Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Lan, Kunquan"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Positive Solutions of Elliptic Boundary Value Problems and Applications to Population Dynamics
Autorzy :
Lan, Kunquan
Lin, Wei
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Dynamics and Differential Equations. 32(2):873-894
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Steady-state solutions of one-dimensional competition models in an unstirred chemostat via the fixed point index theory.
Autorzy :
Lan, Kunquan
Lin, Wei
Pokaż więcej
Źródło :
Proceedings of the Royal Society of Edinburgh: Section A: Mathematics; Feb2021, Vol. 151 Issue 1, p240-264, 25p
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies