Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Müller-Myhsok, Bertram"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Neurobiology of the major psychoses: a translational perspective on brain structure and function—the FOR2107 consortium
Autorzy :
Kircher, TiloAff1, Aff2
Wöhr, MarkusAff2, Aff3
Nenadic, IgorAff1, Aff2
Schwarting, RainerAff2, Aff3
Schratt, Gerhard
Alferink, Judith
Culmsee, CarstenAff2, Aff6
Garn, Holger
Hahn, Tim
Müller-Myhsok, Bertram
Dempfle, Astrid
Hahmann, Maik
Jansen, AndreasAff1, Aff2, Aff11
Pfefferle, Petra
Renz, Harald
Rietschel, Marcella
Witt, Stephanie H.
Nöthen, Markus
Krug, AxelAff1, Aff2
Dannlowski, Udo
Pokaż więcej
Źródło :
European Archives of Psychiatry and Clinical Neuroscience. 269(8):949-962
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Genetic architecture of subcortical brain structures in 38,851 individuals
Autorzy :
Satizabal, Claudia L.Aff1, Aff2, Aff3, Aff4
Adams, Hieab H. H.Aff5, Aff6, Aff7
Hibar, Derrek P.
White, Charles C.Aff9, Aff10
Knol, Maria J.
Stein, Jason L.Aff8, Aff11, Aff12
Scholz, MarkusAff13, Aff14
Sargurupremraj, Muralidharan
Jahanshad, Neda
Roshchupkin, Gennady V.Aff5, Aff6, Aff16
Smith, Albert V.Aff17, Aff18, Aff19
Bis, Joshua C.
Jian, Xueqiu
Luciano, Michelle
Hofer, EdithAff23, Aff24
Teumer, Alexander
van der Lee, Sven J.
Yang, JingyunAff26, Aff27
Yanek, Lisa R.
Lee, Tom V.
Li, Shuo
Hu, Yanhui
Koh, Jia Yu
Eicher, John D.
Desrivières, Sylvane
Arias-Vasquez, AlejandroAff35, Aff36, Aff37, Aff38
Chauhan, GaneshAff15, Aff39
Athanasiu, LaviniaAff40, Aff41
Rentería, Miguel E.
Kim, SungeunAff43, Aff44, Aff45
Hoehn, David
Armstrong, Nicola J.
Chen, Qiang
Holmes, Avram J.Aff49, Aff50
den Braber, AnoukAff51, Aff52, Aff53, Aff54
Kloszewska, Iwona
Andersson, MicaelAff56, Aff57
Espeseth, ThomasAff40, Aff58
Grimm, Oliver
Abramovic, Lucija
Alhusaini, SaudAff61, Aff62
Milaneschi, Yuri
Papmeyer, MartinaAff64, Aff65
Axelsson, Tomas
Ehrlich, StefanAff50, Aff67, Aff68
Roiz-Santiañez, RobertoAff69, Aff70, Aff71
Kraemer, Bernd
Håberg, Asta K.Aff73, Aff74
Jones, Hannah J.Aff75, Aff76, Aff77
Pike, G. BruceAff78, Aff79
Stein, Dan J.Aff80, Aff81
Stevens, Allison
Bralten, JanitaAff36, Aff38
Vernooij, Meike W.Aff5, Aff6
Harris, Tamara B.
Filippi, Irina
Witte, A. VeronicaAff84, Aff85
Guadalupe, TulioAff86, Aff87
Wittfeld, KatharinaAff88, Aff89
Mosley, Thomas H.
Becker, James T.Aff91, Aff92, Aff93
Doan, Nhat Trung
Hagenaars, Saskia P.
Saba, Yasaman
Cuellar-Partida, Gabriel
Amin, Najaf
Hilal, SaimaAff96, Aff97
Nho, KwangsikAff43, Aff44, Aff45
Mirza-Schreiber, NazaninAff46, Aff98
Arfanakis, KonstantinosAff26, Aff99, Aff100
Becker, Diane M.
Ames, DavidAff101, Aff102
Goldman, Aaron L.
Lee, Phil H.Aff50, Aff103, Aff104, Aff105, Aff106
Boomsma, Dorret I.Aff51, Aff52, Aff53, Aff107
Lovestone, SimonAff108, Aff109
Giddaluru, SudheerAff110, Aff111
Le Hellard, StephanieAff110, Aff111
Mattheisen, ManuelAff112, Aff113, Aff114, Aff115, Aff116
Bohlken, Marc M.
Kasperaviciute, DaliaAff117, Aff118
Schmaal, LianneAff119, Aff120
Lawrie, Stephen M.
Agartz, IngridAff41, Aff115, Aff121
Walton, EstherAff67, Aff122
Tordesillas-Gutierrez, DianaAff71, Aff123
Davies, Gareth E.
Shin, Jean
Ipser, Jonathan C.
Vinke, Louis N.
Hoogman, MartineAff36, Aff38
Jia, Tianye
Burkhardt, RalphAff14, Aff127
Klein, MariekeAff36, Aff38
Crivello, Fabrice
Janowitz, Deborah
Carmichael, Owen
Haukvik, Unn K.Aff40, Aff130
Aribisala, Benjamin S.Aff131, Aff132
Schmidt, Helena
Strike, Lachlan T.Aff95, Aff133
Cheng, Ching-YuAff32, Aff134
Risacher, Shannon L.Aff44, Aff45
Pütz, Benno
Fleischman, Debra A.Aff26, Aff27, Aff135
Assareh, Amelia A.
Mattay, Venkata S.Aff48, Aff137, Aff138
Buckner, Randy L.Aff50, Aff139
Mecocci, Patrizia
Dale, Anders M.Aff141, Aff142, Aff143, Aff144, Aff145
Cichon, SvenAff146, Aff147, Aff148
Boks, Marco P.
Matarin, MarAff117, Aff149, Aff150
Penninx, Brenda W. J. H.
Calhoun, Vince D.Aff151, Aff152, Aff153
Chakravarty, M. MallarAff154, Aff155
Marquand, Andre F.Aff38, Aff156
Macare, Christine
Kharabian Masouleh, ShahrzadAff84, Aff157
Oosterlaan, JaapAff158, Aff159
Amouyel, PhilippeAff160, Aff161, Aff162, Aff163
Hegenscheid, Katrin
Rotter, Jerome I.
Schork, Andrew J.Aff166, Aff167
Liewald, David C. M.
de Zubicaray, Greig I.Aff168, Aff169
Wong, Tien YinAff32, Aff170
Shen, Li
Sämann, Philipp G.
Brodaty, HenryAff136, Aff172
Roffman, Joshua L.
de Geus, Eco J. C.Aff51, Aff52, Aff53, Aff107
Tsolaki, Magda
Erk, Susanne
van Eijk, Kristel R.
Cavalleri, Gianpiero L.
van der Wee, Nic J. A.Aff177, Aff178
McIntosh, Andrew M.Aff22, Aff64
Gollub, Randy L.Aff50, Aff68, Aff103
Bulayeva, Kazima B.
Bernard, Manon
Richards, Jennifer S.Aff35, Aff38, Aff180
Himali, Jayandra J.Aff3, Aff4, Aff30
Loeffler, MarkusAff13, Aff14
Rommelse, NandaAff37, Aff38, Aff181
Hoffmann, WolfgangAff89, Aff182
Westlye, Lars T.Aff40, Aff41
Valdés Hernández, Maria C.Aff131, Aff183
Hansell, Narelle K.Aff95, Aff133
van Erp, Theo G. M.Aff184, Aff185
Wolf, Christiane
Kwok, John B. J.Aff187, Aff188, Aff189
Vellas, BrunoAff190, Aff191
Heinz, Andreas
Olde Loohuis, Loes M.
Delanty, NormanAff61, Aff194
Ho, Beng-Choon
Ching, Christopher R. K.Aff8, Aff196
Shumskaya, ElenaAff36, Aff38, Aff156
Singh, Baljeet
Hofman, AlbertAff5, Aff198
van der Meer, DennisAff40, Aff41, Aff199
Homuth, Georg
Psaty, Bruce M.Aff20, Aff201, Aff202, Aff203
Bastin, Mark E.Aff131, Aff183
Montgomery, Grant W.
Foroud, Tatiana M.Aff45, Aff205
Reppermund, SimoneAff136, Aff206
Hottenga, Jouke-JanAff51, Aff52, Aff53, Aff107
Simmons, AndrewAff207, Aff208, Aff209
Meyer-Lindenberg, Andreas
Cahn, Wiepke
Whelan, Christopher D.Aff8, Aff61
van Donkelaar, Marjolein M. J.Aff36, Aff38
Yang, Qiong
Hosten, Norbert
Green, Robert CAff103, Aff210
Thalamuthu, Anbupalam
Mohnke, Sebastian
Hulshoff Pol, Hilleke E.
Lin, HonghuangAff3, Aff211
Jack, Jr, Clifford R.
Schofield, Peter R.Aff188, Aff213
Mühleisen, Thomas W.Aff148, Aff214, Aff215
Maillard, Pauline
Potkin, Steven G.
Wen, Wei
Fletcher, Evan
Toga, Arthur W.
Gruber, Oliver
Huentelman, Matthew
Davey Smith, George
Launer, Lenore J.
Nyberg, LarsAff56, Aff57, Aff218
Jönsson, Erik G.Aff41, Aff115
Crespo-Facorro, BenedictoAff70, Aff71
Koen, NastassjaAff80, Aff81
Greve, Douglas N.Aff68, Aff219
Uitterlinden, André G.Aff5, Aff220
Weinberger, Daniel R.Aff48, Aff137, Aff221, Aff222, Aff223
Steen, Vidar M.Aff110, Aff111
Fedko, Iryna O.Aff51, Aff52, Aff107
Groenewold, Nynke A.
Niessen, Wiro J.Aff6, Aff16, Aff224
Toro, Roberto
Tzourio, Christophe
Longstreth, Jr, William T.Aff202, Aff227
Ikram, M. KamranAff5, Aff228
Smoller, Jordan W.Aff50, Aff103, Aff105, Aff106
van Tol, Marie-Jose
Sussmann, Jessika E.
Paus, TomasAff230, Aff231, Aff232
Lemaître, Hervé
Schroeter, Matthias L.Aff14, Aff84, Aff233
Mazoyer, Bernard
Andreassen, Ole A.Aff40, Aff41
Holsboer, FlorianAff46, Aff234
Depondt, Chantal
Veltman, Dick J.
Turner, Jessica A.Aff152, Aff153, Aff236
Pausova, Zdenka
Schumann, Gunter
van Rooij, DaanAff35, Aff38, Aff180
Djurovic, SrdjanAff110, Aff237
Deary, Ian J.
McMahon, Katie L.Aff168, Aff169
Müller-Myhsok, BertramAff46, Aff238, Aff239
Brouwer, Rachel M.
Soininen, HilkkaAff240, Aff241
Pandolfo, Massimo
Wassink, Thomas H.
Cheung, Joshua W.
Wolfers, ThomasAff36, Aff38
Martinot, Jean-Luc
Zwiers, Marcel P.Aff38, Aff156
Nauck, MatthiasAff242, Aff243
Melle, IngridAff40, Aff41
Martin, Nicholas G.
Kanai, RyotaAff244, Aff245, Aff246
Westman, Eric
Kahn, René S.Aff60, Aff248
Sisodiya, Sanjay M.Aff117, Aff118
White, TonyaAff6, Aff249
Saremi, Arvin
van Bokhoven, HansAff36, Aff38
Brunner, Han G.Aff36, Aff38, Aff250, Aff251
Völzke, HenryAff25, Aff243
Wright, Margaret J.Aff133, Aff252
van ‘t Ent, DennisAff51, Aff52, Aff53, Aff107
Nöthen, Markus M.Aff147, Aff253
Ophoff, Roel A.Aff193, Aff254
Buitelaar, Jan K.Aff35, Aff38, Aff181
Fernández, GuillénAff35, Aff38
Sachdev, Perminder S.Aff136, Aff255
Rietschel, Marcella
van Haren, Neeltje E. M.Aff60, Aff249
Fisher, Simon E.Aff38, Aff87
Beiser, Alexa S.Aff3, Aff4, Aff30
Francks, ClydeAff38, Aff87
Saykin, Andrew J.Aff44, Aff45, Aff205
Mather, Karen A.Aff136, Aff188
Romanczuk-Seiferth, Nina
Hartman, Catharina A.
DeStefano, Anita L.Aff3, Aff30
Heslenfeld, Dirk J.
Weiner, Michael W.Aff257, Aff258
Walter, Henrik
Hoekstra, Pieter J.
Nyquist, Paul A.
Franke, BarbaraAff36, Aff37, Aff38
Bennett, David A.Aff26, Aff27
Grabe, Hans J.Aff88, Aff89
Johnson, Andrew D.
Chen, ChristopherAff96, Aff97
van Duijn, Cornelia M.Aff5, Aff259
Lopez, Oscar L.Aff92, Aff93
Fornage, MyriamAff21, Aff260
Wardlaw, Joanna M.Aff22, Aff183, Aff261
Schmidt, Reinhold
DeCarli, Charles
De Jager, Philip L.Aff9, Aff10
Villringer, ArnoAff84, Aff85
Debette, StéphanieAff4, Aff15, Aff226
Gudnason, VilmundurAff18, Aff19
Medland, Sarah E.
Shulman, Joshua M.Aff29, Aff263, Aff264, Aff265
Thompson, Paul M.
Seshadri, SudhaAff3, Aff4
Ikram, M. ArfanAff5, Aff6
Pokaż więcej
Źródło :
Nature Genetics. 51(11):1624-1636
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Classical Human Leukocyte Antigen Alleles and C4 Haplotypes Are Not Significantly Associated With Depression
Autorzy :
Wray, Naomi R.
Ripke, Stephan
Mattheisen, Manuel
Trzaskowski, Maciej
Byrne, Enda M.
Abdellaoui, Abdel
Adams, Mark J.
Agerbo, Esben
Air, Tracy M.
Andlauer, Till F.M.
Bacanu, Silviu-Alin
Bækvad-Hansen, Marie
Beekman, Aartjan T.F.
Bigdeli, Tim B.
Binder, Elisabeth B.
Bryois, Julien
Buttenschøn, Henriette N.
Bybjerg-Grauholm, Jonas
Cai, Na
Castelao, Enrique
Christensen, Jane Hvarregaard
Clarke, Toni-Kim
Coleman, Jonathan R.I.
Colodro-Conde, Lucía
Couvy-Duchesne, Baptiste
Craddock, Nick
Crawford, Gregory E.
Davies, Gail
Deary, Ian J.
Degenhardt, Franziska
Derks, Eske M.
Direk, Nese
Dolan, Conor V.
Dunn, Erin C.
Eley, Thalia C.
Escott-Price, Valentina
Hassan Kiadeh, Farnush Farhadi
Finucane, Hilary K.
Foo, Jerome C.
Forstner, Andreas J.
Frank, Josef
Gaspar, Héléna A.
Gill, Michael
Goes, Fernando S.
Gordon, Scott D.
Grove, Jakob
Hall, Lynsey S.
Hansen, Christine Søholm
Hansen, Thomas F.
Herms, Stefan
Hickie, Ian B.
Hoffmann, Per
Homuth, Georg
Horn, Carsten
Hottenga, Jouke-Jan
Hougaard, David M.
Howard, David M.
Ising, Marcus
Jansen, Rick
Jones, Ian
Jones, Lisa A.
Jorgenson, Eric
Knowles, James A.
Kohane, Isaac S.
Kraft, Julia
Kretzschmar, Warren W.
Kutalik, Zoltán
Li, Yihan
Lind, Penelope A.
MacIntyre, Donald J.
MacKinnon, Dean F.
Maier, Robert M.
Maier, Wolfgang
Marchini, Jonathan
Mbarek, Hamdi
McGrath, Patrick
McGuffin, Peter
Medland, Sarah E.
Mehta, Divya
Middeldorp, Christel M.
Mihailov, Evelin
Milaneschi, Yuri
Milani, Lili
Mondimore, Francis M.
Montgomery, Grant W.
Mostafavi, Sara
Mullins, Niamh
Nauck, Matthias
Ng, Bernard
Nivard, Michel G.
Nyholt, Dale R.
O'Reilly, Paul F.
Oskarsson, Hogni
Owen, Michael J.
Painter, Jodie N.
Pedersen, Carsten Bøcker
Pedersen, Marianne Giørtz
Peterson, Roseann E.
Pettersson, Erik
Peyrot, Wouter J.
Pistis, Giorgio
Posthuma, Danielle
Quiroz, Jorge A.
Qvist, Per
Rice, John P.
Riley, Brien P.
Rivera, Margarita
Mirza, Saira Saeed
Schoevers, Robert
Schulte, Eva C.
Shen, Ling
Shi, Jianxin
Shyn, Stanley I.
Sigurdsson, Engilbert
Sinnamon, Grant C.B.
Smit, Johannes H.
Smith, Daniel J.
Stefansson, Hreinn
Steinberg, Stacy
Streit, Fabian
Strohmaier, Jana
Tansey, Katherine E.
Teismann, Henning
Teumer, Alexander
Thompson, Wesley
Thomson, Pippa A.
Thorgeirsson, Thorgeir E.
Traylor, Matthew
Treutlein, Jens
Trubetskoy, Vassily
Uitterlinden, Andrés G.
Umbricht, Daniel
Van der Auwera, Sandra
van Hemert, Albert M.
Viktorin, Alexander
Visscher, Peter M.
Wang, Yunpeng
Webb, Bradley T.
Weinsheimer, Shantel Marie
Wellmann, Jürgen
Willemsen, Gonneke
Witt, Stephanie H.
Wu, Yang
Xi, Hualin S.
Yang, Jian
Zhang, Futao
Arolt, Volker
Baune, Bernhard T.
Berger, Klaus
Boomsma, Dorret I.
Cichon, Sven
Dannlowski, Udo
de Geus, EJC.
DePaulo, J. Raymond
Domenici, Enrico
Domschke, Katharina
Esko, Tõnu
Grabe, Hans J.
Hamilton, Steven P.
Hayward, Caroline
Heath, Andrew C.
Kendler, Kenneth S.
Kloiber, Stefan
Lewis, Glyn
Li, Qingqin S.
Lucae, Susanne
Madden, Pamela AF.
Magnusson, Patrik K.
Martin, Nicholas G.
McIntosh, Andrew M.
Metspalu, Andres
Mors, Ole
Mortensen, Preben Bo
Müller-Myhsok, Bertram
Nordentoft, Merete
Nöthen, Markus M.
O'Donovan, Michael C.
Paciga, Sara A.
Pedersen, Nancy L.
Penninx, Brenda W.J.H.
Perlis, Roy H.
Porteous, David J.
Potash, James B.
Preisig, Martin
Rietschel, Marcella
Schaefer, Catherine
Schulze, Thomas G.
Smoller, Jordan W.
Stefansson, Kari
Tiemeier, Henning
Uher, Rudolf
Völzke, Henry
Weissman, Myrna M.
Werge, Thomas
Lewis, Cathryn M.
Levinson, Douglas F.
Breen, Gerome
Børglum, Anders D.
Sullivan, Patrick F.
Glanville, Kylie P.
Pokaż więcej
Źródło :
In Mechanisms of Major Depression, Biological Psychiatry 1 March 2020 87(5):419-430
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Longitudinal transcriptome-wide gene expression analysis of sleep deprivation treatment shows involvement of circadian genes and immune pathways
Autorzy :
Foo, Jerome C.
Trautmann, NinaAff1, Aff2, Aff3
Sticht, Carsten
Treutlein, Jens
Frank, Josef
Streit, Fabian
Witt, Stephanie H.
De La Torre, Carolina
von Heydendorff, Steffen Conrad
Sirignano, Lea
Chen, Junfang
Müller-Myhsok, BertramAff5, Aff6, Aff7
Meyer-Lindenberg, Andreas
Witt, Christian C.
Gilles, Maria
Deuschle, Michael
Rietschel, Marcella
Pokaż więcej
Źródło :
Translational Psychiatry. 9(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
SKP2 attenuates autophagy through Beclin1-ubiquitination and its inhibition reduces MERS-Coronavirus infection
Autorzy :
Gassen, Nils C.Aff1, Aff2
Niemeyer, DanielaAff3, Aff4
Muth, DoreenAff3, Aff4
Corman, Victor M.Aff3, Aff4
Martinelli, Silvia
Gassen, Alwine
Hafner, Kathrin
Papies, JanAff3, Aff4
Mösbauer, KirstinAff3, Aff4
Zellner, Andreas
Zannas, Anthony S.Aff1, Aff6, Aff7, Aff8
Herrmann, Alexander
Holsboer, Florian
Brack-Werner, Ruth
Boshart, Michael
Müller-Myhsok, BertramAff1, Aff10, Aff11
Drosten, ChristianAff3, Aff4
Müller, Marcel A.Aff3, Aff4, Aff12
Rein, TheoAff1, Aff13
Pokaż więcej
Źródło :
Nature Communications. 10(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Transancestral GWAS of alcohol dependence reveals common genetic underpinnings with psychiatric disorders
Autorzy :
Walters, Raymond K.Aff1, Aff2
Polimanti, Renato
Johnson, Emma C.
McClintick, Jeanette N.
Adams, Mark J.
Adkins, Amy E.
Aliev, Fazil
Bacanu, Silviu-Alin
Batzler, Anthony
Bertelsen, Sarah
Biernacka, Joanna M.
Bigdeli, Tim B.
Chen, Li-Shiun
Clarke, Toni-Kim
Chou, Yi-Ling
Degenhardt, Franziska
Docherty, Anna R.
Edwards, Alexis C.
Fontanillas, Pierre
Foo, Jerome C.
Fox, Louis
Frank, Josef
Giegling, Ina
Gordon, Scott
Hack, Laura M.
Hartmann, Annette M.
Hartz, Sarah M.
Heilmann-Heimbach, Stefanie
Herms, StefanAff14, Aff22
Hodgkinson, Colin
Hoffmann, PerAff14, Aff22
Jan Hottenga, Jouke
Kennedy, Martin A.
Alanne-Kinnunen, Mervi
Konte, Bettina
Lahti, JariAff27, Aff28
Lahti-Pulkkinen, Marius
Lai, Dongbing
Ligthart, Lannie
Loukola, Anu
Maher, Brion S.
Mbarek, Hamdi
McIntosh, Andrew M.
McQueen, Matthew B.
Meyers, Jacquelyn L.
Milaneschi, Yuri
Palviainen, Teemu
Pearson, John F.
Peterson, Roseann E.
Ripatti, SamuliAff1, Aff2, Aff26, Aff36
Ryu, Euijung
Saccone, Nancy L.
Salvatore, Jessica E.Aff8, Aff16
Sanchez-Roige, Sandra
Schwandt, Melanie
Sherva, Richard
Streit, Fabian
Strohmaier, Jana
Thomas, Nathaniel
Wang, Jen-Chyong
Webb, Bradley T.
Wedow, RobbeeAff1, Aff2, Aff42, Aff43
Wetherill, Leah
Wills, Amanda G.
23andMe Research Team
Boardman, Jason D.
Chen, Danfeng
Choi, Doo-Sup
Copeland, William E.
Culverhouse, Robert C.
Dahmen, Norbert
Degenhardt, Louisa
Domingue, Benjamin W.
Elson, Sarah L.
Frye, Mark A.
Gäbel, Wolfgang
Hayward, Caroline
Ising, Marcus
Keyes, Margaret
Kiefer, Falk
Kramer, John
Kuperman, Samuel
Lucae, Susanne
Lynskey, Michael T.
Maier, Wolfgang
Mann, Karl
Männistö, Satu
Müller-Myhsok, Bertram
Murray, Alison D.
Nurnberger, John I.Aff29, Aff65
Palotie, AarnoAff1, Aff2, Aff26, Aff66
Preuss, UlrichAff19, Aff67
Räikkönen, Katri
Reynolds, Maureen D
Ridinger, Monika
Scherbaum, Norbert
Schuckit, Marc A.
Soyka, MichaelAff71, Aff72
Treutlein, Jens
Witt, Stephanie
Wodarz, Norbert
Zill, Peter
Adkins, Daniel E.Aff15, Aff74
Boden, Joseph M.
Boomsma, Dorret I.
Bierut, Laura J.
Brown, Sandra A.Aff39, Aff75
Bucholz, Kathleen K.
Cichon, Sven
Costello, E. Jane
de Wit, Harriet
Diazgranados, Nancy
Dick, Danielle M.Aff7, Aff77
Eriksson, Johan G.
Farrer, Lindsay A.Aff41, Aff79
Foroud, Tatiana M.
Gillespie, Nathan A.
Goate, Alison M.
Goldman, DavidAff23, Aff40
Grucza, Richard A.
Hancock, Dana B.
Harris, Kathleen Mullan
Heath, Andrew C.
Hesselbrock, Victor
Hewitt, John K.
Hopfer, Christian J.
Horwood, John
Iacono, William
Johnson, Eric O.
Kaprio, Jaakko A.Aff26, Aff36
Karpyak, Victor M.
Kendler, Kenneth S.
Kranzler, Henry R.
Krauter, Kenneth
Lichtenstein, Paul
Lind, Penelope A.
McGue, Matt
MacKillop, James
Madden, Pamela A. F.
Maes, Hermine H.
Magnusson, Patrik
Martin, Nicholas G.
Medland, Sarah E.
Montgomery, Grant W.
Nelson, Elliot C.
Nöthen, Markus M.
Palmer, Abraham A.Aff39, Aff93
Pedersen, Nancy L.
Penninx, Brenda W. J. H.
Porjesz, Bernice
Rice, John P.
Rietschel, Marcella
Riley, Brien P.
Rose, Richard
Rujescu, Dan
Shen, Pei-Hong
Silberg, Judy
Stallings, Michael C.
Tarter, Ralph E.
Vanyukov, Michael M.
Vrieze, Scott
Wall, Tamara L.
Whitfield, John B.
Zhao, Hongyu
Neale, Benjamin M.Aff1, Aff2
Gelernter, Joel
Edenberg, Howard J.Aff5, Aff29
Agrawal, Arpana
Pokaż więcej
Źródło :
Nature Neuroscience. 21(12):1656-1669
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Genomic Relationships, Novel Loci, and Pleiotropic Mechanisms across Eight Psychiatric Disorders
Autorzy :
Lee, Phil H.
Anttila, Verneri
Won, Hyejung
Feng, Yen-Chen A.
Rosenthal, Jacob
Zhu, Zhaozhong
Tucker-Drob, Elliot M.
Nivard, Michel G.
Grotzinger, Andrew D.
Posthuma, Danielle
Wang, Meg M.-J.
Yu, Dongmei
Stahl, Eli A.
Walters, Raymond K.
Anney, Richard J.L.
Duncan, Laramie E.
Ge, Tian
Adolfsson, Rolf
Banaschewski, Tobias
Belangero, Sintia
Cook, Edwin H.
Coppola, Giovanni
Derks, Eske M.
Hoekstra, Pieter J.
Kaprio, Jaakko
Keski-Rahkonen, Anna
Kirov, George
Kranzler, Henry R.
Luykx, Jurjen J.
Rohde, Luis A.
Zai, Clement C.
Agerbo, Esben
Arranz, M.J.
Asherson, Philip
Bækvad-Hansen, Marie
Baldursson, Gísli
Bellgrove, Mark
Belliveau, Jr. Richard A.
Buitelaar, Jan
Burton, Christie L.
Bybjerg-Grauholm, Jonas
Casas, Miquel
Cerrato, Felecia
Chambert, Kimberly
Churchhouse, Claire
Cormand, Bru
Crosbie, Jennifer
Dalsgaard, Søren
Demontis, Ditte
Doyle, Alysa E.
Dumont, Ashley
Elia, Josephine
Grove, Jakob
Gudmundsson, Olafur O.
Haavik, Jan
Hakonarson, Hakon
Hansen, Christine S.
Hartman, Catharina A.
Hawi, Ziarih
Hervás, Amaia
Hougaard, David M.
Howrigan, Daniel P.
Huang, Hailiang
Kuntsi, Jonna
Langley, Kate
Lesch, Klaus-Peter
Leung, Patrick W.L.
Loo, Sandra K.
Martin, Joanna
Martin, Alicia R.
McGough, James J.
Medland, Sarah E.
Moran, Jennifer L.
Mors, Ole
Mortensen, Preben B.
Oades, Robert D.
Palmer, Duncan S.
Pedersen, Carsten B.
Pedersen, Marianne G.
Peters, Triinu
Poterba, Timothy
Poulsen, Jesper B.
Ramos-Quiroga, Josep Antoni
Reif, Andreas
Ribasés, Marta
Rothenberger, Aribert
Rovira, Paula
Sánchez-Mora, Cristina
Satterstrom, F. Kyle
Schachar, Russell
Artigas, Maria Soler
Steinberg, Stacy
Stefansson, Hreinn
Turley, Patrick
Walters, G. Bragi
Werge, Thomas
Zayats, Tetyana
Arking, Dan E.
Bettella, Francesco
Buxbaum, Joseph D.
Christensen, Jane H.
Collins, Ryan L.
Coon, Hilary
De Rubeis, Silvia
Delorme, Richard
Grice, Dorothy E.
Hansen, Thomas F.
Holmans, Peter A.
Hope, Sigrun
Hultman, Christina M.
Klei, Lambertus
Ladd-Acosta, Christine
Magnusson, Pall
Nærland, Terje
Nyegaard, Mette
Pinto, Dalila
Qvist, Per
Rehnström, Karola
Reichenberg, Abraham
Reichert, Jennifer
Roeder, Kathryn
Rouleau, Guy A.
Saemundsen, Evald
Sanders, Stephan J.
Sandin, Sven
St Pourcain, Beate
Stefansson, Kari
Sutcliffe, James S.
Talkowski, Michael E.
Weiss, Lauren A.
Willsey, A. Jeremy
Agartz, Ingrid
Akil, Huda
Albani, Diego
Alda, Martin
Als, Thomas D.
Anjorin, Adebayo
Backlund, Lena
Bass, Nicholas
Bauer, Michael
Baune, Bernhard T.
Bellivier, Frank
Bergen, Sarah E.
Berrettini, Wade H.
Biernacka, Joanna M.
Blackwood, Douglas H.R.
Bøen, Erlend
Budde, Monika
Bunney, William
Burmeister, Margit
Byerley, William
Byrne, Enda M.
Cichon, Sven
Clarke, Toni-Kim
Coleman, Jonathan R.I.
Craddock, Nicholas
Curtis, David
Czerski, Piotr M.
Dale, Anders M.
Dalkner, Nina
Dannlowski, Udo
Degenhardt, Franziska
Di Florio, Arianna
Elvsåshagen, Torbjørn
Etain, Bruno
Fischer, Sascha B.
Forstner, Andreas J.
Forty, Liz
Frank, Josef
Frye, Mark
Fullerton, Janice M.
Gade, Katrin
Gaspar, Héléna A.
Gershon, Elliot S.
Gill, Michael
Goes, Fernando S.
Gordon, Scott D.
Gordon-Smith, Katherine
Green, Melissa J.
Greenwood, Tiffany A.
Grigoroiu-Serbanescu, Maria
Guzman-Parra, José
Hauser, Joanna
Hautzinger, Martin
Heilbronner, Urs
Herms, Stefan
Hoffmann, Per
Holland, Dominic
Jamain, Stéphane
Jones, Ian
Jones, Lisa A.
Kandaswamy, Radhika
Kelsoe, John R.
Kennedy, James L.
Joachim, Oedegaard Ketil
Kittel-Schneider, Sarah
Kogevinas, Manolis
Koller, Anna C.
Lavebratt, Catharina
Lewis, Cathryn M.
Li, Qingqin S.
Lissowska, Jolanta
Loohuis, Loes M.O.
Lucae, Susanne
Maaser, Anna
Malt, Ulrik F.
Martin, Nicholas G.
Martinsson, Lina
McElroy, Susan L.
McMahon, Francis J.
McQuillin, Andrew
Melle, Ingrid
Metspalu, Andres
Millischer, Vincent
Mitchell, Philip B.
Montgomery, Grant W.
Morken, Gunnar
Morris, Derek W.
Müller-Myhsok, Bertram
Mullins, Niamh
Myers, Richard M.
Nievergelt, Caroline M.
Nordentoft, Merete
Adolfsson, Annelie Nordin
Nöthen, Markus M.
Ophoff, Roel A.
Owen, Michael J.
Paciga, Sara A.
Pato, Carlos N.
Pato, Michele T.
Perlis, Roy H.
Perry, Amy
Potash, James B.
Reinbold, Céline S.
Rietschel, Marcella
Rivera, Margarita
Roberson, Mary
Schalling, Martin
Schofield, Peter R.
Schulze, Thomas G.
Scott, Laura J.
Serretti, Alessandro
Sigurdsson, Engilbert
Smeland, Olav B.
Stordal, Eystein
Streit, Fabian
Strohmaier, Jana
Thorgeirsson, Thorgeir E.
Treutlein, Jens
Turecki, Gustavo
Vaaler, Arne E.
Vieta, Eduard
Vincent, John B.
Wang, Yunpeng
Witt, Stephanie H.
Zandi, Peter
Adan, Roger A.H.
Alfredsson, Lars
Ando, Tetsuya
Aschauer, Harald
Baker, Jessica H.
Bencko, Vladimir
Bergen, Andrew W.
Birgegård, Andreas
Perica, Vesna Boraska
Brandt, Harry
Burghardt, Roland
Carlberg, Laura
Cassina, Matteo
Clementi, Maurizio
Courtet, Philippe
Crawford, Steven
Crow, Scott
Crowley, James J.
Danner, Unna N.
Davis, Oliver S.P.
Degortes, Daniela
DeSocio, Janiece E.
Dick, Danielle M.
Dina, Christian
Docampo, Elisa
Egberts, Karin
Ehrlich, Stefan
Espeseth, Thomas
Fernández-Aranda, Fernando
Fichter, Manfred M.
Foretova, Lenka
Forzan, Monica
Gambaro, Giovanni
Giegling, Ina
Gonidakis, Fragiskos
Gorwood, Philip
Mayora, Monica Gratacos
Guo, Yiran
Halmi, Katherine A.
Hatzikotoulas, Konstantinos
Hebebrand, Johannes
Helder, Sietske G.
Herpertz-Dahlmann, Beate
Herzog, Wolfgang
Hinney, Anke
Imgart, Hartmut
Jiménez-Murcia, Susana
Johnson, Craig
Jordan, Jennifer
Julià, Antonio
Kaminská, Deborah
Karhunen, Leila
Karwautz, Andreas
Kas, Martien J.H.
Kaye, Walter H.
Kennedy, Martin A.
Kim, Youl-Ri
Klareskog, Lars
Klump, Kelly L.
Knudsen, Gun Peggy S.
Landén, Mikael
Le Hellard, Stephanie
Levitan, Robert D.
Li, Dong
Lichtenstein, Paul
Maj, Mario
Marsal, Sara
McDevitt, Sara
Mitchell, James
Monteleone, Palmiero
Monteleone, Alessio Maria
Munn-Chernoff, Melissa A.
Nacmias, Benedetta
Navratilova, Marie
O’Toole, Julie K.
Padyukov, Leonid
Pantel, Jacques
Papezova, Hana
Rabionet, Raquel
Raevuori, Anu
Ramoz, Nicolas
Reichborn-Kjennerud, Ted
Ricca, Valdo
Roberts, Marion
Rujescu, Dan
Rybakowski, Filip
Scherag, André
Schmidt, Ulrike
Seitz, Jochen
Slachtova, Lenka
Slof-Op‘t Landt, Margarita C.T.
Slopien, Agnieszka
Sorbi, Sandro
Southam, Lorraine
Strober, Michael
Tortorella, Alfonso
Tozzi, Federica
Treasure, Janet
Tziouvas, Konstantinos
van Elburg, Annemarie A.
Wade, Tracey D.
Wagner, Gudrun
Walton, Esther
Watson, Hunna J.
Wichmann, H-Erich
Woodside, D. Blake
Zeggini, Eleftheria
Zerwas, Stephanie
Zipfel, Stephan
Adams, Mark J.
Andlauer, Till F.M.
Berger, Klaus
Binder, Elisabeth B.
Boomsma, Dorret I.
Castelao, Enrique
Colodro-Conde, Lucía
Direk, Nese
Docherty, Anna R.
Domenici, Enrico
Domschke, Katharina
Dunn, Erin C.
Foo, Jerome C.
de. Geus, E.J.C.
Grabe, Hans J.
Hamilton, Steven P.
Horn, Carsten
Hottenga, Jouke-Jan
Howard, David
Ising, Marcus
Kloiber, Stefan
Levinson, Douglas F.
Lewis, Glyn
Magnusson, Patrik K.E.
Mbarek, Hamdi
Middeldorp, Christel M.
Mostafavi, Sara
Nyholt, Dale R.
Penninx, Brenda WJH.
Peterson, Roseann E.
Pistis, Giorgio
Porteous, David J.
Preisig, Martin
Quiroz, Jorge A.
Schaefer, Catherine
Schulte, Eva C.
Shi, Jianxin
Smith, Daniel J.
Thomson, Pippa A.
Tiemeier, Henning
Uher, Rudolf
van der Auwera, Sandra
Weissman, Myrna M.
Alexander, Madeline
Begemann, Martin
Bramon, Elvira
Buccola, Nancy G.
Cairns, Murray J.
Campion, Dominique
Carr, Vaughan J.
Cloninger, C. Robert
Cohen, David
Collier, David A.
Corvin, Aiden
DeLisi, Lynn E.
Donohoe, Gary
Dudbridge, Frank
Duan, Jubao
Freedman, Robert
Gejman, Pablo V.
Golimbet, Vera
Godard, Stephanie
Ehrenreich, Hannelore
Hartmann, Annette M.
Henskens, Frans A.
Ikeda, Masashi
Iwata, Nakao
Jablensky, Assen V.
Joa, Inge
Jönsson, Erik G.
Kelly, Brian J.
Knight, Jo
Konte, Bettina
Laurent-Levinson, Claudine
Lee, Jimmy
Lencz, Todd
Lerer, Bernard
Loughland, Carmel M.
Malhotra, Anil K.
Mallet, Jacques
McDonald, Colm
Mitjans, Marina
Mowry, Bryan J.
Murphy, Kieran C.
Murray, Robin M.
O’Neill, F. Anthony
Oh, Sang-Yun
Palotie, Aarno
Pantelis, Christos
Pulver, Ann E.
Petryshen, Tracey L.
Quested, Digby J.
Riley, Brien
Sanders, Alan R.
Schall, Ulrich
Schwab, Sibylle G.
Scott, Rodney J.
Sham, Pak C.
Silverman, Jeremy M.
Sim, Kang
Steixner, Agnes A.
Tooney, Paul A.
van Os, Jim
Vawter, Marquis P.
Walsh, Dermot
Weiser, Mark
Wildenauer, Dieter B.
Williams, Nigel M.
Wormley, Brandon K.
Zhang, Fuquan
Androutsos, Christos
Arnold, Paul D.
Barr, Cathy L.
Barta, Csaba
Bey, Katharina
Bienvenu, O. Joseph
Black, Donald W.
Brown, Lawrence W.
Budman, Cathy
Cath, Danielle
Cheon, Keun-Ah
Ciullo, Valentina
Coffey, Barbara J.
Cusi, Daniele
Davis, Lea K.
Denys, Damiaan
Depienne, Christel
Dietrich, Andrea
Eapen, Valsamma
Falkai, Peter
Fernandez, Thomas V.
Garcia-Delgar, Blanca
Geller, Daniel A.
Gilbert, Donald L.
Grados, Marco A.
Greenberg, Erica
Grünblatt, Edna
Hagstrøm, Julie
Hanna, Gregory L.
Hartmann, Andreas
Hedderly, Tammy
Heiman, Gary A.
Heyman, Isobel
Hong, Hyun Ju
Huang, Alden
Huyser, Chaim
Ibanez-Gomez, Laura
Khramtsova, Ekaterina A.
Kim, Young Key
Kim, Young-Shin
King, Robert A.
Koh, Yun-Joo
Konstantinidis, Anastasios
Kook, Sodahm
Kuperman, Samuel
Leventhal, Bennett L.
Lochner, Christine
Ludolph, Andrea G.
Madruga-Garrido, Marcos
Malaty, Irene
Maras, Athanasios
McCracken, James T.
Meijer, Inge A.
Mir, Pablo
Morer, Astrid
Müller-Vahl, Kirsten R.
Münchau, Alexander
Murphy, Tara L.
Naarden, Allan
Nagy, Peter
Nestadt, Gerald
Nestadt, Paul S.
Nicolini, Humberto
Nurmi, Erika L.
Okun, Michael S.
Paschou, Peristera
Piras, Fabrizio
Piras, Federica
Pittenger, Christopher
Plessen, Kerstin J.
Richter, Margaret A.
Rizzo, Renata
Robertson, Mary
Roessner, Veit
Ruhrmann, Stephan
Samuels, Jack F.
Sandor, Paul
Schlögelhofer, Monika
Shin, Eun-Young
Singer, Harvey
Song, Dong-Ho
Song, Jungeun
Spalletta, Gianfranco
Stein, Dan J.
Stewart, S Evelyn
Storch, Eric A.
Stranger, Barbara
Stuhrmann, Manfred
Tarnok, Zsanett
Tischfield, Jay A.
Tübing, Jennifer
Visscher, Frank
Vulink, Nienke
Wagner, Michael
Walitza, Susanne
Wanderer, Sina
Woods, Martin
Worbe, Yulia
Zai, Gwyneth
Zinner, Samuel H.
Sullivan, Patrick F.
Franke, Barbara
Daly, Mark J.
Bulik, Cynthia M.
Lewis, Cathryn M.
McIntosh, Andrew M.
O’Donovan, Michael C.
Zheutlin, Amanda
Andreassen, Ole A.
Børglum, Anders D.
Breen, Gerome
Edenberg, Howard J.
Fanous, Ayman H.
Faraone, Stephen V.
Gelernter, Joel
Mathews, Carol A.
Mattheisen, Manuel
Mitchell, Karen S.
Neale, Michael C.
Nurnberger, John I.
Ripke, Stephan
Santangelo, Susan L.
Scharf, Jeremiah M.
Stein, Murray B.
Thornton, Laura M.
Walters, James T.R.
Wray, Naomi R.
Geschwind, Daniel H.
Neale, Benjamin M.
Kendler, Kenneth S.
Smoller, Jordan W.
Pokaż więcej
Źródło :
In Cell 12 December 2019 179(7):1469-1482
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Genome-wide association analyses identify 44 risk variants and refine the genetic architecture of major depression
Autorzy :
Wray, Naomi R.Aff1, Aff2
Ripke, StephanAff3, Aff4, Aff5
Mattheisen, ManuelAff6, Aff7, Aff8, Aff9
Trzaskowski, Maciej
Byrne, Enda M.
Abdellaoui, Abdel
Adams, Mark J.
Agerbo, EsbenAff8, Aff12, Aff13
Air, Tracy M.
Andlauer, Till M. F.Aff15, Aff16
Bacanu, Silviu-Alin
Bækvad-Hansen, MarieAff8, Aff18
Beekman, Aartjan F. T.
Bigdeli, Tim B.Aff17, Aff20
Binder, Elisabeth B.Aff15, Aff21
Blackwood, Douglas R. H.
Bryois, Julien
Buttenschøn, Henriette N.Aff7, Aff8, Aff23
Bybjerg-Grauholm, JonasAff8, Aff18
Cai, NaAff24, Aff25
Castelao, Enrique
Christensen, Jane HvarregaardAff6, Aff7, Aff8
Clarke, Toni-Kim
Coleman, Jonathan I. R.
Colodro-Conde, Lucía
Couvy-Duchesne, BaptisteAff2, Aff29
Craddock, Nick
Crawford, Gregory E.Aff31, Aff32
Crowley, Cheynna A.
Dashti, Hassan S.Aff3, Aff34
Davies, Gail
Deary, Ian J.
Degenhardt, FranziskaAff36, Aff37
Derks, Eske M.
Direk, NeseAff38, Aff39
Dolan, Conor V.
Dunn, Erin C.Aff40, Aff41, Aff42
Eley, Thalia C.
Eriksson, Nicholas
Escott-Price, Valentina
Kiadeh, Farnush Hassan Farhadi
Finucane, Hilary K.Aff46, Aff47
Forstner, Andreas J.Aff36, Aff37, Aff48, Aff49
Frank, Josef
Gaspar, Héléna A.
Gill, Michael
Giusti-Rodríguez, Paola
Goes, Fernando S.
Gordon, Scott D.
Grove, JakobAff6, Aff7, Aff8, Aff55
Hall, Lynsey S.Aff11, Aff56
Hannon, Eilis
Hansen, Christine SøholmAff8, Aff18
Hansen, Thomas F.Aff58, Aff59, Aff60
Herms, StefanAff36, Aff37, Aff49
Hickie, Ian B.
Hoffmann, PerAff36, Aff37, Aff49
Homuth, Georg
Horn, Carsten
Hottenga, Jouke-Jan
Hougaard, David M.Aff8, Aff18
Hu, Ming
Hyde, Craig L.
Ising, Marcus
Jansen, Rick
Jin, FulaiAff67, Aff68
Jorgenson, Eric
Knowles, James A.
Kohane, Isaac S.Aff71, Aff72, Aff73
Kraft, Julia
Kretzschmar, Warren W.
Krogh, Jesper
Kutalik, ZoltánAff76, Aff77
Lane, Jacqueline M.Aff3, Aff34, Aff78
Li, Yihan
Li, YunAff33, Aff52
Lind, Penelope A.
Liu, Xiaoxiao
Lu, Leina
MacIntyre, Donald J.Aff79, Aff80
MacKinnon, Dean F.
Maier, Robert M.
Maier, Wolfgang
Marchini, Jonathan
Mbarek, Hamdi
McGrath, Patrick
McGuffin, Peter
Medland, Sarah E.
Mehta, DivyaAff2, Aff84
Middeldorp, Christel M.Aff10, Aff85, Aff86
Mihailov, Evelin
Milaneschi, Yuri
Milani, Lili
Mill, Jonathan
Mondimore, Francis M.
Montgomery, Grant W.
Mostafavi, SaraAff88, Aff89
Mullins, Niamh
Nauck, MatthiasAff90, Aff91
Ng, Bernard
Nivard, Michel G.
Nyholt, Dale R.
O’Reilly, Paul F.
Oskarsson, Hogni
Owen, Michael J.
Painter, Jodie N.
Pedersen, Carsten BøckerAff8, Aff12, Aff13
Pedersen, Marianne GiørtzAff8, Aff12, Aff13
Peterson, Roseann E.Aff17, Aff95
Pettersson, Erik
Peyrot, Wouter J.
Pistis, Giorgio
Posthuma, DanielleAff96, Aff97
Purcell, Shaun M.
Quiroz, Jorge A.
Qvist, PerAff6, Aff7, Aff8
Rice, John P.
Riley, Brien P.
Rivera, MargaritaAff27, Aff101
Saeed Mirza, Saira
Saxena, RichaAff3, Aff34, Aff78
Schoevers, Robert
Schulte, Eva C.Aff103, Aff104
Shen, Ling
Shi, Jianxin
Shyn, Stanley I.
Sigurdsson, Engilbert
Sinnamon, Grant B. C.
Smit, Johannes H.
Smith, Daniel J.
Stefansson, Hreinn
Steinberg, Stacy
Stockmeier, Craig A.
Streit, Fabian
Strohmaier, Jana
Tansey, Katherine E.
Teismann, Henning
Teumer, Alexander
Thompson, WesleyAff8, Aff59, Aff115, Aff116
Thomson, Pippa A.
Thorgeirsson, Thorgeir E.
Tian, Chao
Traylor, Matthew
Treutlein, Jens
Trubetskoy, Vassily
Uitterlinden, André G.
Umbricht, Daniel
Van der Auwera, Sandra
van Hemert, Albert M.
Viktorin, Alexander
Visscher, Peter M.Aff1, Aff2
Wang, YunpengAff8, Aff59, Aff115
Webb, Bradley T.
Weinsheimer, Shantel MarieAff8, Aff59
Wellmann, Jürgen
Willemsen, Gonneke
Witt, Stephanie H.
Wu, Yang
Xi, Hualin S.
Yang, JianAff1, Aff2
Zhang, Futao
eQTLGen
23andMe
Arolt, Volker
Baune, Bernhard T.
Berger, Klaus
Boomsma, Dorret I.
Cichon, SvenAff36, Aff49, Aff127, Aff128
Dannlowski, Udo
de Geus, E. C. J.Aff10, Aff129
DePaulo, J. Raymond
Domenici, Enrico
Domschke, Katharina
Esko, TõnuAff3, Aff87
Grabe, Hans J.
Hamilton, Steven P.
Hayward, Caroline
Heath, Andrew C.
Hinds, David A.
Kendler, Kenneth S.
Kloiber, StefanAff66, Aff134, Aff135
Lewis, Glyn
Li, Qingqin S.
Lucae, Susanne
Madden, Pamela F. A.
Magnusson, Patrik K.
Martin, Nicholas G.
McIntosh, Andrew M.Aff11, Aff35
Metspalu, AndresAff87, Aff138
Mors, OleAff8, Aff139
Mortensen, Preben BoAff7, Aff8, Aff12, Aff13
Müller-Myhsok, BertramAff15, Aff16, Aff140
Nordentoft, MereteAff8, Aff141
Nöthen, Markus M.Aff36, Aff37
O’Donovan, Michael C.
Paciga, Sara A.
Pedersen, Nancy L.
Penninx, Brenda W. J. H.
Perlis, Roy H.Aff41, Aff143
Porteous, David J.
Potash, James B.
Preisig, Martin
Rietschel, Marcella
Schaefer, Catherine
Schulze, Thomas G.Aff50, Aff53, Aff104, Aff145, Aff146
Smoller, Jordan W.Aff40, Aff41, Aff42
Stefansson, KariAff110, Aff147
Tiemeier, HenningAff39, Aff148, Aff149
Uher, Rudolf
Völzke, Henry
Weissman, Myrna M.Aff83, Aff151
Werge, ThomasAff8, Aff59, Aff152
Winslow, Ashley R.Aff153, Aff154
Lewis, Cathryn M.Aff27, Aff155
Levinson, Douglas F.
Breen, GeromeAff27, Aff157
Børglum, Anders D.Aff6, Aff7, Aff8
Sullivan, Patrick F.Aff22, Aff52, Aff158
the Major Depressive Disorder Working Group of the Psychiatric Genomics Consortium
Pokaż więcej
Źródło :
Nature Genetics. 50(5):668-681
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies