Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Mathematics \(2227-7390\)"" wg kryterium: Wszystkie pola


Tytuł:
Typology and Design of Parametric Cat-in-a-Box and Cat-in-a-Grid Triggers for Tropical Cyclone Risk Transfer.
Autorzy:
Franco, Guillermo (AUTHOR)
Lemke-Verderame, Laura (AUTHOR)
Guidotti, Roberto (AUTHOR)
Yuan, Ye (AUTHOR)
Bussi, Gianbattista (AUTHOR)
Lohmann, Dag (AUTHOR)
Bazzurro, Paolo (AUTHOR)
Pokaż więcej
Źródło:
Mathematics (2227-7390). Jun2024, Vol. 12 Issue 11, p1768. 26p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies