Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Korol, A. A."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Patterns of Denitrification Potential in Tidal Freshwater Forested Wetlands
Autorzy :
Korol, Alicia R.
Noe, Gregory B.
Pokaż więcej
Źródło :
Estuaries and Coasts: Journal of the Coastal and Estuarine Research Federation. 43(2):329-346
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Comparative Analysis of International (Inbound) Tourism Development within Ukraine and Poland
Autorzy :
Oleksandr Korol
Tetiana Skutar
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Komisji Geografii Przemysłu Polskiego Towarzystwa Geograficznego : Uwarunkowania rozwoju przedsiębiorstw oraz wybranych sektorów gospodarki = Conditions for the Development of Enterprises and Selected Sectors of the Economy, 2018, vol. 32, Issue 2, P. 338-355.
Dostęp URL :
https://prace-kgp.up.krakow.pl//article/view/20801653.322.24/4020
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Zastosowanie metody LCA do wspomagania decyzji środowiskowych w gospodarce wodno-ściekowej
Autorzy :
Małgorzata Deska
Mariusz Kruczek
Paweł Zawartka
Dorota Burchart-Korol
Pokaż więcej
Źródło :
Zeszyty Naukowe. Organizacja i Zarządzanie / Politechnika Śląska : Zarządzanie współczesną organizacją, 2018, vol. 6, P. 91-107.
Dostęp URL :
https://www.polsl.pl/Wydzialy/ROZ/ZN/Documents/z117/Deska, Kruczek, Zawartka, Burchart-Korol.pdf
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Grain protein content and thousand kernel weight QTLs identified in a durum × wild emmer wheat mapping population tested in five environments
Autorzy :
Fatiukha, AndriiAff1, Aff2
Filler, NavehAff1, Aff2
Lupo, ItamarAff1, Aff2
Lidzbarsky, GabrielAff1, Aff2
Klymiuk, ValentynaAff1, Aff2
Korol, Abraham B.Aff1, Aff2
Pozniak, Curtis
Fahima, TzionAff1, Aff2
Krugman, Tamar
Pokaż więcej
Źródło :
Theoretical and Applied Genetics: International Journal of Plant Breeding Research. 133(1):119-131
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Erratum to: Study of dijet events with a large rapidity gap between the two leading jets in pp collisions at $$\sqrt{s}=7\,\text {Te}\text {V} $$ s=7Te
Autorzy :
CMS Collaboration
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
E. Asilar
T. Bergauer
J. Brandstetter
E. Brondolin
M. Dragicevic
J. Erö
M. Flechl
M. Friedl
R. Frühwirth
V. M. Ghete
C. Hartl
N. Hörmann
J. Hrubec
M. Jeitler
A. König
I. Krätschmer
D. Liko
T. Matsushita
I. Mikulec
D. Rabady
N. Rad
B. Rahbaran
H. Rohringer
J. Schieck
J. Strauss
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
O. Dvornikov
V. Makarenko
V. Mossolov
J. Suarez Gonzalez
V. Zykunov
N. Shumeiko
S. Alderweireldt
E. A. De Wolf
X. Janssen
J. Lauwers
M. Van De Klundert
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
N. Van Remortel
A. Van Spilbeeck
S. Abu Zeid
F. Blekman
J. D’Hondt
N. Daci
I. De Bruyn
K. Deroover
S. Lowette
S. Moortgat
L. Moreels
A. Olbrechts
Q. Python
K. Skovpen
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
I. Van Parijs
H. Brun
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
H. Delannoy
G. Fasanella
L. Favart
R. Goldouzian
A. Grebenyuk
G. Karapostoli
T. Lenzi
A. Léonard
J. Luetic
T. Maerschalk
A. Marinov
A. Randle-conde
T. Seva
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
R. Yonamine
F. Zenoni
F. Zhang
A. Cimmino
T. Cornelis
D. Dobur
A. Fagot
M. Gul
I. Khvastunov
D. Poyraz
S. Salva
R. Schöfbeck
M. Tytgat
W. Van Driessche
E. Yazgan
N. Zaganidis
H. Bakhshiansohi
C. Beluffi
O. Bondu
S. Brochet
G. Bruno
A. Caudron
S. De Visscher
C. Delaere
M. Delcourt
B. Francois
A. Giammanco
A. Jafari
M. Komm
G. Krintiras
V. Lemaitre
A. Magitteri
A. Mertens
M. Musich
K. Piotrzkowski
L. Quertenmont
M. Selvaggi
M. Vidal Marono
S. Wertz
N. Beliy
W. L. Aldá Júnior
F. L. Alves
G. A. Alves
L. Brito
C. Hensel
A. Moraes
M. E. Pol
P. Rebello Teles
E. Belchior Batista Das Chagas
W. Carvalho
J. Chinellato
A. Custódio
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
C. De Oliveira Martins
S. Fonseca De Souza
L. M. Huertas Guativa
H. Malbouisson
D. Matos Figueiredo
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
W. L. Prado Da Silva
A. Santoro
A. Sznajder
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
S. Ahuja
C. A. Bernardes
S. Dogra
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
P. G. Mercadante
C. S. Moon
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
D. Romero Abad
J. C. Ruiz Vargas
A. Aleksandrov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Rodozov
S. Stoykova
G. Sultanov
M. Vutova
A. Dimitrov
I. Glushkov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
W. Fang
M. Ahmad
J. G. Bian
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
Y. Chen
T. Cheng
C. H. Jiang
D. Leggat
Z. Liu
F. Romeo
M. Ruan
S. M. Shaheen
A. Spiezia
J. Tao
C. Wang
Z. Wang
H. Zhang
J. Zhao
Y. Ban
G. Chen
Q. Li
S. Liu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Z. Xu
C. Avila
A. Cabrera
L. F. Chaparro Sierra
C. Florez
J. P. Gomez
C. F. González Hernández
J. D. Ruiz Alvarez
J. C. Sanabria
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
P. M. Ribeiro Cipriano
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
K. Kadija
B. Mesic
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
M. Finger
E. Carrera Jarrin
S. Elgammal
A. Ellithi Kamel
A. Mohamed
M. Kadastik
L. Perrini
M. Raidal
A. Tiko
C. Veelken
P. Eerola
J. Pekkanen
M. Voutilainen
J. Härkönen
T. Järvinen
V. Karimäki
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Lehti
T. Lindén
P. Luukka
J. Tuominiemi
E. Tuovinen
L. Wendland
J. Talvitie
T. Tuuva
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
B. Fabbro
J. L. Faure
C. Favaro
F. Ferri
S. Ganjour
S. Ghosh
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
I. Kucher
E. Locci
M. Machet
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Titov
A. Abdulsalam
I. Antropov
S. Baffioni
F. Beaudette
P. Busson
L. Cadamuro
E. Chapon
C. Charlot
O. Davignon
R. Granier de Cassagnac
M. Jo
S. Lisniak
P. Miné
M. Nguyen
C. Ochando
G. Ortona
P. Paganini
P. Pigard
S. Regnard
R. Salerno
Y. Sirois
A. G. Stahl Leiton
T. Strebler
Y. Yilmaz
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
J.-M. Brom
M. Buttignol
E. C. Chabert
N. Chanon
C. Collard
E. Conte
X. Coubez
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
A.-C. Le Bihan
P. Van Hove
S. Gadrat
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. A. Carrillo Montoya
R. Chierici
D. Contardo
B. Courbon
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
G. Grenier
B. Ille
F. Lagarde
I. B. Laktineh
M. Lethuillier
L. Mirabito
A. L. Pequegnot
S. Perries
A. Popov
V. Sordini
M. Vander Donckt
P. Verdier
S. Viret
T. Toriashvili
Z. Tsamalaidze
C. Autermann
S. Beranek
L. Feld
M. K. Kiesel
K. Klein
M. Lipinski
M. Preuten
C. Schomakers
J. Schulz
T. Verlage
A. Albert
M. Brodski
E. Dietz-Laursonn
D. Duchardt
M. Endres
M. Erdmann
S. Erdweg
T. Esch
R. Fischer
A. Güth
M. Hamer
T. Hebbeker
C. Heidemann
K. Hoepfner
S. Knutzen
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
S. Mukherjee
M. Olschewski
K. Padeken
T. Pook
M. Radziej
H. Reithler
M. Rieger
F. Scheuch
L. Sonnenschein
D. Teyssier
S. Thüer
V. Cherepanov
G. Flügge
B. Kargoll
T. Kress
A. Künsken
J. Lingemann
T. Müller
A. Nehrkorn
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
A. Stahl
M. Aldaya Martin
T. Arndt
C. Asawatangtrakuldee
K. Beernaert
O. Behnke
U. Behrens
A. A. Bin Anuar
K. Borras
A. Campbell
P. Connor
C. Contreras-Campana
F. Costanza
C. Diez Pardos
G. Dolinska
G. Eckerlin
D. Eckstein
T. Eichhorn
E. Eren
E. Gallo
J. Garay Garcia
A. Geiser
A. Gizhko
J. M. Grados Luyando
A. Grohsjean
P. Gunnellini
A. Harb
J. Hauk
M. Hempel
H. Jung
A. Kalogeropoulos
O. Karacheban
M. Kasemann
J. Keaveney
C. Kleinwort
I. Korol
D. Krücker
W. Lange
A. Lelek
T. Lenz
J. Leonard
K. Lipka
A. Lobanov
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
A. B. Meyer
G. Mittag
J. Mnich
A. Mussgiller
D. Pitzl
R. Placakyte
A. Raspereza
B. Roland
M. Ö. Sahin
P. Saxena
T. Schoerner-Sadenius
S. Spannagel
N. Stefaniuk
G. P. Van Onsem
R. Walsh
C. Wissing
V. Blobel
M. Centis Vignali
A. R. Draeger
T. Dreyer
E. Garutti
D. Gonzalez
J. Haller
M. Hoffmann
A. Junkes
R. Klanner
R. Kogler
N. Kovalchuk
T. Lapsien
I. Marchesini
D. Marconi
M. Meyer
M. Niedziela
D. Nowatschin
F. Pantaleo
T. Peiffer
A. Perieanu
C. Scharf
P. Schleper
A. Schmidt
S. Schumann
J. Schwandt
H. Stadie
G. Steinbrück
F. M. Stober
M. Stöver
H. Tholen
D. Troendle
E. Usai
L. Vanelderen
A. Vanhoefer
B. Vormwald
M. Akbiyik
C. Barth
S. Baur
C. Baus
J. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
F. Colombo
W. De Boer
A. Dierlamm
S. Fink
B. Freund
R. Friese
M. Giffels
A. Gilbert
P. Goldenzweig
D. Haitz
F. Hartmann
S. M. Heindl
U. Husemann
F. Kassel
I. Katkov
S. Kudella
H. Mildner
M. U. Mozer
Th. Müller
M. Plagge
G. Quast
K. Rabbertz
S. Röcker
F. Roscher
M. Schröder
I. Shvetsov
G. Sieber
H. J. Simonis
R. Ulrich
S. Wayand
M. Weber
T. Weiler
S. Williamson
C. Wöhrmann
R. Wolf
G. Anagnostou
G. Daskalakis
T. Geralis
V. A. Giakoumopoulou
A. Kyriakis
D. Loukas
I. Topsis-Giotis
S. Kesisoglou
A. Panagiotou
N. Saoulidou
E. Tziaferi
I. Evangelou
G. Flouris
C. Foudas
P. Kokkas
N. Loukas
N. Manthos
I. Papadopoulos
E. Paradas
N. Filipovic
G. Pasztor
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
A. J. Zsigmond
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
A. Makovec
J. Molnar
Z. Szillasi
M. Bartók
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
J. R. Komaragiri
S. Bahinipati
S. Bhowmik
S. Choudhury
P. Mal
K. Mandal
A. Nayak
D. K. Sahoo
N. Sahoo
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
U. Bhawandeep
R. Chawla
A. K. Kalsi
A. Kaur
M. Kaur
R. Kumar
P. Kumari
A. Mehta
M. Mittal
J. B. Singh
G. Walia
Ashok Kumar
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
S. Keshri
S. Malhotra
M. Naimuddin
K. Ranjan
R. Sharma
V. Sharma
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
K. Chatterjee
S. Dey
S. Dutt
S. Dutta
N. Majumdar
A. Modak
K. Mondal
S. Mukhopadhyay
S. Nandan
A. Purohit
A. Roy
D. Roy
S. Roy Chowdhury
S. Sarkar
M. Sharan
S. Thakur
P. K. Behera
R. Chudasama
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
A. K. Mohanty
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
A. Topkar
T. Aziz
S. Dugad
G. Kole
B. Mahakud
S. Mitra
G. B. Mohanty
B. Parida
N. Sur
B. Sutar
S. Banerjee
R. K. Dewanjee
S. Ganguly
M. Guchait
Sa. Jain
S. Kumar
M. Maity
G. Majumder
K. Mazumdar
T. Sarkar
N. Wickramage
S. Chauhan
S. Dube
V. Hegde
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
S. Sharma
S. Chenarani
E. Eskandari Tadavani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Naseri
S. Paktinat Mehdiabadi
F. Rezaei Hosseinabadi
B. Safarzadeh
M. Zeinali
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
C. Calabria
C. Caputo
A. Colaleo
D. Creanza
L. Cristella
N. De Filippis
M. De Palma
L. Fiore
G. Iaselli
G. Maggi
M. Maggi
G. Miniello
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
R. Radogna
A. Ranieri
G. Selvaggi
A. Sharma
L. Silvestris
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
S. Braibant-Giacomelli
L. Brigliadori
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
S. S. Chhibra
G. Codispoti
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
F. Fabbri
A. Fanfani
D. Fasanella
P. Giacomelli
C. Grandi
L. Guiducci
S. Marcellini
G. Masetti
A. Montanari
F. L. Navarria
A. Perrotta
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
F. Giordano
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
P. Lenzi
M. Meschini
S. Paoletti
L. Russo
G. Sguazzoni
D. Strom
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
F. Primavera
V. Calvelli
F. Ferro
M. R. Monge
E. Robutti
S. Tosi
L. Brianza
F. Brivio
V. Ciriolo
M. E. Dinardo
S. Fiorendi
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
M. Malberti
S. Malvezzi
R. A. Manzoni
D. Menasce
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Pigazzini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
S. Buontempo
N. Cavallo
G. De Nardo
S. Di Guida
F. Fabozzi
F. Fienga
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
C. Sciacca
F. Thyssen
P. Azzi
N. Bacchetta
L. Benato
D. Bisello
A. Boletti
R. Carlin
A. Carvalho Antunes De Oliveira
P. Checchia
M. Dall’Osso
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
A. Gozzelino
S. Lacaprara
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
J. Pazzini
N. Pozzobon
P. Ronchese
F. Simonetto
E. Torassa
M. Zanetti
P. Zotto
G. Zumerle
A. Braghieri
F. Fallavollita
A. Magnani
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
L. Alunni Solestizi
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
R. Leonardi
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
A. Saha
A. Santocchia
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
J. Bernardini
T. Boccali
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
S. Donato
G. Fedi
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
T. Lomtadze
L. Martini
A. Messineo
F. Palla
A. Rizzi
A. Savoy-Navarro
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
A. Venturi
P. G. Verdini
L. Barone
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
M. Diemoz
S. Gelli
E. Longo
F. Margaroli
B. Marzocchi
P. Meridiani
G. Organtini
R. Paramatti
F. Preiato
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
C. Biino
N. Cartiglia
F. Cenna
M. Costa
R. Covarelli
A. Degano
N. Demaria
L. Finco
B. Kiani
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
F. Ravera
A. Romero
M. Ruspa
R. Sacchi
K. Shchelina
V. Sola
A. Solano
A. Staiano
P. Traczyk
S. Belforte
M. Casarsa
F. Cossutti
G. Della Ricca
A. Zanetti
D. H. Kim
G. N. Kim
M. S. Kim
S. Lee
S. W. Lee
Y. D. Oh
S. Sekmen
D. C. Son
Y. C. Yang
A. Lee
H. Kim
J. A. Brochero Cifuentes
T. J. Kim
S. Cho
S. Choi
Y. Go
D. Gyun
S. Ha
B. Hong
Y. Jo
Y. Kim
K. Lee
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
Y. Roh
J. Almond
J. Kim
H. Lee
S. B. Oh
B. C. Radburn-Smith
S. h. Seo
U. K. Yang
H. D. Yoo
G. B. Yu
M. Choi
J. H. Kim
J. S. H. Lee
I. C. Park
G. Ryu
M. S. Ryu
Y. Choi
J. Goh
C. Hwang
J. Lee
I. Yu
V. Dudenas
A. Juodagalvis
J. Vaitkus
I. Ahmed
Z. A. Ibrahim
M. A. B. Md Ali
F. Mohamad Idris
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
A. Hernandez-Almada
R. Lopez-Fernandez
R. Magaña Villalba
J. Mejia Guisao
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
F. Vazquez Valencia
S. Carpinteyro
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
D. Krofcheck
P. H. Butler
A. Ahmad
Q. Hassan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
A. Saddique
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
K. Nawrocki
K. Romanowska-Rybinska
M. Szleper
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Misiura
M. Olszewski
M. Walczak
P. Bargassa
C. Beirão Da Cruz E. Silva
B. Calpas
A. Di Francesco
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
L. Lloret Iglesias
M. V. Nemallapudi
J. Seixas
O. Toldaiev
D. Vadruccio
J. Varela
S. Afanasiev
P. Bunin
M. Gavrilenko
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavin
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
V. Palichik
V. Perelygin
S. Shmatov
S. Shulha
N. Skatchkov
V. Smirnov
N. Voytishin
A. Zarubin
L. Chtchipounov
V. Golovtsov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
V. Sulimov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
V. Popov
I. Pozdnyakov
G. Safronov
A. Spiridonov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
A. Bylinkin
M. Danilov
S. Polikarpov
E. Tarkovskii
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Leonidov
A. Terkulov
A. Baskakov
A. Belyaev
E. Boos
A. Ershov
A. Gribushin
L. Khein
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
O. Lukina
I. Miagkov
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
V. Blinov
Y. Skovpen
D. Shtol
I. Azhgirey
I. Bayshev
S. Bitioukov
D. Elumakhov
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
V. Krychkine
V. Petrov
R. Ryutin
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
P. Adzic
P. Cirkovic
D. Devetak
M. Dordevic
J. Milosevic
V. Rekovic
J. Alcaraz Maestre
M. Barrio Luna
E. Calvo
M. Cerrada
M. Chamizo Llatas
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
A. Escalante Del Valle
C. Fernandez Bedoya
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
P. Garcia-Abia
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
E. Navarro De Martino
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
A. Quintario Olmeda
I. Redondo
L. Romero
M. S. Soares
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
M. Missiroli
D. Moran
J. Cuevas
J. Fernandez Menendez
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
S. Sanchez Cruz
I. Suárez Andrés
P. Vischia
J. M. Vizan Garcia
I. J. Cabrillo
A. Calderon
E. Curras
M. Fernandez
J. Garcia-Ferrero
G. Gomez
A. Lopez Virto
J. Marco
C. Martinez Rivero
F. Matorras
J. Piedra Gomez
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
N. Trevisani
I. Vila
R. Vilar Cortabitarte
D. Abbaneo
E. Auffray
G. Auzinger
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
P. Bloch
A. Bocci
C. Botta
T. Camporesi
R. Castello
M. Cepeda
G. Cerminara
D. d’Enterria
A. Dabrowski
V. Daponte
A. David
M. De Gruttola
A. De Roeck
E. Di Marco
M. Dobson
B. Dorney
T. du Pree
D. Duggan
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
P. Everaerts
S. Fartoukh
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
D. Gigi
K. Gill
M. Girone
F. Glege
D. Gulhan
S. Gundacker
M. Guthoff
P. Harris
J. Hegeman
V. Innocente
P. Janot
J. Kieseler
H. Kirschenmann
V. Knünz
A. Kornmayer
M. J. Kortelainen
K. Kousouris
M. Krammer
C. Lange
P. Lecoq
C. Lourenço
M. T. Lucchini
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Martelli
F. Meijers
J. A. Merlin
S. Mersi
E. Meschi
P. Milenovic
F. Moortgat
S. Morovic
M. Mulders
H. Neugebauer
S. Orfanelli
L. Orsini
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
A. Racz
T. Reis
G. Rolandi
M. Rovere
H. Sakulin
J. B. Sauvan
C. Schäfer
C. Schwick
M. Seidel
P. Silva
P. Sphicas
J. Steggemann
M. Stoye
Y. Takahashi
M. Tosi
D. Treille
A. Triossi
A. Tsirou
V. Veckalns
G. I. Veres
M. Verweij
N. Wardle
H. K. Wöhri
A. Zagozdzinska
W. D. Zeuner
W. Bertl
K. Deiters
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
S. A. Wiederkehr
F. Bachmair
L. Bäni
L. Bianchini
B. Casal
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Grab
C. Heidegger
D. Hits
J. Hoss
G. Kasieczka
W. Lustermann
B. Mangano
M. Marionneau
P. Martinez Ruiz del Arbol
M. Masciovecchio
M. T. Meinhard
D. Meister
F. Micheli
P. Musella
F. Nessi-Tedaldi
F. Pandolfi
J. Pata
F. Pauss
G. Perrin
L. Perrozzi
M. Quittnat
M. Rossini
M. Schönenberger
A. Starodumov
V. R. Tavolaro
K. Theofilatos
R. Wallny
T. K. Aarrestad
C. Amsler
L. Caminada
M. F. Canelli
A. De Cosa
C. Galloni
A. Hinzmann
T. Hreus
B. Kilminster
J. Ngadiuba
D. Pinna
G. Rauco
P. Robmann
D. Salerno
C. Seitz
Y. Yang
A. Zucchetta
V. Candelise
T. H. Doan
Sh. Jain
R. Khurana
M. Konyushikhin
C. M. Kuo
W. Lin
A. Pozdnyakov
S. S. Yu
Arun Kumar
P. Chang
Y. H. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
F. Fiori
W.-S. Hou
Y. Hsiung
Y. F. Liu
R.-S. Lu
M. Miñano Moya
E. Paganis
A. Psallidas
J. f. Tsai
B. Asavapibhop
G. Singh
N. Srimanobhas
N. Suwonjandee
A. Adiguzel
S. Cerci
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
C. Dozen
I. Dumanoglu
S. Girgis
G. Gokbulut
Y. Guler
I. Hos
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
M. Oglakci
G. Onengut
K. Ozdemir
D. Sunar Cerci
H. Topakli
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Bilin
S. Bilmis
B. Isildak
G. Karapinar
M. Yalvac
M. Zeyrek
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
E. A. Yetkin
T. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
S. Sen
B. Grynyov
L. Levchuk
P. Sorokin
R. Aggleton
F. Ball
L. Beck
J. J. Brooke
D. Burns
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
M. Grimes
G. P. Heath
H. F. Heath
J. Jacob
L. Kreczko
C. Lucas
D. M. Newbold
S. Paramesvaran
A. Poll
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-storey
D. Smith
V. J. Smith
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
L. Calligaris
D. Cieri
D. J. A. Cockerill
J. A. Coughlan
K. Harder
S. Harper
E. Olaiya
D. Petyt
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
M. Baber
R. Bainbridge
O. Buchmuller
A. Bundock
D. Burton
S. Casasso
M. Citron
D. Colling
L. Corpe
P. Dauncey
G. Davies
A. De Wit
M. Della Negra
R. Di Maria
P. Dunne
A. Elwood
D. Futyan
Y. Haddad
G. Hall
G. Iles
T. James
R. Lane
C. Laner
R. Lucas
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
L. Mastrolorenzo
J. Nash
A. Nikitenko
J. Pela
B. Penning
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
S. Summers
A. Tapper
K. Uchida
M. Vazquez Acosta
T. Virdee
J. Wright
S. C. Zenz
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
I. D. Reid
P. Symonds
L. Teodorescu
M. Turner
A. Borzou
K. Call
J. Dittmann
K. Hatakeyama
H. Liu
N. Pastika
R. Bartek
A. Dominguez
A. Buccilli
S. I. Cooper
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
D. Arcaro
A. Avetisyan
T. Bose
D. Gastler
D. Rankin
C. Richardson
J. Rohlf
L. Sulak
D. Zou
G. Benelli
D. Cutts
A. Garabedian
J. Hakala
U. Heintz
J. M. Hogan
O. Jesus
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
Z. Mao
M. Narain
S. Piperov
S. Sagir
E. Spencer
R. Syarif
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
M. Gardner
W. Ko
R. Lander
C. Mclean
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
S. Shalhout
M. Shi
J. Smith
M. Squires
D. Stolp
K. Tos
M. Tripathi
M. Bachtis
C. Bravo
R. Cousins
A. Dasgupta
A. Florent
J. Hauser
M. Ignatenko
N. Mccoll
D. Saltzberg
C. Schnaible
V. Valuev
E. Bouvier
K. Burt
R. Clare
J. Ellison
J. W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
J. Heilman
P. Jandir
E. Kennedy
F. Lacroix
O. R. Long
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
A. Shrinivas
W. Si
H. Wei
S. Wimpenny
B. R. Yates
J. G. Branson
G. B. Cerati
S. Cittolin
M. Derdzinski
R. Gerosa
A. Holzner
D. Klein
V. Krutelyov
J. Letts
I. Macneill
D. Olivito
S. Padhi
M. Pieri
M. Sani
S. Simon
M. Tadel
A. Vartak
S. Wasserbaech
C. Welke
J. Wood
F. Würthwein
A. Yagil
G. Zevi Della Porta
N. Amin
R. Bhandari
J. Bradmiller-Feld
C. Campagnari
A. Dishaw
V. Dutta
M. Franco Sevilla
C. George
F. Golf
L. Gouskos
J. Gran
R. Heller
J. Incandela
S. D. Mullin
A. Ovcharova
H. Qu
J. Richman
D. Stuart
I. Suarez
J. Yoo
D. Anderson
J. Bendavid
A. Bornheim
J. Bunn
J. Duarte
J. M. Lawhorn
A. Mott
H. B. Newman
C. Pena
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
S. Xie
R. Y. Zhu
M. B. Andrews
T. Ferguson
M. Paulini
J. Russ
M. Sun
H. Vogel
I. Vorobiev
M. Weinberg
J. P. Cumalat
W. T. Ford
F. Jensen
A. Johnson
M. Krohn
S. Leontsinis
T. Mulholland
K. Stenson
S. R. Wagner
J. Alexander
J. Chaves
J. Chu
S. Dittmer
K. Mcdermott
N. Mirman
G. Nicolas Kaufman
J. R. Patterson
A. Rinkevicius
A. Ryd
L. Skinnari
L. Soffi
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
J. Tucker
P. Wittich
M. Zientek
D. Winn
S. Abdullin
M. Albrow
G. Apollinari
A. Apresyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
J. Berryhill
P. C. Bhat
G. Bolla
K. Burkett
J. N. Butler
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
S. Cihangir
M. Cremonesi
V. D. Elvira
I. Fisk
J. Freeman
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
D. Hare
R. M. Harris
S. Hasegawa
J. Hirschauer
Z. Hu
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
B. Klima
B. Kreis
S. Lammel
J. Linacre
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
R. Lopes De Sá
J. Lykken
K. Maeshima
N. Magini
J. M. Marraffino
S. Maruyama
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
K. Pedro
O. Prokofyev
G. Rakness
L. Ristori
E. Sexton-Kennedy
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
N. Strobbe
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
C. Vernieri
M. Verzocchi
R. Vidal
M. Wang
H. A. Weber
A. Whitbeck
Y. Wu
D. Acosta
P. Avery
P. Bortignon
D. Bourilkov
A. Brinkerhoff
A. Carnes
M. Carver
D. Curry
S. Das
R. D. Field
I. K. Furic
J. Konigsberg
A. Korytov
J. F. Low
P. Ma
K. Matchev
H. Mei
G. Mitselmakher
D. Rank
L. Shchutska
D. Sperka
L. Thomas
J. Wang
S. Wang
J. Yelton
S. Linn
P. Markowitz
G. Martinez
J. L. Rodriguez
A. Ackert
T. Adams
A. Askew
S. Bein
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
T. Kolberg
T. Perry
H. Prosper
A. Santra
R. Yohay
M. M. Baarmand
V. Bhopatkar
S. Colafranceschi
M. Hohlmann
D. Noonan
T. Roy
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
D. Berry
R. R. Betts
I. Bucinskaite
R. Cavanaugh
X. Chen
O. Evdokimov
L. Gauthier
C. E. Gerber
D. J. Hofman
K. Jung
I. D. Sandoval Gonzalez
N. Varelas
H. Wang
Z. Wu
M. Zakaria
J. Zhang
B. Bilki
W. Clarida
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
J.-P. Merlo
H. Mermerkaya
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
K. Yi
B. Blumenfeld
A. Cocoros
N. Eminizer
D. Fehling
L. Feng
A. V. Gritsan
P. Maksimovic
J. Roskes
U. Sarica
M. Swartz
M. Xiao
C. You
A. Al-bataineh
P. Baringer
A. Bean
S. Boren
J. Bowen
J. Castle
L. Forthomme
R. P. Kenny
S. Khalil
A. Kropivnitskaya
D. Majumder
W. Mcbrayer
M. Murray
S. Sanders
R. Stringer
J. D. Tapia Takaki
Q. Wang
A. Ivanov
K. Kaadze
Y. Maravin
A. Mohammadi
L. K. Saini
N. Skhirtladze
S. Toda
F. Rebassoo
D. Wright
C. Anelli
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
B. Calvert
S. C. Eno
C. Ferraioli
J. A. Gomez
N. J. Hadley
S. Jabeen
G. Y. Jeng
R. G. Kellogg
J. Kunkle
A. C. Mignerey
F. Ricci-Tam
Y. H. Shin
A. Skuja
M. B. Tonjes
S. C. Tonwar
D. Abercrombie
B. Allen
A. Apyan
V. Azzolini
R. Barbieri
A. Baty
R. Bi
K. Bierwagen
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
Z. Demiragli
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
D. Hsu
Y. Iiyama
G. M. Innocenti
M. Klute
D. Kovalskyi
K. Krajczar
Y. S. Lai
Y.-J. Lee
A. Levin
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
C. Roland
G. Roland
J. Salfeld-Nebgen
G. S. F. Stephans
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
B. Wyslouch
A. C. Benvenuti
R. M. Chatterjee
A. Evans
P. Hansen
S. Kalafut
S. C. Kao
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
S. Nourbakhsh
N. Ruckstuhl
R. Rusack
N. Tambe
J. Turkewitz
J. G. Acosta
S. Oliveros
E. Avdeeva
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
R. Gonzalez Suarez
R. Kamalieddin
I. Kravchenko
A. Malta Rodrigues
J. Monroy
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
M. Alyari
J. Dolen
A. Godshalk
C. Harrington
I. Iashvili
J. Kaisen
D. Nguyen
A. Parker
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
A. Hortiangtham
A. Massironi
D. M. Morse
D. Nash
T. Orimoto
R. Teixeira De Lima
D. Trocino
R.-J. Wang
D. Wood
O. Charaf
K. A. Hahn
A. Kumar
N. Mucia
N. Odell
B. Pollack
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Trovato
M. Velasco
N. Dev
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
N. Kellams
K. Lannon
N. Marinelli
F. Meng
C. Mueller
Y. Musienko
M. Planer
A. Reinsvold
R. Ruchti
N. Rupprecht
G. Smith
S. Taroni
M. Wayne
M. Wolf
A. Woodard
J. Alimena
L. Antonelli
B. Bylsma
L. S. Durkin
S. Flowers
B. Francis
A. Hart
C. Hill
W. Ji
B. Liu
W. Luo
D. Puigh
B. L. Winer
H. W. Wulsin
S. Cooperstein
O. Driga
P. Elmer
J. Hardenbrook
P. Hebda
D. Lange
J. Luo
D. Marlow
T. Medvedeva
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
D. Stickland
A. Svyatkovskiy
C. Tully
A. Barker
V. E. Barnes
S. Folgueras
L. Gutay
M. K. Jha
M. Jones
A. W. Jung
A. Khatiwada
D. H. Miller
N. Neumeister
J. F. Schulte
X. Shi
J. Sun
F. Wang
W. Xie
N. Parashar
J. Stupak
A. Adair
B. Akgun
Z. Chen
K. M. Ecklund
F. J. M. Geurts
M. Guilbaud
W. Li
B. Michlin
M. Northup
B. P. Padley
J. Roberts
J. Rorie
Z. Tu
J. Zabel
B. Betchart
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
Y. t. Duh
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
J. Han
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
K. H. Lo
P. Tan
M. Verzetti
R. Ciesielski
A. Agapitos
J. P. Chou
Y. Gershtein
T. A. Gómez Espinosa
E. Halkiadakis
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
R. Kunnawalkam Elayavalli
S. Kyriacou
A. Lath
K. Nash
M. Osherson
H. Saka
S. Salur
S. Schnetzer
D. Sheffield
S. Somalwar
R. Stone
S. Thomas
P. Thomassen
M. Walker
A. G. Delannoy
M. Foerster
J. Heideman
G. Riley
K. Rose
S. Spanier
K. Thapa
O. Bouhali
A. Celik
M. Dalchenko
M. De Mattia
A. Delgado
S. Dildick
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
E. Juska
T. Kamon
R. Mueller
Y. Pakhotin
R. Patel
A. Perloff
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
A. Tatarinov
K. A. Ulmer
N. Akchurin
J. Damgov
F. De Guio
C. Dragoiu
P. R. Dudero
J. Faulkner
E. Gurpinar
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Libeiro
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
Q. Xu
M. W. Arenton
P. Barria
B. Cox
J. Goodell
R. Hirosky
A. Ledovskoy
H. Li
C. Neu
T. Sinthuprasith
X. Sun
Y. Wang
E. Wolfe
F. Xia
C. Clarke
R. Harr
P. E. Karchin
J. Sturdy
S. Zaleski
D. A. Belknap
J. Buchanan
C. Caillol
S. Dasu
L. Dodd
S. Duric
B. Gomber
M. Grothe
M. Herndon
A. Hervé
P. Klabbers
A. Lanaro
A. Levine
K. Long
R. Loveless
G. A. Pierro
G. Polese
T. Ruggles
A. Savin
N. Smith
W. H. Smith
D. Taylor
N. Woods
Pokaż więcej
Źródło :
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 80, Iss 5, Pp 1-15 (2020)
Temat :
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1140/epjc/s10052-020-7946-2; https://doaj.org/toc/1434-6044; https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/179c356f764a43d081e3f029a06e98e9
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Model of Carbon Footprint Assessment for the Life Cycle of the System of Wastewater Collection, Transport and Treatment
Autorzy :
Paweł Zawartka
Dorota Burchart-Korol
Agata Blaut
Pokaż więcej
Źródło :
Scientific Reports, Vol 10, Iss 1, Pp 1-21 (2020)
Temat :
Medicine
Science
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1038/s41598-020-62798-y; https://doaj.org/toc/2045-2322
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/beb377fa1d8c4a058cff47cd7b47899f
Czasopismo naukowe
Tytuł :
ENVIRONMENTAL FOOTPRINTS OF CURRENT AND FUTURE ELECTRIC BATTERY CHARGING AND ELECTRIC VEHICLES INPOLAND
Autorzy :
Dorota BURCHART-KOROL
Piotr FOLĘGA
Pokaż więcej
Źródło :
Transport Problems, Vol 15, Iss 1, Pp 61-70 (2020)
Temat :
electric passenger car
battery charging
carbon footprint
water footprint
Transportation engineering
TA1001-1280
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://transportproblems.polsl.pl/pl/Archiwum/2020/zeszyt1/2020t15z1_06.pdf; https://doaj.org/toc/1896-0596; https://doaj.org/toc/2300-861X
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/6e56aa4425c748d485324dee1ffe5622
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of the muon flux from 400 GeV/c protons interacting in a thick molybdenum/tungsten target
Autorzy :
C. Ahdida
A. Akmete
R. Albanese
A. Alexandrov
A. Anokhina
S. Aoki
G. Arduini
E. Atkin
N. Azorskiy
J. J. Back
A. Bagulya
F. Baaltasar Dos Santos
A. Baranov
F. Bardou
G. J. Barker
M. Battistin
J. Bauche
A. Bay
V. Bayliss
G. Bencivenni
A. Y. Berdnikov
Y. A. Berdnikov
M. Bertani
C. Betancourt
I. Bezshyiko
O. Bezshyyko
D. Bick
S. Bieschke
A. Blanco
J. Boehm
M. Bogomilov
I. Boiarska
K. Bondarenko
W. M. Bonivento
J. Borburgh
A. Boyarsky
R. Brenner
D. Breton
V. Büscher
A. Buonaura
S. Buontempo
S. Cadeddu
A. Calcaterra
M. Calviani
M. Campanelli
M. Casolino
N. Charitonidis
P. Chau
J. Chauveau
A. Chepurnov
M. Chernyavskiy
K.-Y. Choi
A. Chumakov
P. Ciambrone
V. Cicero
L. Congedo
K. Cornelis
M. Cristinziani
A. Crupano
G. M. Dallavalle
A. Datwyler
N. D’Ambrosio
G. D’Appollonio
R. de Asmundis
J. De Carvalho Saraiva
G. De Lellis
M. de Magistris
A. De Roeck
M. De Serio
D. De Simone
L. Dedenko
P. Dergachev
A. Di Crescenzo
L. Di Giulio
N. Di Marco
C. Dib
H. Dijkstra
V. Dmitrenko
S. Dmitrievskiy
L. A. Dougherty
A. Dolmatov
D. Domenici
S. Donskov
V. Drohan
A. Dubreuil
O. Durhan
M. Ehlert
E. Elikkaya
T. Enik
A. Etenko
F. Fabbri
O. Fedin
F. Fedotovs
G. Felici
M. Ferrillo
M. Ferro-Luzzi
K. Filippov
R. A. Fini
P. Fonte
C. Franco
M. Fraser
R. Fresa
R. Froeschl
T. Fukuda
G. Galati
J. Gall
L. Gatignon
G. Gavrilov
V. Gentile
B. Goddard
L. Golinka-Bezshyyko
A. Golovatiuk
D. Golubkov
A. Golutvin
P. Gorbounov
D. Gorbunov
S. Gorbunov
V. Gorkavenko
M. Gorshenkov
V. Grachev
A. L. Grandchamp
E. Graverini
J.-L. Grenard
D. Grenier
V. Grichine
N. Gruzinskii
A. M. Guler
Yu. Guz
G. J. Haefeli
C. Hagner
H. Hakobyan
I. W. Harris
E. van Herwijnen
C. Hessler
A. Hollnagel
B. Hosseini
M. Hushchyn
G. Iaselli
A. Iuliano
R. Jacobsson
D. Joković
M. Jonker
I. Kadenko
V. Kain
B. Kaiser
C. Kamiscioglu
D. Karpenkov
K. Kershaw
M. Khabibullin
E. Khalikov
G. Khaustov
G. Khoriauli
A. Khotyantsev
Y. G. Kim
V. Kim
N. Kitagawa
J.-W. Ko
K. Kodama
A. Kolesnikov
D. I. Kolev
V. Kolosov
M. Komatsu
A. Kono
N. Konovalova
S. Kormannshaus
I. Korol
I. Korol’ko
A. Korzenev
V. Kostyukhin
E. Koukovini Platia
S. Kovalenko
I. Krasilnikova
Y. Kudenko
E. Kurbatov
P. Kurbatov
V. Kurochka
E. Kuznetsova
H. M. Lacker
M. Lamont
G. Lanfranchi
O. Lantwin
A. Lauria
K. S. Lee
K. Y. Lee
J.-M. Lévy
V. P. Loschiavo
L. Lopes
E. Lopez Sola
V. Lyubovitskij
J. Maalmi
A. Magnan
V. Maleev
A. Malinin
Y. Manabe
A. K. Managadze
M. Manfredi
S. Marsh
A. M. Marshall
A. Mefodev
P. Mermod
A. Miano
S. Mikado
Yu. Mikhaylov
D. A. Milstead
O. Mineev
A. Montanari
M. C. Montesi
K. Morishima
S. Movchan
Y. Muttoni
N. Naganawa
M. Nakamura
T. Nakano
S. Nasybulin
P. Ninin
A. Nishio
A. Novikov
B. Obinyakov
S. Ogawa
N. Okateva
B. Opitz
J. Osborne
M. Ovchynnikov
N. Owtscharenko
P. H. Owen
P. Pacholek
A. Paoloni
B. D. Park
A. Pastore
M. Patel
D. Pereyma
A. Perillo-Marcone
G. L. Petkov
K. Petridis
A. Petrov
D. Podgrudkov
V. Poliakov
N. Polukhina
J. Prieto Prieto
M. Prokudin
A. Prota
A. Quercia
A. Rademakers
A. Rakai
F. Ratnikov
T. Rawlings
F. Redi
S. Ricciardi
M. Rinaldesi
Volodymyr Rodin
Viktor Rodin
P. Robbe
A. B. Rodrigues Cavalcante
T. Roganova
H. Rokujo
G. Rosa
T. Rovelli
O. Ruchayskiy
T. Ruf
V. Samoylenko
V. Samsonov
F. Sanchez Galan
P. Santos Diaz
A. Sanz Ull
A. Saputi
O. Sato
E. S. Savchenko
J. S. Schliwinski
W. Schmidt-Parzefall
N. Serra
S. Sgobba
O. Shadura
A. Shakin
M. Shaposhnikov
P. Shatalov
T. Shchedrina
L. Shchutska
V. Shevchenko
H. Shibuya
L. Shihora
S. Shirobokov
A. Shustov
S. B. Silverstein
S. Simone
R. Simoniello
M. Skorokhvatov
S. Smirnov
J. Y. Sohn
A. Sokolenko
E. Solodko
N. Starkov
L. Stoel
M. E. Stramaglia
D. Sukhonos
Y. Suzuki
S. Takahashi
J. L. Tastet
P. Teterin
S. Than Naing
I. Timiryasov
V. Tioukov
D. Tommasini
M. Torii
N. Tosi
D. Treille
R. Tsenov
S. Ulin
E. Ursov
A. Ustyuzhanin
Z. Uteshev
G. Vankova-Kirilova
F. Vannucci
V. Venturi
S. Vilchinski
Heinz Vincke
Helmut Vincke
C. Visone
K. Vlasik
A. Volkov
R. Voronkov
S. van Waasen
R. Wanke
P. Wertelaers
O. Williams
J.-K. Woo
M. Wurm
S. Xella
D. Yilmaz
A. U. Yilmazer
C. S. Yoon
Yu. Zaytsev
J. Zimmerman
Pokaż więcej
Źródło :
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 80, Iss 3, Pp 1-11 (2020)
Temat :
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1140/epjc/s10052-020-7788-y; https://doaj.org/toc/1434-6044; https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/5bad1ca7a2714b9cb231ee74e8012d40
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Erratum to: Study of dijet events with a large rapidity gap between the two leading jets in pp collisions at s=7Te
Autorzy :

Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Asilar, E.
Bergauer, T.
Brandstetter, J.
Brondolin, E.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Flechl, M.
Friedl, M.
Frühwirth, R.
Ghete, V. M.
Hartl, C.
Hörmann, N.
Hrubec, J.
Jeitler, M.
König, A.
Krätschmer, I.
Liko, D.
Matsushita, T.
Mikulec, I.
Rabady, D.
Rad, N.
Rahbaran, B.
Rohringer, H.
Schieck, J.
Strauss, J.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.
Dvornikov, O.
Makarenko, V.
Mossolov, V.
Gonzalez, J. Suarez
Zykunov, V.
Shumeiko, N.
Alderweireldt, S.
De Wolf, E. A.
Janssen, X.
Lauwers, J.
Van De Klundert, M.
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Remortel, N.
Van Spilbeeck, A.
Zeid, S. Abu
Blekman, F.
D’Hondt, J.
Daci, N.
De Bruyn, I.
Deroover, K.
Lowette, S.
Moortgat, S.
Moreels, L.
Olbrechts, A.
Python, Q.
Skovpen, K.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Van Parijs, I.
Brun, H.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Fasanella, G.
Favart, L.
Goldouzian, R.
Grebenyuk, A.
Karapostoli, G.
Lenzi, T.
Léonard, A.
Luetic, J.
Maerschalk, T.
Marinov, A.
Randle-conde, A.
Seva, T.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Yonamine, R.
Zenoni, F.
Zhang, F.
Cimmino, A.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Fagot, A.
Gul, M.
Khvastunov, I.
Poyraz, D.
Salva, S.
Schöfbeck, R.
Tytgat, M.
Van Driessche, W.
Yazgan, E.
Zaganidis, N.
Bakhshiansohi, H.
Beluffi, C.
Bondu, O.
Brochet, S.
Bruno, G.
Caudron, A.
De Visscher, S.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Francois, B.
Giammanco, A.
Jafari, A.
Komm, M.
Krintiras, G.
Lemaitre, V.
Magitteri, A.
Mertens, A.
Musich, M.
Piotrzkowski, K.
Quertenmont, L.
Selvaggi, M.
Marono, M. Vidal
Wertz, S.
Beliy, N.
Júnior, W. L. Aldá
Alves, F. L.
Alves, G. A.
Brito, L.
Hensel, C.
Moraes, A.
Pol, M. E.
Teles, P. Rebello
Chagas, E. Belchior Batista Das
Carvalho, W.
Chinellato, J.
Custódio, A.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.
De Jesus Damiao, D.
De Oliveira Martins, C.
De Souza, S. Fonseca
Guativa, L. M. Huertas
Malbouisson, H.
Figueiredo, D. Matos
Herrera, C. Mora
Mundim, L.
Nogima, H.
Da Silva, W. L. Prado
Santoro, A.
Sznajder, A.
Manganote, E. J. Tonelli
De Araujo, F. Torres Da Silva
Pereira, A. Vilela
Ahuja, S.
Bernardes, C. A.
Dogra, S.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Moon, C. S.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Abad, D. Romero
Vargas, J. C. Ruiz
Aleksandrov, A.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Rodozov, M.
Stoykova, S.
Sultanov, G.
Vutova, M.
Dimitrov, A.
Glushkov, I.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Fang, W.
Ahmad, M.
Bian, J. G.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Chen, M.
Chen, Y.
Cheng, T.
Jiang, C. H.
Leggat, D.
Liu, Z.
Romeo, F.
Ruan, M.
Shaheen, S. M.
Spiezia, A.
Tao, J.
Wang, C.
Wang, Z.
Zhang, H.
Zhao, J.
Ban, Y.
Chen, G.
Li, Q.
Liu, S.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Xu, Z.
Avila, C.
Cabrera, A.
Sierra, L. F. Chaparro
Florez, C.
Gomez, J. P.
Hernández, C. F. González
Alvarez, J. D. Ruiz
Sanabria, J. C.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Cipriano, P. M. Ribeiro
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Kadija, K.
Mesic, B.
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Jarrin, E. Carrera
Elgammal, S.
Kamel, A. Ellithi
Mohamed, A.
Kadastik, M.
Perrini, L.
Raidal, M.
Tiko, A.
Veelken, C.
Eerola, P.
Pekkanen, J.
Voutilainen, M.
Härkönen, J.
Järvinen, T.
Karimäki, V.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Tuominiemi, J.
Tuovinen, E.
Wendland, L.
Talvitie, J.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Fabbro, B.
Faure, J. L.
Favaro, C.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Ghosh, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Kucher, I.
Locci, E.
Machet, M.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Titov, M.
Abdulsalam, A.
Antropov, I.
Baffioni, S.
Beaudette, F.
Busson, P.
Cadamuro, L.
Chapon, E.
Charlot, C.
Davignon, O.
de Cassagnac, R. Granier
Jo, M.
Lisniak, S.
Miné, P.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Ortona, G.
Paganini, P.
Pigard, P.
Regnard, S.
Salerno, R.
Sirois, Y.
Leiton, A. G. Stahl
Strebler, T.
Yilmaz, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.
Andrea, J.
Bloch, D.
Brom, J.-M.
Buttignol, M.
Chabert, E. C.
Chanon, N.
Collard, C.
Conte, E.
Coubez, X.
Fontaine, J.-C.
Gelé, D.
Goerlach, U.
Le Bihan, A.-C.
Van Hove, P.
Gadrat, S.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Montoya, C. A. Carrillo
Chierici, R.
Contardo, D.
Courbon, B.
Depasse, P.
Mamouni, H. El
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Grenier, G.
Ille, B.
Lagarde, F.
Laktineh, I. B.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Pequegnot, A. L.
Perries, S.
Popov, A.
Sordini, V.
Vander Donckt, M.
Verdier, P.
Viret, S.
Toriashvili, T.
Tsamalaidze, Z.
Autermann, C.
Beranek, S.
Feld, L.
Kiesel, M. K.
Klein, K.
Lipinski, M.
Preuten, M.
Schomakers, C.
Schulz, J.
Verlage, T.
Albert, A.
Brodski, M.
Dietz-Laursonn, E.
Duchardt, D.
Endres, M.
Erdmann, M.
Erdweg, S.
Esch, T.
Fischer, R.
Güth, A.
Hamer, M.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hoepfner, K.
Knutzen, S.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Mukherjee, S.
Olschewski, M.
Padeken, K.
Pook, T.
Radziej, M.
Reithler, H.
Rieger, M.
Scheuch, F.
Sonnenschein, L.
Teyssier, D.
Thüer, S.
Cherepanov, V.
Flügge, G.
Kargoll, B.
Kress, T.
Künsken, A.
Lingemann, J.
Müller, T.
Nehrkorn, A.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Stahl, A.
Martin, M. Aldaya
Arndt, T.
Asawatangtrakuldee, C.
Beernaert, K.
Behnke, O.
Behrens, U.
Anuar, A. A. Bin
Borras, K.
Campbell, A.
Connor, P.
Contreras-Campana, C.
Costanza, F.
Pardos, C. Diez
Dolinska, G.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Eichhorn, T.
Eren, E.
Gallo, E.
Garcia, J. Garay
Geiser, A.
Gizhko, A.
Luyando, J. M. Grados
Grohsjean, A.
Gunnellini, P.
Harb, A.
Hauk, J.
Hempel, M.
Jung, H.
Kalogeropoulos, A.
Karacheban, O.
Kasemann, M.
Keaveney, J.
Kleinwort, C.
Korol, I.
Krücker, D.
Lange, W.
Lelek, A.
Lenz, T.
Leonard, J.
Lipka, K.
Lobanov, A.
Lohmann, W.
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A. B.
Mittag, G.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Pitzl, D.
Placakyte, R.
Raspereza, A.
Roland, B.
Sahin, M. Ö.
Saxena, P.
Schoerner-Sadenius, T.
Spannagel, S.
Stefaniuk, N.
Van Onsem, G. P.
Walsh, R.
Wissing, C.
Blobel, V.
Vignali, M. Centis
Draeger, A. R.
Dreyer, T.
Garutti, E.
Gonzalez, D.
Haller, J.
Hoffmann, M.
Junkes, A.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kovalchuk, N.
Lapsien, T.
Marchesini, I.
Marconi, D.
Meyer, M.
Niedziela, M.
Nowatschin, D.
Pantaleo, F.
Peiffer, T.
Perieanu, A.
Scharf, C.
Schleper, P.
Schmidt, A.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Stober, F. M.
Stöver, M.
Tholen, H.
Troendle, D.
Usai, E.
Vanelderen, L.
Vanhoefer, A.
Vormwald, B.
Akbiyik, M.
Barth, C.
Baur, S.
Baus, C.
Berger, J.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
Colombo, F.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Fink, S.
Freund, B.
Friese, R.
Giffels, M.
Gilbert, A.
Goldenzweig, P.
Haitz, D.
Hartmann, F.
Heindl, S. M.
Husemann, U.
Kassel, F.
Katkov, I.
Kudella, S.
Mildner, H.
Mozer, M. U.
Müller, Th.
Plagge, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Röcker, S.
Roscher, F.
Schröder, M.
Shvetsov, I.
Sieber, G.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Wayand, S.
Weber, M.
Weiler, T.
Williamson, S.
Wöhrmann, C.
Wolf, R.
Anagnostou, G.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Giakoumopoulou, V. A.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Topsis-Giotis, I.
Kesisoglou, S.
Panagiotou, A.
Saoulidou, N.
Tziaferi, E.
Evangelou, I.
Flouris, G.
Foudas, C.
Kokkas, P.
Loukas, N.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Paradas, E.
Filipovic, N.
Pasztor, G.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Zsigmond, A. J.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.
Makovec, A.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Bartók, M.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Komaragiri, J. R.
Bahinipati, S.
Bhowmik, S.
Choudhury, S.
Mal, P.
Mandal, K.
Nayak, A.
Sahoo, D. K.
Sahoo, N.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Bhawandeep, U.
Chawla, R.
Kalsi, A. K.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kumar, R.
Kumari, P.
Mehta, A.
Mittal, M.
Singh, J. B.
Walia, G.
Kumar, Ashok
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Keshri, S.
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Ranjan, K.
Sharma, R.
Sharma, V.
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, K.
Dey, S.
Dutt, S.
Dutta, S.
Ghosh, S.
Majumdar, N.
Modak, A.
Mondal, K.
Mukhopadhyay, S.
Nandan, S.
Purohit, A.
Roy, A.
Roy, D.
Chowdhury, S. Roy
Sarkar, S.
Sharan, M.
Thakur, S.
Behera, P. K.
Chudasama, R.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mohanty, A. K.
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Topkar, A.
Aziz, T.
Dugad, S.
Kole, G.
Mahakud, B.
Mitra, S.
Mohanty, G. B.
Parida, B.
Sur, N.
Sutar, B.
Banerjee, S.
Dewanjee, R. K.
Ganguly, S.
Guchait, M.
Jain, Sa.
Kumar, S.
Maity, M.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Sarkar, T.
Wickramage, N.
Chauhan, S.
Dube, S.
Hegde, V.
Kapoor, A.
Kothekar, K.
Pandey, S.
Rane, A.
Sharma, S.
Chenarani, S.
Tadavani, E. Eskandari
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Najafabadi, M. Mohammadi
Naseri, M.
Mehdiabadi, S. Paktinat
Hosseinabadi, F. Rezaei
Safarzadeh, B.
Zeinali, M.
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Calabria, C.
Caputo, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
Cristella, L.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Fiore, L.
Iaselli, G.
Maggi, G.
Maggi, M.
Miniello, G.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Radogna, R.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Sharma, A.
Silvestris, L.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Braibant-Giacomelli, S.
Brigliadori, L.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Chhibra, S. S.
Codispoti, G.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fasanella, D.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Marcellini, S.
Masetti, G.
Montanari, A.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Tosi, N.
Albergo, S.
Costa, S.
Di Mattia, A.
Giordano, F.
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Focardi, E.
Lenzi, P.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Russo, L.
Sguazzoni, G.
Strom, D.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Fabbri, F.
Piccolo, D.
Primavera, F.
Calvelli, V.
Ferro, F.
Monge, M. R.
Robutti, E.
Tosi, S.
Brianza, L.
Brivio, F.
Ciriolo, V.
Dinardo, M. E.
Fiorendi, S.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Manzoni, R. A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Pigazzini, S.
Ragazzi, S.
de Fatis, T. Tabarelli
Buontempo, S.
Cavallo, N.
De Nardo, G.
Di Guida, S.
Fabozzi, F.
Fienga, F.
Iorio, A. O. M.
Lista, L.
Meola, S.
Paolucci, P.
Sciacca, C.
Thyssen, F.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Benato, L.
Bisello, D.
Boletti, A.
Carlin, R.
De Oliveira, A. Carvalho Antunes
Checchia, P.
Dall’Osso, M.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Gozzelino, A.
Lacaprara, S.
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Pazzini, J.
Pozzobon, N.
Ronchese, P.
Simonetto, F.
Torassa, E.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zumerle, G.
Braghieri, A.
Fallavollita, F.
Magnani, A.
Montagna, P.
Ratti, S. P.
Re, V.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Solestizi, L. Alunni
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Leonardi, R.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Saha, A.
Santocchia, A.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bernardini, J.
Boccali, T.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
Dell’Orso, R.
Donato, S.
Fedi, G.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.
Lomtadze, T.
Martini, L.
Messineo, A.
Palla, F.
Rizzi, A.
Savoy-Navarro, A.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barone, L.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Del Re, D.
Diemoz, M.
Gelli, S.
Longo, E.
Margaroli, F.
Marzocchi, B.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Paramatti, R.
Preiato, F.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Biino, C.
Cartiglia, N.
Cenna, F.
Costa, M.
Covarelli, R.
Degano, A.
Demaria, N.
Finco, L.
Kiani, B.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M. M.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Angioni, G. L. Pinna
Ravera, F.
Romero, A.
Ruspa, M.
Sacchi, R.
Shchelina, K.
Sola, V.
Solano, A.
Staiano, A.
Traczyk, P.
Belforte, S.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Della Ricca, G.
Zanetti, A.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, M. S.
Lee, S.
Lee, S. W.
Oh, Y. D.
Sekmen, S.
Son, D. C.
Yang, Y. C.
Lee, A.
Kim, H.
Cifuentes, J. A. Brochero
Kim, T. J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Gyun, D.
Ha, S.
Hong, B.
Jo, Y.
Kim, Y.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lee, S.
Lim, J.
Park, S. K.
Roh, Y.
Almond, J.
Kim, J.
Lee, H.
Oh, S. B.
Radburn-Smith, B. C.
Seo, S. h.
Yang, U. K.
Yoo, H. D.
Yu, G. B.
Choi, M.
Kim, H.
Kim, J. H.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Ryu, G.
Ryu, M. S.
Choi, Y.
Goh, J.
Hwang, C.
Lee, J.
Yu, I.
Dudenas, V.
Juodagalvis, A.
Vaitkus, J.
Ahmed, I.
Ibrahim, Z. A.
Ali, M. A. B. Md
Idris, F. Mohamad
Abdullah, W. A. T. Wan
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Heredia-De La Cruz, I.
Hernandez-Almada, A.
Lopez-Fernandez, R.
Villalba, R. Magaña
Guisao, J. Mejia
Sanchez-Hernandez, A.
Moreno, S. Carrillo
Barrera, C. Oropeza
Valencia, F. Vazquez
Carpinteyro, S.
Pedraza, I.
Ibarguen, H. A. Salazar
Estrada, C. Uribe
Pineda, A. Morelos
Krofcheck, D.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Ahmad, M.
Hassan, Q.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Saddique, A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Górski, M.
Kazana, M.
Nawrocki, K.
Romanowska-Rybinska, K.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Misiura, M.
Olszewski, M.
Walczak, M.
Bargassa, P.
Da Cruz E. Silva, C. Beirão
Calpas, B.
Di Francesco, A.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Iglesias, L. Lloret
Nemallapudi, M. V.
Seixas, J.
Toldaiev, O.
Vadruccio, D.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavin, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skatchkov, N.
Smirnov, V.
Voytishin, N.
Zarubin, A.
Chtchipounov, L.
Golovtsov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.
Kuznetsova, E.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Sulimov, V.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Bylinkin, A.
Danilov, M.
Polikarpov, S.
Tarkovskii, E.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Leonidov, A.
Terkulov, A.
Baskakov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Khein, L.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Lukina, O.
Miagkov, I.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Blinov, V.
Skovpen, Y.
Shtol, D.
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Elumakhov, D.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Krychkine, V.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Adzic, P.
Cirkovic, P.
Devetak, D.
Dordevic, M.
Milosevic, J.
Rekovic, V.
Maestre, J. Alcaraz
Luna, M. Barrio
Calvo, E.
Cerrada, M.
Llatas, M. Chamizo
Colino, N.
De La Cruz, B.
Peris, A. Delgado
Del Valle, A. Escalante
Bedoya, C. Fernandez
Ramos, J. P. Fernández
Flix, J.
Fouz, M. C.
Garcia-Abia, P.
Lopez, O. Gonzalez
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
De Martino, E. Navarro
Yzquierdo, A. Pérez-Calero
Pelayo, J. Puerta
Olmeda, A. Quintario
Redondo, I.
Romero, L.
Soares, M. S.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Missiroli, M.
Moran, D.
Cuevas, J.
Menendez, J. Fernandez
Caballero, I. Gonzalez
Fernández, J. R. González
Cortezon, E. Palencia
Cruz, S. Sanchez
Andrés, I. Suárez
Vischia, P.
Garcia, J. M. Vizan
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Curras, E.
Fernandez, M.
Garcia-Ferrero, J.
Gomez, G.
Virto, A. Lopez
Marco, J.
Rivero, C. Martinez
Matorras, F.
Gomez, J. Piedra
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Trevisani, N.
Vila, I.
Cortabitarte, R. Vilar
Abbaneo, D.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bloch, P.
Bocci, A.
Botta, C.
Camporesi, T.
Castello, R.
Cepeda, M.
Cerminara, G.
Chen, Y.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daponte, V.
David, A.
De Gruttola, M.
De Roeck, A.
Di Marco, E.
Dobson, M.
Dorney, B.
du Pree, T.
Duggan, D.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Everaerts, P.
Fartoukh, S.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Gigi, D.
Gill, K.
Girone, M.
Glege, F.
Gulhan, D.
Gundacker, S.
Guthoff, M.
Harris, P.
Hegeman, J.
Innocente, V.
Janot, P.
Kieseler, J.
Kirschenmann, H.
Knünz, V.
Kornmayer, A.
Kortelainen, M. J.
Kousouris, K.
Krammer, M.
Lange, C.
Lecoq, P.
Lourenço, C.
Lucchini, M. T.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Martelli, A.
Meijers, F.
Merlin, J. A.
Mersi, S.
Meschi, E.
Milenovic, P.
Moortgat, F.
Morovic, S.
Mulders, M.
Neugebauer, H.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Racz, A.
Reis, T.
Rolandi, G.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Sauvan, J. B.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Seidel, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Sphicas, P.
Steggemann, J.
Stoye, M.
Takahashi, Y.
Tosi, M.
Treille, D.
Triossi, A.
Tsirou, A.
Veckalns, V.
Veres, G. I.
Verweij, M.
Wardle, N.
Wöhri, H. K.
Zagozdzinska, A.
Zeuner, W. D.
Bertl, W.
Deiters, K.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Wiederkehr, S. A.
Bachmair, F.
Bäni, L.
Bianchini, L.
Casal, B.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Grab, C.
Heidegger, C.
Hits, D.
Hoss, J.
Kasieczka, G.
Lustermann, W.
Mangano, B.
Marionneau, M.
del Arbol, P. Martinez Ruiz
Masciovecchio, M.
Meinhard, M. T.
Meister, D.
Micheli, F.
Musella, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pandolfi, F.
Pata, J.
Pauss, F.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Quittnat, M.
Rossini, M.
Schönenberger, M.
Starodumov, A.
Tavolaro, V. R.
Theofilatos, K.
Wallny, R.
Aarrestad, T. K.
Amsler, C.
Caminada, L.
Canelli, M. F.
De Cosa, A.
Galloni, C.
Hinzmann, A.
Hreus, T.
Kilminster, B.
Ngadiuba, J.
Pinna, D.
Rauco, G.
Robmann, P.
Salerno, D.
Seitz, C.
Yang, Y.
Zucchetta, A.
Candelise, V.
Doan, T. H.
Jain, Sh.
Khurana, R.
Konyushikhin, M.
Kuo, C. M.
Lin, W.
Pozdnyakov, A.
Yu, S. S.
Kumar, Arun
Chang, P.
Chang, Y. H.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Fiori, F.
Hou, W.-S.
Hsiung, Y.
Liu, Y. F.
Lu, R.-S.
Moya, M. Miñano
Paganis, E.
Psallidas, A.
Tsai, J. f.
Asavapibhop, B.
Singh, G.
Srimanobhas, N.
Suwonjandee, N.
Adiguzel, A.
Cerci, S.
Damarseckin, S.
Demiroglu, Z. S.
Dozen, C.
Dumanoglu, I.
Girgis, S.
Gokbulut, G.
Guler, Y.
Hos, I.
Kangal, E. E.
Kara, O.
Topaksu, A. Kayis
Kiminsu, U.
Oglakci, M.
Onengut, G.
Ozdemir, K.
Cerci, D. Sunar
Topakli, H.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Bilin, B.
Bilmis, S.
Isildak, B.
Karapinar, G.
Yalvac, M.
Zeyrek, M.
Gülmez, E.
Kaya, M.
Kaya, O.
Yetkin, E. A.
Yetkin, T.
Cakir, A.
Cankocak, K.
Sen, S.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Sorokin, P.
Aggleton, R.
Ball, F.
Beck, L.
Brooke, J. J.
Burns, D.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Grimes, M.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Jacob, J.
Kreczko, L.
Lucas, C.
Newbold, D. M.
Paramesvaran, S.
Poll, A.
Sakuma, T.
Nasr-storey, S. Seif El
Smith, D.
Smith, V. J.
Bell, K. W.
Belyaev, A.
Brew, C.
Brown, R. M.
Calligaris, L.
Cieri, D.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Baber, M.
Bainbridge, R.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
Burton, D.
Casasso, S.
Citron, M.
Colling, D.
Corpe, L.
Dauncey, P.
Davies, G.
De Wit, A.
Della Negra, M.
Di Maria, R.
Dunne, P.
Elwood, A.
Futyan, D.
Haddad, Y.
Hall, G.
Iles, G.
James, T.
Lane, R.
Laner, C.
Lucas, R.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Mastrolorenzo, L.
Nash, J.
Nikitenko, A.
Pela, J.
Penning, B.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Summers, S.
Tapper, A.
Uchida, K.
Acosta, M. Vazquez
Virdee, T.
Wright, J.
Zenz, S. C.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Reid, I. D.
Symonds, P.
Teodorescu, L.
Turner, M.
Borzou, A.
Call, K.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Liu, H.
Pastika, N.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Buccilli, A.
Cooper, S. I.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Arcaro, D.
Avetisyan, A.
Bose, T.
Gastler, D.
Rankin, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
Sulak, L.
Zou, D.
Benelli, G.
Cutts, D.
Garabedian, A.
Hakala, J.
Heintz, U.
Hogan, J. M.
Jesus, O.
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Mao, Z.
Narain, M.
Piperov, S.
Sagir, S.
Spencer, E.
Syarif, R.
Breedon, R.
Burns, D.
De La Barca Sanchez, M. Calderon
Chauhan, S.
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Gardner, M.
Ko, W.
Lander, R.
Mclean, C.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shalhout, S.
Shi, M.
Smith, J.
Squires, M.
Stolp, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Bachtis, M.
Bravo, C.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Florent, A.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Mccoll, N.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Valuev, V.
Weber, M.
Bouvier, E.
Burt, K.
Clare, R.
Ellison, J.
Gary, J. W.
Shirazi, S. M. A. Ghiasi
Hanson, G.
Heilman, J.
Jandir, P.
Kennedy, E.
Lacroix, F.
Long, O. R.
Negrete, M. Olmedo
Paneva, M. I.
Shrinivas, A.
Si, W.
Wei, H.
Wimpenny, S.
Yates, B. R.
Branson, J. G.
Cerati, G. B.
Cittolin, S.
Derdzinski, M.
Gerosa, R.
Holzner, A.
Klein, D.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Macneill, I.
Olivito, D.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sani, M.
Sharma, V.
Simon, S.
Tadel, M.
Vartak, A.
Wasserbaech, S.
Welke, C.
Wood, J.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Della Porta, G. Zevi
Amin, N.
Bhandari, R.
Bradmiller-Feld, J.
Campagnari, C.
Dishaw, A.
Dutta, V.
Sevilla, M. Franco
George, C.
Golf, F.
Gouskos, L.
Gran, J.
Heller, R.
Incandela, J.
Mullin, S. D.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Richman, J.
Stuart, D.
Suarez, I.
Yoo, J.
Anderson, D.
Bendavid, J.
Bornheim, A.
Bunn, J.
Duarte, J.
Lawhorn, J. M.
Mott, A.
Newman, H. B.
Pena, C.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Xie, S.
Zhu, R. Y.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Paulini, M.
Russ, J.
Sun, M.
Vogel, H.
Vorobiev, I.
Weinberg, M.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Jensen, F.
Johnson, A.
Krohn, M.
Leontsinis, S.
Mulholland, T.
Stenson, K.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Chaves, J.
Chu, J.
Dittmer, S.
Mcdermott, K.
Mirman, N.
Kaufman, G. Nicolas
Patterson, J. R.
Rinkevicius, A.
Ryd, A.
Skinnari, L.
Soffi, L.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Tucker, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Winn, D.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Bolla, G.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cihangir, S.
Cremonesi, M.
Elvira, V. D.
Fisk, I.
Freeman, J.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Hare, D.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Hirschauer, J.
Hu, Z.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klima, B.
Kreis, B.
Lammel, S.
Linacre, J.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
De Sá, R. Lopes
Lykken, J.
Maeshima, K.
Magini, N.
Marraffino, J. M.
Maruyama, S.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Pedro, K.
Prokofyev, O.
Rakness, G.
Ristori, L.
Sexton-Kennedy, E.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Strobbe, N.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vernieri, C.
Verzocchi, M.
Vidal, R.
Wang, M.
Weber, H. A.
Whitbeck, A.
Wu, Y.
Acosta, D.
Avery, P.
Bortignon, P.
Bourilkov, D.
Brinkerhoff, A.
Carnes, A.
Carver, M.
Curry, D.
Das, S.
Field, R. D.
Furic, I. K.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Low, J. F.
Ma, P.
Matchev, K.
Mei, H.
Mitselmakher, G.
Rank, D.
Shchutska, L.
Sperka, D.
Thomas, L.
Wang, J.
Wang, S.
Yelton, J.
Linn, S.
Markowitz, P.
Martinez, G.
Rodriguez, J. L.
Ackert, A.
Adams, T.
Askew, A.
Bein, S.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Kolberg, T.
Perry, T.
Prosper, H.
Santra, A.
Yohay, R.
Baarmand, M. M.
Bhopatkar, V.
Colafranceschi, S.
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Roy, T.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Berry, D.
Betts, R. R.
Bucinskaite, I.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Evdokimov, O.
Gauthier, L.
Gerber, C. E.
Hofman, D. J.
Jung, K.
Gonzalez, I. D. Sandoval
Varelas, N.
Wang, H.
Wu, Z.
Zakaria, M.
Zhang, J.
Bilki, B.
Clarida, W.
Dilsiz, K.
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Merlo, J.-P.
Mermerkaya, H.
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.
Onel, Y.
Ozok, F.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Yi, K.
Blumenfeld, B.
Cocoros, A.
Eminizer, N.
Fehling, D.
Feng, L.
Gritsan, A. V.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Sarica, U.
Swartz, M.
Xiao, M.
You, C.
Al-bataineh, A.
Baringer, P.
Bean, A.
Boren, S.
Bowen, J.
Castle, J.
Forthomme, L.
Kenny, III, R. P.
Khalil, S.
Kropivnitskaya, A.
Majumder, D.
Mcbrayer, W.
Murray, M.
Sanders, S.
Stringer, R.
Takaki, J. D. Tapia
Wang, Q.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Maravin, Y.
Mohammadi, A.
Saini, L. K.
Skhirtladze, N.
Toda, S.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Anelli, C.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Calvert, B.
Eno, S. C.
Ferraioli, C.
Gomez, J. A.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Kunkle, J.
Mignerey, A. C.
Ricci-Tam, F.
Shin, Y. H.
Skuja, A.
Tonjes, M. B.
Tonwar, S. C.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Apyan, A.
Azzolini, V.
Barbieri, R.
Baty, A.
Bi, R.
Bierwagen, K.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
D’Alfonso, M.
Demiragli, Z.
Ceballos, G. Gomez
Goncharov, M.
Hsu, D.
Iiyama, Y.
Innocenti, G. M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Krajczar, K.
Lai, Y. S.
Lee, Y.-J.
Levin, A.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Roland, C.
Roland, G.
Salfeld-Nebgen, J.
Stephans, G. S. F.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wyslouch, B.
Benvenuti, A. C.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hansen, P.
Kalafut, S.
Kao, S. C.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Nourbakhsh, S.
Ruckstuhl, N.
Rusack, R.
Tambe, N.
Turkewitz, J.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Avdeeva, E.
Bloom, K.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Suarez, R. Gonzalez
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Rodrigues, A. Malta
Monroy, J.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Alyari, M.
Dolen, J.
Godshalk, A.
Harrington, C.
Iashvili, I.
Kaisen, J.
Nguyen, D.
Parker, A.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Hortiangtham, A.
Massironi, A.
Morse, D. M.
Nash, D.
Orimoto, T.
De Lima, R. Teixeira
Trocino, D.
Wang, R.-J.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Charaf, O.
Hahn, K. A.
Kumar, A.
Mucia, N.
Odell, N.
Pollack, B.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Trovato, M.
Velasco, M.
Dev, N.
Hildreth, M.
Anampa, K. Hurtado
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Kellams, N.
Lannon, K.
Marinelli, N.
Meng, F.
Mueller, C.
Musienko, Y.
Planer, M.
Reinsvold, A.
Ruchti, R.
Rupprecht, N.
Smith, G.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wolf, M.
Woodard, A.
Alimena, J.
Antonelli, L.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Flowers, S.
Francis, B.
Hart, A.
Hill, C.
Ji, W.
Liu, B.
Luo, W.
Puigh, D.
Winer, B. L.
Wulsin, H. W.
Cooperstein, S.
Driga, O.
Elmer, P.
Hardenbrook, J.
Hebda, P.
Lange, D.
Luo, J.
Marlow, D.
Medvedeva, T.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Stickland, D.
Svyatkovskiy, A.
Tully, C.
Malik, S.
Barker, A.
Barnes, V. E.
Folgueras, S.
Gutay, L.
Jha, M. K.
Jones, M.
Jung, A. W.
Khatiwada, A.
Miller, D. H.
Neumeister, N.
Schulte, J. F.
Shi, X.
Sun, J.
Wang, F.
Xie, W.
Parashar, N.
Stupak, J.
Adair, A.
Akgun, B.
Chen, Z.
Ecklund, K. M.
Geurts, F. J. M.
Guilbaud, M.
Li, W.
Michlin, B.
Northup, M.
Padley, B. P.
Roberts, J.
Rorie, J.
Tu, Z.
Zabel, J.
Betchart, B.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Duh, Y. t.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Han, J.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Lo, K. H.
Tan, P.
Verzetti, M.
Ciesielski, R.
Agapitos, A.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Espinosa, T. A. Gómez
Halkiadakis, E.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Elayavalli, R. Kunnawalkam
Kyriacou, S.
Lath, A.
Nash, K.
Osherson, M.
Saka, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Sheffield, D.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Thomassen, P.
Walker, M.
Delannoy, A. G.
Foerster, M.
Heideman, J.
Riley, G.
Rose, K.
Spanier, S.
Thapa, K.
Bouhali, O.
Celik, A.
Dalchenko, M.
De Mattia, M.
Delgado, A.
Dildick, S.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Juska, E.
Kamon, T.
Mueller, R.
Pakhotin, Y.
Patel, R.
Perloff, A.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Tatarinov, A.
Ulmer, K. A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
De Guio, F.
Dragoiu, C.
Dudero, P. R.
Faulkner, J.
Gurpinar, E.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Libeiro, T.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Xu, Q.
Arenton, M. W.
Barria, P.
Cox, B.
Goodell, J.
Hirosky, R.
Ledovskoy, A.
Li, H.
Neu, C.
Sinthuprasith, T.
Sun, X.
Wang, Y.
Wolfe, E.
Xia, F.
Clarke, C.
Harr, R.
Karchin, P. E.
Sturdy, J.
Zaleski, S.
Belknap, D. A.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Dasu, S.
Dodd, L.
Duric, S.
Gomber, B.
Grothe, M.
Herndon, M.
Hervé, A.
Klabbers, P.
Lanaro, A.
Levine, A.
Long, K.
Loveless, R.
Pierro, G. A.
Polese, G.
Ruggles, T.
Savin, A.
Smith, N.
Smith, W. H.
Taylor, D.
Woods, N.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(5)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of the muon flux from 400 GeV/c protons interacting in a thick molybdenum/tungsten target
Autorzy :
Ahdida, C.
Akmete, A.
Albanese, R.
Alexandrov, A.Aff14, Aff32, Aff34
Anokhina, A.
Aoki, S.
Arduini, G.
Atkin, E.
Azorskiy, N.
Back, J. J.
Bagulya, A.
Santos, F. Baaltasar Dos
Baranov, A.
Bardou, F.
Barker, G. J.
Battistin, M.
Bauche, J.
Bay, A.
Bayliss, V.
Bencivenni, G.
Berdnikov, A. Y.
Berdnikov, Y. A.
Bertani, M.
Betancourt, C.
Bezshyiko, I.
Bezshyyko, O.
Bick, D.
Bieschke, S.
Blanco, A.
Boehm, J.
Bogomilov, M.
Boiarska, I.
Bondarenko, K.Aff27, Aff44
Bonivento, W. M.
Borburgh, J.
Boyarsky, A.Aff27, Aff55
Brenner, R.
Breton, D.
Büscher, V.
Buonaura, A.
Buontempo, S.
Cadeddu, S.
Calcaterra, A.
Calviani, M.
Campanelli, M.
Casolino, M.
Charitonidis, N.
Chau, P.
Chauveau, J.
Chepurnov, A.
Chernyavskiy, M.
Choi, K.-Y.
Chumakov, A.
Ciambrone, P.
Cicero, V.
Congedo, L.
Cornelis, K.
Cristinziani, M.
Crupano, A.
Dallavalle, G. M.
Datwyler, A.
D’Ambrosio, N.
D’Appollonio, G.
de Asmundis, R.
De Carvalho Saraiva, J.
De Lellis, G.Aff14, Aff34, Aff44
de Magistris, M.
De Roeck, A.
De Serio, M.
De Simone, D.
Dedenko, L.
Dergachev, P.
Crescenzo, A. Di
Giulio, L. Di
Marco, N. Di
Dib, C.
Dijkstra, H.
Dmitrenko, V.
Dmitrievskiy, S.
Dougherty, L. A.
Dolmatov, A.
Domenici, D.
Donskov, S.
Drohan, V.
Dubreuil, A.
Durhan, O.
Ehlert, M.
Elikkaya, E.
Enik, T.
Etenko, A.Aff33, Aff38
Fabbri, F.
Fedin, O.
Fedotovs, F.
Felici, G.
Ferrillo, M.
Ferro-Luzzi, M.
Filippov, K.
Fini, R. A.
Fonte, P.
Franco, C.
Fraser, M.
Fresa, R.
Froeschl, R.
Fukuda, T.
Galati, G.
Gall, J.
Gatignon, L.
Gavrilov, G.
Gentile, V.
Goddard, B.
Golinka-Bezshyyko, L.
Golovatiuk, A.
Golubkov, D.
Golutvin, A.Aff34, Aff52
Gorbounov, P.
Gorbunov, D.
Gorbunov, S.
Gorkavenko, V.
Gorshenkov, M.
Grachev, V.
Grandchamp, A. L.
Graverini, E.
Grenard, J.-L.
Grenier, D.
Grichine, V.
Gruzinskii, N.
Guler, A. M.
Guz, Yu.
Haefeli, G. J.
Hagner, C.
Hakobyan, H.
Harris, I. W.
Herwijnen, E. van
Hessler, C.
Hollnagel, A.
Hosseini, B.
Hushchyn, M.
Iaselli, G.
Iuliano, A.
Jacobsson, R.
Joković, D.
Jonker, M.
Kadenko, I.
Kain, V.
Kaiser, B.
Kamiscioglu, C.
Karpenkov, D.
Kershaw, K.
Khabibullin, M.
Khalikov, E.
Khaustov, G.
Khoriauli, G.
Khotyantsev, A.
Kim, Y. G.
Kim, V.Aff36, Aff37
Kitagawa, N.
Ko, J.-W.
Kodama, K.
Kolesnikov, A.
Kolev, D. I.
Kolosov, V.
Komatsu, M.
Kono, A.
Konovalova, N.Aff32, Aff34
Kormannshaus, S.
Korol, I.
Korol’ko, I.
Korzenev, A.
Kostyukhin, V.
Platia, E. Koukovini
Kovalenko, S.
Krasilnikova, I.
Kudenko, Y.Aff31, Aff38
Kurbatov, E.
Kurbatov, P.
Kurochka, V.
Kuznetsova, E.
Lacker, H. M.
Lamont, M.
Lanfranchi, G.
Lantwin, O.
Lauria, A.
Lee, K. S.
Lee, K. Y.
Lévy, J.-M.
Loschiavo, V. P.
Lopes, L.
Sola, E. Lopez
Lyubovitskij, V.
Maalmi, J.
Magnan, A.
Maleev, V.
Malinin, A.
Manabe, Y.
Managadze, A. K.
Manfredi, M.
Marsh, S.
Marshall, A. M.
Mefodev, A.
Mermod, P.
Miano, A.
Mikado, S.
Mikhaylov, Yu.
Milstead, D. A.
Mineev, O.
Montanari, A.
Montesi, M. C.
Morishima, K.
Movchan, S.
Muttoni, Y.
Naganawa, N.
Nakamura, M.
Nakano, T.
Nasybulin, S.
Ninin, P.
Nishio, A.
Novikov, A.
Obinyakov, B.
Ogawa, S.
Okateva, N.Aff32, Aff34
Opitz, B.
Osborne, J.
Ovchynnikov, M.Aff27, Aff55
Owtscharenko, N.
Owen, P. H.
Pacholek, P.
Paoloni, A.
Park, B. D.
Pastore, A.
Patel, M.Aff34, Aff52
Pereyma, D.
Perillo-Marcone, A.
Petkov, G. L.
Petridis, K.
Petrov, A.
Podgrudkov, D.
Poliakov, V.
Polukhina, N.Aff32, Aff34, Aff38
Prieto, J. Prieto
Prokudin, M.
Prota, A.
Quercia, A.
Rademakers, A.
Rakai, A.
Ratnikov, F.
Rawlings, T.
Redi, F.
Ricciardi, S.
Rinaldesi, M.
Rodin, Volodymyr
Rodin, Viktor
Robbe, P.
Cavalcante, A. B. Rodrigues
Roganova, T.
Rokujo, H.
Rosa, G.
Rovelli, T.
Ruchayskiy, O.
Ruf, T.
Samoylenko, V.
Samsonov, V.
Galan, F. Sanchez
Diaz, P. Santos
Ull, A. Sanz
Saputi, A.
Sato, O.
Savchenko, E. S.
Schliwinski, J. S.
Schmidt-Parzefall, W.
Serra, N.Aff34, Aff47
Sgobba, S.
Shadura, O.
Shakin, A.
Shaposhnikov, M.
Shatalov, P.Aff30, Aff34
Shchedrina, T.Aff32, Aff34
Shchutska, L.
Shevchenko, V.Aff33, Aff34
Shibuya, H.
Shihora, L.
Shirobokov, S.
Shustov, A.
Silverstein, S. B.
Simone, S.
Simoniello, R.
Skorokhvatov, M.Aff33, Aff38
Smirnov, S.
Sohn, J. Y.
Sokolenko, A.
Solodko, E.
Starkov, N.Aff32, Aff34
Stoel, L.
Stramaglia, M. E.
Sukhonos, D.
Suzuki, Y.
Takahashi, S.
Tastet, J. L.
Teterin, P.
Naing, S. Than
Timiryasov, I.
Tioukov, V.
Tommasini, D.
Torii, M.
Tosi, N.
Treille, D.
Tsenov, R.Aff1, Aff29
Ulin, S.
Ursov, E.
Ustyuzhanin, A.Aff34, Aff40
Uteshev, Z.
Vankova-Kirilova, G.
Vannucci, F.
Venturi, V.
Vilchinski, S.
Vincke, Heinz
Vincke, Helmut
Visone, C.
Vlasik, K.
Volkov, A.Aff32, Aff33
Voronkov, R.
Waasen, S. van
Wanke, R.
Wertelaers, P.
Williams, O.
Woo, J.-K.
Wurm, M.
Xella, S.
Yilmaz, D.
Yilmazer, A. U.
Yoon, C. S.
Zaytsev, Yu.
Zimmerman, J.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(3)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Importance and extent of lymph node dissection in the treatment of patients with bladder cancer
Autorzy :
S. B. Petrov
V. D. Korol
S. A. Reva
M. V. Kirichenko
Pokaż więcej
Źródło :
Onkourologiâ , Vol 4, Iss 4, Pp 65-70 (2020)
Temat :
Medicine
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://oncourology.abvpress.ru/oncur/article/view/1045; https://doaj.org/toc/1726-9776; https://doaj.org/toc/1996-1812
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/315d4fab27934fbeaed8dc34f3a5c36e
Czasopismo naukowe
Tytuł :
New records of helminths of the corncrake, Crex Crex (Aves, Rallidae) from Ukraine
Autorzy :
Yaroslav Syrota
E. M. Korol
Yu. I. Kuzmin
Pokaż więcej
Źródło :
Zoodiversity, Vol 54, Iss 1, Pp 11-16 (2020)
Temat :
brachylaima fuscata
cardiofilaria pavlovskyi
prosthogonimus cuneatus
prosthogonimus ovatus
bird
ukraine
Zoology
QL1-991
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://ojs.akademperiodyka.org.ua/index.php/Zoodiversity/article/view/9; https://doaj.org/toc/2707-725X; https://doaj.org/toc/2707-7268
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/592fdd81243b4d7b9e1e0c08ac959f21
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies