Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Mohammad, Mutaz"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
A collocation method via the quasi-affine biorthogonal systems for solving weakly singular type of Volterra-Fredholm integral equations
Autorzy :
Mohammad, Mutaz
Pokaż więcej
Źródło :
In New trends of numerical and analytical methods for engineering problems, Alexandria Engineering Journal August 2020 59(4):2181-2191
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On the dynamical modeling of COVID-19 involving Atangana-Baleanu fractional derivative and based on Daubechies framelet simulations.
Autorzy :
Mohammad M; Zayed University, United Arab Emirates.
Trounev A; Kuban State Agrarian University, Russia.
Pokaż więcej
Źródło :
Chaos, solitons, and fractals [Chaos Solitons Fractals] 2020 Nov; Vol. 140, pp. 110171. Date of Electronic Publication: 2020 Jul 28.
Typ publikacji :
Journal Article
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies