Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Kennedy, R."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Prospects for observing and localizing gravitational-wave transients with Advanced LIGO, Advanced Virgo and KAGRA
Autorzy :
Abbott, B. P.
Abbott, R.
Abbott, T. D.
Abraham, S.
Acernese, F.Aff4, Aff5
Ackley, K.
Adams, C.
Adya, V. B.Aff8, Aff9
Affeldt, C.Aff8, Aff9
Agathos, M.
Agatsuma, K.
Aggarwal, N.
Aguiar, O. D.
Aiello, L.Aff14, Aff15
Ain, A.
Ajith, P.
Akutsu, T.
Allen, G.
Allocca, A.Aff19, Aff20
Aloy, M. A.
Altin, P. A.
Amato, A.
Ananyeva, A.
Anderson, S. B.
Anderson, W. G.
Ando, M.Aff25, Aff26
Angelova, S. V.
Antier, S.
Appert, S.
Arai, K.
Arai, Koya
Arai, Y.
Araki, S.
Araya, A.
Araya, M. C.
Areeda, J. S.
Arène, M.
Aritomi, N.
Arnaud, N.Aff28, Aff34
Arun, K. G.
Ascenzi, S.Aff36, Aff37
Ashton, G.
Aso, Y.Aff38, Aff39
Aston, S. M.
Astone, P.
Aubin, F.
Aufmuth, P.
AultONeal, K.
Austin, C.
Avendano, V.
Avila-Alvarez, A.
Babak, S.Aff33, Aff44
Bacon, P.
Badaracco, F.Aff14, Aff15
Bader, M. K. M.
Bae, S. W.
Bae, Y. B.
Baiotti, L.
Bajpai, R.
Baker, P. T.
Baldaccini, F.Aff51, Aff52
Ballardin, G.
Ballmer, S. W.
Banagiri, S.
Barayoga, J. C.
Barclay, S. E.
Barish, B. C.
Barker, D.
Barkett, K.
Barnum, S.
Barone, F.Aff4, Aff5
Barr, B.
Barsotti, L.
Barsuglia, M.
Barta, D.
Bartlett, J.
Barton, M. A.Aff17, Aff55
Bartos, I.
Bassiri, R.
Basti, A.Aff19, Aff20
Bawaj, M.Aff52, Aff61
Bayley, J. C.
Bazzan, M.Aff62, Aff63
Bécsy, B.
Bejger, M.Aff33, Aff65
Belahcene, I.
Bell, A. S.
Beniwal, D.
Berger, B. K.
Bergmann, G.Aff8, Aff9
Bernuzzi, S.Aff67, Aff68
Bero, J. J.
Berry, C. P. L.
Bersanetti, D.
Bertolini, A.
Betzwieser, J.
Bhandare, R.
Bidler, J.
Bilenko, I. A.
Bilgili, S. A.
Billingsley, G.
Birch, J.
Birney, R.
Birnholtz, O.
Biscans, S.Aff1, Aff12
Biscoveanu, S.
Bisht, A.
Bitossi, M.Aff20, Aff34
Bizouard, M. A.
Blackburn, J. K.
Blair, C. D.
Blair, D. G.
Blair, R. M.
Bloemen, S.
Bode, N.Aff8, Aff9
Boer, M.
Boetzel, Y.
Bogaert, G.
Bondu, F.
Bonilla, E.
Bonnand, R.
Booker, P.Aff8, Aff9
Boom, B. A.
Booth, C. D.
Bork, R.
Boschi, V.
Bose, S.Aff3, Aff80
Bossie, K.
Bossilkov, V.
Bosveld, J.
Bouffanais, Y.
Bozzi, A.
Bradaschia, C.
Brady, P. R.
Bramley, A.
Branchesi, M.Aff14, Aff15
Brau, J. E.
Briant, T.
Briggs, J. H.
Brighenti, F.Aff83, Aff84
Brillet, A.
Brinkmann, M.Aff8, Aff9
Brisson, V.
Brockill, P.
Brooks, A. F.
Brown, D. A.
Brown, D. D.
Brunett, S.
Buikema, A.
Bulik, T.
Bulten, H. J.Aff45, Aff86
Buonanno, A.Aff44, Aff87
Buskulic, D.
Buy, C.
Byer, R. L.
Cabero, M.Aff8, Aff9
Cadonati, L.
Cagnoli, G.Aff23, Aff89
Cahillane, C.
Bustillo, J. Calderón
Callister, T. A.
Calloni, E.Aff5, Aff90
Camp, J. B.
Campbell, W. A.
Canepa, M.Aff71, Aff92
Cannon, K.
Cannon, K. C.
Cao, H.
Cao, J.
Capocasa, E.Aff17, Aff33
Carbognani, F.
Caride, S.
Carney, M. F.
Carullo, G.
Diaz, J. Casanueva
Casentini, C.Aff36, Aff37
Caudill, S.
Cavaglià, M.
Cavalier, F.
Cavalieri, R.
Cella, G.
Cerdá-Durán, P.
Cerretani, G.Aff19, Aff20
Cesarini, E.Aff37, Aff96
Chaibi, O.
Chakravarti, K.
Chamberlin, S. J.
Chan, M.
Chan, M. L.
Chao, S.
Charlton, P.
Chase, E. A.
Chassande-Mottin, E.
Chatterjee, D.
Chaturvedi, M.
Chatziioannou, K.
Cheeseboro, B. D.
Chen, C. S.
Chen, H. Y.
Chen, K. H.
Chen, X.
Chen, Y.
Chen, Y. R.Aff105, Aff106
Cheng, H.-P.
Cheong, C. K.
Chia, H. Y.
Chincarini, A.
Chiummo, A.
Cho, G.
Cho, H. S.
Cho, M.
Christensen, N.Aff76, Aff110
Chu, H. Y.
Chu, Q.
Chu, Y. K.
Chua, S.
Chung, K. W.
Chung, S.
Ciani, G.Aff62, Aff63
Ciobanu, A. A.
Ciolfi, R.Aff112, Aff113
Cipriano, F.
Cirone, A.Aff71, Aff92
Clara, F.
Clark, J. A.
Clearwater, P.
Cleva, F.
Cocchieri, C.
Coccia, E.Aff14, Aff15
Cohadon, P.-F.
Cohen, D.
Colgan, R.
Colleoni, M.
Collette, C. G.
Collins, C.
Cominsky, L. R.
Constancio, Jr., M.
Conti, L.
Cooper, S. J.
Corban, P.
Corbitt, T. R.
Cordero-Carrión, I.
Corley, K. R.
Cornish, N.
Corsi, A.
Cortese, S.
Costa, C. A.
Cotesta, R.
Coughlin, M. W.
Coughlin, S. B.Aff70, Aff79
Coulon, J.-P.
Countryman, S. T.
Couvares, P.
Covas, P. B.
Cowan, E. E.
Coward, D. M.
Cowart, M. J.
Coyne, D. C.
Coyne, R.
Creighton, J. D. E.
Creighton, T. D.
Cripe, J.
Croquette, M.
Crowder, S. G.
Cullen, T. J.
Cumming, A.
Cunningham, L.
Cuoco, E.
Canton, T. Dal
Dálya, G.
Danilishin, S. L.Aff8, Aff9
D’Antonio, S.
Danzmann, K.Aff8, Aff9
Dasgupta, A.
Da Silva Costa, C. F.
Datrier, L. E. H.
Dattilo, V.
Dave, I.
Davier, M.
Davis, D.
Daw, E. J.
DeBra, D.
Deenadayalan, M.
Degallaix, J.
De Laurentis, M.Aff5, Aff90
Deléglise, S.
Pozzo, W. DelAff19, Aff20
DeMarchi, L. M.
Demos, N.
Dent, T.Aff8, Aff9, Aff126
De Pietri, R.Aff68, Aff127
Derby, J.
De Rosa, R.Aff5, Aff90
De Rossi, C.Aff23, Aff34
DeSalvo, R.
de Varona, O.Aff8, Aff9
Dhurandhar, S.
Díaz, M. C.
Dietrich, T.
Fiore, L. Di
Giovanni, M. DiAff113, Aff129
Girolamo, T. DiAff5, Aff90
Lieto, A. DiAff19, Aff20
Ding, B.
Pace, S. DiAff40, Aff130
Palma, I. DiAff40, Aff130
Renzo, F. DiAff19, Aff20
Dmitriev, A.
Doctor, Z.
Doi, K.
Donovan, F.
Dooley, K. L.Aff79, Aff95
Doravari, S.Aff8, Aff9
Dorrington, I.
Downes, T. P.
Drago, M.Aff14, Aff15
Driggers, J. C.
Du, Z.
Ducoin, J.-G.
Dupej, P.
Dwyer, S. E.
Easter, P. J.
Edo, T. B.
Edwards, M. C.
Effler, A.
Eguchi, S.
Ehrens, P.
Eichholz, J.
Eikenberry, S. S.
Eisenmann, M.
Eisenstein, R. A.
Enomoto, Y.
Essick, R. C.
Estelles, H.
Estevez, D.
Etienne, Z. B.
Etzel, T.
Evans, M.
Evans, T. M.
Fafone, V.Aff14, Aff36, Aff37
Fair, H.
Fairhurst, S.
Fan, X.
Farinon, S.
Farr, B.
Farr, W. M.
Fauchon-Jones, E. J.
Favata, M.
Fays, M.
Fazio, M.
Fee, C.
Feicht, J.
Fejer, M. M.
Feng, F.
Fernandez-Galiana, A.
Ferrante, I.Aff19, Aff20
Ferreira, E. C.
Ferreira, T. A.
Ferrini, F.
Fidecaro, F.Aff19, Aff20
Fiori, I.
Fiorucci, D.
Fishbach, M.
Fisher, R. P.Aff53, Aff134
Fishner, J. M.
Fitz-Axen, M.
Flaminio, R.Aff17, Aff41
Fletcher, M.
Flynn, E.
Fong, H.
Font, J. A.Aff21, Aff135
Forsyth, P. W. F.
Fournier, J.-D.
Frasca, S.Aff40, Aff130
Frasconi, F.
Frei, Z.
Freise, A.
Frey, R.
Frey, V.
Fritschel, P.
Frolov, V. V.
Fujii, Y.
Fukunaga, M.
Fukushima, M.
Fulda, P.
Fyffe, M.
Gabbard, H. A.
Gadre, B. U.
Gaebel, S. M.
Gair, J. R.
Gammaitoni, L.
Ganija, M. R.
Gaonkar, S. G.
Garcia, A.
García-Quirós, C.
Garufi, F.Aff5, Aff90
Gateley, B.
Gaudio, S.
Gaur, G.
Gayathri, V.
Ge, G. G.
Gemme, G.
Genin, E.
Gennai, A.
George, D.
George, J.
Gergely, L.
Germain, V.
Ghonge, S.
Ghosh, Abhirup
Ghosh, Archisman
Ghosh, S.
Giacomazzo, B.Aff113, Aff129
Giaime, J. A.Aff2, Aff7
Giardina, K. D.
Giazotto, A.
Gill, K.
Giordano, G.Aff4, Aff5
Glover, L.
Godwin, P.
Goetz, E.
Goetz, R.
Goncharov, B.
González, G.
Castro, J. M. GonzalezAff19, Aff20
Gopakumar, A.
Gorodetsky, M. L.
Gossan, S. E.
Gosselin, M.
Gouaty, R.
Grado, A.Aff5, Aff144
Graef, C.
Granata, M.
Grant, A.
Gras, S.
Grassia, P.
Gray, C.
Gray, R.
Greco, G.Aff83, Aff84
Green, A. C.Aff11, Aff59
Green, R.
Gretarsson, E. M.
Groot, P.
Grote, H.
Grunewald, S.
Gruning, P.
Guidi, G. M.Aff83, Aff84
Gulati, H. K.
Guo, Y.
Gupta, A.
Gupta, M. K.
Gustafson, E. K.
Gustafson, R.
Haegel, L.
Hagiwara, A.
Haino, S.
Halim, O.Aff14, Aff15
Hall, B. R.
Hall, E. D.
Hamilton, E. Z.
Hammond, G.
Haney, M.
Hanke, M. M.Aff8, Aff9
Hanks, J.
Hanna, C.
Hannam, M. D.
Hannuksela, O. A.
Hanson, J.
Hardwick, T.
Haris, K.
Harms, J.Aff14, Aff15
Harry, G. M.
Harry, I. W.
Hasegawa, K.
Haster, C.-J.
Haughian, K.
Hayakawa, H.
Hayama, K.
Hayes, F. J.
Healy, J.
Heidmann, A.
Heintze, M. C.
Heitmann, H.
Hello, P.
Hemming, G.
Hendry, M.
Heng, I. S.
Hennig, J.Aff8, Aff9
Heptonstall, A. W.
Heurs, M.Aff8, Aff9
Hild, S.
Himemoto, Y.
Hinderer, T.Aff45, Aff151, Aff152
Hiranuma, Y.
Hirata, N.
Hirose, E.
Hoak, D.
Hochheim, S.Aff8, Aff9
Hofman, D.
Holgado, A. M.
Holland, N. A.
Holt, K.
Holz, D. E.
Hong, Z.
Hopkins, P.
Horst, C.
Hough, J.
Howell, E. J.
Hoy, C. G.
Hreibi, A.
Hsieh, B. H.
Huang, G. Z.
Huang, P. W.
Huang, Y. J.
Huerta, E. A.
Huet, D.
Hughey, B.
Hulko, M.
Husa, S.
Huttner, S. H.
Huynh-Dinh, T.
Idzkowski, B.
Iess, A.Aff36, Aff37
Ikenoue, B.
Imam, S.
Inayoshi, K.
Ingram, C.
Inoue, Y.
Inta, R.
Intini, G.Aff40, Aff130
Ioka, K.
Irwin, B.
Isa, H. N.
Isac, J.-M.
Isi, M.
Itoh, Y.Aff157, Aff158
Iyer, B. R.
Izumi, K.Aff56, Aff159
Jacqmin, T.
Jadhav, S. J.
Jani, K.
Janthalur, N. N.
Jaranowski, P.
Jenkins, A. C.
Jiang, J.
Johnson, D. S.
Jones, A. W.
Jones, D. I.
Jones, R.
Jonker, R. J. G.
Ju, L.
Jung, K.
Jung, P.
Junker, J.Aff8, Aff9
Kajita, T.
Kalaghatgi, C. V.
Kalogera, V.
Kamai, B.
Kamiizumi, M.
Kanda, N.Aff157, Aff158
Kandhasamy, S.
Kang, G. W.
Kanner, J. B.
Kapadia, S. J.
Karki, S.
Karvinen, K. S.Aff8, Aff9
Kashyap, R.
Kasprzack, M.
Katsanevas, S.
Katsavounidis, E.
Katzman, W.
Kaufer, S.
Kawabe, K.
Kawaguchi, K.
Kawai, N.
Kawasaki, T.
Keerthana, N. V.
Kéfélian, F.
Keitel, D.
Kennedy, R.
Key, J. S.
Khalili, F. Y.
Khan, H.
Khan, I.Aff14, Aff37
Khan, S.Aff8, Aff9
Khan, Z.
Khazanov, E. A.
Khursheed, M.
Kijbunchoo, N.
Kim, Chunglee
Kim, C.
Kim, J. C.
Kim, J.
Kim, K.
Kim, W.
Kim, W. S.
Kim, Y.-M.
Kimball, C.
Kimura, N.
King, E. J.
King, P. J.
Kinley-Hanlon, M.
Kirchhoff, R.Aff8, Aff9
Kissel, J. S.
Kita, N.
Kitazawa, H.
Kleybolte, L.
Klika, J. H.
Klimenko, S.
Knowles, T. D.
Knyazev, E.
Koch, P.Aff8, Aff9
Koehlenbeck, S. M.Aff8, Aff9
Koekoek, G.Aff45, Aff173
Kojima, Y.
Kokeyama, K.
Koley, S.
Komori, K.
Kondrashov, V.
Kong, A. K. H.Aff105, Aff106
Kontos, A.
Koper, N.Aff8, Aff9
Korobko, M.
Korth, W. Z.
Kotake, K.
Kowalska, I.
Kozak, D. B.
Kozakai, C.
Kozu, R.
Kringel, V.Aff8, Aff9
Krishnendu, N.
Królak, A.Aff176, Aff177
Kuehn, G.Aff8, Aff9
Kumar, A.
Kumar, P.
Kumar, Rahul
Kumar, R.
Kumar, S.
Kume, J.
Kuo, C. M.
Kuo, H. S.
Kuo, L.
Kuroyanagi, S.
Kusayanagi, K.
Kutynia, A.
Kwak, K.
Kwang, S.
Lackey, B. D.
Lai, K. H.
Lam, T. L.
Landry, M.
Lane, B. B.
Lang, R. N.
Lange, J.
Lantz, B.
Lanza, R. K.
Lartaux-Vollard, A.
Lasky, P. D.
Laxen, M.
Lazzarini, A.
Lazzaro, C.
Leaci, P.Aff40, Aff130
Leavey, S.Aff8, Aff9
Lecoeuche, Y. K.
Lee, C. H.
Lee, H. K.
Lee, H. M.
Lee, H. W.
Lee, J.
Lee, K.
Lee, R. K.Aff105, Aff106
Lehmann, J.Aff8, Aff9
Lenon, A.
Leonardi, M.
Leroy, N.
Letendre, N.
Levin, Y.Aff6, Aff115
Li, J.
Li, K. J. L.
Li, T. G. F.
Li, X.
Lin, C. Y.
Lin, F.
Lin, F. L.
Lin, L. C. C.
Linde, F.
Linker, S. D.
Littenberg, T. B.
Liu, G. C.
Liu, J.
Liu, X.
Lo, R. K. L.Aff1, Aff107
Lockerbie, N. A.
London, L. T.
Longo, A.Aff185, Aff186
Lorenzini, M.Aff14, Aff15
Loriette, V.
Lormand, M.
Losurdo, G.
Lough, J. D.Aff8, Aff9
Lousto, C. O.
Lovelace, G.
Lower, M. E.
Lück, H.Aff8, Aff9
Lumaca, D.Aff36, Aff37
Lundgren, A. P.
Luo, L. W.
Lynch, R.
Ma, Y.
Macas, R.
Macfoy, S.
MacInnis, M.
Macleod, D. M.
Macquet, A.
Magaña-Sandoval, F.
Zertuche, L. Magaña
Magee, R. M.
Majorana, E.
Maksimovic, I.
Malik, A.
Man, N.
Mandic, V.
Mangano, V.
Mansell, G. L.Aff12, Aff56
Manske, M.Aff22, Aff24
Mantovani, M.
Marchesoni, F.Aff52, Aff61
Marchio, M.
Marion, F.
Márka, S.
Márka, Z.
Markakis, C.Aff10, Aff18
Markosyan, A. S.
Markowitz, A.
Maros, E.
Marquina, A.
Marsat, S.
Martelli, F.Aff83, Aff84
Martin, I. W.
Martin, R. M.
Martynov, D. V.
Mason, K.
Massera, E.
Masserot, A.
Massinger, T. J.
Masso-Reid, M.
Mastrogiovanni, S.Aff40, Aff130
Matas, A.Aff44, Aff54
Matichard, F.Aff1, Aff12
Matone, L.
Mavalvala, N.
Mazumder, N.
McCann, J. J.
McCarthy, R.
McClelland, D. E.
McCormick, S.
McCuller, L.
McGuire, S. C.
McIver, J.
McManus, D. J.
McRae, T.
McWilliams, S. T.
Meacher, D.
Meadors, G. D.
Mehmet, M.Aff8, Aff9
Mehta, A. K.
Meidam, J.
Melatos, A.
Mendell, G.
Mercer, R. A.
Mereni, L.
Merilh, E. L.
Merzougui, M.
Meshkov, S.
Messenger, C.
Messick, C.
Metzdorff, R.
Meyers, P. M.
Miao, H.
Michel, C.
Michimura, Y.Aff25, Aff26
Middleton, H.
Mikhailov, E. E.
Milano, L.Aff5, Aff90
Miller, A. L.
Miller, A.Aff40, Aff130
Millhouse, M.
Mills, J. C.
Milovich-Goff, M. C.
Minazzoli, O.Aff76, Aff192
Minenkov, Y.
Mio, N.
Mishkin, A.
Mishra, C.
Mistry, T.
Mitra, S.
Mitrofanov, V. P.
Mitselmakher, G.
Mittleman, R.
Miyakawa, O.
Miyamoto, A.
Miyazaki, Y.
Miyo, K.
Miyoki, S.
Mo, G.
Moffa, D.
Mogushi, K.
Mohapatra, S. R. P.
Montani, M.Aff83, Aff84
Moore, C. J.
Moraru, D.
Moreno, G.
Morisaki, S.
Moriwaki, Y.
Mours, B.
Mow-Lowry, C. M.
Mukherjee, ArunavaAff8, Aff9
Mukherjee, D.
Mukherjee, S.
Mukund, N.
Mullavey, A.
Munch, J.
Muñiz, E. A.
Muratore, M.
Murray, P. G.
Nagano, K.
Nagano, S.
Nagar, A.Aff96, Aff196, Aff197
Nakamura, K.
Nakano, H.
Nakano, M.
Nakashima, R.
Nardecchia, I.Aff36, Aff37
Narikawa, T.
Naticchioni, L.Aff40, Aff130
Nayak, R. K.
Negishi, R.
Neilson, J.
Nelemans, G.Aff45, Aff75
Nelson, T. J. N.
Nery, M.Aff8, Aff9
Neunzert, A.
Ng, K. Y.
Ng, S.
Nguyen, P.
Ni, W. T.Aff105, Aff141
Nichols, D.Aff45, Aff151
Nishizawa, A.Aff26, Aff201
Nissanke, S.Aff45, Aff151
Nocera, F.
North, C.
Nuttall, L. K.
Obergaulinger, M.
Oberling, J.
O’Brien, B. D.
Obuchi, Y.
O’Dea, G. D.
Ogaki, W.
Ogin, G. H.
Oh, J. J.
Oh, S. H.
Ohashi, M.
Ohishi, N.
Ohkawa, M.
Ohme, F.Aff8, Aff9
Ohta, H.
Okada, M. A.
Okutomi, K.
Oliver, M.
Oohara, K.
Ooi, C. P.
Oppermann, P.Aff8, Aff9
Oram, Richard J.
O’Reilly, B.
Ormiston, R. G.
Ortega, L. F.
O’Shaughnessy, R.
Oshino, S.
Ossokine, S.
Ottaway, D. J.
Overmier, H.
Owen, B. J.
Pace, A. E.
Pagano, G.Aff19, Aff20
Page, M. A.
Pai, A.
Pai, S. A.
Palamos, J. R.
Palashov, O.
Palomba, C.
Pal-Singh, A.
Pan, Huang-Wei
Pan, K. C.Aff105, Aff106
Pang, B.
Pang, H. F.
Pang, P. T. H.
Pankow, C.
Pannarale, F.Aff40, Aff130
Pant, B. C.
Paoletti, F.
Paoli, A.
Papa, M. A.Aff8, Aff24, Aff44
Parida, A.
Park, J.
Parker, W.Aff7, Aff190
Pascucci, D.
Pasqualetti, A.
Passaquieti, R.Aff19, Aff20
Passuello, D.
Patil, M.
Patricelli, B.Aff19, Aff20
Pearlstone, B. L.
Pedersen, C.
Pedraza, M.
Pedurand, R.Aff23, Aff205
Pele, A.
Arellano, F. E. Peña
Penn, S.
Perez, C. J.
Perreca, A.Aff113, Aff129
Pfeiffer, H. P.Aff44, Aff101
Phelps, M.Aff8, Aff9
Phukon, K. S.
Piccinni, O. J.Aff40, Aff130
Pichot, M.
Piergiovanni, F.Aff83, Aff84
Pillant, G.
Pinard, L.
Pinto, I.
Pirello, M.
Pitkin, M.
Poggiani, R.Aff19, Aff20
Pong, D. Y. T.
Ponrathnam, S.
Popolizio, P.
Porter, E. K.
Powell, J.
Prajapati, A. K.
Prasad, J.
Prasai, K.
Prasanna, R.
Pratten, G.
Prestegard, T.
Privitera, S.
Prodi, G. A.Aff113, Aff129
Prokhorov, L. G.
Puncken, O.Aff8, Aff9
Punturo, M.
Puppo, P.
Pürrer, M.
Qi, H.
Quetschke, V.
Quinonez, P. J.
Quintero, E. A.
Quitzow-James, R.
Raab, F. J.
Radkins, H.
Radulescu, N.
Raffai, P.
Raja, S.
Rajan, C.
Rajbhandari, B.
Rakhmanov, M.
Ramirez, K. E.
Ramos-Buades, A.
Rana, Javed
Rao, K.
Rapagnani, P.Aff40, Aff130
Raymond, V.
Razzano, M.Aff19, Aff20
Read, J.
Regimbau, T.
Rei, L.
Reid, S.
Reitze, D. H.Aff1, Aff59
Ren, W.
Ricci, F.Aff40, Aff130
Richardson, C. J.
Richardson, J. W.
Ricker, P. M.
Riles, K.
Rizzo, M.
Robertson, N. A.Aff1, Aff55
Robie, R.
Robinet, F.
Rocchi, A.
Rolland, L.
Rollins, J. G.
Roma, V. J.
Romanelli, M.
Romano, R.Aff4, Aff5
Romel, C. L.
Romie, J. H.
Rose, K.
Rosińska, D.Aff65, Aff208
Rosofsky, S. G.
Ross, M. P.
Rowan, S.
Rüdiger, A.Aff8, Aff9
Ruggi, P.
Rutins, G.
Ryan, K.
Sachdev, S.
Sadecki, T.
Sago, N.
Saito, S.
Saito, Y.
Sakai, K.
Sakai, Y.
Sakamoto, H.
Sakellariadou, M.
Sakuno, Y.
Salconi, L.
Saleem, M.
Samajdar, A.
Sammut, L.
Sanchez, E. J.
Sanchez, L. E.
Sanchis-Gual, N.
Sandberg, V.
Sanders, J. R.
Santiago, K. A.
Sarin, N.
Sassolas, B.
Sathyaprakash, B. S.Aff79, Aff97
Sato, S.
Sato, T.
Sauter, O.
Savage, R. L.
Sawada, T.
Schale, P.
Scheel, M.
Scheuer, J.
Schmidt, P.
Schnabel, R.
Schofield, R. M. S.
Schönbeck, A.
Schreiber, E.Aff8, Aff9
Schulte, B. W.Aff8, Aff9
Schutz, B. F.
Schwalbe, S. G.
Scott, J.
Scott, S. M.
Seidel, E.
Sekiguchi, T.
Sekiguchi, Y.
Sellers, D.
Sengupta, A. S.
Sennett, N.
Sentenac, D.
Sequino, V.Aff14, Aff36, Aff37
Sergeev, A.
Setyawati, Y.Aff8, Aff9
Shaddock, D. A.
Shaffer, T.
Shahriar, M. S.
Shaner, M. B.
Shao, L.
Sharma, P.
Shawhan, P.
Shen, H.
Shibagaki, S.
Shimizu, R.
Shimoda, T.
Shimode, K.
Shink, R.
Shinkai, H.
Shishido, T.
Shoda, A.
Shoemaker, D. H.
Shoemaker, D. M.
ShyamSundar, S.
Siellez, K.
Sieniawska, M.
Sigg, D.
Silva, A. D.
Singer, L. P.
Singh, N.
Singhal, A.Aff14, Aff40
Sintes, A. M.
Sitmukhambetov, S.
Skliris, V.
Slagmolen, B. J. J.
Slaven-Blair, T. J.
Smith, J. R.
Smith, R. J. E.
Somala, S.
Somiya, K.
Son, E. J.
Sorazu, B.
Sorrentino, F.
Sotani, H.
Souradeep, T.
Sowell, E.
Spencer, A. P.
Srivastava, A. K.
Srivastava, V.
Staats, K.
Stachie, C.
Standke, M.Aff8, Aff9
Steer, D. A.
Steinke, M.Aff8, Aff9
Steinlechner, J.Aff55, Aff172
Steinlechner, S.
Steinmeyer, D.Aff8, Aff9
Stevenson, S. P.
Stocks, D.
Stone, R.
Stops, D. J.
Strain, K. A.
Stratta, G.Aff83, Aff84
Strigin, S. E.
Strunk, A.
Sturani, R.
Stuver, A. L.
Sudhir, V.
Sugimoto, R.
Summerscales, T. Z.
Sun, L.
Sunil, S.
Suresh, J.
Sutton, P. J.
Suzuki, Takamasa
Suzuki, Toshikazu
Swinkels, B. L.
Szczepańczyk, M. J.
Tacca, M.
Tagoshi, H.
Tait, S. C.
Takahashi, H.
Takahashi, R.
Takamori, A.
Takano, S.
Takeda, H.
Takeda, M.
Talbot, C.
Talukder, D.
Tanaka, H.
Tanaka, Kazuyuki
Tanaka, Kenta
Tanaka, Taiki
Tanaka, Takahiro
Tanioka, S.Aff17, Aff39
Tanner, D. B.
Tápai, M.
Martin, E. N. Tapia San
Taracchini, A.
Tasson, J. D.
Taylor, R.
Telada, S.
Thies, F.Aff8, Aff9
Thomas, M.
Thomas, P.
Thondapu, S. R.
Thorne, K. A.
Thrane, E.
Tiwari, ShubhanshuAff113, Aff129
Tiwari, Srishti
Tiwari, V.
Toland, K.
Tomaru, T.
Tomigami, Y.
Tomura, T.
Tonelli, M.Aff19, Aff20
Tornasi, Z.
Torres-Forné, A.
Torrie, C. I.
Töyrä, D.
Travasso, F.Aff34, Aff52, Aff61
Traylor, G.
Tringali, M. C.
Trovato, A.
Trozzo, L.Aff20, Aff149, Aff226
Trudeau, R.
Tsang, K. W.
Tsang, T. T. L.
Tse, M.
Tso, R.
Tsubono, K.
Tsuchida, S.
Tsukada, L.
Tsuna, D.
Tsuzuki, T.
Tuyenbayev, D.Aff121, Aff147
Uchikata, N.
Uchiyama, T.
Ueda, A.
Uehara, T.Aff59, Aff228
Ueno, K.
Ueshima, G.
Ugolini, D.
Unnikrishnan, C. S.
Uraguchi, F.
Urban, A. L.
Ushiba, T.
Usman, S. A.
Vahlbruch, H.
Vajente, G.
Valdes, G.
Bakel, N. van
Beuzekom, M. van
Brand, J. F. J. van denAff45, Aff86
Broeck, C. Van DenAff45, Aff230
Vander-Hyde, D. C.
Schaaf, L. van der
Heijningen, J. V. van
Putten, M. H. P. M. van
Veggel, A. A. van
Vardaro, M.Aff62, Aff63
Varma, V.
Vass, S.
Vasúth, M.
Vecchio, A.
Vedovato, G.
Veitch, J.
Veitch, P. J.
Venkateswara, K.
Venugopalan, G.
Verkindt, D.
Vetrano, F.Aff83, Aff84
Viceré, A.Aff83, Aff84
Viets, A. D.
Vine, D. J.
Vinet, J.-Y.
Vitale, S.
Vivanco, Francisco Hernandez
Vo, T.
Vocca, H.Aff51, Aff52
Vorvick, C.
Vyatchanin, S. P.
Wade, A. R.
Wade, L. E.
Wade, M.
Walet, R.
Walker, M.
Wallace, L.
Walsh, S.
Wang, G.Aff14, Aff20
Wang, H.
Wang, J.
Wang, J. Z.
Wang, W. H.
Wang, Y. F.
Ward, R. L.
Warden, Z. A.
Warner, J.
Was, M.
Watchi, J.
Weaver, B.
Wei, L.-W.Aff8, Aff9
Weinert, M.Aff8, Aff9
Weinstein, A. J.
Weiss, R.
Wellmann, F.Aff8, Aff9
Wen, L.
Wessel, E. K.
Weßels, P.Aff8, Aff9
Westhouse, J. W.
Wette, K.
Whelan, J. T.
Whiting, B. F.
Whittle, C.
Wilken, D. M.Aff8, Aff9
Williams, D.
Williamson, A. R.Aff45, Aff151
Willis, J. L.
Willke, B.Aff8, Aff9
Wimmer, M. H.Aff8, Aff9
Winkler, W.Aff8, Aff9
Wipf, C. C.
Wittel, H.Aff8, Aff9
Woan, G.
Woehler, J.Aff8, Aff9
Wofford, J. K.
Worden, J.
Wright, J. L.
Wu, C. M.Aff105, Aff106
Wu, D. S.Aff8, Aff9
Wu, H. C.Aff105, Aff106
Wu, S. R.Aff105, Aff106
Wysocki, D. M.
Xiao, L.
Xu, W. R.
Yamada, T.
Yamamoto, H.
Yamamoto, Kazuhiro
Yamamoto, Kohei
Yamamoto, T.
Yancey, C. C.
Yang, L.
Yap, M. J.
Yazback, M.
Yeeles, D. W.
Yokogawa, K.
Yokoyama, J.Aff25, Aff26
Yokozawa, T.
Yoshioka, T.
Yu, Hang
Yu, Haocun
Yuen, S. H. R.
Yuzurihara, H.
Yvert, M.
Zadrożny, A. K.Aff121, Aff176
Zanolin, M.
Zeidler, S.
Zelenova, T.
Zendri, J.-P.
Zevin, M.
Zhang, J.
Zhang, L.
Zhang, T.
Zhao, C.
Zhao, Y.
Zhou, M.
Zhou, Z.
Zhu, X. J.
Zhu, Z. H.
Zimmerman, A. B.
Zucker, M. E.Aff1, Aff12
Zweizig, J.
Pokaż więcej
Źródło :
Living Reviews in Relativity. 23(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Intravenous alteplase for stroke with unknown time of onset guided by advanced imaging: systematic review and meta-analysis of individual patient data
Autorzy :
Acosta, Boris Raul
Aegidius, Karen
Albiker, Christian
Alegiani, Anna
Almendrote, Miriam
Alonso, Angelika
Althaus, Katharina
Amarenco, Pierre
Amiri, Hemasse
Anders, Bettina
Aniculaesei, Adriana
Appleton, Jason
Arenillas, Juan
Back, Christina
Bähr, Christian
Bardutzky, Jürgen
Baronnet-Chauvet, Flore
Bathe-Peters, Rouven
Bayer-Karpinska, Anna
Becerra, Juan L.
Beck, Christoph
Belchí Guillamon, Olga
Benoit, Amandine
Berhoune, Nadia
Bindila, Daniela
Birchenall, Julia
Blanc-Lasserre, Karine
Blanco Gonzales, Miguel
Bobinger, Tobias
Bodechtel, Ulf
Bodiguel, Eric
Bojaryn, Urszula
Bonnet, Louise
Bouamra, Benjamin
Bourgeois, Paul
Boutitie, Florent
Breuer, Lorenz
Breynaert, Ludovic
Broughton, David
Brouns, Raf
Brugirard, Sébastian
Bruneel, Bart
Buggle, Florian
Cakmak, Serkan
Calleja, Ana
Calvet, David
Carrera, David
Chen, Hsin-Chieh
Cheng, Bastian
Cheripelli, Bharath
Cho, Tae-Hee
Choe, Chi-un
Choy, Lillian
Christensen, Hanne
Ciatipis, Mareva
Cloud, Geoffrey
Cogez, Julien
Cortijo, Elisa
Crozier, Sophie
Damgaard, Dorte
Dani, Krishna
De Coene, Beatrijs
De Hollander, Isabel
De Keyser, Jacques
De Klippel, Nina
De Maeseneire, Charlotte
De Smedt, Ann
del Mar Castellanos Rodrigo, Maria
Deltour, Sandrine
Demeestere, Jelle
Derex, Laurent
Desfontaines, Philippe
Dittrich, Ralf
Dixit, Anand
Dobbels, Laurens
Domigo, Valérie
Dorado, Laura
Druart, Charlotte
Dupont, Kristina Hougaard
Dusart, Anne
Dziewas, Rainer
Ebinger, Martin
Ebner, Matthias
Edjali-Goujon, Myriam
Eisele, Philipp
El Tawil, Salwa
Elhfnawy, Ahmed
Endres, Matthias
Etexberria, Ana
Evans, Nicholas
Fandler, Simon
Fazekas, Franz
Felix, Sandra
Fiebach, Jochen B.
Fiehler, Jens
Filipov, Alexandra
Filipski, Katharina
Fleischmann, Robert
Foerch, Christian
Ford, Ian
Gaenslen, Alexandra
Galinovic, Ivana
Gancedo, Elena Meseguer
Ganeshan, Ramanan
García Esperón, Carlos
Garrido, Alicia
Gattringer, Thomas
Geraghty, Olivia
Geran, Rohat
Gerloff, Christian
Gerner, Stefan
Godon-Hardy, Sylvie
Göhler, Jos
Golsari, Amir
Gomis, Meritxell
Gorriz, David
Gramse, Verena
Grau, Laia
Griebe, Martin
Guerrero, Cristina
Guerzoglu, Damla
Guettier, Sophie
Guiraud, Vincent
Gumbinger, Christoph
Gunreben, Ignaz
Haertig, Florian
Hametner, Christian
Hanseeuw, Bernard
Hansen, Andreas
Hansen, Jakob
Harbo, Thomas
Harloff, Andreas
Harmel, Peter
Häusler, Karl Georg
Heinen, Florian
Held, Valentin
Hellwig, Simon
Hemelsoet, Dimitri
Hennerici, Michael
Herm, Juliane
Hermans, Sylvia
Hernández, María
Hervas Vicente, Jose
Hjort, Niels
Hobeanu, Cristina
Hobohm, Carsten
Höfner, Elmar
Hohenbichler, Katharina
Hommel, Marc
Hoppe, Julia
Hornberger, Eva
Hoyer, Carolin
Huang, Xuya
Ipsen, Nils
Isern, Irina
Ispierto, Lourdes
Iversen, Helle
Jeppesen, Lise
Jimenez, Marta
Jungehülsing, Jan
Jüttler, Eric
Kalladka, Dheeraj
Kallmünzer, Bernd
Kar, Arindam
Kellert, Lars
Kemmling, André
Kessler, Tobias
Khan, Usman
Klein, Matthias
Kleinschnitz, Christoph
Klockziem, Matti
Knops, Michael
Koehler, Luzie
Koehrmann, Martin
Kohlfürst, Heinz
Kollmar, Rainer
Kraft, Peter
Krause, Thomas
Kristensen, Bo
Kröber, Jan M.
Kurka, Natalia
Ladoux, Alexandre
Laloux, Patrice
Lamy, Catherine
Landrault, Emmanuelle
Lauer, Arne
Lebely, Claire
Leempoel, Jonathan
Lees, Kennedy
Leger, Anne
Legrand, Laurence
Lemmens, Robin
Li, Lin
Löbbe, Anna-Mareike
London, Frederic
Lopez-cancio, Elena
Lorenz, Matthias
Louw, Stephen
Lovelock, Caroline
Lozano Sánchez, Manuel
Lucente, Giuseppe
Lückl, Janos
Luna, Alain
Macha, Kosmas
Machet, Alexandre
Mackenrodt, Daniel
Madzar, Dominik
Majoie, Charles
Männer, Anika
Maqueda, Vicky
Marstrand, Jacob
Martinez, Alicia
Marzina, Annika
Mechthouff, Laura
Meden, Per
Meersman, Guy
Meier, Julia
Mellerio, Charles
Menn, Oliver
Meyer, Nadja
Michalski, Dominik
Michels, Peter
Michelsen, Lene
Millán Torne, Monica
Minnerup, Jens
Modrau, Boris
Moeller, Sebastian
Møller, Anette
Morel, Nathalie
Moreton, Fiona
Morin, Ludovic
Moulin, Thierry
Moynihan, Barry
Mueller, Anne K.
Muir, Keith W.
Mulero, Patricia
Mundiyanapurath, Sibu
Mutzenbach, Johannes
Nagel, Simon
Naggara, Oliver
Nallasivan, Arumugam
Navalpotro, Irene
Nave, Alexander H.
Nederkoorn, Paul
Neeb, Lars
Neugebauer, Hermann
Neumann-Haefelin, Tobias
Nighoghossian, Norbert
Oberndorfer, Stefan
Opherk, Christian
Oppel, Lorenz
Oppenheim, Catherine
Orthgieß, Johannes
Ostergaard, Leif
Paindeville, Perrine
Palomeras, Ernest
Panitz, Verena
Patel, Bhavni
Peeters, Andre
Peeters, Dirk
Pellisé, Anna
Pelz, Johann
Pereira, Anthony
Pérez de la Ossa, Natalia
Perry, Richard
Petraza, Salvador
Peysson, Stéphane
Pfeilschifter, Waltraud
Pichler, Alexander
Pierskalla, Alexandra
Pledl, Hans-Werner
Poli, Sven
Pomrehn, Katrin
Poulsen, Marika
Prats, Luis
Presas, Silvia
Prohaska, Elisabeth
Puetz, Volker
Puig, Josep
Puig Alcántara, Josep
Purrucker, Jan
Quenardelle, Veronique
Ramachandran, Sankaranarayanan
Raphaelle, Soulliard
Raposo, Nicolas
Reiff, Tilman
Remmers, Michel
Renou, Pauline
Ribitsch, Martin
Richter, Hardy
Ringleb, Peter
Ritter, Martin
Ritzenthaler, Thomas
Rodier, Gilles
Rodriguez-Regent, Christine
Rodríguez-Yáñez, Manuel
Roennefarth, Maria
Roffe, Christine
Rosenbaum, Sverre
Rosso, Charlotte
Röther, Joachim
Rozanski, Michal
Ruiz de Morales, Noelia
Russo, Francesca
Rutgers, Matthieu
Sagnier, Sharmilla
Samson, Yves
Sánchez, Josep
Sauer, Tamara
Schäfer, Jan H.
Schieber, Simon
Schill, Josef
Schlak, Dennis
Schlemm, Ludwig
Schmidt, Sein
Schonewille, Wouter
Schröder, Julian
Schulz, Andreas
Schurig, Johannes
Schwarting, Sönke
Schwarz, Alexander
Schwarzbach, Christopher
Seidel, Matthias
Seiler, Alexander
Sembill, Jochen
Serena Leal, Joaquin
Shetty, Ashit
Sibon, Igor
Simonsen, Claus Z.
Singer, Oliver
Sivagnanaratham, Aravinth
Smets, Ide
Smith, Craig
Soors, Peter
Sprigg, Nikola
Spruegel, Maximilian
Stark, David
Steinert, Susanne
Stösser, Sebastian
Stuermlinger, Markus
Swinnen, Bart
Tamazyan, Ruben
Tembl, Jose
Terceno Izaga, Mikel
Thijs, Vincent
Thomalla, Götz
Touze, Emmanuel
Truelsen, Thomas
Turc, Guillaume
Turine, Gaetane
Tütüncü, Serdar
Tyrell, Pippa
Ustrell, Xavier
Vadot, Wilfried
Vallet, Anne-Evelyne
Vallet, Pauline
van den Berg, Lucie
van den Berg, Sophie
van Eendenburg, Cecile
Van Hooff, Robbert-Jan
van Sloten, Isabelle
Vanacker, Peter
Vancaester, Evelien
Vanderdonckt, Patrick
Vandermeeren, Yves
Vanhee, Frederik
Veltkamp, Roland
Vestergaard, Karsten
Viguier, Alain
Vilas, Dolores
Villringer, Kersten
Voget, Dieke
von Schrader, Jörg
von Weitzel, Paul
Warburton, Elisabeth
Weber, Claudia
Weber, Jörg
Wegscheider, Karl
Wegscheider, Mirko
Weimar, Christian
Weinstich, Karin
Weise, Christopher
Weise, Gesa
Willems, Chris
Winder, Klemens
Wittayer, Matthias
Wolf, Marc
Wolf, Martin
Wolff, Valerie
Wollboldt, Christian
Wollenweber, Frank
Wouters, Anke
Yalo, Bertrand
Yger, Marion
Younan, Nadia
Yperzeele, Laetita
Zegarac, Vesna
Zeiner, Pia
Ziemann, Ulf
Zonneveld, Thomas
Zuber, Mathieu
Akutsu, Tsugio
Aoki, Junya
Aoki, Junya
Arakawa, Shuji
Doijiri, Ryosuke
Egashira, Yusuke
Enomoto, Yukiko
Fukuda-Doi, Mayumi
Furui, Eisuke
Furuta, Konosuke
Gotoh, Seiji
Hamasaki, Toshimitsu
Hasegawa, Yasuhiro
Hirano, Teryuki
Homma, Kazunari
Ichijyo, Masahiko
Ide, Toshihiro
Igarashi, Shuichi
Iguchi, Yasuyuki
Ihara, Masafumi
Ikenouchi, Hajime
Inoue, Manabu
Inoue, Tsuyoshi
Itabashi, Ryo
Ito, Yasuhiro
Iwama, Toru
Kamiyama, Kenji
Kamiyoshi, Shoko
Kanai, Haruka
Kanematsu, Yasuhisa
Kanzawa, Takao
Kimura, Kazumi
Kitayama, Jiro
Kitazono, Takanari
Koga, Masatoshi
Kondo, Rei
Kudo, Kohsuke
Kusumi, Masayoshi
Kuwahara, Ken
Matsumoto, Shoji
Matsuoka, Hideki
Mihara, Ban
Minematsu, Kazuo
Miura, Ken
Miwa, Kaori
Morita, Naomi
Mouri, Wataru
Murata, Kayo
Nagakane, Yoshinari
Nakase, Taizen
Ohara, Hiromi
Ohara, Nobuyuki
Ohnishi, Hideyuki
Ohta, Hajime
Ohtaki, Masafumi
Ohtani, Ryo
Ohtsuki, Toshiho
Ohyama, Hideo
Okada, Takashi
Okada, Yasushi
Osaki, Masato
Sakai, Nobuyuki
Sanbongi, Yoshiki
Sasaki, Naoshi
Sasaki, Makoto
Sato, Shoichiro
Seki, Kenta
Shimizu, Wataru
Shiokawa, Yoshiaki
Sozu, Takashi
Suzuki, Junichiro
Suzuki, Rieko
Takagi, Yasushi
Takizawa, Shunya
Tanahashi, Norio
Tanaka, Eijiro
Tanaka, Ryota
Tateishi, Yohei
Terada, Tomoaki
Terasaki, Tadashi
Todo, Kenichi
Tokunaga, Azusa
Toyoda, Kazunori
Tsujino, Akira
Ueda, Toshihiro
Uesaka, Yoshikazu
Uotani, Mihoko
Urabe, Takao
Watanabe, Masao
Yagita, Yoshiki
Yakushiji, Yusuke
Yamamoto, Haruko
Yasui, Keizo
Yonehara, Toshiro
Yoshimura, Sohei
Yoshimura, Shinichi
Aarnio, K.
Alemseged, F.
Anderson, C.
Ang, T.
Archer, M.L.
Attia, J.
Bailey, P.
Balabanski, A.
Barber, A.
Barber, P.A.
Bernhardt, J.
Bivard, A.
Blacker, D.
Bladin, C.F.
Brodtmann, A.
Cadilhac, D.
Campbell, B.C.V.
Carey, L.
Celestino, S.
Chan, L.
Chang, W.H.
ChangI, A.
Chen, C.H.
Chen, C.-I.
Chen, H.F.
Chen, T.C.
Chen, W.H.
Chen, Y.Y.
Cheng, C.A.
Cheong, E.
Chiou, Y.W.
Choi, P.M.
Chu, H.J.
Chuang, C.S.
Chung, T.C.
Churilov, L.
Clissold, B.
Connelly, A.
Coote, S.
Coulton, B.
Cowley, E.
Cranefield, J.
Curtze, S.
D'Este, C.
Davis, S.M.
Day, S.
Desmond, P.M.
Dewey, H.M.
Ding, C.
Donnan, G.A.
Drew, R.
Eirola, S.
Field, D.
Frost, T.
Garcia-Esperon, C.
George, K.
Gerraty, R.
Grimley, R.
Guo, Y.C.
Hankey, G.
Harvey, J.
Ho, S.C.
Hogan, K.
Howells, D.
Hsiao, P.M.
Hsu, C.H.
Hsu, C.T.
Hsu, C.-S.
Hsu, J.P.
Hsu, Y.D.
Hsu, Y.T.
Hu, C.J.
Huang, C.C.
Huang, H.Y.
Huang, M.Y.
Huang, S.C.
Huang, W.S.
Jackson, D.
Jeng, J.S.
Jiang, S.K.
Kaauwai, L.
Kasari, O.
King, J.
Kleinig, T.J.
Koivu, M.
Kolbe, J.
Krause, M.
Kuan, C.W.
Kung, W.L.
Kyndt, C.
Lau, C.L.
Lee, A.
Lee, C.Y.
Lee, J.T.
Lee, Y.
Lee, Y.C.
Levi, C.
Levi, C.R.
Lien, L.M.
Lim, J.C.
Lin, C.C.
Lin, C.H.
Lin, C.M.
Lin, D.
Liu, C.H.
Liu, J.
Lo, Y.C.
Loh, P.S.
Low, E.
Lu, C.H.
Lu, C.J.
Lu, M.K.
Ly, J.
Ma, H.
Macaulay, L.
Macdonnell, R.
Mackey, E.
Macleod, M.
Mahadevan, J.
Maxwell, V.
McCoy, R.
McDonald, A.
McModie, S.
Meretoja, A.
Mishra, S.
Mitchell, P.J.
Miteff, F.
Moore, A.
Muller, C.
Ng, F.
Ng, F.C.
Ng, J-L.
O'Brian, W.
O'Collins, V.
Oxley, T.J.
Parsons, M.W.
Patel, S.
Peng, G.S.
Pesavento, L.
Phan, T.
Rodrigues, E.
Ross, Z.
Sabet, A.
Sallaberger, M.
Salvaris, P.
Shah, D.
Sharma, G.
Sibolt, G.
Simpson, M.
Singhal, S.
Snow, B.
Spratt, N.
Stark, R.
Sturm, J.
Sun, M.C.
Sun, Y.
Sung, P.S.
Sung, Y.F.
Suzuki, M.
Tan, M.
Tang, S.C.
Tatlisumak, T.
Thijs, V.
Tiainen, M.
Tsai, C.H.
Tsai, C.K.
Tsai, C.L.
Tsai, H.T.
Tsai, L.K.
Tseng, C.H.
Tseng, L.T.
Tsoleridis, J.
Tu, H.
Tu, H.T-H.
Vallat, W.
Virta, J.
Wang, W.C.
Wang, Y.T.
Waters, M.
Weir, L.
Wijeratne, T.
Williams, C.
Wilson, W.
Wong, A.A.
Wong, K.
Wu, T.Y.
Wu, Y.H.
Yan, B.
Yang, F.C.
Yang, Y.W.
Yassi, N.
Yeh, H.L.
Yeh, J.H.
Yeh, S.J.
Yen, C.H.
Young, D.
Ysai, C.L.
Zhang, W.W.
Zhao, H.
Zhao, L.
Althaus-Knaurer, Katharina
Bendszus, Martin
Berrouschot, Jörg
Bluhmki, Erich
Bovi, Paolo
Chatellier, Gilles
Cove, Lynda
Davis, Stephen
Dixit, A.
Donnan, Geoffrey
Dziewas, Rainer
Ehrenkrona, Christina
Eschenfelder, Christoph
Fatar, Marc
Francisco Arenillas, Juan
Gruber, Franz
Hacke, Werner
Kala, Lalit
Kapeller, Peter
Kaste, Markku
Kessler, Christof
Köhrmann, Martin
Laage, Rico
Lees, Kennedy R.
Leys, Didier
Luna Rodriguez, Alain
Mas, Jean-Louis
Mikulik, Robert
Molina, Carlos
Muddegowda, Girish
Muir, Keith
Niederkorn, Kurt
Nuñez, Xavier
Oppenheim, Catherine
Poli, Sven
Ringleb, Peter
Schellinger, Peter
Schwab, Stefan
Serena, Joaquin
Sobesky, Jan
Steiner, Thorsten
Svenson, Ann-Sofie
Toni, Danilo
Veltkamp, Roland
von Kummer, Rüdiger
Wahlgren, Nils
Wardlaw, Joanna
Betensky, Rebecca A.
Boulouis, Gregoire
Carandang, Raphael A.
Copen, William A.
Cougo, Pedro
Cutting, Shawna
Drake, Kendra
Ford, Andria L.
Hallenbeck, John
Harris, Gordon J.
Hoesch, Robert
Hsia, Amie
Kase, Carlos
Latour, Lawrence
Lauer, Arne
Lev, Michael H.
Muzikansky, Alona
Nagaraja, Nandakumar
Schwamm, Lee H.
Searls, Eric
Song, Shlee S.
Starkman, Sidney
Warach, Steven
Wu, Ona
Yoo, Albert J.
Zand, Ramin
Thomalla, Götz
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 14-20 November 2020 396(10262):1574-1584
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Penumbral imaging and functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke treated with endovascular thrombectomy versus medical therapy: a meta-analysis of individual patient-level data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez- Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henninger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Campbell, Bruce C V
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology January 2019 18(1):46-55
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Development of a Non-invasive Device for Swallow Screening in Patients at Risk of Oropharyngeal Dysphagia: Results from a Prospective Exploratory Study
Autorzy :
Steele, Catriona M.Aff1, Aff2
Mukherjee, Rajat
Kortelainen, Juha M.
Pölönen, Harri
Jedwab, Michael
Brady, Susan L.
Theimer, Kayla Brinkman
Langmore, Susan
Riquelme, Luis F.Aff9, Aff10
Swigert, Nancy B.Aff11, Aff12
Bath, Philip M.
Goldstein, Larry B.
Hughes, Richard L.
Leifer, Dana
Lees, Kennedy R.
Meretoja, Atte
Muehlemann, Natalia
Pokaż więcej
Źródło :
Dysphagia: Dedicated to advancing the art and science of deglutology. 34(5):698-707
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Imaging features and safety and efficacy of endovascular stroke treatment: a meta-analysis of individual patient-level data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez-Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henniger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Román, Luis San
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology October 2018 17(10):895-904
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Anaesthetic depth and complications after major surgery: an international, randomised controlled trial
Autorzy :
Shulman, M
Wallace, S
Farrington, C
Gallagher, W
Ditoro, A
Peyton, P
Baulch, S
Dalyell, A
Sidiropoulos, S
Reynolds, J
Rowley, J
Tan, N
McCallum, D
O'Loughlin, E
Wong, S
Owen, K
Sim, I-K
Glazov, L
Coutts, P
Pushpanathan, M
Findlay, V
Paech, M
Cavill, D
Chuan, A
Pope, L
Lucas, J
Robinson, B
Millard, A
Allen, S
Allen, M
McKeown, S
Sivalingam, P
Wilkes, T
Jowett, C
Kearney, A
Bennett, M
Favero, J-P
Sawhney, S
Drummond, K
Osborn, S
Wing, A
Taylor, J
Edwards, M
Reynolds, H
Town, C
Terblanche, N
Challis, M
Seale, R
Button, K
Cotter, R
Stewart, M
Zingerle, N
Hannon, S
Middleton, D
Edgley, C
March, S
McCulloch, T
Wong, G
Jeong, S
Connell, K
Kramer, K
Henderson, G
Ward, V
Buller, Y
Hird, N
Scott, D
Evered, L
Snyder, G
Silbert, B
Corcoran, P
Fitzgerald, E
Said, S
Watson, A
Baby, D
Bolsin, S
Marriott, A
Ives, K
Wakefeld, B-J
Jeffreys, A
Bates, S
Halliwell, R
Elliott, D
Cope, L
Paranthoiene, R
Peng, P
Liu, X
Zhou, X
Jin, X
Liu, H
An, L
Cui, W
Zhang, L
Jia, B
Fang, J
Koo, E
Lo, E
Fung, B
Tsang, M
Lam, L
Pang, E
Lau, V
Choi, G
Tsang, M
Fung, B
Kwok, R
Yau, K
Cheng, B
Lam, C
Lee, E
Buggy, D
Keane, H
Byrne, K
Connolly, C
Ali, M
Cervantes, A
Kumar, K
Dandy, S
Ritchie, L
Kennedy, R
McKellow, M
Read, C
France, D
Truong, H
Chapman, C
Walker, S
Olliff, S
Houston, H
Scott, M
Minchin, I
Moniwa, A
McAlpine, J
Chaddock, M
Gray, L
Czepanski, C
Vinish, S
Buehner, U
Williams, E
Zhou, C
Goodman, L
Bermaat, J
Mans, G
Garden, A
Franks, R
Deiterle, J
Barrett, J
Roubos, S
van Lier, F
Verbrugge, S
Kalkman, C
Dieleman, J
Verdam-Veldkamp, J
van Kampen, A
Pai, A
Sevillano, A
Yeung, J
Melody, T
Atterbury, K
Hough, M
Dukes, S
Williams, S
Milan, Z
Kunst, G
Bhatia, K
MacNab, W
Weaver, E
Moulding, R
Doble, P
Klepsch, P
Self, J
Howes, T
Rees, B
Faulkner, B
Blackburn, J
Crombie, N
Cooper, L
Nair, A
Bell, G
Longfellow, R
Nicholas, C
Garratt, T
Pollard, M
Brown, G
Morrison, G
Lang, A
Dawson, H
MacDonald, M
Martin, T
Niebrzegowska, E
Dias, P
Rao Baikady, R
Jhanji, S
Siddaiah, N
Bird, L
Mittal, R
Nalawaya, P
Sonksen, J
Gidda, R
Wrench, I
Craw, N
Pippard, L
Davies, S
Wright, M
Turan, M
Maheshwari, K
Cohen, B
Saasouh, W
Singh, P
Govindarajan, S
Cuko, E
Marcano, F
Babazade, R
Leung, S
Raza, S
Reville, E
Hanline, C
Ayad, S
Buttar, M
Akhtar, Z
Niazi, A
Saha, P
Morris, A
Lokhande, C
Hassan, M
Honar, H
Bairacharya, G
Saxon, J
Chelnick, D
Carlson, R
Ruiz, J
Wilks, J
Williams, W
Dangler, L
Ifeanyi-Pillette, I
Suarez, J
Erfe, R
Perez, A
Veselis, R
Yang, G
Mehta, M
Pryor, K
Rubin, L
Malhotra, J
Steinkamp, M
Cooke, F
Friedlander, R
Short, Timothy G
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 23-29 November 2019 394(10212):1907-1914
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effect of general anaesthesia on functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke having endovascular thrombectomy versus standard care: a meta-analysis of individual patient data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez- Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henninger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Campbell, Bruce C V
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology January 2018 17(1):47-53
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Extending thrombolysis to 4·5–9 h and wake-up stroke using perfusion imaging: a systematic review and meta-analysis of individual patient data
Autorzy :
Donnan, Geoffrey A.
Davis, Stephen M.
Ma, Henry
Campbell, Bruce C.V.
Churilov, Leonid
Parsons, Mark W.
Yan, Bernard
Mitchell, Peter J.
Yassi, Nawaf
Sharma, Gagan
Desmond, Patricia M.
Oxley, Thomas
Wu, Teddy Y.
Shah, Darshan
Zhao, Henry
Rodrigues, Edrich
Salvaris, Patrick
Alemseged, Fana
Ng, Felix
Williams, Cameron
Ng, Jo-Lyn
Tu, Hans T-H.
McDonald, Amy
Jackson, David
Tsoleridis, Jessica
McCoy, Rachael
Pesavento, Lauren
Weir, Louise
Bivard, Andrew
Kleinig, Timothy J.
Patel, S.
Harvey, J.
Mahadevan, J.
Cheong, E.
Balabanski, Anna
Waters, Michael
Drew, Roy
Cranefield, Jennifer
Wijeratne, Tissa
Mackey, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Low, Essie
Dewey, Helen M.
Bladin, Christopher F.
Loh, Poh Sien
Choi, Philip M.
Coote, Skye
Frost, Tanya
Hogan, K.
Ding, C.
McModie, S.
Zhang, W.W.
Kyndt, Christopher
Moore, A.
Ross, Z.
Liu, J.
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R.
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Garcia-Esperon, Carlos
Kaauwai, Lara
Phan, Thanh G.
Ly, John
Singhal, Shaloo
Clissold, Benjamin
Wong, Kitty
Krause, Martin
Day, Susan
Sturm, Jonathan
O'Brian, Bill
Grimley, Rohan
Thijs, Vincent
Simpson, Marion
Lee-Archer, Matthew
Brodtmann, Amy
Coulton, Bronwyn
Young, Dennis
Wong, Andrew A.
Muller, Claire
Field, Deborah K.
Vallat, W.
Maxwell, Vanessa
Bailey, Peter
Sabet, Arman
Mishra, Sachin
Tan, Meng
George, K.
Barber, P. Alan
Zhao, L.
Meretoja, Atte
Curtze, Sami
Tatlisumak, Turgut
Sibolt, G.
Tiainen, M.
Koivu, M.
Aarnio, K.
Virta, J.
Kasari, O.
Eirola, S.
Sun, M.C.
Chen, T.C.
Chuang, C.S.
Chen, Y.Y.
Lin, C.M.
Ho, S.C.
Hsiao, P.M.
Tsai, C.H.
Huang, W.S.
Yang, Y.W.
Huang, H.Y.
Wang, W.C.
Liu, C.H.
Lu, M.K.
Lu, C.H.
Kung, W.L.
Jiang, S.K.
Wu, Y.H.
Huang, S.C.
Tseng, C.H.
Tseng, L.T.
Guo, Y.C.
Lin, D.
Hsu, C.T.
Kuan, C.W.
Hsu, J.P.
Tsai, H.T.
Suzuki, M.
Sun, Y.
Chen, H.F.
Lu, C.J.
Lin, C.H.
Huang, C.C.
Chu, H.J.
Lee, C.Y.
Chang, W.H.
Lo, Y.C.
Hsu, Y.T.
Chen, C.H.
Sung, P.S.
Ysai, C.L.
Jeng, J.S.
Tang, S.C.
Tsai, L.K.
Yeh, S.J.
Lee, Y.C.
Wang, Y.T.
Chung, T.C.
Hu, C.J.
Chan, L.
Chiou, Y.W.
Lien, L.M.
Yeh, H.L.
Yeh, J.H.
Chen, W.H.
Lau, C.L.
Chang, A.
Lee, I.Y.
Huang, M.Y.
Lee, J.T.
Peng, G.S.
Lim, J.C.
Hsu, Y.D.
Lin, C.C.
Cheng, C.A.
Yen, C.H.
Yang, F.C.
Hsu, C.H.
Sung, Y.F.
Tsai, C.K.
Tsai, C.L.
Hsiao, P.M.
Lee, A.
Hankey, Graeme
Blacker, David
Gerraty, Richard
Chen, C-I.
Hsu, C-S.
Cowley, Elise
McCoy, Rachael
Sallaberger, Michele
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Catherine
Bernhardt, Julie
Carey, Leeanne
Cadilhac, Dominique
Anderson, Craig
Howells, David
Barber, A.
Connelly, Alan
Macleod, Malcolm
O'Collins, Victoria
Wilson, W.
Macaulay, L.
Bendszus, Martin
Bluhmki, Erich
Eschenfelder, Christoph
Hacke, Werner
Molina, Carlos
Leys, Didier
Ringleb, Peter
Schellinger, Peter
Schwab, Stefan
Toni, Danilo
Wahlgren, Nils
Wardlaw, Joanna
Oppenheim, Catherine
Lees, Kennedy R.
Kaste, Markku
von Kummer, Rüdiger
Chatellier, Gilles
Laage, Rico
Nuñez, Xavier
Ehrenkrona, Christina
Svenson, Ann-Sofie
Cove, Lynda
Niederkorn, Kurt
Gruber, Franz
Kapeller, Peter
Mikulik, Robert
Mas, Jean-Louis
Berrouschot, Jörg
Sobesky, Jan
Köhrmann, Martin
Steiner, Thorsten
Kessler, Christof
Fatar, Marc
Dziewas, Rainer
Poli, Sven
Althaus-Knaurer, Katharina
Bovi, Paolo
Rodriguez, Alain L.
Arenillas, Juan F.
Muir, Keith
Veltkamp, Roland
Dixit, Anand
Muddegowda, Girish
Kala, Lalit
De Silva, Deidre A.
Butcher, Kenneth S.
Byrnes, G.
Peeters, Andre
Chalk, J.B.
Fink, John N.
Kimber, Thomas E.
Schultz, David
Hand, Peter J.
Frayne, Judith
Tress, Brian M.
McNeil, John
Burns, R.
Johnston, C.
Williams, M.
Campbell, Bruce C V
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 13-19 July 2019 394(10193):139-147
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Efficacy and safety of minimally invasive surgery with thrombolysis in intracerebral haemorrhage evacuation (MISTIE III): a randomised, controlled, open-label, blinded endpoint phase 3 trial
Autorzy :
Abdul-Rahim, Azmil
Abou-Hamden, Amal
Abraham, Michael
Ahmed, Azam
Alba, Carlos Alarcon
Aldrich, E. Francois
Altschul, David
Amin-Hanjani, Sepideh
Anderson, Doug
Ansari, Safdar
Antezana, David
Ardelt, Agnieszka
Arikan, Fuat
Baguena, Marcelino
Baker, Alexandra
Barrer, Steven J.
Becker, Kyra J.
Bergman, Thomas
Boström, Azize
Braun, Jamie
Brindley, Peter
Broaddus, William C.
Brown, Robert
Buki, Andras
Cao, Bing
Cao, Ying
Carrion-Penagos, Julian
Chalela, Julio
Chang, Tiffany
Chorro, Indalecio Moran
Chowdhry, Shakeel
Corral, Luisa
Csiba, Laszlo
Davies, Jason
Díaz, Alberto Torres
Derdeyn, Colin P.
Diringer, Michael
Dlugash, Rachel
Ecker, Robert
Economas, Tracey
Enriquez, Pedro
Ezer, Erzsebet
Fan, Yuhua
Feng, Hua
Franz, Douglas
Freeman, W. David
Fusco, Matthew
Galicich, Walter
Gelea, Mary Leigh
Goldstein, Joshua
Gonzalez, Alejandro Carrasco
Grabarits, Christina
Greenberg, Steven
Gress, Daryl
Gu, Eugene
Hall, Christiana
Hernandez, Fernando Muñoz
Hoesch, Robert
Hoh, Brian L.
Houser, Jennifer
Hu, Rong
Huang, Yi
Hussain, Mohammed Akbar
Insinga, Salvatore
Jadhav, Ashutosh
Jaffe, Jennifer
Jahromi, Babak S.
Jallo, Jack
James, Michael
James, Robert F.
Jankowitz, Brian
Jeon, Esther
Jichici, Draga
Jonczak, Karin
Jonker, Ben
Karlen, Nicki
Keric, Naureen
Kerz, Thomas
Knopman, Jared
Koenig, Carolyn
Krishnamurthy, Satish
Kumar, Avinash
Kureshi, Inam
Laidlaw, John
Lakhanpal, Arun
Latorre, Julius Gene
Leifer, Dana
Leiphart, James
Lenington, Sarah
Li, Yunke
Lopez, George
Lovick, Darren
Lumenta, Christianto
Luo, Jinbiao
Maas, Matthew B.
MacDonald, Joel
MacKenzie, Larami
Madan, Vikram
Majkowski, Ryan
Major, Otto
Malhorta, Rishi
Malkoff, Marc
Mangat, Halinder
Maswadeh, Ahmed
Matouk, Charles
McArthur, Kate
McCaul, Scott
Medow, Joshua
Mezey, Geza
Mighty, Janet
Miller, David
Mohan, Krishna K.
Muir, Keith
Muñoz, Lorenzo
Nakaji, Peter
Nee, Alex
Nekoovaght-Tak, Saman
Nyquist, Paul
O'Kane, Roddy
Okasha, Mohamed
O'Kelly, Cian
Ostapkovich, Noeleen
Pandey, Aditya
Parry-Jones, Adrian
Perla, Krissia Rivera
Pollack, Ania
Polster, Sean
Pouratian, Nader
Quinn, Terry
Rajajee, Ventatakrishna
Reddy, Kesava
Rehman, Mohammed
Reimer, Ronald
Rincon, Fred
Rybinnik, Igor
Sanchez, Baltasar
Sansing, Lauren
Schneck, Michael
Schuerer, Ludwig
Schul, David
Schweitzer, Jeffrey
Seder, David B.
Seyfried, Donald
Sheth, Kevin
Spiotta, Alejandro
Stechison, Michael
Szabo, Katalin
Tamayo, Gonzalo
Tanczos, Krisztian
Taussky, Philipp
Terry, John
Testai, Fernando
Thomas, Kathrine
Thompson, Carol B.
Thompson, Gregory
Torner, James C.
Tran, Huy
Tucker, Kristi
Ungar, Lior
Varelas, Panos
Vargas, Nataly Montano
Vatter, Hartmut
Venkatasubramanian, Chitra
Vermillion, Krista
Vollmer, Dennis
Wang, Yan
Wang, Ying
Wen, Jiajun
Whitworth, Louis Tony
Willis, Byron
Wrencher, Myriha
Wright, Shawn E.
Xu, Yongge
Yanase, Lisa
Yi, Xuxia
Yu, Zhiyuan
Zomorodi, Ali
Hanley, Daniel F
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 9-15 March 2019 393(10175):1021-1032
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Stroke aetiological classification reliability and effect on trial sample size: systematic review, meta-analysis and statistical modelling
Autorzy :
Azmil H. Abdul-Rahim
David Alexander Dickie
Johann R. Selvarajah
Kennedy R. Lees
Terence J. Quinn
On behalf of VISTA Collaborators
Pokaż więcej
Temat :
Stroke
Classification
Aetiology
Medicine (General)
R5-920
Źródło :
Trials, Vol 20, Iss 1, Pp 1-9 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1186/s13063-019-3222-x; https://doaj.org/toc/1745-6215
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/e50b0f84e8b4459fba6ec03f07ce02bc
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies