Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Millet, P."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Strong L2 convergence of time Euler schemes for stochastic 3D Brinkman–Forchheimer–Navier–Stokes equations
Autorzy :
Bessaih, Hakima
Millet, AnnieAff2, Aff3, IDs40072022002559_cor2
Pokaż więcej
Źródło :
Stochastics and Partial Differential Equations: Analysis and Computations. :1-45
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Determination of the Chromium (VI) Content in Five Species of Fish from Soumbédioune Beach (Dakar/Senegal)
Autorzy :
Dione, Cheikh TidianeAff1, Aff2
Diagne, Ibrahima
Ndiaye, MomarAff1, IDs42250022003325_cor3
Millet, Maurice
Diebakate, Cheikhna
Ndiaye, Birame
Delhomme, Olivier
Ba, Seydou
Cisse, Dame
Hane, Maoudo
Dione, Mame Mor
Diouf, Sitor
Diop, Abdoulaye
Pokaż więcej
Źródło :
Chemistry Africa: A Journal of the Tunisian Chemical Society. :1-6
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Physiological adaptive traits are a potential allele reservoir for maize genetic progress under challenging conditions
Autorzy :
Claude Welcker
Nadir Abusamra Spencer
Olivier Turc
Italo Granato
Romain Chapuis
Delphine Madur
Katia Beauchene
Brigitte Gouesnard
Xavier Draye
Carine Palaffre
Josiane Lorgeou
Stephane Melkior
Colin Guillaume
Thomas Presterl
Alain Murigneux
Randall J. Wisser
Emilie J. Millet
Fred van Eeuwijk
Alain Charcosset
François Tardieu
Pokaż więcej
Temat :
Science
Źródło :
Nature Communications, Vol 13, Iss 1, Pp 1-13 (2022)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2041-1723
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/6f43bea753de4917a964a0a0d2fd1919
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Neuromuscular, biomechanical, and energetic adjustments following repeated bouts of downhill running
Autorzy :
Arash Khassetarash
Gianluca Vernillo
Renata L. Krüger
W. Brent Edwards
Guillaume Y. Millet
Pokaż więcej
Temat :
Cost of running
Eccentric exercise
Fatigue
Muscle damage
Sports
GV557-1198.995
Sports medicine
RC1200-1245
Źródło :
Journal of Sport and Health Science, Vol 11, Iss 3, Pp 319-329 (2022)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2095254621000661; https://doaj.org/toc/2095-2546
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/f9018caba8bc436cbd31b05fd0cd2dff
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Factors associated with the workload of health professionals in hospital at home: a systematic review
Autorzy :
José A. Cordero-Guevara
Naiara Parraza-Díez
Kalliopi Vrotsou
Mónica Machón
Estibalitz Orruño
Miren J. Onaindia-Ecenarro
Manuel Millet-Sampedro
José Regalado de los Cobos
Pokaż więcej
Temat :
Workload
Home Care Services
Hospital at Home
Associated Factors
Systematic Review
Public aspects of medicine
RA1-1270
Źródło :
BMC Health Services Research, Vol 22, Iss 1, Pp 1-13 (2022)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1472-6963
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/4b5063d491314f3483ed424c1ca1a47f
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Paleoreconstructions of ciliate communities reveal long-term ecological changes in temperate lakes
Autorzy :
Cécilia Barouillet
Valentin Vasselon
François Keck
Laurent Millet
David Etienne
Didier Galop
Damien Rius
Isabelle Domaizon
Pokaż więcej
Temat :
Medicine
Science
Źródło :
Scientific Reports, Vol 12, Iss 1, Pp 1-12 (2022)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2045-2322
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/ccc5b65c31824d9e9d15fdb8b95ec9bf
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Erratum to: Search for new physics in dijet angular distributions using proton-proton collisions at $$\sqrt{s} = 13\,\hbox {TeV}$$ s = 13 TeV and constraints on dark matter and other models
Autorzy :
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
E. Asilar
T. Bergauer
J. Brandstetter
E. Brondolin
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
M. Flechl
M. Friedl
R. Frühwirth
V. M. Ghete
J. Grossmann
J. Hrubec
M. Jeitler
A. König
N. Krammer
I. Krätschmer
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
E. Pree
N. Rad
H. Rohringer
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
D. Spitzbart
A. Taurok
W. Waltenberger
J. Wittmann
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
V. Mossolov
J. Suarez Gonzalez
E. A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
J. Lauwers
M. Pieters
M. Van De Klundert
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
N. Van Remortel
S. Abu Zeid
F. Blekman
J. D’Hondt
I. De Bruyn
J. De Clercq
K. Deroover
G. Flouris
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
L. Moreels
Q. Python
K. Skovpen
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
I. Van Parijs
D. Beghin
B. Bilin
H. Brun
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
H. Delannoy
B. Dorney
G. Fasanella
L. Favart
R. Goldouzian
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
T. Lenzi
J. Luetic
T. Seva
E. Starling
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
R. Yonamine
T. Cornelis
D. Dobur
A. Fagot
M. Gul
I. Khvastunov
D. Poyraz
C. Roskas
D. Trocino
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
N. Zaganidis
H. Bakhshiansohi
O. Bondu
S. Brochet
G. Bruno
C. Caputo
A. Caudron
P. David
S. De Visscher
C. Delaere
M. Delcourt
B. Francois
A. Giammanco
G. Krintiras
V. Lemaitre
A. Magitteri
A. Mertens
M. Musich
K. Piotrzkowski
L. Quertenmont
A. Saggio
M. Vidal Marono
S. Wertz
J. Zobec
W. L. Aldá Júnior
F. L. Alves
G. A. Alves
L. Brito
G. Correia Silva
C. Hensel
A. Moraes
M. E. Pol
P. Rebello Teles
E. Belchior Batista Das Chagas
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
H. Malbouisson
M. Medina Jaime
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
A. Sznajder
M. Thiel
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
S. Ahuja
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
D. Romero Abad
J. C. Ruiz Vargas
A. Aleksandrov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
A. Marinov
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
W. Fang
X. Gao
L. Yuan
M. Ahmad
J. G. Bian
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
Y. Chen
C. H. Jiang
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
F. Romeo
S. M. Shaheen
A. Spiezia
J. Tao
C. Wang
Z. Wang
E. Yazgan
H. Zhang
J. Zhao
Y. Ban
G. Chen
J. Li
Q. Li
S. Liu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Z. Xu
Y. Wang
C. Avila
A. Cabrera
C. A. Carrillo Montoya
L. F. Chaparro Sierra
C. Florez
C. F. González Hernández
M. A. Segura Delgado
B. Courbon
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
P. M. Ribeiro Cipriano
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
K. Kadija
B. Mesic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
M. Finger
E. Carrera Jarrin
Y. Assran
S. Elgammal
S. Khalil
S. Bhowmik
R. K. Dewanjee
M. Kadastik
L. Perrini
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
H. Kirschenmann
J. Pekkanen
M. Voutilainen
J. Havukainen
J. K. Heikkilä
T. Järvinen
V. Karimäki
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
P. Luukka
T. Mäenpää
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
T. Tuuva
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
S. Ghosh
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
C. Leloup
E. Locci
M. Machet
J. Malcles
G. Negro
J. Rander
A. Rosowsky
M.Ö. Sahin
M. Titov
A. Abdulsalam
C. Amendola
I. Antropov
S. Baffioni
F. Beaudette
P. Busson
L. Cadamuro
C. Charlot
R. Granier de Cassagnac
M. Jo
I. Kucher
S. Lisniak
A. Lobanov
J. Martin Blanco
M. Nguyen
C. Ochando
G. Ortona
P. Paganini
P. Pigard
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. G. Stahl Leiton
Y. Yilmaz
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
E. Conte
X. Coubez
F. Drouhin
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
M. Jansová
P. Juillot
A.-C. Le Bihan
N. Tonon
P. Van Hove
S. Gadrat
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
N. Chanon
R. Chierici
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
L. Finco
S. Gascon
M. Gouzevitch
G. Grenier
B. Ille
F. Lagarde
I. B. Laktineh
H. Lattaud
M. Lethuillier
L. Mirabito
A. L. Pequegnot
S. Perries
A. Popov
V. Sordini
M. Vander Donckt
S. Viret
S. Zhang
T. Toriashvili
Z. Tsamalaidze
C. Autermann
L. Feld
M. K. Kiesel
K. Klein
M. Lipinski
M. Preuten
M. P. Rauch
C. Schomakers
J. Schulz
M. Teroerde
B. Wittmer
V. Zhukov
A. Albert
D. Duchardt
M. Endres
M. Erdmann
S. Erdweg
T. Esch
R. Fischer
A. Güth
T. Hebbeker
C. Heidemann
K. Hoepfner
S. Knutzen
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
S. Mukherjee
T. Pook
M. Radziej
H. Reithler
M. Rieger
F. Scheuch
D. Teyssier
S. Thüer
G. Flügge
B. Kargoll
T. Kress
A. Künsken
T. Müller
A. Nehrkorn
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
A. Stahl
M. Aldaya Martin
T. Arndt
C. Asawatangtrakuldee
K. Beernaert
O. Behnke
U. Behrens
A. Bermúdez Martínez
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
A. Campbell
P. Connor
C. Contreras-Campana
F. Costanza
V. Danilov
A. De Wit
C. Diez Pardos
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
D. Eckstein
T. Eichhorn
A. Elwood
E. Eren
E. Gallo
J. Garay Garcia
A. Geiser
J. M. Grados Luyando
A. Grohsjean
P. Gunnellini
M. Guthoff
A. Harb
J. Hauk
M. Hempel
H. Jung
M. Kasemann
J. Keaveney
C. Kleinwort
J. Knolle
I. Korol
D. Krücker
W. Lange
A. Lelek
T. Lenz
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
A. B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
G. Mittag
J. Mnich
A. Mussgiller
D. Pitzl
A. Raspereza
M. Savitskyi
P. Saxena
R. Shevchenko
N. Stefaniuk
H. Tholen
G. P. Van Onsem
R. Walsh
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
O. Zenaiev
R. Aggleton
S. Bein
V. Blobel
M. Centis Vignali
T. Dreyer
E. Garutti
D. Gonzalez
J. Haller
A. Hinzmann
M. Hoffmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
N. Kovalchuk
S. Kurz
V. Kutzner
J. Lange
D. Marconi
J. Multhaup
M. Niedziela
D. Nowatschin
T. Peiffer
A. Perieanu
A. Reimers
C. Scharf
P. Schleper
A. Schmidt
S. Schumann
J. Schwandt
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
F. M. Stober
M. Stöver
D. Troendle
E. Usai
A. Vanhoefer
B. Vormwald
M. Akbiyik
C. Barth
M. Baselga
S. Baur
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
F. Colombo
W. De Boer
A. Dierlamm
N. Faltermann
B. Freund
R. Friese
M. Giffels
M. A. Harrendorf
F. Hartmann
S. M. Heindl
U. Husemann
F. Kassel
S. Kudella
H. Mildner
M. U. Mozer
Th. Müller
M. Plagge
G. Quast
K. Rabbertz
M. Schröder
I. Shvetsov
G. Sieber
H. J. Simonis
R. Ulrich
S. Wayand
M. Weber
T. Weiler
S. Williamson
C. Wöhrmann
R. Wolf
G. Anagnostou
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
I. Topsis-Giotis
G. Karathanasis
S. Kesisoglou
A. Panagiotou
N. Saoulidou
E. Tziaferi
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
N. Manthos
I. Papadopoulos
E. Paradas
J. Strologas
F. A. Triantis
D. Tsitsonis
M. Csanad
N. Filipovic
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
Á. Hunyadi
F. Sikler
T.Á. Vámi
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
A. Makovec
J. Molnar
Z. Szillasi
M. Bartók
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
S. Bahinipati
P. Mal
K. Mandal
A. Nayak
D. K. Sahoo
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
R. Chawla
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
R. Kumar
P. Kumari
M. Lohan
A. Mehta
S. Sharma
J. B. Singh
G. Walia
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
S. Keshri
A. Kumar
Ashok Kumar
S. Malhotra
M. Naimuddin
K. Ranjan
Aashaq Shah
R. Sharma
R. Bhardwaj
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
U. Bhawandeep
D. Bhowmik
S. Dey
S. Dutt
S. Dutta
N. Majumdar
K. Mondal
S. Mukhopadhyay
S. Nandan
A. Purohit
P. K. Rout
A. Roy
S. Roy Chowdhury
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
R. Chudasama
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
A. K. Mohanty
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
A. Topkar
T. Aziz
S. Dugad
B. Mahakud
S. Mitra
G. B. Mohanty
N. Sur
B. Sutar
S. Banerjee
S. Chatterjee
P. Das
M. Guchait
Sa. Jain
S. Kumar
M. Maity
G. Majumder
K. Mazumdar
N. Sahoo
T. Sarkar
N. Wickramage
S. Dube
V. Hegde
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
S. Chenarani
E. Eskandari Tadavani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Naseri
S. Paktinat Mehdiabadi
F. Rezaei Hosseinabadi
B. Safarzadeh
M. Zeinali
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
C. Calabria
A. Colaleo
D. Creanza
L. Cristella
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
F. Errico
L. Fiore
A. Gelmi
G. Iaselli
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
B. Marangelli
G. Miniello
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
R. Radogna
A. Ranieri
G. Selvaggi
A. Sharma
L. Silvestris
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Zito
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
L. Brigliadori
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
S. S. Chhibra
G. Codispoti
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
F. Fabbri
A. Fanfani
D. Fasanella
P. Giacomelli
C. Grandi
L. Guiducci
S. Marcellini
G. Masetti
A. Montanari
F. L. Navarria
A. Perrotta
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
F. Giordano
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
K. Chatterjee
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Meschini
S. Paoletti
L. Russo
G. Sguazzoni
D. Strom
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
F. Primavera
V. Calvelli
F. Ferro
F. Ravera
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
L. Brianza
F. Brivio
V. Ciriolo
M. E. Dinardo
S. Fiorendi
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
M. Malberti
S. Malvezzi
R. A. Manzoni
D. Menasce
L. Moroni
M. Paganoni
K. Pauwels
D. Pedrini
S. Pigazzini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
S. Buontempo
N. Cavallo
S. Di Guida
F. Fabozzi
F. Fienga
G. Galati
A. O. M. Iorio
W. A. Khan
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
C. Sciacca
F. Thyssen
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
L. Benato
D. Bisello
A. Boletti
R. Carlin
A. Carvalho Antunes De Oliveira
P. Checchia
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
A. Gozzelino
S. Lacaprara
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
N. Pozzobon
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
A. Tiko
E. Torassa
M. Zanetti
P. Zotto
G. Zumerle
A. Braghieri
A. Magnani
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
L. Alunni Solestizi
M. Biasini
G. M. Bilei
C. Cecchi
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
R. Leonardi
E. Manoni
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
L. Bianchini
T. Boccali
L. Borrello
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
G. Fedi
L. Giannini
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
T. Lomtadze
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
A. Rizzi
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
A. Venturi
P. G. Verdini
L. Barone
F. Cavallari
M. Cipriani
N. Daci
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
S. Gelli
E. Longo
B. Marzocchi
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
F. Preiato
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
C. Biino
N. Cartiglia
R. Castello
F. Cenna
M. Costa
R. Covarelli
A. Degano
N. Demaria
B. Kiani
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
A. Romero
M. Ruspa
R. Sacchi
K. Shchelina
V. Sola
A. Solano
A. Staiano
S. Belforte
M. Casarsa
F. Cossutti
G. Della Ricca
A. Zanetti
D. H. Kim
G. N. Kim
M. S. Kim
J. Lee
S. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. Sekmen
D. C. Son
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
G. Oh
J. A. Brochero Cifuentes
J. Goh
T. J. Kim
S. Cho
S. Choi
Y. Go
D. Gyun
S. Ha
B. Hong
Y. Jo
Y. Kim
K. Lee
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
Y. Roh
J. Almond
J. Kim
J. S. Kim
H. Lee
K. Nam
S. B. Oh
B. C. Radburn-Smith
S.h. Seo
U. K. Yang
H. D. Yoo
G. B. Yu
J. H. Kim
J. S. H. Lee
I. C. Park
Y. Choi
C. Hwang
I. Yu
V. Dudenas
A. Juodagalvis
J. Vaitkus
I. Ahmed
Z. A. Ibrahim
M. A. B. Md Ali
F. Mohamad Idris
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
M. C. Duran-Osuna
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
G. Ramirez-Sanchez
I. Heredia-De La Cruz
R. I. Rabadan-Trejo
R. Lopez-Fernandez
J. Mejia Guisao
R Reyes-Almanza
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
Q. Hassan
H. R. Hoorani
A. Saddique
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
K. Nawrocki
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Misiura
M. Olszewski
A. Pyskir
M. Walczak
P. Bargassa
C. Beirão Da Cruz E Silva
A. Di Francesco
P. Faccioli
B. Galinhas
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
L. Lloret Iglesias
M. V. Nemallapudi
J. Seixas
G. Strong
O. Toldaiev
D. Vadruccio
J. Varela
S. Afanasiev
P. Bunin
M. Gavrilenko
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavin
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
S. Shmatov
S. Shulha
N. Skatchkov
V. Smirnov
N. Voytishin
A. Zarubin
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
P. Levchenko
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Vavilov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
V. Popov
I. Pozdnyakov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
V. Stolin
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
A. Bylinkin
R. Chistov
M. Danilov
P. Parygin
D. Philippov
S. Polikarpov
E. Tarkovskii
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
S. V. Rusakov
A. Terkulov
A. Baskakov
A. Belyaev
E. Boos
M. Dubinin
L. Dudko
A. Ershov
A. Gribushin
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
I. Miagkov
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
V. Blinov
D. Shtol
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
S. Bitioukov
D. Elumakhov
A. Godizov
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
P. Mandrik
V. Petrov
R. Ryutin
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
P. Adzic
P. Cirkovic
D. Devetak
M. Dordevic
J. Milosevic
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
C. Fernandez Bedoya
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
D. Moran
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
M. S. Soares
A. Triossi
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
S. Sanchez Cruz
P. Vischia
J. M. Vizan Garcia
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
J. Garcia-Ferrero
G. Gomez
A. Lopez Virto
J. Marco
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
N. Trevisani
I. Vila
R. Vilar Cortabitarte
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
C. Botta
T. Camporesi
M. Cepeda
G. Cerminara
E. Chapon
D. d’Enterria
A. Dabrowski
V. Daponte
A. David
M. De Gruttola
A. De Roeck
N. Deelen
M. Dobson
T. du Pree
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
P. Everaerts
F. Fallavollita
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
D. Gigi
A. Gilbert
K. Gill
F. Glege
D. Gulhan
J. Hegeman
V. Innocente
A. Jafari
P. Janot
O. Karacheban
J. Kieseler
V. Knünz
A. Kornmayer
M. Krammer
C. Lange
P. Lecoq
C. Lourenço
M. T. Lucchini
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Martelli
F. Meijers
J. A. Merlin
S. Mersi
E. Meschi
P. Milenovic
F. Moortgat
M. Mulders
H. Neugebauer
J. Ngadiuba
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
F. M. Pitters
D. Rabady
A. Racz
T. Reis
G. Rolandi
M. Rovere
H. Sakulin
C. Schäfer
C. Schwick
M. Seidel
M. Selvaggi
P. Silva
P. Sphicas
A. Stakia
J. Steggemann
M. Stoye
M. Tosi
D. Treille
A. Tsirou
V. Veckalns
M. Verweij
W. D. Zeuner
W. Bertl
L. Caminada
K. Deiters
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
S. A. Wiederkehr
M. Backhaus
L. Bäni
P. Berger
B. Casal
N. Chernyavskaya
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
C. Grab
C. Heidegger
D. Hits
J. Hoss
T. Klijnsma
W. Lustermann
M. Marionneau
M. T. Meinhard
D. Meister
F. Micheli
P. Musella
F. Nessi-Tedaldi
J. Pata
F. Pauss
G. Perrin
L. Perrozzi
M. Quittnat
M. Reichmann
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
L. Shchutska
V. R. Tavolaro
K. Theofilatos
M. L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D. H. Zhu
T. K. Aarrestad
C. Amsler
D. Brzhechko
M. F. Canelli
A. De Cosa
R. Del Burgo
S. Donato
C. Galloni
T. Hreus
B. Kilminster
I. Neutelings
D. Pinna
G. Rauco
P. Robmann
D. Salerno
K. Schweiger
C. Seitz
Y. Takahashi
A. Zucchetta
V. Candelise
Y. H. Chang
K. y. Cheng
T. H. Doan
Sh. Jain
R. Khurana
C. M. Kuo
W. Lin
A. Pozdnyakov
S. S. Yu
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
F. Fiori
W.-S. Hou
Y. Hsiung
Arun Kumar
Y. F. Liu
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
J. f. Tsai
B. Asavapibhop
K. Kovitanggoon
G. Singh
N. Srimanobhas
A. Bat
F. Boran
S. Cerci
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
C. Dozen
I. Dumanoglu
S. Girgis
G. Gokbulut
Y. Guler
I. Hos
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
M. Oglakci
G. Onengut
K. Ozdemir
D. Sunar Cerci
U. G. Tok
H. Topakli
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
M. Zeyrek
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
S. Tekten
E. A. Yetkin
M. N. Agaras
S. Atay
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
B. Grynyov
L. Levchuk
F. Ball
L. Beck
J. J. Brooke
D. Burns
E. Clement
D. Cussans
O. Davignon
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
D. M. Newbold
S. Paramesvaran
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-storey
D. Smith
V. J. Smith
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. Cieri
D. J. A. Cockerill
J. A. Coughlan
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
E. Olaiya
D. Petyt
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
W. J. Womersley
G. Auzinger
R. Bainbridge
P. Bloch
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
S. Casasso
D. Colling
L. Corpe
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
R. Di Maria
Y. Haddad
G. Hall
G. Iles
T. James
M. Komm
R. Lane
C. Laner
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
L. Mastrolorenzo
T. Matsushita
J. Nash
A. Nikitenko
V. Palladino
M. Pesaresi
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
T. Strebler
S. Summers
A. Tapper
K. Uchida
M. Vazquez Acosta
T. Virdee
N. Wardle
D. Winterbottom
J. Wright
S. C. Zenz
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
A. Morton
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
A. Borzou
K. Call
J. Dittmann
K. Hatakeyama
H. Liu
N. Pastika
C. Smith
R. Bartek
A. Dominguez
A. Buccilli
S. I. Cooper
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
D. Arcaro
A. Avetisyan
T. Bose
D. Gastler
D. Rankin
C. Richardson
J. Rohlf
L. Sulak
D. Zou
G. Benelli
D. Cutts
M. Hadley
J. Hakala
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
Z. Mao
M. Narain
J. Pazzini
S. Piperov
S. Sagir
R. Syarif
D. Yu
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
W. Ko
R. Lander
C. Mclean
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
S. Shalhout
M. Shi
J. Smith
D. Stolp
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
F. Zhang
M. Bachtis
C. Bravo
R. Cousins
A. Dasgupta
A. Florent
J. Hauser
M. Ignatenko
N. Mccoll
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
V. Valuev
E. Bouvier
K. Burt
R. Clare
J. Ellison
J. W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
G. Karapostoli
E. Kennedy
F. Lacroix
O. R. Long
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
W. Si
L. Wang
H. Wei
S. Wimpenny
B. R. Yates
J. G. Branson
S. Cittolin
M. Derdzinski
R. Gerosa
D. Gilbert
B. Hashemi
A. Holzner
D. Klein
G. Kole
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
D. Olivito
S. Padhi
M. Pieri
M. Sani
V. Sharma
S. Simon
M. Tadel
A. Vartak
S. Wasserbaech
J. Wood
F. Würthwein
A. Yagil
G. Zevi Della Porta
N. Amin
R. Bhandari
J. Bradmiller-Feld
C. Campagnari
M. Citron
A. Dishaw
V. Dutta
M. Franco Sevilla
L. Gouskos
R. Heller
J. Incandela
A. Ovcharova
H. Qu
J. Richman
D. Stuart
I. Suarez
J. Yoo
D. Anderson
A. Bornheim
J. Bunn
J. M. Lawhorn
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
C. Pena
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
R. Wilkinson
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
J. Russ
M. Sun
H. Vogel
I. Vorobiev
M. Weinberg
J. P. Cumalat
W. T. Ford
F. Jensen
A. Johnson
M. Krohn
S. Leontsinis
E. MacDonald
T. Mulholland
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
J. Chaves
Y. Cheng
J. Chu
A. Datta
K. Mcdermott
N. Mirman
J. R. Patterson
D. Quach
A. Rinkevicius
A. Ryd
L. Skinnari
L. Soffi
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
J. Tucker
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
J. Berryhill
P. C. Bhat
G. Bolla
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
J. Duarte
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
J. Hanlon
R. M. Harris
S. Hasegawa
J. Hirschauer
Z. Hu
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
B. Klima
M. J. Kortelainen
B. Kreis
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
R. Lopes De Sá
J. Lykken
K. Maeshima
N. Magini
J. M. Marraffino
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
K. Pedro
O. Prokofyev
G. Rakness
L. Ristori
A. Savoy-Navarro
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
N. Strobbe
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
C. Vernieri
M. Verzocchi
R. Vidal
M. Wang
H. A. Weber
A. Whitbeck
W. Wu
D. Acosta
P. Avery
P. Bortignon
D. Bourilkov
A. Brinkerhoff
A. Carnes
M. Carver
D. Curry
R. D. Field
I. K. Furic
S. V. Gleyzer
B. M. Joshi
J. Konigsberg
A. Korytov
K. Kotov
P. Ma
K. Matchev
H. Mei
G. Mitselmakher
K. Shi
D. Sperka
N. Terentyev
L. Thomas
J. Wang
S. Wang
J. Yelton
Y. R. Joshi
S. Linn
P. Markowitz
J. L. Rodriguez
A. Ackert
T. Adams
A. Askew
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
T. Kolberg
G. Martinez
T. Perry
H. Prosper
A. Saha
A. Santra
R. Yohay
M. M. Baarmand
V. Bhopatkar
S. Colafranceschi
M. Hohlmann
D. Noonan
T. Roy
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
D. Berry
R. R. Betts
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
K. Jung
J. Kamin
I. D. Sandoval Gonzalez
M. B. Tonjes
N. Varelas
H. Wang
Z. Wu
J. Zhang
B. Bilki
W. Clarida
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
J.-P. Merlo
H. Mermerkaya
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
K. Yi
B. Blumenfeld
A. Cocoros
N. Eminizer
D. Fehling
L. Feng
A. V. Gritsan
W. T. Hung
P. Maksimovic
J. Roskes
U. Sarica
M. Swartz
M. Xiao
C. You
A. Al-bataineh
P. Baringer
A. Bean
S. Boren
J. Bowen
J. Castle
A. Kropivnitskaya
D. Majumder
W. Mcbrayer
M. Murray
C. Rogan
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
Q. Wang
A. Ivanov
K. Kaadze
Y. Maravin
A. Modak
A. Mohammadi
L. K. Saini
N. Skhirtladze
F. Rebassoo
D. Wright
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
C. Ferraioli
N. J. Hadley
S. Jabeen
G. Y. Jeng
R. G. Kellogg
J. Kunkle
A. C. Mignerey
F. Ricci-Tam
Y. H. Shin
A. Skuja
S. C. Tonwar
D. Abercrombie
B. Allen
V. Azzolini
R. Barbieri
A. Baty
G. Bauer
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
Z. Demiragli
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
Y. Iiyama
G. M. Innocenti
M. Klute
D. Kovalskyi
Y.-J. Lee
A. Levin
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
C. Roland
G. Roland
G. S. F. Stephans
K. Sumorok
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
B. Wyslouch
S. Zhaozhong
A. C. Benvenuti
R. M. Chatterjee
A. Evans
P. Hansen
S. Kalafut
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
S. Nourbakhsh
N. Ruckstuhl
R. Rusack
J. Turkewitz
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
E. Avdeeva
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
F. Golf
R. Gonzalez Suarez
R. Kamalieddin
I. Kravchenko
J. Monroy
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
A. Godshalk
C. Harrington
I. Iashvili
D. Nguyen
A. Parker
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
A. Hortiangtham
A. Massironi
D. M. Morse
T. Orimoto
R. Teixeira De Lima
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
O. Charaf
K. A. Hahn
N. Mucia
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Trovato
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
N. Kellams
K. Lannon
W. Li
N. Loukas
N. Marinelli
F. Meng
C. Mueller
Y. Musienko
M. Planer
A. Reinsvold
R. Ruchti
P. Siddireddy
G. Smith
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
A. Woodard
J. Alimena
L. Antonelli
B. Bylsma
L. S. Durkin
S. Flowers
B. Francis
A. Hart
C. Hill
W. Ji
T. Y. Ling
W. Luo
B. L. Winer
H. W. Wulsin
S. Cooperstein
O. Driga
P. Elmer
J. Hardenbrook
P. Hebda
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
D. Lange
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
J. Salfeld-Nebgen
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. Barker
V. E. Barnes
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
A. Khatiwada
D. H. Miller
N. Neumeister
C. C. Peng
H. Qiu
J. F. Schulte
J. Sun
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
J. Dolen
N. Parashar
Z. Chen
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
M. Guilbaud
M. Kilpatrick
B. Michlin
B. P. Padley
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
Z. Tu
J. Zabel
A. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
Y. t. Duh
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
J. Han
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
K. H. Lo
P. Tan
M. Verzetti
R. Ciesielski
K. Goulianos
C. Mesropian
A. Agapitos
J. P. Chou
Y. Gershtein
T. A. Gómez Espinosa
E. Halkiadakis
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
R. Kunnawalkam Elayavalli
S. Kyriacou
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
H. Saka
S. Salur
S. Schnetzer
D. Sheffield
S. Somalwar
R. Stone
S. Thomas
P. Thomassen
M. Walker
A. G. Delannoy
J. Heideman
G. Riley
K. Rose
S. Spanier
K. Thapa
O. Bouhali
A. Castaneda Hernandez
A. Celik
M. Dalchenko
M. De Mattia
A. Delgado
S. Dildick
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
R. Mueller
Y. Pakhotin
R. Patel
A. Perloff
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
A. Tatarinov
N. Akchurin
J. Damgov
F. De Guio
P. R. Dudero
J. Faulkner
E. Gurpinar
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
J. D. Ruiz Alvarez
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
Q. Xu
M. W. Arenton
P. Barria
B. Cox
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
H. Li
C. Neu
T. Sinthuprasith
E. Wolfe
F. Xia
R. Harr
P. E. Karchin
N. Poudyal
J. Sturdy
P. Thapa
S. Zaleski
M. Brodski
J. Buchanan
C. Caillol
D. Carlsmith
S. Dasu
L. Dodd
S. Duric
B. Gomber
M. Grothe
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
P. Klabbers
A. Lanaro
A. Levine
K. Long
R. Loveless
V. Rekovic
T. Ruggles
A. Savin
N. Smith
W. H. Smith
N. Woods
CMS Collaboration
Pokaż więcej
Temat :
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 82, Iss 4, Pp 1-15 (2022)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/7f9992fcd81d4aa2bb078860eb0e12bd
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Erratum to: Measurement of exclusive $$\Upsilon $$ Υ photoproduction from protons in pPb collisions at $${\sqrt{{s_{\mathrm{NN}}}}} = 5.02\,\hbox {TeV}$$ s NN = 5.02 TeV
Autorzy :
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
E. Asilar
T. Bergauer
J. Brandstetter
E. Brondolin
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
M. Flechl
M. Friedl
R. Frühwirth
V. M. Ghete
J. Grossmann
J. Hrubec
M. Jeitler
A. König
N. Krammer
I. Krätschmer
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
E. Pree
N. Rad
H. Rohringer
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
D. Spitzbart
A. Taurok
W. Waltenberger
J. Wittmann
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
V. Mossolov
J. Suarez Gonzalez
E. A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
J. Lauwers
M. Pieters
M. Van De Klundert
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
N. Van Remortel
S. Abu Zeid
F. Blekman
J. D’Hondt
I. De Bruyn
J. De Clercq
K. Deroover
G. Flouris
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
L. Moreels
Q. Python
K. Skovpen
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
I. Van Parijs
D. Beghin
B. Bilin
H. Brun
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
H. Delannoy
B. Dorney
G. Fasanella
L. Favart
R. Goldouzian
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
T. Lenzi
J. Luetic
T. Seva
E. Starling
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
R. Yonamine
T. Cornelis
D. Dobur
A. Fagot
M. Gul
I. Khvastunov
D. Poyraz
C. Roskas
D. Trocino
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
N. Zaganidis
H. Bakhshiansohi
O. Bondu
S. Brochet
G. Bruno
C. Caputo
A. Caudron
P. David
S. De Visscher
C. Delaere
M. Delcourt
B. Francois
A. Giammanco
G. Krintiras
V. Lemaitre
A. Magitteri
A. Mertens
M. Musich
K. Piotrzkowski
L. Quertenmont
A. Saggio
M. Vidal Marono
S. Wertz
J. Zobec
W. L. Aldá Júnior
F. L. Alves
G.A. Alves
L. Brito
G. Correia Silva
C. Hensel
A. Moraes
M. E. Pol
P. Rebello Teles
E. Belchior Batista Das Chagas
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G.G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
H. Malbouisson
M. Medina Jaime
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
A. Sznajder
M. Thiel
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
S. Ahuja
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
D. Romero Abad
J. C. Ruiz Vargas
A. Aleksandrov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
A. Marinov
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
W. Fang
X. Gao
L. Yuan
M. Ahmad
J. G. Bian
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
Y. Chen
C. H. Jiang
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
F. Romeo
S. M. Shaheen
A. Spiezia
J. Tao
C. Wang
Z. Wang
E. Yazgan
H. Zhang
J. Zhao
Y. Ban
G. Chen
J. Li
Q. Li
S. Liu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Z. Xu
Y. Wang
C. Avila
A. Cabrera
C. A. Carrillo Montoya
L. F. Chaparro Sierra
C. Florez
C. F. González Hernández
M. A. Segura Delgado
B. Courbon
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
P. M. Ribeiro Cipriano
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
K. Kadija
B. Mesic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
M. Finger
E. Carrera Jarrin
S. Khalil
M. A. Mahmoud
Y. Mohammed
S. Bhowmik
R. K. Dewanjee
M. Kadastik
L. Perrini
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
H. Kirschenmann
J. Pekkanen
M. Voutilainen
J. Havukainen
J. K. Heikkilä
T. Järvinen
V. Karimäki
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
P. Luukka
T. Mäenpää
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
T. Tuuva
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
S. Ghosh
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
C. Leloup
E. Locci
M. Machet
J. Malcles
G. Negro
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
M. Titov
A. Abdulsalam
C. Amendola
I. Antropov
S. Baffioni
F. Beaudette
P. Busson
L. Cadamuro
C. Charlot
R. Granier de Cassagnac
M. Jo
I. Kucher
S. Lisniak
A. Lobanov
J. Martin Blanco
M. Nguyen
C. Ochando
G. Ortona
P. Paganini
P. Pigard
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. G. Stahl Leiton
Y. Yilmaz
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
E. Conte
X. Coubez
F. Drouhin
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
M. Jansová
P. Juillot
A.-C. Le Bihan
N. Tonon
P. Van Hove
S. Gadrat
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
N. Chanon
R. Chierici
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
L. Finco
S. Gascon
M. Gouzevitch
G. Grenier
B. Ille
F. Lagarde
I. B. Laktineh
H. Lattaud
M. Lethuillier
L. Mirabito
A. L. Pequegnot
S. Perries
A. Popov
V. Sordini
M. Vander Donckt
S. Viret
S. Zhang
T. Toriashvili
Z. Tsamalaidze
C. Autermann
L. Feld
M. K. Kiesel
K. Klein
M. Lipinski
M. Preuten
M. P. Rauch
C. Schomakers
J. Schulz
M. Teroerde
B. Wittmer
V. Zhukov
A. Albert
D. Duchardt
M. Endres
M. Erdmann
S. Erdweg
T. Esch
R. Fischer
A. Güth
T. Hebbeker
C. Heidemann
K. Hoepfner
S. Knutzen
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
S. Mukherjee
T. Pook
M. Radziej
H. Reithler
M. Rieger
F. Scheuch
D. Teyssier
S. Thüer
G. Flügge
B. Kargoll
T. Kress
A. Künsken
T. Müller
A. Nehrkorn
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
A. Stahl
M. Aldaya Martin
T. Arndt
C. Asawatangtrakuldee
K. Beernaert
O. Behnke
U. Behrens
A. Bermúdez Martínez
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
A. Campbell
P. Connor
C. Contreras-Campana
F. Costanza
V. Danilov
A. De Wit
C. Diez Pardos
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
D. Eckstein
T. Eichhorn
A. Elwood
E. Eren
E. Gallo
J. Garay Garcia
A. Geiser
J. M. Grados Luyando
A. Grohsjean
P. Gunnellini
M. Guthoff
A. Harb
J. Hauk
M. Hempel
H. Jung
M. Kasemann
J. Keaveney
C. Kleinwort
J. Knolle
I. Korol
D. Krücker
W. Lange
A. Lelek
T. Lenz
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
A. B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
G. Mittag
J. Mnich
A. Mussgiller
D. Pitzl
A. Raspereza
M. Savitskyi
P. Saxena
R. Shevchenko
N. Stefaniuk
H. Tholen
G. P. Van Onsem
R. Walsh
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
O. Zenaiev
R. Aggleton
S. Bein
V. Blobel
M. Centis Vignali
T. Dreyer
E. Garutti
D. Gonzalez
J. Haller
A. Hinzmann
M. Hoffmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
N. Kovalchuk
S. Kurz
V. Kutzner
J. Lange
D. Marconi
J. Multhaup
M. Niedziela
D. Nowatschin
T. Peiffer
A. Perieanu
A. Reimers
C. Scharf
P. Schleper
A. Schmidt
S. Schumann
J. Schwandt
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
F. M. Stober
M. Stöver
D. Troendle
E. Usai
A. Vanhoefer
B. Vormwald
M. Akbiyik
C. Barth
M. Baselga
S. Baur
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
F. Colombo
W. De Boer
A. Dierlamm
N. Faltermann
B. Freund
R. Friese
M. Giffels
M. A. Harrendorf
F. Hartmann
S. M. Heindl
U. Husemann
F. Kassel
S. Kudella
H. Mildner
M. U. Mozer
Th. Müller
M. Plagge
G. Quast
K. Rabbertz
M. Schröder
I. Shvetsov
G. Sieber
H. J. Simonis
R. Ulrich
S. Wayand
M. Weber
T. Weiler
S. Williamson
C. Wöhrmann
R. Wolf
G. Anagnostou
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
I. Topsis-Giotis
G. Karathanasis
S. Kesisoglou
A. Panagiotou
N. Saoulidou
E. Tziaferi
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
N. Manthos
I. Papadopoulos
E. Paradas
J. Strologas
F. A. Triantis
D. Tsitsonis
M. Csanad
N. Filipovic
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
Á. Hunyadi
F. Sikler
T. Á. Vámi
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
A. Makovec
J. Molnar
Z. Szillasi
M. Bartók
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
S. Bahinipati
P. Mal
K. Mandal
A. Nayak
D. K. Sahoo
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
R. Chawla
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
R. Kumar
P. Kumari
M. Lohan
A. Mehta
S. Sharma
J. B. Singh
G. Walia
A. Bhardwaj
B.C. Choudhary
R. B. Garg
S. Keshri
A. Kumar
Ashok Kumar
S. Malhotra
M. Naimuddin
K. Ranjan
Aashaq Shah
R. Sharma
R. Bhardwaj
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
U. Bhawandeep
D. Bhowmik
S. Dey
S. Dutt
S. Dutta
N. Majumdar
K. Mondal
S. Mukhopadhyay
S. Nandan
A. Purohit
P. K. Rout
A. Roy
S. Roy Chowdhury
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
R. Chudasama
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
A. K. Mohanty
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
A. Topkar
T. Aziz
S. Dugad
B. Mahakud
S. Mitra
G. B. Mohanty
N. Sur
B. Sutar
S. Banerjee
S. Chatterjee
P. Das
M. Guchait
Sa. Jain
S. Kumar
M. Maity
G. Majumder
K. Mazumdar
N. Sahoo
T. Sarkar
N. Wickramage
S. Dube
V. Hegde
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
S. Chenarani
E. Eskandari Tadavani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Naseri
S. Paktinat Mehdiabadi
F. Rezaei Hosseinabadi
B. Safarzadeh
M. Zeinali
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
C. Calabria
A. Colaleo
D. Creanza
L. Cristella
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
F. Errico
L. Fiore
A. Gelmi
G. Iaselli
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
B. Marangelli
G. Miniello
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
R. Radogna
A. Ranieri
G. Selvaggi
A. Sharma
L. Silvestris
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Zito
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
S. S. Chhibra
G. Codispoti
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
F. Fabbri
A. Fanfani
D. Fasanella
P. Giacomelli
C. Grandi
L. Guiducci
S. Marcellini
G. Masetti
A. Montanari
F. L. Navarria
F. Odorici
A. Perrotta
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
F. Giordano
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
K. Chatterjee
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Meschini
S. Paoletti
L. Russo
G. Sguazzoni
D. Strom
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
F. Primavera
V. Calvelli
F. Ferro
F. Ravera
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
L. Brianza
F. Brivio
V. Ciriolo
M.E. Dinardo
S. Fiorendi
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
M. Malberti
S. Malvezzi
R. A. Manzoni
D. Menasce
L. Moroni
M. Paganoni
K. Pauwels
D. Pedrini
S. Pigazzini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
S. Buontempo
N. Cavallo
S. Di Guida
F. Fabozzi
F. Fienga
G. Galati
A. O. M. Iorio
W. A. Khan
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
C. Sciacca
F. Thyssen
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
L. Benato
D. Bisello
A. Boletti
R. Carlin
A. Carvalho Antunes De Oliveira
P. Checchia
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
A. Gozzelino
S. Lacaprara
P. Lujan
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
N. Pozzobon
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
A. Tiko
M. Zanetti
P. Zotto
G. Zumerle
A. Braghieri
A. Magnani
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
L. Alunni Solestizi
M. Biasini
G.M. Bilei
C. Cecchi
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
R. Leonardi
E. Manoni
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
L. Bianchini
T. Boccali
L. Borrello
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
G. Fedi
L. Giannini
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
T. Lomtadze
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
A. Rizzi
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
A. Venturi
P. G. Verdini
L. Barone
F. Cavallari
M. Cipriani
N. Daci
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
S. Gelli
E. Longo
B. Marzocchi
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
F. Preiato
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
C. Biino
N. Cartiglia
R. Castello
F. Cenna
M. Costa
R. Covarelli
A. Degano
N. Demaria
B. Kiani
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
A. Romero
M. Ruspa
R. Sacchi
K. Shchelina
V. Sola
A. Solano
A. Staiano
S. Belforte
M. Casarsa
F. Cossutti
G. Della Ricca
A. Zanetti
D. H. Kim
G. N. Kim
M. S. Kim
J. Lee
S. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. Sekmen
D. C. Son
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
G. Oh
J. A. Brochero Cifuentes
J. Goh
T. J. Kim
S. Cho
S. Choi
Y. Go
D. Gyun
S. Ha
B. Hong
Y. Jo
Y. Kim
K. Lee
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
Y. Roh
J. Almond
J. Kim
J. S. Kim
H. Lee
K. Nam
S. B. Oh
B. C. Radburn-Smith
S. h. Seo
U. K. Yang
H. D. Yoo
G. B. Yu
J. H. Kim
J. S. H. Lee
I. C. Park
Y. Choi
C. Hwang
I. Yu
V. Dudenas
A. Juodagalvis
J. Vaitkus
I. Ahmed
Z. A. Ibrahim
M. A. B. Md Ali
F. Mohamad Idris
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
M. C. Duran-Osuna
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
J. Mejia Guisao
R. I. Rabadan-Trejo
G. Ramirez-Sanchez
R. Reyes-Almanza
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
Q. Hassan
H. R. Hoorani
A. Saddique
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
K. Nawrocki
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Misiura
M. Olszewski
A. Pyskir
M. Walczak
P. Bargassa
C. Beirão Da Cruz E Silva
A. Di Francesco
P. Faccioli
B. Galinhas
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
L. Lloret Iglesias
M. V. Nemallapudi
J. Seixas
G. Strong
O. Toldaiev
D. Vadruccio
J. Varela
S. Afanasiev
P. Bunin
M. Gavrilenko
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavin
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
S. Shmatov
S. Shulha
N. Skatchkov
V. Smirnov
N. Voytishin
A. Zarubin
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
P. Levchenko
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Vavilov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
V. Popov
I. Pozdnyakov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
V. Stolin
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
A. Bylinkin
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
S. V. Rusakov
A. Terkulov
A. Baskakov
A. Belyaev
E. Boos
A. Ershov
A. Gribushin
L. Khein
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
O. Lukina
I. Miagkov
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
V. Blinov
D. Shtol
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
S. Bitioukov
D. Elumakhov
A. Godizov
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
P. Mandrik
V. Petrov
R. Ryutin
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
P. Adzic
P. Cirkovic
D. Devetak
M. Dordevic
J. Milosevic
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
C. Fernandez Bedoya
J.P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
D. Moran
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
M. S. Soares
A. Triossi
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
S. Sanchez Cruz
P. Vischia
J.M. Vizan Garcia
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
J. Garcia-Ferrero
G. Gomez
A. Lopez Virto
J. Marco
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
N. Trevisani
I. Vila
R. Vilar Cortabitarte
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
C. Botta
T. Camporesi
M. Cepeda
G. Cerminara
E. Chapon
D. d’Enterria
A. Dabrowski
V. Daponte
A. David
M. De Gruttola
A. De Roeck
N. Deelen
M. Dobson
T. du Pree
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
P. Everaerts
F. Fallavollita
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
D. Gigi
A. Gilbert
K. Gill
F. Glege
D. Gulhan
J. Hegeman
V. Innocente
A. Jafari
P. Janot
O. Karacheban
J. Kieseler
V. Knünz
A. Kornmayer
M. Krammer
C. Lange
P. Lecoq
C. Lourenço
M.T. Lucchini
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Martelli
F. Meijers
J. A. Merlin
S. Mersi
E. Meschi
P. Milenovic
F. Moortgat
M. Mulders
H. Neugebauer
J. Ngadiuba
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
F. M. Pitters
D. Rabady
A. Racz
T. Reis
G. Rolandi
M. Rovere
H. Sakulin
C. Schäfer
C. Schwick
M. Seidel
M. Selvaggi
P. Silva
P. Sphicas
A. Stakia
J. Steggemann
M. Stoye
M. Tosi
D. Treille
A. Tsirou
V. Veckalns
M. Verweij
W. D. Zeuner
W. Bertl
L. Caminada
K. Deiters
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
S. A. Wiederkehr
M. Backhaus
L. Bäni
P. Berger
B. Casal
N. Chernyavskaya
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
C. Grab
C. Heidegger
D. Hits
J. Hoss
T. Klijnsma
W. Lustermann
M. Marionneau
M. T. Meinhard
D. Meister
F. Micheli
P. Musella
F. Nessi-Tedaldi
J. Pata
F. Pauss
G. Perrin
L. Perrozzi
M. Quittnat
M. Reichmann
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
L. Shchutska
V. R. Tavolaro
K. Theofilatos
M. L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D. H. Zhu
T. K. Aarrestad
C. Amsler
D. Brzhechko
M.F. Canelli
A. De Cosa
R. Del Burgo
S. Donato
C. Galloni
T. Hreus
B. Kilminster
I. Neutelings
D. Pinna
G. Rauco
P. Robmann
D. Salerno
K. Schweiger
C. Seitz
Y. Takahashi
A. Zucchetta
V. Candelise
Y. H. Chang
K. y. Cheng
T. H. Doan
Sh. Jain
R. Khurana
C. M. Kuo
W. Lin
A. Pozdnyakov
S. S. Yu
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
F. Fiori
W.-S. Hou
Y. Hsiung
Arun Kumar
Y. F. Liu
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
J. f. Tsai
B. Asavapibhop
K. Kovitanggoon
G. Singh
N. Srimanobhas
A. Bat
F. Boran
S. Cerci
S. Damarseckin
Z.S. Demiroglu
C. Dozen
I. Dumanoglu
S. Girgis
G. Gokbulut
Y. Guler
I. Hos
E. E. Kangal
O. Kara
U. Kiminsu
M. Oglakci
G. Onengut
K. Ozdemir
D. Sunar Cerci
B. Tali
U. G. Tok
H. Topakli
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
M. Zeyrek
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
S. Tekten
E.A. Yetkin
M. N. Agaras
S. Atay
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
B. Grynyov
L. Levchuk
F. Ball
L. Beck
J. J. Brooke
D. Burns
E. Clement
D. Cussans
O. Davignon
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H.F. Heath
L. Kreczko
D. M. Newbold
S. Paramesvaran
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-storey
D. Smith
V. J. Smith
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. Cieri
D. J. A. Cockerill
J. A. Coughlan
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
E. Olaiya
D. Petyt
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
W. J. Womersley
G. Auzinger
R. Bainbridge
P. Bloch
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
S. Casasso
D. Colling
L. Corpe
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
R. Di Maria
Y. Haddad
G. Hall
G. Iles
T. James
M. Komm
R. Lane
C. Laner
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
L. Mastrolorenzo
T. Matsushita
J. Nash
A. Nikitenko
V. Palladino
M. Pesaresi
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
T. Strebler
S. Summers
A. Tapper
K. Uchida
M. Vazquez Acosta
T. Virdee
N. Wardle
D. Winterbottom
J. Wright
S.C. Zenz
J. E. Cole
P.R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
A. Morton
I.D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
A. Borzou
K. Call
J. Dittmann
K. Hatakeyama
H. Liu
N. Pastika
C. Smith
R. Bartek
A. Dominguez
A. Buccilli
S. I. Cooper
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
D. Arcaro
A. Avetisyan
T. Bose
D. Gastler
D. Rankin
C. Richardson
J. Rohlf
L. Sulak
D. Zou
G. Benelli
D. Cutts
M. Hadley
J. Hakala
U. Heintz
J.M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
Z. Mao
M. Narain
J. Pazzini
S. Piperov
S. Sagir
R. Syarif
D. Yu
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
W. Ko
R. Lander
C. Mclean
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
S. Shalhout
M. Shi
J. Smith
D. Stolp
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
F. Zhang
M. Bachtis
C. Bravo
R. Cousins
A. Dasgupta
A. Florent
J. Hauser
M. Ignatenko
N. Mccoll
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
V. Valuev
E. Bouvier
K. Burt
R. Clare
J. Ellison
J.W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
G. Karapostoli
E. Kennedy
F. Lacroix
O.R. Long
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
W. Si
L. Wang
H. Wei
S. Wimpenny
B.R. Yates
J. G. Branson
S. Cittolin
M. Derdzinski
R. Gerosa
D. Gilbert
B. Hashemi
A. Holzner
D. Klein
G. Kole
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
D. Olivito
S. Padhi
M. Pieri
M. Sani
V. Sharma
S. Simon
M. Tadel
A. Vartak
S. Wasserbaech
J. Wood
F. Würthwein
A. Yagil
G. Zevi Della Porta
N. Amin
R. Bhandari
J. Bradmiller-Feld
C. Campagnari
M. Citron
A. Dishaw
V. Dutta
M. Franco Sevilla
L. Gouskos
R. Heller
J. Incandela
A. Ovcharova
H. Qu
J. Richman
D. Stuart
I. Suarez
J. Yoo
D. Anderson
A. Bornheim
J. Bunn
J.M. Lawhorn
H.B. Newman
T. Q. Nguyen
C. Pena
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
R. Wilkinson
S. Xie
Z. Zhang
R.Y. Zhu
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
J. Russ
M. Sun
H. Vogel
I. Vorobiev
M. Weinberg
J. P. Cumalat
W.T. Ford
F. Jensen
A. Johnson
M. Krohn
S. Leontsinis
E. MacDonald
T. Mulholland
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
J. Chaves
Y. Cheng
J. Chu
A. Datta
K. Mcdermott
N. Mirman
J. R. Patterson
D. Quach
A. Rinkevicius
A. Ryd
L. Skinnari
L. Soffi
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
J. Tucker
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L.A.T. Bauerdick
A. Beretvas
J. Berryhill
P. C. Bhat
G. Bolla
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
J. Duarte
V.D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
J. Hanlon
R.M. Harris
S. Hasegawa
J. Hirschauer
Z. Hu
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
B. Klima
M. J. Kortelainen
B. Kreis
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
R. Lopes De Sá
J. Lykken
K. Maeshima
N. Magini
J. M. Marraffino
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
K. Pedro
O. Prokofyev
G. Rakness
L. Ristori
A. Savoy-Navarro
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
N. Strobbe
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
C. Vernieri
M. Verzocchi
R. Vidal
M. Wang
H. A. Weber
A. Whitbeck
W. Wu
D. Acosta
P. Avery
P. Bortignon
D. Bourilkov
A. Brinkerhoff
A. Carnes
M. Carver
D. Curry
R. D. Field
I. K. Furic
S. V. Gleyzer
B. M. Joshi
J. Konigsberg
A. Korytov
K. Kotov
P. Ma
K. Matchev
H. Mei
G. Mitselmakher
K. Shi
D. Sperka
N. Terentyev
L. Thomas
J. Wang
S. Wang
J. Yelton
Y. R. Joshi
S. Linn
P. Markowitz
J. L. Rodriguez
A. Ackert
T. Adams
A. Askew
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
T. Kolberg
G. Martinez
T. Perry
H. Prosper
A. Saha
A. Santra
R. Yohay
M.M. Baarmand
V. Bhopatkar
S. Colafranceschi
M. Hohlmann
D. Noonan
T. Roy
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
D. Berry
R. R. Betts
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C.E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
K. Jung
J. Kamin
I. D. Sandoval Gonzalez
M. B. Tonjes
N. Varelas
H. Wang
Z. Wu
J. Zhang
B. Bilki
W. Clarida
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
J.-P. Merlo
H. Mermerkaya
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
K. Yi
B. Blumenfeld
A. Cocoros
N. Eminizer
D. Fehling
L. Feng
A. V. Gritsan
W. T. Hung
P. Maksimovic
J. Roskes
U. Sarica
M. Swartz
M. Xiao
C. You
A. Al-bataineh
P. Baringer
A. Bean
S. Boren
J. Bowen
J. Castle
A. Kropivnitskaya
D. Majumder
W. Mcbrayer
M. Murray
C. Rogan
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
Q. Wang
A. Ivanov
K. Kaadze
Y. Maravin
A. Modak
A. Mohammadi
L. K. Saini
N. Skhirtladze
F. Rebassoo
D. Wright
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S.C. Eno
Y. Feng
C. Ferraioli
N. J. Hadley
S. Jabeen
G.Y. Jeng
R. G. Kellogg
J. Kunkle
A. C. Mignerey
F. Ricci-Tam
Y. H. Shin
A. Skuja
S. C. Tonwar
D. Abercrombie
B. Allen
V. Azzolini
R. Barbieri
A. Baty
G. Bauer
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
Z. Demiragli
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
Y. Iiyama
G. M. Innocenti
M. Klute
D. Kovalskyi
Y.-J. Lee
A. Levin
P. D. Luckey
B. Maier
A.C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
C. Roland
G. Roland
G. S. F. Stephans
K. Sumorok
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
B. Wyslouch
S. Zhaozhong
A. C. Benvenuti
R. M. Chatterjee
A. Evans
P. Hansen
S. Kalafut
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
S. Nourbakhsh
N. Ruckstuhl
R. Rusack
J. Turkewitz
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
E. Avdeeva
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
F. Golf
R. Gonzalez Suarez
R. Kamalieddin
I. Kravchenko
J. Monroy
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
A. Godshalk
C. Harrington
I. Iashvili
D. Nguyen
A. Parker
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
A. Hortiangtham
A. Massironi
D.M. Morse
T. Orimoto
R. Teixeira De Lima
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
O. Charaf
K. A. Hahn
N. Mucia
N. Odell
M.H. Schmitt
K. Sung
M. Trovato
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
N. Kellams
K. Lannon
W. Li
N. Loukas
N. Marinelli
F. Meng
C. Mueller
Y. Musienko
M. Planer
A. Reinsvold
R. Ruchti
P. Siddireddy
G. Smith
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
A. Woodard
J. Alimena
L. Antonelli
B. Bylsma
L. S. Durkin
S. Flowers
B. Francis
A. Hart
C. Hill
W. Ji
T. Y. Ling
W. Luo
B. L. Winer
H. W. Wulsin
S. Cooperstein
O. Driga
P. Elmer
J. Hardenbrook
P. Hebda
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
D. Lange
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
J. Salfeld-Nebgen
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. Barker
V.E. Barnes
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A.W. Jung
A. Khatiwada
D. H. Miller
N. Neumeister
C. C. Peng
H. Qiu
J. F. Schulte
J. Sun
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
J. Dolen
N. Parashar
Z. Chen
K. M. Ecklund
S. Freed
F.J.M. Geurts
M. Guilbaud
M. Kilpatrick
B. Michlin
B.P. Padley
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
Z. Tu
J. Zabel
A. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
Y. t. Duh
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
J. Han
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
K. H. Lo
P. Tan
M. Verzetti
R. Ciesielski
K. Goulianos
C. Mesropian
A. Agapitos
J. P. Chou
Y. Gershtein
T.A. Gómez Espinosa
E. Halkiadakis
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
R. Kunnawalkam Elayavalli
S. Kyriacou
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
H. Saka
S. Salur
S. Schnetzer
D. Sheffield
S. Somalwar
R. Stone
S. Thomas
P. Thomassen
M. Walker
A. G. Delannoy
J. Heideman
G. Riley
K. Rose
S. Spanier
K. Thapa
O. Bouhali
A. Castaneda Hernandez
A. Celik
M. Dalchenko
M. De Mattia
A. Delgado
S. Dildick
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
R. Mueller
Y. Pakhotin
R. Patel
A. Perloff
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
A. Tatarinov
N. Akchurin
J. Damgov
F. De Guio
P. R. Dudero
J. Faulkner
E. Gurpinar
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
J.D. Ruiz Alvarez
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
Q. Xu
M. W. Arenton
P. Barria
B. Cox
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
H. Li
C. Neu
T. Sinthuprasith
E. Wolfe
F. Xia
R. Harr
P. E. Karchin
N. Poudyal
J. Sturdy
P. Thapa
S. Zaleski
M. Brodski
J. Buchanan
C. Caillol
D. Carlsmith
S. Dasu
L. Dodd
S. Duric
B. Gomber
M. Grothe
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
P. Klabbers
A. Lanaro
A. Levine
K. Long
R. Loveless
V. Rekovic
T. Ruggles
A. Savin
N. Smith
W. H. Smith
N. Woods
CMS Collaboration
Pokaż więcej
Temat :
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 82, Iss 4, Pp 1-15 (2022)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/947f4b1dc94e4963a25760772badc345
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Prevalence of self-reported fatigue in intensive care unit survivors 6 months–5 years after discharge
Autorzy :
Jérôme Morel
Pascal Infantino
Laurent Gergelé
Thomas Lapole
Robin Souron
Guillaume Y. Millet
Pokaż więcej
Temat :
Medicine
Science
Źródło :
Scientific Reports, Vol 12, Iss 1, Pp 1-9 (2022)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2045-2322
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/1140078162ea426a9882d612dadbe88a
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Exercise–microbiota interactions in aging‐related sarcopenia
Autorzy :
Johannes Burtscher
Andrea Ticinesi
Gregoire P. Millet
Martin Burtscher
Barbara Strasser
Pokaż więcej
Temat :
Diseases of the musculoskeletal system
RC925-935
Human anatomy
QM1-695
Źródło :
Journal of Cachexia, Sarcopenia and Muscle, Vol 13, Iss 2, Pp 775-780 (2022)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2190-5991; https://doaj.org/toc/2190-6009
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/e51d858f94514ba4a71aa5cceeed8989
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies