Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""M. Macrí"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Measurement of single-diffractive dijet production in proton–proton collisions at $$\sqrt{s} = 8\,\text {Te}\text {V} $$ s = 8 Te with the CMS and TOTEM experiments
Autorzy :
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
E. Asilar
T. Bergauer
J. Brandstetter
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
M. Flechl
R. Frühwirth
V. M. Ghete
J. Hrubec
M. Jeitler
N. Krammer
I. Krätschmer
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
N. Rad
H. Rohringer
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
D. Spitzbart
W. Waltenberger
J. Wittmann
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
V. Mossolov
J. Suarez Gonzalez
E. A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
J. Lauwers
A. Lelek
M. Pieters
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
N. Van Remortel
S. Abu Zeid
F. Blekman
J. D’Hondt
J. De Clercq
K. Deroover
G. Flouris
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
L. Moreels
Q. Python
K. Skovpen
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
I. Van Parijs
D. Beghin
B. Bilin
H. Brun
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
H. Delannoy
B. Dorney
G. Fasanella
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
T. Lenzi
J. Luetic
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
Q. Wang
T. Cornelis
D. Dobur
A. Fagot
M. Gul
I. Khvastunov
D. Poyraz
C. Roskas
D. Trocino
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
N. Zaganidis
H. Bakhshiansohi
O. Bondu
G. Bruno
C. Caputo
P. David
C. Delaere
M. Delcourt
A. Giammanco
G. Krintiras
V. Lemaitre
A. Magitteri
K. Piotrzkowski
A. Saggio
M. Vidal Marono
P. Vischia
J. Zobec
F. L. Alves
G. A. Alves
G. Correia Silva
C. Hensel
A. Moraes
M. E. Pol
P. Rebello Teles
E. Belchior Batista Das Chagas
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
C. De Oliveira Martins
S. Fonseca De Souza
L. M. Huertas Guativa
H. Malbouisson
D. Matos Figueiredo
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
W. L. Prado Da Silva
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
A. Sznajder
M. Thiel
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva DeAraujo
A. Vilela Pereira
S. Ahuja
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
SandraS. Padula
A. Aleksandrov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
A. Marinov
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
W. Fang
X. Gao
L. Yuan
Y. Wang
M. Ahmad
J. G. Bian
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
Y. Chen
C. H. Jiang
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
S. M. Shaheen
A. Spiezia
J. Tao
E. Yazgan
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
Y. Ban
G. Chen
A. Levin
J. Li
L. Li
Q. Li
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
C. Avila
A. Cabrera
C. A. Carrillo Montoya
L. F. Chaparro Sierra
C. Florez
C. F. González Hernández
M. A. Segura Delgado
B. Courbon
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
K. Kadija
B. Mesic
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
M. Kolosova
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
M. Finger
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
A. Ellithi Kamel
M. A. Mahmoud
E. Salama
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
H. Kirschenmann
J. Pekkanen
M. Voutilainen
J. Havukainen
J. K. Heikkilä
T. Järvinen
V. Karimäki
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
P. Luukka
T. Mäenpää
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
T. Tuuva
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
C. Leloup
E. Locci
J. Malcles
G. Negro
J. Rander
A. Rosowsky
M.Ö. Sahin
M. Titov
A. Abdulsalam
C. Amendola
I. Antropov
F. Beaudette
P. Busson
C. Charlot
R. Granier de Cassagnac
I. Kucher
A. Lobanov
J. Martin Blanco
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
G. Ortona
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. G. Stahl Leiton
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
V. Cherepanov
C. Collard
E. Conte
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
M. Jansová
A.-C. Le Bihan
N. Tonon
P. Van Hove
S. Gadrat
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
N. Chanon
R. Chierici
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
L. Finco
S. Gascon
M. Gouzevitch
G. Grenier
B. Ille
F. Lagarde
I. B. Laktineh
H. Lattaud
M. Lethuillier
L. Mirabito
S. Perries
A. Popov
V. Sordini
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
T. Toriashvili
Z. Tsamalaidze
C. Autermann
L. Feld
M. K. Kiesel
K. Klein
M. Lipinski
M. Preuten
M. P. Rauch
C. Schomakers
J. Schulz
M. Teroerde
B. Wittmer
A. Albert
M. Erdmann
S. Erdweg
T. Esch
R. Fischer
S. Ghosh
A. Güth
T. Hebbeker
C. Heidemann
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
S. Mukherjee
T. Pook
M. Radziej
H. Reithler
M. Rieger
A. Schmidt
D. Teyssier
S. Thüer
G. Flügge
O. Hlushchenko
T. Kress
T. Müller
A. Nehrkorn
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
M. Aldaya Martin
T. Arndt
C. Asawatangtrakuldee
I. Babounikau
K. Beernaert
O. Behnke
U. Behrens
A. Bermúdez Martínez
D. Bertsche
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
A. Campbell
P. Connor
C. Contreras-Campana
V. Danilov
A. De Wit
M. M. Defranchis
C. Diez Pardos
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
T. Eichhorn
A. Elwood
E. Eren
E. Gallo
A. Geiser
J. M. Grados Luyando
A. Grohsjean
M. Guthoff
M. Haranko
A. Harb
H. Jung
M. Kasemann
J. Keaveney
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Leonard
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
A. B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
G. Mittag
J. Mnich
V. Myronenko
S. K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saibel
M. Savitskyi
P. Saxena
P. Schütze
C. Schwanenberger
R. Shevchenko
A. Singh
H. Tholen
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
G. P. Van Onsem
R. Walsh
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
O. Zenaiev
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
T. Dreyer
A. Ebrahimi
E. Garutti
D. Gonzalez
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
N. Kovalchuk
S. Kurz
V. Kutzner
J. Lange
D. Marconi
J. Multhaup
M. Niedziela
C. E. N. Niemeyer
D. Nowatschin
A. Perieanu
A. Reimers
O. Rieger
C. Scharf
P. Schleper
S. Schumann
J. Schwandt
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
F. M. Stober
M. Stöver
B. Vormwald
I. Zoi
M. Akbiyik
C. Barth
M. Baselga
S. Baur
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
F. Colombo
W. De Boer
A. Dierlamm
K. El Morabit
N. Faltermann
B. Freund
M. Giffels
M. A. Harrendorf
F. Hartmann
S. M. Heindl
U. Husemann
I. Katkov
S. Kudella
S. Mitra
M. U. Mozer
Th. Müller
M. Musich
M. Plagge
G. Quast
K. Rabbertz
M. Schröder
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
S. Wayand
M. Weber
T. Weiler
C. Wöhrmann
R. Wolf
G. Anagnostou
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
G. Paspalaki
A. Agapitos
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Vellidis
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
N. Manthos
I. Papadopoulos
E. Paradas
J. Strologas
F. A. Triantis
D. Tsitsonis
M. Bartók
M. Csanad
N. Filipovic
P. Major
M. I. Nagy
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
Á. Hunyadi
F. Sikler
T.Á. Vámi
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
A. Makovec
J. Molnar
Z. Szillasi
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
C. Kar
P. Mal
K. Mandal
A. Nayak
S. Roy Chowdhury
D. K. Sahoo
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
R. Chawla
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Lohan
M. Meena
A. Mehta
K. Sandeep
S. Sharma
J. B. Singh
A. K. Virdi
G. Walia
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
M. Gola
S. Keshri
Ashok Kumar
S. Malhotra
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
Aashaq Shah
R. Sharma
R. Bhardwaj
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
U. Bhawandeep
D. Bhowmik
S. Dey
S. Dutt
S. Dutta
M. Maity
K. Mondal
S. Nandan
A. Purohit
P. K. Rout
A. Roy
G. Saha
S. Sarkar
T. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
A. Muhammad
R. Chudasama
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
D. K. Mishra
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
P. Suggisetti
T. Aziz
M. A. Bhat
S. Dugad
G. B. Mohanty
N. Sur
Ravindra Kumar Verma
S. Banerjee
S. Chatterjee
P. Das
M. Guchait
Sa. Jain
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
N. Sahoo
S. Dube
V. Hegde
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
S. Chenarani
E. Eskandari Tadavani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Naseri
F. Rezaei Hosseinabadi
B. Safarzadeh
M. Zeinali
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
C. Calabria
A. Colaleo
D. Creanza
L. Cristella
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
F. Errico
L. Fiore
A. Gelmi
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
G. Miniello
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
R. Radogna
A. Ranieri
G. Selvaggi
A. Sharma
L. Silvestris
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
S. S. Chhibra
G. Codispoti
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
A. Montanari
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
K. Chatterjee
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Meschini
S. Paoletti
L. Russo
G. Sguazzoni
D. Strom
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
F. Brivio
V. Ciriolo
S. Di Guida
M. E. Dinardo
S. Fiorendi
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
M. Malberti
S. Malvezzi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Iorio
A. Di Crescenzo
F. Fabozzi
F. Fienga
G. Galati
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
C. Sciacca
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
A. Boletti
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
M. Dall’Osso
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
A. Gozzelino
S. Y. Hoh
S. Lacaprara
P. Lujan
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
J. Pazzini
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
A. Tiko
E. Torassa
M. Tosi
M. Zanetti
P. Zotto
G. Zumerle
A. Braghieri
A. Magnani
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
M. Biasini
G. M. Bilei
C. Cecchi
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
R. Leonardi
E. Manoni
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
L. Bianchini
T. Boccali
L. Borrello
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
G. Fedi
F. Fiori
L. Giannini
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
A. Rizzi
G. Rolandi
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
A. Venturi
P. G. Verdini
L. Barone
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
S. Gelli
E. Longo
B. Marzocchi
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
F. Preiato
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
F. Cenna
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
A. Romero
M. Ruspa
R. Sacchi
R. Salvatico
K. Shchelina
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
F. Vazzoler
A. Zanetti
D. H. Kim
G. N. Kim
M. S. Kim
J. Lee
S. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
S. Sekmen
D. C. Son
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
G. Oh
B. Francois
J. Goh
T. J. Kim
S. Cho
S. Choi
Y. Go
D. Gyun
S. Ha
B. Hong
Y. Jo
K. Lee
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
Y. Roh
H. S. Kim
J. Almond
J. Kim
J. S. Kim
H. Lee
K. Nam
S. B. Oh
B. C. Radburn-Smith
S.h. Seo
U. K. Yang
H. D. Yoo
G. B. Yu
D. Jeon
J. H. Kim
J. S. H. Lee
I. C. Park
Y. Choi
C. Hwang
I. Yu
V. Veckalns
V. Dudenas
A. Juodagalvis
J. Vaitkus
Z. A. Ibrahim
M. A. B. Md Ali
F. Mohamad Idris
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J. A. Murillo Quijada
H. Castilla-Valdez
E. DeLa Cruz-Burelo
M. C. Duran-Osuna
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
J. Mejia Guisao
R. I. Rabadan-Trejo
M. Ramirez-Garcia
G. Ramirez-Sanchez
R. Reyes-Almanza
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
Q. Hassan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Misiura
M. Olszewski
A. Pyskir
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
C. Beirão Da Cruz ESilva
A. Di Francesco
P. Faccioli
B. Galinhas
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
J. Seixas
G. Strong
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
P. Bunin
M. Gavrilenko
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavine
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
S. Shmatov
S. Shulha
N. Skatchkov
V. Smirnov
N. Voytishin
A. Zarubin
V. Golovtsov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
P. Levchenko
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Vavilov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
A. Shabanov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
V. Popov
I. Pozdnyakov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
V. Stolin
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
A. Ershov
A. Gribushin
L. Khein
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
O. Lukina
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
A. Barnyakov
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
S. Bitioukov
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
P. Mandrik
V. Petrov
R. Ryutin
S. Slabospitskii
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
S. Baidali
V. Okhotnikov
P. Adzic
P. Cirkovic
D. Devetak
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
J. A. Brochero Cifuentes
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
C. Fernandez Bedoya
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
D. Moran
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M. S. Soares
A. Triossi
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
V. Rodríguez Bouza
S. Sanchez Cruz
J. M. Vizan Garcia
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
J. Garcia-Ferrero
G. Gomez
A. Lopez Virto
J. Marco
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
N. Trevisani
I. Vila
R. Vilar Cortabitarte
N. Wickramage
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
G. Auzinger
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
C. Botta
E. Brondolin
T. Camporesi
M. Cepeda
G. Cerminara
E. Chapon
G. Cucciati
D. d’Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
V. Daponte
A. David
A. De Roeck
N. Deelen
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
F. Fallavollita
D. Fasanella
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
D. Gigi
A. Gilbert
K. Gill
F. Glege
M. Gruchala
M. Guilbaud
D. Gulhan
J. Hegeman
C. Heidegger
V. Innocente
G. M. Innocenti
A. Jafari
P. Janot
O. Karacheban
J. Kieseler
A. Kornmayer
M. Krammer
C. Lange
P. Lecoq
C. Lourenço
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Massironi
F. Meijers
J. A. Merlin
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
J. Ngadiuba
S. Nourbakhsh
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
F. M. Pitters
D. Rabady
A. Racz
T. Reis
M. Rovere
H. Sakulin
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
P. Sphicas
A. Stakia
J. Steggemann
D. Treille
A. Tsirou
A. Vartak
M. Verzetti
W. D. Zeuner
L. Caminada
K. Deiters
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
S. A. Wiederkehr
M. Backhaus
L. Bäni
P. Berger
N. Chernyavskaya
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
T. Klijnsma
W. Lustermann
R. A. Manzoni
M. Marionneau
M. T. Meinhard
F. Micheli
P. Musella
F. Nessi-Tedaldi
F. Pauss
G. Perrin
L. Perrozzi
S. Pigazzini
M. Reichmann
C. Reissel
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
L. Shchutska
V. R. Tavolaro
K. Theofilatos
M. L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D. H. Zhu
T. K. Aarrestad
C. Amsler
D. Brzhechko
M. F. Canelli
A. De Cosa
R. Del Burgo
S. Donato
C. Galloni
T. Hreus
B. Kilminster
S. Leontsinis
I. Neutelings
G. Rauco
P. Robmann
D. Salerno
K. Schweiger
C. Seitz
Y. Takahashi
S. Wertz
A. Zucchetta
T. H. Doan
R. Khurana
C. M. Kuo
W. Lin
A. Pozdnyakov
S. S. Yu
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. F. Liu
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
B. Asavapibhop
N. Srimanobhas
N. Suwonjandee
A. Bat
F. Boran
S. Cerci
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
C. Dozen
I. Dumanoglu
E. Eskut
G. Gokbulut
Y. Guler
E. Gurpinar
I. Hos
C. Isik
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
M. Oglakci
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
D. Sunar Cerci
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
M. Yalvac
M. Zeyrek
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
S. Ozkorucuklu
S. Tekten
E. A. Yetkin
M. N. Agaras
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
B. Grynyov
L. Levchuk
F. Ball
J. J. Brooke
D. Burns
E. Clement
D. Cussans
O. Davignon
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
D. M. Newbold
S. Paramesvaran
B. Penning
T. Sakuma
D. Smith
V. J. Smith
J. Taylor
A. Titterton
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. Cieri
D. J. A. Cockerill
J. A. Coughlan
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
E. Olaiya
D. Petyt
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
W. J. Womersley
R. Bainbridge
P. Bloch
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
R. Di Maria
P. Everaerts
G. Hall
G. Iles
T. James
M. Komm
C. Laner
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
J. Nash
A. Nikitenko
V. Palladino
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
G. Singh
M. Stoye
T. Strebler
S. Summers
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
D. Winterbottom
J. Wright
S. C. Zenz
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
C. K. Mackay
A. Morton
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
K. Call
J. Dittmann
K. Hatakeyama
H. Liu
C. Madrid
B. McMaster
N. Pastika
C. Smith
R. Bartek
A. Dominguez
A. Buccilli
S. I. Cooper
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
D. Arcaro
T. Bose
D. Gastler
S. Girgis
D. Pinna
C. Richardson
J. Rohlf
L. Sulak
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
M. Hadley
J. Hakala
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
Z. Mao
M. Narain
S. Sagir
R. Syarif
E. Usai
D. Yu
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
W. Ko
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
S. Shalhout
M. Shi
D. Stolp
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
Z. Wang
F. Zhang
M. Bachtis
C. Bravo
R. Cousins
A. Dasgupta
S. Erhan
A. Florent
J. Hauser
M. Ignatenko
N. Mccoll
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
V. Valuev
E. Bouvier
K. Burt
R. Clare
J. W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
G. Karapostoli
E. Kennedy
F. Lacroix
O. R. Long
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
W. Si
L. Wang
H. Wei
S. Wimpenny
B. R. Yates
J. G. Branson
S. Cittolin
M. Derdzinski
R. Gerosa
D. Gilbert
B. Hashemi
A. Holzner
D. Klein
G. Kole
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
D. Olivito
S. Padhi
M. Pieri
V. Sharma
M. Tadel
J. Wood
F. Würthwein
A. Yagil
G. Zevi Della Porta
N. Amin
R. Bhandari
C. Campagnari
M. Citron
V. Dutta
M. Franco Sevilla
L. Gouskos
R. Heller
J. Incandela
H. Mei
A. Ovcharova
H. Qu
J. Richman
D. Stuart
I. Suarez
S. Wang
J. Yoo
D. Anderson
A. Bornheim
J. M. Lawhorn
N. Lu
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
J. Pata
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
R. Wilkinson
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
M. Sun
I. Vorobiev
M. Weinberg
J. P. Cumalat
W. T. Ford
F. Jensen
A. Johnson
E. MacDonald
T. Mulholland
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
J. Chaves
Y. Cheng
J. Chu
A. Datta
K. Mcdermott
N. Mirman
J. R. Patterson
D. Quach
A. Rinkevicius
A. Ryd
L. Skinnari
L. Soffi
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
J. Tucker
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
J. Duarte
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
J. Hanlon
R. M. Harris
S. Hasegawa
J. Hirschauer
Z. Hu
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
B. Klima
M. J. Kortelainen
B. Kreis
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
J. Lykken
K. Maeshima
J. M. Marraffino
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
G. Rakness
F. Ravera
A. Reinsvold
L. Ristori
A. Savoy-Navarro
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
N. Strobbe
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
C. Vernieri
M. Verzocchi
R. Vidal
M. Wang
H. A. Weber
D. Acosta
P. Avery
P. Bortignon
D. Bourilkov
A. Brinkerhoff
L. Cadamuro
A. Carnes
D. Curry
R. D. Field
S. V. Gleyzer
B. M. Joshi
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
P. Ma
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
D. Sperka
J. Wang
X. Zuo
Y. R. Joshi
S. Linn
A. Ackert
T. Adams
A. Askew
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
T. Kolberg
G. Martinez
T. Perry
H. Prosper
A. Saha
C. Schiber
R. Yohay
M. M. Baarmand
V. Bhopatkar
S. Colafranceschi
M. Hohlmann
D. Noonan
M. Rahmani
T. Roy
M. Saunders
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
D. Berry
R. R. Betts
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
K. Jung
J. Kamin
C. Mills
M. B. Tonjes
N. Varelas
H. Wang
X. Wang
Z. Wu
J. Zhang
M. Alhusseini
B. Bilki
W. Clarida
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
B. Blumenfeld
A. Cocoros
N. Eminizer
D. Fehling
L. Feng
A. V. Gritsan
W. T. Hung
P. Maksimovic
J. Roskes
U. Sarica
M. Swartz
M. Xiao
A. Al-bataineh
P. Baringer
A. Bean
S. Boren
J. Bowen
A. Bylinkin
J. Castle
S. Khalil
A. Kropivnitskaya
D. Majumder
W. Mcbrayer
M. Murray
C. Rogan
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
D. R. Mendis
T. Mitchell
A. Modak
A. Mohammadi
F. Rebassoo
D. Wright
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
C. Ferraioli
N. J. Hadley
S. Jabeen
G. Y. Jeng
R. G. Kellogg
J. Kunkle
A. C. Mignerey
S. Nabili
F. Ricci-Tam
M. Seidel
Y. H. Shin
A. Skuja
S. C. Tonwar
K. Wong
D. Abercrombie
B. Allen
V. Azzolini
A. Baty
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
Z. Demiragli
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
Y. Iiyama
M. Klute
D. Kovalskyi
Y.-J. Lee
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
K. Sumorok
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
B. Wyslouch
A. C. Benvenuti
R. M. Chatterjee
A. Evans
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
S. Kalafut
M. Krohn
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
R. Rusack
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
E. Avdeeva
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
F. Golf
R. Gonzalez Suarez
R. Kamalieddin
I. Kravchenko
J. Monroy
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
A. Godshalk
C. Harrington
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. Mclean
D. Nguyen
A. Parker
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
G. Madigan
D. M. Morse
T. Orimoto
A. Tishelman-charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
O. Charaf
T. Gunter
K. A. Hahn
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Trovato
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
K. Lannon
W. Li
N. Loukas
N. Marinelli
F. Meng
C. Mueller
Y. Musienko
M. Planer
R. Ruchti
P. Siddireddy
G. Smith
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
A. Woodard
J. Alimena
L. Antonelli
B. Bylsma
L. S. Durkin
S. Flowers
B. Francis
C. Hill
W. Ji
T. Y. Ling
W. Luo
B. L. Winer
S. Cooperstein
P. Elmer
J. Hardenbrook
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
S. Kwan
D. Lange
M. T. Lucchini
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
J. Salfeld-Nebgen
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. Barker
V. E. Barnes
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
A. Khatiwada
B. Mahakud
D. H. Miller
N. Neumeister
C. C. Peng
S. Piperov
H. Qiu
J. F. Schulte
J. Sun
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
J. Dolen
N. Parashar
Z. Chen
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
M. Kilpatrick
Arun Kumar
B. P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
Z. Tu
A. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
Y. t. Duh
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
J. Han
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
P. Tan
R. Taus
R. Ciesielski
K. Goulianos
B. Chiarito
J. P. Chou
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
R. Kunnawalkam Elayavalli
S. Kyriacou
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
H. Saka
S. Salur
S. Schnetzer
D. Sheffield
S. Somalwar
R. Stone
S. Thomas
P. Thomassen
H. Acharya
A. G. Delannoy
J. Heideman
G. Riley
S. Spanier
O. Bouhali
A. Celik
M. Dalchenko
M. De Mattia
A. Delgado
S. Dildick
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
D. Marley
R. Mueller
D. Overton
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
F. De Guio
P. R. Dudero
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. Verweij
Q. Xu
M. W. Arenton
P. Barria
B. Cox
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
H. Li
C. Neu
T. Sinthuprasith
E. Wolfe
F. Xia
R. Harr
P. E. Karchin
N. Poudyal
J. Sturdy
P. Thapa
S. Zaleski
J. Buchanan
C. Caillol
D. Carlsmith
S. Dasu
I. De Bruyn
L. Dodd
B. Gomber
M. Grothe
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
P. Klabbers
A. Lanaro
K. Long
R. Loveless
T. Ruggles
A. Savin
N. Smith
W. H. Smith
N. Woods
G. Antchev
P. Aspell
I. Atanassov
V. Avati
J. Baechler
C. Baldenegro Barrera
V. Berardi
M. Berretti
V. Borchsh
E. Bossini
U. Bottigli
M. Bozzo
H. Burkhardt
F. S. Cafagna
M. G. Catanesi
M. Csanád
T. Csörgő
M. Deile
F. De Leonardis
M. Doubek
D. Druzhkin
K. Eggert
V. Eremin
A. Fiergolski
L. Forthomme
F. Garcia
V. Georgiev
S. Giani
L. Grzanka
J. Hammerbauer
T. Isidori
V. Ivanchenko
M. Janda
A. Karev
J. Kašpar
B. Kaynak
J. Kopal
V. Kundrát
S. Lami
R. Linhart
C. Lindsey
M. V. Lokajíček
L. Losurdo
F. Lucas Rodríguez
M. Macrí
M. Malawski
N. Minafra
S. Minutoli
T. Naaranoja
F. Nemes
H. Niewiadomski
T. Novák
E. Oliveri
F. Oljemark
M. Oriunno
K. Österberg
P. Palazzi
V. Passaro
Z. Peroutka
J. Procházka
M. Quinto
E. Radermacher
E. Radicioni
F. Ravotti
C. Royon
G. Ruggiero
H. Saarikko
V. D. Samoylenko
A. Scribano
J. Siroky
J. Smajek
W. Snoeys
R. Stefanovitch
J. Sziklai
C. Taylor
E. Tcherniaev
N. Turini
O. Urban
V. Vacek
O. Vavroch
J. Welti
J. Williams
J. Zich
K. Zielinski
CMS and TOTEM Collaborations
Pokaż więcej
Temat :
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 80, Iss 12, Pp 1-30 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1434-6044; https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/f30284573b8e41f4af137c92a73ce941
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Elastic differential cross-section $${\mathrm{d}}\sigma /{\mathrm{d}}t$$ dσ/dt at $$\sqrt{s}=2.76\hbox { TeV}$$ s=2.76TeV and implications on the existence of a colourless C-odd three-gluon compound state
Autorzy :
G. Antchev
P. Aspell
I. Atanassov
V. Avati
J. Baechler
C. Baldenegro Barrera
V. Berardi
M. Berretti
E. Bossini
U. Bottigli
M. Bozzo
H. Burkhardt
F. S. Cafagna
M. G. Catanesi
M. Csanád
T. Csörgő
M. Deile
F. De Leonardis
M. Doubek
D. Druzhkin
K. Eggert
V. Eremin
F. Ferro
A. Fiergolski
F. Garcia
V. Georgiev
S. Giani
L. Grzanka
J. Hammerbauer
V. Ivanchenko
J. Kašpar
J. Kopal
V. Kundrát
S. Lami
G. Latino
R. Lauhakangas
C. Lindsey
M. V. Lokajíček
L. Losurdo
M. Lo Vetere
F. Lucas Rodríguez
M. Macrí
M. Malawski
N. Minafra
S. Minutoli
T. Naaranoja
F. Nemes
H. Niewiadomski
T. Novák
E. Oliveri
F. Oljemark
M. Oriunno
K. Österberg
P. Palazzi
V. Passaro
Z. Peroutka
J. Procházka
M. Quinto
E. Radermacher
E. Radicioni
F. Ravotti
E. Robutti
C. Royon
G. Ruggiero
H. Saarikko
A. Scribano
J. Smajek
W. Snoeys
J. Sziklai
C. Taylor
E. Tcherniaev
N. Turini
V. Vacek
J. Welti
J. Williams
Pokaż więcej
Temat :
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 80, Iss 2, Pp 1-10 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1140/epjc/s10052-020-7654-y; https://doaj.org/toc/1434-6044; https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/2b7f11c16a0f4b779813268c8506c31b
Czasopismo naukowe
Tytuł :
First determination of the $${\rho }$$ ρ parameter at $${\sqrt{s} = 13}$$ s=13 TeV: probing the existence of a colourless C-odd three-gluon compound state
Autorzy :
G. Antchev
P. Aspell
I. Atanassov
V. Avati
J. Baechler
C. Baldenegro Barrera
V. Berardi
M. Berretti
E. Bossini
U. Bottigli
M. Bozzo
R. Bruce
H. Burkhardt
F. S. Cafagna
M. G. Catanesi
M. Csanád
T. Csörgő
M. Deile
F. De Leonardis
A. D’Orazio
M. Doubek
D. Druzhkin
K. Eggert
V. Eremin
F. Ferro
A. Fiergolski
F. Garcia
H. Garcia Morales
V. Georgiev
S. Giani
L. Grzanka
J. Hammerbauer
J. Heino
P. Helander
T. Isidori
V. Ivanchenko
M. Janda
A. Karev
J. Kašpar
J. Kopal
V. Kundrát
S. Lami
G. Latino
R. Lauhakangas
R. Linhart
C. Lindsey
M. V. Lokajíček
L. Losurdo
M. Lo Vetere
F. Lucas Rodríguez
M. Macrí
M. Malawski
A. Mereghetti
N. Minafra
S. Minutoli
D. Mirarchi
T. Naaranoja
F. Nemes
H. Niewiadomski
T. Novák
E. Oliveri
F. Oljemark
M. Oriunno
K. Österberg
P. Palazzi
V. Passaro
Z. Peroutka
J. Procházka
M. Quinto
E. Radermacher
E. Radicioni
F. Ravotti
S. Redaelli
E. Robutti
C. Royon
G. Ruggiero
H. Saarikko
B. Salvachua
A. Scribano
J. Siroky
J. Smajek
W. Snoeys
R. Stefanovitch
J. Sziklai
C. Taylor
E. Tcherniaev
N. Turini
V. Vacek
G. Valentino
J. Welti
J. Wenninger
J. Williams
P. Wyszkowski
J. Zich
K. Zielinski
Pokaż więcej
Temat :
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 79, Iss 9, Pp 1-26 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1140/epjc/s10052-019-7223-4; https://doaj.org/toc/1434-6044; https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/62f5092602884aa9af8de84925eee5b5
Czasopismo naukowe
Tytuł :
First measurement of elastic, inelastic and total cross-section at $$\sqrt{s}=13$$ s=13 TeV by TOTEM and overview of cross-section data at LHC energies
Autorzy :
G. Antchev
P. Aspell
I. Atanassov
V. Avati
J. Baechler
C. Baldenegro Barrera
V. Berardi
M. Berretti
E. Bossini
U. Bottigli
M. Bozzo
H. Burkhardt
F. S. Cafagna
M. G. Catanesi
M. Csanád
T. Csörgő
M. Deile
F. De Leonardis
A. D’Orazio
M. Doubek
D. Druzhkin
K. Eggert
V. Eremin
F. Ferro
A. Fiergolski
F. Garcia
V. Georgiev
S. Giani
L. Grzanka
J. Hammerbauer
J. Heino
P. Helander
T. Isidori
V. Ivanchenko
M. Janda
A. Karev
J. Kašpar
J. Kopal
V. Kundrát
S. Lami
G. Latino
R. Lauhakangas
R. Linhart
C. Lindsey
M. V. Lokajíček
L. Losurdo
M. Lo Vetere
F. Lucas Rodríguez
M. Macrí
M. Malawski
N. Minafra
S. Minutoli
T. Naaranoja
F. Nemes
H. Niewiadomski
T. Novák
E. Oliveri
F. Oljemark
M. Oriunno
K. Österberg
P. Palazzi
V. Passaro
Z. Peroutka
J. Procházka
M. Quinto
E. Radermacher
E. Radicioni
F. Ravotti
E. Robutti
C. Royon
G. Ruggiero
H. Saarikko
A. Scribano
J. Siroky
J. Smajek
W. Snoeys
R. Stefanovitch
J. Sziklai
C. Taylor
E. Tcherniaev
N. Turini
V. Vacek
J. Welti
J. Williams
P. Wyszkowski
J. Zich
K. Zielinski
Pokaż więcej
Temat :
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 79, Iss 2, Pp 1-10 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1140/epjc/s10052-019-6567-0; https://doaj.org/toc/1434-6044; https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/0917c4d864954e0cb796db1026af5c32
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Observation of proton-tagged, central (semi)exclusive production of high-mass lepton pairs in pp collisions at 13 TeV with the CMS-TOTEM precision proton spectrometer
Autorzy :
The CMS collaboration
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
E. Asilar
T. Bergauer
J. Brandstetter
E. Brondolin
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
M. Flechl
M. Friedl
R. Frühwirth
V. M. Ghete
J. Grossmann
J. Hrubec
M. Jeitler
A. König
N. Krammer
I. Krätschmer
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
E. Pree
N. Rad
H. Rohringer
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
D. Spitzbart
A. Taurok
W. Waltenberger
J. Wittmann
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
V. Mossolov
J. Suarez Gonzalez
E. A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
J. Lauwers
M. Pieters
M. Van De Klundert
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
N. Van Remortel
S. Abu Zeid
F. Blekman
J. D’Hondt
I. De Bruyn
J. De Clercq
K. Deroover
G. Flouris
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
L. Moreels
Q. Python
K. Skovpen
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
I. Van Parijs
D. Beghin
B. Bilin
H. Brun
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
H. Delannoy
B. Dorney
G. Fasanella
L. Favart
R. Goldouzian
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
T. Lenzi
J. Luetic
T. Seva
E. Starling
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
R. Yonamine
T. Cornelis
D. Dobur
A. Fagot
M. Gul
I. Khvastunov
D. Poyraz
C. Roskas
D. Trocino
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
N. Zaganidis
H. Bakhshiansohi
O. Bondu
S. Brochet
G. Bruno
C. Caputo
A. Caudron
P. David
S. De Visscher
C. Delaere
M. Delcourt
B. Francois
A. Giammanco
G. Krintiras
V. Lemaitre
A. Magitteri
A. Mertens
M. Musich
K. Piotrzkowski
L. Quertenmont
A. Saggio
M. Vidal Marono
S. Wertz
J. Zobec
W. L. Aldá Júnior
F. L. Alves
G. A. Alves
L. Brito
G. Correia Silva
C. Hensel
A. Moraes
M. E. Pol
P. Rebello Teles
E. Belchior Batista Das Chagas
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
D. Figueiredo
S. Fonseca De Souza
H. Malbouisson
M. Medina Jaime
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
A. Sznajder
M. Thiel
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
S. Ahuja
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
D. Romero Abad
J. C. Ruiz Vargas
A. Aleksandrov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
A. Marinov
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
W. Fang
X. Gao
L. Yuan
M. Ahmad
J. G. Bian
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
Y. Chen
C. H. Jiang
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
F. Romeo
S. M. Shaheen
A. Spiezia
J. Tao
C. Wang
Z. Wang
E. Yazgan
H. Zhang
J. Zhao
Y. Ban
G. Chen
J. Li
Q. Li
S. Liu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Z. Xu
Y. Wang
C. Avila
A. Cabrera
C. A. Carrillo Montoya
L. F. Chaparro Sierra
C. Florez
C. F. González Hernández
M. A. Segura Delgado
B. Courbon
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
P. M. Ribeiro Cipriano
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
K. Kadija
B. Mesic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
M. Finger
E. Carrera Jarrin
A. Ellithi Kamel
A. Mohamed
E. Salama
S. Bhowmik
R. K. Dewanjee
M. Kadastik
L. Perrini
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
H. Kirschenmann
J. Pekkanen
M. Voutilainen
J. Havukainen
J. K. Heikkilä
T. Järvinen
V. Karimäki
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
P. Luukka
T. Mäenpää
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
T. Tuuva
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
S. Ghosh
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
C. Leloup
E. Locci
M. Machet
J. Malcles
G. Negro
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
M. Titov
A. Abdulsalam
C. Amendola
I. Antropov
S. Baffioni
F. Beaudette
P. Busson
L. Cadamuro
C. Charlot
R. Granier de Cassagnac
M. Jo
I. Kucher
S. Lisniak
A. Lobanov
J. Martin Blanco
M. Nguyen
C. Ochando
G. Ortona
P. Paganini
P. Pigard
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. G. Stahl Leiton
Y. Yilmaz
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
E. Conte
X. Coubez
F. Drouhin
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
M. Jansová
P. Juillot
A.-C. Le Bihan
N. Tonon
P. Van Hove
S. Gadrat
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
N. Chanon
R. Chierici
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
L. Finco
S. Gascon
M. Gouzevitch
G. Grenier
B. Ille
F. Lagarde
I. B. Laktineh
H. Lattaud
M. Lethuillier
L. Mirabito
A. L. Pequegnot
S. Perries
A. Popov
V. Sordini
M. Vander Donckt
S. Viret
S. Zhang
T. Toriashvili
Z. Tsamalaidze
C. Autermann
L. Feld
M. K. Kiesel
K. Klein
M. Lipinski
M. Preuten
M. P. Rauch
C. Schomakers
J. Schulz
M. Teroerde
B. Wittmer
V. Zhukov
A. Albert
D. Duchardt
M. Endres
M. Erdmann
S. Erdweg
T. Esch
R. Fischer
A. Güth
T. Hebbeker
C. Heidemann
K. Hoepfner
S. Knutzen
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
S. Mukherjee
T. Pook
M. Radziej
H. Reithler
M. Rieger
F. Scheuch
D. Teyssier
S. Thüer
G. Flügge
B. Kargoll
T. Kress
A. Künsken
T. Müller
A. Nehrkorn
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
A. Stahl
M. Aldaya Martin
T. Arndt
C. Asawatangtrakuldee
K. Beernaert
O. Behnke
U. Behrens
A. Bermúdez Martínez
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
A. Campbell
P. Connor
C. Contreras-Campana
F. Costanza
V. Danilov
A. De Wit
C. Diez Pardos
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
D. Eckstein
T. Eichhorn
E. Eren
E. Gallo
J. Garay Garcia
A. Geiser
J. M. Grados Luyando
A. Grohsjean
P. Gunnellini
M. Guthoff
A. Harb
J. Hauk
M. Hempel
H. Jung
M. Kasemann
J. Keaveney
C. Kleinwort
J. Knolle
I. Korol
D. Krücker
W. Lange
A. Lelek
T. Lenz
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
A. B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
G. Mittag
J. Mnich
A. Mussgiller
D. Pitzl
A. Raspereza
M. Savitskyi
P. Saxena
R. Shevchenko
N. Stefaniuk
H. Tholen
G. P. Van Onsem
R. Walsh
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
O. Zenaiev
R. Aggleton
S. Bein
V. Blobel
M. Centis Vignali
T. Dreyer
E. Garutti
D. Gonzalez
J. Haller
A. Hinzmann
M. Hoffmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
N. Kovalchuk
S. Kurz
D. Marconi
J. Multhaup
M. Niedziela
D. Nowatschin
T. Peiffer
A. Perieanu
A. Reimers
C. Scharf
P. Schleper
A. Schmidt
S. Schumann
J. Schwandt
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
F. M. Stober
M. Stöver
D. Troendle
E. Usai
A. Vanhoefer
B. Vormwald
M. Akbiyik
C. Barth
M. Baselga
S. Baur
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
F. Colombo
W. De Boer
A. Dierlamm
N. Faltermann
B. Freund
R. Friese
M. Giffels
M. A. Harrendorf
F. Hartmann
S. M. Heindl
U. Husemann
F. Kassel
S. Kudella
H. Mildner
M. U. Mozer
Th. Müller
M. Plagge
G. Quast
K. Rabbertz
M. Schröder
I. Shvetsov
G. Sieber
H. J. Simonis
R. Ulrich
S. Wayand
M. Weber
T. Weiler
S. Williamson
C. Wöhrmann
R. Wolf
G. Anagnostou
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
I. Topsis-Giotis
G. Karathanasis
S. Kesisoglou
A. Panagiotou
N. Saoulidou
E. Tziaferi
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
N. Manthos
I. Papadopoulos
E. Paradas
J. Strologas
F. A. Triantis
D. Tsitsonis
M. Csanad
N. Filipovic
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
Á. Hunyadi
F. Sikler
T. Á. Vámi
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
A. Makovec
J. Molnar
Z. Szillasi
M. Bartók
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
S. Bahinipati
P. Mal
K. Mandal
A. Nayak
D. K. Sahoo
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
R. Chawla
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
R. Kumar
P. Kumari
M. Lohan
A. Mehta
S. Sharma
J. B. Singh
G. Walia
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
S. Keshri
A. Kumar
Ashok Kumar
S. Malhotra
M. Naimuddin
K. Ranjan
Aashaq Shah
R. Sharma
R. Bhardwaj
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
U. Bhawandeep
D. Bhowmik
S. Dey
S. Dutt
S. Dutta
N. Majumdar
K. Mondal
S. Mukhopadhyay
S. Nandan
A. Purohit
P. K. Rout
A. Roy
S. Roy Chowdhury
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
R. Chudasama
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
A. K. Mohanty
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
A. Topkar
T. Aziz
S. Dugad
B. Mahakud
S. Mitra
G. B. Mohanty
N. Sur
B. Sutar
S. Banerjee
S. Chatterjee
P. Das
M. Guchait
Sa. Jain
S. Kumar
M. Maity
G. Majumder
K. Mazumdar
N. Sahoo
T. Sarkar
N. Wickramage
S. Dube
V. Hegde
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
S. Chenarani
E. Eskandari Tadavani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Naseri
S. Paktinat Mehdiabadi
F. Rezaei Hosseinabadi
B. Safarzadeh
M. Zeinali
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
C. Calabria
A. Colaleo
D. Creanza
L. Cristella
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
F. Errico
L. Fiore
A. Gelmi
G. Iaselli
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
B. Marangelli
G. Miniello
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
R. Radogna
A. Ranieri
G. Selvaggi
A. Sharma
L. Silvestris
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Zito
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
S. S. Chhibra
G. Codispoti
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
F. Fabbri
A. Fanfani
D. Fasanella
P. Giacomelli
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Marcellini
G. Masetti
A. Montanari
F. L. Navarria
A. Perrotta
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
F. Giordano
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
K. Chatterjee
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Meschini
S. Paoletti
L. Russo
G. Sguazzoni
D. Strom
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
F. Primavera
V. Calvelli
F. Ferro
F. Ravera
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
L. Brianza
F. Brivio
V. Ciriolo
M. E. Dinardo
S. Fiorendi
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
M. Malberti
S. Malvezzi
R. A. Manzoni
D. Menasce
L. Moroni
M. Paganoni
K. Pauwels
D. Pedrini
S. Pigazzini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
S. Buontempo
N. Cavallo
S. Di Guida
F. Fabozzi
F. Fienga
G. Galati
A. O. M. Iorio
W. A. Khan
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
C. Sciacca
F. Thyssen
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
L. Benato
D. Bisello
A. Boletti
R. Carlin
A. Carvalho Antunes De Oliveira
P. Checchia
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
A. Gozzelino
S. Lacaprara
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
N. Pozzobon
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
A. Tiko
E. Torassa
M. Zanetti
P. Zotto
G. Zumerle
A. Braghieri
A. Magnani
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
L. Alunni Solestizi
M. Biasini
G. M. Bilei
C. Cecchi
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
R. Leonardi
E. Manoni
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
L. Bianchini
T. Boccali
L. Borrello
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
G. Fedi
L. Giannini
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
T. Lomtadze
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
A. Rizzi
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
A. Venturi
P. G. Verdini
L. Barone
F. Cavallari
M. Cipriani
N. Daci
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
S. Gelli
E. Longo
B. Marzocchi
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
F. Preiato
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
C. Biino
N. Cartiglia
R. Castello
F. Cenna
M. Costa
R. Covarelli
A. Degano
N. Demaria
B. Kiani
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
A. Romero
M. Ruspa
R. Sacchi
K. Shchelina
V. Sola
A. Solano
A. Staiano
S. Belforte
M. Casarsa
F. Cossutti
G. Della Ricca
A. Zanetti
D. H. Kim
G. N. Kim
M. S. Kim
J. Lee
S. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. Sekmen
D. C. Son
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
G. Oh
J. A. Brochero Cifuentes
J. Goh
T. J. Kim
S. Cho
S. Choi
Y. Go
D. Gyun
S. Ha
B. Hong
Y. Jo
Y. Kim
K. Lee
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
Y. Roh
J. Almond
J. Kim
J. S. Kim
H. Lee
K. Nam
S. B. Oh
B. C. Radburn-Smith
S. h. Seo
U. K. Yang
H. D. Yoo
G. B. Yu
J. H. Kim
J. S. H. Lee
I. C. Park
Y. Choi
C. Hwang
I. Yu
V. Dudenas
A. Juodagalvis
J. Vaitkus
I. Ahmed
Z. A. Ibrahim
M. A. B. Md Ali
F. Mohamad Idris
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
M. C. Duran-Osuna
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
G. Ramirez-Sanchez
I. Heredia-De La Cruz
R. I. Rabadan-Trejo
R. Lopez-Fernandez
J. Mejia Guisao
R Reyes-Almanza
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
D. Krofcheck
P. H. Butler
A. Ahmad
Q. Hassan
H. R. Hoorani
A. Saddique
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
K. Nawrocki
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Misiura
M. Olszewski
A. Pyskir
M. Walczak
P. Bargassa
C. Beirão Da Cruz E Silva
A. Di Francesco
P. Faccioli
B. Galinhas
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
L. Lloret Iglesias
M. V. Nemallapudi
J. Seixas
G. Strong
O. Toldaiev
D. Vadruccio
J. Varela
S. Afanasiev
P. Bunin
M. Gavrilenko
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavin
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
S. Shmatov
S. Shulha
N. Skatchkov
V. Smirnov
N. Voytishin
A. Zarubin
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
P. Levchenko
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Vavilov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
V. Popov
I. Pozdnyakov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
V. Stolin
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
A. Bylinkin
M. Chadeeva
R. Chistov
P. Parygin
D. Philippov
S. Polikarpov
E. Tarkovskii
E. Zhemchugov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
S. V. Rusakov
A. Terkulov
A. Baskakov
A. Belyaev
E. Boos
M. Dubinin
L. Dudko
A. Ershov
A. Gribushin
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
I. Miagkov
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
V. Blinov
D. Shtol
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
S. Bitioukov
D. Elumakhov
A. Godizov
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
P. Mandrik
V. Petrov
R. Ryutin
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
P. Adzic
P. Cirkovic
D. Devetak
M. Dordevic
J. Milosevic
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
C. Fernandez Bedoya
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
D. Moran
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
M. S. Soares
A. Triossi
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
S. Sanchez Cruz
P. Vischia
J. M. Vizan Garcia
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
J. Garcia-Ferrero
G. Gomez
A. Lopez Virto
J. Marco
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
N. Trevisani
I. Vila
R. Vilar Cortabitarte
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
C. Botta
T. Camporesi
M. Cepeda
G. Cerminara
E. Chapon
D. d’Enterria
A. Dabrowski
V. Daponte
A. David
M. De Gruttola
A. De Roeck
N. Deelen
M. Dobson
T. du Pree
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
P. Everaerts
F. Fallavollita
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
D. Gigi
A. Gilbert
K. Gill
F. Glege
D. Gulhan
J. Hegeman
V. Innocente
A. Jafari
P. Janot
O. Karacheban
J. Kieseler
V. Knünz
A. Kornmayer
M. Krammer
C. Lange
P. Lecoq
C. Lourenço
M. T. Lucchini
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Martelli
F. Meijers
J. A. Merlin
S. Mersi
E. Meschi
P. Milenovic
F. Moortgat
M. Mulders
H. Neugebauer
J. Ngadiuba
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
F. M. Pitters
D. Rabady
A. Racz
T. Reis
G. Rolandi
M. Rovere
H. Sakulin
C. Schäfer
C. Schwick
M. Seidel
M. Selvaggi
P. Silva
P. Sphicas
A. Stakia
J. Steggemann
M. Stoye
M. Tosi
D. Treille
A. Tsirou
V. Veckalns
M. Verweij
W. D. Zeuner
W. Bertl
L. Caminada
K. Deiters
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
S. A. Wiederkehr
M. Backhaus
L. Bäni
P. Berger
B. Casal
N. Chernyavskaya
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
C. Grab
C. Heidegger
D. Hits
J. Hoss
T. Klijnsma
W. Lustermann
M. Marionneau
M. T. Meinhard
D. Meister
F. Micheli
P. Musella
F. Nessi-Tedaldi
J. Pata
F. Pauss
G. Perrin
L. Perrozzi
M. Quittnat
M. Reichmann
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
L. Shchutska
V. R. Tavolaro
K. Theofilatos
M. L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D. H. Zhu
T. K. Aarrestad
C. Amsler
D. Brzhechko
M. F. Canelli
A. De Cosa
R. Del Burgo
S. Donato
C. Galloni
T. Hreus
B. Kilminster
I. Neutelings
D. Pinna
G. Rauco
P. Robmann
D. Salerno
K. Schweiger
C. Seitz
Y. Takahashi
A. Zucchetta
V. Candelise
Y. H. Chang
K. y. Cheng
T. H. Doan
Sh. Jain
R. Khurana
C. M. Kuo
W. Lin
A. Pozdnyakov
S. S. Yu
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
F. Fiori
W.-S. Hou
Y. Hsiung
Arun Kumar
Y. F. Liu
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
J. f. Tsai
B. Asavapibhop
K. Kovitanggoon
G. Singh
N. Srimanobhas
A. Bat
F. Boran
S. Cerci
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
C. Dozen
I. Dumanoglu
S. Girgis
G. Gokbulut
Y. Guler
I. Hos
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
M. Oglakci
G. Onengut
K. Ozdemir
D. Sunar Cerci
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
M. Zeyrek
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
S. Tekten
E. A. Yetkin
M. N. Agaras
S. Atay
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
B. Grynyov
L. Levchuk
F. Ball
L. Beck
J. J. Brooke
D. Burns
E. Clement
D. Cussans
O. Davignon
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
D. M. Newbold
S. Paramesvaran
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-storey
D. Smith
V. J. Smith
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. Cieri
D. J. A. Cockerill
J. A. Coughlan
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
E. Olaiya
D. Petyt
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
W. J. Womersley
G. Auzinger
R. Bainbridge
P. Bloch
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
S. Casasso
D. Colling
L. Corpe
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
R. Di Maria
A. Elwood
Y. Haddad
G. Hall
G. Iles
T. James
M. Komm
R. Lane
C. Laner
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
L. Mastrolorenzo
T. Matsushita
J. Nash
A. Nikitenko
V. Palladino
M. Pesaresi
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
T. Strebler
S. Summers
A. Tapper
K. Uchida
M. Vazquez Acosta
T. Virdee
N. Wardle
D. Winterbottom
J. Wright
S. C. Zenz
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
A. Morton
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
A. Borzou
K. Call
J. Dittmann
K. Hatakeyama
H. Liu
N. Pastika
C. Smith
R. Bartek
A. Dominguez
A. Buccilli
S. I. Cooper
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
D. Arcaro
A. Avetisyan
T. Bose
D. Gastler
D. Rankin
C. Richardson
J. Rohlf
L. Sulak
D. Zou
G. Benelli
D. Cutts
M. Hadley
J. Hakala
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
Z. Mao
M. Narain
J. Pazzini
S. Piperov
S. Sagir
R. Syarif
D. Yu
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
W. Ko
R. Lander
C. Mclean
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
S. Shalhout
M. Shi
J. Smith
D. Stolp
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
F. Zhang
M. Bachtis
C. Bravo
R. Cousins
A. Dasgupta
A. Florent
J. Hauser
M. Ignatenko
N. Mccoll
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
V. Valuev
E. Bouvier
K. Burt
R. Clare
J. Ellison
J. W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
G. Karapostoli
E. Kennedy
F. Lacroix
O. R. Long
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
W. Si
L. Wang
H. Wei
S. Wimpenny
B. R. Yates
J. G. Branson
S. Cittolin
M. Derdzinski
R. Gerosa
D. Gilbert
B. Hashemi
A. Holzner
D. Klein
G. Kole
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
D. Olivito
S. Padhi
M. Pieri
M. Sani
V. Sharma
S. Simon
M. Tadel
A. Vartak
S. Wasserbaech
J. Wood
F. Würthwein
A. Yagil
G. Zevi Della Porta
N. Amin
R. Bhandari
J. Bradmiller-Feld
C. Campagnari
M. Citron
A. Dishaw
V. Dutta
M. Franco Sevilla
L. Gouskos
R. Heller
J. Incandela
A. Ovcharova
H. Qu
J. Richman
D. Stuart
I. Suarez
J. Yoo
D. Anderson
A. Bornheim
J. Bunn
J. M. Lawhorn
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
C. Pena
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
R. Wilkinson
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
J. Russ
M. Sun
H. Vogel
I. Vorobiev
M. Weinberg
J. P. Cumalat
W. T. Ford
F. Jensen
A. Johnson
M. Krohn
S. Leontsinis
E. MacDonald
T. Mulholland
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
J. Chaves
Y. Cheng
J. Chu
A. Datta
K. Mcdermott
N. Mirman
J. R. Patterson
D. Quach
A. Rinkevicius
A. Ryd
L. Skinnari
L. Soffi
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
J. Tucker
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
J. Berryhill
P. C. Bhat
G. Bolla
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
J. Duarte
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
J. Hanlon
R. M. Harris
S. Hasegawa
J. Hirschauer
Z. Hu
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
B. Klima
M. J. Kortelainen
B. Kreis
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
R. Lopes De Sá
J. Lykken
K. Maeshima
N. Magini
J. M. Marraffino
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
K. Pedro
O. Prokofyev
G. Rakness
L. Ristori
A. Savoy-Navarro
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
N. Strobbe
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
C. Vernieri
M. Verzocchi
R. Vidal
M. Wang
H. A. Weber
A. Whitbeck
W. Wu
D. Acosta
P. Avery
P. Bortignon
D. Bourilkov
A. Brinkerhoff
A. Carnes
M. Carver
D. Curry
R. D. Field
I. K. Furic
S. V. Gleyzer
B. M. Joshi
J. Konigsberg
A. Korytov
K. Kotov
P. Ma
K. Matchev
H. Mei
G. Mitselmakher
K. Shi
D. Sperka
N. Terentyev
L. Thomas
J. Wang
S. Wang
J. Yelton
Y. R. Joshi
S. Linn
P. Markowitz
J. L. Rodriguez
A. Ackert
T. Adams
A. Askew
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
T. Kolberg
G. Martinez
T. Perry
H. Prosper
A. Saha
A. Santra
R. Yohay
M. M. Baarmand
V. Bhopatkar
S. Colafranceschi
M. Hohlmann
D. Noonan
T. Roy
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
D. Berry
R. R. Betts
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
K. Jung
J. Kamin
I. D. Sandoval Gonzalez
M. B. Tonjes
N. Varelas
H. Wang
Z. Wu
J. Zhang
B. Bilki
W. Clarida
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
J.-P. Merlo
H. Mermerkaya
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
K. Yi
B. Blumenfeld
A. Cocoros
N. Eminizer
D. Fehling
L. Feng
A. V. Gritsan
W. T. Hung
P. Maksimovic
J. Roskes
U. Sarica
M. Swartz
M. Xiao
C. You
A. Al-bataineh
P. Baringer
A. Bean
S. Boren
J. Bowen
J. Castle
L. Forthomme
S. Khalil
A. Kropivnitskaya
D. Majumder
W. Mcbrayer
M. Murray
C. Rogan
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
Q. Wang
A. Ivanov
K. Kaadze
Y. Maravin
A. Modak
A. Mohammadi
L. K. Saini
N. Skhirtladze
F. Rebassoo
D. Wright
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
C. Ferraioli
N. J. Hadley
S. Jabeen
G. Y. Jeng
R. G. Kellogg
J. Kunkle
A. C. Mignerey
F. Ricci-Tam
Y. H. Shin
A. Skuja
S. C. Tonwar
D. Abercrombie
B. Allen
V. Azzolini
R. Barbieri
A. Baty
G. Bauer
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
Z. Demiragli
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
Y. Iiyama
G. M. Innocenti
M. Klute
D. Kovalskyi
Y.-J. Lee
A. Levin
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
C. Roland
G. Roland
G. S. F. Stephans
K. Sumorok
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
B. Wyslouch
S. Zhaozhong
A. C. Benvenuti
R. M. Chatterjee
A. Evans
P. Hansen
S. Kalafut
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
S. Nourbakhsh
N. Ruckstuhl
R. Rusack
J. Turkewitz
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
E. Avdeeva
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
F. Golf
R. Gonzalez Suarez
R. Kamalieddin
I. Kravchenko
J. Monroy
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
A. Godshalk
C. Harrington
I. Iashvili
D. Nguyen
A. Parker
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
A. Hortiangtham
A. Massironi
D. M. Morse
T. Orimoto
R. Teixeira De Lima
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
O. Charaf
K. A. Hahn
N. Mucia
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Trovato
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
N. Kellams
K. Lannon
W. Li
N. Loukas
N. Marinelli
F. Meng
C. Mueller
Y. Musienko
M. Planer
A. Reinsvold
R. Ruchti
P. Siddireddy
G. Smith
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
A. Woodard
J. Alimena
L. Antonelli
B. Bylsma
L. S. Durkin
S. Flowers
B. Francis
A. Hart
C. Hill
W. Ji
T. Y. Ling
W. Luo
B. L. Winer
H. W. Wulsin
S. Cooperstein
O. Driga
P. Elmer
J. Hardenbrook
P. Hebda
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
D. Lange
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
J. Salfeld-Nebgen
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. Barker
V. E. Barnes
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
A. Khatiwada
D. H. Miller
N. Neumeister
C. C. Peng
H. Qiu
J. F. Schulte
J. Sun
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
J. Dolen
N. Parashar
Z. Chen
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
M. Guilbaud
M. Kilpatrick
B. Michlin
B. P. Padley
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
Z. Tu
J. Zabel
A. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
Y. t. Duh
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
J. Han
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
K. H. Lo
P. Tan
M. Verzetti
R. Ciesielski
K. Goulianos
C. Mesropian
A. Agapitos
J. P. Chou
Y. Gershtein
T. A. Gómez Espinosa
E. Halkiadakis
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
R. Kunnawalkam Elayavalli
S. Kyriacou
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
H. Saka
S. Salur
S. Schnetzer
D. Sheffield
S. Somalwar
R. Stone
S. Thomas
P. Thomassen
M. Walker
A. G. Delannoy
J. Heideman
G. Riley
K. Rose
S. Spanier
K. Thapa
O. Bouhali
A. Castaneda Hernandez
A. Celik
M. Dalchenko
M. De Mattia
A. Delgado
S. Dildick
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
R. Mueller
Y. Pakhotin
R. Patel
A. Perloff
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
A. Tatarinov
N. Akchurin
J. Damgov
F. De Guio
P. R. Dudero
J. Faulkner
E. Gurpinar
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
J. D. Ruiz Alvarez
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
Q. Xu
M. W. Arenton
P. Barria
B. Cox
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
H. Li
C. Neu
T. Sinthuprasith
E. Wolfe
F. Xia
R. Harr
P. E. Karchin
N. Poudyal
J. Sturdy
P. Thapa
S. Zaleski
M. Brodski
J. Buchanan
C. Caillol
D. Carlsmith
S. Dasu
L. Dodd
S. Duric
B. Gomber
M. Grothe
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
P. Klabbers
A. Lanaro
A. Levine
K. Long
R. Loveless
V. Rekovic
T. Ruggles
A. Savin
N. Smith
W. H. Smith
N. Woods
The TOTEM collaboration
G. Antchev
P. Aspell
I. Atanassov
V. Avati
J. Baechler
C. Baldenegro Barrera
V. Berardi
M. Berretti
E. Bossini
U. Bottigli
M. Bozzo
F. S. Cafagna
M. G. Catanesi
M. Csanád
T. Csörgő
M. Deile
F. De Leonardis
A. D’Orazio
M. Doubek
D. Druzhkin
K. Eggert
V. Eremin
A. Fiergolski
F. Garcia
V. Georgiev
S. Giani
L. Grzanka
J. Hammerbauer
J. Heino
T. Isidori
V. Ivanchenko
M. Janda
A. Karev
J. Kašpar
J. Kopal
V. Kundrát
S. Lami
R. Lauhakangas
R. Linhart
C. Lindsey
M. V. Lokajíček
L. Losurdo
M. Lo Vetere
F. Lucas Rodríguez
M. Macrí
M. Malawski
N. Minafra
S. Minutoli
T. Naaranoja
F. Nemes
H. Niewiadomski
T. Novák
E. Oliveri
F. Oljemark
M. Oriunno
K. Österberg
P. Palazzi
V. Passaro
Z. Peroutka
J. Procházka
M. Quinto
E. Radermacher
E. Radicioni
F. Ravotti
G. Ruggiero
H. Saarikko
A. Scribano
J. Siroky
J. Smajek
W. Snoeys
R. Stefanovitch
J. Sziklai
C. Taylor
E. Tcherniaev
N. Turini
V. Vacek
J. Welti
J. Williams
P. Wyszkowski
J. Zich
K. Zielinski
Pokaż więcej
Temat :
Forward physics
Hadron-Hadron scattering (experiments)
Photon production
proton-proton scattering
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
Journal of High Energy Physics, Vol 2018, Iss 7, Pp 1-45 (2018)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1007/JHEP07(2018)153; https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/434187e1438646bd8a8ff19194b24da7
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Production of slow protonium in vacuum
Autorzy :
N. ZurloAff3 Aff4
E. Lodi RizziniAff3 Aff4
L. VenturelliAff3 Aff4
M. Amoretti
C. CarraroAff5 Aff9
V. LagomarsinoAff5 Aff9
M. Macrì
G. ManuzioAff5 Aff9
G. Testera
A. Variola
C. Amsler
H. Pruys
C. Regenfus
G. BonomiAff7 Aff8
A. FontanaAff8 Aff13
P. GenovaAff8 Aff13
P. MontagnaAff8 Aff13
A. RotondiAff8 Aff13
C. L. Cesar
M. Charlton
D. Mitchard
L. V. Jørgensen
N. Madsen
D. P. Werf
M. Doser
A. Kellerbauer
R. Landua
R. Funakoshi
R. S. Hayano
L. G. Posada
Y. Yamazaki
Pokaż więcej
Źródło :
TCP 2006 : Proceedings of the 4th International Conference on Trapped Charged Particles and Fundamental Physics (TCP 2006) held in Parksville, Canada, 3–8 September, 2006. :97-105
Książka elektroniczna
Tytuł :
Risk Assessment of Critical Carotid Stenosis Treatment: Suggestions for Perioperative Management
Autorzy :
Elizabeth M. Macri
Pokaż więcej
Źródło :
Essentials of Neurosurgical Anesthesia & Critical Care : Strategies for Prevention, Early Detection, and Successful Management of Perioperative Complications. :77-83
Degree :
MD
Książka elektroniczna

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies