Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Keltai, Matyas"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Pantoprazole to Prevent Gastroduodenal Events in Patients Receiving Rivaroxaban and/or Aspirin in a Randomized, Double-Blind, Placebo-Controlled Trial
Autorzy :
Moayyedi, Paul
Pokaż więcej
Źródło :
In Gastroenterology August 2019 157(2):403-412
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Dulaglutide and renal outcomes in type 2 diabetes: an exploratory analysis of the REWIND randomised, placebo-controlled trial
Autorzy :
Abella, Mercedes
Alebuena, Andrea
Almagro, Sandra
Amoroso, Eduardo
Anadon, Paula
Andreu, Elizabeth
Aristimuño, Guillermo
Arzadun, Maria
Barbieri, Maria
Barcudi, Raul
Bartolacci, Ines
Bolobanich, Gabriel
Bordonava, Anselmo
Bustamante Labarta, Miguel
Bustos, Betina
Caccavo, Alberto
Camino, Alejandra
Cantero, Maria
Carignano, Maria
Cartasegna, Luis
Cipullo, Marcela
Commendatore, Víctor
Conosciuto, Victoria
Costamagna, Osvaldo
Crespo, Claudia
Cuello, Jose
Cuneo, Carlos
Cusimano, Sandra
Dean, Sofia
Dituro, Claudio
Dominguez, Andrea
Farah, Miguel
Fernandez, Alberto
Fernandez, Florencia
Ferrari, Adriana
Flammia, Patricia
Fuentealba, Jose
Gallardo, Karina Beatriz
Garcia, Celso
Garcia Duran, Ruben
Garrido, Marcelo
Gavicola, Rodolfo
Gerbaudo, Claudio
Gilli, Graciela
Giotto, Ana Paula
Godoy Bolzán, Pedro
Gomez Vilamajo, Oscar
Guerlloy, Fernando
Guridi, Cristian
Gutierrez Garrido, Narcisa
Hasbani, Eduardo
Hermida, Sonia
Hominal, Miguel
Hrabar, Adrian
Ingaramo, Adrián
Izzicupo, Alejandra
Krynski, Mario
Lagrutta, Mariana
Lanchiotti, Paulina
Langhe, Maria
Leonard, Veronica
Llanos, Javier
Lopez Santi, Ricardo
Lowenstein, Jorge
Luquez, Cecilia
Mackinnon, Ignacio
Mana, Melina
Manzur, Sara
Marino, Javier
Martella, Carolina
Martinez, Roger
Matias, Re
Matkovich, Javier
Meritano, Monica
Montaña, Oscar
Mulazzi, María
Ochoa, Juan
Paterlini, Gustavo
Pelagagge, María
Peralta Lopez, Maria Elena
Prado, Aldo
Pruyas, Lorena
Racca, Martín
Ricotti, Carola
Rodriguez, Carolina
Romero Vidomlansky, Mariano
Ronderos, Ricardo
Sadowski, Ana Laura
Sala, Jorgelina
Sánchez, Alejandro
Santoro, Andrea
Schiavi, Lilia
Sein, Mariano
Sernia, Virginia
Serra, Leonardo
Sicer, Maximiliano
Smith, Tomas
Soso, Leonardo
Sposetti, Georgina
Steinacher, Andrea
Stival, Jorge
Tedesco, Jorge
Tonin, Hugo
Tortolo, Mauro
Ulla, Maria
Vallejos, Julio
Vico, Marisa
Virgillito, Luciana
Visco, Virginia
Vogel, Daniel
Waisman, Florencia
Zaidman, César
Zucchiatti, Noemi
Badshah, Imran
Cohen, Neale
Colman, Peter
Colquhoun, David
Davis, Timothy
Fourlanos, Spiros
Fulcher, Greg
Hamlyn, Jane
Haywood, Cilla
Hocking, Samantha
Huchinson, Maeve
Jeffries, William
Kyl, Mervyn
Lo, Clement
Mah, PeakMann
Makepeace, Ashley
Marope, Dolly
Nanayakkar, Natalie
Nankervis, Alison
Palmer, Neil
Palolus, Barbara
Pillai, Satish
Price, Sarah
Price, Sarah
Proietto, Joseph
Reutens, Anne
Rodrigo, Natassia
Sheikh, Abdul
Smith, Greg
So, Michelle
Soldatos, Georgia
Stuckey, Bronwyn
Sumithran, Priya
Teede, Helena
Vora, Parind
Williams, Lyn
Abib, Eduardo
Adão Poço, Christiani
Alves, Érica Ferreira
Andreatta Bernardi Barea, Janaina
Avezum Oliveira, Livia
Castro, Denise Ludovico da Costa de
Correa da Cruz, Ivan
Costa, Midiã
Cruz, Ivan
Cunha, Sidney
Da Silva, Marco Antonio Vieira
de Carvalho Camara Bona, Renata
de Paula, Bruna
Eliaschewitz, Freddy
Fazolli, Guilherme
Ferreira Filho, Carlos Alberto
Fortes, Jose
França, Cesar
Franco, Denise Reis
Genestreti, Paulo Roberto
Giorgeto, Flavio
Gonçalves, Rodrigo Marques
Grossman, Michele Elka
Henrique Marcelino, Ana Claudia
Hernandes, Mauro
Horta, Ana
Jaeger, Cristiano
Kaneblai, Midia
Kauffman Rutenberg, Cecilia
Kerr Saraiva, Jose Francisco
Lemos, Maria Angelica
Maia, Lilia
Manenti, Euler Roberto
Marques, Mariana
Melissa Valerio, Cynthia
Moreira, Rodrigo
Mothé, Flávia
Mouco, Osana Maria
Moura, Philip
Moura Jorge, José Carlos
Nakashima, Carlos
Nakazone, Marcelo
Napoli, Thiago
Nunes, Cristiane
Nunes Salles, Joao Eduardo
Oliveira, Karla
Oliveira, Marcela
Pantano, Gracielly de Souza
Petri, Fabio
Piazza, Leonardo
Pires, Andreia Carla
Pizzato, Patricia
Prata, Sergio
Precoma, Dalton
Rech, Rafael
Reis, Gilmar
Reis, Heleno
Resende, Elisabete
Ribas Fortes, Jose
Rodovalho, Sylka
Rossi dos Santos, Fabio
Salles, Joao Eduardo
Sampaio, Célia Regina
Santos, Thiago
Santos dos Santos, Vanessa
Silva e Quadros, Tulio
Silveira, Daniel
Siqueira, Katia Nunes
Teireira, M
Uehara, Marcelo
Valerio, C
Vianna, Henrique
Vidotti, Maria Helena
Visconti, Guilherme de Lima
Zanella, Maria Teresa
Andreeva, Viktoriya
Borisov, Radoslav
Botushanov, Nikolay
Dimitrov, Georgi
Dimova, Kameliya
Dragoychev, Tsvetan
Grigorova, Valentina
Gushterova, Valentina
Ivanov, Ivaylo
Kocelova, Tatyana
Kurktschiev, Dimo
Miletieva, Milena
Nenkova-Gugusheva, Neli
Pancheva, Ralitsa
Pavlova, Maria
Raev, Dimitar
Spasova, Vesela
Stoikov, Anastas
Troev, Dimitar
Yanev, Todor
Yoncheva-Mihaylova, Mariana
Abitbol, Alexander
Ajala, Buki
Alguwaihes, Abdullh
Ardilouze, Jean-Luc
Aris-Jilwan, Nahla
Arnaout, Amel
Aronson, Ronnie
Aslam, Nadeem
Babin, Sandra
Bailargeon, Jean-Patrice
Bailey, Allan
Bajaj, Harpreet
Beauchesne, Christian
Beca, Sorin
Belanger, Andre
Bell, Alan
Bellabarba, Diego
Berard, Lori
Berenbaum, Brian
Bergeron, Vincent
Berlingieri, Joseph
Bernier, Frédéric
Bishara, Phoebe
Blank, David
Blumer, Ian
Brault, Suzanne
Breton, Donald
Carpentier, André
Cha, James
Chandra, Prakash
Chiasson, Jean-Louis
Conway, James R
Couture, Ghyslaine
Couture, Nathalie
Dagenais, Gilles
Datta, Dyotirmoy
D'Ignazio, Giuseppe
Dumas, Richard
Fay, Didier
Frechette, Andre
Frenette, Louise
Fung, Daisy
Gagnon, Nathalie
Galter, Meri
Garon, Jean
Gauthier, Jean Sebastien
Geadah, Christian
Gilbert, Jeremy
Girard, Ronald
Goldenberg, Ronald
Grossman, Loren David
Gupta, Nikhil
Halle, Jean-Pierre
Hivert, Marie-France
Houde, Ghislaine
Houlden, Robyn
Hramiak, Irene
Jablonski, Ted
Jain, Akshay Jain
Khandwala, Hasnain
Khosla, Munish
Lachance, C
Laflamme, Emilie
Langlois, Marie-France
Larivee, Luc
Liutkus, Joanne
Lochnan, Heather
Malik, Saleem
McDonald, Charlotte
Mehta, Pravinsagar
Mihailidis, John
Milot, Alain
Narula, Priya
Nault, Patrice
Nayar, Arun
Nisker, William
Ouellet, Gilles
Palardy, Jean
Patel, Minta
Paul, Terri
Pedersen, Sue
Perron, Patrice
Pesant, Marie-Hélène
Poirier, Paul
Poulin, Marie-Claude
Punthakee, Zubin
Rehman, Waheed
Ross, Stuart
Sagar, P
Saliba, Nouhad
Sandler, Sam
Schiffrin, Alicia
Schlosser, Robert
Seth-Sharma, Anila
Sherman, Mark
Sionit, David
Sivakumar, Tharsan
Soto, Juan
St-Amour, Eric
Steen, Oren
Sussman, Jack
Telner, Adam
Tobe, Sheldon
Twum-Barima, David-Yaw
Van Zanten, Audrey
VanRossum, Nicole
Vecchiarelli, Jonathan
Ward, Rick
Wessengel, John
Weisnagel, Stanley
Wilderman, Igor
Woo, Vincent
Yakubovich, Natalia
Yale, Jean-Francois
Yared, Zeina
Acevedo, Monica
Aguirre, Maria Loreto
Aizman, Andres
Barroso, Maria Soledad
Cobos, Leonardo
Danin Vargas, Alfredo
Descalzi, Barbara
Godoy, Gonzalo
Grumberg, Elio
Lahsen, Rodolfo
Larenas, Gladys
Ortiz, Eugenia
Paredes, Javier
Potthoff, Sergio
Retamal, Eva
Rojas, Luis
Salgado, Manuel
Santibanez, Claudio
Solis, Carmen
Stokins, Benjamin
Accini, Jose
Acebedo, Javier
Agudelo Baena, Lina Maria
Alarcon, Soraya
Angel, Juliana
Arcos, Edgar
Aroca Martinez, M
Atuesta, Leonor
Balaguera, Jose
Ballestas, Doris
Barrera, Sandra Isabel
Barrios Reyes, Rosmy
Bayona, Adolfo
Bermudez, Andres
Bernal, Diego Zarate
Blanquicett, Marco
Bravo, Victor
Bueno, Wendy
Burbano Delgado, Alvaro
Cadena, Alberto
Cadena, Andres
Caicedo, Sandra
Celemin, Carlos
Consuegra, Ricardo
Contreras Pimienta, Cristhian
Corredor, Kelly Johenis
Cure, Carlos
De La Hoz Rueda, Lizeth Dayana
Delgado, Erika
Diaz, Sarahy
Diego, Marta
Donado, Anabell
Encinales Sanabria, William
Escobar, Juliana
Escorcia, Gillian
Forero, Leonardo
Fuentes, Laura
Garcia, Maria
Garcia Lozada, Henry
Garcia Ortiz, Luis
Giraldo, Angela
Gomez Gonzalez, Laura
Granada, Javier
Gutierrez, Corina
Henao, Natalia
Hernandez, Edwin
Herrera Uejbe, Olga Maria
Higuera Cobos, Juan Diego
Ibarra Gómez, Jaime
Jaimes, Edwin Hernandez
Jaramillo, Monica
Jaramillo, Nicolas
Jaramillo Gomez, Carlos
Jaramillo Sanchez, Monica
Jarava Durán, Ivonne
Lopez Ceballos, Catalina
Madrid, Claudia
María Amastha, Elias
Mercado, Jennifer
Molina, Dora Ines
Molina Soto, Jessica
Montoya, Carlos
Morales, Alexander
Muñoz, Carolina
Orozco, Luis Alejandro
Osorio, Oscar
Palmera Sanchez, Jorge Mario
Peña, Adwar
Perez, Jose
Perez Agudelo, Juan
Pérez Amador, Germán
Pertuz, Carlos
Posada, Irina
Puerta, Carlos
Quintero, Adalberto
Quiroz, Diana
Rendon, Carmen
Reyes, Alberto
Reyes, Alvaro
Ripoll, Diana
Rivera, Carlos
Rocha, Maria
Rodriguez, Jose F
Rodriguez Villanueva, Kervis Asid
Rodriguez Zabala, Javier Emilio
Rojas, Sindy
Romero, Maria
Rosero, Ricardo
Rosillo Cardenas, Angelica Rocio
Rueda, Lina
Sanchez, Gregorio
Sanchez, Tatiana
Sotomayor Herazo, Arístides
Suarez, Monica
Torres, Mariana
Trujillo, Freddy
Urina, Miguel
Van Strahlen, Lazaro
Velandia, Carlos
Velasquez Guzman, Carolina
Velazquez, Elizabeth
Vidal Prada, Tatiana
Yepez Alvaran, Juan Pablo
Zarate, Diego
Andelova, Jana
Benesova, Radka
Buzova, Barbara
Cech, Vladimir
Chodova, Ida
Choura, Miroslav
Dufka, Antonin
Gamova, Andrea
Gorgol, Jakub
Hala, Tomas
Havlova, Hana
Hlavkova, Dagmar
Horanska, Petra
Ilcisin-Valova, Juliana
Jenickova, Petra
Jerabek, Ondrej
Kantorova, Ilona
Kolomaznikova, Katerina
Kopeckova, Iva
Kopeckova, Miroslava
Linhart, Karel
Linhart, Tomas
Malecha, Jan
Malicherova, Emilia
Neubauerova, Dana
Oznerova, Martina
Partys, Radan
Pederzoliova, Eva
Petrusova, Maria
Prymkova, Vera
Racicka, Eva
Reissova, Ida
Roderova, Eva
Stanek, Libor
Striova, Alena
Svarcova, Dana
Svoboda, Petr
Szeghy Malicharova, Emilia
Urge, Jan
Vesely, Ladislav
Wasserburger, Bedich
Wasserburgerova, Hilde
Zahumensky, Emil
Zamrazil, Vaclav
Alawi, Hasan
Anastasiadis, Ernestos
Axthelm, Elisabeth
Bieler, Tasso
Buhrig, Christina
Degtyareva, Elizaveta
Dellanna, Frank
Derwahl, Karl-Michael
Diessel, Stephan
Dogiami, Barbara
Dorn-Weitzel, Kirsten
Ernst, Monika
Faulmann, Grit
Fetscher, Baerbel
Forst, Thomas
Freyer-Lahres, Gabriele
Funke, Klaus
Ganz, Xenia
Gleixner, Christiane
Hanefeld, Christoph
Heinrichs, Sven
Helleberg, Stephanie
Henkel, Elena
Hetzel, Gerd Ruediger
Hoffmann, Caren
Jacob, Frohmut
Jacob, Stephan
John, Franziska
Jonczyk, Antonius
Kamke, Wolfram
Klein, Christiane
Kleinhardt, Martina
Kleophas, Werner
Kosch, Christine
Kreutzmann, Kristin
Kühn, Achim
Lee-Barkey, Young Hee
Lier, Alexander
Maatouk, Sarah
Minnich, Joachim
Mitry, Michael
Muessig, Ilona
Nicula, Diana
Niemann, Martina
Nothroff, Joerg
Ott, Petra
Pfuetzner, Andreas
Pfützner, Andreas
Pistrosch, Frank
Pohl, Wildgard
Prochazkova, Zdenka
Retkowska, Marlena
Rosin, Heiko
Sachsenheimer, Daniela
Samer, Holger
Sanuri, Mazin
Schaefer, Axel
Schaper, Frank
Schulze, Erik-Delf
Schulze, Marita
Schumann, Martina
Segiet, Thomas
Sowa, Veronika
Stahl, Hans-Detlev
Steinfeldt, Franziska
Teige, Madlen
Trieb, Bjoern
Tschoepe, Diethelm
Uebel, Peter
Warken, Bernd
Weigmann, Ingo
Weyland, Klaus
Wilhelm, Klara
Balo, Timea
Balsay, Miklos
Bende, Ilona
Bezzegh, Katalin
Birkus, Zita
Buday, Barbara
Csomai, Melinda
Deak, Laszlo
Dezso, Eniko
Faludi, Peter
Faluvegi, M
Fazekas, Ilona
Feher, Agota
Fejer, Csaba
Finta, Ervin
Fulcz, Agnes
Gaal, Zsolt
Gurzo, Mihaly
Hati, Krisztina
Herczeg, Gabriella
Jozsef, Ildiko
Juhasz, Marta
Keltai, Katalin
Koranyi, Laszlo
Kulcsar, Eniko
Kun, Krisztina
Laczko, Andrea
Literáti-Nagy, Botond
Mezo, Izabella
Mileder, Margit
Moricz, I
Nagy, Károly
Nagybaczoni, Bela
Nemeth, Csaba
Oze, Agnes
Pauer, Jozsef
Peterfai, Eva
Polocsanyi, Bela
Poor, Ferenc
Reiber, István
Salamon, Csaba
Sebestyen, Julia
Torok, Ildiko
Tuu, Marianna
Varga, Andrea
Vass, Viktor
Ahn, Chul Min
Ahn, Chulwoo
ByungWon, Park
Chang, Hyuk-Jae
Chang, Kiyuk
Choi, Eui-Young
Choi, Han Seok
Chung, Jin-Wook
Hong, Bum- Kee
Hong, Young Joon
Hyon, Min Su
Jeong, Myung Ho
Kang, Shinae
Kim, Byeong-Keuk
Kim, Ji-Hyun
Kim, Ju Han
Kim, Kee-Sik
Kim, Kee-Sik
Kim, Moo Hyun
Kim, Pum-Joon
Kim, Soon-Kil
Kim, Yong-Seok
Kim, Young Kwon
Koh, Yoon Seok
Kwon, Hyuck Moon
Lee, Byoung Kwon
Lee, Byung-Wan
Lee, Jin Bae
Lee, Myoung-Mook
Lim, Young-Mee
Min, Pil Ki
Park, Jong Sung
Park, Jongsuk
Park, Keun Ho
Park, Sungha
Pyun, Wook Bum
Rim, Se Joong
Ryu, Dong-Ryeol
Seo, Hong-Seog
Seung, Ki Bae
Shin, Dong-Ho
Sim, Doo Sun
Yoon, Young Won
Andersone, Ilze
Babicka, Kristine
Balcere, Inga
Barons, Roberts
Capkovska, Inguna
Geldnere, Kristine
Grigane, Inese
Jegere, Baiba
Lagzdina, Ilze
Mora, Lija
Pastare, Sigita
Ritenberga, Rota
Romanova, Janina
Saknite, Inta
Sidlovska, Natalja
Sokolova, Jelena
Steina, Sandra
Strizko, Iveta
Teterovska, Dace
Vizina, Brigita
Barsiene, Lina
Belozariene, Gintare
Daugintyte-Petrusiene, Laura
Drungiliene, Nijole
Garsviene, Nijole
Grigiene, Ala
Grizas, Vytautas
Jociene, Virginija
Kalvaitiene, Dalia
Kaupiene, Jugeta
Kavaliauskiene, Jurate
Kozloviene, Dalia
Lapteva, Ilona
Maneikiene, Birute
Marcinkeviciene, Jolanta
Markauskiene, Vaidilija
Meiluniene, Salomeja
Norkus, Almantas
Norviliene, Rita
Petrenko, Vladimiras
Radzeviciene, Ruta
Sakalyte, Gintare
Urbonas, Gediminas
Urbutiene, Skaiste
Vasiliauskas, Donatas
Velickiene, Dzilda
Aguilar, Carlos
Alcocer, Marco
Avalos-Ramirez, Juan Antonio
Banda-Elizondo, Ramiro
Bricio-Ramirez, Rubria
Cardenas Mejia, Karla
Cavazos, Francisco
Chapa, Jesus
Cienfuegos, Erika
De la Peña, Astrid
de la Peña Topete, Gilberto
De los Rios Ibarra, Manuel Odin
Elias, Daniel
Flores-Moreno, Claudia
Garcia Hernandez, Pedro
Gonzalez, Luis Gerardo
Guerra Moya, Rosa Linda
Guerra-Lopez, Arturo
Hernandez Baylon, Raymundo
Herrera Colorado, Carolina
Herrera-Marmolejo, Marisol
Islas-Palacios, Neri
Lopez, Esteban
Lopez, Fernando
Lopez Alvarado, Agustin
Luna Ceballos, Rosa Isela
Morales Villegas, Enrique
Moreno-Virgen, Gualberto
Parra Perez, Rosa Linda
Pascoe Gonzalez, Sara
Peralta-Cantu, Irving
Previn, Roopa
Ramirez, Rosa
Ramirez, Rubria
Ramos Zavala, Maria Guadalupe
Rodriguez, Monica
Salgado-Sedano, Rocio
Sanchez-Aguilar, Ana Claudia
Santa Rosa Franco, Edith
Sauque-Reyna, Leobardo
Suarez Otero, Rodrigo
Torres, Ivonne
Velarde-Harnandez, Enrique
Villagordoa, Juan
Villeda-Espinoza, Efrain
Vital-Lopez, Jorge
Zavala- Bello, Cristian Jair
Baker, John
Barrington-Ward, Elaine
Brownless, Thomas
Carroll, Richard
Carson, Simon
Choe, Michelle
Corin, Andrew
Corley, Brian
Cutfield, Richard
Dalaman, Neelam
Dixon, Paul
Drury, Paul
Dyson, Keith
Florkowski, Chris
Ford, Monica
Frengley, William
Helm, Colin
Katzen, Colin
Kerr, Jane
Khanolkar, Manish
Kim, David
Koops, Renata
Krebs, Jeremy
Leikis, Robert
Low, Kwan
Luckey, Alison
Luke, Richard
Macaulay, Susan
Marks, Rodney
McNamara, Catherine
Millar-Coote, Dean
Miller, Steven
Mottershead, Naomi
Reid, James
Robertson, Narcisa
Rosen, Ian
Rowe, David
Schmiedel, Ole
Scott, Russell
Sebastian, Jeffrey
Sheahan, Davitt
Stiebel, Victoria
Ternouth, Ian
Tofield, Chris
Venter, Dirk
Williams, Michael
Williams, Miles
Wu, Fiona
Young, Simon
Arciszewska, Malgorzata
Bochenek, Anna
Borkowski, Piotr
Borowy, Przemyslaw
Chrzanowski, Tomasz
Czerwinski, Edward
Dwojak, Marek
Grodzicka, Agnieszka
Janiec, Izabela
Jaruga, Joanna
Jazwinska-Tarnawska, Ewa Krystyna
Jedynasty, Krystyna
Juzwiak-Czapiewska, Danuta
Karczewicz-Janowska, Jadwiga
Konieczny, Jan
Konieczny, Marek
Korol, Marek
Kozina, Maciej
Krzyzagorska, Ewa
Kucharczyk-Petryka, Ewa
Laz, Roman
Majchrzak, Anna
Mrozowska, Zdzislawa
Mularczyk, Michal
Nowacka, Elzbieta
Peczynska, Jadwiga
Petryka, Robert
Pietrzak, Radoslaw
Pisarczyk-Wiza, Dorota
Rozanska, Aleksandra
Ruzga, Zofia
Rzeszotarska, Emilia
Sacha, Malgorzata
Sekulska, Marzenna
Sidorowicz-Bialynicka, Anna
Stasinska, Teresa
Strzelecka-Sosik, Agnieszka
Swierszcz, Teresa
Szymkowiak, Katarzyna Miroslawa
Turowska, Olga
Wisniewska, Krystyna
Wiza, Maciej
Wozniak, Iwona
Zelazowska, Katarzyna
Ziolkowska-Gawron, Bernadetta
Zytkiewicz-Jaruga, Danuta
Albota, Adrian
Alexandru, Carmina
Avram, Rodica
Bala, Cornelia
Barbonta, Diana
Barbu, Roxana
Braicu, Daniela
Calutiu, Nicoleta
Catrinoiu, Doina
Cerghizan, Anca
Ciorba, Alina
Craciun, Anca
Doros, Rodica
Duma, Livia
Dumitrache, Ancuta
Ferariu, Ioana
Ferician Moza, Anca
Ghergan, Alexandrina
Ghise, Gheorghe
Graur, Mariana
Gribovschi, Mihaela
Mihai, Bogdan
Mihalache, Laura
Mihalcea, Madalina
Mindrescu, Nicoleta
Morosanu, Magdalena
Morosoanu, Andrea
Mota, Maria
Moza, Anca
Nafornita, Valerica
Natea, Narcisa
Nicodim, Simona
Nita, Cristina
Onaca, Adriana
Onaca, Mircea
Pop, Cristina
Pop, Lavinia
Popa, Amorin
Popescu, Alexandrina
Pruna, Luchiana
Roman, Gabriela
Rosu, Mihaela
Sima, Alexandra
Sipciu, Doina
Sitterli-Natea, Carmen Narcisa
Szilagyi, Iosif
Tapurica, Minodora
Tase, Adrian
Tutescu, Adriana-Carmen
Vanghelie, Luminita
Verde, Ioana
Vlad, Adrian
Zarnescu, Mihaela
Akhmetov, Roman
Allenova, Irina
Avdeeva, Irina
Baturina, Oksana
Biserova, Irina
Bokovin, Nikolay
Bondar, Irina
Burova, Natalia
Chufeneva, Galina
Chumachek, Elena
Demidova, Marina
Demin, Alexander
Drobysheva, Vera
Egorova, Irina
Esenyan, Lev
Gelig, Ekaterina
Gilyarevsky, Sergey
Golshmid, Maria
Goncharov, Arseniy
Gorbunova, Anastasia
Gordeev, Ivan
Gorelysheva, Vera
Goryunova, Tatiana
Grebenshchikova, Irina
Ilchenko, Roman
Ivannikova, Maria
Karabalieva, Saule
Karpeeva, Juliya
Khaykina, Elena
Kobalava, Zhanna
Kononenko, Irina
Korolik, Oxana
Korshunova, Anna
Kostenko, Victor
Krasnopevtseva, Irina
Krylova, Ludmila
Kulkova, Polina
Kuzmina, Irina
Ledyaeva, Alla
Levashov, Sergey
Lokhovinina, Natalia
Lvov, Vadim
Martirosyan, Narine
Nedogoda, Sergey
Nilk, Rostislav
Osmolovskaya, Yulia
Panov, Alexey
Paramonova, Olga
Pavlova, Ekaterina
Pekareva, Elena
Petunina, Nina
Ponamareva, Svetlana
Reshedko, Galina
Salasyuk, Alla
Sepkhanyan, Malvina
Serebrov, Alexandr
Shabelnikova, Olesya
Skvortsov, Andrey
Smirnova, Olga
Spiridonova, Oxana
Strogova, Svetlana
Taratukhin, Evgeny
Tereschenko, Sergey
Trukhina, Lubov
Tsarkova, Olga
Tsoma, Vera
Tumarov, Farid
Tyan, Natalya
Tyurina, Tatiana
Villevalde, Svetlana
Yankovaya, Elena
Zarutskaya, Ludmila
Zenkova, Elena
Badat, Aysha
Bester, Frederik
Blignaut, Suzanne
Blom, Dirk
Booysen, Susan
Boyd, Warren
Brice, Brigitte
Brown, Susan
Burgess, Lesley
Cawood, Reina
Coetzee, Kathleen
Conradie, Hillet
Cronje, Tanja
de Jong, Douwe
Ellis, Graham
Emanuel, Shaunagh
Engelbrecht, Ingrid
Foulkes, Sharne
Fourie, Done
Gibson, Gilbert
Govender, Thirumani
Hansa, Sumayah
Hemus, Allana Colleen
Hendricks, Firzana
Heradien, Marshall
Holmgren, Chantelle
Hoosain, Zaheer
Horak, Emile
Howard, Johannes
Immink, Ignatius
Janari, E.
Jivan, Daksha
Klusmann, Karl
Labuschagne, Weik
Lai, Yen-yu
Latiff, Gulam
Lombaard, J.
Lottering, Hanlie
Meeding, Ronel
Middlemost, Shirley
Mitha, Haroon
Mitha, Ismail
Mkhwanazi, Sandile
Moodley, Rajendran
Murray, Almeri
Musungaie, Dany
Osman, Yasmin
Peacey, Kirsten
Pillay-Ramaya, Larisha
Pretorius, Catharina
Prozesky, Hans
Sarvan, Mahomed
Scholtz, E
Sebesteny, Attila
Skinner, Bianca
Skriker, Michael
Smit, M
Stapelberg, Anna-Marie
Swanepoel, Nicolaas
Urbach, Dorothea
van Aswegen, Dina
van Zyl, Francois
Van Zyl, Louis
Venter, Esme
Wadvalla, Shahid
Wing, Jeffrey
Wolmarans, Karen
Abreu, Cristina
Aguilà, Pilar
Aguilera, Eva
Alonso, Nuria
Alvarez, Carmen
Cajas, Priscila
Castro, Jose Carlos
Codinachs, Roger
Contreras, Jose
Coves, Maria Jose
Fajardo, Carmen
Ferrer, Juan Carlos
Font, Neus
Garcia, Mar
Gil, Maria Apolonia
Gomez, Fernando
Gomez, Lluis Alberto
Gonzalbez, Jose
Griera, Jose Luis
Masmiquel, Luís
Mauricio, Didac
Narejos Perez, Silvia
Nicolau, Juana Ana
Noheda Contreras, Olga
Olivan, Josefina
Olivares, Josefina
Ortega, Emilio
Pellitero, Silvia
Pertusa, Salvador
Rius, Ferran
Rodriguez, Irene
Sánchez-Juan, Carlos
Santos, Dolores
Soldevila, Berta
Subias, David
Terns, Manel
Trescoli, Carlos
Vilaplana, Judith
Villanueva, Alicia
Albo, Jaan
Antus, Kjell
Axelsson, Mattias
Bergström, Lisa
Binsell-Gerdin, Emil
Boman, Kurt
Botond, Fabian
Dotevall, Annika
Graipe, Anna
Jarnet, C
Kaminska, Jessica
Kempe, Anders
Korhonen, Michael
Linderfalk, Carina
Liu, Bo
Ljungstroem, Karl
Ljungström, Karl
Malmqvist, Lennart
Mellbin, Linda
Mooe, Thomas
Nicol, Peter
Norrby, Anders
Ohlsson, Ake
Rosengren, Annika
Saaf, Jan
Salmonsson, Staffan
Strandberg, Olof
Svensson, Karl-Axel
Tengmark, Bengt-Olov
Tsatsaris, Georgios
Ulvenstam, Anders
Vasko, Peter
Chang, Chwen-Tzuei
Chang, Hsin-Mei
Chen, Jung-Fu
Chen, To-Pang
Chung, Ming-Min
Fu, Chia-Po
Hsia, Te-Lin
Hua, Shih-Che
Kuo, Ming-Chun
Lee, Chia-ln
Lee, I-Te
Liang, Kae-Woei
Lin, Shih Yi
Lu, Chieh-Hsiang
Ma, Wen-Ya
Pei, Dee
Shen, Feng-Chih
Su, Ching-Chieh
Su, Shuo-Wei
Tai, Tsai-Sung
Tsai, Wan-Ni
Tsai, Yi-Ting
Tung, Shih-Chen
Wang, Jun-Sing
Yu, Hui-I
Al-Qaissi, Ahmed
Arutchelvam, Vijayaraman
Atkin, Stephen
Au, Simon
Aye, Myint Myint
Bain, Stephen
Bejnariu, Cristina
Bell, Patrick
Bhatnagar, Deepak
Bilous, Rudy
Black, Neil
Brennan, Ursula
Brett, Barbara
Bujanova, Jana
Chow, Elaine
Collier, Andrew
Combe, Amanda
Courtney, Christopher
Courtney, Hamish
Crothers, James
Eavis, Patrick
Elliott, Jackie
Febbraro, Salvatore
Finlayson, Jim
Gandhi, Rajiv
Gillings, Sharon
Hamling, Jonathan
Harper, Roy
Harris, Tim
Hassan, Kahal
Heller, Simon
Jane, Alison
Javed, Zeeshan
Johnson, Tim
Jones, Stephen
Kennedy, Adele
Kerr, David
Kilgallon, Brian
Konya, Judith
Lindsay, John
Lomova-Williams, Lina
Looker, Helen
MacFarlane, David
Macrury, Sandra
Malik, Iqbal
McCrimmon, Rory
McKeith, Douglas
McKnight, John
Mishra, Biswa
Mukhtar, Racha
Mulligan, Ciara
O'Kane, Maurice
Olateju, Tolu
Orpen, Ian
Richardson, Tristan
Rooney, Desmond
Ross, Shorsha Bae
Sathyapalan, Thozhukat
Siddaramaiah, Naveen
Sit, Lee Euan
Stephens, Jeffrey
Turtle, Frances
Wakil, Ammar
Walkinshaw, Emma
Ali, Asem
Anderson, Robert
Arakaki, Richard
Aref, Omar
Ariani, Mehrdad Kevin
Arkin, David
Banarer, Salomon
Barchini, George
Bhan, Arti
Branch, Kelley
Brautigam, Donald
Brietzke, Stephen
Brinas, Maridez
Brito, Yudit
Carter, Casey
Casagni, Kimberely
Casula, Sabina
Chakko, Simon
Charatz, Seth
Childress, Dale
Chow, Lisa
Chustecka, Malgorzata
Clarke, Subha
Cohen, Lisa
Collins, Barry
Colon Vega, Gildred
Comulada-Rivera, Angel
Cortes-Maisonet, Gregorio
Davis, Matthew
de Souza, Jose
Desouza, Cyrus
Dinnan, Mary
Duffy-Hidalgo, Bobbi
Dunn, Barbara
Dunn, Julia
Elman, Marshall
Felicetta, James
Finkelstein, Stuart
Fitz-Patrick, David
Florez, Hermes
Forker, Alan
Fowler, Wayne
Fredrickson, Sonja
Freedman, Zachary
Gainey Narron, Brooke
Gainey-Ferree, Kristin
Gardner, Michael
Gastelum, Christian
Giddings, Stephen
Gillespie, Eve
Gimness, Michael Paul
Goldstein, Gary
Gomes, Maria
Gomez, Nelson
Gorman, Timothy
Goswami, Ketan
Graves, Arthur
Hacking, Scott
Hall, Charles
Hanson, Lenita
Harman, Sherman
Heber, David
Henry, Robert
Hiner, Janette
Hirsch, Irl
Hollander, Priscilla
Hooker, Thomas
Horowitz, Barry
Hoste, Laura
Huang, Loli
Huynh, Minh
Hyman, Dan
Idriss, Soha
Iranmanesh, Ali
Karounos, Dennis
Kashyap, Moti
Katz, Lois
Kaye, William
Khaiton, Yevgeniy
Khardori, Romesh
Kitchen, Timothy
Klein, Andrew
Knffem, Wendi
Kosiborod, Mikhail
Kreglinger, Nicola
Kruger, Davida
Kumar, Anubhav
Laboy, Ivan
Larrabee, Patricia
Larrick, Laura
Lawson, Donna
Ledet, Mike
Lenhard, James
Levy, James
Li, George
Li, Zhaoping
Lieb, David
Limcolioc, April
Lions-Patterson, Jane
Lorber, Daniel
Lorch, Daniel
Lorrello, Michael
Lu, Peter
Lucas, Kathryn Jean
Ma, Siu-Ling
MacAdams, Michael
Magee, Michelle
Magno, Alexander
Mahakala, Aparna Reddy
Marks, Jennifer
McCall, Anthony
McClanahan, Jr. William
McClary, Carole
Melendez, Lydia
Melish, John
Michaud, Deanna
Miller, Christopher
Miller, Neil
Mora, Pablo
Moten, Marriyam
Mudaliar, Sunder
Myrick, Gregory
Narayan, Puneet
Nassif, Mike
Neri, Karena
Newton, Tabitha
Niblack, Patricia
Nicol, Philip
Nyenwe, Ebenezer
Odugbesan, A. Ola
Okorocha, Yolanda
Ortiz Carrasquillo, Ramón
Osei, Kwame
Palermo, Coromoto
Patel, Hiren
Patel, Krishna
Pau, Cindy
Perley, Michael
Plevin, Sanford
Plummer, Elena
Powell, Richard
Qintar, Mohammed
Rawls, Rex
Reyes-Castano, John
Reynolds, Lillian
Richards, Robert
Rosenstock, Julio
Rowe, Caroline
Saleh, Jahandar
Sam, Sony
Sanchez, Alfredo
Sander, Donald
Sanderson, Bruce
Savin, Virginia
Seaquist, Elizabeth
Shah, Jayendra
Shi, Serena
Shivaswamy, Vijay
Shlotzhauer, Tammi
Shore, David
Skukowski, Bobbie
Soe, Kyaw
Solheim, Vesna
Soufer, Joseph
Steinberg, Helmut
Steinsapir, Jaime
Tarkington, Phillip
Thayer, Debra
Thomson, Stephen
Thrasher, James
Tibaldi, Joseph
Tjaden, Jeff
Tores, Oberto
Trence, Dace
Trikudanathan, Subbulaxmi
Ullal, Jagdeesh
Uwaifo, Gabriel
Vo, Anthony
Vu, Kenny
Walia, Damandeep
Weiland, Karen
Whitehouse, Fred
Wiegmann, Thomas
Wyne, Kathleen
Wynne, Alan
Yuen, Kevin
Zaretzky, Joel
Zebrack, James
Zieve, Franklin
Zigrang, William
Gerstein, Hertzel C
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 13-19 July 2019 394(10193):131-138
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Dulaglutide and cardiovascular outcomes in type 2 diabetes (REWIND): a double-blind, randomised placebo-controlled trial
Autorzy :
Abella, Mercedes
Alebuena, Andrea
Almagro, Sandra
Amoroso, Eduardo
Anadon, Paula
Andreu, Elizabeth
Aristimuño, Guillermo
Arzadun, Maria
Barbieri, Maria
Barcudi, Raul
Bartolacci, Ines
Bolobanich, Gabriel
Bordonava, Anselmo
Bustamante Labarta, Miguel
Bustos, Betina
Caccavo, Alberto
Camino, Alejandra
Cantero, Maria
Carignano, Maria
Cartasegna, Luis
Cipullo, Marcela
Commendatore, Víctor
Conosciuto, Victoria
Costamagna, Osvaldo
Crespo, Claudia
Cuello, Jose
Cuneo, Carlos
Cusimano, Sandra
Dean, Sofia
Dituro, Claudio
Dominguez, Andrea
Farah, Miguel
Fernandez, Alberto
Fernandez, Florencia
Ferrari, Adriana
Flammia, Patricia
Fuentealba, Jose
Gallardo, Karina Beatriz
Garcia, Celso
Garcia Duran, Ruben
Garrido, Marcelo
Gavicola, Rodolfo
Gerbaudo, Claudio
Gilli, Graciela
Giotto, Ana Paula
Godoy Bolzán, Pedro
Gomez Vilamajo, Oscar
Guerlloy, Fernando
Guridi, Cristian
Gutierrez Garrido, Narcisa
Hasbani, Eduardo
Hermida, Sonia
Hominal, Miguel
Hrabar, Adrian
Ingaramo, Adrián
Izzicupo, Alejandra
Krynski, Mario
Lagrutta, Mariana
Lanchiotti, Paulina
Langhe, Maria
Leonard, Veronica
Llanos, Javier
Lopez Santi, Ricardo
Lowenstein, Jorge
Luquez, Cecilia
Mackinnon, Ignacio
Mana, Melina
Manzur, Sara
Marino, Javier
Martella, Carolina
Martinez, Roger
Matias, Re
Matkovich, Javier
Meritano, Monica
Montaña, Oscar
Mulazzi, María
Ochoa, Juan
Paterlini, Gustavo
Pelagagge, María
Peralta Lopez, Maria Elena
Prado, Aldo
Pruyas, Lorena
Racca, Martín
Ricotti, Carola
Rodriguez, Carolina
Romero Vidomlansky, Mariano
Ronderos, Ricardo
Sadowski, Ana Laura
Sala, Jorgelina
Sánchez, Alejandro
Santoro, Andrea
Schiavi, Lilia
Sein, Mariano
Sernia, Virginia
Serra, Leonardo
Sicer, Maximiliano
Smith, Tomas
Soso, Leonardo
Sposetti, Georgina
Steinacher, Andrea
Stival, Jorge
Tedesco, Jorge
Tonin, Hugo
Tortolo, Mauro
Ulla, Maria
Vallejos, Julio
Vico, Marisa
Virgillito, Luciana
Visco, Virginia
Vogel, Daniel
Waisman, Florencia
Zaidman, César
Zucchiatti, Noemi
Badshah, Imran
Cohen, Neale
Colman, Peter
Colquhoun, David
Davis, Timothy
Fourlanos, Spiros
Fulcher, Greg
Hamlyn, Jane
Haywood, Cilla
Hocking, Samantha
Huchinson, Maeve
Jeffries, William
Kyl, Mervyn
Lo, Clement
Mah, PeakMann
Makepeace, Ashley
Marope, Dolly
Nanayakkar, Natalie
Nankervis, Alison
Palmer, Neil
Palolus, Barbara
Pillai, Satish
Price, Sarah
Price, Sarah
Proietto, Joseph
Reutens, Anne
Rodrigo, Natassia
Sheikh, Abdul
Smith, Greg
So, Michelle
Soldatos, Georgia
Stuckey, Bronwyn
Sumithran, Priya
Teede, Helena
Vora, Parind
Williams, Lyn
Abib, Eduardo
Adão Poço, Christiani
Alves, Érica Ferreira
Andreatta Bernardi Barea, Janaina
Avezum Oliveira, Livia
Castro, Denise Ludovico da Costa de
Correa da Cruz, Ivan
Costa, Midiã
Cruz, Ivan
Cunha, Sidney
Da Silva, Marco Antonio Vieira
de Carvalho Camara Bona, Renata
de Paula, Bruna
Eliaschewitz, Freddy
Fazolli, Guilherme
Ferreira Filho, Carlos Alberto
Fortes, Jose
França, Cesar
Franco, Denise Reis
Genestreti, Paulo Roberto
Giorgeto, Flavio
Gonçalves, Rodrigo Marques
Grossman, Michele Elka
Henrique Marcelino, Ana Claudia
Hernandes, Mauro
Horta, Ana
Jaeger, Cristiano
Kaneblai, Midia
Kauffman Rutenberg, Cecilia
Kerr Saraiva, Jose Francisco
Lemos, Maria Angelica
Maia, Lilia
Manenti, Euler Roberto
Marques, Mariana
Melissa Valerio, Cynthia
Moreira, Rodrigo
Mothé, Flávia
Mouco, Osana Maria
Moura, Philip
Moura Jorge, José Carlos
Nakashima, Carlos
Nakazone, Marcelo
Napoli, Thiago
Nunes, Cristiane
Nunes Salles, Joao Eduardo
Oliveira, Karla
Oliveira, Marcela
Pantano, Gracielly de Souza
Petri, Fabio
Piazza, Leonardo
Pires, Andreia Carla
Pizzato, Patricia
Prata, Sergio
Precoma, Dalton
Rech, Rafael
Reis, Gilmar
Reis, Heleno
Resende, Elisabete
Ribas Fortes, Jose
Rodovalho, Sylka
Rossi dos Santos, Fabio
Salles, Joao Eduardo
Sampaio, Célia Regina
Santos, Thiago
Santos dos Santos, Vanessa
Silva e Quadros, Tulio
Silveira, Daniel
Siqueira, Katia Nunes
Teireira, M
Uehara, Marcelo
Valerio, C
Vianna, Henrique
Vidotti, Maria Helena
Visconti, Guilherme de Lima
Zanella, Maria Teresa
Andreeva, Viktoriya
Borisov, Radoslav
Botushanov, Nikolay
Dimitrov, Georgi
Dimova, Kameliya
Dragoychev, Tsvetan
Grigorova, Valentina
Gushterova, Valentina
Ivanov, Ivaylo
Kocelova, Tatyana
Kurktschiev, Dimo
Miletieva, Milena
Nenkova-Gugusheva, Neli
Pancheva, Ralitsa
Pavlova, Maria
Raev, Dimitar
Spasova, Vesela
Stoikov, Anastas
Troev, Dimitar
Yanev, Todor
Yoncheva-Mihaylova, Mariana
Abitbol, Alexander
Ajala, Buki
Alguwaihes, Abdullh
Ardilouze, Jean-Luc
Aris-Jilwan, Nahla
Arnaout, Amel
Aronson, Ronnie
Aslam, Nadeem
Babin, Sandra
Bailargeon, Jean-Patrice
Bailey, Allan
Bajaj, Harpreet
Beauchesne, Christian
Beca, Sorin
Belanger, Andre
Bell, Alan
Bellabarba, Diego
Berard, Lori
Berenbaum, Brian
Bergeron, Vincent
Berlingieri, Joseph
Bernier, Frédéric
Bishara, Phoebe
Blank, David
Blumer, Ian
Brault, Suzanne
Breton, Donald
Carpentier, André
Cha, James
Chandra, Prakash
Chiasson, Jean-Louis
Conway, James R
Couture, Ghyslaine
Couture, Nathalie
Dagenais, Gilles
Datta, Dyotirmoy
D'Ignazio, Giuseppe
Dumas, Richard
Fay, Didier
Frechette, Andre
Frenette, Louise
Fung, Daisy
Gagnon, Nathalie
Galter, Meri
Garon, Jean
Gauthier, Jean Sebastien
Geadah, Christian
Gilbert, Jeremy
Girard, Ronald
Goldenberg, Ronald
Grossman, Loren David
Gupta, Nikhil
Halle, Jean-Pierre
Hivert, Marie-France
Houde, Ghislaine
Houlden, Robyn
Hramiak, Irene
Jablonski, Ted
Jain, Akshay Jain
Khandwala, Hasnain
Khosla, Munish
Lachance, C
Laflamme, Emilie
Langlois, Marie-France
Larivee, Luc
Liutkus, Joanne
Lochnan, Heather
Malik, Saleem
McDonald, Charlotte
Mehta, Pravinsagar
Mihailidis, John
Milot, Alain
Narula, Priya
Nault, Patrice
Nayar, Arun
Nisker, William
Ouellet, Gilles
Palardy, Jean
Patel, Minta
Paul, Terri
Pedersen, Sue
Perron, Patrice
Pesant, Marie-Hélène
Poirier, Paul
Poulin, Marie-Claude
Punthakee, Zubin
Rehman, Waheed
Ross, Stuart
Sagar, P
Saliba, Nouhad
Sandler, Sam
Schiffrin, Alicia
Schlosser, Robert
Seth-Sharma, Anila
Sherman, Mark
Sionit, David
Sivakumar, Tharsan
Soto, Juan
St-Amour, Eric
Steen, Oren
Sussman, Jack
Telner, Adam
Tobe, Sheldon
Twum-Barima, David-Yaw
Van Zanten, Audrey
VanRossum, Nicole
Vecchiarelli, Jonathan
Ward, Rick
Wessengel, John
Weisnagel, Stanley
Wilderman, Igor
Woo, Vincent
Yakubovich, Natalia
Yale, Jean-Francois
Yared, Zeina
Acevedo, Monica
Aguirre, Maria Loreto
Aizman, Andres
Barroso, Maria Soledad
Cobos, Leonardo
Danin Vargas, Alfredo
Descalzi, Barbara
Godoy, Gonzalo
Grumberg, Elio
Lahsen, Rodolfo
Larenas, Gladys
Ortiz, Eugenia
Paredes, Javier
Potthoff, Sergio
Retamal, Eva
Rojas, Luis
Salgado, Manuel
Santibanez, Claudio
Solis, Carmen
Stokins, Benjamin
Accini, Jose
Acebedo, Javier
Agudelo Baena, Lina Maria
Alarcon, Soraya
Angel, Juliana
Arcos, Edgar
Aroca Martinez, M
Atuesta, Leonor
Balaguera, Jose
Ballestas, Doris
Barrera, Sandra Isabel
Barrios Reyes, Rosmy
Bayona, Adolfo
Bermudez, Andres
Bernal, Diego Zarate
Blanquicett, Marco
Bravo, Victor
Bueno, Wendy
Burbano Delgado, Alvaro
Cadena, Alberto
Cadena, Andres
Caicedo, Sandra
Celemin, Carlos
Consuegra, Ricardo
Contreras Pimienta, Cristhian
Corredor, Kelly Johenis
Cure, Carlos
De La Hoz Rueda, Lizeth Dayana
Delgado, Erika
Diaz, Sarahy
Diego, Marta
Donado, Anabell
Encinales Sanabria, William
Escobar, Juliana
Escorcia, Gillian
Forero, Leonardo
Fuentes, Laura
Garcia, Maria
Garcia Lozada, Henry
Garcia Ortiz, Luis
Giraldo, Angela
Gomez Gonzalez, Laura
Granada, Javier
Gutierrez, Corina
Henao, Natalia
Hernandez, Edwin
Herrera Uejbe, Olga Maria
Higuera Cobos, Juan Diego
Ibarra Gómez, Jaime
Jaimes, Edwin Hernandez
Jaramillo, Monica
Jaramillo, Nicolas
Jaramillo Gomez, Carlos
Jaramillo Sanchez, Monica
Jarava Durán, Ivonne
Lopez Ceballos, Catalina
Madrid, Claudia
María Amastha, Elias
Mercado, Jennifer
Molina, Dora Ines
Molina Soto, Jessica
Montoya, Carlos
Morales, Alexander
Muñoz, Carolina
Orozco, Luis Alejandro
Osorio, Oscar
Palmera Sanchez, Jorge Mario
Peña, Adwar
Perez, Jose
Perez Agudelo, Juan
Pérez Amador, Germán
Pertuz, Carlos
Posada, Irina
Puerta, Carlos
Quintero, Adalberto
Quiroz, Diana
Rendon, Carmen
Reyes, Alberto
Reyes, Alvaro
Ripoll, Diana
Rivera, Carlos
Rocha, Maria
Rodriguez, Jose F
Rodriguez Villanueva, Kervis Asid
Rodriguez Zabala, Javier Emilio
Rojas, Sindy
Romero, Maria
Rosero, Ricardo
Rosillo Cardenas, Angelica Rocio
Rueda, Lina
Sanchez, Gregorio
Sanchez, Tatiana
Sotomayor Herazo, Arístides
Suarez, Monica
Torres, Mariana
Trujillo, Freddy
Urina, Miguel
Van Strahlen, Lazaro
Velandia, Carlos
Velasquez Guzman, Carolina
Velazquez, Elizabeth
Vidal Prada, Tatiana
Yepez Alvaran, Juan Pablo
Zarate, Diego
Andelova, Jana
Benesova, Radka
Buzova, Barbara
Cech, Vladimir
Chodova, Ida
Choura, Miroslav
Dufka, Antonin
Gamova, Andrea
Gorgol, Jakub
Hala, Tomas
Havlova, Hana
Hlavkova, Dagmar
Horanska, Petra
Ilcisin-Valova, Juliana
Jenickova, Petra
Jerabek, Ondrej
Kantorova, Ilona
Kolomaznikova, Katerina
Kopeckova, Iva
Kopeckova, Miroslava
Linhart, Karel
Linhart, Tomas
Malecha, Jan
Malicherova, Emilia
Neubauerova, Dana
Oznerova, Martina
Partys, Radan
Pederzoliova, Eva
Petrusova, Maria
Prymkova, Vera
Racicka, Eva
Reissova, Ida
Roderova, Eva
Stanek, Libor
Striova, Alena
Svarcova, Dana
Svoboda, Petr
Szeghy Malicharova, Emilia
Urge, Jan
Vesely, Ladislav
Wasserburger, Bedich
Wasserburgerova, Hilde
Zahumensky, Emil
Zamrazil, Vaclav
Alawi, Hasan
Anastasiadis, Ernestos
Axthelm, Elisabeth
Bieler, Tasso
Buhrig, Christina
Degtyareva, Elizaveta
Dellanna, Frank
Derwahl, Karl-Michael
Diessel, Stephan
Dogiami, Barbara
Dorn-Weitzel, Kirsten
Ernst, Monika
Faulmann, Grit
Fetscher, Baerbel
Forst, Thomas
Freyer-Lahres, Gabriele
Funke, Klaus
Ganz, Xenia
Gleixner, Christiane
Hanefeld, Christoph
Heinrichs, Sven
Helleberg, Stephanie
Henkel, Elena
Hetzel, Gerd Ruediger
Hoffmann, Caren
Jacob, Frohmut
Jacob, Stephan
John, Franziska
Jonczyk, Antonius
Kamke, Wolfram
Klein, Christiane
Kleinhardt, Martina
Kleophas, Werner
Kosch, Christine
Kreutzmann, Kristin
Kühn, Achim
Lee-Barkey, Young Hee
Lier, Alexander
Maatouk, Sarah
Minnich, Joachim
Mitry, Michael
Muessig, Ilona
Nicula, Diana
Niemann, Martina
Nothroff, Joerg
Ott, Petra
Pfuetzner, Andreas
Pfützner, Andreas
Pistrosch, Frank
Pohl, Wildgard
Prochazkova, Zdenka
Retkowska, Marlena
Rosin, Heiko
Sachsenheimer, Daniela
Samer, Holger
Sanuri, Mazin
Schaefer, Axel
Schaper, Frank
Schulze, Erik-Delf
Schulze, Marita
Schumann, Martina
Segiet, Thomas
Sowa, Veronika
Stahl, Hans-Detlev
Steinfeldt, Franziska
Teige, Madlen
Trieb, Bjoern
Tschoepe, Diethelm
Uebel, Peter
Warken, Bernd
Weigmann, Ingo
Weyland, Klaus
Wilhelm, Klara
Balo, Timea
Balsay, Miklos
Bende, Ilona
Bezzegh, Katalin
Birkus, Zita
Buday, Barbara
Csomai, Melinda
Deak, Laszlo
Dezso, Eniko
Faludi, Peter
Faluvegi, M
Fazekas, Ilona
Feher, Agota
Fejer, Csaba
Finta, Ervin
Fulcz, Agnes
Gaal, Zsolt
Gurzo, Mihaly
Hati, Krisztina
Herczeg, Gabriella
Jozsef, Ildiko
Juhasz, Marta
Keltai, Katalin
Koranyi, Laszlo
Kulcsar, Eniko
Kun, Krisztina
Laczko, Andrea
Literáti-Nagy, Botond
Mezo, Izabella
Mileder, Margit
Moricz, I
Nagy, Károly
Nagybaczoni, Bela
Nemeth, Csaba
Oze, Agnes
Pauer, Jozsef
Peterfai, Eva
Polocsanyi, Bela
Poor, Ferenc
Reiber, István
Salamon, Csaba
Sebestyen, Julia
Torok, Ildiko
Tuu, Marianna
Varga, Andrea
Vass, Viktor
Ahn, Chul Min
Ahn, Chulwoo
ByungWon, Park
Chang, Hyuk-Jae
Chang, Kiyuk
Choi, Eui-Young
Choi, Han Seok
Chung, Jin-Wook
Hong, Bum- Kee
Hong, Young Joon
Hyon, Min Su
Jeong, Myung Ho
Kang, Shinae
Kim, Byeong-Keuk
Kim, Ji-Hyun
Kim, Ju Han
Kim, Kee-Sik
Kim, Kee-Sik
Kim, Moo Hyun
Kim, Pum-Joon
Kim, Soon-Kil
Kim, Yong-Seok
Kim, Young Kwon
Koh, Yoon Seok
Kwon, Hyuck Moon
Lee, Byoung Kwon
Lee, Byung-Wan
Lee, Jin Bae
Lee, Myoung-Mook
Lim, Young-Mee
Min, Pil Ki
Park, Jong Sung
Park, Jongsuk
Park, Keun Ho
Park, Sungha
Pyun, Wook Bum
Rim, Se Joong
Ryu, Dong-Ryeol
Seo, Hong-Seog
Seung, Ki Bae
Shin, Dong-Ho
Sim, Doo Sun
Yoon, Young Won
Andersone, Ilze
Babicka, Kristine
Balcere, Inga
Barons, Roberts
Capkovska, Inguna
Geldnere, Kristine
Grigane, Inese
Jegere, Baiba
Lagzdina, Ilze
Mora, Lija
Pastare, Sigita
Ritenberga, Rota
Romanova, Janina
Saknite, Inta
Sidlovska, Natalja
Sokolova, Jelena
Steina, Sandra
Strizko, Iveta
Teterovska, Dace
Vizina, Brigita
Barsiene, Lina
Belozariene, Gintare
Daugintyte-Petrusiene, Laura
Drungiliene, Nijole
Garsviene, Nijole
Grigiene, Ala
Grizas, Vytautas
Jociene, Virginija
Kalvaitiene, Dalia
Kaupiene, Jugeta
Kavaliauskiene, Jurate
Kozloviene, Dalia
Lapteva, Ilona
Maneikiene, Birute
Marcinkeviciene, Jolanta
Markauskiene, Vaidilija
Meiluniene, Salomeja
Norkus, Almantas
Norviliene, Rita
Petrenko, Vladimiras
Radzeviciene, Ruta
Sakalyte, Gintare
Urbonas, Gediminas
Urbutiene, Skaiste
Vasiliauskas, Donatas
Velickiene, Dzilda
Aguilar, Carlos
Alcocer, Marco
Avalos-Ramirez, Juan Antonio
Banda-Elizondo, Ramiro
Bricio-Ramirez, Rubria
Cardenas Mejia, Karla
Cavazos, Francisco
Chapa, Jesus
Cienfuegos, Erika
De la Peña, Astrid
de la Peña Topete, Gilberto
De los Rios Ibarra, Manuel Odin
Elias, Daniel
Flores-Moreno, Claudia
Garcia Hernandez, Pedro
Gonzalez, Luis Gerardo
Guerra Moya, Rosa Linda
Guerra-Lopez, Arturo
Hernandez Baylon, Raymundo
Herrera Colorado, Carolina
Herrera-Marmolejo, Marisol
Islas-Palacios, Neri
Lopez, Esteban
Lopez, Fernando
Lopez Alvarado, Agustin
Luna Ceballos, Rosa Isela
Morales Villegas, Enrique
Moreno-Virgen, Gualberto
Parra Perez, Rosa Linda
Pascoe Gonzalez, Sara
Peralta-Cantu, Irving
Previn, Roopa
Ramirez, Rosa
Ramirez, Rubria
Ramos Zavala, Maria Guadalupe
Rodriguez, Monica
Salgado-Sedano, Rocio
Sanchez-Aguilar, Ana Claudia
Santa Rosa Franco, Edith
Sauque-Reyna, Leobardo
Suarez Otero, Rodrigo
Torres, Ivonne
Velarde-Harnandez, Enrique
Villagordoa, Juan
Villeda-Espinoza, Efrain
Vital-Lopez, Jorge
Zavala- Bello, Cristian Jair
Baker, John
Barrington-Ward, Elaine
Brownless, Thomas
Carroll, Richard
Carson, Simon
Choe, Michelle
Corin, Andrew
Corley, Brian
Cutfield, Richard
Dalaman, Neelam
Dixon, Paul
Drury, Paul
Dyson, Keith
Florkowski, Chris
Ford, Monica
Frengley, William
Helm, Colin
Katzen, Colin
Kerr, Jane
Khanolkar, Manish
Kim, David
Koops, Renata
Krebs, Jeremy
Leikis, Robert
Low, Kwan
Luckey, Alison
Luke, Richard
Macaulay, Susan
Marks, Rodney
McNamara, Catherine
Millar-Coote, Dean
Miller, Steven
Mottershead, Naomi
Reid, James
Robertson, Narcisa
Rosen, Ian
Rowe, David
Schmiedel, Ole
Scott, Russell
Sebastian, Jeffrey
Sheahan, Davitt
Stiebel, Victoria
Ternouth, Ian
Tofield, Chris
Venter, Dirk
Williams, Michael
Williams, Miles
Wu, Fiona
Young, Simon
Arciszewska, Malgorzata
Bochenek, Anna
Borkowski, Piotr
Borowy, Przemyslaw
Chrzanowski, Tomasz
Czerwinski, Edward
Dwojak, Marek
Grodzicka, Agnieszka
Janiec, Izabela
Jaruga, Joanna
Jazwinska-Tarnawska, Ewa Krystyna
Jedynasty, Krystyna
Juzwiak-Czapiewska, Danuta
Karczewicz-Janowska, Jadwiga
Konieczny, Jan
Konieczny, Marek
Korol, Marek
Kozina, Maciej
Krzyzagorska, Ewa
Kucharczyk-Petryka, Ewa
Laz, Roman
Majchrzak, Anna
Mrozowska, Zdzislawa
Mularczyk, Michal
Nowacka, Elzbieta
Peczynska, Jadwiga
Petryka, Robert
Pietrzak, Radoslaw
Pisarczyk-Wiza, Dorota
Rozanska, Aleksandra
Ruzga, Zofia
Rzeszotarska, Emilia
Sacha, Malgorzata
Sekulska, Marzenna
Sidorowicz-Bialynicka, Anna
Stasinska, Teresa
Strzelecka-Sosik, Agnieszka
Swierszcz, Teresa
Szymkowiak, Katarzyna Miroslawa
Turowska, Olga
Wisniewska, Krystyna
Wiza, Maciej
Wozniak, Iwona
Zelazowska, Katarzyna
Ziolkowska-Gawron, Bernadetta
Zytkiewicz-Jaruga, Danuta
Albota, Adrian
Alexandru, Carmina
Avram, Rodica
Bala, Cornelia
Barbonta, Diana
Barbu, Roxana
Braicu, Daniela
Calutiu, Nicoleta
Catrinoiu, Doina
Cerghizan, Anca
Ciorba, Alina
Craciun, Anca
Doros, Rodica
Duma, Livia
Dumitrache, Ancuta
Ferariu, Ioana
Ferician Moza, Anca
Ghergan, Alexandrina
Ghise, Gheorghe
Graur, Mariana
Gribovschi, Mihaela
Mihai, Bogdan
Mihalache, Laura
Mihalcea, Madalina
Mindrescu, Nicoleta
Morosanu, Magdalena
Morosoanu, Andrea
Mota, Maria
Moza, Anca
Nafornita, Valerica
Natea, Narcisa
Nicodim, Simona
Nita, Cristina
Onaca, Adriana
Onaca, Mircea
Pop, Cristina
Pop, Lavinia
Popa, Amorin
Popescu, Alexandrina
Pruna, Luchiana
Roman, Gabriela
Rosu, Mihaela
Sima, Alexandra
Sipciu, Doina
Sitterli-Natea, Carmen Narcisa
Szilagyi, Iosif
Tapurica, Minodora
Tase, Adrian
Tutescu, Adriana-Carmen
Vanghelie, Luminita
Verde, Ioana
Vlad, Adrian
Zarnescu, Mihaela
Akhmetov, Roman
Allenova, Irina
Avdeeva, Irina
Baturina, Oksana
Biserova, Irina
Bokovin, Nikolay
Bondar, Irina
Burova, Natalia
Chufeneva, Galina
Chumachek, Elena
Demidova, Marina
Demin, Alexander
Drobysheva, Vera
Egorova, Irina
Esenyan, Lev
Gelig, Ekaterina
Gilyarevsky, Sergey
Golshmid, Maria
Goncharov, Arseniy
Gorbunova, Anastasia
Gordeev, Ivan
Gorelysheva, Vera
Goryunova, Tatiana
Grebenshchikova, Irina
Ilchenko, Roman
Ivannikova, Maria
Karabalieva, Saule
Karpeeva, Juliya
Khaykina, Elena
Kobalava, Zhanna
Kononenko, Irina
Korolik, Oxana
Korshunova, Anna
Kostenko, Victor
Krasnopevtseva, Irina
Krylova, Ludmila
Kulkova, Polina
Kuzmina, Irina
Ledyaeva, Alla
Levashov, Sergey
Lokhovinina, Natalia
Lvov, Vadim
Martirosyan, Narine
Nedogoda, Sergey
Nilk, Rostislav
Osmolovskaya, Yulia
Panov, Alexey
Paramonova, Olga
Pavlova, Ekaterina
Pekareva, Elena
Petunina, Nina
Ponamareva, Svetlana
Reshedko, Galina
Salasyuk, Alla
Sepkhanyan, Malvina
Serebrov, Alexandr
Shabelnikova, Olesya
Skvortsov, Andrey
Smirnova, Olga
Spiridonova, Oxana
Strogova, Svetlana
Taratukhin, Evgeny
Tereschenko, Sergey
Trukhina, Lubov
Tsarkova, Olga
Tsoma, Vera
Tumarov, Farid
Tyan, Natalya
Tyurina, Tatiana
Villevalde, Svetlana
Yankovaya, Elena
Zarutskaya, Ludmila
Zenkova, Elena
Badat, Aysha
Bester, Frederik
Blignaut, Suzanne
Blom, Dirk
Booysen, Susan
Boyd, Warren
Brice, Brigitte
Brown, Susan
Burgess, Lesley
Cawood, Reina
Coetzee, Kathleen
Conradie, Hillet
Cronje, Tanja
de Jong, Douwe
Ellis, Graham
Emanuel, Shaunagh
Engelbrecht, Ingrid
Foulkes, Sharne
Fourie, Done
Gibson, Gilbert
Govender, Thirumani
Hansa, Sumayah
Hemus, Allana Colleen
Hendricks, Firzana
Heradien, Marshall
Holmgren, Chantelle
Hoosain, Zaheer
Horak, Emile
Howard, Johannes
Immink, Ignatius
Janari, E.
Jivan, Daksha
Klusmann, Karl
Labuschagne, Weik
Lai, Yen-yu
Latiff, Gulam
Lombaard, J.
Lottering, Hanlie
Meeding, Ronel
Middlemost, Shirley
Mitha, Haroon
Mitha, Ismail
Mkhwanazi, Sandile
Moodley, Rajendran
Murray, Almeri
Musungaie, Dany
Osman, Yasmin
Peacey, Kirsten
Pillay-Ramaya, Larisha
Pretorius, Catharina
Prozesky, Hans
Sarvan, Mahomed
Scholtz, E
Sebesteny, Attila
Skinner, Bianca
Skriker, Michael
Smit, M
Stapelberg, Anna-Marie
Swanepoel, Nicolaas
Urbach, Dorothea
van Aswegen, Dina
van Zyl, Francois
Van Zyl, Louis
Venter, Esme
Wadvalla, Shahid
Wing, Jeffrey
Wolmarans, Karen
Abreu, Cristina
Aguilà, Pilar
Aguilera, Eva
Alonso, Nuria
Alvarez, Carmen
Cajas, Priscila
Castro, Jose Carlos
Codinachs, Roger
Contreras, Jose
Coves, Maria Jose
Fajardo, Carmen
Ferrer, Juan Carlos
Font, Neus
Garcia, Mar
Gil, Maria Apolonia
Gomez, Fernando
Gomez, Lluis Alberto
Gonzalbez, Jose
Griera, Jose Luis
Masmiquel, Luís
Mauricio, Didac
Narejos Perez, Silvia
Nicolau, Juana Ana
Noheda Contreras, Olga
Olivan, Josefina
Olivares, Josefina
Ortega, Emilio
Pellitero, Silvia
Pertusa, Salvador
Rius, Ferran
Rodriguez, Irene
Sánchez-Juan, Carlos
Santos, Dolores
Soldevila, Berta
Subias, David
Terns, Manel
Trescoli, Carlos
Vilaplana, Judith
Villanueva, Alicia
Albo, Jaan
Antus, Kjell
Axelsson, Mattias
Bergström, Lisa
Binsell-Gerdin, Emil
Boman, Kurt
Botond, Fabian
Dotevall, Annika
Graipe, Anna
Jarnet, C
Kaminska, Jessica
Kempe, Anders
Korhonen, Michael
Linderfalk, Carina
Liu, Bo
Ljungstroem, Karl
Ljungström, Karl
Malmqvist, Lennart
Mellbin, Linda
Mooe, Thomas
Nicol, Peter
Norrby, Anders
Ohlsson, Ake
Rosengren, Annika
Saaf, Jan
Salmonsson, Staffan
Strandberg, Olof
Svensson, Karl-Axel
Tengmark, Bengt-Olov
Tsatsaris, Georgios
Ulvenstam, Anders
Vasko, Peter
Chang, Chwen-Tzuei
Chang, Hsin-Mei
Chen, Jung-Fu
Chen, To-Pang
Chung, Ming-Min
Fu, Chia-Po
Hsia, Te-Lin
Hua, Shih-Che
Kuo, Ming-Chun
Lee, Chia-ln
Lee, I-Te
Liang, Kae-Woei
Lin, Shih Yi
Lu, Chieh-Hsiang
Ma, Wen-Ya
Pei, Dee
Shen, Feng-Chih
Su, Ching-Chieh
Su, Shuo-Wei
Tai, Tsai-Sung
Tsai, Wan-Ni
Tsai, Yi-Ting
Tung, Shih-Chen
Wang, Jun-Sing
Yu, Hui-I
Al-Qaissi, Ahmed
Arutchelvam, Vijayaraman
Atkin, Stephen
Au, Simon
Aye, Myint Myint
Bain, Stephen
Bejnariu, Cristina
Bell, Patrick
Bhatnagar, Deepak
Bilous, Rudy
Black, Neil
Brennan, Ursula
Brett, Barbara
Bujanova, Jana
Chow, Elaine
Collier, Andrew
Combe, Amanda
Courtney, Christopher
Courtney, Hamish
Crothers, James
Eavis, Patrick
Elliott, Jackie
Febbraro, Salvatore
Finlayson, Jim
Gandhi, Rajiv
Gillings, Sharon
Hamling, Jonathan
Harper, Roy
Harris, Tim
Hassan, Kahal
Heller, Simon
Jane, Alison
Javed, Zeeshan
Johnson, Tim
Jones, Stephen
Kennedy, Adele
Kerr, David
Kilgallon, Brian
Konya, Judith
Lindsay, John
Lomova-Williams, Lina
Looker, Helen
MacFarlane, David
Macrury, Sandra
Malik, Iqbal
McCrimmon, Rory
McKeith, Douglas
McKnight, John
Mishra, Biswa
Mukhtar, Racha
Mulligan, Ciara
O'Kane, Maurice
Olateju, Tolu
Orpen, Ian
Richardson, Tristan
Rooney, Desmond
Ross, Shorsha Bae
Sathyapalan, Thozhukat
Siddaramaiah, Naveen
Sit, Lee Euan
Stephens, Jeffrey
Turtle, Frances
Wakil, Ammar
Walkinshaw, Emma
Ali, Asem
Anderson, Robert
Arakaki, Richard
Aref, Omar
Ariani, Mehrdad Kevin
Arkin, David
Banarer, Salomon
Barchini, George
Bhan, Arti
Branch, Kelley
Brautigam, Donald
Brietzke, Stephen
Brinas, Maridez
Brito, Yudit
Carter, Casey
Casagni, Kimberely
Casula, Sabina
Chakko, Simon
Charatz, Seth
Childress, Dale
Chow, Lisa
Chustecka, Malgorzata
Clarke, Subha
Cohen, Lisa
Collins, Barry
Colon Vega, Gildred
Comulada-Rivera, Angel
Cortes-Maisonet, Gregorio
Davis, Matthew
de Souza, Jose
Desouza, Cyrus
Dinnan, Mary
Duffy-Hidalgo, Bobbi
Dunn, Barbara
Dunn, Julia
Elman, Marshall
Felicetta, James
Finkelstein, Stuart
Fitz-Patrick, David
Florez, Hermes
Forker, Alan
Fowler, Wayne
Fredrickson, Sonja
Freedman, Zachary
Gainey Narron, Brooke
Gainey-Ferree, Kristin
Gardner, Michael
Gastelum, Christian
Giddings, Stephen
Gillespie, Eve
Gimness, Michael Paul
Goldstein, Gary
Gomes, Maria
Gomez, Nelson
Gorman, Timothy
Goswami, Ketan
Graves, Arthur
Hacking, Scott
Hall, Charles
Hanson, Lenita
Harman, Sherman
Heber, David
Henry, Robert
Hiner, Janette
Hirsch, Irl
Hollander, Priscilla
Hooker, Thomas
Horowitz, Barry
Hoste, Laura
Huang, Loli
Huynh, Minh
Hyman, Dan
Idriss, Soha
Iranmanesh, Ali
Karounos, Dennis
Kashyap, Moti
Katz, Lois
Kaye, William
Khaiton, Yevgeniy
Khardori, Romesh
Kitchen, Timothy
Klein, Andrew
Knffem, Wendi
Kosiborod, Mikhail
Kreglinger, Nicola
Kruger, Davida
Kumar, Anubhav
Laboy, Ivan
Larrabee, Patricia
Larrick, Laura
Lawson, Donna
Ledet, Mike
Lenhard, James
Levy, James
Li, George
Li, Zhaoping
Lieb, David
Limcolioc, April
Lions-Patterson, Jane
Lorber, Daniel
Lorch, Daniel
Lorrello, Michael
Lu, Peter
Lucas, Kathryn Jean
Ma, Siu-Ling
MacAdams, Michael
Magee, Michelle
Magno, Alexander
Mahakala, Aparna Reddy
Marks, Jennifer
McCall, Anthony
McClanahan, Jr. William
McClary, Carole
Melendez, Lydia
Melish, John
Michaud, Deanna
Miller, Christopher
Miller, Neil
Mora, Pablo
Moten, Marriyam
Mudaliar, Sunder
Myrick, Gregory
Narayan, Puneet
Nassif, Mike
Neri, Karena
Newton, Tabitha
Niblack, Patricia
Nicol, Philip
Nyenwe, Ebenezer
Odugbesan, A. Ola
Okorocha, Yolanda
Ortiz Carrasquillo, Ramón
Osei, Kwame
Palermo, Coromoto
Patel, Hiren
Patel, Krishna
Pau, Cindy
Perley, Michael
Plevin, Sanford
Plummer, Elena
Powell, Richard
Qintar, Mohammed
Rawls, Rex
Reyes-Castano, John
Reynolds, Lillian
Richards, Robert
Rosenstock, Julio
Rowe, Caroline
Saleh, Jahandar
Sam, Sony
Sanchez, Alfredo
Sander, Donald
Sanderson, Bruce
Savin, Virginia
Seaquist, Elizabeth
Shah, Jayendra
Shi, Serena
Shivaswamy, Vijay
Shlotzhauer, Tammi
Shore, David
Skukowski, Bobbie
Soe, Kyaw
Solheim, Vesna
Soufer, Joseph
Steinberg, Helmut
Steinsapir, Jaime
Tarkington, Phillip
Thayer, Debra
Thomson, Stephen
Thrasher, James
Tibaldi, Joseph
Tjaden, Jeff
Tores, Oberto
Trence, Dace
Trikudanathan, Subbulaxmi
Ullal, Jagdeesh
Uwaifo, Gabriel
Vo, Anthony
Vu, Kenny
Walia, Damandeep
Weiland, Karen
Whitehouse, Fred
Wiegmann, Thomas
Wyne, Kathleen
Wynne, Alan
Yuen, Kevin
Zaretzky, Joel
Zebrack, James
Zieve, Franklin
Zigrang, William
Gerstein, Hertzel C
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 13-19 July 2019 394(10193):121-130
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Risk profiles and one-year outcomes of patients with newly diagnosed atrial fibrillation in India: Insights from the GARFIELD-AF Registry
Autorzy :
Kakkar, Ajay K.
Bassand, Jean-Pierre
John Camm, A.
Fitzmaurice, David A.
Goldhaber, Samuel Z.
Goto, Shinya
Haas, Sylvia
Hacke, Werner
Mantovani, Lorenzo G.
Misselwitz, Frank
Pieper, Karen S.
Turpie, Alexander G.G.
van Eickels, Martin
Verheugt, Freek W.A.
John Camm, A.
Bassand, Jean-Pierre
Goldhaber, Samuel Z.
Haas, Sylvia
Kayani, Gloria
Mantovani, Lorenzo G.
Fox, Keith A.A.
Gersh, Bernard J.
Luciardi, Hector Lucas
Gibbs, Harry
Brodmann, Marianne
Cools, Frank
Barretto, Antonio Carlos Pereira
Connolly, Stuart J.
Spyropoulos, Alex
Eikelboom, John
Corbalan, Ramon
Hu, Dayi
Jansky, Petr
Nielsen, Jørn Dalsgaard
Ragy, Hany
Raatikainen, Pekka
Le Heuzey, Jean-Yves
Darius, Harald
Keltai, Matyas
Kakkar, Sanjay
Sawhney, Jitendra Pal Singh
Agnelli, Giancarlo
Ambrosio, Giuseppe
Koretsune, Yukihiro
Sánchez Díaz, Carlos Jerjes
Ten Cate, Hugo
Atar, Dan
Stepinska, Janina
Panchenko, Elizaveta
Lim, Toon Wei
Jacobson, Barry
Oh, Seil
Viñolas, Xavier
Rosenqvist, Marten
Steffel, Jan
Angchaisuksiri, Pantep
Oto, Ali
Parkhomenko, Alex
Al Mahmeed, Wael
Fitzmaurice, David
Goldhaber, Samuel Z.
Hu, D.Y.
Chen, K.N.
Zhao, Y.S.
Zhang, H.Q.
Chen, J.Z.
Cao, S.P.
Wang, D.W.
Yang, Y.J.
Li, W.H.
Yin, Y.H.
Tao, G.Z.
Yang, P.
Chen, Y.M.
He, S.H.
Wang, Ying
Wang, Yong
Fu, G.S.
Li, X.
Wu, T.G.
Cheng, X.S.
Yan, X.W.
Zhao, R.P.
Chen, M.S.
Xiong, L.G.
Chen, P.
Jiao, Y.
Guo, Y.
Xue, L.
Wang, F.Z.
Li, H.
Yang, Z.M.
Bai, C.L.
Chen, J.
Chen, J.Y.
Chen, X.
Feng, S.
Fu, Q.H.
Gao, X.J.
Guo, W.N.
He, R.H.
He, X.A.
Hu, X.S.
Huang, X.F.
Li, B.
Li, J.
Li, L.
Li, Y.H.
Liu, T.T.
Liu, W.L.
Liu, Y.Y.
Lu, Z.C.
Luo, X.L.
Ma, T.Y.
Peng, J.Q.
Sheng, X.
Shi, X.J.
Sun, Y.H.
Tian, G.
Wang, K.
Wang, L.
Wu, R.N.
Xie, Q.
Xu, R.Y.
Yang, J.S.
Yang, L.L.
Yang, Q.
Yang, Y.J.
Ye, Y.
Yu, H.Y.
Yu, J.H.
Yu, T.
Zhai, H.
Zhan, Q.
Zhang, G.S.
Zhang, Q.
Zhang, R.
Zhang, Y.
Zheng, W.Y.
Zhou, B.
Zhou, Z.H.
Zhu, X.Y.
Kakkar, S.
Sawhney, J.P.S.
Jadhav, P.
Durgaprasad, R.
Ravi Shankar, A.G.
Rajput, R.K.
Bhargava, K.
Sarma, R.
Srinivas, A.
Roy, D.
Nagamalesh, U.M.
Chopda, M.
Kishore, R.
Kulkarni, G.
Chandwani, P.
Pothiwala, R.A.
Padinhare Purayil, M.
Shah, S.
Chawla, K.
Kothiwale, V.A.
Raghuraman, B.
Vijayaraghavan, G.
Vijan, V.M.
Bantwal, G.
Bisne, V.
Khan, A.
Gupta, J.B.
Kumar, S.
Jain, D.
Abraham, S.
Adak, D.
Barai, A.
Begum, H.
Bhattacharjee, P.
Dargude, M.
Davies, D.
Deshpande, B.
Dhakrao, P.
Dhyani, V.
Duhan, S.
Earath, M.
Ganatra, A.
Giradkar, S.
Jain, V.
Karthikeyan, R.
Kasala, L.
Kaur, S.
Krishnappa, S.
Lawande, A.
Lokesh, B.
Madarkar, N.
Meena, R.
More, P.
Naik, D.
Prashanth, K.
Rao, M.
Rao, N.M.
Sadhu, N.
Shah, D.
Sharma, M.
Shiva, P.
Singhal, S.
Suresh, S.
Vanajakshamma, V.
Panse, S.G.
Koretsune, Y.
Kanamori, S.
Yamamoto, K.
Kumagai, K.
Katsuda, Y.
Sadamatsu, K.
Toyota, F.
Mizuno, Y.
Misumi, I.
Noguchi, H.
Ando, S.
Suetsugu, T.
Minamoto, M.
Oda, Hiroshi
Shiraishi, K.
Adachi, S.
Chiba, K.
Norita, H.
Tsuruta, M.
Koyanagi, T.
Yamamoto, K.
Ando, H.
Higashi, T.
Okada, K.
Azakami, S.
Komaki, S.
Kumeda, K.
Murayama, T.
Matsumura, J.
Oba, Y.
Sonoda, R.
Goto, K.
Minoda, K.
Haraguchi, Y.
Suefuji, H.
Miyagi, H.
Kato, H.
Nakamura, Tadashi
Nakamura, Tsugihiro
Nandate, H.
Zaitsu, R.
Fujiura, Yoshihisa
Yoshimura, A.
Numata, H.
Ogawa, J.
Tatematsu, H.
Kamogawa, Y.
Murakami, K.
Wakasa, Y.
Yamasawa, M.
Maekawa, H.
Abe, S.
Kihara, H.
Tsunoda, S.
Saito, Katsumi
Saito, Kazuyuki
Fudo, T.
Obunai, K.
Tachibana, H.
Oba, I.
Kuwahata, T.
Higa, S.
Gushiken, M.
Eto, T.
Yoshida, H.
Ikeda, D.
Fujiura, Yoshitake
Ishizawa, M.
Nakatsuka, M.
Murata, K.
Ogurusu, C.
Shimoyama, M.
Akutsu, M.
Takamura, I.
Hoshino, F.
Yokota, N.
Iwao, T.
Tsuchida, K.
Takeuchi, M.
Hatori, Y.
Kitami, Y.
Nakamura, Yoichi
Oyama, R.
Ageta, M.
Oda, Hiroyuki
Go, Y.
Mishima, K.
Unoki, T.
Morii, S.
Shiga, Yuhei
Sumi, H.
Nagatomo, T.
Sanno, K.
Fujisawa, K.
Atsuchi, Y.
Nagoshi, T.
Seto, T.
Tabuchi, T.
Kameko, M.
Nii, K.
Oshiro, K.
Takezawa, H.
Nagano, S.
Miyamoto, N.
Iwaki, M.
Nakamura, Yuichiro
Fujii, M.
Okawa, M.
Abe, Masahiko
Abe, Masatake
Abe, Mitsunori
Saito, T.
Mito, T.
Nagao, K.
Minami, J.
Mita, T.
Sakuma, I.
Taguchi, T.
Marusaki, S.
Doi, H.
Tanaka, M.
Fujito, T.
Matsuta, M.
Kusumoto, T.
Kakinoki, S.
Ashida, K.
Yoshizawa, N.
Agata, J.
Arasaki, O.
Manita, M.
Ikemura, M.
Fukuoka, S.
Murakami, H.
Matsukawa, S.
Hata, Y.
Taniguchi, T.
Ko, T.
Kubo, H.
Imamaki, M.
Akiyama, M.
Inagaki, M.
Odakura, H.
Ueda, T.
Katsube, Y.
Nakata, A.
Watanabe, H.
Techigawara, M.
Igarashi, M.
Taga, K.
Kimura, T.
Tomimoto, S.
Shibuya, M.
Nakano, M.
Ito, K.
Seo, T.
Hiramitsu, S.
Hosokawa, H.
Hoshiai, M.
Hibino, M.
Miyagawa, K.
Horie, Hajime
Sugishita, N.
Shiga, Yukio
Soma, A.
Neya, K.
Yoshida, Tetsuro
Yoshida, Tomoki
Mizuguchi, M.
Ishiguro, M.
Minagawa, T.
Wada, M.
Mukawa, H.
Okuda, F.
Nagasaka, S.
Abe, Y.
Adachi, Sen
Adachi, Susumu
Adachi, T.
Akahane, K.
Amano, T.
Aoki, K.
Aoyama, T.
Arai, H.
Arima, S.
Arino, T.
Asano, H.
Asano, T.
Azuma, J.
Baba, T.
Betsuyaku, T.
Chibana, H.
Date, H.
Doiuchi, J.
Emura, Y.
Endo, M.
Fujii, Y.
Fujiki, R.
Fujisawa, A.
Fujisawa, Y.
Fukuda, T.
Fukui, T.
Furukawa, N.
Furukawa, T.
Furumoto, W.
Goto, T.
Hamaoka, M.
Hanazono, N.
Hasegawa, K.
Hatsuno, T.
Hayashi, Y.
Higuchi, K.
Hirasawa, K.
Hirayama, H.
Hirose, M.
Hirota, S.
Honda, M.
Horie, Hideki
Ido, T.
Iiji, O.
Ikeda, H.
Ikeda, K.
Ikeoka, K.
Imaizumi, M.
Inaba, H.
Inoue, T.
Iseki, F.
Ishihara, A.
Ishioka, N.
Ito, N.
Iwase, T.
Kakuda, H.
Kamata, J.
Kanai, H.
Kanda, H.
Kaneko, M.
Kano, H.
Kasai, T.
Kato, T.
Kato, Y.
Kawada, Y.
Kawai, K.
Kawakami, K.
Kawakami, S.
Kawamoto, T.
Kawano, S.
Kim, J.
Kira, T.
Kitazawa, H.
Kitazumi, H.
Kito, T.
Kobayashi, T.
Koeda, T.
Kojima, J.
Komatsu, H.
Komatsu, I.
Koshibu, Y.
Kotani, T.
Kozuka, T.
Kumai, Y.
Kumazaki, T.
Maeda, I.
Maeda, K.
Maruyama, Y.
Matsui, S.
Matsushita, K.
Matsuura, Y.
Mineoi, K.
Mitsuhashi, H.
Miura, N.
Miyaguchi, S.
Miyajima, S.
Miyamoto, H.
Miyashita, A.
Miyata, S.
Mizuguchi, I.
Mizuno, A.
Mori, T.
Moriai, O.
Morishita, K.
Murai, O.
Nagai, Sho
Nagai, Shunichi
Nagata, E.
Nagata, H.
Nakagomi, A.
Nakahara, S.
Nakamura, M.
Nakamura, R.
Nakanishi, N.
Nakayama, T.
Nakazato, R.
Nanke, T.
Nariyama, J.
Niijima, Y.
Niinuma, H.
Nishida, Y.
Nishihata, Y.
Nishino, K.
Nishioka, H.
Nishizawa, K.
Niwa, I.
Nomura, K.
Nomura, S.
Nozoe, M.
Ogawa, T.
Ohara, N.
Okada, M.
Okamoto, K.
Okita, H.
Okuyama, M.
Ono, H.
Ono, T.
Onuki Pearce, Y.
Oriso, S.
Ota, A.
Otaki, E.
Saito, Y.
Sakai, H.
Sakamoto, N.
Sakamoto, Y.
Samejima, Y.
Sasagawa, Y.
Sasaguri, H.
Sasaki, A.
Sasaki, T.
Sato, Kazuki
Sato, Kiyoharu
Sawano, M.
Seki, S.
Sekine, Y.
Seta, Y.
Sezaki, K.
Shibata, N.
Shiina, Y.
Shimono, H.
Shimoyama, Y.
Shindo, T.
Shinohara, H.
Shinohe, R.
Shinozuka, T.
Shirai, T.
Shiraiwa, T.
Shozawa, Y.
Suga, T.
Sugimoto, C.
Suzuki, Kazuo
Suzuki, Keita
Suzuki, Shu
Suzuki, Shunji
Suzuki, Susumu
Suzuki, Y.
Tada, M.
Taguchi, A.
Takagi, T.
Takagi, Y.
Takahashi, K.
Takahashi, S.
Takai, H.
Takanaka, C.
Take, S.
Takeda, H.
Takei, K.
Takenaka, K.
Tana, T.
Tanabe, G.
Taya, K.
Teragawa, H.
Tohyo, S.
Toru, S.
Tsuchiya, Y.
Tsuji, T.
Tsuzaki, K.
Uchiyama, H.
Ueda, O.
Ueda, T.
Ueyama, Y.
Wakaki, N.
Wakiyama, T.
Washizuka, T.
Watanabe, M.
Yamada, T.
Yamagishi, T.
Yamaguchi, H.
Yamamoto, Kenichi
Yamamoto, Kentaro
Yamamoto, Kunihiko
Yamamoto, T.
Yamaura, M.
Yamazoe, M.
Yasui, K.
Yokoyama, Y.
Yoshida, K.
Lim, T.W.
Ching, C.K.
Foo, C.G.
Chow, J.H.
Chen, D.D.
Jaufeerally, F.R.
Lee, Y.M.
Li, H.
Lim, G.
Lim, W.T.
Thng, S.
Yap, S.Y.
Yeo, C.
Oh, S.
Pak, H.N.
Kim, J.-B.
Kim, J.H.
Jang, S.-W.
Kim, D.H.
Kim, J.
Ryu, D.R.
Park, S.W.
Kim, D.-K.
Choi, D.J.
Oh, Y.S.
Cho, M.-C.
Kim, S.-H.
Jeon, H.-K.
Shin, D.-G.
Park, J.S.
Park, H.K.
Han, S.-J.
Sung, J.H.
Cho, J.-G.
Nam, G.-B.
On, Y.K.
Lim, H.E.
Kwak, J.J.
Cha, T.-J.
Hong, T.J.
Park, S.H.
Yoon, J.H.
Kim, N.-H.
Kim, K.-S.
Jung, B.C.
Hwang, G.-S.
Kim, C.-J.
Park, J.S.
Kim, D.B.
Ahn, J.J.
An, H.J.
Bae, H.
Baek, A.L.
Chi, W.J.
Choi, E.A.
Choi, E.H.
Choi, H.K.
Choi, H.S.
Han, S.
Heo, E.S.
Her, K.O.
Hwang, S.W.
Jang, E.M.
Jang, H.-S.
Jang, S.
Jeon, H.-G.
Jeon, S.R.
Jeon, Y.R.
Jeong, H.K.
Jung, I.-A.
Kim, Hyeon Jeong
Kim, Hyun Ju
Kim, Ji Seon
Kim, Jung Sook
Kim, J.A.
Kim, K.T.
Kim, M.S.
Kim, Sang Hee
Kim, Sang Hyun
Kim, Y.-I.
Lee, C.S.
Lee, E.H.
Lee, G.H.
Lee, H.Y.
Lee, H.-Y.
Lee, K.H.
Lee, K.R.
Lee, M.S.
Lee, M.-Y.
Lee, R.W.
Lee, S.E.
Lee, S.H.
Lee, S.
Lee, W.Y.
Noh, I.K.
Park, A.R.
Park, B.R.
Park, H.N.
Park, J.H.
Park, M.
Park, Y.
Seo, S.-Y.
Shim, J.
Sim, J.H.
Sohn, Y.M.
Son, W.S.
Son, Y.S.
Song, H.J.
Wi, H.K.
Woo, J.J.
Ye, S.
Yim, K.H.
Yoo, K.M.
Yoon, E.J.
Yun, S.Y.
Angchaisuksiri, P.
Chawanadelert, S.
Mongkolwongroj, P.
Kanokphatcharakun, K.
Cheewatanakornkul, S.
Laksomya, T.
Pattanaprichakul, S.
Chantrarat, T.
Rungaramsin, S.
Silaruks, S.
Wongcharoen, W.
Siriwattana, K.
Likittanasombat, K.
Katekangplu, P.
Boonyapisit, W.
Cholsaringkarl, D.
Chatlaong, B.
Chattranukulchai, P.
Santanakorn, Y.
Hutayanon, P.
Khunrong, P.
Bunyapipat, T.
Jai-Aue, S.
Kaewsuwanna, P.
Bamungpong, P.
Gunaparn, S.
Hongsuppinyo, S.
Inphontan, R.
Khattaroek, R.
Khunkong, K.
Kitmapawanont, U.
Kongsin, C.
Naratreekoon, B.
Ninwaranon, S.
Phangyota, J.
Phrommintikul, A.
Phunpinyosak, P.
Pongmorakot, K.
Poomiphol, S.
Pornnimitthum, N.
Pumprueg, S.
Ratchasikaew, S.
Sanit, K.
Sawanyawisuth, K.
Silaruks, B.
Sirichai, R.
Sriwichian, A.
Suebjaksing, W.
Sukklad, P.
Suttana, T.
Tangsirira, A.
Thangpet, O.
Tiyanon, W.
Vorasettakarnkij, Y.
Wisaratapong, T.
Wongtheptien, W.
Wutthimanop, A.
Yawila, S.
Oto, A.
Altun, A.
Ozdogru, I.
Ozdemir, K.
Yilmaz, O.
Aydinlar, A.
Yilmaz, M.B.
Yeter, E.
Ongen, Z.
Cayli, M.
Pekdemir, H.
Ozdemir, M.
Sucu, M.
Sayin, T.
Demir, M.
Yorgun, H.
Ersanli, M.
Okuyan, E.
Aras, D.
Abdelrahman, H.
Aktas, O.
Alpay, D.
Aras, F.
Bireciklioglu, M.F.
Budeyri, S.
Buyukpapuc, M.
Caliskan, S.
Esen, M.
Felekoglu, M.A.
Genc, D.
Ikitimur, B.
Karaayvaz, E.B.
Kılıç Karataş, S.
Okutucu, S.
Ozcelik, E.
Quisi, A.
Sag, H.
Sahiner, L.
Sayin, B.Y.
Seker, T.
Uzun Alkan, D.
Yildirim, E.
Yildirim, R.
Yilmaz, F.
Yuksekdag, V.
Luciardi, H.L.
Vensentini, N.
Ingaramo, A.C.
Sambadaro, G.A.
Fernandez Caputi, V.
Berman, S.G.
Dragotto, P.
Kleiban, A.J.
Centurion, N.
Giacomi, G.
Ahuad Guerrero, R.A.
Conde, D.
Zapata, G.
Di Paola, L.A.
Ramos, J.L.
Dran, R.D.
Egido, J.
Fernandez, A.A.
Fosco, M.J.
Sassone, S.
Sinisi, V.A.
Cartasegna, L.R.
Berli, M.A.
Gomez Vilamajo, O.A.
Ferroni, F.
Alaguibe, E.D.
Alvarez D'Amelio, A.
Arabetti, C.
Arias, L.
Belardi, J.A.
Bergesio, L.
Berli, F.
Berli, M.
Borchowiec, S.
Buzzetti, C.
Cabrini, R.
Campisi, V.
Cappi, A.L.
Carrizo, R.
Colombo Berra, F.
Costabel, J.P.
Costamagna, O.J.A.
Damonte, A.A.
De Urquiza, I.N.
Diez, F.
Edén, M.F.
Fanuele, M.
Fernandez Voena, F.
Foa Torres, M.
Funosas, C.
Giacomi, M.P.
Gimenez, C.H.
Gurfinkel, E.P.
de L.M. Had, M.
Hansen, V.
Hrabar, A.D.
Ingratta, M.
Lopez, A.
Maehara, G.
Maffei, L.
Martinelli, A.
Martinelli, C.
Matkovich, J.
Mautner, B.
Meirino, A.
Munguia, R.
Navarro, A.
Novas, V.
Perez Prados, G.
Pontoriero, J.
Potito, R.N.
Ricotti, C.
Rodriguez, M.A.
Rolandi, F.
Said Palladino, M.E.
Salinger, M.
Sanziani, L.S.
Schygiel, P.O.
Sossich, A.
Tinto, J.F.
Tonelli, L.
Tufare, A.L.
Vallejo, M.
Yunis, M.E.
Zillo, M.
Zurbrigk, F.J.
Barretto, A.C.P.
Sobral Filho, D.C.
Jaber, J.
Armaganijan, D.
Faria Neto, J.
Steffens, A.
Kunz Sebba Barroso de Souza, W.
de Souza Neto, J.D.
Ribeiro, J.M.
Silveira Teixeira, M.
Ferreira Rossi, P.R.
Pires, L.
Moreira, D.
Moura Jorge, J.C.
Menezes Lorga Filho, A.
Bodanese, L.C.
Westerlund Montera, M.
Del Carlo, C.H.
Da Rocha Rodrigues, T.
Alves da Costa, F.A.
Lopes, A.
Lopes, R.
Araújo, G.R.
Fernandes Manenti, E.R.
Kerr Saraiva, J.F.
Ferreira Braga, J.C.
Negri, A.
Souto, L.
Moncada, C.
Bertolim Precoma, D.
Roquette, F.
Reis, G.
Ramos Filho, R.A.
Lanna Figueiredo, E.
Vieira Botelho, R.
Munhoz da Fontoura Tavares, C.
Costantini Frack, C.R.
Abdalla Saad, J.
Finimundi, H.C.
Pisani, C.
Chemello, D.
Pereira Martins, M.
Broilo França, C.C.
Alban, F.
Aranha Rosito, G.B.
de Moura Xavier Moraes Junior, J.B.
Tumelero, R.T.
Nigro Maia, L.
Simões de Almeida, R.
do Carmo Borges, N.C.
Gomes Ferreira, L.G.
Agliardi, P.
Alves de Oliveira Gomes, J.
Araujo, V.
Arruda Nakazone, M.
Barbosa, T.
Barroso, S.
Belisario Falchetto, E.
Bellotti Lopes, H.
Benez Teixeira Lemos, M.A.
Biazus, G.
Borges Queiroz, L.
Camazzola, F.E.
Caporale, M.
Cardoso Boscato, S.
Chieza, F.
Chokr, M.O.
Clemente Mingireanov, R.
Codonho Góes, N.
Correa, C.
Costa, M.
Costantini Ortiz, C.
da Silva, L.S.
da Silva Paulitsch, F.
da Silveira, J.A.
Daros, E.
de Araújo, G.R.
Del Monaco, M.I.
Dias, C.
Dias, M.A.
Drummond Wainstein, A.P.
Ely Pizzato, P.
Esteves, D.C.
Fabri, P.
Félix Lorenzato Fonseca, T.
Fernandes, E.
Fonseca, C.
Frack Costantini, C.R.
Franchin Ferraz, R.
Freire, F.
Gottardo, P.
Guanaes, D.
Guizzardi, S.
Hettwer Magedanz, E.
Igansi, F.
Jannuzzi, F.
Junior, G.
Komar, D.
Lino, E.G.
Lopes, D.
Lourenço da Silva Júnior, O.
Lustosa, E.
Macagnan, A.P.
Marinho, M.C.
Mazzoni, M.
Melo, G.
Mortari, L.
Mouco, O.M.C.C.
Nanzer Vital, C.
Ormundo, C.
Oss Emmer, S.
Palmegiani, E.
Pavani, R.
Pereira, L.
Pereira, V.L.
Perreira, R.
Poletti, S.
Quaia Fortunato, S.C.
Queirantes, C.
Ramos Pereira, N.
Rech, R.L.
Ribeiro, S.
Rodrigues, A.
Roesch, H.
Ruaro Reichert, T.
Santos, D.
Santos, I.
Santos, M.
Seroqui, M.V.
Silva, S.
Soares, L.
Spolaor, L.
Stoll, C.
Toazza Duda, N.
Trama, L.
Unterkircher, B.
Valois, M.V.
Vargas, T.
Viana, T.
Vicente, C.
Vidal Armaganijan, L.
Vieira Homem, R.
Vieira Torres, L.G.
Vila Boas, L.
Villaça Guimarães Filho, F.
Corbalan, R.
Eggers, G.
Bugueño Gutiérrez, C.
Arriagada, G.
Potthoff Cardenas, S.
Stockins Fernandez, B.A.J.
Conejeros, C.
Houzvic, C.
Marin Cuevas, P.
Montecinos, H.
Forero, A.
Lanas, F.
Larico Gómez, M.
Charme Vilches, G.
Rey, C.
Astudillo, C.
Aguilar, J.
Campisto, Y.
Lara, C.
Molina, E.
Munoz Oyarzon, J.
Olguin, V.
Vergara, M.
Villan, C.
Sánchez Díaz, C.J.
Illescas Diaz, J.
Leal Cantú, R.
Ramos Zavala, M.G.
Cabrera Jardines, R.
Espinola Zavaleta, N.
Villarreal Umaña, S.
López Rosas, E.
Llamas Esperón, G.
Pozas, G.
Cardona Muñoz, E.
Matadamas Hernández, N.
Leyva Rendón, A.
García Hernández, N.
de los Ríos Ibarra, M.
Virgen Carrillo, L.
López Villezca, D.
Hernández Herrera, C.
López Prieto, J.J.
Gaona Rodríguez, R.
Villeda Espinosa, E.
Flores Martínez, D.
Velasco Barcena, J.
Yong, R.
Rodríguez Briones, I.
Leiva Pons, J.L.
Álvarez López, H.
Olvera Ruiz, R.
Díaz de la Vega, C.
Cantú Brito, C.
Chuquiure Valenzuela, E.
Reyes-Sanchez, R.
Bazzoni Ruiz, A.
Nandayapa Flores, O.
Benavides Gonzalez, M.
Arriaga Nava, R.
Morales Cerda, J.D.
Fierro Fierro, O.
Fajardo Campos, P.
Alfaro, T.A.A.
Altamirano Bellorin, S.
Avena, R.
Chavarria, M.
Espinosa, I.
Flores Silva, F.
Garcia Nava, R.H.
Godoy, K.
Gonzalez Felix, E.J.
Gonzalez Garcia, C.L.
Gonzalez Salas, L.G.
Guajardo, P.
Hernandez Gonzalez, S.
Izquierdo, T.
Mancilla Ortiz, M.C.
Martinez Vasquez, D.
Mendoza, N.
Morales, J.
Nikitina, N.
Ochoa Aybar, S.
Ortiz, A.
Padilla Macias, P.
Perez, F.
Perez Sanchez, J.A.
Piña Toledano, S.
Ramos Gonzalez, M.
Rivera Ramos, C.
Roa Castro, V.
Romero Cardona, G.
Ruiz Cornejo, M.
Salinas, A.
Santana, G.
Sida Perez, P.
Tovar Castaneda, A.C.
Trujillo Cortes, R.
Brodmann, M.
Lenz, K.
Drexel, H.
Foechterle, J.
Hagn, C.
Podczeck-Schweighofer, A.
Huber, K.
Winkler, M.
Schneeweiß, B.
Gegenhuber, A.
Lang, W.
Eichinger-Hasenauer, S.
Kaserer, P.
Sykora, J.
Rasch, H.
Pichler, M.
Schaflinger, E.
Strohmer, B.
Breier, R.
Ebner, K.-M.
Eischer, L.
Freihoff, F.
Lischka-Lindner, A.
Mark, T.
Mirtl, A.
Said, A.
Stöcklöcker, C.
Vogel, B.
Vonbank, A.
Wöhrer, C.
Zanolin, D.
Cools, F.
Paparella, G.
Vandergoten, P.
Parqué, J.-L.
Capiau, L.
Vervoort, G.
Wollaert, B.
Desfontaines, P.
Mairesse, G.
Boussy, T.
Godart, P.
De Wolf, A.
Voet, J.
Heyse, A.
Hollanders, G.
Anné, W.
Vercammen, J.
Purnode, P.
Blankoff, I.
Faes, D.
Balthazar, Y.
Beutels, M.
Maréchal, P.
Verstraete, S.
Xhaet, O.
Striekwold, H.
Thoeng, J.
Hermans, K.
Alzand, B.
Ascoop, A.-K.
Banaeian, F.
Barbuto, A.-M.
Billiaux, A.C.
Blockmans, M.
Bouvy, C.
Brike, C.
Capiau, H.
Casier, T.
Conde Y Bolado, A.
De Cleen, D.
De Coninck, M.
de Vos, M.
de Weerdt, N.
Delforge, M.
Delvigne, M.
Denie, D.
Derycker, K.
Deweerd, E.
Dormal, F.
Drieghe, S.
Everaert, M.
Eykerman, T.
Feys, E.
Ghekiere, M.
Gits, F.
Hellemans, S.
Helvasto, L.
Jacobs, C.
Lips, S.
Mestdagh, I.
Nimmegeers, J.
Piamonte, V.
Pollet, P.
Postolache, A.
Raepers, M.
Raymenants, E.
Richa, J.
Rombouts, H.
Salembier, J.
Scheurwegs, C.
Semeraro, O.
Simons, N.
Smessaert, C.
Smolders, W.
Stockman, I.
Tahon, S.
Thyssen, V.
Tincani, G.
Van Durme, F.
Van Lier, D.
Vandekerckhove, H.
Vandekerckhove, Y.
Vandenbroeck, D.
Vandorpe, A.
Vanhalst, E.
Vanhauwaert, B.
Vantomme, C.
Vergauwen, L.
Verloove, H.
Vydt, T.
Weyn, T.
Jansky, P.
Reichert, P.
Spacek, R.
Machova, V.
Zidkova, E.
Ludka, O.
Olsr, J.
Kotik, L.
Plocova, K.
Racz, B.
Ferkl, R.
Hubac, J.
Kotik, I.
Monhart, Z.
Burianova, H.
Jerabek, O.
Pisova, J.
Petrova, I.
Dedek, V.
Honkova, M.
Podrazil, P.
Spinar, J.
Vitovec, J.
Novak, M.
Lastuvka, J.
Durdil, V.
Antonova, P.
Bockova, L.
Bultas, J.
Chlumsky, J.
Dastychova, L.
Drasnar, T.
Honek, J.
Horejsi, M.
Hubacova, V.
Janska, L.
Kopeckova, I.
Kratochvilova, R.
Krcova, E.
Labrova, R.
Lindourkova, A.
Lipoldova, J.
Lubanda, H.
Ludkova, A.
Mahdalikova, L.
Majerníkova, M.
Michalik, D.
Potuznik, P.
Prochazkova, E.
Sulc, A.
Sveceny, J.
Valtova, M.
Zidek, M.
Zika, J.
Nielsen, J.
Nielsen, H.
Husted, S.
Hintze, U.
Rasmussen, S.
Bremmelgaard, A.
Markenvard, J.
Boerger, J.
Solgaard, J.
Simonsen, P.
Loekkegaard, T.
Bruun, M.
Mertz, J.
Domínguez, H.
Skagen, K.
Egstrup, K.
Ibsen, H.
Raymond, I.
Bang-Hansen, T.
Ellervik, C.
Eriksen, E.
Jensen, L.
Jensen, M.
Leth, M.
Nygaard, A.
Park, J.
Schou, M.
Therkelsen, A.
Tilma, J.
Vesterager, K.
Raatikainen, P.
Airaksinen, J.
Arola, O.
Koistinen, J.
Nappila, H.
Peltomäki, K.
Rasanen, V.
Vasankari, T.
Le Heuzey, J.-Y.
Galinier, M.
Gottwalles, Y.
Paganelli, F.
Loiselet, P.
Muller, J.-J.
Koujan, M.B.
Marquand, A.
Destrac, S.
Piot, O.
Delarche, N.
Cebron, J.-P.
Boveda, S.
Guenoun, M.
Guedj-Meynier, D.
Galley, D.
Ohayon, J.
Assouline, S.
Zuber, M.
Amarenco, P.
Ellie, E.
Kadouch, J.
Fournier, P.-Y.
Huberman, J.-P.
Lemaire, M.
Rodier, G.
Milandre, L.
Vandamme, X.
Sibon, I.
Neau, J.-P.
Mahagne, M.H.
Mielot, A.
Bonnefoy, M.
Churet, J.-B.
Navarre, V.
Sellem, F.
Monniot, G.
Boyes, J.-P.
Doucet, B.
Martelet, M.
Obadia, D.
Crousillat, B.
Mouallem, J.
Bearez, E.
Nazeyrollas, P.
Brugnaux, J.P.
Fedorowsky, A.
Casassus, F.
Berneau, J.-B.
Chemin, F.
Falvo, N.
Perron, J.-M.
Poulard, J.-E.
Barreau, A.
Beltra, C.
Corrihons, E.
Decarsin, N.
Dubois, B.
Ducasse, E.
Giry, X.
Kemmel, A.
Ledure, S.
Lemaire, N.
Robin, F.
Rosolin, N.
Sanchez, D.
Suissa, A.
Darius, H.
Königer, G.
Purr, J.
Gerbaulet, U.
Kellner, B.-T.
Kopf, A.
Schäfer, T.
Zauzig, H.
Riegel, P.
Hohensee, H.
Eißfeller, E.
Eder, W.
Rehling, G.
Glatzel, D.
Zutz, S.
Heinz, G.-U.
Menke, H.
Pustelnik, A.
Sandow, P.
Ludwig, N.
Wiswedel, H.
Wildenauer, W.
Axthelm, C.
Schwarz, T.
Babyesiza, A.
Stuchlik, G.
Zimny, H.-H.
Kropp, M.
Kahl, F.
Caspar, A.
Omankowsky, S.
Läßig, T.
Hartmann, H.-J.
Lehmann, G.
Bindig, H.-W.
Hergdt, G.
Reimer, D.
Hauk, J.
Dorsch, W.
Dshabrailov, J.
Michel, H.
Rapp, K.-A.
Vormann, R.
Mayer, P.
Horstmeier, U.
Eissing, V.
Hey, H.
Leuchtgens, H.
Lilienweiß, V.
Kolitsch, K.
Schubert, C.
Lauer, H.
Buchner, T.
Brauer, G.
Kamin, S.
Müller, K.
Abdel-Qader, M.
Baumbach, S.
Ebert, H.-H.
Schwencke, C.
Schellong, S.
Bernhardt, P.
Karolyi, L.
Sievers, B.
Haverkamp, W.
Salbach, P.
Röhnisch, J.-U.
Schoen, S.
Erdle, W.
Mueller, T.
Mueller, H.
Mitrovic, V.
Babjakova, Z.
Bergner, K.
Boehme, S.
Bonin, K.
Buckert, D.
Busch, F.
Dichristin, U.
Diez, S.
Fleck, A.
Flint, K.
Floegel, H.
Fritz, C.
Frommhold, R.
Gehre, J.
Geyer, J.
Grytzmann, A.
Hahn, M.
Helgert, K.
Hubert, K.
Kirchner-Volker, K.
Klein, V.
Kroll, D.
Krueger, A.
Lehmann, R.
Mann, L.
Maselli, A.
Menken, G.
Mikes, K.
Mortan, H.
Nasser, N.
Nicolaus, D.
Plauskat, A.
Pomper, L.
Quietzsch, A.
Ravenhorst, C.
Reichelt, C.
Reimer, C.
Schaefer, B.
Scharrer, S.
Schirmer, K.
Schmidt, K.
Schoene, R.
Schulze, J.
Schuppe, M.
Simon, S.
Sommer, S.
Spranger, K.
Talkenberger, A.
Tauber, K.
Tetlak, A.
Toennishoff, T.
Voelkel-Babyesiza, R.
Voigts, B.
Weiser, U.
Wesendorf, S.
Wildenauer, S.
Wolf, T.
Wurziger, J.
Zak, J.
Zauzig, H.-D.
Ziefle, S.
Zincke, S.
Keltai, M.
Vangel, S.
Szalai, G.
Merkely, B.
Kancz, S.
Boda, Z.
Nagy, A.
Laszlo, Z.
Matoltsy, A.
Gaszner, B.
Polgar, P.
Habon, T.
Noori, E.
Juhasz, G.
Kanakaridisz, N.
Szentpeteri, I.
Juhasz, F.
Vertes, A.
Papp, A.
May, Z.
Ferenczi, J.
Egyutt, M.
Kis, E.
Engelthaler, G.
Szantai, G.
Fulop, E.
Gombos, P.
Gulyas, D.
Jen, P.
Kiralyhazine Gyorke, E.
Kovacs, M.
Kovacsne Levang, S.
Marianna, S.
Radics, Z.
Sydó, N.
Szalo, R.
Szilagyi, A.
Sztanyik, F.
Vandrus, B.
Agnelli, G.
Ambrosio, G.
Tiraferri, E.
Santoro, R.
Testa, S.
Di Minno, G.
Moia, M.
Caimi, T.M.
Martini, G.
Tessitori, M.
Cappelli, R.
Poli, D.
Quintavalla, R.
Melone, F.
Cosmi, F.
Pizzini, A.
Piseddu, G.
Fanelli, R.
Latella, C.
Santi, R.
Pancaldi, L.
De Cristofaro, R.
Palareti, G.
De Blasio, A.
Salerno Uriarte, J.
Minetti, F.
Pogliani, E.M.
Lonati, L.M.
Accogli, M.
Ciampani, N.
Malengo, S.
Feola, M.
Raisaro, A.
Fattore, L.
Grilli, P.
Germini, F.
Settimi, M.
Alunni, M.
Duranti, G.
Tedeschi, L.
Baglioni, G.
Avanzino, G.
Berardi, M.
Pannacci, V.
Giombolini, A.
Nicoli, S.
Scarponi, T.
Allasia, B.
Ricciarini, P.
Nasorri, R.
Argena, A.
Bossolasco, P.
Ronchini, P.
Filippi, A.
Tradati, F.
Bulla, C.
Donzelli, L.
Foppa, L.
Bottarelli, M.L.
Tomasello, A.
Mauric, A.
Femiano, C.
Reggio, R.
Lillo, F.
Mariani, A.
Forcignanò, F.
Volpe, M.
D'Avino, M.
Bongiorni, M.G.
Severi, S.
Capucci, A.
Lodigiani, C.
Salomone, E.
Serviddio, G.
Tondo, C.
Golino, P.
Mazzone, C.
Iacopino, S.
Pengo, V.
Galvani, M.
Moretti, L.
Ambrosino, P.
Banfi, E.
Biagioli, V.
Bianchi, A.
Boggian, G.
Breschi, M.
Brusorio, S.
Calcagnoli, F.
Campagna, G.
Carpenedo, M.
Ciabatta, C.
Ciliberti, G.
Cimmino, G.
D'Arienzo, C.
Di Gennaro, L.
Fedele, M.
Ferrini, P.M.
Granzow, K.
Guazzaloca, G.
Guerra, F.
Lo Buglio, A.
Longo, S.
Macellari, F.
Mesolella, E.
Mollica Poeta, E.
Occhilupo, P.
Oriana, V.
Rangel, G.
Salomone, L.
Scaccianoce, A.
Scarone, C.
Segreti, L.
Sottilota, G.
Villani, R.
Zecca, C.
ten Cate, H.
Ruiter, J.H.
Klomps, H.
Bongaerts, M.
Pieterse, M.G.C.
Guldener, C.
Herrman, J.-P.
Lochorn, G.
Lucassen, A.
Adriaansen, H.
The, S.H.K.
Nierop, P.R.
Hoogslag, P.A.M.
Hermans, W.
Groenemeijer, B.E.
Terpstra, W.
Buiks, C.
Boersma, L.V.A.
Boersma-Slootweg, M.
Bosman, F.
Bosschaert, M.
Bruin, S.
Danse, I.
De Graaf, J.
de Graauw, J.
Debordes, M.
Dols, S.
Geerlings, F.
Gorrebeeck, K.
Jerzewski, A.
Jetten, W.
Kelderman, M.
Kloosterman, T.
Koomen, E.M.
Krikken, J.
Melman, P.
Mulder, R.
Pronk, A.
Stallinga-de Vos, A.
te Kaat, J.
Tonino, P.
Uppelschoten, B.
van de Loo, R.
van der Kley, T.
van Leeuwen, G.
van Putten, J.J.
Westerman, L.
Atar, D.
Berge, E.
Sirnes, P.A.
Gjertsen, E.
Hole, T.
Erga, K.
Hallaråker, A.
Skjelvan, G.
Østrem, A.
Ghezai, B.
Svilaas, A.
Christersson, P.
Øien, T.
Høegh Henrichsen, S.
Berg-Johansen, J.
Otterstad, J.E.
Antonsen, H.
Ausen, K.
Claussen, H.
Dominguez, I.
Jekthammer, A.
Lensebraaten, A.B.
Nilsen, V.
O'Donovan, M.
Rasmussen, S.
Ringdalen, K.
Strand, S.
Stepinska, J.
Korzeniak, R.
Gieroba, A.
Biedrzycka, M.
Ogorek, Marcin
Wozakowska-Kaplon, B.
Loboz-Grudzien, K.
Kosior, J.
Supinski, W.
Kuzniar, J.
Zaluska, R.
Hiczkiewicz, J.
Swiatkowska-Byczynska, L.
Kucharski, L.
Gruchala, M.
Minc, P.
Olszewski, M.
Kania, G.
Krzciuk, M.
Lajkowski, Z.
Ostrowska-Pomian, B.
Lewczuk, J.
Zinka, E.
Karczmarczyk, A.
Chmielnicka-Pruszczynska, M.
Trusz-Gluza, M.
Opolski, G.
Bronisz, M.
Ogorek, Michal
Glanowska, G.
Ruszkowski, P.
Jaworska, K.
Sciborski, R.
Okopien, B.
Kukla, P.
Wozniak-Skowerska, I.
Galbas, K.
Cymerman, K.
Jurowiecki, J.
Miekus, P.
Myszka, W.
Mazur, S.
Lysek, R.
Baszak, J.
Rusicka-Piekarz, T.
Raczak, G.
Domanska, E.
Nessler, J.
Lesnik, J.
Ambicka, M.
Andrzejewski, D.
Araminowicz, J.
Barszcz, A.
Bartkowiak, R.
Bartnik, J.
Basiak, M.
Bekieszczuk, E.
Bernat, L.
Biedrzycki, L.
Biernacka, A.
Blaszczyk, D.
Broton, E.
Brzozowski, W.
Brzustowska, M.
Bzymek, R.
Chmielowski, A.
Chojnowski, P.
Cichomski, R.
Cieslak, K.
Cieszynska, A.
Curyllo, B.
Czamara, M.
Danilowicz-Szymanowicz, L.
Dolecka, B.
Drelich, L.
Dudzik-Richter, B.
Dybala, T.
Dziuba, M.
Faron, W.
Figura-Chmielewska, M.
Frankiewicz, A.
Gadzinski, W.
Gasior, E.
Gosciniecka, B.
Gutknecht, P.
Guziewicz, M.
Jackun-Podlesna, A.
Jaguszewska, G.
Jankielewicz, J.
Jaremczuk-Kaczmarczyk, A.
Jargiello-Baszak, M.
Jarzebowski, A.
Jaskulska-Niedziela, E.
Jaworska-Drozdowska, M.
Kabat, J.
Kaczmarzyk-Radka, A.
Kalin, K.
Kaliszczak, R.
Kiliszek, M.
Klata, M.
Kluczewski, M.
Kobielusz-Gembala, I.
Kochanska, E.
Kociolek, D.
Kolodzinska, A.
Komlo, A.
Konopka, A.
Korczowska, E.
Kowal, E.
Kowalczyk, H.K.
Kremis, E.
Kruczyk, D.
Krzesiak-Lodyga, A.
Krzyzanowski, M.
Kurdzielewicz, W.
Kustrzycka-Kratochwil, D.
Lesniewska-Krynska, D.
Leszczynski, J.
Lewicka, E.
Lichota, E.
Lip, K.
Loboz-Rudnicka, M.
Luka, J.
Lysek-Jozefowicz, A.
Machnikowska, M.
Majewska, K.
Mariankowski, R.
Markiewicz, A.
Mazur, M.
Metzgier-Gumiela, A.
Miedlar, E.
Mielcarek, M.
Neubauer-Geryk, J.
Niedek, J.
Niemirycz-Makurat, A.
Nowak, A.
Nowak, S.
Opielowska-Nowak, B.
Ozgowicz, M.
Pawelska-Buczen, A.
Pawlik-Rak, E.
Piotrowicz, R.
Ptaszynski, P.
Raczynska, A.
Rogowski, W.
Romanek, J.
Romaszkiewicz, R.
Rostoff, P.
Roszczyk, N.
Rozewska-Furmanek, D.
Rychta, J.
Rzyczkowska, B.
Sidor, A.
Skalska, J.
Smichura, M.
Splawski, M.
Staneta, P.
Staniszewska, E.
Starak-Marciniak, J.
Stopyra-Poczatek, M.
Sukiennik-Kujawa, M.
Szafranski, J.
Szalecki, P.
Szczepanska, A.
Szkrobka, W.
Szuchnik, E.
Szulowska, A.
Szumczyk-Muszytowska, G.
Szwoch, M.
Traczyk, T.
Troszczynska, M.
Trzcinski, G.
Tybura, S.
Walasik, P.
Wegrzynowska, M.
Wesolowska, K.
Wieczorek, W.
Wierzbicka, A.
Wilczewski, P.
Wilgat-Szecowka, M.
Wojewoda, P.
Wojnowski, L.
Wrobel, M.
Zakutynska-Kowalczyk, K.
Zyczynska-Szmon, M.
Panchenko, E.
Eltishcheva, V.
Libis, R.
Tereshchenko, S.
Popov, S.
Kamalov, G.
Belenky, D.
Zateyshchikova, A.
Kropacheva, E.
Kolesnikova, A.
Nikolaev, K.
Egorova, L.
Khokhlov, A.
Yakupov, E.
Poltavskaya, M.
Zateyshchikov, D.
Drapkina, O.
Vishnevsky, A.
Barbarash, O.
Miller, O.
Aleksandrova, E.
Chizhov, P.
Sergeev, M.
Shutemova, E.
Mazur, E.
Zrazhevskiy, K.
Novikova, T.
Kostenko, V.
Moiseeva, Y.
Polkanova, E.
Sobolev, K.
Rossovskaya, M.
Zubeeva, G.
Shapovalova, Y.
Nagibovich, O.
Edin, A.
Agakhanyan, A.
Batalov, R.
Belenkova, Y.
Bitakova, F.
Chugunnaya, S.
Dumikyan, A.
Erofeeva, S.
Gorbunova, E.
Gorshkova, T.
Gubanov, A.
Gurmach, M.
Ivanova, Y.
Kolesova, T.
Konyushenko, D.
Korneeva, O.
Kropova, O.
Kuchuk, P.
Kungurtseva, O.
Kupriyanova, T.
Kurylo, B.
Kuvanova, M.
Lebedeva, O.
Lileeva, E.
Machilskaya, O.
Medvedeva, T.
Monako, G.
Motylev, I.
Nagibovich, G.
Novikova, E.
Orlov, Y.
Osmolovskaya, Y.
Ovsannikova, A.
Platonov, D.
Rachkova, S.
Sinitsina, O.
Speshilova, S.
Suslova, O.
Ushakov, A.
Volodicheva, O.
Zemlianskaia, O.
Zhirov, I.
Zhuravleva, E.
Zotova, I.
Viñolas, X.
Alvarez Garcia, P.
López Fernández, M.F.
Tercedor, L.
Tranche Iparraguirre, S.
Torán Monserrat, P.
Márquez Contreras, E.
Isart Rafecas, J.
Motero Carrasco, J.
García Pavía, P.
Gómez Pajuelo, C.
Moro Serrano, C.
Iglesias Alonso, L.F.
Grande Ruiz, A.
Mercé Klein, J.
Gonzalez Juanatey, J.R.
Barón Esquivias, G.
Monte Collado, I.
Palacín Piquero, H.
Brotons Cuixart, C.
Rodríguez Morató, M.
Bayo I Llibre, J.
Corros Vicente, C.
Vida Gutierrez, M.
Epelde Gonzalo, F.
Almeida Fernández, C.A.
Del Val Plana, N.
Escrivá Montserrat, E.
Montero Alía, J.J.
Barreda González, M.
Moleiro Oliva, M.A.
Iglesias Sanmartín, J.
Jiménez González, M.
Rodriguez Álvarez, M.
Herreros Melenchon, J.
Ripoll Vera, T.
Ridocci Soriano, F.
Garcia Riesco, L.
Marco Macian, M.D.
Quiles Granado, J.
Jimenez Navarro, M.
Cosin Sales, J.
Vaquer Perez, J.V.
Vazquez Caamano, M.
Arcocha Torres, M.F.
Marcos Gomez, G.
Iñiguez Romo, A.
Prieto Diaz, M.A.
Alonso, Carmela
Alonso, Concepcion
Alvarez, D.
Alvarez, M.
Amaro, M.
Andere, N.
Aracil Villar, J.
Armitano Ochoa, R.
Austria, A.
Barbeira, S.
Barraquer Feu, E.
Bartes, A.
Becerra Munoz, V.
Bermudez Jimenez, F.J.
Branjovich Tijuan, A.
Cabeza Ramirez, J.
Cabrera Ramos, M.
Calvo Martinez, E.
Campo Moreno, M.
Cancho Corchado, G.
Casanova Gil, M.
Castillo Orive, M.
Castro Fernandez, D.
Cebollada del Misterio, M.
Codinachs Alsina, R.
Cortada Cabrera, A.
Costa Pinto Prego de Faria, J.
Costas, S.
Cotilla Marco, M.I.
Dachs, M.
Diaz Lopez, C.M.
Domenech Borras, A.
Elorriaga Madariaga, A.
Espallargas, A.
Fernandez, M.
Fernandez Escobar, E.
Fernandez Mas, E.
Ferrer, A.
Fosch, J.
Garcia Bermudez, M.
Garcia Millan, V.
Gavira Saenz, M.
Gines Garcia, C.
Gomez, C.
Gomez Perez, Y.
Gonzales Segovia, A.
Gonzalez, P.
Grigorian, L.
Guerrero Molina, A.
del C. Gutierrez del Val, M.
Herrero Maeso, B.
Hevia Rodriguez, E.
Iglesias Garcia, A.
Jimenez Fernandez, M.J.
Jimeno Besa, B.
Juan Salvadores, P.
Lage Bouzamayor, M.B.
Lasuncion, I.
Lezcano Gort, L.E.
Llobet Molina, M.
Lopez, M.
Manzanal Rey, A.
Mara Guerra, J.
Marcus, S.
Martin Vila, A.
Martinez Mena, M.
Mazon, P.
Mendez Zurita, F.
Millán, G.
Molina, M.
Montero Alia, P.
Montes, D.
Moure Gonzalez, M.
Munoz Munoz, R.B.
Negrete Palma, A.
Orellana Figueroa, H.N.
Ortega, V.M.
Ortiz Cortes, C.
Otero Tomera, D.
Palomo Merchan, N.
Pareja Ibar, I.
Pena Garcia, E.
Pereda Armayor, M.
Perez Carasa, M.
Prieto, I.
Quintern, V.
Renom, R.
Rincon Diaz, L.M.
Rios, V.
Riquelme Sola, L.
Rivera, R.
Robiro Robiro, X.
Roca, M.
Roca Saumell, C.
Rodrigo, C.
Rodriguez, E.
Rodriguez Garcia, M.
Saez Jimenez, S.
Sanchez Calderon, P.
Sanchez Mendez, L.
Sanchez Parra, S.
Santolaya, C.
Senan Sanz, M.R.
Seoane Blanco, A.
Serralvo, E.
Sierra, N.
Simon Valero, C.
Sorribes Lopez, J.
Teixido Fontanillas, M.
Terns Riera, M.
Tobajas, G.
Torres, C.
Torres Marques, J.
Ubeda Pastor, M.
Rosenqvist, M.
Wirdby, A.
Linden, J.
Henriksson, K.
Elmersson, M.
Egilsson, A.
Börjesson, U.
Svärd, G.
Liu, B.
Lindh, A.
Olsson, L.-B.
Gustavsson, M.
Andersson, Lars
Andersson, Lisbeth
Benson, L.
Bothin, C.
Hajimirsadeghi, A.
Kadir, K.
Ericsson, M.
Ohlsson, A.
Lindvall, H.
Svensson, P.
Thorne, K.
Handel, H.
Platonov, P.
Eriksson, B.
Timberg, I.
Romberg, K.
Crisby, M.
Karlsson, J.-E.
Jensen, S.A.
Andersson, A.
Malmqvist, L.
Martinsson, B.
Bernsten, F.
Engdahl, J.
Thulin, J.
Hot-Bjelac, A.
Stalby, P.
Aaröe, H.
Ahbeck, E.
Ahlmark, H.
Al-Khalili, F.
Bonkowski, G.
Dzeletovic, S.
Ekstrand, A.-B.
Eriksson, G.-B.
Floren, K.
Grässjö, C.
Hahn, S.
Jaensson, P.
Jansson, B.
Jansson, J.-H.
Kangert, R.-M.
Koch, A.
Kusiak, D.
Lettenström, A.
Lindberg, A.
Lindholm, C.-J.
Mannermyr, A.
Mansson, K.
Millborg, M.
Nilsson, C.
Ohlin, A.-M.
Olofsson, A.
Osberg, A.
Pedersen, A.
Risbecker, K.
Rosenberg, K.
Samuelsson, J.
Shayesteh, M.
Skoglund, K.
Stjernberg, M.
Thorsen, C.
Steffel, J.
Beer, J.H.
Shah, D.
Debrunner, J.
Amstutz, D.
Bruegger, J.
Elise, G.
Grau, A.
Guinand, A.
Henriette, I.
Saga, E.
Winnik, S.
Parkhomenko, A.
Rudyk, I.
Tseluyko, V.
Karpenko, O.
Zhurba, S.
Kraiz, I.
Kupnovytska, I.
Serediuk, N.
Mostovoy, Y.
Ushakov, O.
Koval, O.
Kovalskyi, I.
Svyshchenko, Y.
Sychov, O.
Stanislavchuk, M.
Kraydashenko, O.
Yagensky, A.
Tykhonova, S.
Kurylo, B.
Fushtey, I.
Belegai, R.
Berko, G.
Burdeuna, L.
Chabanna, O.
Daniuk, I.
Ivanov, A.
Kamenska, E.
Kaplan, P.
Khyzhnyak, O.
Kizim, S.
Matova, O.
Medentseva, O.
Mochonyi, V.
Mospan, M.
Nemtsova, V.
Ovdiienko, T.
Palamarchuk, O.
Pavelko, M.
Petrovskyy, R.
Plevak, D.
Proshak, O.
Pyvovar, S.
Rasputina, L.
Romanenko, O.
Romanova, O.
Sapatyi, A.
Shumakov, O.
Stets, R.
Todoriuk, L.
Varenov, V.
Fitzmaurice, D.
Chauhan, N.
Goodwin, D.
Saunders, P.
Evans, R.
Leese, J.
Jhittay, P.S.
Ross, A.
Kainth, M.S.
Pickavance, G.
McDonnell, J.
Williams, A.
Gooding, T.
Wagner, H.
Suryani, S.
Singal, A.
Sircar, S.
Bilas, R.
Hutchinson, P.
Wakeman, A.
Stokes, M.
Paul, N.
Aziz, M.
Ramesh, C.
Wilson, P.
Franklin, S.
Fairhead, S.
Thompson, J.
St Joseph, V.
Taylor, G.
Tragen, D.
Seamark, D.
Paul, C.
Richardson, M.
Jefferies, A.
Sharp, H.
Jones, H.
Giles, C.
Page, M.
Oginni, O.
Aldegather, J.
Wetherwell, S.
Lumb, W.
Evans, P.
Scouller, F.
Macey, N.
Stipp, Y.
West, R.
Thurston, S.
Wadeson, P.
Matthews, J.
Pandya, P.
Gallagher, A.
Railton, T.
Sinha, B.
Russell, D.
Davies, J.A.
Ainsworth, P.
Jones, C.P.
Weeks, P.
Eden, J.
Kernick, D.
Murdoch, W.
Lumley, L.
Patel, R.P.
Wong, S.W.
Saigol, M.
Ladha, K.
Douglas, K.
Cumberlidge, D.F.
Bradshaw, C.
Van Zon, G.
Jones, K.P.
Thomas, M.J.
Watson, E.
Sarai, B.
Ahmad, N.
Willcock, W.
Cairns, J.
Sathananthan, S.
de Kare-Silver, N.
Gilliland, A.
Strieder, E.
Howitt, A.
Vishwanathan, B.
Bird, N.
Gray, D.
Evans, P.
Clark, M.
Bisatt, J.
Litchfield, J.
Fisher, E.
Fooks, T.
Kelsall, A.R.
Alborough, E.
Wakeling, J.
Parfitt, M.
Milne, K.
Rogers, S.
Priyadharshan, R.
Oliver, J.L.
Davies, E.
Abushal, S.
Jacobs, M.
Hutton, C.
Walls, N.I.
Thompson, R.
Chigbo, C.
Zaidi, S.M.A.
Howard, M.
Butter, K.C.
Barrow, S.
Little, H.
Haq, I.U.
Gibbons, L.
Glencross, S.
McLeod, A.J.
Poland, K.
Mulholland, C.
Warke, A.
Conn, P.
Burns, G.
Smith, R.N.
Lowe, S.
Kamath, R.
Dau, H.S.
Webster, J.
Hodgins, I.
Vercoe, S.
Roome, P.C.
Pinnock, H.
Patel, J.R.A.
Ali, A.
Hart, N.
Davies, R.
Stuart, E.
Neden, C.A.
Danielsen, M.
Heath, R.
Sharma, P.
Galloway, S.
Hawkins, C.
Oliver, R.
Aylward, M.
Mannion, S.
Braddick, M.
Edwards, D.
Rothwell, A.C.
Sabir, A.
Choudhary, F.
Khalaque, S.
Wilson, A.
Peters, S.
Coulson, W.
Roberts, N.
Heer, A.
Coates, S.
Ward, B.
Jackson, D.
Walton, S.
Shepherd, D.
Sterry, M.
Wong, T.
Boon, M.
Bunney, R.
Haria-Shah, R.
Baron, R.T.
Davies, S.
Schatzberger, T.
Hargreaves, N.
Stephenson, T.
Choi, H.
Batson, R.
Lucraft, L.
Myhill, T.
Estifano, S.
Geatch, D.
Wilkinson, J.
Veale, R.
Forshaw, K.
Davies, T.
Zaman, K.
Vinson, P.
Liley, C.
Bandrapalli, M.
McGinty, P.
Wastling, R.
McEleny, P.
Beattie, A.
Cooke, P.
Wong, M.
Gunasegaram, J.
Pugsley, M.
Ahmad, S.
A'Court, C.
Ayers, J.
Bennett, J.
Cartwright, S.
Dobson, S.
Dooldeniya, C.
Flynn, A.
Fox, R.
Goram, J.
Halpin, A.
Hay, A.
Jacobs, P.
Jeffers, L.
Lomax, L.
Munro, I.
Muvva, R.
Nadaph, M.
Powell, K.
Randfield, S.
Redpath, D.
Reed, R.
Rickenbach, M.
Rogers, G.
Saunders, P.B.
Seamark, C.
Shewring, J.
Simmons, P.
Simper, H.
Stoddart, H.
Sword, A.
Thomas, N.
Thomson, A.
Gibbs, H.
Blenkhorn, A.
Singh, B.
Van Gaal, W.
Abhayaratna, W.
Lehman, R.
Roberts-Thomson, P.
Kilian, J.
Coulshed, D.
Catanchin, A.
Colquhoun, D.
Kiat, H.
Eccleston, D.
French, J.
Zimmett, L.
Ayres, B.
Phan, T.
Blombery, P.
Crimmins, D.
O'Donnell, D.
Choi, A.
Astridge, P.
Arstall, M.
Jepson, N.
Binnekamp, M.
Lee, A.
Rogers, J.
Starmer, G.
Carroll, P.
Faunt, J.
Aggarwala, A.
Barry, L.
Batta, C.
Beveridge, R.
Black, A.
Bonner, M.
Boys, J.
Buckley, E.
Campo, M.
Carlton, L.
Connelly, A.
Conway, B.
Cresp, D.
Dimitri, H.
Dixon, S.
Dolman, M.
Duroux, M.
Eskandari, M.
Eslick, R.
Ferreira-Jardim, A.
Fetahovic, T.
Fitzpatrick, D.
Geraghty, R.
Gibbs, J.
Grabek, T.
Modi, M.H.
Hayes, K.
Hegde, M.P.
Hesketh, L.
Hoffmann, B.
Jacobson, B.
Johnson, K.
Juergens, C.
Kassam, I.
Lawlor, V.
Lehman, M.
Lehman, S.
Leung, D.
Mackay, S.
MacKenzie, M.
McCarthy, C.
McIntosh, C.
McKeon, L.
Morrison, H.
Mussap, C.
Myers, J.-D.
Nagalingam, V.
Oldfield, G.
O'May, V.
Palmer, J.
Parsons, L.
Patching, K.
Patching, T.
Paul, V.
Plotz, M.
Preston, S.
Rashad, H.
Ratcliffe, M.
Raynes, S.
Rose, J.
Sanders, L.
Seremetkoska, M.
Setio, H.
Shone, S.
Shrestha, P.
Singh, C.
Singleton, C.
Stoyanov, N.
Sutcliffe, S.
Swaraj, K.
Tarrant, J.
Thomas, N.
Thompson, S.
Tsay, I.M.
Vorster, M.
Waldman, A.
Wallis, L.
Wilford, E.
Wong, K.
Connolly, S.J.
Spyropoulos, A.
Eikelboom, J.
Luton, R.
Gupta, M.
Pandey, A.S.
Cheung, S.
Leader, R.
Beaudry, P.
Ayala-Paredes, F.
Berlingieri, J.
Heath, J.
Poirier, G.
Du Preez, M.
Nadeau, R.
Dresser, G.
Dhillon, R.
Hruczkowski, T.
Schweitzer, B.
Coutu, B.
Angaran, P.
MacDonald, P.
Vizel, S.
Fikry, S.
Parkash, R.
Lavoie, A.
Cha, J.
Ramjattan, B.
Bonet, J.
Ahmad, K.
Angaran, P.
Aro, L.
Aves, T.
Beaudry, K.
Bergeron, C.
Bergeron, C.
Bigcanoe, J.
Bignell, N.
Breakwell, L.
Burke, E.
Carroll, L.
Clarke, B.
Cleveland, T.
Daheb, S.
Dehghani, P.
Denis, I.
Djaidani, Z.
Dorian, P.
Douglass, S.
Dunnigan, J.
Ewert, A.
Farquhar, D.
Fearon, A.
Ferleyko, L.
Fournier, D.
Fox, B.
Grenier, M.-C.
Gulliver, W.
Haveman, K.
Hines, C.
Hines, K.
Jackson, A.M.
Jean, C.
Jethoo, G.
Kahlon, R.
Kelly, S.
Kim, R.
Korley, V.
Kornder, J.
Kwan, L.
Largy, J.
Lewis, C.
Lewis, S.
Mangat, I.
Moor, R.
Navratil, J.
Neas, I.
Otis, J.
Otis, R.
Pandey, M.
Petrie, F.
Pinter, A.
Raines, M.
Roberts, P.
Robinson, M.
Sas, G.
Schulman, S.
Snell, L.
Spearson, S.
Stevenson, J.
Trahey, T.
Wong, S.
Wright, D.
Ragy, H.
Abd El-Aziz, A.
Abou Seif, S.K.
El Din, M.G.
El Etriby, S.
Elbahry, A.
El-Etreby, A.
Elkhadem, M.
Katta, A.
Khairy, T.
Mowafy, A.
Nawar, M.
Ohanissian, A.
Reda, A.
Reda, M.
Salem, H.
Sami, N.
Samir, S.
Setiha, M.
Sobhy, M.
Soliman, A.
Taha, N.
Tawfik, M.
Zaatout, E.
Jacobson, B.
Kettles, D.
Bayat, J.
Siebert, H.
Horak, A.
Kelfkens, Y.
Garda, R.
Pillay, T.
Guerra, M.
van Zyl, L.
Theron, H.
Murray, A.
Louw, R.
Greyling, D.
Mntla, P.
Ueckermann, V.
Loghdey, R.
Ismail, S.
Ahmed, F.
Engelbrecht, J.
Ramdass, A.
Maharajh, S.
Oosthuysen, W.
Angel, G.
Bester, C.
Booysen, M.
Boshoff, C.
Cannon, C.
Cassimjee, S.
Chami, C.
Conway, G.
Davids, A.
de Meyer, L.
Du Plessis, G.
Ellis, T.
Henley, L.
Karsten, M.
Loyd, E.
Marks, J.
Mavhusa, L.
Mostert, M.
Page, A.
Rikhotso, L.
Salie, M.
Sasto, J.
Shaik, F.
Skein, A.
Smith, L.
Tarr, G.
Tau, T.
van Zyl, F.
Al Mahmeed, W.
Yousef, G.
Agrawal, A.
Nathani, M.
Ibrahim, M.
Esheiba, E.M.
Singh, R.
Naguib, A.
Abu-Mahfouz, M.
Al Omairi, M.
Al Naeemi, A.
Maruthanayagam, R.
Bazargani, N.
Wassef, A.
Gupta, R.
Khan, M.
Subbaraman, B.
Abdul, A.
Al Mulla, A.
El Bardisy, S.
Haridas, P.
Jadhav, S.
Magdaluyo, K.
Makdad, M.
Maqsood, I.
Mohamed, R.
Sharma, N.
Sharma, R.
Thanzeel, M.
Goldhaber, S.Z.
Canosa, R.
Rama, P.
Blumberg, E.
Garcia, J.
Mullen, P.
Wilson, V.
Quick, A.
Ferrick, K.
Kutayli, W.M.
Cox, M.
Franco, M.
Falkowski, S.
Mendelson, R.
Williams, M.
Miller, S.
Beach, S.
Sharma, N.
Alfieri, A.
Gutowski, T.
Haque, I.
Reddy, R.
Ahmed, W.
Delafontaine, P.
Diercks, D.
Theodoro, D.
Remmel, K.
Alberts, M.
Ison, R.
Noveck, H.
Duffy, P.
Pitta, S.
Nishijima, D.
Treasure, C.
Asafu-Adjaye, N.
Ball, K.
Bartlett, M.
Bentley, M.
Bowers, S.
Brown, A.
Browne, A.
Cameron-Watts, J.
Canova, M.
Cassidy, D.
Cervellione, K.
Congal, S.
DePauw, J.
Dickerson, A.
Eley, M.
Evans, L.
Felpel, S.
Ferdinand, K.
Fielder, D.
Gentry, P.
Haideri, A.
Hakimi, F.
Harbour, T.
Hartranft, E.
Hawkins, B.
Headlee, M.
Henson, L.
Herrick, C.
Hicks, T.
Jasinski, S.
Johnson, K.
Jones, A.
Jones, L.
Jones, P.
Karl, S.
Keeling, M.
Kerr, J.
Knowles, P.
Langdon, J.
Lay, M.
Lee, J.A.
Lincoln, T.
Malone, E.
Merliss, A.
Merritt, D.
Minardo, J.
Mooso, B.
Orosco, C.
Palumbo, V.
Parker, M.
Parrott, T.
Paserchia, S.
Pearl, G.
Peterson, J.
Pickelsimer, N.
Purcell, T.
Raynor, J.
Raziano, S.
Richard, C.
Richardson, T.
Robertson, C.
Sage, A.
Sanghera, T.
Shaw, P.
Shoemaker, J.
Smith, K.
Stephanie, B.
Thatcher, A.
Theobald, H.
Thompson, N.
Treasure, L.
Tripti, T.
Verdi, C.
Worthy, V.
Sawhney, Jitendra PS.
Pokaż więcej
Źródło :
In Indian Heart Journal November-December 2018 70(6):828-835
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Long-term Effects of Statins, Blood Pressure-Lowering, and Both on Erectile Function in Persons at Intermediate Risk for Cardiovascular Disease: A Substudy of the Heart Outcomes Prevention Evaluation-3 (HOPE-3) Randomized Controlled Trial
Autorzy :
Joseph, Philip
Pokaż więcej
Źródło :
In Canadian Journal of Cardiology January 2018 34(1):38-44
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Anemia is associated with bleeding and mortality, but not stroke, in patients with atrial fibrillation: Insights from the Apixaban for Reduction in Stroke and Other Thromboembolic Events in Atrial Fibrillation (ARISTOTLE) trial
Autorzy :
Westenbrink, B. Daan
Pokaż więcej
Źródło :
In American Heart Journal March 2017 185:140-149
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies