Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Meqbil, Jehad"" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-8 z 8
Tytuł :
Surgical site infection after gastrointestinal surgery in high-income, middle-income, and low-income countries: a prospective, international, multicentre cohort study
Autorzy :
Bhangu, Aneel
Ademuyiwa, Adesoji O
Aguilera, Maria Lorena
Alexander, Philip
Al-Saqqa, Sara W
Borda-Luque, Giuliano
Costas-Chavarri, Ainhoa
Drake, Thomas M
Ntirenganya, Faustin
Fitzgerald, J Edward
Fergusson, Stuart J
Glasbey, James
Ingabire, JC Allen
Ismaïl, Lawani
Salem, Hosni Khairy
Kojo, Anyomih Theophilus Teddy
Lapitan, Marie Carmela
Lilford, Richard
Mihaljevic, Andre L
Morton, Dion
Mutabazi, Alphonse Zeta
Nepogodiev, Dmitri
Adisa, Adewale O
Ots, Riinu
Pata, Francesco
Pinkney, Thomas
Poškus, Tomas
Qureshi, Ahmad Uzair
Ramos-De la Medina, Antonio
Rayne, Sarah
Shaw, Catherine A
Shu, Sebastian
Spence, Richard
Smart, Neil
Tabiri, Stephen
Harrison, Ewen M
Khatri, Chetan
Mohan, Midhun
Jaffry, Zahra
Altamini, Afnan
Kirby, Andrew
Søreide, Kjetil
Recinos, Gustavo
Cornick, Jen
Modolo, Maria Marta
Iyer, Dushyant
King, Sebastian
Arthur, Tom
Nahar, Sayeda Nazmum
Waterman, Ade
Walsh, Michael
Agarwal, Arnav
Zani, Augusto
Firdouse, Mohammed
Rouse, Tyler
Liu, Qinyang
Correa, Juan Camilo
Talving, Peep
Worku, Mengistu
Arnaud, Alexis
Kalles, Vassilis
Kumar, Basant
Kumar, Sunil
Amandito, Radhian
Quek, Roy
Ansaloni, Luca
Altibi, Ahmed
Venskutonis, Donatas
Zilinskas, Justas
Poskus, Tomas
Whitaker, John
Msosa, Vanessa
Tew, Yong Yong
Farrugia, Alexia
Borg, Elaine
Bentounsi, Zineb
Gala, Tanzeela
Al-Slaibi, Ibrahim
Tahboub, Haya
Alser, Osaid H
Romani, Diego
Shu, Sebestian
Major, Piotr
Mironescu, Aurel
Bratu, Matei
Kourdouli, Amar
Ndajiwo, Aliyu
Altwijri, Abdulaziz
Alsaggaf, Mohammed Ubaid
Gudal, Ahmad
Jubran, Al Faifi
Seisay, Sam
Lieske, Bettina
Ortega, Irene
Jeyakumar, Jenifa
Senanayake, Kithsiri J
Abdulbagi, Omar
Cengiz, Yucel
Raptis, Dmitri
Altinel, Yuksel
Kong, Chia
Teasdale, Ella
Irwin, Gareth
Stoddart, Michael
Kabariti, Rakan
Suresh, Sukrit
Gash, Katherine
Narayanan, Ragavan
Maimbo, Mayaba
Grizhja, Besmir
Ymeri, Shpetim
Galiqi, Gezim
Klappenbach, Roberto
Antezana, Diego
Mendoza Beleño, Alvaro Enrique
Costa, Cecilia
Sanchez, Belen
Aviles, Susan
Fermani, Claudio Gabriel
Balmaceda, Rubén
Villalobos, Santiago
Carmona, Juan Manuel
Hamill, Daniel
Deutschmann, Peter
Sandler, Simone
Cox, Daniel
Nataraja, Ram
Sharpin, Claire
Ljuhar, Damir
Gray, Demi
Haines, Morgan
Iyer, Dush
Niranjan, Nithya
D'Amours, Scott
Ashtari, Morvarid
Franco, Helena
Rahman Mitul, Ashrarur
Karim, Sabbir
Aman, Nowrin F
Estee, Mahnuma Mahfuz
Salma, Umme
Razzaque, Joyeta
Hamid Kanta, Tasnia
Tori, Sayeeda Aktar
Alamin, Shadid
Roy, Swapnil
Al Amin, Shadid
Karim, Rezaul
Haque, Muhtarima
Faruq, Amreen
Iftekhar, Farhana
O'Shea, Margaret
Padmore, Greg
Jonnalagadda, Ramesh
Litvin, Andrey
Filatau, Aliaksandr
Paulouski, Dzmitry
Shubianok, Maryna
Shachykava, Tatsiana
Khokha, Dzianis
Khokha, Vladimir
Djivoh, Fernande
Dossou, Francis
Seto, Djifid Morel
Gbessi, Dansou Gaspard
Noukpozounkou, Bruno
Imorou Souaibou, Yacoubou
Keke, Kpèmahouton René
Hodonou, Fred
Ahounou, Ernest Yemalin Stephane
Alihonou, Thierry
Dénakpo, Max
Ahlonsou, Germain
Ginbo Bedada, Alemayehu
Nsengiyumva, Carlos
Kwizera, Sandrine
Barendegere, Venerand
Choi, Philip
Stock, Simon
Jamal, Luai
Azzie, Georges
Kushwaha, Sameer
Chen, Tzu-Ling
Yip, Chingwan
Montes, Irene
Zapata, Felipe
Sierra, Sebastian
Villegas Lanau, Maria Isabel
Mendoza Arango, Maria Clara
Mendoza Restrepo, Ivan
Restrepo Giraldo, Ruben Santiago
Domini, Edgar
Karlo, Robert
Mihanovic, Jakov
Youssef, Mohamed
Elfeki, Hossam
Thabet, Waleed
Sanad, Aly
Tawfik, Gehad
Zaki, Ahmed
Abdel-Hameed, Noran
Mostafa, Mohamed
Omar, Muhammad Fathi Waleed
Ghanem, Ahmed
Abdallah, Emad
Denewer, Adel
Emara, Eman
Rashad, Eman
Sakr, Ahmad
Elashry, Rehab
Emile, Sameh
Khafagy, Toqa
Elhamouly, Sara
Elfarargy, Arwa
Mamdouh Mohamed, Amna
Saied Nagy, Ghada
Esam, Abeer
Elwy, Eman
Hammad, Aya
Khallaf, Salwa
Ibrahim, Eman
Said Badr, Ahmed
Moustafa, Ahmed
Eldosouky Mohammed, Amany
Elgheriany, Mohammed
Abdelmageed, Eman
Al Raouf, Eman Abd
Samir Elbanby, Esraa
Elmasry, Maha
Morsy Farahat, Mahitab
Yahya Mansor, Eman
Magdy Hegazy, Eman
Gamal, Esraa
Gamal, Heba
Kandil, Hend
Maher Abdelrouf, Doaa
Moaty, Mohamed
Gamal, Dina
El-Sagheer, Nada
Salah, Mohamed
Magdy, Salma
Salah, Asmaa
Essam, Ahmed
Ali, Ahmed
Badawy, Mahmoud
Ahmed, Sara
Mohamed, Mazed
Assal, Abdelrahman
Sleem, Mohamed
Ebidy, Mai
Abd-Elrazek, Aly
Zahran, Diaaaldin
Adam, Nourhan
Nazir, Mohamed
Hassanein, Adel B
Ismail, Ahmed
Elsawy, Amira
Mamdouh, Rana
Mabrouk, Mohamed
Ahmed, Lopna Ahmed Mohamed
Hassab Alnaby, Mohamed
Magdy, Eman
Abd-Elmawla, Manar
Fahim, Marwan
Mowafy, Bassant
Ibrahim Mahmoud, Moustafa
Allam, Meran
Alkelani, Muhammad
Halim El Gendy, Noran
Saad Aboul-Naga, Mariam
Alaa El-Din, Reham
Elgendy, Alyaa Halim
Ismail, Mohamed
Shalaby, Mahmoud
Adel Elsharkawy, Aya
Elsayed Moghazy, Mahmoud
Hesham Elbisomy, Khaled
Abdel Gawad Shakshouk, Hend
Hamed, Mohamed Fouad
Ebidy, Mai Mohamed
Abdelkader, Mostafa
Karkeet, Mohamed
Ahmed, Hayam
Adel, Israa
Omar, Mohammad Elsayed
Ibrahim, Mohamed
Ghoneim, Omar
Hesham, Omar
Gamal, Shimaa
Hilal, Karim
Arafa, Omar
Adel Awad, Sawsan
Salem, Menatalla
Abdellatif Elsherif, Fawzia
Elsabbagh, Nourhan
Aboelsoud, Moustafa R
Hossam Eldin Fouad Rida, Ahmed
Hossameldin, Amr
Hany, Ethar
Hosny Asar, Yomna
Anwar, Nourhan
Gadelkarim, Mohamed
Abdelhady, Samar
Mohamed Morshedy, Eman
Saad, Reham
Soliman, Nourhan
Salama, Mahmoud
Ezzat, Eslam
Mohamed, Arwa
Ibrahim, Arwa
Fergany, Alaa
Mohammed, Sara
Reda, Aya
Allam, Yomna
Saad, Hanan Adel
Abdelfatah, Afnan
Fathy, Aya Mohamed
El-Sehily, Ahmed
Abdalmageed Kasem, Esraa
Hassan, Ahmed Tarek Abdelbaset
Mohammed, Ahmed Rabeih
Saad, Abdalla Gamal
Elfouly, Yasmin
Elfouly, Nesma
Ibrahim, Arij
Hassaan, Amr
Mohammed, Mohammed Mustafa
Elhoseny, Ghada
Magdy, Mohamed
Abd Elkhalek, Esraa
Zakaria, Yehia
Ezzat, Tarek
Abo El Dahab, Ali
Kelany, Mohamed
Arafa, Sara
Mokhtar Mohamed Hassan, Osama
Mohamed Badwi, Nermin
Saber Sleem, Ahmad
Ahmed, Hussien
Abdelbadeai, Kholoud
Abozed Abdullah, Mohamed
Lokman, Muhammad Amsyar Auni
Bahar, Suraya
Rady Abdelazeam, Anan
Adelshone, Abdelrahman
Bin Hasnan, Muhammad
Zulkifli, Athirah
Kamarulzamil, Siti Nur Alia
Elhendawy, Abdelaziz
Latif, Aliang
Bin Adnan, Ahmad
Shaharuddin, Shahadatul
Haji Abdul Majid, Aminah Hanum
Amreia, Mahmoud
Al-Marakby, Dina
Salma, Mahmoud
Ismail, Mohamad Jeffrey Bin
Mohd Basir, Elissa Rifhan
Mohd Ali, Citra Dewi
Ata, Aya Yehia
Nasr, Maha
Rezq, Asmaa
Sheta, Ahmed
Tariq, Sherif
Sallam, Abd Elkhalek
Darwish, Abdelrhman KZ
Elmihy, Sohaila
Elhadry, Shady
Farag, Ahmed
Hajeh, Haidar
Abdelaal, Abdelaziz
Aglan, Amro
Zohair, Ahmed
Essam, Mahitab
Moussa, Omar
El-Gizawy, Esraa
Samy, Mostafa
Ali, Safia
El Halawany, Esraa
Ata, Ahmed
El Halawany, Mohamed
Nashat, Mohamed
Soliman, Samar
Elazab, Alaa
Samy, Mostada
Abdelaziz, Mohamed A
Ibrahim, Khaled
Ibrahim, Ahmed Mohamed
Gado, Ammar
Hantour, Usama
Alm Eldeen, Esraa
Loaloa, Mohamed Reda
Abouzaid, Arwa
Ahmed Bahaa Eldin, Mostafa
Hashad, Eman
Sroor, Fathy
Gamil, Doaa
Mahmoud Abdulhakeem, Eman
Zakaria, Mahmoud
Mohamed, Fawzy
Abubakr, Marwan
Ali, Elsayed
Magdy, Hesham
Ramadan, Menna Tallah
Abdelaty Mohamed, Mohamed
Mansour, Salma
Abdul Aziz Amin, Hager
Rabie Mohamed, Ahmed
Saami, Mahmoud
Ahmed Reda Elsayed, Nada
Tarek, Adham
Mohy Eldeen Mahmoud, Sabry
Magdy El Sayed, Islam
Reda, Amira
Yusuf Shawky, Martina
Mousa Salem, Mohammed
Alaa El-Din, Shahinaz
Abdullah Soliman, Noha
Talaat, Muhammed
Alaael-Dein, Shahinaz
Abd Elmoen Elhusseiny, Ahmed
Abdullah, Noha
Elshaar, Mohammed
Abdelfatah Ibraheem, Aya
Abdulaziz, Hager
Kamal Ismail, Mohammed
Hamdy Madkor, Mona
Abdelaty, Mohamed
Mahmoud Abdel-Kader, Sara
Mohamed Salah, Osama
Eldafrawy, Mahmoud
Zaki Eldeeb, Ahmed
Mahmoud Eid, Mostafa
Attia, Attia
Salah El-Dien, Khalid
Shwky, Ayman
Badenjki, Mohamed Adel
Soliman, Abdelrahman
Mahmoud Al Attar, Samaa
Sayed, Farrag
Abdel Sabour, Fahd
Azizeldine, Mohammed G
Shawqi, Muhammad
Hashim, Abdullah
Aamer, Ahmed
Abdelraouf, Ahmed Mahmoud
Abdelshakour, Mahmoud
Ibrahim, Amal
Mahmoud, Basma
Ali Mahmoud, Mohamed
Qenawy, Mostafa
Rashed, Ahmed M
Dahy, Ahmed
Sayed, Marwa
Shamsedine, Ahmed W
Mohamed, Bakeer
Hasan, Ahmad
Saad, Mahmoud M
Abdul Bassit, Khalil
Khalid Abd El-Latif, Nadia
Elzahed, Nada
El Kashash, Ahmed
Bekhet, Nada Mohamed
Hafez, Sarah
Gad, Ahmed
Maher, Mahmoud Elkhadragy
Abd El-Sameea, Ahmed
Hafez, Mohamed
Sabe, Ahmad
Ahmed, Ataa
Shahine, Ahmed
Dawood, Khaled
Gaafar, Shireen
Husseiny, Reem
Aboelmagd, Omnia
Soliman, Ahmed
Mesbah, Nourhan
Emadeldin, Hossam
Al Meligy, Amgad
Bekhet, Amira Hassan
Hasan, Doaa
Alhady, Khaled
Sabe, Ahmad Khaled
Elnajjar, Mahmoud A
Aboelella, Majed
Hamsho, Ward
Hassan, Ihab
Saad, Hala
Abdelazim, Galaleldin
Mahmoud, Hend
Wael, Noha
Kandil, Ahmedali M
Magdy, Ahmed
Said Elkholy, Shimaa
Adel, Badr Eldin
Dabbour, Kareem
Elsherbiney, Saged
Mattar, Omar
Khaled AbdRabou, Abdulshafi
Aly, Mohammed Yahia Mohamed
Geuoshy, Abdelrahman
Elnagar, Ahmedglal
Ahmed, Saraibrahim
Abdelmotaleb, Ibrahem
Saleh, Amr Ahmed
Mohammed Bakry, Hesham
Saeed, Manar
Mahmoud, Shady
Tawfik, Badreldin Adel
Ismail, Samar Adel
Zakaria, Esraay
Gad, Mariam O
Salah Elhelbawy, Mohamed
Bassem, Monica
Maraie, Noha
Medhat Elhadary, Nourhan
Semeda, Nourhan
Rabie Mohamed, Shaza
Bakry, Hesham Mohammed
Essam, AA
Tarek, Dina
Ashour, Khlood
Elhadad, Alaa
Abdel-Aty, Abdulrahman
Rakha, Ibrahim
Mamdouh Matter, Sara
Abdelhamed, Rasha
Abdelkader, Omar
Hassaan, Ayat
Soliman, Yasmin
Mohamed, Amna
Ghanem, Sara
Amr Mohamed Farouk, Sara
Ibrahim, Eman Mohamed
El-Taher, Esraa
Mostafa, Merna
Mahrous Badr, Mohamed Fawzy
Elsemelawy, Rofida
El-Sawy, Aya
Bakr, Ahmad
Al Rafati, Ahmad Abdel Razaq
Saar, Sten
Reinsoo, Arvo
Seyoum, Nebyou
Worku, Tewodros
Fitsum, Agazi
Tolonen, Matti
Leppäniemi, Ari
Sallinen, Ville
Parmentier, Benogreît
Peycelon, Matthieu
Irtan, Sabine
Dardenne, Sabrina
Robert, Elsa
Maillot, Betty
Courboin, Etienne
Arnaud, Alexis Pierre
Hascoet, Juliette
Abbo, Olivier
Ait Kaci, Amir
Prudhomme, Thomas
Ballouhey, Quentin
Grosos, Céline
Fourcade, Laurent
Cecilia, Tolg
Jean-Francois, Colombani
Helene, Francois-Coridon
Delforge, Xavier
Haraux, Elodie
Dousset, Bertrand
Schiavone, Roberto
Gaujoux, Sebastien
Marret, Jean-Baptiste
Haffreingue, Aurore
Rod, Julien
Renaux-Petel, Mariette
Lecompte, Jean-François
Bréaud, Jean
Gastaldi, Pauline
Taieb, Chouikh
Claire, Raquillet
Anis, Echaieb
Bustangi, Nasir
Lopez, Manuel
Scalabre, Aurelien
Grella, Maria Giovanna
Mariani, Aurora
Podevin, Guillaume
Schmitt, Françoise
Hervieux, Erik
Broch, Aline
Muller, Cecile
Bandoh, Dickson
Abantanga, Francis
Kyereh, Martin
Asumah, Hamza
Appiah, Eric Kofi
Wondoh, Paul
Gyedu, Adam
Dally, Charles
Agbedinu, Kwabena
Amoah, Michael
Yifieyeh, Abiboye
Agbedinu, Kwabena
Owusu, Frank
Amoako-Boateng, Mabel
Dayie, Makafui
Hagan, Richmond
Debrah, Sam
Ohene-Yeboah, Micheal
Clegg-Lampety, Joe-Nat
Etwire, Victor
Dakubo, Jonathan
Essoun, Samuel
Bonney, William
Glover-Addy, Hope
Osei-Nketiah, Samuel
Amoako, Joachim
Adu-Aryee, Niiarmah
Appeadu-Mensah, William
Bediako-Bowan, Antoinette
Dedey, Florence
Ekow, Mattew
Akatibo, Emmanuel
Yakubu, Musah
Kordorwu, Hope Edem Kofi
Asare-Bediako, Kwasi
Tackie, Enoch
Aaniana, Kenneth
Acquah, Emmanuel
Opoku-Agyeman, Richard
Avoka, Anthony
Kusi, Kwasi
Maison, Kwame
Gyamfi, Frank Enoch
Naa Barnabas, Gandau
Abdul-Latif, Saiba
Taah Amoako, Philip
Davor, Anthony
Dassah, Victor
Dagoe, Enoch
Kwakyeafriyie, Prince
Akoto, Elliot
Ackom, Eric
Mensah, Ekow
Atkins, Ebenezer Takyi
Coompson, Christian Lari
Ivros, Nikolaos
Ferousis, Christoforos
Kalles, Vasileios
Agalianos, Christos
Kyriazanos, Ioannis
Barkolias, Christos
Tselos, Angelos
Tzikos, Georgios
Voulgaris, Evangelos
Lytras, Dimitrios
Bamicha, Athanasia
Psarianos, Kyriakos
Stefanopoulos, Anastasios
Patoulias, Ioannis
Sfougaris, Dimitrios
Valioulis, Ioannis
Balalis, Dimitrios
Korkolis, Dimitrios
Manatakis, Dimitrios K
Kyrou, Georgios
Karabelias, Georgios
Papaskarlatos, Iason-Antonios
Konstantina, Kolonia
Zampitis, Nikolaos
Germanos, Stylianos
Papailia, Aspasia
Theodosopoulos, Theodosios
Gkiokas, Georgios
Mitroudi, Magdalini
Panteli, Christina
Feidantsis, Thomas
Farmakis, Konstantinos
Kyziridis, Dimitrios
Ioannidis, Orestis
Parpoudi, Styliani
Gemenetzis, Georgios
Parasyris, Stavros
Anthoulakis, Christos
Nikoloudis, Nikolaos
Margaritis, Michail
Aguilera-Arevalo, Maria-Lorena
Coyoy-Gaitan, Otto
Rosales, Javier
Tale, Luis
Soley, Rafael
Barrios, Emmanuel
Rodriguez, Servio Tulio Torres
Paz Galvez, Carlos
Herrera Cruz, Danilo
Sanchez Rosenberg, Guillermo
Matheu, Alejandro
Cohen, David Monterroso
Paul, Marie
Charles, Angeline
Lam, Justin Chak Yiu
Yeung, Man Hon Andrew
Fok, Chi Ying Jacquelyn
Li, Ka Hin Gabriel
Lai, Anthony Chuk-Him
Cheung, Yuk Hong Eric
Wong, Hong Yee
Leung, Ka Wai
Lee, Tien Seng Bryan
Lam, Wai Him
Dao, Weihei
Kwok, Stephanie Hiu-wai
Chan, Tsz-Yan Katie
Ng, Yung Kok
Mak, TWC
Foo, Chi Chung
Yang, James
Bhatnagar, Ankur
Upadhyaya, Vijaid
Muddebihal, Uday
Dar, Wasim
Janardhan, KC
Aruldas, Neerav
Adella, Fidelis Jacklyn
Rulie, Anthonius Santoso
Iskandar, Ferdy
Setiawan, Jonny
Evajelista, Cicilia Viany
Natalie, Hani
Suyadi, Arlindawati
Gunawan, Rudy
Karismaningtyas, Herlin
Mata, Lusi Padma Sulistianingsih
Andika, Ferry Fitriya Ayu
Hasanah, Afifatun
Widiastini, T Ariani
Purwaningsih, Nurlaila Ayu
Mukin, Annisa Dewi Fitriana
Rahmah, Dina Faizatur
Nurqistan, Hazmi Dwinanda
Arsyad, Hasbi Maulana
Adhitama, Novia
Jeo, Wifanto Saditya
Sutandi, Nathania
Clarissa, Audrey
Gultom, Phebe Anggita
Billy, Matthew
Haloho, Andreass
Johanna, Nadya
Lee, Felix
Radin Dorani, Radin Mohd Nurrahman
Glynn, Martha
Alherz, Mohammad
Goh, Wennweoi
Shiwani, Haaris A
Sproule, Lorraine
Conlon, Kevin C
Bala, Miklosh
Kedar, Asaf
Turati, Luca
Bianco, Federica
Steccanella, Francesca
Gallo, Gaetano
Trompetto, Mario
Clerico, Giuseppe
Papandrea, Matteo
Sammarco, Giuseppe
Sacco, Rosario
Benevento, Angelo
Giavarini, Luisa
Giglio, Mariano Cesare
Bucci, Luigi
Pagano, Gianluca
Sollazzo, Viviana
Peltrini, Roberto
Luglio, Gaetano
Birindelli, Arianna
Di Saverio, Salomone
Tugnoli, Gregorio
Paludi, Miguel Angel
Mingrone, Pietro
Pata, Domenica
Selvaggi, Francesco
Selvaggi, Lucio
Pellino, Gianluca
Di Martino, Natale
Curletti, Gianluca
Aonzo, Paolo
Galleano, Raffaele
Berti, Stefano
Francone, Elisa
Boni, Silvia
Lorenzon, Laura
lo Conte, Annalisa
Balducci, Genoveffa
Confalonieri, Gianmaria
Pesenti, Giovanni
Gavagna, Laura
Vasquez, Giorgio
Targa, Simone
Occhionorelli, Savino
Andreotti, Dario
Pata, Giacomo
Armellini, Andrea
Chiesa, Deborah
Aquilino, Fabrizio
Chetta, Nicola
Picciariello, Arcangelo
Abdelkhalek, Mohamed
Belli, Andrea
De Franciscis, Silvia
Bigaran, Annamaria
Favero, Alessandro
Basso, Stefano MM
Salusso, Paola
Perino, Martina
Mochet, Sylvie
Sasia, Diego
Riente, Francesco
Migliore, Marco
Merlini, David
Basilicò, Silvia
Corbellini, Carlo
Lazzari, Veronica
Macchitella, Yuri
Bonavina, Luigi
Angelieri, Daniele
Coletta, Diego
Falaschi, Federica
Catani, Marco
Reali, Claudia
Malavenda, Mariastella
Del Basso, Celeste
Ribaldi, Sergio
Coletti, Massimo
Natili, Andrea
Depalma, Norma
Iannone, Immacolata
Antoniozzi, Angelo
Rossi, Davide
Gui, Daniele
Perrotta, Gerardo
Ripa, Matteo
Giardino, Francesco Ruben
Foco, Maurizio
Vicario, Erika
Coccolini, Federico
Nita, Gabriela Elisa
Leone, Nicoletta
Bondurri, Andrea
Maffioli, Anna
Simioni, Andrea
De Boni, Davide
Pasquali, Sandro
Goldin, Elena
Vendramin, Elena
Ciccioli, Eleonora
Tedeschi, Umberto
Bortolasi, Luca
Violi, Paola
Campagnaro, Tommaso
Conci, Simone
Lazzari, Giovanni
Iacono, Calogero
Gulielmi, Alfredo
Manfreda, Serena
Rinaldi, Anna
Ringressi, Maria Novella
Brunoni, Beatrice
Salamone, Giuseppe
Mangiapane, Mirko
De Marco, Paolino
La Brocca, Antonella
Tutino, Roberta
Silvestri, Vania
Licari, Leo
Fontana, Tommaso
Falco, Nicolò
Cocorullo, Gianfranco
Shalaby, Mostafa
Sileri, Pierpaolo
Arcudi, Claudio
Bsisu, Isam
Aljboor, Khaled
Abusalem, Lana
Alnusairat, Aseel
Qaissieh, Ahmad
Al-Dakka, Emad
Ababneh, Ali
Halhouli, Oday
Yusufali, Taha
Mohammed, Hussein
Lando, Justus
Parker, Robert
Ndegwa, Wairimu
Jokubauskas, Mantas
Gribauskaite, Jolanta
Kuliavas, Justas
Dulskas, Audrius
Samalavicius, Narimantas E
Jasaitis, Kristijonas
Parseliunas, Audrius
Nevieraite, Viktorija
Montrimaite, Margarita
Slapelyte, Evelina
Dainius, Edvinas
Riauka, Romualdas
Dambrauskas, Zilvinas
Subocius, Andrejus
Venclauskas, Linas
Gulbinas, Antanas
Bradulskis, Saulius
Kasputyte, Simona
Mikuckyte, Deimante
Kiudelis, Mindaugas
Jankus, Tomas
Petrikenas, Steponas
Pažuskis, Matas
Urniežius, Zigmantas
Vilčinskas, Mantas
Banaitis, Vincas Jonas
Gaižauskas, Vytautas
Grisin, Edvard
Mazrimas, Povilas
Rackauskas, Rokas
Drungilas, Mantas
Lagunavicius, Karolis
Lipnickas, Vytautas
Majauskyté, Dovilè
Jotautas, Valdemaras
Abaliksta, Tomas
Uščinas, Laimonas
Simutis, Gintaras
Ladukas, Adomas
Danys, Donatas
Laugzemys, Erikas
Mikalauskas, Saulius
Zdanyte Sruogiene, Elena
Višinskas, Petras
Žilinskienė, Reda
Dragatas, Deividas
Burmistrovas, Andrius
Tverskis, Zygimantas
Vaicius, Arturas
Mazelyte, Ruta
Zadoroznas, Antanas
Kaselis, Nerijus
Žiubrytė, Greta
Rahantasoa, Finaritra Casimir Fleur Prudence
Samison, Luc Hervé
Rasoaherinomenjanahary, Fanjandrainy
Tolotra, Todisoa Emmanuella Christina
Mukuzunga, Cornelius
Kwatiwani, Chimwemwe
Msiska, Nelson
Chai, Feng Yih
Asilah, Siti Mohd Desa
Syibrah, Khuzaimah Zahid
Chin, Pui Xin
Salleh, Afizah
Riswan, Nur Zulaika
Roslani, April Camilla
Chong, Hoong-Yin
Aziz, Nora Abdul
Poh, Keat-Seong
Chai, Chu-Ann
Kumar, Sandip
Taher, Mustafa Mohammed
Kosai, Nik Ritza
Abdul Aziz, Dayang Nita
Rajan, Reynu
Julaihi, Rokayah
Jethwani, Durvesh Lacthman
Yahaya, Muhammad Taqiyuddin
Nik Abdullah, Nik Azim
Mathew, Susan Wndy
Chung, Kuet Jun
Nirumal, Milaksh Kumar
Ern Tze, R Goh
Wan Ali, Syed Abdul Wahhab Eusoffee
Gan, Yiing Yee
Ting, Jesse Ron Swire
Sii, Samuel S Y
Koay, Kean Leong
Tan, Yi Koon
Cheah, Alvin Ee Zhiun
Wong, Chui Yee
Tuan Mat, Tuan Nur'Azmah
Chow, Crystal Yern Nee
Har, Prisca AL
Der, Yishan
Henry, Fitjerald
Low, Xinwei
Neo, Ya Theng
Heng, Hian Ee
Kong, Shu Ning
Gan, Cheewei
Mok, Yi Ting
Tan, Yee Wen
Palayan, Kandasami
Deva Tata, Mahadevan
Cheong, Yih Jeng
Gunaseelan, Kuhaendran
Wan Mohd Nasir, Wan Nurul 'Ain
Yoganathan, Pigeneswaren
Lee, Eu Xian
Saw, Jian Er
Yeang, Li Jing
Koh, Pei Ying
Lim, Shyang Yee
Teo, Shuang Yi
Grech, Nicole
Magri, Daniela
Cassar, Kristina
Mizzi, Christine
Falzon, Malcolm
Shaikh, Nihaal
Scicluna, Ruth
Zammit, Stefan
Mizzi, Sean
Brincat, Svetlana Doris
Tembo, Thelma
Hien Le, Vu Thanh
Grima, Tara
Sammut, Keith
Carabott, Kurt
Zarb, Ciskje
Navarro, Andre
Dimech, Thea
Camilleri, Georgette Marie
Bertuello, Isaac
Dalli, Jeffrey
Bonavia, Karl
Corro-Diaz, Samantha
Manriquez-Reyes, Marisol
Abdelhamid, Amina
Hrora, Abdelmalek
Benammi, Sarah
Bachri, Houda
Abbouch, Meryem
Boukhal, Khaoula
Bennai, Redouane Mammar
Belkouchi, Abdelkader
Jabal, Mohamed Sobhi
Benyaiche, Chaymae
Vermaas, Maarten
Duinhouwer, Lucia
Pastora, Javier
Wood, Greta
Merlo, Maria Soledad
Ajao, Akinlabi
Ayandipo, Omobolaji
Lawal, Taiwo
Abdurrazzaaq, Abdussemiu
Alada, Muslimat
Nasir, Abdulrasheed
Adeniran, James
Habeeb, Olufemi
Popoola, Ademola
Adeyeye, Ademola
Adebanjo, Ademola
Adesanya, Opeoluwa
Adeniyi, Adewale
Mendel, Henry
Bello, Bashir
Muktar, Umar
Osinowo, Adedapo
Olajide, Thomas Olagboyega
Oshati, Oyindamola
Ihediwa, George
Adenekan, Babajide
Nwinee, Victor
Alakaloko, Felix
Elebute, Olumide
Lawal, Abdulrazzaq
Bode, Chris
Olugbemi, Mojolaoluwa
Adesina, Alaba
Faturoti, Olubukola
Odutola, Oluwatomi
Adebola, Oluwaseyi
Onuoha, Clement
Taiwo, Ogechukwu
Williams, Omolara
Balogun, Fatai
Ajai, Olalekan
Oludara, Mobolaji
Njokanma, Iloba
Osuoji, Roland
Kache, Stephen
Ajah, Jonathan
Makama, Jerry
Adamu, Ahmed
Baba, Suleiman
Aliyu, Mohammad
Aliyu, Shamsudeen
Ukwenya, Yahaya
Aliyu, Halima
Sholadoye, Tunde
Daniyan, Muhammad
Ogunsua, Oluseyi
Anyanwu, Lofty-John
Sheshe, Abdurrahaman
Mohammad, Aminu
Olori, Samson
Mshelbwala, Philip
Odeyemi, Babatunde
Samson, Garba
Kehinde Timothy, Oyediran
Ali Samuel, Sani
Ajiboye, Anthony
Amole, Isaac
Abiola, Olajide
Olaolorun, Akin
Veen, Torhild
Kanani, Arezo
Styles, Kristian
Herikstad, Ragnar
Wiik Larsen, Johannes
Søreide, Jon Arne
Jensen, Elisabeth
Gran, Mads
Aahlin, Eirik Kjus
Gaarder, Tina
Monrad-Hansen, Peter Wiel
Næss, Pål Aksel
Lauzikas, Giedrius
Wiborg, Joachim
Holte, Silje
Augestad, Knut Magne
Banipal, Gurpreet Singh
Monteleone, Michela
Moe, Thomas Tetens
Schultz, Johannes Kurt
Nadeem, Najwa
Saqlain, Muhammad
Abbasy, Jibran
Alvi, Abdul Rehman
Shahzad, Noman
Bhopal, Kamran Faisal
Iftikhar, Zainab
Butt, Muhammad Talha
ul Razi, Syed Asaat
Ahmed, Asdaq
Khan Niazi, Ali
Raza, Ibrahim
Baluch, Fatima
Raza, Ahmed
Bani-Sadar, Ahmad
Adil, Muhammad
Raza, Awais
Javaid, Mahnoor
Waqar, Muhammad
Khan, Maryam Ali
Arshad, Mohammad Mohsin
Amjad, Mohammad Asim
Al-taher, Taher
Hamdan, Ayah
Salman, Ayman
Saadeh, Rana
Musleh, Aseel
Jaradat, Dana
Abushamleh, Soha
Hanoun, Sakhaa
Abu Qumbos, Amjad
Hamarshi, Aseel
Taher, Ayman And
Qawasmi, Israa
Qurie, Khalid
Altarayra, Marwa
Ghannam, Mohammad
Shaheen, Alaa
Herebat, Azher
Abdelhaq, Aram
Shalabi, Ahmad
Abu-toyour, Maram
Asi, Fatema
Shamasneh, Ala
Atiyeh, Anwar
Mustafa, Mousa
Zaa'treh, Rula
Dabboor, Majd
Alaloul, Enas
Baraka, Heba
Meqbil, Jehad
Al-Buhaisi, Alaa
Elshami, Mohamedraed
Afana, Samah
Jaber, Sahar
Alyacoubi, Said
Abuowda, Yousef
Idress, Tasneem
Abuqwaider, Eman
Al-saqqa, Sara
Bowabsak, Alaa
El Jamassi, Alaa
Hasanain, Doaa
Al-Farram, Hadeel
Salah, Maram
Firwana, Aya
Hamdan, Marwa
Awad, Israa
Ashour, Ahmad
Al Barrawi, Fayez Elian
Alkhatib, Ahmed
Al-Faqawi, Maha
Fares, Mohamed
Elmashala, Amjad
Adawi, Mohammad
Adawi, Ihdaa
Khreishi, Reem
Khreishi, Rose
Ashour, Ahmad
Ghaben, Ahed
Machain Vega, Gustavo Miguel
Cardozo, Jorge Torres
Roche, Marcelo O'Higgins
Pertersen Servin, Gustavo Rodolfo
Segovia Lohse, Helmut Alfredo
Páez Lopez, Larissa Ines
Cardozo, Ramón Augusto Melo
Espinoza, Fernando
Pérez Rojas, Angel David
Sanchez, Diana
Samaniego, Camila Sanchez
Guevara Torres, Shalon
Calua, Alexander Canta
Razuri, Cesar
Ortiz, Nadia
Rodriguez, Xianelle
Carrasco, Nahilia
Saravia, Fridiz
Shibao Miyasato, Hector
Valcarcel-Saldaña, María
Bermúdez, Ysabel Esthefany Alejos
Carpio, Juan
Ruiz Panez, Walter
Toribio Orbegozo, Pedro Angel
Guzmán Dueñas, Carolina
Turpo Espinoza, Kevin
Sandoval Barrantes, Ana Maria
Chungui Bravo, Jorge Armando
Fuentes-Rivera, Lorena
Fernández, Carmen
Málaga, Bárbara
Ye, Joselyn
Velasquez, Ricardo
Salcedo, Jannin
Contreras-Vergara, Ana Lucia
Vergara Mejia, Angelica Genoveva
Gonzales Montejo, Maria Soledad
Escalante Salas, Marilia del Carmen
Alcca Ticona, Willy
Vargas, Marvin
Manrique Sila, George Christian
Mas, Robinson
del Pilar Paucar, Arazzelly
Román Velásquez, Armando José
Robledo-Rabanal, Alina
Solis, Ludwing Alexander Zeta
Turpo Espinoza, Kenny
Hamasaki Hamaguchi, José Luis
Florez Farfan, Erick Samuel
Madrid Barrientos, Linda Alvi
Herrera Matta, Juan Jaime
Mora, John Jemuel V
Redota, Menold Archee P
Roxas, Manuel Francisco
Maño, Maria Jesusa B
Parreno-Sacdalan, Marie Dione
Almanon, Christel Leanne
Walędziak, Maciej
Roszkowski, Rafał
Janik, Michał
Lasek, Anna
Radkowiak, Dorota
Rubinkiewicz, Mateusz
Fernandes, Cristina
Costa-Maia, Jose
Melo, Renato
Muntean, Liviu
Mironescu, Aurel Sandu
Vida, Lucian Corneliu
Popa, Mariuca
Mircea, Hogea
Vartic, Mihaela
Diaconescu, Bogdan
Bratu, Matei Razvan
Negoi, Ionut
Beuran, Mircea
Ciubotaru, Cezar
Uzabumwana, Norbert
Duhoranenayo, Dieudonne
Jovine, Elio
Zanini, Nicola
Landolfo, Giovanni
Aljiffry, Murad
Idris, Faisal
Alghamdi, Mohammed Saleh A
Maghrabi, Ashraf
Altaf, Abdulmalik
Alkaaki, Aroub
Khoja, Ahmad
Nawawi, Abrar
Turkustani, Sondos
Khalifah, Eyad
Albiety, Adel
Sahel, Sarah
Alshareef, Reham
Najjar, Mohammed
Alzahrani, Ahmed
Alghamdi, Ahmed
Alhazmi, Wedyan
Al Saied, Ghiath
Alamoudi, Mohammed
Riaz, Muhammed Masood
Hassanain, Mazen
Alhassan, Basmah
Altamimi, Abdullah
Alyahya, Reem
Al Subaie, Norah
Al Bastawis, Fatema
Altamimi, Afnan
Nouh, Thamer
Khan, Roaa
Radojkovic, Milan
Jeremic, Ljiljana
Nestorovic, Milica
Law, Jia Hao
Tan, Keith Say Kwang
Tan, Ryan Choon Kiat
Tan, Joel Kin
Joel, Lau Wen Liang
Chan, Xue Wei
Leong, Faith Qi Hui
Chong, Choon Seng
Koh, Sharon
Lee, Kai Yin
Lee, Kuok Chung
Pluke, Kent
Dedekind, Britta
Nashidengo, Puyearashid
Hampton, Mark Ian
Joosten, Johanna
Sobnach, Sanju
Roodt, Liana
Sander, Anthony
Pape, James
Maistry, Niveshni
Ndwambi, Phumudzo
Kinandu, Kamau
Tun, Myint
Du Toit, Frederick
Ellison, Quinn
Burger, Sule
Grobler, DC
Khulu, Lawrence Bongani
Moore, Rachel
Jennings, Vicky
Leusink, Astrid
Kariem, Nazmie
Gouws, Juan
Chu, Kathryn
Bougard, Heather
Noor, Fazlin
Dell, Angela
Van Straten, Stephanie
Khamajeet, Arvin
Tshisola, Serge Kapenda
Kabongo, Kalangu
Kong, Victor
Moodley, Yoshan
Anderson, Frank
Madiba, Thandinkosi
du Plooy, Flip
Hartford, Leila
Chilton, Gareth
Karjiker, Parveen
Mabitsela, Matlou Ernest
Ndlovu, Sibongile Ruth
Badicel, Maria
Jaich, Robert
Ruiz-Tovar, Jaime
Garcia-Florez, Luis
Otero-Díez, Jorge L
Ramos Pérez, Virginia
Aguado Suárez, Nuria
Minguez García, Javier
Corral Moreno, Sara
Collado, Maria Vicenta
Jiménez Carneros, Virginia
García Septiem, Javier
Gonzalez, Mariana
Picardo, Antonio
Esteban, Enrique
Ferrero, Esther
Espin-Basany, Eloy
Blanco-Colino, Ruth
Andriola, Valeria
Solar García, Lorena
Contreras, Elisa
García Bernardo, Carmen
Pagnozzi, Janet
Sanz, Sandra
Miyar de León, Alberto
Dorismé, Asnel
Rodicio, Joseluis
Suarez, Aida
Stuva, Jessica
Diaz Vico, Tamara
Fernandez-Vega, Laura
Soldevila-Verdeguer, Carla
Sena-Ruiz, Fatima
Pujol-Cano, Natalia
Diaz-Jover, Paula
Garcia-Perez, José Maria
Segura-Sampedro, Juan Jose
Pineño-Flores, Cristina
Ambrona-Zafra, David
Craus-Miguel, Andrea
Jimenez-Morillas, Patricia
Mazzella, Angela
Jayathilake, AB
Thalgaspitiya, SPB
Wijayarathna, LS
Wimalge, PMSN
Sanni, Hakeem Ayomi
Okenabirhie, Ogheneochuko
Homeida, Anmar
Younis, Abobaker
Omer, Omer Abdelbagi
Abdulaziz, Mustafa
Mussad, Ali
Adam, Ali
Björklund, Ida
Ahlqvist, Sandra
Thorell, Anders
Wogensen, Fredrik
Sokratous, Arestis
Breistrand, Michaela
Thorarinsdottir, Hildur
Sigurdadottir, Johanna
Nikberg, Maziar
Chabok, Abbas
Hjertberg, Maria
Elbe, Peter
Saraste, Deborah
Rutkowski, Wiktor
Forlin, Louise
Niska, Karoliina
Sund, Malin
Oswald, Dennis
Peros, Georgios
Bluelle, Rafael
Reinisch, Katharina
Frey, Daniel
Palma, Adrian
Raptis, Dimitri Aristotle
Zumbühl, Lucius
Zuber, Markus
Schmid, Roger
Werder, Gabriela
Nocito, Antonio
Gerosa, Alexandra
Mahanty, Silke
Widmer, Lukas Werner
Müller, Julia
Gübeli, Alissa
Zuk, Grzegorz
Gulcicek, Osman Bilgin
Vartanoglu, Talar
Kose, Emin
Karahan, Servet Rustu
Aydin, Mehmet Can
Sahbaz, Nuri Alper
Halicioglu, Ilkay
Alis, Halil
Sapci, Ipek
Adiyaman, Can
Pektaş, Ahmet Murat
Cengiz, Turgut Bora
Tansoker, Ilkan
Işler, Vedatcan
Cevik, Muazzez
Mutlu, Deniz
Ozben, Volkan
Ozmen, Berk Baris
Bayram, Sefa
Yolcu, Sinem
Kobal, Berna Buse
Toto, Ömer Faruk
Çakaloğlu, Haluk Cem
Karabulut, Kagan
Mutlu, Vahit
Ozkan, Bahar Busra
Celik, Saban
Semiz, Anil
Bodur, Selim
Gül, Enisburak
Murutoglu, Busra
Yildirim, Reyyan
Baki, Bahadir Emre
Arslan, Ekin
Ulusahin, Mehmet
Guner, Ali
Tomas, Kudir
Walker, Nathan
Shrimanker, Nikhita
Cole, Simon
Breslin, Ryan
Srinivasan, Ravi
Elshaer, Mohamed
Hunter, Kristina
Al-Bahrani, Ahmed
Liew, Ignatius
Mairs, Nora Grace
Rocke, Alistair
Dick, Lachlan
Qureshi, Mobeen
Chowdhury, Debkumar
Wright, Naomi
Skerritt, Clare
Kufeji, Dorothy
Ho, Adrienne
Dissanayake, Tharindra
Tennakoon, Athula
Ali, Wadah
Lim, Shujing Jane
Tan, Charlene
O'Neill, Stephen
Jones, Catrin
Knight, Stephen
Nassif, Dima
Sharma, Abhishek
Warren, Oliver
White, Rebecca
Mehdi, Aia
Post, Nathan
Kalakouti, Eliana
Dashnyam, Enkhbat
Stourton, Frederick
Mykoniatis, Ioannis
Currow, Chelise
Wong, Francisca
Gupta, Ashish
Shatkar, Veeranna
Luck, Joshua
Kadiwar, Suraj
Smedley, Alexander
Wakefield, Rebecca
Herrod, Philip
Blackwell, James
Lund, Jonathan
Cohen, Fraser
Bandi, Ashwath
Giuliani, Stefano
Bond-Smith, Giles
Pezas, Theodore
Farhangmehr, Neda
Urbonas, Tomas
Perenyei, Miklos
Ireland, Philip
Blencowe, Natalie
Bowling, Kirk
Bunting, David
Longstaff, Lydia
Keogh, Kenneth
Jeon, Hyunjin
Iqbal, Muhammad Rafaih
Khosla, Shivun
Jeffery, Anna
Perera, James
Ibrahem, Ahmad Aboelkassem
Alhammali, Tariq
Salama, Yahya
Oram, Shaun
Kidd, Thomas
Cullen, Fraser
Owen, Christopher
Wilson, Michael
Chiu, Seehui
Sarafilovic, Hannah
Ploski, Jennifer
Evans, Elizabeth
Abbas, Athar
Kamya, Sylvia
Ishak, Norzawani
Bisset, Carly
Andress, Cedar
Chin, Ye Ru
Patel, Priya
Evans, David
Haslegrave, Aidan
Boggon, Adam
Laurie, Kirsten
Connor, Katie
Mann, Thomas
Mansuri, Anahita
Davies, Rachel
Griffiths, Ewen
Shahbaz, Aized Raza
Eng, Calvin
Din, Farhat
L'Heveder, Ariadne
Park, Esther HG
Ravishankar, Ramanish
McIntosh, Kirsten
Yau, Jih Dar
Chan, Luke
McGarvie, Susan
Tang, Lingshan
Lim, Hui
Yap, Suhhuey
Park, Jay
Ng, Zhan Herr
Mirza, Shahrukh
Ang, Yun Lin
Walls, Luke
Roy, Chloe
Paterson-Brown, Simon
Camilleri-Brennan, Julian
Mclean, Kenneth
D'Souza, Michelle S
Pronin, Savva
Henshall, David Ewart
Ter, Eunice Zuling
Fouad, Dina
Minocha, Ashish
English, William
Morgan, Catrin
Townsend, Dominic
Maciejec, Laura
Mahdi, Shareef
Akpenyi, Onyinye
Hall, Elisabeth
Caydiid, Hanaan
Rob, Zakaria
Abbott, Tom
Torrance, Hew D
Johnston, Robin
Gani, Mohammed Aki
Gravante, Gianpiero
Rajmohan, Shivanchan
Majid, Kiran
Dindyal, Shiva
Smith, Christopher
Palliyil, Madanmohan
Patel, Sanjay
Nicholson, Luke
Harvey, Neil
Baillie, Katie
Shillito, Sam
Kershaw, Suzanne
Bamford, Rebecca
Orton, Peter
Reunis, Elke
Tyler, Robert
Soon, Wai Cheong
Jama, Guled M
Dhillon, Dharminder
Patel, Khyati
Nanthakumaran, Shayanthan
Heard, Rachel
Chen, Kar Yan
Barmayehvar, Behrad
Datta, Uttaran
Kamarajah, Sivesh K
Karandikar, Sharad
Iftekhar Tani, Sobhana
Monaghan, Eimear
Donnelly, Philippa
Walker, Michael
Parakh, Jehangirshaw
Blacker, Sarah
Kaul, Anil
Paramasivan, Arjun
Farag, Sameh
Nessa, Ashrafun
Awadallah, Salwa
Lim, Jieqi
Chean Khun Ng, James
Kiran, Ravi P
Murray, Alice
Etchill, Eric
Dasari, Mohini
Puyana, Juan
Haddad, Nadeem
Zielinski, Martin
Choudhry, Asad
Caliman, Celeste
Beamon, Mieshia
Duane, Therese
Swaroop, Mamta
Myers, Jonathan
Deal, Rebecca
Schadde, Erik
Hemmila, Mark
Napolitano, Lena
To, Kathleen
Makupe, Alex
Musowoya, Joseph
van der Naald, Niels
Kumwenda, Dayson
Reece-Smith, Alex
Otten, Kars
Verbeek, Anna
Prins, Marloes
Baquero Suarez, Alibeth Andres
Balmaceda, Ruben
Deane, Chelsea
Dijan, Emilio
Elfiky, Mahmoud
Koskenvuo, Laura
Thollot, Aurore
Limoges, Bernard
Capito, Carmen
Alexandre, Challine
Kotobi, Henri
Leroux, Julien
Pinnagoda, Kalitha
Henric, Nicolas
Azzis, Olivier
Rosello, Olivier
Francois, Poddevin
Etienne, Sara
Buisson, Philippe
Hmila, Sophian
Clegg-Lamptey, Joe-Nat
Imoro, Osman
Abem, Owusu Emmanuel
Papageorgiou, Dimitrios
Soulou, Vasiliki
Asturias, Sabrina
Peña, Lenin
O'Connor, Donal B
Luc, Alberto Realis
Russo, Alfio Alessandro
Ruzzenente, Andrea
Taddei, Antonio
Cona, Camilla
Bottini, Corrado
Pascale, Giovanni
Rotunno, Giuseppe
Solaini, Leonardo
Pascale, Marco Maria
Notarnicola, Margherita
Corbellino, Mario
Sacco, Michele
Ubiali, Paolo
Cautiero, Roberto
Bocchetti, Tommaso
Muzio, Elena
Guglielmo, Vania
Morandi, Eugenio
Mao, Patrizio
de Luca, Emilia
Ali, Farah Mahmoud
Žilinskas, Justas
Strupas, Kestutis
Kondrotas, Paulius
Baltrunas, Robertas
Kutkevicius, Juozas
Ignatavicius, Povilas
Tan, Choy Ling
Siaw, Jia Yng
Yam, Sir Young
Wilson, Ling
Aziz, Mohamed Rezal Abdul
Bondin, John
Zorrilla, Carmina Diaz
Majbar, Anass
Sale, Danjuma
Abdullahi, Lawal
Osagie, Olabisi
Faboya, Omolara
Fatuga, Adedeji
Taiwo, Agboola
Nwabuoku, Emeka
Bliksøen, Marte
Khan, Zain Ali
Coronel, Jazmin
Miranda, Cesar
Vasquez, Idelso
Helguero-Santin, Luis M
Rickard, Jennifer
Adedeji, Adesina
Alqahtani, Saleh
Rath, Max
Van Niekerk, Michael
Koto, Modise Zacharia
Matos-Puig, Roel
Israelsson, Leif
Schuetz, Tobias
Yuksek, Mahmut Arif
Mericliler, Meric
Ulusahin, Mehmet
Wolf, Bernhard
Fairfield, Cameron
Yong, Guo Liang
Whitehurst, Katharine
Redgrave, Natalie
Musyoka, Caroluce K
Olivier, James
Lee, Kathryn
Cox, Michael
Farhan-Alanie, Muhamed M H
Callan, Rory
Chibuye, Chali
Ali, Tebian Hassanein Ahmed
Rekhis, Syrine
Rommaneh, Muna
Sam, Zi Hao
Pugliesi, Thays Brunelli
Pardo, Gabriel
Blanco, Ruth
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Infectious Diseases May 2018 18(5):516-525
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Relationship Between Central Corneal Thickness and Ganglionic-Inner Plexiform Cell Layer and Retinal Nerve Fibre Layer Thickness in Normal Subjects.
Autorzy :
Saad, Mouna Al
Shehadeh, Amin
Meqbil, Jehad
Elubous, Khaled
Qablawi, Mohammed
Abu-Yaghi, Nakhleh
Pokaż więcej
Temat :
OPTICAL coherence tomography
NERVES
FIBERS
MACULA lutea
NERVE fibers
Źródło :
Clinical Ophthalmology; Apr2021, Vol. 15, p1809-1812, 4p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The Baseline Ocular Coherence Tomography Morphology of Diabetic Macular Edema as a Prognostic Factor for Response to Anti-Vascular Endothelial Growth Factor.
Autorzy :
Al Saad, Mouna
Shehadeh, Amin
Meqbil, Jehad
Qabalawi, Mohammed
El Ebous, Khaled
Sharif, Zuhair
Al Amer, Ahmed
Pokaż więcej
Temat :
DIABETIC retinopathy
RETINAL vein occlusion
ENDOTHELIAL growth factors
VASCULAR endothelial growth factor antagonists
PROGNOSIS
VASCULAR endothelial growth factors
EDEMA
Źródło :
Bahrain Medical Bulletin; Mar2021, Vol. 43 Issue 1, p342-346, 5p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Surgical site infection after gastrointestinal surgery in children: An international, multicentre, prospective cohort study
Autorzy :
M Drake, Thomas
Pata, Francesco
Ghosh, Dhruv
O Ademuyiwa, Adesoji
Arnaud, Alexis
Bhangu, Aneel
Edward Fitzgerald, J
Glasbey, James
M Harrison, Ewen
Lorena Aguilera, Maria
Alexander, Philip
W Al-Saqqa, Sara
Borda-Luque, Giuliano
Costas-Chavarri, Ainhoa
Ntirenganya, Faustin
J Fergusson, Stuart
C Allen Ingabire, J
Ismaïl, Lawani
Khairy Salem, Hosni
Theophilus Teddy Kojo, Anyomih
Carmela Lapitan, Marie
Lilford, Richard
L Mihaljevic, Andre
Morton, Dion
Zeta Mutabazi, Alphonse
Nepogodiev, Dmitri
O Adisa, Adewale
Ots, Riinu
Pinkney, Thomas
Poškus, Tomas
Uzair Qureshi, Ahmad
Ramos-De la Medina, Antonio
Rayne, Sarah
A Shaw, Catherine
Shu, Sebastian
Spence, Richard
Smart, Neil
Tabiri, Stephen
Verjee, Azmina
Runigamugabo, Emmy
Khatri, Chetan
Mohan, Midhun
Jaffry, Zahra
Altamini, Afnan
Kirby, Andrew
Soreide, Kjetil
Recinos, Gustavo
Cornick, Jen
Marta Modolo, Maria
King, Sebastian
Nazmum Nahar, Sayeda
Waterman, Ade
Lawini, Ismail
Agarwal, Arnav
Zani, Augusto
Firdouse, Mohammed
Rouse, Tyler
Liu, Qinyang
Camilo Correa, Juan
Talving, Peep
Worku, Mengistu
Iyer, Dushyant
Arthur, Tom
Aguilera, MariaLorena
Kumar, Basant
Kumar, Sunil
Amandito, Radhian
Quek, Roy
Ansaloni, Luca
Altibi, Ahmed
Venskutonis, Donatas
Zilinskas, Justas
Poskus, Tomas
Whitaker, John
Tew, YongYong
Msosa, Vanessa
Farrugia, Alexia
Borg, Elaine
Antonio, Ramos-DelaMedina
Bent, Zineb
Ademuyiwa, Adesoji
Gala, Tanzeela
Al-Slaibi, Ibrahim
Tahboub, Haya
H Alser, Osaid
Romani, Diego
Shu, Sebestian
Major, Piotr
Mironescu, Aurel
Bratu, Matei
Kourdouli, Amar
Kitts, Saint
Ubaid Alsaggaf, Mohammed
Gudal, Ahmad
Faifi Jubran, Al
Leone, Sierra
Seisay, Sam
Lieske, Bettina
Ortega, Irene
Jeyakumar, Jenifa
Senanayake, Kithsiri
Abdulbagi, Omar
Cengiz, Yucel
Raptis, Dmitri
Altinel, Yuksel
Kong, Chia
Teasdale, Ella
Irwin, Gareth
Stoddart, Michael
Kabariti, Rakan
Suresh, Sukrit
Gash, Katherine
Scott, Mark
Narayanan, Ragavan
Maimbo, Mayaba
Grizhja, Besmir
Ymeri, Shpetim
Galiqi, Gezim
Klappenbach, Roberto
Antezana, Diego
Enrique MendozaBeleño, Alvaro
Costa, Cecilia
Sanchez, Belen
Aviles, Susan
Gabriel Fermani, Claudio
Balmaceda, Rubén
Villalobos, Santiago
Manuel Carmona, Juan
Hamill, Daniel
Deutschmann, Peter
Sandler, Simone
Cox, Daniel
Nataraja, Ram
Sharpin, Claire
Ljuhar, Damir
Gray, Demi
Haines, Morgan
Iyer, Dush
Niranjan, Nithya
D'Amours, Scott
Ashtari, Morvarid
Franco, Helena
Rahman Mitul, Ashrarur
Karim, Sabbir
F Aman, Nowrin
Mahfuz Estee, Mahnuma
Salma, Umme
Razzaque, Joyeta
Hamidkanta, Tasnia
Tori, Sayeedaaktar
Shadid Alamin, Md
Roy, Swapnil
Shadid Al Amin, Md
Haque, Muhtarima
Faruq, Amreen
Iftekhar Margaret, Farhana
Padmore O'Shea, Greg
Jonnalagadda, Ramesh
Litvin, Andrey
Filatau, Aliaksandr
Paulouski, Dzmitry
Shubianok, Maryna
Shachykava, Tatsiana
Khokha, Dzianis
Khokha, Vladimir
Djivoh, Fernande
Lawani, Ismaïl
Dossou, Francis
Morel Seto, Djifid
Gaspard Gbessi, Dansou
Noukpozounkou, Bruno
Imorou Souaibou, Yacoubou
René Keke, Kpèmahouton
Hodonou, Fred
Ahounou, Ernestyemalinstephane
Alihonou, Thierry
Dénakpo, Max
Ahlonsou, Germain
Ginbo Bedada, Alemayehu
Nsengiyumva, Carlos
Kwizera, Sandrine
Barendegere, Venerand
Choi, Philip
Stock, Simon
Jamal, Luai
Azzie, Georges
Kushwaha, Sameer
Chen, Tzu-Ling
Yip, Chingwan
Montes, Irene
Zapata, Felipe
Sierra, Sebastian
Youssef, Mohamed
Elfeki, Hossam
Thabet, Waleed
Sanad, Aly
Tawfik, Gehad
Zaki, Ahmed
Abdel-Hameed, Noran
Mostafa, Mohamed
Abd Elkhalek, Esraa
Zakaria, Yehia
Ezzat, Tarek
Abo ElDahab, Ali
Kelany, Mohamed
Arafa, Sara
Mohamed Hassan, OsamaMokhtar
Mohamed Badwi, Nermin
Saber Sleem, Ahmad
Ahmed, Hussien
Abdelbadeai, Kholoud
Abozed Abdullah, Mohamed
Lokman, Muhammadamsyarauni
Bahar, Suraya
Radyabdelazeam, Anan
Adelshone, Abdelrahman
Bin Hasnan, Muhammad
Zulkifli, Athirah
NurAlia Kamarulzamil, Siti
Elhendawy, Abdelaziz
Latif, Aliang
Bin Adnan, Ahmad
Shaharuddin, Shahadatul
HanumHaji AbdulMajid, Aminah
Amreia, Mahmoud
Al-Marakby, Dina
Salma, Mahmoud
Ismail, Mohamadjeffreybin
Rifhan MohdBasir, Elissa
Dewi MohdAli, Citra
Yehia Ata, Aya
Nasr, Maha
Rezq, Asmaa
Sheta, Ahmed
Tariq, Sherif
Sallam, Abdelkhalek
Kz Darwish, Abdelrhman
Elmihy, Sohaila
El Hadry, Shady
Farag, Ahmed
Hajah, Haidar
Seliem, Abdelaziz
Aglan, Amro
Zohair, Ahmed
Essam, Mahitab
Moussa, Omar
El-Gizawy, Esraa
Samy, Mostafa
Ali, Safia
Elhalawany, Esraa
Ata, Ahmed
Elhalawany, Mohamed
Nashat, Mohamed
Soliman, Samar
Elazab, Alaa
Samy, Mostada
A Abdelaziz, Mohamed
Ibrahim, Khaled
Mohamed Ibrahim, Ahmed
Gado, Ammar
Hantour, Usama
Alm Eldeen, Esraa
Reda Loaloa, Mohamed
Abouzaid, Arwa
Ahmedbahaaeldin, Mostafa
Hashad, Eman
Sroor, Fathy
Gamil, Doaa
Mahmoudabdulhakeem, Eman
Zakaria, Mahmoud
Mohamed, Fawzy
Abubakr, Marwan
Ali, Elsayed
Magdy, Hesham
Ramadan, Mennatallah
Mohamed, Abdelatymohamed
Mansour, Salma
Abdulazizamin, Hager
Rabiemohamed, Ahmed
Saami, Mahmoud
Ahmedredaelsayed, Nada
Tarek, Adham
Mohyeldeenmahmoud, Sabry
MagdyEl Sayed, Islam
Reda, Amira
Yusufshawky, Martina
Mousasalem, Mohammed
Alaa El-Din, Shahinaz
Abdullah Soliman, Noha
Talaat, Muhammed
Alaael-Dein AhmedAbdelmoenelhusseiny, Shahinaz
Abdullah, Noha
Elshaar, Mohammed
Abdelfatahibraheem, Aya
Abdulaziz, Hager
Kamal Ismail, Mohammed
Hamdymadkor, Mona
Abdelaty, Mohamed
Mahmoudabdel Kader, Sara
Mohamedsalah, Osama
Eldafrawy, Mahmoud
Zakieldeeb, Ahmed
Mahmoudeid, Mostafa
Attia, Attia
Salah El-Dien, Khalid
Shwky, Ayman
Adel Badenjki, Mohamed
Soliman, Abdelrahman
Mahmoud Al Attar, Samaa
Sayed, Farrag
Abdelsabour, Fahd
G Azizeldine, Mohammed
Shawqi, Muhammad
Hashim, Abdullah
Aamer, Ahmed
Mahmoud Abdel Raouf, Ahmed
Abdelshakour, Mahmoud
Ibrahim, Amal
Mahmoud, Basma
Ali Mahmoud, Mohamed
Qenawy, Mostafa
M Rashed, Ahmed
Dahy, Ahmed
Sayed, Marwa
W Shamsedine, Ahmed
Mohamed, Bakeer
Hasan, Ahmad
M Saad, Mahmoud
Abdulbassit, Khalil
Khalidabdelatif, Nadia
Elzahed, Nada
Elkashash, Ahmed
Hafez, Sarah
Gad, Ahmed
Elkhadragy Maher, Mahmoud
Abdelsameea, Ahmed
Hafez, Mohamed
Sabe, Ahmad
Kalles, Vassilis
Mohamed Bekheta, Nada
Ahmed, Ataa
Shahine, Ahmed
Dawood, Khaled
Gaafar, Shireen
Husseiny, Reem
Aboelmagd, Omnia
Soliman, Ahmed
Mesbah, Nourhan
Emadeldin, Hossam
Almeligy, Amgad
Hassan Bekhet, Amira
Hasan, Doaa
Alhady, Khaled
Khaled Sabe, Ahmad
A Elnajjar, Mahmoud
Aboelella, Majed
Hamsho, Ward
Hassan, Ihab
Saad, Hala
Abdelazim, Galaleldin
Mahmoud, Hend
Wael, Noha
M Kandil, Ahmedali
Magdy, Ahmed
Saidelkholy, Shimaa
Adel, Badreldineadel
Dabbour, Kareem
Elsherbiney, Saged
Mattar, Omar
Khaled Abdrabou, Abdulshafi
Yahia mohamedAly, Mohammed
Geuoshy, Abdelrahman
Elnagar, Ahmedglal
Ahmed, Saraibrahim
Abdelmotaleb, Ibrahem
Ahmed Saleh, Amr
Mohammedbakry, Hesham
Saeed, Manar
Mahmoud, Shady
Tawfik, Badreldinadel
Adel Ismail, Samar
Zakaria, Esraay
O Gad, Mariam
Elhelbawy, Mohamedsalah
Bassem, Monica
Khaledabdel-Latif, Nadia
Maraie, Noha
Medhat Elhadary, Nourhan
Semeda, Nourhan
Rabiemohamed, Shaza
Mohammed Bakry, Hesham
A Essam, A
Tarek, Dina
Ashour, Khlood
Elhadad, Alaa
Abdel-Aty, Abdulrahman
Rakha, Ibrahim
Mamdouh Matter, Sara
Abdelhamed, Rasha
Abdelkader, Omar
Hassaan, Ayat
Soliman, Yasmin
Mohamed, Amna
Ghanem, Sara
Amr MohamedFarouk, Sara
Mohamed Ibrahim, Eman
El-Taher, Esraa
Mostafa, Merna
Mahrousbadr, Mohamedfawzy
Elsemelawy AyaEl-Sawy, Rofida
Bakr, Ahmad
Abdel Razaq Al Rafati, Ahmad
Saar, Sten
Reinsoo, Arvo
Seyoum, Nebyou
Worku, Tewodros
Fitsum, Agazi
Tolonen, Matti
Leppäniemi, Ari
Sallinen, Ville
Parmentier, Benoît
Peycelon, Matthieu
Irtan, Sabine
Dardenne, Sabrina
Robert, Elsa
Maillot, Betty
Courboin, Etienne
Pierre Arnaud, Alexis
Hascoet, Juliette
Abbo, Olivier
Ait Kaci, Amir
Prudhomme, Thomas
Ballouhey, Quentin
Grosos, Céline
Fourcade, Laurent
Cecilia, Tolg
Jean-Francois, Colombani
Helene, Francois-Coridon
Delforge, Xavier
Haraux, Elodie
Dousset, Bertrand
Schiavone, Roberto
Gaujoux, Sebastien
Marret, Jean-Baptiste
Haffreingue, Aurore
Rod, Julien
Renaux-Petel, Mariette
Lecompte, Jean-François
Bréaud, Jean
Gastaldi, Pauline
Taieb, Chouikh
Claire, Raquillet
Anis, Echaieb
Bustangi, Nasir
Lopez, Manuel
Scalabre, Aurelien
Giovanna Grella, Maria
Mariani, Aurora
Podevin, Guillaume
Schmitt, Françoise
Hervieux, Erik
Broch, Aline
Muller, Cecile
Theophilus TeddyKojo, Anyomih
Bandoh, Dickson
Abantanga, Francis
Kyereh, Martin
Asumah, Hamza
Kofi Appiah, Eric
Wondoh, Paul
Gyedu, Adam
Dally, Charles
AgbedinuKwabena AgbedinuMichaelAmoah, Kwabena
Agbedinu, Kwabena
Yifieyeh, Abiboye
Owusu, Frank
Amoako-Boateng, Mabel
Dayie, Makafui
Hagan, Richmond
Debrah, Sam
Ohene-Yeboah, Micheal
Clegg-Lampety, Joe-Nat
Etwire, Victor
Dakubo, Jonathan
Essoun, Samuel
Bonney, William
Glover-Addy, Hope
Osei-Nketiah, Samuel
Amoako, Joachim
Adu-Aryee, Niiarmah
Appeadu-Mensah, William
Bediako-Bowan, Antoinette
Dedey, Florence
Ekow, Mattew
Akatibo, Emmanuel
Yakubu, Musah
Edem KofiKordorwu, Hope
Asare-Bediako, Kwasi
Tackie, Enoch
Aaniana, Kenneth
Acquah, Emmanuel
Opoku-Agyeman, Richard
Avoka, Anthony
Kusi, Kwasi
Mais, Kwame
Enoch Gyamfi, Frank
Naabarnabas, Gandau
Abdul-Latif, Saiba
Taahamoako, Philip
Davor, Anthony
Dassah, Victor
Dagoe, Enoch
Kwakyeafriyie, Prince
Akoto, Elliot
Ackom, Eric
Mensah, Ekow
Takyi Atkins, Ebenezer
Lari Coompson, Christian
Ivros, Nikolaos
Ferousis, Christoforos
Kalles, Vasileios
Agalianos, Christos
Kyriazanos, Ioannis
Barkolias, Christos
Tselos, Angelos
Tzikos, Georgios
Voulgaris, Evangelos
Lytras, Dimitrios
Bamicha, Athanasia
Psarianos, Kyriakos
Stefanopoulos, Anastasios
Patoulias, Ioannis
Sfougaris, Dimitrios
Valioulis, Ioannis
Balalis, Dimitrios
Korkolis, Dimitrios
K Manatakis, Dimitrios
Kyrou, Georgios
Karabelias, Georgios
Papaskarlatos, Iason-Antonios
Konstantina, Kolonia
Zampitis, Nikolaos
Germanos, Stylianos
Papailia, Aspasia
Theodosopoulos, Theodosios
Gkiokas, Georgios
Mitroudi, Magdalini
Panteli, Christina
Feidantsis, Thomas
Farmakis, Konstantinos
Kyziridis, Dimitrios
Ioannidis, Orestis
Parpoudi, Styliani
Gemenetzis, Georgios
Parasyris, Stavros
Anthoulakis, Christos
Nikoloudis, Nikolaos
Margaritis, Michail
Aguilera-Arevalo, Maria-Lorena
Coyoy-Gaitan, Otto
Rosales, Javier
Tale, Luis
Soley, Rafael
Barrios, Emmanuel
TulioTorres Rodriguez, Servio
Pazgalvez, Carlos
Herreracruz, Danilo
Sanchez Rosenberg, Guillermo
Matheu, Alejandro
Monterroso Cohen, David
Paul, Marie
Charles, Angeline
ChakYiu Lam, Justin
Hon AndrewYeung, Man
Ying JacquelynFok, Chi
Hin GabrielLi, Ka
Chuk-Him Lai, Anthony
HongEric Cheung, Yuk
Yee Wong, Hong
Wai Leung, Ka
Seng BryanLee, Tien
Him Lam, Wai
Dao, Weihei
Hiu-Wai Kwok, Stephanie
Katie Chan, Tsz-Yan
Kok Ng, Yung
Chung Foo, Chi
Yang, James
Bhatnagar, Ankur
Upadhyaya, Vijaid
Muddebihal, Uday
Dar, Wasim
Janardhan
Aruldas, Neerav
Jacklyn Adella, Fidelis
Santoso Rulie, Anthonius
Iskandar, Ferdy
Setiawan, Jonny
Viany Evajelista, Cicilia
Natalie, Hani
Arlindawati
Gunawan, Rudy
Karismaningtyas, Herlin
Mata, Lusipadmasulistianingsih
Andika, Ferryfitriyaayu
Hasanah, Afifatun
Ariani Widiastini, T
Purwaningsih, Nurlailaayu
DewiFitriana Mukin, Annisa
Rahmah, Dinafaizatur
Nurqistan, Hazmidwinanda
Arsyad, Hasbimaulana
Adhitama, Novia
Jeo, Wifantosaditya
Sutandi, Nathania
Clarissa, Audrey
Anggita Gultom, Phebe
Billy, Matthew
Haloho, Andreass
Johanna, Nadya
Lee, Felix
MohdNurrahman RadinDorani, Radin
Glynn, Martha
Alherz, Mohammad
Goh, Wennweoi
A Shiwani, Haaris
Sproule, Lorraine
C Conlon, Kevin
Bala, Miklosh
Kedar, Asaf
Turati, Luca
Bianco, Federica
Steccanella, Francesca
Gallo, Gaetano
Trompetto, Mario
Clerico, Giuseppe
Papandrea, Matteo
Sammarco, Giuseppe
Sacco, Rosario
Benevento, Angelo
Giavarini, Luisa
Cesare Giglio, Mariano
Bucci, Luigi
Pagano, Gianluca
Sollazzo, Viviana
Peltrini, Roberto
Luglio, Gaetano
Birindelli, Arianna
Di Saverio, Salomone
Tugnoli, Gregorio
Angel Paludi, Miguel
Mingrone, Pietro
Pata, Domenica
Selvaggi, Francesco
Selvaggi, Lucio
Pellino, Gianluca
Di Martino, Natale
Curletti, Gianluca
Aonzo, Paolo
Galleano, Raffaele
Berti, Stefano
Francone, Elisa
Boni, Silvia
Lorenzon, Laura
Lo Conte, Annalisa
Balducci, Genoveffa
Confalonieri, Gianmaria
Pesenti, Giovanni
Gavagna, Laura
Vasquez, Giorgio
Targa, Simone
Occhionorelli, Savino
Andreotti, Dario
Pata, Giacomo
Aquilino, Fabrizio
Chetta, Nicola
Picciariello, Arcangelo
Abdelkhalek, Mohamed
Belli, Andrea
De Franciscis, Silvia
Bigaran, Annamaria
Favero, Alessandro
Mm Basso, Stefano
Salusso, Paola
Perino, Martina
Mochet, Sylvie
Sasia, Diego
Riente, Francesco
Migliore, Marco
Merlini, David
Basilicò, Silvia
Corbellini, Carlo
Lazzari, Veronica
Macchitella, Yuri
Bonavina, Luigi
Angelieri, Daniele
Coletta, Diego
Falaschi, Federica
Catani, Marco
Reali, Claudia
Malavenda, Mariastella
Del Basso, Celeste
Ribaldi, Sergio
Coletti, Massimo
Natili, Andrea
Depalma, Norma
Iannone, Immacolata
Antoniozzi, Angelo
Rossi, Davide
Gui, Daniele
Perrotta, Gerardo
Ripa, Matteo
Ruben Giardino, Francesco
Foco, Maurizio
Vicario, Erika
Coccolini, Federico
Elisa Nita, Gabriela
Leone, Nicoletta
Bondurri, Andrea
Maffioli, Anna
Simioni, Andrea
De Boni, Davide
Pasquali, Sandro
Goldin, Elena
Vendramin, Elena
Ciccioli, Eleonora
Tedeschi, Umberto
Bortolasi, Luca
Violi, Paola
Campagnaro, Tommaso
Conci, Simone
Lazzari, Giovanni
Iacono, Calogero
Guglielmi, Alfredo
Manfreda, Serena
Rinaldi, Anna
Novella Ringressi, Maria
Brunoni, Beatrice
Salamone, Giuseppe
Mangiapane, Mirko
De Marco, Paolino
La Brocca, Antonella
Tutino, Roberta
Silvestri, Vania
Licari, Leo
Fontana, Tommaso
Falco GianfrancoCocorullo, Nicolò
Shalaby, Mostafa
Bsisu, Isam
Aljboor, Khaled
Abusalem, Lana
Alnusairat, Aseel
Qaissieh, Ahmad
Al-Dakka, Emad
Ababneh, Ali
Halhouli, Oday
Yusufali, Taha
Mohammed, Hussein
Lando, Justus
Parker, Robert
Ndegwa, Wairimu
Jokubauskas, Mantas
Gribauskaite, Jolanta
Kuliavas, Justas
Dulskas, Audrius
E Samalavicius, Narimantas
Jasaitis, Kristijonas
Parseliunas, Audrius
Nevieraite, Viktorija
Montrimaite, Margarita
Slapelyte, Evelina
Dainius, Edvinas
Riauka, Romualdas
Dambrauskas AndrejusSubocius, Zilvinas
Venclauskas, Linas
Gulbinas, Antanas
Bradulskis, Saulius
Kasputyte, Simona
Mikuckyte, Deimante
Kiudelis, Mindaugas
Jankus, Tomas
Petrikenas, Steponas
Pažusis, Matas
Urniežius, Zigmantas
Vilčinskas, Mantas
Jonas Banaitis, Vincas
Gaizauskas, Vytautas
Grisin, Edvard
Mazrimas, Povilas
Rackauskas, Rokas
Drungilas, Mantas
Lagunavicius, Karolis
Lipnickas, Vytautas
Majauskyté, Dovilè
Jotautas, Valdemaras
Abaliksta, Tomas
Uščinas, Laimonas
Simutis, Gintaras
Ladukas, Adomas
Danys, Donatas
Laugzemys, Erikas
Mikalauskas, Saulius
Zdanyte Sruogiene, Elena
Višinskas, Petras
Žilinskienė, Reda
Dragatas, Deividas
Burmistrovas, Andrius
Tverskis, Zygimantas
Vaicius, Arturas
Mazelyte, Ruta
Zadoroznas, Antanas
Kaselis, Nerijus
Žiubrytė, Greta
CasimirFleur PrudenceRahantasoa, Finaritra
Hervé Samison, Luc
Rasoaherinomenjanahary, Fanjandrainy
ChristinaTolotra, Emmanuella
Mukuzunga, Cornelius
Kwatiwani, Chimwemwe
Msiska, Nelson
Yih Chai, Feng
Desa Asilah, SitiMohd
Zahid Syibrah, Khuzaimah
Xin Chin, Pui
Salleh, Afizah
Zulaika Riswan, Nur
Camilla Roslani, April
Chong, Hoong-Yin
Abdul Aziz, Nora
Poh, Keat-Seong
Chai, Chu-Ann
Kumar, Sandip
Mohammed Taher, Mustafa
Ritza Kosai, Nik
NitaAbdul Aziz, Dayang
Julaihi, Rokayah
Rajan, Reynu
Lacthman Jethwani, Durvesh
Taqiyuddin Yahaya, Muhammad
Azim NikAbdullah, Nik
Wndy Mathew, Susan
Jun Chung, Kuet
Kumar Nirumal, Milaksh
GohErn Tze, R
WahhabEusoffee WanAli, SyedAbdul
Yee Gan, Yiing
Ron SwireTing, Jesse
S YSii, Samuel
Leong Koay, Kean
Koon Tan, Yi
EeZhiun Cheah, Alvin
Yee Wong, Chui
Nur'Azmah TuanMat, Tuan
Yern NeeChow, Crystal
Al Har, Prisca
Der, Yishan
Yong Tew, Yong
Henry, Fitjerald
Low, Xinwei
Theng Neo, Ya
Ee Heng, Hian
Ning Kong, Shu
Gan, Cheewei
Ting Mok, Yi
Wen Tan, Yee
Palayan, Kandasami
Devatata, Mahadevan
Jeng Cheong, Yih
Gunaseelan, Kuhaendran
NurulAin WanMohdNasir, Wan
Yoganathan, Pigeneswaren
Xian Lee, Eu
Er Saw, Jian
Jing Yeang, Li
Ying Koh, Pei
Yee Lim, Shyang
Yi Te, Shuang
Grech, Nicole
Magri, Daniela
Cassar, Kristina
Mizzi, Christine
Falzon, Malcolm
Shaikh, Nihaal
Scicluna, Ruth
Zammit, Stefan
Mizzi, Sean
Doris Brincat, Svetlana
Tembo, Thelma
ThanhHien Le, Vu
Grima, Tara
Sammut, Keith
Carabott, Kurt
Zarb, Ciskje
Navarro, Andre'
Dimech, Thea
Camilleri, Georgettemarie
Bertuello, Isaac
Dalli, Jeffrey
Bonavia, Karl
Corro-Diaz, Samantha
Manriquez-Reyes, Marisol
Ramos-Dela Medina, Antonio
Abdelhamid, Amina
Hrora, Abdelmalek
Benammi, Sarah
Bachri, Houda
Abbouch, Meryem
Boukhal, Khaoula
Mammar Bennai, Redouane
Belkouchi, Abdelkader
Sobhi Jabal, Mohamed
Benyaiche, Chaymae
Vermaas, Maarten
Duinhouwer, Lucia
Pastora, Javier
Wood, Greta
Soledad Merlo, Maria
Ajao, Akinlabi
Ayandipo, Omobolaji
Lawal, Taiwo
Abdurrazzaaq, Abdussemiu
Habeeb, Olufemi
Alada, Muslimat
Nasir, Abdulrasheed
Adeniran, James
Popoola, Ademola
Adeyeye, Ademola
Adebanjo, Ademola
Adesanya, Opeoluwa
Adeniyi, Adewale
Mendel, Henry
Bello, Bashir
Muktar, Umar
Osinowo, Adedapo
Olagboyega Olajide, Thomas
Oshati, Oyindamola
Ihediwa, George
Adenekan, Babajide
Nwinee, Victor
Alakaloko, Felix
Elebute, Olumide
Lawal, Abdulrazzaq
Bode, Chris
Olugbemi, Mojolaoluwa
Adesina, Alaba
Faturoti, Olubukola
Odutola, Oluwatomi
Adebola, Oluwaseyi
Onuoha, Clement
Taiwo, Ogechukwu
Williams, Omolara
Balogun, Fatai
Ajai, Olalekan
Oludara, Mobolaji
Njokanma, Iloba
Osuoji, Roland
Kache, Stephen
Ajah, Jonathan
Makama, Jerry
Adamu, Ahmed
Baba, Suleiman
Aliyu, Mohammad
Aliyu, Shamsudeen
Ukwenya, Yahaya
Aliyu, Halima
Sholadoye, Tunde
Daniyan, Muhammad
Ogunsua, Oluseyi
Anyanwu, Lofty-John
Sheshe, Abdurrahaman
Mohammad, Aminu
Dr Olori, Samson
Mshelbwala, Philip
Odeyemi, Babatunde
Samson, Garba
Kehinde Timothy, Oyediran
Ali Samuel, Sani
Ajiboye, Anthony
Amole, Isaac
Abiola, Olajide
Olaolorun, Akin
Søreide, Kjetil
Veen, Torhild
Kanani, Arezo
Styles, Kristian
Herikstad, Ragnar
Wiik Larsen, Johannes
Arne Søreide, Jon
Jensen, Elisabeth
Gran, Mads
Kjus Aahlin, Eirik
Gaarder, Tina
Wiel Monrad-Hansen, Peter
Aksel Næss, Pål
Lauzikas, Giedrius
Wiborg, Joachim
Holte, Silje
Augestad, Knutmagne
Banipal, Gurpreetsingh
Monteleone, Michela
Moe, Thomastetens
Schultz, Johanneskurt
Taher, Al-Taher
Hamdan, Ayah
Salman, Ayman
Saadeh, Rana
Musleh, Aseel
Jaradat, Dana
Abushamleh, Soha
Hanoun, Sakhaa
Abu Qumbos, Amjad
Hamarshi, Aseel
Taher, Ayman
Qawasmi, Israa
Qurie, Khalid
Altarayra, Marwa
Ghannam, Mohammad
Shaheen, Alaa
Herebat, Azher
Abdelhaq, Aram
Shalabi, Ahmad
Abu-Toyour, Maram
Asi, Fatema
Shamasneh, Ala
Atiyeh, Anwar
Mustafa, Mousa
Zaa'treh, Rula
Dabboor, Majd
Alaloul, Enas
Baraka, Heba
Meqbil, Jehad
Al-Buhaisi, Alaa
Elshami, Mohamedraed
Afana, Samah
Jaber, Sahar
Alyacoubi, Said
Abuowda, Yousef
Idress, Tasneem
Abuqwaider, Eman
Al-Saqqa, Sara
Bowabsak, Alaa
Eljamassi, Alaa
Hasanain, Doaa
Al-Farram, Hadeel
Salah, Maram
Firwana, Aya
Hamdan, Marwa
Awad, Israa
Ashour, Ahmad
Elian AlBarrawi, Fayez
Al-Khatib, Ahmed
Al-Faqawi, Maha
Fares, Mohamed
Elmashala, Amjad
Adawi, Mohammad
Adawi, Ihdaa
Khreishi, Reem
Khreishi, Rose
Ghabe, Ahed
Nadeem, Najwa
Saqlain, Muhammad
Abbasy, Jibran
Rehman Alvi, Abdul
Shahzad, Noman
Faisal, Kamran
Iftikhar, Zainab
Talha Butt, Muhammad
Asaat UlRazi, Syed
Ahmed, Asdaq
Khan Niazi, Ali
Raza, Ibrahim
Baluch, Fatima
Raza, Ahmed
Bani-Sadar, Ahmad
Adil, Muhammad
Raza, Awais
Javaid, Mahnoor
Waqar, Muhammad
Khan, Maryamali
Arshad, Mohammadmohsin
Amjad, Mohammadasim
Miguel MachainVega, Gustavo
Torres Cardozo, Jorge
Rodolfo PertersenServin, Gustavo
Alfredo SegoviaLohse, Helmut
Ines Páezlopez, Larissa
Augusto MeloCardozo, Ramón
Espinoza, Fernando
David PérezRojas, Angel
Sanchez, Diana
Sanchez Samaniego, Camila
Guevara Torres, Shalon
Canta Calua, Alexander
Razuri, Cesar
Ortiz, Nadia
Rodriguez, Xianelle
Carrasco, Nahilia
Saravia, Fridiz
Shibao Miyasato, Hector
Valcarcel-Saldaña, María
Esthefany AlejosBermúdez, Ysabel
Carpio, Juan
Ruizpanez, Walter
Toribioorbegozo, Pedroangel
Guzmán Dueñas, Carolina
Turpo Espinoza, Kevin
MariaSandoval Barrantes, Ana
Chungui, Jorge
Fuentes-Rivera, Lorena
Fernández, Carmen
Ye Bárbara, Joselyn
Velasquez, Ricardo
Salcedo, Jannin
Lucia Contreras-Vergara, Ana
Genoveva VergaraMejia, Angelica
Soledad GonzalesMontejo, Maria
Escalantesalas, Mariliadelcarmen
Alccaticona, Willy
Vargas, Marvin
Manriquesila, Georgechristian
Mas, Robinson
Del Pilar Paucar, Arazzelly
JoséRomán Velásquez, Armando
Robledo-Rabanal, Alina
AlexanderZeta Solis, Ludwing
Turpo Espinoza, Kenny
Luis HamasakiHamaguchi, José
Samuel FlorezFarfan, Erick
Alvi MadridBarrientos, Linda
Jaime HerreraMatta, Juan
Jemuel VMora, John
Archee PRedota, Menold
Francisco Roxas, Manuel
Jesusa BMaño, Maria
Dione Parreno-Sacdalan, Marie
Leanne Almanon, Christel
Walędziak, Maciej
Roszkowski, Rafał
Janik, Michał
Lasek, Anna
Radkowiak, Dorota
Rubinkiewicz, Mateusz
Fernandes, Cristina
Costa-Maia, Jose
Melo, Renato
Muntean, Liviu
Sandu Mironescu, Aurel
Corneliu Vida, Lucian
Popa, Mariuca
Mircea, Hogea
Vartic, Mihaela
Diaconescu, Bogdan
Razvan Bratu, Matei
Negoi, Ionut
Beuran, Mircea
Ciubotaru, Cezar
Alphonse, Mutabazi
Uzabumwana, Norbert
Duhoranenayo, Dieudonne
Jovine, Elio
Zanini, Nicola
Landolfo, Giovanni
Aljiffry, Murad
Idris, Faisal
Saleh AAlghamdi, Mohammed
Maghrabi, Ashraf
Altaf, Abdulmalik
Khalifah, Eyad
Albiety, Adel
Alkaaki, Aroub
Alshareef, Reham
Khoja, Ahmad
Nawawi, Abrar
Najjar, Mohammed
Turkustani, Sondos
Sahel, Sarah
Alzahrani, Ahmed
Alghamdi, Ahmed
Alhazmi, Wedyan
Al Saied, Ghiath
Alamoudi, Mohammed
Masood Riaz, Muhammed
Hassanain, Mazen
Alhassan, Basmah
Altamimi, Abdullah
Alyahya, Reem
Alsubaie, Norah
Albastawis, Fatema
Altamimi, Afnan
Nouh, Thamer
Khan, Roaa
Radojkovic, Milan
Jeremic, Ljiljana
Nestorovic, Milica
Hao Law, Jia
Say Kwang Tan, Keith
Kin Tan, Joel
WenLiang Joel, Lau
Wei Chan, Xue
QiHui Leong, Faith
Seng Chong, Choon
Koh, Sharon
Yin Lee, Kai
Chung Lee, Kuok
Pluke, Kent
Dedekind, Britta
Nashidengo, Puyearashid
Ian Hampton, Mark
Joosten, Johanna
Sobnach, Sanju
Roodt, Liana
Sander, Anthony
Pape, James
Maistry, Niveshni
Ndwambi, Phumudzo
Kinandu, Kamau
Tun, Myint
Du Toit, Frederick
Ellison, Quinn
Burger, Sule
C Grobler, D
Bongani Khulu, Lawrence
Moore, Rachel
Jennings, Vicky
Leusink, Astrid
Kariem, Nazmie
Gouws, Juan
Chu, Kathryn
Bougard, Heather
Noor, Fazlin
Dell, Angela
Van Straten, Stephanie
Khamajeet, Arvin
Kapenda Tshisola, Serge
Kabongo, Kalangu
Kong, Victor
Moodley, Yoshan
Anderson, Frank
Madiba, Thandinkosi
du Plooy, Flip
Hartford, Leila
Chilton, Gareth
Karjiker, Parveen
Mabitsela, Matlouernest
Ndlovu, Sibongileruth
Badicel, Maria
Jaich, Robert
Ruiz-Tovar, Jaime
Garcia-Florez, Luis
L Otero-Díez, Jorge
Ramospérez, Virginia
Aguadosuárez, Nuria
Minguez García, Javier
Corral Moreno, Sara
Vicenta Collado, Maria
Jiménez Carneros, Virginia
García Septiem, Javier
Gonzalez, Mariana
Picardo, Antonio
Esteban, Enrique
Ferrero, Esther
Espin-Basany, Eloy
Blanco-Colino, Ruth
Andriola, Valeria
Solargarcía, Lorena
Contreras, Elisa
Garcíabernardo, Carmen
Pagnozzi, Janet
Sanz, Sandra
Miyardeleón, Alberto
Dorismé, Asnel
Rodicio, Joseluis
Suarez, Aida
Stuva, Jessica
Diazvico, Tamara
Fernandez-Vega, Laura
Soldevila-Verdeguer, Carla
Sena-Ruiz, Fatima
Pujol-Cano, Natalia
Diaz-Jover, Paula
Maria Garcia-Perez, José
Jose Segura-Sampedro, Juan
Pineño-Flores, Cristina
Ambrona-Zafra, David
Craus-Miguel, Andrea
Jimenez-Morillas, Patricia
Mazzella, Angela
B Jayathilake, A
B Thalgaspitiya, S P
S Wijayarathna, L
N Wimalge, P M S
Ayomi Sanni, Hakeem
Ndajiwo, Aliyu
Okenabirhie, Ogheneochuko
Homeida, Anmar
Younis, Abobaker
Abdelbagi Omer, Omer
Abdulaziz, Mustafa
Mussad, Ali
M Gilani, Ali
Björklund, Ida
Ahlqvist, Sandra
Thorell, Anders
Wogensen, Fredrik
Sokratous, Arestis
Breistrand, Michaela
Thorarinsdottir, Hildur
Sigurdadottir, Johanna
Nikberg, Maziar
Chabok, Abbas
Hjertberg, Maria
Elbe, Peter
Saraste, Deborah
Rutkowski, Wiktor
Forlin, Louise
Niska, Karoliina
Sund, Malin
Oswald, Dennis
Peros, Georgios
Bluelle, Rafael
Reinisch, Katharina
Frey, Daniel
Palma, Adrian
Raptis, Dimitriaristotle
Zumbühl, Lucius
Zuber, Markus
Schmid, Roger
Werder, Gabriela
Nocito, Antonio
Gerosa, Alexandra
Mahanty, Silke
Werner Widmer, Lukas
Müller, Julia
Gübeli, Alissa
Zuk, Grzegorz
Bilgin Gulcicek, Osman
Vartanoglu, Talar
Kose, Emin
Rustu Karahan, Servet
Can Aydin, Mehmet
Alper Sahbaz, Nuri
Halicioglu, Ilkay
Alis, Halil
Sapci, Ipek
Adıyaman, Can
Murat Pektaş, Ahmet
Bora Cengiz, Turgut
Tansoker, Ilkan
Işler, Vedatcan
Cevik, Muazzez
Mutlu, Deniz
Ozben, Volkan
Baris Ozmen, Berk
Bayram, Sefa
Yolcu, Sinem
Buse Kobal, Berna
Faruk Toto, Ömer
Cem Çakaloğlu, Haluk
Karabulut, Kagan
Mutlu, Vahit
Busra Ozkan, Bahar
Celik, Saban
Semiz, Anil
Bodur, Selim
Gül, Enisburak
Murutoglu, Busra
Yildirim, Reyyan
Emre Baki, Bahadir
Arslan, Ekin
Ulusahin, Mehmet
Guner, Ali
Walker, Nathan
Shrimanker, Nikhita
Cole, Simon
Breslin, Ryan
Srinivasan, Ravi
Elshaer, Mohamed
Hunter, Kristina
Al-Bahrani, Ahmed
Liew, Ignatius
Grace Mairs, Nora
Rocke, Alistair
Dick, Lachlan
Qureshi, Mobeen
Chowdhury, Debkumar
Wright, Naomi
Skerritt, Clare
Ho, Adrienne
Dissanayake, Tharindra
Tennakoon, Athula
Ali, Wadah
Jane Lim, Shujing
Tan, Charlene
O'Neill, Stephen
Jones, Catrin
Knight, Stephen
Nassif, Dima
Sharma, Abhishek
Warren, Oliver
White, Rebecca
Mehdi, Aia
Post, Nathan
Kalakouti, Eliana
Dashnyam, Enkhbat
Stourton, Frederick
Mykoniatis, Ioannis
Currow, Chelise
Wong, Francisca
Gupta, Ashish
Shatkar, Veeranna
Luck, Joshua
Kadiwar, Suraj
Smedley, Alexander
Wakefield, Rebecca
Herrod, Philip
Blackwell, James
Lund, Jonathan
Cohen, Fraser
Bandi, Ashwath
Giuliani, Stefano
Bond-Smith, Giles
Pezas, Theodore
Farhangmehr, Neda
Urbonas, Tomas
Perenyei, Miklos
Ireland, Philip
Blencowe, Natalie
Bowling, Kirk
Bunting, David
Longstaff, Lydia
Keogh, Kenneth
Jeon, Hyunjin
Rafaih Iqbal, Muhammad
Khosla, Shivun
Jeffery, Anna
Perera, James
Aboelkassem Ibrahem, Ahmad
Alhammali, Tariq
Salama, Yahya
Oram, Shaun
Kidd, Thomas
Cullen, Fraser
Owen, Christopher
Wilson, Michael
Chiu, Seehui
Sarafilovic, Hannah
Ploski, Jennifer
Evans, Elizabeth
Abbas, Athar
Kamya, Sylvia
Ishak, Norzawani
Bisset, Carly
Andress, Cedar
Ru Chin, Ye
Patel, Priya
Evans, David
Haslegrave, Aidan
Boggon, Adam
Laurie, Kirsten
Connor, Katie
Mann, Thomas
Mansuri, Anahita
Davies, Rachel
Griffiths, Ewen
Raza Shahbaz, Aized
Eng, Calvin
Din, Farhat
L'heveder, Ariadne
G Park, Esther H
Ravishankar, Ramanish
Mcintosh, Kirsten
Dar Yau, Jih
Chan, Luke
Mcgarvie, Susan
Tang, Lingshan
Lim, Hui
Yap, Suhhuey
Park, Jay
Ng, Zhanherr
Mirza, Shahrukh
Lin Ang, Yun
Walls, Luke
Roy, Chloe
Paterson-Brown, Simon
Camilleri-Brennan, Julian
Mclean, Kenneth
D'souza, Michelle
Pronin, Savva
Ewart Henshall, David
Ter, Eunicezuling
Fouad, Dina
Minocha, Ashish
English, William
Morgan, Catrin
Townsend, Dominic
Maciejec, Laura
Mahdi, Shareef
Akpenyi, Onyinye
Hall, Elisabeth
Caydiid, Hanaan
Rob, Zakaria
Abbott, Tom
D Torrance, Hew
Johnston, Robin
Gani, Mohammedakil
Gravante, Gianpiero
Rajmohan, Shivanchan
Majid, Kiran
Dindyal, Shiva
Smith, Christopher
Palliyil, Madanmohan
Patel, Sanjay
Nicholson, Luke
Harvey, Neil
Baillie, Katie
Shillito, Sam
Kershaw, Suzanne
Bamford, Rebecca
Orton, Peter
Reunis, Elke
Tyler, Robert
Soon, Waicheong
M Jama, Guled
Dhillon, Dharminder
Patel, Khyati
Nanthakumaran, Shayanthan
Heard, Rachel
Yan Chen, Kar
Barmayehvar, Behrad
Datta, Uttaran
K Kamarajah, Sivesh
Iftekhartani, Sobhana
Monaghan, Eimear
Donnelly, Philippa
Walker, Michael
Parakh, Jehangirshaw
Blacker, Sarah
Kaul, Anil
Paramasivan, Arjun
Farag, Sameh
Nessa, Ashrafun
Awadallah, Salwa
Lim, Jieqi
Cheankhunng, James
P Kiran, Ravi
Murray, Alice
Etchill, Eric
Dasari, Mohini
Puyana, Juan
Haddad, Nadeem
Zielinski, Martin
Choudhry, Asad
Caliman, Celeste
Beamon, Mieshia
Duane, Therese
Swaroop, Mamta
Myers, Jonathan
Deal, Rebecca
Schadde, Erik
Hemmila, Mark
Napolitano, Lena
To, Kathleen
Makupe, Alex
Musowoya, Joseph
Van Der Naald, Niels
Kumwenda, Dayson
Reece-Smith, Alex
Otten, Kars
Verbeek, Anna
Prins, Marloes
Andres Baquero Suarez, Alibeth
Balmaceda, Ruben
Deane, Chelsea
Dijan, Emilio
Elfiky, Mahmoud
Koskenvuo, Laura
Thollot, Aurore
Limoges, Bernard
Capito, Carmen
Alexandre, Challine
Kotobi, Henri
Leroux, Julien
Pinnagoda, Kalitha
Henric, Nicolas
Azzis, Olivier
Rosello, Olivier
Francois, Poddevin
Etienne, Sara
Buisson, Philippe
Hmila, Sophian
Clegg-Lamptey, Joe-Nat
Imoro, Osman
Emmanuel Abem, Owusu
Papageorgiou, Dimitrios
Soulou, Vasiliki
Asturias, Sabrina
Peña, Lenin
B O'Connor, Donal
Realis Luc, Alberto
Alessandro Russo, Alfio
Ruzzenente, Andrea
Taddei, Antonio
Cona, Camilla
Bottini, Corrado
Pascale, Giovanni
Rotunno, Giuseppe
Solaini, Leonardo
Maria Pascale, Marco
Notarnicola, Margherita
Corbellino, Mario
Sacco, Michele
Ubiali, Paolo
Cautiero, Roberto
Bocchetti, Tommaso
Muzio, Elena
Guglielmo, Vania
Morandi, Eugenio
Mao, Patrizio
De Luca, Emilia
Mahmoud Ali, Farah
Žilinskas, Justas
Strupas, Kestutis
Kondrotas, Paulius
Baltrunas, Robertas
Kutkevicius, Juozas
Ignatavicius, Povilas
Ling Tan, Choy
Yng Siaw, Jia
Young Yam, Sir
Wilson, Ling
Rezal Abdul Aziz, Mohamed
Bondin, John
Diaz Zorrilla, Carmina
Majbar, Anass
Sale, Danjuma
Abdullahi, Lawal
Osagie, Olabisi
Faboya, Omolara
Fatuga, Adedeji
Taiwo, Agboola
Nwabuoku, Emeka
BliksØen, Marte
Ali Khan, Zain
Coronel, Jazmin
Miranda, Cesar
Vasquez, Idelso
M Helguero-Santin, Luis
Rickard, Jennifer
Adedeji, Adesina
Alqahtani, Saleh
Rath, Max
Van Niekerk, Michael
Zacharia Koto, Modise
Matos-Puig, Roel
Israelsson, Leif
Schuetz, Tobias
Arif Yuksek, Mahmut
Mericliler, Meric
Uluşahin, Mehmet
Wolf, Bernhard
Fairfield, Cameron
Liang Yong, Guo
Whitehurst, Katharine
Redgrave, Natalie
K Musyoka, Caroluce
Olivier, James
Lee, Kathryn
Cox, Michael
H Farhan-Alanie, Muhamed M
Callan, Rory
Chibuye, Chali
Hassanein Ahmed Ali, Tebian
Rekhis, Syrine
Rommaneh, Muna
Hao Sam, Zi
Lawani, Ismail
Brunelli Pugliesi, Thays
Pardo, Gabriel
Blanco, Ruth
Pokaż więcej
Temat :
gastro-enterologic surgery
paediatrics
Original Research
CARE-ASSOCIATED INFECTION
MIDDLE-INCOME COUNTRIES
CONGENITAL-ANOMALIES
GLOBAL BURDEN
AFRICA
3142 Public health care science, environmental and occupational health
3126 Surgery, anesthesiology, intensive care, radiology
lcsh:Medicine (General)
lcsh:R5-920
lcsh:Infectious and parasitic diseases
lcsh:RC109-216
Surgery
Kirurgi
Public Health, Environmental and Occupational Health
Health Policy
Primary outcome
Paediatric surgery
Cohort study
Surgical site infection
medicine.medical_specialty
medicine
Human Development Index
In patient
Prospective cohort study
Multilevel logistic regression
business.industry
business
Źródło :
BMJ Global Health
BMJ Global Health, Vol 5, Iss 12 (2020)
Opis pliku :
application/pdf; ELETTRONICO
Dostępność :
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=doi_dedup___::20f9400a78b89e28933bc37a38b50074
http://hdl.handle.net/2158/1222512
Tytuł :
Characteristics of Visual Impairment and the Impact of Low Vision Assessment in a Tertiary Academic Hospital in Jordan.
Autorzy :
Abu-Yaghi N; Department of Special Surgery, Ophthalmology Division, School of Medicine, the University of Jordan, Amman, Jordan.
Meqbil J; Department of Special Surgery, Ophthalmology Division, School of Medicine, the University of Jordan, Amman, Jordan.
Sharif Z; Department of Special Surgery, Ophthalmology Division, School of Medicine, the University of Jordan, Amman, Jordan.
Helwa L; Department of Special Surgery, Ophthalmology Division, School of Medicine, the University of Jordan, Amman, Jordan.
Al-Imam M; Department of Special Surgery, Ophthalmology Division, School of Medicine, the University of Jordan, Amman, Jordan.
Abumanneh Z; Low Vision Private Practice, Amman, Jordan.
Pokaż więcej
Źródło :
Clinical optometry [Clin Optom (Auckl)] 2022 Apr 15; Vol. 14, pp. 67-74. Date of Electronic Publication: 2022 Apr 15 (Print Publication: 2022).
Typ publikacji :
Journal Article
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Relationship Between Central Corneal Thickness and Ganglionic-Inner Plexiform Cell Layer and Retinal Nerve Fibre Layer Thickness in Normal Subjects.
Autorzy :
Al Saad M; Department of Special Surgery/Ophthalmology Division, School of Medicine, The University of Jordan, Amman, Jordan.
Shehadeh A; Department of Special Surgery/Ophthalmology Division, School of Medicine, The University of Jordan, Amman, Jordan.
Meqbil J; Department of Special Surgery/Ophthalmology Division, School of Medicine, The University of Jordan, Amman, Jordan.
Elubous K; Department of Special Surgery/Ophthalmology Division, School of Medicine, The University of Jordan, Amman, Jordan.
Qablawi M; Department of Special Surgery/Ophthalmology Division, School of Medicine, The University of Jordan, Amman, Jordan.
Abu-Yaghi N; Department of Special Surgery/Ophthalmology Division, School of Medicine, The University of Jordan, Amman, Jordan.
Pokaż więcej
Źródło :
Clinical ophthalmology (Auckland, N.Z.) [Clin Ophthalmol] 2021 Apr 28; Vol. 15, pp. 1809-1812. Date of Electronic Publication: 2021 Apr 28 (Print Publication: 2021).
Typ publikacji :
Journal Article
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-8 z 8

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies