Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Li, Tingting"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Kinetic and equilibrium studies of Cs-137 sorption on calcium-doped Prussian blue
Autorzy :
Li, Tingting
Xia, Liangshu
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Radioanalytical and Nuclear Chemistry: An International Journal Dealing with All Aspects and Applications of Nuclear Chemistry. 328(3):1011-1018
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Optimal control of an online game addiction model with positive and negative media reports
Autorzy :
Li, Tingting
Guo, Youming
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Applied Mathematics and Computing. 66(1-2):599-619
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Genetic and Molecular Characterization of H9N2 Avian Influenza Viruses Isolated from Live Poultry Markets in Hubei Province, Central China, 2013–2017
Autorzy :
Hu, ZhibinAff1, Aff2
Peng, Fuhu
Xiong, Zhenghui
Zhang, Wanpo
Li, Tingting
Shi, Yuejun
Xie, Jun
Jin, Xin
Huang, Jingjing
Xiao, Hongde
Bi, Dingren
Song, Nianhua
Li, Zili
Pokaż więcej
Źródło :
Virologica Sinica: Official Journal of the Chinese Society for Microbiology. 36(2):291-299
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Molecular characterization of structural protein genes of dengue virus serotype 1 epidemic in Yunnan, Southwest China, in 2018
Autorzy :
Lan, QingpingAff1, Aff3, Aff4
Shu, Yun
Li, LinhaoAff1, Aff3, Aff4, Aff5
Shan, Xiyun
Ma, Dehong
Li, Tingting
Wang, XiaodanAff1, Aff3, Aff4
Pan, YueAff1, Aff3, Aff4
Chen, JunyingAff1, Aff3, Aff4
Zhang, JuanAff1, Aff3, Aff4, Aff5
Liu, Pinghua
Sun, QiangmingAff1, Aff3, Aff4
Pokaż więcej
Źródło :
Archives of Virology: Official Journal of the Virology Division of the International Union of Microbiological Societies. 166(3):863-870
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A spectral method for Burgers equation using Jacobi polynomial
Autorzy :
WANG Chenchen
LI Tingting
JIAO Yujian
Pokaż więcej
Temat :
burgers equation
spectral method
nonlinear problem
jacobi polynomial
Science (General)
Q1-390
Źródło :
Journal of Shanghai Normal University (Natural Sciences), Vol 50, Iss 3, Pp 291-300 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://qktg.shnu.edu.cn/zrb/shsfqkszrb/ch/reader/view_abstract.aspx?file_no=20210303; https://doaj.org/toc/1000-5137
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/651ab7bbb0b24920a1dd49eea0df2b4d
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies