Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Lanzagorta, Nuria"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Partitioning the Heritability of Tourette Syndrome and Obsessive Compulsive Disorder Reveals Differences in Genetic Architecture
Autorzy :
Yu, DongMei
Keenan, Clare L.
Gamazon, Eric R.
Konkashbaev, Anuar I.
Derks, Eske M.
Neale, Benjamin M.
Yang, Jian
Lee, S. Hong
Evans, Patrick
Barr, Cathy L.
Bellodi, Laura
Benarroch, Fortu
Berrio, Gabriel Bedoya
Bienvenu, Oscar J.
Bloch, Michael H.
Blom, Rianne M.
Bruun, Ruth D.
Budman, Cathy L.
Camarena, Beatriz
Campbell, Desmond
Cappi, Carolina
Cardona Silgado, Julio C.
Cath, Danielle C.
Cavallini, Maria C.
Chavira, Denise A.
Chouinard, Sylvian
Conti, David V.
Cook, Edwin H.
Coric, Vladimir
Cullen, Bernadette A.
Deforce, Dieter
Delorme, Richard
Dion, Yves
Edlund, Christopher K.
Egberts, Karin
Falkai, Peter
Fernandez, Thomas V.
Gallagher, Patience J.
Garrido, Helena
Geller, Daniel
Girard, Simon L.
Grabe, Hans J.
Grados, Marco A.
Greenberg, Benjamin D.
Gross-Tsur, Varda
Haddad, Stephen
Heiman, Gary A.
Hemmings, Sian M. J.
Hounie, Ana G.
Illmann, Cornelia
Jankovic, Joseph
Jenike, Micheal A.
Kennedy, James L.
King, Robert A.
Kremeyer, Barbara
Kurlan, Roger
Lanzagorta, Nuria
Leboyer, Marion
Leckman, James F.
Lennertz, Leonhard
Liu, Chunyu
Lochner, Christine
Lowe, Thomas L.
Macciardi, Fabio
McCracken, James T.
McGrath, Lauren M.
Restrepo, Sandra C. Mesa
Moessner, Rainald
Morgan, Jubel
Muller, Heike
Murphy, Dennis L.
Naarden, Allan L.
Ochoa, William Cornejo
Ophoff, Roel A.
Osiecki, Lisa
Pakstis, Andrew J.
Pato, Michele T.
Pato, Carlos N.
Piacentini, John
Pittenger, Christopher
Pollak, Yehunda
Rauch, Scott L.
Renner, Tobias J.
Reus, Victor I.
Richter, Margaret A.
Riddle, Mark A.
Robertson, Mary M.
Romero, Roxana
Rosàrio, Maria C.
Rosenberg, David
Rouleau, Guy A.
Ruhrmann, Stephan
Ruiz-Linares, Andreas
Sampaio, Aline S.
Samuels, Jack
Sandor, Paul
Sheppard, Broke
Singer, Harvey S.
Smit, Jan H.
Stein, Dan J.
Strengman, E.
Tischfield, Jay A.
Valencia Duarte, Ana V.
Vallada, Homero
Van Nieuwerburgh, Flip
Veenstra-VanderWeele, Jeremy
Walitza, Susanne
Wang, Ying
Wendland, Jens R.
Westenberg, Herman G. M.
Shugart, Yin Yao
Miguel, Euripedes C.
McMahon, William
Wagner, Michael
Nicolini, Humberto
Posthuma, Danielle
Hanna, Gregory L.
Heutink, Peter
Denys, Damiaan
Arnold, Paul D.
Oostra, Ben A.
Nestadt, Gerald
Freimer, Nelson B.
Pauls, David L.
Wray, Naomi R.
Stewart, S. Evelyn
Mathews, Carol A.
Knowles, James A.
Cox, Nancy J.
Scharf, Jeremiah M.
http://data.europeana.eu/agent/base/139083
http://data.europeana.eu/agent/base/113589
Davis, Lea K.
Pokaż więcej
Dostęp URL :
https://www.europeana.eu/item/2048441/item_DKCYXUCIPSRZQMEOTZNOJTTQQGFXR4SH?utm_source=api&utm_medium=api&utm_campaign=YuvuWBeCa
Tytuł :
Analysis of shared heritability in common disorders of the brain
Autorzy :
Anttila, Verneri
Bulik-Sullivan, Brendan
Finucane, Hilary K.
Walters, Raymond K.
Bras, Jose
Duncan, Laramie
Escott-Price, Valentina
Falcone, Guido J.
Gormley, Padhraig
Malik, Rainer
Patsopoulos, Nikolaos A.
Ripke, Stephan
Wei, Zhi
Yu, Dongmei
Lee, Phil H.
Turley, Patrick
Grenier-Boley, Benjamin
Chouraki, Vincent
Kamatani, Yoichiro
Berr, Claudine
Letenneur, Luc
Hannequin, Didier
Amouyel, Philippe
Boland, Anne
Deleuze, Jean-François
Duron, Emmanuelle
Vardarajan, Badri N.
Reitz, Christiane
Goate, Alison M.
Huentelman, Matthew J.
Kamboh, M. Ilyas
Larson, Eric B.
Rogaeva, Ekaterina
St George-Hyslop, Peter
Hakonarson, Hakon
Kukull, Walter A.
Farrer, Lindsay A.
Barnes, Lisa L.
Beach, Thomas G.
Demirci, F. Yesim
Head, Elizabeth
Hulette, Christine M.
Jicha, Gregory A.
Kauwe, John S.K.
Kaye, Jeffrey A.
Leverenz, James B.
Levey, Allan I.
Lieberman, Andrew P.
Pankratz, Vernon S.
Poon, Wayne W.
Quinn, Joseph F.
Saykin, Andrew J.
Schneider, Lon S.
Smith, Amanda G.
Sonnen, Joshua A.
Stern, Robert A.
Van Deerlin, Vivianna M.
Van Eldik, Linda J.
Harold, Denise
Russo, Giancarlo
Rubinsztein, David C.
Bayer, Antony
Tsolaki, Magda
Proitsi, Petra
Fox, Nick C.
Hampel, Harald
Owen, Michael J.
Mead, Simon
Passmore, Peter
Morgan, Kevin
Nöthen, Markus M.
Rossor, Martin
Lupton, Michelle K.
Hoffmann, Per
Kornhuber, Johannes
Lawlor, Brian
McQuillin, Andrew
Al-Chalabi, Ammar
Bis, Joshua C
Ruiz, Agustin
Boada, Mercè
Seshadri, Sudha
Beiser, Alexa
Rice, Kenneth
van der Lee, Sven J.
De Jager, Philip L.
Geschwind, Daniel H.
Riemenschneider, Matthias
Riedel-Heller, Steffi
Rotter, Jerome I
Ransmayr, Gerhard
Hyman, Bradley T.
Cruchaga, Carlos
Alegret, Montserrat
Winsvold, Bendik
Palta, Priit
Farh, Kai-How
Cuenca-Leon, Ester
Furlotte, Nicholas
Kurth, Tobias
Ligthart, Lannie
Terwindt, Gisela M.
Freilinger, Tobias
Ran, Caroline
Gordon, Scott D.
Borck, Guntram
Adams, Hieab H.H.
Lehtimäki, Terho
Wedenoja, Juho
Buring, Julie E.
Schürks, Markus
Hrafnsdottir, Maria
Hottenga, Jouke-Jan
Penninx, Brenda
Artto, Ville
Kaunisto, Mari
Vepsäläinen, Salli
Martin, Nicholas G.
Montgomery, Grant W.
Kurki, Mitja I.
Hämäläinen, Eija
Huang, Hailiang
Huang, Jie
Sandor, Cynthia
Webber, Caleb
Muller-Myhsok, Bertram
Schreiber, Stefan
Salomaa, Veikko
Loehrer, Elizabeth
Göbel, Hartmut
Macaya, Alfons
Pozo-Rosich, Patricia
Hansen, Thomas
Werge, Thomas
Kaprio, Jaakko
Metspalu, Andres
Kubisch, Christian
Ferrari, Michel D.
Belin, Andrea C.
van den Maagdenberg, Arn M.J.M.
Zwart, John-Anker
Boomsma, Dorret
Eriksson, Nicholas
Olesen, Jes
Chasman, Daniel I.
Nyholt, Dale R.
Avbersek, Andreja
Baum, Larry
Berkovic, Samuel
Bradfield, Jonathan
Buono, Russell
Catarino, Claudia B.
Cossette, Patrick
De Jonghe, Peter
Depondt, Chantal
Dlugos, Dennis
Ferraro, Thomas N.
French, Jacqueline
Hjalgrim, Helle
Jamnadas-Khoda, Jennifer
Kälviäinen, Reetta
Kunz, Wolfram S.
Lerche, Holger
Leu, Costin
Lindhout, Dick
Lo, Warren
Lowenstein, Daniel
McCormack, Mark
Møller, Rikke S.
Molloy, Anne
Ng, Ping-Wing
Oliver, Karen
Privitera, Michael
Radtke, Rodney
Ruppert, Ann-Kathrin
Sander, Thomas
Schachter, Steven
Schankin, Christoph
Scheffer, Ingrid
Schoch, Susanne
Sisodiya, Sanjay M.
Smith, Philip
Sperling, Michael
Striano, Pasquale
Surges, Rainer
Thomas, G. Neil
Visscher, Frank
Whelan, Christopher D.
Zara, Federico
Heinzen, Erin L.
Marson, Anthony
Becker, Felicitas
Stroink, Hans
Zimprich, Fritz
Gasser, Thomas
Gibbs, Raphael
Heutink, Peter
Martinez, Maria
Morris, Huw R.
Sharma, Manu
Ryten, Mina
Mok, Kin Y.
Pulit, Sara
Bevan, Steve
Holliday, Elizabeth
Attia, John
Battey, Thomas
Boncoraglio, Giorgio
Thijs, Vincent
Chen, Wei-Min
Mitchell, Braxton
Rothwell, Peter
Sharma, Pankaj
Sudlow, Cathie
Vicente, Astrid
Markus, Hugh
Kourkoulis, Christina
Pera, Joana
Raffeld, Miriam
Silliman, Scott
Boraska Perica, Vesna
Thornton, Laura M.
Huckins, Laura M.
Rayner, N. William
Lewis, Cathryn M.
Gratacos, Monica
Rybakowski, Filip
Keski-Rahkonen, Anna
Raevuori, Anu
Hudson, James I.
Reichborn-Kjennerud, Ted
Monteleone, Palmiero
Karwautz, Andreas
Mannik, Katrin
Baker, Jessica H.
O'Toole, Julie K.
Trace, Sara E.
Davis, Oliver S. P.
Helder, Sietske G.
Ehrlich, Stefan
Herpertz-Dahlmann, Beate
Danner, Unna N.
van Elburg, Annemarie A.
Clementi, Maurizio
Forzan, Monica
Docampo, Elisa
Lissowska, Jolanta
Hauser, Joanna
Tortorella, Alfonso
Maj, Mario
Gonidakis, Fragiskos
Tziouvas, Konstantinos
Papezova, Hana
Yilmaz, Zeynep
Wagner, Gudrun
Cohen-Woods, Sarah
Herms, Stefan
Julià, Antonio
Rabionet, Raquel
Dick, Danielle M.
Ripatti, Samuli
Andreassen, Ole A.
Espeseth, Thomas
Lundervold, Astri J.
Steen, Vidar M.
Pinto, Dalila
Scherer, Stephen W.
Aschauer, Harald
Schosser, Alexandra
Alfredsson, Lars
Padyukov, Leonid
Halmi, Katherine A.
Mitchell, James
Strober, Michael
Bergen, Andrew W.
Kaye, Walter
Szatkiewicz, Jin Peng
Cormand, Bru
Ramos-Quiroga, Josep Antoni
Sánchez-Mora, Cristina
Ribasés, Marta
Casas, Miguel
Hervas, Amaia
Arranz, Maria Jesús
Haavik, Jan
Zayats, Tetyana
Johansson, Stefan
Williams, Nigel
Dempfle, Astrid
Rothenberger, Aribert
Kuntsi, Jonna
Oades, Robert D.
Banaschewski, Tobias
Franke, Barbara
Buitelaar, Jan K.
Arias Vasquez, Alejandro
Doyle, Alysa E.
Reif, Andreas
Lesch, Klaus-Peter
Freitag, Christine
Rivero, Olga
Palmason, Haukur
Romanos, Marcel
Langley, Kate
Rietschel, Marcella
Witt, Stephanie H.
Dalsgaard, Soeren
Børglum, Anders D.
Waldman, Irwin
Wilmot, Beth
Molly, Nikolas
Bau, Claiton H.D.
Crosbie, Jennifer
Schachar, Russell
Loo, Sandra K.
McGough, James J.
Grevet, Eugenio H.
Medland, Sarah E.
Robinson, Elise
Weiss, Lauren A.
Bacchelli, Elena
Bailey, Anthony
Bal, Vanessa
Battaglia, Agatino
Betancur, Catalina
Bolton, Patrick
Cantor, Rita
Celestino-Soper, Patrícia
Dawson, Geraldine
De Rubeis, Silvia
Duque, Frederico
Green, Andrew
Klauck, Sabine M.
Leboyer, Marion
Levitt, Pat
Maestrini, Elena
Mane, Shrikant
De-Luca, Daniel Moreno
Parr, Jeremy
Regan, Regina
Reichenberg, Abraham
Sandin, Sven
Vorstman, Jacob
Wassink, Thomas
Wijsman, Ellen
Cook, Edwin
Santangelo, Susan
Delorme, Richard
Rogé, Bernadette
Magalhaes, Tiago
Arking, Dan
Schulze, Thomas G.
Thompson, Robert C.
Strohmaier, Jana
Matthews, Keith
Melle, Ingrid
Morris, Derek
Blackwood, Douglas
McIntosh, Andrew
Bergen, Sarah E
Schalling, Martin
Jamain, Stéphane
Maaser, Anna
Fischer, Sascha B.
Reinbold, Céline S.
Fullerton, Janice M.
Guzman-Parra, José
Mayoral, Fermin
Schofield, Peter R.
Cichon, Sven
Mühleisen, Thomas W.
Degenhardt, Franziska
Schumacher, Johannes
Bauer, Michael
Mitchell, Philip B.
Gershon, Elliot S.
Rice, John
Potash, James B.
Zandi, Peter P.
Craddock, Nicholas
Ferrier, I. Nicol
Alda, Martin
Rouleau, Guy A.
Turecki, Gustavo
Ophoff, Roel
Pato, Carlos
Anjorin, Adebayo
Stahl, Eli
Leber, Markus
Czerski, Piotr M.
Cruceanu, Cristiana
Jones, Ian
Posthuma, Danielle
Andlauer, Till F.M.
Forstner, Andreas J.
Streit, Fabian
Baune, Bernhard T.
Air, Tracy
Sinnamon, Grant
Wray, Naomi R.
MacIntyre, Donald J.
Porteous, David
Homuth, Georg
Rivera, Margarita
Grove, Jakob
Middeldorp, Christel M.
Hickie, Ian
Pergadia, Michele
Mehta, Divya
Smit, Johannes H.
Jansen, Rick
de Geus, Eco
Dunn, Erin
Li, Qingqin S.
Nauck, Matthias
Schoevers, Robert A.
Beekman, Aartjan TF
Knowles, James A.
Viktorin, Alexander
Arnold, Paul
Barr, Cathy L.
Bedoya-Berrio, Gabriel
Bienvenu, O. Joseph
Brentani, Helena
Burton, Christie
Camarena, Beatriz
Cappi, Carolina
Cath, Danielle
Cavallini, Maria
Cusi, Daniele
Darrow, Sabrina
Denys, Damiaan
Derks, Eske M.
Dietrich, Andrea
Fernandez, Thomas
Figee, Martijn
Freimer, Nelson
Gerber, Gloria
Grados, Marco
Greenberg, Erica
Hanna, Gregory L.
Hartmann, Andreas
Hirschtritt, Matthew E.
Hoekstra, Pieter J.
Huang, Alden
Huyser, Chaim
Illmann, Cornelia
Jenike, Michael
Kuperman, Samuel
Leventhal, Bennett
Lochner, Christine
Lyon, Gholson J.
Macciardi, Fabio
Madruga-Garrido, Marcos
Malaty, Irene A.
Maras, Athanasios
McGrath, Lauren
Miguel, Eurípedes C.
Mir, Pablo
Nestadt, Gerald
Nicolini, Humberto
Okun, Michael S.
Pakstis, Andrew
Paschou, Peristera
Piacentini, John
Pittenger, Christopher
Plessen, Kerstin
Ramensky, Vasily
Ramos, Eliana M.
Reus, Victor
Richter, Margaret A.
Riddle, Mark A.
Robertson, Mary M.
Roessner, Veit
Rosário, Maria
Samuels, Jack F.
Sandor, Paul
Stein, Dan J.
Tsetsos, Fotis
Van Nieuwerburgh, Filip
Weatherall, Sarah
Wendland, Jens R.
Wolanczyk, Tomasz
Worbe, Yulia
Zai, Gwyneth
Goes, Fernando S.
McLaughlin, Nicole
Nestadt, Paul S.
Grabe, Hans-Jorgen
Depienne, Christel
Konkashbaev, Anuar
Lanzagorta, Nuria
Valencia-Duarte, Ana
Bramon, Elvira
Buccola, Nancy
Cahn, Wiepke
Cairns, Murray
Chong, Siow A.
Cohen, David
Crespo-Facorro, Benedicto
Crowley, James
Davidson, Michael
DeLisi, Lynn
Dinan, Timothy
Donohoe, Gary
Drapeau, Elodie
Duan, Jubao
Haan, Lieuwe
Hougaard, David
Karachanak-Yankova, Sena
Khrunin, Andrey
Klovins, Janis
Ku?inskas, Vaidutis
Lee Chee Keong, Jimmy
Limborska, Svetlana
Loughland, Carmel
Lönnqvist, Jouko
Maher, Brion
Mattheisen, Manuel
McDonald, Colm
Murphy, Kieran C.
Nenadic, Igor
van Os, Jim
Pantelis, Christos
Pato, Michele
Petryshen, Tracey
Quested, Digby
Roussos, Panos
Sanders, Alan R.
Schall, Ulrich
Schwab, Sibylle G.
Sim, Kang
So, Hon-Cheong
Stögmann, Elisabeth
Subramaniam, Mythily
Toncheva, Draga
Waddington, John
Walters, James
Weiser, Mark
Cheng, Wei
Cloninger, Robert
Curtis, David
Gejman, Pablo V.
Henskens, Frans
Mattingsdal, Morten
Oh, Sang-Yun
Scott, Rodney
Webb, Bradley
Breen, Gerome
Churchhouse, Claire
Bulik, Cynthia M.
Daly, Mark
Dichgans, Martin
Faraone, Stephen V.
Guerreiro, Rita
Holmans, Peter
Kendler, Kenneth S.
Koeleman, Bobby
Mathews, Carol A.
Price, Alkes
Scharf, Jeremiah
Sklar, Pamela
Williams, Julie
Wood, Nicholas W.
Cotsapas, Chris
Palotie, Aarno
Smoller, Jordan W.
Sullivan, Patrick
Rosand, Jonathan
Corvin, Aiden
Neale, Benjamin M.
Anney, Richard
Pokaż więcej
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Analysis of shared heritability in common disorders of the brain
Autorzy :
Anttila, Verneri
Sullivan, Brenda
Finucane, Hilary
Walters, Walter
Bras, Jose
Duncan, Laramie
Price, Valentina
Falcone, Guido
Gormley, Padhraig
Malik, Rainer
Patsopoulos, Pat
Ripke, Stephan
Wei, Wei
Yu, Dongmei
Lee, Phil
Turley, Patrick
Grenier-Boley, Benjamin
Chouraki, Vincent
Kamatani, Yoichiro
Berr, Claudine
Letenneur, Luc
Hannequin, Didier
Amouyel, Philip
Boland, Anne
Deleuze, Jean-François
Duron, Emmanuelle
Vardarajan, N.
Reitz, Chris
Goate, Alison
Huentelman, Matthew
Kamboh, M. Ilyas
Larson, Lars
Rogaeva, Ekaterina
St George-Hyslop, Peter
Hakonarson, Hakon
Kukull, Walter
Li, Lindsay
Li, Lisa
Thomas, Thomas
Demirci, F. Yesim
Head, Eli
Hulette, Chris
Jicha, Gregory
Kauwe, John
Kaye, Jeffrey
Leverenz, James
Levey, Allan
Li, Andrew
Pankratz, Vernon
Poon, Wayne
Quinn, Joseph
Saykin, Andrew
Lo, Lon
Smit, Amanda
So, Joshua
Stern, Robert
Van Deerlin, Vivianna
Li, Linda
Harold, Denise
Russo, Giancarlo
Rubinsztein, David
Bayer, Anthony
Tsolaki, Magda
Proitsi, Petra
Fox, Nick
Hampel, Harald
Owen, Michael
Sim, Simon
Passmore, Peter
Morgan, Kevin
Markus, Mark
Schott, Jonathan
Kauffmann, Martin
Lupton, Michel
Hoffmann, Per
Kornhuber, Johannes
Lawlor, Brian
Mcquillin, Andrew
Al-Chalabi, Ammar
Bis, Joshua
Ruiz, Agustin
Boada, Mercè
Seshadri, Sudha
Beiser, Alexa
Rice, Kenneth
Van der Lee, Sven
De Jager, Philip
Geschwind, Dan
Riemenschneider, Matthias
Riedel-Heller, Helle
Rotter, Jerome
Ran, Gerhard
Hyman, Bradley
Cruchaga, Carlos
Alegret, Montserrat
Winsvold, Bendik
Palta, Priit
Farh, Kai-How
Cuenca-Leon, Ester
Furlotte, Nicholas
Kurth, Tobias
Li, Lannie
Terwindt, Gisela
Freilinger, Tobias
Ran, Carol
Scott, Scott
Borck, Guntram
Adams, Hieab H.H.
Lehtimaki, Terho
Wedenoja, Juho
Buring, Julie
Hrafnsdottir, Maria
Hottenga, Jan
Penninx, Brenda
Artto, Ville
Kaunisto, Mari
Vepsäläinen, Salli
Martin, Nicholas
Montgomery, Grant
Kurki, Mitja
Hämäläinen, Eija
Huang, Hailiang
Huang, Jie
Sandor, Cynthia
Webb, Caleb
Müller-Myhsok, Bertram
Schreiber, Stefan
Salomaa, Veikko
Lo, Eli
Göbel, Hartmut
Macaya, Alfons
Pozo-Rosich, Pat
Kaprio, Jaakko
Metspalu, Andres
Kubisch, Chris
Ferrari, Michel
Belin, Andrea
van den Maagdenberg, Arn M.J.M.
Zwart, John
Boomsma, Dorret
Eriksson, Nicholas
Olesen, Ole
Chasman, Dan
Nyholt, Dale
Anney, Richard
Avbersek, Andreja
Bau, Larry
Berkovic, Samuel
Bradfield, Jonathan
Buono, Russell
Catarino, Claudia
Cossette, Patrick
De Jonghe, Peter
Depondt, Chantal
Dlugos, Dennis
French, Jacqueline
Hjalgrim, Helle
Jamnadas-Khoda, Jennifer
Kälviäinen, Reetta
Kunz, Wolfram
Lerche, Holger
Leu, Costin
Li, Dick
Lo, Warren
Lowenstein, Dan
McCormack, Mark
Møller, Rikke
Molloy, Anne
Ng, Ping-Wing
Oliver, Oliver
Privitera, Michael
Radtke, Rodney
Ruppert, Ann-Kathrin
Schachter, Steve
Schankin, Chris
Scheffer, Ingrid
Schoch, Susan
Sisodiya, Sanjay
Smit, Philip
Sperling, Michael
Striano, Pasquale
Surges, Rainer
Visscher, Frank
Whelan, Chris
Zara, Federico
Heinzen, Erin
Marson, Anthony
Becker, Felicitas
Stroink, Hans
Zimprich, Fritz
Gasser, Thomas
Gibbs, Raphael
Heutink, Peter
Martinez, Martin
Morris, Huw
Sharma, Manu
Ryten, Mina
Mok, Kin
Pulit, Sara
Bevan, Steve
Holliday, Eli
Attia, John
Battey, Thomas
Boncoraglio, Giorgio
Thijs, Vincent
CHEN, Wei
Mitchell, Braxton
Rothwell, Peter
Sharma, Pankaj
Cath, Cathie
Vicente, Astrid
Kourkoulis, Chris
Pera, Joana
Mir, Miriam
Boraska Perica, Vesna
Thornton, Laura
Huckins, Laura
William Rayner, N.
Cath, Cathryn
Gratacòs, Mònica
Rybakowski, Filip
Keski-Rahkonen, Anna
Raevuori, Anu
Hudson, James
Reichborn-Kjennerud, Ted
Monteleone, Palmiero
Karwautz, Andreas
Männik, Katrin
Baker, Jessica
O’Toole, Julie
Trace, Sara
Davis, Oliver
Helder, Sietske
Ehrlich, Stefan
Herpertz-Dahlmann, Beate
Danner, Dan
van Elburg, Annemarie
Clementi, Maurizio
Forzan, Monica
Docampo, Eli
Li, Jolanta
Hauser, Joanna
Tortorella, Alfonso
Maj, Mario
Gonidakis, Fragiskos
Tziouvas, Konstantinos
Papezova, Hana
Yilmaz, Zeynep
Wagner, Gudrun
Wood, Sarah
Herms, Stefan
Julià, Antonio
Rabionet, Raquel
Dick, Dan
Ripatti, Samuli
Andreassen, Andreas
Espeseth, Thomas
Lundervold, Astri
Steen, Vidar
Pinto, Dalila
Scherer, Stephen
Aschauer, Harald
Schosser, Alexandra
Alfredsson, Lars
Padyukov, Leonid
Halmi, Katherine
Mitchell, James
Strober, Michael
Bergen, Andrew
Kaye, Walter
Szatkiewicz, Jin Peng
Cormand, Bru
Ramos, Josep Antoni
Sánchez-Mora, Cristina
Ribasés, Marta
Miguel, Miguel
Hervás, Amaia
Arranz, Maria
Haavik, Jan
Zayats, Tetyana
Johansson, Stefan
Williams, Nigel
Elia, Eli
Dempfle, Astrid
Rothenberger, Aribert
Kuntsi, Jonna
Oades, Robert
Banaschewski, Tobias
Franke, Barbara
Buitelaar, Jan
Arias Vasquez, Alejandro
Doyle, Alysa
Reif, Andreas
Lesch, Peter
Freitag, Chris
Rivero, Olga
Palmason, Haukur
Romanos, Marcel
Langley, Kate
Rietschel, Marcella
Witt, Stephanie
So, Soeren
Børglum, Anders
Waldman, Irwin
Wilmot, Beth
Molly, Nikolas
Bau, Claiton H.D.
Crosbie, Jennifer
Schachar, Russell
Loo, Sandra
Mcgough, James
Grevet, Eugenio
Medland, Sarah
Robinson, Robin
Weiss, Wei
Bacchelli, Elena
Bailey, Anthony
Bal, Vanessa
Battaglia, Agatino
Betancur, Catalina
Bolton, Patrick
Cantor, Rita
So, Pat
Dawson, Gerald
De Rubeis, Silvia
Duque, Frederico
Green, Andrew
Klauck, Sabine
Leboyer, Marion
Levitt, Pat
Maestrini, Elena
Mane, Shrikant
De-Luca, Dan
Parr, Jeremy
Regan, Regina
Reichenberg, Abraham
Sandin, Sven
Vorstman, Jacob
Wassink, Thomas
Wijsman, Ellen
Cook, Edwin
Santangelo, Susan
Delorme, Richard
Rogé, Bernadette
Magalhaes, Tiago
Arking, Dan
Schulze, Thomas
Thompson, Robert
Strohmaier, Jana
Matthews, Matthew
Melle, Ingrid
Morris, Derek
Blackwood, Douglas
Mcintosh, Andrew
Bergen, Sarah
Schall, Martin
Jamain, Stéphane
Maaser, Anna
Fischer, Sascha
Reinbold, Céline
Fullerton, Janice
Grigoroiu-Serbanescu, Maria
Guzman-Parra, José
Mayoral, Fermin
Schofield, Peter
Cichon, Sven
Mühleisen, Thomas
Degenhardt, Franziska
Schumacher, Johannes
Bauer, Michael
Mitchell, Philip
Gershon, Elliot
Rice, John
Potash, James
Zandi, Peter
Craddock, Nick
Ferrier, I. Nicol
Alda, Martin
Rouleau, Guy
Turecki, Gustavo
Ophoff, Roel
Pato, Carlos
Anjorin, Adebayo
Stahl, Eli
Leber, Mark
Czerski, Piotr
Edenberg, Howard
Cruceanu, Cristiana
Jones, Ian
Posthuma, Dan
Andlauer, Till F.M.
Forstner, Andreas
Streit, Fabian
Baune, Bernhard
Air, Tracy
Sinnamon, Grant
Wray, Naomi
Macintyre, Donald
Porteous, David
Homuth, Georg
Rivera, Margarita
Grove, Jakob
Middeldorp, Chris
Hickie, Ian
Pergadia, Michele
Mehta, Divya
Smit, Johannes
Jansen, Rick
De Geus, Eco
Dunn, Erin
Li, Qingqin
Nauck, Matthias
Schoevers, Robert
Beekman, Aartjan TF
Knowles, James
Viktorin, Alexander
Arnold, Paul
Cath, Cathy
Bedoya-Berrio, Gabriel
Bienvenu, O. Joseph
Brentani, Helena
Burton, Chris
Camarena, Beatriz
Cappi, Carol
Cath, Dan
Cavallini, Maria
Cusi, Dan
Darrow, Sabrina
Denys, Damiaan
Derks, Eske
Dietrich, Andrea
Fernandez, Thomas
Figee, Martijn
Freimer, Nelson
Gerber, Gloria
Grados, Marco
Greenberg, Erica
Hanna, Gregory
Hartmann, Andreas
Hirschtritt, Matthew
Hoekstra, Pieter
Huang, Alden
Huyser, Chaim
Illmann, Cornelia
Jenike, Michael
Kuperman, Samuel
Leventhal, Bennett
Lochner, Chris
Lyon, Gholson
Macciardi, Fabio
Madruga-Garrido, Marcos
Malaty, Irene
Maras, Athanasios
McGrath, Lauren
Miguel, Eurípedes
Mir, Pablo
Nestadt, Gerald
Nicolini, Humberto
Okun, Michael
Pakstis, Andrew
Paschou, Peristera
Piacentini, John
Pittenger, Chris
Plessen, Kerstin
Ramensky, Vasily
Ramos, Eliana
Reus, Victor
Richter, Margaret
Riddle, Mark
Robertson, Robert
Roessner, Veit
Rosário, Maria
Samuels, Jack
Sandor, Paul
Stein, Dan
Tsetsos, Fotis
Van Nieuwerburgh, Filip
Weatherall, Sarah
Wendland, Jens
Wolanczyk, Tomasz
Worbe, Yulia
Zai, Gwyneth
Goes, Fernando
McLaughlin, Nicole
Nestadt, Paul
Grabe, Hans-Jörgen
Depienne, Chris
Konkashbaev, Anuar
Lanzagorta, Nuria
Valencia-Duarte, Ana
Bramon, Elvira
Buccola, Nancy
Cahn, Wiepke
Murray, Murray
Chong, Siow
Cohen, David
Crespo-Facorro, Benedicto
Crowley, James
Davidson, David
DeLisi, Lynn
Dinan, Timothy
Donohoe, Gary
Drapeau, Elodie
Duan, Jubao
Haan, Lieuwe
Hougaard, David
Karachanak-Yankova, Sena
Khrunin, Andrey
Klovins, Janis
Kučinskas, Vaidutis
Lee Chee Keong, Jim
Limborska, Svetlana
Loughland, Carmel
Lönnqvist, Jouko
Maher, Brion
Mattheisen, Manuel
McDonald, Colm
Murphy, Kieran
Murray, Robin
Nenadic, Igor
Van Os, Jim
Pantelis, Chris
Pato, Michele
Petryshen, Tracey
Quested, Digby
Roussos, Panos
Sanders, Alan
Schall, Ulrich
Schwab, Sibylle
Sim, Kang
So, Hon-Cheong
Stögmann, Elisabeth
Subramaniam, Mythily
Toncheva, Draga
Waddington, John
Walters, James
Weiser, Mark
Cheng, Wei
Cloninger, Robert
Curtis, David
Gejman, Pablo
Henskens, Frans
Mattingsdal, Morten
Oh, Sang-Yun
Scott, Rodney
Webb, Bradley
Breen, Gerome
Churchhouse, Claire
Bulik, Cynthia
Daly, Mark
Dichgans, Martin
Faraone, Stephen
Guerreiro, Rita
Holmans, Peter
Kendler, Kenneth
Koeleman, Bobby
Mathews, Carol
Price, Alkes
Scharf, Jeremiah
Sklar, Pamela
Williams, Julie
Pokaż więcej
Temat :
MESH: Brain Diseases
MESH: Risk Factors
[SDV.NEU]Life Sciences [q-bio]/Neurons and Cognition [q-bio.NC]
MESH: Humans
MESH: Quantitative Trait, Heritable
[SDV]Life Sciences [q-bio]
MESH: Genetic Variation
[SDV.GEN]Life Sciences [q-bio]/Genetics
MESH: Genome-Wide Association Study
[SDV.MHEP]Life Sciences [q-bio]/Human health and pathology
MESH: Mental Disorders
MESH: Phenotype
Źródło :
Science, American Association for the Advancement of Science, 2018, 360 (6395), eaap8757. ⟨10.1126/science.aap8757⟩
Tytuł :
EXPLORATORY ANALYSIS OF POLYGENIC RISK SCORES FOR PSYCHIATRIC DISORDERS: APPLIED TO DUAL DIAGNOSIS.
Autorzy :
MARTÍNEZ-MAGAÑA, JOSÉ J.
GONZALEZ-CASTRO, THELMA B.
GENÍS-MENDOZA, ALMA D.
TOVILLA-ZÁRATE, CARLOS A.
JUÁREZ-ROJOP, ISELA E.
SAUCEDO-URIBE, ERASMO
RODRÍGUEZ-MAYORAL, OSCAR
LANZAGORTA, NURIA
ESCAMILLA, MICHAEL
MACÍAS-KAUFFER, LUIS
NICOLINI, HUMBERTO
Pokaż więcej
Źródło :
Revista de Investigacion Clinica; Sep/Oct2019, Vol. 71 Issue 5, p321-329, 9p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
EXPLORATORY ANALYSIS OF RARE AND NOVEL VARIANTS IN MEXICAN PATIENTS DIAGNOSED WITH SCHIZOPHRENIA AND DEMENTIA.
Autorzy :
MARTÍNEZ-MAGAÑA, JOSÉ J.
GENÍS-MENDOZA, ALMA D.
GONZÁLEZ-COVARRUBIAS, VANESSA
JIMÉNEZ-GUENCHI, JANET
GALINDO-CHÁVEZ, AIDÉ G.
ROCHE-BERGUA, ANDRÉS
CASTAÑEDA-GONZÁLEZ, CARLOS
LANZAGORTA, NURIA
SOBERÓN, XAVIER
NICOLINI, HUMBERTO
Pokaż więcej
Źródło :
Revista de Investigacion Clinica; Jul/Aug2019, Vol. 71 Issue 4, p246-254, 9p
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies