Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Kim, J.H."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Non-Isothermal Crystallisation of GF/PP Composites: Effect of Sizing, Fibre Volume and Modified PP
Autorzy :
Kim, J.H.
Douillard, A.
Vautrin, A.
Chabcrt, B.
Pokaż więcej
Temat :
Materials of engineering and construction. Mechanics of materials
TA401-492
Źródło :
Science and Engineering of Composite Materials, Vol 4, Iss 4, Pp 231-238 (1995)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/0792-1233; https://doaj.org/toc/2191-0359
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/6545b8227d1f4ebea027249964ca56a0
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Modelling of Non-Isothermal Crystallization of Polypropylene/Glass Fiber Composites
Autorzy :
Kim, J.H.
Douillard, A.
Vautrin, A.
Chabert, B.
Pokaż więcej
Temat :
Materials of engineering and construction. Mechanics of materials
TA401-492
Źródło :
Science and Engineering of Composite Materials, Vol 4, Iss 1, Pp 3-10 (1995)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/0792-1233; https://doaj.org/toc/2191-0359
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/478d686044024add9eb3e3c2a4967a18
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Graphite Nanosheet Exfoliation From Graphite Flakes Through Functionalization Using Phthalic Acid
Autorzy :
Kim J.H.
Lee J.-H.
Pokaż więcej
Temat :
Exfoliation
Graphite nanosheet
Functionalization
Grafting molecule
Friedel-Crafts acylation
Mining engineering. Metallurgy
TN1-997
Materials of engineering and construction. Mechanics of materials
TA401-492
Źródło :
Archives of Metallurgy and Materials, Vol 60, Iss 2, Pp 1251-1255 (2015)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.degruyter.com/view/j/amm.2015.60.issue-2/amm-2015-0108/amm-2015-0108.xml?format=INT; https://doaj.org/toc/2300-1909
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/b7b3d72126324ebf88e868b6819233b4
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Environmental contamination in the isolation rooms of COVID-19 patients with severe pneumonia requiring mechanical ventilation or high-flow oxygen therapy.
Autorzy :
Ahn, J.Y.
An, S.
Sohn, Y.
Cho, Y.
Hyun, J.H.
Baek, Y.J.
Kim, M.H.
Jeong, S.J.
Kim, J.H.
Ku, N.S.
Yeom, J.-S.
Smith, D.M.
Lee, H.
Yong, D.
Lee, Y.-J.
Kim, J.W.
Kim, H.R.
Hwang, J.
Choi, J.Y.
Ahn, Jin Young
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Hospital Infection; Nov2020, Vol. 106 Issue 3, p570-576, 7p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Study of J/ψ meson production inside jets in pp collisions at √s = 8 TeV
Autorzy :
Sirunyan, A.M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Ambrogi, F.
Bergauer, T.
Brandstetter, J.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Escalante Del Valle, A.
Flechl, M.
Frühwirth, R.
Jeitler, M.
Krammer, N.
Krätschmer, I.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulec, I.
Rad, N.
Schieck, J.
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Spitzbart, D.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.
Zarucki, M.
Drugakov, V.
Mossolov, V.
Suarez Gonzalez, J.
Darwish, M.R.
De Wolf, E.A.
Di Croce, D.
Janssen, X.
Lelek, A.
Pieters, M.
Rejeb Sfar, H.
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Putte, S.
Van Remortel, N.
Blekman, F.
Bols, E.S.
Chhibra, S.S.
D'Hondt, J.
De Clercq, J.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Python, Q.
Skovpen, K.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Beghin, D.
Bilin, B.
Brun, H.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dorney, B.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A.K.
Popov, A.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Khvastunov, I.
Niedziela, M.
Roskas, C.
Trocino, D.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Zaganidis, N.
Bondu, O.
Bruno, G.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Giammanco, A.
Lemaitre, V.
Magitteri, A.
Prisciandaro, J.
Saggio, A.
Vidal Marono, M.
Vischia, P.
Zobec, J.
Alves, F.L.
Alves, G.A.
Correia Silva, G.
Hensel, C.
Moraes, A.
Rebello Teles, P.
Belchior Batista Das Chagas, E.
Carvalho, W.
Chinellato, J.
Coelho, E.
Da Costa, E.M.
Da Silveira, G.G.
De Jesus Damiao, D.
De Oliveira Martins, C.
Fonseca De Souza, S.
Huertas Guativa, L.M.
Malbouisson, H.
Martins, J.
Matos Figueiredo, D.
Medina Jaime, M.
Melo De Almeida, M.
Mora Herrera, C.
Mundim, L.
Nogima, H.
Prado Da Silva, W.L.
Sanchez Rosas, L.J.
Santoro, A.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Tonelli Manganote, E.J.
Torres Da Silva De Araujo, F.
Vilela Pereira, A.
Bernardes, C.A.
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T.R.
Gregores, E.M.
Lemos, D.S.
Mercadante, P.G.
Novaes, S.F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Bonchev, M.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Fang, W.
Gao, X.
Yuan, L.
Hu, Z.
Wang, Y.
Ahmad, M.
Chen, G.M.
Chen, H.S.
Chen, M.
Jiang, C.H.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.
Shaheen, S.M.
Spiezia, A.
Tao, J.
Yazgan, E.
Zhang, H.
Zhang, S.
Zhao, J.
Agapitos, A.
Ban, Y.
Chen, G.
Levin, A.
Li, J.
Li, L.
Li, Q.
Mao, Y.
Qian, S.J.
Wang, D.
Wang, Q.
Xiao, M.
Avila, C.
Cabrera, A.
Florez, C.
González Hernández, C.F.
Segura Delgado, M.A.
Mejia Guisao, J.
Ruiz Alvarez, J.D.
Salazar González, C.A.
Vanegas Arbelaez, N.
Giljanović, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ceci, S.
Ferencek, D.
Kadija, K.
Mesic, B.
Roguljic, M.
Starodumov, A.
Susa, T.
Ather, M.W.
Attikis, A.
Erodotou, E.
Ioannou, A.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P.A.
Rykaczewski, H.
Tsiakkouri, D.
Finger, M.
Finger, M., Jr.
Kveton, A.
Tomsa, J.
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Assran, Y.
Elgammal, S.
Bhowmik, S.
Carvalho Antunes De Oliveira, A.
Dewanjee, R.K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Forthomme, L.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Heikkilä, J.K.
Järvinen, T.
Karimäki, V.
Kim, M.S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Laurila, S.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Mäenpää, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Fabbro, B.
Faure, J.L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Jarry, P.
Leloup, C.
Locci, E.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M.Ö.
Savoy-Navarro, A.
Titov, M.
Ahuja, S.
Amendola, C.
Beaudette, F.
Busson, P.
Charlot, C.
Diab, B.
Falmagne, G.
Granier de Cassagnac, R.
Kucher, I.
Lobanov, A.
Martin Perez, C.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J.B.
Sirois, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.
Andrea, J.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E.C.
Collard, C.
Conte, E.
Fontaine, J.-C.
Gelé, D.
Goerlach, U.
Jansová, M.
Le Bihan, A.-C.
Tonon, N.
Van Hove, P.
Gadrat, S.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Camen, C.
Carle, A.
Chanon, N.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Jain, Sa.
Lagarde, F.
Laktineh, I.B.
Lattaud, H.
Lesauvage, A.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Sordini, V.
Torterotot, L.
Touquet, G.
Vander Donckt, M.
Viret, S.
Toriashvili, T.
Bagaturia, I.
Autermann, C.
Feld, L.
Kiesel, M.K.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Preuten, M.
Rauch, M.P.
Schomakers, C.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Wittmer, B.
Albert, A.
Erdmann, M.
Erdweg, S.
Esch, T.
Fischer, B.
Ghosh, S.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Mocellin, G.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Pook, T.
Pozdnyakov, A.
Quast, T.
Radziej, M.
Rath, Y.
Reithler, H.
Rieger, M.
Roemer, J.
Schmidt, A.
Schuler, S.C.
Sharma, A.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Flügge, G.
Haj Ahmad, W.
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Müller, T.
Nehrkorn, A.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.
Aldaya Martin, M.
Asmuss, P.
Babounikau, I.
Bakhshiansohi, H.
Beernaert, K.
Behnke, O.
Behrens, U.
Bermúdez Martínez, A.
Bertsche, D.
Bin Anuar, A.A.
Borras, K.
Botta, V.
Campbell, A.
Cardini, A.
Connor, P.
Consuegra Rodríguez, S.
Contreras-Campana, C.
Danilov, V.
De Wit, A.
Defranchis, M.M.
Diez Pardos, C.
Domínguez Damiani, D.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Eichhorn, T.
Elwood, A.
Eren, E.
Gallo, E.
Geiser, A.
Grados Luyando, J.M.
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Haranko, M.
Harb, A.
Jafari, A.
Jomhari, N.Z.
Jung, H.
Kasem, A.
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Keaveney, J.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Leonard, J.
Lidrych, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A.B.
Meyer, M.
Missiroli, M.
Mittag, G.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Myronenko, V.
Pérez Adán, D.
Pflitsch, S.K.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scheurer, V.
Schütze, P.
Schwanenberger, C.
Shevchenko, R.
Singh, A.
Tholen, H.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
Van De Klundert, M.
Van Onsem, G.P.
Walsh, R.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Zenaiev, O.
Zlebcik, R.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
Blobel, V.
Dreyer, T.
Ebrahimi, A.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Gonzalez, D.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kovalchuk, N.
Kurz, S.
Kutzner, V.
Lange, J.
Lange, T.
Malara, A.
Multhaup, J.
Niemeyer, C.E.N.
Perieanu, A.
Reimers, A.
Rieger, O.
Scharf, C.
Schleper, P.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Stober, F.M.
Stöver, M.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Akbiyik, M.
Barth, C.
Baselga, M.
Baur, S.
Berger, T.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
El Morabit, K.
Faltermann, N.
Giffels, M.
Goldenzweig, P.
Gottmann, A.
Harrendorf, M.A.
Hartmann, F.
Husemann, U.
Kudella, S.
Mitra, S.
Mozer, M.U.
Müller, D.
Müller, Th.
Musich, M.
Nürnberg, A.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Schröder, M.
Shvetsov, I.
Simonis, H.J.
Ulrich, R.
Wassmer, M.
Weber, M.
Wöhrmann, C.
Wolf, R.
Anagnostou, G.
Asenov, P.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Paspalaki, G.
Diamantopoulou, M.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Manousakis-katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Stakia, A.
Theofilatos, K.
Vellidis, K.
Vourliotis, E.
Bakas, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Mallios, S.
Manitara, K.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Triantis, F.A.
Tsitsonis, D.
Bartók, M.
Chudasama, R.
Csanad, M.
Major, P.
Mandal, K.
Mehta, A.
Nagy, M.I.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G.I.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.
Sikler, F.
Vámi, T.Á.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.
Makovec, A.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Raics, P.
Teyssier, D.
Trocsanyi, Z.L.
Ujvari, B.
Csorgo, T.
Metzger, W.J.
Nemes, F.
Novak, T.
Choudhury, S.
Komaragiri, J.R.
Tiwari, P.C.
Bahinipati, S.
Kar, C.
Kole, G.
Mal, P.
Muraleedharan Nair Bindhu, V.K.
Nayak, A.
Sahoo, D.K.
Swain, S.K.
Bansal, S.
Beri, S.B.
Bhatnagar, V.
Chauhan, S.
Chawla, R.
Dhingra, N.
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kaur, S.
Kumari, P.
Lohan, M.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sharma, S.
Singh, J.B.
Virdi, A.K.
Walia, G.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B.C.
Garg, R.B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, Ashok
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, Aashaq
Sharma, R.
Bhardwaj, R.
Bharti, M.
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhawandeep, U.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Maity, M.
Mondal, K.
Nandan, S.
Purohit, A.
Rout, P.K.
Saha, G.
Sarkar, S.
Sarkar, T.
Sharan, M.
Singh, B.
Thakur, S.
Behera, P.K.
Kalbhor, P.
Muhammad, A.
Pujahari, P.R.
Sikdar, A.K.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mishra, D.K.
Netrakanti, P.K.
Pant, L.M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Bhat, M.A.
Dugad, S.
Mohanty, G.B.
Sur, N.
Kumar Verma, R.
Banerjee, S.
Chatterjee, S.
Das, P.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Sahoo, N.
Sawant, S.
Dube, S.
Hegde, V.
Kansal, B.
Kapoor, A.
Kothekar, K.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Chenarani, S.
Eskandari Tadavani, E.
Etesami, S.M.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Naseri, M.
Rezaei Hosseinabadi, F.
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Aly, R.
Calabria, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
Cristella, L.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Di Florio, A.
Fiore, L.
Gelmi, A.
Iaselli, G.
Ince, M.
Lezki, S.
Maggi, G.
Maggi, M.
Miniello, G.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Radogna, R.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Braibant-Giacomelli, S.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F.R.
Ciocca, C.
Codispoti, G.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G.M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fontanesi, E.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Iemmi, F.
Lo Meo, S.
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F.L.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A.M.
Rovelli, T.
Siroli, G.P.
Tosi, N.
Albergo, S.
Costa, S.
Di Mattia, A.
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Cassese, A.
Ceccarelli, R.
Chatterjee, K.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D'Alessandro, R.
Focardi, E.
Latino, G.
Lenzi, P.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Piccolo, D.
Bozzo, M.
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Beschi, A.
Brivio, F.
Ciriolo, V.
Di Guida, S.
Dinardo, M.E.
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Guzzi, L.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Menasce, D.
Monti, F.
Moroni, L.
Ortona, G.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
Tabarelli de Fatis, T.
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Cavallo, N.
De Iorio, A.
Di Crescenzo, A.
Fabozzi, F.
Fienga, F.
Galati, G.
Iorio, A.O.M.
Lista, L.
Meola, S.
Paolucci, P.
Rossi, B.
Sciacca, C.
Voevodina, E.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.
Boletti, A.
Bragagnolo, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Gozzelino, A.
Hoh, S.Y.
Lujan, P.
Margoni, M.
Meneguzzo, A.T.
Pazzini, J.
Presilla, M.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Tiko, A.
Tosi, M.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zumerle, G.
Braghieri, A.
Fiorina, D.
Montagna, P.
Ratti, S.P.
Re, V.
Ressegotti, M.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Biasini, M.
Bilei, G.M.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Leonardi, R.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Castaldi, R.
Ciocci, M.A.
Dell'Orso, R.
Fedi, G.
Giannini, L.
Giassi, A.
Grippo, M.T.
Ligabue, F.
Manca, E.
Mandorli, G.
Messineo, A.
Palla, F.
Rizzi, A.
Rolandi, G.
Roy Chowdhury, S.
Scribano, A.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Turini, N.
Venturi, A.
Verdini, P.G.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Del Re, D.
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Longo, E.
Marzocchi, B.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Quaranta, C.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Soffi, L.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Bellora, A.
Biino, C.
Cappati, A.
Cartiglia, N.
Cometti, S.
Costa, M.
Covarelli, R.
Demaria, N.
Kiani, B.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M.M.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Pinna Angioni, G.L.
Romero, A.
Ruspa, M.
Sacchi, R.
Salvatico, R.
Sola, V.
Solano, A.
Soldi, D.
Staiano, A.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.
Della Ricca, G.
Vazzoler, F.
Zanetti, A.
Kim, B.
Kim, D.H.
Kim, G.N.
Lee, J.
Lee, S.W.
Moon, C.S.
Oh, Y.D.
Pak, S.I.
Sekmen, S.
Son, D.C.
Yang, Y.C.
Kim, H.
Moon, D.H.
Oh, G.
Francois, B.
Kim, T.J.
Park, J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Gyun, D.
Ha, S.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K.S.
Lim, J.
Park, S.K.
Roh, Y.
Yoo, J.
Goh, J.
Kim, H.S.
Almond, J.
Bhyun, J.H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J.S.
Lee, H.
Lee, S.
Nam, K.
Oh, M.
Oh, S.B.
Radburn-Smith, B.C.
Yang, U.K.
Yoo, H.D.
Yoon, I.
Yu, G.B.
Jeon, D.
Kim, J.H.
Lee, J.S.H.
Park, I.C.
Watson, I.
Choi, Y.
Hwang, C.
Jeong, Y.
Lee, Y.
Yu, I.
Veckalns, V.
Dudenas, V.
Juodagalvis, A.
Tamulaitis, G.
Vaitkus, J.
Ibrahim, Z.A.
Mohamad Idris, F.
Wan Abdullah, W.A.T.
Yusli, M.N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J.F.
Castaneda Hernandez, A.
Murillo Quijada, J.A.
Valencia Palomo, L.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Heredia-De La Cruz, I.
Lopez-Fernandez, R.
Sanchez-Hernandez, A.
Carrillo Moreno, S.
Oropeza Barrera, C.
Ramirez-Garcia, M.
Vazquez Valencia, F.
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H.A.
Uribe Estrada, C.
Morelos Pineda, A.
Mijuskovic, J.
Raicevic, N.
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P.H.
Ahmad, A.
Hassan, Q.
Hoorani, H.R.
Khan, W.A.
Shah, M.A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Misiura, M.
Olszewski, M.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Di Francesco, A.
Faccioli, P.
Galinhas, B.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Seixas, J.
Shchelina, K.
Strong, G.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Bunin, P.
Ershov, Y.
Gavrilenko, M.
Golunov, A.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavine, V.
Kozlov, G.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Voytishin, N.
Yuldashev, B.S.
Zarubin, A.
Chtchipounov, L.
Golovtcov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.
Kuznetsova, E.
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Nikitenko, A.
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Bychkova, O.
Chistov, R.
Danilov, M.
Polikarpov, S.
Tarkovskii, E.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Dubinin, M.
Dudko, L.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Barnyakov, A.
Blinov, V.
Dimova, T.
Kardapoltsev, L.
Skovpen, Y.
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Kachanov, V.
Konstantinov, D.
Mandrik, P.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Slabospitskii, S.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Iuzhakov, A.
Okhotnikov, V.
Borchsh, V.
Ivanchenko, V.
Tcherniaev, E.
Adzic, P.
Cirkovic, P.
Devetak, D.
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Stojanovic, M.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Álvarez Fernández, A.
Bachiller, I.
Barrio Luna, M.
Brochero Cifuentes, J.A.
Carrillo Montoya, C.A.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernandez Bedoya, C.
Fernández Ramos, J.P.
Flix, J.
Fouz, M.C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J.M.
Josa, M.I.
Moran, D.
Navarro Tobar, Á.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Soares, M.S.
Triossi, A.
Willmott, C.
Albajar, C.
de Trocóniz, J.F.
Reyes-Almanza, R.
Alvarez Gonzalez, B.
Cuevas, J.
Erice, C.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
González Fernández, J.R.
Palencia Cortezon, E.
Rodríguez Bouza, V.
Sanchez Cruz, S.
Cabrillo, I.J.
Calderon, A.
Chazin Quero, B.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernández Manteca, P.J.
García Alonso, A.
Gomez, G.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Russo, L.
Scodellaro, L.
Trevisani, N.
Vila, I.
Vizan Garcia, J.M.
Malagalage, K.
Dharmaratna, W.G.D.
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Ball, A.H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bocci, A.
Bortignon, P.
Bossini, E.
Botta, C.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Caratelli, A.
Cerminara, G.
Chapon, E.
Cucciati, G.
d'Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
Daponte, V.
David, A.
Davignon, O.
De Roeck, A.
Deelen, N.
Deile, M.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Fallavollita, F.
Fasanella, D.
Fiorendi, S.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gilbert, A.
Gill, K.
Glege, F.
Gruchala, M.
Guilbaud, M.
Gulhan, D.
Hegeman, J.
Heidegger, C.
Iiyama, Y.
Innocente, V.
Janot, P.
Karacheban, O.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Krammer, M.
Lange, C.
Lecoq, P.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Massironi, A.
Meijers, F.
Merlin, J.A.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Ngadiuba, J.
Niedziela, J.
Nourbakhsh, S.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Pitters, F.M.
Rabady, D.
Racz, A.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Silva, P.
Snoeys, W.
Sphicas, P.
Steggemann, J.
Summers, S.
Tavolaro, V.R.
Treille, D.
Tsirou, A.
Vartak, A.
Verzetti, M.
Zeuner, W.D.
Caminada, L.
Deiters, K.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H.C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Wiederkehr, S.A.
Backhaus, M.
Berger, P.
Chernyavskaya, N.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Gómez Espinosa, T.A.
Grab, C.
Hits, D.
Klijnsma, T.
Lustermann, W.
Manzoni, R.A.
Marionneau, M.
Meinhard, M.T.
Micheli, F.
Musella, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pauss, F.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Pigazzini, S.
Ratti, M.G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D.A.
Schönenberger, M.
Shchutska, L.
Vesterbacka Olsson, M.L.
Wallny, R.
Zhu, D.H.
Aarrestad, T.K.
Amsler, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M.F.
De Cosa, A.
Del Burgo, R.
Donato, S.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Mikuni, V.M.
Neutelings, I.
Rauco, G.
Robmann, P.
Salerno, D.
Schweiger, K.
Seitz, C.
Takahashi, Y.
Wertz, S.
Zucchetta, A.
Doan, T.H.
Kuo, C.M.
Lin, W.
Roy, A.
Yu, S.S.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K.F.
Chen, P.H.
Hou, W.-S.
Li, Y.y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Asavapibhop, B.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Suwonjandee, N.
Bat, A.
Boran, F.
Celik, A.
Cerci, S.
Damarseckin, S.
Demiroglu, Z.S.
Dolek, F.
Dozen, C.
Dumanoglu, I.
Gokbulut, G.
Gurpinar Guler, E.
Guler, Y.
Hos, I.
Isik, C.
Kangal, E.E.
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Oglakci, M.
Onengut, G.
Ozdemir, K.
Ozturk, S.
Polatoz, A.
Simsek, A.E.
Tok, U.G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I.S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.
Karapinar, G.
Yalvac, M.
Atakisi, I.O.
Gülmez, E.
Kaya, M.
Kaya, O.
Kaynak, B.
Özçelik, Ö.
Tekten, S.
Yetkin, E.A.
Cakir, A.
Cankocak, K.
Komurcu, Y.
Sen, S.
Ozkorucuklu, S.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Ball, F.
Bhal, E.
Bologna, S.
Brooke, J.J.
Burns, D.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G.P.
Heath, H.F.
Kreczko, L.
Paramesvaran, S.
Penning, B.
Sakuma, T.
Seif El Nasr-Storey, S.
Smith, V.J.
Taylor, J.
Titterton, A.
Bell, K.W.
Brew, C.
Brown, R.M.
Cieri, D.
Cockerill, D.J.A.
Coughlan, J.A.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D.M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C.H.
Thea, A.
Tomalin, I.R.
Williams, T.
Womersley, W.J.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
GurpreetSingh, C.H.A.H.A.L.
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Della Negra, M.
Di Maria, R.
Everaerts, P.
Hall, G.
Iles, G.
James, T.
Komm, M.
Laner, C.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Milosevic, V.
Nash, J.
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D.M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Stoye, M.
Strebler, T.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.
Wardle, N.
Winterbottom, D.
Wright, J.
Zecchinelli, A.G.
Zenz, S.C.
Cole, J.E.
Hobson, P.R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Mackay, C.K.
Morton, A.
Reid, I.D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Call, K.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Madrid, C.
McMaster, B.
Pastika, N.
Smith, C.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Vargas Hernandez, A.M.
Buccilli, A.
Cooper, S.I.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Arcaro, D.
Demiragli, Z.
Gastler, D.
Girgis, S.
Pinna, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
Sperka, D.
Suarez, I.
Sulak, L.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.
Cutts, D.
Duh, Y.t.
Hadley, M.
Hakala, J.
Heintz, U.
Hogan, J.M.
Kwok, K.H.M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Mao, Z.
Narain, M.
Sagir, S.
Syarif, R.
Usai, E.
Yu, D.
Zhang, W.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P.T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Jensen, F.
Ko, W.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shi, M.
Taylor, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Wang, Z.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Bravo, C.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Florent, A.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Mccoll, N.
Nash, W.A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Stone, B.
Valuev, V.
Burt, K.
Chen, Y.
Clare, R.
Gary, J.W.
Ghiasi Shirazi, S.M.A.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Kennedy, E.
Long, O.R.
Olmedo Negrete, M.
Paneva, M.I.
Si, W.
Wang, L.
Wimpenny, S.
Yates, B.R.
Zhang, Y.
Branson, J.G.
Cittolin, S.
Derdzinski, M.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Hashemi, B.
Klein, D.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sharma, V.
Tadel, M.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Zevi Della Porta, G.
Amin, N.
Bhandari, R.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dutta, V.
Franco Sevilla, M.
Gouskos, L.
Incandela, J.
Marsh, B.
Mei, H.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Richman, J.
Sarica, U.
Stuart, D.
Wang, S.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Lawhorn, J.M.
Lu, N.
Mao, J.
Newman, H.B.
Nguyen, T.Q.
Pata, J.
Spiropulu, M.
Vlimant, J.R.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R.Y.
Andrews, M.B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Russ, J.
Sun, M.
Vorobiev, I.
Weinberg, M.
Cumalat, J.P.
Ford, W.T.
Johnson, A.
MacDonald, E.
Mulholland, T.
Patel, R.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K.A.
Wagner, S.R.
Alexander, J.
Chaves, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Datta, A.
Frankenthal, A.
Mcdermott, K.
Patterson, J.R.
Quach, D.
Rinkevicius, A.
Ryd, A.
Tan, S.M.
Tao, Z.
Thom, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Bauerdick, L.A.T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P.C.
Burkett, K.
Butler, J.N.
Canepa, A.
Cerati, G.B.
Cheung, H.W.K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Duarte, J.
Elvira, V.D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
AllisonReinsvold, Hall
Hanlon, J.
Harris, R.M.
Hasegawa, S.
Heller, R.
Hirschauer, J.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klima, B.
Kortelainen, M.J.
Kreis, B.
Lammel, S.
Lewis, J.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Marraffino, J.M.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O'Dell, V.
Papadimitriou, V.
Pedro, K.
Pena, C.
Rakness, G.
Ravera, F.
Ristori, L.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spalding, W.J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Strobbe, N.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N.V.
Uplegger, L.
Vaandering, E.W.
Vernieri, C.
Vidal, R.
Wang, M.
Weber, H.A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Brinkerhoff, A.
Cadamuro, L.
Carnes, A.
Cherepanov, V.
Curry, D.
Errico, F.
Field, R.D.
Gleyzer, S.V.
Joshi, B.M.
Kim, M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K.H.
Ma, P.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Rosenzweig, D.
Shi, K.
Wang, J.
Zuo, X.
Joshi, Y.R.
Adams, T.
Askew, A.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K.F.
Khurana, R.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Perry, T.
Prosper, H.
Schiber, C.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M.M.
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M.R.
Apanasevich, L.
Berry, D.
Betts, R.R.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C.E.
Hangal, D.A.
Hofman, D.J.
Jung, K.
Mills, C.
Roy, T.
Tonjes, M.B.
Varelas, N.
Viinikainen, J.
Wang, H.
Wang, X.
Wu, Z.
Alhusseini, M.
Bilki, B.
Clarida, W.
Dilsiz, K.
Durgut, S.
Gandrajula, R.P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Köseyan, O.K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.
Onel, Y.
Ozok, F.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Blumenfeld, B.
Cocoros, A.
Eminizer, N.
Fehling, D.
Feng, L.
Gritsan, A.V.
Hung, W.T.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Swartz, M.
Baldenegro Barrera, C.
Baringer, P.
Bean, A.
Boren, S.
Bowen, J.
Bylinkin, A.
Isidori, T.
Khalil, S.
King, J.
Krintiras, G.
Kropivnitskaya, A.
Lindsey, C.
Majumder, D.
Mcbrayer, W.
Minafra, N.
Murray, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Tapia Takaki, J.D.
Williams, J.
Wilson, G.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mendis, D.R.
Mitchell, T.
Modak, A.
Mohammadi, A.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S.C.
Feng, Y.
Hadley, N.J.
Jabeen, S.
Jeng, G.Y.
Kellogg, R.G.
Kunkle, J.
Mignerey, A.C.
Nabili, S.
Ricci-Tam, F.
Seidel, M.
Shin, Y.H.
Skuja, A.
Tonwar, S.C.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Baty, A.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I.A.
D'Alfonso, M.
Gomez Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hsu, D.
Hu, M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Lee, Y.-J.
Luckey, P.D.
Maier, B.
Marini, A.C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G.S.F.
Sumorok, K.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, T.W.
Wyslouch, B.
Benvenuti, A.C.
Chatterjee, R.M.
Evans, A.
Guts, S.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Rusack, R.
Wadud, M.A.
Acosta, J.G.
Oliveros, S.
Bloom, K.
Claes, D.R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Gonzalez Suarez, R.
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Siado, J.E.
Snow, G.R.
Stieger, B.
Tabb, W.
Agarwal, G.
Harrington, C.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Nguyen, D.
Parker, A.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Madigan, G.
Morse, D.M.
Orimoto, T.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bueghly, J.
Gunter, T.
Hahn, K.A.
Odell, N.
Schmitt, M.H.
Sung, K.
Trovato, M.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Karmgard, D.J.
Lannon, K.
Li, W.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
Meng, F.
Mueller, C.
Musienko, Y.
Planer, M.
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Smith, G.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Woodard, A.
Alimena, J.
Bylsma, B.
Durkin, L.S.
Flowers, S.
Francis, B.
Hill, C.
Ji, W.
Lefeld, A.
Ling, T.Y.
Winer, B.L.
Cooperstein, S.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Hardenbrook, J.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M.T.
Luo, J.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Salfeld-Nebgen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Norberg, S.
Barker, A.
Barnes, V.E.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A.W.
Khatiwada, A.
Mahakud, B.
Miller, D.H.
Negro, G.
Neumeister, N.
Peng, C.C.
Piperov, S.
Qiu, H.
Schulte, J.F.
Sun, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Cheng, T.
Dolen, J.
Parashar, N.
Ecklund, K.M.
Freed, S.
Geurts, F.J.M.
Kilpatrick, M.
Kumar, Arun
Padley, B.P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Rorie, J.
Shi, W.
Stahl Leiton, A.G.
Tu, Z.
Zhang, A.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J.L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Tan, P.
Taus, R.
Chiarito, B.
Chou, J.P.
Gandrakota, A.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Kyriacou, S.
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Saka, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Acharya, H.
Delannoy, A.G.
Riley, G.
Spanier, S.
Bouhali, O.
Dalchenko, M.
De Mattia, M.
Delgado, A.
Dildick, S.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.
Luo, S.
Marley, D.
Mueller, R.
Overton, D.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
De Guio, F.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Whitbeck, A.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Verweij, M.
Arenton, M.W.
Barria, P.
Cox, B.
Cummings, G.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Neu, C.
Tannenwald, B.
Wolfe, E.
Xia, F.
Harr, R.
Karchin, P.E.
Poudyal, N.
Sturdy, J.
Thapa, P.
Bose, T.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Carlsmith, D.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Dodd, L.
Fiori, F.
Galloni, C.
Gomber, B.
He, H.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Klabbers, P.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Long, K.
Loveless, R.
Madhusudanan Sreekala, J.
Ruggles, T.
Savin, A.
Smith, W.H.
Teague, D.
Trembath-Reichert, S.
Woods, N.
Pokaż więcej
Temat :
ddc:530
Physics
Źródło :
Physics letters / B, 804, Article: 135409
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Measurement of the t$\bar{t}$b$\bar{b}$ production cross section in the all-jet final state in pp collisions at √s = 13 TeV
Autorzy :
Sirunyan, A.M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Ambrogi, F.
Bergauer, T.
Brandstetter, J.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Escalante Del Valle, A.
Flechl, M.
Frühwirth, R.
Jeitler, M.
Krammer, N.
Krätschmer, I.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulec, I.
Rad, N.
Schieck, J.
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Spitzbart, D.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.
Zarucki, M.
Drugakov, V.
Mossolov, V.
Suarez Gonzalez, J.
Darwish, M.R.
De Wolf, E.A.
Di Croce, D.
Janssen, X.
Lelek, A.
Pieters, M.
Rejeb Sfar, H.
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Putte, S.
Van Remortel, N.
Blekman, F.
Bols, E.S.
Chhibra, S.S.
D'Hondt, J.
De Clercq, J.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Python, Q.
Skovpen, K.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Beghin, D.
Bilin, B.
Brun, H.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dorney, B.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A.K.
Popov, A.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Khvastunov, I.
Niedziela, M.
Roskas, C.
Trocino, D.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Zaganidis, N.
Bondu, O.
Bruno, G.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Giammanco, A.
Lemaitre, V.
Magitteri, A.
Prisciandaro, J.
Saggio, A.
Vidal Marono, M.
Vischia, P.
Zobec, J.
Alves, F.L.
Alves, G.A.
Correia Silva, G.
Hensel, C.
Moraes, A.
Rebello Teles, P.
Belchior Batista Das Chagas, E.
Carvalho, W.
Chinellato, J.
Coelho, E.
Da Costa, E.M.
Da Silveira, G.G.
De Jesus Damiao, D.
De Oliveira Martins, C.
Fonseca De Souza, S.
Huertas Guativa, L.M.
Malbouisson, H.
Martins, J.
Matos Figueiredo, D.
Medina Jaime, M.
Melo De Almeida, M.
Mora Herrera, C.
Mundim, L.
Nogima, H.
Prado Da Silva, W.L.
Sanchez Rosas, L.J.
Santoro, A.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Tonelli Manganote, E.J.
Torres Da Silva De Araujo, F.
Vilela Pereira, A.
Bernardes, C.A.
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T.R.
Gregores, E.M.
Lemos, D.S.
Mercadante, P.G.
Novaes, S.F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Bonchev, M.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Fang, W.
Gao, X.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Chen, G.M.
Chen, H.S.
Chen, M.
Jiang, C.H.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.
Shaheen, S.M.
Spiezia, A.
Tao, J.
Yazgan, E.
Zhang, H.
Zhang, S.
Zhao, J.
Agapitos, A.
Ban, Y.
Chen, G.
Levin, A.
Li, J.
Li, L.
Li, Q.
Mao, Y.
Qian, S.J.
Wang, D.
Wang, Q.
Hu, Z.
Wang, Y.
Xiao, M.
Avila, C.
Cabrera, A.
Florez, C.
González Hernández, C.F.
Segura Delgado, M.A.
Mejia Guisao, J.
Ruiz Alvarez, J.D.
Salazar González, C.A.
Vanegas Arbelaez, N.
Giljanović, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ceci, S.
Ferencek, D.
Kadija, K.
Mesic, B.
Roguljic, M.
Starodumov, A.
Susa, T.
Ather, M.W.
Attikis, A.
Erodotou, E.
Ioannou, A.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P.A.
Rykaczewski, H.
Tsiakkouri, D.
Finger, M.
Finger, M., Jr.
Kveton, A.
Tomsa, J.
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Abdalla, H.
Salama, E.
Bhowmik, S.
Carvalho Antunes De Oliveira, A.
Dewanjee, R.K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Forthomme, L.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Heikkilä, J.K.
Järvinen, T.
Karimäki, V.
Kim, M.S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Laurila, S.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Mäenpää, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Fabbro, B.
Faure, J.L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Jarry, P.
Leloup, C.
Locci, E.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M.Ö.
Savoy-Navarro, A.
Titov, M.
Ahuja, S.
Amendola, C.
Beaudette, F.
Busson, P.
Charlot, C.
Diab, B.
Falmagne, G.
Granier de Cassagnac, R.
Kucher, I.
Lobanov, A.
Martin Perez, C.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J.B.
Sirois, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.
Andrea, J.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E.C.
Collard, C.
Conte, E.
Fontaine, J.-C.
Gelé, D.
Goerlach, U.
Jansová, M.
Le Bihan, A.-C.
Tonon, N.
Van Hove, P.
Gadrat, S.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Camen, C.
Carle, A.
Chanon, N.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Jain, Sa.
Lagarde, F.
Laktineh, I.B.
Lattaud, H.
Lesauvage, A.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Sordini, V.
Torterotot, L.
Touquet, G.
Vander Donckt, M.
Viret, S.
Adamov, G.
Tsamalaidze, Z.
Autermann, C.
Feld, L.
Kiesel, M.K.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Preuten, M.
Rauch, M.P.
Schomakers, C.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Wittmer, B.
Albert, A.
Erdmann, M.
Fischer, B.
Ghosh, S.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Mocellin, G.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Pook, T.
Pozdnyakov, A.
Quast, T.
Radziej, M.
Rath, Y.
Reithler, H.
Rieger, M.
Roemer, J.
Schmidt, A.
Schuler, S.C.
Sharma, A.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Flügge, G.
Haj Ahmad, W.
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Müller, T.
Nehrkorn, A.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.
Aldaya Martin, M.
Asmuss, P.
Babounikau, I.
Bakhshiansohi, H.
Beernaert, K.
Behnke, O.
Bermúdez Martínez, A.
Bertsche, D.
Bin Anuar, A.A.
Borras, K.
Botta, V.
Campbell, A.
Cardini, A.
Connor, P.
Consuegra Rodríguez, S.
Contreras-Campana, C.
Danilov, V.
De Wit, A.
Defranchis, M.M.
Diez Pardos, C.
Domínguez Damiani, D.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Eichhorn, T.
Elwood, A.
Eren, E.
Gallo, E.
Geiser, A.
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Haranko, M.
Harb, A.
Jafari, A.
Jomhari, N.Z.
Jung, H.
Kasem, A.
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Keaveney, J.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Leonard, J.
Lidrych, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A.B.
Meyer, M.
Missiroli, M.
Mittag, G.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Myronenko, V.
Pérez Adán, D.
Pflitsch, S.K.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scheurer, V.
Schütze, P.
Schwanenberger, C.
Shevchenko, R.
Singh, A.
Tholen, H.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
Van De Klundert, M.
Van Onsem, G.P.
Walsh, R.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Zenaiev, O.
Zlebcik, R.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
Blobel, V.
Dreyer, T.
Ebrahimi, A.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Gonzalez, D.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kovalchuk, N.
Kurz, S.
Kutzner, V.
Lange, J.
Lange, T.
Malara, A.
Multhaup, J.
Niemeyer, C.E.N.
Perieanu, A.
Reimers, A.
Rieger, O.
Scharf, C.
Schleper, P.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Stober, F.M.
Stöver, M.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Akbiyik, M.
Barth, C.
Baselga, M.
Baur, S.
Berger, T.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
El Morabit, K.
Faltermann, N.
Giffels, M.
Goldenzweig, P.
Gottmann, A.
Harrendorf, M.A.
Hartmann, F.
Husemann, U.
Kudella, S.
Mitra, S.
Mozer, M.U.
Müller, D.
Müller, Th.
Musich, M.
Nürnberg, A.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Schröder, M.
Shvetsov, I.
Simonis, H.J.
Ulrich, R.
Wassmer, M.
Weber, M.
Wöhrmann, C.
Wolf, R.
Anagnostou, G.
Asenov, P.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Paspalaki, G.
Diamantopoulou, M.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Manousakis-katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Stakia, A.
Theofilatos, K.
Vellidis, K.
Vourliotis, E.
Bakas, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Mallios, S.
Manitara, K.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Triantis, F.A.
Tsitsonis, D.
Bartók, M.
Chudasama, R.
Csanad, M.
Major, P.
Mandal, K.
Mehta, A.
Nagy, M.I.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G.I.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.
Sikler, F.
Vámi, T.Á.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.
Makovec, A.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Raics, P.
Teyssier, D.
Trocsanyi, Z.L.
Ujvari, B.
Csorgo, T.
Metzger, W.J.
Nemes, F.
Novak, T.
Choudhury, S.
Komaragiri, J.R.
Tiwari, P.C.
Bahinipati, S.
Kar, C.
Kole, G.
Mal, P.
Muraleedharan Nair Bindhu, V.K.
Nayak, A.
Sahoo, D.K.
Swain, S.K.
Bansal, S.
Beri, S.B.
Bhatnagar, V.
Chauhan, S.
Chawla, R.
Dhingra, N.
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kaur, S.
Kumari, P.
Lohan, M.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sharma, S.
Singh, J.B.
Virdi, A.K.
Walia, G.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B.C.
Garg, R.B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, Ashok
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, Aashaq
Sharma, R.
Bhardwaj, R.
Bharti, M.
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhawandeep, U.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Maity, M.
Mondal, K.
Nandan, S.
Purohit, A.
Rout, P.K.
Saha, G.
Sarkar, S.
Sarkar, T.
Sharan, M.
Singh, B.
Thakur, S.
Behera, P.K.
Kalbhor, P.
Muhammad, A.
Pujahari, P.R.
Sikdar, A.K.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mishra, D.K.
Netrakanti, P.K.
Pant, L.M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Bhat, M.A.
Dugad, S.
Mohanty, G.B.
Sur, N.
Kumar Verma, Ravindra
Banerjee, S.
Chatterjee, S.
Das, P.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Sahoo, N.
Sawant, S.
Dube, S.
Hegde, V.
Kansal, B.
Kapoor, A.
Kothekar, K.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Chenarani, S.
Eskandari Tadavani, E.
Etesami, S.M.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Naseri, M.
Rezaei Hosseinabadi, F.
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Aly, R.
Calabria, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
Cristella, L.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Di Florio, A.
Fiore, L.
Gelmi, A.
Iaselli, G.
Ince, M.
Lezki, S.
Maggi, G.
Maggi, M.
Miniello, G.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Radogna, R.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Braibant-Giacomelli, S.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F.R.
Ciocca, C.
Codispoti, G.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G.M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fontanesi, E.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Iemmi, F.
Lo Meo, S.
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F.L.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A.M.
Rovelli, T.
Siroli, G.P.
Tosi, N.
Albergo, S.
Costa, S.
Di Mattia, A.
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Cassese, A.
Ceccarelli, R.
Chatterjee, K.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D'Alessandro, R.
Focardi, E.
Latino, G.
Lenzi, P.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Piccolo, D.
Bozzo, M.
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Beschi, A.
Brivio, F.
Ciriolo, V.
Di Guida, S.
Dinardo, M.E.
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Guzzi, L.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Menasce, D.
Monti, F.
Moroni, L.
Ortona, G.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
Tabarelli de Fatis, T.
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Cavallo, N.
De Iorio, A.
Di Crescenzo, A.
Fabozzi, F.
Fienga, F.
Galati, G.
Iorio, A.O.M.
Lista, L.
Meola, S.
Paolucci, P.
Rossi, B.
Sciacca, C.
Voevodina, E.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.
Boletti, A.
Bragagnolo, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Gozzelino, A.
Hoh, S.Y.
Lujan, P.
Margoni, M.
Meneguzzo, A.T.
Pazzini, J.
Presilla, M.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Tiko, A.
Tosi, M.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zumerle, G.
Braghieri, A.
Fiorina, D.
Montagna, P.
Ratti, S.P.
Re, V.
Ressegotti, M.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Biasini, M.
Bilei, G.M.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Leonardi, R.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Castaldi, R.
Ciocci, M.A.
Dell'Orso, R.
Fedi, G.
Giannini, L.
Giassi, A.
Grippo, M.T.
Ligabue, F.
Manca, E.
Mandorli, G.
Messineo, A.
Palla, F.
Rizzi, A.
Rolandi, G.
Roy Chowdhury, S.
Scribano, A.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Turini, N.
Venturi, A.
Verdini, P.G.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Del Re, D.
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Longo, E.
Marzocchi, B.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Quaranta, C.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Soffi, L.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Bellora, A.
Biino, C.
Cappati, A.
Cartiglia, N.
Cometti, S.
Costa, M.
Covarelli, R.
Demaria, N.
Kiani, B.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M.M.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Pinna Angioni, G.L.
Romero, A.
Ruspa, M.
Salvatico, R.
Sola, V.
Solano, A.
Soldi, D.
Staiano, A.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.
Della Ricca, G.
Vazzoler, F.
Zanetti, A.
Kim, B.
Kim, D.H.
Kim, G.N.
Lee, J.
Lee, S.W.
Moon, C.S.
Oh, Y.D.
Pak, S.I.
Sekmen, S.
Son, D.C.
Yang, Y.C.
Kim, H.
Moon, D.H.
Oh, G.
Francois, B.
Kim, T.J.
Park, J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Gyun, D.
Ha, S.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K.S.
Lim, J.
Park, S.K.
Roh, Y.
Yoo, J.
Goh, J.
Kim, H.S.
Almond, J.
Bhyun, J.H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J.S.
Lee, H.
Lee, S.
Nam, K.
Oh, M.
Oh, S.B.
Radburn-Smith, B.C.
Yang, U.K.
Yoo, H.D.
Yoon, I.
Yu, G.B.
Jeon, D.
Kim, J.H.
Lee, J.S.H.
Park, I.C.
Watson, I.J.
Choi, Y.
Hwang, C.
Jeong, Y.
Lee, Y.
Yu, I.
Veckalns, V.
Dudenas, V.
Juodagalvis, A.
Tamulaitis, G.
Vaitkus, J.
Ibrahim, Z.A.
Mohamad Idris, F.
Wan Abdullah, W.A.T.
Yusli, M.N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J.F.
Castaneda Hernandez, A.
Murillo Quijada, J.A.
Valencia Palomo, L.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Heredia-De La Cruz, I.
Lopez-Fernandez, R.
Sanchez-Hernandez, A.
Carrillo Moreno, S.
Oropeza Barrera, C.
Ramirez-Garcia, M.
Vazquez Valencia, F.
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H.A.
Uribe Estrada, C.
Morelos Pineda, A.
Mijuskovic, J.
Raicevic, N.
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P.H.
Ahmad, A.
Hassan, Q.
Hoorani, H.R.
Khan, W.A.
Shah, M.A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Misiura, M.
Olszewski, M.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Di Francesco, A.
Faccioli, P.
Galinhas, B.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Seixas, J.
Shchelina, K.
Strong, G.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Alexakhin, V.
Bunin, P.
Ershov, Y.
Golutvin, I.
Kamenev, A.
Karjavine, V.
Kashunin, I.
Kozlov, G.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Mitsyn, V.V.
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Shmatov, S.
Teryaev, O.
Voytishin, N.
Yuldashev, B.S.
Zarubin, A.
Chtchipounov, L.
Golovtcov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.
Kuznetsova, E.
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Nikitenko, A.
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Bychkova, O.
Chistov, R.
Danilov, M.
Polikarpov, S.
Tarkovskii, E.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Baskakov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Bunichev, V.
Dubinin, M.
Dudko, L.
Klyukhin, V.
Korneeva, N.
Lokhtin, I.
Obraztsov, S.
Perfilov, M.
Savrin, V.
Volkov, P.
Barnyakov, A.
Blinov, V.
Dimova, T.
Kardapoltsev, L.
Skovpen, Y.
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Kachanov, V.
Konstantinov, D.
Mandrik, P.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Slabospitskii, S.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Iuzhakov, A.
Okhotnikov, V.
Borchsh, V.
Ivanchenko, V.
Tcherniaev, E.
Adzic, P.
Cirkovic, P.
Devetak, D.
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Stojanovic, M.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Álvarez Fernández, A.
Bachiller, I.
Barrio Luna, M.
Brochero Cifuentes, J.A.
Carrillo Montoya, C.A.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernandez Bedoya, C.
Fernández Ramos, J.P.
Flix, J.
Fouz, M.C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J.M.
Josa, M.I.
Moran, D.
Navarro Tobar, Á.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Soares, M.S.
Triossi, A.
Willmott, C.
Albajar, C.
de Trocóniz, J.F.
Reyes-Almanza, R.
Alvarez Gonzalez, B.
Cuevas, J.
Erice, C.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
González Fernández, J.R.
Palencia Cortezon, E.
Rodríguez Bouza, V.
Sanchez Cruz, S.
Cabrillo, I.J.
Calderon, A.
Chazin Quero, B.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernández Manteca, P.J.
García Alonso, A.
Gomez, G.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Russo, L.
Scodellaro, L.
Trevisani, N.
Vila, I.
Vizan Garcia, J.M.
Malagalage, K.
Dharmaratna, W.G.D.
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Ball, A.H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bocci, A.
Bortignon, P.
Bossini, E.
Botta, C.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Caratelli, A.
Cerminara, G.
Chapon, E.
Cucciati, G.
d'Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
Daponte, V.
David, A.
Davignon, O.
De Roeck, A.
Deelen, N.
Deile, M.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Emriskova, N.
Fallavollita, F.
Fasanella, D.
Fiorendi, S.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gilbert, A.
Gill, K.
Glege, F.
Gruchala, M.
Guilbaud, M.
Gulhan, D.
Hegeman, J.
Heidegger, C.
Iiyama, Y.
Innocente, V.
Janot, P.
Karacheban, O.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Krammer, M.
Kratochwil, N.
Lange, C.
Lecoq, P.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Massironi, A.
Meijers, F.
Merlin, J.A.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Ngadiuba, J.
Niedziela, J.
Nourbakhsh, S.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Pitters, F.M.
Rabady, D.
Racz, A.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Silva, P.
Snoeys, W.
Sphicas, P.
Steggemann, J.
Summers, S.
Tavolaro, V.R.
Treille, D.
Tsirou, A.
Vartak, A.
Verzetti, M.
Zeuner, W.D.
Caminada, L.
Deiters, K.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H.C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Wiederkehr, S.A.
Backhaus, M.
Berger, P.
Chernyavskaya, N.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Gómez Espinosa, T.A.
Grab, C.
Hits, D.
Klijnsma, T.
Lustermann, W.
Manzoni, R.A.
Marionneau, M.
Meinhard, M.T.
Micheli, F.
Musella, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pauss, F.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Pigazzini, S.
Ratti, M.G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D.A.
Schönenberger, M.
Shchutska, L.
Vesterbacka Olsson, M.L.
Wallny, R.
Zhu, D.H.
Aarrestad, T.K.
Amsler, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M.F.
De Cosa, A.
Del Burgo, R.
Donato, S.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Mikuni, V.M.
Neutelings, I.
Rauco, G.
Robmann, P.
Salerno, D.
Schweiger, K.
Seitz, C.
Takahashi, Y.
Wertz, S.
Zucchetta, A.
Doan, T.H.
Kuo, C.M.
Lin, W.
Roy, A.
Yu, S.S.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K.F.
Chen, P.H.
Hou, W.-S.
Li, Y.y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Asavapibhop, B.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Suwonjandee, N.
Bat, A.
Boran, F.
Celik, A.
Damarseckin, S.
Demiroglu, Z.S.
Dolek, F.
Dozen, C.
Dumanoglu, I.
Eskut, E.
Gokbulut, G.
Gurpinar Guler, Emine
Guler, Y.
Hos, I.
Isik, C.
Kangal, E.E.
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.
Ozturk, S.
Simsek, A.E.
Sunar Cerci, D.
Tok, U.G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I.S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.
Karapinar, G.
Yalvac, M.
Atakisi, I.O.
Gülmez, E.
Kaya, M.
Kaya, O.
Özçelik, Ö.
Tekten, S.
Yetkin, E.A.
Cakir, A.
Cankocak, K.
Komurcu, Y.
Sen, S.
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Ball, F.
Bhal, E.
Bologna, S.
Brooke, J.J.
Burns, D.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G.P.
Heath, H.F.
Kreczko, L.
Paramesvaran, S.
Penning, B.
Sakuma, T.
Seif El Nasr-Storey, S.
Smith, V.J.
Taylor, J.
Titterton, A.
Bell, K.W.
Brew, C.
Brown, R.M.
Cieri, D.
Cockerill, D.J.A.
Coughlan, J.A.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D.M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C.H.
Thea, A.
Tomalin, I.R.
Williams, T.
Womersley, W.J.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
GurpreetSingh, C.H.A.H.A.L.
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Della Negra, M.
Di Maria, R.
Everaerts, P.
Hall, G.
Iles, G.
James, T.
Komm, M.
Laner, C.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Milosevic, V.
Nash, J.
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D.M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Stoye, M.
Strebler, T.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.
Wardle, N.
Winterbottom, D.
Wright, J.
Zecchinelli, A.G.
Zenz, S.C.
Cole, J.E.
Hobson, P.R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Mackay, C.K.
Morton, A.
Reid, I.D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Call, K.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Madrid, C.
McMaster, B.
Pastika, N.
Smith, C.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Vargas Hernandez, A.M.
Buccilli, A.
Cooper, S.I.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Arcaro, D.
Demiragli, Z.
Gastler, D.
Girgis, S.
Pinna, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
Sperka, D.
Suarez, I.
Sulak, L.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.
Cutts, D.
Duh, Y.t.
Hadley, M.
Hakala, J.
Heintz, U.
Hogan, J.M.
Kwok, K.H.M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Mao, Z.
Narain, M.
Sagir, S.
Syarif, R.
Usai, E.
Yu, D.
Zhang, W.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P.T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Jensen, F.
Ko, W.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shi, M.
Taylor, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Wang, Z.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Bravo, C.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Florent, A.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Mccoll, N.
Nash, W.A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Stone, B.
Valuev, V.
Burt, K.
Chen, Y.
Clare, R.
Gary, J.W.
Ghiasi Shirazi, S.M.A.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Kennedy, E.
Long, O.R.
Olmedo Negrete, M.
Paneva, M.I.
Si, W.
Wang, L.
Wimpenny, S.
Yates, B.R.
Zhang, Y.
Branson, J.G.
Cittolin, S.
Derdzinski, M.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Hashemi, B.
Klein, D.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sharma, V.
Tadel, M.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Zevi Della Porta, G.
Amin, N.
Bhandari, R.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dutta, V.
Franco Sevilla, M.
Gouskos, L.
Incandela, J.
Marsh, B.
Mei, H.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Richman, J.
Sarica, U.
Stuart, D.
Wang, S.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Lawhorn, J.M.
Lu, N.
Mao, J.
Newman, H.B.
Nguyen, T.Q.
Pata, J.
Spiropulu, M.
Vlimant, J.R.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R.Y.
Andrews, M.B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sun, M.
Vorobiev, I.
Weinberg, M.
Cumalat, J.P.
Ford, W.T.
Johnson, A.
MacDonald, E.
Mulholland, T.
Patel, R.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K.A.
Wagner, S.R.
Alexander, J.
Chaves, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Datta, A.
Frankenthal, A.
Mcdermott, K.
Patterson, J.R.
Quach, D.
Rinkevicius, A.
Ryd, A.
Tan, S.M.
Tao, Z.
Thom, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Bauerdick, L.A.T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P.C.
Burkett, K.
Butler, J.N.
Canepa, A.
Cerati, G.B.
Cheung, H.W.K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Duarte, J.
Elvira, V.D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
AllisonReinsvold, Hall
Hanlon, J.
Harris, R.M.
Hasegawa, S.
Heller, R.
Hirschauer, J.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klima, B.
Kortelainen, M.J.
Kreis, B.
Lammel, S.
Lewis, J.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Marraffino, J.M.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O'Dell, V.
Papadimitriou, V.
Pedro, K.
Pena, C.
Rakness, G.
Ravera, F.
Ristori, L.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spalding, W.J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Strobbe, N.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N.V.
Uplegger, L.
Vaandering, E.W.
Vernieri, C.
Vidal, R.
Wang, M.
Weber, H.A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Brinkerhoff, A.
Cadamuro, L.
Carnes, A.
Cherepanov, V.
Curry, D.
Errico, F.
Field, R.D.
Gleyzer, S.V.
Joshi, B.M.
Kim, M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K.H.
Ma, P.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Rosenzweig, D.
Shi, K.
Wang, J.
Zuo, X.
Joshi, Y.R.
Adams, T.
Askew, A.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K.F.
Khurana, R.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Perry, T.
Prosper, H.
Schiber, C.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M.M.
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M.R.
Apanasevich, L.
Berry, D.
Betts, R.R.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C.E.
Hangal, D.A.
Hofman, D.J.
Jung, K.
Mills, C.
Roy, T.
Tonjes, M.B.
Varelas, N.
Viinikainen, J.
Wang, H.
Wang, X.
Wu, Z.
Alhusseini, M.
Bilki, B.
Clarida, W.
Dilsiz, K.
Durgut, S.
Gandrajula, R.P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Köseyan, O.K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.
Onel, Y.
Ozok, F.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Blumenfeld, B.
Cocoros, A.
Eminizer, N.
Fehling, D.
Feng, L.
Gritsan, A.V.
Hung, W.T.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Swartz, M.
Baldenegro Barrera, C.
Baringer, P.
Bean, A.
Boren, S.
Bowen, J.
Bylinkin, A.
Isidori, T.
Khalil, S.
King, J.
Krintiras, G.
Kropivnitskaya, A.
Lindsey, C.
Majumder, D.
Mcbrayer, W.
Minafra, N.
Murray, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Tapia Takaki, J.D.
Williams, J.
Wilson, G.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mendis, D.R.
Mitchell, T.
Modak, A.
Mohammadi, A.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S.C.
Feng, Y.
Hadley, N.J.
Jabeen, S.
Jeng, G.Y.
Kellogg, R.G.
Kunkle, J.
Mignerey, A.C.
Nabili, S.
Ricci-Tam, F.
Seidel, M.
Shin, Y.H.
Skuja, A.
Tonwar, S.C.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Baty, A.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I.A.
D'Alfonso, M.
Gomez Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hsu, D.
Hu, M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Lee, Y.-J.
Luckey, P.D.
Maier, B.
Marini, A.C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G.S.F.
Sumorok, K.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, T.W.
Wyslouch, B.
Benvenuti, A.C.
Chatterjee, R.M.
Evans, A.
Guts, S.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Rusack, R.
Wadud, M.A.
Acosta, J.G.
Oliveros, S.
Bloom, K.
Claes, D.R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Gonzalez Suarez, R.
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Siado, J.E.
Snow, G.R.
Stieger, B.
Tabb, W.
Agarwal, G.
Harrington, C.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Nguyen, D.
Parker, A.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Madigan, G.
Morse, D.M.
Orimoto, T.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bueghly, J.
Gunter, T.
Hahn, K.A.
Odell, N.
Schmitt, M.H.
Sung, K.
Trovato, M.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Karmgard, D.J.
Lannon, K.
Li, W.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
Meng, F.
Mueller, C.
Musienko, Y.
Planer, M.
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Smith, G.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Woodard, A.
Alimena, J.
Bylsma, B.
Durkin, L.S.
Flowers, S.
Francis, B.
Hill, C.
Ji, W.
Lefeld, A.
Ling, T.Y.
Winer, B.L.
Cooperstein, S.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Hardenbrook, J.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M.T.
Luo, J.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Salfeld-Nebgen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Norberg, S.
Barker, A.
Barnes, V.E.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A.W.
Khatiwada, A.
Mahakud, B.
Miller, D.H.
Negro, G.
Neumeister, N.
Peng, C.C.
Piperov, S.
Qiu, H.
Schulte, J.F.
Sun, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Cheng, T.
Dolen, J.
Parashar, N.
Behrens, U.
Ecklund, K.M.
Freed, S.
Geurts, F.J.M.
Kilpatrick, M.
Kumar, Arun
Padley, B.P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Rorie, J.
Shi, W.
Stahl Leiton, A.G.
Tu, Z.
Zhang, A.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J.L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Tan, P.
Taus, R.
Chiarito, B.
Chou, J.P.
Gandrakota, A.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Kyriacou, S.
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Saka, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Acharya, H.
Delannoy, A.G.
Riley, G.
Spanier, S.
Bouhali, O.
Dalchenko, M.
De Mattia, M.
Delgado, A.
Dildick, S.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.
Luo, S.
Marley, D.
Mueller, R.
Overton, D.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
De Guio, F.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Whitbeck, A.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Verweij, M.
Arenton, M.W.
Barria, P.
Cox, B.
Cummings, G.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Neu, C.
Tannenwald, B.
Wolfe, E.
Xia, F.
Harr, R.
Karchin, P.E.
Poudyal, N.
Sturdy, J.
Thapa, P.
Bose, T.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Carlsmith, D.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Dodd, L.
Fiori, F.
Galloni, C.
Gomber, B.
He, H.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Klabbers, P.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Long, K.
Loveless, R.
Madhusudanan Sreekala, J.
Ruggles, T.
Savin, A.
Smith, W.H.
Teague, D.
Trembath-reichert, S.
Woods, N.
Pokaż więcej
Temat :
ddc:530
CMS
Physics
Top
Measurement
Źródło :
Physics letters / B, 803, Article: 135285
Opis pliku :
application/pdf

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies