Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Kudryashov, Ilya"" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-5 z 5
Tytuł :
Measurement of $\sigma(pp \to b \bar{b} X)$ at $\sqrt{s}=7~\rm{TeV}$ in the forward region
Autorzy :
Aaij, R.
De Miranda, Jussara
Gomes, Alvaro
Guerrer, Gabriel
Magnin, Javier
Massaferri, Andre
Dos Reis, Alberto
Rondan Sanabria, Edgar
Amato, Sandra
De Paula, Leandro
Gandelman, Miriam
Lopes, Jose
Polycarpo, Erica
Rodrigues, Fernando
Souza De Paula, Bruno
Cheng, Jianping
Gao, Yuanning
Gong, Guanghua
Gong, Hui
Li, Liang
Liu, Bo
Qian, Wenbin
Shao, Beibei
Yang, Zhenwei
Zeng, Ming
Zhang, Yanxi
De Bonis, Isabelle
Decamp, Daniel
Ghez, Philippe
Hopchev, Plamen
Lees, Jean-Pierre
Machikhiliyan, Irina V.
Minard, Marie-Noelle
Pietrzyk, Boleslaw
T'Jampens, Stephane
Tisserand, Vincent
Ajaltouni, Ziad
Deschamps, Olivier
Henrard, Pierre
Jahjah Hussein, Marwa
Lefevre, Regis
Li Gioi, Luigi
Monteil, Stephane
Niess, Valentin
Perret, Pascal
Roa Romero, Diego
Sobczak, Krzysztof
Adrover, Cosme
Alessio, Federico
Aslanides, Elie
Cogan, Julien
Khanji, Basem
Le Gac, Renaud
Leroy, Olivier
Mancinelli, Giampiero
Maurice, Emilie
Poss, Stephane
Sapunov, Matvey
Serrano, Justine
Tsaregorodtsev, Andrei
Barsuk, Sergey
Callot, Olivier
D'Almagne, Bernard
He, Jibo
Iakovenko, Viktor
Jean-Marie, Bernard
Lefrancois, Jacques
Machefert, Frederic
Martens, Aurelien
Nicol, Michelle
Robbe, Patrick
Schune, Marie Helene
Viaud, Benoit
Videau, Ioana
Benayoun, Maurice
Da Silva, Wilfrid
David, Pascal
Del Buono, Luigi
Kapusta, Frederic
Brambach, Tobias
Ilgner, Christoph
Karbach, Moritz
Kruse, Florian
Lieng, Magnus
Merkel, Jesko
Nedos, Mirco
Nies, Stephan
Schleich, Sebastian
Spaan, Bernhard
Wacker, Klaus
Wishahi, Julian
Agari, Michaela
Aquines Gutierrez, Osvaldo
Bauer, Christian
Britsch, Markward
Hofmann, Werner
Lochner, Sven
Maciuc, Florin
Popov, Dmitry
Schmelling, Michael
Smale, Nigel
Trunk, Ulrich
Voss, Helge
Bachmann, Sebastian
Bagaturia, Yuri
Blouw, Johan
Deissenroth, Marc
Eisele, Franz
Farber, Christian
Hansmann-Menzemer, Stephanie
Holubyev, Kostyantyn
Krocker, Georg
Krokovny, Pavel
Langenbruch, Christoph
Linn, Christian
Marks, Jorg
Rummel, Christian
Schiller, Manuel
Stahl, Sascha
Uwer, Ulrich
Wandernoth, Sebastian
Wiedner, Dirk
Zhelezov, Alexey
Bifani, Simone
De Lorenzi, Francesco
Farry, Stephen
Huston, Shane
Ilten, Philip
Keaveney, James
Mathe, Zoltan
McNulty, Ronan
Moran, Dermot
Traynor, Sara
Pappagallo, Marco
Carbone, Angelo
D'Antone, Ignazio
Galli, Domenico
Kumar, Rajeev
Marconi, Umberto
Mclean, Colin
Perazzini, Stefano
Vagnoni, Vincenzo
Valenti, Giovanni
Bonivento, Walter
Cadeddu, Sandro
Cardini, Alessandro
Deplano, Caterina
Dettori, Francesco
Lai, Adriano
Manca, Giulia
Oldeman, Rudolf
Saitta, Biagio
Baldini, Wander
Bozzi, Concezio
Brusa, Simone
Petrella, Antonio
Pozzi, Silvia
Savrie, Mauro
Vecchi, Stefania
Bettler, Marc-Olivier
Bizzeti, Andrea
Frosini, Maddalena
Graziani, Giacomo
Lenzi, Michela
Passaleva, Giovanni
Veltri, Michele
Alfonsi, Matteo
Bencivenni, Giovanni
Campana, Pierluigi
Ciambrone, Paolo
Dane', Emiliano
De Simone, Patrizia
Felici, Giulietto
Forti, Carlo
Lanfranchi, Gaia
Murtas, Fabrizio
Palutan, Matteo
Poli-Lener, Marco
Sarti, Alessio
Sciubba, Adalberto
Cardinale, Roberta
Fontanelli, Flavio
Gracco, Valerio
Patrignani, Claudia
Petrolini, Alessandro
Sannino, Mario
Bellunato, Tito
Calvi, Marta
Fanchini, Erica
Furcas, Sara
Matteuzzi, Clara
Perego, Davide L.
Pessina, Gianluigi
Carboni, Giovanni
De Capua, Stefano
Messi, Roberto
Sabatino, Giovanni
Santovetti, Emanuele
Satta, Alessia
Alves Jr, Antonio
Antunes Nobrega, Rafael
Auriemma, Giulio
Bocci, Valerio
Iacoangeli, Francesco
Martellotti, Giuseppe
Penso, Gianni
Pinci, Davide
Santacesaria, Roberta
Satriano, Celestina
Aaij, Roel
Amoraal, Jan
Bauer, Thomas
Belyaev, Ivan
Van Beuzekom, Martinus
Bos, Edwin
Carvalho Akiba, Kazuyoshi
Van Eijk, Daan
Farinelli, Chiara
Hulsbergen, Wouter
Jans, Eddy
Jansen, Fabian
Koppenburg, Patrick
Kozlinskiy, Alexandr
Merk, Marcel
Mous, Ivan
Oggero, Serena
Papadelis, Aras
Pellegrino, Antonio
Du Pree, Tristan
Serra, Nicola
Storaci, Barbara
Terrier, Herve
Tuning, Niels
Wiggers, Leo
Ybeles Smit, Gabriel
Van Den Brand, Johannes
Ketel, Tjeerd
M'charek, Besma
Raven, Gerhard
Simioni, Eduard
Kucharczyk, Marcin
Kukulak, Szymon
Lesiak, Tadeusz
Morawski, Piotr
Polok, Grzegorz
Witek, Mariusz
Muryn, Bogdan
Oblakowska-Mucha, Agnieszka
Senderowska, Katarzyna
Szumlak, Tomasz
Chlopik, Arkadiusz
Guzik, Zbigniew
Nawrot, Adam
Srednicki, Andrzej
Szczekowski, Marek
Ukleja, Artur
Coca, Cornelia
Constantin, Florin
Dima, Mihai
Grecu, Alexandru
Orlandea, Marius
Pauna, Eduard
Pauna (Chiojdeanu), Catalina
Pavel (Nicorescu), Carmen
Popovici, Bogdan
Stoica, Sabin
Teodorescu, Eliza
Bochin, Boris
Bondar, Nikolay
Kashchuk, Anatoly
Maev, Oleg
Neustroev, Petr
Sagidova, Naylya
Shcheglov, Yury
Spiridenkov, Eduard
Vorobyev, Alexey
Vorobyev, Andrey
Arefyev, Alexander
Balagura, Vladislav
Egorychev, Victor
Golubkov, Dmitry
Golutvin, Andrey
Konoplyannikov, Anatoly
Kvaratskheliya, Tengiz
Rusinov, Vladimir
Savrina, Darya
Semennikov, Alexander
Shatalov, Pavel
Shevchenko, Vladimir
Tarkovskiy, Evgeny
Basiladze, Sergey
Korolev, Mikhail
Kudryashov, Ilya
Leflat, Alexander
Merkin, Mikhail
Nikitin, Nikolay
Zverev, Evgeny
Filippov, Sergey
Gushchin, Evgeny
Kravchuk, Leonid
Mazurov, Alexander
Bobrov, Alexander
Bondar, Alexander
Eidelman, Simon
Poluektov, Anton
Shekhtman, Lev
Belous, Konstantin
Dzhelyadin, Rustem
Guz, Yury
Matveev, Vitaly
Obraztsov, Vladimir
Ostankov, Alexander
Romanovsky, Vladimir
Shapkin, Mikhail
Stenyakin, Oleg
Yushchenko, Oleg
Abellan Beteta, Carlos
Calvo Gomez, Miriam
Camboni, Alessandro
Comerma-Montells, Albert
D'Enterria, David G.
Garrido, Lluis
Gascon, David
Gaspar De Valenzuela Cue, Alvaro
Grabalosa Gandara, Marc
Graciani Diaz, Ricardo
Grauges, Eugeni
Lopez Asamar, Elias
Musy, Marco
Perez-Calero Yzquierdo, Antonio
Picatoste Olloqui, Eduardo
Pie Valls, Blai
Puig Navarro, Albert
Riera, Jordi
Rosello, Mar
Ruiz, Hugo
Vazquez Gomez, Ricardo
Vilasis-Cardona, Xavier
Adeva, Bernardo
Alvarez Cartelle, Paula
Carson, Laurence
Cid Vidal, Xabier
Esperante Pereira, Daniel
Fernandez Albor, Victor
Fungueirino Pazos, Jose Luis
Gallas Torreira, Abraham
Hernando Morata, Jose Angel
Iglesias Escudero, Carmen
Martinez Santos, Diego
Pazos Alvarez, Antonio
Perez Trigo, Eliseo
Plo Casasus, Maximo
Rodriguez Cobo, Celestino
Rodriguez Perez, Pablo
Saborido Silva, Juan Jose
Seco, Marcos
Vazquez Regueiro, Pablo
Visniakov, Jevgenij
Albrecht, Johannes
Bonaccorsi, Enrico
Brarda, Loic
Buytaert, Jan
Caicedo Carvajal, Juan Manuel
Camilleri, Leslie
Cattaneo, Marco
Chadaj, Bernard
Charpentier, Philippe
Christiansen, Jorgen
Clemencic, Marco
Closier, Joel
Collins, Paula
Corajod, Bernard
Corti, Gloria
D'Ambrosio, Carmelo
Decreuse, Gerard
Degaudenzi, Hubert
Dijkstra, Hans
Dumps, Raphael
Ferro-Luzzi, Massimiliano
Flegel, Wilfried
Forty, Roger
Fournier, Cedric
Frank, Markus
Frei, Christoph
Garnier, Jean-Christophe
Gaspar, Clara
Gavillet, Philippe
Gersabeck, Marco
Gligorov, Vladimir
Granado Cardoso, Luis Alberto
Gys, Thierry
Van Herwijnen, Eric
Hilke, Hans Jurgen
Jacobsson, Richard
Jamet, Olivier
Jost, Beat
Koblitz, Susanne
Kristic, Robert
Kruzelecki, Karol
Lacarrere, Daniel
Lambert, Robert
Lindner, Rolf
Liu, Guoming
Maier, Andrew
Mamunur, Rashid
Miglioranzi, Silvia
Moine, Gary
Morant, Johan
Moscicki, Jakub
Neufeld, Niko
Panman, Jacob
Parkes, Christopher
Paterson, Stuart
Pepe Altarelli, Monica
Piedigrossi, Didier
Roy, Laurent
Ruf, Thomas
Sambade Varela, Alba
Santinelli, Roberto
Schmidt, Burkhard
Schneider, Thomas
Schopper, Andreas
Schwemmer, Rainer
Shapoval, Illya
Smith, Alasdair
Smith, Andrew Cameron
Somogy, Peter
Stagni, Federico
Teubert, Frederic
Thomas, Eric
Ullaland, Olav
Vervink, Kim
Witzeling, Werner
Wyllie, Kenneth
Amhis, Yasmine
Bay, Aurelio
Blanc, Frederic
Bressieux, Joel
Conti, Geraldine
Dupertuis, Frederic
Fave, Vincent
Gauvin, Neal
Haefeli, Guido
Hicheur, Adlene
Jaton, Pierre
Keune, Anne
Knecht, Mathias
La Thi, Viet Nga
Lopez-March, Neus
Luisier, Johan
Marki, Raphael
Muresan, Raluca
Nakada, Tatsuya
Needham, Matthew
Nicolas, Louis
Potterat, Cedric
Rakotomiaramanana, Barinjaka
Rouvinet, Julien
Schneider, Olivier
Szczypka, Paul
Tran, Minh Tam
Anderson, Jonathan
Bernet, Roland
Bernhard, Ralf Patrick
Buchler-Germann, Angela
Bursche, Albert
Chiapolini, Nicola
De Cian, Michel
Gassner, Johannes
Lehner, Frank
Muller, Katharina
Palacios, Juan
Sakhelashvili, Tariel
Salzmann, Christophe
Steiner, Stefan
Steinkamp, Olaf
Straumann, Ulrich
Van Tilburg, Jeroen
Tobin, Mark
Vollhardt, Achim
Volyanskyy, Dmytro
Dovbnya, Anatoliy
Raniuk, Iurii
Okhrimenko, Oleksandr
Pugatch, Valery
Adinolfi, Marco
Brook, Nicholas
Coombes, Matthew
Hampson, Thomas
Imong, Jonathan
Naik, Paras
Rademacker, Jonas
Solomin, Anatoly
Velthuis, Jaap
Voong, David
Barham, Clive
Cliff, Harry
Dickens, Jeremy
Esteve, Loic
Gibson, Valerie
Gregson, Sam
Haines, Susan
Jones, Christopher
Katvars, Sven
Kerzel, Ulrich
Li, Ying
Mangiafave, Nicola
Rogers, Gareth
Sigurdsson, Saevar
Skottowe, Hugh
Ward, David
Wotton, Stephen
Dossett, David
Gershon, Timothy
Harrison, Paul
Latham, Thomas
Whitehead, Mark
Williams, Matthew
Densham, Christopher
Easo, Sajan
Franek, Bohumil
Loveridge, Peter
Morris, John Verlin
Nandakumar, Raja
Nardulli, Jacopo
Papanestis, Antonios
Patrick, Glenn
Ricciardi, Stefania
Thomas, Christopher
Wilson, Fergus
Woodward, Michael Lewis
Clark, Philip
Clarke, Peter
Cowan, Greig
Currie, Robert
Eisenhardt, Stephan
Fardell, Gemma
Fitzpatrick, Conor
Kim, Young
Muheim, Franz
Playfer, Stephen
Sparkes, Ailsa
Styles, Nicholas
Xie, Yuehong
Young, Ross
Alexander, Michael
Bates, Alison
Borghi, Silvia
Eklund, Lars
Rodrigues, Eduardo
Sail, Paul
Soler, Paul
Affolder, Anthony
Bowcock, Themistocles
Brown, Henry
Carroll, John
Casse, Gianluigi
Cooke, Peter
Donleavy, Stephanie
Dwyer, Lisa
Hennessy, Karol
Hicks, Emma
Huse, Torkjell
Hutchcroft, David
Lindsay, Scott
Mylroie-Smith, James
Noor, Abdirizack
Patel, Girish
Rinnert, Kurt
Shears, Tara
Smith, Anthony
Barber, Geoffrey
Blake, Thomas
Blanks, Christopher
Cameron, William
Dornan, Peter
Eames, Christopher
Egede, Ulrik
Harji, Ravi
Parkinson, Christopher John
Patel, Mitesh
Reece, William
Savidge, Trevor
Schaack, Paul
Shires, Alexander
Soomro, Fatima
Websdale, David
Williams, Mike
Appleby, Robert
Bailey, David
Barlow, Roger
Bjornstad, Pal Marius
Lafferty, George
McGregor, Grant
Webber, Adam Dane
Bibby, John
Brisbane, Sean
Charles, Matthew
Contu, Andrea
Gandini, Paolo
Gordon, Hamish
Harnew, Neville
Hunt, Philip
John, Malcolm
Johnson, Daniel
Libby, James
Malde, Sneha
Martin, Lauren
Powell, Andrew
Redford, Sophie
Spradlin, Patrick
Topp-Joergensen, Stig
Wilkinson, Guy
Xing, Funai
Artuso, Marina
Blusk, Steven
Borgia, Alessandra
Coco, Victor
Gui, Bin
Khalil, Sadia
Maynard, Brian
Mountain, Raymond
Pal, Bilas
Skwarnicki, Tomasz
Stone, Sheldon
Urquijo, Phillip
Wang, Jianchun
Zhang, Liming
Arrabito, Luisa
Gobel, Carla
Pokaż więcej
Temat :
SIG
Inclusive
Cross Section
Integrated Cross Section
Physics::Instrumentation and Detectors
High Energy Physics::Phenomenology
P P --> HADRON/B X
Nuclear Experiment
Proton-Proton Scattering
7000.0
High Energy Physics::Experiment
Tytuł :
Measurement of $\sigma(pp \to b \bar{b} X)$ at $\sqrt{s}=7~\rm{TeV}$ in the forward region
Autorzy :
Aaij, R.
De Miranda, Jussara
Gomes, Alvaro
Guerrer, Gabriel
Magnin, Javier
Massaferri, Andre
Dos Reis, Alberto
Rondan Sanabria, Edgar
Amato, Sandra
De Paula, Leandro
Gandelman, Miriam
Lopes, Jose
Polycarpo, Erica
Rodrigues, Fernando
Souza De Paula, Bruno
Cheng, Jianping
Gao, Yuanning
Gong, Guanghua
Gong, Hui
Li, Liang
Liu, Bo
Qian, Wenbin
Shao, Beibei
Yang, Zhenwei
Zeng, Ming
Zhang, Yanxi
De Bonis, Isabelle
Decamp, Daniel
Ghez, Philippe
Hopchev, Plamen
Lees, Jean-Pierre
Machikhiliyan, Irina V.
Minard, Marie-Noelle
Pietrzyk, Boleslaw
T'Jampens, Stephane
Tisserand, Vincent
Ajaltouni, Ziad
Deschamps, Olivier
Henrard, Pierre
Jahjah Hussein, Marwa
Lefevre, Regis
Li Gioi, Luigi
Monteil, Stephane
Niess, Valentin
Perret, Pascal
Roa Romero, Diego
Sobczak, Krzysztof
Adrover, Cosme
Alessio, Federico
Aslanides, Elie
Cogan, Julien
Khanji, Basem
Le Gac, Renaud
Leroy, Olivier
Mancinelli, Giampiero
Maurice, Emilie
Poss, Stephane
Sapunov, Matvey
Serrano, Justine
Tsaregorodtsev, Andrei
Barsuk, Sergey
Callot, Olivier
D'Almagne, Bernard
He, Jibo
Iakovenko, Viktor
Jean-Marie, Bernard
Lefrancois, Jacques
Machefert, Frederic
Martens, Aurelien
Nicol, Michelle
Robbe, Patrick
Schune, Marie Helene
Viaud, Benoit
Videau, Ioana
Benayoun, Maurice
Da Silva, Wilfrid
David, Pascal
Del Buono, Luigi
Kapusta, Frederic
Brambach, Tobias
Ilgner, Christoph
Karbach, Moritz
Kruse, Florian
Lieng, Magnus
Merkel, Jesko
Nedos, Mirco
Nies, Stephan
Schleich, Sebastian
Spaan, Bernhard
Wacker, Klaus
Wishahi, Julian
Agari, Michaela
Aquines Gutierrez, Osvaldo
Bauer, Christian
Britsch, Markward
Hofmann, Werner
Lochner, Sven
Maciuc, Florin
Popov, Dmitry
Schmelling, Michael
Smale, Nigel
Trunk, Ulrich
Voss, Helge
Bachmann, Sebastian
Bagaturia, Yuri
Blouw, Johan
Deissenroth, Marc
Eisele, Franz
Farber, Christian
Hansmann-Menzemer, Stephanie
Holubyev, Kostyantyn
Krocker, Georg
Krokovny, Pavel
Langenbruch, Christoph
Linn, Christian
Marks, Jorg
Rummel, Christian
Schiller, Manuel
Stahl, Sascha
Uwer, Ulrich
Wandernoth, Sebastian
Wiedner, Dirk
Zhelezov, Alexey
Bifani, Simone
De Lorenzi, Francesco
Farry, Stephen
Huston, Shane
Ilten, Philip
Keaveney, James
Mathe, Zoltan
McNulty, Ronan
Moran, Dermot
Traynor, Sara
Pappagallo, Marco
Carbone, Angelo
D'Antone, Ignazio
Galli, Domenico
Kumar, Rajeev
Marconi, Umberto
Mclean, Colin
Perazzini, Stefano
Vagnoni, Vincenzo
Valenti, Giovanni
Bonivento, Walter
Cadeddu, Sandro
Cardini, Alessandro
Deplano, Caterina
Dettori, Francesco
Lai, Adriano
Manca, Giulia
Oldeman, Rudolf
Saitta, Biagio
Baldini, Wander
Bozzi, Concezio
Brusa, Simone
Petrella, Antonio
Pozzi, Silvia
Savrie, Mauro
Vecchi, Stefania
Bettler, Marc-Olivier
Bizzeti, Andrea
Frosini, Maddalena
Graziani, Giacomo
Lenzi, Michela
Passaleva, Giovanni
Veltri, Michele
Alfonsi, Matteo
Bencivenni, Giovanni
Campana, Pierluigi
Ciambrone, Paolo
Dane', Emiliano
De Simone, Patrizia
Felici, Giulietto
Forti, Carlo
Lanfranchi, Gaia
Murtas, Fabrizio
Palutan, Matteo
Poli-Lener, Marco
Sarti, Alessio
Sciubba, Adalberto
Cardinale, Roberta
Fontanelli, Flavio
Gracco, Valerio
Patrignani, Claudia
Petrolini, Alessandro
Sannino, Mario
Bellunato, Tito
Calvi, Marta
Fanchini, Erica
Furcas, Sara
Matteuzzi, Clara
Perego, Davide L.
Pessina, Gianluigi
Carboni, Giovanni
De Capua, Stefano
Messi, Roberto
Sabatino, Giovanni
Santovetti, Emanuele
Satta, Alessia
Alves Jr, Antonio
Antunes Nobrega, Rafael
Auriemma, Giulio
Bocci, Valerio
Iacoangeli, Francesco
Martellotti, Giuseppe
Penso, Gianni
Pinci, Davide
Santacesaria, Roberta
Satriano, Celestina
Aaij, Roel
Amoraal, Jan
Bauer, Thomas
Belyaev, Ivan
Van Beuzekom, Martinus
Bos, Edwin
Carvalho Akiba, Kazuyoshi
Van Eijk, Daan
Farinelli, Chiara
Hulsbergen, Wouter
Jans, Eddy
Jansen, Fabian
Koppenburg, Patrick
Kozlinskiy, Alexandr
Merk, Marcel
Mous, Ivan
Oggero, Serena
Papadelis, Aras
Pellegrino, Antonio
Du Pree, Tristan
Serra, Nicola
Storaci, Barbara
Terrier, Herve
Tuning, Niels
Wiggers, Leo
Ybeles Smit, Gabriel
Van Den Brand, Johannes
Ketel, Tjeerd
M'charek, Besma
Raven, Gerhard
Simioni, Eduard
Kucharczyk, Marcin
Kukulak, Szymon
Lesiak, Tadeusz
Morawski, Piotr
Polok, Grzegorz
Witek, Mariusz
Muryn, Bogdan
Oblakowska-Mucha, Agnieszka
Senderowska, Katarzyna
Szumlak, Tomasz
Chlopik, Arkadiusz
Guzik, Zbigniew
Nawrot, Adam
Srednicki, Andrzej
Szczekowski, Marek
Ukleja, Artur
Coca, Cornelia
Constantin, Florin
Dima, Mihai
Grecu, Alexandru
Orlandea, Marius
Pauna, Eduard
Pauna (Chiojdeanu), Catalina
Pavel (Nicorescu), Carmen
Popovici, Bogdan
Stoica, Sabin
Teodorescu, Eliza
Bochin, Boris
Bondar, Nikolay
Kashchuk, Anatoly
Maev, Oleg
Neustroev, Petr
Sagidova, Naylya
Shcheglov, Yury
Spiridenkov, Eduard
Vorobyev, Alexey
Vorobyev, Andrey
Arefyev, Alexander
Balagura, Vladislav
Egorychev, Victor
Golubkov, Dmitry
Golutvin, Andrey
Konoplyannikov, Anatoly
Kvaratskheliya, Tengiz
Rusinov, Vladimir
Savrina, Darya
Semennikov, Alexander
Shatalov, Pavel
Shevchenko, Vladimir
Tarkovskiy, Evgeny
Basiladze, Sergey
Korolev, Mikhail
Kudryashov, Ilya
Leflat, Alexander
Merkin, Mikhail
Nikitin, Nikolay
Zverev, Evgeny
Filippov, Sergey
Gushchin, Evgeny
Kravchuk, Leonid
Mazurov, Alexander
Bobrov, Alexander
Bondar, Alexander
Eidelman, Simon
Poluektov, Anton
Shekhtman, Lev
Belous, Konstantin
Dzhelyadin, Rustem
Guz, Yury
Matveev, Vitaly
Obraztsov, Vladimir
Ostankov, Alexander
Romanovsky, Vladimir
Shapkin, Mikhail
Stenyakin, Oleg
Yushchenko, Oleg
Abellan Beteta, Carlos
Calvo Gomez, Miriam
Camboni, Alessandro
Comerma-Montells, Albert
D'Enterria, David G.
Garrido, Lluis
Gascon, David
Gaspar De Valenzuela Cue, Alvaro
Grabalosa Gandara, Marc
Graciani Diaz, Ricardo
Grauges, Eugeni
Lopez Asamar, Elias
Musy, Marco
Perez-Calero Yzquierdo, Antonio
Picatoste Olloqui, Eduardo
Pie Valls, Blai
Puig Navarro, Albert
Riera, Jordi
Rosello, Mar
Ruiz, Hugo
Vazquez Gomez, Ricardo
Vilasis-Cardona, Xavier
Adeva, Bernardo
Alvarez Cartelle, Paula
Carson, Laurence
Cid Vidal, Xabier
Esperante Pereira, Daniel
Fernandez Albor, Victor
Fungueirino Pazos, Jose Luis
Gallas Torreira, Abraham
Hernando Morata, Jose Angel
Iglesias Escudero, Carmen
Martinez Santos, Diego
Pazos Alvarez, Antonio
Perez Trigo, Eliseo
Plo Casasus, Maximo
Rodriguez Cobo, Celestino
Rodriguez Perez, Pablo
Saborido Silva, Juan Jose
Seco, Marcos
Vazquez Regueiro, Pablo
Visniakov, Jevgenij
Albrecht, Johannes
Bonaccorsi, Enrico
Brarda, Loic
Buytaert, Jan
Caicedo Carvajal, Juan Manuel
Camilleri, Leslie
Cattaneo, Marco
Chadaj, Bernard
Charpentier, Philippe
Christiansen, Jorgen
Clemencic, Marco
Closier, Joel
Collins, Paula
Corajod, Bernard
Corti, Gloria
D'Ambrosio, Carmelo
Decreuse, Gerard
Degaudenzi, Hubert
Dijkstra, Hans
Dumps, Raphael
Ferro-Luzzi, Massimiliano
Flegel, Wilfried
Forty, Roger
Fournier, Cedric
Frank, Markus
Frei, Christoph
Garnier, Jean-Christophe
Gaspar, Clara
Gavillet, Philippe
Gersabeck, Marco
Gligorov, Vladimir
Granado Cardoso, Luis Alberto
Gys, Thierry
Van Herwijnen, Eric
Hilke, Hans Jurgen
Jacobsson, Richard
Jamet, Olivier
Jost, Beat
Koblitz, Susanne
Kristic, Robert
Kruzelecki, Karol
Lacarrere, Daniel
Lambert, Robert
Lindner, Rolf
Liu, Guoming
Maier, Andrew
Mamunur, Rashid
Miglioranzi, Silvia
Moine, Gary
Morant, Johan
Moscicki, Jakub
Neufeld, Niko
Panman, Jacob
Parkes, Christopher
Paterson, Stuart
Pepe Altarelli, Monica
Piedigrossi, Didier
Roy, Laurent
Ruf, Thomas
Sambade Varela, Alba
Santinelli, Roberto
Schmidt, Burkhard
Schneider, Thomas
Schopper, Andreas
Schwemmer, Rainer
Shapoval, Illya
Smith, Alasdair
Smith, Andrew Cameron
Somogy, Peter
Stagni, Federico
Teubert, Frederic
Thomas, Eric
Ullaland, Olav
Vervink, Kim
Witzeling, Werner
Wyllie, Kenneth
Amhis, Yasmine
Bay, Aurelio
Blanc, Frederic
Bressieux, Joel
Conti, Geraldine
Dupertuis, Frederic
Fave, Vincent
Gauvin, Neal
Haefeli, Guido
Hicheur, Adlene
Jaton, Pierre
Keune, Anne
Knecht, Mathias
La Thi, Viet Nga
Lopez-March, Neus
Luisier, Johan
Marki, Raphael
Muresan, Raluca
Nakada, Tatsuya
Needham, Matthew
Nicolas, Louis
Potterat, Cedric
Rakotomiaramanana, Barinjaka
Rouvinet, Julien
Schneider, Olivier
Szczypka, Paul
Tran, Minh Tam
Anderson, Jonathan
Bernet, Roland
Bernhard, Ralf Patrick
Buchler-Germann, Angela
Bursche, Albert
Chiapolini, Nicola
De Cian, Michel
Gassner, Johannes
Lehner, Frank
Muller, Katharina
Palacios, Juan
Sakhelashvili, Tariel
Salzmann, Christophe
Steiner, Stefan
Steinkamp, Olaf
Straumann, Ulrich
Van Tilburg, Jeroen
Tobin, Mark
Vollhardt, Achim
Volyanskyy, Dmytro
Dovbnya, Anatoliy
Raniuk, Iurii
Okhrimenko, Oleksandr
Pugatch, Valery
Adinolfi, Marco
Brook, Nicholas
Coombes, Matthew
Hampson, Thomas
Imong, Jonathan
Naik, Paras
Rademacker, Jonas
Solomin, Anatoly
Velthuis, Jaap
Voong, David
Barham, Clive
Cliff, Harry
Dickens, Jeremy
Esteve, Loic
Gibson, Valerie
Gregson, Sam
Haines, Susan
Jones, Christopher
Katvars, Sven
Kerzel, Ulrich
Li, Ying
Mangiafave, Nicola
Rogers, Gareth
Sigurdsson, Saevar
Skottowe, Hugh
Ward, David
Wotton, Stephen
Dossett, David
Gershon, Timothy
Harrison, Paul
Latham, Thomas
Whitehead, Mark
Williams, Matthew
Densham, Christopher
Easo, Sajan
Franek, Bohumil
Loveridge, Peter
Morris, John Verlin
Nandakumar, Raja
Nardulli, Jacopo
Papanestis, Antonios
Patrick, Glenn
Ricciardi, Stefania
Thomas, Christopher
Wilson, Fergus
Woodward, Michael Lewis
Clark, Philip
Clarke, Peter
Cowan, Greig
Currie, Robert
Eisenhardt, Stephan
Fardell, Gemma
Fitzpatrick, Conor
Kim, Young
Muheim, Franz
Playfer, Stephen
Sparkes, Ailsa
Styles, Nicholas
Xie, Yuehong
Young, Ross
Alexander, Michael
Bates, Alison
Borghi, Silvia
Eklund, Lars
Rodrigues, Eduardo
Sail, Paul
Soler, Paul
Affolder, Anthony
Bowcock, Themistocles
Brown, Henry
Carroll, John
Casse, Gianluigi
Cooke, Peter
Donleavy, Stephanie
Dwyer, Lisa
Hennessy, Karol
Hicks, Emma
Huse, Torkjell
Hutchcroft, David
Lindsay, Scott
Mylroie-Smith, James
Noor, Abdirizack
Patel, Girish
Rinnert, Kurt
Shears, Tara
Smith, Anthony
Barber, Geoffrey
Blake, Thomas
Blanks, Christopher
Cameron, William
Dornan, Peter
Eames, Christopher
Egede, Ulrik
Harji, Ravi
Parkinson, Christopher John
Patel, Mitesh
Reece, William
Savidge, Trevor
Schaack, Paul
Shires, Alexander
Soomro, Fatima
Websdale, David
Williams, Mike
Appleby, Robert
Bailey, David
Barlow, Roger
Bjornstad, Pal Marius
Lafferty, George
McGregor, Grant
Webber, Adam Dane
Bibby, John
Brisbane, Sean
Charles, Matthew
Contu, Andrea
Gandini, Paolo
Gordon, Hamish
Harnew, Neville
Hunt, Philip
John, Malcolm
Johnson, Daniel
Libby, James
Malde, Sneha
Martin, Lauren
Powell, Andrew
Redford, Sophie
Spradlin, Patrick
Topp-Joergensen, Stig
Wilkinson, Guy
Xing, Funai
Artuso, Marina
Blusk, Steven
Borgia, Alessandra
Coco, Victor
Gui, Bin
Khalil, Sadia
Maynard, Brian
Mountain, Raymond
Pal, Bilas
Skwarnicki, Tomasz
Stone, Sheldon
Urquijo, Phillip
Wang, Jianchun
Zhang, Liming
Arrabito, Luisa
Gobel, Carla
Pokaż więcej
Temat :
Physics::Instrumentation and Detectors
High Energy Physics::Phenomenology
Nuclear Experiment
High Energy Physics::Experiment
Tytuł :
Measurement of $\sigma(pp \to b \bar{b} X)$ at $\sqrt{s}=7~\rm{TeV}$ in the forward region
Autorzy :
Aaij, R.
De Miranda, Jussara
Gomes, Alvaro
Guerrer, Gabriel
Magnin, Javier
Massaferri, Andre
Dos Reis, Alberto
Rondan Sanabria, Edgar
Amato, Sandra
De Paula, Leandro
Gandelman, Miriam
Lopes, Jose
Polycarpo, Erica
Rodrigues, Fernando
Souza De Paula, Bruno
Cheng, Jianping
Gao, Yuanning
Gong, Guanghua
Gong, Hui
Li, Liang
Liu, Bo
Qian, Wenbin
Shao, Beibei
Yang, Zhenwei
Zeng, Ming
Zhang, Yanxi
De Bonis, Isabelle
Decamp, Daniel
Ghez, Philippe
Hopchev, Plamen
Lees, Jean-Pierre
Machikhiliyan, Irina V.
Minard, Marie-Noelle
Pietrzyk, Boleslaw
T'Jampens, Stephane
Tisserand, Vincent
Ajaltouni, Ziad
Deschamps, Olivier
Henrard, Pierre
Jahjah Hussein, Marwa
Lefevre, Regis
Li Gioi, Luigi
Monteil, Stephane
Niess, Valentin
Perret, Pascal
Roa Romero, Diego
Sobczak, Krzysztof
Adrover, Cosme
Alessio, Federico
Aslanides, Elie
Cogan, Julien
Khanji, Basem
Le Gac, Renaud
Leroy, Olivier
Mancinelli, Giampiero
Maurice, Emilie
Poss, Stephane
Sapunov, Matvey
Serrano, Justine
Tsaregorodtsev, Andrei
Barsuk, Sergey
Callot, Olivier
D'Almagne, Bernard
He, Jibo
Iakovenko, Viktor
Jean-Marie, Bernard
Lefrancois, Jacques
Machefert, Frederic
Martens, Aurelien
Nicol, Michelle
Robbe, Patrick
Schune, Marie Helene
Viaud, Benoit
Videau, Ioana
Benayoun, Maurice
Da Silva, Wilfrid
David, Pascal
Del Buono, Luigi
Kapusta, Frederic
Brambach, Tobias
Ilgner, Christoph
Karbach, Moritz
Kruse, Florian
Lieng, Magnus
Merkel, Jesko
Nedos, Mirco
Nies, Stephan
Schleich, Sebastian
Spaan, Bernhard
Wacker, Klaus
Wishahi, Julian
Agari, Michaela
Aquines Gutierrez, Osvaldo
Bauer, Christian
Britsch, Markward
Hofmann, Werner
Lochner, Sven
Maciuc, Florin
Popov, Dmitry
Schmelling, Michael
Smale, Nigel
Trunk, Ulrich
Voss, Helge
Bachmann, Sebastian
Bagaturia, Yuri
Blouw, Johan
Deissenroth, Marc
Eisele, Franz
Farber, Christian
Hansmann-Menzemer, Stephanie
Holubyev, Kostyantyn
Krocker, Georg
Krokovny, Pavel
Langenbruch, Christoph
Linn, Christian
Marks, Jorg
Rummel, Christian
Schiller, Manuel
Stahl, Sascha
Uwer, Ulrich
Wandernoth, Sebastian
Wiedner, Dirk
Zhelezov, Alexey
Bifani, Simone
De Lorenzi, Francesco
Farry, Stephen
Huston, Shane
Ilten, Philip
Keaveney, James
Mathe, Zoltan
McNulty, Ronan
Moran, Dermot
Traynor, Sara
Pappagallo, Marco
Carbone, Angelo
D'Antone, Ignazio
Galli, Domenico
Kumar, Rajeev
Marconi, Umberto
Mclean, Colin
Perazzini, Stefano
Vagnoni, Vincenzo
Valenti, Giovanni
Bonivento, Walter
Cadeddu, Sandro
Cardini, Alessandro
Deplano, Caterina
Dettori, Francesco
Lai, Adriano
Manca, Giulia
Oldeman, Rudolf
Saitta, Biagio
Baldini, Wander
Bozzi, Concezio
Brusa, Simone
Petrella, Antonio
Pozzi, Silvia
Savrie, Mauro
Vecchi, Stefania
Bettler, Marc-Olivier
Bizzeti, Andrea
Frosini, Maddalena
Graziani, Giacomo
Lenzi, Michela
Passaleva, Giovanni
Veltri, Michele
Alfonsi, Matteo
Bencivenni, Giovanni
Campana, Pierluigi
Ciambrone, Paolo
Dane', Emiliano
De Simone, Patrizia
Felici, Giulietto
Forti, Carlo
Lanfranchi, Gaia
Murtas, Fabrizio
Palutan, Matteo
Poli-Lener, Marco
Sarti, Alessio
Sciubba, Adalberto
Cardinale, Roberta
Fontanelli, Flavio
Gracco, Valerio
Patrignani, Claudia
Petrolini, Alessandro
Sannino, Mario
Bellunato, Tito
Calvi, Marta
Fanchini, Erica
Furcas, Sara
Matteuzzi, Clara
Perego, Davide L.
Pessina, Gianluigi
Carboni, Giovanni
De Capua, Stefano
Messi, Roberto
Sabatino, Giovanni
Santovetti, Emanuele
Satta, Alessia
Alves Jr, Antonio
Antunes Nobrega, Rafael
Auriemma, Giulio
Bocci, Valerio
Iacoangeli, Francesco
Martellotti, Giuseppe
Penso, Gianni
Pinci, Davide
Santacesaria, Roberta
Satriano, Celestina
Aaij, Roel
Amoraal, Jan
Bauer, Thomas
Belyaev, Ivan
Van Beuzekom, Martinus
Bos, Edwin
Carvalho Akiba, Kazuyoshi
Van Eijk, Daan
Farinelli, Chiara
Hulsbergen, Wouter
Jans, Eddy
Jansen, Fabian
Koppenburg, Patrick
Kozlinskiy, Alexandr
Merk, Marcel
Mous, Ivan
Oggero, Serena
Papadelis, Aras
Pellegrino, Antonio
Du Pree, Tristan
Serra, Nicola
Storaci, Barbara
Terrier, Herve
Tuning, Niels
Wiggers, Leo
Ybeles Smit, Gabriel
Van Den Brand, Johannes
Ketel, Tjeerd
M'charek, Besma
Raven, Gerhard
Simioni, Eduard
Kucharczyk, Marcin
Kukulak, Szymon
Lesiak, Tadeusz
Morawski, Piotr
Polok, Grzegorz
Witek, Mariusz
Muryn, Bogdan
Oblakowska-Mucha, Agnieszka
Senderowska, Katarzyna
Szumlak, Tomasz
Chlopik, Arkadiusz
Guzik, Zbigniew
Nawrot, Adam
Srednicki, Andrzej
Szczekowski, Marek
Ukleja, Artur
Coca, Cornelia
Constantin, Florin
Dima, Mihai
Grecu, Alexandru
Orlandea, Marius
Pauna, Eduard
Pauna (Chiojdeanu), Catalina
Pavel (Nicorescu), Carmen
Popovici, Bogdan
Stoica, Sabin
Teodorescu, Eliza
Bochin, Boris
Bondar, Nikolay
Kashchuk, Anatoly
Maev, Oleg
Neustroev, Petr
Sagidova, Naylya
Shcheglov, Yury
Spiridenkov, Eduard
Vorobyev, Alexey
Vorobyev, Andrey
Arefyev, Alexander
Balagura, Vladislav
Egorychev, Victor
Golubkov, Dmitry
Golutvin, Andrey
Konoplyannikov, Anatoly
Kvaratskheliya, Tengiz
Rusinov, Vladimir
Savrina, Darya
Semennikov, Alexander
Shatalov, Pavel
Shevchenko, Vladimir
Tarkovskiy, Evgeny
Basiladze, Sergey
Korolev, Mikhail
Kudryashov, Ilya
Leflat, Alexander
Merkin, Mikhail
Nikitin, Nikolay
Zverev, Evgeny
Filippov, Sergey
Gushchin, Evgeny
Kravchuk, Leonid
Mazurov, Alexander
Bobrov, Alexander
Bondar, Alexander
Eidelman, Simon
Poluektov, Anton
Shekhtman, Lev
Belous, Konstantin
Dzhelyadin, Rustem
Guz, Yury
Matveev, Vitaly
Obraztsov, Vladimir
Ostankov, Alexander
Romanovsky, Vladimir
Shapkin, Mikhail
Stenyakin, Oleg
Yushchenko, Oleg
Abellan Beteta, Carlos
Calvo Gomez, Miriam
Camboni, Alessandro
Comerma-Montells, Albert
D'Enterria, David G.
Garrido, Lluis
Gascon, David
Gaspar De Valenzuela Cue, Alvaro
Grabalosa Gandara, Marc
Graciani Diaz, Ricardo
Grauges, Eugeni
Lopez Asamar, Elias
Musy, Marco
Perez-Calero Yzquierdo, Antonio
Picatoste Olloqui, Eduardo
Pie Valls, Blai
Puig Navarro, Albert
Riera, Jordi
Rosello, Mar
Ruiz, Hugo
Vazquez Gomez, Ricardo
Vilasis-Cardona, Xavier
Adeva, Bernardo
Alvarez Cartelle, Paula
Carson, Laurence
Cid Vidal, Xabier
Esperante Pereira, Daniel
Fernandez Albor, Victor
Fungueirino Pazos, Jose Luis
Gallas Torreira, Abraham
Hernando Morata, Jose Angel
Iglesias Escudero, Carmen
Martinez Santos, Diego
Pazos Alvarez, Antonio
Perez Trigo, Eliseo
Plo Casasus, Maximo
Rodriguez Cobo, Celestino
Rodriguez Perez, Pablo
Saborido Silva, Juan Jose
Seco, Marcos
Vazquez Regueiro, Pablo
Visniakov, Jevgenij
Albrecht, Johannes
Bonaccorsi, Enrico
Brarda, Loic
Buytaert, Jan
Caicedo Carvajal, Juan Manuel
Camilleri, Leslie
Cattaneo, Marco
Chadaj, Bernard
Charpentier, Philippe
Christiansen, Jorgen
Clemencic, Marco
Closier, Joel
Collins, Paula
Corajod, Bernard
Corti, Gloria
D'Ambrosio, Carmelo
Decreuse, Gerard
Degaudenzi, Hubert
Dijkstra, Hans
Dumps, Raphael
Ferro-Luzzi, Massimiliano
Flegel, Wilfried
Forty, Roger
Fournier, Cedric
Frank, Markus
Frei, Christoph
Garnier, Jean-Christophe
Gaspar, Clara
Gavillet, Philippe
Gersabeck, Marco
Gligorov, Vladimir
Granado Cardoso, Luis Alberto
Gys, Thierry
Van Herwijnen, Eric
Hilke, Hans Jurgen
Jacobsson, Richard
Jamet, Olivier
Jost, Beat
Koblitz, Susanne
Kristic, Robert
Kruzelecki, Karol
Lacarrere, Daniel
Lambert, Robert
Lindner, Rolf
Liu, Guoming
Maier, Andrew
Mamunur, Rashid
Miglioranzi, Silvia
Moine, Gary
Morant, Johan
Moscicki, Jakub
Neufeld, Niko
Panman, Jacob
Parkes, Christopher
Paterson, Stuart
Pepe Altarelli, Monica
Piedigrossi, Didier
Roy, Laurent
Ruf, Thomas
Sambade Varela, Alba
Santinelli, Roberto
Schmidt, Burkhard
Schneider, Thomas
Schopper, Andreas
Schwemmer, Rainer
Shapoval, Illya
Smith, Alasdair
Smith, Andrew Cameron
Somogy, Peter
Stagni, Federico
Teubert, Frederic
Thomas, Eric
Ullaland, Olav
Vervink, Kim
Witzeling, Werner
Wyllie, Kenneth
Amhis, Yasmine
Bay, Aurelio
Blanc, Frederic
Bressieux, Joel
Conti, Geraldine
Dupertuis, Frederic
Fave, Vincent
Gauvin, Neal
Haefeli, Guido
Hicheur, Adlene
Jaton, Pierre
Keune, Anne
Knecht, Mathias
La Thi, Viet Nga
Lopez-March, Neus
Luisier, Johan
Marki, Raphael
Muresan, Raluca
Nakada, Tatsuya
Needham, Matthew
Nicolas, Louis
Potterat, Cedric
Rakotomiaramanana, Barinjaka
Rouvinet, Julien
Schneider, Olivier
Szczypka, Paul
Tran, Minh Tam
Anderson, Jonathan
Bernet, Roland
Bernhard, Ralf Patrick
Buchler-Germann, Angela
Bursche, Albert
Chiapolini, Nicola
De Cian, Michel
Gassner, Johannes
Lehner, Frank
Muller, Katharina
Palacios, Juan
Sakhelashvili, Tariel
Salzmann, Christophe
Steiner, Stefan
Steinkamp, Olaf
Straumann, Ulrich
Van Tilburg, Jeroen
Tobin, Mark
Vollhardt, Achim
Volyanskyy, Dmytro
Dovbnya, Anatoliy
Raniuk, Iurii
Okhrimenko, Oleksandr
Pugatch, Valery
Adinolfi, Marco
Brook, Nicholas
Coombes, Matthew
Hampson, Thomas
Imong, Jonathan
Naik, Paras
Rademacker, Jonas
Solomin, Anatoly
Velthuis, Jaap
Voong, David
Barham, Clive
Cliff, Harry
Dickens, Jeremy
Esteve, Loic
Gibson, Valerie
Gregson, Sam
Haines, Susan
Jones, Christopher
Katvars, Sven
Kerzel, Ulrich
Li, Ying
Mangiafave, Nicola
Rogers, Gareth
Sigurdsson, Saevar
Skottowe, Hugh
Ward, David
Wotton, Stephen
Dossett, David
Gershon, Timothy
Harrison, Paul
Latham, Thomas
Whitehead, Mark
Williams, Matthew
Densham, Christopher
Easo, Sajan
Franek, Bohumil
Loveridge, Peter
Morris, John Verlin
Nandakumar, Raja
Nardulli, Jacopo
Papanestis, Antonios
Patrick, Glenn
Ricciardi, Stefania
Thomas, Christopher
Wilson, Fergus
Woodward, Michael Lewis
Clark, Philip
Clarke, Peter
Cowan, Greig
Currie, Robert
Eisenhardt, Stephan
Fardell, Gemma
Fitzpatrick, Conor
Kim, Young
Muheim, Franz
Playfer, Stephen
Sparkes, Ailsa
Styles, Nicholas
Xie, Yuehong
Young, Ross
Alexander, Michael
Bates, Alison
Borghi, Silvia
Eklund, Lars
Rodrigues, Eduardo
Sail, Paul
Soler, Paul
Affolder, Anthony
Bowcock, Themistocles
Brown, Henry
Carroll, John
Casse, Gianluigi
Cooke, Peter
Donleavy, Stephanie
Dwyer, Lisa
Hennessy, Karol
Hicks, Emma
Huse, Torkjell
Hutchcroft, David
Lindsay, Scott
Mylroie-Smith, James
Noor, Abdirizack
Patel, Girish
Rinnert, Kurt
Shears, Tara
Smith, Anthony
Barber, Geoffrey
Blake, Thomas
Blanks, Christopher
Cameron, William
Dornan, Peter
Eames, Christopher
Egede, Ulrik
Harji, Ravi
Parkinson, Christopher John
Patel, Mitesh
Reece, William
Savidge, Trevor
Schaack, Paul
Shires, Alexander
Soomro, Fatima
Websdale, David
Williams, Mike
Appleby, Robert
Bailey, David
Barlow, Roger
Bjornstad, Pal Marius
Lafferty, George
McGregor, Grant
Webber, Adam Dane
Bibby, John
Brisbane, Sean
Charles, Matthew
Contu, Andrea
Gandini, Paolo
Gordon, Hamish
Harnew, Neville
Hunt, Philip
John, Malcolm
Johnson, Daniel
Libby, James
Malde, Sneha
Martin, Lauren
Powell, Andrew
Redford, Sophie
Spradlin, Patrick
Topp-Joergensen, Stig
Wilkinson, Guy
Xing, Funai
Artuso, Marina
Blusk, Steven
Borgia, Alessandra
Coco, Victor
Gui, Bin
Khalil, Sadia
Maynard, Brian
Mountain, Raymond
Pal, Bilas
Skwarnicki, Tomasz
Stone, Sheldon
Urquijo, Phillip
Wang, Jianchun
Zhang, Liming
Arrabito, Luisa
Gobel, Carla
Pokaż więcej
Temat :
Inclusive
Single Differential Cross Section
Physics::Instrumentation and Detectors
High Energy Physics::Phenomenology
DSIG/DETARAP
P P --> HADRON/B X
Nuclear Experiment
Proton-Proton Scattering
7000.0
High Energy Physics::Experiment
    Wyświetlanie 1-5 z 5

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies