Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Maishman, Tom"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Genome-wide association study of germline variants and breast cancer-specific mortality
Autorzy :
Escala-Garcia, Maria
Guo, Qi
Dörk, Thilo
Canisius, SanderAff1, Aff4
Keeman, Renske
Dennis, Joe
Beesley, Jonathan
Lecarpentier, Julie
Bolla, Manjeet K.
Wang, Qin
Abraham, JeanAff7, Aff8, Aff9
Andrulis, Irene L.Aff10, Aff11
Anton-Culver, Hoda
Arndt, Volker
Auer, Paul L.Aff14, Aff15
Beckmann, Matthias W.
Behrens, Sabine
Benitez, JavierAff18, Aff19
Bermisheva, Marina
Bernstein, Leslie
Blomqvist, CarlAff22, Aff23
Boeckx, BramAff24, Aff25
Bojesen, Stig E.Aff26, Aff27, Aff28
Bonanni, Bernardo
Børresen-Dale, Anne-LiseAff30, Aff31, Aff32, Aff33, Aff34, Aff35, Aff36, Aff37, Aff38, Aff39
Brauch, HiltrudAff40, Aff41, Aff42
Brenner, HermannAff13, Aff42, Aff43
Brentnall, Adam
Brinton, Louise
Broberg, Per
Brock, Ian W.
Brucker, Sara Y.
Burwinkel, BarbaraAff49, Aff50
Caldas, CarlosAff8, Aff9, Aff51
Caldés, Trinidad
Campa, DanieleAff17, Aff53
Canzian, Federico
Carracedo, AngelAff54, Aff55, Aff56
Carter, Brian D.
Castelao, Jose E.
Chang-Claude, JennyAff17, Aff59
Chanock, Stephen J.
Chenevix-Trench, Georgia
Cheng, Ting-Yuan David
Chin, Suet-Feung
Clarke, Christine L.
NBCS Collaborators
Cordina-Duverger, Emilie
Couch, Fergus J.
Cox, David G.Aff65, Aff66
Cox, Angela
Cross, Simon S.
Czene, Kamila
Daly, Mary B.
Devilee, PeterAff70, Aff71
Dunn, Janet A.
Dunning, Alison M.
Durcan, LorraineAff73, Aff74
Dwek, Miriam
Earl, Helena M.Aff9, Aff76
Ekici, Arif B.
Eliassen, A. HeatherAff78, Aff79
Ellberg, Carolina
Engel, ChristophAff80, Aff81
Eriksson, Mikael
Evans, D. GarethAff82, Aff83
Figueroa, JonineAff45, Aff84, Aff85
Flesch-Janys, DieterAff86, Aff87
Flyger, Henrik
Gabrielson, Marike
Gago-Dominguez, ManuelaAff54, Aff89
Galle, EvaAff24, Aff25
Gapstur, Susan M.
García-Closas, MontserratAff45, Aff90
García-Sáenz, José A.
Gaudet, Mia M.
George, AngelaAff91, Aff92
Georgoulias, Vassilios
Giles, Graham G.Aff94, Aff95, Aff96
Glendon, Gord
Goldgar, David E.
González-Neira, Anna
Alnæs, Grethe I. Grenaker
Grip, Mervi
Guénel, Pascal
Haeberle, Lothar
Hahnen, EricAff100, Aff101
Haiman, Christopher A.
Håkansson, Niclas
Hall, PerAff68, Aff104
Hamann, Ute
Hankinson, Susan
Harkness, Elaine F.Aff107, Aff108, Aff109
Harrington, Patricia A.
Hart, Steven N.
Hartikainen, Jaana M.Aff111, Aff112, Aff113
Hein, Alexander
Hillemanns, Peter
Hiller, Louise
Holleczek, Bernd
Hollestelle, Antoinette
Hooning, Maartje J.
Hoover, Robert N.
Hopper, John L.
Howell, Anthony
Huang, Guanmengqian
Humphreys, Keith
Hunter, David J.Aff79, Aff117, Aff118
Janni, Wolfgang
John, Esther M.Aff120, Aff121, Aff122
Jones, Michael E.
Jukkola-Vuorinen, Arja
Jung, Audrey
Kaaks, Rudolf
Kabisch, Maria
Kaczmarek, Katarzyna
Kerin, Michael J.
Khan, Sofia
Khusnutdinova, ElzaAff20, Aff127
Kiiski, Johanna I.
Kitahara, Cari M.
Knight, Julia A.Aff129, Aff130
Ko, Yon-Dschun
Koppert, Linetta B.
Kosma, Veli-MattiAff111, Aff112, Aff113
Kraft, PeterAff79, Aff117
Kristensen, Vessela N.Aff30, Aff31, Aff32, Aff33, Aff34, Aff35, Aff36, Aff37, Aff38, Aff39
Krüger, Ute
Kühl, Tabea
Lambrechts, DietherAff24, Aff25
Le Marchand, Loic
Lee, Eunjung
Lejbkowicz, Flavio
Li, Lian
Lindblom, Annika
Lindström, SaraAff137, Aff138
Linet, Martha
Lissowska, Jolanta
Lo, Wing-YeeAff40, Aff41
Loibl, Sibylle
Lubiński, Jan
Lux, Michael P.
MacInnis, Robert J.Aff94, Aff95
Maierthaler, Melanie
Maishman, TomAff73, Aff74
Makalic, Enes
Mannermaa, ArtoAff111, Aff112, Aff113
Manoochehri, Mehdi
Manoukian, Siranoush
Margolin, Sara
Martinez, Maria ElenaAff89, Aff143
Mavroudis, Dimitrios
McLean, Catriona
Meindl, Alfons
Middha, PoojaAff17, Aff146
Miller, Nicola
Milne, Roger L.Aff94, Aff95
Moreno, Fernando
Mulligan, Anna MarieAff147, Aff148
Mulot, Claire
Nassir, Rami
Neuhausen, Susan L.
Newman, William T.Aff82, Aff83
Nielsen, Sune F.Aff26, Aff27
Nordestgaard, Børge G.Aff26, Aff27, Aff28
Norman, Aaron
Olsson, Håkan
Orr, Nick
Pankratz, V. Shane
Park-Simon, Tjoung-Won
Perez, Jose I. A.
Pérez-Barrios, Clara
Peterlongo, Paolo
Petridis, Christos
Pinchev, Mila
Prajzendanc, Karoliona
Prentice, Ross
Presneau, Nadege
Prokofieva, Darya
Pylkäs, KatriAff157, Aff158
Rack, Brigitte
Radice, Paolo
Ramachandran, Dhanya
Rennert, Gadi
Rennert, Hedy S.
Rhenius, Valerie
Romero, Atocha
Roylance, Rebecca
Saloustros, Emmanouil
Sawyer, Elinor J.
Schmidt, Daniel F.
Schmutzler, Rita K.Aff100, Aff101
Schneeweiss, AndreasAff49, Aff162
Schoemaker, Minouk J.
Schumacher, Fredrick
Schwentner, Lukas
Scott, Rodney J.Aff164, Aff165, Aff166, Aff167
Scott, Christopher
Seynaeve, Caroline
Shah, Mitul
Simard, Jacques
Smeets, Ann
Sohn, Christof
Southey, Melissa C.Aff170, Aff171
Swerdlow, Anthony J.Aff91, Aff172
Talhouk, AlineAff173, Aff174, Aff175
Tamimi, Rulla M.Aff78, Aff79, Aff117
Tapper, William J.
Teixeira, Manuel R.Aff177, Aff178
Tengström, MariaAff111, Aff179, Aff180
Terry, Mary Beth
Thöne, Kathrin
Tollenaar, Rob A. E. M.
Tomlinson, IanAff183, Aff184
Torres, DianaAff105, Aff185
Truong, Thérèse
Turman, Constance
Turnbull, Clare
Ulmer, Hans-Ulrich
Untch, Michael
Vachon, Celine
van Asperen, Christi J.
van den Ouweland, Ans M. W.
van Veen, Elke M.Aff82, Aff83
Wendt, Camilla
Whittemore, Alice S.Aff121, Aff122
Willett, WalterAff79, Aff191, Aff192
Winqvist, RobertAff157, Aff158
Wolk, Alicja
Yang, Xiaohong R.
Zhang, YanAff13, Aff42
Easton, Douglas F.Aff5, Aff7
Fasching, Peter A.Aff16, Aff194
Nevanlinna, Heli
Eccles, Diana M.
Pharoah, Paul D. P.Aff5, Aff7
Schmidt, Marjanka K.Aff1, Aff195
Pokaż więcej
Źródło :
British Journal of Cancer. 120(6):647-657
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A transcriptome-wide association study of 229,000 women identifies new candidate susceptibility genes for breast cancer
Autorzy :
Wu, Lang
Shi, Wei
Long, Jirong
Guo, Xingyi
Michailidou, KyriakiAff3, Aff4
Beesley, Jonathan
Bolla, Manjeet K.
Shu, Xiao-Ou
Lu, Yingchang
Cai, Qiuyin
Al-Ejeh, Fares
Rozali, Esdy
Wang, Qin
Dennis, Joe
Li, Bingshan
Zeng, Chenjie
Feng, HelianAff6, Aff7
Gusev, AlexanderAff8, Aff9, Aff10
Barfield, Richard T.
Andrulis, Irene L.Aff11, Aff12
Anton-Culver, Hoda
Arndt, Volker
Aronson, Kristan J.
Auer, Paul L.Aff16, Aff17
Barrdahl, Myrto
Baynes, Caroline
Beckmann, Matthias W.
Benitez, JavierAff21, Aff22
Bermisheva, MarinaAff23, Aff24
Blomqvist, CarlAff25, Aff26
Bogdanova, Natalia V.Aff24, Aff27, Aff28
Bojesen, Stig E.Aff29, Aff30, Aff31
Brauch, HiltrudAff32, Aff33, Aff34
Brenner, HermannAff14, Aff34, Aff35
Brinton, Louise
Broberg, Per
Brucker, Sara Y.
Burwinkel, BarbaraAff39, Aff40
Caldés, Trinidad
Canzian, Federico
Carter, Brian D.
Castelao, J. Esteban
Chang-Claude, JennyAff18, Aff45
Chen, Xiaoqing
Cheng, Ting-Yuan David
Christiansen, Hans
Clarke, Christine L.
NBCS Collaborators
Collée, Margriet
Cornelissen, Sten
Couch, Fergus J.
Cox, DavidAff52, Aff53
Cox, Angela
Cross, Simon S.
Cunningham, Julie M.
Czene, Kamila
Daly, Mary B.
Devilee, PeterAff58, Aff59
Doheny, Kimberly F.
Dörk, Thilo
dos-Santos-Silva, Isabel
Dumont, Martine
Dwek, Miriam
Eccles, Diana M.
Eilber, Ursula
Eliassen, A. HeatherAff7, Aff65
Engel, Christoph
Eriksson, Mikael
Fachal, Laura
Fasching, Peter A.Aff20, Aff67
Figueroa, JonineAff36, Aff68
Flesch-Janys, DieterAff69, Aff70
Fletcher, Olivia
Flyger, Henrik
Fritschi, Lin
Gabrielson, Marike
Gago-Dominguez, ManuelaAff74, Aff75
Gapstur, Susan M.
García-Closas, Montserrat
Gaudet, Mia M.
Ghoussaini, Maya
Giles, Graham G.Aff76, Aff77
Goldberg, Mark S.Aff78, Aff79
Goldgar, David E.
González-Neira, Anna
Guénel, Pascal
Hahnen, EricAff82, Aff83, Aff84
Haiman, Christopher A.
Håkansson, Niclas
Hall, PerAff56, Aff87
Hallberg, Emily
Hamann, Ute
Harrington, Patricia
Hein, Alexander
Hicks, Belynda
Hillemanns, Peter
Hollestelle, Antoinette
Hoover, Robert N.
Hopper, John L.
Huang, Guanmengqian
Humphreys, Keith
Hunter, David J.Aff7, Aff92
Jakubowska, AnnaAff93, Aff94
Janni, Wolfgang
John, Esther M.Aff96, Aff97, Aff98
Johnson, Nichola
Jones, Kristine
Jones, Michael E.
Jung, Audrey
Kaaks, Rudolf
Kerin, Michael J.
Khusnutdinova, ElzaAff101, Aff98
Kosma, Veli-MattiAff102, Aff103, Aff104
Kristensen, Vessela N.Aff105, Aff106, Aff107
Lambrechts, DietherAff108, Aff109
Le Marchand, Loic
Li, Jingmei
Lindström, SaraAff112, Aff113
Lissowska, Jolanta
Lo, Wing-YeeAff32, Aff33
Loibl, Sibylle
Lubinski, Jan
Luccarini, Craig
Lux, Michael P.
MacInnis, Robert J.Aff76, Aff77
Maishman, Tom
Kostovska, Ivana MalevaAff24, Aff117
Mannermaa, ArtoAff102, Aff103, Aff104
Manson, JoAnn E.Aff7, Aff118
Margolin, Sara
Mavroudis, Dimitrios
Meijers-Heijboer, Hanne
Meindl, Alfons
Menon, Usha
Meyer, Jeffery
Mulligan, Anna MarieAff124, Aff125
Neuhausen, Susan L.
Nevanlinna, Heli
Neven, Patrick
Nielsen, Sune F.Aff29, Aff30
Nordestgaard, Børge G.Aff29, Aff30, Aff31
Olopade, Olufunmilayo I.
Olson, Janet E.
Olsson, Håkan
Peterlongo, Paolo
Peto, Julian
Plaseska-Karanfilska, Dijana
Prentice, Ross
Presneau, Nadege
Pylkäs, KatriAff131, Aff132
Rack, Brigitte
Radice, Paolo
Rahman, Nazneen
Rennert, Gad
Rennert, Hedy S.
Rhenius, Valerie
Romero, AtochaAff41, Aff136
Romm, Jane
Rudolph, Anja
Saloustros, Emmanouil
Sandler, Dale P.
Sawyer, Elinor J.
Schmidt, Marjanka K.Aff50, Aff140
Schmutzler, Rita K.Aff82, Aff83, Aff84
Schneeweiss, AndreasAff39, Aff141
Scott, Rodney J.Aff142, Aff143
Scott, Christopher G.
Seal, Sheila
Shah, Mitul
Shrubsole, Martha J.
Smeets, Ann
Southey, Melissa C.
Spinelli, John J.Aff145, Aff146
Stone, JenniferAff147, Aff148
Surowy, HaraldAff39, Aff40
Swerdlow, Anthony J.Aff99, Aff149
Tamimi, Rulla M.Aff6, Aff7, Aff65
Tapper, William
Taylor, Jack A.Aff138, Aff150
Terry, Mary Beth
Tessier, Daniel C.
Thomas, Abigail
Thöne, Kathrin
Tollenaar, Rob A. E. M.
Torres, DianaAff89, Aff154
Truong, Thérèse
Untch, Michael
Vachon, Celine
Van Den Berg, David
Vincent, Daniel
Waisfisz, Quinten
Weinberg, Clarice R.
Wendt, Camilla
Whittemore, Alice S.Aff97, Aff98
Wildiers, Hans
Willett, Walter C.Aff7, Aff65, Aff157
Winqvist, RobertAff131, Aff132
Wolk, Alicja
Xia, Lucy
Yang, Xiaohong R.
Ziogas, Argyrios
Ziv, Elad
kConFab/AOCS Investigators
Dunning, Alison M.
Pharoah, Paul D. P.Aff3, Aff19
Simard, Jacques
Milne, Roger L.Aff76, Aff77
Edwards, Stacey L.
Kraft, PeterAff6, Aff7
Easton, Douglas F.Aff3, Aff19
Chenevix-Trench, Georgia
Zheng, Wei
Pokaż więcej
Źródło :
Nature Genetics. 50(7):968-978
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A comparison of the clinical effectiveness and cost of specialised individually delivered parent training for preschool attention-deficit/hyperactivity disorder and a generic, group-based programme: a multi-centre, randomised controlled trial of the New Forest Parenting Programme versus Incredible Years
Autorzy :
Sonuga-Barke, Edmund J. S.Aff1, Aff2, Aff13
Barton, Joanne
Daley, DavidAff4, Aff5
Hutchings, Judy
Maishman, Tom
Raftery, James
Stanton, Louise
Laver-Bradbury, Cathy
Chorozoglou, Maria
Coghill, DavidAff11, Aff12
Little, Louisa
Ruddock, Martin
Radford, Mike
Yao, Guiqing Lily
Lee, Louise
Gould, Lisa
Shipway, Lisa
Markomichali, Pavlina
McGuirk, James
Lowe, Michelle
Perez, ElviraAff4, Aff5
Lockwood, JoannaAff4, Aff5
Thompson, Margaret J. J.Aff1, Aff9
Pokaż więcej
Źródło :
European Child & Adolescent Psychiatry. 27(6):797-809
Czasopismo naukowe
Tytuł :
ProCAID: a phase I clinical trial to combine the AKT inhibitor AZD5363 with docetaxel and prednisolone chemotherapy for metastatic castration resistant prostate cancer
Autorzy :
Crabb, Simon J.
Birtle, Alison J.
Martin, Karen
Downs, Nichola
Ratcliffe, Ian
Maishman, Tom
Ellis, Mary
Griffiths, Gareth
Thompson, StuartAff3, Aff4
Ksiazek, Lidia
Khoo, Vincent
Jones, Robert J.
Pokaż więcej
Źródło :
Investigational New Drugs: Novel Anti-Cancer Therapeutics and Therapies. 35(5):599-607
Czasopismo naukowe
Tytuł :
MENOS4 trial: a multicentre randomised controlled trial (RCT) of a breast care nurse delivered cognitive behavioural therapy (CBT) intervention to reduce the impact of hot flushes in women with breast cancer: Study Protocol
Autorzy :
Fenlon, Deborah
Nuttall, Jacqueline
May, Carl
Raftery, James
Fields, Jo
Kirkpatrick, Emma
Abab, Julia
Ellis, Mary
Rose, Taylor
Khambhaita, Priya
Galanopoulou, Angeliki
Maishman, Tom
Haviland, Jo
Griffiths, Gareth
Turner, Lesley
Hunter, Myra
Pokaż więcej
Źródło :
BMC Women's Health. 18(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
CONFIRM: a double-blind, placebo-controlled phase III clinical trial investigating the effect of nivolumab in patients with relapsed mesothelioma: study protocol for a randomised controlled trial
Autorzy :
Fennell, Dean A.
Kirkpatrick, Emma
Cozens, Kelly
Nye, Mavis
Lester, Jason
Hanna, Gerard
Steele, Nicola
Szlosarek, Peter
Danson, Sarah
Lord, Joanne
Ottensmeier, Christian
Barnes, Daniel
Hill, Stephanie
Kalevras, Mihalis
Maishman, Tom
Griffiths, Gareth
Pokaż więcej
Źródło :
Trials. 19(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effectiveness of nurse-led group CBT for hot flushes and night sweats in women with breast cancer: Results of the MENOS4 randomised controlled trial.
Autorzy :
Fenlon, Deborah
Maishman, Tom
Day, Laura
Nuttall, Jacqueline
May, Carl
Ellis, Mary
Raftery, James
Turner, Lesley
Fields, Jo
Griffiths, Gareth
Hunter, Myra S.
Pokaż więcej
Temat :
HOT flashes
BREAST cancer
NIGHT work
PERSPIRATION
COGNITIVE therapy
Źródło :
Psycho-Oncology; Oct2020, Vol. 29 Issue 10, p1514-1523, 10p, 1 Diagram, 3 Charts, 1 Graph
Terminy geograficzne :
GREAT Britain
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Germline variation in ADAMTSL1 is associated with prognosis following breast cancer treatment in young women
Autorzy :
Kadalayil, LathaAff1, Aff2
Khan, Sofia
Nevanlinna, Heli
Fasching, Peter A.
Couch, Fergus J.
Hopper, John L.
Liu, JianjunAff7, Aff8
Maishman, Tom
Durcan, Lorraine
Gerty, Sue
Blomqvist, Carl
Rack, Brigitte
Janni, Wolfgang
Collins, Andrew
Eccles, Diana
Tapper, William
Pokaż więcej
Źródło :
Nature Communications. 8(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Associations of obesity and circulating insulin and glucose with breast cancer risk: a Mendelian randomization analysis
Autorzy :
Shu, Xiao-Ou
Zheng, Wei
Shu, Xiang
Wu, Lang
Khankari, Nikhil K
Wang, Thomas J
Michailidou, Kyriaki
Bolla, Manjeet K
Wang, Qin
Dennis, Joe
Milne, Roger L
Schmidt, Marjanka K
Pharoah, Paul D P
Andrulis, Irene L
Hunter, David J
Simard, Jacques
Easton, Douglas F
Alicia, Beeghly-Fadiel J
Anton-Culver, Hoda
Antonenkova, Natalia N
Arndt, Volker
Aronson, Kristan J
Auer, Paul L
Barrdahl, Myrto
Baynes, Caroline
Beane Freeman, Laura E
Beckmann, Matthias W
Behrens, Sabine
Benitez, Javier
Bermisheva, Marina
Blomqvist, Carl
Bogdanova, Natalia V
Bojesen, Stig E
Brauch, Hiltrud
Brenner, Hermann
Brinton, Louise
Broberg, Per
Brucker, Sara Y
Brüning, Thomas
Burwinkel, Barbara
Cai, Qiuyin
Caldés, Trinidad
Canzian, Federico
Carter, Brian D
Castelao, Jose E
Chang-Claude, Jenny
Chenevix-Trench, Georgia
David Cheng, Ting-Yuan
Clarke, Christine L
Conroy, Don M
Couch, Fergus J
Cox, David G
Cox, Angela
Cross, Simon S
Cunningham, Julie M
Czene, Kamila
Daly, Mary B
Doheny, Kimberly F
Dörk, Thilo
dos-Santos-Silva, Isabel
Dumont, Martine
Dunning, Alison M
Dwek, Miriam
Earp, H Shelton
Eccles, Diana M
Heather Eliassen, A
Engel, Christoph
Eriksson, Mikael
Gareth Evans, D
Fachal, Laura
Fasching, Peter A
Figueroa, Jonine
Fletcher, Olivia
Flyger, Henrik
Fritschi, Lin
Gabrielson, Marike
Gago-Dominguez, Manuela
Gapstur, Susan M
García-Closas, Montserrat
Gaudet, Mia M
Ghoussaini, Maya
Giles, Graham G
Goldberg, Mark S
Goldgar, David E
González-Neira, Anna
Guénel, Pascal
Hahnen, Eric
Haiman, Christopher A
Håkansson, Niclas
Hall, Per
Hallberg, Emily
Hamann, Ute
Harrington, Patricia
He, Wei
Hein, Alexander
Hicks, Belynda
Hillemanns, Peter
Hogervorst, Frans B
Hollestelle, Antoinette
Hoover, Robert N
Hopper, John L
Howell, Anthony
Huang, Guanmengqian
Jakubowska, Anna
Janni, Wolfgang
John, Esther M
Johnson, Nichola
Jones, Kristine
Jung, Audrey
Kaaks, Rudolf
Kabisch, Maria
Kerin, Michael J
Khusnutdinova, Elza
Kitahara, Cari M
Kosma, Veli-Matti
Koutros, Stella
Kraft, Peter
Kristensen, Vessela N
Lambrechts, Diether
Le Marchand, Loic
Lindström, Sara
Linet, Martha S
Lissowska, Jolanta
Loibl, Sibylle
Lubinski, Jan
Luccarini, Craig
Lux, Michael P
Maishman, Tom
Kostovska, Ivana Maleva
Mannermaa, Arto
Manoukian, Siranoush
Manson, JoAnn E
Margolin, Sara
Mavroudis, Dimitrios
Meijers-Heijboer, Hanne
Meindl, Alfons
Menon, Usha
Meyer, Jeffery
Mulligan, Anna Marie
Neuhausen, Susan L
Nevanlinna, Heli
Neven, Patrick
Newman, William T
Nielsen, Sune F
Nordestgaard, Børge G
Olopade, Olufunmilayo I
Olshan, Andrew F
Olson, Janet E
Olsson, Håkan
Olswold, Curtis
Orr, Nick
Perou, Charles M
Peto, Julian
Plaseska-Karanfilska, Dijana
Prentice, Ross
Presneau, Nadege
Pylkäs, Katri
Rack, Brigitte
Radice, Paolo
Rahman, Nazneen
Rennert, Gadi
Rennert, Hedy S
Romero, Atocha
Romm, Jane
Saloustros, Emmanouil
Sandler, Dale P
Sawyer, Elinor J
Schmutzler, Rita K
Schneeweiss, Andreas
Scott, Rodney J
Scott, Christopher
Seal, Sheila
Seynaeve, Caroline
Smeets, Ann
Southey, Melissa C
Spinelli, John J
Stone, Jennifer
Surowy, Harald
Swerdlow, Anthony J
Tamimi, Rulla
Tapper, William
Taylor, Jack A
Terry, Mary Beth
Tessier, Daniel C
Thöne, Kathrin
Tollenaar, Rob A E M
Torres, Diana
Troester, Melissa A
Truong, Thérèse
Untch, Michael
Vachon, Celine
Van Den Berg, David
van den Ouweland, Ans M W
van Veen, Elke M
Vincent, Daniel
Waisfisz, Quinten
Weinberg, Clarice R
Wendt, Camilla
Whittemore, Alice S
Wildiers, Hans
Winqvist, Robert
Wolk, Alicja
Xia, Lucy
Yang, Xiaohong R
Ziogas, Argyrios
Ziv, Elad
Pokaż więcej
Temat :
Science & Technology, Life Sciences & Biomedicine, Public, Environmental & Occupational Health, Breast cancer, insulin, glucose, obesity, genetics, Mendelian randomization analysis, BODY-MASS INDEX, FASTING PLASMA-GLUCOSE, RESISTANCE, VARIANTS, INSTRUMENTS, EXPENDITURE, PATHWAYS, INSIGHTS, FATNESS, COHORT
Źródło :
Breast Cancer Association Consortium, Evans, D G & Howell, A 2018, ' Associations of obesity and circulating insulin and glucose with breast cancer risk: A Mendelian randomization analysis ', International Journal of Epidemiology . https://doi.org/10.1093/ije/dyy201
International Journal of Epidemiology, 48 (3) pp. 795-806. (2019)
Opis pliku :
application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document; text
Tytuł :
Genome-wide association study of germline variants and breast cancer-specific mortality
Autorzy :
Escala-Garcia, Maria
Guo, Qi
Doerk, Thilo
Canisius, Sander
Keeman, Renske
Dennis, Joe
Beesley, Jonathan
Lecarpentier, Julie
Bolla, Manjeet K
Wang, Qin
Abraham, Jean
Andrulis, Irene L
Anton-Culver, Hoda
Arndt, Volker
Auer, Paul L
Beckmann, Matthias W
Behrens, Sabine
Benitez, Javier
Bermisheva, Marina
Bernstein, Leslie
Blomqvist, Carl
Boeckx, Bram
Bojesen, Stig E
Bonanni, Bernardo
Borresen-Dale, Anne-Lise
Brauch, Hiltrud
Brenner, Hermann
Brentnall, Adam
Brinton, Louise
Broberg, Per
Brock, Ian W
Brucker, Sara Y
Burwinkel, Barbara
Caldas, Carlos
Caldes, Trinidad
Campa, Daniele
Canzian, Federico
Carracedo, Angel
Carter, Brian D
Castelao, Jose E
Chang-Claude, Jenny
Chanock, Stephen J
Chenevix-Trench, Georgia
Cheng, Ting-Yuan David
Chin, Suet-Feung
Clarke, Christine L
Cordina-Duverger, Emilie
Couch, Fergus J
Cox, David G
Cox, Angela
Cross, Simon S
Czene, Kamila
Daly, Mary B
Devilee, Peter
Dunn, Janet A
Dunning, Alison M
Durcan, Lorraine
Dwek, Miriam
Earl, Helena M
Ekici, Arif B
Eliassen, A Heather
Ellberg, Carolina
Engel, Christoph
Eriksson, Mikael
Evans, D Gareth
Figueroa, Jonine
Flesch-Janys, Dieter
Flyger, Henrik
Gabrielson, Marike
Gago-Dominguez, Manuela
Galle, Eva
Gapstur, Susan M
Garcia-Closas, Montserrat
Garcia-Saenz, Jose A
Gaudet, Mia M
George, Angela
Georgoulias, Vassilios
Giles, Graham G
Glendon, Gord
Goldgar, David E
Gonzalez-Neira, Anna
Alnaes, Grethe I Grenaker
Grip, Mervi
Guenel, Pascal
Haeberle, Lothar
Hahnen, Eric
Haiman, Christopher A
Hakansson, Niclas
Hall, Per
Hamann, Ute
Hankinson, Susan
Harkness, Elaine F
Harrington, Patricia A
Hart, Steven N
Hartikainen, Jaana M
Hein, Alexander
Hillemanns, Peter
Hiller, Louise
Holleczek, Bernd
Hollestelle, Antoinette
Hooning, Maartje J
Hoover, Robert N
Hopper, John L
Howell, Anthony
Huang, Guanmengqian
Humphreys, Keith
Hunter, David J
Janni, Wolfgang
John, Esther M
Jones, Michael E
Jukkola-Vuorinen, Arja
Jung, Audrey
Kaaks, Rudolf
Kabisch, Maria
Kaczmarek, Katarzyna
Kerin, Michael J
Khan, Sofia
Khusnutdinova, Elza
Kiiski, Johanna
Kitahara, Cari M
Knight, Julia A
Ko, Yon-Dschun
Koppert, Linetta B
Kosma, Veli-Matti
Kraft, Peter
Kristensen, Vessela N
Kruger, Ute
Kuehl, Tabea
Lambrechts, Diether
Le Marchand, Loic
Lee, Eunjung
Lejbkowicz, Flavio
Li, Lian
Lindblom, Annika
Lindstrom, Sara
Linet, Martha
Lissowska, Jolanta
Lo, Wing-Yee
Loibl, Sibylle
Lubinski, Jan
Lux, Michael P
MacInnis, Robert J
Maierthaler, Melanie
Maishman, Tom
Makalic, Enes
Mannermaa, Arto
Manoochehri, Mehdi
Manoukian, Siranoush
Margolin, Sara
Martinez, Maria Elena
Mavroudis, Dimitrios
McLean, Catriona
Meindl, Alfons
Middha, Pooja
Miller, Nicola
Milne, Roger L
Moreno, Fernando
Mulligan, Anna Marie
Mulot, Claire
Nassir, Rami
Neuhausen, Susan L
Newman, William T
Nielsen, Sune F
Nordestgaard, Borge G
Norman, Aaron
Olsson, Hakan
Orr, Nick
Pankratz, V Shane
Park-Simon, Tjoung-Won
Perez, Jose IA
Perez-Barrios, Clara
Peterlongo, Paolo
Petridis, Christos
Pinchev, Mila
Prajzendanc, Karoliona
Prentice, Ross
Presneau, Nadege
Prokofieva, Darya
Pylkas, Katri
Rack, Brigitte
Radice, Paolo
Ramachandran, Dhanya
Rennert, Gadi
Rennert, Hedy S
Rhenius, Valerie
Romero, Atocha
Roylance, Rebecca
Saloustros, Emmanouil
Sawyer, Elinor J
Schmidt, Daniel F
Schmutzler, Rita K
Schneeweiss, Andreas
Schoemaker, Minouk J
Schumacher, Fredrick
Schwentner, Lukas
Scott, Rodney J
Scott, Christopher
Seynaeve, Caroline
Shah, Mitul
Simard, Jacques
Smeets, Ann
Sohn, Christof
Southey, Melissa C
Swerdlow, Anthony J
Talhouk, Aline
Tamimi, Rulla M
Tapper, William J
Teixeira, Manuel R
Tengstrom, Maria
Terry, Mary Beth
Thoene, Kathrin
Tollenaar, Rob AEM
Tomlinson, Ian
Torres, Diana
Truong, Therese
Turman, Constance
Turnbull, Clare
Ulmer, Hans-Ulrich
Untch, Michael
Vachon, Celine
van Asperen, Christi J
van den Ouweland, Ans MW
van Veen, Elke M
Wendt, Camilla
Whittemore, Alice S
Willett, Walter
Winqvist, Robert
Wolk, Alicja
Yang, Xiaohong R
Zhang, Yan
Easton, Douglas F
Fasching, Peter A
Nevanlinna, Heli
Eccles, Diana M
Pharoah, Paul DP
Schmidt, Marjanka K
Pokaż więcej
Temat :
NBCS Collaborators
Opis pliku :
Print-Electronic
Tytuł :
Polygenic Risk Scores for Prediction of Breast Cancer and Breast Cancer Subtypes.
Autorzy :
Mavaddat, Nasim
Dennis, Joseph
Fachal, Laura
Lee, Andrew
Tyrer, Jonathan
Wang, Qin
Allen, Jamie
Brentnall, Adam
Cox, Angela
Dörk, Thilo
Ellberg, Carolina
Engel, Christoph
Evans, D Gareth
Fletcher, Olivia
Gabrielson, Marike
García-Sáenz, José A
Jung, Audrey
Olsson, Håkan
Peterlongo, Paolo
Rhenius, Valerie
Romero, Atocha
Schumacher, Fredrick
Stone, Jennifer
Swerdlow, Anthony J
Truong, Thérèse
Dunning, Alison
Thompson, Deborah
Pharoah, Paul
Antoniou, Antonis
Easton, Douglas
Michailidou, Kyriaki
Lush, Michael
Chen, Ting-Huei
Bolla, Manjeet K
Yang, Xin
Adank, Muriel A
Ahearn, Thomas
Aittomäki, Kristiina
Andrulis, Irene L
Anton-Culver, Hoda
Antonenkova, Natalia N
Arndt, Volker
Aronson, Kristan J
Auer, Paul L
Auvinen, Päivi
Barrdahl, Myrto
Beane Freeman, Laura E
Beckmann, Matthias W
Behrens, Sabine
Benitez, Javier
Bermisheva, Marina
Bernstein, Leslie
Blomqvist, Carl
Bogdanova, Natalia V
Bojesen, Stig E
Bonanni, Bernardo
Børresen-Dale, Anne-Lise
Brauch, Hiltrud
Bremer, Michael
Brenner, Hermann
Brock, Ian W
Brooks-Wilson, Angela
Brucker, Sara Y
Brüning, Thomas
Burwinkel, Barbara
Campa, Daniele
Carter, Brian D
Castelao, Jose E
Chanock, Stephen J
Chlebowski, Rowan
Christiansen, Hans
Clarke, Christine L
Collée, J Margriet
Cordina-Duverger, Emilie
Cornelissen, Sten
Couch, Fergus J
Cross, Simon S
Czene, Kamila
Daly, Mary B
Devilee, Peter
Dos-Santos-Silva, Isabel
Dumont, Martine
Durcan, Lorraine
Dwek, Miriam
Eccles, Diana M
Ekici, Arif B
Eliassen, A Heather
Eriksson, Mikael
Fasching, Peter A
Figueroa, Jonine
Flyger, Henrik
Försti, Asta
Fritschi, Lin
Gago-Dominguez, Manuela
Gapstur, Susan M
Gaudet, Mia M
Georgoulias, Vassilios
Giles, Graham G
Gilyazova, Irina R
Glendon, Gord
Goldberg, Mark S
Goldgar, David E
González-Neira, Anna
Grenaker Alnæs, Grethe I
Grip, Mervi
Gronwald, Jacek
Grundy, Anne
Guénel, Pascal
Haeberle, Lothar
Hahnen, Eric
Haiman, Christopher A
Håkansson, Niclas
Hamann, Ute
Hankinson, Susan E
Harkness, Elaine F
Hart, Steven N
He, Wei
Hein, Alexander
Heyworth, Jane
Hillemanns, Peter
Hollestelle, Antoinette
Hooning, Maartje J
Hoover, Robert N
Hopper, John L
Howell, Anthony
Huang, Guanmengqian
Humphreys, Keith
Hunter, David J
Jakimovska, Milena
Jakubowska, Anna
Janni, Wolfgang
John, Esther M
Johnson, Nichola
Jones, Michael E
Jukkola-Vuorinen, Arja
Kaaks, Rudolf
Kaczmarek, Katarzyna
Kataja, Vesa
Keeman, Renske
Kerin, Michael J
Khusnutdinova, Elza
Kiiski, Johanna I
Knight, Julia A
Ko, Yon-Dschun
Kosma, Veli-Matti
Koutros, Stella
Kristensen, Vessela N
Krüger, Ute
Kühl, Tabea
Lambrechts, Diether
Le Marchand, Loic
Lee, Eunjung
Lejbkowicz, Flavio
Lilyquist, Jenna
Lindblom, Annika
Lindström, Sara
Lissowska, Jolanta
Lo, Wing-Yee
Loibl, Sibylle
Long, Jirong
Lubiński, Jan
Lux, Michael P
MacInnis, Robert J
Maishman, Tom
Makalic, Enes
Maleva Kostovska, Ivana
Mannermaa, Arto
Manoukian, Siranoush
Margolin, Sara
Martens, John WM
Martinez, Maria Elena
Mavroudis, Dimitrios
McLean, Catriona
Meindl, Alfons
Menon, Usha
Middha, Pooja
Miller, Nicola
Moreno, Fernando
Mulligan, Anna Marie
Mulot, Claire
Muñoz-Garzon, Victor M
Neuhausen, Susan L
Nevanlinna, Heli
Neven, Patrick
Newman, William G
Nielsen, Sune F
Nordestgaard, Børge G
Norman, Aaron
Offit, Kenneth
Olson, Janet E
Orr, Nick
Pankratz, V Shane
Park-Simon, Tjoung-Won
Perez, Jose IA
Pérez-Barrios, Clara
Peto, Julian
Pinchev, Mila
Plaseska-Karanfilska, Dijana
Polley, Eric C
Prentice, Ross
Presneau, Nadege
Prokofyeva, Darya
Purrington, Kristen
Pylkäs, Katri
Rack, Brigitte
Radice, Paolo
Rau-Murthy, Rohini
Rennert, Gad
Rennert, Hedy S
Robson, Mark
Ruddy, Kathryn J
Ruebner, Matthias
Saloustros, Emmanouil
Sandler, Dale P
Sawyer, Elinor J
Schmidt, Daniel F
Schmutzler, Rita K
Schneeweiss, Andreas
Schoemaker, Minouk J
Schürmann, Peter
Schwentner, Lukas
Scott, Christopher
Scott, Rodney J
Seynaeve, Caroline
Shah, Mitulkumar
Sherman, Mark E
Shrubsole, Martha J
Shu, Xiao-Ou
Slager, Susan
Smeets, Ann
Sohn, Christof
Soucy, Penny
Southey, Melissa C
Spinelli, John J
Stegmaier, Christa
Tamimi, Rulla M
Tapper, William J
Taylor, Jack A
Terry, Mary Beth
Thöne, Kathrin
Tollenaar, Rob AEM
Tomlinson, Ian
Tzardi, Maria
Ulmer, Hans-Ulrich
Untch, Michael
Vachon, Celine M
Van Veen, Elke M
Vijai, Joseph
Weinberg, Clarice R
Wendt, Camilla
Whittemore, Alice S
Wildiers, Hans
Willett, Walter
Winqvist, Robert
Wolk, Alicja
Yang, Xiaohong R
Yannoukakos, Drakoulis
Zhang, Yan
Zheng, Wei
Ziogas, Argyrios
ABCTB Investigators
KConFab/AOCS Investigators
NBCS Collaborators
Chenevix-Trench, Georgia
Chang-Claude, Jenny
Schmidt, Marjanka K
Hall, Per
Milne, Roger L
Chatterjee, Nilanjan
Kraft, Peter
García-Closas, Montserrat
Simard, Jacques
Pokaż więcej
Temat :
Risk Assessment
Breast Neoplasms
Age Factors
Aged
Middle Aged
NBCS Collaborators
Multifactorial Inheritance
Reproducibility of Results
kConFab/AOCS Investigators
Receptors, Estrogen
Medical History Taking
Polymorphism, Single Nucleotide
Genetic Predisposition to Disease
Adult
Aged, 80 and over
Female
Humans
ABCTB Investigators
Opis pliku :
Print-Electronic
Tytuł :
Polygenic risk scores for prediction of breast cancer and breast cancer subtypes
Autorzy :
Mavaddat, Nasim
Michailidou, Kyriaki
Dennis, Joe
Lush, Michael
Fachal, Laura
Lee, Andrew
Tyrer, Jonathan P
Chen, Ting-Huei
Wang, Qin
Bolla, Manjeet K
Yang, Xin
Adank, Muriel A
Ahearn, Thomas
Aittomaki, Kristiina
Allen, Jamie
Andrulis, Irene L
Anton-Culver, Hoda
Antonenkova, Natalia N
Arndt, Volker
Aronson, Kristan J
Auer, Paul L
Auvinen, Paivi
Barrdahl, Myrto
Freeman, Laura E Beane
Beckmann, Matthias W
Behrens, Sabine
Benitez, Javier
Bermisheva, Marina
Bernstein, Leslie
Blomqvist, Carl
Bogdanova, Natalia
Bojesen, Stig E
Bonanni, Bernardo
Borresen-Dale, Anne-Lise
Brauch, Hiltrud
Bremer, Michael
Brenner, Hermann
Brentnall, Adam
Brock, Ian W
Brooks-Wilson, Angela
Brucker, Sara Y
Bruening, Thomas
Burwinkel, Barbara
Campa, Daniele
Carter, Brian D
Castelao, Jose E
Chanock, Stephen J
Chlebowski, Rowan
Christiansen, Hans
Clarke, Christine L
Collee, J Margriet
Cordina-Duverger, Emilie
Cornelissen, Sten
Couch, Fergus J
Cox, Angela
Cross, Simon S
Czene, Kamila
Daly, Mary B
Devilee, Peter
Doerk, Thilo
dos-Santos-Silva, Isabel
Dumont, Martine
Durcan, Lorraine
Dwek, Miriam
Eccles, Diana M
Ekici, Arif B
Eliassen, A Heather
Ellberg, Carolina
Engel, Christoph
Eriksson, Mikael
Evans, D Gareth
Fasching, Peter A
Figueroa, Jonine
Fletcher, Olivia
Flyger, Henrik
Foersti, Asta
Fritschi, Lin
Gabrielson, Marike
Gago-Dominguez, Manuela
Gapstur, Susan M
Garcia-Saenz, Jose A
Gaudet, Mia M
Georgoulias, Vassilios
Giles, Graham G
Gilyazova, Irina R
Glendon, Gord
Goldberg, Mark S
Goldgar, David E
Gonzalez-Neira, Anna
Alnaes, Grethe I Grenaker
Grip, Mervi
Gronwald, Jacek
Grundy, Anne
Guenel, Pascal
Haeberle, Lothar
Hahnen, Eric
Haiman, Christopher A
Hakansson, Niclas
Hamann, Ute
Hankinson, Susan E
Harkness, Elaine F
Hart, Steven N
He, Wei
Hein, Alexander
Heyworth, Jane
Hillemanns, Peter
Hollestelle, Antoinette
Hooning, Maartje J
Hoover, Robert N
Hopper, John L
Howell, Anthony
Huang, Guanmengqian
Humphreys, Keith
Hunter, David J
Jakimovska, Milena
Jakubowska, Anna
Janni, Wolfgang
John, Esther M
Johnson, Nichola
Jones, Michael E
Jukkola-Vuorinen, Arja
Jung, Audrey
Kaaks, Rudolf
Kaczmarek, Katarzyna
Kataja, Vesa
Keeman, Renske
Kerin, Michael J
Khusnutdinova, Elza
Kiiski, Johanna
Knight, Julia A
Ko, Yon-Dschun
Kosma, Veli-Matti
Koutros, Stella
Kristensen, Vessela N
Kruger, Ute
Kuehl, Tabea
Lambrechts, Diether
Le Marchand, Loic
Lee, Eunjung
Lejbkowicz, Flavio
Lilyquist, Jenna
Lindblom, Annika
Lindstrom, Sara
Lissowska, Jolanta
Lo, Wing-Yee
Loibl, Sibylle
Long, Jirong
Lubinski, Jan
Lux, Michael P
MacInnis, Robert J
Maishman, Tom
Makalic, Enes
Kostovska, Ivana Maleva
Mannermaa, Arto
Manoukian, Siranoush
Margolin, Sara
Martens, John WM
Martinez, Maria Elena
Mavroudis, Dimitrios
McLean, Catriona
Meindl, Alfons
Menon, Usha
Middha, Pooja
Miller, Nicola
Moreno, Fernando
Mulligan, Anna Marie
Mulot, Claire
Munoz-Garzon, Victor M
Neuhausen, Susan L
Nevanlinna, Heli
Neven, Patrick
Newman, William G
Nielsen, Sune F
Nordestgaard, Borge G
Norman, Aaron
Offit, Kenneth
Olson, Janet E
Olsson, Hakan
Orr, Nick
Pankratz, V Shane
Park-Simon, Tjoung-Won
Perez, Jose IA
Perez-Barrios, Clara
Peterlongo, Paolo
Peto, Julian
Pinchev, Mila
Plaseska-Karanfilska, Dijana
Polley, Eric C
Prentice, Ross
Presneau, Nadege
Prokofyeva, Darya
Purrington, Kristen
Pylkas, Katri
Rack, Brigitte
Radice, Paolo
Rau-Murthy, Rohini
Rennert, Gad
Rennert, Hedy S
Rhenius, Valerie
Robson, Mark
Romero, Atocha
Ruddy, Kathryn J
Ruebner, Matthias
Saloustros, Emmanouil
Sandler, Dale P
Sawyer, Elinor J
Schmidt, Daniel F
Schmutzler, Rita K
Schneeweiss, Andreas
Schoemaker, Minouk J
Schumacher, Fredrick
Schuermann, Peter
Schwentner, Lukas
Scott, Christopher
Scott, Rodney J
Seynaeve, Caroline
Shah, Mitul
Sherman, Mark E
Shrubsole, Martha J
Shu, Xiao-Ou
Slager, Susan
Smeets, Ann
Sohn, Christof
Soucy, Penny
Southey, Melissa C
Spinelli, John J
Stegmaier, Christa
Stone, Jennifer
Swerdlow, Anthony J
Tamimi, Rulla M
Tapper, William J
Taylor, Jack A
Terry, Mary Beth
Thoene, Kathrin
Tollenaar, Rob AEM
Tomlinson, Ian
Truong, Therese
Tzardi, Maria
Ulmer, Hans-Ulrich
Untch, Michael
Vachon, Celine M
van Veen, Elke M
Vijai, Joseph
Weinberg, Clarice R
Wendt, Camilla
Whittemore, Alice S
Wildiers, Hans
Willett, Walter
Winqvist, Robert
Wolk, Alicja
Yang, Xiaohong R
Yannoukakos, Drakoulis
Zhang, Yan
Zheng, Wei
Ziogas, Argyrios
Clarke, Christine
Balleine, Rosemary
Baxter, Robert
Braye, Stephen
Carpenter, Jane
Dahlstrom, Jane
Forbes, John
Lee, C Soon
Marsh, Deborah
Morey, Adrienne
Pathmanathan, Nirmala
Scott, Rodney
Simpson, Peter
Spigelman, Allan
Wilcken, Nicholas
Yip, Desmond
Zeps, Nikolajs
Sexton, Adrienne
Dobrovic, Alex
Christian, Alice
Trainer, Alison
Fellows, Andrew
Shelling, Andrew
De Fazio, Anna
Blackburn, Anneke
Crook, Ashley
Meiser, Bettina
Patterson, Briony
Clarke, Christobel
Saunders, Christobel
Hunt, Clare
Scott, Clare
Amor, David
Ortega, David Gallego
Marsh, Deb
Edkins, Edward
Salisbury, Elizabeth
Haan, Eric
Macrea, Finlay
Farshid, Gelareh
Lindeman, Geoff
Trench, Georgia
Mann, Graham
Giles, Graham
Gill, Grantley
Thorne, Heather
Campbell, Ian
Hickie, Ian
Caldon, Liz
Winship, Ingrid
Cui, James
Flanagan, James
Kollias, James
Visvader, Jane
Taylor, Jessica
Burke, Jo
Saunus, Jodi
Forbs, John
Hopper, John
Beesley, Jonathan
Kirk, Judy
French, Juliet
Tucker, Kathy
Wu, Kathy
Phillips, Kelly
Forrest, Laura
Lipton, Lara
Andrews, Leslie
Lobb, Lizz
Walker, Logan
Kentwell, Maira
Spurdle, Mandy
Cummings, Margaret
Gleeson, Margaret
Harris, Marion
Jenkins, Mark
Young, Mary Anne
Delatycki, Martin
Wallis, Mathew
Burgess, Matthew
Brown, Melissa
Southey, Melissa
Bogwitz, Michael
Field, Michael
Friedlander, Michael
Gattas, Michael
Saleh, Mona
Aghmesheh, Morteza
Hayward, Nick
Pachter, Nick
Cohen, Paul
Duijf, Pascal
James, Paul
Simpson, Pete
Fong, Peter
Butow, Phyllis
Williams, Rachael
Kefford, Rick
Simard, Jacques
Balleine, Rose-Mary
Dawson, Sarah-Jane
Lok, Sheau
O'connell, Shona
Greening, Sian
Nightingale, Sophie
Edwards, Stacey
Fox, Stephen
McLachlan, Sue-Anne
Lakhani, Sunil
Dudding, Tracy
Antill, Yoland
Sahlberg, Kristine K
Ottestad, Lars
Karesen, Rolf
Schlichting, Ellen
Holmen, Marit Muri
Sauer, Toril
Haakensen, Vilde
Engebraten, Olav
Naume, Bjorn
Fossa, Alexander
Kiserud, Cecile E
Reinertsen, Kristin
Helland, Aslaug
Riis, Margit
Geisler, Juergen
Dunning, Alison M
Thompson, Deborah J
Chenevix-Trench, Georgia
Chang-Claude, Jenny
Schmidt, Marjanka K
Hall, Per
Milne, Roger L
Pharoah, Paul DP
Antoniou, Antonis C
Chatterjee, Nilanjan
Kraft, Peter
Garcia-Closas, Montserrat
Easton, Douglas F
Pokaż więcej
Opis pliku :
application/pdf

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies