Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Lambe, C. G."" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-6 z 6
Tytuł :
Integral Equations Satisfied by Lamé-Wangerin Functions.
Autorzy :
Lambe, C. G.
Pokaż więcej
Źródło :
Proceedings of the Edinburgh Mathematical Society; 10/01/1958, Vol. 10 Issue 2, p71-75, 5p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
APPROXIMATE VALUES OF LAMÉ FUNCTIONS.
Autorzy :
LAMBE, C. G.
Pokaż więcej
Źródło :
Quarterly Journal of Mathematics; Jan1959, Vol. 10 Issue 1, p206-213, 8p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
LAME-WANGERIN FUNCTIONS.
Autorzy :
LAMBE, C. G.
Pokaż więcej
Źródło :
Quarterly Journal of Mathematics; Jan1952, Vol. 3 Issue 1, p107-114, 8p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
SOME DIFFERENTIAL EQUATIONS AND ASSOCIATED INTEGRAL EQUATIONS.
Autorzy :
LAMBE, C. G.
WARD, D. R.
Pokaż więcej
Źródło :
Quarterly Journal of Mathematics; Feb1934, Vol. os-5 Issue 1, p81-97, 17p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
An infinite integral formula.
Autorzy :
Lambe, C. G.
Pokaż więcej
Źródło :
Proceedings of the Edinburgh Mathematical Society; Apr1939, Vol. 6 Issue 2, p75-77, 3p
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-6 z 6

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies