Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Lander F."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
A fern WUSCHEL-RELATED HOMEOBOX gene functions in both gametophyte and sporophyte generations
Autorzy :
Christopher E. Youngstrom
Lander F. Geadelmann
Erin E. Irish
Chi-Lien Cheng
Pokaż więcej
Temat :
Apical cells
Ceratopteris richardii
Fern
Gametophyte and sporophyte
Meristem
RNAi
Botany
QK1-989
Źródło :
BMC Plant Biology, Vol 19, Iss 1, Pp 1-13 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1186/s12870-019-1991-8; https://doaj.org/toc/1471-2229
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/7e9eafd49dd149dea7a35bfefe58233f
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Serum IgE specific to indoor moulds, measured by basophil histamine release, is associated with building-related symptoms in damp buildings
Autorzy :
Lander, F.
Meyer, H.W.
Norn, S.
Pokaż więcej
Źródło :
Inflammation Research. 04 2001 50(4):227-231
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Antimicrobial antibodies in Danish slaughterhouse workers and greenhouse workers
Autorzy :
Lings, S.
Lander, F.
Lebech, M.
Pokaż więcej
Źródło :
International Archives of Occupational and Environmental Health. March 1994 65(6):405-409
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Derlon J. M.
Petit-taboué M. C.
Dauphin F.
Courtheoux P.
Chapon F.
Creissard P.
Darcel F.
Houtteville J. P.
Kaschten, B.
Sadzot, B.
Stevenaert, A.
Tjuvajev, Juri G.
Macapinlac, Homer A.
Daghighian, Farhad
Ginos, James Z.
Finn, Ronald D.
Jiaju Zhang, M. S.
Beattie, Bradley
Graham, Martin
Larson, Steven M.
Blasberg, Ronald G.
Levivier, M.
Goldman, S.
Pirotte, B.
Brucher, J. M.
Balériaux, D.
Luxen, A.
Hildebrand, J.
Brotchi, J.
Go K. G.
Kamman R. L.
Mooyaart E. L.
Heesters M. A. A. M.
Sijens, P. E.
Oudksrk, M.
van Dijk, P.
Levendag, P. C.
Vecht, Ch. J.
Metz, R. J.
Kennedy, D. N.
Rosen, B. R.
Hochberg, F. H.
Fishman, A. J.
Filipek, P. A.
Caviness, V. S.
Gross, M. W.
Weinzierl, F. X.
Trappe, A. E.
Goebel, W. E.
Frank, A. M.
Becker, Georg
Krone, Andreas
Schmidt, Karsten
Hofmann, Erich
Bogdahn, Ulrich
Bencsch, H.
Fclber, S.
Finkenstedt, G.
Kremser, C.
Sfockhammer, G.
Aichner, F.
Bogdahn U.
Fröhlich T.
Becker G.
Krone A.
Schlief R.
Schürmann J.
Jachimczak P.
Hofmann E.
Roggendorf W.
Roosen K.
Carapella, C. M.
Carpinelli, G.
Passalacqua, R.
Raus, L.
Giannini, M.
Mastrostefano, R.
Podo, F.
Tofani, A.
Maslrostefano, R.
Mottoles, M.
Ferraironi, A.
Scelsa, M. G.
Oppido, P.
Riccio, A.
Maini, C. L.
Collombier, L.
Taillandier, L.
Dcbouverie, M.
Laurens, M. H.
Thouvenot, P.
Weber, M.
Bertrand, A.
Cruickshank G. S.
Patterson J.
Hadley D.
De Witte, Olivier
Hildebrand, Jerzy
Luxen, André
Goldman, Serge
Ernestus, R. -I.
Bockhorst, K.
Eis, M.
Els, T.
Hoehn-Berlage, M.
Gliese, M.
Fründ, R.
Geissler, A.
Woertgen, C.
Holzschuh, M.
Goldman, Serge
Levivier, M.
Pirotte, B.
Brucher, J. M.
Luxen, A.
Brotchi, J.
Hildebrand, J.
Hausmann, O.
Merlo, A.
Jerrnann, E.
Uirich, J.
Chiquet-Ehrismann, R.
Müller, J.
Mäcke, H.
Gratzl, O.
Herholz, K.
Ghaemi, M.
Würker, M.
Pietrzyk, U.
Heiss, W. -D.
Kotitschke, K.
Brandl, M.
Tonn, J. C.
Haase, A.
Bogdahn, U.
Kotitschke, K.
Muigg, S.
Felber, S.
Aichner, F.
Haase, A.
Bogdahn, U.
Krone A.
Becker G.
Woydt M.
Roggendorf W.
Hofmann E.
Bogdahn U.
Roosen K.
Lanfermann, Heinrich
Heindel, Walter
Kugel, Harald
Erneslus, Ralf -Ingo
Röhn, Gabricle
Lackner, Klaus
Metz, R. J.
Kennedy, D. N.
Pardo, F. S.
Kutke, S.
Sorensen, A. G.
Hochberg, F. H.
Fishman, A. J.
Filipek, P. A.
Rosen, B. R.
Caviness, V. S.
Mechtler, L. L.
Withiam-Lench, S.
Shin, K.
Klnkel, W. R.
Patel, M.
Truax, B.
Kinkel, P.
Shin, K.
Mechtler, L.
Ricci M.
Pantano P.
Maleci A.
Pierallini S.
Di Stefano D.
Bozzao L.
Cantore G. P.
Röhn, Gabriele
Els, T.
Schröder, R.
Hoehn-Berlage, M.
Ernestus, R. -I.
Ruda, R.
Mocellini, C.
Soffietti, R.
Campana, M.
Ropolo, R.
Riva, A.
de Filippi, P. G.
Schiffer, D.
Salgado D.
Rodrigues M.
Salgado L.
Fonseca A. T.
Vieira M. R.
Bravo Marques J. M.
Satoh, H.
Uozumi, T.
Kiya, K.
Kurisu, K.
Arita, K.
Sumida, M.
Ikawa, F.
Tzuk-Shina, Tz.
Gomori, J. M.
Rubinstein, R.
Lossos, A.
Siegal, T.
Vaalburg, W.
Paans, A. M. J.
Willemsen, A. T. M.
van Waarde, A.
Pruim, J.
Visser, G. M.
Go, K. G.
Valentini, S.
Ting, Y. L. T.
De Rose, R.
Chidichimo, G.
Corricro, G.
van Lcycn-Pilgram, Karin
Erncslus, Ralf -Ingo
Klug, Norfried
van Leyen-Pilgram, K.
Ernestus, R. -I.
Schröder, R.
Klug, N.
Woydt M.
Krone A.
Tonn J. C.
Becker G.
Neumann U.
Roggendorf W.
Roosen K.
Plate, Karl H.
Breier, Georg
Millaucr, Birgit
Weich, Herbert A.
Ullrich, Axel
Risau, Werner
Roosen N.
Chopra R. K.
Mikkelsen T.
Rosenblum S. D.
Yan P. S.
Knight R.
Windham J.
Rosenblum M. L.
Schiffer, D.
Attanasio, A.
Cavalla, P.
Chio, A.
Giordana, M. T.
Migheli, A.
Amberger, V.
Hensel, T.
Schwab, M. E.
Cervoni, Luigi
Celli, Paolo
Tarantino, Roberto
Huettner, C.
Tonn, J. C.
Berweiler, U.
Roggendorf, W.
Salmon, I.
Rorive, S.
Rombaut, K.
Pirotte, B.
Haot, J.
Brotchi, J.
Kiss, R.
Maugard-Louboutin C.
Charrier J.
Fayet G.
Sagan C.
Cuillioere P.
Ricolleau G.
Martin S.
Menegalli-Bogeelli D.
Lajat Y.
Resche F.
Molnàr, Péter
Bárdos, Helga
Ádány, Róza
Rogers, J. P.
Pilkington, G. J.
Pollo, B.
Giaccone, G.
Allegranza, A.
Bugiani, O.
Prim, J.
Badia, J.
Ribas, E.
Coello, F.
Shezen, E.
Lossos, A.
Abramsky, O.
Siegal, T.
Scerrati M.
Roselli R.
Iacoangeli M.
Pompucci A.
Rossi G. F.
Deeb, Saleh M. Al.
Koreich, Osama
Yaqub, Basim
Moutaery, Khalaf R. Al.
Giordana, M. T.
Cavalla, P.
Chio, A.
Marino, S.
Vigliani, M. C.
Schiffer, D.
Deburghgraeve, V.
Darcel, F.
Gedouin, D.
Hassel, M. Ben
Guegan, Y.
Jeremic, B.
Grujicic, D.
Antunovic, V.
Matovic, M.
Shibamoto, Y.
Kallio, Merja
Huhmar, Helena
Kudoh, Ch.
Detta, A.
Sugiura, K.
Hitchcock, E. R.
Mastrostefano, R.
Di Russo, R.
Cipriani§, M.
Occhipinti, E. M.
Conti, E. M. S.
Clowegeser A.
Ortler M.
Seiwald M.
Kostron H.
Rajan B.
Ross G.
Lim C.
Ashlcy S.
Goode D.
Traish D.
Brada M.
Sanden, G. A. C. vd
Schouten, L. J.
Coebergh, J. W. W.
Razenberg, P. P. A.
Twijnstra, A.
Snilders-Keilholz, A.
Voormolen, J. H. C.
Hermans, J.
Leer, J. W. H.
Taillandier, L.
Baylac, F.
Dcbouvcrie, M.
Anxionnal, R.
Bracard, S.
Vignand, J. M.
Duprcz, A.
Weber, M.
Winking, M.
Böker, D. K.
Simmet, T.
Rothbart, David
Strugar, John
Balledux, Jeroen
Criscuolo, Gregory R.
Jachimczak, Piotr
Blesch, Armin
Heβdörfer, Birgit
Bogdahn, Ulrich
Ernestus, Ralf -Ingo
Schröder, Roland
Klug, Norfrid
Krouwer, H. G. J.
Duinen, S. G. v.
Algra, A.
Zentner, J.
Wolf, H. K.
Ostertun, B.
Hufnagel, A.
Campos, M. G.
Solymosi, L.
Schramm, J.
Newlands, E. S.
O'Reilly, S. M.
Brampton, M.
Soffietti, R.
Chio, A.
Mocellini, C.
Ruda, R.
Vigliani, M. C.
Schiffer, D.
Sciolla, R.
Seliak, D.
Henriksson, R.
Bergenheim, A. T.
Björk, P.
Gunnarsson, P. -O.
Hariz, Ml.
Grant, R.
Collie, D.
Gregor A.
Ebmeier K. P.
Jarvis G.
Lander F.
Cull A.
Sellar R.
Brada, M.
Thomas, C.
Elyan, S.
Hines, F.
Ashley, S.
Stenning, S.
Bernstein J. J.
Goldberg W. J.
Roelcke U.
Von Ammon K.
Hausmann O.
Radu E. W.
Kaech D.
Leenders K. L.
Fitzek, II, M. M.
Aronen J. Efird
Hochberg, F.
Gruber, M.
Schmidt, E.
Rosen, B.
Flschman, A.
Pardo, P.
Afra U. M. U.
Sipos, L.
Slouik, F.
Boiardi A.
Salmaggi A.
Pozzi A.
Farinotti L.
Fariselli L.
Silvani A.
Brandes, A.
Scelzi, E.
Rigon, A.
Zampieri, P.
Pignataro, M.
Amanzo, P. D'.
Amista, P.
Rotilio, A.
Fiorentino, M. V.
Thomas, R.
Brazil, L.
O'Connor, A. M.
Ashley, S.
Brada, M.
Salvati, Maurizio
Cervoni, Luigi
Puzzilli, Fabrizio
Cervoni, Luigi
Salvati, Maurizio
Raguso, Michele
Cruickshank G. S.
Duckworth R.
Rumpling R.
Rottuci M.
Fariselli L.
Boiardi A.
Broggi G.
Plrint, N. G.
Sabattini, E.
Manetto, V.
Gambacorta, H.
Poggi, S.
Pileri, S.
Ferracini, R.
Grant, R.
Plev D. V.
Hopf N. J.
Knosp E.
Bohl J.
Perncczky A.
Kiss, R.
Salmon, I.
Catnby, I.
Dewitte, O.
Brotchi, J.
Pasteels, J. L.
Camby, I.
Salmon, I.
Darro, F.
Danguy, A.
Brotchi, J.
Pasteels, J. L.
Kiss, R.
Kiu, M. C.
Lai, G. M.
Yang, T. S.
Ng, K. T.
Chen, J. S.
Chang, C. N.
Leung, W. M.
Ho, Y. S.
Rychter, M. Deblec
Klimek, A.
Liberski, P. P.
Karpinaka, A.
Krauseneck P.
Schöffel V.
Müller B.
Kreth, F. W.
Faist, M.
Warnke, P. C.
Ostertag, C. B.
Nielen, K. M. B. v.
Visscr, M. C.
Lebrun C.
Lonjon M.
Desjardin T.
Michiels J. F.
Chanalet Sa. Lagrange J. L.
Roche J. L.
Chatel M.
Mastronardi L.
Puzzilli F.
Osman Farah J.
Lunardi P.
Matsutani, M.
Ushio, Y.
Takakura, K.
Menten, Johan
Hamers, Han
Ribot, Jacques
Dom, René
Tcepen, Hans
Müller B.
Weidner N.
Krauseneck P.
Naujocks, G.
van Roost, D.
Wiestler, O. D.
Kuncz, A.
Nieder, C.
Setzel-Sesterhein, M.
Niewald, M.
Schnabel, I.
O'Neill, K. S.
Kitchen, N. D.
Wilkins, P. R.
Marsh, H. T.
Pierce, E.
Doshi, R.
Deane, R.
Previtali, S.
Quattrini, A.
Nemni, R.
Ducati, A.
Wrabetz, L.
Canal, N.
Punt, C. J. A.
Stamatakis, L.
Giroux, B.
Rutten, E.
Quigley, Matthew R.
Beth Sargent P. A. -C.
Flores, Nicholas
Simon, Sheryl
Maroon, Joseph C.
Quigley, Matthew R.
Beth Sargent P. A. -C.
Flores, Nicholas
Maroon, Joseph C.
Rocca A. A.
Gervasoni C.
Castagna A.
Picozzi P.
Giugni E.
Rocca A. A.
Tonnarelli G. P.
Ducati A.
Mangili F.
Truci G.
Canal N.
Giovanelli M.
Roelcke U.
Von Ammon K.
Radu E. W.
Leenders K. L.
Sachsenheimer, W.
Bimmler, T.
Seiwald M.
Eiter H. Rhomberg W.
Ortler M.
Obwegesser A.
Kostron H.
Steilen H.
Henn W.
Moringlane J. R.
Kolles H.
Feiden W.
Zang K. D.
Sleudel W. I.
Steinbrecher, Andreas
Schabet, Martin
Heb, Clemens
Bamberg, Michael
Dichgans, Johannes
Stragliotto, G.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Zampieri, P.
Brandes, A.
Rigon, A.
Tosatto, L.
D'Amanzo, P.
Menicucci, N.
Rotilio, A.
Mingrino, S.
Steudel, W. I.
Feld, R.
Henn, W.
Zang, K. D.
Maire, J. Ph.
Caudry, M.
Guerin, J.
Celerier, D.
Salem, N.
Demeaux, H.
Fahregat, J. F.
Kusak, M. E.
Bucno, A.
Albisua, J.
Jerez, P.
Sarasa, J. L.
Garefa, R.
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
de Campos, J. M.
Bueno, A.
García-Delgado, R.
Sarasa, J. L.
García-Sola, R.
Lantsov A. A.
Shustova T. I.
Lcnartz, D.
Wellenreuther, R.
von Deirnling, A.
Köning, W.
Menzel, J.
Scarpa, S.
Manna, A.
Reale, M. G.
Oppido, P. A.
Carapella, C. M.
Frati, L.
Valery, C. A.
Ichen, M.
Foncin, J. P.
Soubrane, C.
Khayat, D.
Philippon, J.
Vaz, R.
Cruz, C.
Weis S.
Protopapa D.
März R.
Winkler P. A.
Reulen H. J.
Bise K.
Beuls E.
Berg J.
Deinsberger, W.
Böker, D. K.
Samii, M.
Caudry, M.
Darrouzet, V.
Guérin, J.
Trouette, R.
Causse, N.
Bébéar, J. P.
Parker, F.
Vallee, J. N.
Carlier, R.
Zerah, M.
Lacroix-Jousselin, C.
Piepmeier, Joseph M.
Kveton, John
Czibulka, Agnes
Tigliev G. S.
Chernov M. P.
Maslova L. N.
Valdueza, José M.
Jänisch, Werner
Bock, Alexander
Harms, Lutz
Bessell, E. M.
Graus, F.
Punt, J.
Firth, J.
Hope, T.
Koriech, Osama
Al Deeb, Saleh
Al Moutaery, Khalaf
Yaqub, B.
Silvani A.
Salmaggi A.
Pozzi A.
Franzini A.
Boiardi A.
Goldbrunner, R.
Warmuth-Metz, M.
Paulus, W.
Tonn, J. -Ch.
Roosen, K.
Strik I. I.
Müller B.
Markert C.
Pflughaupt K. -W.
Krauseneck P.
O'Neill, B. P.
Dinapoli, R. P.
Voges, J.
Sturm, V.
Deuß, U.
Traud, C.
Treuer, H.
Lehrke, R.
Kim, D. G.
Müller, R. P.
Alexandrov Yu. S.
Moutaery, K.
Aabed, M.
Koreich, O.
Ross, G. M.
Rajan, B.
Traish, D.
Ashley, S.
Ford, D.
Brada, M.
Schmeets, I. L. O.
Jager, J. J.
Pannebakker, M. A. G.
de Jong, J. M. A.
van Lindert, E.
Knosp, E.
Kitz, K.
Blond, S.
Dubois, F.
Assaker, R.
Baranzelli, M. C.
Sleiman, M.
Pruvo, J. P.
Coche-Dequeant, B.
Matsutani M.
Takakura K.
Sano K.
PetriČ-Grabnar, G.
Jereb, B.
Župančič, N.
Koršič, M.
Rainov N. G.
Burkert W.
Ushio, Yukitaka
Kochi, Masato
Itoyama, Youichi
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
Sarasa, J. L.
García, R.
Bueno, A.
Ferrando, L.
Hoang-Xuan, K.
Sanson, M.
Merel, P.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Delattre, O.
Thomas, G.
Hoang-Xuan, K.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Thomas, G.
Haritz, D.
Obersen, B.
Grochulla, F.
Gabel, D.
Haselsberger K.
Radner H.
Pendl G.
Brada, M.
Laing, R. W.
Warrington, A. P.
Nowak, P. J. C. M.
Kolkman-Deurloo, I. K. K.
Visser, A. G.
Berge, Hv. d.
Niël, C. G. J. H.
Levendag, P. C.
Bergström P.
Hariz M.
Löfroth P. -O.
Bergenheim T.
Henriksson R.
Blond, S.
Assaker, R.
Cortet-rudelli, C.
Dewailly, D.
Coche-dequeant, B.
Castelain, B.
Dinapoli, R.
Shaw, E.
Coffey, R.
Earle, J.
Foote, R.
Schomberg, P.
Gorman, D.
Girard N.
Courel M. N.
Delpech B.
Haselsberger K.
Friehs G. M.
Schröttner O.
Pendl G.
Pötter, R.
hawliczek, R.
Sperveslage, P.
Prott, F. J.
Wachter, S.
Dieckmann, K.
Würker, M.
Herholz, K.
Pietrzyk, U.
Voges, J.
Treuer, H.
Sturm, V.
Bauer, B.
Heiss, W. -D.
Jund, R.
Zimmermann, F.
Feldmann, H. J.
Gross, M. W.
Kneschaurek, P.
Molls, M.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Voulsinas, L.
Fine, M.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Fine, M.
Voutsinas, I.
Qian, G.
Rashid, H.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Fine, M.
Voulsinas, L.
Qian, G.
Rashid, H.
Moutaery, K.
Aabed, M.
Koreich, O.
Scerrati M.
Montemaggi P.
Iacoangeli M.
Pompucci A.
Roselli R.
Trignani R.
Rossi G. F.
Shin, K.
Mechtler, L.
West, C.
Grand, W.
Shin, K.
Sibata, C.
West, C.
Mechtler, L.
Grand, W.
Thomas, R.
Guerrero, D.
James, N.
Ashley, S.
Gregor, A.
Brada, M.
Voges, J.
Sturm, V.
Bramer, R.
Pahlke, H.
Lehrke, R.
Treuer, H.
Banik, N.
Kim, D. G.
Hövels, M.
Bernsen H. J. J. A.
Rijken P. F. J. W.
Van der Sanden B. P. J.
Hagemeier N. E. M.
Van der Kogel A. J.
Koehler P. J.
Verbiest H.
Jager J.
Vecht Ch. J.
Ross G. M.
McIlwrath A.
Brown R.
Mottolesb, C.
Pierre'Kahn, A.
Croux, M.
Roche, J. L.
Marchai, J.
Delhemes, P.
Tremoulet, M.
Stilhart, B.
Chazai, J.
Caillaud, P.
Ravon, R.
Passacha, J.
Bouffet, E.
Dirven C. M. F.
Mooy J. J. A.
Molenaar W. M.
Lewandowicz, G. M.
Grant, N.
Harkness, W.
Hayward, R.
Thomas, D. G. T.
Darling, J. L.
Delepine, N.
Subovici I. I.
Cornille B.
Markowska S.
Alkallaf JC. Desbois
KühI, J.
Niethammer, D.
Spaar, H. J.
Gnekow, A.
Havers, W.
Berthold, F.
Graf, N.
Lampert, F.
Maass, E.
Mertens, R.
Schöck, V.
Aguzzi, A.
Boukhny, A.
Smirtukov, S.
Prityko, A.
Hoiodov, B.
Geludkova, O.
Nikanorov, A.
Levin, P.
Rothbart, David
Balledux, Jeroen
Criscuolo, Gregory R.
D'haen, B.
Van Calenbergh, F.
Casaer, P.
Dom, R.
Menten, J.
Goffin, J.
Plets, C.
Hertel, A.
Hernaiz, P.
Seipp, C.
Siegler, K.
Baum, R. P.
Maul, F. D.
Schwabe, D.
Jacobi, G.
Kornhuber, B.
Hör, G.
Menten, J.
Casaer, P.
Pilkington, G. J.
Merzak, A.
Rooprai, H. K.
Bullock, P.
van Domburg P. H. M. F.
Wesseling P.
Thijssen H. O. M.
Wolff, J. E. A.
Boos, J.
Krähling, K. H.
Gressner-Brocks, V.
Jürgens, H.
Schlegel, J.
Scherthan, H.
Arens, N.
Stumm, Gabi
Kiessling, Marika
Merzak, A.
Koochekpour, S.
Pilkington, G. J.
Reifenberger, G.
Reifenberger, J.
Liu, L.
James, C. D.
Wechsler, W.
Collins, V. P.
Fabel-Schulte, Klaus
Jachimczak, Plotr
Heßdörfer, Birgitt
Baur, Inge
Schlingensiepen, Karl -Hermann
Brysch, Wolgang
Bogdahn, Ulrich
Blesch A.
Bosserhoff A. K.
Apfel R.
Lottspeich F.
Jachimczak P.
Büttner R.
Bogdahn U.
Cece, R.
Barajon, I.
Tazzari, S.
Cavaletti, G.
Torri-Tarelli, L.
Tredici, G.
Hecht, B.
Turc-Carel, C.
Atllas, R.
Chatel, M.
Gaudray, P.
Gioanni, J.
Hecht, F.
Balledux, Jeroen
Rothbart, David
Criscuolo, Gregory R.
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
Rey, J. A.
Bello, M. J.
Sarasa, J. L.
Dubois, F.
Blond, S.
Parent, M.
Assaker, R.
Gosselin, P.
Christiaens, J. L.
Feld, R.
Moringlane, J. R.
Steudel, W. I.
Schaudies, J. R.
Janka M.
Tonn J. C.
Fischer U.
Meese E.
Roosen K.
Remmelink, M.
Salmon, I.
Cras, P.
Pasteels, J. L.
Brotchi, J.
Kiss, R.
Bensadoun R. J.
Frenay M.
Formento J. L.
Milano G.
Lagrange J. L.
Grellier P.
Lee, J. -Y.
Ernestus, R. -I.
Riese, H. -H.
Cervós-Navarro, J.
Reutter, W.
Lippitz, B.
Scheitinger, C.
Scholz, M.
Weis, J.
Gilsbach, J. M.
Füzesi, L.
Koochekpour, S.
Merzak, A.
Pilkington, G. J.
Sanson, M.
Li, Y. J.
Hoang-Xuan, K.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Hamelin, R.
Van de Kelft, Erik
Dams, Erna
Martin, Jean -Jacques
Willems, Patrick
Lehrke R.
Voges J.
Treuer H.
Erdmann J.
Müller R. P.
Sturm V.
Wurm R. E.
Warrington A. P.
Laing R. W.
Sardell S.
Hines F.
Graham J. D.
Brada M.
Ushio, Yukitaka
Kuratsu, Jun -ichi
Kochi, Masato
Kitz K.
Aichholzer M.
Rössler K.
Alesch F.
Ertl A.
Sorensen, P. S.
Helweg-Larsen, S.
Mourldsen, H.
Hansen, H. H.
El Sharoum, S. Y.
Berfelo, M. W.
Theunissen, P. H. M. H.
Jager, J. J.
de Jong, J. M. A.
Fedorcsák, I.
Nyáry, I.
Osztie, É.
Horvath, Á.
Kontra, G.
Frenay M.
Burgoni-chuzel J.
Paquis P.
Lagrange J. L.
Helweg-Larsen, S.
Hansen, SW.
Sørensen, PS.
Salmon, I.
Kiss, R.
Krauseneck P.
Müller B.
Morche M.
Tonn J. C.
Lagerwaard, F. J.
Levendag, P. C.
Eijkenboom, W. M. H.
Schmilz, P. I. M.
Lentzsch S.
Weber F.
Franke J.
Dörken B.
Lunardi P.
Schettini G.
Osman Farah J.
Qasho R.
Mocellini, C.
Ruda, R.
Soffietti, R.
Garabello, D.
Sales, S.
De Lucchi, R.
Vasario, E.
Schiffer, D.
Muracciole, X.
Régis, J.
Manera, L.
Peragut, J. C.
Juin, P.
Sedan, R.
Nieder, C.
Niewald, M.
Walter, K.
Schnabel, K.
Nieder, C.
Niewald, N.
Nestle, U.
Schnabel, K.
Berberich, W.
Oschmann, P.
Theißen R. D.
Reuner K. H.
Kaps M.
Dorndorf W.
Martin, K. K.
Akinwunmi, J.
Rooprai, H. K.
Kennedy, A.
Linke, A.
Ognjenovic, N.
Pilkington, G. J.
Svadovsky A. I.
Peresedov V. V.
Bulakov A. A.
Butyalko M. Y.
Zhirnova I. G.
Labunsky D. A.
Gnazdizky V. V.
Gannushkina I. V.
Taphoorn, M. J. B.
Potman, R.
Barkhof, F.
Weerts, J. G.
Karim, A. B. M. F.
Heimans, J. J.
van de Pol, M.
van Aalst, V. C.
Wilmink, J. T.
Twijnstra, A.
van der Sande, J. J.
Boogerd, W.
Kröger, R.
Jäger A.
Wismeth C.
Dekant A.
Brysch W.
Schlingensiepen K. H.
Jachimczak P.
Bogdahn U.
Pirolte, B.
Cool, V.
Gérard, C.
Levivier, M.
Dargent, J. L.
Goldman, S.
Brotchi, J.
Hildebrand, J.
Velu, T.
Herrlinger, U.
Schabet, M.
Ohneseit, P.
Buchholz, R.
Zhu, Jianhong
Reszka, Regina
Weber, Friedrich
Walther, Wolfgang
Zhang, L. I.
Brock, Mario
Roosen N.
Rock J. P.
Zeng H.
Feng J.
Fenstermacher J. D.
Rosenblum M. L.
Siegal, T.
Gabizon, A.
Beljanski M.
Crochet S.
Bergenheim, A. T.
Zackrisson, B.
Elfverson, J.
Bergström, P.
Henriksson, R.
Butti, G.
Baetta, R.
Magrassi, L.
De Renzis, M. R.
Soma, M. R.
Davegna, C.
Pezzotta, S.
Paoletti, R.
Fumagalli, R.
Infuso, L.
Sankar, A. A.
Darling, J. L.
Thomas, D. G. T.
Defer, G. -L.
Brugières, P.
Gray, F.
Chomienne, C.
Poirier, J.
Degos, L.
Degos, J. D.
Colombo, Bruno M.
DiDonato, Stefano
Finocchiaro, Gaetano
Hebeda, K. M.
Sterenborg, H. J. C. M.
Saarnak, A. E.
Wolbers, J. G.
van Gemert, M. J. C.
Kaaijk P.
Troost D.
Leenstra S.
Das P. K.
Bosch D. A.
Kostron H.
Hochleitner B. W.
Obwegeser A.
Ortler M.
Seiwald M.
Vooys, W.
Krouwer, H. G. J.
de Gast, G. C.
Marx, J. J. M.
Osman Farah J.
Lunardi P.
Puzzilli F.
Menovsky, T.
Beek, J. F.
Wolbers, J. G.
van Gemert, M. J. C.
Naujocks, G.
Wiestler, O. D.
Schirrmacher, V.
Schramm, J.
Schmitz, A.
Eis-Hübinger, A. M.
Piepmeier, p. h.
Pedersen, Patricia
Greer, Charles
Quigley, Matthew R.
Shih, Tommy
Elrifal, Amr
Rothfus, William
Maroon, Joseph C.
Rohertson, L.
Rampling, R.
Whoteley, T. L.
Piumb, J. A.
Kerr, D. J.
Falina, P. A.
Crossan, I. M.
Roosen N.
Rock J. P.
Feng J.
Zeng H.
Ho K. L.
Fenstermacher J. D.
Rosenblum M. L.
Ruchoux, M. M.
Vincent, S.
Jonca, F.
Plouet, J.
Lecomte, M.
Samid, D.
Thibault, A.
Ram, Z.
Oldfield, E. H.
Myers, C. E.
Reed, E.
Schabet, M.
Herrlinger, U.
Buchholz, R.
Shoshan, Y.
Siegal, T.
Siegal, T.
Shezen, E.
Siegal, Tz.
Stockhammer, G.
Rosenblum, M.
Samid, D.
Lieberman, F.
Terzis, A. J. A.
Bjerkvig, R.
Laerum, O. D.
Arnold, H.
Thibault, A.
Samid, D.
Figg, W. D.
Myers, C. E.
Reed, E.
Thomas, R.
Flux, G.
Chittenden, S.
Doshi, P.
Brazil, L.
Thomas, D. G. T.
Bignor, D.
Zalutsky, M.
Brada, M.
Tjuvajev, Juri
Kaplitt, Michael
Desai, Revathi
Bradley, M. S.
Bettie B. S.
Gansbacher, Bernd
Blasberg, Ronald
Haugland, H. K.
Saraste, J.
Rooseni, K.
Laerum, O. D.
Vincent, A. J. P. E.
Avezaat, C. J. J.
Bout, A.
Noteboom, J. L.
Vecht, C. h.
Valerio, D.
Hoogerbrugge, P. M.
Weber, F.
Reszka, R.
Zhu, J.
Walther, W.
List, J.
Schulz, W.
Wolbers, J. G.
Sterenborg, I. I. J. C. M.
Kamphorst, W.
van Gemert, M. J. C.
van Alplien, H. A. M.
Salander P.
Bergenheim T.
Henriksson R.
Grant, R.
Brazil, L.
Thomas, R.
Guerrero, D.
Laing, R.
Ashley, S.
Brada, M.
Schmidt B.
Bauer B.
Grau G.
Bohnstedt, T.
Frydrych A.
Franz K.
Lorenz R.
Brandes, A.
Amanzo, P. D'.
Zampieri, P.
Rigon, A.
Scelzi, E.
Rotilio, A.
Berti, F.
Paccagnella, A.
Fiorentino, M. V.
Müller B.
Krauseneck P.
van Deventer, P. L.
Dellemijn, P. L. I.
van den Bent, M. J.
Vecht, Ch. J.
Kansen, P. J.
Tredici, G.
Petruccioli, N. G.
Cavaletti, G.
Cavalletti, E.
Kiburg, B.
Müller, L. J.
Moorer-van Delft, C. M.
Heimans, J. J.
Boer, H. H.
Pace A.
Bove L.
Pietrangeli A.
Innocenti P.
Aloe A.
Nardi M.
Jandolo B.
Kellie S. J.
De Graaf S. S. N.
Bloemhof H.
Roebuck D.
Dalla Pozza L.
Uges D. D. R.
Johnston I.
Besser M.
Chaseling R. A.
Koeppen, S.
Gründemann, S.
Lossos, A.
Siegal, T.
Nitschke M.
Vieregge P.
Reusche E.
Rob P.
Kömpf D.
Postma, T. J.
Vermorken, J. B.
Heimans, J. J.
Rampling R. P.
Dunlop D. J.
Steward M. S.
Campbell S. M.
Roy S.
Hilkens, P. H. E.
Verweij, J.
van Putten, W. L. J.
Vecht, Ch. J.
van den Bent, M. J.
Hilkens, P. H. E.
Moll, J. W. B.
van der Burg, M. E. L.
Planting, A. S. T.
van Putten, W. L. J.
Vecht, Ch. J.
van den Bent, M. J.
Wondrusch E.
Zifko U.
Drlicek M.
Liszka U.
Grisold W.
Zifko U.
Fazeny B.
Dittrich Ch.
Wondrusch E.
Grisold W.
Verschuuren, Jan J.
Meneses, Patricio I.
Rosenfeld, Myrna R.
Kaplitt, Michael G.
Posner, Jerome B.
Dalmau, Josep
Sillevis Smitt P. A. E.
Manley G.
Posner J. B.
Cavaletti, G.
Bogliun, G.
Margorati, L.
Bianchi, G.
Drlicek, M.
Liska, U.
Casati, B.
Kolig, C.
Grisold, H.
Graus, F.
Reñe, R.
Uchuya, M.
Valldeoriola, F.
Delattre, J. Y.
Benedetti de Cosentiro C.
Ortale D.
Martinez R.
Lambre J.
Cagnolati S.
Vinai C.
Salmaggi A.
Nemni R.
Silvani A.
Forno M. G.
Luksch R.
Confalonieri P.
Boiardi A.
Nitschke M.
Scholz J.
Vieregge P.
Kömpf D.
Hochberg F. H.
Pfeiffer, G.
Netzer, J.
Hansen, Ch.
Eggers, Ch.
Hagel Ch.
Kunze, K.
Verschuuren, Jan J.
Rosenblum, Marc K.
Lieberman, Frank S.
Posner, Jerome B.
Dalmau, Josep
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Neuro-Oncology. February 1994 21(1):1-77
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies