Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Merz, T"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
ESICM LIVES 2016: part two: Milan, Italy. 1–5 October 2016
Autorzy :
Sivakumar, S.
Taccone, F. S.
Desai, K. A.
Lazaridis, C.
Skarzynski, M.
Sekhon, M.
Henderson, W.
Griesdale, D.
Chapple, L.
Deane, A.
Williams, L.
Strickland, R.
Lange, K.
Heyland, D.
Chapman, M.
Rowland, M. J.
Garry, P.
Westbrook, J.
Corkill, R.
Antoniades, C. A.
Pattinson, K. T.
Fatania, G.
Strong, A. J.
Myers, R. B.
Lazaridis, C.
Jermaine, C. M.
Robertson, C. S.
Rusin, C. G.
Hofmeijer, J.
Sondag, L.
Tjepkema-Cloostermans, M. C.
Beishuizen, A.
Bosch, F. H.
van Putten, M. J. A. M.
Carteron, L.
Patet, C.
Solari, D.
Oddo, M.
Ali, M. A.
Dias, C.
Almeida, R.
Vaz-Ferreira, A.
Silva, J.
Monteiro, E.
Cerejo, A.
Rocha, A. P.
Elsayed, A. A.
Abougabal, A. M.
Beshey, B. N.
Alzahaby, K. M.
Pozzebon, S.
Ortiz, A. Blandino
Cristallini, S.
Lheureux, O.
Brasseur, A.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Hravnak, M.
Yousef, K.
Chang, Y.
Crago, E.
Friedlander, R. M.
Abdelmonem, S. A.
Tahon, S. A.
Helmy, T. A.
Meligy, H. S.
Puig, F.
Dunn-Siegrist, I.
Pugin, J.
Gupta, S.
Govil, D.
Srinivasan, S.
Patel, S. J.
N, J. K.
Gupta, A.
Tomar, D. S.
Shafi, M.
Harne, R.
Arora, D. P.
Talwar, N.
Mazumdar, S.
Papakrivou, E. E.
Makris, D.
Manoulakas, E.
Tsolaki, B.
Karadodas, B.
Zakynthinos, E.
Garcia, I. Palacios
Martin, A. Diaz
Encinares, V. Sanchez
Ibañez, M. Pachón
Montero, J. Garnacho
Labrador, G.
Cangueiro, T. Cebrero
Poulose, V.
Koh, J.
Kam, J. W.
Yeter, H.
Kara, A.
Aktepe, O.
Topeli, A.
Tsolakoglou, I.
Intas, G.
Stergiannis, P.
Kolaros, A. A.
Chalari, E.
Athanasiadou, E.
Martika, A.
Fildisis, G.
Faivre, V.
Mengelle, C.
Favier, B.
Payen, D.
Poppe, A.
Winkler, M. S.
Mudersbach, E.
Schreiber, J.
Wruck, M. L.
Schwedhelm, E.
Kluge, S.
Zöllner, C.
Tavladaki, T.
Spanaki, A. M.
Dimitriou, H.
Kondili, E.
Choulaki, C.
Meleti, E.
Kafetzopoulos, D.
Georgopoulos, D.
Briassoulis, G.
la Torre, A. García-de
de la Torre-Prados, M. V.
Tsvetanova-Spasova, T.
Nuevo-Ortega, P.
Rueda-Molina, C.
Fernández-Porcel, A.
Camara-Sola, E.
Salido-Díaz, L.
García-Alcántara, A.
Tavladaki, T.
Spanaki, A. M.
Dimitriou, H.
Kondili, E.
Choulaki, C.
Meleti, D. E.
Kafetzopoulos, D.
Georgopoulos, D.
Briassoulis, G.
Suberviola, B.
Riera, J.
Rellan, L.
Sanchez, M.
Robles, J. C.
Lopez, E.
Vicente, R.
Miñambres, E.
Santibañez, M.
Le Guen, M.
Moore, J.
Mason, N.
Windpassinger, M.
Plattner, O.
Mascha, E.
Sessler, D. I.
Research, Outcomes
Melia, U.
Fontanet, J.
van den Berg, J. P.
Struys, M. M. R. F.
Vereecke, H. E. M.
Jensen, E. W.
Rood, P. J. T.
van de Schoor, F.
van Tertholen, K.
Pickkers, P.
van den Boogaard, M.
Beardow, Z. J.
Redhead, H.
Paramasivam, K.
Numan, T.
van den Boogaard, M.
Kamper, A. M.
Rood, P.
Peelen, L. M.
Zeman, P. M.
Slooter, A. J.
van Ewijk, C. E.
Jacobs, G. E.
Girbes, A. R. J.
Myatra, S. N.
Harish, M. M.
Prabu, N. R.
Siddiqui, S.
Kulkarni, A. P.
Divatia, J. V.
Murbach, L. D.
Leite, M. A.
Osaku, E. F.
Costa, C. R. L. M.
Pelenz, M.
Neitzke, N. M.
Moraes, M. M.
Jaskowiak, J. L.
Silva, M. M. M.
Zaponi, R. S.
Abentroth, L. R. L.
Ogasawara, S. M.
Jorge, A. C.
Duarte, P. A. D.
Hernández-Sánchez, N.
Sánchez-Hurtado, L. A.
García-Guillen, F. J.
Ñamendys-Silva, S. A.
Maghsoudi, B.
Emami, M.
Khosravi, M. B.
Zand, F.
Tabatabaie, H. R.
Masjedi, M.
Sabetiyan, G.
Mokri, A.
Troubleyn, J.
Diltoer, M.
Jacobs, R.
Nguyen, D. N.
De Waele, E.
De Regt, J.
Honoré, P. M.
Van Gorp, V.
Spapen, H. D.
Contreras, R. S.
Toapanta, N. D.
Moreno, G.
Sabater, J.
Torrado, H.
Gonzalez, M.
Marin, M.
Farigola, E.
Gonzalez, A.
Fernandez, J.
Vera, A.
Gisbert, X.
Juliá, C.
Uya, J.
Corral, L.
Elias-Jones, I.
Gemmell, L.
MacKay, A.
Randall, D.
Adwaney, A.
Blunden, M.
Prowle, J. R.
Kirwan, C. J.
Thomas, N.
Martin, A.
Owen, H.
Darwin, L.
Conway, D.
Atkinson, D.
Sharman, M.
Moore, J.
Barbanti, C.
Amour, J.
Gaudard, P.
Rozec, B.
Mauriat, P.
M’rini, M.
Leger, P. L.
Cambonie, G.
Liet, J. M.
Girard, C.
Laroche, S.
Damas, P.
Assaf, Z.
Loron, G.
Lecourt, L.
Pouard, P.
Randall, D.
Adwaney, A.
Blunden, M.
Prowle, J.R.
Kirwan, C. J.
Kim, S. H.
Na, S.
Kim, J.
Oh, S. Y.
Jung, C. W.
Yoo, S. H.
Min, S. H.
Chung, E. J.
Lee, H.
Lee, N. J.
Lee, K. W.
Suh, K. S.
Ryu, H. G.
Marshall, D. C.
Goodson, R. J.
Salciccioli, J. D.
Shalhoub, J.
Potter, E. K.
Kirk-Bayley, J.
Karanjia, N. D.
Forni, L. G.
Creagh-Brown, B. C.
Bossy, M.
Nyman, M.
Tailor, A.
Creagh-Brown, B.
D’Antini, D.
Spadaro, S.
Valentino, F.
Sollitto, F.
Cinnella, G.
Mirabella, L.
Calvo, F. J. Redondo
Bejarano, N.
Padilla, D.
Baladron, V.
Villajero, P.
Villazala, R.
Redondo, J.
Yuste, A. S.
Liu, J.
Shen, F.
Teboul, J. L.
Anguel, N.
Beurton, A.
Bezaz, N.
Richard, C.
Monnet, X.
Fossali, T.
Colombo, R.
Ottolina, D.
Rossetti, M.
Mazzucco, C.
Marchi, A.
Porta, A.
Catena, E.
Tollisen, K. H.
Andersen, G. Ø.
Heyerdahl, F.
Jacobsen, D.
de Waard, M. C.
Girbes, A. R. J.
van IJzendoorn, M. C. O.
Buter, H.
Kingma, W. P.
Navis, G. J.
Boerma, E. C.
Rulisek, J.
Balik, M.
Zacharov, S.
Kim, H. S.
Jeon, S. J.
Namgung, H.
Lee, E.
Lee, E.
Cho, Y. J.
Lee, Y. J.
Huang, A.
Cioccari, L.
Luethi, N.
Mårtensson, J.
Bellomo, R.
Forsberg, M.
Edman, G.
Höjer, J.
Forsberg, S.
Freile, M. T. Chiquito
Hidalgo, F. N.
Molina, J. A. Martinez
Lecumberri, R.
Rosselló, A. Figuerola
Travieso, P. Medrano
Leon, G. Tuero
Sanchez, J. Gonzalez
Frias, L. Sahuquillo
Rosello, D. Balsells
Verdejo, J. A. Garcia
Serrano, J. A. Noria
Winterwerp, D.
van Galen, T.
Vazin, A.
Karimzade, I.
Zand, A.
Ozen, E.
Ekemen, S.
Akcan, A.
Sen, E.
Yelken, B. Buyukkidan
Kureshi, N.
Fenerty, L.
Thibault-Halman, G.
Erdogan, M.
Walling, S.
Green, R. S.
Clarke, D. B.
Briassoulis, P.
Kalimeris, K.
Ntzouvani, A.
Nomikos, T.
Papaparaskeva, K.
Politi, E.
Kostopanagiotou, G.
Crewdson, K.
Rehn, M.
Weaver, A.
Brohi, K.
Lockey, D.
Wright, S.
Thomas, K.
Baker, C.
Mansfield, L.
Stafford, V.
Wade, C.
Watson, G.
Bryant, A.
Chadwick, T.
Shen, J.
Wilkinson, J.
Furneval, J.
Henderson, A.
Hugill, K.
Howard, P.
Roy, A.
Bonner, S.
Baudouin, S.
Ramírez, C. Sánchez
Escalada, S. Hípola
Viera, M. A. Hernández
Santana, M. Cabrera
Balcázar, L. Caipe
Monroy, N. Sangil
Campelo, F. Artiles
Vázquez, C. F. Lübbe
Santana, P. Saavedra
Santana, S. Ruiz
Carteron, L.
Patet, C.
Quintard, H.
Solari, D.
Bouzat, P.
Oddo, M.
Wollersheim, T.
Malleike, J.
Haas, K.
Carbon, N.
Schneider, J.
Birchmeier, C.
Fielitz, J.
Spuler, S.
Weber-Carstens, S.
Enseñat, L.
Pérez-Madrigal, A.
Saludes, P.
Proença, L.
Gruartmoner, G.
Espinal, C.
Mesquida, J.
Huber, W.
Eckmann, M.
Elkmann, F.
Gruber, A.
Lahmer, T.
Mayr, U.
Herner, A.
Schellnegger, R.
Schneider, J.
Schmid, R. M.
Ayoub, W.
Samy, W.
Esmat, A.
Battah, A.
Mukhtar, S.
Mongkolpun, W.
Cortés, D. Orbegozo
Cordeiro, C. P. R.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Funcke, S.
Groesdonk, H.
Saugel, B.
Wagenpfeil, G.
Wagenpfeil, S.
Reuter, D. A.
Fernandez, M. M.
Fernandez, R.
Magret, M.
González-Castro, A.
Bouza, M. T.
Ibañez, M.
García, C.
Balerdi, B.
Mas, A.
Arauzo, V.
Añón, J. M.
Ruiz, F.
Ferreres, J.
Tomás, R.
Alabert, M.
Tizón, A. I.
Altaba, S.
Llamas, N.
Goligher, E C.
Fan, E.
Herridge, M.
Vorona, S.
Sklar, M.
Dres, M.
Rittayamai, N.
Lanys, A.
Urrea, C.
Tomlinson, G.
Reid, W. D.
Rubenfeld, G. D.
Kavanagh, B. P.
Brochard, L. J.
Ferguson, N. D.
Neto, A. Serpa
de Abreu, M. Gama
Pelosi, P.
Schultz, M. J.
Guérin, C.
Papazian, L.
Reignier, J.
Ayzac, L.
Loundou, A.
Forel, J. M.
Rolland-Debord, C.
Bureau, C.
Poitou, T.
Clavel, M.
Perbet, S.
Terzi, N.
Kouatchet, A.
Similowski, T.
Demoule, A.
Hunfeld, N.
Trogrlic, Z.
Ladage, S.
Osse, R. J.
Koch, B.
Rietdijk, W.
Devlin, J.
van der Jagt, M.
Picetti, E.
Ceccarelli, P.
Mensi, F.
Malchiodi, L.
Risolo, S.
Rossi, I.
Antonini, M. V.
Servadei, F.
Caspani, M. L.
Roquilly, A.
Lasocki, S.
Seguin, P.
Geeraerts, T.
Perrigault, P. F.
Dahyot-Fizelier, C.
Paugam-Burtz, C.
Cook, F.
Cinotti, R.
dit Latte, D. Demeure
Mahe, P. J.
Fortuit, C.
Feuillet, F.
Asehnoune, K.
Marzorati, C.
Spina, S.
Scaravilli, V.
Vargiolu, A.
Riva, M.
Giussani, C.
Sganzerla, E.
Citerio, G.
Barbadillo, S.
de Molina, F. J. González
Álvarez-Lerma, F.
Rodríguez, A.
Zakharkina, T.
Martin-Loeches, I.
Matamoros, S.
Povoa, P.
Torres, A.
Kastelijn, J.
Hofstra, J. J.
de Jong, M.
Schultz, M.
Sterk, P.
Artigas, A.
Bos, L. J.
Moreau, A. S.
Martin-Loeches, I.
Povoa, P.
Salluh, J.
Rodriguez, A.
Nseir, S.
de Jong, E.
van Oers, J. A.
Beishuizen, A.
Girbes, A. R. J.
Nijsten, M. W. N.
de Lange, D. W.
Bonvicini, D.
Labate, D.
Benacchio, L.
Olivieri, A.
Pizzirani, E.
Lopez-Delgado, J. C.
Gonzalez-Romero, M.
Fuentes-Mila, V.
Berbel-Franco, D.
Romera-Peregrina, I.
Martinez-Pascual, A.
Perez-Sanchez, J.
Abellan-Lencina, R.
Ávila-Espinoza, R. E.
Moreno-Gonzalez, G.
Sbraga, F.
Griffiths, S.
Grocott, M. P. W.
Creagh-Brown, B.
Doyle, J.
Wilkerson, P.
Soon, Y.
Huddart, S.
Dickinson, M.
Riga, A.
Zuleika, A.
Miyamoto, K.
Kawazoe, Y.
Morimoto, T.
Yamamoto, T.
Fuke, A.
Hashimoto, A.
Koami, H.
Beppu, S.
Katayama, Y.
Ito, M.
Ohta, Y.
Yamamura, H.
Rygård, S. L.
Holst, L B.
Wetterslev, J.
Johansson, P. I.
Perner, A.
Soliman, I. W.
de Lange, D. W.
van Dijk, D.
van Delden, J. J. M.
Cremer, O. L.
Slooter, A. J. C.
Peelen, L. M.
McWilliams, D.
Snelson, C.
Neves, A. Das
Loudet, C. I.
Busico, M.
Vazquez, D.
Villalba, D.
Veronesi, M.
Lischinsky, A.
López, F. J. L.
Mori, L. Benito
Plotnikow, G.
Díaz, A.
Giannasi, S.
Hernandez, R.
Krzisnik, L.
Cecotti, C.
Viola, L.
Lopez, R.
Sottile, J. P.
Benavent, G.
Estenssoro, E.
Chen, C. M.
Lai, C. C.
Cheng, K. C.
Chou, W.
Chan, K. S.
Roeker, L. E.
Horkan, C. M.
Gibbons, F. K.
Christopher, K. B.
Weijs, P. J. M.
Mogensen, K. M.
Rawn, J. D.
Robinson, M. K.
Christopher, K. B.
Tang, Z.
Qiu, C.
Ouyang, B.
Cai, C.
Guan, X.
Regueira, T.
Cea, L.
Carlos, S. Juan
Elisa, B.
Puebla, C.
Vargas, A.
Poulsen, M. K.
Thomsen, L. P.
Kjærgaard, S.
Rees, S. E.
Karbing, D. S.
Wollersheim, T.
Frank, S.
Müller, M. C.
Carbon, N. M.
Skrypnikov, V.
Pickerodt, P. A.
Falk, R.
Mahlau, A.
Weber-Carstens, S.
Lee, A.
Inglis, R.
Morgan, R.
Barker, G.
Kamata, K.
Abe, T.
Saitoh, D.
Tokuda, Y.
Green, R. S.
Butler, M. B.
Erdogan, M.
Hwa, H. Tae
Gil, L. Jae
Vaquero, R. Hernández
Rodriguez-Ruiz, E.
Lago, A. Lopez
Allut, J. L. Garcia
Gestal, A. Estany
Gonzalez, M. A. Garcia
Thomas-Rüddel, D. O.
Schwarzkopf, D.
Fleischmann, C.
Reinhart, K.
Suwanpasu, S.
Sattayasomboon, Y.
Filho, N. M. Filgueiras
Oliveira, J. C. A.
Ballalai, C. S.
De Lucia, C. V.
Araponga, G. P.
Veiga, L. N.
Silva, C. S.
Garrido, M. E.
Ramos, B. B.
Ricaldi, E. F.
Gomes, S. S.
Gemmell, L.
MacKay, A.
Wright, C.
Docking, R. I.
Doherty, P.
Black, E.
Stenhouse, P.
Plummer, M. P.
Finnis, M. E.
Phillips, L. K.
Kar, P.
Bihari, S.
Biradar, V.
Moodie, S.
Horowitz, M.
Shaw, J. E.
Deane, A. M.
Yatabe, T.
Inoue, S.
Sakaguchi, M.
Egi, M.
Abdelhamid, Y. Ali
Plummer, M. P.
Finnis, M. E.
Phillips, L. K.
Kar, P.
Bihari, S.
Biradar, V.
Moodie, S.
Horowitz, M.
Shaw, J. E.
Deane, A. M.
Hokka, M.
Egi, M.
Mizobuchi, S.
Kar, P.
Plummer, M.
Abdelhamid, Y. Ali
Giersch, E.
Summers, M.
Hatzinikolas, S.
Heller, S.
Chapman, M.
Jones, K.
Horowitz, M.
Deane, A.
Schweizer, R.
Jacquet-Lagreze, M.
Portran, P.
Junot, S.
Allaouchiche, B.
Fellahi, J. L.
Guerci, P.
Ergin, B.
Kapucu, A.
Ince, C.
Cioccari, L.
Luethi, N.
Crisman, M.
Bellomo, R.
Mårtensson, J.
Shinotsuka, C. Righy
Fagnoul, D.
Brasseur, A.
Orbegozo, D.
Vincent, J. L.
Preiser, J. C.
Preiser, J. C.
Lheureux, O.
Thooft, A.
Brimioulle, S.
Vincent, J. L.
Iwasaka, H.
Tahara, S.
Nagamine, M.
Ichigatani, A.
Cabrera, A. Rugerio
Zepeda, E. Monares
Granillo, J. Franco
Sánchez, J. S. Aguirre
Montoya, A. A. Tanaka
Montenegro, A. Pedraza
Blanco, G. A. Gálvez
Robles, C. M. Coronado
Drolz, A.
Horvatits, T.
Roedl, K.
Rutter, K.
Kluge, S.
Funk, G. C.
Schneeweiss, B.
Fuhrmann, V.
Sabetian, G.
Pooresmaeel, F.
Zand, F.
Ghaffaripour, S.
Farbod, A.
Tabei, H.
Taheri, L.
Anandanadesan, R.
Metaxa, V.
Teixeira, C.
Pereira, S. M.
Hernández-Marrero, P.
Carvalho, A. S.
Beckmann, M.
Hartog, C. S.
Schwarzkopf, D.
Raadts, A.
Robertsen, A.
Førde, R.
Skaga, N. O.
Helseth, E.
Honeybul, S.
Ho, K.
Lopez, P. Martinez
Gonzalez, M. Nieto
Ortega, P. Nuevo
Sola, E. Camara
Spasova, T.
de la Torre-Prados, M. V.
Kopecky, O.
Rusinova, K.
Waldauf, P.
Cepeplikova, Z.
Balik, M.
Domínguez, J. Palamidessi
Almudevar, P. Matia
Carmona, S. Alcántara
Muñoz, J. J. Rubio
Castañeda, D. Palacios
Abellán, A. Naharro
Villamizar, P. Rodríguez
Ramos, J. Veganzones
Pérez, L. Pérez
Lucendo, A. Pérez
Ejarque, M. Camós
Estella, A.
Camps, V. Lopez
Martín, M. C.
Masnou, N.
Barbosa, S.
Varela, A.
Palma, I.
Cristina, L.
Nunes, E.
Pereira, I.
Campello, G.
Granja, C.
Pande, R.
Pandey, M.
Varghese, S.
Chanu, M.
Van Dam, M. J.
Ter Braak, E. W. M. T.
Estella, A.
Gracia, M.
Viciana, R.
Recuerda, M.
Fontaiña, L. Perez
Tharmalingam, B.
Kovari, F.
Rose, L.
Mcginlay, M.
Amin, R.
Burns, K.
Connolly, B.
Hart, N.
Jouvet, P.
Katz, S.
Leasa, D.
Mawdsley, C.
Mcauley, D.
Schultz, M.
Blackwood, B.
Denham, S.
Worrall, R.
Arshad, M.
Isherwood, P.
Khadjibaev, A.
Sabirov, D.
Rosstalnaya, A.
Parpibaev, F.
Sharipova, V.
Blanco, G. A. Galvez
Guzman, C. I. Olvera
Sánchez, J. S. Aguirre
Granillo, J. Franco
Gupta, S.
Govil, D.
Srinivasan, S.
Patel, S. J.
N, J. K.
Gupta, A.
Shafi, M.
Tomar, D. S.
Harne, R.
Arora, D. P.
Talwar, N.
Mazumdar, S.
Cha, Y. S.
Lee, S. J.
Tyagi, N.
Rajput, R. K.
Taneja, S.
Singh, V. K.
Sharma, S. C.
Mittal, S.
Rao, B. K.
Ayachi, J.
Fraj, N.
Romdhani, S.
Khedher, A.
Meddeb, K.
Sma, N.
Azouzi, A.
Bouneb, R.
Chouchene, I.
El Ghardallou, M.
Boussarsar, M.
Jennings, R.
Walter, E.
Ribeiro, J. M.
Moniz, I.
Marçal, R.
Santos, A. C.
Candeias, C.
e Silva, Z. Costa
Gomez, S. E. Zamora
Nieto, O. R. Perez
Gonzalez, J. A. Castanon
Cuellar, A. I. Vasquez
Mildh, H.
Pettilä, V.
Korhonen, A. M.
Karlsson, S.
Ala-Kokko, T.
Reinikainen, M.
Vaara, S. T.
Zaleska-Kociecka, M.
Grabowski, M.
Dąbrowski, M.
Wozniak, S.
Piotrowska, K.
Banaszewski, M.
Imiela, J.
Stepinska, J.
Pérez, A. González
Ordoñez, P. Florez
Giribet, A.
Cuervo, M. A. Alonso
Cuervo, R. Alonso
Esteban, M. A. Rodriguez
Fraile, L. Iglesias
Mittelbrum, C. Ponte
Albaiceta, G. Muñiz
Koeze, J.
Keus, F.
Dieperink, W.
van der Horst, I. C. C.
van Meurs, M.
Zijlstra, J. G.
Roberts, S.
Caballero, C. Hernandez
Isgro, G.
Hall, D.
Beitland, S.
Trøseid, A.-M. S.
Brusletto, B. S.
Waldum-Grevbo, B. E.
Berg, J. P.
Sunde, K.
Huertas, D. García
Manzano, F.
Quintana, M. M. Jiménez-
Osuna, A.
Santiago-Ruiz, F.
Rodríguez-Mejías, C.
Wangensteen, R.
Jamaati, H. R.
Masjedi, M.
Zand, F.
Hashemian, S. M. R.
Sabetian, G.
Abbasi, G.
Khaloo, V.
Tabei, S. H.a.
Kafilzadeh, A.
Bakhodaei, H. Haddad
Diaz, J. A.
Silva, R.
Garcia, D. J.
Luis, E.
Gomez, M. N.
Soriano, R.
Gonzalez, P. L.
Ibrahim, I. A.
Rafik, M. M.
Al-Ansary, A. M.
Algendi, M. A.
Ali, A. A.
Fuhrmann, V.
Roedl, K.
Horvatits, T.
Drolz, A.
Rutter, K.
Benten, D.
Kluwe, J.
Siedler, S.
Kluge, S.
Adedugbe, I.
Bird, G. T.
Kennedy, R. M.
Sharma, S.
Butler, M. B.
Yugi, G.
Haroon, B. A.
Witter, T.
Khaliq, W.
Singer, M.
Havaldar, A. A.
Krishna, B.
Sriram, S.
Espinoza, E. D. Valenzuela
Pozo, M. O.
Edul, V. S. Kanoore
Furche, M.
Motta, M. F.
Vazquez, A. Risso
Birri, P. N. Rubatto
Ince, C.
Dubin, A.
Dogliotti, A.
Ramos, A.
Lovesio, C.
Delile, E.
Nevière, R.
Thiébaut, P.-A.
Maupoint, J.
Mulder, P.
Coquerel, D.
Renet, S.
do Rego, J. C.
Rieusset, J.
Richard, V.
Tamion, F.
Khaliq, W.
Andreis, D. T.
Singer, M.
Smit, B.
Smulders, Y. M.
de Waard, M. C.
van Straaten, H. M. Oudemans
Girbes, A. R. J.
Eringa, E. C.
Man, A. M. E. Spoelstra-de
Alegría, L.
Soto, D.
Luengo, C.
Gomez, J.
Jarufe, N.
Bruhn, A.
Castro, R.
Kattan, E.
Tapia, P.
Rebolledo, R.
Achurra, P.
Ospina-Tascón, G.
Bakker, J.
Hernández, G.
Bertini, P.
Guarracino, F.
Baldassarri, R.
Pinsky, M. R.
Alegría, L.
Vera, M.
Dreyse, J.
Carpio, D.
Henriquez, C.
Gajardo, D.
Bravo, S.
Castro, R.
Ospina-Tascón, G.
Bakker, J.
Hernández, G.
Kim, S.
Lee, M.
Park, S. Y.
So, S.
Lee, H.
Kačar, M. B.
Kačar, S. M.
Uddin, I.
Belhaj, A. M.
Aydın, M. A.
Avsec, D.
Kapuağası, A.
Kaymak, Ç.
Kovach, L.
Şencan, İ.
Meço, B.
Özçelik, M.
Ünal, N.
Lazaridis, C.
Jenni-Moser, B.
Jeitziner, M.-M.
Galassi, M. S.
Sales, F. L.
de Moraes, K. C. L.
Batista, C. L.
Júnior, J. A. de Souza
Marcari, T. B.
Lobato, R.
Castro, C. S. A. A.
de Souza, L. M.
Rodrigues, F. F. P.
Correa, N. G.
Pelegrini, A. M.
Eid, R. A. C.
Timenetsky, K. T.
Cazati, D.
Lobato, M.
Diniz, P. S.
Rocha, L. L.
Cavalheiro, A. M.
Lucinio, N. M.
Santos, E. R.
Norrenberg, M.
Gleize, A.
Preiser, J. C.
Simón, I. Fernández
Carmona, S. Alcántara
Valhonrat, I. Lipperheide
Domínguez, J. Palamidessi
Abellán, A. Naharro
Almudévar, P. Matía
Dávila, F.
Rubio, J. J.
Ramos, A. J.
Reina, Á. J. Roldán
López, N. Palomo
Pérez, M. Adriaensens
Apolo, D. X. Cuenca
Villén, L. Martín
López, F. M. Porras
García, I. Palacios
Izurieta, J. R. Naranjo
Guerrero, J. J. Egea
Calvert, S.
Quint, M.
Adeniji, K.
Young, R.
Shevill, D. D.
Robertson, E.
Garside, P.
Walter, E.
Isotti, P.
De Vecchi, M. M.
Perduca, A. E.
Negro, A.
Villa, G.
Manara, D. F.
Cabrini, L.
Zangrillo, A.
Frencken, J. F.
van Baal, L.
Peelen, L. M.
Donker, D. W.
Horn, J.
van der Poll, T.
van Klei, W. A.
Bonten, M. J. M.
Cremer, O. L.
Menard, C. E.
Kumar, A.
Rimmer, E.
Doucette, S.
Turgeon, A. F.
Houston, B. L.
Houston, D. S.
Zarychanski, R.
Pinto, B. Bollen
Carrara, M.
Ferrario, M.
Bendjelid, K.
Nunes, J.
Diaz, P.
Silva, G.
Escórcio, S.
Chaves, S.
Jardim, M.
Fernandes, N.
Câmara, M.
Duarte, R.
Pereira, C. A.
Vieira, J.
Nóbrega, J. J.
Robles, C. M. Coronado
de Oca-Sandoval, M. A. Montes
Sánchez-Rodríguez, A.
Joya-Galeana, J. G.
Correa-Morales, A.
Camarena-Alejo, G.
Aguirre-Sánchez, J.
Franco-Granillo, J.
Soliman, M.
Al Azab, A.
El Hossainy, R.
Nagy, H.
Nirmalan, M.
Crippa, I. A.
Cavicchi, F. Zama
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Chaari, A.
Hakim, K. Abdel
Hassanein, H.
Etman, M.
El Bahr, M.
Bousselmi, K.
Khalil, E. S.
Kauts, V.
Casey, W. F.
Imahase, H.
Sakamoto, Y.
Inoue, S.
Yamada, K. C.
Koami, H.
Miike, T.
Nagashima, F.
Iwamura, T.
Boscolo, A.
Lucchetta, V.
Piasentini, E.
Bertini, D.
Manesso, L.
Spiezia, L.
Simioni, P.
Ori, C.
Souza, R. B.
Martins, A. M.
Liberatore, A. M. A.
Kang, Y. R.
Nakamae, M. N.
Vieira, J. C. F.
Koh, I. H. J.
Hanslin, K.
Wilske, F.
Skorup, P.
Sjölin, J.
Lipcsey, M.
Long, W. Jin
Zhen, C. Er
Vakalos, A.
Avramidis, V.
Wu, S. H.
Shyu, L. J.
Li, C. H.
Yu, C. H.
Chen, H. C.
Wang, C. H.
Lin, K. H.
Aray, Z. E.
Gómez, C. F.
Tejero, A. P.
Monge, D. D.
Losada, V. M.
Tarancón, C. M.
Cortés, S. D.
Gutiérrez, A. M.
Álvarez, T. P.
Rouze, A.
Jaffal, K.
Six, S.
Stolz, K.
Cattoen, V.
Nseir, S.
Arnal, J. M.
Saoli, M.
Novotni, D.
Garnero, A.
Becher, T.
Buchholz, V.
Schädler, D.
Frerichs, I.
Weiler, N.
Eronia, N.
Mauri, T.
Gatti, S.
Maffezzini, E.
Bronco, A.
Alban, L.
Sasso, T.
Marenghi, C.
Grasselli, G.
Pesenti, A.
Bellani, G.
Al-Fares, A.
Del Sorbo, L.
Anwar, S.
Facchin, F.
Azad, S.
Zamel, R.
Ferguson, N.
Cypel, M.
Keshavjee, S.
Fan, E.
Durlinger, E.
Spoelstra-de Man, A.
Smit, B.
de Grooth, H. J.
Girbes, A.
Straaten, H. Oudemans-van
Smulders, Y.
Alfaro, M. A.
Parrilla, F.
Meli, A.
Pellegrini, M.
Rodriguez, N.
Goyeneche, J. M.
Morán, I.
Aguirre, H.
Mancebo, J.
Heines, S. J. H.
Strauch, U.
Bergmans, D. C. J. J.
Blankman, P.
Shono, A.
Hasan, D.
Gommers, D.
Chung, W. Y.
Lee, K. S.
Jung, Y. J.
Park, J. H.
Sheen, S. S.
Park, K. J.
Worral, R.
Denham, S.
Isherwood, P.
Rees, S. E.
Larraza, S.
Dey, N.
Spadaro, S.
Brohus, J. B.
Winding, R. W.
Volta, C. A.
Karbing, D. S.
Ampatzidou, F.
Vlachou, A.
Kehagioglou, G.
Karaiskos, T.
Madesis, A.
Mauromanolis, C.
Michail, N.
Drossos, G.
Saraj, N.
Rijkenberg, S.
Feijen, H. M.
Endeman, H.
Donnelly, A. A. J.
Morgan, E.
Garrard, H.
Buckley, H.
Russell, L.
Haase, N.
Perner, A.
Goh, C.
Mouyis, K.
Woodward, C. L. N.
Halliday, J.
Encina, G. B.
Ros, J.
Lagunes, L.
Tabernero, J.
Bosch, F.
Rello, J.
Huertas, D. García
Manzano, F.
Morente-Constantin, E.
Rivera-Ginés, B.
Colmenero-Ruiz, M.
Abellán, A. Naharro
Pérez, L. Pérez
Lucendo, A. Pérez
Almudévar, P. Matía
Domínguez, J. Palamidessi
Villamizar, P. Rodríguez
Sanz, J. García
Simon, I. Fernandez
Valbuena, B. Lobo
Carmona, S. Alcantara
Pais, M.
Ramalingam, S.
Díaz, C.
Fox, L.
Santafe, M.
Barba, P.
García, M.
Leal, S.
Pérez, M.
Pérez, M. L. Pérez
Abellán, A. Naharro
Lucendo, A. Pérez
Almudevar, P. Matia
Domínguez, J. Palamidessi
Villamizar, P. Rodríguez
Veganzones, J.
Simón, I. Fernandez
Valbuena, B. Lobo
Martínez, N.
Carmona, S. Alcántara
Moors, I.
Mokart, D.
Pène, F.
Lambert, J.
Kouatchet, A.
Mayaux, J.
Vincent, F.
Nyunga, M.
Bruneel, F.
Laisne, L.
Rabbat, A.
Lebert, C.
Perez, P.
Chaize, M.
Renault, A.
Meert, A. P.
Hamidfar, R.
Jourdain, M.
Darmon, M.
Schlemmer, B.
Chevret, S.
Lemiale, V.
Azoulay, E.
Benoit, D.
Martins-Branco, D.
Sousa, M.
Marum, S.
Bouw, M. J.
Galstyan, G.
Makarova, P.
Parovichnikova, E.
Kuzmina, L.
Troitskaya, V.
Drize, N.
Gemdzhian, E.
Savchenko, V.
Chao, H. C.
Kılıc, E.
Demiriz, B.
Uygur, M. L.
Sürücü, M.
Cınar, K.
Yıldırım, A. E.
Kiss, K.
Köves, B.
Csernus, V.
Molnár, Z.
Ntantana, A.
Matamis, D.
Savvidou, S.
Giannakou, M.
Gouva, M.
Nakos, G.
Koulouras, V.
Gaffney, S.
Black, E.
Docking, R.
Judge, C.
Drew, T.
Misran, H.
Munshi, R.
McGovern, L.
Coyle, M.
Dunne, L.
Deasy, E.
Lavin, P.
Fahy, A.
Darcy, D. M.
Donnelly, M.
Ismail, N. H.
Hall, T.
Wykes, K.
Jack, J.
Ngu, W. C.
Morgan, P.
Ruiz-Ramos, J.
Ramirez, P.
Gordon, M.
Villarreal, E.
Frasquet, J.
Poveda-Andrés, J. L.
Castellanos, A.
Ijssennagger, C. E.
ten Hoorn, S.
van Wijk, A.
van den Broek, J. M.
Tuinman, P. R.
Elmenshawy, A. M.
Hammond, B. D.
Gibbon, G.
Belcham, T.
Burton, K.
Taniguchi, L. U.
Ramos, F. J. S.
Momma, A. K.
Martins-Filho, A. P. R.
Bartocci, J. J.
Lopes, M. F. D.
Sad, M. H.
Rodrigues, C. M.
Pires, E. M. C.
Vieira, Jr, J. M.
Leite, M. A.
Murbach, L. D.
Osaku, E. F.
Barreto, J.
Duarte, S. T.
Taba, S.
Miglioranza, D.
Gund, D. P.
Lordani, C. F.
Costa, C. R. L. M.
Ogasawara, S. M.
Jorge, A. C.
Duarte, P. A. D.
Spadaro, S.
Capuzzo, M.
Corte, F. Dalla
Terranova, S.
Scaramuzzo, G.
Fogagnolo, A.
Bertacchini, S.
Bellonzi, A.
Ragazzi, R.
Volta, C. A.
Cruz, C.
Nunes, A.
Pereira, F. Seabra
Aragão, I.
Cardoso, A. F.
Santos, C.
Malheiro, M. J.
Castro, H.
Cardoso, T.
Paratz, J.
Kenardy, J.
Comans, T.
Coyer, F.
Thomas, P.
Boots, R.
Pereira, N.
Vilas-Boas, A.
Gomes, E.
Dias, C.
Torres, J.
Carvalho, D.
Molinos, E.
Vales, C.
Araújo, R.
Cruz, C.
Nunes, A.
Pereira, F. Seabra
Cardoso, A. F.
Santos, C.
Malheiro, M. J.
Castro, H.
Cardoso, T.
Karnatovskaia, L.
Philbrick, K.
Ognjen, G.
Clark, M.
Montero, R. Molina
Varas, J. Luján
Sánchez-Elvira, L. Alcázar
Delgado, C. Pintado
Díaz, P. Villa
Ruiz, B. Llorente
Guerrero, A. Pardo
Galache, J. A. Cambronero
Jiménez, R.
Rebollo, S.
Alejandro, O.
Fernández, A.
Moreno, S.
Herrera, L.
Ojados, A.
Galindo, M.
Murcia, J.
Contreras, M.
Sánchez-Argente, S.
Bonilla, Y.
Rodríguez, M. D.
Allegue, J. M.
Cakin, Ö.
Parlak, H.
Kirca, H.
Mutlu, F.
Aydınlı, B.
Cengiz, M.
Ramazanoglu, A.
Jung, E.-J.
Oh, S.-Y.
Lee, H.
Filho, N. M. Filgueiras
Ricaldi, E. F.
Gomes, S. S.
Ramos, B. B.
De Lucia, C. V.
Ballalai, C. S.
Oliveira, J. C. A.
Araponga, G. P.
Veiga, L. N.
Silva, C. S.
Garrido, M. E.
Domenech, J. Cebrián
Montalvo, A. Pinos
Chornet, T. Ciges
Martinez, P. Concha
Ribas, M. Piñol
Costa, R. Gimeno
Ortega, A. Castellanos
Forbes, C.
Prescott, H.
Lal, A.
Khan, F. A.
Dela Pena, E. G.
Dizon, J. S.
Perez, P. P. P.
Wong, C. M. J.
Garach, M. Muñoz
Romero, O. Moreno
Puerta, R. Ramirez
Diaz, F. Acosta
Bailon, A. M. Perez
Pinel, A. Carranza
Maldonado, L. Peñas
Kalaiselvan, M. S.
kumar, R. L. Siva
Renuka, M. K.
Kumar, A. S. Arun
De Rosa, S.
Ferrari, F.
Checcacci, S. Carboni
Rigobello, A.
Joannidis, M.
Politi, F.
Pellizzari, A.
Bonato, R.
Fernandez-Carmona, A.
Macias-Guarasa, I.
Gutierrez-Rodriguez, R.
Martinez-Lopez, P.
Diaz-Castellanos, M. A.
Fernandez-Carmona, A.
Arias-Diaz, M.
Aguilar-Alonso, E.
Macias-Guarasa, I.
Martinez-Lopez, P.
Diaz-Castellanos, M. A.
Nikandish, R. N.
Artemenko, V.
Budnyuk, A.
Bassi, G. Li
Senussi, T.
Idone, F.
Xiol, E. Aguilera
Travierso, C.
Chiurazzi, C.
Motos, A.
Amaro, R.
Hua, Y.
Fernández-Barat, L.
Ranzani, O. T.
Bobi, Q.
Rigol, M.
Torres, A.
Youn, A.
Hwang, J. Gyung
Garach, M. Muñoz
Romero, O. Moreno
Ossorio, M. E. Yuste
Diaz, F. Acosta
Bailon, A. M. Perez
Pinel, A. Carranza
Maldonado, L. Peñas
Teixeira, C.
Figueira, H.
Oliveira, R.
Mota, A.
Aragão, I.
Kamp, O.
Cruciger, O.
Aach, M.
Kaczmarek, C.
Waydhas, C.
Schildhauer, T. A.
Hamsen, U.
Camprubí-Rimblas, M.
Chimenti, L.
Guillamat-Prats, R.
Lebouvier, T.
Bringué, J.
Tijero, J.
Gómez, M. N.
Blanch, L.
Artigas, A.
Tagliabue, G.
Ji, M.
Jagers, J. V. Suneby
Easton, P. A.
Souza, R. B.
Liberatore, A. M. A.
Martins, A. M. C. R. P. F.
Vieira, J. C. F.
Kang, Y. R.
Nakamae, M. N.
Koh, I. H. J.
Hong, J. Y.
Shin, M. H.
Park, M. S.
Pomprapa, A.
Pickerodt, P. A.
Hofferberth, M. B. T.
Russ, M.
Braun, W.
Walter, M.
Francis, R.
Lachmann, B.
Leonhardt, S.
Koh, I. H. J.
Souza, R. B.
Martins, A. M. C. R. P. F.
Vieira, J. C. F.
Liberatore, A. M. A.
Landaverde-López, A.
Canedo-Castillo, N. A.
Esquivel-Chávez, A.
Arvizu-Tachiquín, P. C.
Sánchez-Hurtado, L. A.
Baltazar-Torres, J. A.
Cardoso, V.
Krystopchuk, A.
Castro, S.
Melão, L.
Firmino, S.
Marreiros, A.
Granja, C.
Almaziad, S.
Kubbara, A.
Barnett, W.
Nakity, R.
Alamoudi, W.
Altook, R.
Tarazi, T.
Fida, M.
Safi, F.
Assaly, R.
Santini, A.
Milesi, M.
Maraffi, T.
Pugni, P.
Andreis, D. T.
Cavenago, M.
Gattinoni, L.
Protti, A.
Perchiazzi, G.
Borges, J. B.
Bayat, S.
Porra, L.
Broche, L.
Pellegrini, M.
Scaramuzzo, G.
Hedenstierna, G.
Larsson, A.
Pellegrini, M.
Hedenstierna, G.
Roneus, A.
Segelsjö, M.
Vestito, M. C.
Larsson, A.
Perchiazzi, G.
Gremo, E.
Nyberg, A.
Castegren, M.
Pikwer, A.
Yoshida, T.
Engelberts, D.
Otulakowski, G.
Katira, B.
Post, M.
Ferguson, N. D.
Brochard, L.
Amato, M. B. P.
Kavanagh, B. P.
Koch, N.
Huber, W.
Hoellthaler, J.
Mair, S.
Phillip, V.
Schmid, R. M.
Beitz, A.
Baladrón, V.
Calvo, F. J. Redondo
Padilla, D.
Villarejo, P.
Villazala, R.
Yuste, A. S.
Bejarano, N.
Steenstra, R. J.
Banierink, H.
Hof, J.
van der Horst, I. C.
Nijsten, M. W.
Hoekstra, M.
Roedl, K.
Sterz, F.
Horvatits, T.
Horvatits, K.
Drolz, A.
Herkner, H.
Fuhrmann, V.
Kott, M.
Zitta, K.
Brandt, B.
Schildhauer, C.
Elke, G.
Hummitzsch, L.
Frerichs, I.
Weiler, N.
Albrecht, M.
González, L. Rey
Alonso, D. Cabestrero
Ortiz, A. Blandino
Sánchez, R. de Pablo
Lucas, J. Higuera
Roedl, K.
Sterz, F.
Drolz, A.
Horvatits, K.
Horvatits, T.
Herkner, H.
Fuhrmann, V.
Horvatits, T.
Drolz, A.
Roedl, K.
Rutter, K.
Ferlitsch, A.
Fauler, G.
Trauner, M.
Fuhrmann, V.
Horvatits, T.
Pischke, S.
Fischer, L.
Thaiss, F.
Koch, M.
Bangert, K.
Fuhrmann, V.
Kluge, S.
Lohse, A. W.
Nashan, B.
Sterneck, M.
Faenza, S.
Siniscalchi, A.
Pierucci, E.
Mancini, E.
Ricci, D.
Gemelli, C.
Cuoghi, A.
Magnani, S.
Atti, M.
Sotos, F.
Cánovas, J.
López, A.
Burruezo, A.
Torres, D.
Herrera-Gutierrez, M. E.
Barrueco-Francioni, J.
Arias-Verdú, D.
Lozano-Saez, R.
Quesada-Garcia, G.
Seller-Pérez, G.
Figueiredo, A.
Anzola, Y.
Pereira, R.
Bento, L.
Arias-Verdú, D.
Lai, M.
Deiana, M.
Barrueco-Francioni, J.
Herrera-Gutierrez, M. E.
Seller-Perez, G.
Vardas, K.
Ilia, S.
Sertedaki, A.
Charmadari, E.
Stratakis, C. A.
Briassouli, E.
Goukos, D.
Psarra, K.
Botoula, E.
Tsagarakis, S.
Mageira, E.
Routsi, C.
Nanas, S.
Briassoulis, G.
Boscolo, A.
Bertini, D.
Campello, E.
Lucchetta, V.
Piasentini, E.
Radu, C. M.
Manesso, L.
Simioni, P.
Ori, C.
Su, H.
Lam, Y. M.
Willis, K.
Pullar, V.
Hubner, R. P.
Tsang, J. L.
de Guadiana-Romualdo, L. García
Rebollo-Acebes, S.
Esteban-Torrella, P.
Jiménez-Sánchez, R.
Jiménez-Santos, E.
Ortín-Freire, A.
Hernando-Holgado, A.
Albaladejo-Otón, M. D.
Coelho, L.
Rabello, L.
Salluh, J.
Martin-Loeches, I.
Rodriguez, A.
Nseir, S.
Póvoa, P.
Varis, E.
Pettilä, V.
Poukkanen, M.
Jacob, S.
Karlsson, S.
Perner, A.
Takala, J.
Wilkman, E.
Lundberg, O. H. M.
Bergenzaun, L.
Rydén, J.
Rosenqvist, M.
Melander, O.
Chew, M. S.
Rodriguez-Ruiz, E.
Vaquero, R. Hernández
Lago, A. Lopez
Allut, J. L. Garcia
Gestal, A. Estany
Gonzalez, M. A. Garcia
Kishihara, Y.
Yasuda, H.
Rebollo, S.
de Guadiana-Romualdo, L. García
Jimenez, R.
Torrella, P. Esteban
Fernandez, A.
Sanchez, S.
Ortin, A.
Bassi, G. Li
Prats, R. Guillamat
Artigas, A.
Aguilera, E.
Marti, D.
Ranzani, O. T.
Rigol, M.
Fernandez, L.
Ferrer, M.
Martin-Loeches, I.
Torres, A.
Lanziotti, V. S.
Póvoa, P.
Pulcheri, L.
Ribeiro, M. O.
Barbosa, A. P.
e Silva, J. R. Lapa
Soares, M.
Salluh, J. I. F.
Garcia, I. Palacios
Martin, A. Diaz
Marqués, M. Gil
Moreno, A. Puppo
Pizarraya, A. Gutierrez
Diaz, J. Pachón
Ibañez, M. Pachón
Smani, Y.
Connell, M. Mc
Zhang, L. A.
Parker, R. S.
Banerjee, I.
Clermont, G.
Norberg, E.
Oras, J.
Cuisinier, A.
Maufrais, C.
Payen, J. F.
Nottin, S.
Walther, G.
Bouzat, P.
Arib, S.
Bilotta, F.
Badenes, R.
Rubulotta, F.
Mirek, S.
Crippa, I. A.
Monfort, B.
Stazi, E.
Roig, A. Lozano
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Magnoni, S.
Marando, M.
Pifferi, S.
Conte, V.
Ortolano, F.
Carbonara, M.
Bertani, G.
Scola, E.
Cadioli, M.
Triulzi, F.
Colombo, A.
Stocchetti, N.
Rotzel, H. B.
Lázaro, A. Serrano
Prada, D. Aguillón
Guimillo, M. Rodriguez
Piqueras, C. Sanchís
Guia, J. Romero
Simon, M. García
Arizmendi, A. Mesejo
Carratalá, A.
El Maraghi, S.
Yehia, A.
Bakry, M.
Shoman, A.
Backes, F. N.
Bianchin, M. M.
Vieira, S. R. R.
de Souza, A.
Backes, A. N.
Klein, C.
Kalaiselvan, M. S.
Renuka, M. K.
Arunkumar, A. S.
Lozano, A.
Lheureux, O.
Badenes, R.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Gallaher, C.
Cattlin, S.
Gordon, S.
Picard, J.
Fontana, V.
Bond, O.
Nobile, L.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Mrozek, S.
Delamarre, L.
Capilla, F.
Al-Saati, T.
Fourcade, O.
Geeraerts, T.
Dominguez-Berrot, A. M.
Gonzalez-Vaquero, M.
Vallejo-Pascual, M. E.
Gupta, D.
Ivory, B. D.
Chopra, M.
McCarthy, J.
Felderhof, C. L.
MacNeil, C.
Rubulotta, F.
Waldauf, P.
Maggiorini, M.
Duska, F.
Fumis, R. R. L.
Junior, J. M. Vieira
Amarante, G.
Skorko, A.
Sanders, S.
Aron, J.
Kroll, R. J.
Redfearn, C.
Krishnan, P.
Khalil, J. E.
Kovari, F.
Kongpolprom, N.
Gulia, V.
Lourenço, E.
Melão, L.
Duro, C.
Baptista, G.
Alves, A.
Arminda, B.
Rodrigues, M.
Marreiros, A.
Granja, C.
Hayward, J.
Baldwin, F.
Gray, R.
Katinakis, P. A.
Stijf, M.
Ten Kleij, M.
Jansen-Frederiks, M.
Broek, R.
de Bruijne, M.
Spronk, P. E.
Sinha, K.
Luney, M.
Palmer, K.
Keating, L.
Abu-Habsa, M.
Bahl, R.
Baskaralingam, N.
Ahmad, A.
Kanapeckaite, L.
Bhatti, P.
Glace, S.
Jeyabraba, S.
Lewis, H. F.
Kostopoulos, A.
Raja, M.
West, A.
Ely, A.
Turkoglu, L. M.
Zolfaghari, P.
Baptista, J. P.
Marques, M. P.
Martins, P.
Pimentel, J.
Gupta, D.
Su, Y. C.
Villacres, S.
Stone, M. E.
Parsikia, A.
Medar, S.
O’Dea, K. P.
Porter, J.
Tirlapur, N.
Jonathan, J. M.
Singh, S.
Takata, M.
Abu-Habsa, M.
Ahmad, A.
McWhirter, E.
Lyon, R.
Hariz, M. L.
Azmi, E.
Alkhan, J.
Honeybul, S.
Movsisyan, V.
Petrikov, S.
Marutyan, Z.
Aliev, I.
Evdokimov, A.
Antonucci, E.
Merz, T.
Hartmann, C.
Pelosi, P.
Calzia, E.
Radermacher, P.
Nußbaum, B.
Hartmann, C.
Huber-Lang, M.
Gröger, M.
Radermacher, P.
Nußbaum, B.
Nußbaum, B.
Antonucci, E.
Calzia, E.
Pelosi, P.
Radermacher, P.
Hartmann, C.
Svoren-Jabalera, E.
Davenport, E. E.
Humburg, P.
Knight, J.
Hinds, C. J.
Jun, I. J.
Kim, W. J.
Lee, E. H.
Besch, G.
Perrotti, A.
Puyraveau, M.
Carteron, L.
Baltres, M.
Samain, E.
Chocron, S.
Pili-Floury, S.
Plata-Menchaca, E. P.
Sabater-Riera, J.
Estruch, M.
Boza, E.
Sbraga, F.
Toscana-Fernández, J.
Bruguera-Pellicer, E.
Ordoñez-Llanos, J.
Pérez-Fernández, X. L.
Cavaleiro, P.
Tralhão, A.
Arrigo, M.
Lopes, J.-P.
Lebrun, M.
Cholley, B.
PerezVela, J. L.
MarinMateos, H.
Rivera, J. J. Jimenez
Llorente, M. A. Alcala
De Marcos, B. Gonzalez
Fernandez, F. J. Gonzalez
Laborda, C. Garcia
Zamora, D. Fernandez
Delgado, J. C. Lopez
Imperiali, C.
Berbel-Franco, D.
Dastis, M.
Moreno-Gonzalez, G.
Perez-Sanchez, J.
Romera-Peregrina, I.
Abellan-Lencina, R.
Martinez-Pascual, A.
Fuentes-Mila, V.
Gonzalez-Romero, M.
Górka, J.
Górka, K.
Iwaniec, T.
Frołow, M.
Polok, K.
Fronczek, J.
Kózka, M.
Musiał, J.
Szczeklik, W.
Pérez, A. González
Ordoñez, P. Florez
Giribet, A.
Cuervo, M. A. Alonso
Cuervo, R. Alonso
Esteban, M. A. Rodriguez
Fraile, L. Iglesias
Mittelbrum, C. Ponte
Albaiceta, G. Muñiz
Ampatzidou, F.
Sileli, M.
Kehagioglou, G.
Madesis, A.
Karaiskos, T.
Moursia, C.
Maleoglou, H.
Leleki, K.
Drossos, G.
Uz, Z.
Ince, Y.
Papatella, R.
Bulent, E.
Guerci, P.
Ince, C.
De Mol, B.
Vicka, V.
Gineityte, D.
Ringaitiene, D.
Norkiene, I.
Sipylaite, J.
Möller, C.
Fleischmann, C.
Thomas-Rueddel, D. O.
Vlasakov, V.
Rochwerg, B.
Theurer, P.
Gattinoni, L.
Reinhart, K.
Hartog, C. S.
Pérez, A. González
Al Sibai, J. Zanabili
Camblor, P. Martinez
Fernandez, P. Alvarez
Gala, J. M. García
Guisasola, J. Silba
Albaiceta, G. Muñiz
Tamura, T.
Yatabe, T.
Miyajima, I.
Yamashita, K.
Yokoyama, M.
Ampatzidou, F.
Kehagioglou, G.
Dalampini, E.
Nastou, M.
Baddour, A.
Ignatiadis, A.
Asteri, T.
Drossos, G.
Hathorn, K. E.
Purtle, S. W.
Horkan, C. M.
Gibbons, F. K.
Christopher, K. B.
Viana, M. V.
Tonietto, T. A.
Gross, L. A.
Costa, V. L.
Tavares, A. L. J.
Lisboa, B. O.
Moraes, R. B.
Vieira, S. R.
Viana, L. V.
Azevedo, M. J.
Ceniccola, G. D.
Pequeno, R. S. F.
Holanda, T. P.
Mendonça, V. S.
Araújo, W. M. C.
Carvalho, L. S. F.
Segaran, E.
Vickers, L.
Brinchmann, K.
Wignall, I.
Rubulotta, F.
De Brito-Ashurst, I.
del Olmo, R.
Esteban, M. J.
Vaquerizo, C.
Carreño, R.
Gálvez, V.
Kaminsky, G.
Nieto, B.
Fuentes, M.
De la Torre, M. A.
Torres, E.
Alonso, A.
Velayos, C.
Saldaña, T.
Escribá, A.
GRIP, J.
Kölegård, R.
Sundblad, P.
Rooyackers, O.
Naser, Ben
Jaziri, F.
Jazia, A. Ben
Barghouth, M.
Hentati, O.
Skouri, W.
El Euch, M.
Mahfoudhi, M.
Turki, S.
Abdelghni, K. Ben
Abdallah, Ben
Maha, B. N. M.
Cánovas, J.
Sotos, F.
López, A.
Lorente, M.
Burruezo, A.
Torres, D.
Polok, K.
Włudarczyk, A.
Górka, J.
Hałek, A.
Musiał, J.
Szczeklik, W.
Jazia, A. Ben
Jaziri, F.
Bargouth, M.
Bennasr, M.
Turki, S.
Abdelghani, K. Ben
Abdallah, T. Ben
de Grooth, H. J.
Geenen, I. L.
Parienti, J. J.
Straaten, H. M. Oudemans-van
Shum, H. P.
King, H. S.
Chan, K. C.
Yan, W. W.
Londoño, J. Gonzalez
Cardenas, C. Lorencio
Pedrosa, M. Morales
Gubianas, C. Murcia
Bertolin, C. Fuster
Batllori, N. Vila
Sirvent, J. M.
Wykes, K.
Jack, J.
Morgan, P.
Mukhopadhyay, A.
Chan, H. Y.
Kowitlawakul, Y.
Remani, D.
Leong, C. S. F.
Henry, C. J.
Puthucheary, Z. A.
Mendsaikhan, N.
Begzjav, T.
Lundeg, G.
Dünser, M.
Espinoza, E. D. Valenzuela
Welsh, S. P.
Motta, M. F.
Guerra, E.
Zerpa, M. C. l.
Zechner, F.
Furche, M.
Berdaguer, F.
Birri, P. N. Rubatto
Risso-Vazquez, A.
Dubin, A.
Masevicius, F. D.
Greaney, D.
Magee, A.
Fitzpatrick, G.
Lugo-Cob, R. G.
Sánchez-Hurtado, L. A.
Arvizu-Tachiquín, P. C.
Tejeda-Huezo, B. C.
Cano-Oviedo, A. A.
Baltazar-Torres, J. A.
Aydogan, M. S.
Togal, T.
Taha, A.
Chai, H. Z.
Kam, C.
Razali, S. S. Yang
Sivasamy, V.
Kuan, L. Y.
Poulose, V.
Morales, M. A. Lopez
Castro, S.
Pires, T.
Melão, L.
Krystopchuk, A.
Pereira, I.
Granja, C.
Taniguchi, L. U.
Pires, E. M. C.
Vieira, Jr, J. M.
Azevedo, L. C. P.
Nurses of the Central and General ICUs of Shiraz Namazi Hospital
Sedation an Delirium Group Hospital Universitari de Bellvitge
SPACeR group (Surrey Peri-operative, Anaesthesia and Critical Care Collaborative Research Group)
for the PRoVENT investigators and the PROVE Network
SEMICYUC/GETGAG Working Group
TAVeM study group
POPC-CB investigators
DESIRE (DExmedetomidine for Sepsis in ICU Randomized Evaluation) Trial Investigators
GEMINI
Bioethics work group of SEMICYUC
The FINNAKI Study Group
Queen Square Neuroanaesthesia and Neurocritical Care Resreach Group
Renal Transplantation HUVR
GEMINI
EDISVAL Group
EDISVAL Group
PLUG Working group
TAVeM study Group
The FINNAKI Study Group
on behalf of Department of Professional Development, ESICM
Critical Care Research Group
SIRAKI group
Grupo ESBAGA
Pokaż więcej
Źródło :
Intensive Care Medicine Experimental. September 2016 4(1):205-404
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Beugung des Kniegelenks und Aktivitäten des täglichen Lebens
Autorzy :
Rupp, S.
Kaufmann, M.
Merz, T.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Knee flexion and activities of daily living
Źródło :
Arthroskopie: Organ der Deutschsprachigen Arbeitsgemeinschaft für Arthroskopie. November 2013 26(4):267-272
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Mitochondrial respiratory states and rate
Autorzy :
Gnaiger, E.
Aasander Frostner, E.
Abdul Karim, N.
Abumrad, NA.
Acuna-Castroviejo, D.
Adiele, RC.
Ahn, B.
Ali, SS.
Alton, L.
Alves, MG.
Amati, F.
Amoedo, ND.
Andreadou, I.
Arago, M.
Aral, C.
Arandarcikaite, O.
Armand, AS.
Arnould, T.
Avram, VF.
Bailey, DM.
Bajpeyi, S.
Bajzikova, M.
Bakker, BM.
Barlow, J.
Bastos Sant'Anna Silva, AC.
Batterson, P.
Battino, M.
Bazil, J.
Beard, DA.
Bednarczyk, P.
Bello, F.
Ben-Shachar, D.
Bergdahl, A.
Berge, RK.
Bergmeister, L.
Bernardi, P.
Berridge, MV.
Bettinazzi, S.
Bishop, D.
Blier, PU.
Blindheim, DF.
Boardman, NT.
Boetker, HE.
Borchard, S.
Boros, M.
Borsheim, E.
Borutaite, V.
Botella, J.
Bouillaud, F.
Bouitbir, J.
Boushel, RC.
Bovard, J.
Breton, S.
Brown, DA.
Brown, GC.
Brown, RA.
Brozinick, JT.
Buettner, GR.
Burtscher, J.
Calabria, E.
Calbet, JA.
Calzia, E.
Cannon, DT.
Cano Sanchez, M.
Canto, AC.
Cardoso, LHD.
Carvalho, E.
Casado Pinna, M.
Cassar, S.
Cassina, AM.
Castelo, MP.
Castro, L.
Cavalcanti-de-Albuquerque, JP.
Cervinkova, Z.
Chabi, B.
Chakrabarti, L.
Chakrabarti, S.
Chaurasia, B.
Chen, Q.
Chicco, AJ.
Chinopoulos, C.
Chowdhury, SK.
Cizmarova, B.
Clementi, E.
Coen, PM.
Cohen, BH.
Coker, RH.
Collin, A.
Crisostomo, L.
Dahdah, N.
Dalgaard, LT.
Dambrova, M.
Danhelovska, T.
Darveau, CA.
Das, AM.
Dash, RK.
Davidova, E.
Davis, MS.
De Goede, P.
De Palma, C.
Dembinska-Kiec, A.
Detraux, D.
Devaux, Y.
Di Marcello, M.
Dias, TR.
Distefano, G.
Doermann, N.
Doerrier, C.
Dong, L.
Donnelly, C.
Drahota, Z.
Duarte, FV.
Dubouchaud, H.
Duchen, MR.
Dumas, JF.
Durham, WJ.
Dymkowska, D.
Dyrstad, SE.
Dyson, A.
Dzialowski, EM.
Eaton, S.
Ehinger, J.
Elmer, E.
Endlicher, R.
Engin, AB.
Escames, G.
Ezrova, Z.
Falk, MJ.
Fell, DA.
Ferdinandy, P.
Ferko, M.
Ferreira, JCB.
Ferreira, R.
Ferri, A.
Fessel, JP.
Filipovska, A.
Fisar, Z.
Fischer, C.
Fischer, M.
Fisher, G.
Fisher, JJ.
Ford, E.
Fornaro, M.
Galina, A.
Galkin, A.
Gallee, L.
Galli, GL.
Gama Perez, P.
Gan, Z.
Ganetzky, R.
Garcia-Rivas, G.
Garcia-Roves, PM.
Garcia-Souza, LF.
Garipi, E.
Garlid, KD.
Garrabou, G.
Garten, A.
Gastaldelli, A.
Gayen, J.
Genders, AJ.
Genova, ML.
Giovarelli, M.
Goncalo Teixeira da Silva, R.
Goncalves, DF.
Gonzalez-Armenta, JL.
Gonzalez-Freire, M.
Gonzalo, H.
Goodpaster, BH.
Gorr, TA.
Gourlay, CW.
Granata, C.
Grefte, S.
Guarch, ME.
Gueguen, N.
Gumeni, S.
Haas, CB.
Haavik, J.
Haendeler, J.
Haider, M.
Hamann, A.
Han, J.
Han, WH.
Hancock, CR.
Hand, SC.
Handl, J.
Hargreaves, IP.
Harper, ME.
Harrison, DK.
Hassan, H.
Hausenloy, DJ.
Heales, SJR.
Heiestad, C.
Hellgren, KT.
Hepple, RT.
Hernansanz-Agustin, P.
Hewakapuge, S.
Hickey, AJ.
Ho, DH.
Hoehn, KL.
Hoel, F.
Holland, OJ.
Holloway, GP.
Hoppel, CL.
Hoppel, F.
Houstek, J.
Huete-Ortega, M.
Hyrossova, P.
Iglesias-Gonzalez, J.
Irving, BA.
Isola, R.
Iyer, S.
Jackson, CB.
Jadiya, P.
Jana, PF.
Jang, DH.
Jang, YC.
Janowska, J.
Jansen, K.
Jansen-Duerr, P.
Jansone, B.
Jarmuszkiewicz, W.
Jaskiewicz, A.
Jedlicka, J.
Jespersen, NR.
Jha, RK.
Jurczak, MJ.
Jurk, D.
Kaambre, T.
Kaczor, JJ.
Kainulainen, H.
Kampa, RP.
Kandel, SM.
Kane, DA.
Kapferer, W.
Kappler, L.
Karabatsiakis, A.
Karavaeva, I.
Karkucinska-Wieckowska, A.
Kaur, S.
Keijer, J.
Keller, MA.
Keppner, G.
Khamoui, AV.
Kidere, D.
Kilbaugh, T.
Kim, HK.
Kim, JKS.
Klepinin, A.
Klepinina, L.
Klingenspor, M.
Klocker, H.
Komlodi, T.
Koopman, WJH.
Kopitar-Jerala, N.
Kowaltowski, AJ.
Kozlov, AV.
Krajcova, A.
Krako Jakovljevic, N.
Kristal, BS.
Krycer, JR.
Kuang, J.
Kucera, O.
Kuka, J.
Kwak, HB.
Kwast, K.
Laasmaa, M.
Labieniec-Watala, M.
Lagarrigue, S.
Lai, N.
Land, JM.
Lane, N.
Laner, V.
Lanza, IR.
Laranjinha, J.
Larsen, TS.
Lavery, GG.
Lazou, A.
Lee, HK.
Leeuwenburgh, C.
Lehti, M.
Lemieux, H.
Lenaz, G.
Lerfall, J.
Li, PA.
Li Puma, L.
Liepins, E.
Liu, J.
Lopez, LC.
Lucchinetti, E.
Ma, T.
Macedo, MP.
Maciej, S.
MacMillan-Crow, LA.
Majtnerova, P.
Makarova, E.
Makrecka-Kuka, M.
Malik, AN.
Markova, M.
Martin, DS.
Martins, AD.
Martins, JD.
Maseko, TE.
Maull, F.
Mazat, JP.
McKenna, HT.
McKenzie, M.
Menze, MA.
Merz, T.
Meszaros, AT.
Methner, A.
Michalak, S.
Moellering, DR.
Moisoi, N.
Molina, AJA.
Montaigne, D.
Moore, AL.
Moreau, K.
Moreira, BP.
Moreno-Sanchez, R.
Mracek, T.
Muccini, AM.
Munro, D.
Muntane, J.
Muntean, DM.
Murray, AJ.
Musiol, E.
Nabben, M.
Nair, KS.
Nehlin, JO.
Nemec, M.
Neufer, PD.
Neuzil, J.
Neviere, R.
Newsom, SA.
Nozickova, K.
O'Brien, KA.
O'Gorman, D.
Olgar, Y.
Oliveira, B.
Oliveira, MF.
Oliveira, MT.
Oliveira, PF.
Oliveira, PJ.
Orynbayeva, Z.
Osiewacz, HD.
Pak, YK.
Pallotta, ML.
Palmeira, CM.
Parajuli, N.
Passos, JF.
Passrugger, M.
Patel, HH.
Pavlova, N.
Pecina, P.
Pedersen, TM.
Pereira da Silva Grilo da Silva, F.
Pereira, SP.
Perez Valencia, JA.
Perks, KL.
Pesta, D.
Petit, PX.
Pettersen, IKN.
Pichaud, N.
Pichler, I.
Piel, S.
Pietka, TA.
Pino, MF.
Pirkmajer, S.
Plangger, M.
Porter, C.
Porter, RK.
Procaccio, V.
Prochownik, EV.
Prola, A.
Pulinilkunnil, T.
Puskarich, MA.
Puurand, M.
Radenkovic, F.
Ramzan, R.
Rattan, SIS.
Reboredo, P.
Renner-Sattler, K.
Rial, E.
Robinson, MM.
Roden, M.
Rodriguez, E.
Rodriguez-Enriquez, S.
Roesland, GV.
Rohlena, J.
Rolo, AP.
Ropelle, ER.
Rossignol, R.
Rossiter, HB.
Rubelj, I.
Rybacka-Mossakowska, J.
Saada, A.
Safaei, Z.
Saharnaz, S.
Salin, K.
Salvadego, D.
Sandi, C.
Saner, N.
Sanz, A.
Sazanov, LA.
Scatena, R.
Schartner, M.
Scheibye-Knudsen, M.
Schilling, JM.
Schlattner, U.
Schoenfeld, P.
Schots, PC.
Schulz, R.
Schwarzer, C.
Scott, GR.
Selman, C.
Shabalina, IG.
Sharma, P.
Sharma, V.
Shevchuk, I.
Shirazi, R.
Shiroma, JG.
Siewiera, K.
Silber, AM.
Silva, AM.
Sims, CA.
Singer, D.
Singh, BK.
Skolik, R.
Smenes, BT.
Smith, J.
Soares, FAA.
Sobotka, O.
Sokolova, I.
Sonkar, VK.
Sowton, AP.
Sparagna, GC.
Sparks, LM.
Spinazzi, M.
Stankova, P.
Starr, J.
Stary, C.
Stelfa, G.
Stepto, NK.
Stiban, J.
Stier, A.
Stocker, R.
Storder, J.
Sumbalova, Z.
Suomalainen, A.
Suravajhala, P.
Svalbe, B.
Swerdlow, RH.
Swiniuch, D.
Szabo, I.
Szewczyk, A.
Szibor, M.
Tanaka, M.
Tandler, B.
Tarnopolsky, MA.
Tausan, D.
Tavernarakis, N.
Tepp, K.
Thakkar, H.
Thapa, M.
Thyfault, JP.
Tomar, D.
Ton, R.
Torp, MK.
Towheed, A.
Tretter, L.
Trewin, AJ.
Trifunovic, A.
Trivigno, C.
Tronstad, KJ.
Trougakos, IP.
Truu, L.
Tuncay, E.
Turan, B.
Tyrrell, DJ.
Urban, T.
Valentine, JM.
Van Bergen, NJ.
Van Hove, J.
Varricchio, F.
Vella, J.
Vendelin, M.
Vercesi, AE.
Victor, VM.
Vieira Ligo Teixeira, C.
Vidimce, J.
Viel, C.
Vieyra, A.
Vilks, K.
Villena, JA.
Vincent, V.
Vinogradov, AD.
Viscomi, C.
Vitorino, RMP.
Vogt, S.
Volani, C.
Volska, K.
Votion, DM.
Vujacic-Mirski, K.
Wagner, BA.
Ward, ML.
Warnsmann, V.
Wasserman, DH.
Watala, C.
Wei, YH.
Whitfield, J.
Wickert, A.
Wieckowski, MR.
Wiesner, RJ.
Williams, CM.
Winwood-Smith, H.
Wohlgemuth, SE.
Wohlwend, M.
Wolff, JN.
Wrutniak-Cabello, C.
Wuest, RCI.
Yokota, T.
Zablocki, K.
Zanon, A.
Zanou, N.
Zaugg, K.
Zaugg, M.
Zdrazilova, L.
Zhang, Y.
Zhang, YZ.
Zikova, A.
Zischka, H.
Zorzano, A.
Zvejniece, L.
Pokaż więcej
Temat :
Mitochondrial respiratory control, coupling control, mitochondrial preparations, protonmotive force, uncoupling, oxidative phosphorylation, OXPHOS, efficiency, electron transfer, ET
proton leak, LEAK, residual oxygen consumption, ROX, State 2, State 3, State 4, normalization, flow, flux, O2
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Comparison of two indirect calorimetry devices at varying levels of inspired oxygen
Autorzy :
Sivakumar, S
Taccone, FS
Desai, KA
Lazaridis, C
Skarzynski, M
Sekhon, M
Henderson, W
Griesdale, D
Chapple, L
Deane, A
Williams, L
Ilia, S
Henderson, A
Hugill, K
Howard, P
Roy, A
Bonner, S
Monteiro, E
Baudouin, S
Ramírez, CS
Escalada, SH
Banaszewski, M
Sertedaki, A
Kaymak, Ç
Viera, MA
Santana, MC
Balcázar, LC
Monroy, NS
Campelo, FA
Vázquez, CF
Santana, PS
Cerejo, A
Santana, SR
Charmadari, E
Carteron, L
Kovach, L
Patet, C
Quintard, H
Solari, D
Bouzat, P
Oddo, M
Wollersheim, T
Malleike, J
Haas, K
Stratakis, CA
Rocha, AP
Carbon, N
Şencan, I
Schneider, J
Birchmeier, C
Fielitz, J
Spuler, S
Weber-Carstens, S
Enseñat, L
Pérez-Madrigal, A
Briassouli, E
Saludes, P
Proença, L
Elsayed, AA
Meço, B
Gruartmoner, G
Espinal, C
Mesquida, J
Huber, W
Eckmann, M
Elkmann, F
Goukos, D
Gruber, A
Lahmer, T
Mayr, U
Herner, A
Özçelik, M
Abougabal, AM
Schellnegger, R
Schmid, RM
Ayoub, W
Psarra, K
Samy, W
Esmat, A
Battah, A
Mukhtar, S
Mongkolpun, W
Ünal, N
Cortés, DO
Beshey, BN
Cordeiro, CP
Vincent, JL
Leite, MA
Creteur, J
Funcke, S
Groesdonk, H
Saugel, B
Wagenpfeil, G
Wagenpfeil, S
Reuter, DA
Fernandez, MM
Alzahaby, KM
Botoula, E
Fernandez, R
Magret, M
González-Castro, A
Bouza, MT
Ibañez, M
García, C
Balerdi, B
Jenni-Moser, B
Mas, A
Arauzo, V
Tsagarakis, S
Añón, JM
Pozzebon, S
Ruiz, F
Ferreres, J
Tomás, R
Alabert, M
Tizón, AI
Altaba, S
Jeitziner, MM
Llamas, N
Haroon, BA
Edul, VS
Goligher, EC
Fan, E
Herridge, M
Ortiz, AB
Vorona, S
Sklar, M
Dres, M
Rittayamai, N
Lanys, A
Schreiber, J
Mageira, E
Urrea, C
Tomlinson, G
Reid, WD
Rubenfeld, GD
Kavanagh, BP
Cristallini, S
Brochard, LJ
Ferguson, ND
Neto, AS
De Abreu, MG
Routsi, C
Imiela, J
Galassi, MS
Pelosi, P
Schultz, MJ
PRoVENT investigators and the PROVE Network
Guérin, C
Papazian, L
Reignier, J
Lheureux, O
Ayzac, L
Nanas, S
Loundou, A
Forel, JM
Sales, FL
Rolland-Debord, C
Bureau, C
Poitou, T
Clavel, M
Perbet, S
Terzi, N
Kouatchet, A
Briassoulis, G
Brasseur, A
Similowski, T
Demoule, A
De Moraes, KC
Hunfeld, N
Trogrlic, Z
Ladage, S
Osse, RJ
Koch, B
Rietdijk, W
Boscolo, A
Devlin, J
Van der Jagt, M
Picetti, E
Batista, CL
Ceccarelli, P
Mensi, F
Malchiodi, L
Risolo, S
Rossi, I
Bertini, D
Antonini, MV
Servadei, F
Caspani, ML
Roquilly, A
Júnior, JA
Lasocki, S
Seguin, P
Geeraerts, T
Perrigault, PF
Campello, E
Dahyot-Fizelier, C
Paugam-Burtz, C
Cook, F
Cinotti, R
Dit Latte, DD
Mahe, PJ
Marcari, TB
Fortuit, C
Feuillet, F
Lucchetta, V
Asehnoune, K
Marzorati, C
Spina, S
Scaravilli, V
Vargiolu, A
Riva, M
Giussani, C
Lobato, R
Sganzerla, E
Hravnak, M
Osaku, EF
Citerio, G
Barbadillo, S
De Molina, FJ
Álvarez-Lerma, F
Rodríguez, A
SEMICYUC/GETGAG Working Group
Zakharkina, T
Martin-Loeches, I
Castro, CS
Matamoros, S
Fuhrmann, V
Piasentini, E
Povoa, P
Yousef, K
Torres, A
Kastelijn, J
Hofstra, JJ
De Jong, M
Schultz, M
Sterk, P
Artigas, A
De Souza, LM
Aktepe, O
Bos, LJ
Moreau, AS
Chang, Y
Salluh, J
Rodriguez, A
Nseir, S
TAVeM study group
De Jong, E
Fildisis, G
Rodrigues, FF
Van Oers, JA
Beishuizen, A
Girbes, AR
Nijsten, MW
Crago, E
De Lange, DW
Bonvicini, D
Labate, D
Benacchio, L
Radu, CM
Olivieri, A
Stepinska, J
Wruck, ML
Pizzirani, E
Lopez-Delgado, JC
Gonzalez-Romero, M
Fuentes-Mila, V
Berbel-Franco, D
Friedlander, RM
Romera-Peregrina, I
Manesso, L
Martinez-Pascual, A
Perez-Sanchez, J
Abellan-Lencina, R
Correa, NG
Ávila-Espinoza, RE
Moreno-Gonzalez, G
Sbraga, F
Griffiths, S
Grocott, MP
Creagh-Brown, B
Simioni, P
Abdelmonem, SA
POPC-CB investigators
Doyle, J
Wilkerson, P
Pelegrini, AM
Soon, Y
Huddart, S
Dickinson, M
Riga, A
Zuleika, A
Ori, C
Miyamoto, K
Kawazoe, Y
Tahon, SA
Morimoto, T
Yamamoto, T
Eid, RA
Fuke, A
Hashimoto, A
Koami, H
Beppu, S
Su, H
Katayama, Y
Ito, M
Ohta, Y
Yamamura, H
Helmy, TA
DESIRE (DExmedetomidine for Sepsis in ICU Randomized Evaluation) Trial Investigators
Timenetsky, KT
Rygård, SL
Holst, LB
Wetterslev, J
Lam, YM
Johansson, PI
Perner, A
Soliman, IW
Van Dijk, D
Van Delden, JJ
Meligy, HS
Cazati, D
Cremer, OL
Slooter, AJ
Willis, K
Peelen, LM
McWilliams, D
Snelson, C
Neves, AD
Loudet, CI
Busico, M
Vazquez, D
Villalba, D
Lobato, M
Puig, F
Kott, M
Pullar, V
Veronesi, M
Lischinsky, A
López, FJ
Mori, LB
Plotnikow, G
Díaz, A
Giannasi, S
Hernandez, R
Krzisnik, L
Diniz, PS
Hubner, RP
Cecotti, C
Dunn-Siegrist, I
Viola, L
Lopez, R
Sottile, JP
Benavent, G
Estenssoro, E
Chen, CM
Lai, CC
Cheng, KC
Costa, CR
Rocha, LL
Chou, W
Chan, KS
Pugin, J
Roeker, LE
Horkan, CM
Gibbons, FK
Christopher, KB
Weijs, PJ
Mogensen, KM
Furche, M
Rawn, JD
Cavalheiro, AM
Robinson, MK
Tang, Z
Gupta, S
Qiu, C
Ouyang, B
Cai, C
Guan, X
Tsang, JL
Regueira, T
Cea, L
Topeli, A
Lucinio, NM
Carlos, SJ
Elisa, B
Puebla, C
Vargas, A
Govil, D
Poulsen, MK
De Guadiana-Romualdo, LG
Thomsen, LP
Kjærgaard, S
Rees, SE
Karbing, DS
Schwedhelm, E
Frank, S
Müller, MC
Carbon, NM
Skrypnikov, V
Rebollo-Acebes, S
Srinivasan, S
Pickerodt, PA
Falk, R
Mahlau, A
Santos, ER
Lee, A
Inglis, R
Morgan, R
Barker, G
Esteban-Torrella, P
Kamata, K
Abe, T
Patel, SJ
Saitoh, D
Tokuda, Y
Green, RS
Norrenberg, M
Butler, MB
Erdogan, M
Hwa, HT
Jiménez-Sánchez, R
Gil, LJ
Vaquero, RH
Rodriguez-Ruiz, E
Lago, AL
N, JK
Allut, JL
Gestal, AE
Gleize, A
Gonzalez, MA
Thomas-Rüddel, DO
Jiménez-Santos, E
Schwarzkopf, D
Fleischmann, C
Reinhart, K
Suwanpasu, S
Sattayasomboon, Y
Filho, NM
Gupta, A
Oliveira, JC
Preiser, JC
Ballalai, CS
Zitta, K
Ortín-Freire, A
De Lucia, CV
Araponga, GP
Veiga, LN
Silva, CS
Garrido, ME
Ramos, BB
Ricaldi, EF
Gomes, SS
Tomar, DS
Simón, IF
Hernando-Holgado, A
GEMINI
Gemmell, L
MacKay, A
Wright, C
Docking, RI
Doherty, P
Black, E
Stenhouse, P
Plummer, MP
Finnis, ME
Albaladejo-Otón, MD
Carmona, SA
Shafi, M
Phillips, LK
Kar, P
Bihari, S
Biradar, V
Moodie, S
Horowitz, M
Shaw, JE
Deane, AM
Coelho, L
Yatabe, T
Valhonrat, IL
Inoue, S
Harne, R
Sakaguchi, M
Egi, M
Abdelhamid, YA
Motta, MF
Domínguez, JP
Arora, DP
Hokka, M
Pattinson, KT
Mizobuchi, S
Pérez, AG
Abellán, AN
Plummer, M
Giersch, E
Talwar, N
Summers, M
Pelenz, M
Hatzinikolas, S
Heller, S
Chapman, M
Jones, K
Almudévar, PM
Schweizer, R
Jacquet-Lagreze, M
Portran, P
Rabello, L
Mazumdar, S
Junot, S
Allaouchiche, B
Fellahi, JL
Guerci, P
Ergin, B
Lange, K
Kapucu, A
Ince, C
Cioccari, L
Luethi, N
Crisman, M
Papakrivou, EE
Bellomo, R
Mårtensson, J
Shinotsuka, CR
Fagnoul, D
Kluge, S
Orbegozo, D
Makris, D
Thooft, A
Brimioulle, S
Dávila, F
Iwasaka, H
Brandt, B
Tahara, S
Nagamine, M
Ichigatani, A
Cabrera, AR
Zepeda, EM
Granillo, JF
Manoulakas, E
Sánchez, JS
Montoya, AA
Rubio, JJ
Montenegro, AP
Blanco, GA
Robles, CM
Drolz, A
Horvatits, T
Roedl, K
Rutter, K
Tsolaki, B
Funk, GC
Póvoa, P
Ramos, AJ
Schneeweiss, B
Sabetian, G
Pooresmaeel, F
Zand, F
Ghaffaripour, S
Farbod, A
Tabei, H
Taheri, L
TAVeM study Group
Karadodas, B
Reina, Á
Anandanadesan, R
Metaxa, V
Teixeira, C
Pereira, SM
Hernández-Marrero, P
Carvalho, AS
Beckmann, M
Hartog, CS
Varis, E
Raadts, A
López, NP
Zakynthinos, E
Robertsen, A
Førde, R
Skaga, NO
Helseth, E
Honeybul, S
Ho, K
Vazquez, AR
Lopez, PM
Gonzalez, MN
Ortega, PN
Pérez, MA
Sola, EC
Garcia, IP
Spasova, T
De la Torre-Prados, MV
Kopecky, O
Rusinova, K
Pettilä, V
Waldauf, P
Cepeplikova, Z
Balik, M
Ordoñez, PF
Apolo, DX
Almudevar, PM
Martin, AD
Muñoz, JJ
Poukkanen, M
Castañeda, DP
Villamizar, PR
Ramos, JV
Pérez, LP
Lucendo, AP
Villén, LM
Ejarque, MC
Estella, A
Camps, VL
Neitzke, NM
Encinares, VS
Martín, MC
Masnou, N
Bioethics work group of SEMICYUC
Barbosa, S
Varela, A
Palma, I
López, FM
Cristina, L
Nunes, E
Jacob, S
Pereira, I
Campello, G
Ibañez, MP
Granja, C
Pande, R
Pandey, M
Varghese, S
Chanu, M
García, IP
Van Dam, MJ
Schildhauer, C
Karlsson, S
Ter Braak, EW
Gracia, M
Viciana, R
Montero, JG
Recuerda, M
Fontaiña, LP
Tharmalingam, B
Kovari, F
Zöllner, C
Rose, L
Mcginlay, M
Amin, R
Burns, K
Connolly, B
Hart, N
Labrador, G
Jouvet, P
Katz, S
Leasa, D
Takala, J
Izurieta, JR
Mawdsley, C
Mcauley, D
Blackwood, B
Denham, S
Worrall, R
Arshad, M
Cangueiro, TC
Isherwood, P
Wilkman, E
Khadjibaev, A
Guerrero, JJ
Sabirov, D
Rosstalnaya, A
Parpibaev, F
Sharipova, V
Guzman, CI
FINNAKI Study Group
Poulose, V
Renal Transplantation HUVR
Lundberg, OH
Koh, J
Calvert, S
Cha, YS
Lee, SJ
Tyagi, N
Rajput, RK
Birri, PN
Taneja, S
Singh, VK
Sharma, SC
Mittal, S
Quint, M
Kam, JW
Rao, BK
Ayachi, J
Fraj, N
Romdhani, S
Bergenzaun, L
Khedher, A
Meddeb, K
Sma, N
Azouzi, A
Bouneb, R
Giribet, A
Adeniji, K
Chouchene, I
Yeter, H
El Ghardallou, M
Rydén, J
Boussarsar, M
Jennings, R
Walter, E
Ribeiro, JM
Moniz, I
Marçal, R
Santos, AC
Young, R
Candeias, C
E Silva, ZC
Rosenqvist, M
Kara, A
Gomez, SE
Nieto, OR
Gonzalez, JA
Cuellar, AI
Mildh, H
Korhonen, AM
Shevill, DD
Elke, G
Moraes, MM
Ala-Kokko, T
Reinikainen, M
Robertson, E
Garside, P
Tavladaki, T
Isotti, P
De Vecchi, MM
Perduca, AE
Cuervo, MA
Melander, O
Negro, A
Villa, G
Manara, DF
Cabrini, L
Zangrillo, A
Frencken, JF
Spanaki, AM
Van Baal, L
Donker, DW
Chew, MS
Cuervo, RA
Horn, J
Van der Poll, T
Van Klei, WA
Bonten, MJ
Menard, CE
Kumar, A
Dimitriou, H
Rimmer, E
Doucette, S
Esteban, MA
Turgeon, AF
Houston, BL
Houston, DS
Zarychanski, R
Pinto, BB
Carrara, M
Ferrario, M
Bendjelid, K
Kondili, E
Nunes, J
Fraile, LI
Diaz, P
Silva, G
Escórcio, S
Chaves, S
Jardim, M
Fernandes, N
Câmara, M
Duarte, R
Pereira, CA
Choulaki, C
Mittelbrum, CP
Vieira, J
Nóbrega, JJ
De Oca-Sandoval, MA
Sánchez-Rodríguez, A
Joya-Galeana, JG
Correa-Morales, A
Camarena-Alejo, G
Aguirre-Sánchez, J
Franco-Granillo, J
Albaiceta, GM
Meleti, E
Soliman, M
Al Azab, A
El Hossainy, R
Nagy, H
Nirmalan, M
Crippa, IA
Cavicchi, FZ
Koeze, J
Kafetzopoulos, D
Chaari, A
Hakim, KA
Hassanein, H
Etman, M
El Bahr, M
Bousselmi, K
Khalil, ES
Kauts, V
Tsolakoglou, I
Casey, WF
Imahase, H
Georgopoulos, D
Sakamoto, Y
Yamada, KC
Miike, T
Nagashima, F
Iwamura, T
Keus, F
Hummitzsch, L
Kishihara, Y
Heyland, D
Spiezia, L
Dieperink, W
Souza, RB
Yasuda, H
Martins, AM
Liberatore, AM
Kang, YR
Nakamae, MN
La Torre, AG
Vieira, JC
Koh, IH
Hanslin, K
Wilske, F
Van der Horst, IC
Jaskowiak, JL
Skorup, P
Sjölin, J
Lipcsey, M
Long, WJ
Zhen, CE
Vakalos, A
Avramidis, V
Wu, SH
Shyu, LJ
Rebollo, S
Van Meurs, M
Li, CH
Yu, CH
Chen, HC
Wang, CH
Lin, KH
Aray, ZE
Gómez, CF
Tsvetanova-Spasova, T
Tejero, AP
Monge, DD
Zijlstra, JG
Losada, VM
Tarancón, CM
Cortés, SD
Gutiérrez, AM
Álvarez, TP
Rouze, A
Jaffal, K
Six, S
Jimenez, R
Nuevo-Ortega, P
Stolz, K
Roberts, S
Cattoen, V
Arnal, JM
Saoli, M
Novotni, D
Garnero, A
Becher, T
Torrella, PE
Buchholz, V
Schädler, D
Rueda-Molina, C
Caballero, CH
Frerichs, I
Weiler, N
Eronia, N
Mauri, T
Gatti, S
Maffezzini, E
Fernandez, A
Bronco, A
Alban, L
Sasso, T
Marenghi, C
Isgro, G
Fernández-Porcel, A
Grasselli, G
Pesenti, A
Bellani, G
Al-Fares, A
Dubin, A
Del Sorbo, L
Anwar, S
Facchin, F
Azad, S
Zamel, R
Hall, D
Ferguson, N
Camara-Sola, E
Cypel, M
Keshavjee, S
Sanchez, S
Durlinger, E
Spoelstra-de Man, A
Smit, B
De Grooth, HJ
Girbes, A
Beitland, S
Straaten, HO
Smulders, Y
Salido-Díaz, L
Ortin, A
Alfaro, MA
Parrilla, F
Meli, A
Pellegrini, M
Rodriguez, N
Goyeneche, JM
Morán, I
Intas, G
Aguirre, H
Mancebo, J
Bassi, GL
Heines, SJ
García-Alcántara, A
Strauch, U
Bergmans, DC
Blankman, P
Shono, A
Hasan, D
Gommers, D
Trøseid, AM
Chung, WY
Prats, RG
Lee, KS
Jung, YJ
Park, JH
Sheen, SS
Park, KJ
Worral, R
Brusletto, BS
Larraza, S
Dey, N
Spadaro, S
Brohus, JB
Winding, RW
Volta, CA
Silva, MM
Waldum-Grevbo, BE
Ampatzidou, F
Vlachou, A
Kehagioglou, G
Karaiskos, T
Madesis, A
Mauromanolis, C
Michail, N
Drossos, G
Aguilera, E
Saraj, N
Berg, JP
Rijkenberg, S
Feijen, HM
Endeman, H
Donnelly, AA
Morgan, E
Garrard, H
Buckley, H
Russell, L
Marti, D
Haase, N
Sunde, K
Goh, C
Mouyis, K
Woodward, CL
Halliday, J
Encina, GB
Ros, J
Ranzani, OT
Lagunes, L
Tabernero, J
Huertas, DG
Bosch, F
Rello, J
Manzano, F
Morente-Constantin, E
Rivera-Ginés, B
Rigol, M
Colmenero-Ruiz, M
Meleti, DE
Sanz, JG
Dogliotti, A
Simon, IF
Valbuena, BL
Pais, M
Ramalingam, S
Quintana, MM
Díaz, C
Fox, L
Santafe, M
Fernandez, L
Barba, P
García, M
Leal, S
Pérez, M
Pérez, ML
Osuna, A
Ferrer, M
Veganzones, J
Martínez, N
Santiago-Ruiz, F
Moors, I
Mokart, D
Pène, F
Lambert, J
Mayaux, J
Vincent, F
Nyunga, M
Bruneel, F
Stergiannis, P
Laisne, L
Rabbat, A
Lebert, C
Perez, P
Suberviola, B
Chaize, M
Renault, A
Meert, AP
Hamidfar, R
Jourdain, M
Rodríguez-Mejías, C
Lanziotti, VS
Darmon, M
Schlemmer, B
Chevret, S
Lemiale, V
Azoulay, E
Rowland, MJ
Riera, J
Benoit, D
Martins-Branco, D
Sousa, M
Wangensteen, R
Marum, S
Bouw, MJ
Galstyan, G
Makarova, P
Parovichnikova, E
Kuzmina, L
Troitskaya, V
Rellan, L
Drize, N
Zaponi, RS
Gemdzhian, E
Jamaati, HR
Savchenko, V
Chao, HC
Kılıc, E
Demiriz, B
Uygur, ML
Sürücü, M
Cınar, K
Yıldırım, AE
Pulcheri, L
Sanchez, M
Kiss, K
Masjedi, M
Köves, B
Csernus, V
Molnár, Z
Ntantana, A
Matamis, D
Savvidou, S
Giannakou, M
Ribeiro, MO
Gouva, M
Nakos, G
Robles, JC
Koulouras, V
Gaffney, S
Docking, R
Judge, C
Drew, T
Barbosa, AP
Misran, H
Munshi, R
McGovern, L
Coyle, M
Hashemian, SM
Lopez, E
Dunne, L
Deasy, E
Lavin, P
Fahy, A
Antoniades, CA
Ramos, A
Darcy, DM
Donnelly, M
Ismail, NH
Hall, T
Wykes, K
Jack, J
Vicente, R
Ngu, WC
Morgan, P
E Silva, JR
Ruiz-Ramos, J
Ramirez, P
Gordon, M
Villarreal, E
Frasquet, J
Poveda-Andrés, JL
Abbasi, G
Castellanos, A
Ijssennagger, CE
Miñambres, E
Soares, M
Ten Hoorn, S
Van Wijk, A
Van den Broek, JM
Tuinman, PR
Elmenshawy, AM
Hammond, BD
Gibbon, G
Khaloo, V
Belcham, T
Burton, K
Salluh, JI
Taniguchi, LU
Santibañez, M
Ramos, FJ
Momma, AK
Martins-Filho, AP
Bartocci, JJ
Lopes, MF
Sad, MH
Tabei, SH
Rodrigues, CM
Pires, EM
Vieira, JM
Le Guen, M
Murbach, LD
Barreto, J
Duarte, ST
Taba, S
Kolaros, AA
Miglioranza, D
Gund, DP
Lordani, CF
Ogasawara, SM
Moore, J
Jorge, AC
Duarte, PA
Capuzzo, M
Marqués, MG
Kafilzadeh, A
Corte, FD
Terranova, S
Scaramuzzo, G
Fogagnolo, A
Bertacchini, S
Bellonzi, A
Garry, P
Mason, N
Ragazzi, R
Moreno, AP
Bakhodaei, HH
Cruz, C
Nunes, A
Pereira, FS
Aragão, I
Cardoso, AF
Santos, C
Malheiro, MJ
Castro, H
Abentroth, LR
Windpassinger, M
Cardoso, T
Diaz, JA
Paratz, J
Kenardy, J
Comans, T
Coyer, F
Thomas, P
Boots, R
Pereira, N
Pizarraya, AG
Vilas-Boas, A
Gomes, E
Plattner, O
Silva, R
Dias, C
Torres, J
Carvalho, D
Molinos, E
Vales, C
Araújo, R
Witter, T
Diaz, JP
Garcia, DJ
Mascha, E
Lovesio, C
Karnatovskaia, L
Philbrick, K
Ognjen, G
Clark, M
Montero, RM
Luis, E
Varas, JL
Sessler, DI
Sánchez-Elvira, LA
Delgado, CP
Díaz, PV
Ruiz, BL
Guerrero, AP
Galache, JA
Jiménez, R
Gomez, MN
Alejandro, O
Fernández, A
Research, O
Smani, Y
Moreno, S
Herrera, L
Ojados, A
Galindo, M
Murcia, J
Contreras, M
Sánchez-Argente, S
Soriano, R
Bonilla, Y
Rodríguez, MD
Connell, MM
Allegue, JM
Melia, U
Cakin, Ö
Parlak, H
Kirca, H
Mutlu, F
Aydınlı, B
Cengiz, M
Gonzalez, PL
Ramazanoglu, A
Zhang, LA
Jung, EJ
Oh, SY
Lee, H
Fontanet, J
Ibrahim, IA
Parker, RS
Van den Berg, JP
Domenech, JC
Montalvo, AP
Banerjee, I
Chalari, E
Chornet, TC
Martinez, PC
Ribas, MP
Costa, RG
Ortega, AC
Forbes, C
Struys, MM
Prescott, H
Lal, A
Clermont, G
Khan, FA
Rafik, MM
Dela Pena, EG
Dizon, JS
Perez, PP
Wong, CM
Garach, MM
Romero, OM
Puerta, RR
Westbrook, J
Norberg, E
Vereecke, HE
Diaz, FA
Al-Ansary, AM
Bailon, AM
Pinel, AC
Maldonado, LP
Kalaiselvan, MS
Kumar, RL
Renuka, MK
Kumar, AS
Myatra, SN
De Rosa, S
Ferrari, F
Jensen, EW
Algendi, MA
Checcacci, SC
Rigobello, A
Joannidis, M
Politi, F
Pellizzari, A
Bonato, R
Oras, J
Fernandez-Carmona, A
Macias-Guarasa, I
Gutierrez-Rodriguez, R
Martinez-Lopez, P
Ali, AA
Rood, PJ
Diaz-Castellanos, MA
EDISVAL Group
Arias-Diaz, M
Vaara, ST
Aguilar-Alonso, E
Nikandish, RN
Van de Schoor, F
Artemenko, V
Budnyuk, A
Delile, E
Senussi, T
Idone, F
Xiol, EA
Travierso, C
Chiurazzi, C
Motos, A
Amaro, R
Van Tertholen, K
Cuisinier, A
Hua, Y
Fernández-Barat, L
Bobi, Q
Youn, A
Hwang, JG
Maufrais, C
Pickkers, P
Ossorio, ME
Figueira, H
Payen, JF
Oliveira, R
Mota, A
Van den Boogaard, M
Kamp, O
Cruciger, O
Aach, M
Kaczmarek, C
Waydhas, C
Nottin, S
Schildhauer, TA
Hamsen, U
Camprubí-Rimblas, M
Chimenti, L
Guillamat-Prats, R
Beardow, ZJ
Lebouvier, T
Bringué, J
Tijero, J
Gómez, MN
Walther, G
Benten, D
Blanch, L
Tagliabue, G
Ji, M
Jagers, JV
Easton, PA
Redhead, H
Athanasiadou, E
Hong, JY
Shin, MH
Park, MS
Paramasivam, K
Albrecht, M
Arib, S
Pomprapa, A
Kluwe, J
Hofferberth, MB
Russ, M
Braun, W
Walter, M
Francis, R
Lachmann, B
Leonhardt, S
Bilotta, F
Corkill, R
Numan, T
Siedler, S
Landaverde-López, A
Canedo-Castillo, NA
Badenes, R
Esquivel-Chávez, A
Arvizu-Tachiquín, PC
Sánchez-Hurtado, LA
Baltazar-Torres, JA
Cardoso, V
Krystopchuk, A
Castro, S
Melão, L
Firmino, S
Marreiros, A
Almaziad, S
Kubbara, A
Adedugbe, I
Barnett, W
Kamper, AM
Nakity, R
Alamoudi, W
Strickland, R
Altook, R
Tarazi, T
Fida, M
Safi, F
Assaly, R
Santini, A
Bird, GT
Milesi, M
Maraffi, T
Rood, P
Rubulotta, F
Pugni, P
Andreis, DT
Cavenago, M
Gattinoni, L
Protti, A
Perchiazzi, G
Borges, JB
Queen Square Neuroanaesthesia and Neurocritical Care Resreach Group
Bayat, S
Porra, L
Mirek, S
Broche, L
Hedenstierna, G
Larsson, A
Kennedy, RM
Roneus, A
Segelsjö, M
Vestito, MC
Zeman, PM
Gremo, E
Nyberg, A
Castegren, M
Pikwer, A
Sharma, S
Monfort, B
Yoshida, T
Engelberts, D
Otulakowski, G
Katira, B
Post, M
Brochard, L
Amato, MB
Stazi, E
PLUG Working group
Koch, N
Hoellthaler, J
Mair, S
Phillip, V
Van Ewijk, CE
Beitz, A
González, LR
Roig, AL
Baladrón, V
Yugi, G
Calvo, FJ
Padilla, D
Villarejo, P
Villazala, R
Yuste, AS
Bejarano, N
Steenstra, RJ
Jacobs, GE
Banierink, H
Hof, J
Martika, A
Hoekstra, M
Sterz, F
Horvatits, K
Herkner, H
Magnoni, S
Marando, M
Faivre, V
Pifferi, S
Conte, V
Ortolano, F
Alonso, DC
Carbonara, M
Bertani, G
Scola, E
Cadioli, M
Triulzi, F
Colombo, A
Nevière, R
Stocchetti, N
Fatania, G
Hernández-Sánchez, N
Rotzel, HB
Lázaro, AS
Prada, DA
Guimillo, MR
Piqueras, CS
Guia, JR
Simon, MG
Thiébaut, PA
Arizmendi, AM
Carratalá, A
Sánchez, RDEP
El Maraghi, S
Yehia, A
Bakry, M
Shoman, A
Backes, FN
Bianchin, MM
Vieira, SR
Maupoint, J
De Souza, A
Lucas, JH
Backes, AN
Klein, C
García-Guillen, FJ
Arunkumar, AS
Lozano, A
Mulder, P
Gallaher, C
Cattlin, S
Ñamendys-Silva, SA
Gordon, S
Picard, J
Fontana, V
Bond, O
Coquerel, D
Nobile, L
Mrozek, S
Delamarre, L
Maghsoudi, B
Capilla, F
Al-Saati, T
Fourcade, O
Renet, S
Dominguez-Berrot, AM
Gonzalez-Vaquero, M
Vallejo-Pascual, ME
Gupta, D
Ivory, BD
Chopra, M
Emami, M
Khaliq, W
McCarthy, J
Felderhof, CL
Do Rego, JC
MacNeil, C
Maggiorini, M
Duska, F
Department of Professional Development, ESICM
Fumis, RR
Junior, JM
Khosravi, MB
Amarante, G
Rieusset, J
Skorko, A
Sanders, S
Aron, J
Kroll, RJ
Redfearn, C
Harish, MM
Krishnan, P
Khalil, JE
Kongpolprom, N
Richard, V
Gulia, V
Lourenço, E
Duro, C
Baptista, G
Alves, A
Arminda, B
Rodrigues, M
Tamion, F
Tabatabaie, HR
Hayward, J
Baldwin, F
Gray, R
Katinakis, PA
Stijf, M
Ten Kleij, M
Jansen-Frederiks, M
Broek, R
De Bruijne, M
Mengelle, C
Spronk, PE
Sinha, K
Luney, M
Palmer, K
Keating, L
Abu-Habsa, M
Bahl, R
Baskaralingam, N
Ahmad, A
Kanapeckaite, L
Bhatti, P
Strong, AJ
Sabetiyan, G
Glace, S
Jeyabraba, S
Lewis, HF
Kostopoulos, A
Raja, M
West, A
Ely, A
Turkoglu, LM
Zolfaghari, P
Baptista, JP
Mokri, A
Marques, MP
Martins, P
Pimentel, J
Su, YC
Singer, M
Villacres, S
Stone, ME
Parsikia, A
Medar, S
O'Dea, KP
Nurses of the Central and General ICUs of Shiraz Namazi Hospital
Porter, J
Tirlapur, N
Jonathan, JM
Singh, S
Takata, M
Critical Care Research Group
McWhirter, E
Lyon, R
Troubleyn, J
Hariz, ML
Ferlitsch, A
Azmi, E
Alkhan, J
Smulders, YM
Movsisyan, V
Petrikov, S
Marutyan, Z
Aliev, I
Evdokimov, A
Antonucci, E
Diltoer, M
Merz, T
Hartmann, C
De Waard, MC
Calzia, E
Radermacher, P
Nußbaum, B
Huber-Lang, M
Fauler, G
Gröger, M
Jacobs, R
Zaleska-Kociecka, M
Van Straaten, HM
Trauner, M
Svoren-Jabalera, E
Davenport, EE
Humburg, P
Nguyen, DN
Knight, J
Hinds, CJ
Jun, IJ
Prabu, NR
Kim, WJ
Lee, EH
Besch, G
Perrotti, A
Puyraveau, M
Baltres, M
Eringa, EC
De Waele, E
Samain, E
Chocron, S
Pili-Floury, S
Plata-Menchaca, EP
Sabater-Riera, J
Estruch, M
Boza, E
Toscana-Fernández, J
Man, AM
Bruguera-Pellicer, E
De Regt, J
Ordoñez-Llanos, J
Pérez-Fernández, XL
SIRAKI group
Cavaleiro, P
Tralhão, A
Arrigo, M
Lopes, JP
Lebrun, M
Favier, B
Pischke, S
Cholley, B
PerezVela, JL
Honoré, PM
MarinMateos, H
Rivera, JJ
Llorente, MA
De Marcos, BG
Fernandez, FJ
Laborda, CG
Zamora, DF
Fischer, L
Alegría, L
Grupo ESBAGA
Delgado, JC
Imperiali, C
Myers, RB
Van Gorp, V
Dastis, M
Thaiss, F
Soto, D
Górka, J
Spapen, HD
Górka, K
Iwaniec, T
Koch, M
Frołow, M
Polok, K
Luengo, C
Fronczek, J
Kózka, M
Musiał, J
Szczeklik, W
Contreras, RS
Bangert, K
Gomez, J
Sileli, M
Havaldar, AA
Toapanta, ND
Jarufe, N
Moursia, C
Maleoglou, H
Leleki, K
Uz, Z
Ince, Y
Papatella, R
Bulent, E
Moreno, G
Grabowski, M
Bruhn, A
De Mol, B
Vicka, V
Gineityte, D
Ringaitiene, D
Norkiene, I
Sipylaite, J
Möller, C
Sabater, J
Castro, R
Thomas-Rueddel, DO
Vlasakov, V
Lohse, AW
Rochwerg, B
Theurer, P
Al Sibai, JZ
Camblor, PM
Kattan, E
Torrado, H
Siddiqui, S
Fernandez, PA
Gala, JM
Guisasola, JS
Tamura, T
Miyajima, I
Yamashita, K
Yokoyama, M
Tapia, P
Nashan, B
Gonzalez, M
Dalampini, E
Nastou, M
Baddour, A
Ignatiadis, A
Asteri, T
Hathorn, KE
Sterneck, M
Rebolledo, R
Purtle, SW
Marin, M
Viana, MV
Tonietto, TA
Gross, LA
Costa, VL
Faenza, S
Tavares, AL
Payen, D
Lisboa, BO
Moraes, RB
Farigola, E
Viana, LV
Azevedo, MJ
Ceniccola, GD
Pequeno, RS
Siniscalchi, A
Holanda, TP
Mendonça, VS
Achurra, P
Araújo, WM
Carvalho, LS
Segaran, E
Vickers, L
Gonzalez, A
Brinchmann, K
Pierucci, E
Wignall, I
De Brito-Ashurst, I
Ospina-Tascón, G
Del Olmo, R
Esteban, MJ
Vaquerizo, C
Carreño, R
Gálvez, V
Kaminsky, G
Mancini, E
Fernandez, J
Nieto, B
Fuentes, M
De la Torre, MA
Bakker, J
Torres, E
Alonso, A
Velayos, C
Saldaña, T
Escribá, A
Krishna, B
Grip, J
Kölegård, R
Vera, A
Sundblad, P
Rooyackers, O
Hernández, G
Naser, B
Jaziri, F
Jazia, AB
Barghouth, M
Ricci, D
Hentati, O
Skouri, W
El Euch, M
Mahfoudhi, M
Gisbert, X
Turki, S
Dąbrowski, M
Bertini, P
Abdelghni, KB
Abdallah, B
Gemelli, C
Maha, BN
Cánovas, J
Sotos, F
López, A
Lorente, M
Burruezo, A
Torres, D
Juliá, C
Guarracino, F
Cuoghi, A
Włudarczyk, A
Hałek, A
Bargouth, M
Bennasr, M
Baldassarri, R
Magnani, S
Uya, J
Abdelghani, KB
Abdallah, TB
Geenen, IL
Parienti, JJ
Straaten, HM
Shum, HP
King, HS
Kulkarni, AP
Pinsky, MR
Chan, KC
Corral, L
Yan, WW
Londoño, JG
Cardenas, CL
Pedrosa, MM
Gubianas, CM
Bertolin, CF
Batllori, NV
Atti, M
Sirvent, JM
Sedation an Delirium Group Hospital Universitari de Bellvitge
Mukhopadhyay, A
Chan, HY
Kowitlawakul, Y
Remani, D
Leong, CS
Henry, CJ
Vera, M
Puthucheary, ZA
Mendsaikhan, N
Begzjav, T
Elias-Jones, I
Lundeg, G
Dünser, M
Espinoza, ED
Welsh, SP
Guerra, E
Poppe, A
Zerpa, MC
Zechner, F
Berdaguer, F
Risso-Vazquez, A
Masevicius, FD
Greaney, D
Dreyse, J
Magee, A
Fitzpatrick, G
Lugo-Cob, RG
Jermaine, CM
Tejeda-Huezo, BC
Cano-Oviedo, AA
Carpio, D
Aydogan, MS
Togal, T
Taha, A
Chai, HZ
Sriram, S
Kam, C
Razali, SS
Sivasamy, V
Randall, D
Kuan, LY
Henriquez, C
Morales, MA
Pires, T
Adwaney, A
Wozniak, S
Gajardo, D
Herrera-Gutierrez, ME
Azevedo, LC
Blunden, M
Prowle, JR
Kirwan, CJ
Thomas, N
Martin, A
Owen, H
Darwin, L
Robertson, CS
Bravo, S
Barrueco-Francioni, J
Conway, D
Atkinson, D
Sharman, M
Barbanti, C
Amour, J
Gaudard, P
Rozec, B
Mauriat, P
M'rini, M
Arias-Verdú, D
Rusin, CG
Leger, PL
Cambonie, G
Liet, JM
Girard, C
Laroche, S
Damas, P
Assaf, Z
Loron, G
Lozano-Saez, R
Lecourt, L
Pouard, P
Hofmeijer, J
Kim, SH
Divatia, JV
Na, S
Kim, J
Jung, CW
Sondag, L
Yoo, SH
Min, SH
Chung, EJ
Quesada-Garcia, G
Lee, NJ
Lee, KW
Suh, KS
Ryu, HG
Marshall, DC
Goodson, RJ
Tjepkema-Cloostermans, MC
Salciccioli, JD
Shalhoub, J
Seller-Pérez, G
Potter, EK
Kirk-Bayley, J
Karanjia, ND
Forni, LG
Kim, S
Creagh-Brown, BC
Bossy, M
Nyman, M
Tailor, A
Figueiredo, A
SPACeR group (Surrey Peri-operative, Anaesthesia and Critical Care Collaborative Research Group)
D'Antini, D
Valentino, F
Winkler, MS
Sollitto, F
Cinnella, G
Mirabella, L
Anzola, Y
Bosch, FH
Baladron, V
Villajero, P
Lee, M
Redondo, J
Liu, J
Shen, F
Teboul, JL
Anguel, N
Van Putten, MJ
Beurton, A
Bezaz, N
Richard, C
Park, SY
Monnet, X
Fossali, T
Pereira, R
Colombo, R
Ottolina, D
Rossetti, M
Mazzucco, C
Marchi, A
Porta, A
Catena, E
Piotrowska, K
So, S
Bento, L
Tollisen, KH
Andersen, G
Heyerdahl, F
Jacobsen, D
Van IJzendoorn, MC
Buter, H
Kingma, WP
Navis, GJ
Boerma, EC
Rulisek, J
Zacharov, S
Kim, HS
Jeon, SJ
Namgung, H
Lee, E
Lai, M
Kačar, MB
Cho, YJ
Lee, YJ
Huang, A
Deiana, M
Forsberg, M
Edman, G
Kačar, SM
Höjer, J
Forsberg, S
Freile, MT
Hidalgo, FN
Molina, JA
Lecumberri, R
Rosselló, AF
Travieso, PM
Leon, GT
Uddin, I
Sanchez, JG
Ali, MA
Frias, LS
Rosello, DB
Verdejo, JA
Serrano, JA
Winterwerp, D
Van Galen, T
Vazin, A
Karimzade, I
Belhaj, AM
Zand, A
Ozen, E
Ekemen, S
Akcan, A
Sen, E
Yelken, BB
Kureshi, N
Fenerty, L
Thibault-Halman, G
Aydın, MA
Walling, S
Almeida, R
Seller-Perez, G
Clarke, DB
Briassoulis, P
Kalimeris, K
Ntzouvani, A
Nomikos, T
Papaparaskeva, K
Avsec, D
Politi, E
Kostopanagiotou, G
Crewdson, K
Vardas, K
Rehn, M
Vaz-Ferreira, A
Weaver, A
Brohi, K
Lockey, D
Wright, S
Thomas, K
Mudersbach, E
Baker, C
Mansfield, L
Pozo, MO
Stafford, V
Wade, C
Watson, G
Silva, J
Bryant, A
Chadwick, T
Shen, J
Wilkinson, J
Kapuağası, A
Furneval, J
Pokaż więcej
Temat :
CO2 ANALYSIS
Meeting Abstracts
Grupo ESBAGA
SIRAKI group
Critical Care Research Group
EDISVAL Group
Queen Square Neuroanaesthesia and Neurocritical Care Resreach Group
SPACeR group (Surrey Peri-operative, Anaesthesia and Critical Care Collaborative Research Group)
PEEP
Bioethics work group of SEMICYUC
MODEL
PREDICTOR
FINNAKI Study Group
Renal Transplantation HUVR
Nurses of the Central and General ICUs of Shiraz Namazi Hospital
POPC-CB investigators
DYNAMIC HYPERINFLATION
Expiratory flow
PRoVENT investigators and the PROVE Network
PRESSURE
PLUG Working group
Sedation an Delirium Group Hospital Universitari de Bellvitge
DESIRE (DExmedetomidine for Sepsis in ICU Randomized Evaluation) Trial Investigators
GEMINI
TAVeM study Group
LUNG-VOLUME
Pressure support
SEMICYUC/GETGAG Working Group
RESPIRATORY-FAILURE
Department of Professional Development, ESICM
Capnography
Źródło :
Rees, S E, Larraza, S, Dey, N, Spadaro, S, Brohus, J B, Winding, R W, Volta, C A & Karbing, D S 2017, ' Typical patterns of expiratory flow and carbon dioxide in mechanically ventilated patients with spontaneous breathing ', Journal of Clinical Monitoring and Computing, vol. 31, no. 4, pp. 773-781 . https://doi.org/10.1007/s10877-016-9903-z
Poulsen, M K, Thomsen, L P, Kjærgaard, S, Rees, S E & Karbing, D S 2016, ' Comparison of two indirect calorimetry devices at varying levels of inspired oxygen ' Intensive Care Medicine Experimental, vol. 4, no. Suppl. 1, Part Two, A497, pp. 258-259 . https://doi.org/10.1186/s40635-016-0099-9
Rees, S E, Larraza Rico, S, Dey, N, Spadaro, S, Brohus, J B, Winding, R W, Volta, C A & Karbing, D S 2016, ' Typical patterns of expiratory flow and carbon dioxide in mechanically ventilated patients with spontaneous breathing ' Intensive Care Medicine Experimental, vol. 4, no. Suppl. 1, Part Two, A612, pp. 315 . https://doi.org/10.1186/s40635-016-0099-9
Intensive Care Medicine Experimental
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
DEGRO 2004: 10. Jahreskongress der Deutschen Gesellschaft für Radioonkologie
Autorzy :
Wendt, Thomas G.
Gademann, G.
Pambor, C.
Grießbach, I.
von Specht, H.
Martin, T.
Baltas, D.
Kurek, R.
Röddiger, S.
Tunn, U. W.
Zamboglou, N.
Eich, H. T.
Staar, S.
Gossmann, A.
Hansemann, K.
Semrau, R.
Skripnitchenko, R.
Diehl, V.
Müller, R.-P.
Sehlen, S.
Willich, N.
Rühl, U.
Lukas, P.
Dühmke, E.
Engel, K.
Tabbert, E.
Bolck, M.
Knaack, S.
Annweiler, H.
Krempien, R.
Hoppe, H.
Harms, W.
Daeuber, S.
Schorr, O.
Treiber, M.
Debus, J.
Alber, M.
Paulsen, F.
Birkner, M.
Bakai, A.
Belka, C.
Budach, W.
Grosser, K.-H.
Kramer, R.
Kober, B.
Reinert, M.
Schneider, P.
Hertel, A.
Feldmann, H.
Csere, P.
Hoinkis, C.
Rothe, G.
Zahn, P.
Alheit, H.
Cavanaugh, S. X.
Kupelian, P.
Reddy, C.
Pollock, B.
Fuss, M.
Roeddiger, S.
Dannenberg, T.
Rogge, B.
Drechsler, D.
Herrmann, T.
Alberti, W.
Schwarz, R.
Graefen, M.
Krüll, A.
Rudat, V.
Huland, H.
Fehr, C.
Baum, C.
Glocker, S.
Nüsslin, F.
Heil, T.
Lemnitzer, H.
Knips, M.
Baumgart, O.
Thiem, W.
Kloetzer, K.-H.
Hoffmann, L.
Neu, B.
Hültenschmidt, B.
Sautter-Bihl, M.-L.
Micke, O.
Seegenschmiedt, M. H.
Köppen, D.
Klautke, G.
Fietkau, R.
Schultze, J.
Schlichting, G.
Koltze, H.
Kimmig, B.
Glatzel, M.
Fröhlich, D.
Bäsecke, S.
Krauß, A.
Strauß, D.
Buth, K.-J.
Böhme, R.
Oehler, W.
Bottke, D.
Keilholz, U.
Heufelder, K.
Wiegel, T.
Hinkelbein, W.
Rödel, C.
Papadopoulos, T.
Munnes, M.
Wirtz, R.
Sauer, R.
Rödel, F.
Lubgan, D.
Distel, L.
Grabenbauer, G. G.
Sak, A.
Stüben, G.
Pöttgen, C.
Grehl, S.
Stuschke, M.
Müller, K.
Pfaffendorf, C.
Mayerhofer, A.
Köhn, F. M.
Ring, J.
van Beuningen, D.
Meineke, V.
Neubauer, S.
Keller, U.
Wittlinger, M.
Riesenbeck, D.
Greve, B.
Exeler, R.
Ibrahim, M.
Liebscher, C.
Severin, E.
Ott, O.
Pötter, R.
Hammer, J.
Hildebrandt, G.
Beckmann, M. W.
Strnad, V.
Fehlauer, F.
Tribius, S.
Bajrovic, A.
Höller, U.
Rades, D.
Warszawski, A.
Baumann, R.
Madry-Gevecke, B.
Karstens, J. H.
Grehn, C.
Hensley, F.
Berns, C.
Wannenmacher, M.
Semrau, S.
Reimer, T.
Gerber, B.
Ketterer, P.
Koepcke, E.
Hänsgen, G.
Strauß, H. G.
Dunst, J.
Füller, J.
Kalb, S.
Wendt, T.
Weitmann, H. D.
Waldhäusl, C.
Knocke, T.-H.
Lamprecht, U.
Classen, J.
Kaulich, T. W.
Aydeniz, B.
Bamberg, M.
Wiezorek, T.
Banz, N.
Salz, H.
Scheithauer, M.
Schwedas, M.
Lutterbach, J.
Bartelt, S.
Frommhold, H.
Lambert, J.
Hornung, D.
Swiderski, S.
Walke, M.
Siefert, A.
Pöllinger, B.
Krimmel, K.
Schaffer, M.
Koelbl, O.
Bratengeier, K.
Vordermark, D.
Flentje, M.
Hero, B.
Berthold, F.
Combs, S. E.
Gutwein, S.
Schulz-Ertner, D.
van Kampen, M.
Thilmann, C.
Kocher, M.
Kunze, S.
Schild, S.
Ikezaki, K.
Müller, B.
Sieber, R.
Weiß, C.
Wolf, I.
Wenz, F.
Weber, K.-J.
Schäfer, J.
Engling, A.
Laufs, S.
Veldwijk, M. R.
Milanovic, D.
Fleckenstein, K.
Zeller, W.
Fruehauf, S.
Herskind, C.
Weinmann, M.
Jendrossek, V.
Rübe, C.
Appold, S.
Kusche, S.
Hölscher, T.
Brüchner, K.
Geyer, P.
Baumann, M.
Kumpf, R.
Zimmermann, F.
Schill, S.
Geinitz, H.
Nieder, C.
Jeremic, B.
Molls, M.
Liesenfeld, S.
Petrat, H.
Hesselmann, S.
Schäfer, U.
Bruns, F.
Horst, E.
Wilkowski, R.
Assmann, G.
Nolte, A.
Diebold, J.
Löhrs, U.
Fritz, P.
Hans-Jürgen, K.
Mühlnickel, W.
Bach, P.
Wahlers, B.
Kraus, H.-J.
Wulf, J.
Hädinger, U.
Baier, K.
Krieger, T.
Müller, G.
Hof, H.
Herfarth, K.
Brunner, T.
Hahn, S. M.
Schreiber, F. S.
Rustgi, A. K.
McKenna, W. G.
Bernhard, E. J.
Guckenberger, M.
Meyer, K.
Willner, J.
Schmidt, M.
Kolb, M.
Li, M.
Gong, P.
Abdollahi, A.
Trinh, T.
Huber, P. E.
Christiansen, H.
Saile, B.
Neubauer-Saile, K.
Tippelt, S.
Rave-Fränk, M.
Hermann, R. M.
Dudas, J.
Hess, C. F.
Schmidberger, H.
Ramadori, G.
Andratschke, N.
Price, R.
Ang, K.-K.
Schwarz, S.
Kulka, U.
Busch, M.
Schlenger, L.
Bohsung, J.
Eichwurzel, I.
Matnjani, G.
Sandrock, D.
Richter, M.
Wurm, R.
Budach, V.
Feussner, A.
Gellermann, J.
Jordan, A.
Scholz, R.
Gneveckow, U.
Maier-Hauff, K.
Ullrich, R.
Wust, P.
Felix, R.
Waldöfner, N.
Seebass, M.
Ochel, H.-J.
Dani, A.
Varkonyi, A.
Osvath, M.
Szasz, A.
Messer, P. M.
Blumstein, N. M.
Gottfried, H.-W.
Schneider, E.
Reske, S. N.
Röttinger, E. M.
Grosu, A.-L.
Franz, M.
Stärk, S.
Weber, W.
Heintz, M.
Indenkämpen, F.
Beyer, T.
Lübcke, W.
Levegrün, S.
Hayen, J.
Czech, N.
Mbarek, B.
Köster, R.
Thurmann, H.
Todorovic, M.
Schuchert, A.
Meinertz, T.
Münzel, T.
Grundtke, H.
Hornig, B.
Hehr, T.
Dilcher, C.
Chan, R. C.
Mintz, G. S.
Kotani, J.-I.
Shah, V. M.
Canos, D. A.
Weissman, N. J.
Waksman, R.
Wolfram, R.
Bürger, B.
Schrappe, M.
Timmermann, B.
Lomax, A.
Goitein, G.
Schuck, A.
Mattke, A.
Int-Veen, C.
Brecht, I.
Bernhard, S.
Treuner, J.
Koscielniak, E.
Heinze, F.
Kuhlen, M.
von Schorlemer, I.
Ahrens, S.
Hunold, A.
Könemann, S.
Winkelmann, W.
Jürgens, H.
Gerstein, J.
Polivka, B.
Sykora, K.-W.
Bremer, M.
Thamm, R.
Höpfner, C.
Gumprecht, H.
Jäger, R.
Leonardi, M. A.
Frank, A. M.
Trappe, A. E.
Lumenta, C. B.
Östreicher, E.
Pinsker, K.
Müller, A.
Fauser, C.
Arnold, W.
Henzel, M.
Groß, M. W.
Engenhart-Cabillic, R.
Schüller, P.
Palkovic, S.
Schröder, J.
Wassmann, H.
Block, A.
Bauer, R.
Keffel, F.-W.
Theophil, B.
Wisser, L.
Rogger, M.
Niewald, M.
van Lengen, V.
Mathias, K.
Welzel, G.
Bohrer, M.
Steinvorth, S.
Schleußner, C.
Leppert, K.
Röhrig, B.
Strauß, B.
van Oorschot, B.
Köhler, N.
Anselm, R.
Winzer, A.
Schneider, T.
Koch, U.
Schönekaes, K.
Mücke, R.
Büntzel, J.
Kisters, K.
Scholz, C.
Keller, M.
Winkler, C.
Prause, N.
Busch, R.
Roth, S.
Haas, I.
Willers, R.
Schultze-Mosgau, S.
Wiltfang, J.
Kessler, P.
Neukam, F. W.
Röper, B.
Nüse, N.
Auer, F.
Melzner, W.
Geiger, M.
Lotter, M.
Kuhnt, T.
Müller, A. C.
Jirsak, N.
Gernhardt, C.
Schaller, H.-G.
Al-Nawas, B.
Klein, M. O.
Ludwig, C.
Körholz, J.
Grötz, K. A.
Huppers, K.
Kunkel, M.
Olschewski, T.
Bajor, K.
Lang, B.
Lang, E.
Kraus-Tiefenbacher, U.
Hofheinz, R.
von Gerstenberg-Helldorf, B.
Willeke, F.
Hochhaus, A.
Roebel, M.
Oertel, S.
Riedl, S.
Buechler, M.
Foitzik, T.
Ludwig, K.
Klar, E.
Meyer, A.
Meier zu Eissen, J.
Schwab, D.
Meyer, T.
Höcht, S.
Siegmann, A.
Sieker, F.
Pigorsch, S.
Milicic, B.
Acimovic, L.
Milisavljevic, S.
Radosavljevic-Asic, G.
Presselt, N.
Baum, R. P.
Treutler, D.
Bonnet, R.
Schmücking, M.
Sammour, D.
Fink, T.
Ficker, J.
Pradier, O.
Lederer, K.
Weiss, E.
Hille, A.
Welz, S.
Sepe, S.
Friedel, G.
Spengler, W.
Susanne, E.
Kölbl, O.
Hoffmann, W.
Wörmann, B.
Günther, A.
Becker-Schiebe, M.
Güttler, J.
Schul, C.
Nitsche, M.
Körner, M. K.
Oppenkowski, R.
Guntrum, F.
Malaimare, L.
Raub, M.
Schöfl, C.
Averbeck, T.
Hacker, I.
Blank, H.
Böhme, C.
Imhoff, D.
Eberlein, K.
Weidauer, S.
Böttcher, H. D.
Edler, L.
Tatagiba, M.
Molina, H.
Ostertag, C.
Milker-Zabel, S.
Zabel, A.
Schlegel, W.
Hartmann, A.
Wildfang, I.
Kleinert, G.
Hamm, K.
Reuschel, W.
Wehrmann, R.
Kneschaurek, P.
Münter, M. W.
Nikoghosyan, A.
Didinger, B.
Nill, S.
Rhein, B.
Küstner, D.
Schalldach, U.
Eßer, D.
Göbel, H.
Wördehoff, H.
Pachmann, S.
Hollenhorst, H.
Dederer, K.
Evers, C.
Lamprecht, J.
Dastbaz, A.
Schick, B.
Fleckenstein, J.
Plinkert, P. K.
Rübe, Chr.
Merz, T.
Sommer, B.
Mencl, A.
Ghilescu, V.
Astner, S.
Martin, A.
Momm, F.
Volegova-Neher, N. J.
Schulte-Mönting, J.
Guttenberger, R.
Buchali, A.
Blank, E.
Sidow, D.
Huhnt, W.
Gorbatov, T.
Heinecke, A.
Beckmann, G.
Bentia, A.-M.
Schmitz, H.
Spahn, U.
Heyl, V.
Prott, P.-J.
Galalae, R.
Schneider, R.
Voith, C.
Scheda, A.
Hermann, B.
Bauer, L.
Melchert, F.
Kröger, N.
Grüneisen, A.
Jänicke, F.
Zander, A.
Zuna, I.
Schlöcker, I.
Wagner, K.
John, E.
Dörk, T.
Lochhas, G.
Houf, M.
Lorenz, D.
Link, K.-H.
Prott, F.-J.
Thoma, M.
Schauer, R.
Heinemann, V.
Romano, M.
Reiner, M.
Quanz, A.
Oppitz, U.
Bahrehmand, R.
Tine, M.
Naszaly, A.
Patonay, P.
Mayer, Á.
Markert, K.
Mai, S.-K.
Lohr, F.
Dobler, B.
Pinkawa, M.
Fischedick, K.
Treusacher, P.
Cengiz, D.
Mager, R.
Borchers, H.
Jakse, G.
Eble, M. J.
Asadpour, B.
Krenkel, B.
Holy, R.
Kaplan, Y.
Block, T.
Czempiel, H.
Haverkamp, U.
Prümer, B.
Christian, T.
Benkel, P.
Weber, C.
Gruber, S.
Reimann, P.
Blumberg, J.
Krause, K.
Fischedick, A.-R.
Kaube, K.
Steckler, K.
Henzel, B.
Licht, N.
Loch, T.
Krystek, A.
Lilienthal, A.
Alfia, H.
Claßen, J.
Spillner, P.
Knutzen, B.
Souchon, R.
Schulz, I.
Grüschow, K.
Küchenmeister, U.
Vogel, H.
Wolff, D.
Ramm, U.
Licner, J.
Rudolf, F.
Moog, J.
Rahl, C. G.
Mose, S.
Vorwerk, H.
Weiß, E.
Engert, A.
Seufert, I.
Schwab, F.
Dahlke, J.
Zabelina, T.
Krüger, W.
Kabisch, H.
Platz, V.
Wolf, J.
Pfistner, B.
Stieltjes, B.
Wilhelm, T.
Schmuecking, M.
Junker, K.
Treutier, D.
Schneider, C. P.
Leonhardi, J.
Niesen, A.
Hoeffken, K.
Schmidt, A.
Mueller, K.-M.
Schmid, I.
Lehmann, K.
Blumstein, C. G.
Kreienberg, R.
Freudenberg, L.
Kühl, H.
Stahl, M.
Elo, B.
Erichsen, P.
Stattaus, H.
Welzel, T.
Mende, U.
Heiland, S.
Salter, B. J.
Schmid, R.
Stratakis, D.
Huber, R. M.
Haferanke, J.
Zöller, N.
Henke, M.
Lorenzen, J.
Grzyska, B.
Kuhlmey, A.
Adam, G.
Hamelmann, V.
Bölling, T.
Job, H.
Panke, J. E.
Feyer, P.
Püttmann, S.
Siekmeyer, B.
Jung, H.
Gagel, B.
Militz, U.
Piroth, M.
Schmachtenberg, A.
Hoelscher, T.
Verfaillie, C.
Kaminski, B.
Lücke, E.
Mörtel, H.
Eyrich, W.
Fritsch, M.
Georgi, J.-C.
Plathow, C.
Zieher, H.
Kiessling, F.
Peschke, P.
Kauczor, H.-U.
Licher, J.
Schneider, O.
Henschler, R.
Seidel, C.
Kolkmeyer, A.
Nguyen, T. P.
Janke, K.
Michaelis, M.
Bischof, M.
Stoffregen, C.
Lipson, K.
Weber, K.
Ehemann, V.
Jürgen, D.
Achanta, P.
Thompson, K.
Martinez, J. L.
Körschgen, T.
Pakala, R.
Pinnow, E.
Hellinga, D.
O’Tio, F.
Katzer, A.
Kaffer, A.
Kuechler, A.
Steinkirchner, S.
Dettmar, N.
Cordes, N.
Frick, S.
Kappler, M.
Taubert, H.
Bartel, F.
Schmidt, H.
Bache, M.
Frühauf, S.
Wenk, T.
Litzenberger, K.
Erren, M.
van Valen, F.
Liu, L.
Yang, K.
Palm, J.
Püsken, M.
Behe, M.
Behr, T. M.
Marini, P.
Johne, A.
Claussen, U.
Liehr, T.
Steil, V.
Moustakis, C.
Griessbach, I.
Oettel, A.
Schaal, C.
Reinhold, M.
Strasssmann, G.
Braun, I.
Vacha, P.
Richter, D.
Osterham, T.
Wolf, P.
Guenther, G.
Miemietz, M.
Lazaridis, E. A.
Forthuber, B.
Sure, M.
Klein, J.
Saleske, H.
Riedel, T.
Hirnle, P.
Horstmann, G.
Schoepgens, H.
Van Eck, A.
Bundschuh, O.
Van Oosterhut, A.
Xydis, K.
Theodorou, K.
Kappas, C.
Zurheide, J.
Fridtjof, N.
Ganswindt, U.
Weidner, N.
Buchgeister, M.
Weigel, B.
Müller, S. B.
Glashörster, M.
Weining, C.
Hentschel, B.
Sauer, O. A.
Kleen, W.
Beck, J.
Lehmann, D.
Ley, S.
Fink, C.
Puderbach, M.
Hosch, W.
Schmähl, A.
Jung, K.
Stoßberg, A.
Rolf, E.
Damrau, M.
Oetzel, D.
Maurer, U.
Maurer, G.
Lang, K.
Zumbe, J.
Hahm, D.
Fees, H.
Robrandt, B.
Melcher, U.
Niemeyer, M.
Mondry, A.
Kanellopoulos-Niemeyer, V.
Karle, H.
Jacob-Heutmann, D.
Born, C.
Mohr, W.
Kutzner, J.
Thelen, M.
Schiebe, M.
Pinkert, U.
Piasswilm, L.
Pohl, F.
Garbe, S.
Wolf, K.
Nour, Y.
Barwig, P.
Trog, D.
Schäfer, C.
Herbst, M.
Dietl, B.
Cartes, M.
Schroeder, F.
Sigingan-Tek, G.
Feierabend, R.
Theden, S.
Schlieck, A.
Gotthardt, M.
Glowalla, U.
Kremp, S.
Hamid, O.
Riefenstahl, N.
Michaelis, B.
Schaal, G.
Liebermeister, E.
Niewöhner-Desbordes, U.
Kowalski, M.
Franz, N.
Stahl, W.
Baumbach, C.
Thale, J.
Wagner, W.
Justus, B.
Huston, A. L.
Seaborn, R.
Rai, P.
Rha, S.-W.
Sakas, G.
Wesarg, S.
Zogal, P.
Schwald, B.
Seibert, H.
Berndt-Skorka, R.
Seifert, G.
Schoenekaes, K.
Bilecen, C.
Ito, W.
Matschuck, G.
Isik, D.
Pokaż więcej
Źródło :
Strahlentherapie und Onkologie: Journal of Radiation Oncology, Biology, Physics. June 2004 180(1):5-87
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A search for squarks of Rp-violating SUSY at HERA
Autorzy :
Aid, S.
Andreev, V.
Andrieu, B.
Appuhn, R. D.
Arpagaus, M.
Babaev, A.
Bähr, J.
Bán, J.
Ban, Y.
Baranov, P.
Barrelet, E.
Barschke, R.
Bartel, W.
Barth, M.
Bassler, U.
Beck, H. P.
Behrend, H. J.
Belousov, A.
Berger, Ch.
Bernardi, G.
Bernet, R.
Bertrand-Coremans, G.
Besançon, M.
Beyer, R.
Biddulph, P.
Bispham, P.
Bizot, J. C.
Blobel, V.
Borras, K.
Botterweck, F.
Boudry, V.
Braemer, A.
Braunschweig, W.
Brisson, V.
Bruel, P.
Bruncko, D.
Brune, C.
Buchholz, R.
Büngener, L.
Bürger, J.
Büsser, F. W.
Buniatian, A.
Burke, S.
Burton, M. J.
Buschhorn, G.
Campbell, A. J.
Carli, T.
Charles, F.
Charlet, M.
Clarke, D.
Clegg, A. B.
Clerbaux, B.
Cocks, S.
Contreras, J. G.
Cormack, C.
Coughlan, J. A.
Courau, A.
Cousinou, M. C.
Cozzika, G.
Criegee, L.
Cussans, D. G.
Cvach, J.
Dagoret, S.
Dainton, J. B.
Dau, W. D.
Daum, K.
David, M.
Davis, C. L.
Delcourt, B.
De Roeck, A.
De Wolf, E. A.
Dirkmann, M.
Dixon, P.
Di Nezza, P.
Dlugosz, W.
Dollfus, C.
Dowell, J. D.
Dreis, H. B.
Droutskoi, A.
Düllmann, D.
Dünger, O.
Duhm, H.
Ebert, J.
Ebert, T. R.
Eckerlin, G.
Efremenko, V.
Egli, S.
Eichler, R.
Eisele, F.
Eisenhandler, E.
Ellison, R. J.
Elsen, E.
Erdmann, M.
Erdmann, W.
Evrard, E.
Fahr, A. B.
Favart, L.
Fedotov, A.
Feeken, D.
Felst, R.
Feltesse, J.
Ferencei, J.
Ferrarotto, F.
Flamm, K.
Fleischer, M.
Flieser, M.
Flügge, G.
Fomenko, A.
Fominykh, B.
Formánek, J.
Foster, J. M.
Franke, G.
Fretwurst, E.
Gabathuler, E.
Gabathuler, K.
Gaede, F.
Garvey, J.
Gayler, J.
Gebauer, M.
Gellrich, A.
Genzel, H.
Gerhards, R.
Glazov, A.
Goerlach, U.
Goerlich, L.
Gogitidze, N.
Goldberg, M.
Goldner, D.
Golec-Biernat, K.
Gonzalez-Pineiro, B.
Gorelov, I.
Grab, C.
Grässler, H.
Grässler, R.
Greenshaw, T.
Griffiths, R.
Grindhammer, G.
Gruber, A.
Gruber, C.
Haack, J.
Haidt, D.
Hajduk, L.
Hampel, M.
Haynes, W. J.
Heinzelmann, G.
Henderson, R. C. W.
Henschel, H.
Herynek, I.
Hess, M. F.
Hildesheim, W.
Hiller, K. H.
Hilton, C. D.
Hladky, J.
Hoeger, K. C.
Höppner, M.
Hoffmann, D.
Holtom, T.
Horisberger, R.
Hudgson, V. L.
Hütte, M.
Hufnagel, H.
Ibbotson, M.
Itterbeck, H.
Jacholkowska, A.
Jacobsson, C.
Jaffre, M.
Janoth, J.
Jansen, T.
Jönsson, L.
Johannsen, K.
Johnson, D. P.
Johnson, L.
Jung, H.
Kalmus, P. I. P.
Kander, M.
Kant, D.
Kaschowitz, R.
Kathage, U.
Katzy, J.
Kaufmann, H. H.
Kaufmann, O.
Kazarian, S.
Kenyon, I. R.
Kermiche, S.
Keuker, C.
Kiesling, C.
Klein, M.
Kleinwort, C.
Knies, G.
KÖhler, T.
Köhne, J. H.
Kolanoski, H.
Kole, F.
Kolya, S. D.
Korbel, V.
Korn, M.
Kostka, P.
Kotelnikov, S. K.
Krämerkämper, T.
Krasny, M. W.
Krehbiel, H.
Krücker, D.
Krüger, U.
Krüner-Marquis, U.
Küster, H.
Kuhlen, M.
Kurča, T.
Kurzhöfer, J.
Lacour, D.
Laforge, B.
Lander, R.
Landon, M. P. J.
Lange, W.
Langenegger, U.
Laporte, J. F.
Lebedev, A.
Lehner, F.
Leverenz, C.
Levonian, S.
Ley, Ch.
Lindström, G.
Lindstroem, M.
Link, J.
Linsel, F.
Lipinski, J.
List, B.
Lobo, G.
Lohmander, H.
Lomas, J. W.
Lopez, G. C.
Lubimov, V.
Lüke, D.
Magnussen, N.
Malinovski, E.
Mani, S.
Maraček, R.
Marage, P.
Marks, J.
Marshall, R.
Martens, J.
Martin, G.
Martin, R.
Martyn, H. U.
Martyniak, J.
Mavroidis, T.
Maxfield, S. J.
McMahon, S. J.
Mehta, A.
Meier, K.
Merz, T.
Meyer, A.
Meyer, A.
Meyer, H.
Meyer, J.
Meyer, P. O.
Migliori, A.
Mikocki, S.
Milstead, D.
Moeck, J.
Moreau, F.
Morris, J. V.
Mroczko, E.
Müller, D.
Müller, G.
Müller, K.
Murín, P.
Nagovizin, V.
Nahnhauer, R.
Naroska, B.
Naumann, Th.
Newman, P. R.
Newton, D.
Neyret, D.
Nguyen, H. K.
Nicholls, T. C.
Niebergall, F.
Niebuhr, C.
Niedzballa, Ch.
Niggli, H.
Nisius, R.
Nowak, G.
Noyes, G. W.
Nyberg-Werther, M.
Oakden, M.
Oberlack, H.
Obrock, U.
Olsson, J. E.
Ozerov, D.
Palmen, P.
Panaro, E.
Panitch, A.
Pascaud, C.
Patel, G. D.
Pawletta, H.
Peppel, E.
Perez, E.
Phillips, J. P.
Pieuchot, A.
Pitzl, D.
Pope, G.
Prell, S.
Prosi, R.
Rabbertz, K.
Rädel, G.
Raupach, F.
Reimer, P.
Reinshagen, S.
Rick, H.
Riech, V.
Riedlberger, J.
Riepenhausen, F.
Riess, S.
Rizvi, E.
Robertson, S. M.
Robmann, P.
Roloff, H. E.
Roosen, R.
Rosenbauer, K.
Rostovtsev, A.
Rouse, F.
Royon, C.
Rüter, K.
Rusakov, S.
Rybicki, K.
Sahlmann, N.
Sankey, D. P. C.
Schacht, P.
Schiek, S.
Schleif, S.
Schleper, P.
von Schlippe, W.
Schmidt, D.
Schmidt, G.
Schöning, A.
Schröder, V.
Schuhmann, E.
Schwab, B.
Sefkow, F.
Seidel, M.
Sell, R.
Semenov, A.
Shekelyan, V.
Sheviakov, I.
Shtarkov, L. N.
Siegmon, G.
Siewert, U.
Sirois, Y.
Skillicorn, I. O.
Smirnov, P.
Smith, J. R.
Solochenko, V.
Soloviev, Y.
Specka, A.
Spiekermann, J.
Spielman, S.
Spitzer, H.
Squinabol, F.
Starosta, R.
Steenbock, M.
Steffen, P.
Steinberg, R.
Steiner, H.
Stella, B.
Stellberger, A.
Stier, J.
Stiewe, J.
Stößlein, U.
Stolze, K.
Straumann, U.
Struczinski, W.
Sutton, J. P.
Tapprogge, S.
Taševský, M.
Tchernyshov, V.
Tchetchelnitski, S.
Theissen, J.
Thiebaux, C.
Thompson, G.
Truöl, P.
Turnau, J.
Tutas, J.
Uelkes, P.
Usik, A.
Valkár, S.
Valkárová, A.
Vallée, C.
Vandenplas, D.
Van Esch, P.
Van Mechelen, P.
Vazdik, Y.
Verrecchia, P.
Villet, G.
Wacker, K.
Wagener, A.
Wagener, M.
Walther, A.
Waugh, B.
Weber, G.
Weber, M.
Wegener, D.
Wegner, A.
Wengler, T.
Werner, M.
West, L. R.
Wilksen, T.
Willard, S.
Winde, M.
Winter, G. G.
Wittek, C.
Wünsch, E.
Žáček, J.
Zarbock, D.
Zhang, Z.
Zhokin, A.
Zimmer, M.
Zomer, F.
Zsembery, J.
Zuber, K.
zurNedden, M.
H1 Collaboration
Pokaż więcej
Źródło :
Zeitschrift für Physik C Particles and Fields. June 1996 71(2):211-226
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Jets and energy flow in photon-proton collisions at HERA
Autorzy :
Aid, S.
Andreev, V.
Andrieu, B.
Appuhn, R. -D.
Arpagaus, M.
Babaev, A.
Bähr, J.
Bán, J.
Ban, Y.
Baranov, P.
Barrelet, E.
Barschke, R.
Bartel, W.
Barth, M.
Bassler, U.
Beck, H. P.
Behrend, H. -J.
Belousov, A.
Berger, Ch.
Bernardi, G.
Bernet, R.
Bertrand-Coremans, G.
Besançon, M.
Beyer, R.
Biddulph, P.
Bispham, P.
Bizot, J. C.
Blobel, V.
Borras, K.
Botterweck, F.
Boudry, V.
Bourov, S.
Braemer, A.
Brasse, F.
Braunschweig, W.
Brisson, V.
Bruncko, D.
Brune, C.
Buchholz, R.
Büngener, L.
Bürger, J.
Büsser, F. W.
Buniatian, A.
Burke, S.
Burton, M. J.
Buschhorn, G.
Campbell, A. J.
Carli, T.
Charles, F.
Charlet, M.
Clarke, D.
Clegg, A. B.
Clerbaux, B.
Contreras, J. G.
Cormack, C.
Coughlan, J. A.
Courau, A.
Coutures, Ch.
Cozzika, G.
Criegee, L.
Cussans, D. G.
Cvach, J.
Dagoret, S.
Dainton, J. B.
Dau, W. D.
Daum, K.
David, M.
Davis, C. L.
Delcourt, B.
Del Buono, L.
De Roeck, A.
De Wolf, E. A.
Dixon, P.
Di Nezza, P.
Dollfus, C.
Dowell, J. D.
Dreis, H. B.
Droutskoi, A.
Duboc, J.
Düllmann, D.
Dünger, O.
Duhm, H.
Ebert, J.
Ebert, T. R.
Eckerlin, G.
Efremenko, V.
Egli, S.
Ehrlichmann, H.
Eichenberger, S.
Eichler, R.
Eisele, F.
Eisenhandler, E.
Ellison, R. J.
Elsen, E.
Erdmann, M.
Erdmann, W.
Evrard, E.
Favart, L.
Fedotov, A.
Feeken, D.
Felst, R.
Feltesse, J.
Ferencei, J.
Ferrarotto, F.
Flamm, K.
Fleischer, M.
Flieser, M.
Flügge, G.
Fomenko, A.
Fominykh, B.
Forbush, M.
Formánek, J.
Foster, J. M.
Franke, G.
Fretwurst, E.
Gabathuler, E.
Gabathuler, K.
Garvey, J.
Gayler, J.
Gebauer, M.
Gellrich, A.
Genzel, H.
Gerhards, R.
Glazov, A.
Goerlach, U.
Goerlich, L.
Gogitidze, N.
Goldberg, M.
Goldner, D.
Gonzalez-Pineiro, B.
Gorelov, I.
Goritchev, P.
Grab, C.
Grässler, H.
Grässler, R.
Greenshaw, T.
Griffiths, R. K.
Grindhammer, G.
Gruber, A.
Gruber, C.
Haack, J.
Haidt, D.
Hajduk, L.
Hamon, O.
Hampel, M.
Hapke, M.
Haynes, W. J.
Heinzelmann, G.
Henderson, R. C. W.
Henschel, H.
Herynek, I.
Hess, M. F.
Hildesheim, W.
Hill, P.
Hiller, K. H.
Hilton, C. D.
Hladký, J.
Hoeger, K. C.
Höppner, M.
Horisberger, R.
Hudgson, V. L.
Huet, P.
Hütte, M.
Hufnagel, H.
Ibbotson, M.
Itterbeck, H.
Jabiol, M. -A.
Jacholkowska, A.
Jacobsson, C.
Jaffre, M.
Janoth, J.
Jansen, T.
Jönsson, L.
Johannsen, K.
Johnson, D. P.
Johnson, L.
Jung, H.
Kalmus, P. I. P.
Kant, D.
Kaschowitz, R.
Kasselmann, P.
Kathage, U.
Katzy, J.
Kaufmann, H. H.
Kazarian, S.
Kenyon, I. R.
Kermiche, S.
Keuker, C.
Kiesling, C.
Klein, M.
Kleinwort, C.
Knies, G.
Ko, W.
Köhler, T.
Köhne, J. H.
Kolanoski, H.
Kole, F.
Kolya, S. D.
Korbel, V.
Korn, M.
Kostka, P.
Kotelnikov, S. K.
Krämerkämper, T.
Krasny, M. W.
Krehbiel, H.
Krücker, D.
Krüger, U.
Krüner-Marquis, U.
Küster, H.
Kuhlen, M.
Kurča, T.
Kurzhöfer, J.
Kuznik, B.
Lacour, D.
Laforge, B.
Lamarche, F.
Lander, R.
Landon, M. P. J.
Lange, W.
Lanius, P.
Laporte, J. -F.
Lebedev, A.
Lehner, F.
Leverenz, C.
Levonian, S.
Ley, Ch.
Lindström, G.
Link, J.
Linsel, F.
Lipinski, J.
List, B.
Lobo, G.
Loch, P.
Lohmander, H.
Lomas, J. W.
Lopez, G. C.
Lubimov, V.
Lüke, D.
Magnussen, N.
Malinovski, E.
Mani, S.
Maraček, R.
Marage, P.
Marks, J.
Marshall, R.
Martens, J.
Martin, G.
Martin, R.
Martyn, H. -U.
Martyniak, J.
Masson, S.
Mavroidis, T.
Maxfield, S. J.
McMahon, S. J.
Mehta, A.
Meier, K.
Mercer, D.
Merz, T.
Meyer, A.
Meyer, A.
Meyer, C. A.
Meyer, H.
Meyer, J.
Meyer, P. -O.
Migliori, A.
Mikocki, S.
Milstead, D.
Moreau, F.
Morris, J. V.
Mroczko, E.
Müller, G.
Müller, K.
Murín, P.
Nagovizin, V.
Nahnhauer, R.
Naroska, B.
Naumann, Th.
Newman, P. R.
Newton, D.
Neyret, D.
Nguyen, H. K.
Nicholls, T. C.
Niebergall, F.
Niebuhr, C.
Niedzballa, Ch.
Nisius, R.
Nowak, G.
Noyes, G. W.
Nyberg-Werther, M.
Oakden, M.
Oberlack, H.
Obrock, U.
Olsson, J. E.
Ozerov, D.
Palmen, P.
Panaro, E.
Panitch, A.
Pascaud, C.
Patel, G. D.
Pawletta, H.
Peppel, E.
Perez, E.
Phillips, J. P.
Pichler, Ch.
Pieuchot, A.
Pitzl, D.
Pope, G.
Prell, S.
Prosi, R.
Rabbertz, K.
Rädel, G.
Raupach, F.
Reimer, P.
Reinshagen, S.
Ribarics, P.
Rick, H.
Riech, V.
Riedlberger, J.
Riess, S.
Rietz, M.
Rizvi, E.
Robertson, S. M.
Robmann, P.
Roloff, H. E.
Roosen, R.
Rosenbauer, K.
Rostovtsev, A.
Rouse, F.
Royon, C.
Rüter, K.
Rusakov, S.
Rybicki, K.
Sahlmann, N.
Sankey, D. P. C.
Schacht, P.
Schiek, S.
Schleif, S.
Schleper, P.
von Schlippe, W.
Schmidt, D.
Schmidt, G.
Schöning, A.
Schröder, V.
Schuhmann, E.
Schwab, B.
Schwanenberger, C.
Sciacca, G.
Sefkow, F.
Seidel, M.
Sell, R.
Semenov, A.
Shekelyan, V.
Sheviakov, I.
Shtarkov, L. N.
Siegmon, G.
Siewert, U.
Sirois, Y.
Skillicorn, I. O.
Smirnov, P.
Smith, J. R.
Solochenko, V.
Soloviev, Y.
Spiekermann, J.
Spielman, S.
Spitzer, H.
Starosta, R.
Steenbock, M.
Steffen, P.
Steinberg, R.
Stella, B.
Stephens, K.
Stier, J.
Stiewe, J.
Stößlein, U.
Stolze, K.
Strachota, J.
Straumann, U.
Struczinski, W.
Sutton, J. P.
Tapprogge, S.
Tchernyshov, V.
Theissen, J.
Thiebaux, C.
Thompson, G.
Truöl, P.
Turnau, J.
Tutas, J.
Uelkes, P.
Usik, A.
Valkár, S.
Valkárová, A.
Vallée, C.
Vandenplas, D.
Van Esch, P.
Van Mechelen, P.
Vartapetian, A.
Vazdik, Y.
Verrecchia, P.
Villet, G.
Wacker, K.
Wagener, A.
Wagener, M.
Walther, A.
Waugh, B.
Weber, G.
Weber, M.
Wegener, D.
Wegner, A.
Wellisch, H. P.
West, L. R.
Willard, S.
Winde, M.
Winter, G. -G.
Wittek, C.
Wright, A. E.
Wünsch, E.
Wulff, N.
Yiou, T. P.
Žáček, J.
Zarbock, D.
Zhang, Z.
Zhokin, A.
Zimmer, M.
Zimmermann, W.
Zomer, F.
Zsembery, J.
Zuber, K.
zurNedden, M.
H1 Collaboration
Pokaż więcej
Źródło :
Zeitschrift für Physik C Particles and Fields. March 1996 70(1):17-30
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of thee induced charged current cross sections at HERA
Autorzy :
Aid, S.
Andreev, V.
Andrieu, B.
Appuhn, R. D.
Arpagaus, M.
Babaev, A.
Bähr, J.
Bán, J.
Ban, Y.
Baranov, P.
Barrelet, E.
Barschke, R.
Bartel, W.
Barth, M.
Bassler, U.
Beck, H. P.
Behrend, H. J.
Belousov, A.
Berger, Ch.
Bernardi, E.
Bernet, R.
Bertrand-Coremans, G.
Besançon, M.
Beyer, R.
Biddulph, P.
Bispham, P.
Bizot, J. C.
Blobel, V.
Borras, K.
Botterweck, F.
Boudry, V.
Braemer, A.
Brasse, F.
Braunschweig, W.
Brisson, V.
Bruncko, D.
Brune, C.
Buchholz, R.
Büngener, L.
Bürger, J.
Büsser, F. W.
Buniatian, A.
Burke, S.
Burton, M. J.
Buschhorn, G.
Campbell, A. J.
Carli, T.
Charles, F.
Charlet, M.
Clarke, D.
Clegg, A. B.
Clerbaux, B.
Colombo, M.
Contreras, J. G.
Cormack, C.
Coughlan, J. A.
Courau, A.
Coutures, Ch.
Cozzika, G.
Criegee, L.
Cussans, D. G.
Cvach, J.
Dagoret, S.
Dainton, J. B.
Dau, W. D.
Daum, K.
David, M.
Delcourt, B.
Del Buono, L.
De Roeck, A.
De Wolf, E. A.
Di Nezza, P.
Dollfus, C.
Dowell, J. D.
Dreis, H. B.
Droutskoi, A.
Duboc, J.
Düllmann, D.
Dünger, O.
Duhm, H.
Ebert, J.
Ebert, T. R.
Eckerlin, G.
Efremenko, V.
Egli, S.
Ehrlichmann, H.
Eichenberger, S.
Eichler, R.
Eisele, F.
Eisenhandler, E.
Ellison, R. J.
Elsen, E.
Erdmann, M.
Erdmann, W.
Evrard, E.
Favart, L.
Fedotov, A.
Feeken, D.
Felst, R.
Feltesse, J.
Ferencei, J.
Ferrarotto, F.
Flamm, K.
Fleischer, M.
Flieser, M.
Flügge, G.
Fomenko, A.
Fominykh, B.
Forbush, M.
Formánek, J.
Foster, J. M.
Franke, G.
Fretwurst, E.
Gabathuler, E.
Gabathuler, K.
Garvey, J.
Gayler, J.
Gebauer, M.
Gellrich, A.
Genzel, H.
Gerhards, R.
Glazov, A.
Goerlach, U.
Goerlich, L.
Gogitidze, N.
Goldberg, M.
Goldner, D.
Gonzalez-Pineiro, B.
Gorelov, I.
Goritchev, P.
Grab, C.
Grässler, H.
Grässler, R.
Greenshaw, T.
Grindhammer, G.
Gruber, A.
Gruber, C.
Haack, J.
Haidt, D.
Hajduk, L.
Hamon, O.
Hampel, M.
Hapke, M.
Haynes, W. J.
Heatherington, J.
Heinzelmann, G.
Henderson, R. C. W.
Henschel, H.
Herynek, I.
Hess, M. F.
Hildesheim, W.
Hill, P.
Hiller, K. H.
Hilton, C. D.
Hladký, J.
Hoeger, K. C.
Höppner, M.
Horisberger, R.
Hudgson, V. L.
Huet, Ph.
Hütte, M.
Hufnagel, H.
Ibbotson, M.
Itterbeck, H.
Jabiol, M. A.
Jacholkowska, A.
Jacobsson, C.
Jaffre, M.
Janoth, J.
Jansen, T.
Jönsson, L.
Johnson, D. P.
Johnson, L.
Jung, H.
Kalmus, P. I. P.
Kant, D.
Kaschowitz, R.
Kasselmann, P.
Kathage, U.
Katzy, J.
Kaufmann, H. H.
Kazarian, S.
Kenyon, I. R.
Kermiche, S.
Keuker, C.
Kiesling, C.
Klein, M.
Kleinwort, C.
Knies, G.
Ko, W.
Köhler, T.
Köhne, J. H.
Kolanoski, H.
Kole, F.
Kolya, S. D.
Korbel, V.
Korn, M.
Kostka, P.
Kotelnikov, S. K.
Krämerkämper, T.
Krasny, M. W.
Krehbiel, H.
Krücker, D.
Krüner, U.
Krüner-Marquis, U.
Küster, H.
Kuhlen, M.
Kurča, T.
Kurzhöfer, J.
Kuznik, B.
Lacour, D.
Lamarche, F.
Lander, R.
Landon, M. P. J.
Lange, W.
Lanius, P.
Laporte, J. F.
Lebedev, A.
Lehner, F.
Leverenz, C.
Levonian, S.
Ley, Ch.
Lindström, G.
Link, J.
Linsel, F.
Lipinski, J.
List, B.
Lobo, G.
Loch, P.
Lohmander, H.
Lomas, J. W.
Lopez, G. C.
Lubimov, V.
Lüke, D.
Magnussen, N.
Malinovski, E.
Mani, S.
Maraček, R.
Marage, P.
Marks, J.
Marshall, R.
Martens, J.
Martin, G.
Martin, R.
Martyn, H. U.
Martyniak, J.
Masson, S.
Mavroidis, T.
Maxfield, S. J.
McMahon, S. J.
Mehta, A.
Meier, K.
Mercer, D.
Merz, T.
Meyer, A.
Meyer, C. A.
Meyer, H.
Meyer, J.
Migliori, A.
Mikocki, S.
Milstead, D.
Moreau, F.
Morris, J. V.
Mroczko, E.
Müller, G.
Müller, K.
Murín, P.
Nagovizin, V.
Nahnhauer, R.
Naroska, B.
Naumann, Th.
Newman, P. R.
Newton, D.
Neyret, D.
Nguyen, H. K.
Nicholls, T. C.
Niebergall, F.
Niebuhr, C.
Niedzballa, Ch.
Nisius, R.
Nowak, G.
Noyes, G. W.
Nyberg-Werther, M.
Oakden, M.
Oberlack, H.
Obrock, U.
Olsson, J. E.
Ozerov, D.
Panaro, E.
Panitch, A.
Pascaud, C.
Patel, G. D.
Peppel, E.
Perez, E.
Phillips, J. P.
Pichler, Ch.
Pieuchot, A.
Pitzl, D.
Pope, G.
Prell, S.
Prosi, R.
Rabbertz, K.
Rädel, G.
Raupach, F.
Reimer, P.
Reinshagen, S.
Ribarics, P.
Rick, H.
Riech, V.
Riedlberger, J.
Riess, S.
Rietz, M.
Rizvi, E.
Robertson, S. M.
Robmann, P.
Roloff, H. E.
Roosen, R.
Rosenbauer, K.
Rostovtsev, A.
Rouse, F.
Royon, C.
Rüter, K.
Rusakov, S.
Rybicki, K.
Rylko, R.
Sahlmann, N.
Sankey, D. P. C.
Schacht, P.
Schiek, S.
Schleif, S.
Schleper, P.
von Schlippe, W.
Schmidt, D.
Schmidt, G.
Schöning, A.
Schröder, V.
Schuhmann, E.
Schwab, B.
Sciacca, G.
Sefkow, F.
Seidel, M.
Sell, R.
Semenov, A.
Shekelyan, V.
Sheviakov, I.
Shtarkov, L. N.
Siegmon, G.
Siewert, U.
Sirois, Y.
Skillicorn, I. O.
Smirnov, P.
Smith, J. R.
Solochenko, V.
Soloviev, Y.
Spiekermann, J.
Spielman, S.
Spitzer, H.
Starosta, R.
Steenbock, M.
Steffen, P.
Steinberg, R.
Stella, B.
Stephens, K.
Stier, J.
Stiewe, J.
Stößlein, U.
Stolze, K.
Strachota, J.
Straumann, U.
Struczinski, W.
Sutton, J. P.
Tapprogge, S.
Tchernyshov, V.
Thiebaux, C.
Thompson, G.
Truöl, P.
Turnau, J.
Tutas, J.
Uelkes, P.
Usik, A.
Valkár, S.
Valkárová, A.
Vallée, C.
Vandenplas, D.
Van Esch, P.
Van Mechelen, P.
Vartapetian, A.
Vazdik, Y.
Verrecchia, P.
Villet, G.
Wacker, K.
Wagener, A.
Wagener, M.
Walther, A.
Weber, G.
Weber, M.
Wegener, D.
Wegner, A.
Wellisch, H. P.
West, L. R.
Willard, S.
Winde, M.
Winter, G. G.
Wittek, C.
Wright, A. E.
Wünsch, E.
Wulff, N.
Yiou, T. P.
Žáček, J.
Zarbock, D.
Zhang, Z.
Zhokin, A.
Zimmer, M.
Zimmermann, W.
Zomer, F.
Zuber, K.
zurNedden, M.
HI Collaboration
Pokaż więcej
Źródło :
Zeitschrift für Physik C Particles and Fields. December 1995 67(4):565-575
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Experimental study of hard photon radiation processes at HERA
Autorzy :
Ahmed, T.
Aid, S.
Andreev, V.
Andrieu, B.
Appuhn, R. -D.
Arpagaus, M.
Babaev, A.
Baehr, J.
Bán, J.
Baranov, P.
Barrelet, E.
Bartel, W.
Barth, M.
Bassler, U.
Beck, H. P.
Behrend, H. -J.
Belousov, A.
Berger, Ch.
Bergstein, H.
Bernardi, G.
Bernet, R.
Bertrand-Coremans, G.
Besançon, M.
Beyer, R.
Biddulph, P.
Bizot, J. C.
Blobel, V.
Borras, K.
Botterweck, F.
Boudry, V.
Braemer, A.
Brasse, F.
Braunschweig, W.
Brisson, V.
Bruncko, D.
Brune, C.
Buchholz, R.
Büngener, L.
Bürger, J.
Büsser, F. W.
Buniatian, A.
Burke, S.
Buschhorn, G.
Campbell, A. J.
Carli, T.
Charles, F.
Clarke, D.
Clegg, A. B.
Clerbaux, B.
Colombo, M.
Contreras, J. G.
Cormack, C.
Coughlan, J. A.
Courau, A.
Coutures, Ch.
Cozzika, G.
Criegee, L.
Cussans, D. G.
Cvach, J.
Dagoret, S.
Dainton, J. B.
Danilov, M.
Dau, W. D.
Daum, K.
David, M.
Deffur, E.
Delcourt, B.
Del Buono, L.
De Roeck, A.
De Wolf, E. A.
Di Nezza, P.
Dollfus, C.
Dowell, J. D.
Dreis, H. B.
Droutskoi, A.
Duboc, J.
Düllmann, D.
Dünger, O.
Duhm, H.
Ebert, J.
Ebert, T. R.
Eckerlin, G.
Efremenko, V.
Egli, S.
Ehrlichmann, H.
Eichenberger, S.
Eichler, R.
Eisele, F.
Eisenhandler, E.
Ellison, R. J.
Elsen, E.
Erdmann, M.
Erdmann, W.
Evrard, E.
Favart, L.
Fedotov, A.
Feeken, D.
Felst, R.
Feltesse, J.
Ferencei, J.
Ferrarotto, F.
Flamm, K.
Fleischer, M.
Flieser, M.
Flügge, G.
Fomenko, A.
Fominykh, B.
Forbush, M.
Formánek, J.
Foster, J. M.
Franke, G.
Fretwurst, E.
Gabathuler, E.
Gabathuler, K.
Gamerdinger, K.
Garvey, J.
Gayler, J.
Gebauer, M.
Gellrich, A.
Genzel, H.
Gerhards, R.
Goerlach, U.
Goerlich, L.
Gogitidze, N.
Goldberg, M.
Goldner, D.
Gonzalez-Pineiro, B.
Gorelov, I.
Goritchev, P.
Grab, C.
Grässler, H.
Grässler, R.
Greenshaw, T.
Grindhammer, G.
Gruber, A.
Gruber, C.
Haack, J.
Haidt, D.
Hajduk, L.
Hamon, O.
Hampel, M.
Hanlon, E. M.
Hapke, M.
Haynes, W. J.
Heatherington, J.
Heinzelmann, G.
Henderson, R. C. W.
Henschel, H.
Herma, R.
Herynek, I.
Hess, M. F.
Hildesheim, W.
Hill, P.
Hiller, K. H.
Hilton, C. D.
Hladký, J.
Hoeger, K. C.
Höppner, M.
Horisberger, R.
Hudgson, V. L.
Huet, Ph.
Hütte, M.
Hufnagel, H.
Ibbotson, M.
Itterbeck, H.
Jabiol, M. -A.
Jacholkowska, A.
Jacobsson, C.
Jaffre, M.
Janoth, J.
Jansen, T.
Jönsson, L.
Johannsen, K.
Johnson, D. P.
Johnson, L.
Jung, H.
Kalmus, P. I. P.
Kant, D.
Kaschowitz, R.
Kasselmann, P.
Kathage, U.
Katzy, J.
Kaufmann, H. H.
Kazarian, S.
Kenyon, I. R.
Kermiche, S.
Keuker, C.
Kiesling, C.
Klein, M.
Kleinwort, C.
Knies, G.
Ko, W.
Köhler, T.
Köhne, J.
Kolanoski, H.
Kole, F.
Kolya, S. D.
Korbel, V.
Korn, M.
Kostka, P.
Kotelnikov, S. K.
Krämerkämper, T.
Krasny, M. W.
Krehbiel, H.
Krücker, D.
Krüger, U.
Krüner-Marquis, U.
Kubenka, J. P.
Küster, H.
Kuhlen, M.
Kurča, T.
Kurzhöfer, J.
Kuznik, B.
Lacour, D.
Lamarche, F.
Lander, R.
Landon, M. P. J.
Lange, W.
Lanius, P.
Laporte, J. -F.
Lebedev, A.
Leverenz, C.
Levonian, S.
Ley, Ch.
Lindner, A.
Lindström, G.
Linsel, F.
Lipinski, J.
List, B.
Loch, P.
Lohmander, H.
Lopez, G. C.
Lubimov, V.
Lüke, D.
Magnussen, N.
Malinovski, E.
Mani, S.
Maraček, R.
Marage, P.
Marks, J.
Marshall, R.
Martens, J.
Martin, R.
Martyn, H. -U.
Martyniak, J.
Masson, S.
Mavroidis, T.
Maxfield, S. J.
McMahon, S. J.
Mehta, A.
Meier, K.
Mercer, D.
Merz, T.
Meyer, C. A.
Meyer, H.
Meyer, J.
Mikocki, S.
Milstead, D.
Moreau, F.
Morris, J. V.
Mroczko, E.
Müller, G.
Müller, K.
Murín, P.
Nagovizin, V.
Nahnhauer, R.
Naroska, B.
Naumann, Th.
Newman, P. R.
Newton, D.
Neyret, D.
Nguyen, H. K.
Nicholls, T. C.
Niebergall, F.
Niebuhr, C.
Nisius, R.
Nowak, G.
Noyes, G. W.
Nyberg-Werther, M.
Oakden, M.
Oberlack, H.
Obrock, U.
Olsson, J. E.
Ozerov, D.
Panaro, E.
Panitch, A.
Pascaud, C.
Patel, G. D.
Peppel, E.
Perez, E.
Phillips, J. P.
Pichler, Ch.
Pitzl, D.
Pope, G.
Prell, S.
Prosi, R.
Rädel, G.
Raupach, F.
Reimer, P.
Reinshagen, S.
Ribarics, P.
Rick, H.
Riech, V.
Riedlberger, J.
Riess, S.
Rietz, M.
Rizvi, E.
Robertson, S. M.
Robmann, P.
Roloff, H. E.
Roosen, R.
Rosenbauer, K.
Rostovtsev, A.
Rouse, F.
Royon, C.
Rüter, K.
Rusakov, S.
Rybicki, K.
Rylko, R.
Sahlmann, N.
Sanchez, E.
Sankey, D. P. C.
Savitsky, M.
Schacht, P.
Schiek, S.
Schleper, P.
von Schlippe, W.
Schmidt, C.
Schmidt, D.
Schmidt, G.
Schöning, A.
Schröder, V.
Schuhmann, E.
Schwab, B.
Schwind, A.
Seehausen, U.
Sefkow, F.
Seidel, M.
Sell, R.
Semenov, A.
Shekelyan, V.
Sheviakov, I.
Shooshtari, H.
Shtarkov, L. N.
Siegmon, G.
Siewert, U.
Sirois, Y.
Skillicorn, I. O.
Smirnov, P.
Smith, J. R.
Solochenko, V.
Soloviev, Y.
Spiekermann, J.
Spitzer, H.
Starosta, R.
Steenbock, M.
Steffen, P.
Steinberg, R.
Stella, B.
Stephens, K.
Stier, J.
Stiewe, J.
Stösslein, U.
Stolze, K.
Strachota, J.
Straumann, U.
Struczinski, W.
Sutton, J. P.
Tapprogge, S.
Taylor, R. E.
Tchernyshov, V.
Thiebaux, C.
Thompson, G.
Truöl, P.
Turnau, J.
Tutas, J.
Uelkes, P.
Usik, A.
Valkár, S.
Valkárová, A.
Vallée, C.
Van Esch, P.
Van Mechelen, P.
Vartapetian, A.
Vazdik, Y.
Vecko, M.
Verrecchia, P.
Villet, G.
Wacker, K.
Wagener, A.
Wagener, M.
Walker, I. W.
Walther, A.
Weber, G.
Weber, M.
Wegener, D.
Wegner, A.
Wellisch, H. P.
West, L. R.
Willard, S.
Winde, M.
Winter, G. -G.
Wright, A. E.
Wünsch, E.
Wulff, N.
Yiou, T. P.
Žáček, J.
Zarbock, D.
Zhang, Z.
Zhokin, A.
Zimmer, M.
Zimmermann, W.
Zomer, F.
Zuber, K.
H1 Collaboration
Pokaż więcej
Źródło :
Zeitschrift für Physik C Particles and Fields. December 1995 66(4):529-542
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of the total photon proton cross section and its decomposition at 200 GeV centre of mass energy
Autorzy :
Aid, S.
Andreev, V.
Andrieu, B.
Appuhn, R. -D.
Arpagaus, M.
Babaev, A.
Bähr, J.
Bán, J.
Ban, Y.
Baranov, P.
Barrelet, E.
Barschke, R.
Bartel, W.
Barth, M.
Bassler, U.
Beck, H. P.
Behrend, H. -J.
Belousov, A.
Berger, Ch.
Bernardi, G.
Bernet, R.
Bertrand-Coremans, G.
Besançon, M.
Beyer, R.
Biddulph, P.
Bispham, P.
Bizot, J. C.
Blobel, V.
Borras, K.
Botterweck, F.
Boudry, V.
Bourov, S.
Braemer, A.
Brasse, F.
Braunschweig, W.
Brisson, V.
Bruncko, D.
Brune, C.
Buchholz, R.
Büngener, L.
Bürger, J.
Büsser, F. W.
Buniatian, A.
Burke, S.
Burton, M. J.
Buschhorn, G.
Campbell, A. J.
Carli, T.
Charles, F.
Charlet, M.
Clarke, D.
Clegg, A. B.
Clerbaux, B.
Contreras, J. G.
Cormack, C.
Coughlan, J. A.
Courau, A.
Coutures, Ch.
Cozzika, G.
Criegee, L.
Cussans, D. G.
Cvach, J.
Dagoret, S.
Dainton, J. B.
Dau, W. D.
Daum, K.
David, M.
Davis, C. L.
Delcourt, B.
Del Buono, L.
De Roeck, A.
De Wolf, E. A.
Dixon, P.
Di Nezza, P.
Dollfus, C.
Dowell, J. D.
Dreis, H. B.
Droutskoi, A.
Duboc, J.
Düllmann, D.
Dünger, O.
Duhm, H.
Ebert, J.
Ebert, T. R.
Eckerlin, G.
Efremenko, V.
Egli, S.
Ehrlichmann, H.
Eichenberger, S.
Eichler, R.
Eisele, F.
Eisenhandler, E.
Ellison, R. J.
Elsen, E.
Erdmann, M.
Erdmann, W.
Evrard, E.
Favart, L.
Fedotov, A.
Feeken, D.
Felst, R.
Feltesse, J.
Ferencei, J.
Ferrarotto, F.
Flamm, K.
Fleischer, M.
Flieser, M.
Flügge, G.
Fomenko, A.
Fominykh, B.
Forbush, M.
Formánek, J.
Foster, J. M.
Franke, G.
Fretwurst, E.
Gabathuler, E.
Gabathuler, K.
Garvey, J.
Gayler, J.
Gebauer, M.
Gellrich, A.
Genzel, H.
Gerhards, R.
Glazov, A.
Goerlach, U.
Goerlich, L.
Gogitidze, N.
Goldberg, M.
Goldner, D.
Gonzalez-Pineiro, B.
Gorelov, I.
Goritchev, P.
Grab, C.
Grässler, H.
Grässler, R.
Greenshaw, T.
Griffiths, R. K.
Grindhammer, G.
Gruber, A.
Gruber, C.
Haack, J.
Haidt, D.
Hajduk, L.
Hamon, O.
Hampel, M.
Hapke, M.
Haynes, W. J.
Heinzelmann, G.
Henderson, R. C. W.
Henschel, H.
Herynek, I.
Hess, M. F.
Hildesheim, W.
Hill, P.
Hiller, K. H.
Hilton, C. D.
Hladký, J.
Hoeger, K. C.
Höppner, M.
Horisberger, R.
Hudgson, V. L.
Huet, Ph
Hütte, M.
Hufnagel, H.
Ibbotson, M.
Itterbeck, H.
Jabiol, M. -A.
Jacholkowska, A.
Jacobsson, C.
Jaffre, M.
Janoth, J.
Jansen, T.
Jönsson, L.
Johannsen, K.
Johnson, D. P.
Johnson, L.
Jung, H.
Kalmus, P. I. P.
Kant, D.
Kaschowitz, R.
Kasselmann, P.
Kathage, U.
Katzy, J.
Kaufmann, H. H.
Kazarian, S.
Kenyon, I. R.
Kermiche, S.
Keuker, C.
Kiesling, C.
Klein, M.
Kleinwort, C.
Knies, G.
Ko, W.
Köhler, T.
Köhne, J. H.
Kolanoski, H.
Kole, F.
Kolya, S. D.
Korbel, V.
Korn, M.
Kostka, P.
Kotelnikov, S. K.
Krämerkämper, T.
Krasny, M. W.
Krehbiel, H.
Krücker, D.
Krüger, U.
Krüner-Marquis, U.
Küster, H.
Kuhlen, M.
Kurča, T.
Kurzhöfer, J.
Kuznik, B.
Lacour, D.
Laforge, B.
Lamarche, F.
Lander, R.
Landon, M. P. J.
Lange, W.
Lanius, P.
Laporte, J. -F.
Lebedev, A.
Lehner, F.
Leverenz, C.
Levonian, S.
Ley, Ch.
Lindström, G.
Link, J.
Linsel, F.
Lipinski, J.
List, B.
Lobo, G.
Loch, P.
Lohmander, H.
Lomas, J. W.
Lopez, G. C.
Lubimov, V.
Lüke, D.
Magnussen, N.
Malinovski, E.
Mani, S.
Maraček, R.
Marage, P.
Marks, J.
Marshall, R.
Martens, J.
Martin, G.
Martin, R.
Martyn, H. -U.
Martyniak, J.
Masson, S.
Mavroidis, T.
Maxfield, S. J.
McMahon, S. J.
Mehta, A.
Meier, K.
Mercer, D.
Merz, T.
Meyer, A.
Meyer, A.
Meyer, C. A.
Meyer, H.
Meyer, J.
Meyer, P. -O.
Migliori, A.
Mikocki, S.
Milstead, D.
Moreau, F.
Morris, J. V.
Mroczko, E.
Müller, G.
Müller, K.
Murín, P.
Nagovizin, V.
Nahnhauer, R.
Naroska, B.
Naumann, Th
Newman, P. R.
Newton, D.
Neyret, D.
Nguyen, H. K.
Nicholls, T. C.
Niebergall, F.
Niebuhr, C.
Niedzballa, Ch.
Nisius, R.
Nowak, G.
Noyes, G. W.
Nyberg-Werther, M.
Oakden, M.
Oberlack, H.
Obrock, U.
Olsson, J. E.
Ozerov, D.
Palmen, P.
Panaro, E.
Panitch, A.
Pascaud, C.
Patel, G. D.
Pawletta, H.
Peppel, E.
Perez, E.
Phillips, J. P.
Pichler, Ch
Pieuchot, A.
Pitzl, D.
Pope, G.
Prell, S.
Prosi, R.
Rabbertz, K.
Rädel, G.
Raupach, F.
Reimer, P.
Reinshagen, S.
Ribarics, P.
Rick, H.
Riech, V.
Riedlberger, J.
Riess, S.
Rietz, M.
Rizvi, E.
Robertson, S. M.
Robmann, P.
Roloff, H. E.
Roosen, R.
Rosenbauer, K.
Rostovtsev, A.
Rouse, F.
Royon, C.
Rüter, K.
Rusakov, S.
Rybicki, K.
Sahlmann, N.
Sankey, D. P. C.
Schacht, P.
Schiek, S.
Schleif, S.
Schleper, P.
von Schlippe, W.
Schmidt, D.
Schmidt, G.
Schöning, A.
Schröder, V.
Schuhmann, E.
Schwab, B.
Sciacca, G.
Sefkow, F.
Seidel, M.
Sell, R.
Semenov, A.
Shekelyan, V.
Sheviakov, I.
Shtarkov, L. N.
Siegmon, G.
Siewert, U.
Sirois, Y.
Skillicorn, I. O.
Smirnov, P.
Smith, J. R.
Solochenko, V.
Soloviev, Y.
Spiekermann, J.
Spielman, S.
Spitzer, H.
Starosta, R.
Steenbock, M.
Steffen, P.
Steinberg, R.
Stella, B.
Stephens, K.
Stier, J.
Stiewe, J.
Stößlein, U.
Stolze, K.
Strachota, J.
Straumann, U.
Struczinski, W.
Sutton, J. P.
Tapprogge, S.
Tchernyshov, V.
Theissen, J.
Thiebaux, C.
Thompson, G.
Truöl, P.
Turnau, J.
Tutas, J.
Uelkes, P.
Usik, A.
Valkár, S.
Valkárová, A.
Vallée, C.
Vandenplas, D.
Van Esch, P.
Van Mechelen, P.
Vartapetian, A.
Vazdik, Y.
Verrecchia, P.
Villet, G.
Wacker, K.
Wagener, A.
Wagener, M.
Walther, A.
Waugh, B.
Weber, G.
Weber, M.
Wegener, D.
Wegner, A.
Wellisch, H. P.
West, L. R.
Willard, S.
Winde, M.
Winter, G. -G.
Wittek, C.
Wright, A. E.
Wünsch, E.
Wulff, N.
Yiou, T. P.
Žáček, J.
Zarbock, D.
Zhang, Z.
Zhokin, A.
Zimmer, M.
Zimmermann, W.
Zomer, F.
Zsembery, J.
Zuber, K.
zurNedden, M.
H1 Collaboration
Pokaż więcej
Źródło :
Zeitschrift für Physik C Particles and Fields. December 1995 69(1):27-38
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A search for leptoquarks and squarks at HERA
Autorzy :
Ahmed, T.
Aid, S.
Andreev, V.
Andrieu, B.
Appuhn, R. -D.
Arpagaus, M.
Babaev, A.
Baehr, J.
Bán, J.
Baranov, P.
Barrelet, E.
Bartel, W.
Barth, M.
Bassler, U.
Beck, H. P.
Behrend, H. -J.
Belousov, A.
Berger, Ch.
Bergstein, H.
Bernardi, G.
Bernet, R.
Bertrand-Coremans, G.
Besançon, M.
Beyer, R.
Biddulph, P.
Bizot, J. C.
Blobel, V.
Borras, K.
Botterweck, F.
Boudry, V.
Braemer, A.
Brasse, F.
Braunschweig, W.
Brisson, V.
Bruncko, D.
Brune, C.
Buchholz, R.
Büngener, L.
Bürger, J.
Büsser, F. W.
Buniatian, A.
Burke, S.
Buschhorn, G.
Campbell, A. J.
Carli, T.
Charles, F.
Clarke, D.
Clegg, A. B.
Colombo, M.
Contreras, J. G.
Coughlan, J. A.
Courau, A.
Coutures, Ch.
Cozzika, G.
Criegee, L.
Cussans, D. G.
Cvach, J.
Dagoret, S.
Dainton, J. B.
Danilov, M.
Dau, W. D.
Daum, K.
David, M.
Deffur, E.
Delcourt, B.
Del Buono, L.
De Roeck, A.
De Wolf, E. A.
Di Nezza, P.
Dollfus, C.
Dowell, J. D.
Dreis, H. B.
Duboc, J.
Düllmann, D.
Dünger, O.
Duhm, H.
Ebert, J.
Ebert, T. R.
Eckerlin, G.
Efremenko, V.
Egli, S.
Ehrlichmann, H.
Eichenberger, S.
Eichler, R.
Eisele, F.
Eisenhandler, E.
Ellison, R. J.
Elsen, E.
Erdmann, M.
Erdmann, W.
Evrard, E.
Favart, L.
Fedotov, A.
Feeken, D.
Felst, R.
Feltesse, J.
Ferencei, J.
Ferrarotto, F.
Flamm, K.
Fleischer, M.
Flieser, M.
Flügge, G.
Fomenko, A.
Fominykh, B.
Forbush, M.
Formánek, J.
Foster, J. M.
Franke, G.
Fretwurst, E.
Gabathuler, E.
Gabathuler, K.
Gamerdinger, K.
Garvey, J.
Gayler, J.
Gebauer, M.
Gellrich, A.
Genzel, H.
Gerhards, R.
Goerlach, U.
Goerlich, L.
Gogitidze, N.
Goldberg, M.
Goldner, D.
Gonzalez-Pineiro, B.
Goodall, A. M.
Gorelov, I.
Goritchev, P.
Grab, C.
Grässler, H.
Grässler, R.
Greenshaw, T.
Grindhammer, G.
Gruber, A.
Gruber, C.
Haack, J.
Haidt, D.
Hajduk, L.
Hamon, O.
Hampel, M.
Hanlon, E. M.
Hapke, M.
Haynes, W. J.
Heatherington, J.
Hedberg, V.
Heinzelmann, G.
Henderson, R. C. W.
Henschel, H.
Herma, R.
Herynek, I.
Hess, M. F.
Hildesheim, W.
Hill, P.
Hiller, K. H.
Hilton, C. D.
Hladký, J.
Hoeger, K. C.
Höppner, M.
Horisberger, R.
Huet, Ph.
Hufnagel, H.
Ibbotson, M.
Itterbeck, H.
Jabiol, M. -A.
Jacholkowska, A.
Jacobsson, C.
Jaffre, M.
Janoth, J.
Jansen, T.
Jönsson, L.
Johannsen, K.
Johnson, D. P.
Johnson, L.
Jung, H.
Kalmus, P. I. P.
Kant, D.
Kaschowitz, R.
Kasselmann, P.
Kathage, U.
Kaufmann, H. H.
Kazarian, S.
Kenyon, I. R.
Kermiche, S.
Keuker, C.
Kiesling, C.
Klein, M.
Kleinwort, C.
Knies, G.
Ko, W.
Köhler, T.
Kolanoski, H.
Kole, F.
Kolya, S. D.
Korbel, V.
Korn, M.
Kostka, P.
Kotelnikov, S. K.
Krasny, M. W.
Krehbiel, H.
Krücker, D.
Krüger, U.
Krüner-Marquis, U.
Kubenka, J. P.
Küster, H.
Kuhlen, M.
Kurča, T.
Kurzhöfer, J.
Kuznik, B.
Lacour, D.
Lamarche, F.
Lander, R.
Landon, M. P. J.
Lange, W.
Lanius, P.
Laporte, J. -F.
Lebedev, A.
Leverenz, C.
Levonian, S.
Ley, Ch.
Lindner, A.
Lindström, G.
Linsel, F.
Lipinski, J.
List, B.
Loch, P.
Lohmander, H.
Lopez, G. C.
Lüke, D.
Magnussen, N.
Malinovski, E.
Mani, S.
Maraček, R.
Marage, P.
Marks, J.
Marshall, R.
Martens, J.
Martin, R.
Martyn, H. -U.
Martyniak, J.
Masson, S.
Mavroidis, T.
Maxfield, S. J.
McMahon, S. J.
Mehta, A.
Meier, K.
Mercer, D.
Merz, T.
Meyer, C. A.
Meyer, H.
Meyer, J.
Mikocki, S.
Milstead, D.
Moreau, F.
Morris, J. V.
Müller, G.
Müller, K.
Murín, P.
Nagovizin, V.
Nahnhauer, R.
Naroska, B.
Naumann, Th.
Newman, P. R.
Newton, D.
Neyret, D.
Nguyen, H. K.
Niebergall, F.
Niebuhr, C.
Nisius, R.
Nowak, G.
Noyes, G. W.
Nyberg-Werther, M.
Oberlack, H.
Obrock, U.
Olsson, J. E.
Panaro, E.
Panitch, A.
Pascaud, C.
Patel, G. D.
Peppel, E.
Perez, E.
Phillips, J. P.
Pichler, Ch.
Pitzl, D.
Pope, G.
Prell, S.
Prosi, R.
Rädel, G.
Raupach, F.
Reimer, P.
Reinshagen, S.
Ribarics, P.
Riech, V.
Riedlberger, J.
Riess, S.
Rietz, M.
Robertson, S. M.
Robmann, P.
Roloff, H. E.
Roosen, R.
Rosenbauer, K.
Rostovtsev, A.
Rouse, F.
Royon, C.
Rüter, K.
Rusakov, S.
Rybicki, K.
Rylko, R.
Sahlmann, N.
Sanchez, E.
Sankey, D. P. C.
Savitsky, M.
Schacht, P.
Schiek, S.
Schleper, P.
von Schlippe, W.
Schmidt, C.
Schmidt, D.
Schmidt, G.
Schöning, A.
Schröder, V.
Schuhmann, E.
Schwab, B.
Schwind, A.
Seehausen, U.
Sefkow, F.
Seidel, M.
Sell, R.
Semenov, A.
Shekelyan, V.
Sheviakov, I.
Shooshtari, H.
Shtarkov, L. N.
Siegmon, G.
Siewert, U.
Sirois, Y.
Skillicorn, I. O.
Smirnov, P.
Smith, J. R.
Soloviev, Y.
Spitzer, H.
Starosta, R.
Steenbock, M.
Steffen, P.
Steinberg, R.
Stella, B.
Stephens, K.
Stier, J.
Stiewe, J.
Stösslein, U.
Strachota, J.
Straumann, U.
Struczinski, W.
Sutton, J. P.
Tapprogge, S.
Taylor, R. E.
Tchernyshov, V.
Thiebaux, C.
Thompson, G.
Tichomirov, I.
Truöl, P.
Turnau, J.
Tutas, J.
Uelkes, P.
Usik, A.
Valkár, S.
Valkárová, A.
Vallée, C.
Van Esch, P.
Van Mechelen, P.
Vartapetian, A.
Vazdik, Y.
Vecko, M.
Verrecchia, P.
Villet, G.
Wacker, K.
Wagener, A.
Wagener, M.
Walker, I. W.
Walther, A.
Weber, G.
Weber, M.
Wegener, D.
Wegner, A.
Wellisch, H. P.
West, L. R.
Willard, S.
Winde, M.
Winter, G. -G.
Wright, A. E.
Wünsch, E.
Wulff, N.
Yiou, T. P.
Žáček, J.
Zarbock, D.
Zhang, Z.
Zimmer, M.
Zimmermann, W.
Zomer, F.
Zuber, K.
Hl Collaboration
Pokaż więcej
Źródło :
Zeitschrift für Physik C Particles and Fields. December 1994 64(4):545-558
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Energy flow and charged particle spectra in deep inelastic scattering at HERA
Autorzy :
Abt, I.
Ahmed, T.
Andreev, V.
Aid, S.
Andrieu, B.
Appuhn, R. -D.
Arpagaus, M.
Babaev, A.
Bärwolff, H.
Bán, J.
Baranov, P.
Barrelet, E.
Bartel, W.
Bassler, U.
Beck, H. P.
Behrend, H. -J.
Belousov, A.
Berger, Ch.
Bergstein, H.
Bernardi, G.
Bernet, R.
Bertrand-Coremans, G.
Besançon, M.
Biddulph, P.
Binder, E.
Bizot, J. C.
Blobel, V.
Borras, K.
Bosetti, P. C.
Boudry, V.
Bourdarios, C.
Braemer, A.
Brasse, F.
Braun, U.
Braunschweig, W.
Brisson, V.
Bruncko, D.
Büngener, L.
Bürger, J.
Büsser, F. W.
Buniatian, A.
Burke, S.
Buschhorn, G.
Campbell, A. J.
Carli, T.
Charles, F.
Chyla, J.
Clarke, D.
Clegg, A. B.
Colombo, M.
Coughlan, J. A.
Courau, A.
Coutures, Ch.
Cozzika, G.
Criegee, L.
Cvach, J.
Dagoret, S.
Dainton, J. B.
Danilov, M.
Dann, A. W. E.
Dau, W. D.
David, M.
Deffur, E.
Delcourt, B.
Del Buono, L.
Devel, M.
De Roeck, A.
Di Nezza, P.
Dingus, P.
Dollfus, C.
Dowell, J. D.
Dreis, H. B.
Drescher, A.
Duboc, J.
Düllmann, D.
Dünger, O.
Duhm, H.
Ebbinghaus, R.
Eberle, M.
Ebert, J.
Ebert, T. R.
Eckerlin, G.
Efremenko, V.
Egli, S.
Ehrlichmann, H.
Eichenberger, S.
Eichler, R.
Eisele, F.
Eisenhandler, E.
Ellis, N. N.
Ellison, R. J.
Elsen, E.
Erdmann, M.
Evrard, E.
Favart, L.
Fedotov, A.
Feeken, D.
Felst, R.
Feltesse, J.
Fensome, I. F.
Ferencei, J.
Ferrarotto, F.
Flamm, K.
Flauger, W.
Fleischer, M.
Flieser, M.
Flügge, G.
Fomenko, A.
Fominykh, B.
Forbush, M.
Formánek, J.
Foster, J. M.
Franke, G.
Fretwurst, E.
Fuhrmann, P.
Gabathuler, E.
Gamerdinger, K.
Garvey, J.
Gayler, J.
Gebauer, M.
Gellrich, A.
Gennis, M.
Genzel, H.
Gerhards, R.
Godfrey, L.
Goerlach, U.
Goerlich, L.
Gogitidze, N.
Goldberg, M.
Goldner, D.
Goodall, A. M.
Gorelov, I.
Goritchev, P.
Grab, C.
Grässler, H.
Grässler, R.
Greenshaw, T.
Greif, H.
Grindhammer, G.
Gruber, A.
Gruber, C.
Haack, J.
Haidt, D.
Hajduk, L.
Hamon, O.
Hampel, M.
Hanlon, E. M.
Hapke, M.
Harjes, J.
Haydar, R.
Haynes, W. J.
Heatherington, J.
Hedberg, V.
Heinzelmann, G.
Henderson, R. C. W.
Henschel, H.
Herma, R.
Herynek, I.
Hildesheim, W.
Hill, P.
Hilton, C. D.
Hladký, J.
Hoeger, K. C.
Höppner, M.
Huet, Ph.
Hufnagel, H.
Huot, N.
Ibbotson, M.
Itterbeck, H.
Jabiol, M. -A.
Jacholkowska, A.
Jacobsson, C.
Jaffre, M.
Jansen, T.
Jönsson, L.
Johannsen, K.
Johnson, D. P.
Johnson, L.
Jung, H.
Kalmus, P. I. P.
Kant, D.
Kazarian, S.
Kaschowitz, R.
Kasselmann, P.
Kathage, U.
Kaufmann, H. H.
Kenyon, I. R.
Kermiche, S.
Keuker, C.
Kiesling, C.
Klein, M.
Kleinwort, C.
Knies, G.
Ko, W.
Köhler, T.
Kolanoski, H.
Kole, F.
Kolya, S. D.
Korbel, V.
Korn, M.
Kostka, P.
Kotelnikov, S. K.
Krasny, M. W.
Krücker, D.
Krüger, U.
Kubenka, J. P.
Küster, H.
Kuhlen, M.
Kurča, T.
Kurzhöfer, J.
Kuznik, B.
Lacour, D.
Lamarche, F.
Lander, R.
Landon, M. P. J.
Lange, W.
Langkau, R.
Lanius, P.
Laporte, J. F.
Lebedev, A.
Leuschner, A.
Leverenz, C.
Levonian, S.
Lewin, D.
Ley, Ch.
Lindner, A.
Lindström, G.
Linsel, F.
Lipinski, J.
Loch, P.
Lohmander, H.
Lopez, G. C.
Lüers, D.
Lüke, D.
Magnussen, N.
Malinovski, E.
Mani, S.
Marage, P.
Marks, J.
Marshall, R.
Martens, J.
Martin, R.
Martyn, H. -U.
Martyniak, J.
Masson, S.
Mavroidis, A.
Maxfield, S. J.
McMahon, S. J.
Mehta, A.
Meier, K.
Mercer, D.
Merz, T.
Meyer, C. A.
Meyer, H.
Meyer, J.
Mikocki, S.
Monnier, E.
Moreau, F.
Moreels, J.
Morris, J. V.
Müller, K.
Murín, P.
Murray, S. A.
Nagovizin, V.
Naroska, B.
Naumann, Th.
Newman, P. R.
Newton, D.
Neyret, D.
Nguyen, H. K.
Niebergall, F.
Niebuhr, C.
Nisius, R.
Nowak, G.
Noyes, G. W.
Nyberg, M.
Oberlack, H.
Obrock, U.
Olsson, J. E.
Orenstein, S.
Ould-Saada, F.
Pascaud, C.
Patel, G. D.
Peppel, E.
Peters, S.
Phillips, H. T.
Phillips, J. P.
Pichler, Ch.
Pilgram, W.
Pitzl, D.
Prell, S.
Prosi, R.
Rädel, G.
Raupach, F.
Rauschnabel, K.
Reimer, P.
Reinshagen, S.
Ribarics, P.
Riech, V.
Riedlberger, J.
Riess, S.
Rietz, M.
Robertson, S. M.
Robmann, P.
Roosen, R.
Rosenbauer, K.
Rostovtsev, A.
Royon, C.
Rudowicz, M.
Ruffer, M.
Rusakov, S.
Rybicki, K.
Sahlmann, N.
Sanchez, E.
Sankey, D. P. C.
Savitsky, M.
Schacht, P.
Schleper, P.
von Schlippe, W.
Schmidt, C.
Schmidt, D.
Schmitz, W.
Schöning, A.
Schröder, V.
Schuhmann, E.
Schulz, M.
Schwab, B.
Schwind, A.
Scobel, W.
Seehausen, U.
Sell, R.
Semenov, A.
Shekelyan, V.
Sheviakov, I.
Shooshtari, H.
Shtarkov, L. N.
Siegmon, G.
Siewert, U.
Sirois, Y.
Skillicorn, I. O.
Smirnov, P.
Smith, J. R.
Soloviev, Y.
Spitzer, H.
Steenbock, M.
Steffen, P.
Steinberg, R.
Stella, B.
Stephens, K.
Stier, J.
Stösslein, U.
Strachota, J.
Straumann, U.
Struczinski, W.
Sutton, J. P.
Taylor, R. E.
Tchernyshov, V.
Thiebaux, C.
Thompson, G.
Tichomirov, I.
Truöl, P.
Turnau, J.
Tutas, J.
Urban, L.
Usik, A.
Valkar, S.
Valkarova, A.
Vallée, C.
Van Esch, P.
Vartapetian, A.
Vazdik, Y.
Vecko, M.
Verrecchia, P.
Vick, R.
Villet, G.
Vogel, E.
Wacker, K.
Walker, I. W.
Walther, A.
Weber, G.
Wegener, D.
Wegener, A.
Wellisch, H. P.
West, L. R.
Willard, S.
Winde, M.
Winter, G. -G.
Wolff, Th.
Womersley, L. A.
Wright, A. E.
Wulff, N.
Yiou, T. P.
Žáček, J.
Zeitnitz, C.
Ziaeepour, H.
Zimmer, M.
Zimmermann, W.
Zomer, F.
H1 Collaboration
Pokaż więcej
Źródło :
Zeitschrift für Physik C Particles and Fields. September 1994 63(3):377-389
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A measurement of multi-jet rates in deep-inelastic scattering at HERA
Autorzy :
Abt, I.
Ahmed, T.
Andreev, V.
Andrieu, B.
Appuhn, R. -D.
Arpagaus, M.
Babaev, A.
Bärwolff, H.
Bán, J.
Baranov, P.
Barrelet, E.
Bartel, W.
Bassler, U.
Beck, H. P.
Behrend, H. -J.
Belousov, A.
Berger, Ch.
Bergstein, H.
Bernardi, G.
Bernet, R.
Bertrand-Coremans, G.
Besançon, M.
Biddulph, P.
Binder, E.
Bischoff, A.
Bizot, J. C.
Blobel, V.
Borras, K.
Bosetti, P. C.
Boudry, V.
Bourdarios, C.
Brasse, F.
Braun, U.
Braunschweig, W.
Brisson, V.
Bruncko, D.
Büngener, L.
Bürger, J.
Büsser, F. W.
Buniatian, A.
Burke, S.
Buschhorn, G.
Campbell, A. J.
Carli, T.
Charles, F.
Clarke, D.
Clegg, A. B.
Colombo, M.
Coughlan, J. A.
Courau, A.
Coutures, Ch.
Cozzika, G.
Criegee, L.
Cvach, J.
Dagoret, S.
Dainton, J. B.
Danilov, M.
Dann, A. W. E.
Dau, W. D.
David, M.
Deffur, E.
Delcourt, B.
Del Buono, L.
Devel, M.
De Roeck, A.
Dingus, P.
Dollfus, C.
Dowell, J. D.
Dreis, H. B.
Drescher, A.
Duboc, J.
Düllmann, D.
Dünger, O.
Duhm, H.
Ebbinghaus, R.
Eberle, M.
Ebert, J.
Ebert, T. R.
Eckerlin, G.
Efremenko, V.
Egli, S.
Eichenberger, S.
Eichler, R.
Eisele, F.
Eisenhandler, E.
Ellis, N. N.
Ellison, R. J.
Elsen, E.
Erdmann, M.
Evrard, E.
Favart, L.
Fedotov, A.
Feeken, D.
Felst, R.
Feltesse, J.
Fensome, I. F.
Ferencei, J.
Ferrarotto, F.
Flamm, K.
Flauger, W.
Fleischer, M.
Flieser, M.
Flügge, G.
Fomenko, A.
Fominykh, B.
Forbush, M.
Formánek, J.
Foster, J. M.
Franke, G.
Fretwurst, E.
Fuhrmann, P.
Gabathuler, E.
Gamerdinger, K.
Garvey, J.
Gayler, J.
Gellrich, A.
Gennis, M.
Genzel, H.
Gerhards, R.
Godfrey, L.
Goerlach, U.
Goerlich, L.
Gogitidze, N.
Goldberg, M.
Goodall, A. M.
Gorelov, I.
Goritchev, P.
Grab, C.
Grässler, H.
Grässler, R.
Greenshaw, T.
Greif, H.
Grindhammer, G.
Gruber, C.
Haack, J.
Haidt, D.
Hajduk, L.
Hamon, O.
Handschuh, D.
Hanlon, E. M.
Hapke, M.
Harjes, J.
Haydar, R.
Haynes, W. J.
Heatherington, J.
Hedberg, V.
Heinzelmann, G.
Henderson, R. C. W.
Henschel, H.
Herma, R.
Herynek, I.
Hildesheim, W.
Hill, P.
Hilton, C. D.
Hladký, J.
Hoeger, K. C.
Huet, Ph.
Hufnagel, H.
Huot, N.
Ibbotson, M.
Itterbeck, H.
Jabiol, M. -A.
Jacholkowska, A.
Jacobsson, C.
Jaffre, M.
Jansen, T.
Jönsson, L.
Johannsen, K.
Johnson, D. P.
Johnson, L.
Jung, H.
Kalmus, P. I. P.
Kasarian, S.
Kaschowitz, R.
Kasselmann, P.
Kathage, U.
Kaufmann, H. H.
Kenyon, I. R.
Kermiche, S.
Keuker, C.
Kiesling, C.
Klein, M.
Kleinwort, C.
Knies, G.
Ko, W.
Köhler, T.
Kolanoski, H.
Kole, F.
Kolya, S. D.
Korbel, V.
Korn, M.
Kostka, P.
Kotelnikov, S. K.
Krasny, M. W.
Krehbiel, H.
Krücker, D.
Krüger, U.
Kubenka, J. P.
Küster, H.
Kuhlen, M.
Kurča, T.
Kurzhöfer, J.
Kuznik, B.
Lacour, D.
Lamarche, F.
Lander, R.
Landon, M. P. J.
Lange, W.
Langkau, R.
Lanius, P.
Laporte, J. F.
Lebedev, A.
Leuschner, A.
Leverenz, C.
Levonian, S.
Lewin, D.
Ley, Ch.
Lindner, A.
Lindström, G.
Linsel, F.
Lipinski, J.
Loch, P.
Lohmander, H.
Lopez, G. C.
Lüers, D.
Magnussen, N.
Malinovski, E.
Mani, S.
Marage, P.
Marks, J.
Marshall, R.
Martens, J.
Martin, R.
Martyn, H. -U.
Martyniak, J.
Masson, S.
Mavroidis, A.
Maxfield, S. J.
McMahon, S. J.
Mehta, A.
Meier, K.
Mercer, D.
Merz, T.
Meyer, C. A.
Meyer, H.
Meyer, J.
Mikocki, S.
Milone, V.
Monnier, E.
Moreau, F.
Moreels, J.
Morris, J. V.
Müller, K.
Murín, P.
Murray, S. A.
Nagovizin, V.
Naroska, B.
Naumann, Th.
Newman, P. R.
Newton, D.
Neyret, D.
Nguyen, H. K.
Niebergall, F.
Niebuhr, C.
Nisius, R.
Nowak, G.
Noyes, G. W.
Nyberg, M.
Oberlack, H.
Obrock, U.
Olsson, J. E.
Orenstein, S.
Ould-Saada, F.
Pascaud, C.
Patel, G. D.
Peppel, E.
Peters, S.
Phillips, H. T.
Phillips, J. P.
Pichler, Ch.
Pilgram, W.
Pitzl, D.
Prell, S.
Prosi, R.
Rädel, G.
Raupach, F.
Rauschnabel, K.
Reimer, P.
Reinshagen, S.
Ribarics, P.
Riech, V.
Riedlberger, J.
Riess, S.
Rietz, M.
Robertson, S. M.
Robmann, P.
Roosen, R.
Rostovtsev, A.
Royon, C.
Rudowicz, M.
Ruffer, M.
Rusakov, S.
Rybicki, K.
Sahlmann, N.
Sanchez, E.
Sankey, D. P. C.
Savitsky, M.
Schacht, P.
Schleper, P.
von Schlippe, W.
Schmidt, C.
Schmidt, D.
Schmitz, W.
Schöning, A.
Schröder, V.
Schulz, M.
Schwab, B.
Schwind, A.
Scobel, W.
Seehausen, U.
Sell, R.
Semenov, A.
Shekelyan, V.
Sheviakov, I.
Shooshtari, H.
Shtarkov, L. N.
Siegmon, G.
Siewert, U.
Sirois, Y.
Skillicorn, I. O.
Smirnov, P.
Smith, J. R.
Smolik, L.
Soloviev, Y.
Spitzer, H.
Staroba, P.
Steenbock, M.
Steffen, P.
Steinberg, R.
Stella, B.
Stephens, K.
Stier, J.
Stösslein, U.
Strachota, J.
Straumann, U.
Struczinski, W.
Sutton, J. P.
Taylor, R. E.
Tchernyshov, V.
Thiebaux, C.
Thompson, G.
Tichomirov, I.
Truöl, P.
Turnau, J.
Tutas, J.
Urban, L.
Usik, A.
Valkar, S.
Valkarova, A.
Vallée, C.
Van Esch, P.
Vartapetian, A.
Vazdik, Y.
Vecko, M.
Verrecchia, P.
Vick, R.
Villet, G.
Vogel, E.
Wacker, K.
Walker, I. W.
Walther, A.
Weber, G.
Wegener, D.
Wegner, A.
Wellisch, H. P.
West, L. R.
Willard, S.
Winde, M.
Winter, G. -G.
Wolff, Th.
Womersley, L. A.
Wright, A. E.
Wulff, N.
Yiou, T. P.
Žáček, J.
Závada, P.
Zeitnitz, C.
Ziaeepour, H.
Zimmer, M.
Zimmermann, W.
Zomer, F.
H1 Collaboration
Pokaż więcej
Źródło :
Zeitschrift für Physik C Particles and Fields. March 1994 61(1):59-66
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies