Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Martinelli, F."" wg kryterium: Wszystkie pola


Tytuł :
Relaxation to Equilibrium for Two Dimensional Disordered Ising Systems in the Griffiths Phase
Autorzy :
Cesi, F.
Maes, C.
Martinelli, F.
Pokaż więcej
Źródło :
Communications in Mathematical Physics. November 1997 189(2):323-335
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Approach to equilibrium of Glauber dynamics in the one phase region: I. The attractive case
Autorzy :
Martinelli, F.
Olivieri, E.
Pokaż więcej
Źródło :
Communications in Mathematical Physics. April 1994 161(3):447-486
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Approach to equilibrium of Glauber dynamics in the one phase region: II. The general case
Autorzy :
Martinelli, F.
Olivieri, E.
Pokaż więcej
Źródło :
Communications in Mathematical Physics. April 1994 161(3):487-514
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Remark on the absence of absolutely continuous spectrum ford-dimensional Schrödinger operators with random potential for large disorder or low energy
Autorzy :
Martinelli, F.
Scoppola, E.
Pokaż więcej
Źródło :
Communications in Mathematical Physics. September 1985 97(3):465-471
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Remark on the absence of absolutely continuous spectrum for d-dimensional Schrödinger operators with random potential for large disorder or low energy.
Autorzy :
Martinelli, F.
Scoppola, E.
Pokaż więcej
Źródło :
Communications in Mathematical Physics; 1985, Vol. 97 Issue 3, p465-471, 7p
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies