Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Kiselev, O."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Emergence and Decay of π-Kinks in the Sine-Gordon Model with High-Frequency Pumping
Autorzy :
Kiselev, O. M.
Novokshenov, V. Yu.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Mathematical Sciences: A Translation of Selected Russian- and Ukrainian-language Serial Publications in Mathematics. :1-15
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Boundaries of computational complexity and optimal cluster's quantity for controlled swarm in non-cooperative games.
Autorzy :
Kiselev, O. M.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Ограничения вычислительной сложности и оптимальные размеры кластера для управления роем в некооперативных играх
Źródło :
Izvestiya VUZ. Applied Nonlinear Dynamics / Izvestiya Vysshikh Uchebnykh Zavedeniy, Prikladnaya Nelineynaya Dinamika. 2021, Vol. 29 Issue 3, p376-385. 10p.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Detection of the Low Energy Recoil H
Autorzy :
Muzalevskii, I. A.Aff1, Aff2
Chudoba, V.Aff1, Aff2
Belogurov, S. G.Aff1, Aff4
Bezbakh, A. A.Aff1, Aff2
Biare, D.
Fomichev, A. S.Aff1, Aff5
Krupko, S. A.Aff1, Aff3
Gazeeva, E. M.
Golovkov, M. S.Aff1, Aff5
Gorshkov, A. V.
Grigorenko, L. V.Aff1, Aff4, Aff6
Kaminski, G.Aff1, Aff7
Kiselev, O.
Kostyleva, D. A.Aff8, Aff9
Kozlov, M. Yu.
Mauyey, B.Aff1, Aff14
Mukha, I.
Nikolskii, E. Yu.Aff1, Aff6
Parfenova, Yu. L.
Piatek, W.Aff1, Aff7
Quynh, A. M.Aff1, Aff11
Schetinin, V. N.
Serikov, A.
Sidorchuk, S. I.
Sharov, P. G.Aff1, Aff2
Slepnev, R. S.
Stepantsov, S. V.
Swiercz, A.Aff1, Aff12
Szymkiewicz, P.Aff1, Aff12
Ter-Akopian, G. M.Aff1, Aff5
Wolski, R.Aff1, Aff13
Zalewski, B.Aff1, Aff7
Pokaż więcej
Źródło :
Bulletin of the Russian Academy of Sciences: Physics. 84(4):500-504
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Asymptotic behaviour of measure for captured trajectories into parametric autoresonance
Autorzy :
Kiselev, O. M.
Pokaż więcej
Źródło :
Nonlinear Dynamics: An International Journal of Nonlinear Dynamics and Chaos in Engineering Systems. :1-7
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Asymptotics of an autoresonance soliton
Autorzy :
Kiselev, O. M.
Pokaż więcej
Źródło :
Proceedings of the Steklov Institute of Mathematics. July 2016 293(1):75-84
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies