Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Khan, Q."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
A New Family of Starlike Functions in a Circular Domain Involving a q-differential Operator
Autorzy :
Arif, M.
Khan, Q.
Sokół, J.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Contemporary Mathematical Analysis (Armenian Academy of Sciences). 54(6):339-346
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Investigation of impact of environmental changes on precipitation pattern of Pakistan
Autorzy :
Ghumman, A. R.
Hassan, I.
Khan, Q. U. Z.
Kamal, M. A.
Pokaż więcej
Źródło :
Environmental Monitoring and Assessment: An International Journal Devoted to Progress in the Use of Monitoring Data in Assessing Environmental Risks to Man and the Environment. June 2013 185(6):4897-4905
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies