bi, Irié Casimir
Zotz, Gerhard
Wirth, Christian
Pokaż więcej
Temat :
food and beverages
Źródło :
Kattge, J, Bönisch, G, Díaz, S, Lavorel, S, Prentice, I C, Leadley, P, Tautenhahn, S, Werner, G D A, Aakala, T, Abedi, M, Acosta, A T R, Adamidis, G C, Adamson, K, Aiba, M, Albert, C H, Alcántara, J M, Alcázar C, C, Aleixo, I, Ali, H, Amiaud, B, Ammer, C, Amoroso, M M, Anand, M, Anderson, C, Anten, N, Antos, J, Apgaua, D M G, Ashman, T, Asmara, D H, Asner, G P, Aspinwall, M, Atkin, O, Aubin, I, Baastrup‐spohr, L, Bahalkeh, K, Bahn, M, Baker, T, Baker, W J, Bakker, J P, Baldocchi, D, Baltzer, J, Banerjee, A, Baranger, A, Barlow, J, Barneche, D R, Baruch, Z, Bastianelli, D, Battles, J, Bauerle, W, Bauters, M, Bazzato, E, Beckmann, M, Beeckman, H, Beierkuhnlein, C, Bekker, R, Belfry, G, Belluau, M, Beloiu, M, Benavides, R, Benomar, L, Berdugo‐lattke, M L, Berenguer, E, Bergamin, R, Bergmann, J, Bergmann Carlucci, M, Berner, L, Bernhardt‐römermann, M, Bigler, C, Bjorkman, A D, Blackman, C, Blanco, C, Blonder, B, Blumenthal, D, Bocanegra‐gonzález, K T, Boeckx, P, Bohlman, S, Böhning‐gaese, K, Boisvert‐marsh, L, Bond, W, Bond‐lamberty, B, Boom, A, Boonman, C C F, Bordin, K, Boughton, E H, Boukili, V, Bowman, D M J S, Bravo, S, Brendel, M R, Broadley, M R, Brown, K A, Bruelheide, H, Brumnich, F, Bruun, H H, Bruy, D, Buchanan, S W, Bucher, S F, Buchmann, N, Buitenwerf, R, Bunker, D E, Bürger, J, Burrascano, S, Burslem, D F R P, Butterfield, B J, Byun, C, Marques, M, Scalon, M C, Caccianiga, M, Cadotte, M, Cailleret, M, Camac, J, Camarero, J J, Campany, C, Campetella, G, Campos, J A, Cano‐arboleda, L, Canullo, R, Carbognani, M, Carvalho, F, Casanoves, F, Castagneyrol, B, Catford, J A, Cavender‐bares, J, Cerabolini, B E L, Cervellini, M, Chacón‐madrigal, E, Chapin, K, Chapin, F S, Chelli, S, Chen, S, Chen, A, Cherubini, P, Chianucci, F, Choat, B, Chung, K, Chytrý, M, Ciccarelli, D, Coll, L, Collins, C G, Conti, L, Coomes, D, Cornelissen, J H C, Cornwell, W K, Corona, P, Coyea, M, Craine, J, Craven, D, Cromsigt, J P G M, Csecserits, A, Cufar, K, Cuntz, M, Silva, A C, Dahlin, K M, Dainese, M, Dalke, I, Dalle Fratte, M, Dang‐le, A T, Danihelka, J, Dannoura, M, Dawson, S, Beer, A J, De Frutos, A, De Long, J R, Dechant, B, Delagrange, S, Delpierre, N, Derroire, G, Dias, A S, Diaz‐toribio, M H, Dimitrakopoulos, P G, Dobrowolski, M, Doktor, D, Dřevojan, P, Dong, N, Dransfield, J, Dressler, S, Duarte, L, Ducouret, E, Dullinger, S, Durka, W, Duursma, R, Dymova, O, E‐vojtkó, A, Eckstein, R L, Ejtehadi, H, Elser, J, Emilio, T, Engemann, K, Erfanian, M B, Erfmeier, A, Esquivel‐muelbert, A, Esser, G, Estiarte, M, Domingues, T F, Fagan, W F, Fagúndez, J, Falster, D S, Fan, Y, Fang, J, Farris, E, Fazlioglu, F, Feng, Y, Fernandez‐mendez, F, Ferrara, C, Ferreira, J, Fidelis, A, Finegan, B, Firn, J, Flowers, T J, Flynn, D F B, Fontana, V, Forey, E, Forgiarini, C, François, L, Frangipani, M, Frank, D, Frenette‐dussault, C, Freschet, G T, Fry, E L, Fyllas, N M, Mazzochini, G G, Gachet, S, Gallagher, R, Ganade, G, Ganga, F, García‐palacios, P, Gargaglione, V, Garnier, E, Garrido, J L, Gasper, A L, Gea‐izquierdo, G, Gibson, D, Gillison, A N, Giroldo, A, Glasenhardt, M, Gleason, S, Gliesch, M, Goldberg, E, Göldel, B, Gonzalez‐akre, E, Gonzalez‐andujar, J L, González‐melo, A, González‐robles, A, Graae, B J, Granda, E, Graves, S, Green, W A, Gregor, T, Gross, N, Guerin, G R, Günther, A, Gutiérrez, A G, Haddock, L, Haines, A, Hall, J, Hambuckers, A, Han, W, Harrison, S P, Hattingh, W, Hawes, J E, He, T, He, P, Heberling, J M, Helm, A, Hempel, S, Hentschel, J, Hérault, B, Hereş, A, Herz, K, Heuertz, M, Hickler, T, Hietz, P, Higuchi, P, Hipp, A L, Hirons, A, Hock, M, Hogan, J A, Holl, K, Honnay, O, Hornstein, D, Hou, E, Hough‐snee, N, Hovstad, K A, Ichie, T, Igić, B, Illa, E, Isaac, M, Ishihara, M, Ivanov, L, Ivanova, L, Iversen, C M, Izquierdo, J, Jackson, R B, Jackson, B, Jactel, H, Jagodzinski, A M, Jandt, U, Jansen, S, Jenkins, T, Jentsch, A, Jespersen, J R P, Jiang, G, Johansen, J L, Johnson, D, Jokela, E J, Joly, C A, Jordan, G J, Joseph, G S, Junaedi, D, Junker, R R, Justes, E, Kabzems, R, Kane, J, Kaplan, Z, Kattenborn, T, Kavelenova, L, Kearsley, E, Kempel, A, Kenzo, T, Kerkhoff, A, Khalil, M I, Kinlock, N L, Kissling, W D, Kitajima, K, Kitzberger, T, Kjøller, R, Klein, T, Kleyer, M, Klimešová, J, Klipel, J, Kloeppel, B, Klotz, S, Knops, J M H, Kohyama, T, Koike, F, Kollmann, J, Komac, B, Komatsu, K, König, C, Kraft, N J B, Kramer, K, Kreft, H, Kühn, I, Kumarathunge, D, Kuppler, J, Kurokawa, H, Kurosawa, Y, Kuyah, S, Laclau, J, Lafleur, B, Lallai, E, Lamb, E, Lamprecht, A, Larkin, D J, Laughlin, D, Le Bagousse‐pinguet, Y, Maire, G, Roux, P C, Roux, E, Lee, T, Lens, F, Lewis, S L, Lhotsky, B, Li, Y, Li, X, Lichstein, J W, Liebergesell, M, Lim, J Y, Lin, Y, Linares, J C, Liu, C, Liu, D, Liu, U, Livingstone, S, Llusià, J, Lohbeck, M, López‐garcía, Á, Lopez‐gonzalez, G, Lososová, Z, Louault, F, Lukács, B A, Lukeš, P, Luo, Y, Lussu, M, Ma, S, Maciel Rabelo Pereira, C, Mack, M, Maire, V, Mäkelä, A, Mäkinen, H, Malhado, A C M, Mallik, A, Manning, P, Manzoni, S, Marchetti, Z, Marchino, L, Marcilio‐silva, V, Marcon, E, Marignani, M, Markesteijn, L, Martin, A, Martínez‐garza, C, Martínez‐vilalta, J, Mašková, T, Mason, K, Mason, N, Massad, T J, Masse, J, Mayrose, I, Mccarthy, J, Mccormack, M L, Mcculloh, K, Mcfadden, I R, Mcgill, B J, Mcpartland, M Y, Medeiros, J S, Medlyn, B, Meerts, P, Mehrabi, Z, Meir, P, Melo, F P L, Mencuccini, M, Meredieu, C, Messier, J, Mészáros, I, Metsaranta, J, Michaletz, S T, Michelaki, C, Migalina, S, Milla, R, Miller, J E D, Minden, V, Ming, R, Mokany, K, Moles, A T, Molnár, A, Molofsky, J, Molz, M, Montgomery, R A, Monty, A, Moravcová, L, Moreno‐martínez, A, Moretti, M, Mori, A S, Mori, S, Morris, D, Morrison, J, Mucina, L, Mueller, S, Muir, C D, Müller, S C, Munoz, F, Myers‐smith, I H, Myster, R W, Nagano, M, Naidu, S, Narayanan, A, Natesan, B, Negoita, L, Nelson, A S, Neuschulz, E L, Ni, J, Niedrist, G, Nieto, J, Niinemets, Ü, Nolan, R, Nottebrock, H, Nouvellon, Y, Novakovskiy, A, Nystuen, K O, O'grady, A, O'hara, K, O'reilly‐nugent, A, Oakley, S, Oberhuber, W, Ohtsuka, T, Oliveira, R, Öllerer, K, Olson, M E, Onipchenko, V, Onoda, Y, Onstein, R E, Ordonez, J C, Osada, N, Ostonen, I, Ottaviani, G, Otto, S, Overbeck, G E, Ozinga, W A, Pahl, A T, Paine, C E T, Pakeman, R J, Papageorgiou, A C, Parfionova, E, Pärtel, M, Patacca, M, Paula, S, Paule, J, Pauli, H, Pausas, J G, Peco, B, Penuelas, J, Perea, A, Peri, P L, Petisco‐souza, A C, Petraglia, A, Petritan, A M, Phillips, O L, Pierce, S, Pillar, V D, Pisek, J, Pomogaybin, A, Poorter, H, Portsmuth, A, Poschlod, P, Potvin, C, Pounds, D, Powell, A S, Power, S A, Prinzing, A, Puglielli, G, Pyšek, P, Raevel, V, Rammig, A, Ransijn, J, Ray, C A, Reich, P B, Reichstein, M, Reid, D E B, Réjou‐méchain, M, Dios, V R, Ribeiro, S, Richardson, S, Riibak, K, Rillig, M C, Riviera, F, Robert, E M R, Roberts, S, Robroek, B, Roddy, A, Rodrigues, A V, Rogers, A, Rollinson, E, Rolo, V, Römermann, C, Ronzhina, D, Roscher, C, Rosell, J A, Rosenfield, M F, Rossi, C, Roy, D B, Royer‐tardif, S, Rüger, N, Ruiz‐peinado, R, Rumpf, S B, Rusch, G M, Ryo, M, Sack, L, Saldaña, A, Salgado‐negret, B, Salguero‐gomez, R, Santa‐regina, I, Santacruz‐garcía, A C, Santos, J, Sardans, J, Schamp, B, Scherer‐lorenzen, M, Schleuning, M, Schmid, B, Schmidt, M, Schmitt, S, Schneider, J V, Schowanek, S D, Schrader, J, Schrodt, F, Schuldt, B, Schurr, F, Selaya Garvizu, G, Semchenko, M, Seymour, C, Sfair, J C, Sharpe, J M, Sheppard, C S, Sheremetiev, S, Shiodera, S, Shipley, B, Shovon, T A, Siebenkäs, A, Sierra, C, Silva, V, Silva, M, Sitzia, T, Sjöman, H, Slot, M, Smith, N G, Sodhi, D, Soltis, P, Soltis, D, Somers, B, Sonnier, G, Sørensen, M V, Sosinski, E E, Soudzilovskaia, N A, Souza, A F, Spasojevic, M, Sperandii, M G, Stan, A B, Stegen, J, Steinbauer, K, Stephan, J G, Sterck, F, Stojanovic, D B, Strydom, T, Suarez, M L, Svenning, J, Svitková, I, Svitok, M, Svoboda, M, Swaine, E, Swenson, N, Tabarelli, M, Takagi, K, Tappeiner, U, Tarifa, R, Tauugourdeau, S, Tavsanoglu, C, Beest, M, Tedersoo, L, Thiffault, N, Thom, D, Thomas, E, Thompson, K, Thornton, P E, Thuiller, W, Tichý, L, Tissue, D, Tjoelker, M G, Tng, D Y P, Tobias, J, Török, P, Tarin, T, Torres‐ruiz, J M, Tóthmérész, B, Treurnicht, M, Trivellone, V, Trolliet, F, Trotsiuk, V, Tsakalos, J L, Tsiripidis, I, Tysklind, N, Umehara, T, Usoltsev, V, Vadeboncoeur, M, Vaezi, J, Valladares, F, Vamosi, J, Bodegom, P M, Breugel, M, Van Cleemput, E, Weg, M, Merwe, S, Plas, F, Sande, M T, Kleunen, M, Van Meerbeek, K, Vanderwel, M, Vanselow, K A, Vårhammar, A, Varone, L, Vasquez Valderrama, M Y, Vassilev, K, Vellend, M, Veneklaas, E J, Verbeeck, H, Verheyen, K, Vibrans, A, Vieira, I, Villacís, J, Violle, C, Vivek, P, Wagner, K, Waldram, M, Waldron, A, Walker, A P, Waller, M, Walther, G, Wang, H, Wang, F, Wang, W, Watkins, H, Watkins, J, Weber, U, Weedon, J T, Wei, L, Weigelt, P, Weiher, E, Wells, A W, Wellstein, C, Wenk, E, Westoby, M, Westwood, A, White, P J, Whitten, M, Williams, M, Winkler, D E, Winter, K, Womack, C, Wright, I J, Wright, S J, Wright, J, Pinho, B X, Ximenes, F, Yamada, T, Yamaji, K, Yanai, R, Yankov, N, Yguel, B, Zanini, K J, Zanne, A E, Zelený, D, Zhao, Y, Zheng, J, Zheng, J, Ziemińska, K, Zirbel, C R, Zizka, G, Zo‐bi, I C, Zotz, G & Wirth, C 2020, ' TRY plant trait database – enhanced coverage and open access ', Global Change Biology, vol. 26, no. 1, pp. 119-188 . https://doi.org/10.1111/gcb.14904
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
TRY plant trait database : enhanced coverage and open access
Autorzy :
Kattge, Jens
Bönisch, Gerhard
Díaz, Sandra
Lavorel, Sandra
Prentice, Iain Colin
Leadley, Paul
Tautenhahn, Susanne
Werner, Gijsbert D. A.
Aakala, Tuomas
Abedi, Mehdi
Acosta, Alicia T. R.
Adamidis, George C.
Adamson, Kairi
Aiba, Masahiro
Albert, Cécile H.
Alcántara, Julio M.
Alcázar C, Carolina
Aleixo, Izabela
Ali, Hamada
Amiaud, Bernard
Ammer, Christian
Amoroso, Mariano M.
Anand, Madhur
Anderson, Carolyn
Anten, Niels
Antos, Joseph
Apgaua, Deborah Mattos Guimarães
Ashman, Tia‐Lynn
Asmara, Degi Harja
Asner, Gregory P.
Aspinwall, Michael
Atkin, Owen
Aubin, Isabelle
Baastrup‐Spohr, Lars
Bahalkeh, Khadijeh
Bahn, Michael
Baker, Timothy
Baker, William J.
Bakker, Jan P.
Baldocchi, Dennis
Baltzer, Jennifer
Banerjee, Arindam
Baranger, Anne
Barlow, Jos
Barneche, Diego R.
Baruch, Zdravko
Bastianelli, Denis
Battles, John
Bauerle, William
Bauters, Marijn
Bazzato, Erika
Beckmann, Michael
Beeckman, Hans
Beierkuhnlein, Carl
Bekker, Renee
Belfry, Gavin
Belluau, Michael
Beloiu, Mirela
Benavides, Raquel
Benomar, Lahcen
Berdugo‐Lattke, Mary Lee
Berenguer, Erika
Bergamin, Rodrigo
Bergmann, Joana
Bergmann Carlucci, Marcos
Berner, Logan
Bernhardt‐Römermann, Markus
Bigler, Christof
Bjorkman, Anne D.
Blackman, Chris
Blanco, Carolina
Blonder, Benjamin
Blumenthal, Dana
Bocanegra‐González, Kelly T.
Boeckx, Pascal
Bohlman, Stephanie
Böhning‐Gaese, Katrin
Boisvert‐Marsh, Laura
Bond, William
Bond‐Lamberty, Ben
Boom, Arnoud
Boonman, Coline C. F.
Bordin, Kauane
Boughton, Elizabeth H.
Boukili, Vanessa
Bowman, David M. J. S.
Bravo, Sandra
Brendel, Marco Richard
Broadley, Martin R.
Brown, Kerry A.
Bruelheide, Helge
Brumnich, Federico
Bruun, Hans Henrik
Bruy, David
Buchanan, Serra W.
Bucher, Solveig Franziska
Buchmann, Nina
Buitenwerf, Robert
Bunker, Daniel E.
Bürger, Jana
Burrascano, Sabina
Burslem, David F. R. P.
Butterfield, Bradley J.
Byun, Chaeho
Marques, Marcia
Scalon, Marina C.
Caccianiga, Marco
Cadotte, Marc
Cailleret, Maxime
Camac, James
Camarero, Jesús Julio
Campany, Courtney
Campetella, Giandiego
Campos, Juan Antonio
Cano‐Arboleda, Laura
Canullo, Roberto
Carbognani, Michele
Carvalho, Fabio
Casanoves, Fernando
Castagneyrol, Bastien
Catford, Jane A.
Cavender‐Bares, Jeannine
Cerabolini, Bruno E. L.
Cervellini, Marco
Chacón‐Madrigal, Eduardo
Chapin, Kenneth
Chapin, F. Stuart
Chelli, Stefano
Chen, Si‐Chong
Chen, Anping
Cherubini, Paolo
Chianucci, Francesco
Choat, Brendan
Chung, Kyong‐Sook
Chytrý, Milan
Ciccarelli, Daniela
Coll, Lluís
Collins, Courtney G.
Conti, Luisa
Coomes, David
Cornelissen, Johannes H. C.
Cornwell, William K.
Corona, Piermaria
Coyea, Marie
Craine, Joseph
Craven, Dylan
Cromsigt, Joris P. G. M.
Csecserits, Anikó
Cufar, Katarina
Cuntz, Matthias
Silva, Ana Carolina
Dahlin, Kyla M.
Dainese, Matteo
Dalke, Igor
Dalle Fratte, Michele
Dang‐Le, Anh Tuan
Danihelka, Jirí
Dannoura, Masako
Dawson, Samantha
Beer, Arend Jacobus
De Frutos, Angel
De Long, Jonathan R.
Dechant, Benjamin
Delagrange, Sylvain
Delpierre, Nicolas
Derroire, Géraldine
Dias, Arildo S.
Diaz‐Toribio, Milton Hugo
Dimitrakopoulos, Panayiotis G.
Dobrowolski, Mark
Doktor, Daniel
Dřevojan, Pavel
Dong, Ning
Dransfield, John
Dressler, Stefan
Duarte, Leandro
Ducouret, Emilie
Dullinger, Stefan
Durka, Walter
Duursma, Remko
Dymova, Olga
E‐Vojtkó, Anna
Eckstein, Rolf Lutz
Ejtehadi, Hamid
Elser, James
Emilio, Thaise
Engemann, Kristine
Erfanian, Mohammad Bagher
Erfmeier, Alexandra
Esquivel‐Muelbert, Adriane
Esser, Gerd
Estiarte, Marc
Domingues, Tomas F.
Fagan, William F.
Fagúndez, Jaime
Falster, Daniel S.
Fan, Ying
Fang, Jingyun
Farris, Emmanuele
Fazlioglu, Fatih
Feng, Yanhao
Fernandez‐Mendez, Fernando
Ferrara, Carlotta
Ferreira, Joice
Fidelis, Alessandra
Finegan, Bryan
Firn, Jennifer
Flowers, Timothy J.
Flynn, Dan F. B.
Fontana, Veronika
Forey, Estelle
Forgiarini, Cristiane
François, Louis
Frangipani, Marcelo
Frank, Dorothea
Frenette‐Dussault, Cedric
Freschet, Grégoire T.
Fry, Ellen L.
Fyllas, Nikolaos M.
Mazzochini, Guilherme G.
Gachet, Sophie
Gallagher, Rachael
Ganade, Gislene
Ganga, Francesca
García‐Palacios, Pablo
Gargaglione, Verónica
Garnier, Eric
Garrido, Jose Luis
Gasper, André Luís
Gea‐Izquierdo, Guillermo
Gibson, David
Gillison, Andrew N.
Giroldo, Aelton
Glasenhardt, Mary‐Claire
Gleason, Sean
Gliesch, Mariana
Goldberg, Emma
Göldel, Bastian
Gonzalez‐Akre, Erika
Gonzalez‐Andujar, Jose L.
González‐Melo, Andrés
González‐Robles, Ana
Graae, Bente Jessen
Granda, Elena
Graves, Sarah
Green, Walton A.
Gregor, Thomas
Gross, Nicolas
Guerin, Greg R.
Günther, Angela
Gutiérrez, Alvaro G.
Haddock, Lillie
Haines, Anna
Hall, Jefferson
Hambuckers, Alain
Han, Wenxuan
Harrison, Sandy P.
Hattingh, Wesley
Hawes, Joseph E.
He, Tianhua
He, Pengcheng
Heberling, Jacob Mason
Helm, Aveliina
Hempel, Stefan
Hentschel, Jörn
Hérault, Bruno
Hereş, Ana‐Maria
Herz, Katharina
Heuertz, Myriam
Hickler, Thomas
Hietz, Peter
Higuchi, Pedro
Hipp, Andrew L.
Hirons, Andrew
Hock, Maria
Hogan, James Aaron
Holl, Karen
Honnay, Olivier
Hornstein, Daniel
Hou, Enqing
Hough‐Snee, Nate
Hovstad, Knut Anders
Ichie, Tomoaki
Igić, Boris
Illa, Estela
Isaac, Marney
Ishihara, Masae
Ivanov, Leonid
Ivanova, Larissa
Iversen, Colleen M.
Izquierdo, Jordi
Jackson, Robert B.
Jackson, Benjamin
Jactel, Hervé
Jagodzinski, Andrzej M.
Jandt, Ute
Jansen, Steven
Jenkins, Thomas
Jentsch, Anke
Jespersen, Jens Rasmus Plantener
Jiang, Guo‐Feng
Johansen, Jesper Liengaard
Johnson, David
Jokela, Eric J.
Joly, Carlos Alfredo
Jordan, Gregory J.
Joseph, Grant Stuart
Junaedi, Decky
Junker, Robert R.
Justes, Eric
Kabzems, Richard
Kane, Jeffrey
Kaplan, Zdenek
Kattenborn, Teja
Kavelenova, Lyudmila
Kearsley, Elizabeth
Kempel, Anne
Kenzo, Tanaka
Kerkhoff, Andrew
Khalil, Mohammed I.
Kinlock, Nicole L.
Kissling, Wilm Daniel
Kitajima, Kaoru
Kitzberger, Thomas
Kjøller, Rasmus
Klein, Tamir
Kleyer, Michael
Klimešová, Jitka
Klipel, Joice
Kloeppel, Brian
Klotz, Stefan
Knops, Johannes M. H.
Kohyama, Takashi
Koike, Fumito
Kollmann, Johannes
Komac, Benjamin
Komatsu, Kimberly
König, Christian
Kraft, Nathan J. B.
Kramer, Koen
Kreft, Holger
Kühn, Ingolf
Kumarathunge, Dushan
Kuppler, Jonas
Kurokawa, Hiroko
Kurosawa, Yoko
Kuyah, Shem
Laclau, Jean‐Paul
Lafleur, Benoit
Lallai, Erik
Lamb, Eric
Lamprecht, Andrea
Larkin, Daniel J.
Laughlin, Daniel
Le Bagousse‐Pinguet, Yoann
Maire, Guerric
Roux, Peter C.
Roux, Elizabeth
Lee, Tali
Lens, Frederic
Lewis, Simon L.
Lhotsky, Barbara
Li, Yuanzhi
Li, Xine
Lichstein, Jeremy W.
Liebergesell, Mario
Lim, Jun Ying
Lin, Yan‐Shih
Linares, Juan Carlos
Liu, Chunjiang
Liu, Daijun
Liu, Udayangani
Livingstone, Stuart
Llusià, Joan
Lohbeck, Madelon
López‐García, Álvaro
Lopez‐Gonzalez, Gabriela
Lososová, Zdeňka
Louault, Frédérique
Lukács, Balázs A.
Lukeš, Petr
Luo, Yunjian
Lussu, Michele
Ma, Siyan
Maciel Rabelo Pereira, Camilla
Mack, Michelle
Maire, Vincent
Mäkelä, Annikki
Mäkinen, Harri
Malhado, Ana Claudia Mendes
Mallik, Azim
Manning, Peter
Manzoni, Stefano
Marchetti, Zuleica
Marchino, Luca
Marcilio‐Silva, Vinicius
Marcon, Eric
Marignani, Michela
Markesteijn, Lars
Martin, Adam
Martínez‐Garza, Cristina
Martínez‐Vilalta, Jordi
Mašková, Tereza
Mason, Kelly
Mason, Norman
Massad, Tara Joy
Masse, Jacynthe
Mayrose, Itay
McCarthy, James
McCormack, M. Luke
McCulloh, Katherine
McFadden, Ian R.
McGill, Brian J.
McPartland, Mara Y.
Medeiros, Juliana S.
Medlyn, Belinda
Meerts, Pierre
Mehrabi, Zia
Meir, Patrick
Melo, Felipe P. L.
Mencuccini, Maurizio
Meredieu, Céline
Messier, Julie
Mészáros, Ilona
Metsaranta, Juha
Michaletz, Sean T.
Michelaki, Chrysanthi
Migalina, Svetlana
Milla, Ruben
Miller, Jesse E. D.
Minden, Vanessa
Ming, Ray
Mokany, Karel
Moles, Angela T.
Molnár, Attila
Molofsky, Jane
Molz, Martin
Montgomery, Rebecca A.
Monty, Arnaud
Moravcová, Lenka
Moreno‐Martínez, Alvaro
Moretti, Marco
Mori, Akira S.
Mori, Shigeta
Morris, Dave
Morrison, Jane
Mucina, Ladislav
Mueller, Sandra
Muir, Christopher D.
Müller, Sandra Cristina
Munoz, François
Myers‐Smith, Isla H.
Myster, Randall W.
Nagano, Masahiro
Naidu, Shawna
Narayanan, Ayyappan
Natesan, Balachandran
Negoita, Luka
Nelson, Andrew S.
Neuschulz, Eike Lena
Ni, Jian
Niedrist, Georg
Nieto, Jhon
Niinemets, Ülo
Nolan, Rachael
Nottebrock, Henning
Nouvellon, Yann
Novakovskiy, Alexander
Nystuen, Kristin Odden
O'Grady, Anthony
O'Hara, Kevin
O'Reilly‐Nugent, Andrew
Oakley, Simon
Oberhuber, Walter
Ohtsuka, Toshiyuki
Oliveira, Ricardo
Öllerer, Kinga
Olson, Mark E.
Onipchenko, Vladimir
Onoda, Yusuke
Onstein, Renske E.
Ordonez, Jenny C.
Osada, Noriyuki
Ostonen, Ivika
Ottaviani, Gianluigi
Otto, Sarah
Overbeck, Gerhard E.
Ozinga, Wim A.
Pahl, Anna T.
Paine, C. E. Timothy
Pakeman, Robin J.
Papageorgiou, Aristotelis C.
Parfionova, Evgeniya
Pärtel, Meelis
Patacca, Marco
Paula, Susana
Paule, Juraj
Pauli, Harald
Pausas, Juli G.
Peco, Begoña
Penuelas, Josep
Perea, Antonio
Peri, Pablo Luis
Petisco‐Souza, Ana Carolina
Petraglia, Alessandro
Petritan, Any Mary
Phillips, Oliver L.
Pierce, Simon
Pillar, Valério D.
Pisek, Jan
Pomogaybin, Alexandr
Poorter, Hendrik
Portsmuth, Angelika
Poschlod, Peter
Potvin, Catherine
Pounds, Devon
Powell, A. Shafer
Power, Sally A.
Prinzing, Andreas
Puglielli, Giacomo
Pyšek, Petr
Raevel, Valerie
Rammig, Anja
Ransijn, Johannes
Ray, Courtenay A.
Reich, Peter B.
Reichstein, Markus
Reid, Douglas E. B.
Réjou‐Méchain, Maxime
Dios, Victor Resco
Ribeiro, Sabina
Richardson, Sarah
Riibak, Kersti
Rillig, Matthias C.
Riviera, Fiamma
Robert, Elisabeth M. R.
Roberts, Scott
Robroek, Bjorn
Roddy, Adam
Rodrigues, Arthur Vinicius
Rogers, Alistair
Rollinson, Emily
Rolo, Victor
Römermann, Christine
Ronzhina, Dina
Roscher, Christiane
Rosell, Julieta A.
Rosenfield, Milena Fermina
Rossi, Christian
Roy, David B.
Royer‐Tardif, Samuel
Rüger, Nadja
Ruiz‐Peinado, Ricardo
Rumpf, Sabine B.
Rusch, Graciela M.
Ryo, Masahiro
Sack, Lawren
Saldaña, Angela
Salgado‐Negret, Beatriz
Salguero‐Gomez, Roberto
Santa‐Regina, Ignacio
Santacruz‐García, Ana Carolina
Santos, Joaquim
Sardans, Jordi
Schamp, Brandon
Scherer‐Lorenzen, Michael
Schleuning, Matthias
Schmid, Bernhard
Schmidt, Marco
Schmitt, Sylvain
Schneider, Julio V.
Schowanek, Simon D.
Schrader, Julian
Schrodt, Franziska
Schuldt, Bernhard
Schurr, Frank
Selaya Garvizu, Galia
Semchenko, Marina
Seymour, Colleen
Sfair, Julia C.
Sharpe, Joanne M.
Sheppard, Christine S.
Sheremetiev, Serge
Shiodera, Satomi
Shipley, Bill
Shovon, Tanvir Ahmed
Siebenkäs, Alrun
Sierra, Carlos
Silva, Vasco
Silva, Mateus
Sitzia, Tommaso
Sjöman, Henrik
Slot, Martijn
Smith, Nicholas G.
Sodhi, Darwin
Soltis, Pamela
Soltis, Douglas
Somers, Ben
Sonnier, Grégory
Sørensen, Mia Vedel
Sosinski, Enio Egon
Soudzilovskaia, Nadejda A.
Souza, Alexandre F.
Spasojevic, Marko
Sperandii, Marta Gaia
Stan, Amanda B.
Stegen, James
Steinbauer, Klaus
Stephan, Jörg G.
Sterck, Frank
Stojanovic, Dejan B.
Strydom, Tanya
Suarez, Maria Laura
Svenning, Jens‐Christian
Svitková, Ivana
Svitok, Marek
Svoboda, Miroslav
Swaine, Emily
Swenson, Nathan
Tabarelli, Marcelo
Takagi, Kentaro
Tappeiner, Ulrike
Tarifa, Rubén
Tauugourdeau, Simon
Tavsanoglu, Cagatay
Beest, Mariska
Tedersoo, Leho
Thiffault, Nelson
Thom, Dominik
Thomas, Evert
Thompson, Ken
Thornton, Peter E.
Thuiller, Wilfried
Tichý, Lubomír
Tissue, David
Tjoelker, Mark G.
Tng, David Yue Phin
Tobias, Joseph
Török, Péter
Tarin, Tonantzin
Torres‐Ruiz, José M.
Tóthmérész, Béla
Treurnicht, Martina
Trivellone, Valeria
Trolliet, Franck
Trotsiuk, Volodymyr
Tsakalos, James L.
Tsiripidis, Ioannis
Tysklind, Niklas
Umehara, Toru
Usoltsev, Vladimir
Vadeboncoeur, Matthew
Vaezi, Jamil
Valladares, Fernando
Vamosi, Jana
Bodegom, Peter M.
Breugel, Michiel
Van Cleemput, Elisa
Weg, Martine
Merwe, Stephni
Plas, Fons
Sande, Masha T.
Kleunen, Mark
Van Meerbeek, Koenraad
Vanderwel, Mark
Vanselow, Kim André
Vårhammar, Angelica
Varone, Laura
Vasquez Valderrama, Maribel Yesenia
Vassilev, Kiril
Vellend, Mark
Veneklaas, Erik J.
Verbeeck, Hans
Verheyen, Kris
Vibrans, Alexander
Vieira, Ima
Villacís, Jaime
Violle, Cyrille
Vivek, Pandi
Wagner, Katrin
Waldram, Matthew
Waldron, Anthony
Walker, Anthony P.
Waller, Martyn
Walther, Gabriel
Wang, Han
Wang, Feng
Wang, Weiqi
Watkins, Harry
Watkins, James
Weber, Ulrich
Weedon, James T.
Wei, Liping
Weigelt, Patrick
Weiher, Evan
Wells, Aidan W.
Wellstein, Camilla
Wenk, Elizabeth
Westoby, Mark
Westwood, Alana
White, Philip John
Whitten, Mark
Williams, Mathew
Winkler, Daniel E.
Winter, Klaus
Womack, Chevonne
Wright, Ian J.
Wright, S. Joseph
Wright, Justin
Pinho, Bruno X.
Ximenes, Fabiano
Yamada, Toshihiro
Yamaji, Keiko
Yanai, Ruth
Yankov, Nikolay
Yguel, Benjamin
Zanini, Kátia Janaina
Zanne, Amy E.
Zelený, David
Zhao, Yun‐Peng
Zheng, Jingming
Zheng, Ji
Ziemińska, Kasia
Zirbel, Chad R.
Zizka, Georg
Zo‐Bi, Irié Casimir
Zotz, Gerhard
Wirth, Christian
Pokaż więcej
Temat :
food and beverages
Biology and Life Sciences
Earth and Environmental Sciences
RELATIVE GROWTH-RATE
LITTER DECOMPOSITION
TRY plant trait database
functional diversity
ROOT TRAITS
LEAF PHOTOSYNTHETIC TRAITS
LIFE-HISTORY
FUNCTIONAL TRAITS
data coverage
data representativeness
WOOD DENSITY
COMMUNITY COMPOSITION
INCLINATION ANGLE DISTRIBUTION
CAVElab
data integration
plant traits
GLOBAL PATTERNS
Opis pliku :
application/pdf

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies