Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Matthews, J."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Search for Ultra-High-Energy Neutrinos with the Telescope Array Surface Detector
Autorzy :
Abbasi, R. U.
Abe, M.
Abu-Zayyad, T.
Allen, M.
Azuma, R.
Barcikowski, E.
Belz, J. W.
Bergman, D. R.
Blake, S. A.
Cady, R.
Cheon, B. G.
Chiba, J.
Chikawa, M.
di Matteo, A.
Fujii, T.Aff8, Aff9
Fujita, K.
Fujiwara, R.
Fukushima, M.Aff10, Aff11
Furlich, G.
Hanlon, W.
Hayashi, M.
Hayashi, Y.
Hayashida, N.
Hibino, K.
Honda, K.
Ikeda, D.
Inoue, N.
Ishii, T.
Ishimori, R.
Ito, H.
Ivanov, D.
Jeong, H. M.
Jeong, S.
Jui, C. C. H.
Kadota, K.
Kakimoto, F.
Kalashev, O.
Kasahara, K.
Kawai, H.
Kawakami, S.
Kawana, S.
Kawata, K.
Kido, E.
Kim, H. B.
Kim, J. H.
Kim, J. H.
Kishigami, S.
Kitamura, S.
Kitamura, Y.
Kuzmin, V.
Kuznetsov, M.
Kwon, Y. J.
Lee, K. H.
Lubsandorzhiev, B.
Lundquist, J. P.
Machida, K.
Martens, K.
Matsuyama, T.
Matthews, J. N.
Mayta, R.
Minamino, M.
Mukai, K.
Myers, I.
Nagasawa, K.
Nagataki, S.
Nakai, K.
Nakamura, R.
Nakamura, T.
Nonaka, T.
Oda, H.
Ogio, S.Aff9, Aff25
Ogura, J.
Ohnishi, M.
Ohoka, H.
Okuda, T.
Omura, Y.
Ono, M.
Onogi, R.
Oshima, A.
Ozawa, S.
Park, I. H.
Pshirkov, M. S.Aff18, Aff27
Remington, J.
Rodriguez, D. C.
Rubtsov, G.
Ryu, D.
Sagawa, H.
Sahara, R.
Saito, K.
Saito, Y.
Sakaki, N.
Sako, T.
Sakurai, N.
Scott, L. M.
Seki, T.
Sekino, K.
Shah, P. D.
Shibata, F.
Shibata, T.
Shimodaira, H.
Shin, B. K.
Shin, H. S.
Smith, J. D.
Sokolsky, P.
Stokes, B. T.
Stratton, S. R.Aff1, Aff28
Stroman, T. A.
Suzawa, T.
Takagi, Y.
Takahashi, Y.
Takamura, M.
Takeda, M.
Takeishi, R.
Taketa, A.
Takita, M.
Tameda, Y.
Tanaka, H.
Tanaka, K.
Tanaka, M.
Tanoue, Y.
Thomas, S. B.
Thomson, G. B.
Tinyakov, P.Aff7, Aff18
Tkachev, I.
Tokuno, H.
Tomida, T.
Troitsky, S.
Tsunesada, Y.Aff9, Aff25
Tsutsumi, K.
Uchihori, Y.
Udo, S.
Urban, F.
Wong, T.
Yada, K.
Yamamoto, M.
Yamaoka, H.
Yamazaki, K.
Yang, J.
Yashiro, K.
Yoshii, H.
Zhezher, Y.Aff18, Aff37
Zundel, Z.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Experimental and Theoretical Physics. 131(2):255-264
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Long-baseline neutrino oscillation physics potential of the DUNE experiment: DUNE Collaboration
Autorzy :
Abi, B.
Acciarri, R.
Acero, M. A.
Adamov, G.
Adams, D.
Adinolfi, M.
Ahmad, Z.
Ahmed, J.
Alion, T.
Monsalve, S. Alonso
Alt, C.
Anderson, J.
Andreopoulos, C.Aff118, Aff158
Andrews, M. P.
Andrianala, F.
Andringa, S.Aff113, Aff114
Ankowski, A.
Antonova, M.
Antusch, S.
Aranda-Fernandez, A.
Ariga, A.
Arnold, L. O.
Arroyave, M. A.
Asaadi, J.
Aurisano, A.
Aushev, V.
Autiero, D.
Azfar, F.
Back, H.
Back, J. J.
Backhouse, C.
Baesso, P.
Bagby, L.
Bajou, R.
Balasubramanian, S.
Baldi, P.
Bambah, B.
Barao, F.Aff91, Aff113, Aff114
Barenboim, G.
Barker, G. J.
Barkhouse, W.
Barnes, C.
Barr, G.
Monarca, J. Barranco
Barros, N.Aff55, Aff113, Aff114
Barrow, J. L.Aff61, Aff171
Bashyal, A.
Basque, V.
Bay, F.
Alba, J. L. Bazo
Beacom, J. F.
Bechetoille, E.
Behera, B.
Bellantoni, L.
Bellettini, G.
Bellini, V.Aff33, Aff79
Beltramello, O.
Belver, D.
Benekos, N.
Neves, F. BentoAff113, Aff114
Berger, J.
Berkman, S.
Bernardini, P.Aff81, Aff161
Berner, R. M.
Berns, H.
Bertolucci, S.Aff14, Aff78
Betancourt, M.
Bezawada, Y.
Bhattacharjee, M.
Bhuyan, B.
Biagi, S.
Bian, J.
Biassoni, M.
Biery, K.
Bilki, B.Aff12, Aff99
Bishai, M.
Bitadze, A.
Blake, A.
Siffert, B. Blanco
Blaszczyk, F. D. M.
Blazey, G. C.
Blucher, E.
Boissevain, J.
Bolognesi, S.
Bolton, T.
Bonesini, M.Aff82, Aff127
Bongrand, M.
Bonini, F.
Booth, A.
Booth, C.
Bordoni, S.
Borkum, A.
Boschi, T.
Bostan, N.
Bour, P.
Boyd, S. B.
Boyden, D.
Bracinik, J.
Braga, D.
Brailsford, D.
Brandt, A.
Bremer, J.
Brew, C.
Brianne, E.
Brice, S. J.
Brizzolari, C.Aff82, Aff127
Bromberg, C.
Brooijmans, G.
Brooke, J.
Bross, A.
Brunetti, G.
Buchanan, N.
Budd, H.
Caiulo, D.
Calafiura, P.
Calcutt, J.
Calin, M.
Calvez, S.
Calvo, E.
Camilleri, L.
Caminata, A.
Campanelli, M.
Caratelli, D.
Carini, G.
Carlus, B.
Carniti, P.
Terrazas, I. Caro
Carranza, H.
Castillo, A.
Castromonte, C.
Cattadori, C.
Cavalier, F.
Cavanna, F.
Centro, S.
Cerati, G.
Cervelli, A.
Villanueva, A. Cervera
Chalifour, M.
Chang, C.
Chardonnet, E.
Chatterjee, A.
Chattopadhyay, S.
Chaves, J.
Chen, H.
Chen, M.
Chen, Y.
Cherdack, D.
Chi, C.
Childress, S.
Chiriacescu, A.
Cho, K.
Choubey, S.
Christensen, A.
Christian, D.
Christodoulou, G.
Church, E.
Clarke, P.
Coan, T. E.
Cocco, A. G.
Coelho, J. A. B.
Conley, E.
Conrad, J. M.
Convery, M.
Corwin, L.
Cotte, P.
Cremaldi, L.
Cremonesi, L.
Crespo-Anadón, J. I.
Cristaldo, E.
Cross, R.
Cuesta, C.
Cui, Y.
Cussans, D.
Dabrowski, M.
Motta, H. da
Da Silva Peres, L.
David, C.Aff61, Aff189
David, Q.
Davies, G. S.
Davini, S.
Dawson, J.
De, K.
De Almeida, R. M.
Debbins, P.
De Bonis, I.
Decowski, M. P.Aff1, Aff134
de Gouvêa, A.
De Holanda, P. C.
De Icaza Astiz, I. L.
Deisting, A.
De Jong, P.Aff1, Aff134
Delbart, A.
Delepine, D.
Delgado, M.
Dell’Acqua, A.
De Lurgio, P.
de Mello Neto, J. R. T.
DeMuth, D. M.
Dennis, S.
Densham, C.
Deptuch, G.
De Roeck, A.
De Romeri, V.
De Vries, J. J.
Dharmapalan, R.
Dias, M.
Diaz, F.
Díaz, J. S.
Domizio, S. DiAff64, Aff80
Giulio, L. Di
Ding, P.
Noto, L. DiAff64, Aff80
Distefano, C.
Diurba, R.
Diwan, M.
Djurcic, Z.
Dokania, N.
Dolinski, M. J.
Domine, L.
Douglas, D.
Drielsma, F.
Duchesneau, D.
Duffy, K.
Dunne, P.
Durkin, T.
Duyang, H.
Dvornikov, O.
Dwyer, D. A.
Dyshkant, A. S.
Eads, M.
Edmunds, D.
Eisch, J.
Emery, S.
Ereditato, A.
Escobar, C. O.
Sanchez, L. Escudero
Evans, J. J.
Ewart, E.
Ezeribe, A. C.
Fahey, K.
Falcone, A.Aff82, Aff127
Farnese, C.
Farzan, Y.
Felix, J.
Fernandez-Martinez, E.
Menendez, P. Fernandez
Ferraro, F.Aff64, Aff80
Fields, L.
Filkins, A.
Filthaut, F.Aff134, Aff154
Fitzpatrick, R. S.
Flanagan, W.
Fleming, B.
Flight, R.
Fowler, J.
Fox, W.
Franc, J.
Francis, K.
Franco, D.
Freeman, J.
Freestone, J.
Fried, J.
Friedland, A.
Fuess, S.
Furic, I.
Furmanski, A. P.
Gago, A.
Gallagher, H.
Gallego-Ros, A.
Gallice, N.Aff83, Aff128
Galymov, V.
Gamberini, E.
Gamble, T.
Gandhi, R.
Gandrajula, R.
Gao, S.
Garcia-Gamez, D.
García-Peris, M. Á.
Gardiner, S.
Gastler, D.
Ge, G.
Gelli, B.
Gendotti, A.
Gent, S.
Ghorbani-Moghaddam, Z.
Gibin, D.
Gil-Botella, I.
Girerd, C.
Giri, A. K.
Gnani, D.
Gogota, O.
Gold, M.
Gollapinni, S.
Gollwitzer, K.
Gomes, R. A.
Bermeo, L. V. Gomez
Fajardo, L. S. Gomez
Gonnella, F.
Gonzalez-Cuevas, J. A.
Goodman, M. C.
Goodwin, O.
Goswami, S.
Gotti, C.
Goudzovski, E.
Grace, C.
Graham, M.
Gramellini, E.
Gran, R.
Granados, E.
Grant, A.
Grant, C.
Gratieri, D.
Green, P.
Green, S.
Greenler, L.
Greenwood, M.
Greer, J.
Griffith, W. C.
Groh, M.
Grudzinski, J.
Grzelak, K.
Gu, W.
Guarino, V.
Guenette, R.
Guglielmi, A.
Guo, B.
Guthikonda, K. K.
Gutierrez, R.
Guzowski, P.
Guzzo, M. M.
Gwon, S.
Habig, A.
Hackenburg, A.
Hadavand, H.
Haenni, R.
Hahn, A.
Haigh, J.
Haiston, J.
Hamernik, T.
Hamilton, P.
Han, J.
Harder, K.
Harris, D. A.Aff61, Aff189
Hartnell, J.
Hasegawa, T.
Hatcher, R.
Hazen, E.
Heavey, A.
Heeger, K. M.
Heise, J.
Hennessy, K.
Henry, S.
Morquecho, M. A. Hernandez
Herner, K.
Hertel, L.
Hesam, A. S.
Hewes, J.
Higuera, A.
Hill, T.
Hillier, S. J.
Himmel, A.
Hoff, J.
Hohl, C.
Holin, A.
Hoppe, E.
Horton-Smith, G. A.
Hostert, M.
Hourlier, A.
Howard, B.
Howell, R.
Huang, J.
Huang, J.
Hugon, J.
Iles, G.
Ilic, N.
Iliescu, A. M.
Illingworth, R.
Ioannisian, A.
Itay, R.
Izmaylov, A.
James, E.
Jargowsky, B.
Jediny, F.
Jesùs-Valls, C.
Ji, X.
Jiang, L.
Jiménez, S.
Jipa, A.
Joglekar, A.
Johnson, C.
Johnson, R.
Jones, B.
Jones, S.
Jung, C. K.
Junk, T.
Jwa, Y.
Kabirnezhad, M.
Kaboth, A.
Kadenko, I.
Kamiya, F.
Karagiorgi, G.
Karcher, A.
Karolak, M.
Karyotakis, Y.
Kasai, S.
Kasetti, S. P.
Kashur, L.
Kazaryan, N.
Kearns, E.
Keener, P.
Kelly, K. J.
Kemp, E.
Ketchum, W.
Kettell, S. H.
Khabibullin, M.
Khotjantsev, A.
Khvedelidze, A.
Kim, D.
King, B.
Kirby, B.
Kirby, M.
Klein, J.
Koehler, K.
Koerner, L. W.
Kohn, S.Aff24, Aff117
Koller, P. P.
Kordosky, M.
Kosc, T.
Kose, U.
Kostelecký, V. A.
Kothekar, K.
Krennrich, F.
Kreslo, I.
Kudenko, Y.
Kudryavtsev, V. A.
Kulagin, S.
Kumar, J.
Kumar, R.
Kuruppu, C.
Kus, V.
Kutter, T.
Lambert, A.
Lande, K.
Lane, C. E.
Lang, K.
Langford, T.
Lasorak, P.
Last, D.
Lastoria, C.
Laundrie, A.
Lawrence, A.
Lazanu, I.
LaZur, R.
Le, T.
Learned, J.
LeBrun, P.
Miotto, G. Lehmann
Lehnert, R.
de Oliveira, M. A. Leigui
Leitner, M.
Leyton, M.
Li, L.
Li, S.
Li, S. W.
Li, T.
Li, Y.
Liao, H.
Lin, C. S.
Lin, S.
Lister, A.
Littlejohn, B. R.
Liu, J.
Lockwitz, S.
Loew, T.
Lokajicek, M.
Lomidze, I.
Long, K.
Loo, K.
Lorca, D.
Lord, T.
LoSecco, J. M.
Louis, W. C.
Luk, K. B.Aff24, Aff117
Luo, X.
Lurkin, N.
Lux, T.
Luzio, V. P.
MacFarland, D.
Machado, A. A.
Machado, P.
Macias, C. T.
Macier, J. R.
Maddalena, A.
Madigan, P.Aff24, Aff117
Magill, S.
Mahn, K.
Maio, A.Aff55, Aff113, Aff114
Maloney, J. A.
Mandrioli, G.
Maneira, J.Aff55, Aff113, Aff114
Manenti, L.
Manly, S.
Mann, A.
Manolopoulos, K.
Plata, M. Manrique
Marchionni, A.
Marciano, W.
Marfatia, D.
Mariani, C.
Maricic, J.
Marinho, F.
Marino, A. D.
Marshak, M.
Marshall, C.
Marshall, J.
Marteau, J.
Martin-Albo, J.
Martinez, N.
Caicedo, D. A. Martinez
Martynenko, S.
Mason, K.
Mastbaum, A.
Masud, M.
Matsuno, S.
Matthews, J.
Mauger, C.
Mauri, N.Aff14, Aff78
Mavrokoridis, K.
Mazza, R.
Mazzacane, A.
Mazzucato, E.
McCluskey, E.
McConkey, N.
McFarland, K. S.
McGrew, C.
McNab, A.
Mefodiev, A.
Mehta, P.
Melas, P.
Mellinato, M.Aff82, Aff127
Mena, O.
Menary, S.
Mendez, H.
Menegolli, A.Aff86, Aff145
Meng, G.
Messier, M. D.
Metcalf, W.
Mewes, M.
Meyer, H.
Miao, T.
Michna, G.
Miedema, T.Aff134, Aff154
Migenda, J.
Milincic, R.
Miller, W.
Mills, J.
Milne, C.
Mineev, O.
Miranda, O. G.
Miryala, S.
Mishra, C. S.
Mishra, S. R.
Mislivec, A.
Mladenov, D.
Mocioiu, I.
Moffat, K.
Moggi, N.Aff14, Aff78
Mohanta, R.
Mohayai, T. A.
Mokhov, N.
Molina, J.
Bueno, L. Molina
Montanari, A.
Montanari, C.Aff86, Aff145
Montanari, D.
Zetina, L. M. Montano
Moon, J.
Mooney, M.
Moor, A.
Moreno, D.
Morgan, B.
Morris, C.
Mossey, C.
Motuk, E.
Moura, C. A.
Mousseau, J.
Mu, W.
Mualem, L.
Mueller, J.
Muether, M.
Mufson, S.
Muheim, F.
Muir, A.
Mulhearn, M.
Muramatsu, H.
Murphy, S.
Musser, J.
Nachtman, J.
Nagu, S.
Nalbandyan, M.
Nandakumar, R.
Naples, D.
Narita, S.
Navas-Nicolás, D.
Nayak, N.
Nebot-Guinot, M.
Necib, L.
Negishi, K.
Nelson, J. K.
Nesbit, J.
Nessi, M.
Newbold, D.
Newcomer, M.
Newhart, D.
Nichol, R.
Niner, E.
Nishimura, K.
Norman, A.
Norrick, A.
Northrop, R.
Novella, P.
Nowak, J. A.
Oberling, M.
Campo, A. Olivares Del
Olivier, A.
Onel, Y.
Onishchuk, Y.
Ott, J.
Pagani, L.
Pakvasa, S.
Palamara, O.
Palestini, S.
Paley, J. M.
Pallavicini, M.Aff64, Aff80
Palomares, C.
Pantic, E.
Paolone, V.
Papadimitriou, V.
Papaleo, R.
Papanestis, A.
Paramesvaran, S.
Parke, S.
Parsa, Z.
Parvu, M.
Pascoli, S.
Pasqualini, L.Aff14, Aff78
Pasternak, J.
Pater, J.
Patrick, C.
Patrizii, L.
Patterson, R. B.
Patton, S. J.
Patzak, T.
Paudel, A.
Paulos, B.
Paulucci, L.
Pavlovic, Z.
Pawloski, G.
Payne, D.
Pec, V.
Peeters, S. J. M.
Penichot, Y.
Pennacchio, E.
Penzo, A.
Peres, O. L. G.
Perry, J.
Pershey, D.
Pessina, G.
Petrillo, G.
Petta, C.Aff33, Aff79
Petti, R.
Piastra, F.
Pickering, L.
Pietropaolo, F.Aff21, Aff85
Pillow, J.
Pinzino, J.
Plunkett, R.
Poling, R.
Pons, X.
Poonthottathil, N.
Pordes, S.
Potekhin, M.
Potenza, R.Aff33, Aff79
Potukuchi, B. V. K. S.
Pozimski, J.
Pozzato, M.Aff14, Aff78
Prakash, S.
Prakash, T.
Prince, S.
Prior, G.Aff113, Aff114
Pugnere, D.
Qi, K.
Qian, X.
Raaf, J. L.
Raboanary, R.
Radeka, V.
Rademacker, J.
Radics, B.
Rafique, A.
Raguzin, E.
Rai, M.
Rajaoalisoa, M.
Rakhno, I.
Rakotondramanana, H. T.
Rakotondravohitra, L.
Ramachers, Y. A.
Rameika, R.
Delgado, M. A. Ramirez
Ramson, B.
Rappoldi, A.Aff86, Aff145
Raselli, G.Aff86, Aff145
Ratoff, P.
Ravat, S.
Razafinime, H.
Real, J. S.
Rebel, B.Aff61, Aff186
Redondo, D.
Reggiani-Guzzo, M.
Rehak, T.
Reichenbacher, J.
Reitzner, S. D.
Renshaw, A.
Rescia, S.
Resnati, F.
Reynolds, A.
Riccobene, G.
Rice, L. C. J.
Rielage, K.
Rigaut, Y.
Rivera, D.
Rochester, L.
Roda, M.
Rodrigues, P.
Alonso, M. J. Rodriguez
Rondon, J. Rodriguez
Roeth, A. J.
Rogers, H.
Rosauro-Alcaraz, S.
Rossella, M.Aff86, Aff145
Rout, J.
Roy, S.
Rubbia, A.
Rubbia, C.
Russell, B.
Russell, J.
Ruterbories, D.
Saakyan, R.
Sacerdoti, S.
Safford, T.
Sahu, N.
Sala, P.Aff21, Aff83
Samios, N.
Sanchez, M. C.
Sanders, D. A.
Sankey, D.
Santana, S.
Santos-Maldonado, M.
Saoulidou, N.
Sapienza, P.
Sarasty, C.
Sarcevic, I.
Savage, G.
Savinov, V.
Scaramelli, A.
Scarff, A.
Scarpelli, A.
Schaffer, T.
Schellman, H.Aff61, Aff140
Schlabach, P.
Schmitz, D.
Scholberg, K.
Schukraft, A.
Segreto, E.
Sensenig, J.
Seong, I.
Sergi, A.
Sergiampietri, F.
Sgalaberna, D.
Shaevitz, M. H.
Shafaq, S.
Shamma, M.
Sharma, H. R.
Sharma, R.
Shaw, T.
Shepherd-Themistocleous, C.
Shin, S.
Shooltz, D.
Shrock, R.
Simard, L.
Simos, N.
Sinclair, J.
Sinev, G.
Singh, J.
Singh, J.
Singh, V.Aff9, Aff23
Sipos, R.
Sippach, F. W.
Sirri, G.
Sitraka, A.
Siyeon, K.
Smargianaki, D.
Smith, A.
Smith, A.
Smith, E.
Smith, P.
Smolik, J.
Smy, M.
Snopok, P.
Nunes, M. Soares
Sobel, H.
Soderberg, M.
Salinas, C. J. Solano
Söldner-Rembold, S.
Solomey, N.
Solovov, V.Aff113, Aff114
Sondheim, W. E.
Sorel, M.
Soto-Oton, J.
Sousa, A.
Soustruznik, K.
Spagliardi, F.
Spanu, M.
Spitz, J.
Spooner, N. J. C.
Spurgeon, K.
Staley, R.
Stancari, M.
Stanco, L.
Steiner, H. M.
Stewart, J.
Stillwell, B.
Stock, J.
Stocker, F.
Stokes, T.
Strait, M.
Strauss, T.
Striganov, S.
Stuart, A.
Summers, D.
Surdo, A.
Susic, V.
Suter, L.
Sutera, C. M.Aff33, Aff79
Svoboda, R.
Szczerbinska, B.
Szelc, A. M.
Talaga, R.
Tanaka, H. A.
Oregui, B. Tapia
Tapper, A.
Tariq, S.
Tatar, E.
Tayloe, R.
Teklu, A. M.
Tenti, M.
Terao, K.
Ternes, C. A.
Terranova, F.Aff82, Aff127
Testera, G.
Thea, A.
Thompson, J. L.
Thorn, C.
Timm, S. C.
Tonazzo, A.
Torti, M.Aff82, Aff127
Tortola, M.
Tortorici, F.Aff33, Aff79
Totani, D.
Toups, M.
Touramanis, C.
Trevor, J.
Trzaska, W. H.
Tsai, Y. T.
Tsamalaidze, Z.
Tsang, K. V.
Tsverava, N.
Tufanli, S.
Tull, C.
Tyley, E.
Tzanov, M.
Uchida, M. A.
Urheim, J.
Usher, T.
Vagins, M. R.
Vahle, P.
Valdiviesso, G. A.
Valencia, E.
Vallari, Z.
Valle, J. W. F.
Vallecorsa, S.
Van Berg, R.
Van de Water, R. G.
Forero, D. Vanegas
Varanini, F.
Vargas, D.
Varner, G.
Vasel, J.
Vasseur, G.
Vaziri, K.
Ventura, S.
Verdugo, A.
Vergani, S.
Vermeulen, M. A.
Verzocchi, M.
de Souza, H. Vieira
Vignoli, C.
Vilela, C.
Viren, B.
Vrba, T.
Wachala, T.
Waldron, A. V.
Wallbank, M.
Wang, H.
Wang, J.
Wang, Y.
Wang, Y.
Warburton, K.
Warner, D.
Wascko, M.
Waters, D.
Watson, A.
Weatherly, P.
Weber, A.Aff141, Aff158
Weber, M.
Wei, H.
Weinstein, A.
Wenman, D.
Wetstein, M.
While, M. R.
White, A.
Whitehead, L. H.
Whittington, D.
Wilking, M. J.
Wilkinson, C.
Williams, Z.
Wilson, F.
Wilson, R. J.
Wolcott, J.
Wongjirad, T.
Wood, K.
Wood, L.
Worcester, E.
Worcester, M.
Wret, C.
Wu, W.
Wu, W.
Xiao, Y.
Yang, G.
Yang, T.
Yershov, N.
Yonehara, K.
Young, T.
Yu, B.
Yu, J.
Zaki, R.
Zalesak, J.
Zambelli, L.
Zamorano, B.
Zani, A.
Zazueta, L.
Zeller, G. P.
Zennamo, J.
Zeug, K.
Zhang, C.
Zhao, M.
Zhivun, E.
Zhu, G.
Zimmerman, E. D.
Zito, M.
Zucchelli, S.Aff14, Aff78
Zuklin, J.
Zutshi, V.
Zwaska, R.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(10)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Direct measurement of the muonic content of extensive air showers between 2×10172×1018 and 2×10172×1018eV at the Pierre Auger Observatory
Autorzy :
Aab, A.
Abreu, P.
Aglietta, M.Aff49, Aff50
Albury, J. M.
Allekotte, I.
Almela, A.Aff8, Aff11
Alvarez Castillo, J.
Alvarez-Muñiz, J.
Anastasi, G. A.Aff49, Aff58
Anchordoqui, L.
Andrada, B.
Andringa, S.
Aramo, C.
Araújo Ferreira, P. R.
Asorey, H.
Assis, P.
Avila, G.Aff9, Aff10
Badescu, A. M.
Bakalova, A.
Balaceanu, A.
Barbato, F.Aff47, Aff56
Barreira Luz, R. J.
Becker, K. H.
Bellido, J. A.
Berat, C.
Bertaina, M. E.Aff49, Aff58
Bertou, X.
Biermann, P. L.
Bister, T.
Biteau, J.
Blanco, A.
Blazek, J.
Bleve, C.
Boháčová, M.
Boncioli, D.
Bonifazi, C.
Bonneau Arbeletche, L.
Borodai, N.
Botti, A. M.
Brack, J.
Bretz, T.
Briechle, F. L.
Buchholz, P.
Bueno, A.
Buitink, S.
Buscemi, M.Aff44, Aff54
Caballero-Mora, K. S.
Caccianiga, L.
Calcagni, L.
Cancio, A.Aff8, Aff11
Canfora, F.Aff75, Aff77
Caracas, I.
Carceller, J. M.
Caruso, R.Aff44, Aff54
Castellina, A.Aff49, Aff50
Catalani, F.
Cataldi, G.
Cazon, L.
Cerda, M.
Chinellato, J. A.
Choi, K.
Chudoba, J.
Chytka, L.
Clay, R. W.
Cobos Cerutti, A. C.
Colalillo, R.Aff47, Aff56
Coleman, A.
Coluccia, M. R.Aff45, Aff52
Conceição, R.
Condorelli, A.Aff42, Aff43
Consolati, G.Aff46, Aff51
Contreras, F.Aff9, Aff10
Convenga, F.Aff45, Aff52
Covault, C. E.
Dasso, S.Aff3, Aff5
Daumiller, K.
Dawson, B. R.
Day, J. A.
de Almeida, R. M.
de Jesús, J.Aff8, Aff37
de Jong, S. J.Aff75, Aff77
De Mauro, G.Aff75, Aff77
de Mello Neto, J. R. T.Aff24, Aff25
De Mitri, I.Aff42, Aff43
de Oliveira, J.
de Oliveira Franco, D.
de Souza, V.
Debatin, J.
del Río, M.
Deligny, O.
Dhital, N.
Di Matteo, A.
Díaz Castro, M. L.
Dobrigkeit, C.
D’Olivo, J. C.
Dorosti, Q.
dos Anjos, R. C.
Dova, M. T.
Ebr, J.
Engel, R.Aff36, Aff37
Epicoco, I.Aff45, Aff52
Erdmann, M.
Escobar, C. O.
Etchegoyen, A.Aff8, Aff11
Falcke, H.Aff75, Aff77, Aff78
Farmer, J.
Farrar, G.
Fauth, A. C.
Fazzini, N.
Feldbusch, F.
Fenu, F.Aff49, Aff58
Fick, B.
Figueira, J. M.
Filipčič, A.Aff71, Aff72
Freire, M. M.
Fujii, T.
Fuster, A.Aff8, Aff11
Galea, C.
Galelli, C.Aff46, Aff55
García, B.
Garcia Vegas, A. L.
Gemmeke, H.
Gesualdi, F.Aff8, Aff37
Gherghel-Lascu, A.
Ghia, P. L.
Giaccari, U.
Giammarchi, M.
Giller, M.
Glombitza, J.
Gobbi, F.
Golup, G.
Gómez Berisso, M.
Gómez Vitale, P. F.Aff9, Aff10
Gongora, J. P.
González, N.
Goos, I.Aff1, Aff37
Góra, D.
Gorgi, A.Aff49, Aff50
Gottowik, M.
Grubb, T. D.
Guarino, F.Aff47, Aff56
Guedes, G. P.
Guido, E.Aff49, Aff58
Hahn, S.Aff8, Aff37
Halliday, R.
Hampel, M. R.
Hansen, P.
Harari, D.
Harvey, V. M.
Haungs, A.
Hebbeker, T.
Heck, D.
Hill, G. C.
Hojvat, C.
Hörandel, J. R.Aff75, Aff77
Horvath, P.
Hrabovský, M.
Huege, T.Aff14, Aff37
Hulsman, J.Aff8, Aff37
Insolia, A.Aff44, Aff54
Isar, P. G.
Johnsen, J. A.
Jurysek, J.
Kääpä, A.
Kampert, K. H.
Keilhauer, B.
Kemp, J.
Klages, H. O.
Kleifges, M.
Kleinfeller, J.
Köpke, M.
Kukec Mezek, G.
Lago, B. L.
LaHurd, D.
Lang, R. G.
Leigui de Oliveira, M. A.
Lenok, V.
Letessier-Selvon, A.
Lhenry-Yvon, I.
Lo Presti, D.Aff44, Aff54
Lopes, L.
López, R.
López Casado, A.
Lorek, R.
Luce, Q.
Lucero, A.
Machado Payeras, A.
Malacari, M.
Mancarella, G.Aff45, Aff52
Mandat, D.
Manning, B. C.
Manshanden, J.
Mantsch, P.
Mariazzi, A. G.
Mariş, I. C.
Marsella, G.Aff45, Aff52
Martello, D.Aff45, Aff52
Martinez, H.
Martínez Bravo, O.
Mastrodicasa, M.Aff43, Aff53
Mathes, H. J.
Matthews, J.
Matthiae, G.Aff48, Aff57
Mayotte, E.
Mazur, P. O.
Medina-Tanco, G.
Melo, D.
Menshikov, A.
Merenda, K.-D.
Michal, S.
Micheletti, M. I.
Miramonti, L.Aff46, Aff55
Mockler, D.
Mollerach, S.
Montanet, F.
Morello, C.Aff49, Aff50
Mostafá, M.
Müller, A. L.Aff8, Aff37
Muller, M. A.Aff20, Aff24
Müller, S.
Mussa, R.
Muzio, M.
Namasaka, W. M.
Nellen, L.
Niculescu-Oglinzanu, M.
Niechciol, M.
Nitz, D.
Nosek, D.
Novotny, V.
Nožka, L.
Nucita, AAff45, Aff52
Núñez, L. A.
Palatka, M.
Pallotta, J.
Panetta, M. P.Aff45, Aff52
Papenbreer, P.
Parente, G.
Parra, A.
Pech, M.
Pedreira, F.
Pȩkala, J.
Pelayo, R.
Peña-Rodriguez, J.
Perez Armand, J.
Perlin, M.Aff8, Aff37
Perrone, L.Aff45, Aff52
Peters, C.
Petrera, S.Aff42, Aff43
Pierog, T.
Pimenta, M.
Pirronello, V.Aff44, Aff54
Platino, M.
Pont, B.
Pothast, M.Aff75, Aff77
Privitera, P.
Prouza, M.
Puyleart, A.
Querchfeld, S.
Rautenberg, J.
Ravignani, D.
Reininghaus, M.Aff8, Aff37
Ridky, J.
Riehn, F.
Risse, M.
Ristori, P.
Rizi, V.Aff43, Aff53
Rodrigues de Carvalho, W.
Rodriguez Rojo, J.
Roncoroni, M. J.
Roth, M.
Roulet, E.
Rovero, A. C.
Ruehl, P.
Saffi, S. J.
Saftoiu, A.
Salamida, F.Aff43, Aff53
Salazar, H.
Salina, G.
Sanabria Gomez, J. D.
Sánchez, F.
Santos, E. M.
Santos, E.
Sarazin, F.
Sarmento, R.
Sarmiento-Cano, C.
Sato, R.
Savina, P.Aff32, Aff45, Aff52
Schäfer, C.
Scherini, V.
Schieler, H.
Schimassek, M.Aff8, Aff36
Schimp, M.
Schlüter, F.Aff8, Aff37
Schmidt, D.
Scholten, O.Aff14, Aff76
Schovánek, P.
Schröder, F. G.Aff37, Aff88
Schröder, S.
Sciutto, S. J.
Scornavacche, M.Aff8, Aff37
Shellard, R. C.
Sigl, G.
Silli, G.Aff8, Aff37
Sima, O.
Šmída, R.
Sommers, P.
Soriano, J. F.
Souchard, J.
Squartini, R.
Stadelmaier, M.Aff8, Aff37
Stanca, D.
Stanič, S.
Stasielak, J.
Stassi, P.
Streich, A.Aff8, Aff36
Suárez-Durán, M.
Sudholz, T.
Suomijärvi, T.
Supanitsky, A. D.
Šupík, J.
Szadkowski, Z.
Taboada, A.
Taborda, O. A.
Tapia, A.
Timmermans, C.Aff75, Aff77
Tobiska, P.
Todero Peixoto, C. J.
Tomé, B.
Torralba Elipe, G.
Travaini, A.
Travnicek, P.
Trimarelli, C.Aff43, Aff53
Trini, M.
Tueros, M.
Ulrich, R.
Unger, M.
Urban, M.
Vaclavek, L.
Valdés Galicia, J. F.
Valiño, I.Aff42, Aff43
Valore, L.Aff47, Aff56
van Vliet, A.
Varela, E.
Vargas Cárdenas, B.
Vásquez-Ramírez, A.
Veberič, D.
Ventura, C.
Vergara Quispe, I. D.
Verzi, V.
Vicha, J.
Villaseñor, L.
Vink, J.
Vorobiov, S.
Wahlberg, H.
Watson, A. A.
Weber, M.
Weindl, A.
Wiencke, L.
Wilczyński, H.
Winchen, T.
Wirtz, M.
Wittkowski, D.
Wundheiler, B.
Yushkov, A.
Zapparrata, O.
Zas, E.
Zavrtanik, D.Aff71, Aff72
Zavrtanik, M.Aff71, Aff72
Zehrer, L.
Zepeda, A.
Ziolkowski, M.
Zuccarello, F.Aff44, Aff54
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(8)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Urban Tracer Dispersion and Infiltration into Buildings Over a 2-km Scale
Autorzy :
Matthews, J. C.
Wright, M. D.
Martin, D.
Bacak, A.
Priestley, M.
Bannan, T. J.
Silva, H. G.
Flynn, M.
Percival, C. J.Aff2, Aff4
Shallcross, D. E.Aff1, Aff5
Pokaż więcej
Źródło :
Boundary-Layer Meteorology: An International Journal of Physical, Chemical and Biological Processes in the Atmospheric Boundary Layer. 175(1):113-134
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Crowdsourcing: A novel tool to elicit the student voice in the curriculum design process for an undergraduate diagnostic radiography degree programme
Autorzy :
St. John-Matthews, J.
Pokaż więcej
Źródło :
In Translating Research into Practice, Radiography October 2020 26 Supplement 2:S54-S61
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Risk profiles and one-year outcomes of patients with newly diagnosed atrial fibrillation in India: Insights from the GARFIELD-AF Registry
Autorzy :
Kakkar, Ajay K.
Bassand, Jean-Pierre
John Camm, A.
Fitzmaurice, David A.
Goldhaber, Samuel Z.
Goto, Shinya
Haas, Sylvia
Hacke, Werner
Mantovani, Lorenzo G.
Misselwitz, Frank
Pieper, Karen S.
Turpie, Alexander G.G.
van Eickels, Martin
Verheugt, Freek W.A.
John Camm, A.
Bassand, Jean-Pierre
Goldhaber, Samuel Z.
Haas, Sylvia
Kayani, Gloria
Mantovani, Lorenzo G.
Fox, Keith A.A.
Gersh, Bernard J.
Luciardi, Hector Lucas
Gibbs, Harry
Brodmann, Marianne
Cools, Frank
Barretto, Antonio Carlos Pereira
Connolly, Stuart J.
Spyropoulos, Alex
Eikelboom, John
Corbalan, Ramon
Hu, Dayi
Jansky, Petr
Nielsen, Jørn Dalsgaard
Ragy, Hany
Raatikainen, Pekka
Le Heuzey, Jean-Yves
Darius, Harald
Keltai, Matyas
Kakkar, Sanjay
Sawhney, Jitendra Pal Singh
Agnelli, Giancarlo
Ambrosio, Giuseppe
Koretsune, Yukihiro
Sánchez Díaz, Carlos Jerjes
Ten Cate, Hugo
Atar, Dan
Stepinska, Janina
Panchenko, Elizaveta
Lim, Toon Wei
Jacobson, Barry
Oh, Seil
Viñolas, Xavier
Rosenqvist, Marten
Steffel, Jan
Angchaisuksiri, Pantep
Oto, Ali
Parkhomenko, Alex
Al Mahmeed, Wael
Fitzmaurice, David
Goldhaber, Samuel Z.
Hu, D.Y.
Chen, K.N.
Zhao, Y.S.
Zhang, H.Q.
Chen, J.Z.
Cao, S.P.
Wang, D.W.
Yang, Y.J.
Li, W.H.
Yin, Y.H.
Tao, G.Z.
Yang, P.
Chen, Y.M.
He, S.H.
Wang, Ying
Wang, Yong
Fu, G.S.
Li, X.
Wu, T.G.
Cheng, X.S.
Yan, X.W.
Zhao, R.P.
Chen, M.S.
Xiong, L.G.
Chen, P.
Jiao, Y.
Guo, Y.
Xue, L.
Wang, F.Z.
Li, H.
Yang, Z.M.
Bai, C.L.
Chen, J.
Chen, J.Y.
Chen, X.
Feng, S.
Fu, Q.H.
Gao, X.J.
Guo, W.N.
He, R.H.
He, X.A.
Hu, X.S.
Huang, X.F.
Li, B.
Li, J.
Li, L.
Li, Y.H.
Liu, T.T.
Liu, W.L.
Liu, Y.Y.
Lu, Z.C.
Luo, X.L.
Ma, T.Y.
Peng, J.Q.
Sheng, X.
Shi, X.J.
Sun, Y.H.
Tian, G.
Wang, K.
Wang, L.
Wu, R.N.
Xie, Q.
Xu, R.Y.
Yang, J.S.
Yang, L.L.
Yang, Q.
Yang, Y.J.
Ye, Y.
Yu, H.Y.
Yu, J.H.
Yu, T.
Zhai, H.
Zhan, Q.
Zhang, G.S.
Zhang, Q.
Zhang, R.
Zhang, Y.
Zheng, W.Y.
Zhou, B.
Zhou, Z.H.
Zhu, X.Y.
Kakkar, S.
Sawhney, J.P.S.
Jadhav, P.
Durgaprasad, R.
Ravi Shankar, A.G.
Rajput, R.K.
Bhargava, K.
Sarma, R.
Srinivas, A.
Roy, D.
Nagamalesh, U.M.
Chopda, M.
Kishore, R.
Kulkarni, G.
Chandwani, P.
Pothiwala, R.A.
Padinhare Purayil, M.
Shah, S.
Chawla, K.
Kothiwale, V.A.
Raghuraman, B.
Vijayaraghavan, G.
Vijan, V.M.
Bantwal, G.
Bisne, V.
Khan, A.
Gupta, J.B.
Kumar, S.
Jain, D.
Abraham, S.
Adak, D.
Barai, A.
Begum, H.
Bhattacharjee, P.
Dargude, M.
Davies, D.
Deshpande, B.
Dhakrao, P.
Dhyani, V.
Duhan, S.
Earath, M.
Ganatra, A.
Giradkar, S.
Jain, V.
Karthikeyan, R.
Kasala, L.
Kaur, S.
Krishnappa, S.
Lawande, A.
Lokesh, B.
Madarkar, N.
Meena, R.
More, P.
Naik, D.
Prashanth, K.
Rao, M.
Rao, N.M.
Sadhu, N.
Shah, D.
Sharma, M.
Shiva, P.
Singhal, S.
Suresh, S.
Vanajakshamma, V.
Panse, S.G.
Koretsune, Y.
Kanamori, S.
Yamamoto, K.
Kumagai, K.
Katsuda, Y.
Sadamatsu, K.
Toyota, F.
Mizuno, Y.
Misumi, I.
Noguchi, H.
Ando, S.
Suetsugu, T.
Minamoto, M.
Oda, Hiroshi
Shiraishi, K.
Adachi, S.
Chiba, K.
Norita, H.
Tsuruta, M.
Koyanagi, T.
Yamamoto, K.
Ando, H.
Higashi, T.
Okada, K.
Azakami, S.
Komaki, S.
Kumeda, K.
Murayama, T.
Matsumura, J.
Oba, Y.
Sonoda, R.
Goto, K.
Minoda, K.
Haraguchi, Y.
Suefuji, H.
Miyagi, H.
Kato, H.
Nakamura, Tadashi
Nakamura, Tsugihiro
Nandate, H.
Zaitsu, R.
Fujiura, Yoshihisa
Yoshimura, A.
Numata, H.
Ogawa, J.
Tatematsu, H.
Kamogawa, Y.
Murakami, K.
Wakasa, Y.
Yamasawa, M.
Maekawa, H.
Abe, S.
Kihara, H.
Tsunoda, S.
Saito, Katsumi
Saito, Kazuyuki
Fudo, T.
Obunai, K.
Tachibana, H.
Oba, I.
Kuwahata, T.
Higa, S.
Gushiken, M.
Eto, T.
Yoshida, H.
Ikeda, D.
Fujiura, Yoshitake
Ishizawa, M.
Nakatsuka, M.
Murata, K.
Ogurusu, C.
Shimoyama, M.
Akutsu, M.
Takamura, I.
Hoshino, F.
Yokota, N.
Iwao, T.
Tsuchida, K.
Takeuchi, M.
Hatori, Y.
Kitami, Y.
Nakamura, Yoichi
Oyama, R.
Ageta, M.
Oda, Hiroyuki
Go, Y.
Mishima, K.
Unoki, T.
Morii, S.
Shiga, Yuhei
Sumi, H.
Nagatomo, T.
Sanno, K.
Fujisawa, K.
Atsuchi, Y.
Nagoshi, T.
Seto, T.
Tabuchi, T.
Kameko, M.
Nii, K.
Oshiro, K.
Takezawa, H.
Nagano, S.
Miyamoto, N.
Iwaki, M.
Nakamura, Yuichiro
Fujii, M.
Okawa, M.
Abe, Masahiko
Abe, Masatake
Abe, Mitsunori
Saito, T.
Mito, T.
Nagao, K.
Minami, J.
Mita, T.
Sakuma, I.
Taguchi, T.
Marusaki, S.
Doi, H.
Tanaka, M.
Fujito, T.
Matsuta, M.
Kusumoto, T.
Kakinoki, S.
Ashida, K.
Yoshizawa, N.
Agata, J.
Arasaki, O.
Manita, M.
Ikemura, M.
Fukuoka, S.
Murakami, H.
Matsukawa, S.
Hata, Y.
Taniguchi, T.
Ko, T.
Kubo, H.
Imamaki, M.
Akiyama, M.
Inagaki, M.
Odakura, H.
Ueda, T.
Katsube, Y.
Nakata, A.
Watanabe, H.
Techigawara, M.
Igarashi, M.
Taga, K.
Kimura, T.
Tomimoto, S.
Shibuya, M.
Nakano, M.
Ito, K.
Seo, T.
Hiramitsu, S.
Hosokawa, H.
Hoshiai, M.
Hibino, M.
Miyagawa, K.
Horie, Hajime
Sugishita, N.
Shiga, Yukio
Soma, A.
Neya, K.
Yoshida, Tetsuro
Yoshida, Tomoki
Mizuguchi, M.
Ishiguro, M.
Minagawa, T.
Wada, M.
Mukawa, H.
Okuda, F.
Nagasaka, S.
Abe, Y.
Adachi, Sen
Adachi, Susumu
Adachi, T.
Akahane, K.
Amano, T.
Aoki, K.
Aoyama, T.
Arai, H.
Arima, S.
Arino, T.
Asano, H.
Asano, T.
Azuma, J.
Baba, T.
Betsuyaku, T.
Chibana, H.
Date, H.
Doiuchi, J.
Emura, Y.
Endo, M.
Fujii, Y.
Fujiki, R.
Fujisawa, A.
Fujisawa, Y.
Fukuda, T.
Fukui, T.
Furukawa, N.
Furukawa, T.
Furumoto, W.
Goto, T.
Hamaoka, M.
Hanazono, N.
Hasegawa, K.
Hatsuno, T.
Hayashi, Y.
Higuchi, K.
Hirasawa, K.
Hirayama, H.
Hirose, M.
Hirota, S.
Honda, M.
Horie, Hideki
Ido, T.
Iiji, O.
Ikeda, H.
Ikeda, K.
Ikeoka, K.
Imaizumi, M.
Inaba, H.
Inoue, T.
Iseki, F.
Ishihara, A.
Ishioka, N.
Ito, N.
Iwase, T.
Kakuda, H.
Kamata, J.
Kanai, H.
Kanda, H.
Kaneko, M.
Kano, H.
Kasai, T.
Kato, T.
Kato, Y.
Kawada, Y.
Kawai, K.
Kawakami, K.
Kawakami, S.
Kawamoto, T.
Kawano, S.
Kim, J.
Kira, T.
Kitazawa, H.
Kitazumi, H.
Kito, T.
Kobayashi, T.
Koeda, T.
Kojima, J.
Komatsu, H.
Komatsu, I.
Koshibu, Y.
Kotani, T.
Kozuka, T.
Kumai, Y.
Kumazaki, T.
Maeda, I.
Maeda, K.
Maruyama, Y.
Matsui, S.
Matsushita, K.
Matsuura, Y.
Mineoi, K.
Mitsuhashi, H.
Miura, N.
Miyaguchi, S.
Miyajima, S.
Miyamoto, H.
Miyashita, A.
Miyata, S.
Mizuguchi, I.
Mizuno, A.
Mori, T.
Moriai, O.
Morishita, K.
Murai, O.
Nagai, Sho
Nagai, Shunichi
Nagata, E.
Nagata, H.
Nakagomi, A.
Nakahara, S.
Nakamura, M.
Nakamura, R.
Nakanishi, N.
Nakayama, T.
Nakazato, R.
Nanke, T.
Nariyama, J.
Niijima, Y.
Niinuma, H.
Nishida, Y.
Nishihata, Y.
Nishino, K.
Nishioka, H.
Nishizawa, K.
Niwa, I.
Nomura, K.
Nomura, S.
Nozoe, M.
Ogawa, T.
Ohara, N.
Okada, M.
Okamoto, K.
Okita, H.
Okuyama, M.
Ono, H.
Ono, T.
Onuki Pearce, Y.
Oriso, S.
Ota, A.
Otaki, E.
Saito, Y.
Sakai, H.
Sakamoto, N.
Sakamoto, Y.
Samejima, Y.
Sasagawa, Y.
Sasaguri, H.
Sasaki, A.
Sasaki, T.
Sato, Kazuki
Sato, Kiyoharu
Sawano, M.
Seki, S.
Sekine, Y.
Seta, Y.
Sezaki, K.
Shibata, N.
Shiina, Y.
Shimono, H.
Shimoyama, Y.
Shindo, T.
Shinohara, H.
Shinohe, R.
Shinozuka, T.
Shirai, T.
Shiraiwa, T.
Shozawa, Y.
Suga, T.
Sugimoto, C.
Suzuki, Kazuo
Suzuki, Keita
Suzuki, Shu
Suzuki, Shunji
Suzuki, Susumu
Suzuki, Y.
Tada, M.
Taguchi, A.
Takagi, T.
Takagi, Y.
Takahashi, K.
Takahashi, S.
Takai, H.
Takanaka, C.
Take, S.
Takeda, H.
Takei, K.
Takenaka, K.
Tana, T.
Tanabe, G.
Taya, K.
Teragawa, H.
Tohyo, S.
Toru, S.
Tsuchiya, Y.
Tsuji, T.
Tsuzaki, K.
Uchiyama, H.
Ueda, O.
Ueda, T.
Ueyama, Y.
Wakaki, N.
Wakiyama, T.
Washizuka, T.
Watanabe, M.
Yamada, T.
Yamagishi, T.
Yamaguchi, H.
Yamamoto, Kenichi
Yamamoto, Kentaro
Yamamoto, Kunihiko
Yamamoto, T.
Yamaura, M.
Yamazoe, M.
Yasui, K.
Yokoyama, Y.
Yoshida, K.
Lim, T.W.
Ching, C.K.
Foo, C.G.
Chow, J.H.
Chen, D.D.
Jaufeerally, F.R.
Lee, Y.M.
Li, H.
Lim, G.
Lim, W.T.
Thng, S.
Yap, S.Y.
Yeo, C.
Oh, S.
Pak, H.N.
Kim, J.-B.
Kim, J.H.
Jang, S.-W.
Kim, D.H.
Kim, J.
Ryu, D.R.
Park, S.W.
Kim, D.-K.
Choi, D.J.
Oh, Y.S.
Cho, M.-C.
Kim, S.-H.
Jeon, H.-K.
Shin, D.-G.
Park, J.S.
Park, H.K.
Han, S.-J.
Sung, J.H.
Cho, J.-G.
Nam, G.-B.
On, Y.K.
Lim, H.E.
Kwak, J.J.
Cha, T.-J.
Hong, T.J.
Park, S.H.
Yoon, J.H.
Kim, N.-H.
Kim, K.-S.
Jung, B.C.
Hwang, G.-S.
Kim, C.-J.
Park, J.S.
Kim, D.B.
Ahn, J.J.
An, H.J.
Bae, H.
Baek, A.L.
Chi, W.J.
Choi, E.A.
Choi, E.H.
Choi, H.K.
Choi, H.S.
Han, S.
Heo, E.S.
Her, K.O.
Hwang, S.W.
Jang, E.M.
Jang, H.-S.
Jang, S.
Jeon, H.-G.
Jeon, S.R.
Jeon, Y.R.
Jeong, H.K.
Jung, I.-A.
Kim, Hyeon Jeong
Kim, Hyun Ju
Kim, Ji Seon
Kim, Jung Sook
Kim, J.A.
Kim, K.T.
Kim, M.S.
Kim, Sang Hee
Kim, Sang Hyun
Kim, Y.-I.
Lee, C.S.
Lee, E.H.
Lee, G.H.
Lee, H.Y.
Lee, H.-Y.
Lee, K.H.
Lee, K.R.
Lee, M.S.
Lee, M.-Y.
Lee, R.W.
Lee, S.E.
Lee, S.H.
Lee, S.
Lee, W.Y.
Noh, I.K.
Park, A.R.
Park, B.R.
Park, H.N.
Park, J.H.
Park, M.
Park, Y.
Seo, S.-Y.
Shim, J.
Sim, J.H.
Sohn, Y.M.
Son, W.S.
Son, Y.S.
Song, H.J.
Wi, H.K.
Woo, J.J.
Ye, S.
Yim, K.H.
Yoo, K.M.
Yoon, E.J.
Yun, S.Y.
Angchaisuksiri, P.
Chawanadelert, S.
Mongkolwongroj, P.
Kanokphatcharakun, K.
Cheewatanakornkul, S.
Laksomya, T.
Pattanaprichakul, S.
Chantrarat, T.
Rungaramsin, S.
Silaruks, S.
Wongcharoen, W.
Siriwattana, K.
Likittanasombat, K.
Katekangplu, P.
Boonyapisit, W.
Cholsaringkarl, D.
Chatlaong, B.
Chattranukulchai, P.
Santanakorn, Y.
Hutayanon, P.
Khunrong, P.
Bunyapipat, T.
Jai-Aue, S.
Kaewsuwanna, P.
Bamungpong, P.
Gunaparn, S.
Hongsuppinyo, S.
Inphontan, R.
Khattaroek, R.
Khunkong, K.
Kitmapawanont, U.
Kongsin, C.
Naratreekoon, B.
Ninwaranon, S.
Phangyota, J.
Phrommintikul, A.
Phunpinyosak, P.
Pongmorakot, K.
Poomiphol, S.
Pornnimitthum, N.
Pumprueg, S.
Ratchasikaew, S.
Sanit, K.
Sawanyawisuth, K.
Silaruks, B.
Sirichai, R.
Sriwichian, A.
Suebjaksing, W.
Sukklad, P.
Suttana, T.
Tangsirira, A.
Thangpet, O.
Tiyanon, W.
Vorasettakarnkij, Y.
Wisaratapong, T.
Wongtheptien, W.
Wutthimanop, A.
Yawila, S.
Oto, A.
Altun, A.
Ozdogru, I.
Ozdemir, K.
Yilmaz, O.
Aydinlar, A.
Yilmaz, M.B.
Yeter, E.
Ongen, Z.
Cayli, M.
Pekdemir, H.
Ozdemir, M.
Sucu, M.
Sayin, T.
Demir, M.
Yorgun, H.
Ersanli, M.
Okuyan, E.
Aras, D.
Abdelrahman, H.
Aktas, O.
Alpay, D.
Aras, F.
Bireciklioglu, M.F.
Budeyri, S.
Buyukpapuc, M.
Caliskan, S.
Esen, M.
Felekoglu, M.A.
Genc, D.
Ikitimur, B.
Karaayvaz, E.B.
Kılıç Karataş, S.
Okutucu, S.
Ozcelik, E.
Quisi, A.
Sag, H.
Sahiner, L.
Sayin, B.Y.
Seker, T.
Uzun Alkan, D.
Yildirim, E.
Yildirim, R.
Yilmaz, F.
Yuksekdag, V.
Luciardi, H.L.
Vensentini, N.
Ingaramo, A.C.
Sambadaro, G.A.
Fernandez Caputi, V.
Berman, S.G.
Dragotto, P.
Kleiban, A.J.
Centurion, N.
Giacomi, G.
Ahuad Guerrero, R.A.
Conde, D.
Zapata, G.
Di Paola, L.A.
Ramos, J.L.
Dran, R.D.
Egido, J.
Fernandez, A.A.
Fosco, M.J.
Sassone, S.
Sinisi, V.A.
Cartasegna, L.R.
Berli, M.A.
Gomez Vilamajo, O.A.
Ferroni, F.
Alaguibe, E.D.
Alvarez D'Amelio, A.
Arabetti, C.
Arias, L.
Belardi, J.A.
Bergesio, L.
Berli, F.
Berli, M.
Borchowiec, S.
Buzzetti, C.
Cabrini, R.
Campisi, V.
Cappi, A.L.
Carrizo, R.
Colombo Berra, F.
Costabel, J.P.
Costamagna, O.J.A.
Damonte, A.A.
De Urquiza, I.N.
Diez, F.
Edén, M.F.
Fanuele, M.
Fernandez Voena, F.
Foa Torres, M.
Funosas, C.
Giacomi, M.P.
Gimenez, C.H.
Gurfinkel, E.P.
de L.M. Had, M.
Hansen, V.
Hrabar, A.D.
Ingratta, M.
Lopez, A.
Maehara, G.
Maffei, L.
Martinelli, A.
Martinelli, C.
Matkovich, J.
Mautner, B.
Meirino, A.
Munguia, R.
Navarro, A.
Novas, V.
Perez Prados, G.
Pontoriero, J.
Potito, R.N.
Ricotti, C.
Rodriguez, M.A.
Rolandi, F.
Said Palladino, M.E.
Salinger, M.
Sanziani, L.S.
Schygiel, P.O.
Sossich, A.
Tinto, J.F.
Tonelli, L.
Tufare, A.L.
Vallejo, M.
Yunis, M.E.
Zillo, M.
Zurbrigk, F.J.
Barretto, A.C.P.
Sobral Filho, D.C.
Jaber, J.
Armaganijan, D.
Faria Neto, J.
Steffens, A.
Kunz Sebba Barroso de Souza, W.
de Souza Neto, J.D.
Ribeiro, J.M.
Silveira Teixeira, M.
Ferreira Rossi, P.R.
Pires, L.
Moreira, D.
Moura Jorge, J.C.
Menezes Lorga Filho, A.
Bodanese, L.C.
Westerlund Montera, M.
Del Carlo, C.H.
Da Rocha Rodrigues, T.
Alves da Costa, F.A.
Lopes, A.
Lopes, R.
Araújo, G.R.
Fernandes Manenti, E.R.
Kerr Saraiva, J.F.
Ferreira Braga, J.C.
Negri, A.
Souto, L.
Moncada, C.
Bertolim Precoma, D.
Roquette, F.
Reis, G.
Ramos Filho, R.A.
Lanna Figueiredo, E.
Vieira Botelho, R.
Munhoz da Fontoura Tavares, C.
Costantini Frack, C.R.
Abdalla Saad, J.
Finimundi, H.C.
Pisani, C.
Chemello, D.
Pereira Martins, M.
Broilo França, C.C.
Alban, F.
Aranha Rosito, G.B.
de Moura Xavier Moraes Junior, J.B.
Tumelero, R.T.
Nigro Maia, L.
Simões de Almeida, R.
do Carmo Borges, N.C.
Gomes Ferreira, L.G.
Agliardi, P.
Alves de Oliveira Gomes, J.
Araujo, V.
Arruda Nakazone, M.
Barbosa, T.
Barroso, S.
Belisario Falchetto, E.
Bellotti Lopes, H.
Benez Teixeira Lemos, M.A.
Biazus, G.
Borges Queiroz, L.
Camazzola, F.E.
Caporale, M.
Cardoso Boscato, S.
Chieza, F.
Chokr, M.O.
Clemente Mingireanov, R.
Codonho Góes, N.
Correa, C.
Costa, M.
Costantini Ortiz, C.
da Silva, L.S.
da Silva Paulitsch, F.
da Silveira, J.A.
Daros, E.
de Araújo, G.R.
Del Monaco, M.I.
Dias, C.
Dias, M.A.
Drummond Wainstein, A.P.
Ely Pizzato, P.
Esteves, D.C.
Fabri, P.
Félix Lorenzato Fonseca, T.
Fernandes, E.
Fonseca, C.
Frack Costantini, C.R.
Franchin Ferraz, R.
Freire, F.
Gottardo, P.
Guanaes, D.
Guizzardi, S.
Hettwer Magedanz, E.
Igansi, F.
Jannuzzi, F.
Junior, G.
Komar, D.
Lino, E.G.
Lopes, D.
Lourenço da Silva Júnior, O.
Lustosa, E.
Macagnan, A.P.
Marinho, M.C.
Mazzoni, M.
Melo, G.
Mortari, L.
Mouco, O.M.C.C.
Nanzer Vital, C.
Ormundo, C.
Oss Emmer, S.
Palmegiani, E.
Pavani, R.
Pereira, L.
Pereira, V.L.
Perreira, R.
Poletti, S.
Quaia Fortunato, S.C.
Queirantes, C.
Ramos Pereira, N.
Rech, R.L.
Ribeiro, S.
Rodrigues, A.
Roesch, H.
Ruaro Reichert, T.
Santos, D.
Santos, I.
Santos, M.
Seroqui, M.V.
Silva, S.
Soares, L.
Spolaor, L.
Stoll, C.
Toazza Duda, N.
Trama, L.
Unterkircher, B.
Valois, M.V.
Vargas, T.
Viana, T.
Vicente, C.
Vidal Armaganijan, L.
Vieira Homem, R.
Vieira Torres, L.G.
Vila Boas, L.
Villaça Guimarães Filho, F.
Corbalan, R.
Eggers, G.
Bugueño Gutiérrez, C.
Arriagada, G.
Potthoff Cardenas, S.
Stockins Fernandez, B.A.J.
Conejeros, C.
Houzvic, C.
Marin Cuevas, P.
Montecinos, H.
Forero, A.
Lanas, F.
Larico Gómez, M.
Charme Vilches, G.
Rey, C.
Astudillo, C.
Aguilar, J.
Campisto, Y.
Lara, C.
Molina, E.
Munoz Oyarzon, J.
Olguin, V.
Vergara, M.
Villan, C.
Sánchez Díaz, C.J.
Illescas Diaz, J.
Leal Cantú, R.
Ramos Zavala, M.G.
Cabrera Jardines, R.
Espinola Zavaleta, N.
Villarreal Umaña, S.
López Rosas, E.
Llamas Esperón, G.
Pozas, G.
Cardona Muñoz, E.
Matadamas Hernández, N.
Leyva Rendón, A.
García Hernández, N.
de los Ríos Ibarra, M.
Virgen Carrillo, L.
López Villezca, D.
Hernández Herrera, C.
López Prieto, J.J.
Gaona Rodríguez, R.
Villeda Espinosa, E.
Flores Martínez, D.
Velasco Barcena, J.
Yong, R.
Rodríguez Briones, I.
Leiva Pons, J.L.
Álvarez López, H.
Olvera Ruiz, R.
Díaz de la Vega, C.
Cantú Brito, C.
Chuquiure Valenzuela, E.
Reyes-Sanchez, R.
Bazzoni Ruiz, A.
Nandayapa Flores, O.
Benavides Gonzalez, M.
Arriaga Nava, R.
Morales Cerda, J.D.
Fierro Fierro, O.
Fajardo Campos, P.
Alfaro, T.A.A.
Altamirano Bellorin, S.
Avena, R.
Chavarria, M.
Espinosa, I.
Flores Silva, F.
Garcia Nava, R.H.
Godoy, K.
Gonzalez Felix, E.J.
Gonzalez Garcia, C.L.
Gonzalez Salas, L.G.
Guajardo, P.
Hernandez Gonzalez, S.
Izquierdo, T.
Mancilla Ortiz, M.C.
Martinez Vasquez, D.
Mendoza, N.
Morales, J.
Nikitina, N.
Ochoa Aybar, S.
Ortiz, A.
Padilla Macias, P.
Perez, F.
Perez Sanchez, J.A.
Piña Toledano, S.
Ramos Gonzalez, M.
Rivera Ramos, C.
Roa Castro, V.
Romero Cardona, G.
Ruiz Cornejo, M.
Salinas, A.
Santana, G.
Sida Perez, P.
Tovar Castaneda, A.C.
Trujillo Cortes, R.
Brodmann, M.
Lenz, K.
Drexel, H.
Foechterle, J.
Hagn, C.
Podczeck-Schweighofer, A.
Huber, K.
Winkler, M.
Schneeweiß, B.
Gegenhuber, A.
Lang, W.
Eichinger-Hasenauer, S.
Kaserer, P.
Sykora, J.
Rasch, H.
Pichler, M.
Schaflinger, E.
Strohmer, B.
Breier, R.
Ebner, K.-M.
Eischer, L.
Freihoff, F.
Lischka-Lindner, A.
Mark, T.
Mirtl, A.
Said, A.
Stöcklöcker, C.
Vogel, B.
Vonbank, A.
Wöhrer, C.
Zanolin, D.
Cools, F.
Paparella, G.
Vandergoten, P.
Parqué, J.-L.
Capiau, L.
Vervoort, G.
Wollaert, B.
Desfontaines, P.
Mairesse, G.
Boussy, T.
Godart, P.
De Wolf, A.
Voet, J.
Heyse, A.
Hollanders, G.
Anné, W.
Vercammen, J.
Purnode, P.
Blankoff, I.
Faes, D.
Balthazar, Y.
Beutels, M.
Maréchal, P.
Verstraete, S.
Xhaet, O.
Striekwold, H.
Thoeng, J.
Hermans, K.
Alzand, B.
Ascoop, A.-K.
Banaeian, F.
Barbuto, A.-M.
Billiaux, A.C.
Blockmans, M.
Bouvy, C.
Brike, C.
Capiau, H.
Casier, T.
Conde Y Bolado, A.
De Cleen, D.
De Coninck, M.
de Vos, M.
de Weerdt, N.
Delforge, M.
Delvigne, M.
Denie, D.
Derycker, K.
Deweerd, E.
Dormal, F.
Drieghe, S.
Everaert, M.
Eykerman, T.
Feys, E.
Ghekiere, M.
Gits, F.
Hellemans, S.
Helvasto, L.
Jacobs, C.
Lips, S.
Mestdagh, I.
Nimmegeers, J.
Piamonte, V.
Pollet, P.
Postolache, A.
Raepers, M.
Raymenants, E.
Richa, J.
Rombouts, H.
Salembier, J.
Scheurwegs, C.
Semeraro, O.
Simons, N.
Smessaert, C.
Smolders, W.
Stockman, I.
Tahon, S.
Thyssen, V.
Tincani, G.
Van Durme, F.
Van Lier, D.
Vandekerckhove, H.
Vandekerckhove, Y.
Vandenbroeck, D.
Vandorpe, A.
Vanhalst, E.
Vanhauwaert, B.
Vantomme, C.
Vergauwen, L.
Verloove, H.
Vydt, T.
Weyn, T.
Jansky, P.
Reichert, P.
Spacek, R.
Machova, V.
Zidkova, E.
Ludka, O.
Olsr, J.
Kotik, L.
Plocova, K.
Racz, B.
Ferkl, R.
Hubac, J.
Kotik, I.
Monhart, Z.
Burianova, H.
Jerabek, O.
Pisova, J.
Petrova, I.
Dedek, V.
Honkova, M.
Podrazil, P.
Spinar, J.
Vitovec, J.
Novak, M.
Lastuvka, J.
Durdil, V.
Antonova, P.
Bockova, L.
Bultas, J.
Chlumsky, J.
Dastychova, L.
Drasnar, T.
Honek, J.
Horejsi, M.
Hubacova, V.
Janska, L.
Kopeckova, I.
Kratochvilova, R.
Krcova, E.
Labrova, R.
Lindourkova, A.
Lipoldova, J.
Lubanda, H.
Ludkova, A.
Mahdalikova, L.
Majerníkova, M.
Michalik, D.
Potuznik, P.
Prochazkova, E.
Sulc, A.
Sveceny, J.
Valtova, M.
Zidek, M.
Zika, J.
Nielsen, J.
Nielsen, H.
Husted, S.
Hintze, U.
Rasmussen, S.
Bremmelgaard, A.
Markenvard, J.
Boerger, J.
Solgaard, J.
Simonsen, P.
Loekkegaard, T.
Bruun, M.
Mertz, J.
Domínguez, H.
Skagen, K.
Egstrup, K.
Ibsen, H.
Raymond, I.
Bang-Hansen, T.
Ellervik, C.
Eriksen, E.
Jensen, L.
Jensen, M.
Leth, M.
Nygaard, A.
Park, J.
Schou, M.
Therkelsen, A.
Tilma, J.
Vesterager, K.
Raatikainen, P.
Airaksinen, J.
Arola, O.
Koistinen, J.
Nappila, H.
Peltomäki, K.
Rasanen, V.
Vasankari, T.
Le Heuzey, J.-Y.
Galinier, M.
Gottwalles, Y.
Paganelli, F.
Loiselet, P.
Muller, J.-J.
Koujan, M.B.
Marquand, A.
Destrac, S.
Piot, O.
Delarche, N.
Cebron, J.-P.
Boveda, S.
Guenoun, M.
Guedj-Meynier, D.
Galley, D.
Ohayon, J.
Assouline, S.
Zuber, M.
Amarenco, P.
Ellie, E.
Kadouch, J.
Fournier, P.-Y.
Huberman, J.-P.
Lemaire, M.
Rodier, G.
Milandre, L.
Vandamme, X.
Sibon, I.
Neau, J.-P.
Mahagne, M.H.
Mielot, A.
Bonnefoy, M.
Churet, J.-B.
Navarre, V.
Sellem, F.
Monniot, G.
Boyes, J.-P.
Doucet, B.
Martelet, M.
Obadia, D.
Crousillat, B.
Mouallem, J.
Bearez, E.
Nazeyrollas, P.
Brugnaux, J.P.
Fedorowsky, A.
Casassus, F.
Berneau, J.-B.
Chemin, F.
Falvo, N.
Perron, J.-M.
Poulard, J.-E.
Barreau, A.
Beltra, C.
Corrihons, E.
Decarsin, N.
Dubois, B.
Ducasse, E.
Giry, X.
Kemmel, A.
Ledure, S.
Lemaire, N.
Robin, F.
Rosolin, N.
Sanchez, D.
Suissa, A.
Darius, H.
Königer, G.
Purr, J.
Gerbaulet, U.
Kellner, B.-T.
Kopf, A.
Schäfer, T.
Zauzig, H.
Riegel, P.
Hohensee, H.
Eißfeller, E.
Eder, W.
Rehling, G.
Glatzel, D.
Zutz, S.
Heinz, G.-U.
Menke, H.
Pustelnik, A.
Sandow, P.
Ludwig, N.
Wiswedel, H.
Wildenauer, W.
Axthelm, C.
Schwarz, T.
Babyesiza, A.
Stuchlik, G.
Zimny, H.-H.
Kropp, M.
Kahl, F.
Caspar, A.
Omankowsky, S.
Läßig, T.
Hartmann, H.-J.
Lehmann, G.
Bindig, H.-W.
Hergdt, G.
Reimer, D.
Hauk, J.
Dorsch, W.
Dshabrailov, J.
Michel, H.
Rapp, K.-A.
Vormann, R.
Mayer, P.
Horstmeier, U.
Eissing, V.
Hey, H.
Leuchtgens, H.
Lilienweiß, V.
Kolitsch, K.
Schubert, C.
Lauer, H.
Buchner, T.
Brauer, G.
Kamin, S.
Müller, K.
Abdel-Qader, M.
Baumbach, S.
Ebert, H.-H.
Schwencke, C.
Schellong, S.
Bernhardt, P.
Karolyi, L.
Sievers, B.
Haverkamp, W.
Salbach, P.
Röhnisch, J.-U.
Schoen, S.
Erdle, W.
Mueller, T.
Mueller, H.
Mitrovic, V.
Babjakova, Z.
Bergner, K.
Boehme, S.
Bonin, K.
Buckert, D.
Busch, F.
Dichristin, U.
Diez, S.
Fleck, A.
Flint, K.
Floegel, H.
Fritz, C.
Frommhold, R.
Gehre, J.
Geyer, J.
Grytzmann, A.
Hahn, M.
Helgert, K.
Hubert, K.
Kirchner-Volker, K.
Klein, V.
Kroll, D.
Krueger, A.
Lehmann, R.
Mann, L.
Maselli, A.
Menken, G.
Mikes, K.
Mortan, H.
Nasser, N.
Nicolaus, D.
Plauskat, A.
Pomper, L.
Quietzsch, A.
Ravenhorst, C.
Reichelt, C.
Reimer, C.
Schaefer, B.
Scharrer, S.
Schirmer, K.
Schmidt, K.
Schoene, R.
Schulze, J.
Schuppe, M.
Simon, S.
Sommer, S.
Spranger, K.
Talkenberger, A.
Tauber, K.
Tetlak, A.
Toennishoff, T.
Voelkel-Babyesiza, R.
Voigts, B.
Weiser, U.
Wesendorf, S.
Wildenauer, S.
Wolf, T.
Wurziger, J.
Zak, J.
Zauzig, H.-D.
Ziefle, S.
Zincke, S.
Keltai, M.
Vangel, S.
Szalai, G.
Merkely, B.
Kancz, S.
Boda, Z.
Nagy, A.
Laszlo, Z.
Matoltsy, A.
Gaszner, B.
Polgar, P.
Habon, T.
Noori, E.
Juhasz, G.
Kanakaridisz, N.
Szentpeteri, I.
Juhasz, F.
Vertes, A.
Papp, A.
May, Z.
Ferenczi, J.
Egyutt, M.
Kis, E.
Engelthaler, G.
Szantai, G.
Fulop, E.
Gombos, P.
Gulyas, D.
Jen, P.
Kiralyhazine Gyorke, E.
Kovacs, M.
Kovacsne Levang, S.
Marianna, S.
Radics, Z.
Sydó, N.
Szalo, R.
Szilagyi, A.
Sztanyik, F.
Vandrus, B.
Agnelli, G.
Ambrosio, G.
Tiraferri, E.
Santoro, R.
Testa, S.
Di Minno, G.
Moia, M.
Caimi, T.M.
Martini, G.
Tessitori, M.
Cappelli, R.
Poli, D.
Quintavalla, R.
Melone, F.
Cosmi, F.
Pizzini, A.
Piseddu, G.
Fanelli, R.
Latella, C.
Santi, R.
Pancaldi, L.
De Cristofaro, R.
Palareti, G.
De Blasio, A.
Salerno Uriarte, J.
Minetti, F.
Pogliani, E.M.
Lonati, L.M.
Accogli, M.
Ciampani, N.
Malengo, S.
Feola, M.
Raisaro, A.
Fattore, L.
Grilli, P.
Germini, F.
Settimi, M.
Alunni, M.
Duranti, G.
Tedeschi, L.
Baglioni, G.
Avanzino, G.
Berardi, M.
Pannacci, V.
Giombolini, A.
Nicoli, S.
Scarponi, T.
Allasia, B.
Ricciarini, P.
Nasorri, R.
Argena, A.
Bossolasco, P.
Ronchini, P.
Filippi, A.
Tradati, F.
Bulla, C.
Donzelli, L.
Foppa, L.
Bottarelli, M.L.
Tomasello, A.
Mauric, A.
Femiano, C.
Reggio, R.
Lillo, F.
Mariani, A.
Forcignanò, F.
Volpe, M.
D'Avino, M.
Bongiorni, M.G.
Severi, S.
Capucci, A.
Lodigiani, C.
Salomone, E.
Serviddio, G.
Tondo, C.
Golino, P.
Mazzone, C.
Iacopino, S.
Pengo, V.
Galvani, M.
Moretti, L.
Ambrosino, P.
Banfi, E.
Biagioli, V.
Bianchi, A.
Boggian, G.
Breschi, M.
Brusorio, S.
Calcagnoli, F.
Campagna, G.
Carpenedo, M.
Ciabatta, C.
Ciliberti, G.
Cimmino, G.
D'Arienzo, C.
Di Gennaro, L.
Fedele, M.
Ferrini, P.M.
Granzow, K.
Guazzaloca, G.
Guerra, F.
Lo Buglio, A.
Longo, S.
Macellari, F.
Mesolella, E.
Mollica Poeta, E.
Occhilupo, P.
Oriana, V.
Rangel, G.
Salomone, L.
Scaccianoce, A.
Scarone, C.
Segreti, L.
Sottilota, G.
Villani, R.
Zecca, C.
ten Cate, H.
Ruiter, J.H.
Klomps, H.
Bongaerts, M.
Pieterse, M.G.C.
Guldener, C.
Herrman, J.-P.
Lochorn, G.
Lucassen, A.
Adriaansen, H.
The, S.H.K.
Nierop, P.R.
Hoogslag, P.A.M.
Hermans, W.
Groenemeijer, B.E.
Terpstra, W.
Buiks, C.
Boersma, L.V.A.
Boersma-Slootweg, M.
Bosman, F.
Bosschaert, M.
Bruin, S.
Danse, I.
De Graaf, J.
de Graauw, J.
Debordes, M.
Dols, S.
Geerlings, F.
Gorrebeeck, K.
Jerzewski, A.
Jetten, W.
Kelderman, M.
Kloosterman, T.
Koomen, E.M.
Krikken, J.
Melman, P.
Mulder, R.
Pronk, A.
Stallinga-de Vos, A.
te Kaat, J.
Tonino, P.
Uppelschoten, B.
van de Loo, R.
van der Kley, T.
van Leeuwen, G.
van Putten, J.J.
Westerman, L.
Atar, D.
Berge, E.
Sirnes, P.A.
Gjertsen, E.
Hole, T.
Erga, K.
Hallaråker, A.
Skjelvan, G.
Østrem, A.
Ghezai, B.
Svilaas, A.
Christersson, P.
Øien, T.
Høegh Henrichsen, S.
Berg-Johansen, J.
Otterstad, J.E.
Antonsen, H.
Ausen, K.
Claussen, H.
Dominguez, I.
Jekthammer, A.
Lensebraaten, A.B.
Nilsen, V.
O'Donovan, M.
Rasmussen, S.
Ringdalen, K.
Strand, S.
Stepinska, J.
Korzeniak, R.
Gieroba, A.
Biedrzycka, M.
Ogorek, Marcin
Wozakowska-Kaplon, B.
Loboz-Grudzien, K.
Kosior, J.
Supinski, W.
Kuzniar, J.
Zaluska, R.
Hiczkiewicz, J.
Swiatkowska-Byczynska, L.
Kucharski, L.
Gruchala, M.
Minc, P.
Olszewski, M.
Kania, G.
Krzciuk, M.
Lajkowski, Z.
Ostrowska-Pomian, B.
Lewczuk, J.
Zinka, E.
Karczmarczyk, A.
Chmielnicka-Pruszczynska, M.
Trusz-Gluza, M.
Opolski, G.
Bronisz, M.
Ogorek, Michal
Glanowska, G.
Ruszkowski, P.
Jaworska, K.
Sciborski, R.
Okopien, B.
Kukla, P.
Wozniak-Skowerska, I.
Galbas, K.
Cymerman, K.
Jurowiecki, J.
Miekus, P.
Myszka, W.
Mazur, S.
Lysek, R.
Baszak, J.
Rusicka-Piekarz, T.
Raczak, G.
Domanska, E.
Nessler, J.
Lesnik, J.
Ambicka, M.
Andrzejewski, D.
Araminowicz, J.
Barszcz, A.
Bartkowiak, R.
Bartnik, J.
Basiak, M.
Bekieszczuk, E.
Bernat, L.
Biedrzycki, L.
Biernacka, A.
Blaszczyk, D.
Broton, E.
Brzozowski, W.
Brzustowska, M.
Bzymek, R.
Chmielowski, A.
Chojnowski, P.
Cichomski, R.
Cieslak, K.
Cieszynska, A.
Curyllo, B.
Czamara, M.
Danilowicz-Szymanowicz, L.
Dolecka, B.
Drelich, L.
Dudzik-Richter, B.
Dybala, T.
Dziuba, M.
Faron, W.
Figura-Chmielewska, M.
Frankiewicz, A.
Gadzinski, W.
Gasior, E.
Gosciniecka, B.
Gutknecht, P.
Guziewicz, M.
Jackun-Podlesna, A.
Jaguszewska, G.
Jankielewicz, J.
Jaremczuk-Kaczmarczyk, A.
Jargiello-Baszak, M.
Jarzebowski, A.
Jaskulska-Niedziela, E.
Jaworska-Drozdowska, M.
Kabat, J.
Kaczmarzyk-Radka, A.
Kalin, K.
Kaliszczak, R.
Kiliszek, M.
Klata, M.
Kluczewski, M.
Kobielusz-Gembala, I.
Kochanska, E.
Kociolek, D.
Kolodzinska, A.
Komlo, A.
Konopka, A.
Korczowska, E.
Kowal, E.
Kowalczyk, H.K.
Kremis, E.
Kruczyk, D.
Krzesiak-Lodyga, A.
Krzyzanowski, M.
Kurdzielewicz, W.
Kustrzycka-Kratochwil, D.
Lesniewska-Krynska, D.
Leszczynski, J.
Lewicka, E.
Lichota, E.
Lip, K.
Loboz-Rudnicka, M.
Luka, J.
Lysek-Jozefowicz, A.
Machnikowska, M.
Majewska, K.
Mariankowski, R.
Markiewicz, A.
Mazur, M.
Metzgier-Gumiela, A.
Miedlar, E.
Mielcarek, M.
Neubauer-Geryk, J.
Niedek, J.
Niemirycz-Makurat, A.
Nowak, A.
Nowak, S.
Opielowska-Nowak, B.
Ozgowicz, M.
Pawelska-Buczen, A.
Pawlik-Rak, E.
Piotrowicz, R.
Ptaszynski, P.
Raczynska, A.
Rogowski, W.
Romanek, J.
Romaszkiewicz, R.
Rostoff, P.
Roszczyk, N.
Rozewska-Furmanek, D.
Rychta, J.
Rzyczkowska, B.
Sidor, A.
Skalska, J.
Smichura, M.
Splawski, M.
Staneta, P.
Staniszewska, E.
Starak-Marciniak, J.
Stopyra-Poczatek, M.
Sukiennik-Kujawa, M.
Szafranski, J.
Szalecki, P.
Szczepanska, A.
Szkrobka, W.
Szuchnik, E.
Szulowska, A.
Szumczyk-Muszytowska, G.
Szwoch, M.
Traczyk, T.
Troszczynska, M.
Trzcinski, G.
Tybura, S.
Walasik, P.
Wegrzynowska, M.
Wesolowska, K.
Wieczorek, W.
Wierzbicka, A.
Wilczewski, P.
Wilgat-Szecowka, M.
Wojewoda, P.
Wojnowski, L.
Wrobel, M.
Zakutynska-Kowalczyk, K.
Zyczynska-Szmon, M.
Panchenko, E.
Eltishcheva, V.
Libis, R.
Tereshchenko, S.
Popov, S.
Kamalov, G.
Belenky, D.
Zateyshchikova, A.
Kropacheva, E.
Kolesnikova, A.
Nikolaev, K.
Egorova, L.
Khokhlov, A.
Yakupov, E.
Poltavskaya, M.
Zateyshchikov, D.
Drapkina, O.
Vishnevsky, A.
Barbarash, O.
Miller, O.
Aleksandrova, E.
Chizhov, P.
Sergeev, M.
Shutemova, E.
Mazur, E.
Zrazhevskiy, K.
Novikova, T.
Kostenko, V.
Moiseeva, Y.
Polkanova, E.
Sobolev, K.
Rossovskaya, M.
Zubeeva, G.
Shapovalova, Y.
Nagibovich, O.
Edin, A.
Agakhanyan, A.
Batalov, R.
Belenkova, Y.
Bitakova, F.
Chugunnaya, S.
Dumikyan, A.
Erofeeva, S.
Gorbunova, E.
Gorshkova, T.
Gubanov, A.
Gurmach, M.
Ivanova, Y.
Kolesova, T.
Konyushenko, D.
Korneeva, O.
Kropova, O.
Kuchuk, P.
Kungurtseva, O.
Kupriyanova, T.
Kurylo, B.
Kuvanova, M.
Lebedeva, O.
Lileeva, E.
Machilskaya, O.
Medvedeva, T.
Monako, G.
Motylev, I.
Nagibovich, G.
Novikova, E.
Orlov, Y.
Osmolovskaya, Y.
Ovsannikova, A.
Platonov, D.
Rachkova, S.
Sinitsina, O.
Speshilova, S.
Suslova, O.
Ushakov, A.
Volodicheva, O.
Zemlianskaia, O.
Zhirov, I.
Zhuravleva, E.
Zotova, I.
Viñolas, X.
Alvarez Garcia, P.
López Fernández, M.F.
Tercedor, L.
Tranche Iparraguirre, S.
Torán Monserrat, P.
Márquez Contreras, E.
Isart Rafecas, J.
Motero Carrasco, J.
García Pavía, P.
Gómez Pajuelo, C.
Moro Serrano, C.
Iglesias Alonso, L.F.
Grande Ruiz, A.
Mercé Klein, J.
Gonzalez Juanatey, J.R.
Barón Esquivias, G.
Monte Collado, I.
Palacín Piquero, H.
Brotons Cuixart, C.
Rodríguez Morató, M.
Bayo I Llibre, J.
Corros Vicente, C.
Vida Gutierrez, M.
Epelde Gonzalo, F.
Almeida Fernández, C.A.
Del Val Plana, N.
Escrivá Montserrat, E.
Montero Alía, J.J.
Barreda González, M.
Moleiro Oliva, M.A.
Iglesias Sanmartín, J.
Jiménez González, M.
Rodriguez Álvarez, M.
Herreros Melenchon, J.
Ripoll Vera, T.
Ridocci Soriano, F.
Garcia Riesco, L.
Marco Macian, M.D.
Quiles Granado, J.
Jimenez Navarro, M.
Cosin Sales, J.
Vaquer Perez, J.V.
Vazquez Caamano, M.
Arcocha Torres, M.F.
Marcos Gomez, G.
Iñiguez Romo, A.
Prieto Diaz, M.A.
Alonso, Carmela
Alonso, Concepcion
Alvarez, D.
Alvarez, M.
Amaro, M.
Andere, N.
Aracil Villar, J.
Armitano Ochoa, R.
Austria, A.
Barbeira, S.
Barraquer Feu, E.
Bartes, A.
Becerra Munoz, V.
Bermudez Jimenez, F.J.
Branjovich Tijuan, A.
Cabeza Ramirez, J.
Cabrera Ramos, M.
Calvo Martinez, E.
Campo Moreno, M.
Cancho Corchado, G.
Casanova Gil, M.
Castillo Orive, M.
Castro Fernandez, D.
Cebollada del Misterio, M.
Codinachs Alsina, R.
Cortada Cabrera, A.
Costa Pinto Prego de Faria, J.
Costas, S.
Cotilla Marco, M.I.
Dachs, M.
Diaz Lopez, C.M.
Domenech Borras, A.
Elorriaga Madariaga, A.
Espallargas, A.
Fernandez, M.
Fernandez Escobar, E.
Fernandez Mas, E.
Ferrer, A.
Fosch, J.
Garcia Bermudez, M.
Garcia Millan, V.
Gavira Saenz, M.
Gines Garcia, C.
Gomez, C.
Gomez Perez, Y.
Gonzales Segovia, A.
Gonzalez, P.
Grigorian, L.
Guerrero Molina, A.
del C. Gutierrez del Val, M.
Herrero Maeso, B.
Hevia Rodriguez, E.
Iglesias Garcia, A.
Jimenez Fernandez, M.J.
Jimeno Besa, B.
Juan Salvadores, P.
Lage Bouzamayor, M.B.
Lasuncion, I.
Lezcano Gort, L.E.
Llobet Molina, M.
Lopez, M.
Manzanal Rey, A.
Mara Guerra, J.
Marcus, S.
Martin Vila, A.
Martinez Mena, M.
Mazon, P.
Mendez Zurita, F.
Millán, G.
Molina, M.
Montero Alia, P.
Montes, D.
Moure Gonzalez, M.
Munoz Munoz, R.B.
Negrete Palma, A.
Orellana Figueroa, H.N.
Ortega, V.M.
Ortiz Cortes, C.
Otero Tomera, D.
Palomo Merchan, N.
Pareja Ibar, I.
Pena Garcia, E.
Pereda Armayor, M.
Perez Carasa, M.
Prieto, I.
Quintern, V.
Renom, R.
Rincon Diaz, L.M.
Rios, V.
Riquelme Sola, L.
Rivera, R.
Robiro Robiro, X.
Roca, M.
Roca Saumell, C.
Rodrigo, C.
Rodriguez, E.
Rodriguez Garcia, M.
Saez Jimenez, S.
Sanchez Calderon, P.
Sanchez Mendez, L.
Sanchez Parra, S.
Santolaya, C.
Senan Sanz, M.R.
Seoane Blanco, A.
Serralvo, E.
Sierra, N.
Simon Valero, C.
Sorribes Lopez, J.
Teixido Fontanillas, M.
Terns Riera, M.
Tobajas, G.
Torres, C.
Torres Marques, J.
Ubeda Pastor, M.
Rosenqvist, M.
Wirdby, A.
Linden, J.
Henriksson, K.
Elmersson, M.
Egilsson, A.
Börjesson, U.
Svärd, G.
Liu, B.
Lindh, A.
Olsson, L.-B.
Gustavsson, M.
Andersson, Lars
Andersson, Lisbeth
Benson, L.
Bothin, C.
Hajimirsadeghi, A.
Kadir, K.
Ericsson, M.
Ohlsson, A.
Lindvall, H.
Svensson, P.
Thorne, K.
Handel, H.
Platonov, P.
Eriksson, B.
Timberg, I.
Romberg, K.
Crisby, M.
Karlsson, J.-E.
Jensen, S.A.
Andersson, A.
Malmqvist, L.
Martinsson, B.
Bernsten, F.
Engdahl, J.
Thulin, J.
Hot-Bjelac, A.
Stalby, P.
Aaröe, H.
Ahbeck, E.
Ahlmark, H.
Al-Khalili, F.
Bonkowski, G.
Dzeletovic, S.
Ekstrand, A.-B.
Eriksson, G.-B.
Floren, K.
Grässjö, C.
Hahn, S.
Jaensson, P.
Jansson, B.
Jansson, J.-H.
Kangert, R.-M.
Koch, A.
Kusiak, D.
Lettenström, A.
Lindberg, A.
Lindholm, C.-J.
Mannermyr, A.
Mansson, K.
Millborg, M.
Nilsson, C.
Ohlin, A.-M.
Olofsson, A.
Osberg, A.
Pedersen, A.
Risbecker, K.
Rosenberg, K.
Samuelsson, J.
Shayesteh, M.
Skoglund, K.
Stjernberg, M.
Thorsen, C.
Steffel, J.
Beer, J.H.
Shah, D.
Debrunner, J.
Amstutz, D.
Bruegger, J.
Elise, G.
Grau, A.
Guinand, A.
Henriette, I.
Saga, E.
Winnik, S.
Parkhomenko, A.
Rudyk, I.
Tseluyko, V.
Karpenko, O.
Zhurba, S.
Kraiz, I.
Kupnovytska, I.
Serediuk, N.
Mostovoy, Y.
Ushakov, O.
Koval, O.
Kovalskyi, I.
Svyshchenko, Y.
Sychov, O.
Stanislavchuk, M.
Kraydashenko, O.
Yagensky, A.
Tykhonova, S.
Kurylo, B.
Fushtey, I.
Belegai, R.
Berko, G.
Burdeuna, L.
Chabanna, O.
Daniuk, I.
Ivanov, A.
Kamenska, E.
Kaplan, P.
Khyzhnyak, O.
Kizim, S.
Matova, O.
Medentseva, O.
Mochonyi, V.
Mospan, M.
Nemtsova, V.
Ovdiienko, T.
Palamarchuk, O.
Pavelko, M.
Petrovskyy, R.
Plevak, D.
Proshak, O.
Pyvovar, S.
Rasputina, L.
Romanenko, O.
Romanova, O.
Sapatyi, A.
Shumakov, O.
Stets, R.
Todoriuk, L.
Varenov, V.
Fitzmaurice, D.
Chauhan, N.
Goodwin, D.
Saunders, P.
Evans, R.
Leese, J.
Jhittay, P.S.
Ross, A.
Kainth, M.S.
Pickavance, G.
McDonnell, J.
Williams, A.
Gooding, T.
Wagner, H.
Suryani, S.
Singal, A.
Sircar, S.
Bilas, R.
Hutchinson, P.
Wakeman, A.
Stokes, M.
Paul, N.
Aziz, M.
Ramesh, C.
Wilson, P.
Franklin, S.
Fairhead, S.
Thompson, J.
St Joseph, V.
Taylor, G.
Tragen, D.
Seamark, D.
Paul, C.
Richardson, M.
Jefferies, A.
Sharp, H.
Jones, H.
Giles, C.
Page, M.
Oginni, O.
Aldegather, J.
Wetherwell, S.
Lumb, W.
Evans, P.
Scouller, F.
Macey, N.
Stipp, Y.
West, R.
Thurston, S.
Wadeson, P.
Matthews, J.
Pandya, P.
Gallagher, A.
Railton, T.
Sinha, B.
Russell, D.
Davies, J.A.
Ainsworth, P.
Jones, C.P.
Weeks, P.
Eden, J.
Kernick, D.
Murdoch, W.
Lumley, L.
Patel, R.P.
Wong, S.W.
Saigol, M.
Ladha, K.
Douglas, K.
Cumberlidge, D.F.
Bradshaw, C.
Van Zon, G.
Jones, K.P.
Thomas, M.J.
Watson, E.
Sarai, B.
Ahmad, N.
Willcock, W.
Cairns, J.
Sathananthan, S.
de Kare-Silver, N.
Gilliland, A.
Strieder, E.
Howitt, A.
Vishwanathan, B.
Bird, N.
Gray, D.
Evans, P.
Clark, M.
Bisatt, J.
Litchfield, J.
Fisher, E.
Fooks, T.
Kelsall, A.R.
Alborough, E.
Wakeling, J.
Parfitt, M.
Milne, K.
Rogers, S.
Priyadharshan, R.
Oliver, J.L.
Davies, E.
Abushal, S.
Jacobs, M.
Hutton, C.
Walls, N.I.
Thompson, R.
Chigbo, C.
Zaidi, S.M.A.
Howard, M.
Butter, K.C.
Barrow, S.
Little, H.
Haq, I.U.
Gibbons, L.
Glencross, S.
McLeod, A.J.
Poland, K.
Mulholland, C.
Warke, A.
Conn, P.
Burns, G.
Smith, R.N.
Lowe, S.
Kamath, R.
Dau, H.S.
Webster, J.
Hodgins, I.
Vercoe, S.
Roome, P.C.
Pinnock, H.
Patel, J.R.A.
Ali, A.
Hart, N.
Davies, R.
Stuart, E.
Neden, C.A.
Danielsen, M.
Heath, R.
Sharma, P.
Galloway, S.
Hawkins, C.
Oliver, R.
Aylward, M.
Mannion, S.
Braddick, M.
Edwards, D.
Rothwell, A.C.
Sabir, A.
Choudhary, F.
Khalaque, S.
Wilson, A.
Peters, S.
Coulson, W.
Roberts, N.
Heer, A.
Coates, S.
Ward, B.
Jackson, D.
Walton, S.
Shepherd, D.
Sterry, M.
Wong, T.
Boon, M.
Bunney, R.
Haria-Shah, R.
Baron, R.T.
Davies, S.
Schatzberger, T.
Hargreaves, N.
Stephenson, T.
Choi, H.
Batson, R.
Lucraft, L.
Myhill, T.
Estifano, S.
Geatch, D.
Wilkinson, J.
Veale, R.
Forshaw, K.
Davies, T.
Zaman, K.
Vinson, P.
Liley, C.
Bandrapalli, M.
McGinty, P.
Wastling, R.
McEleny, P.
Beattie, A.
Cooke, P.
Wong, M.
Gunasegaram, J.
Pugsley, M.
Ahmad, S.
A'Court, C.
Ayers, J.
Bennett, J.
Cartwright, S.
Dobson, S.
Dooldeniya, C.
Flynn, A.
Fox, R.
Goram, J.
Halpin, A.
Hay, A.
Jacobs, P.
Jeffers, L.
Lomax, L.
Munro, I.
Muvva, R.
Nadaph, M.
Powell, K.
Randfield, S.
Redpath, D.
Reed, R.
Rickenbach, M.
Rogers, G.
Saunders, P.B.
Seamark, C.
Shewring, J.
Simmons, P.
Simper, H.
Stoddart, H.
Sword, A.
Thomas, N.
Thomson, A.
Gibbs, H.
Blenkhorn, A.
Singh, B.
Van Gaal, W.
Abhayaratna, W.
Lehman, R.
Roberts-Thomson, P.
Kilian, J.
Coulshed, D.
Catanchin, A.
Colquhoun, D.
Kiat, H.
Eccleston, D.
French, J.
Zimmett, L.
Ayres, B.
Phan, T.
Blombery, P.
Crimmins, D.
O'Donnell, D.
Choi, A.
Astridge, P.
Arstall, M.
Jepson, N.
Binnekamp, M.
Lee, A.
Rogers, J.
Starmer, G.
Carroll, P.
Faunt, J.
Aggarwala, A.
Barry, L.
Batta, C.
Beveridge, R.
Black, A.
Bonner, M.
Boys, J.
Buckley, E.
Campo, M.
Carlton, L.
Connelly, A.
Conway, B.
Cresp, D.
Dimitri, H.
Dixon, S.
Dolman, M.
Duroux, M.
Eskandari, M.
Eslick, R.
Ferreira-Jardim, A.
Fetahovic, T.
Fitzpatrick, D.
Geraghty, R.
Gibbs, J.
Grabek, T.
Modi, M.H.
Hayes, K.
Hegde, M.P.
Hesketh, L.
Hoffmann, B.
Jacobson, B.
Johnson, K.
Juergens, C.
Kassam, I.
Lawlor, V.
Lehman, M.
Lehman, S.
Leung, D.
Mackay, S.
MacKenzie, M.
McCarthy, C.
McIntosh, C.
McKeon, L.
Morrison, H.
Mussap, C.
Myers, J.-D.
Nagalingam, V.
Oldfield, G.
O'May, V.
Palmer, J.
Parsons, L.
Patching, K.
Patching, T.
Paul, V.
Plotz, M.
Preston, S.
Rashad, H.
Ratcliffe, M.
Raynes, S.
Rose, J.
Sanders, L.
Seremetkoska, M.
Setio, H.
Shone, S.
Shrestha, P.
Singh, C.
Singleton, C.
Stoyanov, N.
Sutcliffe, S.
Swaraj, K.
Tarrant, J.
Thomas, N.
Thompson, S.
Tsay, I.M.
Vorster, M.
Waldman, A.
Wallis, L.
Wilford, E.
Wong, K.
Connolly, S.J.
Spyropoulos, A.
Eikelboom, J.
Luton, R.
Gupta, M.
Pandey, A.S.
Cheung, S.
Leader, R.
Beaudry, P.
Ayala-Paredes, F.
Berlingieri, J.
Heath, J.
Poirier, G.
Du Preez, M.
Nadeau, R.
Dresser, G.
Dhillon, R.
Hruczkowski, T.
Schweitzer, B.
Coutu, B.
Angaran, P.
MacDonald, P.
Vizel, S.
Fikry, S.
Parkash, R.
Lavoie, A.
Cha, J.
Ramjattan, B.
Bonet, J.
Ahmad, K.
Angaran, P.
Aro, L.
Aves, T.
Beaudry, K.
Bergeron, C.
Bergeron, C.
Bigcanoe, J.
Bignell, N.
Breakwell, L.
Burke, E.
Carroll, L.
Clarke, B.
Cleveland, T.
Daheb, S.
Dehghani, P.
Denis, I.
Djaidani, Z.
Dorian, P.
Douglass, S.
Dunnigan, J.
Ewert, A.
Farquhar, D.
Fearon, A.
Ferleyko, L.
Fournier, D.
Fox, B.
Grenier, M.-C.
Gulliver, W.
Haveman, K.
Hines, C.
Hines, K.
Jackson, A.M.
Jean, C.
Jethoo, G.
Kahlon, R.
Kelly, S.
Kim, R.
Korley, V.
Kornder, J.
Kwan, L.
Largy, J.
Lewis, C.
Lewis, S.
Mangat, I.
Moor, R.
Navratil, J.
Neas, I.
Otis, J.
Otis, R.
Pandey, M.
Petrie, F.
Pinter, A.
Raines, M.
Roberts, P.
Robinson, M.
Sas, G.
Schulman, S.
Snell, L.
Spearson, S.
Stevenson, J.
Trahey, T.
Wong, S.
Wright, D.
Ragy, H.
Abd El-Aziz, A.
Abou Seif, S.K.
El Din, M.G.
El Etriby, S.
Elbahry, A.
El-Etreby, A.
Elkhadem, M.
Katta, A.
Khairy, T.
Mowafy, A.
Nawar, M.
Ohanissian, A.
Reda, A.
Reda, M.
Salem, H.
Sami, N.
Samir, S.
Setiha, M.
Sobhy, M.
Soliman, A.
Taha, N.
Tawfik, M.
Zaatout, E.
Jacobson, B.
Kettles, D.
Bayat, J.
Siebert, H.
Horak, A.
Kelfkens, Y.
Garda, R.
Pillay, T.
Guerra, M.
van Zyl, L.
Theron, H.
Murray, A.
Louw, R.
Greyling, D.
Mntla, P.
Ueckermann, V.
Loghdey, R.
Ismail, S.
Ahmed, F.
Engelbrecht, J.
Ramdass, A.
Maharajh, S.
Oosthuysen, W.
Angel, G.
Bester, C.
Booysen, M.
Boshoff, C.
Cannon, C.
Cassimjee, S.
Chami, C.
Conway, G.
Davids, A.
de Meyer, L.
Du Plessis, G.
Ellis, T.
Henley, L.
Karsten, M.
Loyd, E.
Marks, J.
Mavhusa, L.
Mostert, M.
Page, A.
Rikhotso, L.
Salie, M.
Sasto, J.
Shaik, F.
Skein, A.
Smith, L.
Tarr, G.
Tau, T.
van Zyl, F.
Al Mahmeed, W.
Yousef, G.
Agrawal, A.
Nathani, M.
Ibrahim, M.
Esheiba, E.M.
Singh, R.
Naguib, A.
Abu-Mahfouz, M.
Al Omairi, M.
Al Naeemi, A.
Maruthanayagam, R.
Bazargani, N.
Wassef, A.
Gupta, R.
Khan, M.
Subbaraman, B.
Abdul, A.
Al Mulla, A.
El Bardisy, S.
Haridas, P.
Jadhav, S.
Magdaluyo, K.
Makdad, M.
Maqsood, I.
Mohamed, R.
Sharma, N.
Sharma, R.
Thanzeel, M.
Goldhaber, S.Z.
Canosa, R.
Rama, P.
Blumberg, E.
Garcia, J.
Mullen, P.
Wilson, V.
Quick, A.
Ferrick, K.
Kutayli, W.M.
Cox, M.
Franco, M.
Falkowski, S.
Mendelson, R.
Williams, M.
Miller, S.
Beach, S.
Sharma, N.
Alfieri, A.
Gutowski, T.
Haque, I.
Reddy, R.
Ahmed, W.
Delafontaine, P.
Diercks, D.
Theodoro, D.
Remmel, K.
Alberts, M.
Ison, R.
Noveck, H.
Duffy, P.
Pitta, S.
Nishijima, D.
Treasure, C.
Asafu-Adjaye, N.
Ball, K.
Bartlett, M.
Bentley, M.
Bowers, S.
Brown, A.
Browne, A.
Cameron-Watts, J.
Canova, M.
Cassidy, D.
Cervellione, K.
Congal, S.
DePauw, J.
Dickerson, A.
Eley, M.
Evans, L.
Felpel, S.
Ferdinand, K.
Fielder, D.
Gentry, P.
Haideri, A.
Hakimi, F.
Harbour, T.
Hartranft, E.
Hawkins, B.
Headlee, M.
Henson, L.
Herrick, C.
Hicks, T.
Jasinski, S.
Johnson, K.
Jones, A.
Jones, L.
Jones, P.
Karl, S.
Keeling, M.
Kerr, J.
Knowles, P.
Langdon, J.
Lay, M.
Lee, J.A.
Lincoln, T.
Malone, E.
Merliss, A.
Merritt, D.
Minardo, J.
Mooso, B.
Orosco, C.
Palumbo, V.
Parker, M.
Parrott, T.
Paserchia, S.
Pearl, G.
Peterson, J.
Pickelsimer, N.
Purcell, T.
Raynor, J.
Raziano, S.
Richard, C.
Richardson, T.
Robertson, C.
Sage, A.
Sanghera, T.
Shaw, P.
Shoemaker, J.
Smith, K.
Stephanie, B.
Thatcher, A.
Theobald, H.
Thompson, N.
Treasure, L.
Tripti, T.
Verdi, C.
Worthy, V.
Sawhney, Jitendra PS.
Pokaż więcej
Źródło :
In Indian Heart Journal November-December 2018 70(6):828-835
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies