Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Li, Shihu"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Asymptotic Log-Harnack Inequality and Ergodicity for 3D Leray-α Model with Degenerate Type Noise
Autorzy :
Hong, WeiAff1, Aff2
Li, Shihu
Liu, WeiAff1, Aff3
Pokaż więcej
Źródło :
Potential Analysis: An International Journal Devoted to the Interactions between Potential Theory, Probability Theory, Geometry and Functional Analysis. 55(3):477-490
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Well-posedness and exponential mixing for stochastic magneto-hydrodynamic equations with fractional dissipations
Autorzy :
Hong, WeiAff2, Aff1
Li, Shihu
Liu, WeiAff1, Aff3
Pokaż więcej
Źródło :
Frontiers of Mathematics in China. 16(2):425-457
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Asymptotic log-Harnack inequality and applications for stochastic 2D hydrodynamical-type systems with degenerate noise
Autorzy :
Hong, Wei
Li, Shihu
Liu, Wei
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Evolution Equations. 21(1):419-440
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Rapid drift of the Tethyan Himalaya terrane before two-stage India-Asia collision.
Autorzy :
Yuan, Jie
Yang, Zhenyu
Deng, Chenglong
Krijgsman, Wout
Hu, Xiumian
Li, Shihu
Shen, Zhongshan
Qin, Huafeng
An, Wei
He, Huaiyu
Ding, Lin
Guo, Zhengtang
Zhu, Rixiang
Pokaż więcej
Temat :
RIFTS (Geology)
PALEOGENE
EVIDENCE
Źródło :
National Science Review; Jul2021, Vol. 8 Issue 7, p1-13, 13p
Terminy geograficzne :
INDIA
ASIA
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies