Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Loewner ordering"" wg kryterium: Temat


Tytuł :
Complementarity problems with respect to Loewnerian cones
Autorzy :
Seeger, Alberto
Sossa, David
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Global Optimization: An International Journal Dealing with Theoretical and Computational Aspects of Seeking Global Optima and Their Applications in Science, Management and Engineering. June 2015 62(2):299-318
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Cauchy–Schwarz and Kantorovich type inequalities for scalar and matrix moment sequences
Autorzy :
Brezinski, C.
Raydan, M.
Pokaż więcej
Źródło :
Advances in Computational Mathematics. January 2007 26(1-3):71-80
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Multinomial logistic regression algorithm
Autorzy :
Böhning, Dankmar
Pokaż więcej
Źródło :
Annals of the Institute of Statistical Mathematics. March 1992 44(1):197-200
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies