Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Lavados, P"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Global burden of 369 diseases and injuries in 204 countries and territories, 1990–2019: a systematic analysis for the Global Burden of Disease Study 2019
Autorzy :
Vos, Theo
Lim, Stephen S
Abbafati, Cristiana
Abbas, Kaja M
Abbasi, Mohammad
Abbasifard, Mitra
Abbasi-Kangevari, Mohsen
Abbastabar, Hedayat
Abd-Allah, Foad
Abdelalim, Ahmed
Abdollahi, Mohammad
Abdollahpour, Ibrahim
Abolhassani, Hassan
Aboyans, Victor
Abrams, Elissa M
Abreu, Lucas Guimarães
Abrigo, Michael R M
Abu-Raddad, Laith Jamal
Abushouk, Abdelrahman I
Acebedo, Alyssa
Ackerman, Ilana N
Adabi, Maryam
Adamu, Abdu A
Adebayo, Oladimeji M
Adekanmbi, Victor
Adelson, Jaimie D
Adetokunboh, Olatunji O
Adham, Davoud
Afshari, Mahdi
Afshin, Ashkan
Agardh, Emilie E
Agarwal, Gina
Agesa, Kareha M
Aghaali, Mohammad
Aghamir, Seyed Mohammad Kazem
Agrawal, Anurag
Ahmad, Tauseef
Ahmadi, Alireza
Ahmadi, Mehdi
Ahmadieh, Hamid
Ahmadpour, Ehsan
Akalu, Temesgen Yihunie
Akinyemi, Rufus Olusola
Akinyemiju, Tomi
Akombi, Blessing
Al-Aly, Ziyad
Alam, Khurshid
Alam, Noore
Alam, Samiah
Alam, Tahiya
Alanzi, Turki M
Albertson, Samuel B
Alcalde-Rabanal, Jacqueline Elizabeth
Alema, Niguse Meles
Ali, Muhammad
Ali, Saqib
Alicandro, Gianfranco
Alijanzadeh, Mehran
Alinia, Cyrus
Alipour, Vahid
Aljunid, Syed Mohamed
Alla, François
Allebeck, Peter
Almasi-Hashiani, Amir
Alonso, Jordi
Al-Raddadi, Rajaa M
Altirkawi, Khalid A
Alvis-Guzman, Nelson
Alvis-Zakzuk, Nelson J
Amini, Saeed
Amini-Rarani, Mostafa
Aminorroaya, Arya
Amiri, Fatemeh
Amit, Arianna Maever L
Amugsi, Dickson A
Amul, Gianna Gayle Herrera
Anderlini, Deanna
Andrei, Catalina Liliana
Andrei, Tudorel
Anjomshoa, Mina
Ansari, Fereshteh
Ansari, Iman
Ansari-Moghaddam, Alireza
Antonio, Carl Abelardo T
Antony, Catherine M
Antriyandarti, Ernoiz
Anvari, Davood
Anwer, Razique
Arabloo, Jalal
Arab-Zozani, Morteza
Aravkin, Aleksandr Y
Ariani, Filippo
Ärnlöv, Johan
Aryal, Krishna K
Arzani, Afsaneh
Asadi-Aliabadi, Mehran
Asadi-Pooya, Ali A
Asghari, Babak
Ashbaugh, Charlie
Atnafu, Desta Debalkie
Atre, Sachin R
Ausloos, Floriane
Ausloos, Marcel
Ayala Quintanilla, Beatriz Paulina
Ayano, Getinet
Ayanore, Martin Amogre
Aynalem, Yared Asmare
Azari, Samad
Azarian, Ghasem
Azene, Zelalem Nigussie
Babaee, Ebrahim
Badawi, Alaa
Bagherzadeh, Mojtaba
Bakhshaei, Mohammad Hossein
Bakhtiari, Ahad
Balakrishnan, Senthilkumar
Balalla, Shivanthi
Balassyano, Shelly
Banach, Maciej
Banik, Palash Chandra
Bannick, Marlena S
Bante, Agegnehu Bante
Baraki, Adhanom Gebreegziabher
Barboza, Miguel A
Barker-Collo, Suzanne Lyn
Barthelemy, Celine M
Barua, Lingkan
Barzegar, Akbar
Basu, Sanjay
Baune, Bernhard T
Bayati, Mohsen
Bazmandegan, Gholamreza
Bedi, Neeraj
Beghi, Ettore
Béjot, Yannick
Bello, Aminu K
Bender, Rose G
Bennett, Derrick A
Bennitt, Fiona B
Bensenor, Isabela M
Benziger, Catherine P
Berhe, Kidanemaryam
Bernabe, Eduardo
Bertolacci, Gregory J
Bhageerathy, Reshmi
Bhala, Neeraj
Bhandari, Dinesh
Bhardwaj, Pankaj
Bhattacharyya, Krittika
Bhutta, Zulfiqar A
Bibi, Sadia
Biehl, Molly H
Bikbov, Boris
Bin Sayeed, Muhammad Shahdaat
Biondi, Antonio
Birihane, Binyam Minuye
Bisanzio, Donal
Bisignano, Catherine
Biswas, Raaj Kishore
Bohlouli, Somayeh
Bohluli, Mehdi
Bolla, Srinivasa Rao Rao
Boloor, Archith
Boon-Dooley, Alexandra S
Borges, Guilherme
Borzì, Antonio Maria
Bourne, Rupert
Brady, Oliver J
Brauer, Michael
Brayne, Carol
Breitborde, Nicholas J K
Brenner, Hermann
Briant, Paul Svitil
Briggs, Andrew M
Briko, Nikolay Ivanovich
Britton, Gabrielle B
Bryazka, Dana
Buchbinder, Rachelle
Bumgarner, Blair R
Busse, Reinhard
Butt, Zahid A
Caetano dos Santos, Florentino Luciano
Cámera, Luis LA Alberto
Campos-Nonato, Ismael R
Car, Josip
Cárdenas, Rosario
Carreras, Giulia
Carrero, Juan J
Carvalho, Felix
Castaldelli-Maia, Joao Mauricio
Castañeda-Orjuela, Carlos A
Castelpietra, Giulio
Castle, Chris D
Castro, Franz
Catalá-López, Ferrán
Causey, Kate
Cederroth, Christopher R
Cercy, Kelly M
Cerin, Ester
Chandan, Joht Singh
Chang, Alex R
Charlson, Fiona J
Chattu, Vijay Kumar
Chaturvedi, Sarika
Chimed-Ochir, Odgerel
Chin, Ken Lee
Cho, Daniel Youngwhan
Christensen, Hanne
Chu, Dinh-Toi
Chung, Michael T
Cicuttini, Flavia M
Ciobanu, Liliana G
Cirillo, Massimo
Collins, Emma L
Compton, Kelly
Conti, Sara
Cortesi, Paolo Angelo
Costa, Vera Marisa
Cousin, Ewerton
Cowden, Richard G
Cowie, Benjamin C
Cromwell, Elizabeth A
Cross, Di H
Crowe, Christopher Stephen
Cruz, Jessica A
Cunningham, Matthew
Dahlawi, Saad M A
Damiani, Giovanni
Dandona, Lalit
Dandona, Rakhi
Darwesh, Aso Mohammad
Daryani, Ahmad
Das, Jai K
Das Gupta, Rajat
das Neves, José
Dávila-Cervantes, Claudio Alberto
Davletov, Kairat
De Leo, Diego
Dean, Frances E
DeCleene, Nicole K
Deen, Amanda
Degenhardt, Louisa
Dellavalle, Robert Paul
Demeke, Feleke Mekonnen
Demsie, Desalegn Getnet
Denova-Gutiérrez, Edgar
Dereje, Nebiyu Dereje
Dervenis, Nikolaos
Desai, Rupak
Desalew, Assefa
Dessie, Getenet Ayalew
Dharmaratne, Samath Dhamminda
Dhungana, Govinda Prasad
Dianatinasab, Mostafa
Diaz, Daniel
Dibaji Forooshani, Zahra Sadat
Dingels, Zachary V
Dirac, M Ashworth
Djalalinia, Shirin
Do, Hoa Thi
Dokova, Klara
Dorostkar, Fariba
Doshi, Chirag P
Doshmangir, Leila
Douiri, Abdel
Doxey, Matthew C
Driscoll, Tim Robert
Dunachie, Susanna J
Duncan, Bruce B
Duraes, Andre Rodrigues
Eagan, Arielle Wilder
Ebrahimi Kalan, Mohammad
Edvardsson, David
Ehrlich, Joshua R
El Nahas, Nevine
El Sayed, Iman
El Tantawi, Maha
Elbarazi, Iffat
Elgendy, Islam Y
Elhabashy, Hala Rashad
El-Jaafary, Shaimaa I
Elyazar, Iqbal RF
Emamian, Mohammad Hassan
Emmons-Bell, Sophia
Erskine, Holly E
Eshrati, Babak
Eskandarieh, Sharareh
Esmaeilnejad, Saman
Esmaeilzadeh, Firooz
Esteghamati, Alireza
Estep, Kara
Etemadi, Arash
Etisso, Atkilt Esaiyas
Farahmand, Mohammad
Faraj, Anwar
Fareed, Mohammad
Faridnia, Roghiyeh
Farinha, Carla Sofia e Sá
Farioli, Andrea
Faro, Andre
Faruque, Mithila
Farzadfar, Farshad
Fattahi, Nazir
Fazlzadeh, Mehdi
Feigin, Valery L
Feldman, Rachel
Fereshtehnejad, Seyed-Mohammad
Fernandes, Eduarda
Ferrari, Alize J
Ferreira, Manuela L
Filip, Irina
Fischer, Florian
Fisher, James L
Fitzgerald, Ryan
Flohr, Carsten
Flor, Luisa Sorio
Foigt, Nataliya A
Folayan, Morenike Oluwatoyin
Force, Lisa M
Fornari, Carla
Foroutan, Masoud
Fox, Jack T
Freitas, Marisa
Fu, Weijia
Fukumoto, Takeshi
Furtado, João M
Gad, Mohamed M
Gakidou, Emmanuela
Galles, Natalie C
Gallus, Silvano
Gamkrelidze, Amiran
Garcia-Basteiro, Alberto L
Gardner, William M
Geberemariyam, Biniyam Sahiledengle
Gebrehiwot, Abiyu Mekonnen
Gebremedhin, Ketema Bizuwork
Gebreslassie, Assefa Ayalew Ayalew Ayalew
Gershberg Hayoon, Anna
Gething, Peter W
Ghadimi, Maryam
Ghadiri, Keyghobad
Ghafourifard, Mansour
Ghajar, Alireza
Ghamari, Farhad
Ghashghaee, Ahmad
Ghiasvand, Hesam
Ghith, Nermin
Gholamian, Asadollah
Gilani, Syed Amir
Gill, Paramjit Singh
Gitimoghaddam, Mojgan
Giussani, Giorgia
Goli, Srinivas
Gomez, Ricardo Santiago
Gopalani, Sameer Vali
Gorini, Giuseppe
Gorman, Taren M
Gottlich, Harrison Chase
Goudarzi, Houman
Goulart, Alessandra C
Goulart, Bárbara Niegia Garcia
Grada, Ayman
Grivna, Michal
Grosso, Giuseppe
Gubari, Mohammed Ibrahim Mohialdeen
Gugnani, Harish Chander
Guimaraes, Andre Luiz Sena
Guimarães, Rafael Alves
Guled, Rashid Abdi
Guo, Gaorui
Guo, Yuming
Gupta, Rajeev
Haagsma, Juanita A
Haddock, Beatrix
Hafezi-Nejad, Nima
Hafiz, Abdul
Hagins, Hailey
Haile, Lydia M
Hall, Brian J
Halvaei, Iman
Hamadeh, Randah R
Hamagharib Abdullah, Kanaan
Hamilton, Erin B
Han, Chieh
Han, Hannah
Hankey, Graeme J
Haro, Josep Maria
Harvey, James D
Hasaballah, Ahmed I
Hasanzadeh, Amir
Hashemian, Maryam
Hassanipour, Soheil
Hassankhani, Hadi
Havmoeller, Rasmus J
Hay, Roderick J
Hay, Simon I
Hayat, Khezar
Heidari, Behnam
Heidari, Golnaz
Heidari-Soureshjani, Reza
Hendrie, Delia
Henrikson, Hannah J
Henry, Nathaniel J
Herteliu, Claudiu
Heydarpour, Fatemeh
Hird, Thomas R
Hoek, Hans W
Hole, Michael K
Holla, Ramesh
Hoogar, Praveen
Hosgood, H Dean
Hosseinzadeh, Mehdi
Hostiuc, Mihaela
Hostiuc, Sorin
Househ, Mowafa
Hoy, Damian G
Hsairi, Mohamed
Hsieh, Vivian Chia-rong
Hu, Guoqing
Huda, Tanvir M
Hugo, Fernando N
Huynh, Chantal K
Hwang, Bing-Fang
Iannucci, Vincent C
Ibitoye, Segun Emmanuel
Ikuta, Kevin S
Ilesanmi, Olayinka Stephen
Ilic, Irena M
Ilic, Milena D
Inbaraj, Leeberk Raja
Ippolito, Helen
Irvani, Seyed Sina Naghibi
Islam, M Mofizul
Islam, MdMohaimenul
Islam, Sheikh Mohammed Shariful
Islami, Farhad
Iso, Hiroyasu
Ivers, Rebecca Q
Iwu, Chidozie C D
Iyamu, Ihoghosa Osamuyi
Jaafari, Jalil
Jacobsen, Kathryn H
Jadidi-Niaragh, Farhad
Jafari, Hussain
Jafarinia, Morteza
Jahagirdar, Deepa
Jahani, Mohammad Ali
Jahanmehr, Nader
Jakovljevic, Mihajlo
Jalali, Amir
Jalilian, Farzad
James, Spencer L
Janjani, Hosna
Janodia, Manthan Dilipkumar
Jayatilleke, Achala Upendra
Jeemon, Panniyammakal
Jenabi, Ensiyeh
Jha, Ravi Prakash
Jha, Vivekanand
Ji, John S
Jia, Peng
John, Oommen
John-Akinola, Yetunde O
Johnson, Catherine Owens
Johnson, Sarah Charlotte
Jonas, Jost B
Joo, Tamas
Joshi, Ankur
Jozwiak, Jacek Jerzy
Jürisson, Mikk
Kabir, Ali
Kabir, Zubair
Kalani, Hamed
Kalani, Rizwan
Kalankesh, Leila R
Kalhor, Rohollah
Kamiab, Zahra
Kanchan, Tanuj
Karami Matin, Behzad
Karch, André
Karim, Mohd Anisul
Karimi, Salah Eddin
Kassa, Getachew Mullu
Kassebaum, Nicholas J
Katikireddi, Srinivasa Vittal
Kawakami, Norito
Kayode, Gbenga A
Keddie, Suzanne H
Keller, Cathleen
Kereselidze, Maia
Khafaie, Morteza Abdullatif
Khalid, Nauman
Khan, Maseer
Khatab, Khaled
Khater, Mona M
Khatib, Mahalaqua Nazli
Khayamzadeh, Maryam
Khodayari, Mohammad Taghi
Khundkar, Roba
Kianipour, Neda
Kieling, Christian
Kim, Daniel
Kim, Young-Eun
Kim, Yun Jin
Kimokoti, Ruth W
Kisa, Adnan
Kisa, Sezer
Kissimova-Skarbek, Katarzyna
Kivimäki, Mika
Kneib, Cameron J
Knudsen, Ann Kristin Skrindo
Kocarnik, Jonathan M
Kolola, Tufa
Kopec, Jacek A
Kosen, Soewarta
Koul, Parvaiz A
Koyanagi, Ai
Kravchenko, Michael A
Krishan, Kewal
Krohn, Kris J
Kuate Defo, Barthelemy
Kucuk Bicer, Burcu
Kumar, G Anil
Kumar, Manasi
Kumar, Pushpendra
Kumar, Vivek
Kumaresh, Girikumar
Kurmi, Om P
Kusuma, Dian
Kyu, Hmwe Hmwe
La Vecchia, Carlo
Lacey, Ben
Lal, Dharmesh Kumar
Lalloo, Ratilal
Lam, Jennifer O
Lami, Faris Hasan
Landires, Iván
Lang, Justin J
Lansingh, Van Charles
Larson, Samantha Leigh
Larsson, Anders O
Lasrado, Savita
Lassi, Zohra S
Lau, Kathryn Mei-Ming
Lavados, Pablo M
Lazarus, Jeffrey V
Ledesma, Jorge R
Lee, Paul H
Lee, Shaun Wen Huey
LeGrand, Kate E
Leigh, James
Leonardi, Matilde
Lescinsky, Haley
Leung, Janni
Levi, Miriam
Lewington, Sarah
Li, Shanshan
Lim, Lee-Ling
Lin, Christine
Lin, Ro-Ting
Linehan, Christine
Linn, Shai
Liu, Hung-Chun
Liu, Shiwei
Liu, Zichen
Looker, Katharine J
Lopez, Alan D
Lopukhov, Platon D
Lorkowski, Stefan
Lotufo, Paulo A
Lucas, Tim C D
Lugo, Alessandra
Lunevicius, Raimundas
Lyons, Ronan A
Ma, Jianing
MacLachlan, Jennifer H
Maddison, Emilie R
Maddison, Ralph
Madotto, Fabiana
Mahasha, Phetole Walter
Mai, Hue Thi
Majeed, Azeem
Maled, Venkatesh
Maleki, Shokofeh
Malekzadeh, Reza
Malta, Deborah Carvalho
Mamun, Abdullah A
Manafi, Amir
Manafi, Navid
Manguerra, Helena
Mansouri, Borhan
Mansournia, Mohammad Ali
Mantilla Herrera, Ana M
Maravilla, Joemer C
Marks, Ashley
Martins-Melo, Francisco Rogerlândio
Martopullo, Ira
Masoumi, Seyedeh Zahra
Massano, João
Massenburg, Benjamin Ballard
Mathur, Manu Raj
Maulik, Pallab K
McAlinden, Colm
McGrath, John J
McKee, Martin
Mehndiratta, Man Mohan
Mehri, Fereshteh
Mehta, Kala M
Meitei, Wahengbam Bigyananda
Memiah, Peter T N
Mendoza, Walter
Menezes, Ritesh G
Mengesha, Endalkachew Worku
Mengesha, Meresa Berwo
Mereke, Alibek
Meretoja, Atte
Meretoja, Tuomo J
Mestrovic, Tomislav
Miazgowski, Bartosz
Miazgowski, Tomasz
Michalek, Irmina Maria
Mihretie, Kebadnew Mulatu
Miller, Ted R
Mills, Edward J
Mirica, Andreea
Mirrakhimov, Erkin M
Mirzaei, Hamed
Mirzaei, Maryam
Mirzaei-Alavijeh, Mehdi
Misganaw, Awoke Temesgen
Mithra, Prasanna
Moazen, Babak
Moghadaszadeh, Masoud
Mohamadi, Efat
Mohammad, Dara K
Mohammad, Yousef
Mohammad Gholi Mezerji, Naser
Mohammadian-Hafshejani, Abdollah
Mohammadifard, Noushin
Mohammadpourhodki, Reza
Mohammed, Shafiu
Mokdad, Ali H
Molokhia, Mariam
Momen, Natalie C
Monasta, Lorenzo
Mondello, Stefania
Mooney, Meghan D
Moosazadeh, Mahmood
Moradi, Ghobad
Moradi, Masoud
Moradi-Lakeh, Maziar
Moradzadeh, Rahmatollah
Moraga, Paula
Morales, Linda
Morawska, Lidia
Moreno Velásquez, Ilais
Morgado-da-Costa, Joana
Morrison, Shane Douglas
Mosser, Jonathan F
Mouodi, Simin
Mousavi, Seyyed Meysam
Mousavi Khaneghah, Amin
Mueller, Ulrich Otto
Munro, Sandra B
Muriithi, Moses K
Musa, Kamarul Imran
Muthupandian, Saravanan
Naderi, Mehdi
Nagarajan, Ahamarshan Jayaraman
Nagel, Gabriele
Naghshtabrizi, Behshad
Nair, Sanjeev
Nandi, Anita K
Nangia, Vinay
Nansseu, Jobert Richie
Nayak, Vinod C
Nazari, Javad
Negoi, Ionut
Negoi, Ruxandra Irina
Netsere, Henok Biresaw Netsere
Ngunjiri, Josephine W
Nguyen, Cuong Tat
Nguyen, Jason
Nguyen, Michele
Nguyen, Minh
Nichols, Emma
Nigatu, Dabere
Nigatu, Yeshambel T
Nikbakhsh, Rajan
Nixon, Molly R
Nnaji, Chukwudi A
Nomura, Shuhei
Norrving, Bo
Noubiap, Jean Jacques
Nowak, Christoph
Nunez-Samudio, Virginia
Oţoiu, Adrian
Oancea, Bogdan
Odell, Christopher M
Ogbo, Felix Akpojene
Oh, In-Hwan
Okunga, Emmanuel Wandera
Oladnabi, Morteza
Olagunju, Andrew T
Olusanya, Bolajoko Olubukunola
Olusanya, Jacob Olusegun
Oluwasanu, Mojisola Morenike
Omar Bali, Ahmed
Omer, Muktar Omer
Ong, Kanyin L
Onwujekwe, Obinna E
Orji, Aislyn U
Orpana, Heather M
Ortiz, Alberto
Ostroff, Samuel M
Otstavnov, Nikita
Otstavnov, Stanislav S
Øverland, Simon
Owolabi, Mayowa O
P A, Mahesh
Padubidri, Jagadish Rao
Pakhare, Abhijit P
Palladino, Raffaele
Pana, Adrian
Panda-Jonas, Songhomitra
Pandey, Anamika
Park, Eun-Kee
Parmar, Priya G Kumari
Pasupula, Deepak Kumar
Patel, Sangram Kishor
Paternina-Caicedo, Angel J
Pathak, Ashish
Pathak, Mona
Patten, Scott B
Patton, George C
Paudel, Deepak
Pazoki Toroudi, Hamidreza
Peden, Amy E
Pennini, Alyssa
Pepito, Veincent Christian Filipino
Peprah, Emmanuel K
Pereira, Alexandre
Pereira, David M
Perico, Norberto
Pham, Hai Quang
Phillips, Michael R
Pigott, David M
Pilgrim, Thomas
Pilz, Tessa M
Pirsaheb, Meghdad
Plana-Ripoll, Oleguer
Plass, Dietrich
Pokhrel, Khem Narayan
Polibin, Roman V
Polinder, Suzanne
Polkinghorne, Kevan R
Postma, Maarten J
Pourjafar, Hadi
Pourmalek, Farshad
Pourmirza Kalhori, Reza
Pourshams, Akram
Poznańska, Anna
Prada, Sergio I
Prakash, V
Pribadi, Dimas Ria Angga
Pupillo, Elisabetta
Quazi Syed, Zahiruddin
Rabiee, Mohammad
Rabiee, Navid
Radfar, Amir
Rafiee, Ata
Rafiei, Alireza
Raggi, Alberto
Rahimi-Movaghar, Afarin
Rahman, Muhammad Aziz
Rajabpour-Sanati, Ali
Rajati, Fatemeh
Ramezanzadeh, Kiana
Ranabhat, Chhabi Lal
Rao, Puja C
Rao, Sowmya J
Rasella, Davide
Rastogi, Prateek
Rathi, Priya
Rawaf, David Laith
Rawaf, Salman
Rawal, Lal
Razo, Christian
Redford, Sofia Boston
Reiner, Jr Robert C
Reinig, Nickolas
Reitsma, Marissa Bettay
Remuzzi, Giuseppe
Renjith, Vishnu
Renzaho, Andre M N
Resnikoff, Serge
Rezaei, Nima
Rezai, Mohammad sadegh
Rezapour, Aziz
Rhinehart, Phoebe-Anne
Riahi, Seyed Mohammad
Ribeiro, Antonio Luiz P
Ribeiro, Daniel Cury
Ribeiro, Daniela
Rickard, Jennifer
Roberts, Nicholas L S
Roberts, Shaun
Robinson, Stephen R
Roever, Leonardo
Rolfe, Sam
Ronfani, Luca
Roshandel, Gholamreza
Roth, Gregory A
Rubagotti, Enrico
Rumisha, Susan Fred
Sabour, Siamak
Sachdev, Perminder S
Saddik, Basema
Sadeghi, Ehsan
Sadeghi, Masoumeh
Saeidi, Shahram
Safi, Sare
Safiri, Saeid
Sagar, Rajesh
Sahebkar, Amirhossein
Sahraian, Mohammad Ali
Sajadi, S Mohammad
Salahshoor, Mohammad Reza
Salamati, Payman
Salehi Zahabi, Saleh
Salem, Hosni
Salem, Marwa R Rashad
Salimzadeh, Hamideh
Salomon, Joshua A
Salz, Inbal
Samad, Zainab
Samy, Abdallah M
Sanabria, Juan
Santomauro, Damian Francesco
Santos, Itamar S
Santos, João Vasco
Santric-Milicevic, Milena M
Saraswathy, Sivan Yegnanarayana Iyer
Sarmiento-Suárez, Rodrigo
Sarrafzadegan, Nizal
Sartorius, Benn
Sarveazad, Arash
Sathian, Brijesh
Sathish, Thirunavukkarasu
Sattin, Davide
Sbarra, Alyssa N
Schaeffer, Lauren E
Schiavolin, Silvia
Schmidt, Maria Inês
Schutte, Aletta Elisabeth
Schwebel, David C
Schwendicke, Falk
Senbeta, Anbissa Muleta
Senthilkumaran, Subramanian
Sepanlou, Sadaf G
Shackelford, Katya Anne
Shadid, Jamileh
Shahabi, Saeed
Shaheen, Amira A
Shaikh, Masood Ali
Shalash, Ali S
Shams-Beyranvand, Mehran
Shamsizadeh, Morteza
Shannawaz, Mohammed
Sharafi, Kiomars
Sharara, Fablina
Sheena, Brittney S
Sheikhtaheri, Abbas
Shetty, Ranjitha S
Shibuya, Kenji
Shiferaw, Wondimeneh Shibabaw
Shigematsu, Mika
Shin, Jae Il
Shiri, Rahman
Shirkoohi, Reza
Shrime, Mark G
Shuval, Kerem
Siabani, Soraya
Sigfusdottir, Inga Dora
Sigurvinsdottir, Rannveig
Silva, João Pedro
Simpson, Kyle E
Singh, Ambrish
Singh, Jasvinder A
Skiadaresi, Eirini
Skou, Søren T Skou
Skryabin, Valentin Yurievich
Sobngwi, Eugene
Sokhan, Anton
Soltani, Shahin
Sorensen, Reed J D
Soriano, Joan B
Sorrie, Muluken Bekele
Soyiri, Ireneous N
Sreeramareddy, Chandrashekhar T
Stanaway, Jeffrey D
Stark, Benjamin A
Ştefan, Simona Cătălina
Stein, Caroline
Steiner, Caitlyn
Steiner, Timothy J
Stokes, Mark A
Stovner, Lars Jacob
Stubbs, Jacob L
Sudaryanto, Agus
Sufiyan, Mu'awiyyah Babale
Sulo, Gerhard
Sultan, Iyad
Sykes, Bryan L
Sylte, Dillon O
Szócska, Miklós
Tabarés-Seisdedos, Rafael
Tabb, Karen M
Tadakamadla, Santosh Kumar
Taherkhani, Amir
Tajdini, Masih
Takahashi, Ken
Taveira, Nuno
Teagle, Whitney L
Teame, Hirut
Tehrani-Banihashemi, Arash
Teklehaimanot, Berhane Fseha
Terrason, Sonyah
Tessema, Zemenu Tadesse
Thankappan, Kavumpurathu Raman
Thomson, Azalea M
Tohidinik, Hamid Reza
Tonelli, Marcello
Topor-Madry, Roman
Torre, Anna E
Touvier, Mathilde
Tovani-Palone, Marcos Roberto Roberto
Tran, Bach Xuan
Travillian, Ravensara
Troeger, Christopher E
Truelsen, Thomas Clement
Tsai, Alexander C
Tsatsakis, Aristidis
Tudor Car, Lorainne
Tyrovolas, Stefanos
Uddin, Riaz
Ullah, Saif
Undurraga, Eduardo A
Unnikrishnan, Bhaskaran
Vacante, Marco
Vakilian, Alireza
Valdez, Pascual R
Varughese, Santosh
Vasankari, Tommi Juhani
Vasseghian, Yasser
Venketasubramanian, Narayanaswamy
Violante, Francesco S
Vlassov, Vasily
Vollset, Stein Emil
Vongpradith, Avina
Vukovic, Ana
Vukovic, Rade
Waheed, Yasir
Walters, Madgalene K
Wang, Jiayu
Wang, Yafeng
Wang, Yuan-Pang
Ward, Joseph L
Watson, Alexandrea
Wei, Jingkai
Weintraub, Robert G
Weiss, Daniel J
Weiss, Jordan
Westerman, Ronny
Whisnant, Joanna L
Whiteford, Harvey A
Wiangkham, Taweewat
Wiens, Kirsten E
Wijeratne, Tissa
Wilner, Lauren B
Wilson, Shadrach
Wojtyniak, Bogdan
Wolfe, Charles D A
Wool, Eve E
Wu, Ai-Min
Wulf Hanson, Sarah
Wunrow, Han Yong
Xu, Gelin
Xu, Rixing
Yadgir, Simon
Yahyazadeh Jabbari, Seyed Hossein
Yamagishi, Kazumasa
Yaminfirooz, Mousa
Yano, Yuichiro
Yaya, Sanni
Yazdi-Feyzabadi, Vahid
Yearwood, Jamal A
Yeheyis, Tomas Y
Yeshitila, Yordanos Gizachew
Yip, Paul
Yonemoto, Naohiro
Yoon, Seok-Jun
Yoosefi Lebni, Javad
Younis, Mustafa Z
Younker, Theodore Patrick
Yousefi, Zabihollah
Yousefifard, Mahmoud
Yousefinezhadi, Taraneh
Yousuf, Abdilahi Yousuf
Yu, Chuanhua
Yusefzadeh, Hasan
Zahirian Moghadam, Telma
Zaki, Leila
Zaman, Sojib Bin
Zamani, Mohammad
Zamanian, Maryam
Zandian, Hamed
Zangeneh, Alireza
Zastrozhin, Mikhail Sergeevich
Zewdie, Kaleab Alemayehu
Zhang, Yunquan
Zhang, Zhi-Jiang
Zhao, Jeff T
Zhao, Yingxi
Zheng, Peng
Zhou, Maigeng
Ziapour, Arash
Zimsen, Stephanie R M
Naghavi, Mohsen
Murray, Christopher J L
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 17-23 October 2020 396(10258):1204-1222
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Pre-stroke adherence to a Mediterranean diet pattern is associated with lower acute ischemic stroke severity: a cross-sectional analysis of a prospective hospital-register study
Autorzy :
Pablo M. Lavados
Enrico Mazzon
Alexis Rojo
Alejandro M. Brunser
Verónica V. Olavarría
Pokaż więcej
Temat :
Mediterranean diet
Adherence
Ischemic stroke
Acute stroke
Severity
Neurology. Diseases of the nervous system
RC346-429
Źródło :
BMC Neurology, Vol 20, Iss 1, Pp 1-8 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1186/s12883-020-01824-y; https://doaj.org/toc/1471-2377
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/4d3ec8cefa4e471ab012893999ee16b9
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Intensive blood pressure reduction with intravenous thrombolysis therapy for acute ischaemic stroke (ENCHANTED): an international, randomised, open-label, blinded-endpoint, phase 3 trial
Autorzy :
Anderson, Craig S.
Huang, Yining
Lindley, Richard I.
Chen, Xiaoying
Arima, Hisatomi
Chen, Guofang
Li, Qiang
Billot, Laurent
Delcourt, Candice
Bath, Philip M.
Broderick, Joseph P.
Demchuk, Andrew M.
Donnan, Geoffrey A.
Durham, Alice C.
Lavados, Pablo M.
Lee, Tsong-Hai
Levi, Christopher
Martins, Sheila O.
Olavarria, Veronica V.
Pandian, Jeyaraj D.
Parsons, Mark W.
Pontes-Neto, Octavio M.
Ricci, Stefano
Sato, Shoichiro
Sharma, Vijay K.
Silva, Federico
Song, Lili
Thang, Nguyen H.
Wardlaw, Joanna M.
Wang, Ji-Guang
Wang, Xia
Woodward, Mark
Chalmers, John
Robinson, Thompson G.
Kim, Jong S.
Stapf, Christian
Simes, R. John
Hankey, Graeme J.
Sandercock, Peter
Bousser, Marie-Germaine
Wong, K.S. Lawrence
Scaria, Anish
Hirakawa, Yoichiro
Moullaali, Tom J.
Carcel, Cheryl
Gordon, Penny
Fuentes-Patarroyo, Sully X.
Benito, Dino
Chen, Ruiqi
Cao, Yongjun
Kunchok, Amy
Winters, Stephen
Coutts, Shelagh
Yoshimura, Sohei
You, Shoujiang
Yang, Jie
Wu, Guojun
Zhang, Shihong
Manning, Lisa
Mistri, Amit
Haunton, Victoria
Minhas, Jatinder
Malavera, Alejandra
Lim, Joyce
Liu, Leibo
Kumar, Namrata N.
Tay, Nicole
Jenson, Kerry
Richtering, Sarah
Tucker, Sharon
Knight, Elizabeth
Ivanova, Elizaveta
Thembani, Emma
Odgers, Elizabeth
Sanders, Elizabeth
Small, Sabrina
Vaghasiya, Ruchita
Armenis, Manuela
Donnelly, Paul
Baig, Merza A.
Blacklock, Nick
Naidu, Bala
Monaghan, Helen
Smith, Phillipa
Glass, Parisa
Bai, Xuejie
Li, Qiancheng
Zhu, Pingping
Kong, Liang
He, Ruihong
Zhao, He
Lv, Jiajie
Jia, Haijing
Xi, Zhen
Cong, Yuhan
Cui, Buliang
Deng, Hua
Guo, Ying
He, Lingyu
Jia, Ruolan
Li, Nan
Li, Wei
Liu, Mengxiao
Zhang, Meng
Xu, Ziwei
Zhang, Ting
Zhao, Yan
Gregory, Philip
In, Yunjeong
Kim, Su J.
Ahn, Jung E.
Kim, Sul H.
Hong, Young L.
González-McCawley, Francisca
Martins, Magda C.O.
Portales, Bernardita
Wang, Ching-Yi
Ryu, Shan-Jen
Aujla, Hardeep
Lewin, Sue
Kumar, Tracy
Barrows, Sara
Ebraimo, Ahtasam
Uyen, Hong H.
Giang, Nguyen A.
Linh, Le T.M.
An, Le T.T.
Phuong, Do M.
Ngoc, Pham V.B.
Hang, Nguyen M.
Tran, Nguyen T.B.
Hien, Ha T.T.
Yen, Mai B.
Tram, Ngo T.B.
Truc, Tran T.T.
Hoa, Nguyen A.
Thuan, Nguyen T.B.
Oanh, Ha T.K.
Arora, Deepti
Verma, Shweta J.
Krause, M.
Priglinger, M.
Day, S.
Jala, S.
Davies, L.
Ray, E.
Celestino, S.
Law, L.Y.
Wijeratne, T.
Ng, G.
Nagao, K.
Weiss, G.
Titton, N.
Batista, C.
Zãn, D.
Carbonera, L.
Ferreira, K.
Castro, R.
Martins Filho, R.K.
Carvalho, M.
Libardi, M.
Martins, G.
Fagundes, D.
Baron, G.
Boehringer, A.
Barbosa, J.
Bazan, R.
Braga, G.
Luvizutto, G.
Ribeiro, P.
Winckler, F.
Moro, C.
Longo, A.
Liberato, R.
Barbosa, R.
Magalhães, P.
Portal, M.
Martin, K.
Souza, A.
Cuervo, D.
Perin, D.
Marques, L.
Oliveira, F.
Battaglini, M.
Lourenço, F.
Ferreira, K.
Silva, G.
Duarte, L.
Alves, M.
Sousa, J.
Uhehara, M.
Brunser, A.
Mazzón, E.
Spencer, M.
Acosta, I.
Rojo, A.
Rivas, R.
Klapp, C.
Carvallo, L.
Carvallo, P.
Mansilla, E.
Flores, J.
Alvarado, M.
Herrera, A.
Reyes, C.
Jurado, F.
Bustamante, G.
Bravo, L.
Matamala, J.M.
Guerrero, R.
Zhou, S.
Ping, L.
Liu, W.
Liu, L.
Tian, Y.
Xu, H.
Wang, J.
Wang, L.
Zhen, Z.
Wang, L.
Zhang, J.
Yan, M.
Wang, L.
Zhang, Q.
Tao, X.
Liu, C.
Shi, J.
Zhang, X.
Tai, L.
Xu, L.
Lu, H.
Nie, H.
Li, X.
Zhou, J.
Liu, Y.
Gong, P.
Tian, Y.
Zhao, H.
Zhang, J.
Li, R.
Wang, X.
Chen, Q.
Li, Y.
Wu, L.
Zhang, J.
Jia, L.
Guo, X.
Li, X.
Chen, G.
Lin, B.
Zhu, W.
Yang, K.
Zhang, J.
Zhang, Z.
Xie, C.
Wu, D.
Zhang, Z.
Li, X.
Wang, Y.
Liu, D.
Liu, Z.
Liang, L.
Cao, Q.
Zhang, X.
Xia, J.
Li, X.
Weng, Y.
Li, J.
Xu, T.
Geng, D.
Yan, X.
Wang, D.
Zhao, N.
Li, J.
Wang, D.
Tang, Z.
Wang, L.
Yin, W.
Wang, S.
Wang, D.
Huang, W.
Yang, Y.
Song, A.
Hao, Y.
Zhang, A.
Qiao, B.
Yang, J.
Yan, H.
Wei, X.
Tao, Z.
Liu, H.
Lv, Y.
Yang, H.
Han, L.
Mao, X.
Ge, L.
Zhang, Y.
He, S.
Zhang, Q.
Zhao, H.
Jiang, J.
Yan, M.
Liu, D.
Wu, W.
Wang, H.
Wang, Y.
Yang, L.
Tang, Y.
Sun, H.
Li, F.
Li, G.
Sun, Y.
Zhang, H.
Wu, Y.
Huang, L.
Geng, C.
Jin, Z.
Zhu, J.
Zhang, F.
Zhang, Y.
Zhang, Z.
Zheng, R.
Shen, H.
Liu, F.
Chen, C.
Li, G.
Chen, S.
Zhou, L.
Hu, B.
Zou, Z.
Liu, J.
Zhang, X.
Chang, X.
Wang, D.
Zhang, S.
Huang, Q.
Liu, X.
Liu, S.
He, W.
Feng, J.
Li, L.
Chen, X.
Zhuang, X.
Liu, Y.
Zheng, W.
Lai, Y.
Zhou, Y.
Duan, H.
Cao, Q.
Yang, Q.
Du, J.
Lin, Q
Xu, E.
Zhan, L.
Yang, L.
Huang, Q.
Wu, J.
Feng, X.
Wei, C.
He, J.
Wang, B.
Liu, X.
Li, W
Chen, P
Guo, F
Dai, H
Dai, M
Zeng, X.
Wang, D.
Chen, B.
Long, F.
Su, Q.
Wang, Y.
Bao, B.
Wu, T.
Wu, X.
Shao, Y.
Nie, H.
Zhang, X.
Li, S.
Xu, Y.
Castellanos, J.A.
Muñoz-Collazos, M.
Solano, E.
Leung, W.H.T.
Sureshbabu, S.
Sharma, S.N.
George, S.
Shekhar, S.
Singla, S.
Saini, L.
Sunita, -
Kate, M.
Sarvotham, R.
William, A.G.
Deepak, A.
BK, M.
Benny, R.
Bolegave, V.
Basle, M.
Gore, S.
George, P.
Kumaravelu, S.
Rahamath, S.
Raj, P.G.
Devi, A.R.
Sharma, A.
Prajapati, J.
Parmar, M.
Patel, D.
Panchal, T.
Gorthi, S.P.
Prabhu, V.
Prabhu, A.
Chandran, V.
Chatterjee, A.
Nair, R.
Nambiar, V.K.
TS, D.
TP, S.
Ajai, V.
Paul, S.
Natarajan, P.C.
Chittibabu, D.
Borah, N.C.
Ghose, M.
Choudhury, N.
Gohain, P.
Kalita, K.
Duberkar, D.
Pawar, N.
Bhaviskar, R.
Caterbi, E.
Cenciarelli, S.
Condurso, R.
Gallinella, E.
Greco, L.
Marando, C.
Mastrocola, S.
Mattioni, A.
Sacchini, E.
Sicilia, I.
Gallina, A.
Giannandrea, D.
Marsili, E.
Mazzoli, T.
Padiglioni, C.
Corea, F.
Guidubaldi, A.
Micheli, S.
Barbi, M.
Kim, J.
Song, H.J.
Jeong, H.S.
Lim, J.G.
Park, S.M.
Lee, K.B.
Hwang, H.W.
Kwon, S.U.
Kang, D.W.
Kim, Y.J.
Kim, B.J.
Park, J.M.
Kang, K.
Kim, B.
Kwon, O.
Kim, Y.W.
Lee, J.J.
Hwang, Y.H.
Kwon, H.S.
Koo, J.
Lee, K.
Kim, T.
Ahn, A.
Rha, J.H.
Park, H.K.
Yoon, C.W.
Chan, B.
Teoh, H.L.
Paliwal, P.
Wong, L.Y.J.
Chen, J.T.
De Silva, D.A.
Chang, H.M.
Fabiaña, N.
Marti, J.
Delgado, R.
Martínez, A.
Prats, L.
Camps, P.
Liou, C.W.
Tan, T.Y.
Liu, C.F.
Cheng, H.H.
Po, H.L.
Lin, Y.J.
Chou, C.L.
Lin, C.H.
Yen, C.C.
Chang, Y.T.
Hsu, Y.T.
Lee, J.D.
Lee, M.
Huang, Y.C.
Wu, C.Y.
Huang, Y.C.
Suwanwela, N.C.
Chutinet, A.
Likitjaroen, Y.
Roongpiboonsopit, D.
Charnwut, S.
Dyker, A.
Hossain, M.
Muddegowda, G.K.
Sanyal, R.
Roffe, C.
Natarajan, I.
Finney, K.
Sztriha, L.
Teo, J.
Chan, F.K.
Lim, J.
Chitando, B.
Clarke, B.
Patel, B.
Khan, U.
Ghatala, R.
Trippier, S.
Kalra, L.
Manawadu, D.
Sikondari, N.
Aeron-Thomas, J.
Sunman, W.
Wilkes, G.
Richardson, C.
Buch, A.
Jackson, B.
Halse, O.
Mashate, S.
Wilding, P.
Nguyen, V.
Qadiri, M.R.
Rashed, K.
Board, S.
Buckley, C.
Smith, C.
James, M.
Keenan, S.
Bouring, A.
England, T.
Donnelly, R.
Scott, J.
Maddula, M.
Beavan, J.
Perry, R.
Francia, N.
Watchhurst, C.
Banaras, A.
Ashton, A.
Mistri, A.
Musarrat, K.
Eveson, D.
Kallingal, J.
Perez, J.
Harrison, L.
Marsden, T.
Furnace, J.
Clarke, R.
Reid, J.
Warburton, E.
Macleod, M.J.
Mitchell, J.
Day, D.
Church, N.
Amis, E.
Price, C.
Rodgers, H.
Whiting, R.
Hussain, M.
Harvey, M.
Brown, S.
Foot, J.
Tryambake, D.
Broughton, D.
Bergin, A.
Annamalai, A.
Dixon, L.
Weir, N.
Blank, C.
Harkness, K.
Ali, A.
Richards, E.
Stocks, K.
Bruce, D.W.
Wani, M.
Anjum, T.
Krishnan, M.
Nguyen Huy, T.
Le Tuan, A. Truong
Cam, L. Dam Thi
Kim, T. Ngo Thi
Nguyen, B. Pham
Dat, A. Nguyen
Van, C. Nguyen
Duy, T. Mai
Viet, P. Dao
Tien, D. Nguyen
Van, T. Vo
Le Kim, K.
Ngoc, T. Bui
Le Thanh, T. Tran
Hoanh, S. Nguyen
Phuoc, S. Pham
Van, T. Tran
Thi, B. Doan
Thu, H. Nguyen Thi
Duy, M. Nguyen
Van, D. Ngo
Anderson, Craig S
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 2-8 March 2019 393(10174):877-888
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Functional characterization of Polr3a hypomyelinating leukodystrophy mutations in the S. cerevisiae homolog, RPC160
Autorzy :
Moir, Robyn D.
Pokaż więcej
Źródło :
In Gene January 2020
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Rivaroxaban or aspirin for patent foramen ovale and embolic stroke of undetermined source: a prespecified subgroup analysis from the NAVIGATE ESUS trial
Autorzy :
Abdelhamid, N
Abdul Rahman, D
Abdul-Saheb, M
Abreu, P
Abroskina, M
Abu Ahmad, F
Accassat, S
Acciaresi, M
Adami, A
Ahmad, N
Ahmed, F
Alberto Hawkes, M
Alemseged, F
Ali, A
Altavilla, R
Alwis, L
Amarenco, P
Amaro, S
Amaya Sanchez, LE
Amelia Pinto, A
Ameriso, SF
Amin, H
Amino, T
Amjad, AK
Anagnostou, E
Andersen, G
Anderson, C
Anderson, DC
Andrea Falco, M
Andres Mackinnon, F
Andreu, D
Androulakis, M
Angel Gamero, M
Angel Saredo, G
Angeles Diaz, R
Angels Font, M
Anticoli, S
Arauz, A
Arauz Gongora, AA
Araya, P
Arenillas Lara, JF
Arias Rivas, S
Arnold, M
Augustin, S
Avelar, W
Azevedo, E
Babikian, V
Bacellar, A
Badalyan, K
Bae, HJ
Baez Martinez, EM
Bagelmann, H
Bailey, P
Bak, Z
Baker, M
Balazs, A
Baldaranov, D
Balogun, I
Balueva, T
Bankuti, Z
Bar, M
Baranowska, A
Bardutzky, J
Barker Trejo, S
Barlinn, J
Baronnet, F
Barroso, C
Barteys, M
Bartolottiova, T
Barulin, A
Bas, M
Bashir, S
Basile, V
Bathe-Peters, R
Bathula, R
Batista, C
Batur Caglayan, H
Baumgartner, P
Bazan, R
Bazhenova, O
Beaudry, M
Beer, J
Behnam, Y
Beilei, C
Beinlich, A
Bejot, Y
Belkin, A
Benavente, OR
Benjamin, A
Berardi, V
Bereczki, D
Berkowitz, SD
Berlingieri, J
Berrios, W
Berrouschot, J
Bhandari, M
Bhargavah, M
Bicker, H
Bicsak, T
Bilik, M
Bindila, D
Birchenall, J
Birnbaum, L
Black, T
Blacker, D
Blacquiere, D
Blanc-Labarre, C
Blank, C
Blazejewska-Hyzorek, B
Bloch, S
Bodiguel, E
Bogdanov, E
Boos, L
Borcsik, L
Bornstein, N
Bouly, S
Braga, G
Bragado, I
Bravi, MC
Brokalaki, C
Brola, W
Brouns, R
Bruce, D
Brzoska-Mizgalska, J
Buck, B
Buksinska-Lisik, M
Burke, J
Burn, M
Bustamante, G
Cabrejo, L
Cai, K
Cajaraville, S
Calejo, M
Calvet, D
Campillo, J
Campos Costa, E
Camps, P
Can Alaydin, H
Candeloro, E
Canepa, C
Cantu Brito, CG
Cappellari, M
Carcel, C
Cardona Portela, P
Cardoso, F
Carek, M
Carletti, M
Carlos Portilla, J
Caruso, P
Casado-Naranjo, I
Castellini, P
Castro, D
Castro Meira, F
Cavallini, A
Cayuela Caudevilla, N
Cenciarelli, S
Cereda, C
Cerrone, P
Chakrabarti, A
Chaloulos-Iakovidis, P
Chamorro, A
Chandrasena, D
Chang, DI
Che, C
Chembala, J
Chen, J
Chen, Z
Chen, T
Chen, H
Chen, X
Chen, H
Chen, G
Chen, J
Chen, J
Chen, L
Chen, S
Cheripelli, B
Chin, M
Chiquete Anaya, E
Chorazy, M
Christensen, H
Christensen, T
Christian, L
Chu, F
Chung, CS
Clark, W
Clarke, R
Claverie, S
Clemente Agostoni, E
Clissold, B
Coelho, J
Cohen, D
Colakoglu, S
Collas, D
Condurso, R
Connolly, SJ
Consoli, D
Constantin, C
Constantino Silva, AB
Contardo, L
Corlobe, A
Correia, M
Correia, C
Cortijo Garcia, E
Coull, B
Coutts, S
Coveney, S
Cras, P
Crols, R
Crozier, S
Csanyi, A
Csiba, L
Csontos, K
Csuha, R
Cui, L
Cunha, L
Curtze, S
Czerska, M
Czlonkowska, A
Czurko, M
Czuryszkiewicz, M
Dagnino, M
Dai, C
Daineko, A
Dalek, G
Damgaard, D
Danese, A
Dani, K
Danku, V
Dario Toledo, W
Dávalos, A
De Havenon, A
De Keyser, J
De Klippel, N
De La Torre, J
De Pauw, A
De Smedt, A
De Torres, R
De Vries Basson, MM
Dearborn, J
Deganutto, R
Degeorgia, M
Deguchi, I
Del Giudice, A
Delcourt, C
Delgado-Mederos, R
Della Marca, G
Delpont, B
Deltour, S
Demets, DL
Dennis, M
Desai, J
Devine, J
Dhollander, I
Di Mascio, MT
Diaconu, M
Diaz Otero, F
Dietzel, J
Diez-Tejedor, E
Ding, N
Ding, J
Ding, J
Diomedi, M
Dioszeghy, P
Distefano, M
Domigo, V
Dorodnicov, E
Dossi, D
Doubal, F
Druzenko, I
Du, P
Du, J
Duman, T
Duodu, Y
Dutta, D
Dylewicz, L
Eckstein, J
Ehrensperger, E
Ehrlich, S
Einer Allende, G
Elena Halac, B
Elyas, S
Endres, M
Engelbrecht, JM
Engelter, S
Epinat, M
Eren, F
Esbjornsson, M
Escribano, B
Escudero, I
Esisi, B
Essa, B
Esterbauer, M
Evans, N
Eveson, D
Fabio, S
Fang, L
Fanta, S
Fares, M
Fatar, M
Faust, K
Favate, A
Fazekas, F
Federica Denaro, M
Fedin, A
Felipe Amaya, P
Feng, J
Ferencova, K
Fernanda Gilli, M
Fernandez, MD
Fernandez Pirrone, PN
Fernandez Vera, J
Ferrari, J
Ferreira, A
Ferreira Junior, G
Fidler, M
Field, D
Field, T
Figueroa, C
Fiksa, J
Filipov, A
Firstenfeld, A
Fisch, L
Fischer, U
Fisselier, M
Fiszer, U
Fluri, F
Fortea, G
Fotherby, K
Fraczek, A
France, E
Freitas, G
Frey, S
Frick, M
Friedman, A
Friedrich, M
Frisullo, G
Fryze, W
Fuentes Gimeno, B
Fujigasaki, H
Fukuyama, K
Furlan, A
Furlanis, G
Furnace, J
Gabriel, M
Gabriel Reich, E
Gagliardi, RJ
Galati, F
Galli Giqueauk, E
Gallina, A
Gallinella, E
Gallo, J
Gangadharan, S
Gao, Y
Garcia Lopez, R
Garcia Pastor, A
Garcia Sanchez, SM
Garnauf, M
Garnier, P
Gasecki, D
Gasic, K
Gasiorek, K
Gasser, S
Gaugg, M
Gebreyohanns, M
Gebura, K
Geng, J
Geniz Clavijo, M
Georg Haeusler, K
Geran, R
Geremek, M
Gerocs, Z
Ghia, D
Giannandrea, D
Giatsidis, F
Gien Lopez, JA
Gil Nunez, A
Gimenez, L
Giralt, E
Glabinski, A
Gladstone, D
Gliem, M
Gluszkiewicz, M
Goddeau, R
Gogoleva, E
Gokce, M
Goldemund, D
Golikov, K
Gomes Neto, A
Gomez Schneider, M
Gomez-Choco, M
Gomis, M
Gongora-Rivera, JF
Gonysheva, Y
Gonzalez, L
Gonzalez Toledo, ME
Gottschal, M
Gozdzik, I
Grabowski, S
Graf, S
Green, D
Greer, D
Gregorio, T
Greisenegger, S
Greshnova, I
Griebe, M
Grzesik, M
Guan, J
Guarda, S
Gueguen, A
Guidoux, C
Guillermo Povedano, P
Guillon, B
Guiraudg, V
Gunathilagan, G
Guryanova, N
Gusev, V
Gustavo Persi, G
Gutiérrez, R
Guyler, P
Gyuker, N
Hachinski, V
Hajas, A
Hallevi, H
Hankey, G
Hankey, GJ
Hanouskova, L
Hao, L
Haraguchi, K
Haralur Sreekantaiah, Y
Haratz, S
Hargroves, D
Harkness, K
Harmel, P
Harrasser, M
Hart, RG
Harvey, M
Hasan, R
Hasegawa, Y
Hassan, A
Hattori, M
Hatzitolios, A
Hauk, M
Hayashi, T
Hayhoe, H
Hedna, VS
Heine, M
Held, V
Hellwig, S
Henkner, J
Henninger, N
Hermans, S
Hernandez, J
Herrero, D
Hervieu-Begue, M
Herzig, R
Hicken, L
Hieber, M
Hill, M
Hirose, M
Hobeanu, MC
Hobson, B
Hochstetter, M
Hoe Heo, J
Hoffmann, M
Holmstedt, C
Hon, P
Hong, KS
Honma, Y
Horev, A
Horgan, G
Horvath, L
Horvath, M
Hoyer, C
Huang, D
Huang, H
Huber, B
Huhtakangas, J
Hussain, M
Igarashi, S
Iglesias Mohedano, AM
Ignacio Tembl, J
Impellizzeri, M
Inanc, Y
Ioli, P
Irina Aniculaesei, A
Ishida, K
Itabashi, R
Iversen, H
Jagolino, A
Jakab, K
Jander, S
Janka, H
Jankovych, J
Jansen, J
Jasek, L
Javier Alet, M
Javor, L
Jin, X
Jing, P
Joachim, B
Joan Macleod, M
Johnson, M
Jose Martin, J
Joyner, C
Judit Szabo, K
Jun-Oconnell, A
Jura, R
Kaczorowska, B
Kadlcikova, J
Kahles, T
Kakaletsis, N
Kakuk, I
Kalinowska, K
Kaminska, K
Kaneko, C
Kanellos, I
Kapeller, P
Kapica-Topczewska, K
Karasz, O
Karlinski, M
Karlsson, JE
Kasa, K
Kashaeva, E
Kasner, SE
Kaste, M
Kasza, J
Katalin Iljicsov, A
Katsurayama, M
Kaur, S
Kawanishi, M
Kaygorodtseva, S
Ke, K
Kei, A
Keilitz, J
Kellner, J
Kelly, P
Kelly, S
Kemlink, D
Kerekgyarto, M
Keskinarkaus, I
Khairutdinova, D
Khanna, A
Khaw, A
Kholopov, M
Khoumri, C
Kirpicheva, S
Kirshner, H
Kitagawa, K
Kittner, S
Kivioja, R
Klein, F
Kleindorfer, D
Kleinig, T
Klivenyi, P
Knecht, S
Kobayashi, Y
Kobayashi, A
Koch, M
Koehler, L
Koivu, M
Kolianov, V
Koltsov, I
Kondo, T
Konkov, I
Kopecky, S
Korompoki, E
Korpela, J
Kosarz-Lanczek, K
Koutroubi, A
Kovacs, K
Kovacs, T
Kovacs, H
Kowalczyk, K
Kowalska, M
Krajickova, D
Kral, M
Krarup Hansen, C
Kraska, J
Krebs, S
Krejci, V
Kremer, C
Kreuzpointer, R
Krzyzanowska, M
Kucken, D
Kulakowska, A
Kunzmann, J
Kurenkova, N
Kuris, A
Kurkowska-Jastrzebska, I
Kurtenkova, N
Kurushina, O
Kusnick, G
Kustova, M
Kuwashiro, T
Kwan Cha, J
Lago, A
Lagutenko, M
Lajos, B
Lambeck, J
Lamy, C
Landolfi, A
Lanfranconi, S
Lang, W
Lara Lezama, LB
Lara Rodriguez, B
Largo, T
Lasek-Bal, A
Latte, L
Lauer, V
Lavados, P
Le Bouc, R
Leal Cantu, R
Lechner, H
Lecouturier, K
Leder, S
Lee, J
Lee, BC
Leger, A
Leira, E
Leisse, I
Leker, R
Lembo, G
Lenskaya, L
Leyden, J
Li, G
Li, M
Li, S
Li, J
Liamis, G
Liang, H
Liang, Z
Ligot, N
Lin, H
Lindert, R
Lindgren, A
Linna, M
Litwin, T
Liu, K
Liu, X
Llull, L
Lohninger, B
Longoni, M
Loomis, C
Lopes, D
Lopez Fernandez, M
Lopez Garza, N
Lord, A
Louw, S
Lovasz, R
Lowenkopf, T
Lu, Z
Lubke-Detring, SC
Luder, R
Lujan, S
Luo, B
Lupinogina, L
Luschin, G
Lutsep, H
Lvova, A
Ly, J
Grosse, G.M.
Ma, H
Ma, C
Machado, M
Machado, C
Macher, S
Machetanz, J
Macian-Montoro, F
Mackey, E
Mackey, A
Maclean, G
Maestre-Moreno, J
Magadan, A
Magyar, T
Mahagney, A
Majid, A
Majjhoo, A
Makaritsis, K
Mandzia, J
Mangas Guijarro, M
Mangion, D
Manios, E
Mann, S
Manning, L
Manno, C
Manuel Garcia, J
Maqueda, V
Mar Castellanos, M
Mar Freijo, M
Marando, C
Marcela Lepera, S
Marcos Couto, J
Maria Bruera, G
Maria Greco, L
Maria Lorenzo, A
Maria Obmann, S
Maria Roa, A
Marini, C
Marinkovic, I
Mario Sumay, G
Mario Torres, C
Marko, M
Markova, S
Markus, H
Marsh, R
Marsili, E
Marta Esnaola, M
Marta Moreno, J
Marti-Fabregas, J
Martina Angelocola, S
Martínez Sánchez, P
Martinez-Majander, N
Martins, S
Marzelik, O
Mastrocola, S
Matamala, G
Matoltsy, A
Matosevic, B
Matsumoto, S
Maud, A
Mauri Cabdevila, G
May, Z
Mayasi, Y
Mayr, A
Mazzoli, T
Mcarthur, K
Mccullough, L
Medina Pech, CE
Medlin, F
Mehdiratta, M
Mehta, S
Mehta, D
Mehta, B
Melis, M
Melnikova, E
Mendez, B
Mendonca, T
Mengual Chirifie, JJ
Menon, N
Mensch, A
Meseguer, E
Messe, S
Metcalf, K
Meyer, N
Michas, F
Micheletti, N
Mikulik, R
Milionis, H
Miller, B
Milling, T
Minelli, C
Minhas, J
Minns, M
Mircea, D
Mishra, S
Mismas, A
Mistri, A
Mitrovic, N
Miyake, H
Modrau, B
Moey, A
Molina, C
Molina, J
Molis, A
Moller, J
Molnar, S
Moniche, F
Monosi, C
Monzani, V
Moonis, M
Morais, R
Morales, L
Morales, A
Morar-Precup, D
Moreton, F
Moro, C
Morozova, E
Morton, M
Morvan, T
Morvan, E
Motko, T
Mowla, A
Mozhejko, E
Muddegowda, G
Mudhar, O
Mueller, T
Muhl, C
Muir, KW
Mundl, H
Munoz, S
Murphy, C
Murphy, S
Murtuzova, A
Musuka, T
Mutzenbach, J
Myint, M
Mysliwy, W
Naccarato, M
Naeije, G
Nagakane, Y
Natarajan, I
Navaratnam, D
Nave, A
Nazliel, B
Nedeltchev, K
Nel, J
Nell, H
Nemeth, R
Nemeth, L
Neto, O
Ng, K
Ngeh, J
Nicolas Chialvo, L
Nieminen, T
Nikkanen, M
Nikl, J
Nikoforova, M
Nishino, S
Nishiyama, Y
Njovane, X
Nogawa, S
Nombela, F
Norrving, B
Nosek, K
Nowak, B
Nowakowska-Sledz, E
Ntaios, G
Numminen, H
Nunez, F
Obadia, M
Oberndorfer, S
Obrezan, A
Ochiai, J
Oczkowski, W
O'Donnell, MJ
Odyniec, A
Oh, K
Ohira, M
Okamoto, Y
Okpala, M
Okubo, S
Olah, L
Olavarria, V
Oleszek, J
Onat Demirci, N
Ondar, V
Ongun, G
Ooyama, K
Orosz, V
Ortiz, R
Osseby, G
Österlund-Tauriala, E
Ovesen, C
Ozcekic Demirhan, S
Ozdoba-Rot, J
Ozturk, S
Ozyurt, E
Pablo Grecco, M
Pablo Povedano, G
Paciaroni, M
Padiglioni, C
Pagola, J
Palasik, W
Panczel, G
Panos, L
Papadopoulos, G
Papadopoulou, E
Papagiannis, A
Papavasileiou, V
Papina, M
Pardo De Donlebun, JR
Parisi, V
Park, JM
Pasten, J
Patel, N
Pavlik, O
Pawelczyk, M
Peacock, WF
Pei, H
Peisker, T
Pena Sedna, LF
Penn, A
Pentek, S
Pepper, E
Pereira, L
Perera, K
Perez, Y
Perez, S
Perez Leguizamon, P
Pernicka, M
Perry, R
Persico, A
Pesant, Y
Peska, S
Peters, D
Peters, G
Pettigrew, L
Phan, T
Philippi, S
Phinney, T
Pico, F
Pidal, A
Piechowski-Jozwiak, B
Pieroni, A
Pineiro, S
Piras, V
Pizova, N
Polanco, J
Polin, M
Polyakov, A
Polychronopoulou, E
Polymeris, A
Popov, D
Poppe, A
Postorino, P
Pozzerese, C
Pradhan, M
Prats, L
Prazdnichkova, E
Prendl, B
Pretorius, M
Profice, P
Prokopenko, S
Pudov, E
Pujol Lereis, V
Punzo Bravo, G
Purroy, F
Qiu, J
Qu, X
Quenardelle, V
Quesada Garcia, H
Radrizzani, L
Radtke, A
Raffelsberger, T
Ramirez Moreno, JM
Ramos-Estebanez, C
Rani, A
Rapantova, P
Rashed, K
Rasheed Nihara, A
Rasmussen, J
Redondo Robles, L
Reif, M
Reiner, P
Rekova, P
Renu, A
Repetto, M
Reyes, P
Reyes Morales, S
Rha, JH
Ribeiro, J
Ricci, S
Richard, C
Rigual, R
Rinaldi, C
Riveira Rodriguez, C
Rizzato, B
Robinson, TG
Rocco, A
Rodrigues, M
Rodriguez, G
Rodriguez Campello, A
Rodriguez Lucci, F
Rodriguez Yanez, M
Roesler, C
Roffe, C
Roine, R
Roine, S
Roldan, A
Romana Pezzella, F
Romano, M
Roos, JS
Rosso, C
Rostrup Kruuse, C
Roth, Y
Roukens, R
Roveri, L
Rozanski, D
Rozniecki, J
Rozsa, C
Rudilosso, S
Ruiz Ares, G
Ruiz Franco, A
Rum, G
Ruuskanen, J
Rybinnik, I
Ryota, K
Saarinen, J
Saavedra, V
Sabben, C
Sabet, A
Sagris, D
Sahlas, J
Sakai, N
Salamanca, P
Salgado, P
Salig, S
Salletmayr, T
Salnikov, M
Samoshkina, O
Samson, Y
Sanak, D
Sànchez Cerón, M
Santalucia, P
Santamaria Cadavid, M
Santiago, P
Santo, G
Sanz Cuesta, B
Sargento, J
Sarraj, A
Sas, K
Sas, A
Satoshi, O
Satsoglou, S
Sattar, N
Savitz, S
Savopoulos, C
Saw, J
Sawicka, M
Sawyer, R
Scandura, T
Schillinger, N
Schindler, J
Schlachetzki, F
Schneider, I
Schuppner, R
Schurig, J
Schwarzbach, CJ
Sebejova, M
Seidel, G
Sekaran, L
Selcuk, D
Selvarajah, J
Semerano, A
Semjen, J
Semushina, D
Sen, S
Seok Park, M
Serena, J
Serhat Tokgoz, O
Serles, W
Serrano, F
Sevin, M
Seynaeve, L
Shah, S
Shamalov, N
Shang, T
Sharma, M
Sharrief, A
Shazam Hussain, M
Shchukin, I
Shen, W
Shepeleva, E
Shinsuke, I
Shmonin, A
Shoamanesh, A
Shuaib, A
Shulga, A
Sibolt, G
Sibon, I
Sicilia, I
Siebert, M
Sieczkowska, E
Sila, C
Silva, AA
Silva, D
Silva, P
Silva, Y
Silvestrini, M
Simony, Z
Simpkins, A
Singh, B
Sinha, D
Sipos, I
Skoda, O
Skowron, P
Skowronska, M
Sliwinska, B
Slonkova, J
Smolkin, A
Smyth, A
Sobolewski, P
Sobota, A
Sohn, SI
Soldatov, M
Solganov, I
Soloveva, L
Solovyeva, E
Sonntag, N
Soors, P
Sorgun, M
Soriano, C
Spence, D
Spengos, K
Sposato, L
Staaf, G
Stadler, K
Stakhovskaya, L
Stamatelopoulos, K
Steinert, S
Stetkarova, I
Stiehm, M
Stocker, R
Stoinski, J
Stoll, A
Stotts, G
Stumpp, A
Sucapane, P
Suenaga, T
Sun, X
Sundararajan, S
Sung Kim, J
Suzuki, H
Svaneborg, N
Szasz, G
Szczuchniak, W
Szczyrba, S
Szegedi, N
Szekely, A
Szewczyk, Z
Szilagyi, G
Szlufik, S
Szoboszlai, K
Szpisjak, L
Sztajzel, R
Sztriha, L
Ta Wil, SE
Taggeselle, J
Takamatsu, K
Takao, M
Taki, W
Takizawa, S
Talahma, M
Tamayo, A
Tan, J
Tanne, D
Tapanainen, A
Tapiola, T
Tarasiuk, J
Tatlisumak, T
Tayal, A
Tcvetkova, S
Teal, P
Tejada Garcia, J
Tejada Meza, H
Tenora, D
Terceno, M
Terentiou, A
Tezcan, S
Thaler, D
Thomson, A
Thouvenot, E
Tiainen, M
Timberg, I
Timsit, S
Tinchon, A
Tirschwell, D
Togay Isikay, C
Tokunaga, K
Tolino, M
Toloza, C
Tomelleri, G
Tomoyuki, K
Tomppo, LM
Tong, Z
Tong, L
Toni, D
Torres, J
Tossavainen, C
Toth, G
Tountopoulou, A
Touze, E
Tovar, M
Toyoda, K
Trillo, S
Trommer, A
Tropepi, D
Tryambake, D
Tu, H
Tuetuencue, S
Tumova, R
Tumpula, O
Turc, G
Tutaj, A
Tynkkynen, J
Uchiyama, S
Uchwat, U
Uhrinyakova, L
Ulku Acar, R
Uluduz Ugurlu, D
Urra, X
Urui, S
Usero Ruiz, M
Vaclavik, D
Vahedi, K
Valikovics, A
Valpas, J
Van Acker, P
Van Daele, W
Vanderschueren, G
Vanina Jure, L
Varela, R
Varga, Z
Varvat, J
Varvyanskaya, N
Vasco Salgado, A
Vasko, P
Vass, L
Vassilopoulou, S
Vastagh, I
Vazquez, P
Vecsei, L
Veltkamp, R
Venti, M
Verdugo, M
Verocai, V
Veronica Marroquin, M
Veronica Simonsini, C
Veverka, T
Vigl, M
Vila, A
Vilar, C
Villanueva Osorio, JA
Virta, J
Vitkova, E
Voglsperger, B
Volna, J
Von Weitzel-Mudersbach, PA
Vora, N
Voznyuk, I
Wach-Klink, A
Wacongne, A
Walters, D
Wang, Y
Wang, J
Wang, L
Wang, X
Wang, W
Wang, Y
Wang, N
Wang, D
Wang, H
Wang, X
Wang, Y
Wang, Y
Warnack, W
Wartenberg, K
Waters, R
Waters, M
Webb, T
Weber, J
Weiss, G
Weissenborn, K
Weitz, JI
Weller, B
Wen, G
Weng, G
Werner, P
Werring, D
Wester, P
Whiteley, W
Whiting, R
Wijeratne, T
Willems, C
Wilson, L
Wilson, C
Winder, T
Windt, J
Winkler, A
Winska-Tereszkiewicz, A
Wisniewska, A
Wittayer, M
Wlodek, A
Wojnarowska-Arendt, A
Wolf, M
Wolff, V
Wolter, C
Wong, A
Wook Nah, H
Worthmann, H
Wu, W
Wu, S
Wunderlich, S
Wurzinger, H
Wyse, DG
Xiao, B
Xiaopeng, W
Ximenez-Carrillo, A
Xiong, L
Xiong, Y
Xiong, W
Xu, Y
Xu, J
Xu, Z
Yalo, B
Yamada, T
Yamasaki, M
Yang, L
Yang, Y
Yang, X
Yang, Q
Yang, B
Yang, Y
Yang, J
Yasuhiro, I
Yee Lam, M
Yegappan, C
Yip, S
Ylikallio, E
Ylikotila, P
Yongwon Jin, A
Yoon, BW
Yoshida, Y
Yperzeele, L
Yuan, H
Yuasa, H
Zalewska, J
Zanferrari, C
Zapata, E
Zboznovits, D
Zelenka, I
Zhang, C
Zhang, B
Zhang, S
Zhang, M
Zhang, X
Zhang, J
Zhao, L
Zhirnova, O
Zhou, L
Zielinska-Turek, J
Zinchenko, I
Ziomek, M
Zitzmann, A
Zweifler, R
Zwiernik, J
Kasner, Scott E
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology December 2018 17(12):1053-1060
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Blood pressure variability and outcome in acute ischemic and hemorrhagic stroke: a post hoc analysis of the HeadPoST study
Autorzy :
Minhas, Jatinder S.
Wang, Xia
Lavados, Pablo M.
Moullaali, Tom J.Aff2, Aff4
Arima, Hisatomi
Billot, Laurent
Hackett, Maree L.Aff2, Aff6
Olavarria, Veronica V.
Middleton, Sandy
Pontes-Neto, Octavio
De Silva, H. Asita
Lee, Tsong-Hai
Pandian, Jeyaraj D.
Mead, Gillian E.
Watkins, Caroline
Chalmers, John
Anderson, Craig S.Aff2, Aff12, Aff13
Robinson, Thompson G.Aff1, Aff14
on behalf of the HeadPoST Investigators
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Human Hypertension. 33(5):411-418
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Global, regional, and national age-sex-specific mortality and life expectancy, 1950–2017: a systematic analysis for the Global Burden of Disease Study 2017
Autorzy :
Dicker, Daniel
Nguyen, Grant
Abate, Degu
Abate, Kalkidan Hassen
Abay, Solomon M
Abbafati, Cristiana
Abbasi, Nooshin
Abbastabar, Hedayat
Abd-Allah, Foad
Abdela, Jemal
Abdelalim, Ahmed
Abdel-Rahman, Omar
Abdi, Alireza
Abdollahpour, Ibrahim
Abdulkader, Rizwan Suliankatchi
Abdurahman, Ahmed Abdulahi
Abebe, Haftom Temesgen
Abebe, Molla
Abebe, Zegeye
Abebo, Teshome Abuka
Aboyans, Victor
Abraha, Haftom Niguse
Abrham, Aklilu Roba
Abu-Raddad, Laith Jamal
Abu-Rmeileh, Niveen ME
Accrombessi, Manfred Mario Kokou
Acharya, Pawan
Adebayo, Oladimeji M
Adedeji, Isaac Akinkunmi
Adedoyin, Rufus Adesoji
Adekanmbi, Victor
Adetokunboh, Olatunji O
Adhena, Beyene Meressa
Adhikari, Tara Ballav
Adib, Mina G
Adou, Arsène Kouablan
Adsuar, Jose C
Afarideh, Mohsen
Afshin, Ashkan
Agarwal, Gina
Aggarwal, Rakesh
Aghayan, Sargis Aghasi
Agrawal, Sutapa
Agrawal, Anurag
Ahmadi, Mehdi
Ahmadi, Alireza
Ahmadieh, Hamid
Ahmed, Mohamed Lemine Cheikh brahim
Ahmed, Sayem
Ahmed, Muktar Beshir
Aichour, Amani Nidhal
Aichour, Ibtihel
Aichour, Miloud Taki Eddine
Akanda, Ali S
Akbari, Mohammad Esmaeil
Akibu, Mohammed
Akinyemi, Rufus Olusola
Akinyemiju, Tomi
Akseer, Nadia
Alahdab, Fares
Al-Aly, Ziyad
Alam, Khurshid
Alebel, Animut
Aleman, Alicia V
Alene, Kefyalew Addis
Al-Eyadhy, Ayman
Ali, Raghib
Alijanzadeh, Mehran
Alizadeh-Navaei, Reza
Aljunid, Syed Mohamed
Alkerwi, Ala'a
Alla, François
Allebeck, Peter
Allen, Christine A
Alonso, Jordi
Al-Raddadi, Rajaa M
Alsharif, Ubai
Altirkawi, Khalid
Alvis-Guzman, Nelson
Amare, Azmeraw T
Amini, Erfan
Ammar, Walid
Amoako, Yaw Ampem
Anber, Nahla Hamed
Andrei, Catalina Liliana
Androudi, Sofia
Animut, Megbaru Debalkie
Anjomshoa, Mina
Anlay, Degefaye Zelalem
Ansari, Hossein
Ansariadi, Ansariadi
Ansha, Mustafa Geleto
Antonio, Carl Abelardo T
Appiah, Seth Christopher Yaw
Aremu, Olatunde
Areri, Habtamu Abera
Ärnlöv, Johan
Arora, Megha
Artaman, Al
Aryal, Krishna K
Asadi-Lari, Mohsen
Asayesh, Hamid
Asfaw, Ephrem Tsegay
Asgedom, Solomon Weldegebreal
Assadi, Reza
Ataro, Zerihun
Atey, Tesfay Mehari Mehari
Athari, Seyyed Shamsadin
Atique, Suleman
Atre, Sachin R
Atteraya, Madhu Sudhan
Attia, Engi F
Ausloos, Marcel
Avila-Burgos, Leticia
Avokpaho, Euripide F G A
Awasthi, Ashish
Awuah, Baffour
Ayala Quintanilla, Beatriz Paulina
Ayele, Henok Tadesse
Ayele, Yohanes
Ayer, Rakesh
Ayuk, Tambe B
Azzopardi, Peter S
Azzopardi-Muscat, Natasha
Badali, Hamid
Badawi, Alaa
Balakrishnan, Kalpana
Bali, Ayele Geleto
Banach, Maciej
Banstola, Amrit
Barac, Aleksandra
Barboza, Miguel A
Barquera, Simon
Barrero, Lope H
Basaleem, Huda
Bassat, Quique
Basu, Arindam
Basu, Sanjay
Baune, Bernhard T
Bazargan-Hejazi, Shahrzad
Bedi, Neeraj
Beghi, Ettore
Behzadifar, Masoud
Behzadifar, Meysam
Béjot, Yannick
Bekele, Bayu Begashaw
Belachew, Abate Bekele
Belay, Aregawi Gebreyesus
Belay, Ezra
Belay, Saba Abraham
Belay, Yihalem Abebe
Bell, Michelle L
Bello, Aminu K
Bennett, Derrick A
Bensenor, Isabela M
Berhane, Adugnaw
Berman, Adam E
Bernabe, Eduardo
Bernstein, Robert S
Bertolacci, Gregory J
Beuran, Mircea
Beyranvand, Tina
Bhala, Neeraj
Bhatia, Eesh
Bhatt, Samir
Bhattarai, Suraj
Bhaumik, Soumyadeeep
Bhutta, Zulfiqar A
Biadgo, Belete
Bijani, Ali
Bikbov, Boris
Bililign, Nigus
Bin Sayeed, Muhammad Shahdaat
Birlik, Sait Mentes
Birungi, Charles
Bisanzio, Donal
Biswas, Tuhin
Bjørge, Tone
Bleyer, Archie
Basara, Berrak Bora
Bose, Dipan
Bosetti, Cristina
Boufous, Soufiane
Bourne, Rupert
Brady, Oliver J
Bragazzi, Nicola Luigi
Brant, Luisa C
Brazinova, Alexandra
Breitborde, Nicholas J K
Brenner, Hermann
Britton, Gabrielle
Brugha, Traolach
Burke, Kristin E
Busse, Reinhard
Butt, Zahid A
Cahuana-Hurtado, Lucero
Callender, Charlton S K H
Campos-Nonato, Ismael R
Campuzano Rincon, Julio Cesar
Cano, Jorge
Car, Mate
Cárdenas, Rosario
Carreras, Giulia
Carrero, Juan J
Carter, Austin
Carvalho, Félix
Castañeda-Orjuela, Carlos A
Castillo Rivas, Jacqueline
Castro, Franz
Catalá-López, Ferrán
Çavlin, Alanur
Cerin, Ester
Chaiah, Yazan
Champs, Ana Paula
Chang, Hsing-Yi
Chang, Jung-Chen
Chattopadhyay, Aparajita
Chaturvedi, Pankaj
Chen, Wanqing
Chiang, Peggy Pei-Chia
Chimed-Ochir, Odgerel
Chin, Ken Lee
Chisumpa, Vesper Hichilombwe
Chitheer, Abdulaal
Choi, Jee-Young J
Christensen, Hanne
Christopher, Devasahayam J
Chung, Sheng-Chia
Cicuttini, Flavia M
Ciobanu, Liliana G
Cirillo, Massimo
Claro, Rafael M
Cohen, Aaron J
Collado-Mateo, Daniel
Constantin, Maria-Magdalena
Conti, Sara
Cooper, Cyrus
Cooper, Leslie Trumbull
Cortesi, Paolo Angelo
Cortinovis, Monica
Cousin, Ewerton
Criqui, Michael H
Cromwell, Elizabeth A
Crowe, Christopher Stephen
Crump, John A
Cucu, Alexandra
Cunningham, Matthew
Daba, Alemneh Kabeta
Dachew, Berihun Assefa
Dadi, Abel Fekadu
Dandona, Lalit
Dandona, Rakhi
Dang, Anh Kim
Dargan, Paul I
Daryani, Ahmad
Das, Siddharth K
Das Gupta, Rajat
das Neves, José
Dasa, Tamirat Tesfaye
Dash, Aditya Prasad
Weaver, Nicole Davis
Davitoiu, Dragos Virgil
Davletov, Kairat
Dayama, Anand
Courten, Barbora de
De la Hoz, Fernando Pio
De leo, Diego
De Neve, Jan-Walter
Degefa, Meaza Girma
Degenhardt, Louisa
Degfie, Tizta T
Deiparine, Selina
Dellavalle, Robert P
Demoz, Gebre Teklemariam
Demtsu, Balem Betsu
Denova-Gutiérrez, Edgar
Deribe, Kebede
Dervenis, Nikolaos
Des Jarlais, Don C
Dessie, Getenet Ayalew
Dey, Subhojit
Dharmaratne, Samath Dhamminda
Dhimal, Meghnath
Ding, Eric L
Djalalinia, Shirin
Doku, David Teye
Dolan, Kate A
Donnelly, Christl A
Dorsey, E Ray
Douwes-Schultz, Dirk
Doyle, Kerrie E
Drake, Thomas M
Driscoll, Tim Robert
Dubey, Manisha
Dubljanin, Eleonora
Duken, Eyasu Ejeta
Duncan, Bruce B
Duraes, Andre R
Ebrahimi, Hedyeh
Ebrahimpour, Soheil
Edessa, Dumessa
Edvardsson, David
Eggen, Anne Elise
El Bcheraoui, Charbel
El Sayed Zaki, Maysaa
Elfaramawi, Mohammed
El-Khatib, Ziad
Ellingsen, Christian Lycke
Elyazar, Iqbal R F
Enayati, Ahmadali
Endries, Aman Yesuf Yesuf
Er, Benjamin
Ermakov, Sergey Petrovich
Eshrati, Babak
Eskandarieh, Sharareh
Esmaeili, Reza
Esteghamati, Alireza
Esteghamati, Sadaf
Fakhar, Mahdi
Fakhim, Hamed
Farag, Tamer
Faramarzi, Mahbobeh
Fareed, Mohammad
Farhadi, Farzaneh
Farid, Talha A
Farinha, Carla Sofia e Sá
Farioli, Andrea
Faro, Andre
Farvid, Maryam S
Farzadfar, Farshad
Farzaei, Mohammad Hosein
Fazeli, Mir Sohail
Feigin, Valery L
Feigl, Andrea B
Feizy, Fariba
Fentahun, Netsanet
Fereshtehnejad, Seyed-Mohammad
Fernandes, Eduarda
Fernandes, Joao C
Feyissa, Garumma Tolu
Fijabi, Daniel Obadare
Filip, Irina
Finegold, Samuel
Fischer, Florian
Flor, Luisa Sorio
Foigt, Nataliya A
Ford, John A
Foreman, Kyle J
Fornari, Carla
Frank, Tahvi D
Franklin, Richard Charles
Fukumoto, Takeshi
Fuller, John E
Fullman, Nancy
Fürst, Thomas
Furtado, João M
Futran, Neal D
Galan, Adriana
Gallus, Silvano
Gambashidze, Ketevan
Gamkrelidze, Amiran
Gankpe, Fortune Gbetoho
Garcia-Basteiro, Alberto L
Garcia-Gordillo, Miguel A
Gebre, Teshome
Gebre, Abadi Kahsu
Gebregergs, Gebremedhin Berhe
Gebrehiwot, Tsegaye Tewelde
Gebremedhin, Amanuel Tesfay
Gelano, Tilayie Feto
Gelaw, Yalemzewod Assefa
Geleijnse, Johanna M
Genova-Maleras, Ricard
Gessner, Bradford D
Getachew, Sefonias
Gething, Peter W
Gezae, Kebede Embaye
Ghadami, Mohammad Rasoul
Ghadimi, Reza
Ghasemi Falavarjani, Khalil
Ghasemi-Kasman, Maryam
Ghiasvand, Hesam
Ghimire, Mamata
Ghoshal, Aloke Gopal
Gill, Paramjit Singh
Gill, Tiffany K
Gillum, Richard F
Giussani, Giorgia
Goenka, Shifalika
Goli, Srinivas
Gomez, Ricardo Santiago
Gomez-Cabrera, Mari Carmen
Gómez-Dantés, Hector
Gona, Philimon N
Goodridge, Amador
Gopalani, Sameer Vali
Goto, Atsushi
Goulart, Alessandra C
Goulart, Bárbara Niegia Garcia
Grada, Ayman
Grosso, Giuseppe
Gugnani, Harish Chander
Guimaraes, Andre Luiz Sena
Guo, Yuming
Gupta, Prakash C
Gupta, Rahul
Gupta, Rajeev
Gupta, Tanush
Gyawali, Bishal
Haagsma, Juanita A
Hachinski, Vladimir
Hafezi-Nejad, Nima
Hagos, Tekleberhan B
Hailegiyorgis, Tewodros Tesfa
Hailu, Gessessew Bugssa
Haj-Mirzaian, Arya
Haj-Mirzaian, Arvin
Hamadeh, Randah R
Hamidi, Samer
Handal, Alexis J
Hankey, Graeme J
Harb, Hilda L
Harikrishnan, Sivadasanpillai
Haririan, Hamidreza
Haro, Josep Maria
Hasan, Mehedi
Hassankhani, Hadi
Hassen, Hamid Yimam
Havmoeller, Rasmus
Hay, Roderick J
Hay, Simon I
He, Yihua
Hedayatizadeh-Omran, Akbar
Hegazy, Mohamed I
Heibati, Behzad
Heidari, Mohsen
Hendrie, Delia
Henok, Andualem
Henry, Nathaniel J
Heredia-Pi, Ileana
Herteliu, Claudiu
Heydarpour, Fatemeh
Heydarpour, Pouria
Heydarpour, Sousan
Hibstu, Desalegn Tsegaw
Hoek, Hans W
Hole, Michael K
Homaie Rad, Enayatollah
Hoogar, Praveen
Horino, Masako
Hosgood, H Dean
Hosseini, Seyed Mostafa
Hosseinzadeh, Mehdi
Hostiuc, Sorin
Hostiuc, Mihaela
Hotez, Peter J
Hoy, Damian G
Hsairi, Mohamed
Htet, Aung Soe
Hu, Guoqing
Huang, John J
Husseini, Abdullatif
Hussen, Mohammedaman Mama
Hutfless, Susan
Iburg, Kim Moesgaard
Igumbor, Ehimario U
Ikeda, Chad Thomas
Ilesanmi, Olayinka Stephen
Iqbal, Usman
Irvani, Seyed Sina Naghibi
Isehunwa, Oluwaseyi Oluwakemi
Islam, Sheikh Mohammed Shariful
Islami, Farhad
Jahangiry, Leila
Jahanmehr, Nader
Jain, Rajesh
Jain, Sudhir Kumar
Jakovljevic, Mihajlo
James, Spencer L
Javanbakht, Mehdi
Jayaraman, Sudha
Jayatilleke, Achala Upendra
Jee, Sun Ha
Jeemon, Panniyammakal
Jha, Ravi Prakash
Jha, Vivekanand
Ji, John S
Johnson, Sarah Charlotte
Jonas, Jost B
Joshi, Ankur
Jozwiak, Jacek Jerzy
Jungari, Suresh Banayya
Jürisson, Mikk
K, Madhanraj
Kabir, Zubair
Kadel, Rajendra
Kahsay, Amaha
Kahssay, Molla
Kalani, Rizwan
Kapil, Umesh
Karami, Manoochehr
Karami Matin, Behzad
Karch, André
Karema, Corine
Karimi, Narges
Karimi, Seyed M
Karimi-Sari, Hamidreza
Kasaeian, Amir
Kassa, Getachew Mullu
Kassa, Tesfaye Dessale
Kassa, Zemenu Yohannes
Kassebaum, Nicholas J
Katibeh, Marzieh
Katikireddi, Srinivasa Vittal
Kaul, Anil
Kawakami, Norito
Kazemeini, Hossein
Kazemi, Zhila
Karyani, Ali Kazemi
K C, Prakash
Kebede, Seifu
Keiyoro, Peter Njenga
Kemp, Grant Rodgers
Kengne, Andre Pascal
Keren, Andre
Kereselidze, Maia
Khader, Yousef Saleh
Khafaie, Morteza Abdullatif
Khajavi, Alireza
Khalid, Nauman
Khalil, Ibrahim A
Khan, Ejaz Ahmad
Khan, Gulfaraz
Khan, Muhammad Shahzeb
Khan, Muhammad Ali
Khang, Young-Ho
Khanna, Tripti
Khater, Mona M
Khatony, Alireza
Khazaie, Habibolah
Khoja, Abdullah T
Khosravi, Ardeshir
Khosravi, Mohammad Hossein
Khubchandani, Jagdish
Kiadaliri, Aliasghar A
Kibret, Getiye D Dejenu
Kim, Cho-il
Kim, Daniel
Kim, Jun Y
Kim, Young-Eun
Kimokoti, Ruth W
Kinfu, Yohannes
Kinra, Sanjay
Kisa, Adnan
Kissimova-Skarbek, Katarzyna
Kissoon, Niranjan
Kivimäki, Mika
Kleber, Marcus E
Knibbs, Luke D
Knudsen, Ann Kristin Skrindo
Kochhar, Sonali
Kokubo, Yoshihiro
Kolola, Tufa
Kopec, Jacek A
Kosek, Margaret N
Kosen, Soewarta
Koul, Parvaiz A
Koyanagi, Ai
Kravchenko, Michael A
Krishan, Kewal
Krishnaswami, Sanjay
Kuate Defo, Barthelemy
Kucuk Bicer, Burcu
Kudom, Andreas A
Kuipers, Ernst J
Kulikoff, Xie Rachel
Kumar, G Anil
Kumar, Manasi
Kumar, Pushpendra
Kumsa, Fekede Asefa
Kutz, Michael J
Lad, Sheetal D
Lafranconi, Alessandra
Lal, Dharmesh Kumar
Lalloo, Ratilal
Lam, Hilton
Lami, Faris Hasan
Lan, Qing
Langan, Sinéad M
Lansingh, Van C
Lansky, Sonia
Larson, Heidi Jane
Laryea, Dennis Odai
Lassi, Zohra S
Latifi, Arman
Lavados, Pablo M
Laxmaiah, Avula
Lazarus, Jeffrey V
Lebedev, Georgy
Lee, Paul H
Leigh, James
Leshargie, Cheru Tesema
Leta, Samson
Levi, Miriam
Li, Shanshan
Li, Yichong
Li, Xiaohong
Liang, Juan
Liang, Xiaofeng
Liben, Misgan Legesse
Lim, Lee-Ling
Lim, Stephen S
Limenih, Miteku Andualem
Linn, Shai
Liu, Shiwei
Liu, Yang
Lodha, Rakesh
Logroscino, Giancarlo
Lonsdale, Chris
Lorch, Scott A
Lorkowski, Stefan
Lotufo, Paulo A
Lozano, Rafael
Lucas, Tim C D
Lunevicius, Raimundas
Lyons, Ronan A
Ma, Stefan
Mabika, Crispin
Macarayan, Erlyn Rachelle King
Mackay, Mark T
Maddison, Emilie R
Maddison, Ralph
Madotto, Fabiana
Magdy Abd El Razek, Hassan
Magdy Abd El Razek, Muhammed
Maghavani, Dhaval P
Majdan, Marek
Majdzadeh, Reza
Majeed, Azeem
Malekzadeh, Reza
Malik, Manzoor Ahmad
Malta, Deborah Carvalho
Mamun, Abdullah A
Manamo, Wondimu Ayele
Manda, Ana-Laura
Mansournia, Mohammad Ali
Mantovani, Lorenzo Giovanni
Mapoma, Chabila Christopher
Marami, Dadi
Maravilla, Joemer C
Marcenes, Wagner
Marina, Shakhnazarova
Martinez-Raga, Jose
Martins, Sheila C O
Martins-Melo, Francisco Rogerlândio
März, Winfried
Marzan, Melvin B
Mashamba-Thompson, Tivani Phosa
Masiye, Felix
Massenburg, Benjamin Ballard
Maulik, Pallab K
Mazidi, Mohsen
McGrath, John J
McKee, Martin
Mehata, Suresh
Mehendale, Sanjay Madhav
Mehndiratta, Man Mohan
Mehrotra, Ravi
Mehta, Kala M
Mehta, Varshil
Mekonen, Tesfa
Mekonnen, Tefera Chane
Meles, Hagazi Gebre
Meles, Kidanu Gebremariam
Melese, Addisu
Melku, Mulugeta
Memiah, Peter T N
Memish, Ziad A
Mendoza, Walter
Mengistu, Desalegn Tadese
Mengistu, Getnet
Mensah, George A
Mereta, Seid Tiku
Meretoja, Atte
Meretoja, Tuomo J
Mestrovic, Tomislav
Mezgebe, Haftay Berhane
Miangotar, Yode
Miazgowski, Bartosz
Miazgowski, Tomasz
Miller, Ted R
Mini, G K
Mirica, Andreea
Mirrakhimov, Erkin M
Misganaw, Awoke Temesgen
Moazen, Babak
Moges, Nurilign Abebe
Mohammad, Karzan Abdulmuhsin
Mohammadi, Moslem
Mohammadifard, Noushin
Mohammadi-Khanaposhtani, Maryam
Mohammadnia-Afrouzi, Mousa
Mohammed, Shafiu
Mohammed, Mohammed A
Mohan, Viswanathan
Mokdad, Ali H
Molokhia, Mariam
Monasta, Lorenzo
Moradi, Ghobad
Moradi, Mahmoudreza
Moradi-Lakeh, Maziar
Moradinazar, Mehdi
Moraga, Paula
Morawska, Lidia
Moreno Velásquez, Ilais
Morgado-da-Costa, Joana
Morrison, Shane Douglas
Mosapour, Abbas
Moschos, Marilita M
Mousavi, Seyyed Meysam
Muche, Achenef Asmamaw
Muchie, Kindie Fentahun
Mueller, Ulrich Otto
Mukhopadhyay, Satinath
Mullany, Erin C
Muller, Kate
Murhekar, Manoj
Murphy, Tasha B
Murthy, G V S
Murthy, Srinivas
Musa, Jonah
Musa, Kamarul Imran
Mustafa, Ghulam
Muthupandian, Saravanan
Nachega, Jean B
Nagel, Gabriele
Naghavi, Mohsen
Naheed, Aliya
Nahvijou, Azin
Naik, Gurudatta
Nair, Sanjeev
Najafi, Farid
Nangia, Vinay
Nansseu, Jobert Richie
Nascimento, Bruno Ramos
Nawaz, Haseeb
Ncama, Busisiwe P
Neamati, Nahid
Negoi, Ionut
Negoi, Ruxandra Irina
Neupane, Subas
Newton, Charles Richard James
Ngalesoni, Frida N
Ngunjiri, Josephine W
Nguyen, Ha Thu
Nguyen, Huong Thanh
Nguyen, Long Hoang
Nguyen, Michele
Nguyen, Trang Huyen
Ningrum, Dina Nur Anggraini
Nirayo, Yirga Legesse
Nisar, Muhammad Imran
Nixon, Molly R
Nolutshungu, Nomonde
Nomura, Shuhei
Norheim, Ole F
Noroozi, Mehdi
Norrving, Bo
Noubiap, Jean Jacques
Nouri, Hamid Reza
Nourollahpour Shiadeh, Malihe
Nowroozi, Mohammad Reza
Nsoesie, Elaine O
Nyasulu, Peter S
Ofori-Asenso, Richard
Ogah, Okechukwu Samuel
Ogbo, Felix Akpojene
Oh, In-Hwan
Okoro, Anselm
Oladimeji, Olanrewaju
Olagunju, Andrew T
Olagunju, Tinuke O
Olivares, Pedro R
Olusanya, Bolajoko Olubukunola
Olusanya, Jacob Olusegun
Ong, Sok King
Opio, John Nelson
Oren, Eyal
Ortiz, Justin R
Ortiz, Alberto
Ota, Erika
Otstavnov, Stanislav S
Øverland, Simon
Owolabi, Mayowa Ojo
Oyekale, Abayomi Samuel
P A, Mahesh
Pacella, Rosana
Pakhale, Smita
Pakhare, Abhijit P
Pana, Adrian
Panda, Basant Kumar
Panda-Jonas, Songhomitra
Pandey, Achyut Raj
Pandian, Jeyaraj Durai
Parisi, Andrea
Park, Eun-Kee
Parry, Charles D H
Parsian, Hadi
Patel, Shanti
Patle, Ajay
Patten, Scott B
Patton, George C
Paudel, Deepak
Pearce, Neil
Peprah, Emmanuel K
Pereira, Alexandre
Pereira, David M
Perez, Krystle M
Perico, Norberto
Pervaiz, Aslam
Pesudovs, Konrad
Petri, William A
Petzold, Max
Phillips, Michael R
Pigott, David M
Pillay, Julian David
Pirsaheb, Meghdad
Pishgar, Farhad
Plass, Dietrich
Polinder, Suzanne
Pond, Constance Dimity
Popova, Svetlana
Postma, Maarten J
Pourmalek, Farshad
Pourshams, Akram
Poustchi, Hossein
Prabhakaran, Dorairaj
Prakash, V
Prakash, Swayam
Prasad, Narayan
Qorbani, Mostafa
Quistberg, D Alex
Radfar, Amir
Rafay, Anwar
Rafiei, Alireza
Rahim, Fakher
Rahimi, Kazem
Rahimi-Movaghar, Afarin
Rahimi-Movaghar, Vafa
Rahman, Mahfuzar
Rahman, Mohammad Hifz Ur
Rahman, Muhammad Aziz
Rahman, Sajjad ur
Rai, Rajesh Kumar
Rajati, Fatemeh
Rajsic, Sasa
Raju, Sree Bhushan
Ram, Usha
Ranabhat, Chhabi Lal
Ranjan, Prabhat
Ranta, Anna
Rasella, Davide
Rawaf, David Laith
Rawaf, Salman
Ray, Sarah E
Razo-García, Christian
Rego, Maria Albertina Santiago
Rehm, Jürgen
Reiner, Robert C
Reinig, Nickolas
Reis, Cesar
Remuzzi, Giuseppe
Renzaho, Andre M N
Resnikoff, Serge
Rezaei, Satar
Rezaeian, Shahab
Rezai, Mohammad Sadegh
Riahi, Seyed Mohammad
Ribeiro, Antonio Luiz P
Riojas, Horacio
Rios-Blancas, Maria Jesus
Roba, Kedir Teji
Robinson, Stephen R
Roever, Leonardo
Ronfani, Luca
Roshandel, Gholamreza
Roshchin, Denis O
Rostami, Ali
Rothenbacher, Dietrich
Rubagotti, Enrico
Ruhago, George Mugambage
Saadat, Soheil
Sabde, Yogesh Damodar
Sachdev, Perminder S
Saddik, Basema
Sadeghi, Ehsan
Moghaddam, Sahar Saeedi
Safari, Hosein
Safari, Yahya
Safari-Faramani, Roya
Safdarian, Mahdi
Safi, Sare
Safiri, Saeid
Sagar, Rajesh
Sahebkar, Amirhossein
Sahraian, Mohammad Ali
Sajadi, Haniye Sadat
Salahshoor, Mohammad Reza
Salam, Nasir
Salama, Joseph S
Salamati, Payman
Saldanha, Raphael de Freitas
Salimi, Yahya
Salimzadeh, Hamideh
Salz, Inbal
Sambala, Evanson Zondani
Samy, Abdallah M
Sanabria, Juan
Sanchez-Niño, Maria Dolores
Santos, Itamar S
Santos, João Vasco
Santric Milicevic, Milena M
Sao Jose, Bruno Piassi
Sardana, Mayank
Sarker, Abdur Razzaque
Sarrafzadegan, Nizal
Sartorius, Benn
Sarvi, Shahabeddin
Sathian, Brijesh
Satpathy, Maheswar
Savic, Miloje
Sawant, Arundhati R
Sawhney, Monika
Saxena, Sonia
Sayyah, Mehdi
Scaria, Vinod
Schaeffner, Elke
Schelonka, Kathryn
Schmidt, Maria Inês
Schneider, Ione J C
Schöttker, Ben
Schutte, Aletta Elisabeth
Schwebel, David C
Schwendicke, Falk
Scott, James G
Sekerija, Mario
Sepanlou, Sadaf G
Serván-Mori, Edson
Shabaninejad, Hosein
Shackelford, Katya Anne
Shafieesabet, Azadeh
Shaheen, Amira A
Shaikh, Masood Ali
Shakir, Raad A
Shams-Beyranvand, Mehran
Shamsi, MohammadBagher
Shamsizadeh, Morteza
Sharafi, Heidar
Sharafi, Kiomars
Sharif, Mehdi
Sharif-Alhoseini, Mahdi
Sharma, Meenakshi
Sharma, Jayendra
Sharma, Rajesh
She, Jun
Sheikh, Aziz
Sheth, Kevin N
Shi, Peilin
Shibuya, Kenji
Shifa, Girma Temam
Shiferaw, Mekonnen Sisay
Shigematsu, Mika
Shiri, Rahman
Shirkoohi, Reza
Shiue, Ivy
Shokraneh, Farhad
Shrime, Mark G
Shukla, Sharvari Rahul
Si, Si
Siabani, Soraya
Siddiqi, Tariq J
Sigfusdottir, Inga Dora
Sigurvinsdottir, Rannveig
Silpakit, Naris
Silva, Diego Augusto Santos
Silva, João Pedro
Silveira, Dayane Gabriele Alves
Singam, Narayana Sarma Venkata
Singh, Jasvinder A
Singh, Virendra
Sinha, Anju Pradhan
Sinha, Dhirendra Narain
Sitas, Freddy
Skirbekk, Vegard
Sliwa, Karen
Soares Filho, Adauto Martins
Sobaih, Badr Hasan
Sobhani, Soheila
Soofi, Moslem
Soriano, Joan B
Soyiri, Ireneous N
Sposato, Luciano A
Sreeramareddy, Chandrashekhar T
Srinivasan, Vinay
Srivastava, Rakesh Kumar
Starodubov, Vladimir I
Stathopoulou, Vasiliki
Steel, Nicholas
Stein, Dan J
Steiner, Caitlyn
Stewart, Leo G
Stokes, Mark A
Sudaryanto, Agus
Sufiyan, Mu'awiyyah Babale
Sulo, Gerhard
Sunguya, Bruno F
Sur, Patrick John
Sutradhar, Ipsita
Sykes, Bryan L
Sylaja, P N
Sylte, Dillon O
Szoeke, Cassandra E I
Tabarés-Seisdedos, Rafael
Tabuchi, Takahiro
Tadakamadla, Santosh Kumar
Takahashi, Ken
Tandon, Nikhil
Tassew, Aberash Abay
Tassew, Segen Gebremeskel
Tavakkoli, Mohammad
Taveira, Nuno
Tawye, Nega Yimer
Tehrani-Banihashemi, Arash
Tekalign, Tigist Gashaw
Tekle, Merhawi Gebremedhin
Temesgen, Habtamu
Temsah, Mohamad-Hani
Temsah, Omar
Terkawi, Abdullah Sulieman
Teshale, Manaye Yihune
Tessema, Belay
Teweldemedhin, Mebrahtu
Thakur, Jarnail Singh
Thankappan, Kavumpurathu Raman
Thirunavukkarasu, Sathish
Thomas, Laura Anne
Thomas, Nihal
Thrift, Amanda G
Tilahun, Binyam
To, Quyen G
Tobe-Gai, Ruoyan
Tonelli, Marcello
Topor-Madry, Roman
Topouzis, Fotis
Torre, Anna E
Tortajada-Girbés, Miguel
Tovani-Palone, Marcos Roberto
Towbin, Jeffrey A
Tran, Bach Xuan
Tran, Khanh Bao
Tripathi, Suryakant
Tripathy, Srikanth Prasad
Truelsen, Thomas Clement
Truong, Nu Thi
Tsadik, Afewerki Gebremeskel
Tsilimparis, Nikolaos
Tudor Car, Lorainne
Tuzcu, E Murat
Tyrovolas, Stefanos
Ukwaja, Kingsley Nnanna
Ullah, Irfan
Usman, Muhammad Shariq
Uthman, Olalekan A
Uzun, Selen Begüm
Vaduganathan, Muthiah
Vaezi, Afsane
Vaidya, Gaurang
Valdez, Pascual R
Varavikova, Elena
Varughese, Santosh
Vasankari, Tommi Juhani
Vasconcelos, Ana Maria Nogales
Venketasubramanian, Narayanaswamy
Vidavalur, Ramesh
Villafaina, Santos
Violante, Francesco S
Vladimirov, Sergey Konstantinovitch
Vlassov, Vasily
Vollset, Stein Emil
Vos, Theo
Vosoughi, Kia
Vujcic, Isidora S
Wagner, Gregory R
Wagnew, Fasil Wagnew Shiferaw
Waheed, Yasir
Wang, Yanping
Wang, Yuan-Pang
Wassie, Molla Mesele
Weiderpass, Elisabete
Weintraub, Robert G
Weiss, Daniel J
Weiss, Jordan
Weldegebreal, Fitsum
Weldegwergs, Kidu Gidey
Werdecker, Andrea
Westerman, Ronny
Whiteford, Harvey A
Widecka, Justyna
Widecka, Katarzyna
Wijeratne, Tissa
Winkler, Andrea Sylvia
Wiysonge, Charles Shey
Wolfe, Charles D A
Wondemagegn, Sintayehu Ambachew
Wu, Shouling
Wyper, Grant M A
Xu, Gelin
Yadav, Rajaram
Yakob, Bereket
Yamada, Tomohide
Yan, Lijing L
Yano, Yuichiro
Yaseri, Mehdi
Yasin, Yasin Jemal
Ye, Pengpeng
Yearwood, Jamal A
Yentür, Gökalp Kadri
Yeshaneh, Alex
Yimer, Ebrahim M
Yip, Paul
Yisma, Engida
Yonemoto, Naohiro
Yoon, Seok-Jun
York, Hunter W
Yotebieng, Marcel
Younis, Mustafa Z
Yousefifard, Mahmoud
Yu, Chuanhua
Zachariah, Geevar
Zadnik, Vesna
Zafar, Shamsa
Zaidi, Zoubida
Zaman, Sojib Bin
Zamani, Mohammad
Zare, Zohreh
Zeeb, Hajo
Zeleke, Mulugeta Molla
Zenebe, Zerihun Menlkalew
Zerfu, Taddese Alemu
Zhang, Kai
Zhang, Xueying
Zhou, Maigeng
Zhu, Jun
Zodpey, Sanjay
Zucker, Inbar
Zuhlke, Liesl Joanna J
Lopez, Alan D
Gakidou, Emmanuela
Murray, Christopher J L
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 10-16 November 2018 392(10159):1684-1735
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Combined Treatments of High Hydrostatic Pressure and CO2 in Coho Salmon (Oncorhynchus kisutch): Effects on Enzyme Inactivation, Physicochemical Properties, and Microbial Shelf Life
Autorzy :
Mario Perez-Won
Roberto Lemus-Mondaca
Carolina Herrera-Lavados
Juan E. Reyes
Teresa Roco
Anais Palma-Acevedo
Gipsy Tabilo-Munizaga
Santiago P. Aubourg
Pokaż więcej
Temat :
coho salmon
hhp + co2
endogenous enzymes
lipid oxidation
refrigeration
shelf life
Chemical technology
TP1-1185
Źródło :
Foods, Vol 9, Iss 3, p 273 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.mdpi.com/2304-8158/9/3/273; https://doaj.org/toc/2304-8158
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/a664872ae29f465c984f18f63b05c663
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Estimated GFR and the Effect of Intensive Blood Pressure Lowering After Acute Intracerebral Hemorrhage
Autorzy :
Anderson, C.S.
Chalmers, J.
Arima, H.
Davis, S.
Heeley, E.
Huang, Y.
Lavados, P.
Neal, B.
Parsons, M.W.
Lindley, R.
Morgenstern, L.
Robinson, T.
Stapf, C.
Tzourio, C.
Wang, J.G.
Huang, Y.
Chen, S.
Chen, X.Y.
Cui, L.
Liu, Z.
Lu, C.
Wang, J.
Wu, S.
Xu, E.
Yang, Q.
Zhang, C.
Zhang, J.
Beer, R.
Schmutzhard, E.
Redondo, P.
Kaste, M.
Soinne, L.
Tatlisumak, T.
Stapf, C.
Wartenberg, K.
Ricci, S.
Klijn, K.
Azevedo, E.
Chamorro, A.
Arnold, M.
Fischer, U.
Kaul, S.
Pandian, J.
Boyini, H.
Singh, S.
Rabinstein, A.A.
Estol, C.
Silva, G.
Lavados, P.
Olavarria, V.V.
Robinson, T.G.
Simes, R.J.
Bousser, M.-G.
Hankey, G.
Jamrozik, K.
Johnston, S.C.
Li, S.
Heeley, E.
Anderson, C.S.
Bailey, K.
Chalmers, J.
Cheung, T.
Delcourt, C.
Chintapatla, S.
Ducasse, E.
Erho, T.
Hata, J.
Holder, B.
Knight, E.
Lindley, R.
Leroux, M.
Sassé, T.
Odgers, E.
Walsh, R.
Wolfowicz, Z.
Anderson, C.S.
Chen, G.
Delcourt, C.
Fuentes, S.
Lindley, R.
Peng, B.
Schneble, H.-M.
Wang, M.-X.
Arima, H.
Billot, L.
Heritier, S.
Li, Q.
Woodward, M.
Delcourt, C.
Abimbola, S.
Anderson, S.
Chan, E.
Cheng, G.
Chmielnik, P.
Hata, J.
Leighton, S.
Liu, J.-Y.
Rasmussen, B.
Saxena, A.
Tripathy, S.
Armenis, M.
Baig, M.A.
Naidu, B.
Starzec, G.
Steley, S.
Anderson, C.S.
Heeley, E.
Leroux, M.
Delcourt, C.
Sassé, T.
Knight, E.
Bailey, K.
Cheung, T.
Odgers, E.
Ducasse, E.
Holder, B.
Wolfowicz, Z.
Walsh, R.
Chintapatla, S.
Erho, T.
Estol, C.
Moles, A.
Ruiz, A.
Zimmermann, M.
Marinho, J.
Alves, S.
Angelim, R.
Araujo, J.
Kawakami, L.
Lavados, P.
Olavarria, V.V.
Bustos, C.
Gonzalez, F.
Munoz Venturelli, P.
Huang, Y.
Chen, X.
Huang, Y.
Jia, R.
Li, N.
Qu, S.
Shu, Y.
Song, A.
Sun, J.
Xiao, J.
Zhao, Y.
Wang, J.G.
Huang, Q.
Stapf, C.
Vicaut, E.
Chamam, A.
Viaud, M.-C.
Dert, C.
Fiedler, U.
Jovis, V.
Kabla, S.
Marchand, S.
Pena, A.
Rochaud, V.
Mallikarjuna, K.
Boyini, H.
Hasan, N.
Berge, E.
Sandset, E.C.
Forårsveen, A.S.
Robinson, T.
Richardson, D.
Kumar, T.
Lewin, S.
Poulter, N.
Field, J.
Anjum, A.
Wilson, A.
Perelmuter, H.
Agarie, A.M.
Barboza, A.G.
Recchia, L.A.
Miranda, I.F.
Rauek, S.G.
Duplessis, R.J.
Dewey, H.
Walker, L.
Petrolo, S.
Bladin, C.
Sturm, J.
Crimmins, D.
Griffiths, D.
Schutz, A.
Zenteno, V.
Parsons, M.W.
Miteff, F.
Spratt, N.
Kerr, E.
Levi, C.R.
Phan, T.G.
Ma, H.
Sanders, L.
Moran, C.
Wong, K.
Read, S.
Henderson, R.
Wong, A.
Hull, R.
Skinner, G.
Davis, S.
Hand, P.
Yan, B.
Tu, H.
Campbell, B.
Anderson, C.S.
Delcourt, C.
Blacker, D.J.
Wijeratne, T.
Pathirage, M.
Jasinararchchi, M.
Matkovic, Z.
Celestino, S.
Gruber, F.
Vosko, M.R.
Diabl, E.
Rathmaier, S.
Beer, R.
Schmutzhard, E.
Pfausler, B.
Helbok, R.
Fazekas, F.
Fischer, R.
Poltrum, B.
Zechner, B.
Trummer, U.
Rutgers, M.P.
Peeters, A.
Dusart, A.
Duray, M.-C.
Parmentier, C.
Ferrao-Santos, S.
Brouns, R.
De Raedt, S.
De Smedt, A.
VanHooff, R.-J.
De Keyser, J.
Martins, S.C.O.
de Almeida, A.G.
Broudani, R.
Titton, N.F.
de Freitas, G.R.
Cardoso, F.M.
Giesel, L.M.
Lima, Jr N.A.
Ferraz de Almeida, A.C.
Gomes, R.B.
Borges dos Santos, T.S.
Veloso Soares, E.M.
Neto, O.L.A.
Silva, G.S.
Gomes, D.L.
de Carvalho, F.A.
Miranda, M.
Marques, A.
Zétola, V.F.
de Matia, G.
Lange, M.C.
Montes, J.
Reccius, A.
Munoz Venturelli, P.
Olavarria, V.V.
Soto, A.
Rivas, R.
Klapp, C.
Illanes, S.
Aguilera, C.
Castro, A.
Figueroa, C.
Benavides, J.
Salamanca, P.
Concha, M.C.
Pajarito, J.
Araya, P.
Guerra, F.
Li, Y.
Liu, G.
Wang, B.
Zhang, J.
Chong, Y.
He, M.
Wang, L.
Liu, J.
Zhang, X.
Lai, C.
Jiang, H.
Yang, Q.
Cui, S.
Tao, Q.
Zhang, Y.
Yao, S.
Xu, M.
Zhang, Y.
Liu, Z.
Xiao, H.
Hu, J.
Tang, J.
Sun, J.
Ji, H.
Jiang, M.
Yu, F.
Zhang, Y.
Yang, X.
Guo, X.
Wang, Y.
Wu, L.
Liu, Z.
Gao, Y.
Sun, D.
Huang, X.
Wang, Y.
Liu, L.
Li, Y.
Li, P.
Jiang, Y.
Li, H.
Lu, H.
Zhou, J.
Yuan, C.
Qi, X.
Qiu, F.
Qian, H.
Wang, W.
Liu, J.
Huang, Y.
Sun, W.
Li, F.
Liu, R.
Peng, Q.
Ren, Z.
Fan, C.
Zhang, Y.
Wang, H.
Wang, T.
Shi, F.
Duan, C.
Chen, S.
Wang, J.
Chen, Z.
Tan, X.
Zhao, Z.
Gao, Y.
Chen, J.
Han, T.
Wu, S.
Zhang, L.
Wang, L.
Hu, Q.
Hou, Q.
Zhao, X.
Wang, L.
Zeng, G.
Ma, L.
Wang, F.
Chen, S.
Zeng, L.
Guo, Z.
Fu, Y.
Song, Y.
Tai, L.
Liu, X.
Su, X.
Yang, Y.
Dong, R.
Xu, Y.
Tian, S.
Cheng, S.
Su, L.
Xie, X.
Xu, T.
Geng, D.
Yan, X.
Fan, H.
Zhao, N.
Wang, S.
Yang, J.
Zhang, J.
Yan, M.
Li, L.
Li, Z.
Xu, X.
Wang, F.
Wu, L.
Guo, X.
Lian, Y.
Sun, H.
Liu, D.
Wang, N.
Tang, Q.
Han, Z.
Feng, L.
Cui, Y.
Tian, J.
Chang, H.
Sun, X.
Wang, J.
Liu, C.
Wen, Z.
Xu, E.
Lin, Q.
Zhang, X.
Sun, L.
Hu, B.
Zou, M.
Bao, Q.
Lin, X.
Zhao, L.
Tian, X.
Wang, H.
Wang, X.
Li, X.
Hao, L.
Duan, Y.
Wang, R.
Wei, Z.
Liu, J.
Ren, S.
Ren, H.
Wang, Y.
Dong, Y.
Cheng, Y.
Zou, M.
Liu, W.
Han, J.
Zhang, C.
Zhang, Z.
Zhu, J.
Wang, Y.
Li, Q.
Qian, J.
Sun, Y.
Liu, K.
Long, F.
Peng, X.
Zhang, Q.
Yuan, Z.
Wang, C.
Huang, M.
Zhang, J.
Wang, F.
He, P.
You, Y.
Wang, X.
Yang, Q.
Wang, H.
Xia, J.
Zhou, L.
Hou, Y.
Wang, Y.
Liu, L.
Qi, Y.
Mei, L.
Lu, R.
Chen, G.
Liu, L.
Ping, L.
Liu, W.
Zhou, S.
Wang, J.
Wang, L.
Li, H.
Zhang, S.
Wang, L.
Zou, R.
Guo, J.
Li, M.
Wei, W.
Soinne, L.
Curtze, S.
Saarela, M.
Strbian, D.
Scheperjans, F.
De Broucker, T.
Henry, C.
Cumurciuc, R.
Ibos-Augé, N.
Zéghoudi, A.-C.
Pico, F.
Dereeper, O.
Simian, M.-C.
Boisselier, C.
Mahfoud, A.
Timsit, S.
Merrien, F.M.
Guillon, B.
Sevin, M.
Herisson, F.
Magne, C.
Ameri, A.
Cret, C.
Stefanizzi, S.
Klapzcynski, F.
Denier, C.
Sarov-Riviere, M.
Stapf, C.
Reiner, P.
Mawet, J.
Hervé, D.
Buffon, F.
Touzé, E.
Domigo, V.
Lamy, C.
Calvet, D.
Pasquini, M.
Alamowitch, S.
Favrole, P.
Muresan, I.-P.
Crozier, S.
Rosso, C.
Pires, C.
Leger, A.
Deltour, S.
Cordonnier, C.
Henon, H.
Rossi, C.
Zuber, M.
Bruandet, M.
Tamazyan, R.
Join-Lambert, C.
Juettler, E.
Krause, T.
Maul, S.
Endres, M.
Jungehulsing, G.J.
Hennerici, M.
Griebe, M.
Sauer, T.
Knoll, K.
Huber, R.
Knauer, K.
Knauer, C.
Raubold, S.
Schneider, H.
Hentschel, H.
Lautenschläger, C.
Schimmel, E.
Dzialowski, I.
Foerch, C.
Lorenz, M.
Singer, O.
Meyer dos Santos, I.M.R.
Hartmann, A.
Hamann, A.
Schacht, A.
Schrader, B.
Teíchmann, A.
Wartenberg, K.E.
Mueller, T.J.
Jander, S.
Gliem, M.
Boettcher, C.
Rosenkranz, M.
Beck, C.
Otto, D.
Thomalla, G.
Cheng, B.
Wong, K.S.
Leung, T.W.
Soo, Y.O.Y.
Prabhakar, S.
Kesavarapu, S.R.
Gajjela, P.K.
Chenna, R.R.
Ummer, K.
Basheer, M.
Andipet, A.
Jagarlapudi, M.K.M.
Mohammed, A.U.R.
Pawar, V.G.
Eranki, S.S.K.
Pandian, J.
Singh, Y.
Akhtar, N.
Borah, N.C.
Ghose, M.
Choudhury, N.
Ichaporia, N.R.
Shendge, J.
Khese, S.
Pamidimukkala, V.
Inbamuthaiah, P.
Nuthakki, S.R.
Tagallamudi, N.M.R.
Gutti, A.K.
Khurana, D.
Kesavarapu, P.
Jogi, V.
Garg, A.
Samanta, D.
Sarma, G.R.K.
Nadig, R.
Mathew, T.
Anandan, M.A.
Caterbi, E.
Zini, A.
Cavazzuti, M.
Casoni, F.
Pentore, R.
Falzone, F.
Ricci, S.
Mazzoli, T.
Greco, L.M.
Menichetti, C.
Coppola, F.
Cenciarelli, S.
Gallinella, E.
Mattioni, A.
Condurso, R.
Sicilia, I.
Zampolini, M.
Corea, F.
Barbi, M.
Proietti, C.
Toni, D.
Pieroni, A.
Anzini, A.
Falcou, A.
Demichele, M.
Klijn, C.J.M.
Tveiten, A.
Thortveit, E.T.
Pettersen, S.
Holand, N.
Hitland, B.
Johnsen, S.H.
Eltoft, A.
Wasay, M.
Kamal, A.
Iqrar, A.
Ali, L.
Begum, D.
Gama, G.
Azevedo, E.
Fonseca, L.
Moreira, G.
Veloso, L.M.
Pinheiro, D.
Paredes, L.
Rozeira, C.
Gregorio, T.
Segura Martin, T.
Ayo, O.
Garcia-Garcia, J.
Feria Vilar, I.
Gómez Fernández, I.
Chamorro, A.
Amaro, S.
Urra, X.
Obach, V.
Cervera, A.
Silva, Y.
Serena, J.
Castellanos, M.
Terceno, M.
Van Eendenburg, C.
Fischer, U.
Arnold, M.
Weck, A.
Findling, O.
Lüdi, R.
Warburton, E.A.
Day, D.
Butler, N.
Bumanlag, E.
Caine, S.
Steele, A.
Osborn, M.
Dodd, E.
Murphy, P.
Esisi, B.
Brown, E.
Hayman, R.
Baliga, V.K.V.
Minphone, M.
Kennedy, J.
Reckless, I.
Pope, G.
Teal, R.
Michael, K.
Manawadu, D.
Kalra, L.
Lewis, R.
Mistry, B.
Cattermole, E.
Hassan, A.
Mandizvidza, L.
Bamford, J.
Brooks, H.
Bedford, C.
Whiting, R.
Baines, P.
Hussain, M.
Harvey, M.
Fotherby, K.
McBride, S.
Bourke, P.
Morgan, D.
Jennings-Preece, K.
Price, C.
Huntley, S.
Riddell, V.E.
Storey, G.
Lakey, R.L.
Subramanian, G.
Jenkinson, D.
Kwan, J.
David, O.
Tiwari, D.
James, M.
Keenan, S.
Eastwood, H.
Shaw, L.
Kaye, P.
Button, D.
Madigan, B.
Williamson, D.
Dixit, A.
Davis, J.
Hossain, M.O.
Ford, G.A.
Parry-Jones, A.
O'Loughlin, V.
Jarapa, R.
Naing, Z.
Lovelock, C.
O'Reilly, J.
Khan, U.
Bhalla, A.
Rudd, A.
Birns, J.
Werring, D.J.
Law, R.
Perry, R.
Jones, I.
Erande, R.
Roffe, C.
Natarajan, I.
Ahmad, N.
Finney, K.
Lucas, J.
Mistri, A.
Eveson, D.
Marsh, R.
Haunton, V.
Robinson, T.
Rabinstein, A.A.
Fugate, J.E.
Lepore, S.W.
Zheng, Danni
Pokaż więcej
Źródło :
In American Journal of Kidney Diseases July 2016 68(1):94-102
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Diffusion-weighted imaging determinants for acute ischemic stroke diagnosis in the emergency room
Autorzy :
Brunser, Alejandro M.Aff1, Aff2
Cavada, Gabriel
Venturelli, Paula MuñozAff1, Aff4
Olavarría, VerónicaAff1, Aff4
Rojo, Alexis
Almeida, JuanAff1, Aff2
Díaz, VioletaAff1, Aff2
Hoppe, Arnold
Lavados, PabloAff1, Aff5
Pokaż więcej
Źródło :
Neuroradiology: A Journal Dedicated to Neuroimaging and Interventional Neuroradiology. 60(7):687-692
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies