Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Marks, J."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Developing and testing a principle-based fidelity index for peer support in mental health services
Autorzy :
Gillard, S.Aff1, Aff4
Banach, N.
Barlow, E.
Byrne, J.
Foster, R.
Goldsmith, L.
Marks, J.
McWilliam, C.
Morshead, R.
Stepanian, K.
Turner, R.
Verey, A.
White, S.
Pokaż więcej
Źródło :
Social Psychiatry and Psychiatric Epidemiology: The International Journal for Research in Social and Genetic Epidemiology and Mental Health Services. :1-9
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Search for CP violation in Ξc+→pK-π+ decays using model-independent techniques
Autorzy :
Aaij, R.
Beteta, C. Abellán
Ackernley, T.
Adeva, B.
Adinolfi, M.
Afsharnia, H.
Aidala, C. A.
Aiola, S.
Ajaltouni, Z.
Akar, S.
Albicocco, P.
Albrecht, J.
Alessio, F.
Alexander, M.
Albero, A. Alfonso
Alkhazov, G.
Cartelle, P. Alvarez
Alves, Jr, A. A.
Amato, S.
Amhis, Y.
An, L.
Anderlini, L.
Andreassi, G.
Andreotti, M.
Archilli, F.
Romeu, J. Arnau
Artamonov, A.
Artuso, M.
Arzymatov, K.
Aslanides, E.
Atzeni, M.
Audurier, B.
Bachmann, S.
Back, J. J.
Baker, S.
Balagura, V.
Baldini, W.Aff20, Aff47
Baranov, A.
Barlow, R. J.
Barsuk, S.
Barter, W.
Bartolini, M.
Baryshnikov, F.
Basels, J. M.
Bassi, G.
Batozskaya, V.
Batsukh, B.
Battig, A.
Battista, V.
Bay, A.
Becker, M.
Bedeschi, F.
Bediaga, I.
Beiter, A.
Bel, L. J.
Belavin, V.
Belin, S.
Beliy, N.
Bellee, V.
Belous, K.
Belyaev, I.
Bencivenni, G.
Ben-Haim, E.
Benson, S.
Beranek, S.
Berezhnoy, A.
Bernet, R.
Berninghoff, D.
Bernstein, H. C.
Bertella, C.
Bertholet, E.
Bertolin, A.
Betancourt, C.
Betti, F.
Bettler, M. O.
Bezshyiko, Ia.
Bhasin, S.
Bhom, J.
Bieker, M. S.
Bifani, S.
Billoir, P.
Birnkraut, A.
Bizzeti, A.
Bjørn, M.
Blago, M. P.
Blake, T.
Blanc, F.
Blusk, S.
Bobulska, D.
Bocci, V.
Garcia, O. Boente
Boettcher, T.
Boldyrev, A.
Bondar, A.
Bondar, N.
Borghi, S.Aff47, Aff61
Borisyak, M.
Borsato, M.
Borsuk, J. T.
Boubdir, M.
Bowcock, T. J. V.
Bozzi, C.Aff20, Aff47
Bradley, M. J.
Braun, S.
Rodriguez, A. Brea
Brodski, M.
Brodzicka, J.
Gonzalo, A. Brossa
Brundu, D.Aff26, Aff47
Buchanan, E.
Büchler-Germann, A.
Buonaura, A.
Burr, C.
Bursche, A.
Butkevich, A.
Butter, J. S.
Buytaert, J.
Byczynski, W.
Cadeddu, S.
Cai, H.
Calabrese, R.
Diaz, L. Calero
Cali, S.
Calladine, R.
Calvi, M.
Gomez, M. Calvo
Magalhaes, P. Camargo
Camboni, A.
Campana, P.
Perez, D. H. Campora
Quezada, A. F. Campoverde
Capriotti, L.
Carbone, A.
Carboni, G.
Cardinale, R.
Cardini, A.
Carli, I.
Carniti, P.
Akiba, K. Carvalho
Vidal, A. Casais
Casse, G.
Cattaneo, M.
Cavallero, G.
Celani, S.
Cenci, R.
Cerasoli, J.
Chapman, M. G.
Charles, M.Aff12, Aff47
Charpentier, Ph.
Chatzikonstantinidis, G.
Chefdeville, M.
Chekalina, V.
Chen, C.
Chen, S.
Chernov, A.
Chitic, S.-G.
Chobanova, V.
Cholak, S.
Chrzaszcz, M.
Chubykin, A.
Ciambrone, P.
Cicala, M. F.
Vidal, X. Cid
Ciezarek, G.
Cindolo, F.
Clarke, P. E. L.
Clemencic, M.
Cliff, H. V.
Closier, J.
Cobbledick, J. L.
Coco, V.
Coelho, J. A. B.
Cogan, J.
Cogneras, E.
Cojocariu, L.
Collins, P.
Colombo, T.
Comerma-Montells, A.
Contu, A.
Cooke, N.
Coombs, G.
Coquereau, S.
Corti, G.
Sobral, C. M. Costa
Couturier, B.
Cowan, G. A.
Craik, D. C.
Crkovská, J.
Crocombe, A.
Torres, M. Cruz
Currie, R.
Da Silva, C. L.
Dall’Occo, E.
Dalseno, J.Aff45, Aff53
D’Ambrosio, C.
Danilina, A.
d’Argent, P.
Davis, A.
Francisco, O. De Aguiar
De Bruyn, K.
De Capua, S.
De Cian, M.
De Miranda, J. M.
De Paula, L.
De Serio, M.
De Simone, P.
de Vries, J. A.
Dean, C. T.
Dean, W.
Decamp, D.
Buono, L. Del
Delaney, B.
Dembinski, H.-P.
Demmer, M.
Dendek, A.
Denysenko, V.
Derkach, D.
Deschamps, O.
Desse, F.
Dettori, F.
Dey, B.
Canto, A. Di
Nezza, P. Di
Didenko, S.
Dijkstra, H.
Dobishuk, V.
Dordei, F.
Dorigo, M.
Reis, A. C. dos
Suárez, A. Dosil
Douglas, L.
Dovbnya, A.
Dreimanis, K.
Dudek, M. W.
Dujany, G.
Durante, P.
Durham, J. M.
Dutta, D.
Dzhelyadin, R.
Dziewiecki, M.
Dziurda, A.
Dzyuba, A.
Easo, S.
Egede, U.
Egorychev, V.
Eidelman, S.
Eisenhardt, S.
Ekelhof, R.
Ek-In, S.
Eklund, L.
Ely, S.
Ene, A.
Epple, E.
Escher, S.
Esen, S.
Evans, T.
Falabella, A.
Fan, J.
Fan, Y.
Farley, N.
Farry, S.
Fazzini, D.
Fedin, P.
Féo, M.
Declara, P. Fernandez
Prieto, A. Fernandez
Ferrari, F.
Lopes, L. Ferreira
Rodrigues, F. Ferreira
Sole, S. Ferreres
Ferrillo, M.
Ferro-Luzzi, M.
Filippov, S.
Fini, R. A.
Fiorini, M.
Firlej, M.
Fischer, K. M.
Fitzpatrick, C.
Fiutowski, T.
Fleuret, F.
Fontana, M.
Fontanelli, F.
Forty, R.
Lima, V. Franco
Sevilla, M. Franco
Frank, M.
Frei, C.
Friday, D. A.
Fu, J.
Fuehring, Q.
Funk, W.
Gabriel, E.
Torreira, A. Gallas
Galli, D.
Gallorini, S.
Gambetta, S.
Gan, Y.
Gandelman, M.
Gandini, P.
Gao, Y.
Martin, L. M. Garcia
Pardiñas, J. García
Plana, B. Garcia
Rosales, F. A. Garcia
Tico, J. Garra
Garrido, L.
Gascon, D.
Gaspar, C.
Gazzoni, G.
Gerick, D.
Gersabeck, E.
Gersabeck, M.
Gershon, T.
Gerstel, D.
Ghez, Ph.
Gibson, V.
Gioventù, A.
Girard, O. G.
Gironell, P. Gironella
Giubega, L.
Giugliano, C.
Gizdov, K.
Gligorov, V. V.
Göbel, C.
Golobardes, E.
Golubkov, D.
Golutvin, A.Aff60, Aff76
Gomes, A.
Gorbounov, P.Aff38, Aff47
Gorelov, I. V.
Gotti, C.
Govorkova, E.
Grabowski, J. P.
Diaz, R. Graciani
Grammatico, T.
Cardoso, L. A. Granado
Graugés, E.
Graverini, E.
Graziani, G.
Grecu, A.
Greim, R.
Griffith, P.
Grillo, L.
Gruber, L.
Cazon, B. R. Gruberg
Gu, C.
Günther, P. A.
Guo, X.
Gushchin, E.
Guth, A.
Guz, Yu.Aff43, Aff47
Gys, T.
Hadavizadeh, T.
Hadjivasiliou, C.
Haefeli, G.
Haen, C.
Haines, S. C.
Hamilton, P. M.
Han, Q.
Han, X.
Hancock, T. H.
Hansmann-Menzemer, S.
Harnew, N.
Harrison, T.
Hart, R.
Hasse, C.
Hatch, M.
He, J.
Hecker, M.
Heijhoff, K.
Heinicke, K.
Heister, A.
Hennequin, A. M.
Hennessy, K.
Henry, L.
Heß, M.
Heuel, J.
Hicheur, A.
Charman, R. Hidalgo
Hill, D.
Hilton, M.
Hopchev, P. H.
Hu, J.
Hu, W.
Huang, W.
Huard, Z. C.
Hulsbergen, W.
Humair, T.
Hunter, R. J.
Hushchyn, M.
Hutchcroft, D.
Hynds, D.
Ibis, P.
Idzik, M.
Ilten, P.
Inglessi, A.
Inyakin, A.
Ivshin, K.
Jacobsson, R.
Jakobsen, S.
Jalocha, J.
Jans, E.
Jashal, B. K.
Jawahery, A.
Jevtic, V.
Jiang, F.
John, M.
Johnson, D.
Jones, C. R.
Jost, B.
Jurik, N.
Kandybei, S.
Karacson, M.
Kariuki, J. M.
Karodia, S.
Kazeev, N.
Kecke, M.
Keizer, F.
Kelsey, M.
Kenzie, M.
Ketel, T.
Khanji, B.
Kharisova, A.
Khurewathanakul, C.
Kim, K. E.
Kirn, T.
Kirsebom, V. S.
Klaver, S.
Klimaszewski, K.
Koliiev, S.
Kondybayeva, A.
Konoplyannikov, A.
Kopciewicz, P.
Kopecna, R.
Koppenburg, P.
Korolev, M.
Kostiuk, I.Aff31, Aff51
Kot, O.
Kotriakhova, S.
Kozeiha, M.
Kravchuk, L.
Krawczyk, R. D.
Kreps, M.
Kress, F.
Kretzschmar, S.
Krokovny, P.
Krupa, W.
Krzemien, W.
Kucewicz, W.
Kucharczyk, M.
Kudryavtsev, V.
Kuindersma, H. S.
Kunde, G. J.
Kuonen, A. K.
Kvaratskheliya, T.
Lacarrere, D.
Lafferty, G.
Lai, A.
Lancierini, D.
Lane, J. J.
Lanfranchi, G.
Langenbruch, C.
Lantwin, O.
Latham, T.
Lazzari, F.
Lazzeroni, C.
Gac, R. Le
Lefèvre, R.
Leflat, A.
Lemaitre, F.
Leroy, O.
Lesiak, T.
Leverington, B.
Li, H.
Li, L.
Li, P.-R.
Li, X.
Li, Y.
Li, Z.
Liang, X.
Lindner, R.
Ling, P.
Lionetto, F.
Lisovskyi, V.
Liu, G.
Liu, X.
Loh, D.
Loi, A.
Castro, J. Lomba
Longstaff, I.
Lopes, J. H.
Loustau, G.
Lovell, G. H.
Lu, Y.
Lucchesi, D.
Martinez, M. Lucio
Luo, Y.
Lupato, A.
Luppi, E.
Lupton, O.
Lusiani, A.
Lyu, X.
Ma, R.
Maccolini, S.
Machefert, F.
Maciuc, F.
Macko, V.
Mackowiak, P.
Maddrell-Mander, S.
Mohan, L. R. Madhan
Maev, O.Aff37, Aff47
Maevskiy, A.
Maguire, K.
Maisuzenko, D.
Majewski, M. W.
Malde, S.
Malecki, B.
Malinin, A.
Maltsev, T.
Malygina, H.
Manca, G.
Mancinelli, G.
Escalero, R. Manera
Manuzzi, D.
Marangotto, D.
Maratas, J.
Marchand, J. F.
Marconi, U.
Mariani, S.
Benito, C. Marin
Marinangeli, M.
Marino, P.
Marks, J.
Marshall, P. J.
Martellotti, G.
Martinazzoli, L.
Martinelli, M.Aff24, Aff47
Santos, D. Martinez
Vidal, F. Martinez
Massafferri, A.
Materok, M.
Matev, R.
Mathad, A.
Mathe, Z.
Matiunin, V.
Matteuzzi, C.
Mattioli, K. R.
Mauri, A.
Maurice, E.
McCann, M.Aff47, Aff60
Mcconnell, L.
McNab, A.
McNulty, R.
Mead, J. V.
Meadows, B.
Meaux, C.
Meier, G.
Meinert, N.
Melnychuk, D.
Meloni, S.
Merk, M.
Merli, A.
Michielin, E.
Mikhasenko, M.
Milanes, D. A.
Millard, E.
Minard, M.-N.
Mineev, O.
Minzoni, L.
Mitchell, S. E.
Mitreska, B.
Mitzel, D. S.
Mödden, A.
Mogini, A.
Moise, R. D.
Mombächer, T.
Monroy, I. A.
Monteil, S.
Morandin, M.
Morello, G.
Morello, M. J.
Moron, J.
Morris, A. B.
Morris, A. G.
Mountain, R.
Mu, H.
Muheim, F.
Mukherjee, M.
Mulder, M.
Müller, D.
Müller, J.
Müller, K.
Müller, V.
Murphy, C. H.
Murray, D.
Muzzetto, P.
Naik, P.
Nakada, T.
Nandakumar, R.
Nandi, A.
Nanut, T.
Nasteva, I.
Needham, M.
Neri, N.
Neubert, S.
Neufeld, N.
Newcombe, R.
Nguyen, T. D.
Nguyen-Mau, C.
Niel, E. M.
Nieswand, S.
Nikitin, N.
Nolte, N. S.
Nunez, C.
Oblakowska-Mucha, A.
Obraztsov, V.
Ogilvy, S.
O’Hanlon, D. P.
Oldeman, R.
Onderwater, C. J. G.
Osborn, J. D.
Ossowska, A.
Goicochea, J. M. Otalora
Ovsiannikova, T.
Owen, P.
Oyanguren, A.
Pais, P. R.
Pajero, T.
Palano, A.
Palutan, M.
Panshin, G.
Papanestis, A.
Pappagallo, M.
Pappalardo, L. L.
Parker, W.
Parkes, C.Aff47, Aff61
Passaleva, G.Aff21, Aff47
Pastore, A.
Patel, M.
Patrignani, C.
Pearce, A.
Pellegrino, A.
Penso, G.
Altarelli, M. Pepe
Perazzini, S.
Pereima, D.
Perret, P.
Pescatore, L.
Petridis, K.
Petrolini, A.
Petrov, A.
Petrucci, S.
Petruzzo, M.
Pietrzyk, B.
Pietrzyk, G.
Pikies, M.
Pili, M.
Pinci, D.
Pinzino, J.
Pisani, F.
Piucci, A.
Placinta, V.
Playfer, S.
Plews, J.
Casasus, M. Plo
Polci, F.
Lener, M. Poli
Poliakova, M.
Poluektov, A.
Polukhina, N.
Polyakov, I.
Polycarpo, E.
Pomery, G. J.
Ponce, S.
Popov, A.
Popov, D.
Poslavskii, S.
Prasanth, K.
Promberger, L.
Prouve, C.
Pugatch, V.
Navarro, A. Puig
Pullen, H.
Punzi, G.
Qian, W.
Qin, J.
Quagliani, R.
Quintana, B.
Raab, N. V.
Trejo, R. I. Rabadan
Rachwal, B.
Rademacker, J. H.
Rama, M.
Pernas, M. Ramos
Rangel, M. S.
Ratnikov, F.Aff41, Aff77
Raven, G.
Salzgeber, M. Ravonel
Reboud, M.
Redi, F.
Reichert, S.
Reiss, F.
Alepuz, C. Remon
Ren, Z.
Renaudin, V.
Ricciardi, S.
Richards, D. S.
Richards, S.
Rinnert, K.
Robbe, P.
Robert, A.
Rodrigues, A. B.
Rodrigues, E.
Lopez, J. A. Rodriguez
Roehrken, M.
Roiser, S.
Rollings, A.
Romanovskiy, V.
Lamas, M. Romero
Vidal, A. Romero
Roth, J. D.
Rotondo, M.
Rudolph, M. S.
Ruf, T.
Vidal, J. Ruiz
Ryzhikov, A.
Ryzka, J.
Silva, J. J. Saborido
Sagidova, N.
Sahoo, N.
Saitta, B.
Gras, C. Sanchez
Mayordomo, C. Sanchez
Sedes, B. Sanmartin
Santacesaria, R.
Rios, C. Santamarina
Santimaria, M.Aff22, Aff47
Santovetti, E.
Sarpis, G.
Sarti, A.
Satriano, C.
Satta, A.
Saur, M.
Savrina, D.Aff38, Aff39
Smead, L. G. Scantlebury
Schael, S.
Schellenberg, M.
Schiller, M.
Schindler, H.
Schmelling, M.
Schmelzer, T.
Schmidt, B.
Schneider, O.
Schopper, A.
Schreiner, H. F.
Schubiger, M.
Schulte, S.
Schune, M. H.
Schwemmer, R.
Sciascia, B.
Sciubba, A.
Sellam, S.
Semennikov, A.
Sergi, A.Aff47, Aff52
Serra, N.
Serrano, J.
Sestini, L.
Seuthe, A.
Seyfert, P.
Shangase, D. M.
Shapkin, M.
Shchutska, L.
Shears, T.
Shekhtman, L.
Shevchenko, V.Aff75, Aff76
Shmanin, E.
Shupperd, J. D.
Siddi, B. G.
Coutinho, R. Silva
de Oliveira, L. Silva
Simi, G.
Simone, S.
Skiba, I.
Skidmore, N.
Skwarnicki, T.
Slater, M. W.
Smeaton, J. G.
Smetkina, A.
Smith, E.
Smith, I. T.
Smith, M.
Snoch, A.
Soares, M.
Lavra, L. Soares
Sokoloff, M. D.
Soler, F. J. P.
De Paula, B. Souza
Spaan, B.
Norella, E. Spadaro
Spradlin, P.
Stagni, F.
Stahl, M.
Stahl, S.
Stefko, P.
Stefkova, S.
Steinkamp, O.
Stemmle, S.
Stenyakin, O.
Stepanova, M.
Stevens, H.
Stone, S.
Stracka, S.
Stramaglia, M. E.
Straticiuc, M.
Straumann, U.
Strokov, S.
Sun, J.
Sun, L.
Sun, Y.
Svihra, P.
Swientek, K.
Szabelski, A.
Szumlak, T.
Szymanski, M.
Taneja, S.
Tang, Z.
Tekampe, T.
Tellarini, G.
Teubert, F.
Thomas, E.
Thomson, K. A.
Tilley, M. J.
Tisserand, V.
T’Jampens, S.
Tobin, M.
Tolk, S.
Tomassetti, L.
Tonelli, D.
Machado, D. Torres
Tou, D. Y.
Tournefier, E.
Traill, M.
Tran, M. T.
Trifonova, E.
Trippl, C.
Trisovic, A.
Tsaregorodtsev, A.
Tuci, G.Aff28, Aff47
Tully, A.
Tuning, N.
Ukleja, A.
Usachov, A.
Ustyuzhanin, A.Aff41, Aff77
Uwer, U.
Vagner, A.
Vagnoni, V.
Valassi, A.
Valat, S.
Valenti, G.
Beuzekom, M. van
Hecke, H. Van
Herwijnen, E. van
Hulse, C. B. Van
Tilburg, J. van
Veghel, M. van
Gomez, R. Vazquez
Regueiro, P. Vazquez
Sierra, C. Vázquez
Vecchi, S.
Velthuis, J. J.
Veltri, M.
Venkateswaran, A.
Vernet, M.
Veronesi, M.
Vesterinen, M.
Barbosa, J. V. Viana
Vieira, D.
Diaz, M. Vieites
Viemann, H.
Vilasis-Cardona, X.
Vitkovskiy, A.
Vollhardt, A.
Bruch, D. Vom
Voneki, B.
Vorobyev, A.
Vorobyev, V.
Voropaev, N.
Waldi, R.
Walsh, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, M.
Wang, Y.
Wang, Z.
Ward, D. R.
Wark, H. M.
Watson, N. K.
Websdale, D.
Weiden, A.
Weisser, C.
Westhenry, B. D. C.
White, D. J.
Whitehead, M.
Wiedner, D.
Wilkinson, G.
Wilkinson, M.
Williams, I.
Williams, M.
Williams, M. R. J.
Williams, T.
Wilson, F. F.
Winn, M.
Wislicki, W.
Witek, M.
Witola, L.
Wormser, G.
Wotton, S. A.
Wu, H.
Wyllie, K.
Xiang, Z.
Xiao, D.
Xie, Y.
Xing, H.
Xu, A.
Xu, J.
Xu, L.
Xu, M.
Xu, Q.
Xu, Z.
Xu, Z.
Yang, Z.
Yang, Z.
Yao, Y.
Yeomans, L. E.
Yin, H.
Yu, J.
Yuan, X.
Yushchenko, O.
Zarebski, K. A.
Zavertyaev, M.
Zdybal, M.
Zeng, M.
Zhang, D.
Zhang, L.
Zhang, S.
Zhang, W. C.
Zhang, Y.
Zhelezov, A.
Zheng, Y.
Zhou, X.
Zhou, Y.
Zhu, X.
Zhukov, V.Aff13, Aff39
Zonneveld, J. B.
Zucchelli, S.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(10)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Erratum to: Updated measurement of time-dependent CPBs0→J/ψK+K--violating observables in CPBs0→J/ψK+K- decays
Autorzy :
Aaij, R.
Beteta, C. Abellán
Ackernley, T.
Adeva, B.
Adinolfi, M.
Afsharnia, H.
Aidala, C. A.
Aiola, S.
Ajaltouni, Z.
Akar, S.
Albicocco, P.
Albrecht, J.
Alessio, F.
Alexander, M.
Albero, A. Alfonso
Alkhazov, G.
Cartelle, P. Alvarez
Alves, Jr, A. A.
Amato, S.
Amhis, Y.
An, L.
Anderlini, L.
Andreassi, G.
Andreotti, M.
Archilli, F.
d’Argent, P.
Romeu, J. Arnau
Artamonov, A.
Artuso, M.
Arzymatov, K.
Aslanides, E.
Atzeni, M.
Audurier, B.
Bachmann, S.
Back, J. J.
Baker, S.
Balagura, V.
Baldini, W.Aff17, Aff44
Baranov, A.
Barlow, R. J.
Barsuk, S.
Barter, W.
Bartolini, M.
Baryshnikov, F.
Bassi, G.
Batozskaya, V.
Batsukh, B.
Battig, A.
Battista, V.
Bay, A.
Becker, M.
Bedeschi, F.
Bediaga, I.
Beiter, A.
Bel, L. J.
Belavin, V.
Belin, S.
Beliy, N.
Bellee, V.
Belous, K.
Belyaev, I.
Ben-Haim, E.
Bencivenni, G.
Benson, S.
Beranek, S.
Berezhnoy, A.
Bernet, R.
Berninghoff, D.
Bertholet, E.
Bertolin, A.
Betancourt, C.
Betti, F.
Bettler, M. O.
Beuzekom, M. van
Bezshyiko, Ia.
Bhasin, S.
Bhom, J.
Bieker, M. S.
Bifani, S.
Billoir, P.
Birnkraut, A.
Bizzeti, A.
Bjørn, M.
Blago, M. P.
Blake, T.
Blanc, F.
Blusk, S.
Bobulska, D.
Bocci, V.
Garcia, O. Boente
Boettcher, T.
Boldyrev, A.
Bondar, A.
Bondar, N.
Borghi, S.Aff44, Aff58
Borisyak, M.
Borsato, M.
Borsuk, J. T.
Boubdir, M.
Bowcock, T. J. V.
Bozzi, C.Aff17, Aff44
Braun, S.
Rodriguez, A. Brea
Brodski, M.
Brodzicka, J.
Gonzalo, A. Brossa
Brundu, D.Aff23, Aff44
Buchanan, E.
Buonaura, A.
Burr, C.
Bursche, A.
Butter, J. S.
Buytaert, J.
Byczynski, W.
Cadeddu, S.
Cai, H.
Calabrese, R.
Cali, S.
Calladine, R.
Calvi, M.
Gomez, M. Calvo
Camboni, A.
Campana, P.
Perez, D. H. Campora
Capriotti, L.
Carbone, A.
Carboni, G.
Cardinale, R.
Cardini, A.
Carniti, P.
Akiba, K. Carvalho
Vidal, A. Casais
Casse, G.
Cattaneo, M.
Cavallero, G.
Cenci, R.
Cerasoli, J.
Chapman, M. G.
Charles, M.Aff9, Aff44
Charpentier, Ph.
Chatzikonstantinidis, G.
Chefdeville, M.
Chekalina, V.
Chen, C.
Chen, S.
Chernov, A.
Chitic, S.-G.
Chobanova, V.
Chrzaszcz, M.
Chubykin, A.
Ciambrone, P.
Cicala, M. F.
Vidal, X. Cid
Ciezarek, G.
Cindolo, F.
Clarke, P. E. L.
Clemencic, M.
Cliff, H. V.
Closier, J.
Cobbledick, J. L.
Coco, V.
Coelho, J. A. B.
Cogan, J.
Cogneras, E.
Cojocariu, L.
Collins, P.
Colombo, T.
Comerma-Montells, A.
Contu, A.
Cooke, N.
Coombs, G.
Coquereau, S.
Corti, G.
Sobral, C. M. Costa
Couturier, B.
Cowan, G. A.
Craik, D. C.
Crocombe, A.
Torres, M. Cruz
Currie, R.
D’Ambrosio, C.
Da Silva, C. L.
Dall’Occo, E.
Dalseno, J.
Danilina, A.
Davis, A.
De AguiarFrancisco, O.
De Bruyn, K.
De Capua, S.
De Cian, M.
De Miranda, J. M.
De Paula, L.
De Serio, M.
De Simone, P.
Dean, C. T.
Dean, W.
Decamp, D.
Buono, L. Del
Delaney, B.
Dembinski, H.-P.
Demmer, M.
Dendek, A.
Denysenko, V.
Derkach, D.
Deschamps, O.
Desse, F.
Dettori, F.
Dey, B.
Canto, A. Di
Nezza, P. Di
Didenko, S.
Dijkstra, H.
Dordei, F.
Dorigo, M.
Suárez, A. Dosil
Douglas, L.
Dovbnya, A.
Dreimanis, K.
Dudek, M. W.
Dufour, L.
Dujany, G.
Durante, P.
Durham, J. M.
Dutta, D.
Dzhelyadin, R.
Dziewiecki, M.
Dziurda, A.
Dzyuba, A.
Easo, S.
Egede, U.
Egorychev, V.
Eidelman, S.
Eisenhardt, S.
Ek-In, S.
Ekelhof, R.
Eklund, L.
Ely, S.
Ene, A.
Escher, S.
Esen, S.
Evans, T.
Falabella, A.
Fan, J.
Farley, N.
Farry, S.
Fazzini, D.
Declara, P. Fernandez
Prieto, A. Fernandez
Ferrari, F.
Lopes, L. Ferreira
Rodrigues, F. Ferreira
Sole, S. Ferreres
Ferro-Luzzi, M.
Filippov, S.
Fini, R. A.
Fiorini, M.
Firlej, M.
Fischer, K. M.
Fitzpatrick, C.
Fiutowski, T.
Fleuret, F.
Fontana, M.
Fontanelli, F.
Forty, R.
Lima, V. Franco
Sevilla, M. Franco
Frank, M.
Frei, C.
Friday, D. A.
Fu, J.
Funk, W.
Féo, M.
Gabriel, E.
Torreira, A. Gallas
Galli, D.
Gallorini, S.
Gambetta, S.
Gan, Y.
Gandelman, M.
Gandini, P.
Gao, Y.
Martin, L. M. Garcia
Plana, B. Garcia
Rosales, F. A. Garcia
Pardiñas, J. García
Tico, J. Garra
Garrido, L.
Gascon, D.
Gaspar, C.
Gazzoni, G.
Gerick, D.
Gersabeck, E.
Gersabeck, M.
Gershon, T.
Gerstel, D.
Ghez, Ph.
Gibson, V.
Gioventù, A.
Girard, O. G.
Gironell, P. Gironella
Giubega, L.
Giugliano, C.
Gizdov, K.
Gligorov, V. V.
Golubkov, D.
Golutvin, A.Aff57, Aff74
Gomes, A.
Gorelov, I. V.
Gotti, C.
Govorkova, E.
Grabowski, J. P.
Diaz, R. Graciani
Grammatico, T.
Cardoso, L. A. Granado
Graugés, E.
Graverini, E.
Graziani, G.
Grecu, A.
Greim, R.
Griffith, P.
Grillo, L.
Gruber, L.
Cazon, B. R. Gruberg
Gu, C.
Guo, X.
Gushchin, E.
Guth, A.
Guz, Yu.Aff41, Aff44
Gys, T.
Göbel, C.
Hadavizadeh, T.
Hadjivasiliou, C.
Haefeli, G.
Haen, C.
Haines, S. C.
Hamilton, P. M.
Han, Q.
Han, X.
Hancock, T. H.
Hansmann-Menzemer, S.
Harnew, N.
Harrison, T.
Hasse, C.
Hatch, M.
He, J.
Hecker, M.
Heijhoff, K.
Heinicke, K.
Heister, A.
Hennequin, A. M.
Hennessy, K.
Henry, L.
Herwijnen, E. van
Heuel, J.
Heß, M.
Hicheur, A.
Charman, R. Hidalgo
Hill, D.
Hilton, M.
Hopchev, P. H.
Hu, J.
Hu, W.
Huang, W.
Huard, Z. C.
Hulsbergen, W.
Humair, T.
Hunter, R. J.
Hushchyn, M.
Hutchcroft, D.
Hynds, D.
Ibis, P.
Idzik, M.
Ilten, P.
Inglessi, A.
Inyakin, A.
Ivshin, K.
Jacobsson, R.
Jakobsen, S.
Jalocha, J.
Jans, E.
Jashal, B. K.
Jawahery, A.
Jevtic, V.
Jiang, F.
John, M.
Johnson, D.
Jones, C. R.
Jost, B.
Jurik, N.
Kandybei, S.
Karacson, M.
Kariuki, J. M.
Karodia, S.
Kazeev, N.
Kecke, M.
Keizer, F.
Kelsey, M.
Kenzie, M.
Ketel, T.
Khanji, B.
Kharisova, A.
Khurewathanakul, C.
Kim, K. E.
Kirn, T.
Kirsebom, V. S.
Klaver, S.
Klimaszewski, K.
Padmalayammadam, P. Kodassery
Koliiev, S.
Kondybayeva, A.
Konoplyannikov, A.
Kopciewicz, P.
Kopecna, R.
Koppenburg, P.
Kostiuk, I.Aff28, Aff48
Kot, O.
Kotriakhova, S.
Kozeiha, M.
Kravchuk, L.
Krawczyk, R. D.
Kreps, M.
Kress, F.
Kretzschmar, S.
Krokovny, P.
Krupa, W.
Krzemien, W.
Kucewicz, W.
Kucharczyk, M.
Kudryavtsev, V.
Kuindersma, H. S.
Kunde, G. J.
Kuonen, A. K.
Kvaratskheliya, T.
Lacarrere, D.
Lafferty, G.
Lai, A.
Lancierini, D.
Lane, J. J.
Lanfranchi, G.
Langenbruch, C.
Latham, T.
Lazzari, F.
Lazzeroni, C.
Gac, R. Le
Leflat, A.
Lefèvre, R.
Lemaitre, F.
Leroy, O.
Lesiak, T.
Leverington, B.
Li, H.
Li, P.-R.
Li, X.
Li, Y.
Li, Z.
Liang, X.
Lindner, R.
Ling, P.
Lionetto, F.
Lisovskyi, V.
Liu, G.
Liu, X.
Loh, D.
Loi, A.
Castro, J. Lomba
Longstaff, I.
Lopes, J. H.
Loustau, G.
Lovell, G. H.
Lucchesi, D.
Martinez, M. Lucio
Luo, Y.
Lupato, A.
Luppi, E.
Lupton, O.
Lusiani, A.
Lyu, X.
Ma, R.
Maccolini, S.
Machefert, F.
Maciuc, F.
Macko, V.
Mackowiak, P.
Maddrell-Mander, S.
Mohan, L. R. Madhan
Maev, O.Aff34, Aff44
Maevskiy, A.
Maguire, K.
Maisuzenko, D.
Majewski, M. W.
Malde, S.
Malecki, B.
Malinin, A.
Maltsev, T.
Malygina, H.
Manca, G.
Mancinelli, G.
Manuzzi, D.
Marangotto, D.
Maratas, J.
Marchand, J. F.
Marconi, U.
Mariani, S.
Benito, C. Marin
Marinangeli, M.
Marino, P.
Marks, J.
Marshall, P. J.
Martellotti, G.
Martinazzoli, L.
Martinelli, M.Aff21, Aff44
Santos, D. Martinez
Vidal, F. Martinez
Massafferri, A.
Materok, M.
Matev, R.
Mathad, A.
Mathe, Z.
Matiunin, V.
Matteuzzi, C.
Mattioli, K. R.
Mauri, A.
Maurice, E.
McCann, M.Aff44, Aff57
Mcconnell, L.
McNab, A.
McNulty, R.
Mead, J. V.
Meadows, B.
Meaux, C.
Meinert, N.
Melnychuk, D.
Meloni, S.
Merk, M.
Merli, A.
Michielin, E.
Milanes, D. A.
Millard, E.
Minard, M.-N.
Mineev, O.
Minzoni, L.
Mitchell, S. E.
Mitreska, B.
Mitzel, D. S.
Mogini, A.
Moise, R. D.
Mombächer, T.
Monroy, I. A.
Monteil, S.
Morandin, M.
Morello, G.
Morello, M. J.
Moron, J.
Morris, A. B.
Morris, A. G.
Mountain, R.
Mu, H.
Muheim, F.
Mukherjee, M.
Mulder, M.
Murphy, C. H.
Murray, D.
Mödden, A.
Müller, D.
Müller, J.
Müller, K.
Müller, V.
Naik, P.
Nakada, T.
Nandakumar, R.
Nandi, A.
Nanut, T.
Nasteva, I.
Needham, M.
Neri, N.
Neubert, S.
Neufeld, N.
Newcombe, R.
Nguyen, T. D.
Nguyen-Mau, C.
Niel, E. M.
Nieswand, S.
Nikitin, N.
Nolte, N. S.
O’Hanlon, D. P.
Oblakowska-Mucha, A.
Obraztsov, V.
Ogilvy, S.
Oldeman, R.
Onderwater, C. J. G.
Osborn, J. D.
Ossowska, A.
Goicochea, J. M. Otalora
Ovsiannikova, T.
Owen, P.
Oyanguren, A.
Pais, P. R.
Pajero, T.
Palano, A.
Palutan, M.
Panshin, G.
Papanestis, A.
Pappagallo, M.
Pappalardo, L. L.
Parker, W.
Parkes, C.Aff44, Aff58
Passaleva, G.Aff18, Aff44
Pastore, A.
Patel, M.
Patrignani, C.
Pearce, A.
Pellegrino, A.
Penso, G.
Altarelli, M. Pepe
Perazzini, S.
Pereima, D.
Perret, P.
Pescatore, L.
Petridis, K.
Petrolini, A.
Petrov, A.
Petrucci, S.
Petruzzo, M.
Pietrzyk, B.
Pietrzyk, G.
Pikies, M.
Pili, M.
Pinci, D.
Pinzino, J.
Pisani, F.
Piucci, A.
Placinta, V.
Playfer, S.
Plews, J.
Casasus, M. Plo
Polci, F.
Lener, M. Poli
Poliakova, M.
Poluektov, A.
Polukhina, N.
Polyakov, I.
Polycarpo, E.
Pomery, G. J.
Ponce, S.
Popov, A.
Popov, D.
Poslavskii, S.
Promberger, L. P.
Prouve, C.
Pugatch, V.
Navarro, A. Puig
Pullen, H.
Punzi, G.
Qian, W.
Qin, J.
Quagliani, R.
Quintana, B.
Raab, N. V.
Rachwal, B.
Rademacker, J. H.
Rama, M.
Pernas, M. Ramos
Rangel, M. S.
Ratnikov, F.Aff38, Aff39
Raven, G.
Salzgeber, M. Ravonel
Reboud, M.
Redi, F.
Reichert, S.
Reis, A. C. dos
Reiss, F.
Alepuz, C. Remon
Ren, Z.
Renaudin, V.
Ricciardi, S.
Richards, S.
Rinnert, K.
Robbe, P.
Robert, A.
Rodrigues, A. B.
Rodrigues, E.
Lopez, J. A. Rodriguez
Roehrken, M.
Roiser, S.
Rollings, A.
Romanovskiy, V.
Lamas, M. Romero
Vidal, A. Romero
Roth, J. D.
Rotondo, M.
Rudolph, M. S.
Ruf, T.
Vidal, J. Ruiz
Ryzka, J.
Silva, J. J. Saborido
Sagidova, N.
Saitta, B.
Gras, C. Sanchez
Mayordomo, C. Sanchez
Sedes, B. Sanmartin
Santacesaria, R.
Rios, C. Santamarina
Santangelo, P.
Santimaria, M.Aff19, Aff44
Santovetti, E.
Sarpis, G.
Sarti, A.
Satriano, C.
Satta, A.
Saur, M.
Savrina, D.Aff35, Aff36
Smead, L. G. Scantlebury
Schael, S.
Schellenberg, M.
Schiller, M.
Schindler, H.
Schmelling, M.
Schmelzer, T.
Schmidt, B.
Schneider, O.
Schopper, A.
Schreiner, H. F.
Schubiger, M.
Schulte, S.
Schune, M. H.
Schwemmer, R.
Sciascia, B.
Sciubba, A.
Sellam, S.
Semennikov, A.
Sergi, A.Aff44, Aff49
Serra, N.
Serrano, J.
Sestini, L.
Seuthe, A.
Seyfert, P.
Shangase, D. M.
Shapkin, M.
Shears, T.
Shekhtman, L.
Shevchenko, V.Aff73, Aff74
Shmanin, E.
Shupperd, J. D.
Siddi, B. G.
Coutinho, R. Silva
de Oliveira, L. Silva
Simi, G.
Simone, S.
Skiba, I.
Skidmore, N.
Skwarnicki, T.
Slater, M. W.
Smeaton, J. G.
Smith, E.
Smith, I. T.
Smith, M.
Soares, M.
Lavra, l. Soares
Sokoloff, M. D.
Soler, F. J. P.
De Paula, B. Souza
Spaan, B.
Norella, E. Spadaro
Spradlin, P.
Stagni, F.
Stahl, M.
Stahl, S.
Stefko, P.
Stefkova, S.
Steinkamp, O.
Stemmle, S.
Stenyakin, O.
Stepanova, M.
Stevens, H.
Stocchi, A.
Stone, S.
Stracka, S.
Stramaglia, M. E.
Straticiuc, M.
Straumann, U.
Strokov, S.
Sun, J.
Sun, L.
Sun, Y.
Svihra, P.
Swientek, K.
Szabelski, A.
Szumlak, T.
Szymanski, M.
T’Jampens, S.
Taneja, S.
Tang, Z.
Tekampe, T.
Tellarini, G.
Teubert, F.
Thomas, E.
Thomson, K. A.
Tilburg, J. van
Tilley, M. J.
Tisserand, V.
Tobin, M.
Tolk, S.
Tomassetti, L.
Tonelli, D.
Tou, D. Y.
Tournefier, E.
Traill, M.
Tran, M. T.
Trisovic, A.
Tsaregorodtsev, A.
Tuci, G.Aff25, Aff44
Tully, A.
Tuning, N.
Ukleja, A.
Usachov, A.
Ustyuzhanin, A.Aff38, Aff39
Uwer, U.
Vagner, A.
Vagnoni, V.
Valassi, A.
Valat, S.
Valenti, G.
Hecke, H. Van
Hulse, C. B. Van
Gomez, R. Vazquez
Regueiro, P. Vazquez
Vecchi, S.
Veghel, M. van
Velthuis, J. J.
Veltri, M.
Venkateswaran, A.
Vernet, M.
Veronesi, M.
Vesterinen, M.
Barbosa, J. V. Viana
Vieira, D.
Diaz, M. Vieites
Viemann, H.
Vilasis-Cardona, X.
Vitkovskiy, A.
Volkov, V.
Vollhardt, A.
Bruch, D. Vom
Voneki, B.
Vorobyev, A.
Vorobyev, V.
Voropaev, N.
de Vries, J. A.
Sierra, C. Vázquez
Waldi, R.
Walsh, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, M.
Wang, Y.
Wang, Z.
Ward, D. R.
Wark, H. M.
Watson, N. K.
Websdale, D.
Weiden, A.
Weisser, C.
Westhenry, B. D. C.
White, D. J.
Whitehead, M.
Wiedner, D.
Wilkinson, G.
Wilkinson, M.
Williams, I.
Williams, M. R. J.
Williams, M.
Williams, T.
Wilson, F. F.
Winn, M.
Wislicki, W.
Witek, M.
Wormser, G.
Wotton, S. A.
Wu, H.
Wyllie, K.
Xiang, Z.
Xiao, D.
Xie, Y.
Xing, H.
Xu, A.
Xu, L.
Xu, M.
Xu, Q.
Xu, Z.
Xu, Z.
Yang, Z.
Yang, Z.
Yao, Y.
Yeomans, L. E.
Yin, H.
Yu, J.
Yuan, X.
Yushchenko, O.
Zarebski, K. A.
Zavertyaev, M.
Zdybal, M.
Zeng, M.
Zhang, D.
Zhang, L.
Zhang, S.
Zhang, W. C.
Zhang, Y.
Zhelezov, A.
Zheng, Y.
Zhou, X.
Zhou, Y.
Zhu, X.
Zhukov, V.Aff10, Aff36
Zonneveld, J. B.
Zucchelli, S.
Aff77, Aff80
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(7)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of the ηc(1S)pps=13TeV production cross-section in ηc(1S)pps=13TeVηc(1S)pps=13TeV collisions at ηc(1S)pps=13TeVηc(1S)pps=13TeV
Autorzy :
Aaij, R.
Beteta, C. Abellán
Ackernley, T.
Adeva, B.
Adinolfi, M.
Afsharnia, H.
Aidala, C. A.
Aiola, S.
Ajaltouni, Z.
Akar, S.
Albicocco, P.
Albrecht, J.
Alessio, F.
Alexander, M.
Albero, A. Alfonso
Alkhazov, G.
Cartelle, P. Alvarez
Alves, Jr, A. A.
Amato, S.
Amhis, Y.
An, L.
Anderlini, L.
Andreassi, G.
Andreotti, M.
Archilli, F.
d’Argent, P.
Romeu, J. Arnau
Artamonov, A.
Artuso, M.
Arzymatov, K.
Aslanides, E.
Atzeni, M.
Audurier, B.
Bachmann, S.
Back, J. J.
Baker, S.
Balagura, V.
Baldini, W.Aff17, Aff44
Baranov, A.
Barlow, R. J.
Barsuk, S.
Barter, W.
Bartolini, M.
Baryshnikov, F.
Bassi, G.
Batozskaya, V.
Batsukh, B.
Battig, A.
Battista, V.
Bay, A.
Becker, M.
Bedeschi, F.
Bediaga, I.
Beiter, A.
Bel, L. J.
Belavin, V.
Belin, S.
Beliy, N.
Bellee, V.
Belous, K.
Belyaev, I.
Ben-Haim, E.
Bencivenni, G.
Benson, S.
Beranek, S.
Berezhnoy, A.
Bernet, R.
Berninghoff, D.
Bernstein, H. C.
Bertholet, E.
Bertolin, A.
Betancourt, C.
Betti, F.
Bettler, M. O.
Beuzekom, M. van
Bezshyiko, Ia.
Bhasin, S.
Bhom, J.
Bieker, M. S.
Bifani, S.
Billoir, P.
Birnkraut, A.
Bizzeti, A.
Bjørn, M.
Blago, M. P.
Blake, T.
Blanc, F.
Blusk, S.
Bobulska, D.
Bocci, V.
Garcia, O. Boente
Boettcher, T.
Boldyrev, A.
Bondar, A.
Bondar, N.
Borghi, S.Aff44, Aff58
Borisyak, M.
Borsato, M.
Borsuk, J. T.
Boubdir, M.
Bowcock, T. J. V.
Bozzi, C.Aff17, Aff44
Braun, S.
Rodriguez, A. Brea
Brodski, M.
Brodzicka, J.
Gonzalo, A. Brossa
Brundu, D.Aff23, Aff44
Buchanan, E.
Buonaura, A.
Burr, C.
Bursche, A.
Butter, J. S.
Buytaert, J.
Byczynski, W.
Cadeddu, S.
Cai, H.
Calabrese, R.
Cali, S.
Calladine, R.
Calvi, M.
Gomez, M. Calvo
Camboni, A.
Campana, P.
Perez, D. H. Campora
Capriotti, L.
Carbone, A.
Carboni, G.
Cardinale, R.
Cardini, A.
Carniti, P.
Akiba, K. Carvalho
Vidal, A. Casais
Casse, G.
Cattaneo, M.
Cavallero, G.
Cenci, R.
Cerasoli, J.
Chapman, M. G.
Charles, M.Aff9, Aff44
Charpentier, Ph.
Chatzikonstantinidis, G.
Chefdeville, M.
Chekalina, V.
Chen, C.
Chen, S.
Chernov, A.
Chitic, S.-G.
Chobanova, V.
Chrzaszcz, M.
Chubykin, A.
Ciambrone, P.
Cicala, M. F.
Vidal, X. Cid
Ciezarek, G.
Cindolo, F.
Clarke, P. E. L.
Clemencic, M.
Cliff, H. V.
Closier, J.
Cobbledick, J. L.
Coco, V.
Coelho, J. A. B.
Cogan, J.
Cogneras, E.
Cojocariu, L.
Collins, P.
Colombo, T.
Comerma-Montells, A.
Contu, A.
Cooke, N.
Coombs, G.
Coquereau, S.
Corti, G.
Sobral, C. M. Costa
Couturier, B.
Cowan, G. A.
Craik, D. C.
Crocombe, A.
Torres, M. Cruz
Currie, R.
D’Ambrosio, C.
Da Silva, C. L.
Dall’Occo, E.
Dalseno, J.Aff43, Aff50
Danilina, A.
Davis, A.
De Aguiar Francisco, O.
De Bruyn, K.
De Capua, S.
De Cian, M.
De Miranda, J. M.
De Paula, L.
De Serio, M.
De Simone, P.
Dean, C. T.
Dean, W.
Decamp, D.
Buono, L. Del
Delaney, B.
Dembinski, H.-P.
Demmer, M.
Dendek, A.
Denysenko, V.
Derkach, D.
Deschamps, O.
Desse, F.
Dettori, F.
Dey, B.
Canto, A. Di
Nezza, P. Di
Didenko, S.
Dijkstra, H.
Dordei, F.
Dorigo, M.
Suárez, A. Dosil
Douglas, L.
Dovbnya, A.
Dreimanis, K.
Dudek, M. W.
Dufour, L.
Dujany, G.
Durante, P.
Durham, J. M.
Dutta, D.
Dzhelyadin, R.
Dziewiecki, M.
Dziurda, A.
Dzyuba, A.
Easo, S.
Egede, U.
Egorychev, V.
Eidelman, S.
Eisenhardt, S.
Ek-In, S.
Ekelhof, R.
Eklund, L.
Ely, S.
Ene, A.
Escher, S.
Esen, S.
Evans, T.
Falabella, A.
Fan, J.
Farley, N.
Farry, S.
Fazzini, D.
Declara, P. Fernandez
Prieto, A. Fernandez
Ferrari, F.
Lopes, L. Ferreira
Rodrigues, F. Ferreira
Sole, S. Ferreres
Ferro-Luzzi, M.
Filippov, S.
Fini, R. A.
Fiorini, M.
Firlej, M.
Fischer, K. M.
Fitzpatrick, C.
Fiutowski, T.
Fleuret, F.
Fontana, M.
Fontanelli, F.
Forty, R.
Lima, V. Franco
Sevilla, M. Franco
Frank, M.
Frei, C.
Friday, D. A.
Fu, J.
Funk, W.
Féo, M.
Gabriel, E.
Torreira, A. Gallas
Galli, D.
Gallorini, S.
Gambetta, S.
Gan, Y.
Gandelman, M.
Gandini, P.
Gao, Y.
Martin, L. M. Garcia
Plana, B. Garcia
Rosales, F. A. Garcia
Pardiñas, J. García
Tico, J. Garra
Garrido, L.
Gascon, D.
Gaspar, C.
Gazzoni, G.
Gerick, D.
Gersabeck, E.
Gersabeck, M.
Gershon, T.
Gerstel, D.
Ghez, Ph.
Gibson, V.
Gioventù, A.
Girard, O. G.
Gironell, P. Gironella
Giubega, L.
Giugliano, C.
Gizdov, K.
Gligorov, V. V.
Golubkov, D.
Golutvin, A.Aff57, Aff74
Gomes, A.
Gorelov, I. V.
Gotti, C.
Govorkova, E.
Grabowski, J. P.
Diaz, R. Graciani
Grammatico, T.
Cardoso, L. A. Granado
Graugés, E.
Graverini, E.
Graziani, G.
Grecu, A.
Greim, R.
Griffith, P.
Grillo, L.
Gruber, L.
Cazon, B. R. Gruberg
Gu, C.
Guo, X.
Gushchin, E.
Guth, A.
Guz, Yu.Aff41, Aff44
Gys, T.
Göbel, C.
Hadavizadeh, T.
Hadjivasiliou, C.
Haefeli, G.
Haen, C.
Haines, S. C.
Hamilton, P. M.
Han, Q.
Han, X.
Hancock, T. H.
Hansmann-Menzemer, S.
Harnew, N.
Harrison, T.
Hart, R.
Hasse, C.
Hatch, M.
He, J.
Hecker, M.
Heijhoff, K.
Heinicke, K.
Heister, A.
Hennequin, A. M.
Hennessy, K.
Henry, L.
Herwijnen, E. van
Heuel, J.
Heß, M.
Hicheur, A.
Charman, R. Hidalgo
Hill, D.
Hilton, M.
Hopchev, P. H.
Hu, J.
Hu, W.
Huang, W.
Huard, Z. C.
Hulsbergen, W.
Humair, T.
Hunter, R. J.
Hushchyn, M.
Hutchcroft, D.
Hynds, D.
Ibis, P.
Idzik, M.
Ilten, P.
Inglessi, A.
Inyakin, A.
Ivshin, K.
Jacobsson, R.
Jakobsen, S.
Jalocha, J.
Jans, E.
Jashal, B. K.
Jawahery, A.
Jevtic, V.
Jiang, F.
John, M.
Johnson, D.
Jones, C. R.
Jost, B.
Jurik, N.
Kandybei, S.
Karacson, M.
Kariuki, J. M.
Karodia, S.
Kazeev, N.
Kecke, M.
Keizer, F.
Kelsey, M.
Kenzie, M.
Ketel, T.
Khanji, B.
Kharisova, A.
Khurewathanakul, C.
Kim, K. E.
Kirn, T.
Kirsebom, V. S.
Klaver, S.
Klimaszewski, K.
Koliiev, S.
Kondybayeva, A.
Konoplyannikov, A.
Kopciewicz, P.
Kopecna, R.
Koppenburg, P.
Kostiuk, I.Aff28, Aff48
Kot, O.
Kotriakhova, S.
Kozeiha, M.
Kravchuk, L.
Krawczyk, R. D.
Kreps, M.
Kress, F.
Kretzschmar, S.
Krokovny, P.
Krupa, W.
Krzemien, W.
Kucewicz, W.
Kucharczyk, M.
Kudryavtsev, V.
Kuindersma, H. S.
Kunde, G. J.
Kuonen, A. K.
Kvaratskheliya, T.
Lacarrere, D.
Lafferty, G.
Lai, A.
Lancierini, D.
Lane, J. J.
Lanfranchi, G.
Langenbruch, C.
Latham, T.
Lazzari, F.
Lazzeroni, C.
Gac, R. Le
Leflat, A.
Lefèvre, R.
Lemaitre, F.
Leroy, O.
Lesiak, T.
Leverington, B.
Li, H.
Li, P.-R.
Li, X.
Li, Y.
Li, Z.
Liang, X.
Lindner, R.
Ling, P.
Lionetto, F.
Lisovskyi, V.
Liu, G.
Liu, X.
Loh, D.
Loi, A.
Castro, J. Lomba
Longstaff, I.
Lopes, J. H.
Loustau, G.
Lovell, G. H.
Lucchesi, D.
Martinez, M. Lucio
Luo, Y.
Lupato, A.
Luppi, E.
Lupton, O.
Lusiani, A.
Lyu, X.
Ma, R.
Maccolini, S.
Machefert, F.
Maciuc, F.
Macko, V.
Mackowiak, P.
Maddrell-Mander, S.
Mohan, L. R. Madhan
Maev, O.Aff34, Aff44
Maevskiy, A.
Maguire, K.
Maisuzenko, D.
Majewski, M. W.
Malde, S.
Malecki, B.
Malinin, A.
Maltsev, T.
Malygina, H.
Manca, G.
Mancinelli, G.
Escalero, R. Manera
Manuzzi, D.
Marangotto, D.
Maratas, J.
Marchand, J. F.
Marconi, U.
Mariani, S.
Benito, C. Marin
Marinangeli, M.
Marino, P.
Marks, J.
Marshall, P. J.
Martellotti, G.
Martinazzoli, L.
Martinelli, M.Aff21, Aff44
Santos, D. Martinez
Vidal, F. Martinez
Massafferri, A.
Materok, M.
Matev, R.
Mathad, A.
Mathe, Z.
Matiunin, V.
Matteuzzi, C.
Mattioli, K. R.
Mauri, A.
Maurice, E.
McCann, M.Aff44, Aff57
Mcconnell, L.
McNab, A.
McNulty, R.
Mead, J. V.
Meadows, B.
Meaux, C.
Meinert, N.
Melnychuk, D.
Meloni, S.
Merk, M.
Merli, A.
Michielin, E.
Milanes, D. A.
Millard, E.
Minard, M.-N.
Mineev, O.
Minzoni, L.
Mitchell, S. E.
Mitreska, B.
Mitzel, D. S.
Mogini, A.
Moise, R. D.
Mombächer, T.
Monroy, I. A.
Monteil, S.
Morandin, M.
Morello, G.
Morello, M. J.
Moron, J.
Morris, A. B.
Morris, A. G.
Mountain, R.
Mu, H.
Muheim, F.
Mukherjee, M.
Mulder, M.
Murphy, C. H.
Murray, D.
Muzzetto, P.
Mödden, A.
Müller, D.
Müller, J.
Müller, K.
Müller, V.
Naik, P.
Nakada, T.
Nandakumar, R.
Nandi, A.
Nanut, T.
Nasteva, I.
Needham, M.
Neri, N.
Neubert, S.
Neufeld, N.
Newcombe, R.
Nguyen, T. D.
Nguyen-Mau, C.
Niel, E. M.
Nieswand, S.
Nikitin, N.
Nolte, N. S.
O’Hanlon, D. P.
Oblakowska-Mucha, A.
Obraztsov, V.
Ogilvy, S.
Oldeman, R.
Onderwater, C. J. G.
Osborn, J. D.
Ossowska, A.
Goicochea, J. M. Otalora
Ovsiannikova, T.
Owen, P.
Oyanguren, A.
Pais, P. R.
Pajero, T.
Palano, A.
Palutan, M.
Panshin, G.
Papanestis, A.
Pappagallo, M.
Pappalardo, L. L.
Parker, W.
Parkes, C.Aff44, Aff58
Passaleva, G.Aff18, Aff44
Pastore, A.
Patel, M.
Patrignani, C.
Pearce, A.
Pellegrino, A.
Penso, G.
Altarelli, M. Pepe
Perazzini, S.
Pereima, D.
Perret, P.
Pescatore, L.
Petridis, K.
Petrolini, A.
Petrov, A.
Petrucci, S.
Petruzzo, M.
Pietrzyk, B.
Pietrzyk, G.
Pikies, M.
Pili, M.
Pinci, D.
Pinzino, J.
Pisani, F.
Piucci, A.
Placinta, V.
Playfer, S.
Plews, J.
Casasus, M. Plo
Polci, F.
Lener, M. Poli
Poliakova, M.
Poluektov, A.
Polukhina, N.
Polyakov, I.
Polycarpo, E.
Pomery, G. J.
Ponce, S.
Popov, A.
Popov, D.
Poslavskii, S.
Prasanth, K.
Promberger, L.
Prouve, C.
Pugatch, V.
Navarro, A. Puig
Pullen, H.
Punzi, G.
Qian, W.
Qin, J.
Quagliani, R.
Quintana, B.
Raab, N. V.
Rachwal, B.
Rademacker, J. H.
Rama, M.
Pernas, M. Ramos
Rangel, M. S.
Ratnikov, F.Aff38, Aff39
Raven, G.
Salzgeber, M. Ravonel
Reboud, M.
Redi, F.
Reichert, S.
Reis, A. C. dos
Reiss, F.
Alepuz, C. Remon
Ren, Z.
Renaudin, V.
Ricciardi, S.
Richards, S.
Rinnert, K.
Robbe, P.
Robert, A.
Rodrigues, A. B.
Rodrigues, E.
Lopez, J. A. Rodriguez
Roehrken, M.
Roiser, S.
Rollings, A.
Romanovskiy, V.
Lamas, M. Romero
Vidal, A. Romero
Roth, J. D.
Rotondo, M.
Rudolph, M. S.
Ruf, T.
Vidal, J. Ruiz
Ryzka, J.
Silva, J. J. Saborido
Sagidova, N.
Saitta, B.
Gras, C. Sanchez
Mayordomo, C. Sanchez
Sedes, B. Sanmartin
Santacesaria, R.
Rios, C. Santamarina
Santimaria, M.Aff19, Aff44
Santovetti, E.
Sarpis, G.
Sarti, A.
Satriano, C.
Satta, A.
Saur, M.
Savrina, D.Aff35, Aff36
Smead, L. G. Scantlebury
Schael, S.
Schellenberg, M.
Schiller, M.
Schindler, H.
Schmelling, M.
Schmelzer, T.
Schmidt, B.
Schneider, O.
Schopper, A.
Schreiner, H. F.
Schubiger, M.
Schulte, S.
Schune, M. H.
Schwemmer, R.
Sciascia, B.
Sciubba, A.
Sellam, S.
Semennikov, A.
Sergi, A.Aff44, Aff49
Serra, N.
Serrano, J.
Sestini, L.
Seuthe, A.
Seyfert, P.
Shangase, D. M.
Shapkin, M.
Shears, T.
Shekhtman, L.
Shevchenko, V.Aff73, Aff74
Shmanin, E.
Shupperd, J. D.
Siddi, B. G.
Coutinho, R. Silva
de Oliveira, L. Silva
Simi, G.
Simone, S.
Skiba, I.
Skidmore, N.
Skwarnicki, T.
Slater, M. W.
Smeaton, J. G.
Smith, E.
Smith, I. T.
Smith, M.
Soares, M.
Lavra, L. Soares
Sokoloff, M. D.
Soler, F. J. P.
De Paula, B. Souza
Spaan, B.
Norella, E. Spadaro
Spradlin, P.
Stagni, F.
Stahl, M.
Stahl, S.
Stefko, P.
Stefkova, S.
Steinkamp, O.
Stemmle, S.
Stenyakin, O.
Stepanova, M.
Stevens, H.
Stone, S.
Stracka, S.
Stramaglia, M. E.
Straticiuc, M.
Straumann, U.
Strokov, S.
Sun, J.
Sun, L.
Sun, Y.
Svihra, P.
Swientek, K.
Szabelski, A.
Szumlak, T.
Szymanski, M.
T’Jampens, S.
Taneja, S.
Tang, Z.
Tekampe, T.
Tellarini, G.
Teubert, F.
Thomas, E.
Thomson, K. A.
Tilburg, J. van
Tilley, M. J.
Tisserand, V.
Tobin, M.
Tolk, S.
Tomassetti, L.
Tonelli, D.
Tou, D. Y.
Tournefier, E.
Traill, M.
Tran, M. T.
Trisovic, A.
Tsaregorodtsev, A.
Tuci, G.Aff25, Aff44
Tully, A.
Tuning, N.
Ukleja, A.
Usachov, A.
Ustyuzhanin, A.Aff38, Aff39
Uwer, U.
Vagner, A.
Vagnoni, V.
Valassi, A.
Valat, S.
Valenti, G.
Hecke, H. Van
Hulse, C. B. Van
Gomez, R. Vazquez
Regueiro, P. Vazquez
Vecchi, S.
Veghel, M. van
Velthuis, J. J.
Veltri, M.
Venkateswaran, A.
Vernet, M.
Veronesi, M.
Vesterinen, M.
Barbosa, J. V. Viana
Vieira, D.
Diaz, M. Vieites
Viemann, H.
Vilasis-Cardona, X.
Vitkovskiy, A.
Volkov, V.
Vollhardt, A.
Bruch, D. Vom
Voneki, B.
Vorobyev, A.
Vorobyev, V.
Voropaev, N.
de Vries, J. A.
Sierra, C. Vázquez
Waldi, R.
Walsh, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, M.
Wang, Y.
Wang, Z.
Ward, D. R.
Wark, H. M.
Watson, N. K.
Websdale, D.
Weiden, A.
Weisser, C.
Westhenry, B. D. C.
White, D. J.
Whitehead, M.
Wiedner, D.
Wilkinson, G.
Wilkinson, M.
Williams, I.
Williams, M. R. J.
Williams, M.
Williams, T.
Wilson, F. F.
Winn, M.
Wislicki, W.
Witek, M.
Wormser, G.
Wotton, S. A.
Wu, H.
Wyllie, K.
Xiang, Z.
Xiao, D.
Xie, Y.
Xing, H.
Xu, A.
Xu, L.
Xu, M.
Xu, Q.
Xu, Z.
Xu, Z.
Yang, Z.
Yang, Z.
Yao, Y.
Yeomans, L. E.
Yin, H.
Yu, J.
Yuan, X.
Yushchenko, O.
Zarebski, K. A.
Zavertyaev, M.
Zdybal, M.
Zeng, M.
Zhang, D.
Zhang, L.
Zhang, S.
Zhang, W. C.
Zhang, Y.
Zhelezov, A.
Zheng, Y.
Zhou, X.
Zhou, Y.
Zhovkovska, V.
Zhu, X.
Zhukov, V.Aff10, Aff36
Zonneveld, J. B.
Zucchelli, S.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(3)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of ψ(2S)s=713TeV production cross-sections in proton-proton collisions at ψ(2S)s=713TeV and ψ(2S)s=713TeV
Autorzy :
Aaij, R.
Beteta, C. Abellán
Adeva, B.
Adinolfi, M.
Aidala, C. A.
Ajaltouni, Z.
Akar, S.
Albicocco, P.
Albrecht, J.
Alessio, F.
Alexander, M.
Albero, A. Alfonso
Alkhazov, G.
Cartelle, P. Alvarez
Alves, Jr, A. A.
Amato, S.
Amerio, S.
Amhis, Y.
An, L.
Anderlini, L.
Andreassi, G.
Andreotti, M.
Andrews, J. E.
Archilli, F.
Romeu, J. Arnau
Artamonov, A.
Artuso, M.
Arzymatov, K.
Aslanides, E.
Atzeni, M.
Audurier, B.
Bachmann, S.
Back, J. J.
Baker, S.
Balagura, V.
Baldini, W.
Baranov, A.
Barlow, R. J.
Barsuk, S.
Barter, W.
Bartolini, M.
Baryshnikov, F.
Batozskaya, V.
Batsukh, B.
Battig, A.
Battista, V.
Bay, A.
Beddow, J.
Bedeschi, F.
Bediaga, I.
Beiter, A.
Bel, L. J.
Belin, S.
Beliy, N.
Bellee, V.
Belloli, N.
Belous, K.
Belyaev, I.
Bencivenni, G.
Ben-Haim, E.
Benson, S.
Beranek, S.
Berezhnoy, A.
Bernet, R.
Berninghoff, D.
Bertholet, E.
Bertolin, A.
Betancourt, C.
Betti, F.Aff18, Aff45
Bettler, M. O.
Bezshyiko, Ia.
Bhasin, S.
Bhom, J.
Bieker, M. S.
Bifani, S.
Billoir, P.
Birnkraut, A.
Bizzeti, A.
Bjørn, M.
Blago, M. P.
Blake, T.
Blanc, F.
Blusk, S.
Bobulska, D.
Bocci, V.
Garcia, O. Boente
Boettcher, T.
Bondar, A.
Bondar, N.
Borghi, S.Aff45, Aff59
Borisyak, M.
Borsato, M.
Boubdir, M.
Bowcock, T. J. V.
Bozzi, C.Aff19, Aff45
Braun, S.
Brodski, M.
Brodzicka, J.
Gonzalo, A. Brossa
Brundu, D.Aff25, Aff45
Buchanan, E.
Buonaura, A.
Burr, C.
Bursche, A.
Buytaert, J.
Byczynski, W.
Cadeddu, S.
Cai, H.
Calabrese, R.
Calladine, R.
Calvi, M.
Gomez, M. Calvo
Camboni, A.
Campana, P.
Perez, D. H. Campora
Capriotti, L.
Carbone, A.
Carboni, G.
Cardinale, R.
Cardini, A.
Carniti, P.
Akiba, K. Carvalho
Casse, G.
Cattaneo, M.
Cavallero, G.
Cenci, R.
Chapman, M. G.
Charles, M.
Charpentier, Ph.
Chatzikonstantinidis, G.
Chefdeville, M.
Chekalina, V.
Chen, C.
Chen, S.
Chitic, S.-G.
Chobanova, V.
Chrzaszcz, M.
Chubykin, A.
Ciambrone, P.
Vidal, X. Cid
Ciezarek, G.
Cindolo, F.
Clarke, P. E. L.
Clemencic, M.
Cliff, H. V.
Closier, J.
Coco, V.
Coelho, J. A. B.
Cogan, J.
Cogneras, E.
Cojocariu, L.
Collins, P.
Colombo, T.
Comerma-Montells, A.
Contu, A.
Coombs, G.
Coquereau, S.
Corti, G.
Corvo, M.
Sobral, C. M. Costa
Couturier, B.
Cowan, G. A.
Craik, D. C.
Crocombe, A.
Torres, M. Cruz
Currie, R.
Da Cunha Marinho, F.
Da Silva, C. L.
Dall’Occo, E.
Dalseno, J.Aff44, Aff51
D’Ambrosio, C.
Danilina, A.
d’Argent, P.
Davis, A.
De Aguiar Francisco, O.
De Bruyn, K.
De Capua, S.
De Cian, M.
De Miranda, J. M.
De Paula, L.
De Serio, M.
De Simone, P.
de Vries, J. A.
Dean, C. T.
Dean, W.
Decamp, D.
Buono, L. Del
Delaney, B.
Dembinski, H.-P.
Demmer, M.
Dendek, A.
Derkach, D.
Deschamps, O.
Desse, F.
Dettori, F.
Dey, B.
Canto, A. Di
Nezza, P. Di
Didenko, S.
Dijkstra, H.
Dordei, F.
Dorigo, M.
Reis, A. C. dos
Suárez, A. Dosil
Douglas, L.
Dovbnya, A.
Dreimanis, K.
Dufour, L.
Dujany, G.
Durante, P.
Durham, J. M.
Dutta, D.
Dzhelyadin, R.
Dziewiecki, M.
Dziurda, A.
Dzyuba, A.
Easo, S.
Egede, U.
Egorychev, V.
Eidelman, S.
Eisenhardt, S.
Eitschberger, U.
Ekelhof, R.
Eklund, L.
Ely, S.
Ene, A.
Escher, S.
Esen, S.
Evans, T.
Falabella, A.
Färber, C.
Farley, N.
Farry, S.
Fazzini, D.Aff23, Aff45
Féo, M.
Declara, P. Fernandez
Prieto, A. Fernandez
Ferrari, F.
Lopes, L. Ferreira
Rodrigues, F. Ferreira
Ferro-Luzzi, M.
Filippov, S.
Fini, R. A.
Fiorini, M.
Firlej, M.
Fitzpatrick, C.
Fiutowski, T.
Fleuret, F.
Fontana, M.
Fontanelli, F.
Forty, R.
Lima, V. Franco
Frank, M.
Frei, C.
Fu, J.
Funk, W.
Gabriel, E.
Torreira, A. Gallas
Galli, D.
Gallorini, S.
Gambetta, S.
Gan, Y.
Gandelman, M.
Gandini, P.
Gao, Y.
Martin, L. M. Garcia
Pardiñas, J. García
Plana, B. Garcia
Tico, J. Garra
Garrido, L.
Gascon, D.
Gaspar, C.
Gazzoni, G.
Gerick, D.
Gersabeck, E.
Gersabeck, M.
Gershon, T.
Gerstel, D.
Ghez, Ph.
Gibson, V.
Girard, O. G.
Gironell, P. Gironella
Giubega, L.
Gizdov, K.
Gligorov, V. V.
Göbel, C.
Golubkov, D.
Golutvin, A.Aff58, Aff73
Gomes, A.
Gorelov, I. V.
Gotti, C.
Govorkova, E.
Grabowski, J. P.
Diaz, R. Graciani
Cardoso, L. A. Granado
Graugés, E.
Graverini, E.
Graziani, G.
Grecu, A.
Greim, R.
Griffith, P.
Grillo, L.
Gruber, L.
Cazon, B. R. Gruberg
Grünberg, O.
Gu, C.
Gushchin, E.
Guth, A.
Guz, Yu.Aff42, Aff45
Gys, T.
Hadavizadeh, T.
Hadjivasiliou, C.
Haefeli, G.
Haen, C.
Haines, S. C.
Hamilton, P. M.
Han, X.
Hancock, T. H.
Hansmann-Menzemer, S.
Harnew, N.
Harrison, T.
Hasse, C.
Hatch, M.
He, J.
Hecker, M.
Heinicke, K.
Heister, A.
Hennessy, K.
Henry, L.
Heß, M.
Heuel, J.
Hicheur, A.
Charman, R. Hidalgo
Hill, D.
Hilton, M.
Hopchev, P. H.
Hu, J.
Hu, W.
Huang, W.
Huard, Z. C.
Hulsbergen, W.
Humair, T.
Hushchyn, M.
Hutchcroft, D.
Hynds, D.
Ibis, P.
Idzik, M.
Ilten, P.
Inglessi, A.
Inyakin, A.
Ivshin, K.
Jacobsson, R.
Jakobsen, S.
Jalocha, J.
Jans, E.
Jashal, B. K.
Jawahery, A.
Jiang, F.
John, M.
Johnson, D.
Jones, C. R.
Joram, C.
Jost, B.
Jurik, N.
Kandybei, S.
Karacson, M.
Kariuki, J. M.
Karodia, S.
Kazeev, N.
Kecke, M.
Keizer, F.
Kelsey, M.
Kenzie, M.
Ketel, T.
Khairullin, E.
Khanji, B.
Khurewathanakul, C.
Kim, K. E.
Kirn, T.
Kirsebom, V. S.
Klaver, S.
Klimaszewski, K.
Klimkovich, T.
Koliiev, S.
Kolpin, M.
Kopecna, R.
Koppenburg, P.
Kostiuk, I.Aff30, Aff49
Kotriakhova, S.
Kozeiha, M.
Kravchuk, L.
Kreps, M.
Kress, F.
Krokovny, P.
Krupa, W.
Krzemien, W.
Kucewicz, W.
Kucharczyk, M.
Kudryavtsev, V.
Kuonen, A. K.
Kvaratskheliya, T.Aff37, Aff45
Lacarrere, D.
Lafferty, G.
Lai, A.
Lancierini, D.
Lanfranchi, G.
Langenbruch, C.
Latham, T.
Lazzeroni, C.
Gac, R. Le
Lefèvre, R.
Leflat, A.
Lemaitre, F.
Leroy, O.
Lesiak, T.
Leverington, B.
Li, P.-R.Aff4, Aff79
Li, Y.
Li, Z.
Liang, X.
Likhomanenko, T.
Lindner, R.
Lionetto, F.
Lisovskyi, V.
Liu, G.
Liu, X.
Loh, D.
Loi, A.
Longstaff, I.
Lopes, J. H.
Loustau, G.
Lovell, G. H.
Lucchesi, D.
Martinez, M. Lucio
Luo, Y.
Lupato, A.
Luppi, E.
Lupton, O.
Lusiani, A.
Lyu, X.
Machefert, F.
Maciuc, F.
Macko, V.
Mackowiak, P.
Maddrell-Mander, S.
Maev, O.Aff36, Aff45
Maguire, K.
Maisuzenko, D.
Majewski, M. W.
Malde, S.
Malecki, B.
Malinin, A.
Maltsev, T.
Malygina, H.
Manca, G.
Mancinelli, G.
Marangotto, D.
Maratas, J.
Marchand, J. F.
Marconi, U.
Benito, C. Marin
Marinangeli, M.
Marino, P.
Marks, J.
Marshall, P. J.
Martellotti, G.
Martinelli, M.
Santos, D. Martinez
Vidal, F. Martinez
Massafferri, A.
Materok, M.
Matev, R.
Mathad, A.
Mathe, Z.
Matteuzzi, C.
Mattioli, K. R.
Mauri, A.
Maurice, E.
Maurin, B.
McCann, M.Aff45, Aff58
McNab, A.
McNulty, R.
Mead, J. V.
Meadows, B.
Meaux, C.
Meinert, N.
Melnychuk, D.
Merk, M.
Merli, A.
Michielin, E.
Milanes, D. A.
Millard, E.
Minard, M.-N.
Mineev, O.
Minzoni, L.
Mitzel, D. S.
Mödden, A.
Mogini, A.
Moise, R. D.
Mombächer, T.
Monroy, I. A.
Monteil, S.
Morandin, M.
Morello, G.
Morello, M. J.
Morgunova, O.
Moron, J.
Morris, A. B.
Mountain, R.
Muheim, F.
Mukherjee, M.
Mulder, M.
Müller, D.
Müller, J.
Müller, K.
Müller, V.
Murphy, C. H.
Murray, D.
Naik, P.
Nakada, T.
Nandakumar, R.
Nandi, A.
Nanut, T.
Nasteva, I.
Needham, M.
Neri, N.
Neubert, S.
Neufeld, N.
Newcombe, R.
Nguyen, T. D.
Nguyen-Mau, C.
Nieswand, S.
Niet, R.
Nikitin, N.
Nogay, A.
Nolte, N. S.
Oblakowska-Mucha, A.
Obraztsov, V.
Ogilvy, S.
O’Hanlon, D. P.
Oldeman, R.
Onderwater, C. J. G.
Ossowska, A.
Goicochea, J. M. Otalora
Ovsiannikova, T.
Owen, P.
Oyanguren, A.
Pais, P. R.
Pajero, T.
Palano, A.
Palutan, M.
Panshin, G.
Papanestis, A.
Pappagallo, M.
Pappalardo, L. L.
Parker, W.
Parkes, C.Aff45, Aff59
Passaleva, G.Aff20, Aff45
Pastore, A.
Patel, M.
Patrignani, C.
Pearce, A.
Pellegrino, A.
Penso, G.
Altarelli, M. Pepe
Perazzini, S.
Pereima, D.
Perret, P.
Pescatore, L.
Petridis, K.
Petrolini, A.
Petrov, A.
Petrucci, S.
Petruzzo, M.
Pietrzyk, B.
Pietrzyk, G.
Pikies, M.
Pili, M.
Pinci, D.
Pinzino, J.
Pisani, F.
Piucci, A.
Placinta, V.
Playfer, S.
Plews, J.
Casasus, M. Plo
Polci, F.
Lener, M. Poli
Poluektov, A.
Polukhina, N.
Polyakov, I.
Polycarpo, E.
Pomery, G. J.
Ponce, S.
Popov, A.
Popov, D.Aff14, Aff50
Poslavskii, S.
Price, E.
Prisciandaro, J.
Prouve, C.
Pugatch, V.
Navarro, A. Puig
Pullen, H.
Punzi, G.
Qian, W.
Qin, J.
Quagliani, R.
Quintana, B.
Raab, N. V.
Rachwal, B.
Rademacker, J. H.
Rama, M.
Pernas, M. Ramos
Rangel, M. S.
Ratnikov, F.Aff40, Aff74
Raven, G.
Salzgeber, M. Ravonel
Reboud, M.
Redi, F.
Reichert, S.
Reiss, F.
Alepuz, C. Remon
Ren, Z.
Renaudin, V.
Ricciardi, S.
Richards, S.
Rinnert, K.
Robbe, P.
Robert, A.
Rodrigues, A. B.
Rodrigues, E.
Lopez, J. A. Rodriguez
Roehrken, M.
Roiser, S.
Rollings, A.
Romanovskiy, V.
Vidal, A. Romero
Roth, J. D.
Rotondo, M.
Rudolph, M. S.
Ruf, T.
Vidal, J. Ruiz
Silva, J. J. Saborido
Sagidova, N.
Saitta, B.
Guimaraes, V. Salustino
Gras, C. Sanchez
Mayordomo, C. Sanchez
Sedes, B. Sanmartin
Santacesaria, R.
Rios, C. Santamarina
Santimaria, M.Aff21, Aff45
Santovetti, E.
Sarpis, G.
Sarti, A.
Satriano, C.
Satta, A.
Saur, M.
Savrina, D.Aff37, Aff38
Schael, S.
Schellenberg, M.
Schiller, M.
Schindler, H.
Schmelling, M.
Schmelzer, T.
Schmidt, B.
Schneider, O.
Schopper, A.
Schreiner, H. F.
Schubiger, M.
Schulte, S.
Schune, M. H.
Schwemmer, R.
Sciascia, B.
Sciubba, A.
Semennikov, A.
Sepulveda, E. S.
Sergi, A.
Serra, N.
Serrano, J.
Sestini, L.
Seuthe, A.
Seyfert, P.
Shapkin, M.
Shears, T.
Shekhtman, L.
Shevchenko, V.
Shmanin, E.
Siddi, B. G.
Coutinho, R. Silva
de Oliveira, L. Silva
Simi, G.
Simone, S.
Skiba, I.
Skidmore, N.
Skwarnicki, T.
Slater, M. W.
Smeaton, J. G.
Smith, E.
Smith, I. T.
Smith, M.
Soares, M.
Lavra, L. Soares
Sokoloff, M. D.
Soler, F. J. P.
De Paula, B. Souza
Spaan, B.
Norella, E. Spadaro
Spradlin, P.
Stagni, F.
Stahl, M.
Stahl, S.
Stefko, P.
Stefkova, S.
Steinkamp, O.
Stemmle, S.
Stenyakin, O.
Stepanova, M.
Stevens, H.
Stocchi, A.
Stone, S.
Storaci, B.
Stracka, S.
Stramaglia, M. E.
Straticiuc, M.
Straumann, U.
Strokov, S.
Sun, J.
Sun, L.
Sun, Y.
Swientek, K.
Szabelski, A.
Szumlak, T.
Szymanski, M.
Tang, Z.
Tekampe, T.
Tellarini, G.
Teubert, F.
Thomas, E.
Tilley, M. J.
Tisserand, V.
T’Jampens, S.
Tobin, M.
Tolk, S.
Tomassetti, L.
Tonelli, D.
Tou, D. Y.
Aoude, R. Tourinho Jadallah
Tournefier, E.
Traill, M.
Tran, M. T.
Trisovic, A.
Tsaregorodtsev, A.
Tuci, G.
Tully, A.
Tuning, N.Aff30, Aff45
Ukleja, A.
Usachov, A.
Ustyuzhanin, A.Aff40, Aff74
Uwer, U.
Vagner, A.
Vagnoni, V.
Valassi, A.
Valat, S.
Valenti, G.
Beuzekom, M. van
Herwijnen, E. van
Tilburg, J. van
Veghel, M. van
Gomez, R. Vazquez
Regueiro, P. Vazquez
Sierra, C. Vázquez
Vecchi, S.
Velthuis, J. J.
Veltri, M.
Venkateswaran, A.
Vernet, M.
Veronesi, M.
Vesterinen, M.
Barbosa, J. V. Viana
Vieira, D.
Diaz, M. Vieites
Viemann, H.
Vilasis-Cardona, X.
Vitkovskiy, A.
Vitti, M.
Volkov, V.
Vollhardt, A.
Bruch, D. Vom
Voneki, B.
Vorobyev, A.
Vorobyev, V.
Voropaev, N.
Waldi, R.
Walsh, J.
Wang, J.
Wang, M.
Wang, Y.
Wang, Z.
Ward, D. R.
Wark, H. M.
Watson, N. K.
Websdale, D.
Weiden, A.
Weisser, C.
Whitehead, M.
Wilkinson, G.
Wilkinson, M.
Williams, I.
Williams, M.
Williams, M. R. J.
Williams, T.
Wilson, F. F.
Winn, M.
Wislicki, W.
Witek, M.
Wormser, G.
Wotton, S. A.
Wyllie, K.
Xiao, D.
Xie, Y.
Xu, A.
Xu, M.
Xu, Q.
Xu, Z.
Xu, Z.
Yang, Z.
Yang, Z.
Yao, Y.
Yeomans, L. E.
Yin, H.
Yu, J.
Yuan, X.
Yushchenko, O.
Zarebski, K. A.
Zavertyaev, M.
Zhang, D.
Zhang, L.
Zhang, W. C.
Zhang, Y.
Zhelezov, A.
Zheng, Y.
Zhu, X.
Zhukov, V.Aff12, Aff38
Zonneveld, J. B.
Zucchelli, S.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(3)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Erratum to: Measurement of ψ(2S)s=7TeV meson production in pp collisions at ψ(2S)s=7TeV
Autorzy :
Aaij, R.
Beteta, C. Abellán
Adeva, B.
Adinolfi, M.
Adrover, C.
Affolder, A.
Ajaltouni, Z.
Albrecht, J.
Alessio, F.
Alexander, M.
Alkhazov, G.
Cartelle, P. Alvarez
Jr, A. A. Alves
Amato, S.
Amhis, Y.
Anderson, J.
Andrianala, F.
Appleby, R. B.
Archilli, F.Aff17, Aff37
Arrabito, L.
Artamonov, A.
Artuso, M.Aff37, Aff53
Aslanides, E.
Auriemma, G.
Bachmann, S.
Back, J. J.
Bailey, D. S.
Balagura, V.Aff30, Aff37
Baldini, W.
Barlow, R. J.
Barschel, C.
Barsuk, S.
Barter, W.
Bates, A.
Bauer, Th.
Bay, A.
Bediaga, I.
Belogurov, S.
Belous, K.
Belyaev, I.Aff30, Aff37
Ben-Haim, E.
Benayoun, M.
Bencivenni, G.
Benson, S.
Benton, J.
Bernet, R.
Bettler, M. O.
Beuzekom, M. van
Bien, A.
Bifani, S.
Bizzeti, A.
Bjørnstad, P. M.
Blake, T.
Blanc, F.
Blanks, C.
Blouw, J.
Blusk, S.
Bobrov, A.
Bocci, V.
Bondar, A.
Bondar, N.
Bonivento, W.
Borghi, S.
Borgia, A.
Bowcock, T. J. V.
Bozzi, C.
Brambach, T.
Brand, J. van den
Bressieux, J.
Brett, D.
Britsch, M.
Britton, T.
Brook, N. H.
Brown, H.
Bursche, A.
Buytaert, J.
Büchler-Germann, A.
Cadeddu, S.
Callot, O.
Calvi, M.
Gomez, M. Calvo
Camboni, A.
Campana, P.Aff17, Aff37
Carbone, A.
Carboni, G.
Cardinale, R.Aff18, Aff37
Cardini, A.
Carson, L.
Akiba, K. Carvalho
Casse, G.
Cattaneo, M.
Cauet, Ch.
Charles, M.
Charpentier, Ph.
Chiapolini, N.
Chrzaszcz, M.
Ciambrone, P.
Ciba, K.
Vidal, X. Cid
Ciezarek, G.
Clarke, P. E. L.Aff37, Aff47
Clemencic, M.
Cliff, H. V.
Closier, J.
Coca, C.
Coco, V.
Cogan, J.
Collins, P.
Comerma-Montells, A.
Constantin, F.
Cook, A.
Coombes, M.
Corti, G.
Couturier, B.
Cowan, G. A.
Currie, R.
D’Ambrosio, C.
David, P.
David, P. N. Y.
De Aguiar Francisco, O.
De Bruyn, K.
De Cian, M.
De Lorenzi, F.
De Miranda, J. M.
De Paula, L.
De Simone, P.
Decamp, D.
Deckenhoff, M.
Degaudenzi, H.Aff37, Aff38
Buono, L. Del
Deplano, C.
Derkach, D.Aff14, Aff37
Deschamps, O.
Dettori, F.
Dickens, J.
Dijkstra, H.
Batista, P. Diniz
Bonal, F. Domingo
Donleavy, S.
Dordei, F.
Suárez, A. Dosil
Dossett, D.
Dovbnya, A.
Dupertuis, F.
Dzhelyadin, R.
Dziurda, A.
Easo, S.
Egede, U.
Egorychev, V.
Eidelman, S.
Eijk, D. van
Eisele, F.
Eisenhardt, S.
Ekelhof, R.
Eklund, L.Aff37, Aff48
Elsasser, Ch.
Elsby, D.
Pereira, D. Esperante
Falabella, A.
Fanchini, E.
Fardell, G.
Farinelli, C.
Farry, S.
Fave, V.
Albor, V. Fernandez
Rodrigues, F. Ferreira
Ferro-Luzzi, M.
Filippov, S.
Fitzpatrick, C.
Fontana, M.
Fontanelli, F.
Forty, R.
Frank, M.
Frei, C.
Frosini, M.Aff16, Aff37
Furcas, S.
Färber, C.
Torreira, A. Gallas
Galli, D.
Gandelman, M.
Gandini, P.
Gao, Y.
Garnier, J-C.
Garofoli, J.
Tico, J. Garra
Garrido, L.
Gascon, D.
Gaspar, C.
Gauld, R.
Gauvin, N.
Gersabeck, M.
Gershon, T.Aff37, Aff45
Ghez, Ph.
Gibson, V.
Gligorov, V. V.
Golubkov, D.
Golutvin, A.Aff30, Aff37, Aff50
Gomes, A.
Gordon, H.
Gotti, C.
Gándara, M. Grabalosa
Diaz, R. Graciani
Cardoso, L. A. Granado
Graugés, E.
Graziani, G.
Grecu, A.
Greening, E.
Gregson, S.
Gui, B.
Gushchin, E.
Guz, Yu.
Gys, T.
Göbel, C.
Hadjivasiliou, C.
Haefeli, G.
Haen, C.
Haines, S. C.
Hampson, T.
Hansmann-Menzemer, S.
Harji, R.
Harnew, N.
Harrison, J.
Harrison, P. F.
Hartmann, T.
He, J.
Heijne, V.
Hennessy, K.
Henrard, P.
Morata, J. A. Hernando
Herwijnen, E. van
Hicks, E.
Holubyev, K.
Hulsbergen, W.
Hunt, P.
Huse, T.
Huston, R. S.
Hutchcroft, D.
Hynds, D.
Iakovenko, V.
Ilten, P.
Imong, J.
Inyakin, A.
Jacobsson, R.
Jaeger, A.
Hussein, M. Jahjah
Jans, E.
Jansen, F.
Jaton, P.
Jean-Marie, B.
Jing, F.
John, M.
Johnson, D.
Jones, C. R.
Jost, B.
Kandybei, S.
Karacson, M.
Karbach, T. M.
Keaveney, J.
Kenyon, I. R.
Kerzel, U.
Ketel, T.
Keune, A.
Khanji, B.
Kim, Y. M.
Knecht, M.
Koopman, R. F.
Koppenburg, P.
Kozlinskiy, A.
Kravchuk, L.
Kreplin, K.
Kreps, M.
Krocker, G.
Krokovny, P.
Kruse, F.
Kruzelecki, K.
Kucharczyk, M.Aff19, Aff37
Kvaratskheliya, T.Aff30, Aff37
La Thi, V. N.
Lacarrere, D.
Lafferty, G.
Lai, A.
Lambert, D.
Lambert, R. W.
Lanciotti, E.
Lanfranchi, G.
Langenbruch, C.
Latham, T.
Lazzeroni, C.
Gac, R. Le
Leerdam, J. van
Lees, J.-P.
Leflat, A.Aff31, Aff37
Lefrançois, J.
Lefèvre, R.
Leroy, O.
Lesiak, T.
Li, L.
Li, P.-R.
Gioi, L. Li
Lieng, M.
Liles, M.
Lindner, R.
Linn, C.
Liu, B.
Liu, G.
Loeben, J. von
Lopes, J. H.
Asamar, E. Lopez
Lopez-March, N.
Lu, H.
Luisier, J.
Lyu, X.-R.
Raighne, A. Mac
Machefert, F.
Maciuc, F.
Maev, O.Aff29, Aff37
Malde, S.
Mamunur, R. M. D.
Manca, G.
Mancinelli, G.
Mangiafave, N.
Marchand, J. F.
Marconi, U.
Marks, J.
Martellotti, G.
Martens, A.
Martin, L.
Santos, D. Martinez
Sánchez, A. Martín
Massafferri, A.
Mathe, Z.
Matteuzzi, C.
Matveev, M.
Maurice, E.
Maynard, B.
Mazurov, A.Aff15, Aff32, Aff37
McGregor, G.
McNulty, R.
Meissner, M.
Merk, M.
Merkel, J.
Messi, R.
Miglioranzi, S.
Milanes, D. A.Aff13, Aff37
Minard, M.-N.
Rodriguez, J. Molina
Monteil, S.
Moran, D.
Morawski, P.
Mountain, R.
Mous, I.
Muheim, F.
Muresan, R.Aff28, Aff38
Muster, B.
Musy, M.
Mylroie-Smith, J.
Märki, R.
Müller, K.
Naik, P.
Nakada, T.
Nandakumar, R.
Nasteva, I.
Nedos, M.
Needham, M.
Neufeld, N.
Nguyen, A. D.
Nguyen-Mau, C.
Nicol, M.
Niess, V.
Nikitin, N.
Nikodem, T.
Nomerotski, A.Aff37, Aff52
Novoselov, A.
Oblakowska-Mucha, A.
Obraztsov, V.
Oggero, S.
Ogilvy, S.
Oldeman, R.
Goicochea, J. M. Otalora
Owen, P.
Pal, B. K.
Palacios, J.
Palano, A.
Palutan, M.
Panman, J.
Papanestis, A.
Pappagallo, M.
Parkes, C.Aff37, Aff51
Parkinson, C. J.
Passaleva, G.
Patel, G. D.
Patel, M.
Paterson, S. K.
Patrick, G. N.
Patrignani, C.
Pellegrino, A.
Penso, G.
Altarelli, M. Pepe
Perazzini, S.
Perego, D. L.
Perret, P.
Perrin-Terrin, M.
Petrella, A.
Petrolini, A.
Phan, A.
Olloqui, E. Picatoste
Valls, B. Pie
Pietrzyk, B.
Pilař, T.
Pinci, D.
Plackett, R.
Playfer, S.
Casasus, M. Plo
Polok, G.
Poluektov, A.Aff33, Aff45
Polyakov, I.
Polycarpo, E.
Popov, D.
Popovici, B.
Potterat, C.
Powell, A.Aff45, Aff52
Prisciandaro, J.
Pugatch, V.
Navarro, A. Puig
Yzquierdo, A. Pérez-Calero
Qian, W.
Rademacker, J. H.
Rakotomiaramanana, B.
Rangel, M. S.
Raniuk, I.
Raven, G.
Redford, S.
Reid, M. M.
Reis, A. C. dos
Ricciardi, S.
Richards, A.
Rinnert, K.
Romero, D. A. Roa
Robbe, P.
Rodrigues, E.Aff48, Aff51
Perez, P. Rodriguez
Rogers, G. J.
Roiser, S.
Romanovskiy, V.
Rouvinet, J.
Ruf, T.
Ruiz, H.
Sabatino, G.
Silva, J. J. Saborido
Sagidova, N.
Sail, P.
Saitta, B.
Salzmann, C.
Sannino, M.
Santacesaria, R.
Rios, C. Santamarina
Santinelli, R.
Santovetti, E.
Sapunov, M.
Sarti, A.
Satriano, C.
Satta, A.
Saur, M.
Savrina, D.Aff30, Aff31
Schaack, P.
Schiller, M.
Schleich, S.
Schlupp, M.
Schmelling, M.
Schmidt, B.
Schneider, O.
Schopper, A.
Schune, M. H.
Schwemmer, R.
Sciascia, B.
Sciubba, A.
Semennikov, A.
Senderowska, K.
Sepp, I.
Serra, N.
Serrano, J.
Seyfert, P.
Shapkin, M.
Shcheglov, Y.
Shears, T.
Shekhtman, L.
Shevchenko, V.
Shires, A.
Coutinho, R. Silva
Skwarnicki, T.
Smith, E.Aff46, Aff52
Sobczak, K.
Soler, F. J. P.
Solomin, A.
Soomro, F.
De Paula, B. Souza
Spaan, B.
Sparkes, A.
Spradlin, P.
Stagni, F.
Stahl, S.
Steinkamp, O.
Stenyakin, O.
Stoica, S.
Stone, S.Aff37, Aff53
Storaci, B.
Straticiuc, M.
Straumann, U.
Subbiah, V. K.
Swientek, S.
Szczekowski, M.
Szczypka, P.Aff37, Aff38
Szumlak, T.
T’Jampens, S.
Teodorescu, E.
Teubert, F.
Thomas, E.
Tilburg, J. van
Tisserand, V.
Tobin, M.
Torr, N.
Tournefier, E.Aff4, Aff50
Tourneur, S.
Tran, M. T.
Tsaregorodtsev, A.
Tuning, N.
Garcia, M. Ubeda
Ukleja, A.
Urquijo, P.
Uwer, U.
Vagnoni, V.
Valenti, G.
Gomez, R. Vazquez
Regueiro, P. Vazquez
Vecchi, S.
Velthuis, J. J.
Veltri, M.
Viaud, B.
Videau, I.
Vieira, D.
Vilasis-Cardona, X.
Visniakov, J.
Vollhardt, A.
Volyanskyy, D.
Voong, D.
Vorobyev, A.
Wandernoth, S.
Wang, J.
Ward, D. R.
Watson, N. K.
Webber, A. D.
Websdale, D.
Whitehead, M.
Wiedner, D.
Wiggers, L.
Wilkinson, G.
Williams, M. P.Aff45, Aff46
Williams, M.
Wilson, F. F.
Wishahi, J.
Witek, M.
Witzeling, W.
Wotton, S. A.
Wyllie, K.
Xie, Y.
Xing, Z.
Yang, Z.
Young, R.
Yushchenko, O.
Zangoli, M.
Zavertyaev, M.
Zhang, F.
Zhang, L.
Zhang, W. C.
Zhang, Y.
Zhelezov, A.
Zhokhov, A.
Zhong, L.
Zvyagin, A.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Magnetostrictive Vibration Model for Evaluation of Mechanical Integrity of Power Transformer Magnetic Core
Autorzy :
Marks J.
Vitolina S.
Dirba J.
Pokaż więcej
Temat :
magnetostriction
numerical simulation
transformer cores
Physics
QC1-999
Źródło :
Latvian Journal of Physics and Technical Sciences, Vol 56, Iss 3, Pp 13-25 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.degruyter.com/view/j/lpts.2019.56.issue-3/lpts-2019-0016/lpts-2019-0016.xml?format=INT; https://doaj.org/toc/0868-8257
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/d0ed1296850544c2b754d2ea631886d2
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Risk profiles and one-year outcomes of patients with newly diagnosed atrial fibrillation in India: Insights from the GARFIELD-AF Registry
Autorzy :
Kakkar, Ajay K.
Bassand, Jean-Pierre
John Camm, A.
Fitzmaurice, David A.
Goldhaber, Samuel Z.
Goto, Shinya
Haas, Sylvia
Hacke, Werner
Mantovani, Lorenzo G.
Misselwitz, Frank
Pieper, Karen S.
Turpie, Alexander G.G.
van Eickels, Martin
Verheugt, Freek W.A.
John Camm, A.
Bassand, Jean-Pierre
Goldhaber, Samuel Z.
Haas, Sylvia
Kayani, Gloria
Mantovani, Lorenzo G.
Fox, Keith A.A.
Gersh, Bernard J.
Luciardi, Hector Lucas
Gibbs, Harry
Brodmann, Marianne
Cools, Frank
Barretto, Antonio Carlos Pereira
Connolly, Stuart J.
Spyropoulos, Alex
Eikelboom, John
Corbalan, Ramon
Hu, Dayi
Jansky, Petr
Nielsen, Jørn Dalsgaard
Ragy, Hany
Raatikainen, Pekka
Le Heuzey, Jean-Yves
Darius, Harald
Keltai, Matyas
Kakkar, Sanjay
Sawhney, Jitendra Pal Singh
Agnelli, Giancarlo
Ambrosio, Giuseppe
Koretsune, Yukihiro
Sánchez Díaz, Carlos Jerjes
Ten Cate, Hugo
Atar, Dan
Stepinska, Janina
Panchenko, Elizaveta
Lim, Toon Wei
Jacobson, Barry
Oh, Seil
Viñolas, Xavier
Rosenqvist, Marten
Steffel, Jan
Angchaisuksiri, Pantep
Oto, Ali
Parkhomenko, Alex
Al Mahmeed, Wael
Fitzmaurice, David
Goldhaber, Samuel Z.
Hu, D.Y.
Chen, K.N.
Zhao, Y.S.
Zhang, H.Q.
Chen, J.Z.
Cao, S.P.
Wang, D.W.
Yang, Y.J.
Li, W.H.
Yin, Y.H.
Tao, G.Z.
Yang, P.
Chen, Y.M.
He, S.H.
Wang, Ying
Wang, Yong
Fu, G.S.
Li, X.
Wu, T.G.
Cheng, X.S.
Yan, X.W.
Zhao, R.P.
Chen, M.S.
Xiong, L.G.
Chen, P.
Jiao, Y.
Guo, Y.
Xue, L.
Wang, F.Z.
Li, H.
Yang, Z.M.
Bai, C.L.
Chen, J.
Chen, J.Y.
Chen, X.
Feng, S.
Fu, Q.H.
Gao, X.J.
Guo, W.N.
He, R.H.
He, X.A.
Hu, X.S.
Huang, X.F.
Li, B.
Li, J.
Li, L.
Li, Y.H.
Liu, T.T.
Liu, W.L.
Liu, Y.Y.
Lu, Z.C.
Luo, X.L.
Ma, T.Y.
Peng, J.Q.
Sheng, X.
Shi, X.J.
Sun, Y.H.
Tian, G.
Wang, K.
Wang, L.
Wu, R.N.
Xie, Q.
Xu, R.Y.
Yang, J.S.
Yang, L.L.
Yang, Q.
Yang, Y.J.
Ye, Y.
Yu, H.Y.
Yu, J.H.
Yu, T.
Zhai, H.
Zhan, Q.
Zhang, G.S.
Zhang, Q.
Zhang, R.
Zhang, Y.
Zheng, W.Y.
Zhou, B.
Zhou, Z.H.
Zhu, X.Y.
Kakkar, S.
Sawhney, J.P.S.
Jadhav, P.
Durgaprasad, R.
Ravi Shankar, A.G.
Rajput, R.K.
Bhargava, K.
Sarma, R.
Srinivas, A.
Roy, D.
Nagamalesh, U.M.
Chopda, M.
Kishore, R.
Kulkarni, G.
Chandwani, P.
Pothiwala, R.A.
Padinhare Purayil, M.
Shah, S.
Chawla, K.
Kothiwale, V.A.
Raghuraman, B.
Vijayaraghavan, G.
Vijan, V.M.
Bantwal, G.
Bisne, V.
Khan, A.
Gupta, J.B.
Kumar, S.
Jain, D.
Abraham, S.
Adak, D.
Barai, A.
Begum, H.
Bhattacharjee, P.
Dargude, M.
Davies, D.
Deshpande, B.
Dhakrao, P.
Dhyani, V.
Duhan, S.
Earath, M.
Ganatra, A.
Giradkar, S.
Jain, V.
Karthikeyan, R.
Kasala, L.
Kaur, S.
Krishnappa, S.
Lawande, A.
Lokesh, B.
Madarkar, N.
Meena, R.
More, P.
Naik, D.
Prashanth, K.
Rao, M.
Rao, N.M.
Sadhu, N.
Shah, D.
Sharma, M.
Shiva, P.
Singhal, S.
Suresh, S.
Vanajakshamma, V.
Panse, S.G.
Koretsune, Y.
Kanamori, S.
Yamamoto, K.
Kumagai, K.
Katsuda, Y.
Sadamatsu, K.
Toyota, F.
Mizuno, Y.
Misumi, I.
Noguchi, H.
Ando, S.
Suetsugu, T.
Minamoto, M.
Oda, Hiroshi
Shiraishi, K.
Adachi, S.
Chiba, K.
Norita, H.
Tsuruta, M.
Koyanagi, T.
Yamamoto, K.
Ando, H.
Higashi, T.
Okada, K.
Azakami, S.
Komaki, S.
Kumeda, K.
Murayama, T.
Matsumura, J.
Oba, Y.
Sonoda, R.
Goto, K.
Minoda, K.
Haraguchi, Y.
Suefuji, H.
Miyagi, H.
Kato, H.
Nakamura, Tadashi
Nakamura, Tsugihiro
Nandate, H.
Zaitsu, R.
Fujiura, Yoshihisa
Yoshimura, A.
Numata, H.
Ogawa, J.
Tatematsu, H.
Kamogawa, Y.
Murakami, K.
Wakasa, Y.
Yamasawa, M.
Maekawa, H.
Abe, S.
Kihara, H.
Tsunoda, S.
Saito, Katsumi
Saito, Kazuyuki
Fudo, T.
Obunai, K.
Tachibana, H.
Oba, I.
Kuwahata, T.
Higa, S.
Gushiken, M.
Eto, T.
Yoshida, H.
Ikeda, D.
Fujiura, Yoshitake
Ishizawa, M.
Nakatsuka, M.
Murata, K.
Ogurusu, C.
Shimoyama, M.
Akutsu, M.
Takamura, I.
Hoshino, F.
Yokota, N.
Iwao, T.
Tsuchida, K.
Takeuchi, M.
Hatori, Y.
Kitami, Y.
Nakamura, Yoichi
Oyama, R.
Ageta, M.
Oda, Hiroyuki
Go, Y.
Mishima, K.
Unoki, T.
Morii, S.
Shiga, Yuhei
Sumi, H.
Nagatomo, T.
Sanno, K.
Fujisawa, K.
Atsuchi, Y.
Nagoshi, T.
Seto, T.
Tabuchi, T.
Kameko, M.
Nii, K.
Oshiro, K.
Takezawa, H.
Nagano, S.
Miyamoto, N.
Iwaki, M.
Nakamura, Yuichiro
Fujii, M.
Okawa, M.
Abe, Masahiko
Abe, Masatake
Abe, Mitsunori
Saito, T.
Mito, T.
Nagao, K.
Minami, J.
Mita, T.
Sakuma, I.
Taguchi, T.
Marusaki, S.
Doi, H.
Tanaka, M.
Fujito, T.
Matsuta, M.
Kusumoto, T.
Kakinoki, S.
Ashida, K.
Yoshizawa, N.
Agata, J.
Arasaki, O.
Manita, M.
Ikemura, M.
Fukuoka, S.
Murakami, H.
Matsukawa, S.
Hata, Y.
Taniguchi, T.
Ko, T.
Kubo, H.
Imamaki, M.
Akiyama, M.
Inagaki, M.
Odakura, H.
Ueda, T.
Katsube, Y.
Nakata, A.
Watanabe, H.
Techigawara, M.
Igarashi, M.
Taga, K.
Kimura, T.
Tomimoto, S.
Shibuya, M.
Nakano, M.
Ito, K.
Seo, T.
Hiramitsu, S.
Hosokawa, H.
Hoshiai, M.
Hibino, M.
Miyagawa, K.
Horie, Hajime
Sugishita, N.
Shiga, Yukio
Soma, A.
Neya, K.
Yoshida, Tetsuro
Yoshida, Tomoki
Mizuguchi, M.
Ishiguro, M.
Minagawa, T.
Wada, M.
Mukawa, H.
Okuda, F.
Nagasaka, S.
Abe, Y.
Adachi, Sen
Adachi, Susumu
Adachi, T.
Akahane, K.
Amano, T.
Aoki, K.
Aoyama, T.
Arai, H.
Arima, S.
Arino, T.
Asano, H.
Asano, T.
Azuma, J.
Baba, T.
Betsuyaku, T.
Chibana, H.
Date, H.
Doiuchi, J.
Emura, Y.
Endo, M.
Fujii, Y.
Fujiki, R.
Fujisawa, A.
Fujisawa, Y.
Fukuda, T.
Fukui, T.
Furukawa, N.
Furukawa, T.
Furumoto, W.
Goto, T.
Hamaoka, M.
Hanazono, N.
Hasegawa, K.
Hatsuno, T.
Hayashi, Y.
Higuchi, K.
Hirasawa, K.
Hirayama, H.
Hirose, M.
Hirota, S.
Honda, M.
Horie, Hideki
Ido, T.
Iiji, O.
Ikeda, H.
Ikeda, K.
Ikeoka, K.
Imaizumi, M.
Inaba, H.
Inoue, T.
Iseki, F.
Ishihara, A.
Ishioka, N.
Ito, N.
Iwase, T.
Kakuda, H.
Kamata, J.
Kanai, H.
Kanda, H.
Kaneko, M.
Kano, H.
Kasai, T.
Kato, T.
Kato, Y.
Kawada, Y.
Kawai, K.
Kawakami, K.
Kawakami, S.
Kawamoto, T.
Kawano, S.
Kim, J.
Kira, T.
Kitazawa, H.
Kitazumi, H.
Kito, T.
Kobayashi, T.
Koeda, T.
Kojima, J.
Komatsu, H.
Komatsu, I.
Koshibu, Y.
Kotani, T.
Kozuka, T.
Kumai, Y.
Kumazaki, T.
Maeda, I.
Maeda, K.
Maruyama, Y.
Matsui, S.
Matsushita, K.
Matsuura, Y.
Mineoi, K.
Mitsuhashi, H.
Miura, N.
Miyaguchi, S.
Miyajima, S.
Miyamoto, H.
Miyashita, A.
Miyata, S.
Mizuguchi, I.
Mizuno, A.
Mori, T.
Moriai, O.
Morishita, K.
Murai, O.
Nagai, Sho
Nagai, Shunichi
Nagata, E.
Nagata, H.
Nakagomi, A.
Nakahara, S.
Nakamura, M.
Nakamura, R.
Nakanishi, N.
Nakayama, T.
Nakazato, R.
Nanke, T.
Nariyama, J.
Niijima, Y.
Niinuma, H.
Nishida, Y.
Nishihata, Y.
Nishino, K.
Nishioka, H.
Nishizawa, K.
Niwa, I.
Nomura, K.
Nomura, S.
Nozoe, M.
Ogawa, T.
Ohara, N.
Okada, M.
Okamoto, K.
Okita, H.
Okuyama, M.
Ono, H.
Ono, T.
Onuki Pearce, Y.
Oriso, S.
Ota, A.
Otaki, E.
Saito, Y.
Sakai, H.
Sakamoto, N.
Sakamoto, Y.
Samejima, Y.
Sasagawa, Y.
Sasaguri, H.
Sasaki, A.
Sasaki, T.
Sato, Kazuki
Sato, Kiyoharu
Sawano, M.
Seki, S.
Sekine, Y.
Seta, Y.
Sezaki, K.
Shibata, N.
Shiina, Y.
Shimono, H.
Shimoyama, Y.
Shindo, T.
Shinohara, H.
Shinohe, R.
Shinozuka, T.
Shirai, T.
Shiraiwa, T.
Shozawa, Y.
Suga, T.
Sugimoto, C.
Suzuki, Kazuo
Suzuki, Keita
Suzuki, Shu
Suzuki, Shunji
Suzuki, Susumu
Suzuki, Y.
Tada, M.
Taguchi, A.
Takagi, T.
Takagi, Y.
Takahashi, K.
Takahashi, S.
Takai, H.
Takanaka, C.
Take, S.
Takeda, H.
Takei, K.
Takenaka, K.
Tana, T.
Tanabe, G.
Taya, K.
Teragawa, H.
Tohyo, S.
Toru, S.
Tsuchiya, Y.
Tsuji, T.
Tsuzaki, K.
Uchiyama, H.
Ueda, O.
Ueda, T.
Ueyama, Y.
Wakaki, N.
Wakiyama, T.
Washizuka, T.
Watanabe, M.
Yamada, T.
Yamagishi, T.
Yamaguchi, H.
Yamamoto, Kenichi
Yamamoto, Kentaro
Yamamoto, Kunihiko
Yamamoto, T.
Yamaura, M.
Yamazoe, M.
Yasui, K.
Yokoyama, Y.
Yoshida, K.
Lim, T.W.
Ching, C.K.
Foo, C.G.
Chow, J.H.
Chen, D.D.
Jaufeerally, F.R.
Lee, Y.M.
Li, H.
Lim, G.
Lim, W.T.
Thng, S.
Yap, S.Y.
Yeo, C.
Oh, S.
Pak, H.N.
Kim, J.-B.
Kim, J.H.
Jang, S.-W.
Kim, D.H.
Kim, J.
Ryu, D.R.
Park, S.W.
Kim, D.-K.
Choi, D.J.
Oh, Y.S.
Cho, M.-C.
Kim, S.-H.
Jeon, H.-K.
Shin, D.-G.
Park, J.S.
Park, H.K.
Han, S.-J.
Sung, J.H.
Cho, J.-G.
Nam, G.-B.
On, Y.K.
Lim, H.E.
Kwak, J.J.
Cha, T.-J.
Hong, T.J.
Park, S.H.
Yoon, J.H.
Kim, N.-H.
Kim, K.-S.
Jung, B.C.
Hwang, G.-S.
Kim, C.-J.
Park, J.S.
Kim, D.B.
Ahn, J.J.
An, H.J.
Bae, H.
Baek, A.L.
Chi, W.J.
Choi, E.A.
Choi, E.H.
Choi, H.K.
Choi, H.S.
Han, S.
Heo, E.S.
Her, K.O.
Hwang, S.W.
Jang, E.M.
Jang, H.-S.
Jang, S.
Jeon, H.-G.
Jeon, S.R.
Jeon, Y.R.
Jeong, H.K.
Jung, I.-A.
Kim, Hyeon Jeong
Kim, Hyun Ju
Kim, Ji Seon
Kim, Jung Sook
Kim, J.A.
Kim, K.T.
Kim, M.S.
Kim, Sang Hee
Kim, Sang Hyun
Kim, Y.-I.
Lee, C.S.
Lee, E.H.
Lee, G.H.
Lee, H.Y.
Lee, H.-Y.
Lee, K.H.
Lee, K.R.
Lee, M.S.
Lee, M.-Y.
Lee, R.W.
Lee, S.E.
Lee, S.H.
Lee, S.
Lee, W.Y.
Noh, I.K.
Park, A.R.
Park, B.R.
Park, H.N.
Park, J.H.
Park, M.
Park, Y.
Seo, S.-Y.
Shim, J.
Sim, J.H.
Sohn, Y.M.
Son, W.S.
Son, Y.S.
Song, H.J.
Wi, H.K.
Woo, J.J.
Ye, S.
Yim, K.H.
Yoo, K.M.
Yoon, E.J.
Yun, S.Y.
Angchaisuksiri, P.
Chawanadelert, S.
Mongkolwongroj, P.
Kanokphatcharakun, K.
Cheewatanakornkul, S.
Laksomya, T.
Pattanaprichakul, S.
Chantrarat, T.
Rungaramsin, S.
Silaruks, S.
Wongcharoen, W.
Siriwattana, K.
Likittanasombat, K.
Katekangplu, P.
Boonyapisit, W.
Cholsaringkarl, D.
Chatlaong, B.
Chattranukulchai, P.
Santanakorn, Y.
Hutayanon, P.
Khunrong, P.
Bunyapipat, T.
Jai-Aue, S.
Kaewsuwanna, P.
Bamungpong, P.
Gunaparn, S.
Hongsuppinyo, S.
Inphontan, R.
Khattaroek, R.
Khunkong, K.
Kitmapawanont, U.
Kongsin, C.
Naratreekoon, B.
Ninwaranon, S.
Phangyota, J.
Phrommintikul, A.
Phunpinyosak, P.
Pongmorakot, K.
Poomiphol, S.
Pornnimitthum, N.
Pumprueg, S.
Ratchasikaew, S.
Sanit, K.
Sawanyawisuth, K.
Silaruks, B.
Sirichai, R.
Sriwichian, A.
Suebjaksing, W.
Sukklad, P.
Suttana, T.
Tangsirira, A.
Thangpet, O.
Tiyanon, W.
Vorasettakarnkij, Y.
Wisaratapong, T.
Wongtheptien, W.
Wutthimanop, A.
Yawila, S.
Oto, A.
Altun, A.
Ozdogru, I.
Ozdemir, K.
Yilmaz, O.
Aydinlar, A.
Yilmaz, M.B.
Yeter, E.
Ongen, Z.
Cayli, M.
Pekdemir, H.
Ozdemir, M.
Sucu, M.
Sayin, T.
Demir, M.
Yorgun, H.
Ersanli, M.
Okuyan, E.
Aras, D.
Abdelrahman, H.
Aktas, O.
Alpay, D.
Aras, F.
Bireciklioglu, M.F.
Budeyri, S.
Buyukpapuc, M.
Caliskan, S.
Esen, M.
Felekoglu, M.A.
Genc, D.
Ikitimur, B.
Karaayvaz, E.B.
Kılıç Karataş, S.
Okutucu, S.
Ozcelik, E.
Quisi, A.
Sag, H.
Sahiner, L.
Sayin, B.Y.
Seker, T.
Uzun Alkan, D.
Yildirim, E.
Yildirim, R.
Yilmaz, F.
Yuksekdag, V.
Luciardi, H.L.
Vensentini, N.
Ingaramo, A.C.
Sambadaro, G.A.
Fernandez Caputi, V.
Berman, S.G.
Dragotto, P.
Kleiban, A.J.
Centurion, N.
Giacomi, G.
Ahuad Guerrero, R.A.
Conde, D.
Zapata, G.
Di Paola, L.A.
Ramos, J.L.
Dran, R.D.
Egido, J.
Fernandez, A.A.
Fosco, M.J.
Sassone, S.
Sinisi, V.A.
Cartasegna, L.R.
Berli, M.A.
Gomez Vilamajo, O.A.
Ferroni, F.
Alaguibe, E.D.
Alvarez D'Amelio, A.
Arabetti, C.
Arias, L.
Belardi, J.A.
Bergesio, L.
Berli, F.
Berli, M.
Borchowiec, S.
Buzzetti, C.
Cabrini, R.
Campisi, V.
Cappi, A.L.
Carrizo, R.
Colombo Berra, F.
Costabel, J.P.
Costamagna, O.J.A.
Damonte, A.A.
De Urquiza, I.N.
Diez, F.
Edén, M.F.
Fanuele, M.
Fernandez Voena, F.
Foa Torres, M.
Funosas, C.
Giacomi, M.P.
Gimenez, C.H.
Gurfinkel, E.P.
de L.M. Had, M.
Hansen, V.
Hrabar, A.D.
Ingratta, M.
Lopez, A.
Maehara, G.
Maffei, L.
Martinelli, A.
Martinelli, C.
Matkovich, J.
Mautner, B.
Meirino, A.
Munguia, R.
Navarro, A.
Novas, V.
Perez Prados, G.
Pontoriero, J.
Potito, R.N.
Ricotti, C.
Rodriguez, M.A.
Rolandi, F.
Said Palladino, M.E.
Salinger, M.
Sanziani, L.S.
Schygiel, P.O.
Sossich, A.
Tinto, J.F.
Tonelli, L.
Tufare, A.L.
Vallejo, M.
Yunis, M.E.
Zillo, M.
Zurbrigk, F.J.
Barretto, A.C.P.
Sobral Filho, D.C.
Jaber, J.
Armaganijan, D.
Faria Neto, J.
Steffens, A.
Kunz Sebba Barroso de Souza, W.
de Souza Neto, J.D.
Ribeiro, J.M.
Silveira Teixeira, M.
Ferreira Rossi, P.R.
Pires, L.
Moreira, D.
Moura Jorge, J.C.
Menezes Lorga Filho, A.
Bodanese, L.C.
Westerlund Montera, M.
Del Carlo, C.H.
Da Rocha Rodrigues, T.
Alves da Costa, F.A.
Lopes, A.
Lopes, R.
Araújo, G.R.
Fernandes Manenti, E.R.
Kerr Saraiva, J.F.
Ferreira Braga, J.C.
Negri, A.
Souto, L.
Moncada, C.
Bertolim Precoma, D.
Roquette, F.
Reis, G.
Ramos Filho, R.A.
Lanna Figueiredo, E.
Vieira Botelho, R.
Munhoz da Fontoura Tavares, C.
Costantini Frack, C.R.
Abdalla Saad, J.
Finimundi, H.C.
Pisani, C.
Chemello, D.
Pereira Martins, M.
Broilo França, C.C.
Alban, F.
Aranha Rosito, G.B.
de Moura Xavier Moraes Junior, J.B.
Tumelero, R.T.
Nigro Maia, L.
Simões de Almeida, R.
do Carmo Borges, N.C.
Gomes Ferreira, L.G.
Agliardi, P.
Alves de Oliveira Gomes, J.
Araujo, V.
Arruda Nakazone, M.
Barbosa, T.
Barroso, S.
Belisario Falchetto, E.
Bellotti Lopes, H.
Benez Teixeira Lemos, M.A.
Biazus, G.
Borges Queiroz, L.
Camazzola, F.E.
Caporale, M.
Cardoso Boscato, S.
Chieza, F.
Chokr, M.O.
Clemente Mingireanov, R.
Codonho Góes, N.
Correa, C.
Costa, M.
Costantini Ortiz, C.
da Silva, L.S.
da Silva Paulitsch, F.
da Silveira, J.A.
Daros, E.
de Araújo, G.R.
Del Monaco, M.I.
Dias, C.
Dias, M.A.
Drummond Wainstein, A.P.
Ely Pizzato, P.
Esteves, D.C.
Fabri, P.
Félix Lorenzato Fonseca, T.
Fernandes, E.
Fonseca, C.
Frack Costantini, C.R.
Franchin Ferraz, R.
Freire, F.
Gottardo, P.
Guanaes, D.
Guizzardi, S.
Hettwer Magedanz, E.
Igansi, F.
Jannuzzi, F.
Junior, G.
Komar, D.
Lino, E.G.
Lopes, D.
Lourenço da Silva Júnior, O.
Lustosa, E.
Macagnan, A.P.
Marinho, M.C.
Mazzoni, M.
Melo, G.
Mortari, L.
Mouco, O.M.C.C.
Nanzer Vital, C.
Ormundo, C.
Oss Emmer, S.
Palmegiani, E.
Pavani, R.
Pereira, L.
Pereira, V.L.
Perreira, R.
Poletti, S.
Quaia Fortunato, S.C.
Queirantes, C.
Ramos Pereira, N.
Rech, R.L.
Ribeiro, S.
Rodrigues, A.
Roesch, H.
Ruaro Reichert, T.
Santos, D.
Santos, I.
Santos, M.
Seroqui, M.V.
Silva, S.
Soares, L.
Spolaor, L.
Stoll, C.
Toazza Duda, N.
Trama, L.
Unterkircher, B.
Valois, M.V.
Vargas, T.
Viana, T.
Vicente, C.
Vidal Armaganijan, L.
Vieira Homem, R.
Vieira Torres, L.G.
Vila Boas, L.
Villaça Guimarães Filho, F.
Corbalan, R.
Eggers, G.
Bugueño Gutiérrez, C.
Arriagada, G.
Potthoff Cardenas, S.
Stockins Fernandez, B.A.J.
Conejeros, C.
Houzvic, C.
Marin Cuevas, P.
Montecinos, H.
Forero, A.
Lanas, F.
Larico Gómez, M.
Charme Vilches, G.
Rey, C.
Astudillo, C.
Aguilar, J.
Campisto, Y.
Lara, C.
Molina, E.
Munoz Oyarzon, J.
Olguin, V.
Vergara, M.
Villan, C.
Sánchez Díaz, C.J.
Illescas Diaz, J.
Leal Cantú, R.
Ramos Zavala, M.G.
Cabrera Jardines, R.
Espinola Zavaleta, N.
Villarreal Umaña, S.
López Rosas, E.
Llamas Esperón, G.
Pozas, G.
Cardona Muñoz, E.
Matadamas Hernández, N.
Leyva Rendón, A.
García Hernández, N.
de los Ríos Ibarra, M.
Virgen Carrillo, L.
López Villezca, D.
Hernández Herrera, C.
López Prieto, J.J.
Gaona Rodríguez, R.
Villeda Espinosa, E.
Flores Martínez, D.
Velasco Barcena, J.
Yong, R.
Rodríguez Briones, I.
Leiva Pons, J.L.
Álvarez López, H.
Olvera Ruiz, R.
Díaz de la Vega, C.
Cantú Brito, C.
Chuquiure Valenzuela, E.
Reyes-Sanchez, R.
Bazzoni Ruiz, A.
Nandayapa Flores, O.
Benavides Gonzalez, M.
Arriaga Nava, R.
Morales Cerda, J.D.
Fierro Fierro, O.
Fajardo Campos, P.
Alfaro, T.A.A.
Altamirano Bellorin, S.
Avena, R.
Chavarria, M.
Espinosa, I.
Flores Silva, F.
Garcia Nava, R.H.
Godoy, K.
Gonzalez Felix, E.J.
Gonzalez Garcia, C.L.
Gonzalez Salas, L.G.
Guajardo, P.
Hernandez Gonzalez, S.
Izquierdo, T.
Mancilla Ortiz, M.C.
Martinez Vasquez, D.
Mendoza, N.
Morales, J.
Nikitina, N.
Ochoa Aybar, S.
Ortiz, A.
Padilla Macias, P.
Perez, F.
Perez Sanchez, J.A.
Piña Toledano, S.
Ramos Gonzalez, M.
Rivera Ramos, C.
Roa Castro, V.
Romero Cardona, G.
Ruiz Cornejo, M.
Salinas, A.
Santana, G.
Sida Perez, P.
Tovar Castaneda, A.C.
Trujillo Cortes, R.
Brodmann, M.
Lenz, K.
Drexel, H.
Foechterle, J.
Hagn, C.
Podczeck-Schweighofer, A.
Huber, K.
Winkler, M.
Schneeweiß, B.
Gegenhuber, A.
Lang, W.
Eichinger-Hasenauer, S.
Kaserer, P.
Sykora, J.
Rasch, H.
Pichler, M.
Schaflinger, E.
Strohmer, B.
Breier, R.
Ebner, K.-M.
Eischer, L.
Freihoff, F.
Lischka-Lindner, A.
Mark, T.
Mirtl, A.
Said, A.
Stöcklöcker, C.
Vogel, B.
Vonbank, A.
Wöhrer, C.
Zanolin, D.
Cools, F.
Paparella, G.
Vandergoten, P.
Parqué, J.-L.
Capiau, L.
Vervoort, G.
Wollaert, B.
Desfontaines, P.
Mairesse, G.
Boussy, T.
Godart, P.
De Wolf, A.
Voet, J.
Heyse, A.
Hollanders, G.
Anné, W.
Vercammen, J.
Purnode, P.
Blankoff, I.
Faes, D.
Balthazar, Y.
Beutels, M.
Maréchal, P.
Verstraete, S.
Xhaet, O.
Striekwold, H.
Thoeng, J.
Hermans, K.
Alzand, B.
Ascoop, A.-K.
Banaeian, F.
Barbuto, A.-M.
Billiaux, A.C.
Blockmans, M.
Bouvy, C.
Brike, C.
Capiau, H.
Casier, T.
Conde Y Bolado, A.
De Cleen, D.
De Coninck, M.
de Vos, M.
de Weerdt, N.
Delforge, M.
Delvigne, M.
Denie, D.
Derycker, K.
Deweerd, E.
Dormal, F.
Drieghe, S.
Everaert, M.
Eykerman, T.
Feys, E.
Ghekiere, M.
Gits, F.
Hellemans, S.
Helvasto, L.
Jacobs, C.
Lips, S.
Mestdagh, I.
Nimmegeers, J.
Piamonte, V.
Pollet, P.
Postolache, A.
Raepers, M.
Raymenants, E.
Richa, J.
Rombouts, H.
Salembier, J.
Scheurwegs, C.
Semeraro, O.
Simons, N.
Smessaert, C.
Smolders, W.
Stockman, I.
Tahon, S.
Thyssen, V.
Tincani, G.
Van Durme, F.
Van Lier, D.
Vandekerckhove, H.
Vandekerckhove, Y.
Vandenbroeck, D.
Vandorpe, A.
Vanhalst, E.
Vanhauwaert, B.
Vantomme, C.
Vergauwen, L.
Verloove, H.
Vydt, T.
Weyn, T.
Jansky, P.
Reichert, P.
Spacek, R.
Machova, V.
Zidkova, E.
Ludka, O.
Olsr, J.
Kotik, L.
Plocova, K.
Racz, B.
Ferkl, R.
Hubac, J.
Kotik, I.
Monhart, Z.
Burianova, H.
Jerabek, O.
Pisova, J.
Petrova, I.
Dedek, V.
Honkova, M.
Podrazil, P.
Spinar, J.
Vitovec, J.
Novak, M.
Lastuvka, J.
Durdil, V.
Antonova, P.
Bockova, L.
Bultas, J.
Chlumsky, J.
Dastychova, L.
Drasnar, T.
Honek, J.
Horejsi, M.
Hubacova, V.
Janska, L.
Kopeckova, I.
Kratochvilova, R.
Krcova, E.
Labrova, R.
Lindourkova, A.
Lipoldova, J.
Lubanda, H.
Ludkova, A.
Mahdalikova, L.
Majerníkova, M.
Michalik, D.
Potuznik, P.
Prochazkova, E.
Sulc, A.
Sveceny, J.
Valtova, M.
Zidek, M.
Zika, J.
Nielsen, J.
Nielsen, H.
Husted, S.
Hintze, U.
Rasmussen, S.
Bremmelgaard, A.
Markenvard, J.
Boerger, J.
Solgaard, J.
Simonsen, P.
Loekkegaard, T.
Bruun, M.
Mertz, J.
Domínguez, H.
Skagen, K.
Egstrup, K.
Ibsen, H.
Raymond, I.
Bang-Hansen, T.
Ellervik, C.
Eriksen, E.
Jensen, L.
Jensen, M.
Leth, M.
Nygaard, A.
Park, J.
Schou, M.
Therkelsen, A.
Tilma, J.
Vesterager, K.
Raatikainen, P.
Airaksinen, J.
Arola, O.
Koistinen, J.
Nappila, H.
Peltomäki, K.
Rasanen, V.
Vasankari, T.
Le Heuzey, J.-Y.
Galinier, M.
Gottwalles, Y.
Paganelli, F.
Loiselet, P.
Muller, J.-J.
Koujan, M.B.
Marquand, A.
Destrac, S.
Piot, O.
Delarche, N.
Cebron, J.-P.
Boveda, S.
Guenoun, M.
Guedj-Meynier, D.
Galley, D.
Ohayon, J.
Assouline, S.
Zuber, M.
Amarenco, P.
Ellie, E.
Kadouch, J.
Fournier, P.-Y.
Huberman, J.-P.
Lemaire, M.
Rodier, G.
Milandre, L.
Vandamme, X.
Sibon, I.
Neau, J.-P.
Mahagne, M.H.
Mielot, A.
Bonnefoy, M.
Churet, J.-B.
Navarre, V.
Sellem, F.
Monniot, G.
Boyes, J.-P.
Doucet, B.
Martelet, M.
Obadia, D.
Crousillat, B.
Mouallem, J.
Bearez, E.
Nazeyrollas, P.
Brugnaux, J.P.
Fedorowsky, A.
Casassus, F.
Berneau, J.-B.
Chemin, F.
Falvo, N.
Perron, J.-M.
Poulard, J.-E.
Barreau, A.
Beltra, C.
Corrihons, E.
Decarsin, N.
Dubois, B.
Ducasse, E.
Giry, X.
Kemmel, A.
Ledure, S.
Lemaire, N.
Robin, F.
Rosolin, N.
Sanchez, D.
Suissa, A.
Darius, H.
Königer, G.
Purr, J.
Gerbaulet, U.
Kellner, B.-T.
Kopf, A.
Schäfer, T.
Zauzig, H.
Riegel, P.
Hohensee, H.
Eißfeller, E.
Eder, W.
Rehling, G.
Glatzel, D.
Zutz, S.
Heinz, G.-U.
Menke, H.
Pustelnik, A.
Sandow, P.
Ludwig, N.
Wiswedel, H.
Wildenauer, W.
Axthelm, C.
Schwarz, T.
Babyesiza, A.
Stuchlik, G.
Zimny, H.-H.
Kropp, M.
Kahl, F.
Caspar, A.
Omankowsky, S.
Läßig, T.
Hartmann, H.-J.
Lehmann, G.
Bindig, H.-W.
Hergdt, G.
Reimer, D.
Hauk, J.
Dorsch, W.
Dshabrailov, J.
Michel, H.
Rapp, K.-A.
Vormann, R.
Mayer, P.
Horstmeier, U.
Eissing, V.
Hey, H.
Leuchtgens, H.
Lilienweiß, V.
Kolitsch, K.
Schubert, C.
Lauer, H.
Buchner, T.
Brauer, G.
Kamin, S.
Müller, K.
Abdel-Qader, M.
Baumbach, S.
Ebert, H.-H.
Schwencke, C.
Schellong, S.
Bernhardt, P.
Karolyi, L.
Sievers, B.
Haverkamp, W.
Salbach, P.
Röhnisch, J.-U.
Schoen, S.
Erdle, W.
Mueller, T.
Mueller, H.
Mitrovic, V.
Babjakova, Z.
Bergner, K.
Boehme, S.
Bonin, K.
Buckert, D.
Busch, F.
Dichristin, U.
Diez, S.
Fleck, A.
Flint, K.
Floegel, H.
Fritz, C.
Frommhold, R.
Gehre, J.
Geyer, J.
Grytzmann, A.
Hahn, M.
Helgert, K.
Hubert, K.
Kirchner-Volker, K.
Klein, V.
Kroll, D.
Krueger, A.
Lehmann, R.
Mann, L.
Maselli, A.
Menken, G.
Mikes, K.
Mortan, H.
Nasser, N.
Nicolaus, D.
Plauskat, A.
Pomper, L.
Quietzsch, A.
Ravenhorst, C.
Reichelt, C.
Reimer, C.
Schaefer, B.
Scharrer, S.
Schirmer, K.
Schmidt, K.
Schoene, R.
Schulze, J.
Schuppe, M.
Simon, S.
Sommer, S.
Spranger, K.
Talkenberger, A.
Tauber, K.
Tetlak, A.
Toennishoff, T.
Voelkel-Babyesiza, R.
Voigts, B.
Weiser, U.
Wesendorf, S.
Wildenauer, S.
Wolf, T.
Wurziger, J.
Zak, J.
Zauzig, H.-D.
Ziefle, S.
Zincke, S.
Keltai, M.
Vangel, S.
Szalai, G.
Merkely, B.
Kancz, S.
Boda, Z.
Nagy, A.
Laszlo, Z.
Matoltsy, A.
Gaszner, B.
Polgar, P.
Habon, T.
Noori, E.
Juhasz, G.
Kanakaridisz, N.
Szentpeteri, I.
Juhasz, F.
Vertes, A.
Papp, A.
May, Z.
Ferenczi, J.
Egyutt, M.
Kis, E.
Engelthaler, G.
Szantai, G.
Fulop, E.
Gombos, P.
Gulyas, D.
Jen, P.
Kiralyhazine Gyorke, E.
Kovacs, M.
Kovacsne Levang, S.
Marianna, S.
Radics, Z.
Sydó, N.
Szalo, R.
Szilagyi, A.
Sztanyik, F.
Vandrus, B.
Agnelli, G.
Ambrosio, G.
Tiraferri, E.
Santoro, R.
Testa, S.
Di Minno, G.
Moia, M.
Caimi, T.M.
Martini, G.
Tessitori, M.
Cappelli, R.
Poli, D.
Quintavalla, R.
Melone, F.
Cosmi, F.
Pizzini, A.
Piseddu, G.
Fanelli, R.
Latella, C.
Santi, R.
Pancaldi, L.
De Cristofaro, R.
Palareti, G.
De Blasio, A.
Salerno Uriarte, J.
Minetti, F.
Pogliani, E.M.
Lonati, L.M.
Accogli, M.
Ciampani, N.
Malengo, S.
Feola, M.
Raisaro, A.
Fattore, L.
Grilli, P.
Germini, F.
Settimi, M.
Alunni, M.
Duranti, G.
Tedeschi, L.
Baglioni, G.
Avanzino, G.
Berardi, M.
Pannacci, V.
Giombolini, A.
Nicoli, S.
Scarponi, T.
Allasia, B.
Ricciarini, P.
Nasorri, R.
Argena, A.
Bossolasco, P.
Ronchini, P.
Filippi, A.
Tradati, F.
Bulla, C.
Donzelli, L.
Foppa, L.
Bottarelli, M.L.
Tomasello, A.
Mauric, A.
Femiano, C.
Reggio, R.
Lillo, F.
Mariani, A.
Forcignanò, F.
Volpe, M.
D'Avino, M.
Bongiorni, M.G.
Severi, S.
Capucci, A.
Lodigiani, C.
Salomone, E.
Serviddio, G.
Tondo, C.
Golino, P.
Mazzone, C.
Iacopino, S.
Pengo, V.
Galvani, M.
Moretti, L.
Ambrosino, P.
Banfi, E.
Biagioli, V.
Bianchi, A.
Boggian, G.
Breschi, M.
Brusorio, S.
Calcagnoli, F.
Campagna, G.
Carpenedo, M.
Ciabatta, C.
Ciliberti, G.
Cimmino, G.
D'Arienzo, C.
Di Gennaro, L.
Fedele, M.
Ferrini, P.M.
Granzow, K.
Guazzaloca, G.
Guerra, F.
Lo Buglio, A.
Longo, S.
Macellari, F.
Mesolella, E.
Mollica Poeta, E.
Occhilupo, P.
Oriana, V.
Rangel, G.
Salomone, L.
Scaccianoce, A.
Scarone, C.
Segreti, L.
Sottilota, G.
Villani, R.
Zecca, C.
ten Cate, H.
Ruiter, J.H.
Klomps, H.
Bongaerts, M.
Pieterse, M.G.C.
Guldener, C.
Herrman, J.-P.
Lochorn, G.
Lucassen, A.
Adriaansen, H.
The, S.H.K.
Nierop, P.R.
Hoogslag, P.A.M.
Hermans, W.
Groenemeijer, B.E.
Terpstra, W.
Buiks, C.
Boersma, L.V.A.
Boersma-Slootweg, M.
Bosman, F.
Bosschaert, M.
Bruin, S.
Danse, I.
De Graaf, J.
de Graauw, J.
Debordes, M.
Dols, S.
Geerlings, F.
Gorrebeeck, K.
Jerzewski, A.
Jetten, W.
Kelderman, M.
Kloosterman, T.
Koomen, E.M.
Krikken, J.
Melman, P.
Mulder, R.
Pronk, A.
Stallinga-de Vos, A.
te Kaat, J.
Tonino, P.
Uppelschoten, B.
van de Loo, R.
van der Kley, T.
van Leeuwen, G.
van Putten, J.J.
Westerman, L.
Atar, D.
Berge, E.
Sirnes, P.A.
Gjertsen, E.
Hole, T.
Erga, K.
Hallaråker, A.
Skjelvan, G.
Østrem, A.
Ghezai, B.
Svilaas, A.
Christersson, P.
Øien, T.
Høegh Henrichsen, S.
Berg-Johansen, J.
Otterstad, J.E.
Antonsen, H.
Ausen, K.
Claussen, H.
Dominguez, I.
Jekthammer, A.
Lensebraaten, A.B.
Nilsen, V.
O'Donovan, M.
Rasmussen, S.
Ringdalen, K.
Strand, S.
Stepinska, J.
Korzeniak, R.
Gieroba, A.
Biedrzycka, M.
Ogorek, Marcin
Wozakowska-Kaplon, B.
Loboz-Grudzien, K.
Kosior, J.
Supinski, W.
Kuzniar, J.
Zaluska, R.
Hiczkiewicz, J.
Swiatkowska-Byczynska, L.
Kucharski, L.
Gruchala, M.
Minc, P.
Olszewski, M.
Kania, G.
Krzciuk, M.
Lajkowski, Z.
Ostrowska-Pomian, B.
Lewczuk, J.
Zinka, E.
Karczmarczyk, A.
Chmielnicka-Pruszczynska, M.
Trusz-Gluza, M.
Opolski, G.
Bronisz, M.
Ogorek, Michal
Glanowska, G.
Ruszkowski, P.
Jaworska, K.
Sciborski, R.
Okopien, B.
Kukla, P.
Wozniak-Skowerska, I.
Galbas, K.
Cymerman, K.
Jurowiecki, J.
Miekus, P.
Myszka, W.
Mazur, S.
Lysek, R.
Baszak, J.
Rusicka-Piekarz, T.
Raczak, G.
Domanska, E.
Nessler, J.
Lesnik, J.
Ambicka, M.
Andrzejewski, D.
Araminowicz, J.
Barszcz, A.
Bartkowiak, R.
Bartnik, J.
Basiak, M.
Bekieszczuk, E.
Bernat, L.
Biedrzycki, L.
Biernacka, A.
Blaszczyk, D.
Broton, E.
Brzozowski, W.
Brzustowska, M.
Bzymek, R.
Chmielowski, A.
Chojnowski, P.
Cichomski, R.
Cieslak, K.
Cieszynska, A.
Curyllo, B.
Czamara, M.
Danilowicz-Szymanowicz, L.
Dolecka, B.
Drelich, L.
Dudzik-Richter, B.
Dybala, T.
Dziuba, M.
Faron, W.
Figura-Chmielewska, M.
Frankiewicz, A.
Gadzinski, W.
Gasior, E.
Gosciniecka, B.
Gutknecht, P.
Guziewicz, M.
Jackun-Podlesna, A.
Jaguszewska, G.
Jankielewicz, J.
Jaremczuk-Kaczmarczyk, A.
Jargiello-Baszak, M.
Jarzebowski, A.
Jaskulska-Niedziela, E.
Jaworska-Drozdowska, M.
Kabat, J.
Kaczmarzyk-Radka, A.
Kalin, K.
Kaliszczak, R.
Kiliszek, M.
Klata, M.
Kluczewski, M.
Kobielusz-Gembala, I.
Kochanska, E.
Kociolek, D.
Kolodzinska, A.
Komlo, A.
Konopka, A.
Korczowska, E.
Kowal, E.
Kowalczyk, H.K.
Kremis, E.
Kruczyk, D.
Krzesiak-Lodyga, A.
Krzyzanowski, M.
Kurdzielewicz, W.
Kustrzycka-Kratochwil, D.
Lesniewska-Krynska, D.
Leszczynski, J.
Lewicka, E.
Lichota, E.
Lip, K.
Loboz-Rudnicka, M.
Luka, J.
Lysek-Jozefowicz, A.
Machnikowska, M.
Majewska, K.
Mariankowski, R.
Markiewicz, A.
Mazur, M.
Metzgier-Gumiela, A.
Miedlar, E.
Mielcarek, M.
Neubauer-Geryk, J.
Niedek, J.
Niemirycz-Makurat, A.
Nowak, A.
Nowak, S.
Opielowska-Nowak, B.
Ozgowicz, M.
Pawelska-Buczen, A.
Pawlik-Rak, E.
Piotrowicz, R.
Ptaszynski, P.
Raczynska, A.
Rogowski, W.
Romanek, J.
Romaszkiewicz, R.
Rostoff, P.
Roszczyk, N.
Rozewska-Furmanek, D.
Rychta, J.
Rzyczkowska, B.
Sidor, A.
Skalska, J.
Smichura, M.
Splawski, M.
Staneta, P.
Staniszewska, E.
Starak-Marciniak, J.
Stopyra-Poczatek, M.
Sukiennik-Kujawa, M.
Szafranski, J.
Szalecki, P.
Szczepanska, A.
Szkrobka, W.
Szuchnik, E.
Szulowska, A.
Szumczyk-Muszytowska, G.
Szwoch, M.
Traczyk, T.
Troszczynska, M.
Trzcinski, G.
Tybura, S.
Walasik, P.
Wegrzynowska, M.
Wesolowska, K.
Wieczorek, W.
Wierzbicka, A.
Wilczewski, P.
Wilgat-Szecowka, M.
Wojewoda, P.
Wojnowski, L.
Wrobel, M.
Zakutynska-Kowalczyk, K.
Zyczynska-Szmon, M.
Panchenko, E.
Eltishcheva, V.
Libis, R.
Tereshchenko, S.
Popov, S.
Kamalov, G.
Belenky, D.
Zateyshchikova, A.
Kropacheva, E.
Kolesnikova, A.
Nikolaev, K.
Egorova, L.
Khokhlov, A.
Yakupov, E.
Poltavskaya, M.
Zateyshchikov, D.
Drapkina, O.
Vishnevsky, A.
Barbarash, O.
Miller, O.
Aleksandrova, E.
Chizhov, P.
Sergeev, M.
Shutemova, E.
Mazur, E.
Zrazhevskiy, K.
Novikova, T.
Kostenko, V.
Moiseeva, Y.
Polkanova, E.
Sobolev, K.
Rossovskaya, M.
Zubeeva, G.
Shapovalova, Y.
Nagibovich, O.
Edin, A.
Agakhanyan, A.
Batalov, R.
Belenkova, Y.
Bitakova, F.
Chugunnaya, S.
Dumikyan, A.
Erofeeva, S.
Gorbunova, E.
Gorshkova, T.
Gubanov, A.
Gurmach, M.
Ivanova, Y.
Kolesova, T.
Konyushenko, D.
Korneeva, O.
Kropova, O.
Kuchuk, P.
Kungurtseva, O.
Kupriyanova, T.
Kurylo, B.
Kuvanova, M.
Lebedeva, O.
Lileeva, E.
Machilskaya, O.
Medvedeva, T.
Monako, G.
Motylev, I.
Nagibovich, G.
Novikova, E.
Orlov, Y.
Osmolovskaya, Y.
Ovsannikova, A.
Platonov, D.
Rachkova, S.
Sinitsina, O.
Speshilova, S.
Suslova, O.
Ushakov, A.
Volodicheva, O.
Zemlianskaia, O.
Zhirov, I.
Zhuravleva, E.
Zotova, I.
Viñolas, X.
Alvarez Garcia, P.
López Fernández, M.F.
Tercedor, L.
Tranche Iparraguirre, S.
Torán Monserrat, P.
Márquez Contreras, E.
Isart Rafecas, J.
Motero Carrasco, J.
García Pavía, P.
Gómez Pajuelo, C.
Moro Serrano, C.
Iglesias Alonso, L.F.
Grande Ruiz, A.
Mercé Klein, J.
Gonzalez Juanatey, J.R.
Barón Esquivias, G.
Monte Collado, I.
Palacín Piquero, H.
Brotons Cuixart, C.
Rodríguez Morató, M.
Bayo I Llibre, J.
Corros Vicente, C.
Vida Gutierrez, M.
Epelde Gonzalo, F.
Almeida Fernández, C.A.
Del Val Plana, N.
Escrivá Montserrat, E.
Montero Alía, J.J.
Barreda González, M.
Moleiro Oliva, M.A.
Iglesias Sanmartín, J.
Jiménez González, M.
Rodriguez Álvarez, M.
Herreros Melenchon, J.
Ripoll Vera, T.
Ridocci Soriano, F.
Garcia Riesco, L.
Marco Macian, M.D.
Quiles Granado, J.
Jimenez Navarro, M.
Cosin Sales, J.
Vaquer Perez, J.V.
Vazquez Caamano, M.
Arcocha Torres, M.F.
Marcos Gomez, G.
Iñiguez Romo, A.
Prieto Diaz, M.A.
Alonso, Carmela
Alonso, Concepcion
Alvarez, D.
Alvarez, M.
Amaro, M.
Andere, N.
Aracil Villar, J.
Armitano Ochoa, R.
Austria, A.
Barbeira, S.
Barraquer Feu, E.
Bartes, A.
Becerra Munoz, V.
Bermudez Jimenez, F.J.
Branjovich Tijuan, A.
Cabeza Ramirez, J.
Cabrera Ramos, M.
Calvo Martinez, E.
Campo Moreno, M.
Cancho Corchado, G.
Casanova Gil, M.
Castillo Orive, M.
Castro Fernandez, D.
Cebollada del Misterio, M.
Codinachs Alsina, R.
Cortada Cabrera, A.
Costa Pinto Prego de Faria, J.
Costas, S.
Cotilla Marco, M.I.
Dachs, M.
Diaz Lopez, C.M.
Domenech Borras, A.
Elorriaga Madariaga, A.
Espallargas, A.
Fernandez, M.
Fernandez Escobar, E.
Fernandez Mas, E.
Ferrer, A.
Fosch, J.
Garcia Bermudez, M.
Garcia Millan, V.
Gavira Saenz, M.
Gines Garcia, C.
Gomez, C.
Gomez Perez, Y.
Gonzales Segovia, A.
Gonzalez, P.
Grigorian, L.
Guerrero Molina, A.
del C. Gutierrez del Val, M.
Herrero Maeso, B.
Hevia Rodriguez, E.
Iglesias Garcia, A.
Jimenez Fernandez, M.J.
Jimeno Besa, B.
Juan Salvadores, P.
Lage Bouzamayor, M.B.
Lasuncion, I.
Lezcano Gort, L.E.
Llobet Molina, M.
Lopez, M.
Manzanal Rey, A.
Mara Guerra, J.
Marcus, S.
Martin Vila, A.
Martinez Mena, M.
Mazon, P.
Mendez Zurita, F.
Millán, G.
Molina, M.
Montero Alia, P.
Montes, D.
Moure Gonzalez, M.
Munoz Munoz, R.B.
Negrete Palma, A.
Orellana Figueroa, H.N.
Ortega, V.M.
Ortiz Cortes, C.
Otero Tomera, D.
Palomo Merchan, N.
Pareja Ibar, I.
Pena Garcia, E.
Pereda Armayor, M.
Perez Carasa, M.
Prieto, I.
Quintern, V.
Renom, R.
Rincon Diaz, L.M.
Rios, V.
Riquelme Sola, L.
Rivera, R.
Robiro Robiro, X.
Roca, M.
Roca Saumell, C.
Rodrigo, C.
Rodriguez, E.
Rodriguez Garcia, M.
Saez Jimenez, S.
Sanchez Calderon, P.
Sanchez Mendez, L.
Sanchez Parra, S.
Santolaya, C.
Senan Sanz, M.R.
Seoane Blanco, A.
Serralvo, E.
Sierra, N.
Simon Valero, C.
Sorribes Lopez, J.
Teixido Fontanillas, M.
Terns Riera, M.
Tobajas, G.
Torres, C.
Torres Marques, J.
Ubeda Pastor, M.
Rosenqvist, M.
Wirdby, A.
Linden, J.
Henriksson, K.
Elmersson, M.
Egilsson, A.
Börjesson, U.
Svärd, G.
Liu, B.
Lindh, A.
Olsson, L.-B.
Gustavsson, M.
Andersson, Lars
Andersson, Lisbeth
Benson, L.
Bothin, C.
Hajimirsadeghi, A.
Kadir, K.
Ericsson, M.
Ohlsson, A.
Lindvall, H.
Svensson, P.
Thorne, K.
Handel, H.
Platonov, P.
Eriksson, B.
Timberg, I.
Romberg, K.
Crisby, M.
Karlsson, J.-E.
Jensen, S.A.
Andersson, A.
Malmqvist, L.
Martinsson, B.
Bernsten, F.
Engdahl, J.
Thulin, J.
Hot-Bjelac, A.
Stalby, P.
Aaröe, H.
Ahbeck, E.
Ahlmark, H.
Al-Khalili, F.
Bonkowski, G.
Dzeletovic, S.
Ekstrand, A.-B.
Eriksson, G.-B.
Floren, K.
Grässjö, C.
Hahn, S.
Jaensson, P.
Jansson, B.
Jansson, J.-H.
Kangert, R.-M.
Koch, A.
Kusiak, D.
Lettenström, A.
Lindberg, A.
Lindholm, C.-J.
Mannermyr, A.
Mansson, K.
Millborg, M.
Nilsson, C.
Ohlin, A.-M.
Olofsson, A.
Osberg, A.
Pedersen, A.
Risbecker, K.
Rosenberg, K.
Samuelsson, J.
Shayesteh, M.
Skoglund, K.
Stjernberg, M.
Thorsen, C.
Steffel, J.
Beer, J.H.
Shah, D.
Debrunner, J.
Amstutz, D.
Bruegger, J.
Elise, G.
Grau, A.
Guinand, A.
Henriette, I.
Saga, E.
Winnik, S.
Parkhomenko, A.
Rudyk, I.
Tseluyko, V.
Karpenko, O.
Zhurba, S.
Kraiz, I.
Kupnovytska, I.
Serediuk, N.
Mostovoy, Y.
Ushakov, O.
Koval, O.
Kovalskyi, I.
Svyshchenko, Y.
Sychov, O.
Stanislavchuk, M.
Kraydashenko, O.
Yagensky, A.
Tykhonova, S.
Kurylo, B.
Fushtey, I.
Belegai, R.
Berko, G.
Burdeuna, L.
Chabanna, O.
Daniuk, I.
Ivanov, A.
Kamenska, E.
Kaplan, P.
Khyzhnyak, O.
Kizim, S.
Matova, O.
Medentseva, O.
Mochonyi, V.
Mospan, M.
Nemtsova, V.
Ovdiienko, T.
Palamarchuk, O.
Pavelko, M.
Petrovskyy, R.
Plevak, D.
Proshak, O.
Pyvovar, S.
Rasputina, L.
Romanenko, O.
Romanova, O.
Sapatyi, A.
Shumakov, O.
Stets, R.
Todoriuk, L.
Varenov, V.
Fitzmaurice, D.
Chauhan, N.
Goodwin, D.
Saunders, P.
Evans, R.
Leese, J.
Jhittay, P.S.
Ross, A.
Kainth, M.S.
Pickavance, G.
McDonnell, J.
Williams, A.
Gooding, T.
Wagner, H.
Suryani, S.
Singal, A.
Sircar, S.
Bilas, R.
Hutchinson, P.
Wakeman, A.
Stokes, M.
Paul, N.
Aziz, M.
Ramesh, C.
Wilson, P.
Franklin, S.
Fairhead, S.
Thompson, J.
St Joseph, V.
Taylor, G.
Tragen, D.
Seamark, D.
Paul, C.
Richardson, M.
Jefferies, A.
Sharp, H.
Jones, H.
Giles, C.
Page, M.
Oginni, O.
Aldegather, J.
Wetherwell, S.
Lumb, W.
Evans, P.
Scouller, F.
Macey, N.
Stipp, Y.
West, R.
Thurston, S.
Wadeson, P.
Matthews, J.
Pandya, P.
Gallagher, A.
Railton, T.
Sinha, B.
Russell, D.
Davies, J.A.
Ainsworth, P.
Jones, C.P.
Weeks, P.
Eden, J.
Kernick, D.
Murdoch, W.
Lumley, L.
Patel, R.P.
Wong, S.W.
Saigol, M.
Ladha, K.
Douglas, K.
Cumberlidge, D.F.
Bradshaw, C.
Van Zon, G.
Jones, K.P.
Thomas, M.J.
Watson, E.
Sarai, B.
Ahmad, N.
Willcock, W.
Cairns, J.
Sathananthan, S.
de Kare-Silver, N.
Gilliland, A.
Strieder, E.
Howitt, A.
Vishwanathan, B.
Bird, N.
Gray, D.
Evans, P.
Clark, M.
Bisatt, J.
Litchfield, J.
Fisher, E.
Fooks, T.
Kelsall, A.R.
Alborough, E.
Wakeling, J.
Parfitt, M.
Milne, K.
Rogers, S.
Priyadharshan, R.
Oliver, J.L.
Davies, E.
Abushal, S.
Jacobs, M.
Hutton, C.
Walls, N.I.
Thompson, R.
Chigbo, C.
Zaidi, S.M.A.
Howard, M.
Butter, K.C.
Barrow, S.
Little, H.
Haq, I.U.
Gibbons, L.
Glencross, S.
McLeod, A.J.
Poland, K.
Mulholland, C.
Warke, A.
Conn, P.
Burns, G.
Smith, R.N.
Lowe, S.
Kamath, R.
Dau, H.S.
Webster, J.
Hodgins, I.
Vercoe, S.
Roome, P.C.
Pinnock, H.
Patel, J.R.A.
Ali, A.
Hart, N.
Davies, R.
Stuart, E.
Neden, C.A.
Danielsen, M.
Heath, R.
Sharma, P.
Galloway, S.
Hawkins, C.
Oliver, R.
Aylward, M.
Mannion, S.
Braddick, M.
Edwards, D.
Rothwell, A.C.
Sabir, A.
Choudhary, F.
Khalaque, S.
Wilson, A.
Peters, S.
Coulson, W.
Roberts, N.
Heer, A.
Coates, S.
Ward, B.
Jackson, D.
Walton, S.
Shepherd, D.
Sterry, M.
Wong, T.
Boon, M.
Bunney, R.
Haria-Shah, R.
Baron, R.T.
Davies, S.
Schatzberger, T.
Hargreaves, N.
Stephenson, T.
Choi, H.
Batson, R.
Lucraft, L.
Myhill, T.
Estifano, S.
Geatch, D.
Wilkinson, J.
Veale, R.
Forshaw, K.
Davies, T.
Zaman, K.
Vinson, P.
Liley, C.
Bandrapalli, M.
McGinty, P.
Wastling, R.
McEleny, P.
Beattie, A.
Cooke, P.
Wong, M.
Gunasegaram, J.
Pugsley, M.
Ahmad, S.
A'Court, C.
Ayers, J.
Bennett, J.
Cartwright, S.
Dobson, S.
Dooldeniya, C.
Flynn, A.
Fox, R.
Goram, J.
Halpin, A.
Hay, A.
Jacobs, P.
Jeffers, L.
Lomax, L.
Munro, I.
Muvva, R.
Nadaph, M.
Powell, K.
Randfield, S.
Redpath, D.
Reed, R.
Rickenbach, M.
Rogers, G.
Saunders, P.B.
Seamark, C.
Shewring, J.
Simmons, P.
Simper, H.
Stoddart, H.
Sword, A.
Thomas, N.
Thomson, A.
Gibbs, H.
Blenkhorn, A.
Singh, B.
Van Gaal, W.
Abhayaratna, W.
Lehman, R.
Roberts-Thomson, P.
Kilian, J.
Coulshed, D.
Catanchin, A.
Colquhoun, D.
Kiat, H.
Eccleston, D.
French, J.
Zimmett, L.
Ayres, B.
Phan, T.
Blombery, P.
Crimmins, D.
O'Donnell, D.
Choi, A.
Astridge, P.
Arstall, M.
Jepson, N.
Binnekamp, M.
Lee, A.
Rogers, J.
Starmer, G.
Carroll, P.
Faunt, J.
Aggarwala, A.
Barry, L.
Batta, C.
Beveridge, R.
Black, A.
Bonner, M.
Boys, J.
Buckley, E.
Campo, M.
Carlton, L.
Connelly, A.
Conway, B.
Cresp, D.
Dimitri, H.
Dixon, S.
Dolman, M.
Duroux, M.
Eskandari, M.
Eslick, R.
Ferreira-Jardim, A.
Fetahovic, T.
Fitzpatrick, D.
Geraghty, R.
Gibbs, J.
Grabek, T.
Modi, M.H.
Hayes, K.
Hegde, M.P.
Hesketh, L.
Hoffmann, B.
Jacobson, B.
Johnson, K.
Juergens, C.
Kassam, I.
Lawlor, V.
Lehman, M.
Lehman, S.
Leung, D.
Mackay, S.
MacKenzie, M.
McCarthy, C.
McIntosh, C.
McKeon, L.
Morrison, H.
Mussap, C.
Myers, J.-D.
Nagalingam, V.
Oldfield, G.
O'May, V.
Palmer, J.
Parsons, L.
Patching, K.
Patching, T.
Paul, V.
Plotz, M.
Preston, S.
Rashad, H.
Ratcliffe, M.
Raynes, S.
Rose, J.
Sanders, L.
Seremetkoska, M.
Setio, H.
Shone, S.
Shrestha, P.
Singh, C.
Singleton, C.
Stoyanov, N.
Sutcliffe, S.
Swaraj, K.
Tarrant, J.
Thomas, N.
Thompson, S.
Tsay, I.M.
Vorster, M.
Waldman, A.
Wallis, L.
Wilford, E.
Wong, K.
Connolly, S.J.
Spyropoulos, A.
Eikelboom, J.
Luton, R.
Gupta, M.
Pandey, A.S.
Cheung, S.
Leader, R.
Beaudry, P.
Ayala-Paredes, F.
Berlingieri, J.
Heath, J.
Poirier, G.
Du Preez, M.
Nadeau, R.
Dresser, G.
Dhillon, R.
Hruczkowski, T.
Schweitzer, B.
Coutu, B.
Angaran, P.
MacDonald, P.
Vizel, S.
Fikry, S.
Parkash, R.
Lavoie, A.
Cha, J.
Ramjattan, B.
Bonet, J.
Ahmad, K.
Angaran, P.
Aro, L.
Aves, T.
Beaudry, K.
Bergeron, C.
Bergeron, C.
Bigcanoe, J.
Bignell, N.
Breakwell, L.
Burke, E.
Carroll, L.
Clarke, B.
Cleveland, T.
Daheb, S.
Dehghani, P.
Denis, I.
Djaidani, Z.
Dorian, P.
Douglass, S.
Dunnigan, J.
Ewert, A.
Farquhar, D.
Fearon, A.
Ferleyko, L.
Fournier, D.
Fox, B.
Grenier, M.-C.
Gulliver, W.
Haveman, K.
Hines, C.
Hines, K.
Jackson, A.M.
Jean, C.
Jethoo, G.
Kahlon, R.
Kelly, S.
Kim, R.
Korley, V.
Kornder, J.
Kwan, L.
Largy, J.
Lewis, C.
Lewis, S.
Mangat, I.
Moor, R.
Navratil, J.
Neas, I.
Otis, J.
Otis, R.
Pandey, M.
Petrie, F.
Pinter, A.
Raines, M.
Roberts, P.
Robinson, M.
Sas, G.
Schulman, S.
Snell, L.
Spearson, S.
Stevenson, J.
Trahey, T.
Wong, S.
Wright, D.
Ragy, H.
Abd El-Aziz, A.
Abou Seif, S.K.
El Din, M.G.
El Etriby, S.
Elbahry, A.
El-Etreby, A.
Elkhadem, M.
Katta, A.
Khairy, T.
Mowafy, A.
Nawar, M.
Ohanissian, A.
Reda, A.
Reda, M.
Salem, H.
Sami, N.
Samir, S.
Setiha, M.
Sobhy, M.
Soliman, A.
Taha, N.
Tawfik, M.
Zaatout, E.
Jacobson, B.
Kettles, D.
Bayat, J.
Siebert, H.
Horak, A.
Kelfkens, Y.
Garda, R.
Pillay, T.
Guerra, M.
van Zyl, L.
Theron, H.
Murray, A.
Louw, R.
Greyling, D.
Mntla, P.
Ueckermann, V.
Loghdey, R.
Ismail, S.
Ahmed, F.
Engelbrecht, J.
Ramdass, A.
Maharajh, S.
Oosthuysen, W.
Angel, G.
Bester, C.
Booysen, M.
Boshoff, C.
Cannon, C.
Cassimjee, S.
Chami, C.
Conway, G.
Davids, A.
de Meyer, L.
Du Plessis, G.
Ellis, T.
Henley, L.
Karsten, M.
Loyd, E.
Marks, J.
Mavhusa, L.
Mostert, M.
Page, A.
Rikhotso, L.
Salie, M.
Sasto, J.
Shaik, F.
Skein, A.
Smith, L.
Tarr, G.
Tau, T.
van Zyl, F.
Al Mahmeed, W.
Yousef, G.
Agrawal, A.
Nathani, M.
Ibrahim, M.
Esheiba, E.M.
Singh, R.
Naguib, A.
Abu-Mahfouz, M.
Al Omairi, M.
Al Naeemi, A.
Maruthanayagam, R.
Bazargani, N.
Wassef, A.
Gupta, R.
Khan, M.
Subbaraman, B.
Abdul, A.
Al Mulla, A.
El Bardisy, S.
Haridas, P.
Jadhav, S.
Magdaluyo, K.
Makdad, M.
Maqsood, I.
Mohamed, R.
Sharma, N.
Sharma, R.
Thanzeel, M.
Goldhaber, S.Z.
Canosa, R.
Rama, P.
Blumberg, E.
Garcia, J.
Mullen, P.
Wilson, V.
Quick, A.
Ferrick, K.
Kutayli, W.M.
Cox, M.
Franco, M.
Falkowski, S.
Mendelson, R.
Williams, M.
Miller, S.
Beach, S.
Sharma, N.
Alfieri, A.
Gutowski, T.
Haque, I.
Reddy, R.
Ahmed, W.
Delafontaine, P.
Diercks, D.
Theodoro, D.
Remmel, K.
Alberts, M.
Ison, R.
Noveck, H.
Duffy, P.
Pitta, S.
Nishijima, D.
Treasure, C.
Asafu-Adjaye, N.
Ball, K.
Bartlett, M.
Bentley, M.
Bowers, S.
Brown, A.
Browne, A.
Cameron-Watts, J.
Canova, M.
Cassidy, D.
Cervellione, K.
Congal, S.
DePauw, J.
Dickerson, A.
Eley, M.
Evans, L.
Felpel, S.
Ferdinand, K.
Fielder, D.
Gentry, P.
Haideri, A.
Hakimi, F.
Harbour, T.
Hartranft, E.
Hawkins, B.
Headlee, M.
Henson, L.
Herrick, C.
Hicks, T.
Jasinski, S.
Johnson, K.
Jones, A.
Jones, L.
Jones, P.
Karl, S.
Keeling, M.
Kerr, J.
Knowles, P.
Langdon, J.
Lay, M.
Lee, J.A.
Lincoln, T.
Malone, E.
Merliss, A.
Merritt, D.
Minardo, J.
Mooso, B.
Orosco, C.
Palumbo, V.
Parker, M.
Parrott, T.
Paserchia, S.
Pearl, G.
Peterson, J.
Pickelsimer, N.
Purcell, T.
Raynor, J.
Raziano, S.
Richard, C.
Richardson, T.
Robertson, C.
Sage, A.
Sanghera, T.
Shaw, P.
Shoemaker, J.
Smith, K.
Stephanie, B.
Thatcher, A.
Theobald, H.
Thompson, N.
Treasure, L.
Tripti, T.
Verdi, C.
Worthy, V.
Sawhney, Jitendra PS.
Pokaż więcej
Źródło :
In Indian Heart Journal November-December 2018 70(6):828-835
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies