Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Long QT Syndrome chemically induced"" wg kryterium: Temat


Wyświetlanie 1-20 z 20
Tytuł :
Risk factors for QTc interval prolongation.
Autorzy :
Heemskerk CPM; Pharmacy Foundation of Haarlem Hospitals, Boerhaavelaan 24, 2035 RC, Haarlem, The Netherlands.; Division of Pharmacoepidemiology & Clinical Pharmacology, Utrecht Institute for Pharmaceutical Sciences (UIPS), Universiteitsweg 99, Utrecht, The Netherlands.
Pereboom M; Pharmacy Foundation of Haarlem Hospitals, Boerhaavelaan 24, 2035 RC, Haarlem, The Netherlands.
van Stralen K; Spaarne Gasthuis, Spaarnepoort 1, Hoofddorp, the Netherlands.
Berger FA; Department of Hospital Pharmacy, Erasmus University Medical Centre, s-Gravendijkwal 230, Rotterdam, the Netherlands.
van den Bemt PMLA; Department of Hospital Pharmacy, Erasmus University Medical Centre, s-Gravendijkwal 230, Rotterdam, the Netherlands.
Kuijper AFM; Spaarne Gasthuis, Spaarnepoort 1, Hoofddorp, the Netherlands.
van der Hoeven RTM; Pharmacy Foundation of Haarlem Hospitals, Boerhaavelaan 24, 2035 RC, Haarlem, The Netherlands.
Mantel-Teeuwisse AK; Division of Pharmacoepidemiology & Clinical Pharmacology, Utrecht Institute for Pharmaceutical Sciences (UIPS), Universiteitsweg 99, Utrecht, The Netherlands.
Becker ML; Pharmacy Foundation of Haarlem Hospitals, Boerhaavelaan 24, 2035 RC, Haarlem, The Netherlands. .
Pokaż więcej
Źródło :
European journal of clinical pharmacology [Eur J Clin Pharmacol] 2018 Feb; Vol. 74 (2), pp. 183-191. Date of Electronic Publication: 2017 Nov 22.
Typ publikacji :
Journal Article; Observational Study
MeSH Terms :
Drug-Related Side Effects and Adverse Reactions/*epidemiology
Long QT Syndrome/*chemically induced
Adult ; Aged ; Electrocardiography/drug effects ; Female ; Humans ; Male ; Middle Aged ; Netherlands/epidemiology ; Risk Factors ; Sex Factors ; Time Factors ; Young Adult
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A Case of Recurrent Arrhythmia in an Acute Pancreatitis Patient – Pathophysiological Explanation Using Shortage of ‘Repolarization Reserve’
Index Terms :
Pancreatitis; Antihistamines; Magnesium deficiency; Hypokalemia; Arrhythmias, cardiac; Torsades de pointes; Long QT syndromechemically induced; Case report
Pankreatitis; Antihistaminici; Magnezij, manjak; Hipokalijemija; Aritmije, srčane; Torsades de pointes; Produljeni QT-interval – uzrokovan lijekovima; Prikaz slučaja
text
info:eu-repo/semantics/other
info:eu-repo/semantics/publishedVersion
Tytuły dodatkowe :
Ponavljane epizodearitmije kod bolesnika s akutnim pankreatitisom – smanjenje “repolarizacijske rezerve ” kao patofiziološko objašnjenje
Zasób elektroniczny
    Wyświetlanie 1-20 z 20

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies