Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""LOGARITHMS"" wg kryterium: Wszystkie pola


Starter badań:

Tytuł :
Summing inflationary logarithms in nonlinear sigma models
Autorzy :
S. P. Miao
N. C. Tsamis
R. P. Woodard
Pokaż więcej
Temat :
Renormalization Group
Sigma Models
Models of Quantum Gravity
Nonperturbative Effects
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
Journal of High Energy Physics, Vol 2022, Iss 3, Pp 1-39 (2022)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/460d969ae63c49e181a65581c4fcbf2b
Czasopismo naukowe
Tytuł :
External leg corrections as an origin of large logarithms
Autorzy :
Henning Bahl
Johannes Braathen
Georg Weiglein
Pokaż więcej
Temat :
Higher Order Electroweak Calculations
Multi-Higgs Models
Supersymmetry
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
Journal of High Energy Physics, Vol 2022, Iss 2, Pp 1-54 (2022)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/63c34af31a944ce7831540493c7b6329
Czasopismo naukowe
Tytuł :
One-loop electroweak Sudakov logarithms: a revisitation and automation
Autorzy :
Davide Pagani
Marco Zaro
Pokaż więcej
Temat :
NLO Computations
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
Journal of High Energy Physics, Vol 2022, Iss 2, Pp 1-57 (2022)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/cf5e0ad79d694e86b356fabf76f061b5
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Improving the Gaudry–Schost algorithm for multidimensional discrete logarithms
Autorzy :
Wu, HaoxuanAff1, Aff2
Zhuang, JinchengAff1, Aff2
Pokaż więcej
Źródło :
Designs, Codes and Cryptography: An International Journal. 90(1):107-119
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On post-processing in the quantum algorithm for computing short discrete logarithms
Autorzy :
Ekerå, MartinAff1, Aff2
Pokaż więcej
Źródło :
Designs, Codes and Cryptography: An International Journal. 88(11):2313-2335
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Linear forms in logarithms and the mathematical method of diophantine equations: applications in chemistry and physics
Autorzy :
Tiebekabe, PagdameAff1, Aff2
Diouf, Ismaïla
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Mathematical Chemistry. 59(9):2009-2020
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Quantum algorithms for computing general discrete logarithms and orders with tradeoffs
Autorzy :
Ekerå Martin
Pokaż więcej
Temat :
discrete logarithms
order finding
shor's algorithms
68q12
81p68
94a60
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Journal of Mathematical Cryptology, Vol 15, Iss 1, Pp 359-407 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1862-2976; https://doaj.org/toc/1862-2984
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/03d20e16e65a4901aea049466519f53d
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Higher-order non-global logarithms from jet calculus
Autorzy :
Andrea Banfi
Frédéric A. Dreyer
Pier Francesco Monni
Pokaż więcej
Temat :
Jets
QCD Phenomenology
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
Journal of High Energy Physics, Vol 2022, Iss 3, Pp 1-34 (2022)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/6866ae36209a4fa0ae9a085a7032a31f
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Large logarithms from quantum gravitational corrections to a massless, minimally coupled scalar on de Sitter
Autorzy :
D. Glavan
S. P. Miao
T. Prokopec
R. P. Woodard
Pokaż więcej
Temat :
Effective Field Theories
Models of Quantum Gravity
Cosmology of Theories beyond the SM
Renormalization Group
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
Journal of High Energy Physics, Vol 2022, Iss 3, Pp 1-23 (2022)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/6e358e6e2c1a44699cfaf2227ec445b1
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Binary sequences and lattices constructed by discrete logarithms
Autorzy :
Yuchan Qi
Huaning Liu
Pokaż więcej
Temat :
discrete logarithm
pseudorandom binary lattice
pseudorandom measure
character sums
exponential sums
Mathematics
QA1-939
Źródło :
AIMS Mathematics, Vol 7, Iss 3, Pp 4655-4671 (2022)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2473-6988
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/3f2d6fb26b43439aa4c646fb60773a7e
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies