Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""MANIFOLDS \(Mathematics\)"" wg kryterium: Temat


Tytuł :
C∞ L-fuzzy manifolds with L-gradation of openness and C∞ LG-fuzzy mappings of them.
Autorzy :
Mostafavi, M.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
آنها C∞ فازی - L درجهبندی بازبودن و نگاشتهای -L با C∞ فازی -L خمینههای
Źródło :
Iranian Journal of Fuzzy Systems. Nov/Dec2020, Vol. 17 Issue 6, p157-174. 18p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies