Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""LOGARITHMS"" wg kryterium: Temat


Tytuł :
Repdigits in the base $b$ as sums of four balancing numbers
Autorzy :
Refik Keskin
Fatih Erduvan
Pokaż więcej
Temat :
balancing number
repdigit
diophantine equations
linear form in logarithms
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Mathematica Bohemica, Vol 146, Iss 1, Pp 55-68 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://mb.math.cas.cz/full/146/1/mb146_1_5.pdf; https://doaj.org/toc/0862-7959; https://doaj.org/toc/2464-7136
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/6dffcf2568f141f0ae714f0daeb0bdc7
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies