Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Mercuri, Pietro"" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-4 z 4
Tytuł :
Equations and rational points of the modular curves X0+(p)
Autorzy :
Mercuri, Pietro
Pokaż więcej
Źródło :
The Ramanujan Journal: An International Journal Devoted to the Areas of Mathematics Influenced by Ramanujan. 47(2):291-308
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-4 z 4

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies