Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Leenders K. L."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Striatal glucose metabolism and dopamine D2 receptor binding in asymptomatic gene carriers and patients with Huntington's disease
Autorzy :
Antonini, A
Leenders, K L
Spiegel, R
Meier, D
Vontobel, P
Weigell-Weber, M
Sanchez-Pernaute, R
De Yébenez, J G
Boesiger, P
Weindl, A
Maguire, R P
Pokaż więcej
Temat :
142-005
610 Medicine & health
570 Life sciences
biology
Źródło :
Antonini, A; Leenders, K L; Spiegel, R; Meier, D; Vontobel, P; Weigell-Weber, M; Sanchez-Pernaute, R; de Yébenez, J G; Boesiger, P; Weindl, A; Maguire, R P (1996). Striatal glucose metabolism and dopamine D2 receptor binding in asymptomatic gene carriers and patients with Huntington's disease. Brain : a journal of neurology, 119(6):2085-2095.
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Classification of FDG-PET Brain Data by Generalized Matrix Relevance LVQ
Autorzy :
Biehl, M.
Mudali, D.
Leenders, K. L.
Roerdink, J. B. T. M.
Amunts, Katrin
Grandinetti, Lucio
Lippert, Thomas
Petkov, Nicolai
Pokaż więcej
Temat :
To be checked by Faculty
Źródło :
Brain-Inspired Computing: Second International Workshop, BrainComp 2015, Cetraro, Italy, July 6-10, 2015, Revised Selected Papers, 131 - 141
STARTPAGE=131;ENDPAGE=141;TITLE=Brain-Inspired Computing: Second International Workshop, BrainComp 2015, Cetraro, Italy, July 6-10, 2015, Revised Selected Papers
Tytuł :
Decreased blood–brain barrier P-glycoprotein function in the progression of Parkinson’s disease, PSP and MSA
Autorzy :
Bartels, A. L.
Willemsen, A. T. M.
Kortekaas, R.
de Jong, B. M.
de Vries, R.
de Klerk, O.
van Oostrom, J. C. H.
Portman, A.
Leenders, K. L.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Neural Transmission: Basic Neurosciences, Genetics and Immunology, Parkinson's Disease and Allied Conditions, Alzheimer's Disease and Adolescent PsychiatryRelated Disorders, Biological Psychiatry, Biological Child and Adolescent Psychiatry. July 2008 115(7):1001-1009
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Fourth meeting of the European Neurological Society 25–29 June 1994 Barcelona, Spain: Abstracts of Symposia and free communications
Autorzy :
Harms, L.
Bock, A.
JÄnisch, W.
Valdueza, J.
Weber, J.
Link, I.
De Keyser, J.
Goossens, A.
Wilczak, N.
Vedeler, C.
Bjorge, L.
Uvestad, E.
Conti, G.
Williams, K.
Ginsberg, L.
Rafique, S.
Rapoport, S. I.
Gershfeld, N. L.
De La Meilleure, G.
Crevits, L.
Faiss, J. H.
Heye, N.
Blanke, J.
Sackmann, A.
Kastrup, O.
Doornbos, R.
van der Worp, H. B.
Kappelle, L. J.
Bar, P. R.
Davie, C. A.
Barker, G. J.
Brenton, D.
Miller, D. H.
Thompson, A. J.
Block, F.
Schwarz, M.
Delodovici, L.
Baruzzi, F.
Bonaldi, G.
Dario, A.
Marra, A.
Mercuri, A.
Dworzak, F.
Cavallari, P.
Confalonieri, P.
Zuffi, M.
Antozzi, C.
Cornelio, F.
Baldissera, F.
Chassande, B.
Ameri, A.
Eymard, B.
Poisson, M.
Vérier, A.
Brunet, P.
Congia, S.
Murgia, P. L.
Cannas, A.
Borghero, G.
Uselli, S.
Mellino, G.
Ferrai, R.
Lampis, R.
Massa, R.
Muzzetto, B.
Giannini, F.
Rossi, S.
Cioni, R.
d'Aniello, C.
Guarneri, A.
Battistini, N.
Ceriani, F.
Del Santo, A.
Poloni, M.
Campo, J. F.
Iglesias, F.
Guitera, M. V.
Farinas, C.
Pascual, J.
Leno, C.
Berciano, J.
Thorpe, I. W.
Kendall, B. E.
McDonald, W. I.
Moulignier, A.
Dromer, F.
Baudrimont, M.
Dupont, B.
Gozlan, J.
El Amrani, M.
Petit, J. C.
Roullet, E.
Sterzi, R.
Causaran, R.
Protti, A.
Riva, M.
Erminio, F.
Arena, O.
Villa, F.
Maccagnano, E.
Miletta, M.
Spinelli, F.
Ben-Hur, T.
Weidenfeldl, J.
Rao, N. S.
Chari, C. C.
Laforet, P.
Matheron, S.
Adams, D.
Chemouilli, Ph.
Desi, M.
Said, G.
Davous, P.
Lionnet, F.
Pulik, M.
Genet, P.
Rozenberg, F.
Cartier, L. M.
Castillo, J. L.
Cea, J. G.
Villagra, R.
de Saint Martin, L.
Mahieux, F.
Manifacier, M. J.
Mattos, K.
Queiros, C.
Publio, L.
Vinhas, V.
PeÇanha-Martins, A. C.
Melo, A.
Liska, U.
Zifko, U.
Budka, H.
Drlicek, M.
Grisold, W.
Kaufmann, R.
Kaiser, R.
Czygan, M.
Gomes, I.
Jones, N.
Cunha, S.
EmbiruÇu, E. Katiane
Vieira, V.
Araujo, I.
Alexandra, M.
Ferreira, A.
Goes, J.
Chemouilli, P.
Israel-Biet
Masson, H.
Lacroix, C.
Gasnault, J.
Hildebrandt-Müller, B.
Oschmann, P.
Krack, P.
Willems, W. R.
Dorndorf, W.
Freitas, V.
Bittencourt, A.
Fernandes, D.
Nascimento, M. H.
Severo, M.
Moraes, D.
Muller, M.
Hasert, K.
Merkelbach, S.
Schimrigk, K.
van Oosten, B. W.
Lai, M.
Polman, C. H.
Bertelsmann, F. W.
Hodgkinson, S.
Cabre, P. H.
Volpe, L.
Smadja, D.
Vernant, J. P.
Villaroya, H.
Violleau, K.
Younes-Chennoufi, A. Ben
Baumann, N.
Villanueva-Hemandez, P.
Ballabriga, J.
Basart, E.
Arbizu, T. X.
Perez-Serra, J.
Vinuels, F.
Giron, J. M.
Castilla, J. M.
Redondo, L.
Izquierdo, G.
Lauer, K.
Henneberg, A.
Bittmann, N.
Link, D.
Wollinsky, K. H.
Mobner, R.
Fassbender, K.
Kuhnen, J.
Schwartz, A.
Hennerici, M.
Miller, A.
Lider, O.
Abramsky, O.
Weiner, H. L.
Offner, H.
Vanderbark, A. A.
Paoino, E.
Fainardi, E.
Addonizio, M. C.
Ruppi, P.
Tola, M. R.
Granieri, E.
Carreras, M.
Sazdovitch, V.
Joutel, A.
Verdier-taillefer, M. H.
Heinzlef, O.
Radder, C.
Tournier-Lasserve, E.
Brenner, R. E.
Munro, P. M. G.
Williams, S. C. R.
Bell, J. D.
Hawkins, C. P.
Filippi, M.
Campi, A.
Dousset, V.
Canal, N.
Comi, G.
Zhu, J.
Weber, F.
Retska, R.
List, J.
Zhang, L.
Brock, M.
Taphoorn, M. J. B.
Heimans, J. J.
van der Veen, E. A.
Karim, A. B. M. F.
Sarazin, M.
Argentino, N.
Delattre, J. Y.
Derkinderen, P.
Buchwald, B.
Schroter, G.
Serve, G.
Franke, C. H.
Conrad, B.
Kitchen, N. D.
Thomas, D. G. T.
Forman, A. D.
Ang, Kie- Kian
Price, R.
Stephens, C.
Salmaggi, A.
Nermni, R.
Silvani, A.
Forno, M. G.
Luksch, R.
Boiardi, A.
Grzelec, H.
Fryze, C.
Nowacki, P.
Zdziarska, B.
Sanson, M.
Merel, P.
Richard, S.
Rouleau, G.
Thomas, G.
Olsen, N. K.
Pfeiffer, P.
Egund, N.
Bentzen, S. M.
Johannesen, L.
Mondrup, K.
Rose, C.
Zyluk, B.
Wondrusch, E.
Berger, O.
Fast, N.
Jellinger, K.
Lindner, K.
Urman, A.
Thibault, J. L.
Duyckaerts, Ch.
Strik, H.
Muller, B.
Richter, E.
Krauseneck, P.
Steinbrecher, A.
Schabet, M.
Hess, C.
Bamberg, M.
Dichgans, J.
Counsell, C. E.
McLeod, M.
Grant, R.
Creel, G. B.
Claus, D.
Sieber, E.
Engelhardt, A.
Rechlin, T.
Thierauf, P.
Neubauer, U.
Peresson, M.
Di Giovacchino, G.
Romani, G. L.
Di Silverio, F.
Danek, A.
Kuffner, M.
Hoermann, R.
Schopohl, J.
Laska, M.
Heye, B.
Zangaladze, A. T.
Valls-SoIè, J.
Cammarota, A.
Alvarez, R.
Tolosa, E.
Hallett, M.
Ulbricht, D.
Ganslandt, O.
Kober, H.
Vieth, J.
Grummich, P.
Pongratz, H.
Brigel, C.
Fahlbusch, R.
Serra, F. P.
Palma, V.
Nolfe, G.
Buscaino, G. A.
Rothstein, T. L.
Gibson J. M.
Morrison P. M.
Collins A. D.
Eiselt, M.
Wagnur, H.
Zwiener, U.
Schindler, T.
Efendi, H.
Ertekin, C.
Erfas, M.
Larsson, L. E.
Sirin, H.
AraÇ, N.
Toygar, A.
Demir, Y.
Seddigh, S.
Vogt, T. H.
Hundemer, H.
Visbeck, A.
Pastena, L.
Faralli, F.
Mainardi, G.
Gagliardi, R.
Linden, D.
Berlit, P.
Lopez, O. L.
Becker, J. T.
Jungreis, C.
Brenner, R.
Rezek, D.
Dekesky, S. T.
Estol, C.
Boller, F.
Fernandez, J. M.
Mederer, S.
Batlle, J.
Turon, A.
Codina, A.
Hitzenberger, P.
Vila, N.
Valls-SolÇ, J.
Chamorro, A.
Pouget, J.
Schmied, A.
Morin, D.
Azulay, J. Ph.
Vedel, J. P.
Montalt, J.
Escudero, J.
Barona, R.
Campos, A.
Varli, K.
Ertem, E.
Uludag, B.
Yagiz, A.
Privorkin, Z.
Steinvil, Y.
Kott, E.
Combarros, O.
Sanchez-Pernaute, R.
Orizaola, P.
Mokrusch, Th.
Kutluaye, E.
Selcuki, D.
Ertikin, C.
Zettl, U.
Gold, R.
Harvey, G. K.
Hartung, H. P.
Toyka, K. V.
Wokke, J. H. J.
Oey, P. L.
Ippel, P. F.
Jansen, G. H.
Franssen, H.
Toyooka, K.
Fujimura, H.
Ueno, S.
Yoshikawa, H.
Yorifuji, S.
Yanagihara, T.
Talamon, C.
Tzourio, C.
Kiefer, R.
Jung, S.
Toyka, K.
Ruolt, I.
Tranchant, C.
Mohr, M.
Warter, J. M.
Younger, D. S.
Rosoklija, G.
Hays, A. P.
Kurita, R.
Hasegawa, O.
Matsumto, M.
Komiyama, A.
Nara, Y.
Oueslati, S.
Belal, S.
Turki, I.
Ben Hamida, C.
Hentati, F.
Ben Hamida, M.
Kwiecinski, H.
Krolicki, L.
Domzal-Stryga, A.
Dellemijn, P. L. I.
van Deventer, P.
van Moll, B.
Drogendijk, T.
Vecht, Ch. J.
Nemni S.
Amadio
Fazio, R.
Galardin, G.
Delodovici, M. L.
Peghi, E.
Monticelli, M. L.
Sessa, A.
Viguera, M. L.
Palomar, M.
Gamez, J.
Cervera, C.
Navarro, C.
Serena, J.
Duran, I.
Fernandez, A. L.
Comabella, M.
Nos, C.
Rio, J.
Montalban, J.
Navarro, X.
Verdu, E.
Darbra, S.
Buti, M.
Mrabet, A.
Fredj, M.
Gouider, R.
Tounsi, H.
Khalfallah, N.
Haddad, A.
Dbaiss, T.
Ghnassia, R.
Rouillet, E.
Chedru, F.
Porsche, H.
Strenge, H.
Li, S. W.
Young, Y. P.
Garcia, A. A.
Baron, P.
Scarpini, E.
Bianchi, R.
Conti, A.
Livraghi, S.
Rees, J. H.
Gregson, N. A.
Hughes, R. A. C.
Sedano, M. J.
Calleja, J.
Canga, E.
Bahou, Y.
Biary, N.
Al Deeb, S. M.
Guern, E. L. E.
Gugenheim, M.
Tardieu, S.
Aisonobe, T. M.
Agid, Y.
Bouche, P.
Brice, A.
Rautenstrauss, B.
Nelis, E.
Grehl, H.
Van Broeckhoven, C.
Pfeiffer, R. A.
Liehr, T.
Ganzmann, E.
Gehring, C.
Neundörfer, B.
Geremia, L.
Doronzo, R.
Sacilotto, G.
Sergi, P.
Pastorino, G. C.
Scarlato, G.
Planté-Bordeneuve, V.
Mantel, A.
Baas, F.
Moser, H.
Antonini, A.
Psylla, M.
Günther, I.
Vontobell, P.
Beer, H. F.
Leenders, K. L.
Chaudhuri, K. Ray
Parker, J.
Pye, I. F.
Millac, P. A. H.
Abbott, R. J.
Sutter, M.
Albani, C.
de Rijk, M. C.
Breteler, M. M. B.
Graveland, G. A.
van der Mechè, F. G. A.
Hofman, A.
Keipes, M.
Hilger, Ch.
Diederich, N.
Metz, H.
Hentges, F.
Pollak, P.
Benabid, A. L.
Limousin, P.
Hoffmann, D.
Benazzouz, A.
Perret, J.
Laihinen, A.
Rinne, J. O.
Ruottinen, H.
Nagren, K.
Lehikoinen, P.
Oikonen, V.
Ruotsalainen, U.
Rinne, U. K.
Cocozza, S.
Pizzuti, A.
Cavalcanti, F.
Monticelli, A.
Pianese, L.
Redolfi, E.
Paiau, F.
Di Donato, S.
Pandolfo, M.
Palau, F.
Monros, E.
De Michele, G.
Smeyers, P.
Lopez-ArLandis, J.
Uilchez, J.
Filla, A.
Genis, D.
Matilla, T.
Volpini, V.
Blanchs, M. I.
Davalos, A.
Molins, A.
Rosell, J.
Estivill, X.
De Jonghe, P.
Smeyers, G.
Krols, L.
Mercelis, R.
Hazan, J.
Weissenbach, J.
Martin, J. J.
Warner, T. A. T.
Williams, L.
Orb, A. S.
Harding, A. E.
Giunti, P.
Sweeney, M. G.
Spadaro, M.
Jodice, C.
Novelletto, A.
Malaspina, P.
Frontali, M.
Salmon, E.
Gregoire
Del Fiore
Comar
Franck, G.
Scheltens, P. H.
Siegfried, K.
Dartigues, E.
De Deyn, P.
Horn, R.
Nelson, I.
Hanna, M. G.
Morgan-Hughes, J. A.
Collinge, J.
Palmer, M. S.
Campbell, T.
Mahal, S.
Sidle, K.
Humphreys, C.
Tavitian, B.
Pappata, S.
Jobert, A.
Crouzel, A. M.
DiGiamberardino, L.
Steimetz, G.
Barbanti, P.
Fabbrini, G.
Salvatore, M.
Buzzi, M. G.
Di Piero, V.
Petraroli, R.
Sbriccoli, A.
Pocchiari, M.
Macchi, G.
Lenzi, G. L.
Spiegel, R.
Maguire, P.
Schmid, W.
Ott, A.
Bots, M. L.
Grobbe, D. E.
Hofman, A.
Howard, R. S.
Russell, S.
Losseff, N.
Hirsch, N. P.
Couderc, R.
Bailleul, S.
Nargeot, M. C.
Touchon, J.
Picot, M. C.
Rizzo, M.
Watson, G.
McGehee, D.
Dingus, T.
Kappos, L.
Radü, E. W.
Haas, J.
Hartard, C. H.
Spuler, S.
Yousry, T.
Voltz, R.
Scheller, A.
Holler, E.
Hohlfeld, R.
Scolding, N. J.
Sussman, J.
Kolar, O. J.
Farlow, M. R.
Rice, P. H.
Zipp, F.
Sotgiu, S.
Weiss, E. H.
Wekerle, H.
Chalmers, R.
Robertson, N.
Compston, D. A. S.
Martino, G.
Clementi, E.
Brambilla, E.
Moiola, L.
Martinelli, V.
Colombo, B.
Poggi, A.
Rovaris, M.
Grimaldi, L. M. E.
Roth, M. P.
Descoins, P.
Ballivet, S.
Ruidavets, J. B.
Waubant, E.
Nogueira, L.
Cambon-Thomsen, A.
Clanet, M.
Leppert, D.
Hauser, S.
Lugaresi, A.
Tartaro, A.
D'aurelio, P.
Befalo, L. L. O.
Thomas, A.
Malatesta, G.
Gambi, D.
Benedikz, J. E. G.
Magnusson, H.
Poser, C. M.
Guomundsson, G.
Bates, T. E.
Davies, S. E. C.
Clark, J. B.
Landon, D. N.
ùther, J. R.
Rautenberg, W.
Overgaard, K.
Sereghy, T.
Pedersen, H.
Boysen, G.
Diez-Tejedor, E.
Carceller, F.
Gutierrez, M.
Lopez-Pajares, R.
Roda, J. M.
Chandra, B.
Ricart, W.
Gonzalez-Huix, F.
Molina, A.
Rundek, T.
Demarin, V.
De Reuck, J.
Boon, P.
Decoq, D.
Strijckmans, K.
Goethals, P.
Lemahieu, I.
Nibbio, A.
Chabriat, H.
Vahedi, K.
Nagy, T.
Verin, M.
Mas, J. L.
Julien, J.
Ducrocq, X.
Iba-Zizen, M. T.
Cabanis, E. A.
Bousser, M. G.
Rolland, Y.
Landgraf, F.
Bompais, B.
Lemaitre, M. H.
Edan, G.
Vorstrup, S.
Knudsen, L.
Olsen, K. Skovgaard
Videbaek, C.
Schroeder, T.
van Gijn, J.
Jansen, H. M. L.
Pruim, J.
Paans, A. M. J.
Willemsen, A. T. M.
Hew, J. M.
vd Vliet, A. M.
Haaxma, R.
Vaalburg, W.
Minderhoud, J. M.
Korf, J.
Soudain, S. E.
Ho, T. W.
Mishu, B.
Li, C. Y.
Nachainkin, I.
Gao, C. Y.
Cornblath, D. R.
Griffin, J. W.
Asbury, A. K.
Blaser, M. J.
McKhann, G. M.
Ho, T.
Macko, C.
Xue, P.
Stadlan, E. M.
Ramos-Alvarez, M.
Valenciano, L.
Visser, L. H.
van der Meché, F. G. A.
van Darn, P. A.
Meulstee, J.
Schmitz, P. I. M.
Jacobs, B.
Oomes, P. G.
Kleyweg, R. P.
Jacobs, B. C.
Endtz, H. P.
van Doorn, P. A.
van der Mech, F. G. A.
Van den Berg, L. H.
Mollee, I.
Logtenberg, T.
Thomas, P. K.
Plant, G.
Baxter, P. J.
Luis, R. Santiago
Matsumoto, M.
Notermans, N. C.
Wokke, J. H. J.
Lokhorst, H. M.
van der Graaf, Y.
Jennekens, F. G. I.
Azulay, J. P.
Bille-Turg, F.
Valentin, P.
Farnarier, G. G.
Pellissier, J. F.
Serratrice, G.
Quasthoff, S.
Schneider, U.
Grafe, P.
Hilkens, P. H. E.
Moll, J. W. B.
van der Burg, M. E. L.
Planting, A. S. T.
van Putten, W. L. J.
van den Bent, M. J.
Birklein, F.
Spitzer, A.
Lang, E.
Neundorfer, B.
Diehl, R. R.
Lücke, D.
Smith, G. D. P.
Mathias, C. J.
Serra, J.
Campera, M.
Ochoa, J. L.
Ray Chaudhuri, K.
Pavitt, D.
Alam, M.
Handwerker, H. O.
Bleasdale-Barr, K.
Smith, G.
Murray, N. M. F.
Hawkins, P.
Pepys, M.
Gellera, C.
DiDonato, S.
Taroni, F.
Uncini, A.
Di Muzio, A.
Servidei, S.
Silvestri, G.
Lodi, R.
Iotti, S.
Barbiroli, B.
Morrissey, S. P.
Borruat, F. X.
Francis, D.
Mosely, I.
Hansen, H. C.
Helmke, K.
Kunze, K.
Sadzot, B.
Maquet, P.
Lemaire
Plenevaux
Damhaut
Sommer, C.
Myers, R. R.
Berta, E.
Mantegazza, R.
Argov, Z.
Shapira, Y.
Wirguin, I.
Beuuer, J.
Franke, C.
Roberts, M.
Willison, H.
Vincent, A.
Newsom-Davis, J.
Morrison, K. E.
Damels, R.
Francis, M.
Campbell, L.
Davies, K. E.
Kohler, W.
Bucka, C.
Hertel, G.
Kanovsky, P.
Auer, D.
Ackermann, H.
Klose, U.
Naegele, Th.
Bien, S.
Voigt, K.
Fink, G. R.
Stephan, K. M.
Wise, R. J. S.
Mullatti, N.
Hewer, L.
Frackowiak, R. S. J.
Weiller, C. S.
Rijnites, M.
Jueptner, M.
Bauermann, T.
Krams, M.
Diener, H. C.
van Walderveen, M. A. A.
Barkhof, F.
Hommes, O. R.
Valk, J.
Willmer, J. P.
Guzman, D. A.
Passingham, R. E.
Silbersweig, D.
Ceballos-Baumann, A.
Frith, C. D.
Frackowiak, R.
Lucas, C. H.
Goullard, L.
Marchau, M. J.
Godefroy, O.
Rondepierre, P. H.
Chamas, E.
Mounier-Vehier, F.
Leys, D.
Renato, J.
Verdugo, M. S. C.
Campero, M.
Jose, L.
Ochoa, D. S. C.
Vivancos, F.
Tejedor, E. Diez
Martinez, N.
Roda, J.
Frank, A.
Barreiro, P.
Satoh, Y.
Nagata, K.
Maeda, T.
Hirata, Y.
YalÇinerner, B.
Ozkara, C.
Ozer, F.
Ozer, S.
Hanoglu, L.
Zunker, P.
Pozo, J. L.
Oberwittler, C.
Schick, A.
Buschmann, H. -Ch.
Ringelstein, E. Bernd
Lara, M.
Anzola, G. P.
Magoni, M.
Volta, G. Dalla
Tarasov, A.
Feigin, V.
Beaudry, M. G.
Carrier, S.
Chicoutimi
Henriques, I. L.
Bogoussslavsky, J.
van Melle, G.
Mathieu, J.
Perusse, L.
Allard, P.
Prevost, C.
Cantin, L.
Bouchard, J. M.
De Braekeleer, M.
Agbo, C.
Neau, J. P.
Tantot, A. M.
Dary-Auriol, M.
Ingrand, P.
Gil, R.
Baltadjiev, D.
Zekin, D.
Sabey, K.
Gennaula, C. P.
Pope, B. A.
Caparros-Lefebvre, D.
Girard-Buttaz, I.
Pruvo, J. P.
Petit, H.
Hipola, D.
Martin, M.
Giménez-Roldan, S.
Ivanez, V.
Japaridze, G.
Carrasco, J. L.
Picomell, I.
Herranz, J. L.
Macias, J. A.
Nieto, M.
Noya, M.
Oller, L.
Kiteva-Trencevska, G.
Delgado, M. R.
Liu, H.
Luengo, A.
Parra, J.
Colas, J.
Fernandez, M. J.
Manzanares, R.
Kornhuber, M. E.
Malashkhia, V.
Orkodashili, G.
Martinez, M.
Bonaventura, I.
Porta, G.
Martinez, I.
Fernandez, A.
Aguilar, M.
Masnou, P.
Drouet, A.
Dreyfus, M.
Cartron, J.
Morel-Kopp, M. C.
Tchernia, G.
Kaplan, C.
Lammers, M. W.
Hekster, Y. A.
Keyser, A.
Meinardi, H.
Renier, W. O.
Boon, P. A. J. M.
Have, M. D.
Kint, B.
Cruz, P.
Cadilha, A.
Almeida, R.
Goncalves, M.
Pimenta, M.
Ramos, L. M. P.
Polder, T. W.
Broere, C. A.
Polman, L.
Rother, I.
Rother, M.
Schlaug, G.
Arnold, S.
Holthausen, H.
Wunderlich, G.
Ebner, A.
Luders, H.
Witte, O. W.
Seitz, R. J.
Serra, L. L.
Gallicchio, B.
Rotondi, F.
Wieshmann, U.
Meierkord, H.
Sabev, K.
Di Carlo, V.
Gueguen, B.
Derouesné, Ch.
Ancri, D.
Bourdel, M. C.
Guillou, S.
Aliaga, R.
Chornet, M. A.
Rodrigo, A.
Pascual, A. Pascual -Leone
Catala, M. D.
Pascual-Leone, A.
Benbadis, S. R.
Dinner, D. S.
Chelune, G. J.
Lüders, H. O.
Piedmonte, M. R.
Blanco, T.
Lopez, M. P.
Romero, B.
Deltoro, A.
Pascual, A.
Pascual, Leone
Bolgert, F.
Josse, M. O.
Tassan, P.
Touze, E.
Laplane, D.
Godenberg, F.
Brizioli, E.
Del Gobbo, M.
Pelliccioni, G.
Scarpino, O.
Durak, H.
Damlacik, G.
Tunca, Z.
Fidaner, H.
Yurekli, Y.
Yemez, B.
Kaygisiz, A.
Anllo, E. A.
Esperet, E.
Giovagnoli, A. R.
Casazza, M.
Spreafico, R.
Avanzini, G.
Mascheroni, S.
Vecchio, I.
Tornali, C.
Antonuzzo, A.
Grasso, A. A.
Bella, R.
Pennisi, G.
Raffaele, R.
Broeckx, J.
Schildermans, F.
Hospers, W.
Deberdt, W.
Carney, J. M.
Aksenova, M.
Chen, M. S.
Juncadella, M.
Busquets, N.
De la Fuente, I.
Rodriguez, A.
Rubio, F.
Soler, R.
Khati, C.
Pillon, B.
Deweer, B.
Malapani, C.
Malichard, N.
Dubois, B.
Rancurel, G.
Lopez, D. L.
Jungreia, G.
DeKosky, S. T.
Boiler, F.
Weiller, C.
Rijntjes, M.
Mueller, S. P.
Maguire, E. A.
Burke, E. T.
Staunton, H.
Phillips, J.
Rousseaux, M.
Pena, J.
Bertran, I.
Santacruz, P.
Lopez, R.
Catafau, A.
Lomena, F.
Blesa, R.
Rampello, L.
Nicoletti, A.
Cabaret, M.
Lesoin, F.
Steinling, M.
Tournev, I.
Maier-Hauff, K.
Schroeder, M.
Wolf, A.
Cochin, J. P.
Noel, I.
Augustin, P.
Auzou, P.
Hannequin, D.
Maria, V.
Lopez-Bresnahan
Danielle, D. M.
Antin-Ozerkis B. A.
Bartels, E.
Rodiek, S. O.
Flugel, K. A.
Campos, D. M.
Salas-Puig, J.
Del Rio, J. Sanhez
Vidal, J. A.
Lahoz, C. H.
Eraksoy, M.
Barlas, O.
Barlas, M.
Bayindir, C.
Ozcan, H.
Birbamer, G.
Gerstenbrand, F.
Felber, S.
Luz, G.
Aichner, F.
Seidel, G.
Kaps, M.
Hutzelmann, A.
Gerriets, T.
Kruggel, F.
Martin, P. J.
Gaunt, M. E.
Abbot, R. J.
Naylor, A. R.
Meary, E.
Dilouya, A.
Meder, J. F.
De Recondo, J.
Lebtahi, R.
Neff, K. W.
Meairs, S.
Viola, S.
Matta, E.
Aquilone, L.
Rise, I. R.
Authier, F. J.
Kondo, H.
Ghnassia, R. T.
Degos, J. D.
Gherardi, R. K.
Bardoni A.
Ciafaloni E.
Comi G. P.
Bresolin N.
Robotti M.
Moggio M.
Rigoletto C.
Roses A.
Scarlato G.
Castelli, E.
Turconi, A.
Bresolin, N.
Perani, D.
Felisari, G.
Chariot, P.
de Pinieux, G.
Astier, A.
Jacotot, B.
Gherardi, R.
Fischer-Gagnepain, V.
Louboutin, J. P.
Crespo, F.
Florea-Strat, A.
Fromont, G.
Sabourin, J. -C.
Gonano, E. -F.
Moroni, I.
Prelle, A.
Iannaccone, S.
Quattrini, A.
deRino, F.
Sessa, M.
Golzi, V.
Smirne, S.
Nemni, R.
Turpin, J. C.
Lucotte, G.
Jacobs, S. C. J. M.
Willems, P. W. A.
Bootsma, A. L.
Lasa, A.
Calaf, M.
Baiget, M.
Gallano, B.
Fichter-Gagnepain, V.
Mazzucchelli, F.
D'Angelo, M. G.
Velicogna, M.
Bet, L.
Comi, G. P.
Bordoni, A.
Gonano, E. F.
Bazzi, P.
Rapuzzi, S.
Moggio, M.
Fagiolari, G.
Ciscato, P.
Messina, A.
Battistel, A.
Ryniewicz, B.
Sangla, I.
Desnuelle, C.
Paquis, V.
Cozzone, P. J.
Bendahan, D.
Sturenburg, H. J.
Kohncke, G.
Castellli, E.
Linssen, W.
Stegeman, D.
Binkhorst, R.
Notermans, S.
Jaspert, A.
Fahsold, R.
de Munain, A. Lopez
Cobo, A.
Martorell, L.
Poza, J. J.
Navarrete Palau, D.
Emparanza, J. I.
Sanchez-Roy, R.
Vilchez, J. J.
Hernandez, M.
Tena, J. Garcia
Perla, C.
Koutroumanidis, M.
Papathanasopoulos, P.
Papadimitriou, A.
Papapetropoulos, T. H.
Divari, R.
Hadjigeorgiou, G. M.
Anastasopoulos, I.
Sansone, V.
Rotondo, G.
Meola, G.
Rigoletto, C.
Messina, S.
Szwabowska-Orzeszko, E.
Jozwiak, S.
Michalowicz, R.
Szaplyko, W.
Petrella, M. A.
Della Marca, G.
Masullo, G.
Mennuni, G. F.
Kompf, D.
Wascher, E.
Verleger, R.
Kaido, M.
Soga, F.
Toyooka, H.
Bayon, C.
Rubio, J.
Carlomagno, S.
Parlato, V.
Santoro, A.
Lavarone, A.
Bonavita, V.
Pentore, R.
Venneri, A.
Pasquier, F.
Lebert, F.
Grymonprez, L.
Lefebvre, C.
Van der Linden, M.
Derouesné, C.
Renault, B.
Lacomblez, L.
Homeyer, P.
Ouss, L.
Neuman, E.
Malbezin, M.
Barrandon, S.
Guez, D.
Stevens, M.
van Swieten, J. C.
Franke, C. L.
Sanchez, A.
Castellvirel, S.
Mila, M.
Jimenez, D.
Pallesta, F.
Ruiz, P. J. Garcia
Barrio, A.
Barroso, T.
Benitez, J.
de Yebenes, J. Garcia
Manubens, J. M.
Martinez-Lage, J. M.
Larumbe, R.
Muruzabal, J.
Lacruz, F.
Quesada, Pedro
Gallego, J.
Ferini-Strambi, L.
Marcone, A.
Garancini, P.
Tedesi, B.
Jacob, B.
Rozewicz, L.
Langdon, D.
Davie, C.
Ron, M.
Thompson, A.
Koepp, M. J.
Hansen, M. L.
Guldin, B.
Pressler, R. M.
Ried, S.
Scholz, C.
Monaco, F.
Gianelli, M.
Schiavalla, M. P.
Naldi, P.
Cantello, R.
Torta, R.
Verze, L.
Mutani, R.
Knott, H.
Ferbert, A.
Schulze-Bonhage, A.
Aust, W.
Di Mascio, R.
Marchioli, R.
Vitullo, F.
Di Pasquale, A.
Sciulli, L.
Kramer, V.
Tognoni, G.
Santacruz, P.
Lopez, R.
Marti, M. J.
Charques, I.
Catafau, A.
Lomeila, F.
Peila, J.
Bertran, I.
Blesa, R.
Krendel, D. A.
Costiga, D. A.
Koeppen, S.
Korn, W. M.
Brugge, S.
Schmitz, D.
Scheulen, M. E.
King, R. H. M.
Robertson, A. M.
Thomas, P. K.
Kerkhofs, A.
Vermersch, P.
Dereeper, O.
Daems Monpeun, C.
Parent, M.
Deplanque, D.
Petit, H.
Campero, M.
Serra, J.
Ochoa, J. L.
Martinez-Matos, J. A.
Montero, J.
Olivé, M.
Rene, R.
Vidaller, A.
Gugenheim, M.
Gouider, R.
Le Guern, E.
Brice, A.
Agid, Y.
Bouche, P.
Grisold, W.
Ziflo, U.
Drlicek, M.
Budka, H.
Jellinger, K.
Zielinski, C. H.
Ginsberg, L.
King, R. H. M.
Workman, J.
Platts, A. D.
Thomas, P. K.
Gherardi, R. K.
Florea-Strat, A.
Poron, F.
Sabourin, J. -C.
Fazio, R.
Nemni, R.
Franceschi, M.
Lorenzetti, I.
Rinaldi, L.
Canal, N.
Weilbach, F. X.
Sennlaub, A.
Jung, S.
Gold, R.
Toyka, K. V.
Hartung, H. P.
Giegerich, G.
Ellie, E.
Vital, A.
Steck, A. J.
Vital, C.
Julien, J.
Doneda, P.
Pizzul, S.
Scarpini, E.
Chiodi, P.
Ramacci, M. T.
Livraghi, S.
Maimone, D.
Annunziata, P.
Salvadori, C.
Guazzi, G. C.
Arne-Bes, M. C.
Delisle, M. B.
Fabre, N.
Hurtevent, J. F.
Bes, A.
Baudoin-Martin, D.
Laborde, E.
Viallet, F.
Creisson, C.
Crespi, V.
Bogliun, G.
Marzorati, L.
Zincone, A.
D'Angelo, L.
Liberani, A.
Merlini, M.
Rivolta, R.
Creange, A.
Sabourin, J. -C.
Theodorou, I.
Gherardi, R. K.
Conti, A. M.
Malosio, M. L.
Baron, P. L.
Scarlato, G.
Chorao, R.
Rosas, M. J.
Leite, I.
Callea, L.
Donati, E.
Bargnani, C.
Bud, M.
Verdu, E.
Navarro, X.
Braun, S.
Einius, S.
Poindron, P.
Warier, J. M.
Bradley, J.
Bekkelund, S. I.
Torbergsen, T.
Mellgren, S. I.
Carlomagno, S.
Parlato, V.
Santoro, A.
Lavarone, A.
Boller, F.
Bonavita, V.
Engelhardt, A.
Lörler, H.
Robeck, S.
Kluglein, C.
Comi, G.
Avoledo, V.
Locatelli, T.
Leocani, L.
Galardi, G.
Magnani, G.
Medaglini, S.
Chkhikvishvili, T. S.
Zangaladze, A.
Bratoeva, M.
Kovachev, P.
Chavdarov, D.
Artemis, N.
Karacostas, D.
Milonas, I.
Arpa, J.
Lopez-Pajares, R.
Cruz-Matinez, A.
Sarria, J.
Palomo, F.
Alonso, M.
Rodriguez-Al-barino, A.
Lacasa, T.
Nos, J.
Barreiro, P.
Martinez, A. Cruz
Villoslada, C.
Alons, M.
Taghavy, A.
Hamer, H.
Kratzer, A.
Dethy, S.
Pauwels, T.
Monclus, M.
Luxen, A.
Goldman, S.
Ziegler, M.
Crambes, O.
Ragueneau, I.
Arnaud, F.
Zappia, M.
Montesanti, R.
Colao, R.
Palmieri, A.
Branca, D.
Nicoletti, G.
Rizzo, M.
Parlato, G.
Quattrone, A.
Vanacore, N.
Zuchegna, P.
Bonifati, V.
Meco, G.
Scholz, J.
Friedrich, H. -J.
Rohl, A.
Ulm, G.
Vieregge, P.
Savettieri, G.
Rocca, W. A.
Meneghini, F.
Grigoletto, F.
Morgante, L.
Reggio, A.
Salemi, G.
Di Pierri, R.
OzckmekÇi, S.
Ertan, S.
Yeni, N.
Apaydin, H.
Erkol, G.
Kiziltan, G.
Denktas, F.
Ranoux, D.
de Recondo, J.
Ostergaard, L.
Werdelin, L.
Odin, P.
Lindvall, O.
Dupont, E.
Christensen, P. B.
Boisen, E.
Jensen, N. B.
Schmiegelow, M.
Ingwersen, S. H.
Matias-Guiu, J.
Canet, T.
Falip, R.
Martin, R.
Galiano, L.
Voloshin, M. Y.
Burchinskaya, L. F.
Cabrera-Valdivia, F.
Jimenez-Jimenez, F. J.
Molina, J. A.
Fernandez-Calle, P.
Vazquez, A.
Canizares-Liebana, F.
Larumbe-Lobalde, S.
Ayuso-Peralta, L.
Rabasa, M.
Codoceo, R.
Arrieta, F. J.
Aguilar, M. V.
Jorge-Santamaria, A.
Martinez-Para, M. C.
Alarcon, J.
Mateo, D.
Gimenez-Roldan, S.
Gencheva, E.
Tzonev, T. z.
Georgiev, G.
Petkova, P.
Gasparini, M.
Vanacore, N.
Meco, N. G.
de la Sierra, G.
Aguado, F.
Revilla, M.
Varela, L.
Rico, H.
Feve, A.
N'Guyen, J. P.
Bathien, N.
Fenelon, G.
Veroust, J.
Cesaro, P.
Egersbach, G.
Hattig, H.
Schelosky, L.
Wissel, J.
Poewe, W.
Durif, F.
Albuisson, E.
Debilly, B.
Tournilhac, M.
Magnani, C.
Mocellini, C.
Soffietti, R.
Schiffer, D.
Cardozo, A.
Cruz-Sanchez, F. F.
Falip, L.
Potagas, G.
Ziegler, M.
Rondot, P.
Bonifati, V.
Fabrizio, E.
Meco, G.
Bostantjopoulou, S.
Katsarou, Z.
Kyriazis, G.
Baas, H.
Demisch, L.
Esser, A.
Zoeller, F.
Burklin, F.
Harder, S.
Fischer, P. A.
Arcusa, M. J.
Hermandez, S.
Claramonte, F. J.
Pascual, A. Pascual- Leone
Alonso, M. D.
Catata, M. D.
Alessandri, A.
Giustini, P.
Dufour, A.
Ciusani, E.
Nespolo, A.
Roelcke U.
Radu E. W.
von Ammon K.
Maguire R. P.
Leenders K. L.
Radionova, M.
Chavdarov, D.
Bratoeva, M.
Tzekov, Ch.
Pietrangeli, A.
Bove, L.
Pace, A.
Falqui, L.
Jandolo, B.
Potemkowski, A.
Muller B.
Reinhard I.
Krone A.
Warmuth M.
Brocker E. M.
Krauseneck P.
Meyding-Lamadé, U.
Krieger, D.
Sartor, K.
Hacke, W.
Maugard-Louboutin, C.
Fayet, G.
Sagan, C.
Martin, S.
Ménégalli, D.
Lajat, Y.
Resche, F.
Koriech, O. M.
Al Moutaery, K.
Yaqub, B.
Jochens, R.
Wolters, A.
Venz, S.
Cordes, M.
Hecht, B. K.
Chatel, M.
Gaudray, P.
Turc-Carel, C.
Gioanni, J.
Ayraud, N.
Hecht, F.
Rumbach, L.
Racadot, E.
Bataillard, M.
Billot, M.
Pariset, J.
Wijdenes, J.
Montalban, Rio J.
Tintoré, M.
Galan, I.
Acarin, N.
Rapaport, S.
Huberman, M.
Shechtcr, D.
Karabudak, R.
Kilinc, M.
Boyacigil, S.
Cila, A.
Polo, J. M.
Setien, S.
Sanchez, R.
Figols, J.
Zubimendi, A.
Nadareishvili, Z. G.
Massot, R.
Marés, R.
Gallecho, F.
Richart, C.
Hernandez, M. A.
Garcia, M. R.
Lorenzo, J. N.
Leon, C.
Muros, M.
Togores, J.
Kutluk, K.
Damlacik, G. A.
Tekinsoy, B.
Obuz, O.
Baklan, B.
Idiman, E.
Genc, K.
Zielasek, J.
Schmidt, B.
Liew, F. Y.
Gulay, Z.
Yulug, N.
Wong, K. S.
Wong, T. W.
Yu, T. S.
Kay, R.
Poupon, R.
Giral, P.
Roberti, C.
Zanette, E. M.
Chiarotti, F.
Brusa, L.
Cerbo, R.
Prusinski, A.
Pondal, M.
Canton, R.
Dominigo, Erodriguez J.
Pereira Monteino J. M.
Pereira Monteino X.
Pardo, J.
Carroacedo, A.
Barros, F.
Lema, M.
Castillo, J.
Melchor, A.
Montiel, I.
Guiu, J. Matias
Kloss, T. M.
Keidel, M.
Jacob, M.
Idiman, F.
Idman, E.
Ozturk, V.
Metin, E.
Yilmaz, M.
Gerard, J. M.
Bouton, R.
Decamps, D.
Herbaut, A. G.
Delecluse, F.
Cavenaile, M.
Divano, L.
Chazot, G.
Boureau, F.
Emile, J.
Bertin, L.
d'Allens, H.
Ferro, J. M.
Costa, I.
Carletto, F.
Catarci, T.
Padovani, A.
Iandolo, B.
Bartoli, M.
Bonamini, M.
Pulcinelli, F.
Pignatelli, P.
Russo, M.
Gazzaniga, P. P.
Barros, J.
Pinheiro, J.
Correia, A. P.
Monteiro, J. M. Pereira
Alvarez-Cermeno, J. C.
Avello, G.
Sastre, J. L.
Vecino, A.
Cesar, J. M.
Leone, M.
Stankov, B.
D'Amico, D.
Maltempo, C.
Moschian, F.
Fraschini, F.
Bussone, G.
Molto, J. M.
Fernandez, E.
Fernandez, A. Morento
Barreiro, A.
Siclia, J.
Castejon, P.
Mihout, B.
Malberin, M.
Salzman, V.
Bogousslavsky, J.
Meneghetti, G.
Baracchini, C.
Bozzato, G.
Marini, B.
Mendel, T.
Czlonkowska, A.
Pasierski, T.
Szwed, H.
Marta-Moreno, J.
Lopez-Delval, J.
Mostacero, E.
Morales, F.
Mahagne, M. H.
Rogopoulos, A.
Bertrand, F.
Bedoucha, P.
Lanteri-Minet, M.
Riva, D.
Zorzi, C.
Milani, N.
Vajsar, J.
Ronen, G.
Macgregor, D.
Becker, L.
Susseve, J.
Seidl, Z.
Faber, J.
Obenberger, J.
Springer, R.
Bax, R. T.
Eckardt, T.
Czettritz, G. V.
Emmrich, P.
Vlaski-Jekic, S.
Petrova, V.
Cherninkova, S.
Gudeva, T.
Tzekov, C.
Devoti, M.
Franceschetti, S.
Mientus, S.
Vienna, P.
Vashtang, Y.
Tazir, M.
Assami, S.
Oulbani, D.
Kaci Ahmed, M. Ait
Andersen, G.
Vestergaard, K.
Riis, J. O.
Chavdarov, D.
Corbo, M.
Previtali, S.
Allen, R. R.
McKay, W. C.
Rowbotham, M. C.
Castellvi-Pel, S.
Banchs, I.
Kruyer, H.
Corral, J.
Saugeir-Veber, P.
Munnich, A.
Bonneau, D.
Rozet, J. M.
Le Merrer, M.
Boespflug-Tanguy, O.
Gokyigit, A.
Oktem, O.
Demir, G.
Caliskan, A.
Gardiner, R. M.
Shorvon, Simon
Wieser, Heinz -Gregor
Hossmann, K. A.
Steinberg, A.
van Crevel, H.
Ducros, A.
Labauge, P.
Pinsard, N.
Ponsot, G.
Gouttiere, F.
Gastaut, J. L.
Delrieu, O.
BesanÇon, V.
Klopstock, T.
May, A.
Seibel, P.
Papagiannuli, E.
Reichmann, H.
Gurses, C.
Aykut, C.
Aktan, S.
De Vuono, G.
Fiacco, F.
Gazzaniga Pozzill, P. P.
Assuerus, V.
Jacomet, C.
Picard, O.
Rozenbaum, W.
Nueckel, M.
Osschmann, P.
Horning, C. R.
Caldarelli-Stefano, R.
Omodeo-Zorini, E.
Rivolta, G. E.
Maserati, R.
Cagni, A.
Ferrante, P.
Lamadé, W.
Heb, Th.
Gosztonyl, G.
Daral, G.
Fresquet, C.
Storch-Hagenlocher, B.
Wildemann, B.
Jager, G.
Fuhry, L.
Van Paesschen, W.
Grunewald, R. A.
Duncan, J. S.
Connelly, A.
Jackson, G. D.
Sisodiya, S.
Raymond, A. A.
Shorvon, S. D.
Fish, D. R.
Stevens, J. M.
Savic, I.
Pauli, S.
Thorell, J. O.
Browne, R. H.
Kornhuber, J.
Retz, W.
Riederer, P.
Boon, F.
Calliauw, L.
Hoksergen, I.
Thiery, E.
Caemert, J.
Decoo, D.
Desomer, A.
Chevalier, Y.
Grinspan, A.
Hirsch, E.
Moszkowski, J.
Marescaux, C.
Yaqub, B. A.
Valdueza, J. M.
Puchner, M. J. A.
Dammann, O.
Vortmeyer, A.
Herrmann, H. -D.
Peterson, W.
Prevett, M. C.
Cunningham, V.
Brooks, D. J.
Pomes, A.
Sunol, C.
Durwen, H. F.
Confavreux, Ch.
Grimaud, J.
Saddier, P.
Moreau, T.
Cortinovis-Tourniaire, P.
Aimard, G.
Adeleine, P.
Paty, D. W.
Wiles, C. M.
Midgard, R.
Riise, T.
Kvale, G.
Nyland, H.
Stodal, H.
Haase, A.
Lassmann, H.
Deeb, S. M. Al.
Bruyn, G. W.
Semana, G.
Teisserenc, H.
Alizadeh, M.
Loiseau, P.
Birebent, B.
Yaouanq, J.
Genetet, B.
Sabouraud, O.
Charron, D. J.
Shaw, C. E.
Stelmasiak, C.
Solski, J.
Nowicki, J.
Jakubowska, B.
Ryba, M.
Grieb, P.
Garcia-Merino, A.
Usuku, K.
Yunis, E.
Alper, C.
Hauser, S. L.
Betuel, H.
Gebuhrer, L.
Salier, J. P.
Kellar-Wood, H.
Govan, G. G.
Bromberg, J. E. C.
Rinkel, G. J. E.
Algra, A.
Moulin, T.
Stojkovic, T.
Chavrot, D.
Klotzsch, C.
Kaiser-Rub, K.
Nahser, H. C.
Klijn, C. J. M.
Tulleken, C. A. F.
Rappelle, L. J.
Daffertshofer, M.
Kother, J.
Hornig, C. R.
Rust, D. S.
Busse, O.
Laun, A.
Corabianu, O.
Berbinschi, A.
Chastang, C.
Cophignon, J.
Haguenau, M.
Ketelslegers, J. M.
Jander, S.
Kramer, M.
Schröter, M.
Witte, O. W.
Stoll, G.
Möbner, R.
Barak, V.
Sarova-Ponchas, I.
Holon
Le Coz, P.
Woimant, F.
George, B.
Merland, J. J.
Chleide, E.
Casademont, J.
Barrientos, A.
Cardellach, F.
Cervantes, F.
Grau, J. M.
Montoya, J.
Rozman, C.
Urbano-Marquez, A.
Nunes, V.
Lane, R. J. M.
Archard, L. C.
Schapira, A. H. V.
Cooper, J. M.
Barnes, P. R. J.
Kemp, G. J.
Taylor, D. J.
Toscano, A.
Garavaglia, B.
Vita, G.
Rodolico, C.
Aguennouz, M.
Messina, C.
Mariottu, C.
Uziel, G.
Carrara, F.
Mora, M.
Zeviani, M.
Mahe, B.
Milpied, N.
Bernasconi, P.
Torchiana, E.
Simoncini, O.
Dalakas, M. C.
Goebels, N.
Michaelis, D.
HÄcker, G.
Ptacek, L.
Gonzalez, A.
Sevilla, T.
Diaz, C.
Baggi, F.
Andreetta, F.
Bielicki, G.
Tanguy, A.
Zanca, M.
Renou, J. P.
De Deyn, P. P.
Marescau, B.
Pickut, B. A.
Cobo, A. M.
Emparanza, J. L.
Munain, A. Lopez de
Marti-Masso J. F.
Ciafalon, E.
Bardoni, A.
Fortunato, F.
Garghentino, R.
Roses, A.
Metz-Lutz, M. N.
Coquerel, A.
Pfaff, F.
Dussallant, M.
Gaudriault, G.
Zsurger, N.
Le Cam-Duchez, V.
Berod, A.
Vincent, J. P.
Tayot, J.
Rostene, W.
Giraud, G.
Minault, C.
Vallée, J.
Cailloux, F.
Law, L.
Paulson, O. B.
Britton, T. C.
Dones, I.
Servello, D.
Molteni, F.
Mariani, G.
Broggi, G.
Hassan, S. M.
Jennekens, F. G. I.
Wieneke, G.
Veldman, H.
Fritz, C.
Braune, H. -J.
Sullivan, E. P. O.
Jenkins, I. H.
Henderson, L.
Kennard, C.
Brunholzl, Ch.
Calvet, J. Pascual
Insa, Jm. Soler
Serradell, A. Pou
Coria, F.
Rubio, I.
Garcia, M. A.
Duarte, J.
Sempere, A. P.
Claveria, L. E.
Blanco, I.
Ferrarini, M.
Testa, D.
Cazzaniga, C.
Farinotti, M.
Filippini, G.
Hawkes, C. H.
Graham, A.
McDonald, A.
Chroni, E.
Heatley, F. W.
Spencer, G. T.
Moulard, B.
Camu, W.
Dhib, M.
Diaye, M. N.
Malafosse, A.
Meininger, V.
Billiard, M.
Baldy-Moulinier, M.
Léger, J. M.
Harpin, M. L.
Willison, H. J.
Veitch, J.
Herron, B.
AlMemar, A.
Reiners, K.
Michels, M.
Hughes, R. A. G.
Heidenreich, F.
Archelos, J. J.
Uchuya, M.
Graus, F.
Feltri, L.
Scherer, S. S.
Wrabetz, L.
van Schaik, I. N.
Vermeulen, M.
Brand, A.
Tekin, S.
Afsar, N.
Sarropoulos, A.
(née Schönbeck), S. Spuler
Schönhuber, R.
Espadaler, J. M.
Fardeau, M.
Pino, I. M.
Diez Tejedor, E.
Rio, F. Garcia
Prados, C.
Gomez, L.
Munoz, J.
Bouchard, C.
Barrett, M. J.
Coulton, G. R.
Casadevall, J.
Sala, R. Alvarez
Garcia, J. M. Pino
Dupuis, M. J. M.
Mezt, R.
Jean, D.
Maes, E.
Smits, R. C. F.
Emmen, H. H.
Kulig, B. M.
van Loenen, A. C.
de Waal, R.
van Diemen, H. A. M.
Koetsier, J. C.
Ince, D.
Ferri, R.
Durelli, L.
Bangioanni, M. R.
Ferrero, B.
Riva, A.
Bergaasco, B.
Stenager, E.
Stenager, E. N.
Jensen, K.
De Andres, C.
Anaya, F.
Dimova, V.
Hansen, A. W.
Norby, S.
Edal, A. L.
Rosenberg, T.
Thorpe, J. W.
Filippi, M.
Horsfleld, M. A.
Reganati, P.
Baratti, C.
Bressi, S.
Ozurk, V.
Yeil, S.
Rodegher, M.
Sirabian, G.
Alberoni, M.
Eoli, M.
La Mantia, L.
Manetti, E.
Zaffaroni, M.
Milanese, C.
Corsini, E.
de Castro, P.
Carreno, M.
Iriarte, J.
Heide, W.
Barado, J.
Echaniz, P.
Cuadrado, E.
Baykan-Kurt, B.
Oktem-Tanor, O.
Bahar, S.
Konyalioglu, R.
Tumac, A.
Gok, S.
Gurvit, H.
Gursoy, G.
Henderson, C. E.
Westarp, M. E.
Perron, H.
Hoff-Jörgensen, R.
Rasmussen, H.
Schraff, S.
Kornhuber, H. H.
Moseley, I. F.
Colangelo, A. M.
Fetoni, V.
Parati, E.
Austoni, L.
DiGiovanni, A.
Meucci, N.
Nobile-Orazio, E.
Scarlato, G.
Goi, G.
Lombardo, A.
Bairati, C.
Aversa, E.
Caputo, D.
Ferrarese, C.
Canafoglia, L.
Frigo, M.
Pecora, N.
Riva, R.
Frattola, L.
Carpo, M.
Gamba, M.
Meussi, N.
Barbieri, S.
Ostermeyer, B.
Patten, B. M.
Abeta, S.
Inoue, N.
Matsui, H.
Yoshino, Y.
Pizzi, C. Delli
Ragno, M.
Losseff, N. A.
Fletcher, N. A.
Thorpe, J.
Droogan, A. G.
Harper, R.
Hawkins, S. A.
Patterson, V. H.
Bell, P.
Soeterboek, A. A. J.
Koehler, P. J.
Urtasun, M.
Vilchez, J.
Castel-lvi-Rel, S.
Gine, R.
Villa, M.
Koehler, W.
Kumar, A. J.
Edwin, D.
Moser, H. W.
Guidetti, D.
Ferlini, A.
Motti, L.
Bondavalli, M.
Patrosso, M. C.
Ghidoni, E.
Alfaro, A.
Giros, M. L.
Barcelo, A.
Piqueras, A.
Martinez, V.
Rango, M.
Bamonti, F.
Greco, F.
Spagnoli, D.
Tomei, G.
Zetta, L.
Honczarenko, K.
Jezewski, T.
Kojder, I.
Verlooy, J.
Reempts, Jos V.
Deuren, B. V.
Borgers, M.
Gajda, J. U.
Ley-Pozo, J.
Louwen, P.
Happe, S.
Buschmann, H. C.
Ringelstein, E. B.
Yamawaki, T.
Takao, M.
Suzuki, N.
WeilBenborn, K.
Schellong, S.
Ehrenheim, C.
Wollenhaupt, J.
Goetz, C.
Lubach, D.
Vion-Dury, J.
Nicoli, F.
Confort-Gouny, S. O.
Dhiver, C. O.
Lamoureux, S.
Salvan, A. M.
Gastaut, J. -A.
Gastaut, J. -L.
Cozzone, P.
Ribalta, T.
Santamaria, J.
Drewes, A. M.
Taagholt, S. J.
van den Berg, J. S. P.
Limburg, M.
Valldeoriola, F.
Valls-Solé, J.
Marti, M. J.
Trenkwalder, C.
Stiasny, K.
Collado-Scidel, V.
Wetter, T.
Kazenwadel, J.
Kohnen, R.
Ramm, S.
Oertel, W. H.
Thajeb, P.
Starck, M.
Albrecht, H.
Pollmann, W.
Konic, N.
Split, W.
Sulkowski, W.
Kowalska, S.
Sawradewicz-Rybak, M.
Musior, M.
Scaioli, V.
Brock, S.
Ciano, C.
Palazzini, E.
Servan, J.
Aoba, S.
Yamaguchi, S.
Johkura, K.
Rosin, L.
Solimena, M.
De Camilli, P.
Meinck, H. -M.
Roquer, J.
Marti, N.
Cano, A.
Pou-Serradell, A.
Robeck, S.
Enqelhardt, A.
Kalden, J. R.
Dhaenens, G.
Tyrdal, S.
Broere, C. A. J.
Polman, L. J.
Gomez, R.
Alberdi, M.
Delgado, J. M.
Kansu, E.
Saribas, O.
Zileli, T.
Proust, F.
Freger, P.
Creissard, P.
Proano, J.
Patrignani, J.
Castro, J.
Ugarte, A.
Giros, Ma. L.
Pampols, Ta.
Sabev, C.
Gikova, S.
Antonova, N.
Georgieva, L.
Stanev, V.
Popova, G.
Kostadinova, S.
Pepeliarska, M.
Pierre-Jerome, C.
Bekkelund, S. I.
Husby, G.
Mellgren, S. I.
Attaccalite, A.
Guidi, M.
Passero, S.
Caruso, V.
HÄgele, J.
Lohmeyer, J.
Heilmann, M.
Ohly, A.
Ceballos-Baumann, A. O.
Joussen, K.
Sonka, K.
Chave, B.
Confort-Gouny, S.
Houallah, T.
Neundoerfer, B.
Tex, S.
Seeber, C.
Mokrusch, T.
Urdiain, T. X. Arbizu
Yelamos, S. M.
Villanueva, P.
Serra, J. Peres
Braghi, S.
Bonifacio, E.
Natali-Sora, M. G.
Debbink, Y. N.
Marra, T. R.
Mossman, S.
Timmings, P.
Seitz-Dertinger, S.
Solbach, W.
Mainz, A.
Manfredini, E.
Calabrese, E.
Allaria, S.
Mariani, C.
Sinaki, M.
Lynn, S.
Westerlind, K.
Ossege, L. M.
Voss, B.
Wiethege, Th.
Sindern, E.
Malin, J. p.
Le Doze, F.
Chapon, F.
de la Sayette, V.
Schaeffer, S.
Dary, M.
Lechevalier, B.
Viader, F.
de Pommery, J.
Weill-Fulazza, J.
Menetrey, M.
Lazzarino, L. G.
Nicolai, A.
Nappo, A.
Blin, J.
Mazetti, P.
Mazoyer, B.
Ayed, S. Ben
Rivaud, S.
Vidailhet, M.
Pierrot-Deseilligny, C.
Chase, T.
Jordan, K. G.
Gergaud, J. M.
Breux, J. P.
Roblot, P.
Grollier, G.
Giraudon, B. Becq
Dobato, J. L.
Gilabert, Y. Perez
Blanco, J. L. Munoz
de Kruijk, J.
Twijnstra, A.
Wilmink, J.
Leffers, P.
Iniguez, C.
Jimenez-Escrig, A.
Nocito, M.
Villar, M. L.
Gonzalez-Porque, P.
Gobernado, J. M.
Chandler, H. C.
Crockard, H. A.
Henderson, F.
Rossi, T.
Maidani, M.
Pujol, A.
Rimola, A.
Beltran, J.
Garcia-Valdecasas, J. C.
Navasa, M.
Grande, L.
Galofre, J.
Visa, J.
Rodes, J.
Ruiz, M.
Pampols, T.
Bruce, L.
Tanner, M. J. A.
Lefaucheur, J. P.
Verroust, J.
Taghavy, A.
Hamer, H.
Benomar, A.
Cancel, G.
Stevanin, G.
Durr, A.
Labaune, C.
Desnizza, V.
Widjaja-Cramer, B.
Schulze-Bonhage, A.
Kott, H.
Ferbert, A.
Sanz-Sebastian, C.
Pascual, L. F.
Alegria, F. Abad
Kushnir, M.
Groozman, G. B.
Korczyn, A. D.
Drory, Ve.
Korczyn, A.
Guggenheim, H.
Baykouchev, St.
Struppler, A.
Tchalucova, N.
Jotova, J.
Mokri, B.
Parisi, J. E.
Scheithauer, B. W.
Piepgras, D. G.
Miller, M.
Kornhuber, A. W.
Köhler, A.
Hülser, P. J.
Kriebel, J.
Alonso-Villaverde, C.
Castro, A.
Masana, L.
Urda, A. Martin
Fernandez, J.
Mares, R.
Torre, L.
Mayayo, E.
Lossos, A.
Gomori, M.
Libson, E.
Goldfarb, A.
Seigal, T.
de Louw, A.
Praamstra, P.
Horstink, M.
Cools, A.
Tarrats, E. Basart
Calopa, M.
Martinez, S.
Ballabrina, J.
Taussig, D.
Marion, M. -H.
Mallecourt, J.
Ranoux, D.
Gasser, T.
Kabus, C.
Ozelius, L.
Wenzel, R.
Breakefield, X. O.
Boot, H.
Poublon, R. M. L.
Bogaard, J. M.
GinaÏ, A. Z.
Cabezas, C.
Scholz, J.
Nitschke, N.
Vieregge, P.
Wirk, B.
Hochberg, F. H.
Hefter, H.
Kessler, K.
Wirrwar, A.
Stocklin, G.
Tournier-Lasserves, E.
Agundez, J. Garcia
Ruiz, E.
Li, X. P.
Hedlund, P. B.
Fuxe, K.
Kulisevsky, J.
Avila, A.
Berthier, M. L.
Gerard, J. -M.
Cambier, J.
Caucheteur, C.
Deuschl, G.
Köster, B.
Scheidt, C.
Lücking, C. H.
Mena, M. A.
Chedru, F.
Oubary, P.
Rondot, P.
Anagnostou, C. N.
Panagopoulos, C. P.
Ziogas, D. E.
Vermersch, P.
Robitaille, Y.
Gauvreau, D.
Destée, A.
Delacourte, A.
Ficola, U.
Marozzi, P.
Piccoli, F.
Janelidze, M.
Shakarishvili, R.
Gagoshidze, T.
Vashadze, T.
Tsiskaridze, A.
Djannelidze, M.
Trullen, J. M. Perez
Pardo, P. J. Modrego
Vazquez-Andre, M. L.
Bail, L.
Naccache, L.
Gauvrit, J. L.
Panisset, M.
Boller, A. F.
Giannini, M.
Zanette, E.
Di Cesare, S.
Altieri, M.
Maloteaux, J. M.
Delwaide, C.
Sciaky, M.
Newman, S. K.
Kennedy, A. M.
Frackowiack, R. S. J.
Warrington, E. K.
Rossor, M. N.
Martinez-Lage, Pablo
Martinez Lage, J. Manuel
Manubens, JosÇ M.
Lacruz, Francisco
Larumbe, Rosa
Muruzabal, Javier
Locatelli, T.
Cursi, M.
Mauri, M.
Liberati, D.
Fornada, C.
Iriarte, L. M.
Lopez, M.
Grilo, A.
Repeto, M.
Brasic, J. R.
Barnett, J. Y.
Sheitman, B. B.
Young, J. G.
Shalit, F.
Brodie, C.
Sredni, B.
Engelien, A.
Stern, E.
Huber, W.
Frith, C.
Miralles, F.
Albadalejo, M. D.
Antem, M.
Pastor, I.
Estelies, M. A.
Del Ser, T.
Ochoa, H. Severo
Munoz, D.
Hachinski, V.
Cucinotta, D.
Senin, U.
Girardello, R.
Crepaldi, G.
Croria, F.
Schens, D. B.
Vigo-Pelfrey, C.
SempereE, A. P.
Ortega, M. P.
Bava, L.
Magni, E.
Aronovich, B. D.
Treves, T. A.
Bornstein, N. M.
Van Blercom, N.
Blecic, S.
Violon, Ph.
Hildebrand, J.
Zamboni, M.
Ambrosoli, L.
Poli, A.
Kuehnen, J.
Tilgner, C.
Raltzig, M.
Moering, B.
Faiss, J.
Deeb, S. M. Al
Daif, A.
Sharif, H.
Tatay, J.
Caroeller, F.
Avendano, C.
Vinogradova, T.
Pinto, A. N.
Canhao, P.
Neau, J. -Ph.
Pacquereau, J.
Meurice, J. -C.
Schwab, M.
Bauer, R.
Deeb, M. AL
Tjan, T. J.
Aabed, M.
Berges, S.
Crepin-Leblond, T.
Chavot, D.
Cattin, F.
Snidaro, M. H.
Chopard, J. L.
Ley, C. Oliveras
Alameda, F.
Alfonso, S.
Podobnik-Sarkanji, S.
Pniewski, J.
Torbicki, A.
Mieszkowski, J.
Plaza, I.
Petrunjashev, V.
Velcheva, I.
Hadjiev, D.
Yancheva, S.
Petrov, L.
Karakaneva, S.
Petkov, A.
Nikolov, E.
Niehaus, L.
Sacchetti, M. L.
Toni, D.
Fiorelli, M.
Gori, C.
Argentino, C.
Lyrer, Ph.
Radu, E. W.
Gratzl, O.
Rondepierre, Ph.
Leclerc, X.
Marchau, Jr, M.
Scheltens, Ph.
Hamon, M.
Janssens, E.
Henon, H.
Lucas, C.
KuÇukoglu, H.
Baybas, S.
Dervis, A.
YalÇiner, B.
Yilmaz, N.
Ozturk, M.
Arpaci, B.
Navarro, J. A.
Arenas, J.
Perez-Sempere, A.
Egido, J. A.
Soriano-Soriano, C.
Beau, P.
Gergaud, J. -M.
Coudero, C.
Dierckx, R. A.
Dobbeleir, A.
Timmermans, E.
Vandevivere, J.
Lucas, C. H.
Gomez, M.
Aguirre, J.
Berenguer, A.
Duran, C.
Parrilla, J.
Gonzalez, F.
Gironell, A.
Rey, A.
Marti-Vilalta, J. L.
de Lecinana, M. Alonso
Federico, F.
Conte, C.
Simone, I. L.
Giannini, P.
Liguori, M.
Lucivero, V.
Picciola, E.
Tortorella, C.
Drislane, F.
Wang, A. Ming
Di Mascio, R.
Marchioli, R.
Vitullo, F.
Di Pasquale, A.
Sciulli, L.
Kramer, V.
Tognoni, G.
Levivier, M.
del Olmo, A.
Caballero, E.
Degaey, I.
de Bruijn, S. F. T. M.
Tchaoussoglou, I.
Bastianello, S.
Pozzilli, C.
Cervello, A.
Catala, N.
Koskas, F.
Kieffer, E.
Botia, E.
Vivancos, J.
Leon, T.
Segura, T.
Ramo, C.
Lopez, F.
Karepov, V. G.
Gur, A. J.
Berlanga, B.
Gracia, V.
Fiol, C.
Kurtel, H.
Ozkutlu, U.
Yegen, B.
Grau, A. J.
Buggle, F.
Heindle, S.
Steichen-Wiehn, C.
Banerjee, T.
Maiwald, M.
Becher, H.
Villafana, W.
Medina, F.
Fernandez-Real, J. M.
Soler, S.
Planas, E.
Iceman, E.
Doganer, I.
Badlan, G.
Genc, B.
Yulug, K.
Ideman, E.
Dural, H.
Kutlul, K.
Damalik, G.
Baklan, Y.
Metin, B.
Tekinsoy, E.
Iriarte, I.
Subira, M. L.
Crockar, A. D.
Treacy, M.
McNell, T. A.
Grazzi, L.
Ediboglu, N.
Bilgin, H.
Ertas, S.
Goument, J. -P.
Basset, C.
Campos, Y.
Garcia-Silva, T.
Cabello, A.
Bussaglia, E.
Tizzano, E.
Colomer, J.
Gimbergues, P.
Campagne, D.
Bommelaer, C.
Delaguillaume, B.
Ramtami, H.
Ait-Kaci-Ahmed, M.
Pascual L. F.
Fernandez T.
Hortells M.
Sanz C.
Morales F.
Lauritzen, L.
Picard, F.
Sellal, F.
Collard, M.
Avramidis, T.
Alexiou, E.
Anastopoulos, T.
Frongillo, D.
Delfino, F. A.
Cannata, M.
Calo, L.
Vichi, R.
Antonini, G.
Fragola, V.
Cannata, D.
Salas, M.
Ruiz, C.
Angelard, B.
Lacau, J.
Guily, St.
Sendtner, M.
Goadsby, Peter J.
Quin, N. P.
Gadian, D. G.
Roland, P. E.
Seitz, Rudiger J.
Frackowiak, Richard S. J.
Becker, G.
Krone, A.
Schmidt, K.
Hofmann, E.
Bogdahn, U.
Rosenfeld, M. R.
Meneses, P.
Kaplitt, M. G.
Dalmau, J.
Posner, J.
Cordon-Cardon, C.
Hoang-Xuan, K.
Vega, F.
Nishisho, I.
Moisan, J. P.
Theillet, C.
Delattre, O.
Zhu, Jiahong
Walther, W.
Posner, J. B.
Roelcke, U.
von Ammon, K.
Pellikka, R.
Lucking, C. H.
Walon, C.
Boucquey, D.
-Van Rijckevorsel, K. Harmant
Lannoy, N.
Verellen-Dunoulin, Ch.
Liszka, U.
Cavaletti, G.
Casati, B.
Kolig, C.
Bogliun, G.
Marzorati, L.
Johannsen, L.
Chio, A.
Ruda, R.
Vigliani, M. C.
Sciolla, R.
Seliak, D.
Hoang-Xuang, K.
Villanueva, J. A.
Montalban, X.
Arboix, A.
Colosimo, C.
Albanese, A.
Hughes, A. J.
de Bruin, V.
Lees, A. J.
Kowalski, J. W.
Banfi, S.
Santoro, L.
Perretti, A.
Castaldo, I.
Barbieri, F.
Campanella, G.
Bhatia, K. P.
Mardsen, C. D.
de Bruin, V. S.
Machedo, C.
Ceballos-Baumann, D.
Marsden, C. D.
Brooks, D. B. J.
Wennlng, G. K.
Quinn, N.
McDonald, W. l.
Warner, T. T.
Bain, P. C.
Davis, M. B.
Conway, D.
Shaunak, S.
O'Sullivan, E.
Crawford, T.
Lawden, M.
Blunt, S.
Rapoport, A.
Sarova-Pinchas, I.
de Beyl, D. Zegers
Mavroudakis, N.
Blanc, S.
Godinot, C.
Lenoir, G.
Barkhof, M. S. F.
Tas, M. W.
Baron, P. L.
Constantin, C.
Cassatella, M. A.
Langdon, D. W.
Webb, S.
Gasparini, P.
Zeviani, A.
Kidd, D.
Mammi, S.
Cahalon, L.
Hershkoviz, R.
Lahat, N.
Wallach, D.
Annunziata, P.
Martino, T.
Maimone, D.
Guazzi, G. C.
Porrini, A. M.
Dell'Arciprete, L.
Rothwell, P. M.
Stewart, R. R. C.
Cull, R. E.
Willmes, K.
Poeck, K.
Russell, D.
Braekken, S. K.
Brucher, R.
Svennevig, J.
Hermesl, M.
Bruckmann, H.
Biraben, A.
Sliwka, U.
Meyer, B.
Schondube, F.
Noth, J.
Lavenu, I.
Lammers, C.
Waldecker, B.
Haberbosch, W.
Stam, J.
Schneider, R.
Gautier, J. C.
Berlit, T. P.
Fauser, B.
Kuhne, D.
Geraud, G.
Danielli, A.
Larrue, V.
Bes, A.
Timmerman, E.
Bono, F.
Bruni, A. C.
Valalentino, P.
Montesi, M. P.
Talerico, G.
Zappia, M.
Sabatelli, M.
Quattrone, A.
Pareyson, D.
Lorenzetti, D.
Sghirlanzoni, A.
Castellotti, B.
Lupski, J. R.
Archidiacono, N.
Antonacci, R.
Marzella, R.
Rocchi, M.
Samuel, D.
Goulon-Goeau, C.
Costa, P. P.
Bismuth, H.
Said, G.
De Jongh P.
Lofgren A.
Timmerman V.
Vance J. M.
Van Broeckhoven C.
Martin J. -J.
Martinez, A. Cruz
Bort, S.
Arpa, J.
Misra, P.
King, R. H. M.
Badhia, K.
Anderson, M.
Caballo, A.
Vichez, J.
Gabriel, J. M.
Erne, B.
Miescher, G. C.
Ulrich, J.
Vital, A.
Vital, C.
Steck, A.
Petry, K.
Labatut, I.
Hilmi, S.
Ellie, E.
Ferrini-Strambi, L.
Zucconl, M.
Marchettini, P.
Palazzi, S.
Oehlschlager, M.
Pepinsky, R. B.
Gemignani, F.
Marbini, A.
Pavesi, G.
Di Vittorio, S.
Manganelli, P.
Mancia, D.
Vermersh, P.
Roche, J.
Durocher, A. M.
Dewailly, Ph.
Dettmers, C.
Fink, G.
Lemon, R.
Stephan, K.
Passingham, D.
Weder, B.
Knorr, U.
Huang, Y.
Butterfield, D. A.
Peris, M. L.
Peiro, C.
Pascual, A. Pascual-Leone
Bottini, G.
Folnegovic-Smalc, V.
Knezevic, S.
Bokonjic, R.
Ersmark, B.
Torres, M. Gonzalez
Guiraud-Chaumeil, B.
Haugaard, K.
Jovicic, A.
Chr, Lang
Levic, Z.
Parra, C. Martinez
Ochoa, J. Patrignani
Titlbach, O.
Wikkelso, C.
Caparros-Lefevre, D.
Debachy, B.
Verier, A.
Cantinho, G.
Santos, A. I.
Godinho, F.
Bagunya, J.
Roig, T.
Ensenyat, A.
Santiag, O.
Trabucchi, H.
De Leo, D.
Koch, Ch.
Zeumer, H.
Matkovic, Z.
Morris, P.
Donaghy, M.
Köhler, W.
Kammer, T.
Röther, J.
Navon, R.
Fontaine, B.
Wu, Y.
Capdevila, A.
Guardiola, M. J.
van Dijk, G. W.
Notermans, N. C.
Kruize, A. A.
Kater, L.
Bertelt, C.
Hesse, S.
Friedrich, H.
Mauritz, K. -H.
Giron, L. T.
Watanabe, I. S.
Ewing, D.
Koepp, M.
Lempert, T.
Sander, B.
Kauerz, U.
Mehdorn, H. M.
Hezel, J.
Eickhoff, W.
Kryst, T.
Timsit, S.
Gardeur, D.
Reis, Mitermayer Galvao dos
Secor, E.
Filho, A. Andrade
Silva, M. Cardoso
Santos, S. R. Silveira
Vasilaski, G.
Reis, E. A. dos
Velupillai, P.
Harn, D. A.
Tigera, J. Garcia
Dreke, R. Martinez
Crespo, R. Piedra
Besses, C.
Acin, P.
Massons, J.
Florensa, L.
Oliveres, M.
Sans-Sabrafen, J.
Wicklein, E. M.
Pleiffer, G.
Kunre, K.
Dieterich, M.
Brandt, Th.
Guarino, M.
Stracciari, A.
Pazzaglia, P.
D'Alessandro, R.
Santilli, I.
Donato, M.
The European Velnacrine Study Group
The Dutch Guillain-Barré study group
The COP-1 Multicenter Clinical and Research Group Study
European Study Group
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Neurology. June 1994 241(1):1-164
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Derlon J. M.
Petit-taboué M. C.
Dauphin F.
Courtheoux P.
Chapon F.
Creissard P.
Darcel F.
Houtteville J. P.
Kaschten, B.
Sadzot, B.
Stevenaert, A.
Tjuvajev, Juri G.
Macapinlac, Homer A.
Daghighian, Farhad
Ginos, James Z.
Finn, Ronald D.
Jiaju Zhang, M. S.
Beattie, Bradley
Graham, Martin
Larson, Steven M.
Blasberg, Ronald G.
Levivier, M.
Goldman, S.
Pirotte, B.
Brucher, J. M.
Balériaux, D.
Luxen, A.
Hildebrand, J.
Brotchi, J.
Go K. G.
Kamman R. L.
Mooyaart E. L.
Heesters M. A. A. M.
Sijens, P. E.
Oudksrk, M.
van Dijk, P.
Levendag, P. C.
Vecht, Ch. J.
Metz, R. J.
Kennedy, D. N.
Rosen, B. R.
Hochberg, F. H.
Fishman, A. J.
Filipek, P. A.
Caviness, V. S.
Gross, M. W.
Weinzierl, F. X.
Trappe, A. E.
Goebel, W. E.
Frank, A. M.
Becker, Georg
Krone, Andreas
Schmidt, Karsten
Hofmann, Erich
Bogdahn, Ulrich
Bencsch, H.
Fclber, S.
Finkenstedt, G.
Kremser, C.
Sfockhammer, G.
Aichner, F.
Bogdahn U.
Fröhlich T.
Becker G.
Krone A.
Schlief R.
Schürmann J.
Jachimczak P.
Hofmann E.
Roggendorf W.
Roosen K.
Carapella, C. M.
Carpinelli, G.
Passalacqua, R.
Raus, L.
Giannini, M.
Mastrostefano, R.
Podo, F.
Tofani, A.
Maslrostefano, R.
Mottoles, M.
Ferraironi, A.
Scelsa, M. G.
Oppido, P.
Riccio, A.
Maini, C. L.
Collombier, L.
Taillandier, L.
Dcbouverie, M.
Laurens, M. H.
Thouvenot, P.
Weber, M.
Bertrand, A.
Cruickshank G. S.
Patterson J.
Hadley D.
De Witte, Olivier
Hildebrand, Jerzy
Luxen, André
Goldman, Serge
Ernestus, R. -I.
Bockhorst, K.
Eis, M.
Els, T.
Hoehn-Berlage, M.
Gliese, M.
Fründ, R.
Geissler, A.
Woertgen, C.
Holzschuh, M.
Goldman, Serge
Levivier, M.
Pirotte, B.
Brucher, J. M.
Luxen, A.
Brotchi, J.
Hildebrand, J.
Hausmann, O.
Merlo, A.
Jerrnann, E.
Uirich, J.
Chiquet-Ehrismann, R.
Müller, J.
Mäcke, H.
Gratzl, O.
Herholz, K.
Ghaemi, M.
Würker, M.
Pietrzyk, U.
Heiss, W. -D.
Kotitschke, K.
Brandl, M.
Tonn, J. C.
Haase, A.
Bogdahn, U.
Kotitschke, K.
Muigg, S.
Felber, S.
Aichner, F.
Haase, A.
Bogdahn, U.
Krone A.
Becker G.
Woydt M.
Roggendorf W.
Hofmann E.
Bogdahn U.
Roosen K.
Lanfermann, Heinrich
Heindel, Walter
Kugel, Harald
Erneslus, Ralf -Ingo
Röhn, Gabricle
Lackner, Klaus
Metz, R. J.
Kennedy, D. N.
Pardo, F. S.
Kutke, S.
Sorensen, A. G.
Hochberg, F. H.
Fishman, A. J.
Filipek, P. A.
Rosen, B. R.
Caviness, V. S.
Mechtler, L. L.
Withiam-Lench, S.
Shin, K.
Klnkel, W. R.
Patel, M.
Truax, B.
Kinkel, P.
Shin, K.
Mechtler, L.
Ricci M.
Pantano P.
Maleci A.
Pierallini S.
Di Stefano D.
Bozzao L.
Cantore G. P.
Röhn, Gabriele
Els, T.
Schröder, R.
Hoehn-Berlage, M.
Ernestus, R. -I.
Ruda, R.
Mocellini, C.
Soffietti, R.
Campana, M.
Ropolo, R.
Riva, A.
de Filippi, P. G.
Schiffer, D.
Salgado D.
Rodrigues M.
Salgado L.
Fonseca A. T.
Vieira M. R.
Bravo Marques J. M.
Satoh, H.
Uozumi, T.
Kiya, K.
Kurisu, K.
Arita, K.
Sumida, M.
Ikawa, F.
Tzuk-Shina, Tz.
Gomori, J. M.
Rubinstein, R.
Lossos, A.
Siegal, T.
Vaalburg, W.
Paans, A. M. J.
Willemsen, A. T. M.
van Waarde, A.
Pruim, J.
Visser, G. M.
Go, K. G.
Valentini, S.
Ting, Y. L. T.
De Rose, R.
Chidichimo, G.
Corricro, G.
van Lcycn-Pilgram, Karin
Erncslus, Ralf -Ingo
Klug, Norfried
van Leyen-Pilgram, K.
Ernestus, R. -I.
Schröder, R.
Klug, N.
Woydt M.
Krone A.
Tonn J. C.
Becker G.
Neumann U.
Roggendorf W.
Roosen K.
Plate, Karl H.
Breier, Georg
Millaucr, Birgit
Weich, Herbert A.
Ullrich, Axel
Risau, Werner
Roosen N.
Chopra R. K.
Mikkelsen T.
Rosenblum S. D.
Yan P. S.
Knight R.
Windham J.
Rosenblum M. L.
Schiffer, D.
Attanasio, A.
Cavalla, P.
Chio, A.
Giordana, M. T.
Migheli, A.
Amberger, V.
Hensel, T.
Schwab, M. E.
Cervoni, Luigi
Celli, Paolo
Tarantino, Roberto
Huettner, C.
Tonn, J. C.
Berweiler, U.
Roggendorf, W.
Salmon, I.
Rorive, S.
Rombaut, K.
Pirotte, B.
Haot, J.
Brotchi, J.
Kiss, R.
Maugard-Louboutin C.
Charrier J.
Fayet G.
Sagan C.
Cuillioere P.
Ricolleau G.
Martin S.
Menegalli-Bogeelli D.
Lajat Y.
Resche F.
Molnàr, Péter
Bárdos, Helga
Ádány, Róza
Rogers, J. P.
Pilkington, G. J.
Pollo, B.
Giaccone, G.
Allegranza, A.
Bugiani, O.
Prim, J.
Badia, J.
Ribas, E.
Coello, F.
Shezen, E.
Lossos, A.
Abramsky, O.
Siegal, T.
Scerrati M.
Roselli R.
Iacoangeli M.
Pompucci A.
Rossi G. F.
Deeb, Saleh M. Al.
Koreich, Osama
Yaqub, Basim
Moutaery, Khalaf R. Al.
Giordana, M. T.
Cavalla, P.
Chio, A.
Marino, S.
Vigliani, M. C.
Schiffer, D.
Deburghgraeve, V.
Darcel, F.
Gedouin, D.
Hassel, M. Ben
Guegan, Y.
Jeremic, B.
Grujicic, D.
Antunovic, V.
Matovic, M.
Shibamoto, Y.
Kallio, Merja
Huhmar, Helena
Kudoh, Ch.
Detta, A.
Sugiura, K.
Hitchcock, E. R.
Mastrostefano, R.
Di Russo, R.
Cipriani§, M.
Occhipinti, E. M.
Conti, E. M. S.
Clowegeser A.
Ortler M.
Seiwald M.
Kostron H.
Rajan B.
Ross G.
Lim C.
Ashlcy S.
Goode D.
Traish D.
Brada M.
Sanden, G. A. C. vd
Schouten, L. J.
Coebergh, J. W. W.
Razenberg, P. P. A.
Twijnstra, A.
Snilders-Keilholz, A.
Voormolen, J. H. C.
Hermans, J.
Leer, J. W. H.
Taillandier, L.
Baylac, F.
Dcbouvcrie, M.
Anxionnal, R.
Bracard, S.
Vignand, J. M.
Duprcz, A.
Weber, M.
Winking, M.
Böker, D. K.
Simmet, T.
Rothbart, David
Strugar, John
Balledux, Jeroen
Criscuolo, Gregory R.
Jachimczak, Piotr
Blesch, Armin
Heβdörfer, Birgit
Bogdahn, Ulrich
Ernestus, Ralf -Ingo
Schröder, Roland
Klug, Norfrid
Krouwer, H. G. J.
Duinen, S. G. v.
Algra, A.
Zentner, J.
Wolf, H. K.
Ostertun, B.
Hufnagel, A.
Campos, M. G.
Solymosi, L.
Schramm, J.
Newlands, E. S.
O'Reilly, S. M.
Brampton, M.
Soffietti, R.
Chio, A.
Mocellini, C.
Ruda, R.
Vigliani, M. C.
Schiffer, D.
Sciolla, R.
Seliak, D.
Henriksson, R.
Bergenheim, A. T.
Björk, P.
Gunnarsson, P. -O.
Hariz, Ml.
Grant, R.
Collie, D.
Gregor A.
Ebmeier K. P.
Jarvis G.
Lander F.
Cull A.
Sellar R.
Brada, M.
Thomas, C.
Elyan, S.
Hines, F.
Ashley, S.
Stenning, S.
Bernstein J. J.
Goldberg W. J.
Roelcke U.
Von Ammon K.
Hausmann O.
Radu E. W.
Kaech D.
Leenders K. L.
Fitzek, II, M. M.
Aronen J. Efird
Hochberg, F.
Gruber, M.
Schmidt, E.
Rosen, B.
Flschman, A.
Pardo, P.
Afra U. M. U.
Sipos, L.
Slouik, F.
Boiardi A.
Salmaggi A.
Pozzi A.
Farinotti L.
Fariselli L.
Silvani A.
Brandes, A.
Scelzi, E.
Rigon, A.
Zampieri, P.
Pignataro, M.
Amanzo, P. D'.
Amista, P.
Rotilio, A.
Fiorentino, M. V.
Thomas, R.
Brazil, L.
O'Connor, A. M.
Ashley, S.
Brada, M.
Salvati, Maurizio
Cervoni, Luigi
Puzzilli, Fabrizio
Cervoni, Luigi
Salvati, Maurizio
Raguso, Michele
Cruickshank G. S.
Duckworth R.
Rumpling R.
Rottuci M.
Fariselli L.
Boiardi A.
Broggi G.
Plrint, N. G.
Sabattini, E.
Manetto, V.
Gambacorta, H.
Poggi, S.
Pileri, S.
Ferracini, R.
Grant, R.
Plev D. V.
Hopf N. J.
Knosp E.
Bohl J.
Perncczky A.
Kiss, R.
Salmon, I.
Catnby, I.
Dewitte, O.
Brotchi, J.
Pasteels, J. L.
Camby, I.
Salmon, I.
Darro, F.
Danguy, A.
Brotchi, J.
Pasteels, J. L.
Kiss, R.
Kiu, M. C.
Lai, G. M.
Yang, T. S.
Ng, K. T.
Chen, J. S.
Chang, C. N.
Leung, W. M.
Ho, Y. S.
Rychter, M. Deblec
Klimek, A.
Liberski, P. P.
Karpinaka, A.
Krauseneck P.
Schöffel V.
Müller B.
Kreth, F. W.
Faist, M.
Warnke, P. C.
Ostertag, C. B.
Nielen, K. M. B. v.
Visscr, M. C.
Lebrun C.
Lonjon M.
Desjardin T.
Michiels J. F.
Chanalet Sa. Lagrange J. L.
Roche J. L.
Chatel M.
Mastronardi L.
Puzzilli F.
Osman Farah J.
Lunardi P.
Matsutani, M.
Ushio, Y.
Takakura, K.
Menten, Johan
Hamers, Han
Ribot, Jacques
Dom, René
Tcepen, Hans
Müller B.
Weidner N.
Krauseneck P.
Naujocks, G.
van Roost, D.
Wiestler, O. D.
Kuncz, A.
Nieder, C.
Setzel-Sesterhein, M.
Niewald, M.
Schnabel, I.
O'Neill, K. S.
Kitchen, N. D.
Wilkins, P. R.
Marsh, H. T.
Pierce, E.
Doshi, R.
Deane, R.
Previtali, S.
Quattrini, A.
Nemni, R.
Ducati, A.
Wrabetz, L.
Canal, N.
Punt, C. J. A.
Stamatakis, L.
Giroux, B.
Rutten, E.
Quigley, Matthew R.
Beth Sargent P. A. -C.
Flores, Nicholas
Simon, Sheryl
Maroon, Joseph C.
Quigley, Matthew R.
Beth Sargent P. A. -C.
Flores, Nicholas
Maroon, Joseph C.
Rocca A. A.
Gervasoni C.
Castagna A.
Picozzi P.
Giugni E.
Rocca A. A.
Tonnarelli G. P.
Ducati A.
Mangili F.
Truci G.
Canal N.
Giovanelli M.
Roelcke U.
Von Ammon K.
Radu E. W.
Leenders K. L.
Sachsenheimer, W.
Bimmler, T.
Seiwald M.
Eiter H. Rhomberg W.
Ortler M.
Obwegesser A.
Kostron H.
Steilen H.
Henn W.
Moringlane J. R.
Kolles H.
Feiden W.
Zang K. D.
Sleudel W. I.
Steinbrecher, Andreas
Schabet, Martin
Heb, Clemens
Bamberg, Michael
Dichgans, Johannes
Stragliotto, G.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Zampieri, P.
Brandes, A.
Rigon, A.
Tosatto, L.
D'Amanzo, P.
Menicucci, N.
Rotilio, A.
Mingrino, S.
Steudel, W. I.
Feld, R.
Henn, W.
Zang, K. D.
Maire, J. Ph.
Caudry, M.
Guerin, J.
Celerier, D.
Salem, N.
Demeaux, H.
Fahregat, J. F.
Kusak, M. E.
Bucno, A.
Albisua, J.
Jerez, P.
Sarasa, J. L.
Garefa, R.
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
de Campos, J. M.
Bueno, A.
García-Delgado, R.
Sarasa, J. L.
García-Sola, R.
Lantsov A. A.
Shustova T. I.
Lcnartz, D.
Wellenreuther, R.
von Deirnling, A.
Köning, W.
Menzel, J.
Scarpa, S.
Manna, A.
Reale, M. G.
Oppido, P. A.
Carapella, C. M.
Frati, L.
Valery, C. A.
Ichen, M.
Foncin, J. P.
Soubrane, C.
Khayat, D.
Philippon, J.
Vaz, R.
Cruz, C.
Weis S.
Protopapa D.
März R.
Winkler P. A.
Reulen H. J.
Bise K.
Beuls E.
Berg J.
Deinsberger, W.
Böker, D. K.
Samii, M.
Caudry, M.
Darrouzet, V.
Guérin, J.
Trouette, R.
Causse, N.
Bébéar, J. P.
Parker, F.
Vallee, J. N.
Carlier, R.
Zerah, M.
Lacroix-Jousselin, C.
Piepmeier, Joseph M.
Kveton, John
Czibulka, Agnes
Tigliev G. S.
Chernov M. P.
Maslova L. N.
Valdueza, José M.
Jänisch, Werner
Bock, Alexander
Harms, Lutz
Bessell, E. M.
Graus, F.
Punt, J.
Firth, J.
Hope, T.
Koriech, Osama
Al Deeb, Saleh
Al Moutaery, Khalaf
Yaqub, B.
Silvani A.
Salmaggi A.
Pozzi A.
Franzini A.
Boiardi A.
Goldbrunner, R.
Warmuth-Metz, M.
Paulus, W.
Tonn, J. -Ch.
Roosen, K.
Strik I. I.
Müller B.
Markert C.
Pflughaupt K. -W.
Krauseneck P.
O'Neill, B. P.
Dinapoli, R. P.
Voges, J.
Sturm, V.
Deuß, U.
Traud, C.
Treuer, H.
Lehrke, R.
Kim, D. G.
Müller, R. P.
Alexandrov Yu. S.
Moutaery, K.
Aabed, M.
Koreich, O.
Ross, G. M.
Rajan, B.
Traish, D.
Ashley, S.
Ford, D.
Brada, M.
Schmeets, I. L. O.
Jager, J. J.
Pannebakker, M. A. G.
de Jong, J. M. A.
van Lindert, E.
Knosp, E.
Kitz, K.
Blond, S.
Dubois, F.
Assaker, R.
Baranzelli, M. C.
Sleiman, M.
Pruvo, J. P.
Coche-Dequeant, B.
Matsutani M.
Takakura K.
Sano K.
PetriČ-Grabnar, G.
Jereb, B.
Župančič, N.
Koršič, M.
Rainov N. G.
Burkert W.
Ushio, Yukitaka
Kochi, Masato
Itoyama, Youichi
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
Sarasa, J. L.
García, R.
Bueno, A.
Ferrando, L.
Hoang-Xuan, K.
Sanson, M.
Merel, P.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Delattre, O.
Thomas, G.
Hoang-Xuan, K.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Thomas, G.
Haritz, D.
Obersen, B.
Grochulla, F.
Gabel, D.
Haselsberger K.
Radner H.
Pendl G.
Brada, M.
Laing, R. W.
Warrington, A. P.
Nowak, P. J. C. M.
Kolkman-Deurloo, I. K. K.
Visser, A. G.
Berge, Hv. d.
Niël, C. G. J. H.
Levendag, P. C.
Bergström P.
Hariz M.
Löfroth P. -O.
Bergenheim T.
Henriksson R.
Blond, S.
Assaker, R.
Cortet-rudelli, C.
Dewailly, D.
Coche-dequeant, B.
Castelain, B.
Dinapoli, R.
Shaw, E.
Coffey, R.
Earle, J.
Foote, R.
Schomberg, P.
Gorman, D.
Girard N.
Courel M. N.
Delpech B.
Haselsberger K.
Friehs G. M.
Schröttner O.
Pendl G.
Pötter, R.
hawliczek, R.
Sperveslage, P.
Prott, F. J.
Wachter, S.
Dieckmann, K.
Würker, M.
Herholz, K.
Pietrzyk, U.
Voges, J.
Treuer, H.
Sturm, V.
Bauer, B.
Heiss, W. -D.
Jund, R.
Zimmermann, F.
Feldmann, H. J.
Gross, M. W.
Kneschaurek, P.
Molls, M.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Voulsinas, L.
Fine, M.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Fine, M.
Voutsinas, I.
Qian, G.
Rashid, H.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Fine, M.
Voulsinas, L.
Qian, G.
Rashid, H.
Moutaery, K.
Aabed, M.
Koreich, O.
Scerrati M.
Montemaggi P.
Iacoangeli M.
Pompucci A.
Roselli R.
Trignani R.
Rossi G. F.
Shin, K.
Mechtler, L.
West, C.
Grand, W.
Shin, K.
Sibata, C.
West, C.
Mechtler, L.
Grand, W.
Thomas, R.
Guerrero, D.
James, N.
Ashley, S.
Gregor, A.
Brada, M.
Voges, J.
Sturm, V.
Bramer, R.
Pahlke, H.
Lehrke, R.
Treuer, H.
Banik, N.
Kim, D. G.
Hövels, M.
Bernsen H. J. J. A.
Rijken P. F. J. W.
Van der Sanden B. P. J.
Hagemeier N. E. M.
Van der Kogel A. J.
Koehler P. J.
Verbiest H.
Jager J.
Vecht Ch. J.
Ross G. M.
McIlwrath A.
Brown R.
Mottolesb, C.
Pierre'Kahn, A.
Croux, M.
Roche, J. L.
Marchai, J.
Delhemes, P.
Tremoulet, M.
Stilhart, B.
Chazai, J.
Caillaud, P.
Ravon, R.
Passacha, J.
Bouffet, E.
Dirven C. M. F.
Mooy J. J. A.
Molenaar W. M.
Lewandowicz, G. M.
Grant, N.
Harkness, W.
Hayward, R.
Thomas, D. G. T.
Darling, J. L.
Delepine, N.
Subovici I. I.
Cornille B.
Markowska S.
Alkallaf JC. Desbois
KühI, J.
Niethammer, D.
Spaar, H. J.
Gnekow, A.
Havers, W.
Berthold, F.
Graf, N.
Lampert, F.
Maass, E.
Mertens, R.
Schöck, V.
Aguzzi, A.
Boukhny, A.
Smirtukov, S.
Prityko, A.
Hoiodov, B.
Geludkova, O.
Nikanorov, A.
Levin, P.
Rothbart, David
Balledux, Jeroen
Criscuolo, Gregory R.
D'haen, B.
Van Calenbergh, F.
Casaer, P.
Dom, R.
Menten, J.
Goffin, J.
Plets, C.
Hertel, A.
Hernaiz, P.
Seipp, C.
Siegler, K.
Baum, R. P.
Maul, F. D.
Schwabe, D.
Jacobi, G.
Kornhuber, B.
Hör, G.
Menten, J.
Casaer, P.
Pilkington, G. J.
Merzak, A.
Rooprai, H. K.
Bullock, P.
van Domburg P. H. M. F.
Wesseling P.
Thijssen H. O. M.
Wolff, J. E. A.
Boos, J.
Krähling, K. H.
Gressner-Brocks, V.
Jürgens, H.
Schlegel, J.
Scherthan, H.
Arens, N.
Stumm, Gabi
Kiessling, Marika
Merzak, A.
Koochekpour, S.
Pilkington, G. J.
Reifenberger, G.
Reifenberger, J.
Liu, L.
James, C. D.
Wechsler, W.
Collins, V. P.
Fabel-Schulte, Klaus
Jachimczak, Plotr
Heßdörfer, Birgitt
Baur, Inge
Schlingensiepen, Karl -Hermann
Brysch, Wolgang
Bogdahn, Ulrich
Blesch A.
Bosserhoff A. K.
Apfel R.
Lottspeich F.
Jachimczak P.
Büttner R.
Bogdahn U.
Cece, R.
Barajon, I.
Tazzari, S.
Cavaletti, G.
Torri-Tarelli, L.
Tredici, G.
Hecht, B.
Turc-Carel, C.
Atllas, R.
Chatel, M.
Gaudray, P.
Gioanni, J.
Hecht, F.
Balledux, Jeroen
Rothbart, David
Criscuolo, Gregory R.
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
Rey, J. A.
Bello, M. J.
Sarasa, J. L.
Dubois, F.
Blond, S.
Parent, M.
Assaker, R.
Gosselin, P.
Christiaens, J. L.
Feld, R.
Moringlane, J. R.
Steudel, W. I.
Schaudies, J. R.
Janka M.
Tonn J. C.
Fischer U.
Meese E.
Roosen K.
Remmelink, M.
Salmon, I.
Cras, P.
Pasteels, J. L.
Brotchi, J.
Kiss, R.
Bensadoun R. J.
Frenay M.
Formento J. L.
Milano G.
Lagrange J. L.
Grellier P.
Lee, J. -Y.
Ernestus, R. -I.
Riese, H. -H.
Cervós-Navarro, J.
Reutter, W.
Lippitz, B.
Scheitinger, C.
Scholz, M.
Weis, J.
Gilsbach, J. M.
Füzesi, L.
Koochekpour, S.
Merzak, A.
Pilkington, G. J.
Sanson, M.
Li, Y. J.
Hoang-Xuan, K.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Hamelin, R.
Van de Kelft, Erik
Dams, Erna
Martin, Jean -Jacques
Willems, Patrick
Lehrke R.
Voges J.
Treuer H.
Erdmann J.
Müller R. P.
Sturm V.
Wurm R. E.
Warrington A. P.
Laing R. W.
Sardell S.
Hines F.
Graham J. D.
Brada M.
Ushio, Yukitaka
Kuratsu, Jun -ichi
Kochi, Masato
Kitz K.
Aichholzer M.
Rössler K.
Alesch F.
Ertl A.
Sorensen, P. S.
Helweg-Larsen, S.
Mourldsen, H.
Hansen, H. H.
El Sharoum, S. Y.
Berfelo, M. W.
Theunissen, P. H. M. H.
Jager, J. J.
de Jong, J. M. A.
Fedorcsák, I.
Nyáry, I.
Osztie, É.
Horvath, Á.
Kontra, G.
Frenay M.
Burgoni-chuzel J.
Paquis P.
Lagrange J. L.
Helweg-Larsen, S.
Hansen, SW.
Sørensen, PS.
Salmon, I.
Kiss, R.
Krauseneck P.
Müller B.
Morche M.
Tonn J. C.
Lagerwaard, F. J.
Levendag, P. C.
Eijkenboom, W. M. H.
Schmilz, P. I. M.
Lentzsch S.
Weber F.
Franke J.
Dörken B.
Lunardi P.
Schettini G.
Osman Farah J.
Qasho R.
Mocellini, C.
Ruda, R.
Soffietti, R.
Garabello, D.
Sales, S.
De Lucchi, R.
Vasario, E.
Schiffer, D.
Muracciole, X.
Régis, J.
Manera, L.
Peragut, J. C.
Juin, P.
Sedan, R.
Nieder, C.
Niewald, M.
Walter, K.
Schnabel, K.
Nieder, C.
Niewald, N.
Nestle, U.
Schnabel, K.
Berberich, W.
Oschmann, P.
Theißen R. D.
Reuner K. H.
Kaps M.
Dorndorf W.
Martin, K. K.
Akinwunmi, J.
Rooprai, H. K.
Kennedy, A.
Linke, A.
Ognjenovic, N.
Pilkington, G. J.
Svadovsky A. I.
Peresedov V. V.
Bulakov A. A.
Butyalko M. Y.
Zhirnova I. G.
Labunsky D. A.
Gnazdizky V. V.
Gannushkina I. V.
Taphoorn, M. J. B.
Potman, R.
Barkhof, F.
Weerts, J. G.
Karim, A. B. M. F.
Heimans, J. J.
van de Pol, M.
van Aalst, V. C.
Wilmink, J. T.
Twijnstra, A.
van der Sande, J. J.
Boogerd, W.
Kröger, R.
Jäger A.
Wismeth C.
Dekant A.
Brysch W.
Schlingensiepen K. H.
Jachimczak P.
Bogdahn U.
Pirolte, B.
Cool, V.
Gérard, C.
Levivier, M.
Dargent, J. L.
Goldman, S.
Brotchi, J.
Hildebrand, J.
Velu, T.
Herrlinger, U.
Schabet, M.
Ohneseit, P.
Buchholz, R.
Zhu, Jianhong
Reszka, Regina
Weber, Friedrich
Walther, Wolfgang
Zhang, L. I.
Brock, Mario
Roosen N.
Rock J. P.
Zeng H.
Feng J.
Fenstermacher J. D.
Rosenblum M. L.
Siegal, T.
Gabizon, A.
Beljanski M.
Crochet S.
Bergenheim, A. T.
Zackrisson, B.
Elfverson, J.
Bergström, P.
Henriksson, R.
Butti, G.
Baetta, R.
Magrassi, L.
De Renzis, M. R.
Soma, M. R.
Davegna, C.
Pezzotta, S.
Paoletti, R.
Fumagalli, R.
Infuso, L.
Sankar, A. A.
Darling, J. L.
Thomas, D. G. T.
Defer, G. -L.
Brugières, P.
Gray, F.
Chomienne, C.
Poirier, J.
Degos, L.
Degos, J. D.
Colombo, Bruno M.
DiDonato, Stefano
Finocchiaro, Gaetano
Hebeda, K. M.
Sterenborg, H. J. C. M.
Saarnak, A. E.
Wolbers, J. G.
van Gemert, M. J. C.
Kaaijk P.
Troost D.
Leenstra S.
Das P. K.
Bosch D. A.
Kostron H.
Hochleitner B. W.
Obwegeser A.
Ortler M.
Seiwald M.
Vooys, W.
Krouwer, H. G. J.
de Gast, G. C.
Marx, J. J. M.
Osman Farah J.
Lunardi P.
Puzzilli F.
Menovsky, T.
Beek, J. F.
Wolbers, J. G.
van Gemert, M. J. C.
Naujocks, G.
Wiestler, O. D.
Schirrmacher, V.
Schramm, J.
Schmitz, A.
Eis-Hübinger, A. M.
Piepmeier, p. h.
Pedersen, Patricia
Greer, Charles
Quigley, Matthew R.
Shih, Tommy
Elrifal, Amr
Rothfus, William
Maroon, Joseph C.
Rohertson, L.
Rampling, R.
Whoteley, T. L.
Piumb, J. A.
Kerr, D. J.
Falina, P. A.
Crossan, I. M.
Roosen N.
Rock J. P.
Feng J.
Zeng H.
Ho K. L.
Fenstermacher J. D.
Rosenblum M. L.
Ruchoux, M. M.
Vincent, S.
Jonca, F.
Plouet, J.
Lecomte, M.
Samid, D.
Thibault, A.
Ram, Z.
Oldfield, E. H.
Myers, C. E.
Reed, E.
Schabet, M.
Herrlinger, U.
Buchholz, R.
Shoshan, Y.
Siegal, T.
Siegal, T.
Shezen, E.
Siegal, Tz.
Stockhammer, G.
Rosenblum, M.
Samid, D.
Lieberman, F.
Terzis, A. J. A.
Bjerkvig, R.
Laerum, O. D.
Arnold, H.
Thibault, A.
Samid, D.
Figg, W. D.
Myers, C. E.
Reed, E.
Thomas, R.
Flux, G.
Chittenden, S.
Doshi, P.
Brazil, L.
Thomas, D. G. T.
Bignor, D.
Zalutsky, M.
Brada, M.
Tjuvajev, Juri
Kaplitt, Michael
Desai, Revathi
Bradley, M. S.
Bettie B. S.
Gansbacher, Bernd
Blasberg, Ronald
Haugland, H. K.
Saraste, J.
Rooseni, K.
Laerum, O. D.
Vincent, A. J. P. E.
Avezaat, C. J. J.
Bout, A.
Noteboom, J. L.
Vecht, C. h.
Valerio, D.
Hoogerbrugge, P. M.
Weber, F.
Reszka, R.
Zhu, J.
Walther, W.
List, J.
Schulz, W.
Wolbers, J. G.
Sterenborg, I. I. J. C. M.
Kamphorst, W.
van Gemert, M. J. C.
van Alplien, H. A. M.
Salander P.
Bergenheim T.
Henriksson R.
Grant, R.
Brazil, L.
Thomas, R.
Guerrero, D.
Laing, R.
Ashley, S.
Brada, M.
Schmidt B.
Bauer B.
Grau G.
Bohnstedt, T.
Frydrych A.
Franz K.
Lorenz R.
Brandes, A.
Amanzo, P. D'.
Zampieri, P.
Rigon, A.
Scelzi, E.
Rotilio, A.
Berti, F.
Paccagnella, A.
Fiorentino, M. V.
Müller B.
Krauseneck P.
van Deventer, P. L.
Dellemijn, P. L. I.
van den Bent, M. J.
Vecht, Ch. J.
Kansen, P. J.
Tredici, G.
Petruccioli, N. G.
Cavaletti, G.
Cavalletti, E.
Kiburg, B.
Müller, L. J.
Moorer-van Delft, C. M.
Heimans, J. J.
Boer, H. H.
Pace A.
Bove L.
Pietrangeli A.
Innocenti P.
Aloe A.
Nardi M.
Jandolo B.
Kellie S. J.
De Graaf S. S. N.
Bloemhof H.
Roebuck D.
Dalla Pozza L.
Uges D. D. R.
Johnston I.
Besser M.
Chaseling R. A.
Koeppen, S.
Gründemann, S.
Lossos, A.
Siegal, T.
Nitschke M.
Vieregge P.
Reusche E.
Rob P.
Kömpf D.
Postma, T. J.
Vermorken, J. B.
Heimans, J. J.
Rampling R. P.
Dunlop D. J.
Steward M. S.
Campbell S. M.
Roy S.
Hilkens, P. H. E.
Verweij, J.
van Putten, W. L. J.
Vecht, Ch. J.
van den Bent, M. J.
Hilkens, P. H. E.
Moll, J. W. B.
van der Burg, M. E. L.
Planting, A. S. T.
van Putten, W. L. J.
Vecht, Ch. J.
van den Bent, M. J.
Wondrusch E.
Zifko U.
Drlicek M.
Liszka U.
Grisold W.
Zifko U.
Fazeny B.
Dittrich Ch.
Wondrusch E.
Grisold W.
Verschuuren, Jan J.
Meneses, Patricio I.
Rosenfeld, Myrna R.
Kaplitt, Michael G.
Posner, Jerome B.
Dalmau, Josep
Sillevis Smitt P. A. E.
Manley G.
Posner J. B.
Cavaletti, G.
Bogliun, G.
Margorati, L.
Bianchi, G.
Drlicek, M.
Liska, U.
Casati, B.
Kolig, C.
Grisold, H.
Graus, F.
Reñe, R.
Uchuya, M.
Valldeoriola, F.
Delattre, J. Y.
Benedetti de Cosentiro C.
Ortale D.
Martinez R.
Lambre J.
Cagnolati S.
Vinai C.
Salmaggi A.
Nemni R.
Silvani A.
Forno M. G.
Luksch R.
Confalonieri P.
Boiardi A.
Nitschke M.
Scholz J.
Vieregge P.
Kömpf D.
Hochberg F. H.
Pfeiffer, G.
Netzer, J.
Hansen, Ch.
Eggers, Ch.
Hagel Ch.
Kunze, K.
Verschuuren, Jan J.
Rosenblum, Marc K.
Lieberman, Frank S.
Posner, Jerome B.
Dalmau, Josep
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Neuro-Oncology. February 1994 21(1):1-77
Czasopismo naukowe
Tytuł :
PET neuroimaging and mutations in the DJ-1 gene
Autorzy :
Dekker, M. C. J.
Eshuis, S. A.
Maguire, R. P.
Veenma-van der Duijn, L.
Pruim, J.
Snijders, P. J. L. M.
Oostra, B. A.
van Duijn, C. M.
Leenders, K. L.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Neural Transmission: Basic neurosciences and genetics, Parkinson's disease and allied conditions, Alzheimer's disease and related disorders, biological psychiatry. December 2004 111(12):1575-1581
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Pharmacological and PET studies in patient’s with Parkinson’s disease and a short duration-motor response: implications in the pathophysiology of motor complications
Autorzy :
Linazasoro, G.
Antonini, A.
Maguire, R. P.
Leenders, K.-L.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Neural Transmission: Basic neurosciences and genetics, Parkinson's disease and allied conditions, Alzheimer's disease and related disorders, biological psychiatry. April 2004 111(4):497-509
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Hierarchical clustering of Alzheimer and “normal” brains using elemental concentrations and glucose metabolism determined by PIXE, INAA and PET
Autorzy :
Cutts, D. A.
Spyrou, N. M.
Maguire, R. P.
Leenders, K. L.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Radioanalytical and Nuclear Chemistry: An International Journal Dealing with All Aspects and Applications of Nuclear Chemistry. 249(2):455-460
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A Positron Emission Tomography Analysis of Glucose Metabolism in Alzheimer's Disease Brain Using [18F] Fluorodeoxyglucose: A Parallel Study with Elemental Concentrations
Autorzy :
Cutts, D. A.
Spyrou, N. M.
Maguire, R. P.
Stedman, J. D.
Leenders, K. L.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Radioanalytical and Nuclear Chemistry: An International Journal Dealing with All Aspects and Applications of Nuclear Chemistry. April 2000 244(1):179-184
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies