Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Letcher Susan G."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Phylogenetic classification of the world’s tropical forests
Autorzy :
Slik J. W. Ferry
Franklin Janet
Arroyo-Rodríguez Víctor
Field Richard
Aguilar Salomon
Aguirre Nikolay
Ahumada Jorge
Aiba Shin-Ichiro
Alves Luciana F.
K Anitha
Avella Andres
Mora Francisco
Aymard C. Gerardo A.
Báez Selene
Balvanera Patricia
Bastian Meredith L.
Bastin Jean-François
Bellingham Peter J.
van den Berg Eduardo
da Conceição Bispo Polyanna
Boeckx Pascal
Boehning-Gaese Katrin
Bongers Frans
Boyle Brad
Brambach Fabian
Brearley Francis Q.
Brown Sandra
Chai Shauna-Lee
Chazdon Robin L.
Chen Shengbin
Chhang Phourin
Chuyong George
Ewango Corneille
Coronado Indiana M.
Cristóbal-Azkarate Jurgi
Culmsee Heike
Damas Kipiro
Dattaraja H. S.
Davidar Priya
DeWalt Saara J.
Din Hazimah
Drake Donald R.
Duque Alvaro
Durigan Giselda
Eichhorn Karl
Eler Eduardo Schmidt
Enoki Tsutomu
Ensslin Andreas
Fandohan Adandé Belarmain
Farwig Nina
Feeley Kenneth J.
Fischer Markus
Forshed Olle
Garcia Queila Souza
Garkoti Satish Chandra
Gillespie Thomas W.
Gillet Jean-Francois
Gonmadje Christelle
la Cerda Iñigo Granzow-de
Griffith Daniel M.
Grogan James
Hakeem Khalid Rehman
Harris David J.
Harrison Rhett D.
Hector Andy
Hemp Andreas
Homeier Jürgen
Hussain M. Shah
Ibarra-Manríquez Guillermo
Hanum I. Faridah
Imai Nobuo
Jansen Patrick A.
Joly Carlos Alfredo
Joseph Shijo
Kartawinata Kuswata
Kearsley Elizabeth
Kelly Daniel L.
Kessler Michael
Killeen Timothy J.
Kooyman Robert M.
Laumonier Yves
Laurance Susan G.
Laurance William F.
Lawes Michael J.
Letcher Susan G.
Lindsell Jeremy
Lovett Jon
Lozada Jose
Lu Xinghui
Lykke Anne Mette
Mahmud Khairil Bin
Mahayani Ni Putu Diana
Mansor Asyraf
Marshall Andrew R.
Martin Emanuel H.
Matos Darley Calderado Leal
Meave Jorge A.
Melo Felipe P. L.
Mendoza Zhofre Huberto Aguirre
Metali Faizah
Medjibe Vincent P.
Metzger Jean Paul
Metzker Thiago
Mohandass D.
Munguía-Rosas Miguel A.
Muñoz Rodrigo
Nurtjahy Eddy
de Oliveira Eddie Lenza
Onrizal
Parolin Pia
Parren Marc
Parthasarathy N.
Paudel Ekananda
Perez Rolando
Pérez-García Eduardo A.
Pommer Ulf
Poorter Lourens
Qie Lan
Piedade Maria Teresa F.
Pinto José Roberto Rodrigues
Poulsen Axel Dalberg
Poulsen John R.
Powers Jennifer S.
Prasad Rama Chandra
Puyravaud Jean-Philippe
Rangel Orlando
Reitsma Jan
Rocha Diogo S. B.
Rolim Samir
Rovero Francesco
Rozak Andes
Ruokolainen Kalle
Rutishauser Ervan
Rutten Gemma
Said Mohd. Nizam Mohd.
Saiter Felipe Z.
Saner Philippe
Santos Braulio
dos Santos João Roberto
Sarker Swapan Kumar
Schmitt Christine B.
Schoengart Jochen
Schulze Mark
Sheil Douglas
Sist Plinio
Souza Alexandre F.
Spironello Wilson Roberto
Sposito Tereza
Steinmetz Robert
Stevart Tariq
Suganuma Marcio Seiji
Sukri Rahayu
Sultana Aisha
Sukumar Raman
Sunderland Terry
Supriyadi
Suresh H. S.
Suzuki Eizi
Tabarelli Marcelo
Tang Jianwei
Tanner Ed V. J.
Targhetta Natalia
Theilade Ida
Thomas Duncan
Timberlake Jonathan
de Morisson Valeriano Márcio
van Valkenburg Johan
Van Do Tran
Van Sam Hoang
Vandermeer John H.
Verbeeck Hans
Vetaa Ole Reidar
Adekunle Victor
Vieira Simone A.
Webb Campbell O.
Webb Edward L.
Whitfeld Timothy
Wich Serge
Williams John
Wiser Susan
Wittmann Florian
Yang Xiaobo
Yao C. Yves Adou
Yap Sandra L.
Zahawi Rakan A.
Zakaria Rahmad
Zang Runguo
Slik, J. W. Ferry
Franklin, Janet
Arroyo-Rodríguez, Víctor
Field, Richard
Aguilar, Salomon
Aguirre, Nikolay
Ahumada, Jorge
Aiba, Shin-Ichiro
Alves, Luciana F.
K, Anitha
Avella, Andres
Mora, Francisco
Aymard C., Gerardo A.
Báez, Selene
Balvanera, Patricia
Bastian, Meredith L.
Bastin, Jean-François
Bellingham, Peter J.
van den Berg, Eduardo
da Conceição Bispo, Polyanna
Boeckx, Pascal
Boehning-Gaese, Katrin
Bongers, Frans
Boyle, Brad
Brambach, Fabian
Brearley, Francis Q.
Brown, Sandra
Chai, Shauna-Lee
Chazdon, Robin L.
Chen, Shengbin
Chhang, Phourin
Chuyong, George
Ewango, Corneille
Coronado, Indiana M.
Cristóbal-Azkarate, Jurgi
Culmsee, Heike
Damas, Kipiro
Dattaraja, H. S.
Davidar, Priya
DeWalt, Saara J.
Din, Hazimah
Drake, Donald R.
Duque, Alvaro
Durigan, Giselda
Eichhorn, Karl
Eler, Eduardo Schmidt
Enoki, Tsutomu
Ensslin, Andreas
Fandohan, Adandé Belarmain
Farwig, Nina
Feeley, Kenneth J.
Fischer, Markus
Forshed, Olle
Garcia, Queila Souza
Garkoti, Satish Chandra
Gillespie, Thomas W.
Gillet, Jean-Francois
Gonmadje, Christelle
la Cerda, Iñigo Granzow-de
Griffith, Daniel M.
Grogan, James
Hakeem, Khalid Rehman
Harris, David J.
Harrison, Rhett D.
Hector, Andy
Hemp, Andreas
Homeier, Jürgen
Hussain, M. Shah
Ibarra-Manríquez, Guillermo
Hanum, I. Faridah
Imai, Nobuo
Jansen, Patrick A.
Joly, Carlos Alfredo
Joseph, Shijo
Kartawinata, Kuswata
Kearsley, Elizabeth
Kelly, Daniel L.
Kessler, Michael
Killeen, Timothy J.
Kooyman, Robert M.
Laumonier, Yves
Laurance, Susan G.
Laurance, William F.
Lawes, Michael J.
Letcher, Susan G.
Lindsell, Jeremy
Lovett, Jon
Lozada, Jose
Lu, Xinghui
Lykke, Anne Mette
Mahmud, Khairil Bin
Mahayani, Ni Putu Diana
Mansor, Asyraf
Marshall, Andrew R.
Martin, Emanuel H.
Matos, Darley Calderado Leal
Meave, Jorge A.
Melo, Felipe P. L.
Mendoza, Zhofre Huberto Aguirre
Metali, Faizah
Medjibe, Vincent P.
Metzger, Jean Paul
Metzker, Thiago
Mohandass, D.
Munguía-Rosas, Miguel A.
Muñoz, Rodrigo
Nurtjahy, Eddy
de Oliveira, Eddie Lenza
Onrizal
Parolin, Pia
Parren, Marc
Parthasarathy, N.
Paudel, Ekananda
Perez, Rolando
Pérez-García, Eduardo A.
Pommer, Ulf
Poorter, Lourens
Qie, Lan
Piedade, Maria Teresa F.
Pinto, José Roberto Rodrigues
Poulsen, Axel Dalberg
Poulsen, John R.
Powers, Jennifer S.
Prasad, Rama Chandra
Puyravaud, Jean-Philippe
Rangel, Orlando
Reitsma, Jan
Rocha, Diogo S. B.
Rolim, Samir
Rovero, Francesco
Rozak, Andes
Ruokolainen, Kalle
Rutishauser, Ervan
Rutten, Gemma
Said, Mohd. Nizam Mohd.
Saiter, Felipe Z.
Saner, Philippe
Santos, Braulio
dos Santos, João Roberto
Sarker, Swapan Kumar
Schmitt, Christine B.
Schoengart, Jochen
Schulze, Mark
Sheil, Douglas
Sist, Plinio
Souza, Alexandre F.
Spironello, Wilson Roberto
Sposito, Tereza
Steinmetz, Robert
Stevart, Tariq
Suganuma, Marcio Seiji
Sukri, Rahayu
Sultana, Aisha
Sukumar, Raman
Sunderland, Terry
Supriyadi
Suresh, H. S.
Suzuki, Eizi
Tabarelli, Marcelo
Tang, Jianwei
Tanner, Ed V. J.
Targhetta, Natalia
Theilade, Ida
Thomas, Duncan
Timberlake, Jonathan
de Morisson Valeriano, Márcio
van Valkenburg, Johan
Van Do, Tran
Van Sam, Hoang
Vandermeer, John H.
Verbeeck, Hans
Vetaa, Ole Reidar
Adekunle, Victor
Vieira, Simone A.
Webb, Campbell O.
Webb, Edward L.
Whitfeld, Timothy
Wich, Serge
Williams, John
Wiser, Susan
Wittmann, Florian
Yang, Xiaobo
Yao, C. Yves Adou
Yap, Sandra L.
Zahawi, Rakan A.
Zakaria, Rahmad
Zang, Runguo
Pokaż więcej
Źródło :
Proceedings of the National Academy of Sciences of the United States of America. 115(8):1837-1842
Dostęp URL :
https://www.jstor.org/stable/26507567
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Wet and dry tropical forests show opposite successional pathways in wood density but converge over time
Autorzy :
Poorter, Lourens
Rozendaal, Danaë M. A.Aff1, Aff2, Aff3, Aff4
Bongers, Frans
de Almeida-Cortez, Jarcilene S.
Almeyda Zambrano, Angélica María
Álvarez, Francisco S.
Andrade, José Luís
Villa, Luis Felipe Arreola
Balvanera, Patricia
Becknell, Justin M.
Bentos, Tony V.
Bhaskar, Radika
Boukili, Vanessa
Brancalion, Pedro H. S.
Broadbent, Eben N.
César, Ricardo G.
Chave, Jerome
Chazdon, Robin L.Aff16, Aff17
Colletta, Gabriel Dalla
Craven, Dylan
de Jong, Ben H. J.
Denslow, Julie S.
Dent, Daisy H.Aff22, Aff23
DeWalt, Saara J.
García, Elisa Díaz
Dupuy, Juan Manuel
Durán, Sandra M.Aff25, Aff26
Espírito Santo, Mário M.
Fandiño, María C.
Fernandes, Geraldo Wilson
Finegan, Bryan
Moser, Vanessa Granda
Hall, Jefferson S.
Hernández-Stefanoni, José Luis
Jakovac, Catarina C.Aff1, Aff11, Aff31, Aff32
Junqueira, André B.Aff11, Aff31, Aff32, Aff33
Kennard, Deborah
Lebrija-Trejos, Edwin
Letcher, Susan G.
Lohbeck, MadelonAff1, Aff37
Lopez, Omar R.Aff22, Aff38
Marín-Spiotta, Erika
Martínez-Ramos, Miguel
Martins, Sebastião V.
Massoca, Paulo E. S.
Meave, Jorge A.
Mesquita, Rita
Mora, Francisco
de Souza Moreno, Vanessa
Müller, Sandra C.
Muñoz, Rodrigo
Muscarella, RobertAff43, Aff44
de Oliveira Neto, Silvio Nolasco
Nunes, Yule R. F.
Ochoa-Gaona, Susana
Paz, Horacio
Peña-Claros, Marielos
Piotto, Daniel
Ruíz, Jorge
Sanaphre-Villanueva, LucíaAff8, Aff49
Sanchez-Azofeifa, Arturo
Schwartz, Naomi B.
Steininger, Marc K.
Thomas, William Wayt
Toledo, Marisol
Uriarte, Maria
Utrera, Luis P.
van Breugel, MichielAff30, Aff55, Aff56
van der Sande, Masha T.Aff1, Aff57, Aff58, Aff59, Aff60
van der Wal, Hans
Veloso, Maria D. M.
Vester, Hans F. M.
Vieira, Ima C. G.
Villa, Pedro ManuelAff40, Aff64
Williamson, G. BruceAff11, Aff65
Wright, S. Joseph
Zanini, Kátia J.
Zimmerman, Jess K.
Westoby, Mark
Pokaż więcej
Źródło :
Nature Ecology & Evolution. 3(6):928-934
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Legume abundance along successional and rainfall gradients in Neotropical forests
Autorzy :
Gei, Maga
Rozendaal, Danaë M. A.Aff2, Aff3, Aff4
Poorter, Lourens
Bongers, Frans
Sprent, Janet I.
Garner, Mira D.
Aide, T. Mitchell
Andrade, José Luis
Balvanera, Patricia
Becknell, Justin M.
Brancalion, Pedro H. S.
Cabral, George A. L.
César, Ricardo Gomes
Chazdon, Robin L.Aff13, Aff14, Aff15, Aff16
Cole, Rebecca J.
Colletta, Gabriel Dalla
de Jong, Ben
Denslow, Julie S.
Dent, Daisy H.Aff21, Aff22
DeWalt, Saara J.
Dupuy, Juan Manuel
Durán, Sandra M.
do Espírito Santo, Mário Marcos
Fernandes, G. Wilson
Nunes, Yule Roberta Ferreira
Finegan, Bryan
Moser, Vanessa Granda
Hall, Jefferson S.
Hernández-Stefanoni, José Luis
Junqueira, André B.Aff14, Aff30, Aff31
Kennard, Deborah
Lebrija-Trejos, Edwin
Letcher, Susan G.
Lohbeck, MadelonAff3, Aff35
Marín-Spiotta, Erika
Martínez-Ramos, Miguel
Meave, Jorge A.
Menge, Duncan N. L.
Mora, Francisco
Muñoz, Rodrigo
Muscarella, Robert
Ochoa-Gaona, Susana
Orihuela-Belmonte, Edith
Ostertag, Rebecca
Peña-Claros, Marielos
Pérez-García, Eduardo A.
Piotto, Daniel
Reich, Peter B.Aff43, Aff44
Reyes-García, Casandra
Rodríguez-Velázquez, Jorge
Romero-Pérez, I. Eunice
Sanaphre-Villanueva, LucíaAff8, Aff9
Sanchez-Azofeifa, Arturo
Schwartz, Naomi B.
de Almeida, Arlete Silva
Almeida-Cortez, Jarcilene S.
Silver, Whendee
de Souza Moreno, Vanessa
Sullivan, Benjamin W.
Swenson, Nathan G.
Uriarte, Maria
van Breugel, MichielAff29, Aff50
van der Wal, Hans
Veloso, Maria das Dores Magalhães
Vester, Hans F. M.
Vieira, Ima Célia Guimarães
Zimmerman, Jess K.
Powers, Jennifer S.Aff1, Aff21, Aff54
Pokaż więcej
Źródło :
Nature Ecology & Evolution. 2(7):1104-1111
Czasopismo naukowe
Tytuł :
An estimate of the number of tropical tree species
Autorzy :
Slik J. W. Ferry
Arroyo-Rodríguez Víctor
Aiba Shin-Ichiro
Alvarez-Loayza Patricia
Alves, Luciana F.
Ashton Peter
Balvanera Patricia
Bastian Meredith L.
Bellingham Peter J.
van den Berg Eduardo
Bernacci Luis
da Conceição Bispo Polyanna
Blanc Lilian
Böhning-Gaese Katrin
Boeckx Pascal
Bongers Frans
Boyle Brad
Bradford Matt
Brearley Francis Q.
Hockemba Mireille Breuer-Ndoundou
Bunyavejchewin Sarayudh
Matos Darley Calderado Leal
Castillo-Santiago Miguel
Catharino Eduardo L. M.
Chai Shauna-Lee
Chen Yukai
Colwell Robert K.
Robin L. Chazdon
Clark Connie
Clark David B.
Clark Deborah A.
Culmsee Heike
Damas Kipiro
Dattaraja Handanakere S.
Dauby Gilles
Davidar Priya
DeWalt Saara J.
Doucet Jean-Louis
Duque Alvaro
Durigan Giselda
Eichhorn Karl A. O.
Eisenlohr Pedro V.
Eler Eduardo
Ewango Corneille
Farwig Nina
Feeley Kenneth J.
Ferreira Leandro
Field Richard
de Oliveira Filho Ary T.
Fletcher Christine
Forshed Olle
Franco Geraldo
Fredriksson Gabriella
Gillespie Thomas
Gillet Jean-François
Amarnath Giriraj
Griffith Daniel M.
Grogan James
Gunatilleke Nimal
Harris David
Harrison Rhett
Hector Andy
Homeier Jürgen
Imai Nobuo
Itoh Akira
Jansen Patrick A.
Joly Carlos A.
de Jong Bernardus H. J.
Kartawinata Kuswata
Kearsley Elizabeth
Kelly Daniel L.
Kenfack David
Kessler Michael
Kitayama Kanehiro
Kooyman Robert
Larney Eileen
Laumonier Yves
Laurance Susan
Laurance William F.
Lawes Michael J.
do Amaral Ieda Leao
Letcher Susan G.
Lindsell Jeremy
Lu Xinghui
Mansor Asyraf
Marjokorpi Antti
Martin Emanuel H.
Meilby Henrik
Melo Felipe P. L.
Metcalfe Daniel J.
Medjibe Vincent P.
Metzger Jean Paul
Millet Jerome
Mohandass D.
Montero Juan C.
de Morisson Valeriano Márcio
Mugerwa Badru
Nagamasu Hidetoshi
Nilus Reuben
Ochoa-Gaona Susana
Onrizal
Page Navendu
Parolin Pia
Parren Marc
Parthasarathy Narayanaswamy
Paudel Ekananda
Permana Andrea
Piedade Maria T. F.
Pitman Nigel C. A.
Poorter Lourens
Poulsen Axel D.
Poulsen John
Powers Jennifer
Prasad Rama C.
Puyravaud Jean-Philippe
Razafimahaimodison Jean-Claude
Reitsma Jan
dos Santos João Roberto
Spironello Wilson Roberto
Romero-Saltos Hugo
Rovero Francesco
Rozak Andes Hamuraby
Ruokolainen Kalle
Rutishauser Ervan
Saiter Felipe
Saner Philippe
Santos Braulio A.
Santos Fernanda
Sarker Swapan K.
Satdichanh Manichanh
Schmitt Christine B.
Schöngart Jochen
Schulze Mark
Suganuma Marcio S.
Sheil Douglas
da Silva Pinheiro Eduardo
Sist Plinio
Stevart Tariq
Sukumar Raman
Sun I.-Fang
Sunderand Terry
Suresh H. S.
Suzuki Eizi
Tabarelli Marcelo
Tang Jangwei
Targhetta Natália
Theilade Ida
Thomas Duncan W.
Tchouto Peguy
Hurtado Johanna
Valencia Renato
van Valkenburg Johan L. C. H.
Van Do Tran
Vasquez Rodolfo
Verbeeck Hans
Adekunle Victor
Vieira Simone A.
Webb Campbell O.
Whitfeld Timothy
Wich Serge A.
Williams John
Wittmann Florian
Wöll Hannsjoerg
Yang Xiaobo
Yao C. Yves Adou
Yap Sandra L.
Yoneda Tsuyoshi
Zahawi Rakan A.
Zakaria Rahmad
Zang Runguo
de Assis Rafael L.
Luize Bruno Garcia
Venticinque Eduardo M.
Slik, J. W. Ferry
Arroyo-Rodríguez, Víctor
Aiba, Shin-Ichiro
Alvarez-Loayza, Patricia
Alves, Luciana F.
Ashton, Peter
Balvanera, Patricia
Bastian, Meredith L.
Bellingham, Peter J.
van den Berg, Eduardo
Bernacci, Luis
da Conceição Bispo, Polyanna
Blanc, Lilian
Böhning-Gaese, Katrin
Boeckx, Pascal
Bongers, Frans
Boyle, Brad
Bradford, Matt
Brearley, Francis Q.
Hockemba, Mireille Breuer-Ndoundou
Bunyavejchewin, Sarayudh
Matos, Darley Calderado Leal
Castillo-Santiago, Miguel
Catharino, Eduardo L. M.
Chai, Shauna-Lee
Chen, Yukai
Colwell, Robert K.
Robin, L. Chazdon
Clark, Connie
Clark, David B.
Clark, Deborah A.
Culmsee, Heike
Damas, Kipiro
Dattaraja, Handanakere S.
Dauby, Gilles
Davidar, Priya
DeWalt, Saara J.
Doucet, Jean-Louis
Duque, Alvaro
Durigan, Giselda
Eichhorn, Karl A. O.
Eisenlohr, Pedro V.
Eler, Eduardo
Ewango, Corneille
Farwig, Nina
Feeley, Kenneth J.
Ferreira, Leandro
Field, Richard
de Oliveira Filho, Ary T.
Fletcher, Christine
Forshed, Olle
Franco, Geraldo
Fredriksson, Gabriella
Gillespie, Thomas
Gillet, Jean-François
Amarnath, Giriraj
Griffith, Daniel M.
Grogan, James
Gunatilleke, Nimal
Harris, David
Harrison, Rhett
Hector, Andy
Homeier, Jürgen
Imai, Nobuo
Itoh, Akira
Jansen, Patrick A.
Joly, Carlos A.
de Jong, Bernardus H. J.
Kartawinata, Kuswata
Kearsley, Elizabeth
Kelly, Daniel L.
Kenfack, David
Kessler, Michael
Kitayama, Kanehiro
Kooyman, Robert
Larney, Eileen
Laumonier, Yves
Laurance, Susan
Laurance, William F.
Lawes, Michael J.
do Amaral, Ieda Leao
Letcher, Susan G.
Lindsell, Jeremy
Lu, Xinghui
Mansor, Asyraf
Marjokorpi, Antti
Martin, Emanuel H.
Meilby, Henrik
Melo, Felipe P. L.
Metcalfe, Daniel J.
Medjibe, Vincent P.
Metzger, Jean Paul
Millet, Jerome
Mohandass, D.
Montero, Juan C.
de Morisson Valeriano, Márcio
Mugerwa, Badru
Nagamasu, Hidetoshi
Nilus, Reuben
Ochoa-Gaona, Susana
Onrizal
Page, Navendu
Parolin, Pia
Parren, Marc
Parthasarathy, Narayanaswamy
Paudel, Ekananda
Permana, Andrea
Piedade, Maria T. F.
Pitman, Nigel C. A.
Poorter, Lourens
Poulsen, Axel D.
Poulsen, John
Powers, Jennifer
Prasad, Rama C.
Puyravaud, Jean-Philippe
Razafimahaimodison, Jean-Claude
Reitsma, Jan
dos Santos, João Roberto
Spironello, Wilson Roberto
Romero-Saltos, Hugo
Rovero, Francesco
Rozak, Andes Hamuraby
Ruokolainen, Kalle
Rutishauser, Ervan
Saiter, Felipe
Saner, Philippe
Santos, Braulio A.
Santos, Fernanda
Sarker, Swapan K.
Satdichanh, Manichanh
Schmitt, Christine B.
Schöngart, Jochen
Schulze, Mark
Suganuma, Marcio S.
Sheil, Douglas
da Silva Pinheiro, Eduardo
Sist, Plinio
Stevart, Tariq
Sukumar, Raman
Sun, I.-Fang
Sunderand, Terry
Suresh, H. S.
Suzuki, Eizi
Tabarelli, Marcelo
Tang, Jangwei
Targhetta, Natália
Theilade, Ida
Thomas, Duncan W.
Tchouto, Peguy
Hurtado, Johanna
Valencia, Renato
van Valkenburg, Johan L. C. H.
Van Do, Tran
Vasquez, Rodolfo
Verbeeck, Hans
Adekunle, Victor
Vieira, Simone A.
Webb, Campbell O.
Whitfeld, Timothy
Wich, Serge A.
Williams, John
Wittmann, Florian
Wöll, Hannsjoerg
Yang, Xiaobo
Yao, C. Yves Adou
Yap, Sandra L.
Yoneda, Tsuyoshi
Zahawi, Rakan A.
Zakaria, Rahmad
Zang, Runguo
de Assis, Rafael L.
Luize, Bruno Garcia
Venticinque, Eduardo M.
Pokaż więcej
Źródło :
Proceedings of the National Academy of Sciences of the United States of America. 112(24):7472-7477
Dostęp URL :
https://www.jstor.org/stable/26463792
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The database of the PREDICTS (Projecting Responses of Ecological Diversity In Changing Terrestrial Systems) project.
Autorzy :
Hudson, Lawrence N
Newbold, Tim
Phillips, Helen RP
Burton, Victoria J
Choimes, Argyrios
Day, Julie
Jung, Martin
Pan, Yuan
Senior, Rebecca A
Simmons, Benno
Aben, Job
Aizen, Marcelo A
Albertos, Belén
Andersen, Alan N
Arroyo-Rodríguez, Víctor
Axmacher, Jan C
Baeten, Lander
Barratt, Barbara IP
Barrico, Lurdes
Bartolommei, Paola
Basset, Yves
Batáry, Péter
Bates, Adam J
Bayne, Erin M
Beja, Pedro
Bicknell, Jake E
Bihn, Jochen H
Böhning-Gaese, Katrin
Bugter, Rob
Buscardo, Erika
Buse, Jörn
Cabra-García, Jimmy
Cáceres, Nilton C
Cardoso, Pedro
Carrijo, Tiago F
Cassano, Camila R
Castro, Helena
Castro-Luna, Alejandro A
Cleary, Daniel FR
Craig, Michael D
Cunningham, Saul A
D'Aniello, Biagio
Da Silva, Pedro Giovâni
Dallimer, Martin
De Sassi, Claudio
Dynesius, Mats
Eggleton, Paul
Fayle, Tom M
Fernandez, Ignacio C
Ficetola, Gentile F
Fiera, Cristina
Gaigher, René
Ge, Bao-Ming
Gilbert, Benjamin
Giordani, Paolo
Giordano, Simonetta
Grass, Ingo
Guardiola, Moisès
Gutierrez, Alvaro G
Hayward, Matt W
Henden, John-André
Hilje, Branko
Horgan, Finbarr G
Hornung, Elisabeth
Knop, Eva
Kolb, Annette
Krauss, Jochen
Lentini, Pia E
Letcher, Susan G
Lövei, Gabor L
Lucas-Borja, Manuel Esteban
Magura, Tibor
Måren, Inger E
Marin-Spiotta, Erika
Marsh, Charles J
Martínez Pastur, Guillermo
Moreno Mateos, David
Mayfield, Margaret M
Mena, Jose L
Mico, Estefania
Mikusinski, Grzegorz
Naoe, Shoji
Nicolas, Violaine
Noriega, Jorge Ari
O'Farrell, Patrick J
Oostra, Vicencio
Otavo, Samuel Eduardo
Paritsis, Juan
Pearman, Peter B
Pélissier, Raphaël
Peres, Carlos A
Petanidou, Theodora
Peters, Marcell K
Phalan, Benjamin Timothy
Pincheira-Ulbrich, Jimmy
Pineda, Eduardo
Pons, Pere
Proença, Vânia
Quintero, Carolina
Rader, Romina
Reynolds, Chevonne
Romero-Duque, Luz Piedad
Rös, Matthias
Rossiter, Stephen J
Sadler, Jonathan P
Sam, Katerina
Santana, Joana
Schmitt, Christine B
Schon, Nicole L
Schweiger, Oliver
Sheil, Douglas
Silva, Fernando AB
Slade, Eleanor M
Stout, Jane C
Struebig, Matthew J
Teder, Tiit
Threlfall, Caragh G
Todd, Jacqui H
Turner, Edgar
Urbina-Cardona, Nicolas
Vanbergen, Adam J
Walker, Tony R
Wells, Konstans
Westphal, Catrin
Woodcock, Ben A
Scharlemann, Jörn PW
Purvis, Andy
Contu, Sara
Hill, Samantha LL
Lysenko, Igor
De Palma, Adriana
Alhusseini, Tamera I
Bedford, Felicity E
Bennett, Dominic J
Booth, Hollie
Chng, Charlotte WT
Correia, David LP
Echeverría-Londoño, Susy
Emerson, Susan R
Gao, Di
Garon, Morgan
Harrison, Michelle LK
Ingram, Daniel J
Kemp, Victoria
Kirkpatrick, Lucinda
Martin, Callum D
Pask-Hale, Gwilym D
Pynegar, Edwin L
Robinson, Alexandra N
Sanchez-Ortiz, Katia
White, Hannah J
Zhang, Hanbin
Abrahamczyk, Stefan
Adum, Gilbert B
Aguilar-Barquero, Virginia
Alcala, EL
Del Mar Alguacil, Maria
Alignier, Audrey
Ancrenaz, Marc
Arbeláez-Cortés, Enrique
Armbrecht, Inge
Aumann, Tom
Azhar, Badrul
Azpiroz, Adrián B
Bakayoko, Adama
Báldi, András
Banks, John E
Baral, Sharad K
Barlow, Jos
Barton, Diane M
Baur, Bruno
Benedick, Suzan
Berg, Åke
Bernard, Henry
Berry, Nicholas J
Bhatt, Dinesh
Blake, Robin J
Bobo, Kadiri S
Bóçon, Roberto
Boekhout, Teun
Bonham, Kevin J
Borges, Paulo AV
Borges, Sérgio H
Boutin, Céline
Bouyer, Jérémy
Bragagnolo, Cibele
Brandt, Jodi S
Brearley, Francis Q
Brito, Isabel
Bros, Vicenç
Brunet, Jörg
Buczkowski, Grzegorz
Buddle, Christopher M
Cagle, Nicolette L
Calviño-Cancela, María
Cameron, Sydney A
Cancello, Eliana M
Caparrós, Rut
Carpenter, Dan
Carvalho, Anelena L
Rolando, Cerda B
Cerezo, Alexis
Chapman, Kim Alan
Chauvat, Matthieu
Christensen, Morten
Clarke, Francis M
Colombo, Giorgio
Connop, Stuart P
Cruz-López, Leopoldo
D'Cruze, Neil
Danquah, Emmanuel
Darvill, Ben
Dauber, Jens
Davis, Adrian LV
Dawson, Jeff
De Thoisy, Benoit
Deheuvels, Olivier
Dejean, Alain
Devineau, Jean-Louis
Diekötter, Tim
Dolia, Jignasu V
Domínguez, Erwin
Dominguez-Haydar, Yamileth
Dorn, Silvia
Draper, Isabel
Dreber, Niels
Dumont, Bertrand
Dures, Simon G
Edenius, Lars
Eigenbrod, Felix
Elek, Zoltán
Entling, Martin H
Esler, Karen J
De Lima, Ricardo F
Faruk, Aisyah
Farwig, Nina
Felicioli, Antonio
Felton, Annika M
Fensham, Roderick J
Ferreira, Catarina C
Filgueiras, Bruno KC
Fırıncıoğlu, Hüseyin K
Flaspohler, David
Floren, Andreas
Fonte, Steven J
Fournier, Anne
Fowler, Robert E
Franzén, Markus
Fraser, Lauchlan H
Fredriksson, Gabriella M
Freire, Geraldo B
Frizzo, Tiago LM
Fukuda, Daisuke
Furlani, Dario
Ganzhorn, Jörg U
García, Karla P
Garcia-R, Juan C
Garden, Jenni G
Garilleti, Ricardo
Gendreau-Berthiaume, Benoit
Gerard, Philippa J
Gheler-Costa, Carla
Golodets, Carly
Gomes, Laurens GL
Gould, Rachelle K
Goulson, Dave
Gove, Aaron D
Granjon, Laurent
Gray, Claudia L
Grogan, James
Gu, Weibin
Gunawardene, Nihara R
Gutiérrez-Lamus, Doris L
Haarmeyer, Daniela H
Hanley, Mick E
Hanson, Thor
Hashim, Nor R
Hassan, Shombe N
Hatfield, Richard G
Hawes, Joseph E
Hébert, Christian
Helden, Alvin J
Henschel, Philipp
Hernández, Lionel
Herrera, James P
Herrmann, Farina
Herzog, Felix
Higuera-Diaz, Diego
Höfer, Hubert
Hoffmann, Anke
Horváth, Roland
Hylander, Kristoffer
Isaacs-Cubides, Paola
Ishida, Hiroaki
Ishitani, Masahiro
Jacobs, Carmen T
Jaramillo, Víctor J
Jauker, Birgit
Hernández, F Jiménez
Johnson, McKenzie F
Jolli, Virat
Jonsell, Mats
Juliani, S Nur
Jung, Thomas S
Kapoor, Vena
Kappes, Heike
Kati, Vassiliki
Katovai, Eric
Kellner, Klaus
Kessler, Michael
Kirby, Kathryn R
Kittle, Andrew M
Knight, Mairi E
Kohler, Florian
Koivula, Matti
Kone, Mouhamadou
Kőrösi, Ádám
Kumar, Ajith
Kumar, Raman
Kurz, David J
Kutt, Alex S
Lachat, Thibault
Lantschner, Victoria
Lara, Francisco
Lasky, Jesse R
Latta, Steven C
Laurance, William F
Lavelle, Patrick
Le Féon, Violette
LeBuhn, Gretchen
Légaré, Jean-Philippe
Lehouck, Valérie
Lencinas, María V
Li, Qi
Litchwark, Simon A
Littlewood, Nick
Liu, Yunhui
Lo-Man-Hung, Nancy
López-Quintero, Carlos A
Louhaichi, Mounir
Luja, Victor H
Luskin, Matthew S
MacSwiney G, M Cristina
Maeto, Kaoru
Mallari, Neil Aldrin
Malone, Louise A
Malonza, Patrick K
Malumbres-Olarte, Jagoba
Mandujano, Salvador
Marshall, EJP
Martínez, Eliana
Mazimpaka, Vicente
McCarthy, Jennifer L
McCarthy, Kyle P
McFrederick, Quinn S
McNamara, Sean
Medina, Nagore G
Medina, Rafael
Milder, Jeffrey C
Miller, James R
Miranda-Esquivel, Daniel R
Moir, Melinda L
Morales, Carolina L
Muchane, Mary N
Muchane, Muchai
Mudri-Stojnic, Sonja
Munira, A Nur
Muoñz-Alonso, Antonio
Munyekenye, BF
Naidoo, Robin
Naithani, A
Nakagawa, Michiko
Nakamura, Akihiro
Nakashima, Yoshihiro
Nates-Parra, Guiomar
Navarrete Gutierrez, Dario A
Navarro-Iriarte, Luis
Ndang'ang'a, Paul K
Neuschulz, Eike L
Ngai, Jacqueline T
Nilsson, Sven G
Noreika, Norbertas
Norfolk, Olivia
Norton, David A
Nöske, Nicole M
Nowakowski, A Justin
Numa, Catherine
O'Dea, Niall
Oduro, William
Oertli, Sabine
Ofori-Boateng, Caleb
Oke, Christopher Omamoke
Osgathorpe, Lynne M
Page, Navendu V
Parra-H, Alejandro
Parry, Luke
Pe'er, Guy
Pelegrin, Nicolás
Peri, Pablo L
Persson, Anna S
Pethiyagoda, Rohan S
Philips, T Keith
Pillsbury, Finn C
Pino, Joan
Pizarro-Araya, Jaime
Plumptre, AJ
Poggio, Santiago L
Politi, Natalia
Poveda, Katja
Power, Eileen F
Presley, Steven J
Quaranta, Marino
Ramesh, BR
Ramirez-Pinilla, Martha P
Ranganathan, Jai
Rasmussen, Claus
Redpath-Downing, Nicola A
Reid, J Leighton
Reis, Yana T
Rey Benayas, José M
Rey-Velasco, Juan Carlos
Ribeiro, Danilo Bandini
Richards, Miriam H
Richardson, Barbara A
Richardson, Michael J
Ríos, Rodrigo Macip
Robinson, Richard
Robles, Carolina A
Römbke, Jörg
Rosselli, Loreta
Roth, Dana S
Roulston, T'ai H
Rousseau, Laurent
Rubio, André V
Ruel, Jean-Claude
Sáfián, Szabolcs
Saldaña-Vázquez, Romeo A
Samnegård, Ulrika
Santos, Xavier
Savage, Jade
Schellhorn, Nancy A
Schilthuizen, Menno
Schmiedel, Ute
Schüepp, Christof
Schumann, Katharina
Scott, Dawn M
Scott, Kenneth A
Sedlock, Jodi L
Seefeldt, Steven S
Shahabuddin, Ghazala
Shannon, Graeme
Sheldon, Frederick H
Shochat, Eyal
Siebert, Stefan J
Simonetti, Javier A
Smith, Jo
Smith-Pardo, Allan H
Sodhi, Navjot S
Somarriba, Eduardo J
Sosa, Ramón A
Soto Quiroga, Grimaldo
St-Laurent, Martin-Hugues
Starzomski, Brian M
Stefanescu, Constanti
Steffan-Dewenter, Ingolf
Stouffer, Philip C
Strauch, Ayron M
Su, Zhimin
Suarez-Rubio, Marcela
Sugiura, Shinji
Summerville, Keith S
Sung, Yik-Hei
Sutrisno, Hari
Svenning, Jens-Christian
Tiitsaar, Anu
Tonietto, Rebecca K
Torre, Ignasi
Tóthmérész, Béla
Tscharntke, Teja
Tylianakis, Jason M
Uehara-Prado, Marcio
Vallan, Denis
Vasconcelos, Heraldo L
Vassilev, Kiril
Verboven, Hans AF
Verdasca, Maria João
Verdú, José R
Vergara, Carlos H
Vergara, Pablo M
Verhulst, Jort
Virgilio, Massimiliano
Vu, Lien Van
Waite, Edward M
Wang, Hua-Feng
Wang, Yanping
Watling, James I
Weller, Britta
Wiafe, Edward D
Williams, Christopher D
Willig, Michael R
Woinarski, John CZ
Wolf, Jan HD
Wolters, Volkmar
Wu, Jihua
Wunderle, Joseph M
Yamaura, Yuichi
Yoshikura, Satoko
Yu, Douglas W
Zaitsev, Andrey S
Zeidler, Juliane
Zou, Fasheng
Collen, Ben
Ewers, Rob M
Mace, Georgina M
Purves, Drew W
Pokaż więcej
Opis pliku :
Electronic-eCollection
Tytuł :
The database of the PREDICTS (Projecting Responses of Ecological Diversity In Changing Terrestrial Systems) project
Autorzy :
Hudson, Lawrence N.
Newbold, Tim
Contu, Sara
Hill, Samantha L.L.
Lysenko, Igor
De Palma, Adriana
Phillips, Helen R. P.
Alhusseini, Tamera I.
Bedford, Felicity E.
Bennett, Dominic J.
Booth, Hollie
Burton, Victoria J.
Chng, Charlotte W.T.
Choimes, Argyrios
Correia, David L.P.
Day, Julie
Echeverria-Londono, Susy
Emerson, Susan R.
Gao, Di
Garon, Morgan
Harrison, Michelle L.K.
Ingram, Daniel J.
Jung, Martin
Kemp, Victoria
Kirkpatrick, Lucinda
Martin, Callum D.
Pan, Yuan
Pask-Hale, Gwilym D.
Pynegar, Edwin L.
Robinson, Alexandra N.
Sanchez-Ortiz, Katia
Senior, Rebecca A.
Simmons, Benno I.
White, Hannah J.
Zhang, Hanbin
Aben, Job
Abrahamczyk, Stefan
Adum, Gilbert B.
Aguilar-Barquero, Virginia
Aizen, Marcelo A.
Albertos, Belen
Alcala, E. L.
del Mar Alguacil, Maria
Alignier, Audrey
Ancrenaz, Marc
Andersen, Alan N.
Arbelaez-Cortes, Enrique
Armbrecht, Inge
Arroyo-Rodriguez, Victor
Aumann, Tom
Axmacher, Jan C.
Azhar, Badrul
Azpiroz, Adrian B.
Baeten, Lander
Bakayoko, Adama
Baldi, Andras
Banks, John E.
Baral, Sharad K.
Barlow, Jos
Barratt, Barbara I. P.
Barrico, Lurdes
Bartolommei, Paola
Barton, Diane M.
Basset, Yves
Batary, Peter
Bates, Adam J.
Baur, Bruno
Bayne, Erin M.
Beja, Pedro
Benedick, Suzan
Berg, Ake
Bernard, Henry
Berry, Nicholas J.
Bhatt, Dinesh
Bicknell, Jake E.
Bihn, Jochen H.
Blake, Robin J.
Bobo, Kadiri S.
Bocon, Roberto
Boekhout, Teun
Bohning-Gaese, Katrin
Bonham, Kevin J.
Borges, Paulo A. V.
Borges, Sergio H.
Boutin, Celine
Bouyer, Jeremy
Bragagnolo, Cibele
Brandt, Jodi S.
Brearley, Francis Q.
Brito, Isabel
Bros, Vicenc
Brunet, Jorg
Buczkowski, Grzegorz
Buddle, Christopher M.
Bugter, Rob
Buscardo, Erika
Buse, Joern
Cabra-Garcia, Jimmy
Caceres, Nilton C.
Cagle, Nicolette L.
Calvino-Cancela, Maria
Cameron, Sydney A.
Cancello, Eliana M.
Caparros, Rut
Cardoso, Pedro
Carpenter, Dan
Carrijo, Tiago F.
Carvalho, Anelena L.
Cassano, Camila R.
Castro, Helena
Castro-Luna, Alejandro A.
Cerda, Rolando B.
Cerezo, Alexis
Chapman, Kim Alan
Chauvat, Matthieu
Christensen, Morten
Clarke, Francis M.
Cleary, Daniel F. R.
Colombo, Giorgio
Connop, Stuart P.
Craig, Michael D.
Cruz-Lopez, Leopoldo
Cunningham, Saul A.
D'Aniello, Biagio
D'Cruze, Neil
da Silva, Pedro Giovani
Dallimer, Martin
Danquah, Emmanuel
Darvill, Ben
Dauber, Jens
Davis, Adrian L. V.
Dawson, Jeff
de Sassi, Claudio
de Thoisy, Benoit
Deheuvels, Olivier
Dejean, Alain
Devineau, Jean-Louis
Diekoetter, Tim
Dolia, Jignasu V.
Dominguez, Erwin
Dominguez-Haydar, Yamileth
Dorn, Silvia
Draper, Isabel
Dreber, Niels
Dumont, Bertrand
Dures, Simon G.
Dynesius, Mats
Edenius, Lars
Eggleton, Paul
Eigenbrod, Felix
Elek, Zoltan
Entling, Martin H.
Esler, Karen J.
De Lima, Ricardo F.
Faruk, Aisyah
Farwig, Nina
Fayle, Tom M.
Felicioli, Antonio
Felton, Annika M.
Fensham, Roderick J.
Fernandez, Ignacio C.
Ferreira, Catarina C.
Ficetola, Gentile F.
Fiera, Cristina
Filgueiras, Bruno K. C.
Firincioglu, Huseyin K.
Flaspohler, David
Floren, Andreas
Fonte, Steven J.
Fournier, Anne
Fowler, Robert E.
Franzen, Markus
Fraser, Lauchlan H.
Fredriksson, Gabriella M.
Freire-, Geraldo B., Jr.
Frizzo, Tiago L. M.
Fukuda, Daisuke
Furlani, Dario
Gaigher, Rene
Ganzhorn, Joerg U.
Garcia, Karla P.
Garcia-R, Juan C.
Garden, Jenni G.
Garilleti, Ricardo
Ge, Bao-Ming
Gendreau-Berthiaume, Benoit
Gerard, Philippa J.
Gheler-Costa, Carla
Gilbert, Benjamin
Giordani, Paolo
Giordano, Simonetta
Golodets, Carly
Gomes, Laurens G. L.
Gould, Rachelle K.
Goulson, Dave
Gove, Aaron D.
Granjon, Laurent
Grass, Ingo
Gray, Claudia L.
Grogan, James
Gu, Weibin
Guardiola, Moises
Gunawardene, Nihara R.
Gutierrez, Alvaro G.
Gutierrez-Lamus, Doris L.
Haarmeyer, Daniela H.
Hanley, Mick E.
Hanson, Thor
Hashim, Nor R.
Hassan, Shombe N.
Hatfield, Richard G.
Hawes, Joseph E.
Hayward, Matt W.
Hebert, Christian
Helden, Alvin J.
Henden, John-Andre
Henschel, Philipp
Hernandez, Lionel
Herrera, James P.
Herrmann, Farina
Herzog, Felix
Higuera-Diaz, Diego
Hilje, Branko
Hofer, Hubert
Hoffmann, Anke
Horgan, Finbarr G.
Hornung, Elisabeth
Horvath, Roland
Hylander, Kristoffer
Isaacs-Cubides, Paola
Ishida, Hiroaki
Ishitani, Masahiro
Jacobs, Carmen T.
Jaramillo, Victor J.
Jauker, Birgit
Jimenez Hernandez, F.
Johnson, McKenzie F.
Jolli, Virat
Jonsell, Mats
Juliani, S. Nur
Jung, Thomas S.
Kapoor, Vena
Kappes, Heike
Kati, Vassiliki
Katovai, Eric
Kellner, Klaus
Kessler, Michael
Kirby, Kathryn R.
Kittle, Andrew M.
Knight, Mairi E.
Knop, Eva
Kohler, Florian
Koivula, Matti
Kolb, Annette
Kone, Mouhamadou
Koroesi, Adam
Krauss, Jochen
Kumar, Ajith
Kumar, Raman
Kurz, David J.
Kutt, Alex S.
Lachat, Thibault
Lantschner, Victoria
Lara, Francisco
Lasky, Jesse R.
Latta, Steven C.
Laurance, William F.
Lavelle, Patrick
Le Feon, Violette
LeBuhn, Gretchen
Legare, Jean-Philippe
Lehouck, Valerie
Lencinas, Maria V.
Lentini, Pia E.
Letcher, Susan G.
Li, Qi
Litchwark, Simon A.
Littlewood, Nick A.
Liu, Yunhui
Lo-Man-Hung, Nancy
Lopez-Quintero, Carlos A.
Louhaichi, Mounir
Lovei, Gabor L.
Lucas-Borja, Manuel Esteban
Luja, Victor H.
Luskin, Matthew S.
MacSwiney G, M. Cristina
Maeto, Kaoru
Magura, Tibor
Mallari, Neil Aldrin
Malone, Louise A.
Malonza, Patrick K.
Malumbres-Olarte, Jagoba
Mandujano, Salvador
Maren, Inger E.
Marin-Spiotta, Erika
Marsh, Charles J.
Marshall, E. J. P.
Martinez, Eliana
Pastur, Guillermo Martinez
Mateos, David Moreno
Mayfield, Margaret M.
Mazimpaka, Vicente
McCarthy, Jennifer L.
McCarthy, Kyle P.
McFrederick, Quinn S.
McNamara, Sean
Medina, Nagore G.
Medina, Rafael
Mena, Jose L.
Mico, Estefania
Mikusinski, Grzegorz
Milder, Jeffrey C.
Miller, James R.
Miranda-Esquivel, Daniel R.
Moir, Melinda L.
Morales, Carolina L.
Muchane, Mary N.
Muchane, Muchai
Mudri-Stojnic, Sonja
Munira, A. Nur
Muonz-Alonso, Antonio
Munyekenye, B. F.
Naidoo, Robin
Naithani, A.
Nakagawa, Michiko
Nakamura, Akihiro
Nakashima, Yoshihiro
Naoe, Shoji
Nates-Parra, Guiomar
Gutierrez, Dario A. Navarrete
Navarro-Iriarte, Luis
Ndang'ang'a, Paul K.
Neuschulz, Eike L.
Ngai, Jacqueline T.
Nicolas, Violaine
Nilsson, Sven G.
Noreika, Norbertas
Norfolk, Olivia
Noriega, Jorge Ari
Norton, David A.
Noeske, Nicole M.
Nowakowski, A. Justin
Numa, Catherine
O'Dea, Niall
O'Farrell, Patrick J.
Oduro, William
Oertli, Sabine
Ofori-Boateng, Caleb
Oke, Christopher Omamoke
Oostra, Vicencio
Osgathorpe, Lynne M.
Eduardo Otavo, Samuel
Page, Navendu V.
Paritsis, Juan
Parra-H, Alejandro
Parry, Luke
Pe'er, Guy
Pearman, Peter B.
Pelegrin, Nicolas
Pelissier, Raphael
Peres, Carlos A.
Peri, Pablo L.
Persson, Anna S.
Petanidou, Theodora
Peters, Marcell K.
Pethiyagoda, Rohan S.
Phalan, Ben
Philips, T. Keith
Pillsbury, Finn C.
Pincheira-Ulbrich, Jimmy
Pineda, Eduardo
Pino, Joan
Pizarro-Araya, Jaime
Plumptre, A. J.
Poggio, Santiago L.
Politi, Natalia
Pons, Pere
Poveda, Katja
Power, Eileen F.
Presley, Steven J.
Proenca, Vania
Quaranta, Marino
Quintero, Carolina
Rader, Romina
Ramesh, B. R.
Ramirez-Pinilla, Martha P.
Ranganathan, Jai
Rasmussen, Claus
Redpath-Downing, Nicola A.
Reid, J. Leighton
Reis, Yana T.
Rey Benayas, Jose M.
Carlos Rey-Velasco, Juan
Reynolds, Chevonne
Ribeiro, Danilo Bandini
Richards, Miriam H.
Richardson, Barbara A.
Richardson, Michael J.
Macip Rios, Rodrigo
Robinson, Richard
Robles, Carolina A.
Roembke, Joerg
Romero-Duque, Luz Piedad
Ros, Matthias
Rosselli, Loreta
Rossiter, Stephen J.
Roth, Dana S.
Roulston, T'ai H.
Rousseau, Laurent
Rubio, Andre V.
Ruel, Jean-Claude
Sadler, Jonathan P.
Safian, Szabolcs
Saldana-Vazquez, Romeo A.
Sam, Katerina
Samnegard, Ulrika
Santana, Joana
Santos, Xavier
Savage, Jade
Schellhorn, Nancy A.
Schilthuizen, Menno
Schmiedel, Ute
Schmitt, Christine B.
Schon, Nicole L.
Schuepp, Christof
Schumann, Katharina
Schweiger, Oliver
Scott, Dawn M.
Scott, Kenneth A.
Sedlock, Jodi L.
Seefeldt, Steven S.
Shahabuddin, Ghazala
Shannon, Graeme
Sheil, Douglas
Sheldon, Frederick H.
Shochat, Eyal
Siebert, Stefan J.
Silva, Fernando A. B.
Simonetti, Javier A.
Slade, Eleanor M.
Smith, Jo
Smith-Pardo, Allan H.
Sodhi, Navjot S.
Somarriba, Eduardo J.
Sosa, Ramon A.
Soto Quiroga, Grimaldo
St-Laurent, Martin-Hugues
Starzomski, Brian M.
Stefanescu, Constanti
Steffan-Dewenter, Ingolf
Stouffer, Philip C.
Stout, Jane C.
Strauch, Ayron M.
Struebig, Matthew J.
Su, Zhimin
Suarez-Rubio, Marcela
Sugiura, Shinji
Summerville, Keith S.
Sung, Yik-Hei
Sutrisno, Hari
Svenning, Jens-Christian
Teder, Tiit
Threlfall, Caragh G.
Tiitsaar, Anu
Todd, Jacqui H.
Tonietto, Rebecca K.
Torre, Ignasi
Tothmeresz, Bela
Tscharntke, Teja
Turner, Edgar C.
Tylianakis, Jason M.
Uehara-Prado, Marcio
Urbina-Cardona, Nicolas
Vallan, Denis
Vanbergen, Adam J.
Vasconcelos, Heraldo L.
Vassilev, Kiril
Verboven, Hans A. F.
Verdasca, Maria Joao
Verdu, Jose R.
Vergara, Carlos H.
Vergara, Pablo M.
Verhulst, Jort
Virgilio, Massimiliano
Van Vu, Lien
Waite, Edward M.
Walker, Tony R.
Wang, Hua-Feng
Wang, Yanping
Watling, James I.
Weller, Britta
Wells, Konstans
Westphal, Catrin
Wiafe, Edward D.
Williams, Christopher D.
Willig, Michael R.
Woinarski, John C. Z.
Wolf, Jan H. D.
Wolters, Volkmar
Woodcock, Ben A.
Wu, Jihua
Wunderle, Joseph M., Jr.
Yamaura, Yuichi
Yoshikura, Satoko
Yu, Douglas W.
Zaitsev, Andrey S.
Zeidler, Juliane
Zou, Fasheng
Collen, Ben
Ewers, Rob M.
Mace, Georgina M.
Purves, Drew W.
Scharlemann, Joern P. W.
Purvis, Andy
Pokaż więcej
Temat :
Chemistry
Biology
Źródło :
Ecology and evolution.
Opis pliku :
pdf
Tytuł :
The database of the PREDICTS (Projecting Responses of Ecological Diversity In Changing Terrestrial Systems) project
Autorzy :
Hudson, Lawrence N.
Newbold, Tim
Contu, Sara
Hill, Samantha L.L.
Lysenko, Igor
De Palma, Adriana
Phillips, Helen R.P.
Alhusseini, Tamera I.
Bedford, Felicity E.
Bennett, Dominic J.
Booth, Hollie
Burton, Victoria J.
Chng, Charlotte W.T.
Choimes, Argyrios
Correia, David L.P.
Day, Julie
Echeverría-Londoño, Susy
Emerson, Susan R.
Gao, Di
Garon, Morgan
Harrison, Michelle L.K.
Ingram, Daniel J.
Jung, Martin
Kemp, Victoria
Kirkpatrick, Lucinda
Martin, Callum D.
Pan, Yuan
Pask-Hale, Gwilym D.
Pynegar, Edwin L.
Robinson, Alexandra N.
Sanchez-Ortiz, Katia
Senior, Rebecca A.
Simmons, Benno I.
White, Hannah J.
Zhang, Hanbin
Aben, Job
Abrahamczyk, Stefan
Adum, Gilbert B.
Aguilar-Barquero, Virginia
Aizen, Marcelo A.
Albertos, Belén
Alcala, E.L.
del Mar Alguacil, Maria
Alignier, Audrey
Ancrenaz, Marc
Andersen, Alan N.
Arbeláez-Cortés, Enrique
Armbrecht, Inge
Arroyo-Rodríguez, Víctor
Aumann, Tom
Axmacher, Jan C.
Azhar, Badrul
Azpiroz, Adrián B.
Baeten, Lander
Bakayoko, Adama
Báldi, András
Banks, John E.
Baral, Sharad K.
Barlow, Jos
Barratt, Barbara I.P.
Barrico, Lurdes
Bartolommei, Paola
Barton, Diane M.
Basset, Yves
Batáry, Péter
Bates, Adam J.
Baur, Bruno
Bayne, Erin M.
Beja, Pedro
Benedick, Suzan
Berg, Åke
Bernard, Henry
Berry, Nicholas J.
Bhatt, Dinesh
Bicknell, Jake E.
Bihn, Jochen H.
Blake, Robin J.
Bobo, Kadiri S.
Bóçon, Roberto
Boekhout, Teun
Böhning-Gaese, Katrin
Bonham, Kevin J.
Borges, Paulo A.V.
Borges, Sérgio H.
Boutin, Céline
Bouyer, Jérémy
Bragagnolo, Cibele
Brandt, Jodi S.
Brearley, Francis Q.
Brito, Isabel
Bros, Vicenç
Brunet, Jörg
Buczkowski, Grzegorz
Buddle, Christopher M.
Bugter, Rob
Buscardo, Erika
Buse, Jörn
Cabra-García, Jimmy
Cáceres, Nilton C.
Cagle, Nicolette L.
Calviño-Cancela, María
Cameron, Sydney A.
Cancello, Eliana M.
Caparrós, Rut
Cardoso, Pedro
Carpenter, Dan
Carrijo, Tiago F.
Carvalho, Anelena L.
Cassano, Camila R.
Castro, Helena
Castro-Luna, Alejandro A.
Rolando, Cerda B.
Cerezo, Alexis
Chapman, Kim Alan
Chauvat, Matthieu
Christensen, Morten
Clarke, Francis M.
Cleary, Daniel F.R.
Colombo, Giorgio
Connop, Stuart P.
Craig, Michael D.
Cruz-López, Leopoldo
Cunningham, Saul A.
D'Aniello, Biagio
D'Cruze, Neil
da Silva, Pedro Giovâni
Dallimer, Martin
Danquah, Emmanuel
Darvill, Ben
Dauber, Jens
Davis, Adrian L.V.
Dawson, Jeff
de Sassi, Claudio
de Thoisy, Benoit
Deheuvels, Olivier
Dejean, Alain
Devineau, Jean-Louis
Diekötter, Tim
Dolia, Jignasu V.
Domínguez, Erwin
Dominguez-Haydar, Yamileth
Dorn, Silvia
Draper, Isabel
Dreber, Niels
Dumont, Bertrand
Dures, Simon G.
Dynesius, Mats
Edenius, Lars
Eggleton, Paul
Eigenbrod, Felix
Elek, Zoltán
Entling, Martin H.
Esler, Karen J.
de Lima, Ricardo F.
Faruk, Aisyah
Farwig, Nina
Fayle, Tom M.
Felicioli, Antonio
Felton, Annika M.
Fensham, Roderick J.
Fernandez, Ignacio C.
Ferreira, Catarina C.
Ficetola, Gentile F.
Fiera, Cristina
Filgueiras, Bruno K.C.
Fırıncıoğlu, Hüseyin K.
Flaspohler, David
Floren, Andreas
Fonte, Steven J.
Fournier, Anne
Fowler, Robert E.
Franzén, Markus
Fraser, Lauchlan H.
Fredriksson, Gabriella M.
Freire, Geraldo B.
Frizzo, Tiago L. M.
Fukuda, Daisuke
Furlani, Dario
Gaigher, René
Ganzhorn, Jörg U.
García, Karla P.
Garcia-R, Juan C.
Garden, Jenni G.
Garilleti, Ricardo
Ge, Bao-Ming
Gendreau-Berthiaume, Benoit
Gerard, Philippa J.
Gheler-Costa, Carla
Gilbert, Benjamin
Giordani, Paolo
Giordano, Simonetta
Golodets, Carly
Gomes, Laurens G.L.
Gould, Rachelle K.
Goulson, Dave
Gove, Aaron D.
Granjon, Laurent
Grass, Ingo
Gray, Claudia L.
Grogan, James
Gu, Weibin
Guardiola, Moisès
Gunawardene, Nihara R.
Gutierrez, Alvaro G.
Gutiérrez-Lamus, Doris L.
Haarmeyer, Daniela H.
Hanley, Mick E.
Hanson, Thor
Hashim, Nor R.
Hassan, Shombe N.
Hatfield, Richard G.
Hawes, Joseph E.
Hayward, Matt W.
Hébert, Christian
Helden, Alvin J.
Henden, John-André
Henschel, Philipp
Hernández, Lionel
Herrera, James P.
Herrmann, Farina
Herzog, Felix
Higuera-Diaz, Diego
Hilje, Branko
Höfer, Hubert
Hoffmann, Anke
Horgan, Finbarr G.
Hornung, Elisabeth
Horváth, Roland
Hylander, Kristoffer
Isaacs-Cubides, Paola
Ishida, Hiroaki
Ishitani, Masahiro
Jacobs, Carmen T.
Jaramillo, Víctor J.
Jauker, Birgit
Hernández, F. Jiménez
Johnson, McKenzie F.
Jolli, Virat
Jonsell, Mats
Juliani, S. Nur
Jung, Thomas S.
Kapoor, Vena
Kappes, Heike
Kati, Vassiliki
Katovai, Eric
Kellner, Klaus
Kessler, Michael
Kirby, Kathryn R.
Kittle, Andrew M.
Knight, Mairi E.
Knop, Eva
Kohler, Florian
Koivula, Matti
Kolb, Annette
Kone, Mouhamadou
Kőrösi, Ádám
Krauss, Jochen
Kumar, Ajith
Kumar, Raman
Kurz, David J.
Kutt, Alex S.
Lachat, Thibault
Lantschner, Victoria
Lara, Francisco
Lasky, Jesse R.
Latta, Steven C.
Laurance, William F.
Lavelle, Patrick
Le Féon, Violette
LeBuhn, Gretchen
Légaré, Jean-Philippe
Lehouck, Valérie
Lencinas, María V.
Lentini, Pia E.
Letcher, Susan G.
Li, Qi
Litchwark, Simon A.
Littlewood, Nick A.
Liu, Yunhui
Lo-Man-Hung, Nancy
López-Quintero, Carlos A.
Louhaichi, Mounir
Lövei, Gabor L.
Lucas-Borja, Manuel Esteban
Luja, Victor H.
Luskin, Matthew S.
MacSwiney G, M Cristina
Maeto, Kaoru
Magura, Tibor
Mallari, Neil Aldrin
Malone, Louise A.
Malonza, Patrick K.
Malumbres-Olarte, Jagoba
Mandujano, Salvador
Måren, Inger E.
Marin-Spiotta, Erika
Marsh, Charles J.
Marshall, E.J.P.
Martínez, Eliana
Martínez Pastur, Guillermo
Moreno Mateos, David
Mayfield, Margaret M.
Mazimpaka, Vicente
McCarthy, Jennifer L.
McCarthy, Kyle P.
McFrederick, Quinn S.
McNamara, Sean
Medina, Nagore G.
Medina, Rafael
Mena, Jose L.
Mico, Estefania
Mikusinski, Grzegorz
Milder, Jeffrey C.
Miller, James R.
Miranda-Esquivel, Daniel R.
Moir, Melinda L.
Morales, Carolina L.
Muchane, Mary N.
Muchane, Muchai
Mudri-Stojnic, Sonja
Munira, A. Nur
Muoñz-Alonso, Antonio
Munyekenye, B.F.
Naidoo, Robin
Naithani, A.
Nakagawa, Michiko
Nakamura, Akihiro
Nakashima, Yoshihiro
Naoe, Shoji
Nates-Parra, Guiomar
Navarrete Gutierrez, Dario A.
Navarro-Iriarte, Luis
Ndang'ang'a, Paul K.
Neuschulz, Eike L.
Ngai, Jacqueline T.
Nicolas, Violaine
Nilsson, Sven G.
Noreika, Norbertas
Norfolk, Olivia
Noriega, Jorge Ari
Norton, David A.
Nöske, Nicole M.
Nowakowski, A. Justin
Numa, Catherine
O'Dea, Niall
O'Farrell, Patrick J.
Oduro, William
Oertli, Sabine
Ofori-Boateng, Caleb
Oke, Christopher Omamoke
Oostra, Vicencio
Osgathorpe, Lynne M.
Otavo, Samuel Eduardo
Page, Navendu V.
Paritsis, Juan
Parra-H, Alejandro
Parry, Luke
Pe'er, Guy
Pearman, Peter B.
Pelegrin, Nicolás
Pélissier, Raphaël
Peres, Carlos A.
Peri, Pablo L.
Persson, Anna S.
Petanidou, Theodora
Peters, Marcell K.
Pethiyagoda, Rohan S.
Phalan, Ben
Philips, T. Keith
Pillsbury, Finn C.
Pincheira-Ulbrich, Jimmy
Pineda, Eduardo
Pino, Joan
Pizarro-Araya, Jaime
Plumptre, A.J.
Poggio, Santiago L.
Politi, Natalia
Pons, Pere
Poveda, Katja
Power, Eileen F.
Presley, Steven J.
Proença, Vânia
Quaranta, Marino
Quintero, Carolina
Rader, Romina
Ramesh, B.R.
Ramirez-Pinilla, Martha P.
Ranganathan, Jai
Rasmussen, Claus
Redpath-Downing, Nicola A.
Reid, J. Leighton
Reis, Yana T.
Rey Benayas, José M.
Rey-Velasco, Juan Carlos
Reynolds, Chevonne
Ribeiro, Danilo Bandini
Richards, Miriam H.
Richardson, Barbara A.
Richardson, Michael J.
Ríos, Rodrigo Macip
Robinson, Richard
Robles, Carolina A.
Römbke, Jörg
Romero-Duque, Luz Piedad
Rös, Matthias
Rosselli, Loreta
Rossiter, Stephen J.
Roth, Dana S.
Roulston, T'ai H.
Rousseau, Laurent
Rubio, André V.
Ruel, Jean-Claude
Sadler, Jonathan P.
Sáfián, Szabolcs
Saldaña-Vázquez, Romeo A.
Sam, Katerina
Samnegård, Ulrika
Santana, Joana
Santos, Xavier
Savage, Jade
Schellhorn, Nancy A.
Schilthuizen, Menno
Schmiedel, Ute
Schmitt, Christine B.
Schon, Nicole L.
Schüepp, Christof
Schumann, Katharina
Schweiger, Oliver
Scott, Dawn M.
Scott, Kenneth A.
Sedlock, Jodi L.
Seefeldt, Steven S.
Shahabuddin, Ghazala
Shannon, Graeme
Sheil, Douglas
Sheldon, Frederick H.
Shochat, Eyal
Siebert, Stefan J.
Silva, Fernando A.B.
Simonetti, Javier A.
Slade, Eleanor M.
Smith, Jo
Smith-Pardo, Allan H.
Sodhi, Navjot S.
Somarriba, Eduardo J.
Sosa, Ramón A.
Soto Quiroga, Grimaldo
St-Laurent, Martin-Hugues
Starzomski, Brian M.
Stefanescu, Constanti
Steffan-Dewenter, Ingolf
Stouffer, Philip C.
Stout, Jane C.
Strauch, Ayron M.
Struebig, Matthew J.
Su, Zhimin
Suarez-Rubio, Marcela
Sugiura, Shinji
Summerville, Keith S.
Sung, Yik-Hei
Sutrisno, Hari
Svenning, Jens-Christian
Teder, Tiit
Threlfall, Caragh G.
Tiitsaar, Anu
Todd, Jacqui H.
Tonietto, Rebecca K.
Torre, Ignasi
Tóthmérész, Béla
Tscharntke, Teja
Turner, Edgar C.
Tylianakis, Jason M.
Uehara-Prado, Marcio
Urbina-Cardona, Nicolas
Vallan, Denis
Vanbergen, Adam J.
Vasconcelos, Heraldo L.
Vassilev, Kiril
Verboven, Hans A.F.
Verdasca, Maria João
Verdú, José R.
Vergara, Carlos H.
Vergara, Pablo M.
Verhulst, Jort
Virgilio, Massimiliano
Vu, Lien Van
Waite, Edward M.
Walker, Tony R.
Wang, Hua-Feng
Wang, Yanping
Watling, James I.
Weller, Britta
Wells, Konstans
Westphal, Catrin
Wiafe, Edward D.
Williams, Christopher D.
Willig, Michael R.
Woinarski, John C.Z.
Wolf, Jan H.D.
Wolters, Volkmar
Woodcock, Ben A.
Wu, Jihua
Wunderle, Joseph M.
Yamaura, Yuichi
Yoshikura, Satoko
Yu, Douglas W.
Zaitsev, Andrey S.
Zeidler, Juliane
Zou, Fasheng
Collen, Ben
Ewers, Rob M.
Mace, Georgina M.
Purves, Drew W.
Scharlemann, Jörn P. W.
Purvis, Andy
Pokaż więcej
Temat :
Ecology and Environment
Data and Information
Opis pliku :
text
Tytuł :
The database of the Predicts (Projecting responses of ecological diversity in changing terrestrial systems) project
Autorzy :
Hudson, Lawrence N.
Newbold, Tim
Contu, Sara
Hill, Samantha L. L.
Lysenko, Igor
De Palma, Adriana
Phillips, Helen R.P.
Alhusseini, Tamera I.
Bedford, Felicity E.
Bennett, Dominic J.
Booth, Hollie
Burton, Victoria J.
Chng, Charlotte W. T.
Choimes, Argyrios
Correia, David L.P.
Day, Julie
Echeverría-Londoño, Susy
Emerson, Susan R.
Gao, Di
Garon, Morgan
Harrison, Michelle L. K.
Ingram, Daniel J.
Jung, Martin
Kemp, Victoria
Kirkpatrick, Lucinda
Martin , Callum D.
Pan, Yuan
Pask-Hale, Gwilym D.
Pynegar, Edwin L.
Robinson, Alexandra N.
Sanchez-Ortiz, Katia
Senior, Rebecca A.
Simmons, Benno I.
White, Hannah J.
Zhang , Hanbin
Aben, Job
Abrahamczyk, Stefan
Adum, Gilbert B.
Aguilar-Barquero, Virginia
Aizen, Marcelo A.
Albertos, Belén
Alcala, E. L.
Del Mar Alguacil, Maria
Alignier, Audrey
Ancrenaz, Marc
Andersen, Alan N.
Arbeláez-Cortés, Enrique
Armbrecht, Inge
Arroyo-Rodríguez, Víctor
Aumann, Tom
Axmacher, Jan C.
Azhar, Badrul
Azpiroz, Adrián B.
Baeten, Lander
Bakayoko, Adama
Báldi, András
Banks, John E.
Baral, Sharad K.
Barlow, Jos
Barratt, Barbara I. P.
Barrico, Lurdes
Bartolommei, Paola
Barton, Diane M.
Basset, Yves
Batáry, Péter
Bates, Adam J.
Baur, Bruno
Bayne, Erin M.
Beja, Pedro
Benedick, Suzan
Berg, Åke
Bernard, Henry
Berry, Nicholas J.
Bhatt, Dinesh
Bicknell, Jake E.
Bihn, Jochen H.
Blake, Robin J.
Bobo, Kadiri S.
Bóçon, Roberto
Boekhout, Teun
Böhning-Gaese, Katrin
Bonham, Kevin J.
Borges, Paulo A. V.
Borges, Sérgio H.
Boutin, Céline
Bouyer, Jérémy
Bragagnolo, Cibele
Brandt, Jodi S.
Brearley, Francis Q.
Brito, Isabel
Bros, Vicenç
Brunet, Jörg
Buczkowski, Grzegorz
Buddle, Christopher M.
Bugter, Rob
Buscardo, Erika
Buse, Jörn
Cabra-García, Jimmy
Cáceres, Nilton C.
Cagle, Nicolette L.
Calviño-Cancela, María
Cameron, Sydney A.
Cancello, Eliana M.
Caparrós, Rut
Cardoso, Pedro
Carpenter, Dan
Carrijo, Tiago F.
Carvalho, Anelena L.
Cassano, Camila R.
Castro, Helena
Castro-Luna, Alejandro A.
Rolando, Cerda B.
Cerezo, Alexis
Chapman, Kim Alan
Chauvat, Matthieu
Christensen, Morten
Clarke, Francis M.
Cleary, Daniel F.R.
Colombo, Giorgio
Connop, Stuart P.
Craig, Michael D.
Cruz-López, Leopoldo
Cunningham, Saul A.
D'Aniello, Biagio
D'Cruze, Neil
da Silva, Pedro Giovâni
Dallimer, Martin
Danquah, Emmanuel
Darvill, Ben
Dauber, Jens
Davis, Adrian L. V.
Dawson, Jeff
de Sassi, Claudio
de Thoisy, Benoit
Deheuvels, Olivier
Dejean, Alain
Devineau, Jean-Louis
Diekötter, Tim
Dolia, Jignasu V.
Domínguez, Erwin
Dominguez-Haydar, Yamileth
Dorn, Silvia
Draper, Isabel
Dreber, Niels
Dumont, Bertrand
Dures, Simon G.
Dynesius, Mats
Edenius, Lars
Eggleton, Paul
Eigenbrod, Felix
Elek, Zoltán
Entling, Martin H.
Esler, Karen J.
de Lima, Ricardo F.
Faruk, Aisyah
Farwig, Nina
Fayle, Tom M.
Felicioli, Antonio
Felton, Annika M.
Fensham, Roderick J.
Fernandez, Ignacio C.
Ferreira, Catarina C.
Ficetola, Gentile F.
Fiera, Cristina
Filgueiras, Bruno K. C.
Fırıncıoğlu, Hüseyin K.
Flaspohler, David
Floren, Andreas
Fonte, Steven J.
Fournier, Anne
Fowler, Robert E.
Franzén, Markus
Fraser, Lauchlan H.
Fredriksson, Gabriella M.
Freire, Geraldo B.
Frizzo, Tiago L. M.
Fukuda, Daisuke
Furlani, Dario
Gaigher, René
Ganzhorn, Jörg U.
García, Karla P.
Garcia-R, Juan C.
Garden, Jenni G.
Garilleti, Ricardo
Ge, Bao-Ming
Gendreau-Berthiaume, Benoit
Gerard, Philippa J.
Gheler-Costa, Carla
Gilbert, Benjamin
Giordani, Paolo
Giordano, Simonetta
Golodets, Carly
Gomes, Laurens G. L.
Gould, Rachelle K.
Goulson, Dave
Gove, Aaron D.
Granjon, Laurent
Grass, Ingo
Gray, Claudia L.
Grogan, James
Gu, Weibin
Guardiola, Moisès
Gunawardene, Nihara R.
Gutierrez, Alvaro G.
Gutiérrez-Lamus, Doris L.
Haarmeyer, Daniela H.
Hanley, Mick E.
Hanson, Thor
Hashim, Nor R.
Hassan, Shombe N.
Hatfield, Richard G.
Hawes, Joseph E.
Hayward, Matt W.
Hébert, Christian
Helden, Alvin J.
Henden, John-André
Henschel, Philipp
Hernández, Lionel
Herrera, James P.
Herrmann, Farina
Herzog, Felix
Higuera-Diaz, Diego
Hilje, Branko
Höfer, Hubert
Hoffmann, Anke
Horgan, Finbarr G.
Hornung, Elisabeth
Horváth, Roland
Hylander, Kristoffer
Isaacs-Cubides, Paola
Ishida, Hiroaki
Ishitani, Masahiro
Jacobs, Carmen T.
Jaramillo, Víctor J.
Jauker, Birgit
Hernández, F. Jiménez
Johnson, McKenzie F.
Jolli, Virat
Jonsell, Mats
Juliani, S. Nur
Jung, Thomas S.
Kapoor, Vena
Kappes, Heike
Kati, Vassiliki
Katovai, Eric
Kellner, Klaus
Kessler, Michael
Kirby, Kathryn R.
Kittle, Andrew M.
Knight, Mairi E.
Knop, Eva
Kohler, Florian
Koivula, Matti
Kolb, Annette
Kone, Mouhamadou
Kőrösi, Ádám
Krauss, Jochen
Kumar, Ajith
Kumar, Raman
Kurz, David J.
Kutt, Alex S.
Lachat, Thibault
Lantschner, Victoria
Lara, Francisco
Lasky, Jesse R.
Latta, Steven C.
Laurance, William F.
Lavelle, Patrick
Le Feon, Violette
LeBuhn, Gretchen
Légaré, Jean-Philippe
Lehouck, Valérie
Lencinas, María V.
Lentini, Pia E.
Letcher, Susan G.
Li, Qi
Litchwark, Simon A.
Littlewood, Nick A.
Liu, Yunhui
Lo-Man-Hung, Nancy
López-Quintero, Carlos A.
Louhaichi, Mounir
Lövei, Gabor L.
Lucas-Borja, Manuel Esteban
Luja, Victor H.
Luskin, Matthew S.
MacSwiney G, M Cristina
Maeto, Kaoru
Magura, Tibor
Mallari, Neil Aldrin
Malone, Louise A.
Malonza, Patrick K.
Malumbres-Olarte, Jagoba
Mandujano, Salvador
Måren, Inger E.
Marin-Spiotta, Erika
Marsh, Charles J.
Marshall, E. J. P.
Martínez, Eliana
Martínez Pastur, Guillermo
Moreno Mateos, David
Mayfield, Margaret M.
Mazimpaka, Vicente
McCarthy, Jennifer L.
McCarthy, Kyle P.
McFrederick, Quinn S.
McNamara, Sean
Medina, Nagore G.
Medina, Rafael
Mena, Jose L.
Mico, Estefania
Mikusinski, Grzegorz
Milder, Jeffrey C.
Miller, James R.
Miranda-Esquivel, Daniel R.
Moir, Melinda L.
Morales, Carolina L.
Muchane, Mary N.
Muchane, Muchai
Mudri-Stojnic, Sonja
Munira, A. Nur
Muoñz-Alonso, Antonio
Munyekenye, B. F.
Naidoo, Robin
Naithani, A.
Nakagawa, Michiko
Nakamura, Akihiro
Nakashima, Yoshihiro
Naoe, Shoji
Nates-Parra, Guiomar
Navarrete Gutierrez, Dario A.
Navarro-Iriarte, Luis
Ndang'ang'a, Paul K.
Neuschulz, Eike L.
Ngai, Jacqueline T.
Nicolas, Violaine
Nilsson, Sven G.
Noreika, Norbertas
Norfolk, Olivia
Noriega, Jorge Ari
Norton, David A.
Nöske, Nicole M.
Nowakowski, A. Justin
Numa, Catherine
O'Dea, Niall
O'Farrell, Patrick J.
Oduro, William
Oertli, Sabine
Ofori-Boateng, Caleb
Oke, Christopher Omamoke
Oostra, Vicencio
Osgathorpe, Lynne M.
Otavo, Samuel Eduardo
Page, Navendu V.
Paritsis, Juan
Parra-H, Alejandro
Parry, Luke
Pe'er, Guy
Pearman, Peter B.
Pelegrin, Nicolás
Pélissier, Raphaël
Peres, Carlos A.
Peri, Pablo L.
Persson, Anna S.
Petanidou, Theodora
Peters, Marcell K.
Pethiyagoda, Rohan S.
Phalan, Ben
Philips, T. Keith
Pillsbury, Finn C.
Pincheira-Ulbrich, Jimmy
Pineda, Eduardo
Pino, Joan
Pizarro-Araya, Jaime
Plumptre, A. J.
Poggio, Santiago L.
Politi, Natalia
Pons, Pere
Poveda, Katja
Power, Eileen F.
Presley, Steven J.
Proença, Vânia
Quaranta, Marino
Quintero, Carolina
Rader, Romina
Ramesh, B. R.
Ramirez-Pinilla, Martha P.
Ranganathan, Jai
Rasmussen, Claus
Redpath-Downing, Nicola A.
Reid, J. Leighton
Reis, Yana T.
Rey Benayas, José M.
Rey-Velasco, Juan Carlos
Reynolds, Chevonne
Ribeiro, Danilo Bandini
Richards, Miriam H.
Richardson, Barbara A.
Richardson, Michael J.
Ríos, Rodrigo Macip
Robinson, Richard
Robles, Carolina A.
Römbke, Jörg
Romero-Duque, Luz Piedad
Rös, Matthias
Rosselli, Loreta
Rossiter, Stephen J.
Roth, Dana S.
Roulston, T'ai H.
Rousseau, Laurent
Rubio, André V.
Ruel, Jean-Claude
Sadler, Jonathan P.
Sáfián, Szabolcs
Saldaña-Vázquez, Romeo A.
Sam, Katerina
Samnegård, Ulrika
Santana, Joana
Santos, Xavier
Savage, Jade
Schellhorn, Nancy A.
Schilthuizen, Menno
Schmiedel, Ute
Schmitt, Christine B.
Schon, Nicole L.
Schüepp, Christof
Schumann, Katharina
Schweiger, Oliver
Scott, Dawn M.
Scott, Kenneth A.
Sedlock, Jodi L.
Seefeldt, Steven S.
Shahabuddin, Ghazala
Shannon, Graeme
Sheil, Douglas
Sheldon, Frederick H.
Shochat, Eyal
Siebert, Stefan J.
Silva, Fernando A. B.
Simonetti, Javier A.
Slade, Eleanor M.
Smith, Jo
Smith-Pardo, Allan H.
Sodhi, Navjot S.
Somarriba, Eduardo J.
Sosa, Ramón A.
Soto Quiroga, Grimaldo
St-Laurent, Martin-Hugues
Starzomski, Brian M.
Stefanescu, Constanti
Steffan-Dewenter, Ingolf
Stouffer, Philip C.
Stout, Jane C.
Strauch, Ayron M.
Struebig, Matthew J.
Su, Zhimin
Suarez-Rubio, Marcela
Sugiura, Shinji
Summerville, Keith S.
Sung, Yik-Hei
Sutrisno, Hari
Svenning, Jens-Christian
Teder, Tiit
Threlfall, Caragh G.
Tiitsaar, Anu
Todd, Jacqui H.
Tonietto, Rebecca K.
Torre, Ignasi
Tóthmérész, Béla
Tscharntke, Teja
Turner, Edgar C.
Tylianakis, Jason M.
Uehara-Prado, Marcio
Urbina-Cardona, Nicolas
Vallan, Denis
Vanbergen, Adam J.
Vasconcelos, Heraldo L.
Vassilev, Kiril
Verboven, Hans A. F.
Verdasca, Maria João
Verdú, José R.
Vergara, Carlos H.
Vergara, Pablo M.
Verhulst, Jort
Virgilio, Massimiliano
Vu, Lien Van
Waite, Edward M.
Walker, Tony R.
Wang, Hua-Feng
Wang, Yanping
Watling, James I.
Weller, Britta
Wells, Konstans
Westphal, Catrin
Wiafe, Edward D.
Williams, Christopher D.
Willig, Michael R.
Woinarski, John C. Z.
Wolf, Jan H. D.
Wolters, Volkmar
Woodcock, Ben A.
Wu, Jihua
Wunderle, Joseph M.
Yamaura, Yuichi
Yoshikura, Satoko
Yu, Douglas W.
Zaitsev, Andrey S.
Zeidler, Juliane
Zou, Fasheng
Collen, Ben
Ewers, Rob M.
Mace, Georgina M.
Purves, Drew W.
Scharlemann, Jörn P. W.
Purvis, Andy
Pokaż więcej
Temat :
Milieux et Changements globaux
Biodiversité et Ecologie
Biodiversity and Ecology
data sharing
global biodiversity modeling
global change
habitat destruction
land use
Źródło :
Ecology and Evolution 1 (7), 145-188. (2017)
Opis pliku :
application/pdf

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies