Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Middlesworth, William"" wg kryterium: Autor


Tytuł:
Mortality from gastrointestinal congenital anomalies at 264 hospitals in 74 low-income, middle-income, and high-income countries: a multicentre, international, prospective cohort study
Autorzy:
Wright, Naomi Jane
Leather, Andrew J.M.
Ade-Ajayi, Niyi
Sevdalis, Nick
Davies, Justine
Poenaru, Dan
Ameh, Emmanuel
Ademuyiwa, Adesoji
Lakhoo, Kokila
Smith, Emily Rose
Douiri, Abdel
Elstad, Maria
Sim, Marcus
Riboni, Cristiana
Martinez-Leo, Bruno
Akhbari, Melika
Tabiri, Stephen
Mitul, Ashrarur
Aziz, Dayang Anita Abdul
Fachin, Camila
Niyukuri, Alliance
Arshad, Muhammad
Ibrahim, Fowzia
Moitt, Natalie
Doheim, Mohamed Fahmy
Thompson, Hannah
Ubhi, Harmony
Williams, Isabelle
Hashim, Sophia
Philipo, Godfrey Sama
Herrera, Laura
Yunus, Aayenah
Vervoort, Dominique
Parker, Samuel
Benaskeur, Yousra-Imane
Alser, Osaid H.
Adofo-Ansong, Nana
Alhamid, Ahmad
Salem, Hosni khairy
Saleh, Mahmoud
Elrais, Safa Abdal
Abukhalaf, Sadi
Shinondo, Patricia
Nour, Ibrahim
Aydin, Emrah
Vaitkiene, Agota
Naranjo, Kelly
Dube, Andile Maqhawe
Ngwenya, Sodumisa
Yacoub, Mina A.
Kwasau, Henang
Hyman, Gabriella
Elghazaly, Shrouk Mahmoud
Al-Slaibi, Ibrahim
Hisham, Intisar
Franco, Helena
Arbab, Hana
Samad, Lubna
Soomro, Aqil
Chaudhry, Muhammad Amjad
Karim, Safina
Khattak, Muhammad Adnan Khan
Nah, Shireen Anne
Dimatatac, Doris Mae
Choo, Candy SC
Maistry, Niveshni
Mitul, Ashrarur Rahman
Hasan, Samiul
Karim, Sabbir
Yousuf, Hina
Qureshi, Taimur
Nour, Ibrahim Rabi
Al-Taher, Raed Nael
Sarhan, Osama Abdul Kareem
Garcia-Aparicio, Luis
Prat, Jordi
Blazquez-Gomez, Eva
Tarrado, Xavier
Iriondo, Martí
Bragagnini, Paolo
Rite, Segundo
Hagander, Lars
Svensson, Emma
Owusu, Sheila
Abdul-Mumin, Alhassan
Bagbio, Dominic
Ismavel, Vijay Anand
Miriam, Ann
T, Shajin
Anaya Dominguez, Marlene
Ivanov, Monica
Serban, Andreea Madalina
Derbew, Miliard
Elfiky, Mahmoud
Olivos Perez, Maricarmen
Abrunhosa Matias, Marcia
Arnaud, Alexis P
Negida, Ahmed
King, Sebastian
Fazli, Mohamad Rafi
Hamidi, Nadia
Touabti, Souhem
Chipalavela, Rossana Francisco
Lobos, Pablo
Jones, Brendan
Ljuhar, Damir
Singer, Georg
Hasan, Samiul
Cordonnier, Annelien
Jáuregui, Lorena
Zvizdic, Zlatan
Wong, Janice
St-Louis, Etienne
Shu, Qiang
Lui, Yang
Correa, Catalina
Pos, Lucie
Alcántara, Elvyn
Féliz, Erick
Zea-Salazar, Luis Enrique
Ali, Liza
Peycelon, Matthieu
Anatole, Nzanzu Kipata
Jallow, Cherno S.
Lindert, Judith
Ghosh, Dhruv
Adhiwidjaja, Cathline Freya
Tabari, Ahmad Khaleghnejad
Lotfollahzadeh, Saran
Mussein, Haidar Mohammad
Vatta, Fabrizio
Pasqua, Noemi
Kihiko, David
Gohil, Hetal
Nour, Ibrahim R.
Elhadi, Muhammed
Almada, Suad Ahmed
Verkauskas, Gilvydas
Risteski, Toni
Peñarrieta Daher, Alejandro
Outani, Oumaima
Hamill, James
Lawal, Taiwo
Mulu, Jack
Yapo, Benjamin
Saldaña, Lily
Espineda, Beda
Toczewski, Krystian
Tuyishime, Eugene
Ndayishimiye, Isaac
Raboe, Enaam
Hammond, Philip
Walker, Gregor
Djordjevic, Ivona
Chitnis, Milind
Son, Joonhyuk
Lee, Sanghoon
Hussien, Muaad
Malik, Sawazen
Ismail, Enas Musa
Boonthai, Ampaipan
Dahman, Nesrine Ben Hadj
Hall, Nigel
Castedo Camacho, Fabiola Ruth
Sobrero, Helena
Butler, Marilyn
Makhmud, Aliev
Novotny, Nathan
Hammouri, Ahmad G.
Al-Rayyes, Maisara
Bvulani, Bruce
Muraveji, Qais
Murzaie, Muhammad Yousuf
Sherzad, Ajmal
Haidari, Sayed Aman
Monawar, Abdul Baqi
Samadi, Dr. Ahmad Zia
Thiessen, Jesh
Venant, Ntakarutimana
Hospital, Sonia Inamuco
Jérémie, Niyonkuru
Mbonicura, Jean Claude
Vianney, Butoyi Jean Marie
Tadesse, Amezene
Negash, Samuel
Roberts, Charles A.
Jabang, John N.
Bah, Abdoulie
Camamra, Kajali
Correa, Armandou
Sowe, Babucarr
Gai, A.
Jaiteh, Musa
Raymond, Kwizera Jean
Mvukiyehe, Jean Paul
Itangishaka, Innocent
Kayibanda, Emmanuel
Manirambona, Emery
Lule, Joseph
Costas-Chavarri, Ainhoa
Shyaka Gashugi, Ian
Ndata, Albert
Gasana, Georges
Nezerwa, Yves Castar
Simeon, Turatsinze
Muragijimana, Jean De Dieu
Rashid, Sakina
Msuya, David
Elisante, Joseph
Solanki, Meghna
Manjira, Emmanuel
Lodhia, Jay
Jusabani, Mubashir
Tarmohamed, Murad
Koipapi, Sengua
Souhem, Touabti
Sara, Nabti
Sihem, Brahimi
Dania, Bouguermouh
Toufik, Iaiche Achour
Mounira, Baghdadi Nour el islam
Habiba, Alouani
Aragão, Liliana
Gonçalves, Victor
Lino Urquizo, Marcelo Mauricio
Varela, Maria Florencia
Mercado, Pedro
Horacio, Bonavia
Damiani, Andrea
Mac, Carlos
Putruele, Daniel
Liljesthrom, Karen
Bernaus, Marianela
Jauri, Cesar
Cripovich, Alejandrina
Bianchin, Ezequiel
Puig, Maria Gabriela
Andreussi, Lorna
Iracelay, Susana
Marcos, Dolores
Herrera, Carina
Palacios, Nelly
Avile, Romina
Serezo, Belen
Montoya, Debora
Cepeda, Rodrigo
Vaquila, Justo
Veronica, Sofficci
Pardo, Liliana
Valeria, Pelussi
Julio, Lapalma
Martin, Aranda Diego
Lucio, Palazzi
Gabriel, Comba
Marianella, Depetrini
Calderón Arancibia, José Alfredo
Huespe, Enrique
Losa, Gabriela Natalia
Arancibia Gutiérrez, Elsa
Scherl, Humberto
Gonzalez, Daniel Emilio
Baistrocchi, Valentina
Silva, Yanina
Galdeano, Marcelo
Medard, Pablo
Sueiras, Ines
Romero Manteola, Enrique
Defago, Victor Hugo
Mieres, Carlos
Alberto, Carlos
Cornelli, Fabio
Molina, Marcelo
Ravetta, Pablo
Patiño Gonzalez, Celeste Carolina
Dallegre, Maria Belen
Szklarz, Maria Tatiana
Leyba, Marcos Federico
Rivarola, Nahuel Ignacio
Charras, Maria Delia
Morales, Adriana
Caseb, Paloma
Toselli, Luzia
Millán, Carolina
Junes, Maria del Carmen
Di Siervi, Oscar
Gilardi, Jose
Simon, Soledad
Contreras, Carla Sofia
Rojas, Nair
Arnoletto, Lucia Beatriz
Blain, Otilia Eva
Bravo, Mauro Nicolas
Sanchez, Nancy
Herrera Pesara, Luciana Martina
Moreno, Maria Eugenia
Sferco, Carlos Ariel
Huq, Umama
Ferdousi, Tamanna
Al-Mamun, Abdullah
Sultana, Sadia
Mahmud, Refoyez
Mahmud, Khalid
Sayeed, Fatema
Svirsky, Alexander
Sempertegui, Denisse
Negrete, Amalia
Teran, Araceli
Sadagurschi, Mariana
Popovic, Nusret
Karavdic, Kenan
Milisic, Emir
Jonuzi, Asmir
Mesic, Amira
Terzic, Sabina
Dendusic, Nejra
Biber, Elna
Sehic, Anesa
Zvizdic, Nada
Letic, Emina
Saracevic, Adna
Hamidovic, Ajla
Selak, Nejra
Horozic, Dzan
Hukic, Lamija
Muhic, Amila
Vanis, Nedim
Sokolovic, Emir
Sabic, Adnan
Becker, Karin
Novochadlo Klüppel, Elis
dos Santos Dias, André Iván Bradley
Agulham, Miguel Angelo
Bischoff, Cristiano
Sabbatini, Stella
Fernandes de Souza, Rachel
Souza Machado, Ana Beatriz
Werneck Raposo, Juliana
da Silva Augusto, Maria Lucia
Martins, Bianca M.R.
de Souza Santos Ferreira, Mariana
Fernandes de Oliveira, Darli
Silva dos Santos, Carla
Ribeiro de Fernández y Alcázar, Fernanda
Alves Dutra da Silva, Érika
Furtado, Mariana
Tamada, Horácio
Silva Ferreira dos Santos, Marília
Lopes de Almeida, Thayná
Oliveira de Andrade, Susy
Gurgel do Amaral, Jr Antonio Cipriano
Sartori Giovanoni, Lais
de Deus Passos Leles, Kamila
Corrêa Costa, Eduardo
Feldens, Leticia
Ferraz Schopf, Luciano
Soares de Fraga, José Carlos
Colombo de Holanda, Felipe
Brolin Santis Isolan, Paola Maria
Loyola Ferreira, Julia
Bruxel, Carla Luisa
Lopes Teixeira Ferdinando, Danielle
Zottis Barcelos, Fabricio
Baseggio, Natalia
Knorr Brenner, Nicole
Trindade Deyl, Rafael
Dure, Carolina
Nunes Kist, Iuri
Bueno Mazzuca, Rafael
Bueno Motter, Sarah
Ramos, Yna
Suzana Trein, Cristine
Rezende Rosa, Bianca
de Assis Silva, Murilo
Menin, Flavio Augusto
Semensato Carloni, Isabela Cristina
Norberto da Silva, Juliana Antinarelli
Gomes, Adriano Luis
Girão Tauffer, Mariana
Bassan Gonçalves, Paulo César
Nogueira Marques, Geraldo Magela
Moriya, Eliane
Labonia, Carla
Carrasco, Ana Lucia
Furtado Meyer, Karine
Farion-Aguiar, Luiz
Amado, Fernando
Antunes, Amanda
Silva, Elisângela
Telles, Leila
Almeida, Giovana
Belmino Gadelha, Aluísio Augusto
de Azevedo Belesa, Flavia
Gonçalves da Cunha, Jr, Acimar
Souza Barros, Beatriz
Zanellato, Josiane Bernartt
Guimarães, Patricia
Silva, Karina Ilheu da
Ribas, Bianca
Reuter, Cristina
Casado, Francis Tanise
Correa Leite, Mila Torii
Testoni, Daniela
Guinsburg, Ruth
de Campos Vieira Abib, Simone
Khodor Cury, Edson
Dornellas do Nascimento, Suely
Almeida Aguiar, Arthur
Melo Gallindo, Rodrigo
Gonçalves Borges, Carolina
Liu, Yang
Duote, Cai
Wang, Jinhu
Gao, Zhigang
Liang, Liang
Luo, Wenjuan
Zhao, Xiaoxia
Chen, Rui
Wang, Peng
Han, Yijiang
Huang, Ting
Donglai, Hu
Xiaodong, Guo
Junjie, Chen
Zhu, Libin
Wu, Guowei
Bao, Xiaozhou
Li, Haijing
Lv, Junying
Li, Zhongrong
Yong, Feng
Gao, Zhou Chong
Bai, Qiang
Tang, Weibing
Xie, Hua
Motee, Jethishka
Zhu, Jianming
Wen, Gang
Ruan, Weiwei
Li, Shungen
Chen, Lulu
Huang, Shungen
Lv, Zhibao
Lu, Jinjing
Huang, Liuming
Yu, Mengnan
Dajia, Wang
Bai, Yu Zuo
Rincon, Luis Carlos
Mancera, Juliana
Alzate Gallego, Edgar
Torres-Canchala, Laura
Silva Beltrán, Nathalia
Osorio Fory, Ghordana
Castaño Avila, Daniela
Forero Ladino, Angelica Maria
Gomez, Juanita
Jaramillo, Martha
Morales, Otto
Sanchez, Beatriz
Tinoco Guzmán, Nestor Julien
Castañeda Espinosa, Sergio
Prieto Vargas, Osbaldo
Pardo, Lina Maria
Toral, Eliana
Cáceres Aucatoma, Freud
Hinostroza, Daniel
Valencia, Santiago
Salinas, Vicente
Landivar Cino, Enrique
Ponce Fajardo, Gabriela Yulissa
Astudillo, Miguel
Garcia, Virginia
Muñoz, Guillermo
Verduga, Leonardo
Verduga, Ivan
Murillo, Ericka
Bucaram, Elena
Guayelema, Marisol
Marmol, Monica
Sanchez, Janina
Vergara, Carolina
Mena, Adriana
Velaña, Junior
Salazar, Karla
Lara, Sandra
Chiriboga, Elena
Silva, Julian
Gad, Dalia
Samy, Doaa
Elsadek, Menan Ahmed
Mohammed, Hanan Mahmoud
Abouheba, Mohamed
Ali, Karim Osamy
Rashwan, Hayssam
Fawzy, Omar Moustafa
Kamel, Tarek mohamed
Nemer, Rawan
Hassan, Mohamed Abada
Falah, Eyad Hassan
Abdelhady, Dina Sobhy
Zain, Mostafa
Ibrahim, Eman Abouzeid Abouzeid
Elsiraffy, Omar Ossama
Aboelela, Ahmed
Farag, Eman mohamed
Oshiba, Ahmed Mohamed
Emam, Omar Sameh
Attia, Alaa Mobarak
Laymouna, Moustafa A.
Ghorab, Islam Abdelmonem
Mohammed, Mansour Mkayed
Soliman, Nourhan Akram
Ghaly, Khaled Abd elrahman
Sadek, Kareem
Elsherbiny, Mohamed
Saleh, Amr
Sheir, Hesham
Wafa, Tamer
Elmenam, Mohamed Abd
Abdelmaksoud, Sherif
Reda, Ahmed
Mansour, Islam
Elzohiri, Mohamed
Waseem, Basma
Elewaily, Mohamed
El-Ghazaly, Mohammed
Elhattab, Ahmad
Shalaby, Amr
Elsaied, Adham
Adawy, Ahmad
Sadek, Mirna
Ahmed, Mahmoud Abdelfattah
Herdan, Mohamed Omar
Elassall, Gena Mohamed Hamed
Mohammed, Azhar Arabi
Takrouney, Mohammed Hamada
Essa, Tarek Mohamed
Mahmoud, Ahmed Mokhtar
Saad, Alshaimaa M.
Fouly, Mariam Albatoul Nageh
Ibrahim, Mahmoud abdelshakour
Nageh, Mohammad
Saad, Mahmoud M.
Badr, Helmy
Fouda, Mohamed Fayez
Nofal, Ahmed Hassan
Almohamady, Hisham
Arafa, Mohamed Ahmed
Amad, Mohamed
Mansour, Mohamed Awad
O'Connor, Jennifer
O'Connor, Zachary
Anatole, Nzanzu
Nkunzimana, Elysé
Machemedze, Solomon
Dieudonné, Lemfuka
Appeadu-Mensah, William
Anyomih, Theophilus Teddy Kojo
Alhassan, Priscilla
Abantanga, Francis A.
Michael, Vishal
Mary Koshy, Roshine
Raj, Ankit
Kumar, Vijay
PT, Sundeep
Prabhu, P Santosh
Vosoughi, Armin
Al-Mayoof, Ali Farooq
Fadhle, Muhamed Jassim
Joda, Ali Egab
Algabri, Hayder Nadhim Obaid
Al-Taher, Raed Nael
Abdelhamid, Sultan S.
Al-Momani, Hashem M.
Amarin, Marzouq
Zaghlol, Louay Y.
Alsaadi, Nijmeh Nasser
Qwaider, Yasmeen Z.
Qutishat, Hibah
Aliwisat, Ahmad Hasan
Arabiat, Esraa
Bsisu, Isam
Murshidi, Raghad M.
Jabaiti, Mohammad S.
Bataineh, Ziad A.
Abuhayyeh, Husam Aldean
Quran, Thekraiat M. Al
Za'nouneh, Faris J. Abu
Alebbini, Mohanad Mutasem
Qudah, Hamzah Abullah
Hussein, Omar Ghazi
Murad, Amir M.I.
Amarin, Justin Z.
Suradi, Haya H.
Alzraikat, Sayel H.
Omari, Rand Y.
Matour, Bashar M.
Al-Halbouni, Layana
Zurikat, Rajai O.
Yanis, Ahmad H.
Hussein, Sara Al
Shoubaki, Ali
Ghanem, Waleed H.
David, Kuria
Chitiavi, Soita Wycliffe
Mose, Moraa
Mugo, Robert
Ndungu, James
Mwai, Timothy
Shahbal, Swaleh
Malik, Janan
Chauhan, Nirav
Syovata, Francisa
Ochieng, Kevin
Omendo Liyenzero, Polycarp
Hussain, Syeda Ra'ana
Mugambi, Stanley
Ochieng, Roseline
Elkhazmi, Ebtesam Othman Abdulsalam
Khaled, Ala
Albozidi, Aya
Enbaya, Manal Ben
Elgammudi, Mala
Soula, Enas
Khalel, Wegden ibrahim almabrouk
Elhajjaji, Yasmine Ali
Alwaggaa, Nouriyah Ali
Ghayth, Sumayyah
Zreeg, Dafer abdulhakim .S.
Tantush, Sara Abobaker
Bibas, Fatma
Layas, Tesneem
Sharif, Randa Alamen M
Aljadidi, Wesal Omar F. Saied
Tarek, Ahmed
Ahmed, Hazem
Essamilghi, Kamila Almabrouk Mohammed
Alfoghi, Mabroka
Abuhlega, Ma'aly A.
Arrmali, Saddam
Abduljawad, Fatima Mousa
Alosta, Hasan Mustafa
Abuajaila, Abdulsalam
Abdelmutalib, Fakereldeen
Bashir, Fatma
Almengar, Inas
Annajjar, Mohammad hasan
Deyab, Abdelaziz
Elzowawi, Fathi
Krayem, Yousef
Drah, Weam
Meftah, Asma
Mohammed, Abobaker
Arrmalli, Lina Ali
Aljaboo, Hajir
Elayeb, Abdallah
Altomi, Mohamed
Altaweel, Ahmed
Tumi, Mohamed
Bazozi, Hana Milad
Shaklawoon, Aisha
Alglaib, Mohammed Meftah
Elkaloush, Abdullahn Abdousalam
Trainba, Sara
Swessi, Hisham
Alnaeri, Ali
Shnishah, Aya Essam
Mustufa, Hamassat
Gargum, Sondas Ali
Tarniba, Sara Ali
Shalluf, Hawa Ahmed
Shokri, Hajer Ali
Sarkaz, Taher L.
Tababa, Osama
Elhadi, Ahmed
Naunova, Vesna Cvetanovska
Jovcheski, Laze
Kamilovski, Marjan
Gavrilovska-Brzanov, Aleksandra
Latiff, Zarina Abdul
Pauzi, Siti Farhan Moh
Osman, Marjmin
Lim, Felicia
Bakar, Ainal Huda Abu
Zaman, Azrina SK
Ishak, Shareena
Teo, Rufinah
Qi, Dr. Tammy Teoh Han
Othman, Mohd Yusran Bin
Zahari, Dato' Dr Zakaria bin
Hassan, Zulfitri bin Md
Shan, Cheah Hui
Lechmiannandan, Abhirrami
Tamaddun, Hafatin Fairos bt
Adanan, Mohd Fitri Shukri bin Mohamed
Abdullah, Mohd Yusof bin
Junyi, Wang
Nor, Mohd. Tarmizi Mohd
Noor, Wan Ruzaimie
Hassan, Mohd Razin bin
Dalek, Noor Fa'izatul Rahil Ambok
Hashim, Hidayah Hayati binti
Zarwawi, Ahmad Zulhisyam bin
Vellusamy, V Muthualhagi M
Yuen, Quah Soong
Kannessan, Hemasutha a/p
Ramli, Najua binti
Bujarimin, Ahmad Shafiee bin
Anntinea, Jessmine
Dass, Anthony
Khalid, Hazlina Mohd.
Hanifah, Nur Atiqah binti Mohd
Jyun, Keily Wong Yue
Razak, Rahilah binti Abd
Naim, Nur Atifah binti Mohd
Hamzah, Siti Nur Aien binti Hamid
Vidal, Cristian R. Zalles
Bracho Blanchet, Eduardo
Dávila Perez, Roberto
Fernandez Portilla, Emilio
Villegas Silva, Raúl
Ibarra, Daniel
Calderon Moore, Antonio
Carrasco-Ortega, Cesar
Noguez Castillo, Monica
Herappe Mellado, Dorihela
Yanowsky Reyes, Guillermo
Gonzalez Cortez, Luis Fernando
Santana Ortiz, Rafael
Orozco Perez, Jamie
Corona C.Rivera, Jorge Román
Cardenas Ruiz Velasco, Juan Jose
Quiles Corona, Moises
Peña Padilla, Christian
Bobadilla Morales, Lucina
Corona Rivera, Alfredo
Rios Flores, Izabel Maryalexandra
Aranda Sánchez, Cristian Irela
Ambriz-González, Gabriela
Martínez Hernández Magro, Nestor
León Frutos, Francisco Javier
Cárdenas Barón, José de Jesús
González Ojeda, Alejandro
Yarza Fernández, Jessica
Porras, Juan Domingo
Aguirre-Lopez, Pastor
Sánchez Paredes, Vicente
Montalvo Marin, Arturo
Diaz Gomez, Jose Manuel
Caamal, Lorenzo Juvencio
Bulnes Mendizabal, David
Sanchez Valladares, Pablo
Garcia Martinez, Humberto
Adesanya, Opeoluwa
Olanrewaju, Moses
Adegboyega, Rilwan
Abdulraheem, Nurudeen
Aremo, Anuoluwapo
Dedeke, Florence
Chukwuemeka, Anyanwu Lofty-John
Mohammad, Mohammad Aminu
Lawalbarau, Abdullahi
Collins, Nwokoro
Ibukunolu, Ogundele
Shonubi, Amo
Ladipo-Ajayi, Oluwaseun
Elebute, Olumide Abiodun
Seyi-Olajide, Justina
Alakaloko, Felix
Ihediwa, George
Olayade, Kayode
Bode, Christopher
Ogundoyin, Olakayode
Olulana, Dare I.
Egbuchulem, Ifeanyichukwu Kelvin
Kumolalo, Felix O.
Ulasi, Ikechukwu
Ezomike, Uchechukwu Obiora
Ekenze, Sebastian Okwuchukwu
Nwankwo, Elochukwu Perpetua
Nwangwu, Emmanuel Ifeanyi
Chukwu, Isaac
Amah, Christopher Chim
Obianyo, Nene Elsie
Williams, Omolara
Osuoji, Roland Iheanyichukwu
Faboya, Omolara Moronkeji
Ajai, Olalekan Temitope
Abdulsalam, Moruf Adekunle
Agboola, Titiloye Hannah
Temilade, Bolarinwa Bolanle
Osazuwa, Maryrose
Salawu, Morayo Monsurat
Ejinkeonye, Eze Chukwuemeka
Yola, Mariya Mukhtar
Mairami, Amsa B.
Otuneye, Adekunle T.
Igoche, Matthias
Tanimola, Adebayo Gbenga
Ajao, Emmanuel Akinlabi
Agelebe, Efeturi
Olori, Samson
Mshelbwala, Philip Mari
Osagie, Olabisi
Oyinloye, Adewale
Abubakar, Auwal M
Oyebanji, Lateef
Shehu, Ibrahim
Cletus, Cyril
Bamanga, Ahmed
Suleiman, Faruk
Adamu, Sani
C.Nwosu, David
S.Alkali, Yahya
Jalo, Iliya
Rasaki, Aliu
T.Sambo, Yusuf
A.Mohammed, Kalakwa
M.Ballah, Abubakar
Modekwe, Victor
Ekwunife, Okechukwu Hyginus
Ezidiegwu, Ugochukwu S
Osuigwe, Andrew N
Ugwu, Jideofor O
Ugwunne, Chuka A
Akhter, Nadeem
Gondal, Mudassir Fayaz
Raza, Rafee
Chaudary, Ali Raza
Ali, Hassan
Nisar, Muhammad Umar
Jamal, Muhammad Umer
Pandit, Ghuri Shankar
Mumtaz, Uzma
Amjad, Muhammad Bin
Talat, Nabila
Rehman, Wajeeh ur
Saleem, Muhammad
Mirza, Muhammad Bilal
Hashim, Imran
Haider, Naveed
Hameed, Soban
Saleem, Ayesha
Dogar, Sohail
Sharif, Muhammad
Bashir, Muhammad Kashif
Naumeri, Fatima
Rani, Zarqa
Baniowda, Muath A.M.
Ba'baa', Basheer
Hassan, Majd Yousef Mohammed
Darwish, Ammar
Sehwiel, Abrar Shaheen
Shehada, Mohammed
Balousha, Abrar ghassan
Ajrami, Yara
Alzamari, Ainaa Ata Mohammad
Yaghi, Bashar
Al-saleem, Hasan Subhi Hasan Abu
Farha, Mervat Sufian Abu
Abdelhafez, Mohammad Omar Mohammad
Anaya, Firas
Qadomi, Asef belal
Odi, Abd Al-Naser Bany
Assi, Muath Abdelrahem Fuad
Sharabati, Fadwa
Abueideh, Ahmad
Beshtawi, Doha mustafa saleh
Arafat, Hasan
Khatatba, Lara Zahi Adel
Abatli, Safa' Jamal
Al-Tammam, Hiba
Jaber, Dania
Kayed, Yara Imad Omar
Abumunshar, Ali Abdelhay
Misk, Rami Anwar
Alzeer, Asmahan Mohammad Suliman
Sharabati, Mutassem
Ghazzawi, Ihsan
Darras, Osama Majed
M.Qabaja, Mahmoud
Hajajreh, Ma'alem sameer
Samarah, Yasmeen Ahmad
Yaghi, Dua Hasan
Qunaibi, Moradallah Asad Fahmi
Mayaleh, Abdelrazzaq Abu
Joubeh, Sharehan
Ebeido, Annan
Adawi, Samer
Adawi, Ihda
Alqor, Mohammad Omar Ibrahim
Arar, Ahmad Samih
Awad, Hadeel
Abu-Nejmah, Fawzi
Shabana, Osaid Shaher
Alqarajeh, Firas
Alzughayyar, Tareq Z.
Madieh, Jomana
Sbaih, Mahmoud Fuad
Alkareem, Raghad mohammad abdu
Lahlooh, Raghad abdullateef
Halabi, Yasmeen Adly
Baker, Wisam
Almusleh, Tasneem Fathi Hasan
Tahyneh, Abdulraheem Adnan Abdulraheem
Atatri, Yazid yousef mahmoud
Jamie, Najlaa Abu
Massry, Nasrallah Ashraf Al
Lubbad, Walaa
A.Nemer, Ayoub
Alser, Mohammed
Salha, Aya Azmi Shehda
Alnahhal, Khaled
Elmzyyen, Aya Mahmoud
Ghabayen, Amir Talat Sheda
Alamrain, Abdulwhhab Ayman Abu
Al-Shwaikh, Samar H.
Elshaer, Omar Adly
Shaheen, Nureddin
Fares, Jehad
Dalloul, Hisham
Qawwash, Anas
Jayyab, Mustafa abu
Ashour, Dina Ayman
Shaheen, Ahmad Ashraf
Naim, Samy Rafat Ramadan
Shiha, Eman Abu
Dammagh, Nagham Mohammed Al
Almadhoun, Walaa
Al-Salhi, Ashraf Ayman
Hammato, Abdalkarim Yhya
Salim, Jamal Mohammed
Hasanain, Doaa Khalil
Alwadia, Soha Marwan Salem
Nassar, Ismail
Al-Attar, Hala M.
Alshaikhkhalil, Haya Abdulnasser Ali
Jamie, Yasmin Mohammed Khalil Abu
Ashour, Yara shareef
Alijla, Sharif S.
Tallaa, Mohamed Anwer El
Abuattaya, Adham Ashraf
Wishah, Bisan D.M.
ALDIRAWI, MOHAMMED A.M.
Darwish, Ahmed S
Alzerei, Sulaiman T.
Wishah, Nidal
Alijla, Sharif
Garcia, Isidora
Diaz Echegaray, Marlene
Cañapataña Sahuanay, Veronica Raquel
Trigoso Mori, Fernando
Alvarado Zelada, Jackelyne
Salinas Barreto, Juan Jose
Rivera Altamirano, Porfirio
Torres Miranda, Cesar
Anicama Elias, Rocio
Rivera Alvarez, Julio
Vasquez Matos, Juan Pedro
Ayque Rosas, Fernando
Ledesma Peraza, Jesmarina
Gutarra Palomino, Andrea
Vega Centen, Stephany
Casquero, Victor
Ortiz Argomedo, María Rosa
Lapouble, Francisco
Llap Unchón, Genaro
Delgado Malaga, Florangel Patricia
Ortega Sotelo, Luis
Gamboa Kcomt, Segundo
Villalba Villalba, Araceli
Mendoza Leon, Nancy Rossana
Cardenas Alva, Loreley Raquel
Loo Neyra, Maria Susana
Alanguia Chipana, Cathy Lee
Torres Picón, Cintya Maria de Jesus
Huaytalla Quiroz, Natalia
Dominguez, Danny
Segura Calle, Carlos
Arauco, Jenny
Ormeño Calderón, Luis
Ghilardi Silva, Ximena
Fernandez Wilson, Miriam Daniela
Gutierrez Maldonado, Joan Elizabeth
Diaz Leon, Cesar
Berrocal Anaya, Waldo
Chavez Galvez, Patricia
Aguilar Gargurevich, Prince Pamela
Diaz Castañeda, Flor de Maria
Guisse, Carmen
Ramos Paredes, Erika
Apaza Leon, Jose Luis
Aguilar Aguilar, Faye
Ramirez De La Cruz, Raul
Flores Carbajal, Lenny
Mendoza Chiroque, Carlos
Sulca Cruzado, Gladys Johana
Tovar Gutierrez, Natalia
Sotelo Sanchez, Jennifer
Paz Soldan, Carolina
Hernández Córdova, Karina
Delgado Quinteros, Edgar Fernando
Brito Quevedo, Luz Mery
Mendoza Oviedo, Juan Jose
Samanez Obeso, Angel
Paredes Espinoza, Patricia
de Guzman, Johann
Yu, Raisa
Cosoreanu, Vlad
Ionescu, Sebastian
Mironescu, Aurel
Vida, Lucian
Papa, Adrian
Verdeata, Roxana
Gavrila, Bogdan
Muntean, Liviu
Lukac, Marija
Stojanovic, Miona
Toplicic, Djordje
Slavkovic, Milan
Slavkovi, Andjelka
Zivanovic, Dragoljub
Kostic, Ana
Raicevic, Maja
Nkuliza, Delphine
Sidler, Daniel
Vos, Corné de
Merwe, Elmarie vd
Tasker, David
Khamag, Omar
Rengura, Cecilia
Siyotula, Thozama
Jooma, Uzair
Delft, Dirk von
Arnold, Marion
Mangray, Hansraj
Harilal, Shamaman
Madziba, Sanele
Wijekoon, Naveen
Gamage, Tharanga
Bright, Benedict Paul
Abdulrahman, Alaa
Mohammed, Ola Ahmed Abdulmjeed
Salah, Mohammed
Ajwa, Ahmad Elian Abu
Morjan, Mohammed
Batal, Mohammad Mohannad
Faks, Vivian
Mouti, Mohamad Bassel
Assi, Ahmadfateh
Al-Mouakeh, Ahmad
Tarabishi, Ahmad Sankari
Aljarad, Ziad
Alhamid, Aos
Khorana, Jiraporn
Poocharoen, Wannisa
Liukitithara, Sirima
Sriniworn, Anan
Nuntasunti, Wasun
Ngerncham, Monawat
Phannua, Ratiyaporn
Thaiwatcharamas, Kanokrat
Tanming, Patchareeporn
Sahnoun, Lassaad
Kchiche, Nahla
Abdelmoumen, Roua
Eroğlu, Egemen
Ozen, Mehmet Ali
Cömert, Hatice Sonay Yalçın
İmamoğlu, Mustafa
Sarıhan, Haluk
Kader, Şebnem
Mutlu, Mehmet
Aslan, Yakup
Beşir, Ahmet
Geze, Şükran
Çekiç, Bahanur
Yalcinkaya, Ali
Sönmez, Kaan
Karabulut, Ramazan
Türkyılmaz, Zafer
Şeref, Kıvanç
Altın, Merve
Aykut, Merve
Akan, M.Eren
Erdem, Melisa
Ergenekon, Ebru
Türkyılmaz, Canan
Keleş, Elif
Canözer, Ali
Yeniay, Aslı Öztürk
Eren, Elif
Cesur, İlknur Banlı
Özçelik, Zerrin
Kurt, Gökmen
Mert, Mustafa Kurthan
Kaya, Hatice
Çelik, Müge
Karakus, Suleyman Cuneyt
Erturk, Nazile
Suzen, Alev
Hakan, Nilay
Akova, Fatih
Pasaoglu, Mehmet
Eshkabilov, Shukurali
Yuldashev, Rustam Z.
Abdunomonovich, Dekhkonboev Avazjon
Muslimovich, Aliev Makhmudjan
Patel, Azad
Kapihya, Chisengo
Ensar, Nicholas
Nataraja, Ramesh M
Sivasubramaniam, Mithila
Jones, Matthew
Teague, Warwick
Tanny, Sharman Tan
Thomas, Gordon
Roberts, Kiera
Venkatraman, Soundappan Sannappa
Till, Holger
Pigeolet, Manon
Dassonville, Martine
Shikha, Anas
Win, Win Sabai Phyu
Ahmad, Zahidah Adlynee Haji
Meloche-Dumas, Léamarie
Caouette-Laberge, Louise
St-Vil, Dickens
Aspirot, Ann
Piché, Nelson
Joharifard, Shahrzad
Safa, Nadia
Laberge, Jean-Martin
Emil, Sherif
Puligandla, Pramod
Shaw, Kenneth
Wissanji, Hussein
Duggan, Eileen
Guadagno, Elena
Puentes, Maria Consuelo
Leal, Paola Osses
Mendez Benavente, Carolina
Rygl, Michal
Trojanová, Barbora
Berková, Klára
Racková, Tereza
Planka, Ladislav
Škvařil, Jan
Štichhauer, Radek
Sabti, Shahad
Macdonald, Alex
Bouhadiba, Nordeen
Kufeji, Dorothy
Pardy, Caroline
Mccluney, Simon
Keshtgar, Alireza
Roberts, Rebecca
Rhodes, Hannah
Burns, Kate
Garrett-Cox, Robin
Ford, Kat
Cornwall, Hannah
Ravi, Krithi
Arthur, Felicity
Losty, Paul
Lander, Tony
Jester, Ingo
Arul, Suren
Gee, Oliver
Soccorso, Giampiero
Singh, Michael
Pachl, Max
Martin, Benjamin
Alzubair, Afnan
Kelay, Arun
Sutcliffe, Jonathan
Middleton, Thomas
Thomas, Amy Hughes
Kurian, Merina
Cameron, Fraser
Sivaraj, Jayaram
Thomas, Mark C
Rex, Dean
Jones, Ceri
Bradshaw, Kate
Bonnard, Arnaud
Delforge, Xavier
Duchesne, Camille
Gall, Caroline Le
Defert, Coralie
Laraqui Hossini, Samia
Guerin, Florent
Hery, Géraldine
Fouquet-Languillat, Virginie
Kohaut, Jules
Broch, Aline
Blanc, Thomas
Harper, Luke
Delefortrie, Thomas
Ballouhey, Quentin
Fourcade, Laurent
Grosos, Céline
Parmentier, Benoit
Levard, Guillaume
Grella, Maria Giovanna
Renaux Petel, Mariette
Grynberg, Lucie
Abbo, Olivier
Mouttalib, Sofia
Juricic, Mélodie
Scalabre, Aurelien
Haraux, Elodie
Rissmann, Anke
Krause, Hardy
Goebel, Peter
Patzer, Ludwig
Rolle, Udo
Schmedding, Andrea
Antunez-Mora, Alexandra
Tillig, Bernd
Bismarck, Sylvester von
Barbosa, Patricia Reis
Knorr, Christian
Stark, Domitille
Brunero, Marco
Avolio, Luigi
Manni, Francesco
Molinelli, Matilde
Guazzotti, Marinella
Raffaele, Alessandro
Romano, Piero Giovanni
Cavaiuolo, Silvia
Parigi, Gian Battista
Juhasz, Laszlo
Rieth, Anna
Strumila, Arunas
Dagilytė, Rūta
Liubsys, Arunas
Gurskas, Pranas
Malcius, Dalius
Mikneviciute, Agne
Vinskaite, Asta
Barauskas, Vidmantas
Vierboom, Liam
Hall, Timothy
Beasley, Spencer
Goddard, Lucy
Stringer, Mark
Weeratunga, Naveen
Adams, Stephen
Cama, Jitoko
Wong, Marilyn
Jayaratnam, Sridharan
Kukkady, Askar
Samarakkody, Udaya
Gerus, Sylwester
Patkowski, Dariusz
Wolny, Agnieszka
Koszutski, Tomasz
Tobor, Szymon
Osowicka, Marta
Czauderna, Piotr
Wyrzykowski, Dariusz
Garnier, Hanna
Anzelewicz, Stefan
Marta, Osowicka
Knurowska, Agata
Weiszewsk, Alicja
Grabowski, Andrzej
Korlacki, Wojciech
Pasierbek, Michal
Wolak, Przemyslaw
Piotrowska, Aneta
Roszkiewicz, Anna
Kalicińsk, Piotr
Trypens, Agata
Kowalewsk, Grzegorz
Sigalet, David
Alsaied, Amer
Ali, Mansour
Alsaggaf, Ameen
Ghallab, Alaa
Owiwi, Yazeed
Zeinelabdeen, Ali
Fayez, Mohamed
Atta, Ahmed
Zidan, Mazen
Radwan, Asaad saleh
Shalaby, Hanin
Abdelbaqi, Reem
Alattas, Khalid
Kano, Yar
Sindi, Omar
Alshehri, Abdullah
Altokhais, Tariq
Alturki, Fahad
Almosaibli, Mohammad
Krisanova, Dasha
Abbas, Wisam
Yang, Hee-Beom
Kim, Hyun-Young
Youn, Joong Kee
Chung, Jae Hee
Cho, Seok Hyeon
Hwang, In ji
Lee, Ju yeon
Song, Eung song
Arboleda, Jenny
Ruiz de Temiño Bravo, Mercedes
Siles Hinojosa, Alexander
García, Miriam
Casal Beloy, Isabel
Oliu San Miguel, Detlef
Molina Vazquez, Maria Elena
Alonso, Verónica
Sanchez, Alberto
Gomez, Oscar
Carrillo, Isabel
Wester, Tomas
Mesas Burgos, Carmen
Hagander, Lars
Salö, Martin
Omling, Erik
Rudolfson, Niclas
Granéli, Christina
Arnadóttir, Helena
Grottling, Emma
Abrahamsson, Kate
Gatzinsky, Vladimir
Dellenmark Blom, Michaela
Borbonet, Daniel
Puglia, Paul
Jimenez Morejon, Vinicio
Acuna, Gaston
Moraes, Mario
Chan, Jonathan
Brahmamdam, Pavan
Tom, Alan
Sherer, Karen
Gonzales, Brandy
Cunningham, Aaron
Krishnaswami, Sanjay
Baertschiger, Reto
Leech, Mary
Williams, Regan
Camp, Lauren
Gosain, Ankush
Mora, Maria
Lyttle, Bailey D.
Chang, Jeremy
McColl Makepeace, Lydia
Fowler, Kathryn L
Mansfield, Sara
Hodgman, Erica
Amaechi, Chukwubinyelum
Beres, Alana
Pernik, Mark N.
Dosselman, Luke J.
Almasri, Murad
Jain, Sunil
Modi, Varun
Fernandez Ferrer, Marianelly
Coon, John
Gonzalez, Joann
Honhar, Medhavi
Ruzgar, Nensi
Coghill, Griffin
Ullrich, Sarah
Cheung, Maija
Løfberg, Katrine
Greenberg, Jodie
Davenport, Kate
Gadepalli, Samir
Fox, Sarah
Johnson, Stephanie
Pilkington, Mercedes
Hamilton, April
Lin, Nicole
Sola, Juan
Yao, Yang
Davis, Jenna Kylene
Langer, Monica
Vacek, Jonathan
Abdullah, Fizan
Khlevner, Julie
Middlesworth, William
Levitt, Marc
Ahmad, Hira
Siddiqui, Sabina M
Bowder, Alex
Derks, Terry
Amoabin, Afua Amoabin
Pinar, Brooke
Owusu-Sekyere, Frank
Saousen, Benmanseur
Naidoo, Rasika
Karamustafic, Azra
Oliveira, Danielle Paula de
Motter, Sarah Bueno
Andrade, Jerhy
Šafus, Antonín
Langley, Jason
Wilke, Alexandra
Deya, Corazone
Murtadi, Habib Mansour
Berzanskis, Mindaugas
Calistus, Nwachukwu
Ajiboye, Olalekan S.
Felix, Michael
Olabisi, Osagie O
Erçin, Seçil
Muradi, Teymursha
Burks, Stephen S.
Lerma, Sergio
Jacobson, Jillian
Calancea, Calin
Valerio-Vazquez, Rafael
Sikwete, Guigui
Sekyere, Owusu
Mbonisweni, Akhona
Syed, Shahnoor
Hyeon, Cho Seok
Pajouhandeh, Fatemeh
Kunfah, Sheba Mary Pognaa
Pokaż więcej
Źródło:
In The Lancet 24-30 July 2021 398(10297):325-339
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Allocation of resources and development of guidelines for extracorporeal membrane oxygenation (ECMO): Experience from a pediatric center in the epicenter of the COVID-19 pandemic
Autorzy:
Gerall, Claire
Pokaż więcej
Źródło:
In Journal of Pediatric Surgery December 2020 55(12):2548-2554
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies

Prześlij opinię

Twoje opinie są dla nas bardzo ważne i mogą być niezwykle pomocne w pokazaniu nam, gdzie możemy dokonać ulepszeń. Bylibyśmy bardzo wdzięczni za poświęcenie kilku chwil na wypełnienie krótkiego formularza.

Formularz