Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Lane C"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Long-baseline neutrino oscillation physics potential of the DUNE experiment: DUNE Collaboration
Autorzy :
Abi, B.
Acciarri, R.
Acero, M. A.
Adamov, G.
Adams, D.
Adinolfi, M.
Ahmad, Z.
Ahmed, J.
Alion, T.
Monsalve, S. Alonso
Alt, C.
Anderson, J.
Andreopoulos, C.Aff118, Aff158
Andrews, M. P.
Andrianala, F.
Andringa, S.Aff113, Aff114
Ankowski, A.
Antonova, M.
Antusch, S.
Aranda-Fernandez, A.
Ariga, A.
Arnold, L. O.
Arroyave, M. A.
Asaadi, J.
Aurisano, A.
Aushev, V.
Autiero, D.
Azfar, F.
Back, H.
Back, J. J.
Backhouse, C.
Baesso, P.
Bagby, L.
Bajou, R.
Balasubramanian, S.
Baldi, P.
Bambah, B.
Barao, F.Aff91, Aff113, Aff114
Barenboim, G.
Barker, G. J.
Barkhouse, W.
Barnes, C.
Barr, G.
Monarca, J. Barranco
Barros, N.Aff55, Aff113, Aff114
Barrow, J. L.Aff61, Aff171
Bashyal, A.
Basque, V.
Bay, F.
Alba, J. L. Bazo
Beacom, J. F.
Bechetoille, E.
Behera, B.
Bellantoni, L.
Bellettini, G.
Bellini, V.Aff33, Aff79
Beltramello, O.
Belver, D.
Benekos, N.
Neves, F. BentoAff113, Aff114
Berger, J.
Berkman, S.
Bernardini, P.Aff81, Aff161
Berner, R. M.
Berns, H.
Bertolucci, S.Aff14, Aff78
Betancourt, M.
Bezawada, Y.
Bhattacharjee, M.
Bhuyan, B.
Biagi, S.
Bian, J.
Biassoni, M.
Biery, K.
Bilki, B.Aff12, Aff99
Bishai, M.
Bitadze, A.
Blake, A.
Siffert, B. Blanco
Blaszczyk, F. D. M.
Blazey, G. C.
Blucher, E.
Boissevain, J.
Bolognesi, S.
Bolton, T.
Bonesini, M.Aff82, Aff127
Bongrand, M.
Bonini, F.
Booth, A.
Booth, C.
Bordoni, S.
Borkum, A.
Boschi, T.
Bostan, N.
Bour, P.
Boyd, S. B.
Boyden, D.
Bracinik, J.
Braga, D.
Brailsford, D.
Brandt, A.
Bremer, J.
Brew, C.
Brianne, E.
Brice, S. J.
Brizzolari, C.Aff82, Aff127
Bromberg, C.
Brooijmans, G.
Brooke, J.
Bross, A.
Brunetti, G.
Buchanan, N.
Budd, H.
Caiulo, D.
Calafiura, P.
Calcutt, J.
Calin, M.
Calvez, S.
Calvo, E.
Camilleri, L.
Caminata, A.
Campanelli, M.
Caratelli, D.
Carini, G.
Carlus, B.
Carniti, P.
Terrazas, I. Caro
Carranza, H.
Castillo, A.
Castromonte, C.
Cattadori, C.
Cavalier, F.
Cavanna, F.
Centro, S.
Cerati, G.
Cervelli, A.
Villanueva, A. Cervera
Chalifour, M.
Chang, C.
Chardonnet, E.
Chatterjee, A.
Chattopadhyay, S.
Chaves, J.
Chen, H.
Chen, M.
Chen, Y.
Cherdack, D.
Chi, C.
Childress, S.
Chiriacescu, A.
Cho, K.
Choubey, S.
Christensen, A.
Christian, D.
Christodoulou, G.
Church, E.
Clarke, P.
Coan, T. E.
Cocco, A. G.
Coelho, J. A. B.
Conley, E.
Conrad, J. M.
Convery, M.
Corwin, L.
Cotte, P.
Cremaldi, L.
Cremonesi, L.
Crespo-Anadón, J. I.
Cristaldo, E.
Cross, R.
Cuesta, C.
Cui, Y.
Cussans, D.
Dabrowski, M.
Motta, H. da
Da Silva Peres, L.
David, C.Aff61, Aff189
David, Q.
Davies, G. S.
Davini, S.
Dawson, J.
De, K.
De Almeida, R. M.
Debbins, P.
De Bonis, I.
Decowski, M. P.Aff1, Aff134
de Gouvêa, A.
De Holanda, P. C.
De Icaza Astiz, I. L.
Deisting, A.
De Jong, P.Aff1, Aff134
Delbart, A.
Delepine, D.
Delgado, M.
Dell’Acqua, A.
De Lurgio, P.
de Mello Neto, J. R. T.
DeMuth, D. M.
Dennis, S.
Densham, C.
Deptuch, G.
De Roeck, A.
De Romeri, V.
De Vries, J. J.
Dharmapalan, R.
Dias, M.
Diaz, F.
Díaz, J. S.
Domizio, S. DiAff64, Aff80
Giulio, L. Di
Ding, P.
Noto, L. DiAff64, Aff80
Distefano, C.
Diurba, R.
Diwan, M.
Djurcic, Z.
Dokania, N.
Dolinski, M. J.
Domine, L.
Douglas, D.
Drielsma, F.
Duchesneau, D.
Duffy, K.
Dunne, P.
Durkin, T.
Duyang, H.
Dvornikov, O.
Dwyer, D. A.
Dyshkant, A. S.
Eads, M.
Edmunds, D.
Eisch, J.
Emery, S.
Ereditato, A.
Escobar, C. O.
Sanchez, L. Escudero
Evans, J. J.
Ewart, E.
Ezeribe, A. C.
Fahey, K.
Falcone, A.Aff82, Aff127
Farnese, C.
Farzan, Y.
Felix, J.
Fernandez-Martinez, E.
Menendez, P. Fernandez
Ferraro, F.Aff64, Aff80
Fields, L.
Filkins, A.
Filthaut, F.Aff134, Aff154
Fitzpatrick, R. S.
Flanagan, W.
Fleming, B.
Flight, R.
Fowler, J.
Fox, W.
Franc, J.
Francis, K.
Franco, D.
Freeman, J.
Freestone, J.
Fried, J.
Friedland, A.
Fuess, S.
Furic, I.
Furmanski, A. P.
Gago, A.
Gallagher, H.
Gallego-Ros, A.
Gallice, N.Aff83, Aff128
Galymov, V.
Gamberini, E.
Gamble, T.
Gandhi, R.
Gandrajula, R.
Gao, S.
Garcia-Gamez, D.
García-Peris, M. Á.
Gardiner, S.
Gastler, D.
Ge, G.
Gelli, B.
Gendotti, A.
Gent, S.
Ghorbani-Moghaddam, Z.
Gibin, D.
Gil-Botella, I.
Girerd, C.
Giri, A. K.
Gnani, D.
Gogota, O.
Gold, M.
Gollapinni, S.
Gollwitzer, K.
Gomes, R. A.
Bermeo, L. V. Gomez
Fajardo, L. S. Gomez
Gonnella, F.
Gonzalez-Cuevas, J. A.
Goodman, M. C.
Goodwin, O.
Goswami, S.
Gotti, C.
Goudzovski, E.
Grace, C.
Graham, M.
Gramellini, E.
Gran, R.
Granados, E.
Grant, A.
Grant, C.
Gratieri, D.
Green, P.
Green, S.
Greenler, L.
Greenwood, M.
Greer, J.
Griffith, W. C.
Groh, M.
Grudzinski, J.
Grzelak, K.
Gu, W.
Guarino, V.
Guenette, R.
Guglielmi, A.
Guo, B.
Guthikonda, K. K.
Gutierrez, R.
Guzowski, P.
Guzzo, M. M.
Gwon, S.
Habig, A.
Hackenburg, A.
Hadavand, H.
Haenni, R.
Hahn, A.
Haigh, J.
Haiston, J.
Hamernik, T.
Hamilton, P.
Han, J.
Harder, K.
Harris, D. A.Aff61, Aff189
Hartnell, J.
Hasegawa, T.
Hatcher, R.
Hazen, E.
Heavey, A.
Heeger, K. M.
Heise, J.
Hennessy, K.
Henry, S.
Morquecho, M. A. Hernandez
Herner, K.
Hertel, L.
Hesam, A. S.
Hewes, J.
Higuera, A.
Hill, T.
Hillier, S. J.
Himmel, A.
Hoff, J.
Hohl, C.
Holin, A.
Hoppe, E.
Horton-Smith, G. A.
Hostert, M.
Hourlier, A.
Howard, B.
Howell, R.
Huang, J.
Huang, J.
Hugon, J.
Iles, G.
Ilic, N.
Iliescu, A. M.
Illingworth, R.
Ioannisian, A.
Itay, R.
Izmaylov, A.
James, E.
Jargowsky, B.
Jediny, F.
Jesùs-Valls, C.
Ji, X.
Jiang, L.
Jiménez, S.
Jipa, A.
Joglekar, A.
Johnson, C.
Johnson, R.
Jones, B.
Jones, S.
Jung, C. K.
Junk, T.
Jwa, Y.
Kabirnezhad, M.
Kaboth, A.
Kadenko, I.
Kamiya, F.
Karagiorgi, G.
Karcher, A.
Karolak, M.
Karyotakis, Y.
Kasai, S.
Kasetti, S. P.
Kashur, L.
Kazaryan, N.
Kearns, E.
Keener, P.
Kelly, K. J.
Kemp, E.
Ketchum, W.
Kettell, S. H.
Khabibullin, M.
Khotjantsev, A.
Khvedelidze, A.
Kim, D.
King, B.
Kirby, B.
Kirby, M.
Klein, J.
Koehler, K.
Koerner, L. W.
Kohn, S.Aff24, Aff117
Koller, P. P.
Kordosky, M.
Kosc, T.
Kose, U.
Kostelecký, V. A.
Kothekar, K.
Krennrich, F.
Kreslo, I.
Kudenko, Y.
Kudryavtsev, V. A.
Kulagin, S.
Kumar, J.
Kumar, R.
Kuruppu, C.
Kus, V.
Kutter, T.
Lambert, A.
Lande, K.
Lane, C. E.
Lang, K.
Langford, T.
Lasorak, P.
Last, D.
Lastoria, C.
Laundrie, A.
Lawrence, A.
Lazanu, I.
LaZur, R.
Le, T.
Learned, J.
LeBrun, P.
Miotto, G. Lehmann
Lehnert, R.
de Oliveira, M. A. Leigui
Leitner, M.
Leyton, M.
Li, L.
Li, S.
Li, S. W.
Li, T.
Li, Y.
Liao, H.
Lin, C. S.
Lin, S.
Lister, A.
Littlejohn, B. R.
Liu, J.
Lockwitz, S.
Loew, T.
Lokajicek, M.
Lomidze, I.
Long, K.
Loo, K.
Lorca, D.
Lord, T.
LoSecco, J. M.
Louis, W. C.
Luk, K. B.Aff24, Aff117
Luo, X.
Lurkin, N.
Lux, T.
Luzio, V. P.
MacFarland, D.
Machado, A. A.
Machado, P.
Macias, C. T.
Macier, J. R.
Maddalena, A.
Madigan, P.Aff24, Aff117
Magill, S.
Mahn, K.
Maio, A.Aff55, Aff113, Aff114
Maloney, J. A.
Mandrioli, G.
Maneira, J.Aff55, Aff113, Aff114
Manenti, L.
Manly, S.
Mann, A.
Manolopoulos, K.
Plata, M. Manrique
Marchionni, A.
Marciano, W.
Marfatia, D.
Mariani, C.
Maricic, J.
Marinho, F.
Marino, A. D.
Marshak, M.
Marshall, C.
Marshall, J.
Marteau, J.
Martin-Albo, J.
Martinez, N.
Caicedo, D. A. Martinez
Martynenko, S.
Mason, K.
Mastbaum, A.
Masud, M.
Matsuno, S.
Matthews, J.
Mauger, C.
Mauri, N.Aff14, Aff78
Mavrokoridis, K.
Mazza, R.
Mazzacane, A.
Mazzucato, E.
McCluskey, E.
McConkey, N.
McFarland, K. S.
McGrew, C.
McNab, A.
Mefodiev, A.
Mehta, P.
Melas, P.
Mellinato, M.Aff82, Aff127
Mena, O.
Menary, S.
Mendez, H.
Menegolli, A.Aff86, Aff145
Meng, G.
Messier, M. D.
Metcalf, W.
Mewes, M.
Meyer, H.
Miao, T.
Michna, G.
Miedema, T.Aff134, Aff154
Migenda, J.
Milincic, R.
Miller, W.
Mills, J.
Milne, C.
Mineev, O.
Miranda, O. G.
Miryala, S.
Mishra, C. S.
Mishra, S. R.
Mislivec, A.
Mladenov, D.
Mocioiu, I.
Moffat, K.
Moggi, N.Aff14, Aff78
Mohanta, R.
Mohayai, T. A.
Mokhov, N.
Molina, J.
Bueno, L. Molina
Montanari, A.
Montanari, C.Aff86, Aff145
Montanari, D.
Zetina, L. M. Montano
Moon, J.
Mooney, M.
Moor, A.
Moreno, D.
Morgan, B.
Morris, C.
Mossey, C.
Motuk, E.
Moura, C. A.
Mousseau, J.
Mu, W.
Mualem, L.
Mueller, J.
Muether, M.
Mufson, S.
Muheim, F.
Muir, A.
Mulhearn, M.
Muramatsu, H.
Murphy, S.
Musser, J.
Nachtman, J.
Nagu, S.
Nalbandyan, M.
Nandakumar, R.
Naples, D.
Narita, S.
Navas-Nicolás, D.
Nayak, N.
Nebot-Guinot, M.
Necib, L.
Negishi, K.
Nelson, J. K.
Nesbit, J.
Nessi, M.
Newbold, D.
Newcomer, M.
Newhart, D.
Nichol, R.
Niner, E.
Nishimura, K.
Norman, A.
Norrick, A.
Northrop, R.
Novella, P.
Nowak, J. A.
Oberling, M.
Campo, A. Olivares Del
Olivier, A.
Onel, Y.
Onishchuk, Y.
Ott, J.
Pagani, L.
Pakvasa, S.
Palamara, O.
Palestini, S.
Paley, J. M.
Pallavicini, M.Aff64, Aff80
Palomares, C.
Pantic, E.
Paolone, V.
Papadimitriou, V.
Papaleo, R.
Papanestis, A.
Paramesvaran, S.
Parke, S.
Parsa, Z.
Parvu, M.
Pascoli, S.
Pasqualini, L.Aff14, Aff78
Pasternak, J.
Pater, J.
Patrick, C.
Patrizii, L.
Patterson, R. B.
Patton, S. J.
Patzak, T.
Paudel, A.
Paulos, B.
Paulucci, L.
Pavlovic, Z.
Pawloski, G.
Payne, D.
Pec, V.
Peeters, S. J. M.
Penichot, Y.
Pennacchio, E.
Penzo, A.
Peres, O. L. G.
Perry, J.
Pershey, D.
Pessina, G.
Petrillo, G.
Petta, C.Aff33, Aff79
Petti, R.
Piastra, F.
Pickering, L.
Pietropaolo, F.Aff21, Aff85
Pillow, J.
Pinzino, J.
Plunkett, R.
Poling, R.
Pons, X.
Poonthottathil, N.
Pordes, S.
Potekhin, M.
Potenza, R.Aff33, Aff79
Potukuchi, B. V. K. S.
Pozimski, J.
Pozzato, M.Aff14, Aff78
Prakash, S.
Prakash, T.
Prince, S.
Prior, G.Aff113, Aff114
Pugnere, D.
Qi, K.
Qian, X.
Raaf, J. L.
Raboanary, R.
Radeka, V.
Rademacker, J.
Radics, B.
Rafique, A.
Raguzin, E.
Rai, M.
Rajaoalisoa, M.
Rakhno, I.
Rakotondramanana, H. T.
Rakotondravohitra, L.
Ramachers, Y. A.
Rameika, R.
Delgado, M. A. Ramirez
Ramson, B.
Rappoldi, A.Aff86, Aff145
Raselli, G.Aff86, Aff145
Ratoff, P.
Ravat, S.
Razafinime, H.
Real, J. S.
Rebel, B.Aff61, Aff186
Redondo, D.
Reggiani-Guzzo, M.
Rehak, T.
Reichenbacher, J.
Reitzner, S. D.
Renshaw, A.
Rescia, S.
Resnati, F.
Reynolds, A.
Riccobene, G.
Rice, L. C. J.
Rielage, K.
Rigaut, Y.
Rivera, D.
Rochester, L.
Roda, M.
Rodrigues, P.
Alonso, M. J. Rodriguez
Rondon, J. Rodriguez
Roeth, A. J.
Rogers, H.
Rosauro-Alcaraz, S.
Rossella, M.Aff86, Aff145
Rout, J.
Roy, S.
Rubbia, A.
Rubbia, C.
Russell, B.
Russell, J.
Ruterbories, D.
Saakyan, R.
Sacerdoti, S.
Safford, T.
Sahu, N.
Sala, P.Aff21, Aff83
Samios, N.
Sanchez, M. C.
Sanders, D. A.
Sankey, D.
Santana, S.
Santos-Maldonado, M.
Saoulidou, N.
Sapienza, P.
Sarasty, C.
Sarcevic, I.
Savage, G.
Savinov, V.
Scaramelli, A.
Scarff, A.
Scarpelli, A.
Schaffer, T.
Schellman, H.Aff61, Aff140
Schlabach, P.
Schmitz, D.
Scholberg, K.
Schukraft, A.
Segreto, E.
Sensenig, J.
Seong, I.
Sergi, A.
Sergiampietri, F.
Sgalaberna, D.
Shaevitz, M. H.
Shafaq, S.
Shamma, M.
Sharma, H. R.
Sharma, R.
Shaw, T.
Shepherd-Themistocleous, C.
Shin, S.
Shooltz, D.
Shrock, R.
Simard, L.
Simos, N.
Sinclair, J.
Sinev, G.
Singh, J.
Singh, J.
Singh, V.Aff9, Aff23
Sipos, R.
Sippach, F. W.
Sirri, G.
Sitraka, A.
Siyeon, K.
Smargianaki, D.
Smith, A.
Smith, A.
Smith, E.
Smith, P.
Smolik, J.
Smy, M.
Snopok, P.
Nunes, M. Soares
Sobel, H.
Soderberg, M.
Salinas, C. J. Solano
Söldner-Rembold, S.
Solomey, N.
Solovov, V.Aff113, Aff114
Sondheim, W. E.
Sorel, M.
Soto-Oton, J.
Sousa, A.
Soustruznik, K.
Spagliardi, F.
Spanu, M.
Spitz, J.
Spooner, N. J. C.
Spurgeon, K.
Staley, R.
Stancari, M.
Stanco, L.
Steiner, H. M.
Stewart, J.
Stillwell, B.
Stock, J.
Stocker, F.
Stokes, T.
Strait, M.
Strauss, T.
Striganov, S.
Stuart, A.
Summers, D.
Surdo, A.
Susic, V.
Suter, L.
Sutera, C. M.Aff33, Aff79
Svoboda, R.
Szczerbinska, B.
Szelc, A. M.
Talaga, R.
Tanaka, H. A.
Oregui, B. Tapia
Tapper, A.
Tariq, S.
Tatar, E.
Tayloe, R.
Teklu, A. M.
Tenti, M.
Terao, K.
Ternes, C. A.
Terranova, F.Aff82, Aff127
Testera, G.
Thea, A.
Thompson, J. L.
Thorn, C.
Timm, S. C.
Tonazzo, A.
Torti, M.Aff82, Aff127
Tortola, M.
Tortorici, F.Aff33, Aff79
Totani, D.
Toups, M.
Touramanis, C.
Trevor, J.
Trzaska, W. H.
Tsai, Y. T.
Tsamalaidze, Z.
Tsang, K. V.
Tsverava, N.
Tufanli, S.
Tull, C.
Tyley, E.
Tzanov, M.
Uchida, M. A.
Urheim, J.
Usher, T.
Vagins, M. R.
Vahle, P.
Valdiviesso, G. A.
Valencia, E.
Vallari, Z.
Valle, J. W. F.
Vallecorsa, S.
Van Berg, R.
Van de Water, R. G.
Forero, D. Vanegas
Varanini, F.
Vargas, D.
Varner, G.
Vasel, J.
Vasseur, G.
Vaziri, K.
Ventura, S.
Verdugo, A.
Vergani, S.
Vermeulen, M. A.
Verzocchi, M.
de Souza, H. Vieira
Vignoli, C.
Vilela, C.
Viren, B.
Vrba, T.
Wachala, T.
Waldron, A. V.
Wallbank, M.
Wang, H.
Wang, J.
Wang, Y.
Wang, Y.
Warburton, K.
Warner, D.
Wascko, M.
Waters, D.
Watson, A.
Weatherly, P.
Weber, A.Aff141, Aff158
Weber, M.
Wei, H.
Weinstein, A.
Wenman, D.
Wetstein, M.
While, M. R.
White, A.
Whitehead, L. H.
Whittington, D.
Wilking, M. J.
Wilkinson, C.
Williams, Z.
Wilson, F.
Wilson, R. J.
Wolcott, J.
Wongjirad, T.
Wood, K.
Wood, L.
Worcester, E.
Worcester, M.
Wret, C.
Wu, W.
Wu, W.
Xiao, Y.
Yang, G.
Yang, T.
Yershov, N.
Yonehara, K.
Young, T.
Yu, B.
Yu, J.
Zaki, R.
Zalesak, J.
Zambelli, L.
Zamorano, B.
Zani, A.
Zazueta, L.
Zeller, G. P.
Zennamo, J.
Zeug, K.
Zhang, C.
Zhao, M.
Zhivun, E.
Zhu, G.
Zimmerman, E. D.
Zito, M.
Zucchelli, S.Aff14, Aff78
Zuklin, J.
Zutshi, V.
Zwaska, R.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(10)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Determination of molecular mass 302 polycyclic aromatic hydrocarbons in Standard Reference Material 1597a by reversed-phase liquid chromatography and constant energy synchronous fluorescence spectroscopy
Autorzy :
Hayes, Hugh V.
Pokaż więcej
Źródło :
In Microchemical Journal September 2019 149
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Prehospital transdermal glyceryl trinitrate in patients with ultra-acute presumed stroke (RIGHT-2): an ambulance-based, randomised, sham-controlled, blinded, phase 3 trial
Autorzy :
Bath, Philip M
Scutt, Polly
Anderson, Craig S
Appleton, Jason P
Berge, Evind
Cala, Lesley
Dixon, Mark
England, Timothy M
Godolphin, Peter J
Havard, Diane
Haywood, Lee
Hepburn, Trish
Krishnan, Kailash
Mair, Grant
Montgomery, Alan A
Muir, Keith
Phillips, Stephen J
Pocock, Stuart
Potter, John
Price, Chris
Randall, Marc
Robinson, Thompson G
Roffe, Christine
Rothwell, Peter M
Sandset, Else C
Sanossian, Nerses
Saver, Jeffrey L
Shone, Angela
Siriwardena, A Niroshan
Wardlaw, Joanna M
Woodhouse, Lisa J
Venables, Graham
Sprigg, Nikola
Amarenco, Pierre
Muir, Keith
Amoils, Shannon
Jarvis, Malcolm
Rothwell, Peter M
Sandercock, Peter
Asplund, Kjell
Baigent, Colin
Ankolekar, Sandeep
Howard, Harriet
Lysons, Christopher
Walker, Gemma
Gregory, Hayley
Kirby, James
Smithson, Jennifer
Keeling, Joanne
Frowd, Nadia
Gray, Robert
Dooley, Richard
Clarke, Wim
Robinson, Patricia
Law, Zhe Kang
Hodgson, Sheila
Millington, Adam
Sakka, Eleni
Buchanan, David
Palmer, Jeb
Shaw, D
Cobb, H
Johnson, R
Payne, T
Spaight, R
Spaight, A
Sajid, M A
Whileman, A
Hall, E
Cripps, H
Toms, J
Gascoyne, R
Wright, S
Cooper, M
Palfreman, A
Rajapakse, A
Wynter, I
Musarrat, K
Mistri, A
Patel, C
Stephens, C
Khan, S
Patras, S
Soliman, M
Elmarimi, A
Hewitt, C
Watson, E
Wahishi, I
Hindle, J
Perkin, L
Wills, M
Arif, S
Leach, S
Butler, S
O'Kane, D
Smith, C
O'Callaghan, J
Sunman, W
Buck, A
Jackson, B
Richardson, C
Wilkes, G
Clarke, J
Ryan, L
Matias, O
Mangion, D
Hardwick, A
Constantin, C
Thomas, I
Netherton, K
Markova, S
Hedstrom, A
Rushton, B
Hyde, C
Scott, J
Blair, M
Maddula, M
Donnelly, R
Keane, S
Johnson, S
McKenzie, H
Banerjee, A
Hutchinson, D
Goodhand, H
Hill, J
Mellows, K
Cheeseman, M
McTaggart, V
Foster, T
Prothero, L
Saksena, P
O'Kelly, A
Wyllie, H
Hacon, C
Nutt, H
North, J
Goffin, K
Potter, J
Wiltshire, A
Ravenhill, G
Metcalf, K
Ford, L
Langley, M
Davison, W
Subramonian, S
Magezi, F
Obi, I
Temple, N
Butterworth-Cowin, N
Oqwusu-Agyei, P
Azim, A F M
Nicolson, A
Imam, J
White, J
Wood, L
Fothergill, R
Thompson, N
Lazarus, J
Werts, H
Sztriha, L
Ho, C
McKenzie, E
Owoyele, E
Lim, J
Aeron-Thomas, J
Dockey, M
Sylvester, N
Rao, P
Bloom, B M
Erumere, E
Norman, G
Skene, I
Cuenoud, L
Howaniec, L
Boulton, O
Daboo, P
Michael, R
Al-Saadi, S
Harrison, T
Syed, H
Argandona, L
Amiani, S
Perry, R
Ashton, A
Banaras, A
Hogan, C
Watchurst, C
Elliott, E
Francia, N
Oji, N
Erande, R
Obarey, S
Feerick, S
Tshuma, S
England, E
Pocock, H
Poole, K
Manchanda, S
Burn, I
Dayal, S
McNee, K
Robinson, M
Hancock, R
South, A
Holmes, C
Steele, A
Guthrie, L B
Oborn, M
Nor, A Mohd
Hyams, B
Eglinton, C
Waugh, D
Cann, E
Wilmhurst, N
Piesley, S
Shave, S
Dutta, D
Obeid, M
Ward, D
Turfrey, J
Glass, J
Bowstead, K
Hill, L
Brown, P
Beames, S
O'Connell, S
Hughes, V
Whiting, R
Gagg, J
Hussain, M
Harvey, M
Karunatilake, D
Pusuluri, B
Witcher, A
Pawley, C
Allen, J
Foot, J
Rowe, J
Lane, C
Ragab, S
Wadams, B
Dube, J
Jupp, B
Ljubez, A
Bagnall, C
Hann, G
Tucker, L
Kelton, M
Orr, S
Harrington, F
James, A
Lydon, A
Courtauld, G
Bond, K
Lucas, L
Nisbett, T
Kubie, J
Bowring, A
Jennings, G
Thorpe, K
Mason, N
Keenan, S
Gbadomishi, L
Howcroft, D
Newton, H
Choulerton, J
Avis, J
Shaw, L
Paterson, P
Kaye, P
Hierons, S
Lucas, S
Clatworthy, P
Faulkner, B
Rannigan, L
Worner, R
Bhaskaran, B
Saulat, A
Bearne, H
Garfield-Smith, J
Horan, K
Fitzell, P
Szabo, S
Haley, M
Simmons, D
Cotterill, D
Saunders, G
Dymond, H
Beech, S
Rashed, K
Tanate, A
Buckley, C
Wood, D
Matthews, L
Board, S
Pitt-Kirby, T
Rees, N
Convery, C
Jones, P
Bryant, C
Tench, H
Dixon, M
Loosley, R
Coetzee, S
Jones, S
Sims, T
Krishnan, M
Davies, C
Quinn, L
Connor, L
Wani, M
Storton, S
Treadwell, S
Anjum, T
Somashekar, C
Chandler, A
Triscott, C
Bevan, L
Sander, M
Buckle, S
Sayed, W
Andrews, K
Hughes, L
Hughes, R
Ward, M
Pretty, A
Rosser, A
Davidson, B
Price, G
Gunson, I
Lumley-Holmes, J
Miller, J
Larden, M
Jhamat, M
Horwood, P
Boldy, R
Jenkins, C
Price, F
Harrison, M
Martin, T
Ahmad, N
Willberry, A
Stevens, A
Fotherby, K
Barry, A
Remegoso, A
Alipio, F
Maquire, H
Hiden, J
Finney, K
Varquez, R
Ispoglou, S
Hayes, A
Gull, D
Evans, R
Epstein, E
Hurdowar, S
Crossley, J
Miles, J
Hird, K
Pilbery, R
Patterson, C
Ramadan, H
Stewart, K
Quinn, O
Bellfield, R
Macquire, S
Gaba, W
Nair, A
Wilson, A
Hawksworth, C
Alam, I
Greig, J
Robinson, M
Gomes, P
Rana, P
Ahmed, Z
Anderston, P
Neal, A
Walstow, D
Fong, R
Brotheridge, S
Bwalya, A
Gillespie, A
Midgley, C
Hare, C
Lyon, H
Stephenson, L
Broome, M
Worton, R
Jackson, S
Rayessa, R
Abdul-Hamid, A
Naylor, C
Clarkson, E
Hassan, A
Waugh, D
Veraque, E
Finch, L
Makawa, L
Carpenter, M
Datta, P
Needle, A
Jackson, L
Brooke, H J
Ball, J
Lowry, T
Punnoose, S
Walker, R
Murray, V
Ali, A
Kamara, C
Doyle, C
Richards, E
Howe, J
Dakin, K
Harkness, K
Lindert, R
Wanklyn, P
Willcoxson, P
Clark-Brown, P
Mir, R
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 9-15 March 2019 393(10175):1009-1020
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Development of a Reversed-Phase Liquid Chromatography and Fluorescence Method with Multichannel Selective Wavelength Detection for the Determination of Benzo[a]pyrene and Six of Its Isomers
Autorzy :
Wilson, Walter B.
Wise, Stephen A.Aff1, Aff2
Sander, Lane C.
Pokaż więcej
Źródło :
Chromatographia: An International Journal for Separation Science. 82(1):499-508
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies