Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Kornhuber, B."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Derlon J. M.
Petit-taboué M. C.
Dauphin F.
Courtheoux P.
Chapon F.
Creissard P.
Darcel F.
Houtteville J. P.
Kaschten, B.
Sadzot, B.
Stevenaert, A.
Tjuvajev, Juri G.
Macapinlac, Homer A.
Daghighian, Farhad
Ginos, James Z.
Finn, Ronald D.
Jiaju Zhang, M. S.
Beattie, Bradley
Graham, Martin
Larson, Steven M.
Blasberg, Ronald G.
Levivier, M.
Goldman, S.
Pirotte, B.
Brucher, J. M.
Balériaux, D.
Luxen, A.
Hildebrand, J.
Brotchi, J.
Go K. G.
Kamman R. L.
Mooyaart E. L.
Heesters M. A. A. M.
Sijens, P. E.
Oudksrk, M.
van Dijk, P.
Levendag, P. C.
Vecht, Ch. J.
Metz, R. J.
Kennedy, D. N.
Rosen, B. R.
Hochberg, F. H.
Fishman, A. J.
Filipek, P. A.
Caviness, V. S.
Gross, M. W.
Weinzierl, F. X.
Trappe, A. E.
Goebel, W. E.
Frank, A. M.
Becker, Georg
Krone, Andreas
Schmidt, Karsten
Hofmann, Erich
Bogdahn, Ulrich
Bencsch, H.
Fclber, S.
Finkenstedt, G.
Kremser, C.
Sfockhammer, G.
Aichner, F.
Bogdahn U.
Fröhlich T.
Becker G.
Krone A.
Schlief R.
Schürmann J.
Jachimczak P.
Hofmann E.
Roggendorf W.
Roosen K.
Carapella, C. M.
Carpinelli, G.
Passalacqua, R.
Raus, L.
Giannini, M.
Mastrostefano, R.
Podo, F.
Tofani, A.
Maslrostefano, R.
Mottoles, M.
Ferraironi, A.
Scelsa, M. G.
Oppido, P.
Riccio, A.
Maini, C. L.
Collombier, L.
Taillandier, L.
Dcbouverie, M.
Laurens, M. H.
Thouvenot, P.
Weber, M.
Bertrand, A.
Cruickshank G. S.
Patterson J.
Hadley D.
De Witte, Olivier
Hildebrand, Jerzy
Luxen, André
Goldman, Serge
Ernestus, R. -I.
Bockhorst, K.
Eis, M.
Els, T.
Hoehn-Berlage, M.
Gliese, M.
Fründ, R.
Geissler, A.
Woertgen, C.
Holzschuh, M.
Goldman, Serge
Levivier, M.
Pirotte, B.
Brucher, J. M.
Luxen, A.
Brotchi, J.
Hildebrand, J.
Hausmann, O.
Merlo, A.
Jerrnann, E.
Uirich, J.
Chiquet-Ehrismann, R.
Müller, J.
Mäcke, H.
Gratzl, O.
Herholz, K.
Ghaemi, M.
Würker, M.
Pietrzyk, U.
Heiss, W. -D.
Kotitschke, K.
Brandl, M.
Tonn, J. C.
Haase, A.
Bogdahn, U.
Kotitschke, K.
Muigg, S.
Felber, S.
Aichner, F.
Haase, A.
Bogdahn, U.
Krone A.
Becker G.
Woydt M.
Roggendorf W.
Hofmann E.
Bogdahn U.
Roosen K.
Lanfermann, Heinrich
Heindel, Walter
Kugel, Harald
Erneslus, Ralf -Ingo
Röhn, Gabricle
Lackner, Klaus
Metz, R. J.
Kennedy, D. N.
Pardo, F. S.
Kutke, S.
Sorensen, A. G.
Hochberg, F. H.
Fishman, A. J.
Filipek, P. A.
Rosen, B. R.
Caviness, V. S.
Mechtler, L. L.
Withiam-Lench, S.
Shin, K.
Klnkel, W. R.
Patel, M.
Truax, B.
Kinkel, P.
Shin, K.
Mechtler, L.
Ricci M.
Pantano P.
Maleci A.
Pierallini S.
Di Stefano D.
Bozzao L.
Cantore G. P.
Röhn, Gabriele
Els, T.
Schröder, R.
Hoehn-Berlage, M.
Ernestus, R. -I.
Ruda, R.
Mocellini, C.
Soffietti, R.
Campana, M.
Ropolo, R.
Riva, A.
de Filippi, P. G.
Schiffer, D.
Salgado D.
Rodrigues M.
Salgado L.
Fonseca A. T.
Vieira M. R.
Bravo Marques J. M.
Satoh, H.
Uozumi, T.
Kiya, K.
Kurisu, K.
Arita, K.
Sumida, M.
Ikawa, F.
Tzuk-Shina, Tz.
Gomori, J. M.
Rubinstein, R.
Lossos, A.
Siegal, T.
Vaalburg, W.
Paans, A. M. J.
Willemsen, A. T. M.
van Waarde, A.
Pruim, J.
Visser, G. M.
Go, K. G.
Valentini, S.
Ting, Y. L. T.
De Rose, R.
Chidichimo, G.
Corricro, G.
van Lcycn-Pilgram, Karin
Erncslus, Ralf -Ingo
Klug, Norfried
van Leyen-Pilgram, K.
Ernestus, R. -I.
Schröder, R.
Klug, N.
Woydt M.
Krone A.
Tonn J. C.
Becker G.
Neumann U.
Roggendorf W.
Roosen K.
Plate, Karl H.
Breier, Georg
Millaucr, Birgit
Weich, Herbert A.
Ullrich, Axel
Risau, Werner
Roosen N.
Chopra R. K.
Mikkelsen T.
Rosenblum S. D.
Yan P. S.
Knight R.
Windham J.
Rosenblum M. L.
Schiffer, D.
Attanasio, A.
Cavalla, P.
Chio, A.
Giordana, M. T.
Migheli, A.
Amberger, V.
Hensel, T.
Schwab, M. E.
Cervoni, Luigi
Celli, Paolo
Tarantino, Roberto
Huettner, C.
Tonn, J. C.
Berweiler, U.
Roggendorf, W.
Salmon, I.
Rorive, S.
Rombaut, K.
Pirotte, B.
Haot, J.
Brotchi, J.
Kiss, R.
Maugard-Louboutin C.
Charrier J.
Fayet G.
Sagan C.
Cuillioere P.
Ricolleau G.
Martin S.
Menegalli-Bogeelli D.
Lajat Y.
Resche F.
Molnàr, Péter
Bárdos, Helga
Ádány, Róza
Rogers, J. P.
Pilkington, G. J.
Pollo, B.
Giaccone, G.
Allegranza, A.
Bugiani, O.
Prim, J.
Badia, J.
Ribas, E.
Coello, F.
Shezen, E.
Lossos, A.
Abramsky, O.
Siegal, T.
Scerrati M.
Roselli R.
Iacoangeli M.
Pompucci A.
Rossi G. F.
Deeb, Saleh M. Al.
Koreich, Osama
Yaqub, Basim
Moutaery, Khalaf R. Al.
Giordana, M. T.
Cavalla, P.
Chio, A.
Marino, S.
Vigliani, M. C.
Schiffer, D.
Deburghgraeve, V.
Darcel, F.
Gedouin, D.
Hassel, M. Ben
Guegan, Y.
Jeremic, B.
Grujicic, D.
Antunovic, V.
Matovic, M.
Shibamoto, Y.
Kallio, Merja
Huhmar, Helena
Kudoh, Ch.
Detta, A.
Sugiura, K.
Hitchcock, E. R.
Mastrostefano, R.
Di Russo, R.
Cipriani§, M.
Occhipinti, E. M.
Conti, E. M. S.
Clowegeser A.
Ortler M.
Seiwald M.
Kostron H.
Rajan B.
Ross G.
Lim C.
Ashlcy S.
Goode D.
Traish D.
Brada M.
Sanden, G. A. C. vd
Schouten, L. J.
Coebergh, J. W. W.
Razenberg, P. P. A.
Twijnstra, A.
Snilders-Keilholz, A.
Voormolen, J. H. C.
Hermans, J.
Leer, J. W. H.
Taillandier, L.
Baylac, F.
Dcbouvcrie, M.
Anxionnal, R.
Bracard, S.
Vignand, J. M.
Duprcz, A.
Weber, M.
Winking, M.
Böker, D. K.
Simmet, T.
Rothbart, David
Strugar, John
Balledux, Jeroen
Criscuolo, Gregory R.
Jachimczak, Piotr
Blesch, Armin
Heβdörfer, Birgit
Bogdahn, Ulrich
Ernestus, Ralf -Ingo
Schröder, Roland
Klug, Norfrid
Krouwer, H. G. J.
Duinen, S. G. v.
Algra, A.
Zentner, J.
Wolf, H. K.
Ostertun, B.
Hufnagel, A.
Campos, M. G.
Solymosi, L.
Schramm, J.
Newlands, E. S.
O'Reilly, S. M.
Brampton, M.
Soffietti, R.
Chio, A.
Mocellini, C.
Ruda, R.
Vigliani, M. C.
Schiffer, D.
Sciolla, R.
Seliak, D.
Henriksson, R.
Bergenheim, A. T.
Björk, P.
Gunnarsson, P. -O.
Hariz, Ml.
Grant, R.
Collie, D.
Gregor A.
Ebmeier K. P.
Jarvis G.
Lander F.
Cull A.
Sellar R.
Brada, M.
Thomas, C.
Elyan, S.
Hines, F.
Ashley, S.
Stenning, S.
Bernstein J. J.
Goldberg W. J.
Roelcke U.
Von Ammon K.
Hausmann O.
Radu E. W.
Kaech D.
Leenders K. L.
Fitzek, II, M. M.
Aronen J. Efird
Hochberg, F.
Gruber, M.
Schmidt, E.
Rosen, B.
Flschman, A.
Pardo, P.
Afra U. M. U.
Sipos, L.
Slouik, F.
Boiardi A.
Salmaggi A.
Pozzi A.
Farinotti L.
Fariselli L.
Silvani A.
Brandes, A.
Scelzi, E.
Rigon, A.
Zampieri, P.
Pignataro, M.
Amanzo, P. D'.
Amista, P.
Rotilio, A.
Fiorentino, M. V.
Thomas, R.
Brazil, L.
O'Connor, A. M.
Ashley, S.
Brada, M.
Salvati, Maurizio
Cervoni, Luigi
Puzzilli, Fabrizio
Cervoni, Luigi
Salvati, Maurizio
Raguso, Michele
Cruickshank G. S.
Duckworth R.
Rumpling R.
Rottuci M.
Fariselli L.
Boiardi A.
Broggi G.
Plrint, N. G.
Sabattini, E.
Manetto, V.
Gambacorta, H.
Poggi, S.
Pileri, S.
Ferracini, R.
Grant, R.
Plev D. V.
Hopf N. J.
Knosp E.
Bohl J.
Perncczky A.
Kiss, R.
Salmon, I.
Catnby, I.
Dewitte, O.
Brotchi, J.
Pasteels, J. L.
Camby, I.
Salmon, I.
Darro, F.
Danguy, A.
Brotchi, J.
Pasteels, J. L.
Kiss, R.
Kiu, M. C.
Lai, G. M.
Yang, T. S.
Ng, K. T.
Chen, J. S.
Chang, C. N.
Leung, W. M.
Ho, Y. S.
Rychter, M. Deblec
Klimek, A.
Liberski, P. P.
Karpinaka, A.
Krauseneck P.
Schöffel V.
Müller B.
Kreth, F. W.
Faist, M.
Warnke, P. C.
Ostertag, C. B.
Nielen, K. M. B. v.
Visscr, M. C.
Lebrun C.
Lonjon M.
Desjardin T.
Michiels J. F.
Chanalet Sa. Lagrange J. L.
Roche J. L.
Chatel M.
Mastronardi L.
Puzzilli F.
Osman Farah J.
Lunardi P.
Matsutani, M.
Ushio, Y.
Takakura, K.
Menten, Johan
Hamers, Han
Ribot, Jacques
Dom, René
Tcepen, Hans
Müller B.
Weidner N.
Krauseneck P.
Naujocks, G.
van Roost, D.
Wiestler, O. D.
Kuncz, A.
Nieder, C.
Setzel-Sesterhein, M.
Niewald, M.
Schnabel, I.
O'Neill, K. S.
Kitchen, N. D.
Wilkins, P. R.
Marsh, H. T.
Pierce, E.
Doshi, R.
Deane, R.
Previtali, S.
Quattrini, A.
Nemni, R.
Ducati, A.
Wrabetz, L.
Canal, N.
Punt, C. J. A.
Stamatakis, L.
Giroux, B.
Rutten, E.
Quigley, Matthew R.
Beth Sargent P. A. -C.
Flores, Nicholas
Simon, Sheryl
Maroon, Joseph C.
Quigley, Matthew R.
Beth Sargent P. A. -C.
Flores, Nicholas
Maroon, Joseph C.
Rocca A. A.
Gervasoni C.
Castagna A.
Picozzi P.
Giugni E.
Rocca A. A.
Tonnarelli G. P.
Ducati A.
Mangili F.
Truci G.
Canal N.
Giovanelli M.
Roelcke U.
Von Ammon K.
Radu E. W.
Leenders K. L.
Sachsenheimer, W.
Bimmler, T.
Seiwald M.
Eiter H. Rhomberg W.
Ortler M.
Obwegesser A.
Kostron H.
Steilen H.
Henn W.
Moringlane J. R.
Kolles H.
Feiden W.
Zang K. D.
Sleudel W. I.
Steinbrecher, Andreas
Schabet, Martin
Heb, Clemens
Bamberg, Michael
Dichgans, Johannes
Stragliotto, G.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Zampieri, P.
Brandes, A.
Rigon, A.
Tosatto, L.
D'Amanzo, P.
Menicucci, N.
Rotilio, A.
Mingrino, S.
Steudel, W. I.
Feld, R.
Henn, W.
Zang, K. D.
Maire, J. Ph.
Caudry, M.
Guerin, J.
Celerier, D.
Salem, N.
Demeaux, H.
Fahregat, J. F.
Kusak, M. E.
Bucno, A.
Albisua, J.
Jerez, P.
Sarasa, J. L.
Garefa, R.
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
de Campos, J. M.
Bueno, A.
García-Delgado, R.
Sarasa, J. L.
García-Sola, R.
Lantsov A. A.
Shustova T. I.
Lcnartz, D.
Wellenreuther, R.
von Deirnling, A.
Köning, W.
Menzel, J.
Scarpa, S.
Manna, A.
Reale, M. G.
Oppido, P. A.
Carapella, C. M.
Frati, L.
Valery, C. A.
Ichen, M.
Foncin, J. P.
Soubrane, C.
Khayat, D.
Philippon, J.
Vaz, R.
Cruz, C.
Weis S.
Protopapa D.
März R.
Winkler P. A.
Reulen H. J.
Bise K.
Beuls E.
Berg J.
Deinsberger, W.
Böker, D. K.
Samii, M.
Caudry, M.
Darrouzet, V.
Guérin, J.
Trouette, R.
Causse, N.
Bébéar, J. P.
Parker, F.
Vallee, J. N.
Carlier, R.
Zerah, M.
Lacroix-Jousselin, C.
Piepmeier, Joseph M.
Kveton, John
Czibulka, Agnes
Tigliev G. S.
Chernov M. P.
Maslova L. N.
Valdueza, José M.
Jänisch, Werner
Bock, Alexander
Harms, Lutz
Bessell, E. M.
Graus, F.
Punt, J.
Firth, J.
Hope, T.
Koriech, Osama
Al Deeb, Saleh
Al Moutaery, Khalaf
Yaqub, B.
Silvani A.
Salmaggi A.
Pozzi A.
Franzini A.
Boiardi A.
Goldbrunner, R.
Warmuth-Metz, M.
Paulus, W.
Tonn, J. -Ch.
Roosen, K.
Strik I. I.
Müller B.
Markert C.
Pflughaupt K. -W.
Krauseneck P.
O'Neill, B. P.
Dinapoli, R. P.
Voges, J.
Sturm, V.
Deuß, U.
Traud, C.
Treuer, H.
Lehrke, R.
Kim, D. G.
Müller, R. P.
Alexandrov Yu. S.
Moutaery, K.
Aabed, M.
Koreich, O.
Ross, G. M.
Rajan, B.
Traish, D.
Ashley, S.
Ford, D.
Brada, M.
Schmeets, I. L. O.
Jager, J. J.
Pannebakker, M. A. G.
de Jong, J. M. A.
van Lindert, E.
Knosp, E.
Kitz, K.
Blond, S.
Dubois, F.
Assaker, R.
Baranzelli, M. C.
Sleiman, M.
Pruvo, J. P.
Coche-Dequeant, B.
Matsutani M.
Takakura K.
Sano K.
PetriČ-Grabnar, G.
Jereb, B.
Župančič, N.
Koršič, M.
Rainov N. G.
Burkert W.
Ushio, Yukitaka
Kochi, Masato
Itoyama, Youichi
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
Sarasa, J. L.
García, R.
Bueno, A.
Ferrando, L.
Hoang-Xuan, K.
Sanson, M.
Merel, P.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Delattre, O.
Thomas, G.
Hoang-Xuan, K.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Thomas, G.
Haritz, D.
Obersen, B.
Grochulla, F.
Gabel, D.
Haselsberger K.
Radner H.
Pendl G.
Brada, M.
Laing, R. W.
Warrington, A. P.
Nowak, P. J. C. M.
Kolkman-Deurloo, I. K. K.
Visser, A. G.
Berge, Hv. d.
Niël, C. G. J. H.
Levendag, P. C.
Bergström P.
Hariz M.
Löfroth P. -O.
Bergenheim T.
Henriksson R.
Blond, S.
Assaker, R.
Cortet-rudelli, C.
Dewailly, D.
Coche-dequeant, B.
Castelain, B.
Dinapoli, R.
Shaw, E.
Coffey, R.
Earle, J.
Foote, R.
Schomberg, P.
Gorman, D.
Girard N.
Courel M. N.
Delpech B.
Haselsberger K.
Friehs G. M.
Schröttner O.
Pendl G.
Pötter, R.
hawliczek, R.
Sperveslage, P.
Prott, F. J.
Wachter, S.
Dieckmann, K.
Würker, M.
Herholz, K.
Pietrzyk, U.
Voges, J.
Treuer, H.
Sturm, V.
Bauer, B.
Heiss, W. -D.
Jund, R.
Zimmermann, F.
Feldmann, H. J.
Gross, M. W.
Kneschaurek, P.
Molls, M.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Voulsinas, L.
Fine, M.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Fine, M.
Voutsinas, I.
Qian, G.
Rashid, H.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Fine, M.
Voulsinas, L.
Qian, G.
Rashid, H.
Moutaery, K.
Aabed, M.
Koreich, O.
Scerrati M.
Montemaggi P.
Iacoangeli M.
Pompucci A.
Roselli R.
Trignani R.
Rossi G. F.
Shin, K.
Mechtler, L.
West, C.
Grand, W.
Shin, K.
Sibata, C.
West, C.
Mechtler, L.
Grand, W.
Thomas, R.
Guerrero, D.
James, N.
Ashley, S.
Gregor, A.
Brada, M.
Voges, J.
Sturm, V.
Bramer, R.
Pahlke, H.
Lehrke, R.
Treuer, H.
Banik, N.
Kim, D. G.
Hövels, M.
Bernsen H. J. J. A.
Rijken P. F. J. W.
Van der Sanden B. P. J.
Hagemeier N. E. M.
Van der Kogel A. J.
Koehler P. J.
Verbiest H.
Jager J.
Vecht Ch. J.
Ross G. M.
McIlwrath A.
Brown R.
Mottolesb, C.
Pierre'Kahn, A.
Croux, M.
Roche, J. L.
Marchai, J.
Delhemes, P.
Tremoulet, M.
Stilhart, B.
Chazai, J.
Caillaud, P.
Ravon, R.
Passacha, J.
Bouffet, E.
Dirven C. M. F.
Mooy J. J. A.
Molenaar W. M.
Lewandowicz, G. M.
Grant, N.
Harkness, W.
Hayward, R.
Thomas, D. G. T.
Darling, J. L.
Delepine, N.
Subovici I. I.
Cornille B.
Markowska S.
Alkallaf JC. Desbois
KühI, J.
Niethammer, D.
Spaar, H. J.
Gnekow, A.
Havers, W.
Berthold, F.
Graf, N.
Lampert, F.
Maass, E.
Mertens, R.
Schöck, V.
Aguzzi, A.
Boukhny, A.
Smirtukov, S.
Prityko, A.
Hoiodov, B.
Geludkova, O.
Nikanorov, A.
Levin, P.
Rothbart, David
Balledux, Jeroen
Criscuolo, Gregory R.
D'haen, B.
Van Calenbergh, F.
Casaer, P.
Dom, R.
Menten, J.
Goffin, J.
Plets, C.
Hertel, A.
Hernaiz, P.
Seipp, C.
Siegler, K.
Baum, R. P.
Maul, F. D.
Schwabe, D.
Jacobi, G.
Kornhuber, B.
Hör, G.
Menten, J.
Casaer, P.
Pilkington, G. J.
Merzak, A.
Rooprai, H. K.
Bullock, P.
van Domburg P. H. M. F.
Wesseling P.
Thijssen H. O. M.
Wolff, J. E. A.
Boos, J.
Krähling, K. H.
Gressner-Brocks, V.
Jürgens, H.
Schlegel, J.
Scherthan, H.
Arens, N.
Stumm, Gabi
Kiessling, Marika
Merzak, A.
Koochekpour, S.
Pilkington, G. J.
Reifenberger, G.
Reifenberger, J.
Liu, L.
James, C. D.
Wechsler, W.
Collins, V. P.
Fabel-Schulte, Klaus
Jachimczak, Plotr
Heßdörfer, Birgitt
Baur, Inge
Schlingensiepen, Karl -Hermann
Brysch, Wolgang
Bogdahn, Ulrich
Blesch A.
Bosserhoff A. K.
Apfel R.
Lottspeich F.
Jachimczak P.
Büttner R.
Bogdahn U.
Cece, R.
Barajon, I.
Tazzari, S.
Cavaletti, G.
Torri-Tarelli, L.
Tredici, G.
Hecht, B.
Turc-Carel, C.
Atllas, R.
Chatel, M.
Gaudray, P.
Gioanni, J.
Hecht, F.
Balledux, Jeroen
Rothbart, David
Criscuolo, Gregory R.
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
Rey, J. A.
Bello, M. J.
Sarasa, J. L.
Dubois, F.
Blond, S.
Parent, M.
Assaker, R.
Gosselin, P.
Christiaens, J. L.
Feld, R.
Moringlane, J. R.
Steudel, W. I.
Schaudies, J. R.
Janka M.
Tonn J. C.
Fischer U.
Meese E.
Roosen K.
Remmelink, M.
Salmon, I.
Cras, P.
Pasteels, J. L.
Brotchi, J.
Kiss, R.
Bensadoun R. J.
Frenay M.
Formento J. L.
Milano G.
Lagrange J. L.
Grellier P.
Lee, J. -Y.
Ernestus, R. -I.
Riese, H. -H.
Cervós-Navarro, J.
Reutter, W.
Lippitz, B.
Scheitinger, C.
Scholz, M.
Weis, J.
Gilsbach, J. M.
Füzesi, L.
Koochekpour, S.
Merzak, A.
Pilkington, G. J.
Sanson, M.
Li, Y. J.
Hoang-Xuan, K.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Hamelin, R.
Van de Kelft, Erik
Dams, Erna
Martin, Jean -Jacques
Willems, Patrick
Lehrke R.
Voges J.
Treuer H.
Erdmann J.
Müller R. P.
Sturm V.
Wurm R. E.
Warrington A. P.
Laing R. W.
Sardell S.
Hines F.
Graham J. D.
Brada M.
Ushio, Yukitaka
Kuratsu, Jun -ichi
Kochi, Masato
Kitz K.
Aichholzer M.
Rössler K.
Alesch F.
Ertl A.
Sorensen, P. S.
Helweg-Larsen, S.
Mourldsen, H.
Hansen, H. H.
El Sharoum, S. Y.
Berfelo, M. W.
Theunissen, P. H. M. H.
Jager, J. J.
de Jong, J. M. A.
Fedorcsák, I.
Nyáry, I.
Osztie, É.
Horvath, Á.
Kontra, G.
Frenay M.
Burgoni-chuzel J.
Paquis P.
Lagrange J. L.
Helweg-Larsen, S.
Hansen, SW.
Sørensen, PS.
Salmon, I.
Kiss, R.
Krauseneck P.
Müller B.
Morche M.
Tonn J. C.
Lagerwaard, F. J.
Levendag, P. C.
Eijkenboom, W. M. H.
Schmilz, P. I. M.
Lentzsch S.
Weber F.
Franke J.
Dörken B.
Lunardi P.
Schettini G.
Osman Farah J.
Qasho R.
Mocellini, C.
Ruda, R.
Soffietti, R.
Garabello, D.
Sales, S.
De Lucchi, R.
Vasario, E.
Schiffer, D.
Muracciole, X.
Régis, J.
Manera, L.
Peragut, J. C.
Juin, P.
Sedan, R.
Nieder, C.
Niewald, M.
Walter, K.
Schnabel, K.
Nieder, C.
Niewald, N.
Nestle, U.
Schnabel, K.
Berberich, W.
Oschmann, P.
Theißen R. D.
Reuner K. H.
Kaps M.
Dorndorf W.
Martin, K. K.
Akinwunmi, J.
Rooprai, H. K.
Kennedy, A.
Linke, A.
Ognjenovic, N.
Pilkington, G. J.
Svadovsky A. I.
Peresedov V. V.
Bulakov A. A.
Butyalko M. Y.
Zhirnova I. G.
Labunsky D. A.
Gnazdizky V. V.
Gannushkina I. V.
Taphoorn, M. J. B.
Potman, R.
Barkhof, F.
Weerts, J. G.
Karim, A. B. M. F.
Heimans, J. J.
van de Pol, M.
van Aalst, V. C.
Wilmink, J. T.
Twijnstra, A.
van der Sande, J. J.
Boogerd, W.
Kröger, R.
Jäger A.
Wismeth C.
Dekant A.
Brysch W.
Schlingensiepen K. H.
Jachimczak P.
Bogdahn U.
Pirolte, B.
Cool, V.
Gérard, C.
Levivier, M.
Dargent, J. L.
Goldman, S.
Brotchi, J.
Hildebrand, J.
Velu, T.
Herrlinger, U.
Schabet, M.
Ohneseit, P.
Buchholz, R.
Zhu, Jianhong
Reszka, Regina
Weber, Friedrich
Walther, Wolfgang
Zhang, L. I.
Brock, Mario
Roosen N.
Rock J. P.
Zeng H.
Feng J.
Fenstermacher J. D.
Rosenblum M. L.
Siegal, T.
Gabizon, A.
Beljanski M.
Crochet S.
Bergenheim, A. T.
Zackrisson, B.
Elfverson, J.
Bergström, P.
Henriksson, R.
Butti, G.
Baetta, R.
Magrassi, L.
De Renzis, M. R.
Soma, M. R.
Davegna, C.
Pezzotta, S.
Paoletti, R.
Fumagalli, R.
Infuso, L.
Sankar, A. A.
Darling, J. L.
Thomas, D. G. T.
Defer, G. -L.
Brugières, P.
Gray, F.
Chomienne, C.
Poirier, J.
Degos, L.
Degos, J. D.
Colombo, Bruno M.
DiDonato, Stefano
Finocchiaro, Gaetano
Hebeda, K. M.
Sterenborg, H. J. C. M.
Saarnak, A. E.
Wolbers, J. G.
van Gemert, M. J. C.
Kaaijk P.
Troost D.
Leenstra S.
Das P. K.
Bosch D. A.
Kostron H.
Hochleitner B. W.
Obwegeser A.
Ortler M.
Seiwald M.
Vooys, W.
Krouwer, H. G. J.
de Gast, G. C.
Marx, J. J. M.
Osman Farah J.
Lunardi P.
Puzzilli F.
Menovsky, T.
Beek, J. F.
Wolbers, J. G.
van Gemert, M. J. C.
Naujocks, G.
Wiestler, O. D.
Schirrmacher, V.
Schramm, J.
Schmitz, A.
Eis-Hübinger, A. M.
Piepmeier, p. h.
Pedersen, Patricia
Greer, Charles
Quigley, Matthew R.
Shih, Tommy
Elrifal, Amr
Rothfus, William
Maroon, Joseph C.
Rohertson, L.
Rampling, R.
Whoteley, T. L.
Piumb, J. A.
Kerr, D. J.
Falina, P. A.
Crossan, I. M.
Roosen N.
Rock J. P.
Feng J.
Zeng H.
Ho K. L.
Fenstermacher J. D.
Rosenblum M. L.
Ruchoux, M. M.
Vincent, S.
Jonca, F.
Plouet, J.
Lecomte, M.
Samid, D.
Thibault, A.
Ram, Z.
Oldfield, E. H.
Myers, C. E.
Reed, E.
Schabet, M.
Herrlinger, U.
Buchholz, R.
Shoshan, Y.
Siegal, T.
Siegal, T.
Shezen, E.
Siegal, Tz.
Stockhammer, G.
Rosenblum, M.
Samid, D.
Lieberman, F.
Terzis, A. J. A.
Bjerkvig, R.
Laerum, O. D.
Arnold, H.
Thibault, A.
Samid, D.
Figg, W. D.
Myers, C. E.
Reed, E.
Thomas, R.
Flux, G.
Chittenden, S.
Doshi, P.
Brazil, L.
Thomas, D. G. T.
Bignor, D.
Zalutsky, M.
Brada, M.
Tjuvajev, Juri
Kaplitt, Michael
Desai, Revathi
Bradley, M. S.
Bettie B. S.
Gansbacher, Bernd
Blasberg, Ronald
Haugland, H. K.
Saraste, J.
Rooseni, K.
Laerum, O. D.
Vincent, A. J. P. E.
Avezaat, C. J. J.
Bout, A.
Noteboom, J. L.
Vecht, C. h.
Valerio, D.
Hoogerbrugge, P. M.
Weber, F.
Reszka, R.
Zhu, J.
Walther, W.
List, J.
Schulz, W.
Wolbers, J. G.
Sterenborg, I. I. J. C. M.
Kamphorst, W.
van Gemert, M. J. C.
van Alplien, H. A. M.
Salander P.
Bergenheim T.
Henriksson R.
Grant, R.
Brazil, L.
Thomas, R.
Guerrero, D.
Laing, R.
Ashley, S.
Brada, M.
Schmidt B.
Bauer B.
Grau G.
Bohnstedt, T.
Frydrych A.
Franz K.
Lorenz R.
Brandes, A.
Amanzo, P. D'.
Zampieri, P.
Rigon, A.
Scelzi, E.
Rotilio, A.
Berti, F.
Paccagnella, A.
Fiorentino, M. V.
Müller B.
Krauseneck P.
van Deventer, P. L.
Dellemijn, P. L. I.
van den Bent, M. J.
Vecht, Ch. J.
Kansen, P. J.
Tredici, G.
Petruccioli, N. G.
Cavaletti, G.
Cavalletti, E.
Kiburg, B.
Müller, L. J.
Moorer-van Delft, C. M.
Heimans, J. J.
Boer, H. H.
Pace A.
Bove L.
Pietrangeli A.
Innocenti P.
Aloe A.
Nardi M.
Jandolo B.
Kellie S. J.
De Graaf S. S. N.
Bloemhof H.
Roebuck D.
Dalla Pozza L.
Uges D. D. R.
Johnston I.
Besser M.
Chaseling R. A.
Koeppen, S.
Gründemann, S.
Lossos, A.
Siegal, T.
Nitschke M.
Vieregge P.
Reusche E.
Rob P.
Kömpf D.
Postma, T. J.
Vermorken, J. B.
Heimans, J. J.
Rampling R. P.
Dunlop D. J.
Steward M. S.
Campbell S. M.
Roy S.
Hilkens, P. H. E.
Verweij, J.
van Putten, W. L. J.
Vecht, Ch. J.
van den Bent, M. J.
Hilkens, P. H. E.
Moll, J. W. B.
van der Burg, M. E. L.
Planting, A. S. T.
van Putten, W. L. J.
Vecht, Ch. J.
van den Bent, M. J.
Wondrusch E.
Zifko U.
Drlicek M.
Liszka U.
Grisold W.
Zifko U.
Fazeny B.
Dittrich Ch.
Wondrusch E.
Grisold W.
Verschuuren, Jan J.
Meneses, Patricio I.
Rosenfeld, Myrna R.
Kaplitt, Michael G.
Posner, Jerome B.
Dalmau, Josep
Sillevis Smitt P. A. E.
Manley G.
Posner J. B.
Cavaletti, G.
Bogliun, G.
Margorati, L.
Bianchi, G.
Drlicek, M.
Liska, U.
Casati, B.
Kolig, C.
Grisold, H.
Graus, F.
Reñe, R.
Uchuya, M.
Valldeoriola, F.
Delattre, J. Y.
Benedetti de Cosentiro C.
Ortale D.
Martinez R.
Lambre J.
Cagnolati S.
Vinai C.
Salmaggi A.
Nemni R.
Silvani A.
Forno M. G.
Luksch R.
Confalonieri P.
Boiardi A.
Nitschke M.
Scholz J.
Vieregge P.
Kömpf D.
Hochberg F. H.
Pfeiffer, G.
Netzer, J.
Hansen, Ch.
Eggers, Ch.
Hagel Ch.
Kunze, K.
Verschuuren, Jan J.
Rosenblum, Marc K.
Lieberman, Frank S.
Posner, Jerome B.
Dalmau, Josep
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Neuro-Oncology. February 1994 21(1):1-77
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Non-myelotoxic antitumour effects ofl-dopa, buthionine sulphoximine and tamoxifen on neuroblastoma cells in vitro and in vivo
Autorzy :
Busse, E.
Bartsch, O.
Kornhuber, B.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Cancer Research and Clinical Oncology. September 1991 117(5):449-453
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Scientific Proceedings Second International Symposium on Cytostatic Drug Resistance
Autorzy :
Hill, Bridget T.
Hosking, L. K.
McClean, S.
Shellard, S. A.
Dempke, W. C. M.
Whelan, R. D. H.
Sehested, M.
Friche, E.
Demant, E. J. F.
Jensen, P. B.
Kopnin, B. P.
Wolf, B.
Seidel, A.
Nickelsen, M.
Brandt, I.
Heinemann, G.
Dietel, M.
Bremer, S.
Hoof, T.
Tümmler, B.
Broxterman, H. J.
Versantvoort, C. H. M.
Kuiper, C. M.
Feller, N.
Schuurhuis, G. J.
Lankelma, J.
Gupta, S.
Tsuruo, T.
Kim, C.
Gollapudi, S.
Bittl, A.
Nap, M.
Jäger, W.
Lathan, B.
Lang, N.
Raikhlin, N. T.
Perevozchikov, A. G.
Volodina, J. L.
Licht T.
Fiebig H. H.
Bross K. J.
Herrmann F.
Mertelsmann R.
Bashir, I.
Sikora, K.
Foster, C. S.
Castagna, M.
Viacava, P.
Cianfrigliao, M.
Favati, A.
Collecchi, P.
Caligo, M. A.
Cipollini, G.
Bevilacqua, G.
Schrenk, D.
Gant, T. W.
Silverman, J. A.
Thorgeirsson, S. S.
Harstrick, A.
Zhang, Z. G.
Schmoll, H. J.
Rustum, Y.
Mitze, M.
Beck, T.
Weikel, W.
Brumm, C.
Knapstein, P. G.
McDonald, T.
Gardner, P.
Kang, N.
van der Heyden, S. A. M.
Elst, H. J.
Stein, U.
Jandrig, B.
Krause, H.
Schmidt-Peter, P.
Frege, J.
Wunderlich, V.
Boven, E.
van Kalken, C. K.
Pinedo, H. M.
Gebauer, W.
Fallgren-Gebauer, E.
Diete, M.
Wagner, T.
Müller, M. R.
Lennartz, K.
Nowrousian, H. R.
Seeber, S.
Shtil, A. A.
Kazarov, A. R.
Gudkov, A. V.
Stavrovskaya, A. A.
Djuraeva, F. H.
Stromskaya, T. P.
Noller, A.
Frese, G.
Neumann, M.
Wilisch, A.
Probst, H.
Gekeler, V.
Handgretinger, R.
Schmidt, H.
Muller, C. P.
Dopfer, R.
Klingebiel, T.
Niethammer, D.
Weger, S.
Diddens, H.
Daumiller, E.
Bunge, A.
Lilischkis, R.
Salmassi, A.
Kopun M.
Scherthan H.
Granzow C.
Leuschner, I.
Schmidt, D.
Hoffmann, H.
Harms, D.
Scagliotli, G. V.
Leonardo, E.
Cappia, S.
Esposito, G.
Tombesi, M.
Cianfriglia, M.
Esposito, G. V.
Merendino, N.
Viora, M.
Caserta, M.
Tritarelli, E.
Rocca, E.
Boccoli, G.
Samoggia, P.
Fossati, C.
Testa, U.
Peschle, C.
Darling, J. L.
Ashmore, S. M.
Peterson, D. C.
Thomas, D. G. T.
Kramer, R. A.
Stanlunas, R.
Summerhayes, T.
Lion, T.
Shoemaker, R. H.
Wu, L.
Smythe, A.
Boyd, M. R.
Beck, W. T.
Danks, M. K.
Wolverton, J. S.
Chen, M.
Bugg, B. Y.
Suttle, D. P.
Catapano, C. V.
Fernandes, D. J.
Gieseler, F.
Boege, F.
Erttmann, R.
Arps, H.
Zwelling, L.
Wilms, K.
Biersack, H.
Kaspers, G. J. L.
Pieters, R.
Klumper, E.
de Waal, F. C.
van Wering, E. R.
Veerman, A. J. P.
Schmidt, C. A.
Lorenz, F.
Schäfer, A.
Kirsch, A.
Siegert, W.
Huhn, D.
Simon, W. E.
Siebert, G.
Schneider, M.
Oettling, M.
Reymann, A.
Entmann, R.
Schmidt, S.
Woermann, C.
Windmeier, C.
Herzig, I.
Schaefer, B.
Heidebrecht, H. J.
Wacker, H. H.
Künnemann, H.
van Heijningen, Th. H. M.
Slovak, M. L.
Baak, J. P. A.
Steidtmann, K.
Fichtinger-Schepman, A. -M. J.
Hill, B. I.
Scanlon, K. J.
Zeller, W. J.
Chen, G.
Gietema, J. A.
de Vries, E. G. E
Sleijfer, D.Th
Willemse, P. H. B.
Guchelaar, H. J.
Uges, D. R. A.
Aulenbacher, P.
Voegeli, R.
Mulder, N. H.
Skrezek, C.
Bertermann, H.
Eichholtz-Wirth, H.
Born, R.
Bier, H.
Koch, M.
Bernhardt, G.
Hählen, K.
Reile, H.
van Zantwijk, C. H.
Wering, E. R. van
Görögh, T.
Lippert, B.
Werner, J. A.
Eickbohm, J. E.
Mickiseh, G. H.
Gottesman, M. M.
Pastan, I.
Hofmann, J.
Wolf, A.
Spitaler, M.
Bock, G.
Grunicke, H.
Ponstingl, H.
Roth, I.
Granzow, C.
Dörner, C.
Erttmann, R.
Looft, G.
Ossenkoppele, G. J.
Scheffer, G. L.
Atassi, G.
Pierre, A.
Kraus, L.
Leonce, S.
Regnier, G.
Dhainaut, A.
Ponstingl H.
Stöhr M.
Rohlff, C.
Glazer, R. I.
Cho-Chung, Y. S.
Höllt, V.
Kouba, M.
Vogt, G.
Allmeier, H.
Nissen, N. I.
Cros, S.
Guilbaud, N.
Dunn, T.
Berlion, M.
Atassi, G.
Bizzari, J. P.
Messing, A. M.
Matuschek, A.
Mutter, I.
Kiwit, J. C. W.
Bastian, L.
Goretzki, P. E.
Frilling, A.
Simon, D.
Röher, H. D.
Reichle, A.
Altmayr, F.
Rastetter, J.
Erbil, C.
Jaques, G.
Maasberg, M.
Havemann, K.
Häußermann, K.
Heidebrecht, H. -J.
Van de Vrie, W.
Gheuens, E. E. O.
Durante, N. M. C.
De Bruijn, E. A.
Marquet, R. L.
Van Oosterom, A. T.
Eggermont, A. M. M.
Stow, M. W.
Vickers, S. E.
Warr, J. R.
Roller, E.
Eichelbaum, M.
Klumpp, B.
Krause, J.
Schumacher, K.
Hörner, S.
Laßmann, A.
Traugott, U.
Schlick, E.
Bürkle, D.
Futscher BW
List AF
Dalton WS
Ladda, E.
Bühl, K.
Weimer, A.
Eser, C.
Hamprecht, K.
Schalk, K. P.
Jackisch, C.
Brandt, B.
Blum, M.
Louwen, F.
Schulz, K.
Hanker, J. P.
Rüther, U.
Schmidt, A.
Müller, H. A. G.
Nunnensiek, C.
Bader, H.
Eisenberger, F.
Jipp, P.
Niethammer, B.
Muller, C.
Ling, V.
Joncourt, F.
Redmond, S.
Stöhr, M.
Buser, K.
Fey, M.
Tobler, A.
Brunner, K.
Gratwohl, A.
Cerrry, T.
Nuessler, V.
Pelka-Fleischer, R.
Nerl, C.
Beckert, B.
Wilmanns, W.
Hegewisch-Becker, S.
Fliegner, M.
Zander, A.
Hossfeld, D. K.
Blanz, J.
Mewes, K.
Ehninger, G.
Zeller, K. -P.
Schuldes, H.
Herrmann, G.
Boeckmann, W.
Schroeder, R.
Jonas, D.
Zurborn, K. -H.
Bruhn, H. D.
Uharek, L.
Glass, B.
Gassmann, W.
Loeffler, H.
Mueller-Ruohholtz, W.
Gassmann W.
Glass B.
Uharek L.
Loeffler H.
Mueller-Ruchholtz W.
Jaquet, K.
Kreipe, H.
Felgner, J.
Radzun, H. J.
Parwaresch, M. R.
Kogan EA
Mazurenko NN
Sekamova SM
Wolf, H.
Röhe, K.
Wilkens, K.
Clausen, M.
Henze, E.
van der Bosch, J.
Rüller, S.
Schlaak, M.
Köhl, U.
Schwabe, D.
Rohrbach, E.
Montag, E.
Bauer, S.
Cinatl, J.
Cinatl, Jr, I.
Mainke, M.
Geiss, H.
Kornhuber, B.
Juhl, H.
Stritzel, H.
Kalhoff, H.
Schniegel, W.
Menke, T.
Pröbsting, B.
Schulze-Westhoff, P.
Boos, J.
Weidner, J.
Wedemeyer, N.
Wiedorn, K.
Ueda, Y.
Blasius, S.
Wuisman, P.
Böcker, W.
Roessner, A.
Dockhorn-Dworniczak, B.
Ramm, D.
Knebel, J.
Sass, W.
Aufderheide, M.
Seifert, J.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Cancer Research and Clinical Oncology. May 1991 117(3):S89-S120
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Simultaneous detection of DNA content and immunophenotype in acute lymphoblastic childhood leukemia using flow cytometry
Autorzy :
Wehner, S.
Ebener, U.
Kornhuber, B.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Cancer Research and Clinical Oncology. January 1995 121(1):A24-A24
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Absract
Autorzy :
Kaszkin, Marietta
Kinzel, Volker
Maly, Karl
Bichler, Irina
Lang, Florian
Grunicke, Hans H.
Pepperkok, R.
Jakobi, R.
Lorenz, P.
Ansorge, W.
Pyerin, W.
Borowski, P.
Harbers, M.
Ludwig, A.
Kischel, T.
Hilz, H.
Eckert, K.
Granetzny, A.
Fischer, J.
Grosse, R.
Manch, V.
Wehner, S.
Kornhuber, B.
Ebener, U.
Müller-Decker, K.
Fürstenberger, G.
Vogt, I.
Marks, F.
Graschew, G.
Küsel, A.
Hull, W.
Lorenz, W.
Thielmann, H. W.
Degen, Gisela H.
Freyberger, Alexius
Müller, A.
Linscheid, M.
Hindermeier, Ulrike
Jorritsma, Ute
Golka, K.
Föllmann, W.
Peter, H.
Bolt, H. M.
Monnerjahn, S.
Phillips, D. N.
Never, A.
Seidel, A.
Glatt, A. R.
Wiench, K.
Frei, E.
Schroth, P.
Wiessler, M.
Schäfer, T.
Hergenhahn, M.
Hecker, E.
Proft, D.
Bartholmes, P.
Bagewadikar, R. S.
Bertram, B.
Frank, N.
Leibersperger, Hanno
Gschwendt, Michael
Marks, Friedrich
Fasco, S.
Plein, Peter
Schiess, Karin
Seidler, Lothar
Jacobi, T.
Besemfelder, E.
Stephan, M.
Lehmann, W. D.
Grell, M.
Thoma, B.
Scheurich, P.
Meyer, Markus
Grunicke, Hans
Jaques G.
Wegmann B.
Ravemann K.
Popanda, Odilia
Thielmann, Heinz Walter
Voss, H.
Wirkner, U.
Werner, Dieter
Strand, D.
Kalmes, A.
Walther, H. -P.
Mechler, B.
Schirrmacher, S. Volker
Kinzel, V.
Hess, R.
Hanagarth, H. -G.
Hässler, C.
Brandner, G.
Ertel, Christian
Gückel, B.
Schirrmacher, V.
Kyewski, B. A.
Bogdahn U.
Jachimczak P.
Schneider J.
Brysch W.
Schlingensiepen W.
Drenkard D.
Behl C.
Winkler J.
Apfel R.
Meixensberger J.
Stulle, K.
Marquardt, P.
Vollmers, H. P.
Müller, J.
Müller-Hermelink, H. -K.
Schuermann, M.
Seemann, G.
Ptok, Angelika
Ptok, M.
Carey, T. E.
Steffen M.
Nitz U. C.
Everding B.
Hölzel F.
Kantwerk-Funke, G.
Boll, G.
Zänker, K. S.
Everding, B.
Steffen, M.
Hölzel, P.
Heymanns, J.
Hennig, C.
Rotsch, M.
Havemann, K.
Fischer, Jürgen R.
Stehr, Sabine
Lahm, Harald
Drings, Peter
Krammer, Peter H.
Kirsch M.
Strubel A.
Kist A.
Hinn R.
Fischer H.
Buttler A.
Schackert G.
Friedenauer, S.
Lindner, D.
Marczynski, B.
Karcls, H.
Goergens, H. W.
Epe, B.
Müller, E.
Schütze, D.
Boiteux, S.
Eder, E.
Deininger, C.
Hoffman, C.
Scherer, E.
Vermeulen, E.
van Kranen, H. J.
Bax, J.
Woutersen, R. A.
van Kreijl, C. F.
Schurich, B.
Hagedorn, H.
Kamp, E.
Eisenbrand, G.
Spiegelhalder B.
Bolm-Audorff U.
Bienfait H. G.
Preussmann R.
Wacker, C. -D.
Preussmann, R.
Kehl, H.
Spiegelhalder, B.
Akkan, Z.
Ries, J.
Meger, M.
Shephard, S. E.
Gunz, D.
Lutz, W. K.
Tricker, A. R.
Kurnar, R.
Siddiqi, M.
Mende, P.
Pfundstein, B.
Scholl, A.
Janzowski, C.
Jacob, D.
Goelzer, P.
Henn, I.
Zankl, H.
Zimlich, K. -H.
Gansewendt, Barbara
Thier, Ricarda
Schroeder, K. R.
Hallier, E.
Moeckel, G.
Heiden, W.
Waldherr-Teschner, M.
Brickmann, J.
Roeser, H.
Krauter, G.
Scherer, G.
Krätschmer, A.
Hauenstein, H.
Adlkofer, F.
Fernando, R. C.
Schmeiser, H. H.
Nicklas, W.
Pfau, Wolfgang
Phillips, David H.
Scheckenbach, S.
Cantoreggi, S.
Leutbecher, Monika
Ottenwälder, H.
Föst, U.
Baumgart, P. M.
Kliem, H. -C.
Data, S.
Pfeiffer, C.
Fuchs, A.
Schmezer, P.
Kuchenmeister, F.
Pool-Zober, B. L.
Liegibel, U. M.
Pool-Zobel, B. L.
Steeb, L.
Friesel, H.
Schneider, Th.
Scherf, H. R.
Buchmann, A.
Bauer-Hofmann, R.
Mahr, J.
Schwarz, M.
Schmidt, R.
Rippmann, F.
Steinbauer, B.
Zlfu, P.
Bunk, B.
Hefter, W.
Klinga, K.
Berger, M. R.
Robertson, L. W.
Luebeck, G.
Moolgavkar, S.
Torsten U.
Kowalczyk-Wagner M.
Weitzel H.
Zechel, Ch.
Peters, H.
Anders, F.
Ambs, S.
Kirchner, T.
Neumann, H. -G.
Einig, C.
Eigenbrodt, E.
Oesterle, D.
Deml, E.
Weisse, G.
Gerbracht, U.
Stumpf, H.
Filsingcr, E.
Bannasch, P.
Muster, W.
Cikryt, P.
Münzel, P.
Röhrdanz, E.
Bock, K. W.
Lipp, H. -P.
Wiesmüller, T.
Hagenmaier, H.
Schrenk, D.
Karger, A.
Bauer, G.
Höfler, P.
Götschl, M.
Viesel, E.
Jürgensmeier, J.
Schaefer, D.
Picht, G.
Kiefer, J.
Krieg, P.
Schnapke, R.
Feil, S.
Wagner, E.
Schleenbecker, U.
Anders, A.
Gross, M. M.
Unger, S.
Stanbridge, E. J.
Boukamp, Petra
Pascheberg, Ulrich
Fusenig, Norbert E.
Abken, H.
Weidle, U. H.
Grummt, F.
Willecke, K.
Schäfer, R.
Hajnal, A.
Balmer, I.
Klemenz, R.
Goretzki, P. E.
Reishaus, H.
Demeure, M.
Haubruck, H.
Lyons, J.
Röher, H. D.
Trouliaris, Sylvia
Hadwiger-Fangmeier, Angelika
Simon, Elke
Niemann, Heiner
Tamura, Teruko
Westphal, G.
Turner, Elke
Karels, H.
Blaszkewicz, M.
Stopper, Helga
Schiffmann, Dietmar
De Boni, Umberto
Schuler, M.
Schnitzler, R.
Metzler, M.
Pfeiffer, E.
Aulenbacher, R.
Langhof, T.
Schröder, K. R.
Saal, K.
Müller-Hermelink, H. K.
Henn W.
Seitz G.
Lagoda P.
Christmann A.
Blin N.
Welter C.
Adam, D.
Fömzler, D.
Winkler, C.
Mäueler, W.
Schartl, M.
Theisinger B.
Schüder G.
Rüther U.
Nunnensiek C.
Müller H. A. G.
Rupp W.
Lüthgens M.
Jipp P.
Kinzler, I.
Gulich, M.
Seidel, H. J.
Clark, O. H.
McCormick, F.
Bourne, H. R.
Gieseler, F.
Boege, F.
Biersack, H.
Spohn, B.
Clark, M.
Wilms, K.
Boege, Fritz
Gieseler, Frank
Biersack, Harald
Clark, Michael
Wllms, Klaus
Polack, Axel
Strobl, Lothar
Feederle, Regina
Schweizer, Matthias
Eick, Dirk
Bornkamm, Georg W.
Kopun M.
Scherthan H.
Granzow C.
Janiaud, P.
Rueß, D.
Mechler, B. M.
Strauss, P. G.
Erfle, V.
Fritsche, M.
Haessler, C.
Christiansen, H.
Schestag, J.
Christiansen, N. M.
Lampert, F.
Schulz, Wolfgang A.
Hasse, Andreas
Sies, Helmut
Orend, G.
Kuhlmann, I.
Doerfler, W.
Behn-Krappa, A.
Hölker, I.
Sandaradura de Silva, U.
Smola, Ute
Hennig, Dagmar
Hadviger-Fangmeier, Angelika
Schütz, Burkhard
Kerler R.
Rabes H. M.
Dölken, G.
Fauser, A. A.
Kerkert, R.
Ragoczy, U.
Fritzen, R.
Lange, W.
Finke, J.
Nowicki, B.
Schalipp, E.
Siegert, W.
Mertelsmann, R.
Schilling, U.
Sinn, H. J.
Maier-Borst, W.
Friedrich, E. A.
Löhde E.
Lück M.
Raude H.
Schlicker H.
Barzen G.
Kraas E.
Milleck, J.
Keymer, R.
Störkel, S.
Reichert, T.
Steinbach, F.
Lippold, R.
Thoenes, W.
Wagner, W.
Reiffen, K. -A.
Bardosi, A.
Brkovic, D.
Gabius, H. -J.
Brandt B.
Jackisch C.
Seitzer D.
Hillebrand M.
Habermann, F. A.
Rabes, H. M.
Zeindl-Eberhart
Evelyn
Robl, C.
Röttgen, V.
Nowak, C.
Richter-Reichhelm, H. -B.
Waldmann, V.
Suchy, B.
Zietz, Ch.
Sarafoff, M.
Ostermayr, Richard
Rabes, Hartmut M.
Lorenz, J.
Friedberg, T.
Paulus, W.
Ferlinz, R.
Oesch, F.
Jähde, E.
Glüsenkamp, K. -H.
Tietze, L. F.
Rajewsky, M. F.
Chen, G.
Hutter, K. -J.
Bullerdiek, J.
Zeller, W. J.
Schirner, M.
Schneider, M. R.
Zbu, P.
Gebelein, M.
Naser-Hijazi, B.
Hynes, Nancy E.
Reinhardt, M.
Heyl, P.
Schmähl, D.
Presek, P.
Liebenhoff, U.
Findik, D.
Hartmann, G. H.
Fischer, H.
Kliesch, C.
Schackert, G.
Albert, F.
Kunze, S.
Wannnenmacher, M.
Boese-Landgraf, J.
Lorenz, E.
Albrecht, D.
Dulce, M.
Aigner, K. R.
Thiem, N.
Müller, H.
Leonardi, M.
Bogdahn, U.
Justh, A.
Drenkard, D.
Lutz, M.
Apfel, R.
Behl, C.
Lang, E.
Lieth, C. W. v. d.
Sinn, H.
Betsch, B. R.
Hengstler, Jan Georg
Fuchs, Jürgen
Oesch, Franz
Busch, F. J.
Cato, A. B. C.
Schied, G.
Tang, W.
Bogdahn U.
Richter B.
Schaefer, C.
Kelleher, D. K.
Vaupel, P.
Mundt, D.
Bartsch, H. H.
Meden, H.
Meyer, M.
Vehmeyer, K.
Mull, R.
Kuhn, W.
Hoffmann, S.
Berger, D.
Fiebig, H.
Moog, Ch.
Luu, B.
Frühauf, S.
Keppler, B. K.
Galeano, A.
Valenzuela-Paz, P.
Klenner, T.
Stadler, H.
Golomb, G.
Breuer, E.
Voegeli, R.
Hilgard, P.
Nowrousian, H. R.
Aulenbacher, P.
Winterhalter, B.
Granson, C.
Stöhr, M.
Ponstingl, H.
Granzow, C.
Drings, P.
Osswald, H.
Sobottka, S. B.
Amtmann, E.
Sauer, G.
Hornung, B.
Volland, S.
Kahl, S.
Gerspach, R.
Matz, B.
Schmidt, J.
Lipp, M.
Brehm, G.
Luz, A.
Rüther, U.
Wendel, S.
Strauß, P. G.
Erflte, V.
Greehmann, S.
Zobel, A.
Kalkbrenner, F.
Vorbrüggen, G.
Moelling, K.
Iftner, T.
Müller, A. H.
Fuchs, P. G.
Pfister, H.
Cichutek, Klaus
Treinies, Iris
Lang, Matthias
Braun, C.
Denner J.
Norley S.
Kurth R.
Music, L.
Wiestler, O. D.
Aguzzi, A.
von Deimling, A.
Schneemann, M.
Elbl, R.
Kleihues, P.
Land, H.
Hohn, H. -P.
Höök, M.
Denker, H. -W.
Kemmner, W.
Zaar, K.
Jones, Peter A.
Kath, R.
Herlyn, M.
Maier, P.
Schawalder, H. P.
Elsner, J.
Parzefall, W.
Erber, E.
Sedivy, R.
Schulte-Hermann, R.
Hemmer, J.
Tomakidi, P.
Boukamp, P.
Breitkreutz, D.
Fusenig, N. E.
Kallinowski, F.
Strauss, W.
Brownell, A. L.
Bassukas, I. D.
Vester, G.
Maurer-Schultze, B.
Langbein, L.
Kosmehl, H.
Katenkamp, D.
Spiess, Eberhard
Trefz, Günther
Ebert, Werner
Jordan, Peter
Kübler, Dieter
Lichtner, Rosemarie B.
Wiedemuth, Marion
Kittmann, Annette
Ullrich, Axel
Khazaie, Khashayarsha
Kowitz, Aiga
Kadmon, Guni
Altevogt, Peter
Frixen, U. H.
Behrens, J.
Schipper, J.
Sachs, M.
Birchmeier, H.
Hackenberg, R.
Hawighorst, Th.
Hofmann, J.
Beato, H.
Schulz, K. -D.
Erbil, C.
Maasberg, M.
Kunz, L. A.
Simm, A.
Adam, G.
Mueller-Klieser, W.
Kaufmann, Andreas M.
Stoeck, Michael
Hülsen A.
Boukamp P.
Game S.
Donnelly M.
Fusenig N. E.
Stark, H. -J.
Schlingensiepen K. -H.
Kurzik-Dumke U.
Phannavong B.
Gundacker D.
Gateff E.
Gabius, S.
Joshi, S. S.
Franz, H.
John, N. J.
Grümmer, R.
Denker, H. W.
Gross, M. W.
Karbach, U.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Cancer Research and Clinical Oncology. January 1991 117(1):ii-S56
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Hemmung der viralen Reverse-Transcriptase und Leukämogenese mit modifizierten Nucleinsäuren
Autorzy :
Chandra, P.
Kornhuber, B.
Gericke, D.
Götz, A.
Cebener, U.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Inhibition of viral reverse transcriptase and leukemogenesis by modified nucleic acids
Źródło :
Zeitschrift für Krebsforschung und Klinische Onkologie. September 1975 83(3):239-249
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Untersuchungen zum Calcium- und Phosphatstoffwechsel Frühgeborener: III. Mitteilung Der Einfluß des Vitamin D auf die Calcium- und Phosphatclearance
Autorzy :
Kornhuber, B.
Hövels, O.
Thilenius, O. G.
Pokaż więcej
Źródło :
Zeitschrift für Kinderheilkunde. July 1962 86(4):439-446
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies