Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""LOGARITHMS"" wg kryterium: Temat


Tytuł :
The law of the iterated logarithm for a piecewise deterministic Markov process assured by the properties of the Markov chain given by its post-jump locations.
Autorzy :
Czapla, Dawid
Hille, Sander C.
Horbacz, Katarzyna
Wojewódka-Ściążko, Hanna
Pokaż więcej
Temat :
DETERMINISTIC processes
POISSON processes
LOGARITHMS
MARKOV processes
RANDOM dynamical systems
DISCRETE-time systems
DYNAMICAL systems
Źródło :
Stochastic Analysis & Applications; 2021, Vol. 39 Issue 2, p357-379, 23p
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies