Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Miller JM"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Reliability of a perinatal outcomes measure: The Optimality Index-US.
Autorzy :
Seng JS
Mugisha E
Miller JM
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Midwifery & Women's Health; Mar/Apr2008, Vol. 53 Issue 2, p110-114, 5p
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies