Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Li, Yao"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
On the Linear Convergence of Two Decentralized Algorithms
Autorzy :
Li, Yao
Yan, Ming
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Optimization Theory and Applications. 189(1):271-290
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Infinite products related to generalized Thue–Morse sequences
Autorzy :
Li, Yao-QiangAff1, Aff2
Pokaż więcej
Źródło :
Monatshefte für Mathematik. 194(3):577-600
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies