Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Koike, Yuta"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Notes on the dimension dependence in high-dimensional central limit theorems for hyperrectangles
Autorzy :
Koike, YutaAff1, Aff2
Pokaż więcej
Źródło :
Japanese Journal of Statistics and Data Science. :1-41
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Time endogeneity and an optimal weight function in pre-averaging covariance estimation
Autorzy :
Koike, Yuta
Pokaż więcej
Źródło :
Statistical Inference for Stochastic Processes: An International Journal devoted to Time Series Analysis and the Statistics of Continuous Time Processes and Dynamical Systems. April 2017 20(1):15-56
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies