Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Matteucci L"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Solution of a mathematical model for the treatment of rheumatoid arthritis
Autorzy :
Matteucci L.
Nucci M. C.
Pokaż więcej
Temat :
Rheumatoid arthritis treatment model
ordinary differential equations
general solution
Applied mathematics. Quantitative methods
T57-57.97
Źródło :
Communications in Applied and Industrial Mathematics, Vol 10, Iss 2, Pp 12-24 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.degruyter.com/view/j/caim.2019.10.issue-2/caim-2019-0003/caim-2019-0003.xml?format=INT; https://doaj.org/toc/2038-0909
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/1cb5ffe4ed3e45a9a2b74d2517ab6ae2
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Modelling of internal and near-nozzle flow of a pintle-type outwards-opening gasoline piezo-injector.
Autorzy :
Gavaises, M.
Tonini, S.
Marchi, A.
Theodorakakos, A.
Bouris, D.
Matteucci, L.
Pokaż więcej
Temat :
FLUID dynamics
NOZZLES
SPARK ignition engines
HYDRAULICS
ANALYTICAL mechanics
Źródło :
International Journal of Engine Research (Professional Engineering Publishing); Oct2006, Vol. 7 Issue 5, p381-397, 17p, 15 Diagrams, 2 Charts, 6 Graphs
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies