Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Kuznetsov, M. V."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
The order of coexistence of homoclinic trajectories for the maps of an interval
Autorzy :
Kuznetsov, M. V.
Pokaż więcej
Źródło :
Ukrainian Mathematical Journal. 71(7):1146-1152
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Application of Nilpotent Approximation and the Orbit Method to the Search of the Diagonal Asymptotics of Sub-Riemannian Heat Kernels
Autorzy :
Kuznetsov, M. V.
Pokaż więcej
Źródło :
Siberian Mathematical Journal. 60(6):1051-1074
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On the Anharmonic Oscillator in the Heat Conduction Problem for Nilpotent Sub-Riemannian Lie Groups with Growth Vectors (2, 3, 4) and (2, 3, 5)
Autorzy :
Kuznetsov, M. V.Aff1, Aff2
Pokaż więcej
Źródło :
Mathematical Notes. 105(3-4):469-472
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies