Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Melman, P."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Correction to: High-temperature acclimation strategies within the thermally tolerant endosymbiont Symbiodiniumtrenchii and its coral host, Turbinariareniformis, differ with changing pCO2 and nutrients
Autorzy :
Hoadley, Kenneth D.
Pettay, D. Tye
Grottoli, Andréa G.
Cai, Wei-JunAff1, Aff3
Melman, Todd F.
Levas, StephenAff2, Aff8
Schoepf, VerenaAff2, Aff7
Ding, QianAff3, Aff9
Yuan, Xiangchen
Wang, Yongchen
Matsui, Yohei
Baumann, Justin H.Aff2, Aff6
Warner, Mark E.
Pokaż więcej
Źródło :
Marine Biology: International Journal on Life in Oceans and Coastal Waters. 167(10)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
New micro/nanocomposite with peroxidase-like activity in construction of oxidases-based amperometric biosensors for ethanol and glucose analysis
Autorzy :
Smutok, Oleh
Pokaż więcej
Źródło :
In Analytica Chimica Acta 25 January 2021 1143:201-209
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Algorithm of error-free information embedding into the DCT domain of digital images based on the QIM method using adaptive masking of distortions
Autorzy :
Evsutin, Oleg
Pokaż więcej
Źródło :
In Signal Processing February 2021 179
Czasopismo naukowe
Tytuł :
An Authorship Protection Technology for Electronic Documents Based on Image Watermarking
Autorzy :
Anna Melman
Oleg Evsutin
Alexander Shelupanov
Pokaż więcej
Temat :
information security technologies
authorship protection
electronic documents
digital watermarking
digital images
Technology
Źródło :
Technologies, Vol 8, Iss 79, p 79 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.mdpi.com/2227-7080/8/4/79; https://doaj.org/toc/2227-7080
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/df498c04110847259fbf3c3fb687b6dc
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Extensions of the Eneström-Kakeya theorem for matrix polynomials
Autorzy :
Melman A.
Pokaż więcej
Temat :
matrix polynomial
positive definite
polynomial eigenvalue
cauchy
eneström-kakeya
12d10
30c15
65h05
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Special Matrices, Vol 7, Iss 1, Pp 304-315 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.degruyter.com/view/j/spma.2019.7.issue-1/spma-2019-0024/spma-2019-0024.xml?format=INT; https://doaj.org/toc/2300-7451
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/9211ac90732b43ec88fe1b1ea1e61789
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies