Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Lehmann, I."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
PANDA Phase One: PANDA collaboration
Autorzy :
Barucca, G.
Davì, F.
Lancioni, G.
Mengucci, P.
Montalto, L.
Natali, P. P.
Paone, N.
Rinaldi, D.
Scalise, L.
Krusche, B.
Steinacher, M.
Liu, Z.
Liu, C.
Liu, B.
Shen, X.
Sun, S.
Zhao, G.
Zhao, J.
Albrecht, M.
Alkakhi, W.
Bökelmann, S.
Coen, S.
Feldbauer, F.
Fink, M.
Frech, J.
Freudenreich, V.
Fritsch, M.
Grochowski, J.
Hagdorn, R.
Heinsius, F. H.
Held, T.
Holtmann, T.
Keshk, I.
Koch, H.
Kopf, B.
Kümmel, M.
Küßner, M.
Li, J.
Linzen, L.
Maldaner, S.
Oppotsch, J.
Pankonin, S.
Pelizäus, M.
Pflüger, S.
Reher, J.
Reicherz, G.
Schnier, C.
Steinke, M.
Triffterer, T.
Wenzel, C.
Wiedner, U.
Denizli, H.
Er, N.
Keskin, U.
Yerlikaya, S.
Yilmaz, A.
Beck, R.
Chauhan, V.
Hammann, C.
Hartmann, J.
Ketzer, B.
Müllers, J.
Salisbury, B.
Schmidt, C.
Thoma, U.
Urban, M.
Bianconi, A.
Bragadireanu, M.
Pantea, D.
Rimjaem, S.
Domagala, M.
Filo, G.
Lisowski, E.
Lisowski, F.
Michałek, M.
Poznański, P.
Płazek, J.
Korcyl, K.
Lebiedowicz, P.
Pysz, K.
Schäfer, W.
Szczurek, A.
Firlej, M.
Fiutowski, T.
Idzik, M.
Moron, J.
Swientek, K.
Terlecki, P.
Korcyl, G.
Lalik, R.
Malige, A.
Moskal, P.
Nowakowski, K.
Przygoda, W.
Rathod, N.
Salabura, P.
Smyrski, J.
Augustin, I.
Böhm, R.
Lehmann, I.
Schmitt, L.
Varentsov, V.
Al-Turany, M.
Belias, A.
Deppe, H.
Dzhygadlo, R.
Flemming, H.
Gerhardt, A.
Götzen, K.
Heinz, A.
Jiang, P.
Karabowicz, R.
Koch, S.
Kurilla, U.
Lehmann, D.
Lühning, J.
Lynen, U.
Orth, H.
Peters, K.
Pütz, J.Aff15, Aff32
Ritman, J.Aff15, Aff32
Schepers, G.
Schmidt, C. J.
Schwarz, C.
Schwiening, J.
Täschner, A.
Traxler, M.
Voss, B.
Wieczorek, P.
Abazov, V.
Alexeev, G.
Barabanov, M. Yu.
Dodokhov, V. Kh.
Efremov, A.
Fechtchenko, A.
Galoyan, A.
Golovanov, G.
Koshurnikov, E. K.
Lobanov, Y. Yu.
Olshevskiy, A. G.
Piskun, A. A.
Samartsev, A.
Shimanski, S.
Skachkov, N. B.
Skachkova, A. N.
Strokovsky, E. A.
Tokmenin, V.
Uzhinsky, V.
Verkheev, A.
Vodopianov, A.
Zhuravlev, N. I.
Watts, D.
Böhm, M.
Eyrich, W.
Lehmann, A.
Miehling, D.
Pfaffinger, M.
Seth, K.
Xiao, T.
Ali, A.
Hamdi, A.
Himmelreich, M.
Krebs, M.
Nakhoul, S.
Nerling, F.Aff15, Aff20
Gianotti, P.
Lucherini, V.
Bracco, G.
Bodenschatz, S.
Brinkmann, K. T.
Brück, L.
Diehl, S.
Dormenev, V.
Düren, M.
Erlen, T.
Hahn, C.
Hayrapetyan, A.
Hofmann, J.
Kegel, S.
Khalid, F.
Köseoglu, I.
Kripko, A.
Kühn, W.
Metag, V.
Moritz, M.
Nanova, M.
Novotny, R.
Orsich, P.
Pereira-de-Lira, J.
Sachs, M.
Schmidt, M.
Schubert, R.
Strickert, M.
Wasem, T.
Zaunick, H. G.
Tomasi-Gustafsson, E.
Glazier, D.
Ireland, D.
Seitz, B.
Kappert, R.
Kavatsyuk, M.
Loehner, H.
Messchendorp, J.
Rodin, V.
Kalita, K.
Huang, G.
Liu, D.
Peng, H.
Qi, H.
Sun, Y.
Zhou, X.
Kunze, M.
Azizi, K.Aff30, Aff66
Olgun, A. T.
Tavukoglu, Z.
Derichs, A.
Dosdall, R.
Esmail, W.
Gillitzer, A.
Goldenbaum, F.
Grunwald, D.
Jokhovets, L.
Kannika, J.
Kulessa, P.
Orfanitski, S.
Perez-Andrade, G.
Prasuhn, D.
Prencipe, E.
Rosenthal, E.
Schadmand, S.
Schmitz, R.
Scholl, A.
Sefzick, T.
Serdyuk, V.
Stockmanns, T.
Veretennikov, D.
Wintz, P.
Wüstner, P.
Xu, H.
Zhou, Y.
Cao, X.
Hu, Q.
Liang, Y.
Rigato, V.
Isaksson, L.
Achenbach, P.
Corell, O.
Denig, A.
Distler, M.
Hoek, M.
Lauth, W.
Leithoff, H. H.
Merkel, H.
Müller, U.
Petersen, J.
Pochodzalla, J.
Schlimme, S.
Sfienti, C.
Thiel, M.
Bleser, S.
Bölting, M.
Capozza, L.
Dbeyssi, A.
Ehret, A.
Klasen, R.
Kliemt, R.
Maas, F.
Motzko, C.
Noll, O.
Piñeiro, D. Rodríguez
Schupp, F.
Steinen, M.
Wolff, S.
Zimmermann, I.
Kazlou, D.
Korzhik, M.
Missevitch, O.
Balanutsa, P.
Chernetsky, V.
Demekhin, A.
Dolgolenko, A.
Fedorets, P.
Gerasimov, A.
Golubev, A.
Kantsyrev, A.
Kirin, D. Y.
Kristi, N.
Ladygina, E.
Luschevskaya, E.
Matveev, V. A.
Panjushkin, V.
Stavinskiy, A. V.
Balashoff, A.
Boukharov, A.
Bukharova, M.
Malyshev, O.
Vishnevsky, E.
Bonaventura, D.
Brand, P.
Hetz, B.
Hüsken, N.
Kellers, J.
Khoukaz, A.
Klostermann, D.
Mannweiler, C.
Vestrick, S.
Bumrungkoh, D.
Herold, C.
Khosonthongkee, K.
Kobdaj, C.
Limphirat, A.
Manasatitpong, K.
Nasawad, T.
Pongampai, S.
Simantathammakul, T.
Srisawad, P.
Wongprachanukul, N.
Yan, Y.
Yu, C.
Zhang, X.
Zhu, W.
Antokhin, E.
Barnyakov, A. Yu.
Beloborodov, K.
Blinov, V. E.
Kuyanov, I. A.
Pivovarov, S.
Pyata, E.
Tikhonov, Y.
Blinov, A. E.
Kononov, S.
Kravchenko, E. A.
Lattery, M.
Boca, G.
Duda, D.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Kveton, A.
Prochazka, I.
Slunecka, M.
Volf, M.
Jary, V.
Korchak, O.
Marcisovsky, M.
Neue, G.
Novy, J.
Tomasek, L.
Tomasek, M.
Virius, M.
Vrba, V.
Abramov, V.
Bukreeva, S.
Chernichenko, S.
Derevschikov, A.
Ferapontov, V.
Goncharenko, Y.
Levin, A.
Maslova, E.
Melnik, Y.
Meschanin, A.
Minaev, N.
Mochalov, V.Aff51, Aff64
Moiseev, V.
Morozov, D.
Nogach, L.
Poslavskiy, S.
Ryazantsev, A.
Ryzhikov, S.
Semenov, P.Aff51, Aff64
Shein, I.
Uzunian, A.
Vasiliev, A.Aff51, Aff64
Yakutin, A.
Belostotski, S.
Fedotov, G.
Izotov, A.
Manaenkov, S.
Miklukho, O.
Cederwall, B.
Preston, M.
Tegner, P. E.
Wölbing, D.
Gandhi, K.
Rai, A. K.
Godre, S.
Crede, V.
Dobbs, S.
Eugenio, P.
Bussa, M. P.
Spataro, S.
Calvo, D.
De Remigis, P.
Filippi, A.
Mazza, G.
Wheadon, R.
Iazzi, F.
Lavagno, A.
Akram, A.
Calen, H.
Andersson, W. Ikegami
Johansson, T.
Kupsc, A.
Marciniewski, P.
Papenbrock, M.
Regina, J.
Rieger, J.
Schönning, K.
Wolke, M.
Chlopik, A.
Kesik, G.
Melnychuk, D.
Tarasiuk, J.Aff62, Aff65
Wojciechowski, M.
Wronka, S.
Zwieglinski, B.
Amsler, C.
Bühler, P.
Marton, J.
Zimmermann, S.
Fischer, C. S.
Haidenbauer, J.
Hanhart, C.
Lutz, M. F. M.Aff15, Aff69
Ryan, Sinéad M.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal A: Hadrons and Nuclei. 57(6)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The potential of ΛΞ- and ΛΞ- studies with PANDA at FAIR
Autorzy :
Barucca, G.
Davì, F.
Lancioni, G.
Mengucci, P.
Montalto, L.
Natali, P. P.
Paone, N.
Rinaldi, D.
Scalise, L.
Erni, W.
Krusche, B.
Steinacher, M.
Walford, N.
Cao, N.
Liu, Z.
Liu, C.
Liu, B.
Shen, X.
Sun, S.
Tao, J.
Xiong, X. A.
Zhao, G.
Zhao, J.
Albrecht, M.
Alkakhi, W.
Bökelmann, S.
Feldbauer, F.
Fink, M.
Frech, J.
Freudenreich, V.
Fritsch, M.
Hagdorn, R.
Heinsius, F. H.
Held, T.
Holtmann, T.
Keshk, I.
Koch, H.
Kopf, B.
Kuhlmann, M.
Kümmel, M.
Küßner, M.
Li, J.
Mustafa, A.
Pelizäus, M.
Pitka, A.
Reher, J.
Reicherz, G.
Richter, M.
Schnier, C.
Sohl, L.
Steinke, M.
Triffterer, T.
Wenzel, C.
Wiedner, U.
Denizli, H.
Er, N.
Beck, R.
Hammann, C.
Hartmann, J.
Ketzer, B.
Müllers, J.
Rossbach, M.
Salisbury, B.
Schmidt, C.
Thoma, U.
Urban, M.
Bianconi, A.
Bragadireanu, M.
Pantea, D.
Domagala, M.
Filo, G.
Lisowski, E.
Lisowski, F.
Michałek, M.
Poznański, P.
Płażek, J.
Korcyl, K.
Kozela, A.
Lebiedowicz, P.
Pysz, K.
Schäfer, W.
Szczurek, A.
Fiutowski, T.
Idzik, M.
Swientek, K.
Terlecki, P.
Korcyl, G.
Lalik, R.
Malige, A.
Moskal, P.
Nowakowski, K.
Przygoda, W.
Rathod, N.
Rudy, Z.
Salabura, P.
Smyrski, J.
Augustin, I.
Böhm, R.
Lehmann, I.
Schmitt, L.
Varentsov, V.
Al-Turany, M.
Belias, A.
Deppe, H.
Dzhygadlo, R.
Flemming, H.
Gerhardt, A.
Götzen, K.
Heinz, A.
Jiang, P.
Karabowicz, R.
Koch, S.
Kurilla, U.
Lehmann, D.
Lühning, J.
Lynen, U.
Orth, H.
Peters, K.
Rieger, J.
Saito, T.
Schepers, G.
Schmidt, C. J.
Schwarz, C.
Schwiening, J.
Täschner, A.
Traxler, M.
Voss, B.
Wieczorek, P.
Abazov, V.
Alexeev, G.
Arefiev, V. A.
Astakhov, V.
Barabanov, M. Yu.
Batyunya, B. V.
Dodokhov, V. Kh.
Efremov, A.
Fechtchenko, A.
Galoyan, A.
Golovanov, G.
Koshurnikov, E. K.
Lobanov, Y. Yu.
Olshevskiy, A. G.
Piskun, A. A.
Samartsev, A.
Shimanski, S.
Skachkov, N. B.
Skachkova, A. N.
Strokovsky, E. A.
Tokmenin, V.
Uzhinsky, V.
Verkheev, A.
Vodopianov, A.
Zhuravlev, N. I.
Branford, D.
Watts, D.
Böhm, M.
Eyrich, W.
Lehmann, A.
Miehling, D.
Pfaffinger, M.
Quin, N.
Robison, L.
Seth, K.
Xiao, T.
Bettoni, D.
Ali, A.
Hamdi, A.
Himmelreich, M.
Krebs, M.
Nakhoul, S.
Nerling, F.
Belousov, A.
Kisel, I.
Kozlov, G.
Pugach, M.
Zyzak, M.
Bianchi, N.
Gianotti, P.
Lucherini, V.
Bracco, G.
Bettner, Y.
Bodenschatz, S.
Brinkmann, K. T.
Brück, L.
Diehl, S.
Dormenev, V.
Düren, M.
Erlen, T.
Föhl, K.
Hahn, C.
Hayrapetyan, A.
Hofmann, J.
Kegel, S.
Kesselkaul, M.
Köseoglu, I.
Kripko, A.
Kühn, W.
Lange, J. S.
Metag, V.
Moritz, M.
Nanova, M.
Novotny, R.
Orsich, P.
Pereira-de-Lira, J.
Peter, M.
Sachs, M.
Schmidt, M.
Schubert, R.
Stenzel, H.
Straube, M.
Strickert, M.
Thöring, U.
Wasem, T.
Wohlfahrt, B.
Zaunick, H. G.
Tomasi-Gustafsson, E.
Glazier, D.
Ireland, D.
Seitz, B.
Deepak, P. N.
Kulkarni, A.
Kappert, R.
Kavatsyuk, M.
Loehner, H.
Messchendorp, J.
Rodin, V.
Schakel, P.
Vejdani, S.
Dutta, K.
Kalita, K.
Huang, G.
Liu, D.
Peng, H.
Qi, H.
Sun, Y.
Zhou, X.
Kunze, M.
Azizi, K.
Derichs, A.
Dosdall, R.
Esmail, W.
Gillitzer, A.
Goldenbaum, F.
Grunwald, D.
Jokhovets, L.
Kannika, J.
Kulessa, P.
Orfanitski, S.
Pérez Andrade, G.
Prasuhn, D.
Prencipe, E.
Pütz, J.
Ritman, J.
Rosenthal, E.
Schadmand, S.
Schmitz, R.
Scholl, A.
Sefzick, T.
Serdyuk, V.
Stockmanns, T.
Veretennikov, D.
Wintz, P.
Wüstner, P.
Xu, H.
Zhou, Y.
Cao, X.
Hu, Q.
Li, Z.
Li, H.
Liang, Y.
Ma, X.
Rigato, V.
Isaksson, L.
Achenbach, P.
Aycock, A.
Corell, O.
Denig, A.
Distler, M.
Hoek, M.
Lauth, W.
Leithoff, H. H.
Liu, Z.
Merkel, H.
Müller, U.
Pochodzalla, J.
Schlimme, S.
Sfienti, C.
Thiel, M.
Zambrana, M.
Ahmed , S.
Bleser, S.
Bölting, M.
Capozza, L.
Dbeyssi, A.
Ehret, A.
Grasemann, P.
Klasen, R.
Kliemt, R.
Maas, F.
Maldaner, S.
Morales Morales, C.
Motzko, C.
Noll, O.
Pflüger, S.
Rodríguez Piñeiro, D.
Schupp, F.
Steinen, M.
Wolff, S.
Zimmermann, I.
Fedorov, A.
Kazlou, D.
Korzhik, M.
Missevitch, O.
Balashoff, A.
Boukharov, A.
Malyshev, O.
Balanutsa, P.
Chernetsky, V.
Demekhin, A.
Dolgolenko, A.
Fedorets, P.
Gerasimov, A.
Golubev, A.
Goryachev, V.
Kantsyrev, A.
Kirin, D. Y.
Kristi, N.
Ladygina, E.
Luschevskaya, E.
Matveev, V. A.
Panjushkin, V.
Stavinskiy, A. V.
Basant, K. N.
Kumawat, H.
Roy, B.
Saxena, A.
Yogesh, S.
Bonaventura, D.
Brand, P.
Fritzsch, C.
Grieser, S.
Hargens, C.
Hergemöller, A. K.
Hetz, B.
Hüsken, N.
Kellers, J.
Khoukaz, A.
Bumrungkoh, D.
Herold, C.
Khosonthongkee, K.
Kobdaj, C.
Limphirat, A.
Manasatitpong, K.
Nasawad, T.
Pongampai, S.
Simantathammakul, T.
Srisawad, P.
Wongprachanukul, N.
Yan, Y.
Yu, C.
Zhang, X.
Zhu, W.
Blinov, A. E.
Kononov, S.
Kravchenko, E. A.
Antokhin, E.
Barnyakov, A. Yu.
Beloborodov, K.
Blinov, V. E.
Kuyanov, I. A.
Pivovarov, S.
Pyata, E.
Tikhonov, Y.
Kunne, R.
Ramstein, B.
Hunter, G.
Lattery, M.
Pace, H.
Boca, G.
Duda, D.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Kveton, A.
Pesek, M.
Peskova, M.
Prochazka, I.
Slunecka, M.
Volf, M.
Gallus, P.
Jary, V.
Korchak, O.
Marcisovsky, M.
Neue, G.
Novy, J.
Tomasek, L.
Tomasek, M.
Virius, M.
Vrba, V.
Abramov, V.
Bukreeva, S.
Chernichenko, S.
Derevschikov, A.
Ferapontov, V.
Goncharenko, Y.
Levin, A.
Maslova, E.
Melnik, Y.
Meschanin, A.
Minaev, N.
Mochalov, V.Aff54, Aff72
Moiseev, V.
Morozov, D.
Nogach, L.
Poslavskiy, S.
Ryazantsev, A.
Ryzhikov, S.
Semenov, P.Aff54, Aff72
Shein, I.
Uzunian, A.
Vasiliev, A.Aff54, Aff72
Yakutin, A.
Roy, U.
Yabsley, B.
Belostotski, S.
Fedotov, G.
Gavrilov, G.
Izotov, A.
Manaenkov, S.
Miklukho, O.
Zhdanov, A.
Atac, A.
Bäck, T.
Cederwall, B.
Makonyi, K.
Preston, M.
Tegner, P. E.
Wölbing, D.
Gandhi, K.
Rai, A. K.
Godre, S.
Crede, V.
Dobbs, S.
Eugenio, P.
Lersch, D.
Calvo, D.
De Remigis, P.
Filippi, A.
Mazza, G.
Rivetti, A.
Wheadon, R.
Bussa, M. P.
Spataro, S.
Iazzi, F.
Lavagno, A.
Martin, A.
Akram, A.
Calen, H.
Ikegami Andersson, W.
Johansson, T.
Kupsc, A.
Marciniewski, P.
Papenbrock, M.
Regina, J.
Schönning, K.
Wolke, M.
Diaz, J.
Pothodi Chackara, V.
Chlopik, A.
Kesik, G.
Melnychuk, D.
Tarasiuk, J.
Wojciechowski, M.
Wronka, S.
Zwieglinski, B.
Amsler, C.
Bühler, P.
Kratochwil, N.
Marton, J.
Nalti, W.
Steinschaden, D.
Widmann, E.
Zimmermann, S.
Zmeskal, J.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal A: Hadrons and Nuclei. 57(4)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Study of excited ΞP¯ baryons with the ΞP¯ANDA detector
Autorzy :
Barucca, G.
Davì, F.
Lancioni, G.
Mengucci, P.
Montalto, L.
Natali, P. P.
Paone, N.
Rinaldi, D.
Scalise, L.
Krusche, B.
Steinacher, M.
Liu, Z.
Liu, C.
Liu, B.
Shen, X.
Sun, S.
Zhao, G.
Zhao, J.
Albrecht, M.
Alkakhi, W.
Bökelmann, S.
Coen, S.
Feldbauer, F.
Fink, M.
Frech, J.
Freudenreich, V.
Fritsch, M.
Grochowski, J.
Hagdorn, R.
Heinsius, F. H.
Held, T.
Holtmann, T.
Keshk, I.
Koch, H.
Kopf, B.
Kümmel, M.
Küßner, M.
Li, J.
Linzen, L.
Maldaner, S.
Oppotsch, J.
Pankonin, S.
Pelizä, M.
Pflüger, S.
Reher, J.
Reicherz, G.
Schnier, C.
Steinke, M.
Triffterer, T.
Wenzel, C.
Wiedner, U.
Denizli, H.
Er, N.
Keskin, U.
Yerlikaya, S.
Yilmaz, A.Aff5, Aff23
Beck, R.
Chauhan, V.
Hammann, C.
Hartmann, J.
Ketzer, B.
Müllers, J.
Salisbury, B.
Schmidt, C.
Thoma, U.
Urban, M.
Bianconi, A.
Bragadireanu, M.
Pantea, D.
Domagala, M.
Filo, G.
Lisowski, E.
Lisowski, F.
Michałek, M.
Poznański, P.
Płażek, J.
Korcyl, K.
Lebiedowicz, P.
Pysz, K.
Schäfer, W.
Szczurek, A.
Firlej, M.
Fiutowski, T.
Idzik, M.
Moron, J.
Swientek, K.
Terlecki, P.
Korcyl, G.
Lalik, R.
Malige, A.
Moskal, P.
Nowakowski, K.
Przygoda, W.
Rathod, N.
Salabura, P.
Smyrski, J.
Augustin, I.
Böhm, R.
Lehmann, I.
Schmitt, L.
Varentsov, V.
Al-Turany, M.
Belias, A.
Deppe, H.
Dzhygadlo, R.
Flemming, H.
Gerhardt, A.
Götzen, K.
Heinz, A.
Jiang, P.
Karabowicz, R.
Koch, S.
Kurilla, U.
Lehmann, D.
Lühning, J.
Lynen, U.
Orth, H.
Peters, K.
Schepers, G.
Schmidt, C. J.
Schwarz, C.
Schwiening, J.
Täschner, A.
Traxler, M.
Voss, B.
Wieczorek, P.
Abazov, V.
Alexeev, G.
Barabanov, M. Yu.
Dodokhov, V. Kh.
Efremov, A.
Fechtchenko, A.
Galoyan, A.
Golovanov, G.
Koshurnikov, E. K.
Lobanov, Y. Yu.
Olshevskiy, A. G.
Piskun, A. A.
Samartsev, A.
Shimanski, S.
Skachkov, N. B.
Skachkova, A. N.
Strokovsky, E. A.
Tokmenin, V.
Uzhinsky, V.
Verkheev, A.
Vodopianov, A.
Zhuravlev, N. I.
Watts, D.
Böhm, M.
Eyrich, W.
Lehmann, A.
Miehling, D.
Pfaffinger, M.
Seth, K.
Xiao, T.
Ali, A.
Hamdi, A.
Himmelreich, M.
Krebs, M.
Nakhoul, S.
Nerling, F.Aff14, Aff19
Gianotti, P.
Lucherini, V.
Bracco, G.
Bodenschatz, S.
Brinkmann, K. T.
Brück, L.
Diehl, S.
Dormenev, V.
Düren, M.
Erlen, T.
Hahn, C.
Hayrapetyan, A.
Hofmann, J.
Kegel, S.
Khalid, F.
Köseoglu, I.
Kripko, A.
Kühn, W.
Metag, V.
Moritz, M.
Nanova, M.
Novotny, R.
Orsich, P.
Pereira-de-Lira, J.
Sachs, M.
Schmidt, M.
Schubert, R.
Strickert, M.
Wasem, T.
Zaunick, H. G.
Tomasi-Gustafsson, E.
Glazier, D.
Ireland, D.
Seitz, B.
Kappert, R.
Kavatsyuk, M.
Loehner, H.
Messchendorp, J.
Rodin, V.
Kalita, K.
Huang, G.
Liu, D.
Peng, H.
Qi, H.
Sun, Y.
Zhou, X.
Kunze, M.
Azizi, K.
Olgun, A. T.Aff30, Aff31
Tavukoglu, Z.Aff30, Aff31
Derichs, A.
Dosdall, R.
Esmail, W.
Gillitzer, A.
Goldenbaum, F.
Grunwald, D.
Jokhovets, L.
Kannika, J.
Kulessa, P.
Orfanitski, S.
Pérez-Andrade, G.
Prasuhn, D.
Prencipe, E.
Pütz, J.Aff14, Aff32
Ritman, J.Aff4, Aff14, Aff32
Rosenthal, E.
Schadmand, S.
Schmitz, R.
Scholl, A.
Sefzick, T.
Serdyuk, V.
Stockmanns, T.
Veretennikov, D.
Wintz, P.
Wüstner, P.
Xu, H.
Zhou, Y.
Cao, X.
Hu, Q.
Liang, Y.
Rigato, V.
Isaksson, L.
Achenbach, P.
Corell, O.
Denig, A.
Distler, M.
Hoek, M.
Lauth, W.
Leithoff, H. H.
Merkel, H.
Müller, U.
Petersen, J.
Pochodzalla, J.
Schlimme, S.
Sfienti, C.
Thiel, M.
Bleser, S.
Bölting, M.
Capozza, L.
Dbeyssi, A.
Ehret, A.
Klasen, R.
Kliemt, R.
Maas, F.
Motzko, C.
Noll, O.
Piñeiro, D. Rodríguez
Schupp, F.
Steinen, M.
Wolff, S.
Zimmermann, I.
Kazlou, D.
Korzhik, M.
Missevitch, O.
Balanutsa, P.
Chernetsky, V.
Demekhin, A.
Dolgolenko, A.
Fedorets, P.
Gerasimov, A.
Golubev, A.
Kantsyrev, A.
Kirin, D. Y.
Kristi, N.
Ladygina, E.
Luschevskaya, E.
Matveev, V. A.
Panjushkin, V.
Stavinskiy, A. V.
Balashoff, A.
Boukharov, A.
Bukharova, M.
Malyshev, O.
Vishnevsky, E.
Bonaventura, D.
Brand, P.
Hetz, B.
Hüsken, N.
Kellers, J.
Khoukaz, A.
Klostermann, D.
Mannweiler, C.
Vestrick, S.
Bumrungkoh, D.
Herold, C.
Khosonthongkee, K.
Kobdaj, C.
Limphirat, A.
Manasatitpong, K.
Nasawad, T.
Pongampai, S.
Simantathammakul, T.
Srisawad, P.
Wongprachanukul, N.
Yan, Y.
Yu, C.
Zhang, X.
Zhu, W.
Antokhin, E.
Barnyakov, A. Yu.
Beloborodov, K.
Blinov, V. E.
Kuyanov, I. A.
Pivovarov, S.
Pyata, E.
Tikhonov, Y.
Blinov, A. E.
Kononov, S.
Kravchenko, E. A.
Lattery, M.
Boca, G.
Duda, D.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Kveton, A.
Pesek, M.
Peskova, M.
Prochazka, I.
Slunecka, M.
Volf, M.
Gallus, P.
Jary, V.
Korchak, O.
Marcisovsky, M.
Neue, G.
Novy, J.
Tomasek, L.
Tomasek, M.
Virius, M.
Vrba, V.
Abramov, V.
Bukreeva, S.
Chernichenko, S.
Derevschikov, A.
Ferapontov, V.
Goncharenko, Y.
Levin, A.
Maslova, E.
Melnik, Y.
Meschanin, A.
Minaev, N.
Mochalov, V.Aff41, Aff52
Moiseev, V.
Morozov, D.
Nogach, L.
Poslavskiy, S.
Ryazantsev, A.
Ryzhikov, S.
Semenov, P.Aff41, Aff52
Shein, I.
Uzunian, A.
Vasiliev, A.Aff41, Aff52
Yakutin, A.
Belostotski, S.
Fedotov, G.
Izotov, A.
Manaenkov, S.
Miklukho, O.
Preston, M.
Tegner, P. E.
Wölbing, D.
Cederwall, B.
Gandhi, K.
Rai, A. K.
Godre, S.
Crede, V.
Dobbs, S.
Eugenio, P.
Calvo, D.
De Remigis, P.
Filippi, A.
Mazza, G.
Wheadon, R.
Iazzi, F.
Lavagno, A.
Bussa, M. P.
Spataro, S.
Akram, A.
Calen, H.
Ikegami Andersson, W.
Johansson, T.
Kupsc, A.
Marciniewski, P.
Papenbrock, M.
Regina, J.
Rieger, J.
Schönning, K.
Wolke, M.
Chlopik, A.
Kesik, G.
Melnychuk, D.
Tarasiuk, J.
Wronka, S.
Zwieglinski, B.
Amsler, C.
Bühler, P.
Marton, J.
Zimmermann, S.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal A: Hadrons and Nuclei. 57(4)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Feasibility studies for the measurement of time-like proton electromagnetic form factors from p¯p→μ+μ-P¯ANDA at p¯p→μ+μ-P¯ANDA at FAIR
Autorzy :
Barucca, G.
Davì, F.
Lancioni, G.
Mengucci, P.
Montalto, L.
Natali, P. P.
Paone, N.
Rinaldi, D.
Scalise, L.
Erni, W.
Krusche, B.
Steinacher, M.
Walford, N.
Cao, N.
Liu, Z.
Liu, C.
Liu, B.
Shen, X.
Sun, S.
Tao, J.
Xiong, X. A.
Zhao, G.
Zhao, J.
Albrecht, M.
Alkakhi, W.
Bökelmann, S.
Coen, S.
Feldbauer, F.
Fink, M.
Frech, J.
Freudenreich, V.
Fritsch, M.
Grochowski, J.
Hagdorn, R.
Heinsius, F. H.
Held, T.
Holtmann, T.
Keshk, I.
Koch, H.
Kopf, B.
Kuhlmann, M.
Kümmel, M.
Küßner, M.
Li, J.
Linzen, L.
Maldaner, S.
Oppotsch, J.
Pankonin, S.
Pelizäus, M.
Pflüger, S.
Pitka, A.
Reher, J.
Reicherz, G.
Schnier, C.
Steinke, M.
Triffterer, T.
Wenzel, C.
Wiedner, U.
Denizli, H.
Er, N.
Keskin, U.
Olgun, A. T.
Yerlikaya, S.
Yilmaz, A.
Beck, R.
Hammann, C.
Hartmann, J.
Ketzer, B.
Müllers, J.
Rossbach, M.
Salisbury, B.
Schmidt, C.
Thoma, U.
Urban, M.
Bianconi, A.
Bragadireanu, M.
Pantea, D.
Domagala, M.
Filo, G.
Lisowski, E.
Lisowski, F.
Michałek, M.
Poznański, P.
Płażek, J.
Korcyl, K.
Kozela, A.
Lebiedowicz, P.
Pysz, K.
Schäfer, W.
Szczurek, A.
Firlej, M.
Fiutowski, T.
Idzik, M.
Moron, J.
Swientek, K.
Terlecki, P.
Korcyl, G.
Lalik, R.
Malige, A.
Moskal, P.
Nowakowski, K.
Przygoda, W.
Rathod, N.
Rudy, Z.
Salabura, P.
Smyrski, J.
Augustin, I.
Böhm, R.
Lehmann, I.
Schmitt, L.
Varentsov, V.
Al-Turany, M.
Belias, A.
Deppe, H.
Dzhygadlo, R.
Flemming, H.
Gerhardt, A.
Götzen, K.
Heinz, A.
Jiang, P.
Karabowicz, R.
Koch, S.
Kurilla, U.
Lehmann, D.
Lühning, J.
Lynen, U.
Orth, H.
Peters, K.
Saito, T.
Schepers, G.
Schmidt, C. J.
Schwarz, C.
Schwiening, J.
Täschner, A.
Traxler, M.
Voss, B.
Wieczorek, P.
Abazov, V.
Alexeev, G.
Arefiev, V. A.
Astakhov, V.
Barabanov, M. Yu.
Batyunya, B. V.
Dodokhov, V. Kh.
Efremov, A.
Fechtchenko, A.
Galoyan, A.
Golovanov, G.
Koshurnikov, E. K.
Lobanov, Y. Yu.
Olshevskiy, A. G.
Piskun, A. A.
Samartsev, A.
Shimanski, S.
Skachkov, N. B.
Skachkova, A. N.
Strokovsky, E. A.
Tokmenin, V.
Uzhinsky, V.
Verkheev, A.
Vodopianov, A.
Zhuravlev, N. I.
Branford, D.
Watts, D.
Böhm, M.
Eyrich, W.
Lehmann, A.
Miehling, D.
Pfaffinger, M.
Quin, N.
Robison, L.
Seth, K.
Xiao, T.
Bettoni, D.
Ali, A.
Hamdi, A.
Himmelreich, M.
Krebs, M.
Nakhoul, S.
Nerling, F.
Belousov, A.
Kisel, I.
Kozlov, G.
Pugach, M.
Zyzak, M.
Bianchi, N.
Gianotti, P.
Lucherini, V.
Bracco, G.
Bettner, Y.
Bodenschatz, S.
Brinkmann, K. T.
Brück, L.
Diehl, S.
Dormenev, V.
Düren, M.
Erlen, T.
Föhl, K.
Hahn, C.
Hayrapetyan, A.
Hofmann, J.
Kegel, S.
Kesselkaul, M.
Köseoglu, I.
Kripko, A.
Kühn, W.
Lange, J. S.
Metag, V.
Moritz, M.
Nanova, M.
Novotny, R.
Orsich, P.
Pereira-de-Lira, J.
Peter, M.
Sachs, M.
Schmidt, M.
Schubert, R.
Stenzel, H.
Straube, M.
Strickert, M.
Thöring, U.
Wasem, T.
Wohlfahrt, B.
Zaunick, H. G.
Tomasi-Gustafsson, E.
Glazier, D.
Ireland, D.
Seitz, B.
Deepak, P. N.
Kulkarni, A.
Kappert, R.
Kavatsyuk, M.
Loehner, H.
Messchendorp, J.
Rodin, V.
Schakel, P.
Vejdani, S.
Dutta, K.
Kalita, K.
Huang, G.
Liu, D.
Peng, H.
Qi, H.
Sun, Y.
Zhou, X.
Kunze, M.
Azizi, K.
Tavukoglu, Z.
Derichs, A.
Dosdall, R.
Esmail, W.
Gillitzer, A.
Goldenbaum, F.
Grunwald, D.
Jokhovets, L.
Kannika, J.
Kulessa, P.
Orfanitski, S.
Pérez Andrade, G.
Prasuhn, D.
Prencipe, E.
Pütz, J.
Ritman, J.
Rosenthal, E.
Schadmand, S.
Schmitz, R.
Scholl, A.
Sefzick, T.
Serdyuk, V.
Stockmanns, T.
Veretennikov, D.
Wintz, P.
Wüstner, P.
Xu, H.
Zhou, Y.
Cao, X.
Hu, Q.
Li, Z.
Li, H.
Liang, Y.
Ma, X.
Rigato, V.
Isaksson, L.
Achenbach, P.
Corell, O.
Denig, A.
Distler, M.
Hoek, M.
Lauth, W.
Leithoff, H. H.
Liu, Z.
Merkel, H.
Müller, U.
Pochodzalla, J.
Schlimme, S.
Sfienti, C.
Thiel, M.
Zambrana, M.
Ahmed , S.
Bleser, S.
Bölting, M.
Capozza, L.
Dbeyssi, A.
Ehret, A.
Klasen, R.
Kliemt, R.
Maas, F.
Motzko, C.
Noll, O.
Piñeiro, D. Rodríguez
Schupp, F.
Steinen, M.
Wolff, S.
Zimmermann, I.
Fedorov, A.
Kazlou, D.
Korzhik, M.
Missevitch, O.
Balanutsa, P.
Chernetsky, V.
Demekhin, A.
Dolgolenko, A.
Fedorets, P.
Gerasimov, A.
Golubev, A.
Goryachev, V.
Kantsyrev, A.
Kirin, D. Y.
Kristi, N.
Ladygina, E.
Luschevskaya, E.
Matveev, V. A.
Panjushkin, V.
Stavinskiy, A. V.
Balashoff, A.
Boukharov, A.
Malyshev, O.
Basant, K. N.
Kumawat, H.
Roy, B.
Saxena, A.
Yogesh, S.
Bonaventura, D.
Brand, P.
Fritzsch, C.
Grieser, S.
Hargens, C.
Hergemöller, A. K.
Hetz, B.
Hüsken, N.
Kellers, J.
Khoukaz, A.
Mannweiler, C.
Vestrick, S.
Bumrungkoh, D.
Herold, C.
Khosonthongkee, K.
Kobdaj, C.
Limphirat, A.
Manasatitpong, K.
Nasawad, T.
Pongampai, S.
Simantathammakul, T.
Srisawad, P.
Wongprachanukul, N.
Yan, Y.
Yu, C.
Zhang, X.
Zhu, W.
Blinov, A. E.
Kononov, S.
Kravchenko, E. A.
Antokhin, E.
Barnyakov, A. Yu.
Beloborodov, K.
Blinov, V. E.
Kuyanov, I. A.
Pivovarov, S.
Pyata, E.
Tikhonov, Y.
Hunter, G.
Lattery, M.
Pace, H.
Boca, G.
Duda, D.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Kveton, A.
Pesek, M.
Peskova, M.
Prochazka, I.
Slunecka, M.
Volf, M.
Gallus, P.
Jary, V.
Korchak, O.
Marcisovsky, M.
Neue, G.
Novy, J.
Tomasek, L.
Tomasek, M.
Virius, M.
Vrba, V.
Abramov, V.
Bukreeva, S.
Chernichenko, S.
Derevschikov, A.
Ferapontov, V.
Goncharenko, Y.
Levin, A.
Maslova, E.
Melnik, Y.
Meschanin, A.
Minaev, N.
Mochalov, V.
Moiseev, V.
Morozov, D.
Nogach, L.
Poslavskiy, S.
Ryazantsev, A.
Ryzhikov, S.
Semenov, P.
Shein, I.
Uzunian, A.
Vasiliev, A.
Yakutin, A.
Roy, U.
Yabsley, B.
Belostotski, S.
Fedotov, G.
Gavrilov, G.
Izotov, A.
Manaenkov, S.
Miklukho, O.
Zhdanov, A.
Atac, A.
Bäck, T.
Cederwall, B.
Makonyi, K.
Preston, M.
Tegner, P. E.
Wölbing, D.
Gandhi, K.
Rai, A. K.
Godre, S.
Crede, V.
Dobbs, S.
Eugenio, P.
Lersch, D.
Calvo, D.
De Remigis, P.
Filippi, A.
Mazza, G.
Rivetti, A.
Wheadon, R.
Bussa, M. P.
Spataro, S.
Iazzi, F.
Lavagno, A.
Martin, A.
Akram, A.
Calen, H.
Andersson, W. Ikegami
Johansson, T.
Kupsc, A.
Marciniewski, P.
Papenbrock, M.
Regina, J.
Rieger, J.
Schönning, K.
Wolke, M.
Pothodi Chackara, V.
Chlopik, A.
Kesik, G.
Melnychuk, D.
Tarasiuk, J.
Wojciechowski, M.
Wronka, S.
Zwieglinski, B.
Amsler, C.
Bühler, P.
Marton, J.
Nalti, W.
Steinschaden, D.
Widmann, E.
Zimmermann, S.
Zmeskal, J.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal A: Hadrons and Nuclei. 57(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Feasibility studies of time-like proton electromagnetic form factors at P ¯ ANDA at FAIR
Autorzy :
Singh, B.
Erni, W.
Krusche, B.
Steinacher, M.
Walford, N.
Liu, B.
Liu, H.
Liu, Z.
Shen, X.
Wang, C.
Zhao, J.
Albrecht, M.
Erlen, T.
Fink, M.
Heinsius, F.
Held, T.
Holtmann, T.
Jasper, S.
Keshk, I.
Koch, H.
Kopf, B.
Kuhlmann, M.
Kümmel, M.
Leiber, S.
Mikirtychyants, M.
Musiol, P.
Mustafa, A.
Pelizäus, M.
Pychy, J.
Richter, M.
Schnier, C.
Schröder, T.
Sowa, C.
Steinke, M.
Triffterer, T.
Wiedner, U.
Ball, M.
Beck, R.
Hammann, C.
Ketzer, B.
Kube, M.
Mahlberg, P.
Rossbach, M.
Schmidt, C.
Schmitz, R.
Thoma, U.
Urban, M.
Walther, D.
Wendel, C.
Wilson, A.
Bianconi, A.
Bragadireanu, M.
Caprini, M.
Pantea, D.
Patel, B.
Czyzycki, W.
Domagala, M.
Filo, G.
Jaworowski, J.
Krawczyk, M.
Lisowski, F.
Lisowski, E.
Michałek, M.
Poznański, P.
Płażek, J.
Korcyl, K.
Kozela, A.
Kulessa, P.
Lebiedowicz, P.
Pysz, K.
Schäfer, W.
Szczurek, A.
Fiutowski, T.
Idzik, M.
Mindur, B.
Przyborowski, D.
Swientek, K.
Biernat, J.
Kamys, B.
Kistryn, S.
Korcyl, G.
Krzemien, W.
Magiera, A.
Moskal, P.
Pyszniak, A.
Rudy, Z.
Salabura, P.
Smyrski, J.
Strzempek, P.
Wronska, A.
Augustin, I.
Böhm, R.
Lehmann, I.
Nicmorus Marinescu, D.
Schmitt, L.
Varentsov, V.
Al-Turany, M.
Belias, A.
Deppe, H.
Dzhygadlo, R.
Ehret, A.
Flemming, H.
Gerhardt, A.
Götzen, K.
Gromliuk, A.
Gruber, L.
Karabowicz, R.
Kliemt, R.
Krebs, M.
Kurilla, U.
Lehmann, D.
Löchner, S.
Lühning, J.
Lynen, U.
Orth, H.
Patsyuk, M.
Peters, K.
Saito, T.
Schepers, G.
Schmidt, C. J.
Schwarz, C.
Schwiening, J.
Täschner, A.
Traxler, M.
Ugur, C.
Voss, B.
Wieczorek, P.
Wilms, A.
Zühlsdorf, M.
Abazov, V.
Alexeev, G.
Arefiev, V. A.
Astakhov, V.
Barabanov, M. Yu.
Batyunya, B. V.
Davydov, Y.
Dodokhov, V. Kh.
Efremov, A.
Fechtchenko, A.
Fedunov, A. G.
Galoyan, A.
Grigoryan, S.
Koshurnikov, E. K.
Lobanov, Y. Yu.
Lobanov, V. I.
Makarov, A. F.
Malinina, L. V.
Malyshev, V.
Olshevskiy, A. G.
Perevalova, E.
Piskun, A. A.
Pocheptsov, T.
Pontecorvo, G.
Rodionov, V.
Rogov, Y.
Salmin, R.
Samartsev, A.
Sapozhnikov, M. G.
Shabratova, G.
Skachkov, N. B.
Skachkova, A. N.
Strokovsky, E. A.
Suleimanov, M.
Teshev, R.
Tokmenin, V.
Uzhinsky, V.
Vodopianov, A.
Zaporozhets, S. A.
Zhuravlev, N. I.
Zorin, A. G.
Branford, D.
Glazier, D.
Watts, D.
Böhm, M.
Britting, A.
Eyrich, W.
Lehmann, A.
Pfaffinger, M.
Uhlig, F.
Dobbs, S.
Seth, K.
Tomaradze, A.
Xiao, T.
Bettoni, D.
Carassiti, V.
Cotta Ramusino, A.
Dalpiaz, P.
Drago, A.
Fioravanti, E.
Garzia, I.
Savrie, M.
Akishina, V.
Kisel, I.
Kozlov, G.
Pugach, M.
Zyzak, M.
Gianotti, P.
Guaraldo, C.
Lucherini, V.
Bersani, A.
Bracco, G.
Macri, M.
Parodi, R. F.
Biguenko, K.
Brinkmann, K.
Di Pietro, V.
Diehl, S.
Dormenev, V.
Drexler, P.
Düren, M.
Etzelmüller, E.
Galuska, M.
Gutz, E.
Hahn, C.
Hayrapetyan, A.
Kesselkaul, M.
Kühn, W.
Kuske, T.
Lange, J. S.
Liang, Y.
Metag, V.
Nanova, M.
Nazarenko, S.
Novotny, R.
Quagli, T.
Reiter, S.
Rieke, J.
Rosenbaum, C.
Schmidt, M.
Schnell, R.
Stenzel, H.
Thöring, U.
Ullrich, M.
Wagner, M. N.
Wasem, T.
Wohlfahrt, B.
Zaunick, H.
Ireland, D.
Rosner, G.
Seitz, B.
Deepak, P. N.
Kulkarni, A.
Apostolou, A.
Babai, M.
Kavatsyuk, M.
Lemmens, P. J.
Lindemulder, M.
Loehner, H.
Messchendorp, J.
Schakel, P.
Smit, H.
Tiemens, M.
van der Weele, J. C.
Veenstra, R.
Vejdani, S.
Dutta, K.
Kalita, K.
Kumar, A.
Roy, A.
Sohlbach, H.
Bai, M.
Bianchi, L.
Büscher, M.
Cao, L.
Cebulla, A.
Dosdall, R.
Gillitzer, A.
Goldenbaum, F.
Grunwald, D.
Herten, A.
Hu, Q.
Kemmerling, G.
Kleines, H.
Lehrach, A.
Nellen, R.
Ohm, H.
Orfanitski, S.
Prasuhn, D.
Prencipe, E.
Pütz, J.
Ritman, J.
Schadmand, S.
Sefzick, T.
Serdyuk, V.
Sterzenbach, G.
Stockmanns, T.
Wintz, P.
Wüstner, P.
Xu, H.
Zambanini, A.
Li, S.
Li, Z.
Sun, Z.
Xu, H.
Rigato, V.
Isaksson, L.
Achenbach, P.
Corell, O.
Denig, A.
Distler, M.
Hoek, M.
Karavdina, A.
Lauth, W.
Liu, Z.
Merkel, H.
Müller, U.
Pochodzalla, J.
Sanchez, S.
Schlimme, S.
Sfienti, C.
Thiel, M.
Ahmadi, H.
Ahmed, S.
Bleser, S.
Capozza, L.
Cardinali, M.
Dbeyssi, A.
Deiseroth, M.
Feldbauer, F.
Fritsch, M.
Fröhlich, B.
Jasinski, P.
Kang, D.
Khaneft, D.
Klasen, R.
Leithoff, H. H.
Lin, D.
Maas, F.
Maldaner, S.
Martínez, M.
Michel, M.
Mora Espí, M. C.
Morales Morales, C.
Motzko, C.
Nerling, F.
Noll, O.
Pflüger, S.
Pitka, A.
Rodríguez Piñeiro, D.
Sanchez-Lorente, A.
Steinen, M.
Valente, R.
Weber, T.
Zambrana, M.
Zimmermann, I.
Fedorov, A.
Korjik, M.
Missevitch, O.
Boukharov, A.
Malyshev, O.
Marishev, I.
Balanutsa, V.
Balanutsa, P.
Chernetsky, V.
Demekhin, A.
Dolgolenko, A.
Fedorets, P.
Gerasimov, A.
Goryachev, V.
Chandratre, V.
Datar, V.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumawat, H.
Mohanty, A. K.
Parmar, A.
Roy, B.
Sonika, G.
Fritzsch, C.
Grieser, S.
Hergemöller, A.
Hetz, B.
Hüsken, N.
Khoukaz, A.
Wessels, J. P.
Khosonthongkee, K.
Kobdaj, C.
Limphirat, A.
Srisawad, P.
Yan, Y.
Barnyakov, M.
Barnyakov, A. Yu.
Beloborodov, K.
Blinov, A. E.
Blinov, V. E.
Bobrovnikov, V. S.
Kononov, S.
Kravchenko, E. A.
Kuyanov, I. A.
Martin, K.
Onuchin, A. P.
Serednyakov, S.
Sokolov, A.
Tikhonov, Y.
Atomssa, E.
Kunne, R.
Marchand, D.
Ramstein, B.
van de Wiele, J.
Wang, Y.
Boca, G.
Costanza, S.
Genova, P.
Montagna, P.
Rotondi, A.
Abramov, V.
Belikov, N.
Bukreeva, S.
Davidenko, A.
Derevschikov, A.
Goncharenko, Y.
Grishin, V.
Kachanov, V.
Kormilitsin, V.
Levin, A.
Melnik, Y.
Minaev, N.
Mochalov, V.
Morozov, D.
Nogach, L.
Poslavskiy, S.
Ryazantsev, A.
Ryzhikov, S.
Semenov, P.
Shein, I.
Uzunian, A.
Vasiliev, A.
Yakutin, A.
Tomasi-Gustafsson, E.
Roy, U.
Yabsley, B.
Belostotski, S.
Gavrilov, G.
Izotov, A.
Manaenkov, S.
Miklukho, O.
Veretennikov, D.
Zhdanov, A.
Makonyi, K.
Preston, M.
Tegner, P.
Wölbing, D.
Bäck, T.
Cederwall, B.
Rai, A. K.
Godre, S.
Calvo, D.
Coli, S.
De Remigis, P.
Filippi, A.
Giraudo, G.
Lusso, S.
Mazza, G.
Mignone, M.
Rivetti, A.
Wheadon, R.
Balestra, F.
Iazzi, F.
Introzzi, R.
Lavagno, A.
Olave, J.
Amoroso, A.
Bussa, M. P.
Busso, L.
De Mori, F.
Destefanis, M.
Fava, L.
Ferrero, L.
Greco, M.
Hu, J.
Lavezzi, L.
Maggiora, M.
Maniscalco, G.
Marcello, S.
Sosio, S.
Spataro, S.
Birsa, R.
Bradamante, F.
Bressan, A.
Martin, A.
Calen, H.
Ikegami Andersson, W.
Johansson, T.
Kupsc, A.
Marciniewski, P.
Papenbrock, M.
Pettersson, J.
Schönning, K.
Wolke, M.
Galnander, B.
Diaz, J.
Pothodi Chackara, V.
Chlopik, A.
Kesik, G.
Melnychuk, D.
Slowinski, B.
Trzcinski, A.
Wojciechowski, M.
Wronka, S.
Zwieglinski, B.
Bühler, P.
Marton, J.
Steinschaden, D.
Suzuki, K.
Widmann, E.
Zmeskal, J.
The PANDA Collaboration
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal A: Hadrons and Nuclei. October 2016 52(10):1-23
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Experimental access to Transition Distribution Amplitudes with the P̄ANDA experiment at FAIR
Autorzy :
Singh, B. P.
Erni, W.
Keshelashvili, I.
Krusche, B.
Steinacher, M.
Liu, B.
Liu, H.
Liu, Z.
Shen, X.
Wang, C.
Zhao, J.
Albrecht, M.
Fink, M.
Heinsius, F. H.
Held, T.
Holtmann, T.
Koch, H.
Kopf, B.
Kümmel, M.
Kuhl, G.
Kuhlmann, M.
Leyhe, M.
Mikirtychyants, M.
Musiol, P.
Mustafa, A.
Pelizäus, M.
Pychy, J.
Richter, M.
Schnier, C.
Schröder, T.
Sowa, C.
Steinke, M.
Triffterer, T.
Wiedner, U.
Beck, R.
Hammann, C.
Kaiser, D.
Ketzer, B.
Kube, M.
Mahlberg, P.
Rossbach, M.
Schmidt, C.
Schmitz, R.
Thoma, U.
Walther, D.
Wendel, C.
Wilson, A.
Bianconi, A.
Bragadireanu, M.
Caprini, M.
Pantea, D.
Pietreanu, D.
Vasile, M. E.
Patel, B.
Kaplan, D.
Brandys, P.
Czyzewski, T.
Czyzycki, W.
Domagala, M.
Hawryluk, M.
Filo, G.
Krawczyk, M.
Kwiatkowski, D.
Lisowski, E.
Lisowski, F.
Fiutowski, T.
Idzik, M.
Mindur, B.
Przyborowski, D.
Swientek, K.
Czech, B.
Kliczewski, S.
Korcyl, K.
Kozela, A.
Kulessa, P.
Lebiedowicz, P.
Malgorzata, K.
Pysz, K.
Schäfer, W.
Siudak, R.
Szczurek, A.
Biernat, J.
Jowzaee, S.
Kamys, B.
Kistryn, S.
Korcyl, G.
Krzemien, W.
Magiera, A.
Moskal, P.
Palka, M.
Psyzniak, A.
Rudy, Z.
Salabura, P.
Smyrski, J.
Strzempek, P.
Wrońska, A.
Augustin, I.
Lehmann, I.
Nicmorus, D.
Schepers, G.
Schmitt, L.
Al-Turany, M.
Cahit, U.
Capozza, L.
Dbeyssi, A.
Deppe, H.
Dzhygadlo, R.
Ehret, A.
Flemming, H.
Gerhardt, A.
Götzen, K.
Karabowicz, R.
Kliemt, R.
Kunkel, J.
Kurilla, U.
Lehmann, D.
Lühning, J.
Maas, F.
Morales Morales, C.
Mora Espí, M. C.
Nerling, F.
Orth, H.
Peters, K.
Rodríguez Piñeiro, D.
Saito, N.
Saito, T.
Sánchez Lorente, A.
Schmidt, C. J.
Schwarz, C.
Schwiening, J.
Traxler, M.
Valente, R.
Voss, B.
Wieczorek, P.
Wilms, A.
Zühlsdorf, M.
Abazov, V. M.
Alexeev, G.
Arefiev, A.
Astakhov, V. I.
Barabanov, M. Yu.
Batyunya, B. V.
Davydov, Yu. I.
Dodokhov, V. Kh.
Efremov, A. A.
Fedunov, A. G.
Festchenko, A. A.
Galoyan, A. S.
Grigoryan, S.
Karmokov, A.
Koshurnikov, E. K.
Lobanov, V. I.
Lobanov, Yu. Yu.
Makarov, A. F.
Malinina, L. V.
Malyshev, V. L.
Mustafaev, G. A.
Olshevskiy, A.
Pasyuk, M. A.
Perevalova, E. A.
Piskun, A. A.
Pocheptsov, T. A.
Pontecorvo, G.
Rodionov, V. K.
Rogov, Yu. N.
Salmin, R. A.
Samartsev, A. G.
Sapozhnikov, M. G.
Shabratova, G. S.
Skachkov, N. B.
Skachkova, A. N.
Strokovsky, E. A.
Suleimanov, M. K.
Teshev, R. Sh.
Tokmenin, V. V.
Uzhinsky, V. V.
Vodopyanov, A. S.
Zaporozhets, S. A.
Zhuravlev, N. I.
Zorin, A. G.
Branford, D.
Glazier, D.
Watts, D.
Woods, P.
Britting, A.
Eyrich, W.
Lehmann, A.
Uhlig, F.
Dobbs, S.
Seth, K.
Tomaradze, A.
Xiao, T.
Bettoni, D.
Carassiti, V.
Cotta Ramusino, A.
Dalpiaz, P.
Drago, A.
Fioravanti, E.
Garzia, I.
Savriè, M.
Stancari, G.
Akishina, V.
Kisel, I.
Kulakov, I.
Zyzak, M.
Arora, R.
Bel, T.
Gromliuk, A.
Kalicy, G.
Krebs, M.
Patsyuk, M.
Zuehlsdorf, M.
Bianchi, N.
Gianotti, P.
Guaraldo, C.
Lucherini, V.
Pace, E.
Bersani, A.
Bracco, G.
Macri, M.
Parodi, R. F.
Bianco, S.
Bremer, D.
Brinkmann, K. T.
Diehl, S.
Dormenev, V.
Drexler, P.
Düren, M.
Eissner, T.
Etzelmüller, E.
Föhl, K.
Galuska, M.
Gessler, T.
Gutz, E.
Hayrapetyan, A.
Hu, J.
Kröck, B.
Kühn, W.
Kuske, T.
Lange, S.
Liang, Y.
Merle, O.
Metag, V.
Mülhheim, D.
Münchow, D.
Nanova, M.
Novotny, R.
Pitka, A.
Quagli, T.
Rieke, J.
Rosenbaum, C.
Schnell, R.
Spruck, B.
Stenzel, H.
Thöring, U.
Ullrich, M.
Wasem, T.
Werner, M.
Zaunick, H. G.
Ireland, D.
Rosner, G.
Seitz, B.
Deepak, P. N.
Kulkarni, A. V.
Apostolou, A.
Babai, M.
Kavatsyuk, M.
Lemmens, P.
Lindemulder, M.
Löhner, H.
Messchendorp, J.
Schakel, P.
Smit, H.
van der Weele, J. C.
Tiemens, M.
Veenstra, R.
Vejdani, S.
Kalita, K.
Mohanta, D. P.
Kumar, A.
Roy, A.
Sahoo, R.
Sohlbach, H.
Büscher, M.
Cao, L.
Cebulla, A.
Deermann, D.
Dosdall, R.
Esch, S.
Georgadze, I.
Gillitzer, A.
Goerres, A.
Goldenbaum, F.
Grunwald, D.
Herten, A.
Hu, Q.
Kemmerling, G.
Kleines, H.
Kozlov, V.
Lehrach, A.
Leiber, S.
Maier, R.
Nellen, R.
Ohm, H.
Orfanitski, S.
Prasuhn, D.
Prencipe, E.
Ritman, J.
Schadmand, S.
Schumann, J.
Sefzick, T.
Serdyuk, V.
Sterzenbach, G.
Stockmanns, T.
Wintz, P.
Wüstner, P.
Xu, H.
Li, S.
Li, Z.
Sun, Z.
Xu, H.
Rigato, V.
Fissum, S.
Hansen, K.
Isaksson, L.
Lundin, M.
Schröder, B.
Achenbach, P.
Bleser, S.
Cardinali, M.
Corell, O.
Deiseroth, M.
Denig, A.
Distler, M.
Feldbauer, F.
Fritsch, M.
Jasinski, P.
Hoek, M.
Kangh, D.
Karavdina, A.
Lauth, W.
Leithoff, H.
Merkel, H.
Michel, M.
Motzko, C.
Müller, U.
Noll, O.
Plueger, S.
Pochodzalla, J.
Sanchez, S.
Schlimme, S.
Sfienti, C.
Steinen, M.
Thiel, M.
Weber, T.
Zambrana, M.
Dormenev, V. I.
Fedorov, A. A.
Korzihik, M. V.
Missevitch, O. V.
Balanutsa, P.
Balanutsa, V.
Chernetsky, V.
Demekhin, A.
Dolgolenko, A.
Fedorets, P.
Gerasimov, A.
Goryachev, V.
Varentsov, V.
Boukharov, A.
Malyshev, O.
Marishev, I.
Semenov, A.
Konorov, I.
Paul, S.
Grieser, S.
Hergemöller, A. K.
Khoukaz, A.
Köhler, E.
Täschner, A.
Wessels, J.
Dash, S.
Jadhav, M.
Kumar, S.
Sarin, P.
Varma, R.
Chandratre, V. B.
Datar, V.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumawat, H.
Mohanty, A. K.
Roy, B.
Yan, Y.
Chinorat, K.
Khanchai, K.
Ayut, L.
Pornrad, S.
Barnyakov, A. Y.
Blinov, A. E.
Blinov, V. E.
Bobrovnikov, V. S.
Kononov, S. A.
Kravchenko, E. A.
Kuyanov, I. A.
Onuchin, A. P.
Sokolov, A. A.
Tikhonov, Y. A.
Atomssa, E.
Hennino, T.
Imre, M.
Kunne, R.
Le Galliard, C.
Ma, B.
Marchand, D.
Ong, S.
Ramstein, B.
Rosier, P.
Tomasi-Gustafsson, E.
Van de Wiele, J.
Boca, G.
Costanza, S.
Genova, P.
Lavezzi, L.
Montagna, P.
Rotondi, A.
Abramov, V.
Belikov, N.
Bukreeva, S.
Davidenko, A.
Derevschikov, A.
Goncharenko, Y.
Grishin, V.
Kachanov, V.
Kormilitsin, V.
Melnik, Y.
Levin, A.
Minaev, N.
Mochalov, V.
Morozov, D.
Nogach, L.
Poslavskiy, S.
Ryazantsev, A.
Ryzhikov, S.
Semenov, P.
Shein, I.
Uzunian, A.
Vasiliev, A.
Yakutin, A.
Yabsley, B.
Bäck, T.
Cederwall, B.
Makónyi, K.
Tegnér, P. E.
von Würtemberg, K. M.
Belostotski, S.
Gavrilov, G.
Izotov, A.
Kashchuk, A.
Levitskaya, O.
Manaenkov, S.
Miklukho, O.
Naryshkin, Y.
Suvorov, K.
Veretennikov, D.
Zhadanov, A.
Rai, A. K.
Godre, S. S.
Duchat, R.
Amoroso, A.
Bussa, M. P.
Busso, L.
De Mori, F.
Destefanis, M.
Fava, L.
Ferrero, L.
Greco, M.
Maggiora, M.
Maniscalco, G.
Marcello, S.
Sosio, S.
Spataro, S.
Zotti, L.
Calvo, D.
Coli, S.
De Remigis, P.
Filippi, A.
Giraudo, G.
Lusso, S.
Mazza, G.
Mingnore, M.
Rivetti, A.
Wheadon, R.
Balestra, F.
Iazzi, F.
Introzzi, R.
Lavagno, A.
Younis, H.
Birsa, R.
Bradamante, F.
Bressan, A.
Martin, A.
Clement, H.
Gålnander, B.
Caldeira Balkeståhl, L.
Calén, H.
Fransson, K.
Johansson, T.
Kupsc, A.
Marciniewski, P.
Pettersson, J.
Schönning, K.
Wolke, M.
Zlomanczuk, J.
Díaz, J.
Ortiz, A.
Vinodkumar, P. C.
Parmar, A.
Chlopik, A.
Melnychuk, D.
Slowinski, B.
Trzcinski, A.
Wojciechowski, M.
Wronka, S.
Zwieglinski, B.
Bühler, P.
Marton, J.
Suzuki, K.
Widmann, E.
Zmeskal, J.
Fröhlich, B.
Khaneft, D.
Lin, D.
Zimmermann, I.
Semenov-Tian-Shansky, K.
The P̄ANDA Collaboration
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal A: Hadrons and Nuclei. August 2015 51(8):1-19
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Bose–Einstein correlations in hadron-pairs from lepto-production on nuclei ranging from hydrogen to xenon: HERMES Collaboration
Autorzy :
Airapetian, A.
Akopov, N.
Akopov, Z.
Aschenauer, E. C.
Augustyniak, W.
Avakian, R.
Avetissian, A.
Avetisyan, E.
Belostotski, S.
Bianchi, N.
Blok, H. P.
Borissov, A.
Bryzgalov, V.
Burns, J.
Capiluppi, M.
Capitani, G. P.
Cisbani, E.
Ciullo, G.
Contalbrigo, M.
Dalpiaz, P. F.
Deconinck, W.
De Leo, R.
De Sanctis, E.
Diefenthaler, M.
Di Nezza, P.
Düren, M.
Elbakian, G.
Ellinghaus, F.
Etzelmüller, E.
Fabbri, R.
Fantoni, A.
Felawka, L.
Frullani, S.
Gapienko, G.
Gapienko, V.
Garay García, J.
Garibaldi, F.
Gavrilov, G.
Gharibyan, V.
Giordano, F.
Gliske, S.
Hartig, M.
Hasch, D.
Holler, Y.
Hristova, I.
Imazu, Y.
Ivanilov, A.
Jackson, H. E.
Joosten, S.
Kaiser, R.
Karyan, G.
Keri, T.
Kinney, E.
Kisselev, A.
Korotkov, V.
Kozlov, V.
Kravchenko, P.
Krivokhijine, V. G.
Lagamba, L.
Lapikás, L.
Lehmann, I.
Lenisa, P.
López Ruiz, A.
Lorenzon, W.
Lu, X.-G.
Ma, B.-Q.
Mahon, D.
Makins, N. C. R.
Mao, Y.
Marianski, B.
Martinez de la Ossa, A.
Marukyan, H.
Miyachi, Y.
Movsisyan, A.
Murray, M.
Mussgiller, A.
Nappi, E.
Naryshkin, Y.
Nass, A.
Negodaev, M.
Nowak, W.-D.
Pappalardo, L. L.
Perez-Benito, R.
Petrosyan, A.
Reimer, P. E.
Reolon, A. R.
Riedl, C.
Rith, K.
Rosner, G.
Rostomyan, A.
Rubin, J.
Ryckbosch, D.
Salomatin, Y.
Schäfer, A.
Schnell, G.
Seitz, B.
Shibata, T.-A.
Shutov, V.
Stahl, M.
Stancari, M.
Statera, M.
Steijger, J. J. M.
Taroian, S.
Terkulov, A.
Truty, R.
Trzcinski, A.
Tytgat, M.
Van Haarlem, Y.
Van Hulse, C.
Veretennikov, D.
Vikhrov, V.
Vilardi, I.
Wang, S.
Yaschenko, S.
Ye, Z.
Yen, S.
Zihlmann, B.
Zupranski, P.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. August 2015 75(8):1-9
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Technical Design Report for the Panda Forward Spectrometer Calorimeter
Autorzy :
Singh, B.
Erni, W.
Keshelashvili, I.
Krusche, B.
Steinacher, M.
Walford, N.
Liu, B.
Liu, H.
Liu, Z.
Shen, X.
Wang, C.
Zhao, J.
Albrecht, M.
Backwinkel, M.
Erlen, T.
Fink, M.
Heinsius, F.
Held, T.
Holtmann, T.
Jasper, S.
Keshk, I.
Koch, H.
Kopf, B.
KUHL, G.
Kuhlmann, M.
Kümmel, M.
Leiber, S.
Leyhe, M.
Mikirtychyants, M.
Musiol, P.
Mustafa, A.
Pelizäus, M.
Pychy, J.
Richter, M.
Schnier, C.
Schröder, T.
Sowa, C.
Steinke, M.
Triffterer, T.
Wiedner, U.
Ball, M.
Beck, R.
Hammann, C.
Kaiser, D.
Ketzer, B.
Kube, M.
Mahlberg, P.
Roß bach, M.
Schmitz, R.
Thoma, U.
Urban, M.
Walther, D.
Wendel, C.
Wilson, A.
Würschig, T.
Bianconi, A.
Bragadireanu, M.
Caprini, M.
Pantea, D.
Pietreanu, D.
Vasile, M.
Patel, B.
Kaplan, D.
Brandys, P.
Czyzewski, T.
Czyzycki, W.
Domagala, M.
Filo, G.
Gąciarz, T.
Hawryluk, M.
Jaworowski, J.
Krawczyk, M.
Kwiatkowski, D.
Lisowski, F.
Lisowski, E.
Michałek, M.
Ponański, P.
Płażek, J.
Tabor, Z.
Czech, B.
Kistryn, M.
Kliczewski, S.
Korcyl, K.
Kozela, A.
Kulessa, P.
Lebiedowicz, P.
Pysz, K.
Schäfer, W.
Siudak, R.
Szczurek, A.
Fiutowski, T.
Idzik, M.
Mindur, B.
Przyborowski, D.
Swientek, K.
Biernat, J.
Jowzaee, S.
Kamys, B.
Kistryn, S.
Korcyl, G.
Krzemien, W.
Magiera, A.
Moskal, P.
Palka, M.
Pyszniak, A.
Rudy, Z.
Salabura, P.
Smyrski, J.
Strzempek, P.
Wronska, A.
Augustin, I.
Lehmann, I.
Nicmorus Marinescu, D.
Schmitt, L.
Varentsov, V.
Ahmadi, H.
Ahmed, S.
Al-Turany, M.
Arora, R.
Capozza, L.
Cardinali, M.
Dbeyssi, A.
Deiseroth, M.
Deppe, H.
Dzhygadlo, R.
Ehret, A.
Flemming, H.
Fröhlich, B.
Gerhardt, A.
Götzen, K.
Gromliuk, A.
Kalicy, G.
Karabowicz, R.
Kliemt, R.
Krebs, M.
Kunkel, J.
Kurilla, U.
Lehmann, D.
Lin, D.
Löchner, S.
Lühning, J.
Lynen, U.
Maas, F.
Espi, Mora
Morales Morales, C.
Nerling, F.
Noll, O.
Orth, H.
Patsyuk, M.
Peters, K.
Rodriguez Pineiro, D.
Saito, N.
Saito, T.
Sanchez-Lorente, A.
Schepers, G.
Schmidt, C.J.
Schwarz, C.
Schwiening, J.
Täschner, A.
Traxler, M.
Ugur, C.
Valente, R.
Voss, B.
Wieczorek, P.
Wilms, A.
Zimmermann, I.
Zühlsdorf, M.
Zyzak, M.
Abazov, V.
Alexeev, G.
Arefiev, V.A.
Astakhov, V.
Barabanov, M.Yu.
Batyunya, B.V.
Davydov, Y.
Dodokhov, V.Kh.
Efremov, A.
Fechtchenko, A.
Fedunov, A.G.
Galoyan, A.
Grigoryan, S.
Koshurnikov, E.K.
Lobanov, Y.Yu.
Lobanov, V.I.
Makarov, A.F.
Malinina, L.V.
Malyshev, V.
Olshevskiy, A.G.
Perevalova, E.
Piskun, A.A.
Pocheptsov, T.
Pontecorvo, G.
Rodionov, V.
Rogov, Y.
Salmin, R.
Samartsev, A.
Sapozhnikov, M.G.
Shabratova, G.
Skachkov, N.B.
Skachkova, A.N.
Strokovsky, E.A.
Suleimanov, M.
Teshev, R.
Tokmenin, V.
Uzhinsky, V.
Vodopianov, A.
Zaporozhets, S.A.
Zhuravlev, N.I.
Zorin, A.G.
Branford, D.
Glazier, D.
Watts, D.
Woods, P.
Böhm, M.
Britting, A.
Eyrich, W.
Lehmann, A.
Uhlig, F.
Dobbs, S.
Seth, K.
Tomaradze, A.
Xiao, T.
Bettoni, D.
Carassiti, V.
Cotta Ramusino, A.
Dalpiaz, P.
Drago, A.
Fioravanti, E.
Garzia, I.
Savrie, M.
Stancari, G.
Akishina, V.
Iakovleva, E.
Kisel, I.
Kozlov, G.
Kulakov, I.
Pugach, M.
Bianchi, N.
Gianotti, P.
Guaraldo, C.
Lucherini, V.
Orecchini, D.
Pace, E.
Bersani, A.
Bracco, G.
Macri, M.
Parodi, R.F.
Bianco, S.
Biguenko, K.
Bremer, D.
Brinkmann, K.
Diehl, S.
Dormenev, V.
Drexler, P.
Düren, M.
Eissner, T.
Etzelmüller, E.
Fleischer, S.
Föhl, K.
Galuska, M.
Geß ler, T.
Gutz, E.
Hahn, C.
Hayrapetyan, A.
Kesselkaul, M.
Kröck, B.
Kühn, W.
Kuske, T.
Lange, J.S.
Liang, Y.
Merle, O.
Metag, V.
Mühlheim, D.
Münchow, D.
Nanova, M.
Nazarenko, S.
Novotny, R.
Pitka, A.
Quagli, T.
Reiter, S.
Rieke, J.
Rosenbaum, C.
Schmidt, M.
Schnell, R.
Spruck, B.
Stenzel, H.
Thöring, U.
Ullrich, T.
Wagner, M.N.
Wasem, T.
Werner, M.
Wohlfahrt, B.
Zaunick, H.
Ireland, D.
Rosner, G.
Seitz, B.
Apostolou, A.
Babai, M.
Kavatsyuk, M.
Lemmens, P.J.
Lindemulder, M.
Löhner, H.
Messchendorp, J.
Schakel, P.
Smit, H.
Tiemens, M.
van der Weele, J.C.
Veenstra, R.
Vejdani, S.
Dutta, K.
Kalita, K.
Kumar, A.
Roy, A.
Sahoo, R.
Sohlbach, H.
Bianchi, L.
Büscher, M.
Cao, L.
Cebulla, A.
Deermann, D.
Dosdall, R.
Esch, S.
Gillitzer, A.
Goerres, A.
Goldenbaum, F.
Grunwald, D.
Herten, A.
Hu, Q.
Kemmerling, G.
Kleines, H.
Lehrach, A.
Maier, R.
Nellen, R.
Ohannessian, H.
Ohm, H.
Orfanitski, S.
Prasuhn, D.
Prencipe, E.
Ritman, J.
Schadmand, S.
Schumann, J.
Sefzick, T.
Serdyuk, V.
Sterzenbach, G.
Stockmanns, T.
Wintz, P.
Wüstner, P.
Deepak, P.N.
Kulkarni, A.
Li, S.
Li, Z.
Sun, Z.
Xu, H.
Rigato, V.
Fissum, K.
Hansen, K.
Isaksson, L.
Lundin, M.
Schröder, B.
Achenbach, P.
Bleser, S.
Corell, O.
Denig, A.
Distler, M.
Feldbauer, F.
Fritsch, M.
Hoek, M.
Jasinski, P.
Kang, D.
Karavdina, A.
Khaneft, D.
Klasen, R.
Lauth, W.
Leithoff, H.H.
Maldaner, S.
Marta, M.
Merkel, H.
Michel, M.
Motzko, C.
Müller, U.
Pflüger, S.
Pochodzalla, J.
Sanchez, S.
Schlimme, S.
Sfienti, C.
Steinen, M.
Thiel, M.
Weber, T.
Zambrana, M.
Zhiqing, L.
Fedorov, A.
Korzihik, M.
Missevitch, O.
Boukharov, A.
Malyshev, O.
Marishev, I.
Semenov, A.
Balanutsa, P.
Balanutsa, V.
Chernetsky, V.
Demekhin, A.
Dolgolenko, A.
Fedorets, P.
Gerasimov, A.
Goryachev, V.
Chandratre, V.
Datar, V.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumawat, H.
Mohanty, A.K.
Parmar, A.
Roy, B.
Dash, S.
Jadhav, M.
Kumar, S.
Sarin, P.
Varma, R.
Konorov, I.
Paul, S.
Grieser, S.
Hergemöller, A.
Hetz, B.
Khoukaz, A.
Köhler, E.
Wessels, J.P.
Khosonthongkee, K.
Kobdaj, C.
Limphirat, A.
Srisawad, P.
Yan, Y.
Barnyakov, A.Yu.
Barnyakov, M.
Beloborodov, K.
Blinov, A.E.
Blinov, V.E.
Bobrovnikov, V.S.
Kononov, S.
Kravchenko, E.A.
Kuyanov, I.A.
Martin, K.
Onuchin, A.P.
Serednyakov, S.
Sokolov, A.
Tikhonov, Y.
Atomssa, E.
Hennino, T.
Imre, M.
Kunne, R.
Le Galliard, C.
Ma, B.
Marchand, D.
Ong, S.
Ramstein, B.
Rosier, P.
Van De Wiele, J.
Wang, Y.
Boca, G.
Costanza, S.
Genova, P.
Montagna, P.
Rotondi, A.
Abramov, V.
Belikov, N.
Bukreeva, S.
Davidenko, A.
Derevschikov, A.
Goncharenko, Y.
Grishin, V.
Kachanov, V.
Kormilitsin, V.
Levin, A.
Melnik, Y.
Minaev, N.
Mochalov, V.
Morozov, D.
Nogach, L.
Poslavskiy, S.
Ryabov, A.
Ryazantsev, A.
Ryzhikov, S.
Skvorodnev, N.
Semenov, P.
Shein, I.
Uzunian, A.
Vasiliev, A.
Yakutin, A.
Tomasi-Gustafsson, E.
Roy, U.
Yabsley, B.
Belostotski, S.
Gavrilov, G.
Izotov, A.
Kashchuk, A.
Levitskaya, O.
Manaenkov, S.
Miklukho, O.
Naryshkin, Y.
Suvorov, K.
Veretennikov, D.
Zhdanov, A.
Bäck, T.
Cederwall, B.
Makonyi, K.
Tegner, P.
von Würtemberg, K.M.
Wölbing, D.
Rai, A.K.
Godre, S.
Amoroso, A.
Bussa, M.P.
Busso, L.
De Mori, F.
Destefanis, M.
Fava, L.
Ferrero, L.
Greco, M.
Hu, J.
Lavezzi, L.
Maggiora, M.
Maniscalco, G.
Marcello, S.
Sosio, S.
Spataro, S.
Balestra, F.
Iazzi, F.
Introzzi, R.
Lavagno, A.
Olave, J.
Younis, H.
Calvo, D.
Coli, S.
De Remigis, P.
Filippi, A.
Giraudo, G.
Lusso, S.
Mazza, G.
Mignone, M.
Rivetti, A.
Wheadon, R.
Zotti, L.
Birsa, R.
Bradamante, F.
Bressan, A.
Martin, A.
Clement, H.
Caldeira Balkestahl, L.
Calen, H.
Fransson, K.
Ikegami Andersson, W.
Johansson, T.
Kupsc, A.
Marciniewski, P.
Papenbrock, M.
Pettersson, J.
Schönning, K.
Wolke, M.
Zlomanczuk, J.
Galnander, B.
Diaz, J.
Pothodi Chackara, V.
Chlopik, A.
Kesik, G.
Melnychuk, D.
Slowinski, B.
Trzcinski, A.
Wojciechowski, M.
Wronka, S.
Zwieglinski, B.
Brunner, S.
Bühler, P.
Gruber, L.
Marton, J.
Steinschaden, D.
Suzuki, K.
Widmann, E.
Zmeskal, J.
Pokaż więcej
Temat :
fabrication
performance
calorimeter: forward spectrometer
calorimeter: electromagnetic
calorimeter: design
activity report
[PHYS.PHYS.PHYS-INS-DET]Physics [physics]/Physics [physics]/Instrumentation and Detectors [physics.ins-det]
Tytuł :
Technical Design Report for the Panda Forward Spectrometer Calorimeter
Autorzy :
Singh, B.
Erni, W.
Keshelashvili, I.
Krusche, B.
Steinacher, M.
Walford, N.
Liu, B.
Liu, H.
Liu, Z.
Shen, X.
Wang, C.
Zhao, J.
Albrecht, M.
Backwinkel, M.
Erlen, T.
Fink, M.
Heinsius, F.
Held, T.
Holtmann, T.
Jasper, S.
Keshk, I.
Koch, H.
Kopf, B.
KUHL, G.
Kuhlmann, M.
Kümmel, M.
Leiber, S.
Leyhe, M.
Mikirtychyants, M.
Musiol, P.
Mustafa, A.
Pelizäus, M.
Pychy, J.
Richter, M.
Schnier, C.
Schröder, T.
Sowa, C.
Steinke, M.
Triffterer, T.
Wiedner, U.
Ball, M.
Beck, R.
Hammann, C.
Kaiser, D.
Ketzer, B.
Kube, M.
Mahlberg, P.
Roß bach, M.
Schmitz, R.
Thoma, U.
Urban, M.
Walther, D.
Wendel, C.
Wilson, A.
Würschig, T.
Bianconi, A.
Bragadireanu, M.
Caprini, M.
Pantea, D.
Pietreanu, D.
Vasile, M.
Patel, B.
Kaplan, D.
Brandys, P.
Czyzewski, T.
Czyzycki, W.
Domagala, M.
Filo, G.
Gąciarz, T.
Hawryluk, M.
Jaworowski, J.
Krawczyk, M.
Kwiatkowski, D.
Lisowski, F.
Lisowski, E.
Michałek, M.
Ponański, P.
Płażek, J.
Tabor, Z.
Czech, B.
Kistryn, M.
Kliczewski, S.
Korcyl, K.
Kozela, A.
Kulessa, P.
Lebiedowicz, P.
Pysz, K.
Schäfer, W.
Siudak, R.
Szczurek, A.
Fiutowski, T.
Idzik, M.
Mindur, B.
Przyborowski, D.
Swientek, K.
Biernat, J.
Jowzaee, S.
Kamys, B.
Kistryn, S.
Korcyl, G.
Krzemien, W.
Magiera, A.
Moskal, P.
Palka, M.
Pyszniak, A.
Rudy, Z.
Salabura, P.
Smyrski, J.
Strzempek, P.
Wronska, A.
Augustin, I.
Lehmann, I.
Nicmorus Marinescu, D.
Schmitt, L.
Varentsov, V.
Ahmadi, H.
Ahmed, S.
Al-Turany, M.
Arora, R.
Capozza, L.
Cardinali, M.
Dbeyssi, A.
Deiseroth, M.
Deppe, H.
Dzhygadlo, R.
Ehret, A.
Flemming, H.
Fröhlich, B.
Gerhardt, A.
Götzen, K.
Gromliuk, A.
Kalicy, G.
Karabowicz, R.
Kliemt, R.
Krebs, M.
Kunkel, J.
Kurilla, U.
Lehmann, D.
Lin, D.
Löchner, S.
Lühning, J.
Lynen, U.
Maas, F.
Espi, Mora
Morales Morales, C.
Nerling, F.
Noll, O.
Orth, H.
Patsyuk, M.
Peters, K.
Rodriguez Pineiro, D.
Saito, N.
Saito, T.
Sanchez-Lorente, A.
Schepers, G.
Schmidt, C.J.
Schwarz, C.
Schwiening, J.
Täschner, A.
Traxler, M.
Ugur, C.
Valente, R.
Voss, B.
Wieczorek, P.
Wilms, A.
Zimmermann, I.
Zühlsdorf, M.
Zyzak, M.
Abazov, V.
Alexeev, G.
Arefiev, V.A.
Astakhov, V.
Barabanov, M.Yu.
Batyunya, B.V.
Davydov, Y.
Dodokhov, V.Kh.
Efremov, A.
Fechtchenko, A.
Fedunov, A.G.
Galoyan, A.
Grigoryan, S.
Koshurnikov, E.K.
Lobanov, Y.Yu.
Lobanov, V.I.
Makarov, A.F.
Malinina, L.V.
Malyshev, V.
Olshevskiy, A.G.
Perevalova, E.
Piskun, A.A.
Pocheptsov, T.
Pontecorvo, G.
Rodionov, V.
Rogov, Y.
Salmin, R.
Samartsev, A.
Sapozhnikov, M.G.
Shabratova, G.
Skachkov, N.B.
Skachkova, A.N.
Strokovsky, E.A.
Suleimanov, M.
Teshev, R.
Tokmenin, V.
Uzhinsky, V.
Vodopianov, A.
Zaporozhets, S.A.
Zhuravlev, N.I.
Zorin, A.G.
Branford, D.
Glazier, D.
Watts, D.
Woods, P.
Böhm, M.
Britting, A.
Eyrich, W.
Lehmann, A.
Uhlig, F.
Dobbs, S.
Seth, K.
Tomaradze, A.
Xiao, T.
Bettoni, D.
Carassiti, V.
Cotta Ramusino, A.
Dalpiaz, P.
Drago, A.
Fioravanti, E.
Garzia, I.
Savrie, M.
Stancari, G.
Akishina, V.
Iakovleva, E.
Kisel, I.
Kozlov, G.
Kulakov, I.
Pugach, M.
Bianchi, N.
Gianotti, P.
Guaraldo, C.
Lucherini, V.
Orecchini, D.
Pace, E.
Bersani, A.
Bracco, G.
Macri, M.
Parodi, R.F.
Bianco, S.
Biguenko, K.
Bremer, D.
Brinkmann, K.
Diehl, S.
Dormenev, V.
Drexler, P.
Düren, M.
Eissner, T.
Etzelmüller, E.
Fleischer, S.
Föhl, K.
Galuska, M.
Geß ler, T.
Gutz, E.
Hahn, C.
Hayrapetyan, A.
Kesselkaul, M.
Kröck, B.
Kühn, W.
Kuske, T.
Lange, J.S.
Liang, Y.
Merle, O.
Metag, V.
Mühlheim, D.
Münchow, D.
Nanova, M.
Nazarenko, S.
Novotny, R.
Pitka, A.
Quagli, T.
Reiter, S.
Rieke, J.
Rosenbaum, C.
Schmidt, M.
Schnell, R.
Spruck, B.
Stenzel, H.
Thöring, U.
Ullrich, T.
Wagner, M.N.
Wasem, T.
Werner, M.
Wohlfahrt, B.
Zaunick, H.
Ireland, D.
Rosner, G.
Seitz, B.
Apostolou, A.
Babai, M.
Kavatsyuk, M.
Lemmens, P.J.
Lindemulder, M.
Löhner, H.
Messchendorp, J.
Schakel, P.
Smit, H.
Tiemens, M.
van der Weele, J.C.
Veenstra, R.
Vejdani, S.
Dutta, K.
Kalita, K.
Kumar, A.
Roy, A.
Sahoo, R.
Sohlbach, H.
Bianchi, L.
Büscher, M.
Cao, L.
Cebulla, A.
Deermann, D.
Dosdall, R.
Esch, S.
Gillitzer, A.
Goerres, A.
Goldenbaum, F.
Grunwald, D.
Herten, A.
Hu, Q.
Kemmerling, G.
Kleines, H.
Lehrach, A.
Maier, R.
Nellen, R.
Ohannessian, H.
Ohm, H.
Orfanitski, S.
Prasuhn, D.
Prencipe, E.
Ritman, J.
Schadmand, S.
Schumann, J.
Sefzick, T.
Serdyuk, V.
Sterzenbach, G.
Stockmanns, T.
Wintz, P.
Wüstner, P.
Deepak, P.N.
Kulkarni, A.
Li, S.
Li, Z.
Sun, Z.
Xu, H.
Rigato, V.
Fissum, K.
Hansen, K.
Isaksson, L.
Lundin, M.
Schröder, B.
Achenbach, P.
Bleser, S.
Corell, O.
Denig, A.
Distler, M.
Feldbauer, F.
Fritsch, M.
Hoek, M.
Jasinski, P.
Kang, D.
Karavdina, A.
Khaneft, D.
Klasen, R.
Lauth, W.
Leithoff, H.H.
Maldaner, S.
Marta, M.
Merkel, H.
Michel, M.
Motzko, C.
Müller, U.
Pflüger, S.
Pochodzalla, J.
Sanchez, S.
Schlimme, S.
Sfienti, C.
Steinen, M.
Thiel, M.
Weber, T.
Zambrana, M.
Zhiqing, L.
Fedorov, A.
Korzihik, M.
Missevitch, O.
Boukharov, A.
Malyshev, O.
Marishev, I.
Semenov, A.
Balanutsa, P.
Balanutsa, V.
Chernetsky, V.
Demekhin, A.
Dolgolenko, A.
Fedorets, P.
Gerasimov, A.
Goryachev, V.
Chandratre, V.
Datar, V.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumawat, H.
Mohanty, A.K.
Parmar, A.
Roy, B.
Dash, S.
Jadhav, M.
Kumar, S.
Sarin, P.
Varma, R.
Konorov, I.
Paul, S.
Grieser, S.
Hergemöller, A.
Hetz, B.
Khoukaz, A.
Köhler, E.
Wessels, J.P.
Khosonthongkee, K.
Kobdaj, C.
Limphirat, A.
Srisawad, P.
Yan, Y.
Barnyakov, A.Yu.
Barnyakov, M.
Beloborodov, K.
Blinov, A.E.
Blinov, V.E.
Bobrovnikov, V.S.
Kononov, S.
Kravchenko, E.A.
Kuyanov, I.A.
Martin, K.
Onuchin, A.P.
Serednyakov, S.
Sokolov, A.
Tikhonov, Y.
Atomssa, E.
Hennino, T.
Imre, M.
Kunne, R.
Le Galliard, C.
Ma, B.
Marchand, D.
Ong, S.
Ramstein, B.
Rosier, P.
Van De Wiele, J.
Wang, Y.
Boca, G.
Costanza, S.
Genova, P.
Montagna, P.
Rotondi, A.
Abramov, V.
Belikov, N.
Bukreeva, S.
Davidenko, A.
Derevschikov, A.
Goncharenko, Y.
Grishin, V.
Kachanov, V.
Kormilitsin, V.
Levin, A.
Melnik, Y.
Minaev, N.
Mochalov, V.
Morozov, D.
Nogach, L.
Poslavskiy, S.
Ryabov, A.
Ryazantsev, A.
Ryzhikov, S.
Skvorodnev, N.
Semenov, P.
Shein, I.
Uzunian, A.
Vasiliev, A.
Yakutin, A.
Tomasi-Gustafsson, E.
Roy, U.
Yabsley, B.
Belostotski, S.
Gavrilov, G.
Izotov, A.
Kashchuk, A.
Levitskaya, O.
Manaenkov, S.
Miklukho, O.
Naryshkin, Y.
Suvorov, K.
Veretennikov, D.
Zhdanov, A.
Bäck, T.
Cederwall, B.
Makonyi, K.
Tegner, P.
von Würtemberg, K.M.
Wölbing, D.
Rai, A.K.
Godre, S.
Amoroso, A.
Bussa, M.P.
Busso, L.
De Mori, F.
Destefanis, M.
Fava, L.
Ferrero, L.
Greco, M.
Hu, J.
Lavezzi, L.
Maggiora, M.
Maniscalco, G.
Marcello, S.
Sosio, S.
Spataro, S.
Balestra, F.
Iazzi, F.
Introzzi, R.
Lavagno, A.
Olave, J.
Younis, H.
Calvo, D.
Coli, S.
De Remigis, P.
Filippi, A.
Giraudo, G.
Lusso, S.
Mazza, G.
Mignone, M.
Rivetti, A.
Wheadon, R.
Zotti, L.
Birsa, R.
Bradamante, F.
Bressan, A.
Martin, A.
Clement, H.
Caldeira Balkestahl, L.
Calen, H.
Fransson, K.
Ikegami Andersson, W.
Johansson, T.
Kupsc, A.
Marciniewski, P.
Papenbrock, M.
Pettersson, J.
Schönning, K.
Wolke, M.
Zlomanczuk, J.
Galnander, B.
Diaz, J.
Pothodi Chackara, V.
Chlopik, A.
Kesik, G.
Melnychuk, D.
Slowinski, B.
Trzcinski, A.
Wojciechowski, M.
Wronka, S.
Zwieglinski, B.
Brunner, S.
Bühler, P.
Gruber, L.
Marton, J.
Steinschaden, D.
Suzuki, K.
Widmann, E.
Zmeskal, J.
Pokaż więcej
Temat :
calorimeter: forward spectrometer
calorimeter: electromagnetic
activity report
calorimeter: design
performance
fabrication
[PHYS.PHYS.PHYS-INS-DET]Physics [physics]/Physics [physics]/Instrumentation and Detectors [physics.ins-det]
Tytuł :
Technical Design Report for the Panda Forward Spectrometer Calorimeter
Autorzy :
Singh, B.
Erni, W.
Keshelashvili, I.
Krusche, B.
Steinacher, M.
Walford, N.
Liu, B.
Liu, H.
Liu, Z.
Shen, X.
Wang, C.
Zhao, J.
Albrecht, M.
Backwinkel, M.
Erlen, T.
Fink, M.
Heinsius, F.
Held, T.
Holtmann, T.
Jasper, S.
Keshk, I.
Koch, H.
Kopf, B.
KUHL, G.
Kuhlmann, M.
Kümmel, M.
Leiber, S.
Leyhe, M.
Mikirtychyants, M.
Musiol, P.
Mustafa, A.
Pelizäus, M.
Pychy, J.
Richter, M.
Schnier, C.
Schröder, T.
Sowa, C.
Steinke, M.
Triffterer, T.
Wiedner, U.
Ball, M.
Beck, R.
Hammann, C.
Kaiser, D.
Ketzer, B.
Kube, M.
Mahlberg, P.
Roß bach, M.
Schmitz, R.
Thoma, U.
Urban, M.
Walther, D.
Wendel, C.
Wilson, A.
Würschig, T.
Bianconi, A.
Bragadireanu, M.
Caprini, M.
Pantea, D.
Pietreanu, D.
Vasile, M.
Patel, B.
Kaplan, D.
Brandys, P.
Czyzewski, T.
Czyzycki, W.
Domagala, M.
Filo, G.
Gąciarz, T.
Hawryluk, M.
Jaworowski, J.
Krawczyk, M.
Kwiatkowski, D.
Lisowski, F.
Lisowski, E.
Michałek, M.
Ponański, P.
Płażek, J.
Tabor, Z.
Czech, B.
Kistryn, M.
Kliczewski, S.
Korcyl, K.
Kozela, A.
Kulessa, P.
Lebiedowicz, P.
Pysz, K.
Schäfer, W.
Siudak, R.
Szczurek, A.
Fiutowski, T.
Idzik, M.
Mindur, B.
Przyborowski, D.
Swientek, K.
Biernat, J.
Jowzaee, S.
Kamys, B.
Kistryn, S.
Korcyl, G.
Krzemien, W.
Magiera, A.
Moskal, P.
Palka, M.
Pyszniak, A.
Rudy, Z.
Salabura, P.
Smyrski, J.
Strzempek, P.
Wronska, A.
Augustin, I.
Lehmann, I.
Nicmorus Marinescu, D.
Schmitt, L.
Varentsov, V.
Ahmadi, H.
Ahmed, S.
Al-Turany, M.
Arora, R.
Capozza, L.
Cardinali, M.
Dbeyssi, A.
Deiseroth, M.
Deppe, H.
Dzhygadlo, R.
Ehret, A.
Flemming, H.
Fröhlich, B.
Gerhardt, A.
Götzen, K.
Gromliuk, A.
Kalicy, G.
Karabowicz, R.
Kliemt, R.
Krebs, M.
Kunkel, J.
Kurilla, U.
Lehmann, D.
Lin, D.
Löchner, S.
Lühning, J.
Lynen, U.
Maas, F.
Espi, Mora
Morales Morales, C.
Nerling, F.
Noll, O.
Orth, H.
Patsyuk, M.
Peters, K.
Rodriguez Pineiro, D.
Saito, N.
Saito, T.
Sanchez-Lorente, A.
Schepers, G.
Schmidt, C.J.
Schwarz, C.
Schwiening, J.
Täschner, A.
Traxler, M.
Ugur, C.
Valente, R.
Voss, B.
Wieczorek, P.
Wilms, A.
Zimmermann, I.
Zühlsdorf, M.
Zyzak, M.
Abazov, V.
Alexeev, G.
Arefiev, V.A.
Astakhov, V.
Barabanov, M.Yu.
Batyunya, B.V.
Davydov, Y.
Dodokhov, V.Kh.
Efremov, A.
Fechtchenko, A.
Fedunov, A.G.
Galoyan, A.
Grigoryan, S.
Koshurnikov, E.K.
Lobanov, Y.Yu.
Lobanov, V.I.
Makarov, A.F.
Malinina, L.V.
Malyshev, V.
Olshevskiy, A.G.
Perevalova, E.
Piskun, A.A.
Pocheptsov, T.
Pontecorvo, G.
Rodionov, V.
Rogov, Y.
Salmin, R.
Samartsev, A.
Sapozhnikov, M.G.
Shabratova, G.
Skachkov, N.B.
Skachkova, A.N.
Strokovsky, E.A.
Suleimanov, M.
Teshev, R.
Tokmenin, V.
Uzhinsky, V.
Vodopianov, A.
Zaporozhets, S.A.
Zhuravlev, N.I.
Zorin, A.G.
Branford, D.
Glazier, D.
Watts, D.
Woods, P.
Böhm, M.
Britting, A.
Eyrich, W.
Lehmann, A.
Uhlig, F.
Dobbs, S.
Seth, K.
Tomaradze, A.
Xiao, T.
Bettoni, D.
Carassiti, V.
Cotta Ramusino, A.
Dalpiaz, P.
Drago, A.
Fioravanti, E.
Garzia, I.
Savrie, M.
Stancari, G.
Akishina, V.
Iakovleva, E.
Kisel, I.
Kozlov, G.
Kulakov, I.
Pugach, M.
Bianchi, N.
Gianotti, P.
Guaraldo, C.
Lucherini, V.
Orecchini, D.
Pace, E.
Bersani, A.
Bracco, G.
Macri, M.
Parodi, R.F.
Bianco, S.
Biguenko, K.
Bremer, D.
Brinkmann, K.
Diehl, S.
Dormenev, V.
Drexler, P.
Düren, M.
Eissner, T.
Etzelmüller, E.
Fleischer, S.
Föhl, K.
Galuska, M.
Geß ler, T.
Gutz, E.
Hahn, C.
Hayrapetyan, A.
Kesselkaul, M.
Kröck, B.
Kühn, W.
Kuske, T.
Lange, J.S.
Liang, Y.
Merle, O.
Metag, V.
Mühlheim, D.
Münchow, D.
Nanova, M.
Nazarenko, S.
Novotny, R.
Pitka, A.
Quagli, T.
Reiter, S.
Rieke, J.
Rosenbaum, C.
Schmidt, M.
Schnell, R.
Spruck, B.
Stenzel, H.
Thöring, U.
Ullrich, T.
Wagner, M.N.
Wasem, T.
Werner, M.
Wohlfahrt, B.
Zaunick, H.
Ireland, D.
Rosner, G.
Seitz, B.
Apostolou, A.
Babai, M.
Kavatsyuk, M.
Lemmens, P.J.
Lindemulder, M.
Löhner, H.
Messchendorp, J.
Schakel, P.
Smit, H.
Tiemens, M.
van der Weele, J.C.
Veenstra, R.
Vejdani, S.
Dutta, K.
Kalita, K.
Kumar, A.
Roy, A.
Sahoo, R.
Sohlbach, H.
Bianchi, L.
Büscher, M.
Cao, L.
Cebulla, A.
Deermann, D.
Dosdall, R.
Esch, S.
Gillitzer, A.
Goerres, A.
Goldenbaum, F.
Grunwald, D.
Herten, A.
Hu, Q.
Kemmerling, G.
Kleines, H.
Lehrach, A.
Maier, R.
Nellen, R.
Ohannessian, H.
Ohm, H.
Orfanitski, S.
Prasuhn, D.
Prencipe, E.
Ritman, J.
Schadmand, S.
Schumann, J.
Sefzick, T.
Serdyuk, V.
Sterzenbach, G.
Stockmanns, T.
Wintz, P.
Wüstner, P.
Deepak, P.N.
Kulkarni, A.
Li, S.
Li, Z.
Sun, Z.
Xu, H.
Rigato, V.
Fissum, K.
Hansen, K.
Isaksson, L.
Lundin, M.
Schröder, B.
Achenbach, P.
Bleser, S.
Corell, O.
Denig, A.
Distler, M.
Feldbauer, F.
Fritsch, M.
Hoek, M.
Jasinski, P.
Kang, D.
Karavdina, A.
Khaneft, D.
Klasen, R.
Lauth, W.
Leithoff, H.H.
Maldaner, S.
Marta, M.
Merkel, H.
Michel, M.
Motzko, C.
Müller, U.
Pflüger, S.
Pochodzalla, J.
Sanchez, S.
Schlimme, S.
Sfienti, C.
Steinen, M.
Thiel, M.
Weber, T.
Zambrana, M.
Zhiqing, L.
Fedorov, A.
Korzihik, M.
Missevitch, O.
Boukharov, A.
Malyshev, O.
Marishev, I.
Semenov, A.
Balanutsa, P.
Balanutsa, V.
Chernetsky, V.
Demekhin, A.
Dolgolenko, A.
Fedorets, P.
Gerasimov, A.
Goryachev, V.
Chandratre, V.
Datar, V.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumawat, H.
Mohanty, A.K.
Parmar, A.
Roy, B.
Dash, S.
Jadhav, M.
Kumar, S.
Sarin, P.
Varma, R.
Konorov, I.
Paul, S.
Grieser, S.
Hergemöller, A.
Hetz, B.
Khoukaz, A.
Köhler, E.
Wessels, J.P.
Khosonthongkee, K.
Kobdaj, C.
Limphirat, A.
Srisawad, P.
Yan, Y.
Barnyakov, A.Yu.
Barnyakov, M.
Beloborodov, K.
Blinov, A.E.
Blinov, V.E.
Bobrovnikov, V.S.
Kononov, S.
Kravchenko, E.A.
Kuyanov, I.A.
Martin, K.
Onuchin, A.P.
Serednyakov, S.
Sokolov, A.
Tikhonov, Y.
Atomssa, E.
Hennino, T.
Imre, M.
Kunne, R.
Le Galliard, C.
Ma, B.
Marchand, D.
Ong, S.
Ramstein, B.
Rosier, P.
Van De Wiele, J.
Wang, Y.
Boca, G.
Costanza, S.
Genova, P.
Montagna, P.
Rotondi, A.
Abramov, V.
Belikov, N.
Bukreeva, S.
Davidenko, A.
Derevschikov, A.
Goncharenko, Y.
Grishin, V.
Kachanov, V.
Kormilitsin, V.
Levin, A.
Melnik, Y.
Minaev, N.
Mochalov, V.
Morozov, D.
Nogach, L.
Poslavskiy, S.
Ryabov, A.
Ryazantsev, A.
Ryzhikov, S.
Skvorodnev, N.
Semenov, P.
Shein, I.
Uzunian, A.
Vasiliev, A.
Yakutin, A.
Tomasi-Gustafsson, E.
Roy, U.
Yabsley, B.
Belostotski, S.
Gavrilov, G.
Izotov, A.
Kashchuk, A.
Levitskaya, O.
Manaenkov, S.
Miklukho, O.
Naryshkin, Y.
Suvorov, K.
Veretennikov, D.
Zhdanov, A.
Bäck, T.
Cederwall, B.
Makonyi, K.
Tegner, P.
von Würtemberg, K.M.
Wölbing, D.
Rai, A.K.
Godre, S.
Amoroso, A.
Bussa, M.P.
Busso, L.
De Mori, F.
Destefanis, M.
Fava, L.
Ferrero, L.
Greco, M.
Hu, J.
Lavezzi, L.
Maggiora, M.
Maniscalco, G.
Marcello, S.
Sosio, S.
Spataro, S.
Balestra, F.
Iazzi, F.
Introzzi, R.
Lavagno, A.
Olave, J.
Younis, H.
Calvo, D.
Coli, S.
De Remigis, P.
Filippi, A.
Giraudo, G.
Lusso, S.
Mazza, G.
Mignone, M.
Rivetti, A.
Wheadon, R.
Zotti, L.
Birsa, R.
Bradamante, F.
Bressan, A.
Martin, A.
Clement, H.
Caldeira Balkestahl, L.
Calen, H.
Fransson, K.
Ikegami Andersson, W.
Johansson, T.
Kupsc, A.
Marciniewski, P.
Papenbrock, M.
Pettersson, J.
Schönning, K.
Wolke, M.
Zlomanczuk, J.
Galnander, B.
Diaz, J.
Pothodi Chackara, V.
Chlopik, A.
Kesik, G.
Melnychuk, D.
Slowinski, B.
Trzcinski, A.
Wojciechowski, M.
Wronka, S.
Zwieglinski, B.
Brunner, S.
Bühler, P.
Gruber, L.
Marton, J.
Steinschaden, D.
Suzuki, K.
Widmann, E.
Zmeskal, J.
Pokaż więcej
Temat :
fabrication
performance
calorimeter: forward spectrometer
calorimeter: electromagnetic
calorimeter: design
activity report
[PHYS.PHYS.PHYS-INS-DET]Physics [physics]/Physics [physics]/Instrumentation and Detectors [physics.ins-det]
Tytuł :
Technical Design Report for the PANDA Barrel DIRC Detector
Autorzy :
Singh, B.
Erni, W.
Krusche, B.
Steinacher, M.
Walford, N.
Liu, B.
Liu, H.
Shen, X.
Wang, C.
Zhao, J.
Albrecht, M.
Erlen, T.
Feldbauer, F.
Fink, M.
Fritsch, M.
Haase, J.
Heinsius, F.H.
Held, T.
Holtmann, T.
Keshk, I.
Koch, H.
Kopf, B.
Kuhlmann, M.
Kümmel, M.
Leiber, S.
Mikirtychyants, M.
Musiol, P.
Mustafa, A.
Pelizäus, M.
Pitka, A.
Pychy, J.
Richter, M.
Schnier, C.
Schröder, T.
Sowa, C.
Steinke, M.
Triffterer, T.
Wiedner, U.
Ball, M.
Beck, R.
Hammann, C.
Ketzer, B.
Kube, M.
Mahlberg, P.
Rossbach, M.
Schmitz, R.
Thoma, U.
Urban, M.
Walther, D.
Wendel, C.
Wilson, A.
Bianconi, A.
Bragadireanu, M.
Pantea, D.
Patel, B.
Czyzycki, W.
Domagala, M.
Filo, G.
Jaworowski, J.
Krawczyk, M.
Lisowski, E.
Lisowski, F.
Michałek, M.
Poznański, P.
Płażek, J.
Korcyl, K.
Kozela, A.
Kulessa, P.
Lebiedowicz, P.
Pysz, K.
Schäfer, W.
Szczurek, A.
Fiutowski, T.
Idzik, M.
Mindur, B.
Swientek, K.
Biernat, J.
Kamys, B.
Kistryn, S.
Korcyl, G.
Krzemien, W.
Magiera, A.
Moskal, P.
Pyszniak, A.
Rudy, Z.
Salabura, P.
Smyrski, J.
Strzempek, P.
Wronska, A.
Augustin, I.
Böhm, R.
Lehmann, I.
Nicmorus Marinescu, D.
Schmitt, L.
Varentsov, V.
Ali, A.
Al-Turany, M.
Belias, A.
Deppe, H.
Divani Veis, N.
Dzhygadlo, R.
Flemming, H.
Gerhardt, A.
Götzen, K.
Gromliuk, A.
Gruber, L.
Hohler, R.
Kalicy, G.
Karabowicz, R.
Kliemt, R.
Krebs, M.
Kurilla, U.
Lehmann, D.
Löchner, S.
Lühning, J.
Lynen, U.
Nerling, F.
Orth, H.
Patsyuk, M.
Peters, K.
Saito, T.
Schepers, G.
Schmidt, C.J.
Schwarz, C.
Schwiening, J.
Täschner, A.
Traxler, M.
Ugur, C.
Voss, B.
Wieczorek, P.
Wilms, A.
Zühlsdorf, M.
Abazov, V.
Alexeev, G.
Arefiev, V.A.
Astakhov, V.
Barabanov, M.Yu.
Batyunya, B.V.
Davydov, Y.
Dodokhov, V.Kh.
Efremov, A.
Fechtchenko, A.
Fedunov, A.G.
Galoyan, A.
Grigoryan, S.
Koshurnikov, E.K.
Lobanov, Y.Yu.
Lobanov, V.I.
Makarov, A.F.
Malinina, L.V.
Malyshev, V.
Olshevskiy, A.G.
Perevalova, E.
Piskun, A.A.
Pocheptsov, T.
Pontecorvo, G.
Rodionov, V.
Rogov, Y.
Salmin, R.
Samartsev, A.
Sapozhnikov, M.G.
Shabratova, G.
Skachkov, N.B.
Skachkova, A.N.
Strokovsky, E.A.
Suleimanov, M.
Teshev, R.
Tokmenin, V.
Uzhinsky, V.
Vodopianov, A.
Zaporozhets, S.A.
Zhuravlev, N.I.
Zinchenko, A.
Branford, D.
Glazier, D.
Watts, D.
Böhm, M.
Britting, A.
Eyrich, W.
Lehmann, A.
Pfaffinger, M.
Uhlig, F.
Dobbs, S.
Seth, K.
Tomaradze, A.
Xiao, T.
Bettoni, D.
Carassiti, V.
Cotta Ramusino, A.
Dalpiaz, P.
Drago, A.
Fioravanti, E.
Garzia, I.
Savrie, M.
Akishina, V.
Gorbunov, S.
Kisel, I.
Kozlov, G.
Pugach, M.
Zyzak, M.
Gianotti, P.
Guaraldo, C.
Lucherini, V.
Bersani, A.
Bracco, G.
Macri, M.
Parodi, R.F.
Biguenko, K.
Brinkmann, K.T.
Di Pietro, V.
Diehl, S.
Dormenev, V.
Düren, M.
Etzelmüller, E.
Föhl, K.
Galuska, M.
Gutz, E.
Hahn, C.
Hayrapetyan, A.
Kesselkaul, M.
Kreutzfeldt, K.
Kühn, W.
Kuske, T.
Lange, J.S.
Liang, Y.
Metag, V.
Moritz, M.
Nanova, M.
Novotny, R.
Quagli, T.
Reiter, S.
Riccardi, A.
Rieke, J.
Rosenbaum, C.
Schmidt, M.
Schnell, R.
Stenzel, H.
Thöring, U.
Wagner, M.N.
Wasem, T.
Wohlfahrt, B.
Zaunick, H.G.
Tomasi-Gustafsson, E.
Ireland, D.
Rosner, G.
Seitz, B.
Deepak, P.N.
Kulkarni, A.
Apostolou, A.
Babai, M.
Kavatsyuk, M.
Lemmens, P.J.
Lindemulder, M.
Loehner, H.
Messchendorp, J.
Schakel, P.
Smit, H.
Tiemens, M.
van der Weele, J.C.
Veenstra, R.
Vejdani, S.
Dutta, K.
Kalita, K.
Kumar, A.
Roy, A.
Sohlbach, H.
Bai, M.
Bianchi, L.
Büscher, M.
Cao, L.
Cebulla, A.
Dosdall, R.
Erven, A.
Fracassi, V.
Gillitzer, A.
Goldenbaum, F.
Grunwald, D.
Herten, A.
Hu, Q.
Jokhovets, L.
Kemmerling, G.
Kleines, H.
Lai, A.
Lehrach, A.
Nellen, R.
Ohm, H.
Orfanitski, S.
Prasuhn, D.
Prencipe, E.
Pütz, J.
Ritman, J.
Rosenthal, E.
Schadmand, S.
Sefzick, T.
Serdyuk, V.
Sterzenbach, G.
Stockmanns, T.
Wintz, P.
Wüstner, P.
Li, S.
Li, Z.
Sun, Z.
Xu, H.
Rigato, V.
Isaksson, L.
Achenbach, P.
Aycock, A.
Corell, O.
Denig, A.
Distler, M.
Hoek, M.
Karavdina, A.
Lauth, W.
Liu, Z.
Merkel, H.
Müller, U.
Pochodzalla, J.
Sanchez, S.
Schlimme, S.
Sfienti, C.
Thiel, M.
Ahmadi, H.
Ahmed, S.
Bleser, S.
Capozza, L.
Cardinali, M.
Dbeyssi, A.
Deiseroth, M.
Ehret, A.
Fröhlich, B.
Kang, D.
Khaneft, D.
Klasen, R.
Leithoff, H.H.
Lin, D.
Maas, F.
Maldaner, S.
Martínez, M.
Michel, M.
Espí, Mora
Morales Morales, C.
Motzko, C.
Noll, O.
Pflüger, S.
Rodríguez Piñeiro, D.
Sanchez-Lorente, A.
Steinen, M.
Valente, R.
Zambrana, M.
Zimmermann, I.
Fedorov, A.
Korjik, M.
Missevitch, O.
Balashoff, A.
Boukharov, A.
Malyshev, O.
Marishev, I.
Balanutsa, P.
Balanutsa, V.
Chernetsky, V.
Demekhin, A.
Dolgolenko, A.
Fedorets, P.
Gerasimov, A.
Goryachev, V.
Chandratre, V.
Datar, V.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumawat, H.
Mohanty, A.K.
Parmar, A.
Rai, A.K.
Roy, B.
Sonika, G.
Fritzsch, C.
Grieser, S.
Hergemöller, A.K.
Hetz, B.
Hüsken, N.
Khoukaz, A.
Wessels, J.P.
Khosonthongkee, K.
Kobdaj, C.
Limphirat, A.
Srisawad, P.
Yan, Y.
Antokhin, E.
Barnyakov, A.Yu.
Barnyakov, M.
Beloborodov, K.
Blinov, V.E.
Bobrovnikov, V.S.
Kuyanov, I.A.
Martin, K.
Onuchin, A.P.
Pivovarov, S.
Pyata, E.
Serednyakov, S.
Sokolov, A.
Tikhonov, Y.
Blinov, A.E.
Kononov, S.
Kravchenko, E.A.
Atomssa, E.
Kunne, R.
Marchand, D.
Ramstein, B.
Van De Wiele, J.
Wang, Y.
Boca, G.
Costanza, S.
Genova, P.
Montagna, P.
Rotondi, A.
Bodlak, M.
Finger, M.
Nikolovova, A.
Pesek, M.
Peskova, M.
Pfeffer, M.
Prochazka, I.
Slunecka, M.
Gallus, P.
Jary, V.
Novy, J.
Tomasek, M.
Virius, M.
Vrba, V.
Abramov, V.
Belikov, N.
Bukreeva, S.
Davidenko, A.
Derevschikov, A.
Goncharenko, Y.
Grishin, V.
Kachanov, V.
Kormilitsin, V.
Levin, A.
Melnik, Y.
Minaev, N.
Mochalov, V.
Morozov, D.
Nogach, L.
Poslavskiy, S.
Ryazantsev, A.
Ryzhikov, S.
Semenov, P.
Shein, I.
Uzunian, A.
Vasiliev, A.
Yakutin, A.
Roy, U.
Yabsley, B.
Belostotski, S.
Gavrilov, G.
Izotov, A.
Manaenkov, S.
Miklukho, O.
Veretennikov, D.
Zhdanov, A.
Makonyi, K.
Preston, M.
Tegner, P.E.
Wölbing, D.
Bäck, T.
Cederwall, B.
Godre, S.
Balestra, F.
Iazzi, F.
Introzzi, R.
Lavagno, A.
Olave, J.
Amoroso, A.
Bussa, M.P.
Busso, L.
Destefanis, M.
Fava, L.
Ferrero, L.
Greco, M.
Hu, J.
Lavezzi, L.
Maggiora, M.
Maniscalco, G.
Marcello, S.
Sosio, S.
Spataro, S.
Calvo, D.
Coli, S.
De Remigis, P.
Filippi, A.
Giraudo, G.
Lusso, S.
Mazza, G.
Mignone, M.
Rivetti, A.
Wheadon, R.
Birsa, R.
Bradamante, F.
Bressan, A.
Martin, A.
Calen, H.
Ikegami Andersson, W.
Johansson, T.
Kupsc, A.
Marciniewski, P.
Papenbrock, M.
Pettersson, J.
Schönning, K.
Wolke, M.
Galnander, B.
Diaz, J.
Pothodi Chackara, V.
Chlopik, A.
Kesik, G.
Melnychuk, D.
Slowinski, B.
Trzcinski, A.
Wojciechowski, M.
Wronka, S.
Zwieglinski, B.
Bühler, P.
Marton, J.
Steinschaden, D.
Suzuki, K.
Widmann, E.
Zimmermann, S.
Zmeskal, J.
Pokaż więcej
Temat :
numerical calculations
acceptance
Cherenkov counter: design
costs
PANDA
performance
K: particle identification
pi: particle identification
DIRC
activity report
[PHYS.PHYS.PHYS-INS-DET]Physics [physics]/Physics [physics]/Instrumentation and Detectors [physics.ins-det]
[PHYS.HEXP]Physics [physics]/High Energy Physics - Experiment [hep-ex]
[PHYS.NEXP]Physics [physics]/Nuclear Experiment [nucl-ex]
Tytuł :
Technical Design Report for the Panda Forward Spectrometer Calorimeter
Autorzy :
Singh, B.
Erni, W.
Keshelashvili, I.
Krusche, B.
Steinacher, M.
Walford, N.
Liu, B.
Liu, H.
Liu, Z.
Shen, X.
Wang, C.
Zhao, J.
Albrecht, M.
Backwinkel, M.
Erlen, T.
Fink, M.
Heinsius, F.
Held, T.
Holtmann, T.
Jasper, S.
Keshk, I.
Koch, H.
Kopf, B.
KUHL, G.
Kuhlmann, M.
Kümmel, M.
Leiber, S.
Leyhe, M.
Mikirtychyants, M.
Musiol, P.
Mustafa, A.
Pelizäus, M.
Pychy, J.
Richter, M.
Schnier, C.
Schröder, T.
Sowa, C.
Steinke, M.
Triffterer, T.
Wiedner, U.
Ball, M.
Beck, R.
Hammann, C.
Kaiser, D.
Ketzer, B.
Kube, M.
Mahlberg, P.
Roß bach, M.
Schmitz, R.
Thoma, U.
Urban, M.
Walther, D.
Wendel, C.
Wilson, A.
Würschig, T.
Bianconi, A.
Bragadireanu, M.
Caprini, M.
Pantea, D.
Pietreanu, D.
Vasile, M.
Patel, B.
Kaplan, D.
Brandys, P.
Czyzewski, T.
Czyzycki, W.
Domagala, M.
Filo, G.
Gąciarz, T.
Hawryluk, M.
Jaworowski, J.
Krawczyk, M.
Kwiatkowski, D.
Lisowski, F.
Lisowski, E.
Michałek, M.
Ponański, P.
Płażek, J.
Tabor, Z.
Czech, B.
Kistryn, M.
Kliczewski, S.
Korcyl, K.
Kozela, A.
Kulessa, P.
Lebiedowicz, P.
Pysz, K.
Schäfer, W.
Siudak, R.
Szczurek, A.
Fiutowski, T.
Idzik, M.
Mindur, B.
Przyborowski, D.
Swientek, K.
Biernat, J.
Jowzaee, S.
Kamys, B.
Kistryn, S.
Korcyl, G.
Krzemien, W.
Magiera, A.
Moskal, P.
Palka, M.
Pyszniak, A.
Rudy, Z.
Salabura, P.
Smyrski, J.
Strzempek, P.
Wronska, A.
Augustin, I.
Lehmann, I.
Nicmorus Marinescu, D.
Schmitt, L.
Varentsov, V.
Ahmadi, H.
Ahmed, S.
Al-Turany, M.
Arora, R.
Capozza, L.
Cardinali, M.
Dbeyssi, A.
Deiseroth, M.
Deppe, H.
Dzhygadlo, R.
Ehret, A.
Flemming, H.
Fröhlich, B.
Gerhardt, A.
Götzen, K.
Gromliuk, A.
Kalicy, G.
Karabowicz, R.
Kliemt, R.
Krebs, M.
Kunkel, J.
Kurilla, U.
Lehmann, D.
Lin, D.
Löchner, S.
Lühning, J.
Lynen, U.
Maas, F.
Espi, Mora
Morales Morales, C.
Nerling, F.
Noll, O.
Orth, H.
Patsyuk, M.
Peters, K.
Rodriguez Pineiro, D.
Saito, N.
Saito, T.
Sanchez-Lorente, A.
Schepers, G.
Schmidt, C.J.
Schwarz, C.
Schwiening, J.
Täschner, A.
Traxler, M.
Ugur, C.
Valente, R.
Voss, B.
Wieczorek, P.
Wilms, A.
Zimmermann, I.
Zühlsdorf, M.
Zyzak, M.
Abazov, V.
Alexeev, G.
Arefiev, V.A.
Astakhov, V.
Barabanov, M.Yu.
Batyunya, B.V.
Davydov, Y.
Dodokhov, V.Kh.
Efremov, A.
Fechtchenko, A.
Fedunov, A.G.
Galoyan, A.
Grigoryan, S.
Koshurnikov, E.K.
Lobanov, Y.Yu.
Lobanov, V.I.
Makarov, A.F.
Malinina, L.V.
Malyshev, V.
Olshevskiy, A.G.
Perevalova, E.
Piskun, A.A.
Pocheptsov, T.
Pontecorvo, G.
Rodionov, V.
Rogov, Y.
Salmin, R.
Samartsev, A.
Sapozhnikov, M.G.
Shabratova, G.
Skachkov, N.B.
Skachkova, A.N.
Strokovsky, E.A.
Suleimanov, M.
Teshev, R.
Tokmenin, V.
Uzhinsky, V.
Vodopianov, A.
Zaporozhets, S.A.
Zhuravlev, N.I.
Zorin, A.G.
Branford, D.
Glazier, D.
Watts, D.
Woods, P.
Böhm, M.
Britting, A.
Eyrich, W.
Lehmann, A.
Uhlig, F.
Dobbs, S.
Seth, K.
Tomaradze, A.
Xiao, T.
Bettoni, D.
Carassiti, V.
Cotta Ramusino, A.
Dalpiaz, P.
Drago, A.
Fioravanti, E.
Garzia, I.
Savrie, M.
Stancari, G.
Akishina, V.
Iakovleva, E.
Kisel, I.
Kozlov, G.
Kulakov, I.
Pugach, M.
Bianchi, N.
Gianotti, P.
Guaraldo, C.
Lucherini, V.
Orecchini, D.
Pace, E.
Bersani, A.
Bracco, G.
Macri, M.
Parodi, R.F.
Bianco, S.
Biguenko, K.
Bremer, D.
Brinkmann, K.
Diehl, S.
Dormenev, V.
Drexler, P.
Düren, M.
Eissner, T.
Etzelmüller, E.
Fleischer, S.
Föhl, K.
Galuska, M.
Geß ler, T.
Gutz, E.
Hahn, C.
Hayrapetyan, A.
Kesselkaul, M.
Kröck, B.
Kühn, W.
Kuske, T.
Lange, J.S.
Liang, Y.
Merle, O.
Metag, V.
Mühlheim, D.
Münchow, D.
Nanova, M.
Nazarenko, S.
Novotny, R.
Pitka, A.
Quagli, T.
Reiter, S.
Rieke, J.
Rosenbaum, C.
Schmidt, M.
Schnell, R.
Spruck, B.
Stenzel, H.
Thöring, U.
Ullrich, T.
Wagner, M.N.
Wasem, T.
Werner, M.
Wohlfahrt, B.
Zaunick, H.
Ireland, D.
Rosner, G.
Seitz, B.
Apostolou, A.
Babai, M.
Kavatsyuk, M.
Lemmens, P.J.
Lindemulder, M.
Löhner, H.
Messchendorp, J.
Schakel, P.
Smit, H.
Tiemens, M.
van der Weele, J.C.
Veenstra, R.
Vejdani, S.
Dutta, K.
Kalita, K.
Kumar, A.
Roy, A.
Sahoo, R.
Sohlbach, H.
Bianchi, L.
Büscher, M.
Cao, L.
Cebulla, A.
Deermann, D.
Dosdall, R.
Esch, S.
Gillitzer, A.
Goerres, A.
Goldenbaum, F.
Grunwald, D.
Herten, A.
Hu, Q.
Kemmerling, G.
Kleines, H.
Lehrach, A.
Maier, R.
Nellen, R.
Ohannessian, H.
Ohm, H.
Orfanitski, S.
Prasuhn, D.
Prencipe, E.
Ritman, J.
Schadmand, S.
Schumann, J.
Sefzick, T.
Serdyuk, V.
Sterzenbach, G.
Stockmanns, T.
Wintz, P.
Wüstner, P.
Deepak, P.N.
Kulkarni, A.
Li, S.
Li, Z.
Sun, Z.
Xu, H.
Rigato, V.
Fissum, K.
Hansen, K.
Isaksson, L.
Lundin, M.
Schröder, B.
Achenbach, P.
Bleser, S.
Corell, O.
Denig, A.
Distler, M.
Feldbauer, F.
Fritsch, M.
Hoek, M.
Jasinski, P.
Kang, D.
Karavdina, A.
Khaneft, D.
Klasen, R.
Lauth, W.
Leithoff, H.H.
Maldaner, S.
Marta, M.
Merkel, H.
Michel, M.
Motzko, C.
Müller, U.
Pflüger, S.
Pochodzalla, J.
Sanchez, S.
Schlimme, S.
Sfienti, C.
Steinen, M.
Thiel, M.
Weber, T.
Zambrana, M.
Zhiqing, L.
Fedorov, A.
Korzihik, M.
Missevitch, O.
Boukharov, A.
Malyshev, O.
Marishev, I.
Semenov, A.
Balanutsa, P.
Balanutsa, V.
Chernetsky, V.
Demekhin, A.
Dolgolenko, A.
Fedorets, P.
Gerasimov, A.
Goryachev, V.
Chandratre, V.
Datar, V.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumawat, H.
Mohanty, A.K.
Parmar, A.
Roy, B.
Dash, S.
Jadhav, M.
Kumar, S.
Sarin, P.
Varma, R.
Konorov, I.
Paul, S.
Grieser, S.
Hergemöller, A.
Hetz, B.
Khoukaz, A.
Köhler, E.
Wessels, J.P.
Khosonthongkee, K.
Kobdaj, C.
Limphirat, A.
Srisawad, P.
Yan, Y.
Barnyakov, A.Yu.
Barnyakov, M.
Beloborodov, K.
Blinov, A.E.
Blinov, V.E.
Bobrovnikov, V.S.
Kononov, S.
Kravchenko, E.A.
Kuyanov, I.A.
Martin, K.
Onuchin, A.P.
Serednyakov, S.
Sokolov, A.
Tikhonov, Y.
Atomssa, E.
Hennino, T.
Imre, M.
Kunne, R.
Le Galliard, C.
Ma, B.
Marchand, D.
Ong, S.
Ramstein, B.
Rosier, P.
Van De Wiele, J.
Wang, Y.
Boca, G.
Costanza, S.
Genova, P.
Montagna, P.
Rotondi, A.
Abramov, V.
Belikov, N.
Bukreeva, S.
Davidenko, A.
Derevschikov, A.
Goncharenko, Y.
Grishin, V.
Kachanov, V.
Kormilitsin, V.
Levin, A.
Melnik, Y.
Minaev, N.
Mochalov, V.
Morozov, D.
Nogach, L.
Poslavskiy, S.
Ryabov, A.
Ryazantsev, A.
Ryzhikov, S.
Skvorodnev, N.
Semenov, P.
Shein, I.
Uzunian, A.
Vasiliev, A.
Yakutin, A.
Tomasi-Gustafsson, E.
Roy, U.
Yabsley, B.
Belostotski, S.
Gavrilov, G.
Izotov, A.
Kashchuk, A.
Levitskaya, O.
Manaenkov, S.
Miklukho, O.
Naryshkin, Y.
Suvorov, K.
Veretennikov, D.
Zhdanov, A.
Bäck, T.
Cederwall, B.
Makonyi, K.
Tegner, P.
von Würtemberg, K.M.
Wölbing, D.
Rai, A.K.
Godre, S.
Amoroso, A.
Bussa, M.P.
Busso, L.
De Mori, F.
Destefanis, M.
Fava, L.
Ferrero, L.
Greco, M.
Hu, J.
Lavezzi, L.
Maggiora, M.
Maniscalco, G.
Marcello, S.
Sosio, S.
Spataro, S.
Balestra, F.
Iazzi, F.
Introzzi, R.
Lavagno, A.
Olave, J.
Younis, H.
Calvo, D.
Coli, S.
De Remigis, P.
Filippi, A.
Giraudo, G.
Lusso, S.
Mazza, G.
Mignone, M.
Rivetti, A.
Wheadon, R.
Zotti, L.
Birsa, R.
Bradamante, F.
Bressan, A.
Martin, A.
Clement, H.
Caldeira Balkestahl, L.
Calen, H.
Fransson, K.
Ikegami Andersson, W.
Johansson, T.
Kupsc, A.
Marciniewski, P.
Papenbrock, M.
Pettersson, J.
Schönning, K.
Wolke, M.
Zlomanczuk, J.
Galnander, B.
Diaz, J.
Pothodi Chackara, V.
Chlopik, A.
Kesik, G.
Melnychuk, D.
Slowinski, B.
Trzcinski, A.
Wojciechowski, M.
Wronka, S.
Zwieglinski, B.
Brunner, S.
Bühler, P.
Gruber, L.
Marton, J.
Steinschaden, D.
Suzuki, K.
Widmann, E.
Zmeskal, J.
Pokaż więcej
Temat :
performance
calorimeter: forward spectrometer
Physics::Instrumentation and Detectors
fabrication
activity report
Hardware_INTEGRATEDCIRCUITS
[PHYS.PHYS.PHYS-INS-DET]Physics [physics]/Physics [physics]/Instrumentation and Detectors [physics.ins-det]
calorimeter: electromagnetic
calorimeter: design
Tytuł :
Technical Design Report for the Panda Forward Spectrometer Calorimeter
Autorzy :
Singh, B.
Erni, W.
Keshelashvili, I.
Krusche, B.
Steinacher, M.
Walford, N.
Liu, B.
Liu, H.
Liu, Z.
Shen, X.
Wang, C.
Zhao, J.
Albrecht, M.
Backwinkel, M.
Erlen, T.
Fink, M.
Heinsius, F.
Held, T.
Holtmann, T.
Jasper, S.
Keshk, I.
Koch, H.
Kopf, B.
KUHL, G.
Kuhlmann, M.
Kümmel, M.
Leiber, S.
Leyhe, M.
Mikirtychyants, M.
Musiol, P.
Mustafa, A.
Pelizäus, M.
Pychy, J.
Richter, M.
Schnier, C.
Schröder, T.
Sowa, C.
Steinke, M.
Triffterer, T.
Wiedner, U.
Ball, M.
Beck, R.
Hammann, C.
Kaiser, D.
Ketzer, B.
Kube, M.
Mahlberg, P.
Roß bach, M.
Schmitz, R.
Thoma, U.
Urban, M.
Walther, D.
Wendel, C.
Wilson, A.
Würschig, T.
Bianconi, A.
Bragadireanu, M.
Caprini, M.
Pantea, D.
Pietreanu, D.
Vasile, M.
Patel, B.
Kaplan, D.
Brandys, P.
Czyzewski, T.
Czyzycki, W.
Domagala, M.
Filo, G.
Gąciarz, T.
Hawryluk, M.
Jaworowski, J.
Krawczyk, M.
Kwiatkowski, D.
Lisowski, F.
Lisowski, E.
Michałek, M.
Ponański, P.
Płażek, J.
Tabor, Z.
Czech, B.
Kistryn, M.
Kliczewski, S.
Korcyl, K.
Kozela, A.
Kulessa, P.
Lebiedowicz, P.
Pysz, K.
Schäfer, W.
Siudak, R.
Szczurek, A.
Fiutowski, T.
Idzik, M.
Mindur, B.
Przyborowski, D.
Swientek, K.
Biernat, J.
Jowzaee, S.
Kamys, B.
Kistryn, S.
Korcyl, G.
Krzemien, W.
Magiera, A.
Moskal, P.
Palka, M.
Pyszniak, A.
Rudy, Z.
Salabura, P.
Smyrski, J.
Strzempek, P.
Wronska, A.
Augustin, I.
Lehmann, I.
Nicmorus Marinescu, D.
Schmitt, L.
Varentsov, V.
Ahmadi, H.
Ahmed, S.
Al-Turany, M.
Arora, R.
Capozza, L.
Cardinali, M.
Dbeyssi, A.
Deiseroth, M.
Deppe, H.
Dzhygadlo, R.
Ehret, A.
Flemming, H.
Fröhlich, B.
Gerhardt, A.
Götzen, K.
Gromliuk, A.
Kalicy, G.
Karabowicz, R.
Kliemt, R.
Krebs, M.
Kunkel, J.
Kurilla, U.
Lehmann, D.
Lin, D.
Löchner, S.
Lühning, J.
Lynen, U.
Maas, F.
Espi, Mora
Morales Morales, C.
Nerling, F.
Noll, O.
Orth, H.
Patsyuk, M.
Peters, K.
Rodriguez Pineiro, D.
Saito, N.
Saito, T.
Sanchez-Lorente, A.
Schepers, G.
Schmidt, C.J.
Schwarz, C.
Schwiening, J.
Täschner, A.
Traxler, M.
Ugur, C.
Valente, R.
Voss, B.
Wieczorek, P.
Wilms, A.
Zimmermann, I.
Zühlsdorf, M.
Zyzak, M.
Abazov, V.
Alexeev, G.
Arefiev, V.A.
Astakhov, V.
Barabanov, M.Yu.
Batyunya, B.V.
Davydov, Y.
Dodokhov, V.Kh.
Efremov, A.
Fechtchenko, A.
Fedunov, A.G.
Galoyan, A.
Grigoryan, S.
Koshurnikov, E.K.
Lobanov, Y.Yu.
Lobanov, V.I.
Makarov, A.F.
Malinina, L.V.
Malyshev, V.
Olshevskiy, A.G.
Perevalova, E.
Piskun, A.A.
Pocheptsov, T.
Pontecorvo, G.
Rodionov, V.
Rogov, Y.
Salmin, R.
Samartsev, A.
Sapozhnikov, M.G.
Shabratova, G.
Skachkov, N.B.
Skachkova, A.N.
Strokovsky, E.A.
Suleimanov, M.
Teshev, R.
Tokmenin, V.
Uzhinsky, V.
Vodopianov, A.
Zaporozhets, S.A.
Zhuravlev, N.I.
Zorin, A.G.
Branford, D.
Glazier, D.
Watts, D.
Woods, P.
Böhm, M.
Britting, A.
Eyrich, W.
Lehmann, A.
Uhlig, F.
Dobbs, S.
Seth, K.
Tomaradze, A.
Xiao, T.
Bettoni, D.
Carassiti, V.
Cotta Ramusino, A.
Dalpiaz, P.
Drago, A.
Fioravanti, E.
Garzia, I.
Savrie, M.
Stancari, G.
Akishina, V.
Iakovleva, E.
Kisel, I.
Kozlov, G.
Kulakov, I.
Pugach, M.
Bianchi, N.
Gianotti, P.
Guaraldo, C.
Lucherini, V.
Orecchini, D.
Pace, E.
Bersani, A.
Bracco, G.
Macri, M.
Parodi, R.F.
Bianco, S.
Biguenko, K.
Bremer, D.
Brinkmann, K.
Diehl, S.
Dormenev, V.
Drexler, P.
Düren, M.
Eissner, T.
Etzelmüller, E.
Fleischer, S.
Föhl, K.
Galuska, M.
Geß ler, T.
Gutz, E.
Hahn, C.
Hayrapetyan, A.
Kesselkaul, M.
Kröck, B.
Kühn, W.
Kuske, T.
Lange, J.S.
Liang, Y.
Merle, O.
Metag, V.
Mühlheim, D.
Münchow, D.
Nanova, M.
Nazarenko, S.
Novotny, R.
Pitka, A.
Quagli, T.
Reiter, S.
Rieke, J.
Rosenbaum, C.
Schmidt, M.
Schnell, R.
Spruck, B.
Stenzel, H.
Thöring, U.
Ullrich, T.
Wagner, M.N.
Wasem, T.
Werner, M.
Wohlfahrt, B.
Zaunick, H.
Ireland, D.
Rosner, G.
Seitz, B.
Apostolou, A.
Babai, M.
Kavatsyuk, M.
Lemmens, P.J.
Lindemulder, M.
Löhner, H.
Messchendorp, J.
Schakel, P.
Smit, H.
Tiemens, M.
van der Weele, J.C.
Veenstra, R.
Vejdani, S.
Dutta, K.
Kalita, K.
Kumar, A.
Roy, A.
Sahoo, R.
Sohlbach, H.
Bianchi, L.
Büscher, M.
Cao, L.
Cebulla, A.
Deermann, D.
Dosdall, R.
Esch, S.
Gillitzer, A.
Goerres, A.
Goldenbaum, F.
Grunwald, D.
Herten, A.
Hu, Q.
Kemmerling, G.
Kleines, H.
Lehrach, A.
Maier, R.
Nellen, R.
Ohannessian, H.
Ohm, H.
Orfanitski, S.
Prasuhn, D.
Prencipe, E.
Ritman, J.
Schadmand, S.
Schumann, J.
Sefzick, T.
Serdyuk, V.
Sterzenbach, G.
Stockmanns, T.
Wintz, P.
Wüstner, P.
Deepak, P.N.
Kulkarni, A.
Li, S.
Li, Z.
Sun, Z.
Xu, H.
Rigato, V.
Fissum, K.
Hansen, K.
Isaksson, L.
Lundin, M.
Schröder, B.
Achenbach, P.
Bleser, S.
Corell, O.
Denig, A.
Distler, M.
Feldbauer, F.
Fritsch, M.
Hoek, M.
Jasinski, P.
Kang, D.
Karavdina, A.
Khaneft, D.
Klasen, R.
Lauth, W.
Leithoff, H.H.
Maldaner, S.
Marta, M.
Merkel, H.
Michel, M.
Motzko, C.
Müller, U.
Pflüger, S.
Pochodzalla, J.
Sanchez, S.
Schlimme, S.
Sfienti, C.
Steinen, M.
Thiel, M.
Weber, T.
Zambrana, M.
Zhiqing, L.
Fedorov, A.
Korzihik, M.
Missevitch, O.
Boukharov, A.
Malyshev, O.
Marishev, I.
Semenov, A.
Balanutsa, P.
Balanutsa, V.
Chernetsky, V.
Demekhin, A.
Dolgolenko, A.
Fedorets, P.
Gerasimov, A.
Goryachev, V.
Chandratre, V.
Datar, V.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumawat, H.
Mohanty, A.K.
Parmar, A.
Roy, B.
Dash, S.
Jadhav, M.
Kumar, S.
Sarin, P.
Varma, R.
Konorov, I.
Paul, S.
Grieser, S.
Hergemöller, A.
Hetz, B.
Khoukaz, A.
Köhler, E.
Wessels, J.P.
Khosonthongkee, K.
Kobdaj, C.
Limphirat, A.
Srisawad, P.
Yan, Y.
Barnyakov, A.Yu.
Barnyakov, M.
Beloborodov, K.
Blinov, A.E.
Blinov, V.E.
Bobrovnikov, V.S.
Kononov, S.
Kravchenko, E.A.
Kuyanov, I.A.
Martin, K.
Onuchin, A.P.
Serednyakov, S.
Sokolov, A.
Tikhonov, Y.
Atomssa, E.
Hennino, T.
Imre, M.
Kunne, R.
Le Galliard, C.
Ma, B.
Marchand, D.
Ong, S.
Ramstein, B.
Rosier, P.
Van De Wiele, J.
Wang, Y.
Boca, G.
Costanza, S.
Genova, P.
Montagna, P.
Rotondi, A.
Abramov, V.
Belikov, N.
Bukreeva, S.
Davidenko, A.
Derevschikov, A.
Goncharenko, Y.
Grishin, V.
Kachanov, V.
Kormilitsin, V.
Levin, A.
Melnik, Y.
Minaev, N.
Mochalov, V.
Morozov, D.
Nogach, L.
Poslavskiy, S.
Ryabov, A.
Ryazantsev, A.
Ryzhikov, S.
Skvorodnev, N.
Semenov, P.
Shein, I.
Uzunian, A.
Vasiliev, A.
Yakutin, A.
Tomasi-Gustafsson, E.
Roy, U.
Yabsley, B.
Belostotski, S.
Gavrilov, G.
Izotov, A.
Kashchuk, A.
Levitskaya, O.
Manaenkov, S.
Miklukho, O.
Naryshkin, Y.
Suvorov, K.
Veretennikov, D.
Zhdanov, A.
Bäck, T.
Cederwall, B.
Makonyi, K.
Tegner, P.
von Würtemberg, K.M.
Wölbing, D.
Rai, A.K.
Godre, S.
Amoroso, A.
Bussa, M.P.
Busso, L.
De Mori, F.
Destefanis, M.
Fava, L.
Ferrero, L.
Greco, M.
Hu, J.
Lavezzi, L.
Maggiora, M.
Maniscalco, G.
Marcello, S.
Sosio, S.
Spataro, S.
Balestra, F.
Iazzi, F.
Introzzi, R.
Lavagno, A.
Olave, J.
Younis, H.
Calvo, D.
Coli, S.
De Remigis, P.
Filippi, A.
Giraudo, G.
Lusso, S.
Mazza, G.
Mignone, M.
Rivetti, A.
Wheadon, R.
Zotti, L.
Birsa, R.
Bradamante, F.
Bressan, A.
Martin, A.
Clement, H.
Caldeira Balkestahl, L.
Calen, H.
Fransson, K.
Ikegami Andersson, W.
Johansson, T.
Kupsc, A.
Marciniewski, P.
Papenbrock, M.
Pettersson, J.
Schönning, K.
Wolke, M.
Zlomanczuk, J.
Galnander, B.
Diaz, J.
Pothodi Chackara, V.
Chlopik, A.
Kesik, G.
Melnychuk, D.
Slowinski, B.
Trzcinski, A.
Wojciechowski, M.
Wronka, S.
Zwieglinski, B.
Brunner, S.
Bühler, P.
Gruber, L.
Marton, J.
Steinschaden, D.
Suzuki, K.
Widmann, E.
Zmeskal, J.
Pokaż więcej
Temat :
fabrication
performance
calorimeter: forward spectrometer
calorimeter: electromagnetic
calorimeter: design
activity report
[PHYS.PHYS.PHYS-INS-DET]Physics [physics]/Physics [physics]/Instrumentation and Detectors [physics.ins-det]
Tytuł :
Technical Design Report for the Panda Forward Spectrometer Calorimeter
Autorzy :
Singh, B.
Erni, W.
Keshelashvili, I.
Krusche, B.
Steinacher, M.
Walford, N.
Liu, B.
Liu, H.
Liu, Z.
Shen, X.
Wang, C.
Zhao, J.
Albrecht, M.
Backwinkel, M.
Erlen, T.
Fink, M.
Heinsius, F.
Held, T.
Holtmann, T.
Jasper, S.
Keshk, I.
Koch, H.
Kopf, B.
KUHL, G.
Kuhlmann, M.
Kümmel, M.
Leiber, S.
Leyhe, M.
Mikirtychyants, M.
Musiol, P.
Mustafa, A.
Pelizäus, M.
Pychy, J.
Richter, M.
Schnier, C.
Schröder, T.
Sowa, C.
Steinke, M.
Triffterer, T.
Wiedner, U.
Ball, M.
Beck, R.
Hammann, C.
Kaiser, D.
Ketzer, B.
Kube, M.
Mahlberg, P.
Roß bach, M.
Schmitz, R.
Thoma, U.
Urban, M.
Walther, D.
Wendel, C.
Wilson, A.
Würschig, T.
Bianconi, A.
Bragadireanu, M.
Caprini, M.
Pantea, D.
Pietreanu, D.
Vasile, M.
Patel, B.
Kaplan, D.
Brandys, P.
Czyzewski, T.
Czyzycki, W.
Domagala, M.
Filo, G.
Gąciarz, T.
Hawryluk, M.
Jaworowski, J.
Krawczyk, M.
Kwiatkowski, D.
Lisowski, F.
Lisowski, E.
Michałek, M.
Ponański, P.
Płażek, J.
Tabor, Z.
Czech, B.
Kistryn, M.
Kliczewski, S.
Korcyl, K.
Kozela, A.
Kulessa, P.
Lebiedowicz, P.
Pysz, K.
Schäfer, W.
Siudak, R.
Szczurek, A.
Fiutowski, T.
Idzik, M.
Mindur, B.
Przyborowski, D.
Swientek, K.
Biernat, J.
Jowzaee, S.
Kamys, B.
Kistryn, S.
Korcyl, G.
Krzemien, W.
Magiera, A.
Moskal, P.
Palka, M.
Pyszniak, A.
Rudy, Z.
Salabura, P.
Smyrski, J.
Strzempek, P.
Wronska, A.
Augustin, I.
Lehmann, I.
Nicmorus Marinescu, D.
Schmitt, L.
Varentsov, V.
Ahmadi, H.
Ahmed, S.
Al-Turany, M.
Arora, R.
Capozza, L.
Cardinali, M.
Dbeyssi, A.
Deiseroth, M.
Deppe, H.
Dzhygadlo, R.
Ehret, A.
Flemming, H.
Fröhlich, B.
Gerhardt, A.
Götzen, K.
Gromliuk, A.
Kalicy, G.
Karabowicz, R.
Kliemt, R.
Krebs, M.
Kunkel, J.
Kurilla, U.
Lehmann, D.
Lin, D.
Löchner, S.
Lühning, J.
Lynen, U.
Maas, F.
Espi, Mora
Morales Morales, C.
Nerling, F.
Noll, O.
Orth, H.
Patsyuk, M.
Peters, K.
Rodriguez Pineiro, D.
Saito, N.
Saito, T.
Sanchez-Lorente, A.
Schepers, G.
Schmidt, C.J.
Schwarz, C.
Schwiening, J.
Täschner, A.
Traxler, M.
Ugur, C.
Valente, R.
Voss, B.
Wieczorek, P.
Wilms, A.
Zimmermann, I.
Zühlsdorf, M.
Zyzak, M.
Abazov, V.
Alexeev, G.
Arefiev, V.A.
Astakhov, V.
Barabanov, M.Yu.
Batyunya, B.V.
Davydov, Y.
Dodokhov, V.Kh.
Efremov, A.
Fechtchenko, A.
Fedunov, A.G.
Galoyan, A.
Grigoryan, S.
Koshurnikov, E.K.
Lobanov, Y.Yu.
Lobanov, V.I.
Makarov, A.F.
Malinina, L.V.
Malyshev, V.
Olshevskiy, A.G.
Perevalova, E.
Piskun, A.A.
Pocheptsov, T.
Pontecorvo, G.
Rodionov, V.
Rogov, Y.
Salmin, R.
Samartsev, A.
Sapozhnikov, M.G.
Shabratova, G.
Skachkov, N.B.
Skachkova, A.N.
Strokovsky, E.A.
Suleimanov, M.
Teshev, R.
Tokmenin, V.
Uzhinsky, V.
Vodopianov, A.
Zaporozhets, S.A.
Zhuravlev, N.I.
Zorin, A.G.
Branford, D.
Glazier, D.
Watts, D.
Woods, P.
Böhm, M.
Britting, A.
Eyrich, W.
Lehmann, A.
Uhlig, F.
Dobbs, S.
Seth, K.
Tomaradze, A.
Xiao, T.
Bettoni, D.
Carassiti, V.
Cotta Ramusino, A.
Dalpiaz, P.
Drago, A.
Fioravanti, E.
Garzia, I.
Savrie, M.
Stancari, G.
Akishina, V.
Iakovleva, E.
Kisel, I.
Kozlov, G.
Kulakov, I.
Pugach, M.
Bianchi, N.
Gianotti, P.
Guaraldo, C.
Lucherini, V.
Orecchini, D.
Pace, E.
Bersani, A.
Bracco, G.
Macri, M.
Parodi, R.F.
Bianco, S.
Biguenko, K.
Bremer, D.
Brinkmann, K.
Diehl, S.
Dormenev, V.
Drexler, P.
Düren, M.
Eissner, T.
Etzelmüller, E.
Fleischer, S.
Föhl, K.
Galuska, M.
Geß ler, T.
Gutz, E.
Hahn, C.
Hayrapetyan, A.
Kesselkaul, M.
Kröck, B.
Kühn, W.
Kuske, T.
Lange, J.S.
Liang, Y.
Merle, O.
Metag, V.
Mühlheim, D.
Münchow, D.
Nanova, M.
Nazarenko, S.
Novotny, R.
Pitka, A.
Quagli, T.
Reiter, S.
Rieke, J.
Rosenbaum, C.
Schmidt, M.
Schnell, R.
Spruck, B.
Stenzel, H.
Thöring, U.
Ullrich, T.
Wagner, M.N.
Wasem, T.
Werner, M.
Wohlfahrt, B.
Zaunick, H.
Ireland, D.
Rosner, G.
Seitz, B.
Apostolou, A.
Babai, M.
Kavatsyuk, M.
Lemmens, P.J.
Lindemulder, M.
Löhner, H.
Messchendorp, J.
Schakel, P.
Smit, H.
Tiemens, M.
van der Weele, J.C.
Veenstra, R.
Vejdani, S.
Dutta, K.
Kalita, K.
Kumar, A.
Roy, A.
Sahoo, R.
Sohlbach, H.
Bianchi, L.
Büscher, M.
Cao, L.
Cebulla, A.
Deermann, D.
Dosdall, R.
Esch, S.
Gillitzer, A.
Goerres, A.
Goldenbaum, F.
Grunwald, D.
Herten, A.
Hu, Q.
Kemmerling, G.
Kleines, H.
Lehrach, A.
Maier, R.
Nellen, R.
Ohannessian, H.
Ohm, H.
Orfanitski, S.
Prasuhn, D.
Prencipe, E.
Ritman, J.
Schadmand, S.
Schumann, J.
Sefzick, T.
Serdyuk, V.
Sterzenbach, G.
Stockmanns, T.
Wintz, P.
Wüstner, P.
Deepak, P.N.
Kulkarni, A.
Li, S.
Li, Z.
Sun, Z.
Xu, H.
Rigato, V.
Fissum, K.
Hansen, K.
Isaksson, L.
Lundin, M.
Schröder, B.
Achenbach, P.
Bleser, S.
Corell, O.
Denig, A.
Distler, M.
Feldbauer, F.
Fritsch, M.
Hoek, M.
Jasinski, P.
Kang, D.
Karavdina, A.
Khaneft, D.
Klasen, R.
Lauth, W.
Leithoff, H.H.
Maldaner, S.
Marta, M.
Merkel, H.
Michel, M.
Motzko, C.
Müller, U.
Pflüger, S.
Pochodzalla, J.
Sanchez, S.
Schlimme, S.
Sfienti, C.
Steinen, M.
Thiel, M.
Weber, T.
Zambrana, M.
Zhiqing, L.
Fedorov, A.
Korzihik, M.
Missevitch, O.
Boukharov, A.
Malyshev, O.
Marishev, I.
Semenov, A.
Balanutsa, P.
Balanutsa, V.
Chernetsky, V.
Demekhin, A.
Dolgolenko, A.
Fedorets, P.
Gerasimov, A.
Goryachev, V.
Chandratre, V.
Datar, V.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumawat, H.
Mohanty, A.K.
Parmar, A.
Roy, B.
Dash, S.
Jadhav, M.
Kumar, S.
Sarin, P.
Varma, R.
Konorov, I.
Paul, S.
Grieser, S.
Hergemöller, A.
Hetz, B.
Khoukaz, A.
Köhler, E.
Wessels, J.P.
Khosonthongkee, K.
Kobdaj, C.
Limphirat, A.
Srisawad, P.
Yan, Y.
Barnyakov, A.Yu.
Barnyakov, M.
Beloborodov, K.
Blinov, A.E.
Blinov, V.E.
Bobrovnikov, V.S.
Kononov, S.
Kravchenko, E.A.
Kuyanov, I.A.
Martin, K.
Onuchin, A.P.
Serednyakov, S.
Sokolov, A.
Tikhonov, Y.
Atomssa, E.
Hennino, T.
Imre, M.
Kunne, R.
Le Galliard, C.
Ma, B.
Marchand, D.
Ong, S.
Ramstein, B.
Rosier, P.
Van De Wiele, J.
Wang, Y.
Boca, G.
Costanza, S.
Genova, P.
Montagna, P.
Rotondi, A.
Abramov, V.
Belikov, N.
Bukreeva, S.
Davidenko, A.
Derevschikov, A.
Goncharenko, Y.
Grishin, V.
Kachanov, V.
Kormilitsin, V.
Levin, A.
Melnik, Y.
Minaev, N.
Mochalov, V.
Morozov, D.
Nogach, L.
Poslavskiy, S.
Ryabov, A.
Ryazantsev, A.
Ryzhikov, S.
Skvorodnev, N.
Semenov, P.
Shein, I.
Uzunian, A.
Vasiliev, A.
Yakutin, A.
Tomasi-Gustafsson, E.
Roy, U.
Yabsley, B.
Belostotski, S.
Gavrilov, G.
Izotov, A.
Kashchuk, A.
Levitskaya, O.
Manaenkov, S.
Miklukho, O.
Naryshkin, Y.
Suvorov, K.
Veretennikov, D.
Zhdanov, A.
Bäck, T.
Cederwall, B.
Makonyi, K.
Tegner, P.
von Würtemberg, K.M.
Wölbing, D.
Rai, A.K.
Godre, S.
Amoroso, A.
Bussa, M.P.
Busso, L.
De Mori, F.
Destefanis, M.
Fava, L.
Ferrero, L.
Greco, M.
Hu, J.
Lavezzi, L.
Maggiora, M.
Maniscalco, G.
Marcello, S.
Sosio, S.
Spataro, S.
Balestra, F.
Iazzi, F.
Introzzi, R.
Lavagno, A.
Olave, J.
Younis, H.
Calvo, D.
Coli, S.
De Remigis, P.
Filippi, A.
Giraudo, G.
Lusso, S.
Mazza, G.
Mignone, M.
Rivetti, A.
Wheadon, R.
Zotti, L.
Birsa, R.
Bradamante, F.
Bressan, A.
Martin, A.
Clement, H.
Caldeira Balkestahl, L.
Calen, H.
Fransson, K.
Ikegami Andersson, W.
Johansson, T.
Kupsc, A.
Marciniewski, P.
Papenbrock, M.
Pettersson, J.
Schönning, K.
Wolke, M.
Zlomanczuk, J.
Galnander, B.
Diaz, J.
Pothodi Chackara, V.
Chlopik, A.
Kesik, G.
Melnychuk, D.
Slowinski, B.
Trzcinski, A.
Wojciechowski, M.
Wronka, S.
Zwieglinski, B.
Brunner, S.
Bühler, P.
Gruber, L.
Marton, J.
Steinschaden, D.
Suzuki, K.
Widmann, E.
Zmeskal, J.
Pokaż więcej
Temat :
calorimeter: forward spectrometer
activity report
calorimeter: electromagnetic
calorimeter: design
performance
fabrication
[PHYS.PHYS.PHYS-INS-DET]Physics [physics]/Physics [physics]/Instrumentation and Detectors [physics.ins-det]
Tytuł :
Beam-helicity asymmetries for single-hadron production in semi-inclusive deep-inelastic scattering from unpolarized hydrogen and deuterium targets
Autorzy :
HERMES Collaboration
Airapetian, A.
Akopov, N.
Akopov, Z.
Aschenauer, E. C.
Augustyniak, W.
Belostotski, S.
Blok, H. P.
Bryzgalov, V.
Capitani, G. P.
Cisbani, E.
Ciullo, G.
Contalbrigo, M.
Deconinck, W.
De Sanctis, E.
Diefenthaler, M.
Di Nezza, P.
Düren, M.
Elbakian, G.
Ellinghaus, F.
Fantoni, A.
Felawka, L.
Gapienko, G.
Garibaldi, F.
Gavrilov, G.
Gharibyan, V.
Hillenbrand, A.
Holler, Y.
Ivanilov, A.
Jackson, H. E.
Joosten, S.
Kaiser, R.
Karyan, G.
Kinney, E.
Kisselev, A.
Korotkov, V.
Kozlov, V.
Kravchenko, P.
Lagamba, L.
Lapikás, L.
Lehmann, I.
Lenisa, P.
Lorenzon, W.
Manaenkov, S. I.
Marianski, B.
Marukyan, H.
Movsisyan, A.
Muccifora, V.
Nass, A.
Nazaryan, G.
Nowak, W. -D.
Pappalardo, L. L.
Reolon, A. R.
Riedl, C.
Rith, K.
Rosner, G.
Rostomyan, A.
Ryckbosch, D.
Schnell, G.
Seitz, B.
Shibata, T. -A.
Shutov, V.
Statera, M.
Terkulov, A.
Trzcinski, A.
Tytgat, M.
Van Haarlem, Y.
Van Hulse, C.
Veretennikov, D.
Vilardi, I.
Vogel, C.
Yaschenko, S.
Zagrebelnyy, V.
Zeiler, D.
Zihlmann, B.
Zupranski, P.
Pokaż więcej
Temat :
transverse-spin asymmetries
polarimeter
odd fragmentation functions
Twist-3
parton distributions
factorization
Transverse-momentum dependence
Beam-helicity asymmetries
Physics
High Energy Physics - Experiment
Deep-inelastic scattering
ddc:530
Nuclear Experiment
drell-yan
QC1-999
Nucleon structure
Nuclear and High Energy Physics
Źródło :
Physics Letters B, Vol 797, Iss, Pp - (2019)
Physics Letters, Section B: Nuclear, Elementary Particle and High-Energy Physics, 797. Elsevier
Physics letters / B 797, 134886 (2019). doi:10.1016/j.physletb.2019.134886

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies