Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Molteni M"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Non-vitamin K oral anticoagulant use in the elderly: a prospective real-world study – data from the REGIstry of patients on Non-vitamin K oral Anticoagulants (REGINA)
Autorzy :
Monelli M
Molteni M
Cassetti G
Bagnara L
De Grazia V
Zingale L
Zilli F
Bussotti M
Totaro P
De Maria B
Dalla Vecchia LA
Pokaż więcej
Temat :
Non-valvular Atrial Fibrillation
Anticoagulation
Elderly
Octogenarians
Cardiac Rehabilitation
Diseases of the circulatory (Cardiovascular) system
RC666-701
Źródło :
Vascular Health and Risk Management, Vol Volume 15, Pp 19-25 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.dovepress.com/non-vitamin-k-oral-anticoagulant-use-in-the-elderly-a-prospective-real-peer-reviewed-article-VHRM; https://doaj.org/toc/1178-2048
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/1459fd5169cd424b87e871ec807cabba
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Evaluating the incidence of pathological complete response in current international rectal cancer practice: the barriers to widespread safe deferral of surgery
Autorzy :
Battersby, N.J.
Glasbey, J.C.
Neary, P.
Negoi, I.
Kamarajah, S.
Sgro, A.
Bhangu, A.
Pinkney, T.
Frasson, M.
El-Hussuna, A.
Buchs, N.C.
Buskens, C.
Chaudri, S.
Gallo, G.
Minaya-Bravo, A.M.
Morton, D.
Nepogodiev, D.
Pata, F.
Sanchez-Guillen, L.
Singh, B.
Zmora, O.
Perry, R.
Magill, L.
Altomare, D.
Bemelman, W.
Brown, S.
Denost, Q.
Knowles, C.
Laurberg, S.
Lefevre, J.H.
Moeslein, G.
Vaizey, C.
Bilali, S.
Bilali, V.
Salomon, M.
Cillo, M.
Estefania, D.
Patron Uriburu, J.
Ruiz, H.
Farina, P.
Carballo, F.
Guckenheimer, S.
Proud, D.
Brouwer, R.
Bui, A.
Nguyen, B.
Smart, P.
Warwick, A.
Theodore, J.E.
Herbst, F.
Birsan, T.
Dauser, B.
Ghaffari, S.
Hartig, N.
Stift, A.
Argeny, S.
Unger, L.
Strouhal, R.
Heuberger, A.
Varabei, A.
Lahodzich, N.
Makhmudov, A.
Selniahina, L.
Feryn, T.
Leupe, T.
Maes, L.
Reynvoet, E.
Van Langenhove, K.
Nachtergaele, M.
Monami, B.
Francart, D.
Jehaes, C.
Markiewicz, S.
Weerts, J.
Van Belle, K.
Bomans, B.
Cavenaile, V.
Nijs, Y.
Vertruyen, M.
Pletinckx, P.
Claeys, D.
Defoort, B.
Muysoms, F.
Van Cleven, S.
Lange, C.
Vindevoghel, K.
Wolthuis, A.
Todorovic, M.
Dabic, S.
Kenjic, B.
Lovric, S.
Vidovic, J.
Delibegovic, S.
Mehmedovic, Z.
Christiano, A.
Lombardi, B.
Marchiori, M.
Tercioti, V.
Dardanov, D.
Petkov, P.
Simonova, L.
Yonkov, A.
Zhivkov, E.
Maslyankov, S.
Pavlov, V.
Sokolov, M.
Todorov, G.
Stoyanov, V.
Batashki, I.
Iarumov, N.
Lozev, I.
Moshev, B.
Slavchev, M.
Atanasov, B.
Belev, N.
Krstev, P.
Penkov, R.
Santak, G.
Cosic, J.
Previsic, A.
Vukusic, L.
Zukanovic, G.
Zelic, M.
Krsul, D.
Lekic Vitlov, V.
Mendrila, D.
Orhalmi, J.
Dusek, T.
Maly, O.
Paral, J.
Sotona, O.
Skrovina, M.
Bencurik, V.
Machackova, M.
Kala, Z.
Farkasova, M.
Grolich, T.
Prochazka, V.
Hoch, J.
Kocian, P.
Martinek, L.
Antos, F.
Pruchova, V.
Ceccotti, A.
Madsboll, T.
Straarup, D.
Uth Ovesen, A.
Christensen, P.
Bondeven, P.
Edling, P.
Elfeki, H.
Alexandrovich Gameza, V.
Michelsen Bach, S.
Zheltiakova, I.
Krarup, P.M.
Krogh, A.
Rolff, H.-.
Lykke, J.
Juvik, A.F.
Loven, H.H.K.
Marckmann, M.
Osterkamp, J.T.F.
Madsen, A.H.
Worsoe, J.
Ugianskis, A.
Kjaer, M.D.
Youn Cho Lee, B.
Khalid, A.
Kristensen, M.H.
El Sorogy, M.
Elgeidie, A.
Elhemaly, M.
El Nakeeb, A.
Elrefai, M.
Shalaby, M.
Emile, S.
Omar, W.
Sakr, A.
Thabet, W.
Awny, S.
Metwally, I.
Refky, B.
Shams, N.
Zuhdy, M.
Lepisto, A.
Keranen, I.
Kivela, A.
Lehtonen, T.
Siironen, P.
Rautio, T.
Ahonen-Siirtola, M.
Klintrup, K.
Paarnio, K.
Takala, H.
Hyoty, M.
Haukijarvi, E.
Kotaluoto, S.-.
Lehto, K.
Tomminen, T.
Huhtinen, H.
Carpelan, A.
Karvonen, J.
Rantala, A.
Varpe, P.
Cotte, E.
Francois, Y.
Glehen, O.
Passot, G.
d'Alessandro, A.
Chouillard, E.
Etienne, J.C.
Ghilles, E.
Vinson-Bonnet, B.
Germain, A.
Ayav, A.
Bresler, L.
Chevalier, R.
Didailler, R.
Rullier, E.
Tiret, E.
Chafai, N.
Parc, Y.
Sielezneff, I.
Mege, D.
Lakkis, Z.
Barussaud, M.
Krones, C.
Bock, B.
Webler, R.
Baral, J.
Lang, T.
Munch, S.
Pullig, F.
Schon, M.
Hinz, S.
Becker, T.
Moller, T.
Richter, F.
Schafmayer, C.
Hardt, J.
Kienle, P.
Crescenti, F.
Ahmad, M.
Soleiman, Y.
Papaconstantinou, I.
Gklavas, A.
Nastos, K.
Theodosopoulos, T.
Vezakis, A.
Stamou, K.
Saridaki, A.
Xynos, E.
Paraskakis, S.
Zervakis, N.
Skroubis, G.
Amanatidis, T.
Germanos, S.
Maroulis, I.
Papadopoulos, G.
Dimitriou, N.
Alexandrou, A.
Felekouras, E.
Griniatsos, J.
Karavokyros, I.
Papadopoulos, A.
Chouliaras, C.
Ioannidis, P.
Katsounis, D.
Kefalou, E.
Katsoulis, I.E.
Balalis, D.
Korkolis, D.P.
Manatakis, D.
Tzovaras, G.
Baloyiannis, I.
Mamaloudis, I.
Lazar, G.
Abraham, S.
Paszt, A.
Simonka, Z.
Toth, I.
Zarand, A.
Baranyai, Z.
Ferreira, G.
Harsanyi, L.
Onody, P.
Banky, B.
Burany, A.
Lakatos, M.
Marton, J.
Solymosi, A.
Besznyak, I.
Bursics, A.
Papp, G.
Saftics, G.
Svastics, I.
Valsdottir, E.
Atladottir, J.
Jonsson, T.
Moller, P.
Sigurdsson, H.
Gupta, S.K.
Kaul, N.
Mohan, S.
Sharma, G.
Wani, R.
Chowdri, N.
Khan, M.
Mehraj, A.
Parray, F.Q.
Coveney, A.
Burke, J.
Deasy, J.
El-Masry, S.
McNamara, D.
Cahill, R.
Faul, E.
Mulsow, J.
Shields, C.
Kelly, M.E.
Bass, G.
Martin, S.T.
O'Connell, R.
Ryan, E.
Connelly, T.
Ahmad, G.
Bukhari, W.
Cooke, F.
Gold Deutch, R.
Haim, N.
Lavy, R.
Moscovici, A.
Shussman, N.
Gefen, R.
Marom, G.
Pikarsky, A.
Weiss, D.
Avital, S.
Hermann, N.
Raguan, B.
Slavin, M.
White, I.
Wasserberg, N.
Arieli, H.
Gurevich, N.
Freund, M.R.
Dorot, S.
Edden, Y.
Halfteck, G.
Reissman, P.
Pery, R.
Tulchinsky, H.
Weizman, A.
Agresta, F.
Curinga, R.
Finotti, E.
Savino, G.
Verza, L.A.
Asteria, C.R.
Boccia, L.
Pascariello, A.
Tamini, N.
Bugatti, A.
Gianotti, L.
Totis, M.
Vincenti, L.
Andriola, V.
Giannini, I.
Travaglio, E.
Balestri, R.
Buccianti, P.
Roffi, N.
Rossi, E.
Urbani, L.
Mellano, A.
Cinquegrana, A.
Lauretta, A.
Belluco, C.
Mistrangelo, M.
Allaix, M.E.
Arolfo, S.
Morino, M.
Testa, V.
Delrio, P.
Pace, U.
Rega, D.
Scala, D.
Clerke, C.
Clerico, G.
Cornaglia, S.
Realis Luc, A.
Trompetto, M.
Ugolini, G.
Antonacci, N.
Fabbri, S.
Montroni, I.
Zattoni, D.
D'Urbano, C.
Cornelli, A.
Viti, M.
Inama, M.
Bacchion, M.
Casaril, A.
Impellizzeri, H.
Moretto, G.
Spinelli, A.
Carvello, M.
David, G.
Di Candido, F.
Sacchi, M.
Frontali, A.
Ceriani, V.
Molteni, M.
Rosati, R.
Aleotti, F.
Elmore, U.
Lemma, M.
Vignali, A.
Scabini, S.
Casoni Pattacini, G.
Luzzi, A.
Romairone, E.
Marino, F.
Lorusso, D.
Pezzolla, F.
Colombo, F.
Baldi, C.
Foschi, D.
Sampietro, G.
Sorrentino, L.
Di Saverio, S.
Birindelli, A.
Segalini, E.
Spacca, D.
Romano, G.M.
Belli, A.
Bianco, F.
De franciscis, S.
Falato, A.
Muratore, A.
Marsanic, P.
Grimaldi, S.
Castaldo, N.
Ciolli, M.G.
Picarella, P.
Porfidia, R.
Tugnoli, G.
Bondurri, A.
Cavallo, D.
Maffioli, A.
Pertusati, A.
Pulighe, F.
Balestra, F.
De Nisco, C.
Podda, M.
Opocher, E.
Longhi, M.
Mariani, N.M.
Maroni, N.
Pisani Ceretti, A.
Galleano, R.
Aonzo, P.
Curletti, G.
Reggiani, L.
Marconi, M.
Del Prete, L.
Oldani, M.
Pappalardo, R.
Zaccone l, S.
Scatizzi, M.
Baraghini, M.
Cantafio, S.
Feroci, F.
Giani, I.
Tutino, R.
Cocorullo, G.
Gulotta, G.
Licari, L.
Salamone, G.
Sileri, P.
Saraceno, F.
La Torre, F.
Chirletti, P.
Coletta, D.
De Toma, G.
Mingoli, A.
Papandrea, M.
De Luca, E.
Sacco, R.
Sammarco, G.
Vescio, G.
Tonini, V.
Bianchini, S.
Cervellera, M.
Vaccari, S.
Cracco, N.
Barugola, G.
Bertocchi, E.
Rossini, R.
Ruffo, G.
Sartori, A.
Clemente, N.
De Luca, M.
De Luca, A.
Scaffidi, G.
Lorenzon, L.
Balducci, G.
Bocchetti, T.
Ferri, M.
Mercantini, P.
Bauce, S.
Benevento, A.
Bottini, C.
Crapa, P.R.
Rubbini, M.
Anania, G.
Carcoforo, P.
Cavallesco, G.
Feo, C.
Yamamoto, T.
Sivins, A.
Ancans, G.
Gerkis, S.
Lunis, R.
Pcolkins, A.
Venskutonis, D.
Bradulskis, S.
Dainius, E.
Subocius, A.
Vencius, J.
Zeromskas, P.
Eismontas, V.
Nutautiene, V.
Simcikas, D.
Tamosiunas, A.
Svagzdys, S.
Latkauskas, T.
Lizdenis, P.
Saladzinskas, Z.
Tamelis, A.
Dulskas, A.
Kuliavas, J.
Samalavicius, N.E.
Poskus, T.
Jotautas, V.
Mikalauskas, S.
Poskus, E.
Strupas, K.
Zakaria, A.D.
Lah, N.N.
Wong, M.
Zain, W.Z.
Zakaria, Z.
Mazlan, L.
Mohd Azman, Z.A.
Sagap, I.
Psaila, J.
Andrejevic, P.
Cini, C.
Ellul, S.
Pace, K.
Ahallat, M.
Hamid, M.
Hrora, A.
Majbar, M.A.
Raiss, M.
Westerduin, E.
Tanis, P.
van der Sluis, P.C.
Davids, P.H.
Pronk, A.
Schiphorst, A.H.W.
Smakman, N.
Zimmerman, D.
Koeter, T.
Stijns, J.
van Loon, Y.-.
Vermaas, M.
de Graaf, E.
Doornebosch, P.
van Hagen, P.
van Ruler, O.
Toorenvliet, B.
Nonner, J.
van den Berg, I.
van Steensel, L.
Vles, W.
Melenhorst, J.
Orsini, R.
Visschers, R.
Hoff, C.
Blom, R.
Marsman, H.
Mulder, I.
Cense, H.
de Castro, S.
Demirkiran, A.
Hunfeld, M.
van Geloven, A.
de Groof, J.
Hendriks, E.
Leeuwenburg, M.
van Oorschot, N.
Wit, F.
Rupert, C.
Veldman, P.
Keijzers, M.
Konsten, J.
Den Boer, F.
Corver, M.
Boerma, E.G.
Koolen, L.
Martens, M.
Van Wijck, K.
Ignjatovic, D.
Breuer, R.
Gurpreet, B.
Oresland, T.
Tetens Moe, T.
Nesbakken, A.
Flaaten Backe, I.
Wik, T.-.
Radiya, K.
Dehli, T.
Gjessing, P.
Norderval, S.
Woll, K.
Anwer, M.
Qureshi, M.S.
Qureshi, A.U.
Billah, M.
Jawad, M.Y.
Raza, A.
Urooj, N.
Wang, X.
Li, L.
Jajtner, D.
Gasinski, B.
Kabiesz, W.
Walega, P.
Romaniszyn, M.
Zawadzki, M.
Czarnecki, R.
Obuszko, Z.
Rzaca, M.
Sitarska, M.
Silva, P.
Duarte, A.
Goncalves, D.
Morais, M.
Rama, N.
Nobre, J.
Sales, I.
Costa Pereira, J.
Costa, S.
Costa Pereira, C.
Insua, C.
Romero, I.
Figueiredo, N.
Cunha, J.
Domingos, H.
Vieira, P.
Cunha, M.
Americano, M.
Amorim, E.
Rachadell, J.
Carvas, J.M.
Armas, I.
Fernandes, P.
Pires, C.
Reis, R.
Martins, R.
Dos Santos, M.
Henriques, P.
Oliveira, O.
Duarte, M.
Ferreira, L.
Miranda, J.
Vilela, N.
Corte Real, J.
Carlos, S.
Frois Borges, M.
Moniz Pereira, P.
Simoes, J.
Silva-vaz, P.
Bettencourt, V.
Gouveia, A.
Perez, H.
Rainho, R.
Bintintan, V.
Ciuce, C.
Dindelegan, G.
Scurtu, R.
Seicean, R.
Cristian, D.
Burcos, T.
Grama, F.
Mandi, D.M.
Richiteanu, G.
Miron, A.
Calu, V.
Enciu, O.
Nadragea, M.
Parvuletu, R.
Mogoanta, S.S.
Crafciuc, A.
Paitici, S.
Beuran, M.
Ciubotaru, C.
Prodan, A.
Vartic, M.
Tomulescu, V.
Copaescu, C.
Yanishev, A.
Abelevich, A.
Kokobelyan, A.
Lebedeva, M.
Luzan, R.
Pozdnyakov, A.
Cherdancev, D.
Mahotin, D.
Nesytykh, A.
Samsonyuk, V.
Pravosudov, I.
Ivlev, D.
Karachun, A.
Lebedev, K.
Samsonov, D.
Aiupov, R.
Feoktistov, D.
Garipov, M.
Suleymanov, N.
Tarasov, N.
Rasulov, A.
Dzhumabaev, H.
Mamedli, Z.
Bedzhanyan, A.
Popov, D.
Sednev, A.
Klimenko, A.
Semenov, A.
Vasilyev, S.
Khazov, A.
Khanevich, M.
Khrykov, G.
Katorkin, S.
Andreev, P.
Chernov, A.
Davidova, O.
Zhuravlev, A.
Achkasov, S.
Shakhmatov, D.
Shelygin, Y.
Sushkov, O.
Vardanyan, A.
Ilkanich, A.
Barbashinov, N.
Darvin, V.
Onishchenko, S.
Voronin, Y.
Krivokapic, Z.
Barisic, G.
Dimitrijevic, I.
Markovic, V.
Sekulic, A.
Stanojevic, G.
Brankovic, B.
Nestorovic, M.
Pecic, V.
Petrovic, D.
Kostic, I.
Aleksic, A.
Dabic, D.
Maric, B.
Perunicic, V.
Radovanovic, Z.
Djuric, M.
Lukic, D.
Radovanovic, D.
Cuk, V.
Juloski, J.
Kenic, M.
Krdzic, I.
Ngu, J.C.
Y. Y., N.
Teo, N.
Korcek, J.
Lazorisak, A.
Rems, M.
Ramovs Trampus, S.
Tomazic, A.
Grosek, J.
Kosir, J.
Norcic, G.
Vigorita, V.
Caceres, N.
Casal, E.
Ruano, A.
Trostchansky, I.
Golda, T.
Galvez Saldana, A.
Kreisler Moreno, E.
Lopez Dominguez, J.
Vila Tura, M.
Labarga, F.
Galvez, P.
Maderuelo, V.
Suero, C.
Bargallo, J.
Cayetano, L.
Lamas, S.
Silva, M.C.
Bernal-Sprekelsen, J.C.
Gomez, R.
Jareno, S.
Rios, A.
Vercher, D.
Garcia-Gonzalez, J.-.
Cervera-Aldama, J.
Ramos-Prada, J.
Santamaria-Olabarrieta, M.
Borda, N.
Enrriquez-Navascues, J.M.
Saralegui, Y.
Calero-Lillo, A.
Aznar-Puig, S.
Lopez-Lara, M.A.
Munoz-Collado, S.
Valverde-Sintas, J.
Menendez, P.
Leon, C.
Truan, N.
Baldonedo, R.
Fernandez-Martinez, D.
Otero, J.
Solar-Garcia, L.
Turrado-Rodriguez, V.
de Lacy Oliver, F.
Lacy Fortuny, A.M.
Martin Perez, B.
Otero Pineiro, A.M.
Paredes, J.
Fernandez, F.
Ladra, M.J.
Paulos, A.
Prieto, D.
Beltran de Heredia, J.P.
Blanco Antona, F.
de Andres Asenjo, B.
Ferreras Garcia, C.
Romero de Diego, A.
Cordoba Diaz de Laspra, E.
Echazarreta Gallego, E.
Elia Guedea, M.
Escola, D.
Martinez, S.
Primo Romaguera, V.
Parreno, R.
Pastor, L.
Rosell, E.
Lozoya Trujillo, R.
Alos Company, R.
Ruiz Carmona, M.D.
Solana Bueno, A.
Salvans Ruiz, S.
Alonso Goncalves, S.
Jimenez- Toscano, M.
Pascual Damieta, M.
Pera Roman, M.
Pellicer-Franco, E.M.
Garcia-Marin, J.A.
Mengual-Ballester, M.
Soria-Aledo, V.
Valero-Navarro, G.
Vicente-Ruiz, M.
Garcia-Zamora, C.
Gonzalez-Gil, A.
Montoya-Tabares, M.J.
Paredes-Quiles, M.
Die Trill, J.
Abadia, P.
Moreno, I.
Pina, J.D.
Ramos Rubio, D.
Escartin, J.
Blas, J.L.
Fernando, J.
Ferrer, R.
Garcia Egea, J.
Pros, I.
Martinez, W.
Rius, J.
Socias, M.
Sabia, D.
Castellvi Valls, J.
Gonzalez Santin, V.
Mompart Garcia, S.
Viso Pons, L.
Julia, D.
Codina-Cazador, A.
Farres, R.
Gomez, N.
Planellas, P.
Cuadrado, M.
Camps, I.
Rufas, M.
Escoll, J.
Ferminan, A.
Muriel, P.
Sierra, E.
Alvarez-Laso, C.
Lora, P.
Padin, H.
Garcia-Septiem, J.
Bustamante, C.
Jimenez, V.
Jimenez-Miramon, J.
Ramos, J.L.
Gallardo, A.B.
Benito, P.
Colao, L.
Galindo, P.
Garcia, C.
Forero-Torres, A.
Alonso Poza, A.
Dieguez Fernandez, B.
Gilsanz Martin, C.
Hernandez Garcia, M.
Rojo Lopez, J.A.
Gil Lopez, J.M.
Gonzalez Zunzarren, M.
Martinez Alegre, J.
Zorrilla Matilla, L.P.
Navarro-Sanchez, A.
Alcala Serrano, F.J.
Lopez-Fernandez, J.
Montesdeoca Cabrera, D.
Alvarez-Gallego, M.
Guevara, J.
Pascual Miguelanez, I.
Rubio-Perez, I.
Gomez Ruiz, M.
Alonso Martin, J.
Cagigas Fernandez, C.
Castillo Diego, J.
Pando, J.A.
Maristany, C.
Munoz-Duyos, A.
Rada-Palomino, A.
Vargas-Pierola, H.
Pena Ros, E.
Benavides Buleje, J.A.
Munoz Camarena, J.M.
Parra Banos, P.A.
Ramirez Faraco, M.
Arenal, J.J.
Citores, M.A.
Marcos, J.L.
Sanchez, J.
Tinoco, C.
Garcia Florez, L.J.
Arias Pacheco, R.D.
Minguez Ruiz, G.
Gutierrez Corral, N.
Rodriguez Infante, A.
Carrillo Lopez, M.J.
Carrasco Prats, M.M.
Lage Laredo, A.
Martinez Manzano, A.
Rodriguez Garcia, P.
Segura-Sampedro, J.J.
Alonso-Hernandez, N.
Fernandez Isart, M.
Gamundi Cuesta, M.
Ochogavia Segui, A.
Ibanez, N.
Abrisqueta, J.
Lujan, J.
Gomez Perez, R.
Corrales Valero, E.
Monje Salazar, C.
Sanchiz Cardenas, E.
Soler Humanes, R.
Jimenez-Rodriguez, R.M.
De la Portilla, F.
Diaz Pavon, J.M.
Garcia Cabrera, A.M.
Reyes Diaz, M.L.
Espin, E.
Marinello, F.
Marti, M.
Sanchez, J.L.
Vallribera, F.
Orts Mico, F.J.
Ortin Navarro, M.
Perez Climent, M.
Serra Diaz, C.
Millan, M.
Caro, A.
Escuder, J.
Espina, B.
Feliu, F.
Climent Aira, A.
Estevez Diz, A.
Moreno Asencio, M.T.
Varela Mato, A.
Vazquez Bouzan, R.
Diez-Alonso, M.M.
Villeta-Plaza, R.
Guadalajara, H.
Alias, D.
Garcia Olmo, D.
Pastor, C.
Valverde, I.
Sanchez Romero, A.
Gardea, A.
Gil Santos, M.
Nimmersgern, T.
Serrano Paz, P.
Romero-Simo, M.
Blasco-Segura, T.
Caravaca-Garcia, I.
Costa-Navarro, D.
Zarco-Pleguezuelos, A.
Flor-Lorente, B.
Garcia-Granero, A.
Garcia-Granero, E.
Arencibia, B.
Alonso, J.
Febles, G.
Nogues, E.M.
Roque, C.
Segelman, J.
Nygren, J.
Nestler, G.
Abraham-Nordling, M.
Egenvall, M.
Myrelid, P.
Jung, B.
Loftas, P.
Lydrup, M.-.
Azahr, N.
Buchwald, P.
Mangell, P.
Syk, I.
Nikberg, M.
Carlander, J.
Chabok, A.
Smedh, K.
Tiselius, C.
Haapaniemi, S.
Benckert, A.
Adamina, M.
Freil-Lanter, C.
Gingert, C.
Muller, P.
Schafli, J.
Regusci, L.
Brenna, M.
Fasolini, F.
Misteli, H.
Kirchhoff, P.
Oertli, D.
Hahnloser, D.
Clerc, D.
Hubner, M.
Ris, F.
Chevallay, M.
Morel, P.
Schiltz, B.
Wang, J.Y.
W. -C., S.
Huang, C.-.
C. -J., M.
Tsai, H.-.
Bugra, D.
Agalar, F.
Baloglu, H.
Basoglu, I.
Okkabaz, N.
Binboga, E.
Biricik, A.
Celik, A.
Yavuz, E.
Canda, A.E.
Agalar, C.
Fuzun, M.
Sokmen, S.
Terzi, C.
Isik, A.
Karip, B.
Bilgili, A.C.
Leventoglu, S.
Aytac, B.
Kucukdiler, E.
Yildiz, A.
Yuksel, O.
Sinan, H.
Hancerliogullari, O.
Kaymak, S.
Kozak, O.
Ozer, M.T.
Sarici, I.S.
Akca, O.
Kalayci, M.U.
Kara, Y.
Agcaoglu, O.
Balik, E.
Bayram, O.
Ozbalci, G.S.
Ozkan, B.B.
Karabacak, U.
Sungurtekin, U.
Ozgen, U.
Demirbas, S.
Ozturk, E.
Isik, O.
Yilmazlar, T.
Colak, E.
Karagul, S.
Kinas, V.
Fearnhead, N.
Lord, I.
Stewart, P.
Zammit, M.
Arnold, S.
Broadhurst, J.
Moran, S.
Seretis, F.
Shabbir, J.
Jones, C.
Kynaston, J.
Vimalachandran, D.
Blower, E.
McFaul, C.
McWhirter, D.
Pilkington, J.
Wilson, T.
Chowdhary, M.
Stubbs, B.
Abdalkoddus, M.
Lai, C.
Thavanesan, N.
Yao, C.
Agarwal, T.
Dindyal, S.
Hill, R.M.C.
Reade, S.
Slesser, A.
Paterson, H.
Balfour, A.
Boland, M.
Geraghty, A.
O'Kelly, J.
Patel, P.
Tezas, S.
Yahia, S.
Jadhav, V.
Marimuthu, K.
Narayanan, A.
Piramanayagam, B.
Bradley, N.
Buchanan, F.
Paul, K.
Singh, J.
Thomson, K.
Korsgen, S.
Bedford, M.
Lee, K.
Leong, K.
McArthur, D.
Malik, S.
Mohamed, I.
Cunha, P.
Pilavas, A.
Reddy, A.
Ahmed, S.
Ahmed, A.
Voll, J.
Velchuru, V.
Lal, R.
Mirshekar-Syahkal, B.
Kassai, M.
Aleem, M.
Keogh-Bootland, S.
Sarmah, P.
Keegan, R.
Kelkar, A.
Sen, P.
Oliveira-Cunha, M.
Chaudhri, S.
Fares, R.
Thomas, W.M.
Aslam, M.I.
Boyle, K.
Hemingway, D.
Miller, A.
Norwood, M.
Gurjar, S.
Al-Saeedi, M.
Anandan, L.
Sudlow, A.
Zampitis, N.
Malik, K.
Bogdan, M.
Smart, C.
Iqbal, M.R.
Bailey, S.
Lawes, D.
Omar, G.
Tamhane, R.
Evans, M.
Ather, S.
Lim, J.
Nageswaran, H.
Taylor, G.
Hunt, L.
Nicholls, J.
Shaikh, I.
Muscara, F.
O'Brien, J.
Photi, E.
Stearns, A.
Meylemans, D.
Cunningham, C.
Hompes, R.
Tennakoon, A.
Kumarasinghe, N.
Rao, M.
Upanishad, I.
Khan, J.
Ahmad, N.
Shweejawee, Z.
Stefan, S.
Smart, N.
Daniels, I.
Gregoir, T.
Longstaff, L.
McDermott, F.
Varcada, M.
Drami, I.
Gala, T.
Moggia, E.
Ratnatunga, K.
Harries, R.
Hayes, J.
Williams, G.
Raymond, T.
Bronder, C.
Davies, E.
Hawkin, P.
Ryska, O.
Ayral, K.
Beveridge, A.
Bhowmik, A.
Gill, M.
Simpson, R.
Schofield, A.
McArdle, K.
Parmar, M.
Williamson, M.
Burton, H.
Courtney, E.
Grant, C.
Saracino, A.
Newton, K.
Epstein, J.
Branagan, G.
Bignell, M.
Symankewicz, M.
Zaman, S.
Mankotia, R.
Siddiqui, Z.
Torrance, A.
Artioukh, D.
Eggleston, M.
Gokul, K.
Selwyn, D.
Warusavitarne, J.
Chandrasinghe, P.
Grainger, J.
Leo, C.A.
Harris, G.
Levy, B.
Skull, A.
Thaha, M.
Garg, A.
Patel, H.
Ramsanahie, A.
Mondragon-Pritchard, M.
Cuinas Leon, K.
Shukla, A.
Brewer, H.
Fitzgerald, J.
Kho, H.
Torkington, J.
Tate, S.
Wheat, J.
Smolarek, S.
Platt, E.
Rossi, B.
Tham, J.C.
Knight, J.
Richardson, J.
Tzivanakis, A.
Gregori, M.
Ashraf, M.A.
Atif, M.
Santos, J.
Saffaf, N.
Canning, L.
Chandratreya, N.
Bowen, M.
Graham, B.
Hamad, Y.
Kaubrys, M.
Chaudhry, Z.U.
Bhan, C.
Mukhtar, H.
Oshowo, A.
Wilson, J.
Gouvas, N.
Nicol, D.
Pandey, S.
Zilvetti, M.
Sharma, A.
Fatayer, T.
Mothe, S.
Rahman, M.
Curtis, N.
Allison, A.
Dalton, R.
Francis, N.
Ockrim, J.
Psaras, G.
Dudarovaska, H.
Marharint, T.
Mostovoy, E.
Voloshin, S.
Kolesnik, O.
Makhmudov, D.
Altinel, Y.
Iqbal, A.
Cunningham, L.
Go, K.
Tan, S.
Pokaż więcej
Temat :
Settore MED/18 - Chirurgia Generale
pathology
deferral of surgery
neoadjuvant therapy
radiology
rectal cancer
Rectal surgery
surgical oncology
Gastroenterology
Źródło :
Christensen, P & 2017 European Society of Coloproctology (ESCP) collaborating group 2018, ' Evaluating the incidence of pathological complete response in current international rectal cancer practice: the barriers to widespread safe deferral of surgery ', Colorectal Disease, vol. 20 Suppl 6, pp. 58-68 . https://doi.org/10.1111/codi.14361
Opis pliku :
STAMPA
Tytuł :
Association of mechanical bowel preparation with oral antibiotics and anastomotic leak following left sided colorectal resection: an international, multi-centre, prospective audit
Autorzy :
Glasbey, J.C.
Blanco-Colino, R.
Kelly, M.
Singh, B.
Bhangu, A.
Pinkney, T.
Poskus, T.
El-Hussuna, A.
Battersby, N.J.
Buchs, N.C.
Buskens, C.
Chaudri, S.
Frasson, M.
Gallo, G.
Minaya-Bravo, A.M.
Morton, D.
Negoi, I.
Nepogodiev, D.
Pata, F.
Sanchez-Guillen, L.
Zmora, O.
Perry, R.
Magill, L.
Altomare, D.
Bemelman, W.
Brown, S.
Denost, Q.
Knowles, C.
Laurberg, S.
Lefevre, J.H.
Moeslein, G.
Vaizey, C.
Bilali, S.
Bilali, V.
Salomon, M.
Cillo, M.
Estefania, D.
Patron Uriburu, J.
Ruiz, H.
Farina, P.
Carballo, F.
Guckenheimer, S.
Proud, D.
Brouwer, R.
Bui, A.
Nguyen, B.
Smart, P.
Warwick, A.
Theodore, J.E.
Herbst, F.
Birsan, T.
Dauser, B.
Ghaffari, S.
Hartig, N.
Stift, A.
Argeny, S.
Unger, L.
Strouhal, R.
Heuberger, A.
Varabei, A.
Lahodzich, N.
Makhmudov, A.
Selniahina, L.
Feryn, T.
Leupe, T.
Maes, L.
Reynvoet, E.
Van Langenhove, K.
Nachtergaele, M.
Monami, B.
Francart, D.
Jehaes, C.
Markiewicz, S.
Weerts, J.
Van Belle, K.
Bomans, B.
Cavenaile, V.
Nijs, Y.
Vertruyen, M.
Pletinckx, P.
Claeys, D.
Defoort, B.
Muysoms, F.
Van Cleven, S.
Lange, C.
Vindevoghel, K.
Wolthuis, A.
Todorovic, M.
Dabic, S.
Kenjic, B.
Lovric, S.
Vidovic, J.
Delibegovic, S.
Mehmedovic, Z.
Christiano, A.
Lombardi, B.
Marchiori, M.
Tercioti, V.
Dardanov, D.
Petkov, P.
Simonova, L.
Yonkov, A.
Zhivkov, E.
Maslyankov, S.
Pavlov, V.
Sokolov, M.
Todorov, G.
Stoyanov, V.
Batashki, I.
Iarumov, N.
Lozev, I.
Moshev, B.
Slavchev, M.
Atanasov, B.
Belev, N.
Krstev, P.
Penkov, R.
Santak, G.
Cosic, J.
Previsic, A.
Vukusic, L.
Zukanovic, G.
Zelic, M.
Krsul, D.
Lekic Vitlov, V.
Mendrila, D.
Orhalmi, J.
Dusek, T.
Maly, O.
Paral, J.
Sotona, O.
Skrovina, M.
Bencurik, V.
Machackova, M.
Kala, Z.
Farkasova, M.
Grolich, T.
Prochazka, V.
Hoch, J.
Kocian, P.
Martinek, L.
Antos, F.
Pruchova, V.
Ceccotti, A.
Madsboll, T.
Straarup, D.
Uth Ovesen, A.
Christensen, P.
Bondeven, P.
Edling, P.
Elfeki, H.
Alexandrovich Gameza, V.
Michelsen Bach, S.
Zheltiakova, I.
Krarup, P.M.
Krogh, A.
Rolff, H.-.
Lykke, J.
Juvik, A.F.
Loven, H.H.K.
Marckmann, M.
Osterkamp, J.T.F.
Madsen, A.H.
Worsoe, J.
Ugianskis, A.
Kjaer, M.D.
Youn Cho Lee, B.
Khalid, A.
Kristensen, M.H.
El Sorogy, M.
Elgeidie, A.
Elhemaly, M.
El Nakeeb, A.
Elrefai, M.
Shalaby, M.
Emile, S.
Omar, W.
Sakr, A.
Thabet, W.
Awny, S.
Metwally, I.
Refky, B.
Shams, N.
Zuhdy, M.
Lepisto, A.
Keranen, I.
Kivela, A.
Lehtonen, T.
Siironen, P.
Rautio, T.
Ahonen-Siirtola, M.
Klintrup, K.
Paarnio, K.
Takala, H.
Hyoty, M.
Haukijarvi, E.
Kotaluoto, S.-.
Lehto, K.
Tomminen, T.
Huhtinen, H.
Carpelan, A.
Karvonen, J.
Rantala, A.
Varpe, P.
Cotte, E.
Francois, Y.
Glehen, O.
Passot, G.
d'Alessandro, A.
Chouillard, E.
Etienne, J.C.
Ghilles, E.
Vinson-Bonnet, B.
Germain, A.
Ayav, A.
Bresler, L.
Chevalier, R.
Didailler, R.
Rullier, E.
Tiret, E.
Chafai, N.
Parc, Y.
Sielezneff, I.
Mege, D.
Lakkis, Z.
Barussaud, M.
Krones, C.
Bock, B.
Webler, R.
Baral, J.
Lang, T.
Munch, S.
Pullig, F.
Schon, M.
Hinz, S.
Becker, T.
Moller, T.
Richter, F.
Schafmayer, C.
Hardt, J.
Kienle, P.
Crescenti, F.
Ahmad, M.
Soleiman, Y.
Papaconstantinou, I.
Gklavas, A.
Nastos, K.
Theodosopoulos, T.
Vezakis, A.
Stamou, K.
Saridaki, A.
Xynos, E.
Paraskakis, S.
Zervakis, N.
Skroubis, G.
Amanatidis, T.
Germanos, S.
Maroulis, I.
Papadopoulos, G.
Dimitriou, N.
Alexandrou, A.
Felekouras, E.
Griniatsos, J.
Karavokyros, I.
Papadopoulos, A.
Chouliaras, C.
Ioannidis, P.
Katsounis, D.
Kefalou, E.
Katsoulis, I.E.
Balalis, D.
Korkolis, D.P.
Manatakis, D.
Tzovaras, G.
Baloyiannis, I.
Mamaloudis, I.
Lazar, G.
Abraham, S.
Paszt, A.
Simonka, Z.
Toth, I.
Zarand, A.
Baranyai, Z.
Ferreira, G.
Harsanyi, L.
Onody, P.
Banky, B.
Burany, A.
Lakatos, M.
Marton, J.
Solymosi, A.
Besznyak, I.
Bursics, A.
Papp, G.
Saftics, G.
Svastics, I.
Valsdottir, E.
Atladottir, J.
Jonsson, T.
Moller, P.
Sigurdsson, H.
Gupta, S.K.
Kaul, N.
Mohan, S.
Sharma, G.
Wani, R.
Chowdri, N.
Khan, M.
Mehraj, A.
Parray, F.Q.
Coveney, A.
Burke, J.
Deasy, J.
El-Masry, S.
McNamara, D.
Cahill, R.
Faul, E.
Mulsow, J.
Shields, C.
Bass, G.
Martin, S.T.
O'Connell, R.
Ryan, E.
Connelly, T.
Ahmad, G.
Bukhari, W.
Cooke, F.
Gold Deutch, R.
Haim, N.
Lavy, R.
Moscovici, A.
Shussman, N.
Gefen, R.
Marom, G.
Pikarsky, A.
Weiss, D.
Avital, S.
Hermann, N.
Raguan, B.
Slavin, M.
White, I.
Wasserberg, N.
Arieli, H.
Gurevich, N.
Freund, M.R.
Dorot, S.
Edden, Y.
Halfteck, G.
Reissman, P.
Pery, R.
Tulchinsky, H.
Weizman, A.
Agresta, F.
Curinga, R.
Finotti, E.
Savino, G.
Verza, L.A.
Asteria, C.R.
Boccia, L.
Pascariello, A.
Tamini, N.
Bugatti, A.
Gianotti, L.
Totis, M.
Vincenti, L.
Andriola, V.
Giannini, I.
Travaglio, E.
Balestri, R.
Buccianti, P.
Roffi, N.
Rossi, E.
Urbani, L.
Mellano, A.
Cinquegrana, A.
Lauretta, A.
Belluco, C.
Mistrangelo, M.
Allaix, M.E.
Arolfo, S.
Morino, M.
Testa, V.
Delrio, P.
Pace, U.
Rega, D.
Scala, D.
Clerico, G.
Cornaglia, S.
Realis Luc, A.
Trompetto, M.
Ugolini, G.
Antonacci, N.
Fabbri, S.
Montroni, I.
Zattoni, D.
D'Urbano, C.
Cornelli, A.
Viti, M.
Inama, M.
Bacchion, M.
Casaril, A.
Impellizzeri, H.
Moretto, G.
Spinelli, A.
Carvello, M.
David, G.
Di Candido, F.
Sacchi, M.
Frontali, A.
Ceriani, V.
Molteni, M.
Rosati, R.
Aleotti, F.
Elmore, U.
Lemma, M.
Vignali, A.
Scabini, S.
Casoni Pattacini, G.
Luzzi, A.
Romairone, E.
Marino, F.
Lorusso, D.
Pezzolla, F.
Colombo, F.
Baldi, C.
Foschi, D.
Sampietro, G.
Sorrentino, L.
Di Saverio, S.
Birindelli, A.
Segalini, E.
Spacca, D.
Romano, G.M.
Belli, A.
Bianco, F.
De franciscis, S.
Falato, A.
Muratore, A.
Marsanic, P.
Grimaldi, S.
Castaldo, N.
Ciolli, M.G.
Picarella, P.
Porfidia, R.
Tugnoli, G.
Bondurri, A.
Cavallo, D.
Maffioli, A.
Pertusati, A.
Pulighe, F.
Balestra, F.
De Nisco, C.
Podda, M.
Opocher, E.
Longhi, M.
Mariani, N.M.
Maroni, N.
Pisani Ceretti, A.
Galleano, R.
Aonzo, P.
Curletti, G.
Reggiani, L.
Marconi, M.
Del Prete, L.
Oldani, M.
Pappalardo, R.
Zaccone l, S.
Scatizzi, M.
Baraghini, M.
Cantafio, S.
Feroci, F.
Giani, I.
Tutino, R.
Cocorullo, G.
Gulotta, G.
Licari, L.
Salamone, G.
Sileri, P.
Saraceno, F.
La Torre, F.
Chirletti, P.
Coletta, D.
De Toma, G.
Mingoli, A.
Papandrea, M.
De Luca, E.
Sacco, R.
Sammarco, G.
Vescio, G.
Tonini, V.
Bianchini, S.
Cervellera, M.
Vaccari, S.
Cracco, N.
Barugola, G.
Bertocchi, E.
Rossini, R.
Ruffo, G.
Sartori, A.
Clemente, N.
De Luca, M.
De Luca, A.
Scaffidi, G.
Lorenzon, L.
Balducci, G.
Bocchetti, T.
Ferri, M.
Mercantini, P.
Bauce, S.
Benevento, A.
Bottini, C.
Crapa, P.R.
Rubbini, M.
Anania, G.
Carcoforo, P.
Cavallesco, G.
Feo, C.
Yamamoto, T.
Sivins, A.
Ancans, G.
Gerkis, S.
Lunis, R.
Pcolkins, A.
Venskutonis, D.
Bradulskis, S.
Dainius, E.
Subocius, A.
Vencius, J.
Zeromskas, P.
Eismontas, V.
Nutautiene, V.
Simcikas, D.
Tamosiunas, A.
Svagzdys, S.
Latkauskas, T.
Lizdenis, P.
Saladzinskas, Z.
Tamelis, A.
Dulskas, A.
Kuliavas, J.
Samalavicius, N.E.
Jotautas, V.
Mikalauskas, S.
Poskus, E.
Strupas, K.
Zakaria, A.D.
Lah, N.N.
Wong, M.
Zain, W.Z.
Zakaria, Z.
Mazlan, L.
Mohd Azman, Z.A.
Sagap, I.
Psaila, J.
Andrejevic, P.
Cini, C.
Ellul, S.
Pace, K.
Ahallat, M.
Hamid, M.
Hrora, A.
Majbar, M.A.
Raiss, M.
Westerduin, E.
Tanis, P.
van der Sluis, P.C.
Davids, P.H.
Pronk, A.
Schiphorst, A.H.W.
Smakman, N.
Zimmerman, D.
Koeter, T.
Stijns, J.
van Loon, Y.-.
Vermaas, M.
de Graaf, E.
Doornebosch, P.
van Hagen, P.
van Ruler, O.
Toorenvliet, B.
Nonner, J.
van den Berg, I.
van Steensel, L.
Vles, W.
Melenhorst, J.
Orsini, R.
Visschers, R.
Hoff, C.
Blom, R.
Marsman, H.
Mulder, I.
Cense, H.
de Castro, S.
Demirkiran, A.
Hunfeld, M.
van Geloven, A.
de Groof, J.
Hendriks, E.
Leeuwenburg, M.
van Oorschot, N.
Wit, F.
Rupert, C.
Veldman, P.
Keijzers, M.
Konsten, J.
Den Boer, F.
Corver, M.
Boerma, E.G.
Koolen, L.
Martens, M.
Van Wijck, K.
Ignjatovic, D.
Breuer, R.
Gurpreet, B.
Oresland, T.
Tetens Moe, T.
Nesbakken, A.
Flaaten Backe, I.
Wik, T.-.
Radiya, K.
Dehli, T.
Gjessing, P.
Norderval, S.
Woll, K.
Anwer, M.
Qureshi, M.S.
Qureshi, A.U.
Billah, M.
Jawad, M.Y.
Raza, A.
Urooj, N.
Wang, X.
Li, L.
Jajtner, D.
Gasinski, B.
Kabiesz, W.
Walega, P.
Romaniszyn, M.
Zawadzki, M.
Czarnecki, R.
Obuszko, Z.
Rzaca, M.
Sitarska, M.
Silva, P.
Duarte, A.
Goncalves, D.
Morais, M.
Rama, N.
Nobre, J.
Sales, I.
Costa Pereira, J.
Costa, S.
Costa Pereira, C.
Insua, C.
Romero, I.
Figueiredo, N.
Cunha, J.
Domingos, H.
Vieira, P.
Cunha, M.
Americano, M.
Amorim, E.
Rachadell, J.
Carvas, J.M.
Armas, I.
Fernandes, P.
Pires, C.
Reis, R.
Martins, R.
Dos Santos, M.
Henriques, P.
Oliveira, O.
Duarte, M.
Ferreira, L.
Miranda, J.
Vilela, N.
Corte Real, J.
Carlos, S.
Frois Borges, M.
Moniz Pereira, P.
Simoes, J.
Silva-vaz, P.
Bettencourt, V.
Gouveia, A.
Perez, H.
Rainho, R.
Bintintan, V.
Ciuce, C.
Dindelegan, G.
Scurtu, R.
Seicean, R.
Cristian, D.
Burcos, T.
Grama, F.
Mandi, D.M.
Richiteanu, G.
Miron, A.
Calu, V.
Enciu, O.
Nadragea, M.
Parvuletu, R.
Mogoanta, S.S.
Crafciuc, A.
Paitici, S.
Beuran, M.
Ciubotaru, C.
Prodan, A.
Vartic, M.
Tomulescu, V.
Copaescu, C.
Yanishev, A.
Abelevich, A.
Kokobelyan, A.
Lebedeva, M.
Luzan, R.
Pozdnyakov, A.
Cherdancev, D.
Mahotin, D.
Nesytykh, A.
Samsonyuk, V.
Pravosudov, I.
Ivlev, D.
Karachun, A.
Lebedev, K.
Samsonov, D.
Aiupov, R.
Feoktistov, D.
Garipov, M.
Suleymanov, N.
Tarasov, N.
Rasulov, A.
Dzhumabaev, H.
Mamedli, Z.
Bedzhanyan, A.
Popov, D.
Sednev, A.
Klimenko, A.
Semenov, A.
Vasilyev, S.
Khazov, A.
Khanevich, M.
Khrykov, G.
Katorkin, S.
Andreev, P.
Chernov, A.
Davidova, O.
Zhuravlev, A.
Achkasov, S.
Shakhmatov, D.
Shelygin, Y.
Sushkov, O.
Vardanyan, A.
Ilkanich, A.
Barbashinov, N.
Darvin, V.
Onishchenko, S.
Voronin, Y.
Krivokapic, Z.
Barisic, G.
Dimitrijevic, I.
Markovic, V.
Sekulic, A.
Stanojevic, G.
Brankovic, B.
Nestorovic, M.
Pecic, V.
Petrovic, D.
Kostic, I.
Aleksic, A.
Dabic, D.
Maric, B.
Perunicic, V.
Radovanovic, Z.
Djuric, M.
Lukic, D.
Radovanovic, D.
Cuk, V.
Juloski, J.
Kenic, M.
Krdzic, I.
Ngu, J.C.
Y. Y., N.
Teo, N.
Korcek, J.
Lazorisak, A.
Rems, M.
Ramovs Trampus, S.
Tomazic, A.
Grosek, J.
Kosir, J.
Norcic, G.
Vigorita, V.
Caceres, N.
Casal, E.
Ruano, A.
Trostchansky, I.
Golda, T.
Galvez Saldana, A.
Kreisler Moreno, E.
Lopez Dominguez, J.
Vila Tura, M.
Labarga, F.
Galvez, P.
Maderuelo, V.
Suero, C.
Bargallo, J.
Cayetano, L.
Lamas, S.
Silva, M.C.
Bernal-Sprekelsen, J.C.
Gomez, R.
Jareno, S.
Rios, A.
Vercher, D.
Garcia-Gonzalez, J.-.
Cervera-Aldama, J.
Ramos-Prada, J.
Santamaria-Olabarrieta, M.
Borda, N.
Enrriquez-Navascues, J.M.
Saralegui, Y.
Calero-Lillo, A.
Aznar-Puig, S.
Lopez-Lara, M.A.
Munoz-Collado, S.
Valverde-Sintas, J.
Menendez, P.
Leon, C.
Truan, N.
Baldonedo, R.
Fernandez-Martinez, D.
Otero, J.
Solar-Garcia, L.
Turrado-Rodriguez, V.
de Lacy Oliver, F.
Lacy Fortuny, A.M.
Martin Perez, B.
Otero Pineiro, A.M.
Paredes, J.
Fernandez, F.
Ladra, M.J.
Paulos, A.
Prieto, D.
Beltran de Heredia, J.P.
Blanco Antona, F.
de Andres Asenjo, B.
Ferreras Garcia, C.
Romero de Diego, A.
Cordoba Diaz de Laspra, E.
Echazarreta Gallego, E.
Elia Guedea, M.
Escola, D.
Martinez, S.
Primo Romaguera, V.
Parreno, R.
Pastor, L.
Rosell, E.
Lozoya Trujillo, R.
Alos Company, R.
Ruiz Carmona, M.D.
Solana Bueno, A.
Salvans Ruiz, S.
Alonso Goncalves, S.
Jimenez-Toscano, M.
Pascual Damieta, M.
Pera Roman, M.
Pellicer-Franco, E.M.
Garcia-Marin, J.A.
Mengual-Ballester, M.
Soria-Aledo, V.
Valero-Navarro, G.
Vicente-Ruiz, M.
Garcia-Zamora, C.
Gonzalez-Gil, A.
Montoya-Tabares, M.J.
Paredes-Quiles, M.
Die Trill, J.
Abadia, P.
Moreno, I.
Pina, J.D.
Ramos Rubio, D.
Escartin, J.
Blas, J.L.
Fernando, J.
Ferrer, R.
Garcia Egea, J.
Pros, I.
Martinez, W.
Rius, J.
Socias, M.
Sabia, D.
Castellvi Valls, J.
Gonzalez Santin, V.
Mompart Garcia, S.
Viso Pons, L.
Julia, D.
Codina-Cazador, A.
Farres, R.
Gomez, N.
Planellas, P.
Cuadrado, M.
Camps, I.
Rufas, M.
Escoll, J.
Ferminan, A.
Muriel, P.
Sierra, E.
Alvarez-Laso, C.
Lora, P.
Padin, H.
Garcia-Septiem, J.
Bustamante, C.
Jimenez, V.
Jimenez-Miramon, J.
Ramos, J.L.
Gallardo, A.B.
Benito, P.
Colao, L.
Galindo, P.
Garcia, C.
Forero-Torres, A.
Alonso Poza, A.
Dieguez Fernandez, B.
Gilsanz Martin, C.
Hernandez Garcia, M.
Rojo Lopez, J.A.
Gil Lopez, J.M.
Gonzalez Zunzarren, M.
Martinez Alegre, J.
Zorrilla Matilla, L.P.
Navarro-Sanchez, A.
Alcala Serrano, F.J.
Lopez-Fernandez, J.
Montesdeoca Cabrera, D.
Alvarez-Gallego, M.
Guevara, J.
Pascual Miguelanez, I.
Rubio-Perez, I.
Gomez Ruiz, M.
Alonso Martin, J.
Cagigas Fernandez, C.
Castillo Diego, J.
Pando, J.A.
Maristany, C.
Munoz-Duyos, A.
Rada-Palomino, A.
Vargas-Pierola, H.
Pena Ros, E.
Benavides Buleje, J.A.
Munoz Camarena, J.M.
Parra Banos, P.A.
Ramirez Faraco, M.
Arenal, J.J.
Citores, M.A.
Marcos, J.L.
Sanchez, J.
Tinoco, C.
Garcia Florez, L.J.
Arias Pacheco, R.D.
Minguez Ruiz, G.
Gutierrez Corral, N.
Rodriguez Infante, A.
Carrillo Lopez, M.J.
Carrasco Prats, M.M.
Lage Laredo, A.
Martinez Manzano, A.
Rodriguez Garcia, P.
Segura-Sampedro, J.J.
Alonso-Hernandez, N.
Fernandez Isart, M.
Gamundi Cuesta, M.
Ochogavia Segui, A.
Ibanez, N.
Abrisqueta, J.
Lujan, J.
Gomez Perez, R.
Corrales Valero, E.
Monje Salazar, C.
Sanchiz Cardenas, E.
Soler Humanes, R.
Jimenez-Rodriguez, R.M.
De la Portilla, F.
Diaz Pavon, J.M.
Garcia Cabrera, A.M.
Reyes Diaz, M.L.
Espin, E.
Marinello, F.
Marti, M.
Sanchez, J.L.
Vallribera, F.
Orts Mico, F.J.
Ortin Navarro, M.
Perez Climent, M.
Serra Diaz, C.
Millan, M.
Caro, A.
Escuder, J.
Espina, B.
Feliu, F.
Climent Aira, A.
Estevez Diz, A.
Moreno Asencio, M.T.
Varela Mato, A.
Vazquez Bouzan, R.
Diez-Alonso, M.M.
Villeta-Plaza, R.
Guadalajara, H.
Alias, D.
Garcia Olmo, D.
Pastor, C.
Valverde, I.
Sanchez Romero, A.
Gardea, A.
Gil Santos, M.
Nimmersgern, T.
Serrano Paz, P.
Romero-Simo, M.
Blasco-Segura, T.
Caravaca-Garcia, I.
Costa-Navarro, D.
Zarco-Pleguezuelos, A.
Flor-Lorente, B.
Garcia-Granero, A.
Garcia-Granero, E.
Arencibia, B.
Alonso, J.
Febles, G.
Nogues, E.M.
Roque, C.
Segelman, J.
Nygren, J.
Nestler, G.
Abraham-Nordling, M.
Egenvall, M.
Myrelid, P.
Jung, B.
Loftas, P.
Lydrup, M.-.
Azahr, N.
Buchwald, P.
Mangell, P.
Syk, I.
Nikberg, M.
Carlander, J.
Chabok, A.
Smedh, K.
Tiselius, C.
Haapaniemi, S.
Benckert, A.
Adamina, M.
Freil-Lanter, C.
Gingert, C.
Muller, P.
Schafli, J.
Regusci, L.
Brenna, M.
Fasolini, F.
Misteli, H.
Kirchhoff, P.
Oertli, D.
Hahnloser, D.
Clerc, D.
Hubner, M.
Ris, F.
Chevallay, M.
Morel, P.
Schiltz, B.
Wang, J.Y.
W. -C., S.
Huang, C.-.
C. -J., M.
Tsai, H.-.
Bugra, D.
Agalar, F.
Baloglu, H.
Basoglu, I.
Okkabaz, N.
Binboga, E.
Biricik, A.
Celik, A.
Yavuz, E.
Canda, A.E.
Agalar, C.
Fuzun, M.
Sokmen, S.
Terzi, C.
Isik, A.
Karip, B.
Bilgili, A.C.
Leventoglu, S.
Aytac, B.
Kucukdiler, E.
Yildiz, A.
Yuksel, O.
Sinan, H.
Hancerliogullari, O.
Kaymak, S.
Kozak, O.
Ozer, M.T.
Sarici, I.S.
Akca, O.
Kalayci, M.U.
Kara, Y.
Agcaoglu, O.
Balik, E.
Bayram, O.
Ozbalci, G.S.
Ozkan, B.B.
Karabacak, U.
Sungurtekin, U.
Ozgen, U.
Demirbas, S.
Ozturk, E.
Isik, O.
Yilmazlar, T.
Colak, E.
Karagul, S.
Kinas, V.
Fearnhead, N.
Lord, I.
Stewart, P.
Zammit, M.
Arnold, S.
Broadhurst, J.
Moran, S.
Seretis, F.
Shabbir, J.
Jones, C.
Kynaston, J.
Vimalachandran, D.
Blower, E.
McFaul, C.
McWhirter, D.
Pilkington, J.
Wilson, T.
Chowdhary, M.
Stubbs, B.
Abdalkoddus, M.
Lai, C.
Thavanesan, N.
Yao, C.
Agarwal, T.
Dindyal, S.
Hill, R.M.C.
Reade, S.
Slesser, A.
Paterson, H.
Balfour, A.
Boland, M.
Geraghty, A.
O'Kelly, J.
Patel, P.
Tezas, S.
Yahia, S.
Jadhav, V.
Marimuthu, K.
Narayanan, A.
Piramanayagam, B.
Bradley, N.
Buchanan, F.
Paul, K.
Singh, J.
Thomson, K.
Korsgen, S.
Bedford, M.
Lee, K.
Leong, K.
McArthur, D.
Malik, S.
Mohamed, I.
Cunha, P.
Pilavas, A.
Reddy, A.
Ahmed, S.
Ahmed, A.
Voll, J.
Velchuru, V.
Lal, R.
Mirshekar-Syahkal, B.
Kassai, M.
Aleem, M.
Keogh-Bootland, S.
Sarmah, P.
Keegan, R.
Kelkar, A.
Sen, P.
Oliveira-Cunha, M.
Chaudhri, S.
Fares, R.
Thomas, W.M.
Aslam, M.I.
Boyle, K.
Hemingway, D.
Miller, A.
Norwood, M.
Gurjar, S.
Al-Saeedi, M.
Anandan, L.
Sudlow, A.
Zampitis, N.
Malik, K.
Bogdan, M.
Smart, C.
Iqbal, M.R.
Bailey, S.
Lawes, D.
Omar, G.
Tamhane, R.
Evans, M.
Ather, S.
Lim, J.
Nageswaran, H.
Taylor, G.
Hunt, L.
Nicholls, J.
Shaikh, I.
Muscara, F.
O'Brien, J.
Photi, E.
Stearns, A.
Meylemans, D.
Cunningham, C.
Hompes, R.
Tennakoon, A.
Kumarasinghe, N.
Rao, M.
Upanishad, I.
Khan, J.
Ahmad, N.
Shweejawee, Z.
Stefan, S.
Smart, N.
Daniels, I.
Gregoir, T.
Longstaff, L.
McDermott, F.
Varcada, M.
Drami, I.
Gala, T.
Moggia, E.
Ratnatunga, K.
Harries, R.
Hayes, J.
Williams, G.
Raymond, T.
Bronder, C.
Davies, E.
Hawkin, P.
Ryska, O.
Ayral, K.
Beveridge, A.
Bhowmik, A.
Gill, M.
Simpson, R.
Schofield, A.
McArdle, K.
Parmar, M.
Williamson, M.
Burton, H.
Courtney, E.
Grant, C.
Saracino, A.
Newton, K.
Epstein, J.
Branagan, G.
Bignell, M.
Symankewicz, M.
Zaman, S.
Mankotia, R.
Siddiqui, Z.
Torrance, A.
Artioukh, D.
Eggleston, M.
Gokul, K.
Selwyn, D.
Warusavitarne, J.
Chandrasinghe, P.
Grainger, J.
Leo, C.A.
Harris, G.
Levy, B.
Skull, A.
Thaha, M.
Garg, A.
Patel, H.
Ramsanahie, A.
Mondragon-Pritchard, M.
Cuinas Leon, K.
Shukla, A.
Brewer, H.
Fitzgerald, J.
Kho, H.
Torkington, J.
Tate, S.
Wheat, J.
Smolarek, S.
Platt, E.
Rossi, B.
Tham, J.C.
Knight, J.
Richardson, J.
Tzivanakis, A.
Gregori, M.
Ashraf, M.A.
Atif, M.
Santos, J.
Saffaf, N.
Canning, L.
Chandratreya, N.
Bowen, M.
Graham, B.
Hamad, Y.
Kaubrys, M.
Chaudhry, Z.U.
Bhan, C.
Mukhtar, H.
Oshowo, A.
Wilson, J.
Gouvas, N.
Nicol, D.
Pandey, S.
Zilvetti, M.
Sharma, A.
Fatayer, T.
Mothe, S.
Rahman, M.
Curtis, N.
Allison, A.
Dalton, R.
Francis, N.
Ockrim, J.
Psaras, G.
Dudarovaska, H.
Marharint, T.
Mostovoy, E.
Voloshin, S.
Kolesnik, O.
Makhmudov, D.
Altinel, Y.
Iqbal, A.
Cunningham, L.
Go, K.
Tan, S.
Pokaż więcej
Temat :
Settore MED/18 - Chirurgia Generale
anastomotic leak
bowel preparation
colonic cancer
Colorectal surgery
laparoscopic surgery
Źródło :
Christensen, P & 2017 European Society of Coloproctology (ESCP) collaborating group 2018, ' Association of mechanical bowel preparation with oral antibiotics and anastomotic leak following left sided colorectal resection: an international, multi-centre, prospective audit ', Colorectal Disease, vol. 20 Suppl 6, pp. 15-32 . https://doi.org/10.1111/codi.14362
Tytuł :
The impact of conversion on the risk of major complication following laparoscopic colonic surgery an international, multicentre prospective audit
Autorzy :
van der Pool, A.
Rawlings, A.
Sanchez-Guillen, L.
Kuiper, S.
Negoi, I.
Buchs, N.
El-Hussuna, A.
Battersby, N.J.
Buchs, N.C.
Buskens, C.
Chaudri, S.
Frasson, M.
Gallo, G.
Minaya-Bravo, A.M.
Morton, D.
Nepogodiev, D.
Pata, F.
Singh, B.
Zmora, O.
Perry, R.
Magill, L.
Altomare, D.
Bemelman, W.
Brown, S.
Denost, C.B.Q.
Knowles, C.
Laurberg, S.
Lefevre, J.H.
Moeslein, G.
Pinkney, T.
Vaizey, C.
Bilali, S.
Bilali, V.
Salomon, M.
Cillo, M.
Estefania, D.
Patron Uriburu, J.
Ruiz, H.
Farina, P.
Carballo, F.
Guckenheimer, S.
Proud, D.
Brouwer, R.
Bui, A.
Nguyen, B.
Smart, P.
Warwick, A.
Theodore, J.E.
Herbst, F.
Birsan, T.
Dauser, B.
Ghaffari, S.
Hartig, N.
Stift, A.
Argeny, S.
Unger, L.
Strouhal, R.
Heuberger, A.
Varabei, A.
Lahodzich, N.
Makhmudov, A.
Selniahina, L.
Feryn, T.
Leupe, T.
Maes, L.
Reynvoet, E.
Van Langenhove, K.
Nachtergaele, M.
Monami, B.
Francart, D.
Jehaes, C.
Markiewicz, S.
Weerts, J.
Van Belle, K.
Bomans, B.
Cavenaile, V.
Nijs, Y.
Vertruyen, M.
Pletinckx, P.
Claeys, D.
Defoort, B.
Muysoms, F.
Van Cleven, S.
Lange, C.
Vindevoghel, K.
Wolthuis, A.
Todorovic, M.
Dabic, S.
Kenjic, B.
Lovric, S.
Vidovic, J.
Delibegovic, S.
Mehmedovic, Z.
Christiano, A.
Lombardi, B.
Marchiori, M.
Tercioti, V.
Dardanov, D.
Petkov, P.
Simonova, L.
Yonkov, A.
Zhivkov, E.
Maslyankov, S.
Pavlov, V.
Sokolov, M.
Todorov, G.
Stoyanov, V.
Batashki, I.
Iarumov, N.
Lozev, I.
Moshev, B.
Slavchev, M.
Atanasov, B.
Belev, N.
Krstev, P.
Penkov, R.
Santak, G.
Cosic, J.
Previsic, A.
Vukusic, L.
Zukanovic, G.
Zelic, M.
Krsul, D.
Lekic Vitlov, V.
Mendrila, D.
Orhalmi, J.
Dusek, T.
Maly, O.
Paral, J.
Sotona, O.
Skrovina, M.
Bencurik, V.
Machackova, M.
Kala, Z.
Farkasova, M.
Grolich, T.
Prochazka, V.
Hoch, J.
Kocian, P.
Martinek, L.
Antos, F.
Pruchova, V.
Ceccotti, A.
Madsboll, T.
Straarup, D.
Uth Ovesen, A.
Christensen, P.
Bondeven, P.
Edling, P.
Elfeki, H.
Alexandrovich Gameza, V.
Michelsen Bach, S.
Zheltiakova, I.
Krarup, P.M.
Krogh, A.
Rolff, H.-.
Lykke, J.
Juvik, A.F.
Loven, H.H.K.
Marckmann, M.
Osterkamp, J.T.F.
Madsen, A.H.
Worsoe, J.
Ugianskis, A.
Kjaer, M.D.
Youn Cho Lee, B.
Khalid, A.
Kristensen, M.H.
El Sorogy, M.
Elgeidie, A.
Elhemaly, M.
El Nakeeb, A.
Elrefai, M.
Shalaby, M.
Emile, S.
Omar, W.
Sakr, A.
Thabet, W.
Awny, S.
Metwally, I.
Refky, B.
Shams, N.
Zuhdy, M.
Lepisto, A.
Keranen, I.
Kivela, A.
Lehtonen, T.
Siironen, P.
Rautio, T.
Ahonen-Siirtola, M.
Klintrup, K.
Paarnio, K.
Takala, H.
Hyoty, M.
Haukijarvi, E.
Kotaluoto, S.-.
Lehto, K.
Tomminen, T.
Huhtinen, H.
Carpelan, A.
Karvonen, J.
Rantala, A.
Varpe, P.
Cotte, E.
Francois, Y.
Glehen, O.
Passot, G.
d'Alessandro, A.
Chouillard, E.
Etienne, J.C.
Ghilles, E.
Vinson-Bonnet, B.
Germain, A.
Ayav, A.
Bresler, L.
Chevalier, R.
Denost, Q.
Didailler, R.
Rullier, E.
Tiret, E.
Chafai, N.
Parc, Y.
Sielezneff, I.
Mege, D.
Lakkis, Z.
Barussaud, M.
Krones, C.
Bock, B.
Webler, R.
Baral, J.
Lang, T.
Munch, S.
Pullig, F.
Schon, M.
Hinz, S.
Becker, T.
Moller, T.
Richter, F.
Schafmayer, C.
Hardt, J.
Kienle, P.
Crescenti, F.
Ahmad, M.
Soleiman, Y.
Papaconstantinou, I.
Gklavas, A.
Nastos, K.
Theodosopoulos, T.
Vezakis, A.
Stamou, K.
Saridaki, A.
Xynos, E.
Paraskakis, S.
Zervakis, N.
Skroubis, G.
Amanatidis, T.
Germanos, S.
Maroulis, I.
Papadopoulos, G.
Dimitriou, N.
Alexandrou, A.
Felekouras, E.
Griniatsos, J.
Karavokyros, I.
Papadopoulos, A.
Chouliaras, C.
Ioannidis, P.
Katsounis, D.
Kefalou, E.
Katsoulis, I.E.
Balalis, D.
Korkolis, D.P.
Manatakis, D.
Tzovaras, G.
Baloyiannis, I.
Mamaloudis, I.
Lazar, G.
Abraham, S.
Paszt, A.
Simonka, Z.
Toth, I.
Zarand, A.
Baranyai, Z.
Ferreira, G.
Harsanyi, L.
Onody, P.
Banky, B.
Burany, A.
Lakatos, M.
Marton, J.
Solymosi, A.
Besznyak, I.
Bursics, A.
Papp, G.
Saftics, G.
Svastics, I.
Valsdottir, E.
Atladottir, J.
Jonsson, T.
Moller, P.
Sigurdsson, H.
Gupta, S.K.
Kaul, N.
Mohan, S.
Sharma, G.
Wani, R.
Chowdri, N.
Khan, M.
Mehraj, A.
Parray, F.Q.
Coveney, A.
Burke, J.
Deasy, J.
El-Masry, S.
McNamara, D.
Cahill, R.
Faul, E.
Mulsow, J.
Shields, C.
Kelly, M.E.
Bass, G.
Martin, S.T.
O'Connell, R.
Ryan, E.
Connelly, T.
Ahmad, G.
Bukhari, W.
Cooke, F.
Gold Deutch, R.
Haim, N.
Lavy, R.
Moscovici, A.
Shussman, N.
Gefen, R.
Marom, G.
Pikarsky, A.
Weiss, D.
Avital, S.
Hermann, N.
Raguan, B.
Slavin, M.
White, I.
Wasserberg, N.
Arieli, H.
Gurevich, N.
Freund, M.R.
Dorot, S.
Edden, Y.
Halfteck, G.
Reissman, P.
Pery, R.
Tulchinsky, H.
Weizman, A.
Agresta, F.
Curinga, R.
Finotti, E.
Savino, G.
Verza, L.A.
Asteria, C.R.
Boccia, L.
Pascariello, A.
Tamini, N.
Bugatti, A.
Gianotti, L.
Totis, M.
Vincenti, L.
Andriola, V.
Giannini, I.
Travaglio, E.
Balestri, R.
Buccianti, P.
Roffi, N.
Rossi, E.
Urbani, L.
Mellano, A.
Cinquegrana, A.
Lauretta, A.
Belluco, C.
Mistrangelo, M.
Allaix, M.E.
Arolfo, S.
Morino, M.
Testa, V.
Delrio, P.
Pace, U.
Rega, D.
Scala, D.
Clerico, G.
Cornaglia, S.
Realis Luc, A.
Trompetto, M.
Ugolini, G.
Antonacci, N.
Fabbri, S.
Montroni, I.
Zattoni, D.
D'Urbano, C.
Cornelli, A.
Viti, M.
Inama, M.
Bacchion, M.
Casaril, A.
Impellizzeri, H.
Moretto, G.
Spinelli, A.
Carvello, M.
David, G.
Di Candido, F.
Sacchi, M.
Frontali, A.
Ceriani, V.
Molteni, M.
Rosati, R.
Aleotti, F.
Elmore, U.
Lemma, M.
Vignali, A.
Scabini, S.
Casoni Pattacini, G.
Luzzi, A.
Romairone, E.
Marino, F.
Lorusso, D.
Pezzolla, F.
Colombo, F.
Baldi, C.
Foschi, D.
Sampietro, G.
Sorrentino, L.
Di Saverio, S.
Birindelli, A.
Segalini, E.
Spacca, D.
Romano, G.M.
Belli, A.
Bianco, F.
De franciscis, S.
Falato, A.
Muratore, A.
Marsanic, P.
Grimaldi, S.
Castaldo, N.
Ciolli, M.G.
Picarella, P.
Porfidia, R.
Tugnoli, G.
Bondurri, A.
Cavallo, D.
Maffioli, A.
Pertusati, A.
Pulighe, F.
Balestra, F.
De Nisco, C.
Podda, M.
Opocher, E.
Longhi, M.
Mariani, N.M.
Maroni, N.
Pisani Ceretti, A.
Galleano, R.
Aonzo, P.
Curletti, G.
Reggiani, L.
Marconi, M.
Del Prete, L.
Oldani, M.
Pappalardo, R.
Zaccone l, S.
Scatizzi, M.
Baraghini, M.
Cantafio, S.
Feroci, F.
Giani, I.
Tutino, R.
Cocorullo, G.
Gulotta, G.
Licari, L.
Salamone, G.
Sileri, P.
Saraceno, F.
La Torre, F.
Chirletti, P.
Coletta, D.
De Toma, G.
Mingoli, A.
Papandrea, M.
De Luca, E.
Sacco, R.
Sammarco, G.
Vescio, G.
Tonini, V.
Bianchini, S.
Cervellera, M.
Vaccari, S.
Cracco, N.
Barugola, G.
Bertocchi, E.
Rossini, R.
Ruffo, G.
Sartori, A.
Clemente, N.
De Luca, M.
De Luca, A.
Scaffidi, G.
Lorenzon, L.
Balducci, G.
Bocchetti, T.
Ferri, M.
Mercantini, P.
Bauce, S.
Benevento, A.
Bottini, C.
Crapa, P.R.
Rubbini, M.
Anania, G.
Carcoforo, P.
Cavallesco, G.
Feo, C.
Yamamoto, T.
Sivins, A.
Ancans, G.
Gerkis, S.
Lunis, R.
Pcolkins, A.
Venskutonis, D.
Bradulskis, S.
Dainius, E.
Subocius, A.
Vencius, J.
Zeromskas, P.
Eismontas, V.
Nutautiene, V.
Simcikas, D.
Tamosiunas, A.
Svagzdys, S.
Latkauskas, T.
Lizdenis, P.
Saladzinskas, Z.
Tamelis, A.
Dulskas, A.
Kuliavas, J.
Samalavicius, N.E.
Poskus, T.
Jotautas, V.
Mikalauskas, S.
Poskus, E.
Strupas, K.
Zakaria, A.D.
Lah, N.N.
Wong, M.
Zain, W.Z.
Zakaria, Z.
Mazlan, L.
Mohd Azman, Z.A.
Sagap, I.
Psaila, J.
Andrejevic, P.
Cini, C.
Ellul, S.
Pace, K.
Ahallat, M.
Hamid, M.
Hrora, A.
Majbar, M.A.
Raiss, M.
Westerduin, E.
Tanis, P.
van der Sluis, P.C.
Davids, P.H.
Pronk, A.
Schiphorst, A.H.W.
Smakman, N.
Zimmerman, D.
Koeter, T.
Stijns, J.
van Loon, Y.-.
Vermaas, M.
de Graaf, E.
Doornebosch, P.
van Hagen, P.
van Ruler, O.
Toorenvliet, B.
Nonner, J.
van den Berg, I.
van Steensel, L.
Vles, W.
Melenhorst, J.
Orsini, R.
Visschers, R.
Hoff, C.
Blom, R.
Marsman, H.
Mulder, I.
Cense, H.
de Castro, S.
Demirkiran, A.
Hunfeld, M.
van Geloven, A.
de Groof, J.
Hendriks, E.
Leeuwenburg, M.
van Oorschot, N.
Wit, F.
Rupert, C.
Veldman, P.
Keijzers, M.
Konsten, J.
Den Boer, F.
Corver, M.
Boerma, E.G.
Koolen, L.
Martens, M.
Van Wijck, K.
Ignjatovic, D.
Breuer, R.
Gurpreet, B.
Oresland, T.
Tetens Moe, T.
Nesbakken, A.
Flaaten Backe, I.
Wik, T.-.
Radiya, K.
Dehli, T.
Gjessing, P.
Norderval, S.
Woll, K.
Anwer, M.
Qureshi, M.S.
Qureshi, A.U.
Billah, M.
Jawad, M.Y.
Raza, A.
Urooj, N.
Wang, X.
Li, L.
Jajtner, D.
Gasinski, B.
Kabiesz, W.
Walega, P.
Romaniszyn, M.
Zawadzki, M.
Czarnecki, R.
Obuszko, Z.
Rzaca, M.
Sitarska, M.
Silva, P.
Duarte, A.
Goncalves, D.
Morais, M.
Rama, N.
Nobre, J.
Sales, I.
Costa Pereira, J.
Costa, S.
Costa Pereira, C.
Insua, C.
Romero, I.
Figueiredo, N.
Cunha, J.
Domingos, H.
Vieira, P.
Cunha, M.
Americano, M.
Amorim, E.
Rachadell, J.
Carvas, J.M.
Armas, I.
Fernandes, P.
Pires, C.
Reis, R.
Martins, R.
Dos Santos, M.
Henriques, P.
Oliveira, O.
Duarte, M.
Ferreira, L.
Miranda, J.
Vilela, N.
Corte Real, J.
Carlos, S.
Frois Borges, M.
Moniz Pereira, P.
Simoes, J.
Silva-vaz, P.
Bettencourt, V.
Gouveia, A.
Perez, H.
Rainho, R.
Bintintan, V.
Ciuce, C.
Dindelegan, G.
Scurtu, R.
Seicean, R.
Cristian, D.
Burcos, T.
Grama, F.
Mandi, D.M.
Richiteanu, G.
Miron, A.
Calu, V.
Enciu, O.
Nadragea, M.
Parvuletu, R.
Mogoanta, S.S.
Crafciuc, A.
Paitici, S.
Beuran, M.
Ciubotaru, C.
Prodan, A.
Vartic, M.
Tomulescu, V.
Copaescu, C.
Yanishev, A.
Abelevich, A.
Kokobelyan, A.
Lebedeva, M.
Luzan, R.
Pozdnyakov, A.
Cherdancev, D.
Mahotin, D.
Nesytykh, A.
Samsonyuk, V.
Pravosudov, I.
Ivlev, D.
Karachun, A.
Lebedev, K.
Samsonov, D.
Aiupov, R.
Feoktistov, D.
Garipov, M.
Suleymanov, N.
Tarasov, N.
Rasulov, A.
Dzhumabaev, H.
Mamedli, Z.
Bedzhanyan, A.
Popov, D.
Sednev, A.
Klimenko, A.
Semenov, A.
Vasilyev, S.
Khazov, A.
Khanevich, M.
Khrykov, G.
Katorkin, S.
Andreev, P.
Chernov, A.
Davidova, O.
Zhuravlev, A.
Achkasov, S.
Shakhmatov, D.
Shelygin, Y.
Sushkov, O.
Vardanyan, A.
Ilkanich, A.
Barbashinov, N.
Darvin, V.
Onishchenko, S.
Voronin, Y.
Krivokapic, Z.
Barisic, G.
Dimitrijevic, I.
Markovic, V.
Sekulic, A.
Stanojevic, G.
Brankovic, B.
Nestorovic, M.
Pecic, V.
Petrovic, D.
Kostic, I.
Aleksic, A.
Dabic, D.
Maric, B.
Perunicic, V.
Radovanovic, Z.
Djuric, M.
Lukic, D.
Radovanovic, D.
Cuk, V.
Juloski, J.
Kenic, M.
Krdzic, I.
Ngu, J.C.
Y. Y., N.
Teo, N.
Korcek, J.
Lazorisak, A.
Rems, M.
Ramovs Trampus, S.
Tomazic, A.
Grosek, J.
Kosir, J.
Norcic, G.
Vigorita, V.
Caceres, N.
Casal, E.
Ruano, A.
Trostchansky, I.
Golda, T.
Galvez Saldana, A.
Kreisler Moreno, E.
Lopez Dominguez, J.
Vila Tura, M.
Labarga, F.
Galvez, P.
Maderuelo, V.
Suero, C.
Bargallo, J.
Cayetano, L.
Lamas, S.
Silva, M.C.
Bernal-Sprekelsen, J.C.
Gomez, R.
Jareno, S.
Rios, A.
Vercher, D.
Garcia-Gonzalez, J.-.
Cervera-Aldama, J.
Ramos-Prada, J.
Santamaria-Olabarrieta, M.
Borda, N.
Enrriquez-Navascues, J.M.
Saralegui, Y.
Calero-Lillo, A.
Aznar-Puig, S.
Lopez-Lara, M.A.
Munoz-Collado, S.
Valverde-Sintas, J.
Menendez, P.
Leon, C.
Truan, N.
Baldonedo, R.
Fernandez-Martinez, D.
Otero, J.
Solar-Garcia, L.
Turrado-Rodriguez, V.
de Lacy Oliver, F.
Lacy Fortuny, A.M.
Martin Perez, B.
Otero Pineiro, A.M.
Paredes, J.
Fernandez, F.
Ladra, M.J.
Paulos, A.
Prieto, D.
de Heredia, J.P.B.
Blanco Antona, F.
de Andres Asenjo, B.
Ferreras Garcia, C.
de Diego, A.R.
de Laspra, E.C.D.
Echazarreta Gallego, E.
Elia Guedea, M.
Escola, D.
Martinez, S.
Primo Romaguera, V.
Parreno, R.
Pastor, L.
Rosell, E.
Lozoya Trujillo, R.
Alos Company, R.
Ruiz Carmona, M.D.
Solana Bueno, A.
Salvans Ruiz, S.
Alonso Goncalves, S.
Jimenez- Toscano, M.
Pascual Damieta, M.
Pera Roman, M.
Pellicer-Franco, E.M.
Garcia-Marin, J.A.
Mengual-Ballester, M.
Soria-Aledo, V.
Valero-Navarro, G.
Vicente-Ruiz, M.
Garcia-Zamora, C.
Gonzalez-Gil, A.
Montoya-Tabares, M.J.
Paredes-Quiles, M.
Die Trill, J.
Abadia, P.
Moreno, I.
Pina, J.D.
Ramos Rubio, D.
Escartin, J.
Blas, J.L.
Fernando, J.
Ferrer, R.
Garcia Egea, J.
Pros, I.
Martinez, W.
Rius, J.
Socias, M.
Sabia, D.
Castellvi Valls, J.
Gonzalez Santin, V.
Mompart Garcia, S.
Viso Pons, L.
Julia, D.
Codina-Cazador, A.
Farres, R.
Gomez, N.
Planellas, P.
Cuadrado, M.
Camps, I.
Rufas, M.
Escoll, J.
Ferminan, A.
Muriel, P.
Sierra, E.
Alvarez-Laso, C.
Lora, P.
Padin, H.
Garcia-Septiem, J.
Bustamante, C.
Jimenez, V.
Jimenez-Miramon, J.
Ramos, J.L.
Gallardo, A.B.
Benito, P.
Colao, L.
Galindo, P.
Garcia, C.
Forero-Torres, A.
Alonso Poza, A.
Dieguez Fernandez, B.
Gilsanz Martin, C.
Hernandez Garcia, M.
Rojo Lopez, J.A.
Gil Lopez, J.M.
Gonzalez Zunzarren, M.
Martinez Alegre, J.
Zorrilla Matilla, L.P.
Navarro-Sanchez, A.
Alcala Serrano, F.J.
Lopez-Fernandez, J.
Montesdeoca Cabrera, D.
Alvarez-Gallego, M.
Guevara, J.
Pascual Miguelanez, I.
Rubio-Perez, I.
Gomez Ruiz, M.
Alonso Martin, J.
Cagigas Fernandez, C.
Castillo Diego, J.
Pando, J.A.
Maristany, C.
Munoz-Duyos, A.
Rada-Palomino, A.
Vargas-Pierola, H.
Pena Ros, E.
Benavides Buleje, J.A.
Munoz Camarena, J.M.
Parra Banos, P.A.
Ramirez Faraco, M.
Arenal, J.J.
Citores, M.A.
Marcos, J.L.
Sanchez, J.
Tinoco, C.
Garcia Florez, L.J.
Arias Pacheco, R.D.
Minguez Ruiz, G.
Gutierrez Corral, N.
Rodriguez Infante, A.
Carrillo Lopez, M.J.
Carrasco Prats, M.M.
Lage Laredo, A.
Martinez Manzano, A.
Rodriguez Garcia, P.
Segura-Sampedro, J.J.
Alonso-Hernandez, N.
Fernandez Isart, M.
Gamundi Cuesta, M.
Ochogavia Segui, A.
Ibanez, N.
Abrisqueta, J.
Lujan, J.
Gomez Perez, R.
Corrales Valero, E.
Monje Salazar, C.
Sanchiz Cardenas, E.
Soler Humanes, R.
Jimenez-Rodriguez, R.M.
De la Portilla, F.
Diaz Pavon, J.M.
Garcia Cabrera, A.M.
Reyes Diaz, M.L.
Espin, E.
Marinello, F.
Marti, M.
Sanchez, J.L.
Vallribera, F.
Orts Mico, F.J.
Ortin Navarro, M.
Perez Climent, M.
Serra Diaz, C.
Millan, M.
Caro, A.
Escuder, J.
Espina, B.
Feliu, F.
Climent Aira, A.
Estevez Diz, A.
Moreno Asencio, M.T.
Varela Mato, A.
Vazquez Bouzan, R.
Diez-Alonso, M.M.
Villeta-Plaza, R.
Guadalajara, H.
Alias, D.
Garcia Olmo, D.
Pastor, C.
Valverde, I.
Sanchez Romero, A.
Gardea, A.
Gil Santos, M.
Nimmersgern, T.
Serrano Paz, P.
Romero-Simo, M.
Blasco-Segura, T.
Caravaca-Garcia, I.
Costa-Navarro, D.
Zarco-Pleguezuelos, A.
Flor-Lorente, B.
Garcia-Granero, A.
Garcia-Granero, E.
Arencibia, B.
Alonso, J.
Febles, G.
Nogues, E.M.
Roque, C.
Segelman, J.
Nygren, J.
Nestler, G.
Abraham-Nordling, M.
Egenvall, M.
Myrelid, P.
Jung, B.
Loftas, P.
Lydrup, M.-.
Azahr, N.
Buchwald, P.
Mangell, P.
Syk, I.
Nikberg, M.
Carlander, J.
Chabok, A.
Smedh, K.
Tiselius, C.
Haapaniemi, S.
Benckert, A.
Adamina, M.
Freil-Lanter, C.
Gingert, C.
Muller, P.
Schafli, J.
Regusci, L.
Brenna, M.
Fasolini, F.
Misteli, H.
Kirchhoff, P.
Oertli, D.
Hahnloser, D.
Clerc, D.
Hubner, M.
Ris, F.
Chevallay, M.
Morel, P.
Schiltz, B.
Wang, J.Y.
W. -C., S.
Huang, C.-.
C. -J., M.
Tsai, H.-.
Bugra, D.
Agalar, F.
Baloglu, H.
Basoglu, I.
Okkabaz, N.
Binboga, E.
Biricik, A.
Celik, A.
Yavuz, E.
Canda, A.E.
Agalar, C.
Fuzun, M.
Sokmen, S.
Terzi, C.
Isik, A.
Karip, B.
Bilgili, A.C.
Leventoglu, S.
Aytac, B.
Kucukdiler, E.
Yildiz, A.
Yuksel, O.
Sinan, H.
Hancerliogullari, O.
Kaymak, S.
Kozak, O.
Ozer, M.T.
Sarici, I.S.
Akca, O.
Kalayci, M.U.
Kara, Y.
Agcaoglu, O.
Balik, E.
Bayram, O.
Ozbalci, G.S.
Ozkan, B.B.
Karabacak, U.
Sungurtekin, U.
Ozgen, U.
Demirbas, S.
Ozturk, E.
Isik, O.
Yilmazlar, T.
Colak, E.
Karagul, S.
Kinas, V.
Fearnhead, N.
Lord, I.
Stewart, P.
Zammit, M.
Arnold, S.
Broadhurst, J.
Moran, S.
Seretis, F.
Shabbir, J.
Jones, C.
Kynaston, J.
Vimalachandran, D.
Blower, E.
McFaul, C.
McWhirter, D.
Pilkington, J.
Wilson, T.
Chowdhary, M.
Stubbs, B.
Abdalkoddus, M.
Lai, C.
Thavanesan, N.
Yao, C.
Agarwal, T.
Dindyal, S.
Hill, R.M.C.
Reade, S.
Slesser, A.
Paterson, H.
Balfour, A.
Boland, M.
Geraghty, A.
O'Kelly, J.
Patel, P.
Tezas, S.
Yahia, S.
Jadhav, V.
Marimuthu, K.
Narayanan, A.
Piramanayagam, B.
Bradley, N.
Buchanan, F.
Paul, K.
Singh, J.
Thomson, K.
Korsgen, S.
Bedford, M.
Lee, K.
Leong, K.
McArthur, D.
Malik, S.
Mohamed, I.
Cunha, P.
Pilavas, A.
Reddy, A.
Ahmed, S.
Ahmed, A.
Voll, J.
Velchuru, V.
Lal, R.
Mirshekar-Syahkal, B.
Kassai, M.
Aleem, M.
Keogh-Bootland, S.
Sarmah, P.
Keegan, R.
Kelkar, A.
Sen, P.
Oliveira-Cunha, M.
Chaudhri, S.
Fares, R.
Thomas, W.M.
Aslam, M.I.
Boyle, K.
Hemingway, D.
Miller, A.
Norwood, M.
Gurjar, S.
Al-Saeedi, M.
Anandan, L.
Sudlow, A.
Zampitis, N.
Malik, K.
Bogdan, M.
Smart, C.
Iqbal, M.R.
Bailey, S.
Lawes, D.
Omar, G.
Tamhane, R.
Evans, M.
Ather, S.
Lim, J.
Nageswaran, H.
Taylor, G.
Hunt, L.
Nicholls, J.
Shaikh, I.
Muscara, F.
O'Brien, J.
Photi, E.
Stearns, A.
Meylemans, D.
Cunningham, C.
Hompes, R.
Tennakoon, A.
Kumarasinghe, N.
Rao, M.
Upanishad, I.
Khan, J.
Ahmad, N.
Shweejawee, Z.
Stefan, S.
Smart, N.
Daniels, I.
Gregoir, T.
Longstaff, L.
McDermott, F.
Varcada, M.
Drami, I.
Gala, T.
Moggia, E.
Ratnatunga, K.
Harries, R.
Hayes, J.
Williams, G.
Raymond, T.
Bronder, C.
Davies, E.
Hawkin, P.
Ryska, O.
Ayral, K.
Beveridge, A.
Bhowmik, A.
Gill, M.
Simpson, R.
Schofield, A.
McArdle, K.
Parmar, M.
Williamson, M.
Burton, H.
Courtney, E.
Grant, C.
Saracino, A.
Newton, K.
Epstein, J.
Branagan, G.
Bignell, M.
Symankewicz, M.
Zaman, S.
Mankotia, R.
Siddiqui, Z.
Torrance, A.
Artioukh, D.
Eggleston, M.
Gokul, K.
Selwyn, D.
Warusavitarne, J.
Chandrasinghe, P.
Grainger, J.
Leo, C.A.
Harris, G.
Levy, B.
Skull, A.
Thaha, M.
Garg, A.
Patel, H.
Ramsanahie, A.
Mondragon-Pritchard, M.
Cuinas Leon, K.
Shukla, A.
Brewer, H.
Fitzgerald, J.
Kho, H.
Torkington, J.
Tate, S.
Wheat, J.
Smolarek, S.
Platt, E.
Rossi, B.
Tham, J.C.
Knight, J.
Richardson, J.
Tzivanakis, A.
Gregori, M.
Ashraf, M.A.
Atif, M.
Santos, J.
Saffaf, N.
Canning, L.
Chandratreya, N.
Bowen, M.
Graham, B.
Hamad, Y.
Kaubrys, M.
Chaudhry, Z.U.
Bhan, C.
Mukhtar, H.
Oshowo, A.
Wilson, J.
Gouvas, N.
Nicol, D.
Pandey, S.
Zilvetti, M.
Sharma, A.
Fatayer, T.
Mothe, S.
Rahman, M.
Curtis, N.
Allison, A.
Dalton, R.
Francis, N.
Ockrim, J.
Psaras, G.
Dudarovaska, H.
Marharint, T.
Mostovoy, E.
Voloshin, S.
Kolesnik, O.
Makhmudov, D.
Altinel, Y.
Iqbal, A.
Cunningham, L.
Go, K.
Tan, S.
Pokaż więcej
Temat :
Colon cancer
gastrointestinal surgery
laparoscopic surgery
rectal cancer
surgery
Settore MED/18 - Chirurgia Generale
Źródło :
Christensen, P & 2017 and 2015 European Society of Coloproctology (ESCP) collaborating groups 2018, ' The impact of conversion on the risk of major complication following laparoscopic colonic surgery an international, multicentre prospective audit ', Colorectal Disease, vol. 20 Suppl 6, pp. 69-89 . https://doi.org/10.1111/codi.14371
Tytuł :
Safety of primary anastomosis following emergency left sided colorectal resection: an international, multi-centre prospective audit
Autorzy :
Sanchez-Guillen, L.
Nepogodiev, D.
Sivrikoz, E.
van Elst, T.
Minaya, A.
Pata, F.
Glasbey, J.
Pinkney, T.
Bhangu, A.
El-Hussuna, A.
Buchs, N.
Buskens, C.
Chaudri, S.
Frasson, M.
Gallo, G.
Morton, D.
Negoi, I.
Singh, B.
Zmora, O.
Perry, R.
Magill, L.
Altomare, D.
Bemelman, W.
Brown, S.
Denost, Q.
Knowles, C.
Laurberg, S.
Lefevre, J.
Moeslein, G.
Vaizey, C.
Bilali, S.
Bilali, V.
Salomon, M.
Cillo, M.
Estefania, D.
Patron Uriburu, J.
Ruiz, H.
Farina, P.
Carballo, F.
Guckenheimer, S.
Proud, D.
Brouwer, R.
Bui, A.
Nguyen, B.
Smart, P.
Warwick, A.
Theodore, J.
Herbst, F.
Birsan, T.
Dauser, B.
Ghaffari, S.
Hartig, N.
Stift, A.
Argeny, S.
Unger, L.
Strouhal, R.
Heuberger, A.
Varabei, A.
Lahodzich, N.
Makhmudov, A.
Selniahina, L.
Feryn, T.
Leupe, T.
Maes, L.
Reynvoet, E.
Van Langenhove, K.
Nachtergaele, M.
Monami, B.
Francart, D.
Jehaes, C.
Markiewicz, S.
Weerts, J.
Van Belle, K.
Bomans, B.
Cavenaile, V.
Nijs, Y.
Vertruyen, M.
Pletinckx, P.
Claeys, D.
Defoort, B.
Muysoms, F.
Van Cleven, S.
Lange, C.
Vindevoghel, K.
Wolthuis, A.
Todorovic, M.
Dabic, S.
Kenjic, B.
Lovric, S.
Vidovic, J.
Delibegovic, S.
Mehmedovic, Z.
Christiano, A.
Lombardi, B.
Marchiori, M.
Tercioti, V.
Dardanov, D.
Petkov, P.
Simonova, L.
Yonkov, A.
Zhivkov, E.
Maslyankov, S.
Pavlov, V.
Sokolov, M.
Todorov, G.
Stoyanov, V.
Batashki, I.
Iarumov, N.
Lozev, I.
Moshev, B.
Slavchev, M.
Atanasov, B.
Belev, N.
Krstev, P.
Penkov, R.
Santak, G.
Cosic, J.
Previsic, A.
Vukusic, L.
Zukanovic, G.
Zelic, M.
Krsul, D.
Lekic Vitlov, V.
Mendrila, D.
Orhalmi, J.
Dusek, T.
Maly, O.
Paral, J.
Sotona, O.
Skrovina, M.
Bencurik, V.
Machackova, M.
Kala, Z.
Farkasova, M.
Grolich, T.
Prochazka, V.
Hoch, J.
Kocian, P.
Martinek, L.
Antos, F.
Pruchova, V.
Ceccotti, A.
Madsboll, T.
Straarup, D.
Uth Ovesen, A.
Christensen, P.
Bondeven, P.
Edling, P.
Elfeki, H.
Alexandrovich Gameza, V.
Michelsen Bach, S.
Zheltiakova, I.
Krarup, P.M.
Krogh, A.
Rolff, H.-.
Lykke, J.
Juvik, A.F.
Loven, H.H.K.
Marckman, M.
Osterkamp, J.T.F.
Madsen, A.H.
Worsoe, J.
Ugianskis, A.
Kjaer, M.D.
Youn Cho Lee, B.
Khalid, A.
Kristensen, M.H.
El Sorogy, M.
Elgeidie, A.
Elhemaly, M.
ElNakeeb, A.
Elrefai, M.
Shalaby, M.
Emile, S.
Omar, W.
Sakr, A.
Thabet, W.
Awny, S.
Metwally, I.
Refky, B.
Shams, N.
Zuhdy, M.
Lepisto, A.
Keranen, I.
Kivela, A.
Lehtonen, T.
Siironen, P.
Rautio, T.
Ahonen-Siirtola, M.
Klintrup, K.
Paarnio, K.
Takala, H.
Hyoty, M.
Haukijarvi, E.
Kotaluoto, S.-.
Lehto, K.
Tomminen, T.
Huhtinen, H.
Carpelan, A.
Karvonen, J.
Rantala, A.
Varpe, P.
Cotte, E.
Francois, Y.
Glehen, O.
Passot, G.
d'Alessandro, A.
Chouillard, E.
Etienne, J.C.
Ghilles, E.
Vinson-Bonnet, B.
Germain, A.
Ayav, A.
Bresler, L.
Chevalier, R.
Didailler, R.
Rullier, E.
Tiret, E.
Chafai, N.
Parc, Y.
Sielezneff, I.
Mege, D.
Lakkis, Z.
Barussaud, M.
Krones, C.
Bock, B.
Webler, R.
Baral, J.
Lang, T.
Munch, S.
Pullig, F.
Schon, M.
Hinz, S.
Becker, T.
Moller, T.
Richter, F.
Schafmayer, C.
Hardt, J.
Kienle, P.
Crescenti, F.
Ahmad, M.
Soleiman, Y.
Papaconstantinou, I.
Gklavas, A.
Nastos, K.
Theodosopoulos, T.
Vezakis, A.
Stamou, K.
Saridaki, A.
Xynos, E.
Paraskakis, S.
Zervakis, N.
Skroubis, G.
Amanatidis, T.
Germanos, S.
Maroulis, I.
Papadopoulos, G.
Dimitriou, N.
Alexandrou, A.
Felekouras, E.
Griniatsos, J.
Karavokyros, I.
Papadopoulos, A.
Chouliaras, C.
Ioannidis, P.
Katsounis, D.
Kefalou, E.
Katsoulis, I.
Balalis, D.
Manatakis, D.
Tzovaras, G.
Baloyiannis, I.
Mamaloudis, I.
Lazar, G.
Abraham, S.
Paszt, A.
Simonka, Z.
Zarand, A.
Baranyai, Z.
Ferreira, G.
Harsanyi, L.
Onody, P.
Banky, B.
Burany, A.
Lakatos, M.
Marton, J.
Solymosi, A.
Besznyak, I.
Bursics, A.
Papp, G.
Saftics, G.
Svastics, I.
Valsdottir, E.
Atladottir, J.
Jonsson, T.
Moller, P.
Sigurdsson, H.
Gupta, S.K.
Kaul, N.
Mohan, S.
Sharma, G.
Wani, R.
Chowdri, N.
Khan, M.
Mehraj, A.
Parray, F.
Coveney, A.
Burke, J.
Deasy, J.
El-Masry, S.
McNamara, D.
Cahill, R.
Faul, E.
Mulsow, J.
Shields, C.
Kelly, M.E.
Bass, G.
Martin, S.T.
O'Connell, R.
Ryan, E.
Connelly, T.
Ahmad, G.
Bukhari, W.
Cooke, F.
Gold Deutch, R.
Haim, N.
Lavy, R.
Moscovici, A.
Shussman, N.
Gefen, R.
Marom, G.
Pikarsky, A.
Weiss, D.
Avital, S.
Hermann, N.
Raguan, B.
Slavin, M.
White, I.
Wasserberg, N.
Arieli, H.
Gurevich, N.
Freund, M.R.
Dorot, S.
Halfteck, G.
Reissman, P.
Yair, E.
Eden, Y.
Pery, R.
Tulchinsky, H.
Weizman, A.
Agresta, F.
Curinga, R.
Finotti, E.
Savino, G.
Verza, L.A.
Asteria, C.R.
Boccia, L.
Pascariello, A.
Tamini, N.
Bugatti, A.
Gianotti, L.
Totis, M.
Vincenti, L.
Andriola, V.
Giannini, I.
Travaglio, E.
Balestri, R.
Buccianti, P.
Roffi, N.
Rossi, E.
Urbani, L.
Mellano, A.
Cinquegrana, A.
Lauretta, A.
Belluco, C.
Mistrangelo, M.
Allaix, M.E.
Arolfo, S.
Morino, M.
Testa, V.
Delrio, P.
Pace, U.
Rega, D.
Scala, D.
Donald, Z.
Clerico, G.
Cornaglia, S.
Realis Luc, A.
Trompetto, M.
Ugolini, G.
Antonacci, N.
Fabbri, S.
Montroni, I.
Zattoni, D.
D'Urbano, C.
Cornelli, A.
Viti, M.
Inama, M.
Bacchion, M.
Casaril, A.
Impellizzeri, H.
Moretto, G.
Spinelli, A.
Carvello, M.
David, G.
Di Candido, F.
Sacchi, M.
Frontali, A.
Ceriani, V.
Molteni, M.
Rosati, R.
Aleotti, F.
Elmore, U.
Lemma, M.
Vignali, A.
Scabini, S.
Casoni Pattacini, G.
Luzzi, A.
Romairone, E.
Marino, F.
Lorusso, D.
Pezzolla, F.
Colombo, F.
Baldi, C.
Foschi, D.
Sampietro, G.
Sorrentino, L.
Di Saverio, S.
Birindelli, A.
Segalini, E.
Spacca, D.
Romano, G.M.
Belli, A.
Bianco, F.
De franciscis, S.
Falato, A.
Muratore, A.
Marsanic, P.
Grimaldi, S.
Castaldo, N.
Ciolli, M.G.
Picarella, P.
Porfidia, R.
Tugnoli, G.
Bondurri, A.
Cavallo, D.
Maffioli, A.
Pertusati, A.
Pulighe, F.
Balestra, F.
De Nisco, C.
Podda, M.
Opocher, E.
Longhi, M.
Mariani, N.M.
Maroni, N.
Pisani Ceretti, A.
Galleano, R.
Aonzo, P.
Curletti, G.
Reggiani, L.
Marconi, M.
Del Prete, L.
Oldani, M.
Pappalardo, R.
Zaccone l, S.
Scatizzi, M.
Baraghini, M.
Cantafio, S.
Feroci, F.
Giani, I.
Tutino, R.
Cocorullo, G.
Gulotta, G.
Licari, L.
Salamone, G.
Sileri, P.
Saraceno, F.
La Torre, F.
Chirletti, P.
Coletta, D.
De Toma, G.
Mingoli, A.
Papandrea, M.
De Luca, E.
Sacco, R.
Sammarco, G.
Vescio, G.
Tonini, V.
Bianchini, S.
Cervellera, M.
Vaccari, S.
Cracco, N.
Barugola, G.
Bertocchi, E.
Rossini, R.
Ruffo, G.
Sartori, A.
Clemente, N.
De Luca, M.
De Luca, A.
Scaffidi, G.
Lorenzon, L.
Balducci, G.
Bocchetti, T.
Ferri, M.
Mercantini, P.
Jackson, P.
Bauce, S.
Benevento, A.
Bottini, C.
Crapa, P.R.
Rubbini, M.
Anania, G.
Carcoforo, P.
Cavallesco, G.
Feo, C.
Yamamoto, T.
Sivins, A.
Ancans, G.
Gerkis, S.
Lunis, R.
Pcolkins, A.
Venskutonis, D.
Bradulskis, S.
Dainius, E.
Subocius, A.
Vencius, J.
Zeromskas, P.
Eismiontas, V.
Nutautiene, V.
Simcikas, D.
Tamosiunas, A.
Svagzdys, S.
Latkauskas, T.
Lizdenis, P.
Saladzinskas, Z.
Tamelis, A.
Dulskas, A.
Kuliavas, J.
Samalavicius, N.E.
Poskus, T.
Jotautas, V.
Mikalauskas, S.
Poskus, E.
Strupas, K.
Zakaria, A.
Lah, N.N.
Wong, M.
Zain, Z.
Zakaria, Z.
Mazlan, L.
Mohd Azman, Z.A.
Sagap, I.
Psaila, J.
Andrejevic, P.
Cini, C.
Ellul, S.
Pace, K.
Ahallat, M.
Hamid, M.
Hrora, A.
Majbar, M.A.
Raiss, M.
Westerduin, E.
Tanis, P.
van der Sluis, P.C.
Davids, P.H.
Pronk, A.
Schiphorst, A.H.W.
Smakman, N.
Zimmerman, D.
Koeter, T.
Stijns, J.
van Loon, Y.-.
Vermaas, M.
de Graaf, E.
Doornebosch, P.
van Hagen, P.
van Ruler, O.
Toorenvliet, B.
Nonner, J.
van den Berg, I.
van Steensel, L.
Vles, W.
Melenhorst, J.
Orsini, R.
Visschers, R.
Hoff, C.
Blom, R.
Marsman, H.
Mulder, I.
Cense, H.
de Castro, S.
Demirkiran, A.
Hunfeld, M.
van Geloven, A.
de Groof, J.
Hendriks, E.
Leeuwenburg, M.
van Oorschot, N.
Wit, F.
Rupert, C.
Veldman, P.
Keijzers, M.
Konsten, J.
Den Boer, F.
Corver, M.
Boerma, E.-.
Koolen, L.
Martens, M.
Van Wijck, K.
Ignjatovic, D.
Breuer, R.
Gurpreet, B.
Oresland, T.
Tetens Moe, T.
Nesbakken, A.
Flateh Backe, I.
Wik, T.-.
Radiya, K.
Dehli, T.
Gjessing, P.
Norderval, S.
Woll, K.
Anwer, M.
Qureshi, M.S.
Qureshi, A.U.
Billah, M.
Jawad, M.Y.
Raza, A.
Urooj, N.
Wang, X.
Li, L.
Jajtner, D.
Gasinski, B.
Kabiesz, W.
Walega, P.
Romaniszyn, M.
Zawadzki, M.
Czarnecki, R.
Obuszko, Z.
Rzaca, M.
Sitarska, M.
Silva, P.
Duarte, A.
Goncalves, D.
Morais, M.
Rama, N.
Nobre, J.
Sales, I.
Costa Pereira, J.
Costa, S.
Costa Pereira, C.
Insua, C.
Romero, I.
Figueiredo, N.
Cunha, J.
Domingos, H.
Vieira, P.
Cunha, M.
Americano, M.
Amorim, E.
Rachadell, J.
Carvas, J.
Armas, I.
Fernandes, P.
Pires, C.
Reis, R.
Martins, R.
Dos Santos, M.
Henriques, P.
Oliveira, O.
Duarte, M.
Ferreira, L.
Miranda, J.
Vilela, N.
Corte Real, J.
Carlos, S.
Frois Borges, M.
Moniz Pereira, P.
Simoes, J.
Silva-vaz, P.
Bettencourt, V.
Gouveia, A.
Perez, H.
Rainho, R.
Bintintan, V.
Ciuce, C.
Dindelegan, G.
Scurtu, R.
Seicean, R.
Cristian, D.
Burcos, T.
Grama, F.
Mandi, D.M.
Richiteanu, G.
Miron, A.
Calu, V.
Enciu, O.
Nadragea, M.
Parvuletu, R.
Mogoanta, S.S.
Crafciuc, A.
Paitici, S.
Beuran, M.
Ciubotaru, C.
Prodan, A.
Vartic, M.
Tomulescu, V.
Copaescu, C.
Popov, D.
Sednev, A.
Klimenko, A.
Semenov, A.
Vasilyev, S.
Pozdnyakov, A.
Cherdancev, D.
Mahotin, D.
Nesytykh, A.
Samsonyuk, V.
Pravosudov, I.
Ivlev, D.
Karachun, A.
Lebedev, K.
Samsonov, D.
Aiupov, R.
Feoktistov, D.
Garipov, M.
Nail, S.
Tarasov, N.
Yanishev, A.
Abelevich, A.
Kokobelyan, A.
Lebedeva, M.
Luzan, R.
Rasulov, A.
Dzhumabaev, H.
Mamedli, Z.
Bedzhanyan, A.
Khazov, A.
Khanevich, M.
Khrykov, G.
Katorkin, S.
Andreev, P.
Chernov, A.
Davidova, O.
Zhuravlev, A.
Achkasov, S.
Shakhmatov, D.
Shelygin, Y.
Sushkov, O.
Vardanyan, A.
Ilkanich, A.
Barbashinov, N.
Darvin, V.
Onishchenko, S.
Voronin, Y.
Krivokapic, Z.
Barisic, G.
Dimitrijevic, I.
Markovic, V.
Sekulic, A.
Stanojevic, G.
Brankovic, B.
Nestorovic, M.
Pecic, V.
Petrovic, D.
Kostic, I.
Aleksic, A.
Dabic, D.
Maric, B.
Perunicic, V.
Radovanovic, Z.
Djuric, M.
Lukic, D.
Radovanovic, D.
Cuk, V.
Juloski, J.
Kenic, M.
Krdzic, I.
Ngu, J.C.
Y. Y., N.
Teo, N.
Korcek, J.
Lazorisak, A.
Rems, M.
Ramovs Trampus, S.
Tomazic, A.
Grosek, J.
Kosir, J.
Norcic, G.
Vigorita, V.
Caceres, N.
Casal, E.
Ruano, A.
Trostchansky, I.
Golda, T.
Galvez Saldana, A.
Kreisler Moreno, E.
Lopez Dominguez, J.
Vila Tura, M.
Labarga, F.
Galvez, P.
Maderuelo, V.
Suero, C.
Bargallo, J.
Cayetano, L.
Lamas, S.
Silva, M.C.
Bernal-Sprekelsen, J.C.
Gomez, R.
Jareno, S.
Rios, A.
Vercher, D.
Garcia-Gonzalez, J.-.
Cervera-Aldama, J.
Ramos-Prada, J.
Santamaria-Olabarrieta, M.
Borda, N.
Enrriquez-Navascues, J.M.
Saralegui, Y.
Calero-Lillo, A.
Aznar-Puig, S.
Lopez-Lara, M.A.
Munoz-Collado, S.
Valverde-Sintas, J.
Menendez, P.
Leon, C.
Truan, N.
Baldonedo, R.
Martinez, D.
Otero, J.
Solar, L.
Turrado-Rodriguez, V.
de Lacy Oliver, F.
Lacy Fortuny, A.M.
Martin Perez, B.
Otero Pineiro, A.M.
Paredes, J.
Fernandez, F.
Ladra, M.J.
Paulos, A.
Prieto, D.
Beltran de Heredia, J.P.
Blanco Antona, F.
de Andres Asenjo, B.
Ferreras Garcia, C.
Romero de Diego, A.
Cordoba Diaz de Laspra, E.
Echazarreta Gallego, E.
Elia Guedea, M.
Escola, D.
Martinez, S.
Primo Romaguera, V.
Parreno, R.
Pastor, L.
Rosell, E.
Lozoya Trujillo, R.
Alos Company, R.
Ruiz Carmona, M.D.
Solana Bueno, A.
Salvans Ruiz, S.
Alonso Goncalves, S.
Jimenez-Toscano, M.
Pascual Damieta, M.
Pera Roman, M.
Pellicer-Franco, E.M.
Garcia-Marin, J.A.
Mengual-Ballester, M.
Soria-Aledo, V.
Valero-Navarro, G.
Vicente-Ruiz, M.
Garcia-Zamora, C.
Gonzalez-Gil, A.
Montoya-Tabares, M.J.
Paredes-Quiles, M.
Die Trill, J.
Abadia, P.
Moreno, I.
Pina, J.D.
Ramos Rubio, D.
Escartin, J.
Blas, J.L.
Fernando, J.
Ferrer, R.
Garcia Egea, J.
Pros, I.
Martinez, W.
Rius, J.
Socias, M.
Sabia, D.
Castellvi Valls, J.
Gonzalez Santin, V.
Mompart Garcia, S.
Viso Pons, L.
Julia, D.
Codina-Cazador, A.
Farres, R.
Gomez, N.
Planellas, P.
Cuadrado, M.
Camps, I.
Rufas, M.
Escoll, J.
Ferminan, A.
Muriel, P.
Sierra, E.
Alvarez-Laso, C.
Lora, P.
Padin, H.
Garcia-Septiem, J.
Bustamante, C.
Jimenez, V.
Jimenez-Miramon, J.
Ramos, J.L.
Gallardo, A.B.
Benito, P.
Colao, L.
Galindo, P.
Garcia, C.
Forero-Torres, A.
Alonso Poza, A.
Dieguez Fernandez, B.
Gilsanz Martin, C.
Hernandez Garcia, M.
Rojo Lopez, J.A.
Gil Lopez, J.M.
Gonzalez Zunzarren, M.
Martinez Alegre, J.
Zorrilla Matilla, J.P.
Navarro-Sanchez, A.
Alcala Serrano, F.J.
Lopez-Fernandez, J.
Montesdeoca Cabrera, D.
Alvarez-Gallego, M.
Guevara, J.
Pascual Miguelanez, I.
Rubio-Perez, I.
Gomez Ruiz, M.
Alonso Martin, J.
Cagigas Fernandez, C.
Castillo Diego, J.
Pando, J.A.
Maristany, C.
Munoz-Duyos, A.
Rada-Palomino, A.
Vargas-Pierola, H.
Pena Ros, E.
Benavides Buleje, J.A.
Munoz Camarena, J.M.
Parra Banos, P.A.
Ramirez Faraco, M.
Arenal, J.J.
Citores, M.A.
Marcos, J.L.
Sanchez, J.
Tinoco, C.
Garcia Florez, L.J.
Arias Pacheco, R.D.
Minguez Ruiz, G.
Rodriguez Corral, N.
Rodriguez Infante, A.
Carrillo Lopez, M.J.
Carrasco Prats, M.M.
Lage Laredo, A.
Martinez Manzano, A.
Rodriguez Garcia, P.
Segura-Sampedro, J.J.
Alonso-Hernandez, N.
Fernandez Isart, M.
Gamundi Cuesta, M.
Ochogavia Segui, A.
Ibanez, N.
Abrisqueta, J.
Lujan, J.
Gomez Perez, R.
Corrales Valero, E.
Monje Salazar, C.
Sanchiz Cardenas, E.
Soler Humanes, R.
Jimenez-Rodriguez, R.M.
De la Portilla, F.
Diaz Pavon, J.M.
Garcia Cabrera, A.M.
Reyes Diaz, M.L.
Espin, E.
Marinello, F.
Marti, M.
Sanchez, J.L.
Vallribera, F.
Orts Mico, F.J.
Ortin Navarro, M.
Perez Climent, M.
Serra Diaz, C.
Millan, M.
Caro, A.
Escuder, J.
Espina, B.
Feliu, F.
Climent Aira, A.
Estevez Diz, A.
Moreno Asencio, M.T.
Varela Mato, A.
Vazquez Bouzan, R.
Minaya-Bravo, A.M.
Diez-Alonso, M.M.
Villeta-Plaza, R.
Guadalajara, H.
Alias, D.
Garcia Olmo, D.
Pastor, C.
Valverde, I.
Sanchez Romero, A.
Gardea, A.
Gil Santos, M.
Nimmersgern, T.
Serrano Paz, P.
Romero-Simo, M.
Blasco-Segura, T.
Caravaca-Garcia, I.
Costa-Navarro, D.
Zarco-Pleguezuelos, A.
Flor-Lorente, B.
Garcia-Granero, A.
Garcia-Granero, E.
Arencibia, B.
Alonso, J.
Febles, G.
Nogues, E.M.
Roque, C.
Segelman, J.
Nygren, J.
Nestler, G.
Abraham-Nordling, M.
Egenvall, M.
Myrelid, P.
Jung, B.
Loftas, P.
Lydrup, M.-.
Azahr, N.
Buchwald, P.
Mangell, P.
Syk, I.
Nikberg, M.
Carlander, J.
Chabok, A.
Smedh, K.
Tiselius, C.
Haapaniemi, S.
Benckert, A.
Adamina, M.
Freil-Lanter, C.
Gingert, C.
Muller, P.
Schafli, J.
Regusci, L.
Brenna, M.
Fasolini, F.
Misteli, H.
Kirchhoff, P.
Oertli, D.
Hahnloser, D.
Clerc, D.
Hubner, M.
Ris, F.
Chevallay, M.
Morel, P.
Schiltz, B.
Wang, J.Y.
W. -C., S.
Huang, C.-.
C. -J., M.
Tsai, H.-.
Ozbalci, G.S.
Ozkan, B.B.
Karabacak, U.
Bugra, D.
Agalar, F.
Baloglu, H.
Basoglu, I.
Okkabaz, N.
Binboga, E.
Biricik, A.
Celik, A.
Yavuz, E.
Canda, A.E.
Agalar, C.
Fuzun, M.
Sokmen, S.
Terzi, C.
Isik, A.
Karip, B.
Bilgili, A.C.
Leventoglu, S.
Aytac, B.
Yildiz, A.
Yuksel, O.
Sinan, H.
Hancerliogullari, O.
Kaymak, S.
Kozak, O.
Ozer, M.T.
Sarici, I.S.
Akca, O.
Kalayci, M.U.
Kara, Y.
Agcaoglu, O.
Balik, E.
Bayram, O.
Sungurtekin, U.
Ozgen, U.
Demirbas, S.
Ozturk, E.
Isik, O.
Yilmazlar, T.
Colak, E.
Karagul, S.
Kinas, V.
Fearnhead, N.
Lord, I.
Stewart, P.
Zammit, M.
Arnold, S.
Battersby, N.
Broadhurst, J.
Mehta, A.
Seretis, F.
Shabbir, J.
Jones, C.
Kynaston, J.
Vimalachandran, D.
Blower, E.
McFaul, C.
McWhirter, D.
Pilkington, J.
Wilson, T.
Chowdhary, M.
Stubbs, B.
Abdalkoddus, M.
Lai, C.
Thavanesan, N.
Yao, C.
Agarwal, T.
Dindyal, S.
Hill, R.M.C.
Reade, S.
Slesser, A.
Paterson, H.
Balfour, A.
Boland, M.
Geraghty, A.
O'Kelly, J.
Patel, P.
Tezas, S.
Yahia, S.
Jadhav, V.
Marimuthu, K.
Narayanan, A.
Piramanayagam, B.
Bradley, N.
Buchanan, F.
Paul, K.
Singh, J.
Thomson, K.
Korsgen, S.
Bedford, M.
Lee, K.
Leong, K.
McArthur, D.
Malik, S.
Mohamed, I.
Cunha, P.
Pilavas, A.
Reddy, A.
Ahmed, S.
Ahmed, A.
Voll, J.
Velchuru, V.
Lal, R.
Mirshekar-Syahkal, B.
Kassai, M.
Aleem, M.
Keogh-Bootland, S.
Sarmah, P.
Keegan, R.
Kelkar, A.
Sen, P.
Oliveira-Cunha, M.
Chaudhri, S.
Fares, R.
Thomas, W.M.
Aslam, M.I.
Boyle, K.
Hemingway, D.
Miller, A.
Norwood, M.
Gurjar, S.
Al-Saeedi, M.
Anandan, L.
Sudlow, A.
Zampitis, N.
Malik, K.
Bogdan, M.
Smart, C.
Iqbal, M.R.
Bailey, S.
Lawes, D.
Omar, G.
Tamhane, R.
Evans, M.
Ather, S.
Lim, J.
Nageswaran, H.
Taylor, G.
Hunt, L.
Nicholls, J.
Shaikh, I.
Muscara, F.
O'Brien, J.
Photi, E.
Stearns, A.
Meylemans, D.
Cunningham, C.
Hompes, R.
Tennakoon, A.
Kumarasinghe, N.
Rao, M.
Upanishad, I.
Smolarek, S.
Platt, E.
Rossi, B.
Tham, J.C.
Khan, J.
Ahmad, N.
Shweejawee, Z.
Stefan, S.
Smart, N.
Daniels, I.
Gregoir, T.
Longstaff, L.
McDermott, F.
Varcada, M.
Drami, I.
Gala, T.
Moggia, E.
Ratnatunga, K.
Harries, R.
Hayes, J.
Williams, G.
Raymond, T.
Bronder, C.
Davies, E.
Hawkin, P.
Ryska, O.
Ayral, K.
Beveridge, A.
Bhowmik, A.
Gill, M.
Simpson, R.
Schofield, A.
McArdle, K.
Parmar, M.
Williamson, M.
Burton, H.
Courtney, E.
Grant, C.
Saracino, A.
Newton, K.
Epstein, J.
Branagan, G.
Bignell, M.
Symankewicz, M.
Zaman, S.
Mankotia, R.
Siddiqui, Z.
Torrance, A.
Artioukh, D.
Eggleston, M.
Gokul, K.
Selwyn, D.
Warusavitarne, J.
Chandrasinghe, P.
Grainger, J.
Leo, C.A.
Harris, G.
Levy, B.
Skull, A.
Thaha, M.
Garg, A.
Patel, H.
Ramsanahie, A.
Mondragon-Pritchard, M.
Cuinas Leon, K.
Shukla, A.
Brewer, H.
Fitzgerald, J.
Kho, H.
Torkington, J.
Tate, S.
Wheat, J.
Knight, J.
Richardson, J.
Tzivanakis, A.
Gregori, M.
Ashraf, M.A.
Atif, M.
Santos, J.
Saffaf, N.
Canning, L.
Chandratreya, N.
Bowen, M.
Graham, B.
Hamad, Y.
Kaubrys, M.
Chaudhry, Z.U.
Bhan, C.
Mukhtar, H.
Oshowo, A.
Wilson, J.
Gouvas, N.
Nicol, D.
Pandey, S.
Zilvetti, M.
Sharma, A.
Fatayer, T.
Mothe, S.
Rahman, M.
Curtis, N.
Allison, A.
Dalton, R.
Francis, N.
Ockrim, J.
Psaras, G.
Dudarovaska, H.
Marharint, T.
Mostovoy, E.
Voloshin, S.
Kolesnik, O.
Makhmudov, D.
Altinel, Y.
Iqbal, A.
Cunningham, L.
Go, K.
Tan, S.
Pokaż więcej
Temat :
Settore MED/18 - Chirurgia Generale
anastomotic leak
colon cancer
emergency surgery
gastrointestinal surgery
rectal cancer
Surgery
surgical complications
surgical outcomes
Źródło :
Christensen, P & 2017 European Society of Coloproctology (ESCP) collaborating group 2018, ' Safety of primary anastomosis following emergency left sided colorectal resection: an international, multi-centre prospective audit ', Colorectal Disease, vol. 20 Suppl 6, pp. 47-57 . https://doi.org/10.1111/codi.14373
Tytuł :
Do open geodata actually have the quality they declare? the case study of Milan, Italy
Autorzy :
Brovelli, M. A.
Minghini, M.
Molinari, M. E.
Molteni, M.
Pokaż więcej
Temat :
Metadata
TA1501-1820
Open geodata
Engineering (General). Civil engineering (General)
Technology
Milan
Open data
TA1-2040
Data quality
Applied optics. Photonics
Information Systems
Positional accuracy
Źródło :
The International Archives of the Photogrammetry, Remote Sensing and Spatial Information Sciences, Vol XLI-B2, Pp 609-614 (2016)
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Evaluating the incidence of pathological complete response in current international rectal cancer practice: the barriers to widespread safe deferral of surgery
Autorzy :
Battersby, N
Glasbey, Jc
Neary, P
Negoi, I
Kamarajah, S
Sgro, A
Bhangu, A
Pinkney, T
Frasson, M
El-Hussuna, A
Battersby, Nj
Buchs, Nc
Buskens, C
Chaudri, S
Gallo, G
Glasbey, J
Minaya-Bravo, Am
Morton, D
Nepogodiev, D
Pata, F
Sánchez-Guillén, L
Singh, B
Zmora, O
Perry, R
Magill, L
Altomare, D
Bemelman, W
Brown, S
Denost, Q
Knowles, C
Laurberg, S
Lefevre, Jh
Möeslein, G
Vaizey, C
Bilali, S
Bilali, V
Salomon, M
Cillo, M
Estefania, D
Patron Uriburu, J
Ruiz, H
Farina, P
Carballo, F
Guckenheimer, S
Proud, D
Brouwer, R
Bui, A
Nguyen, B
Smart, P
Warwick, A
Theodore, Je
Herbst, F
Birsan, T
Dauser, B
Ghaffari, S
Hartig, N
Stift, A
Argeny, S
Unger, L
Strouhal, R
Heuberger, A
Varabei, A
Lahodzich, N
Makhmudov, A
Selniahina, L
Feryn, T
Leupe, T
Maes, L
Reynvoet, E
Van Langenhove, K
Nachtergaele, M
Monami, B
Francart, D
Jehaes, C
Markiewicz, S
Weerts, J
Van Belle, K
Bomans, B
Cavenaile, V
Nijs, Y
Vertruyen, M
Pletinckx, P
Claeys, D
Defoort, B
Muysoms, F
Van Cleven, S
Lange, C
Vindevoghel, K
Wolthuis, A
Todorovic, M
Dabic, S
Kenjic, B
Lovric, S
Vidovic, J
Delibegovic, S
Mehmedovic, Z
Christiano, A
Lombardi, B
Marchiori, M Jr
Tercioti, V Jr
Dardanov, D
Petkov, P
Simonova, L
Yonkov, A
Zhivkov, E
Maslyankov, S
Pavlov, V
Sokolov, M
Todorov, G
Stoyanov, V
Batashki, I
Iarumov, N
Lozev, I
Moshev, B
Slavchev, M
Atanasov, B
Belev, N
Krstev, P
Penkov, R
Šantak, G
Ćosić, J
Previšić, A
Vukušić, L
Zukanović, G
Zelić, M
Kršul, D
Lekić Vitlov, V
Mendrila, D
Orhalmi, J
Dusek, T
Maly, O
Paral, J
Sotona, O
Skrovina, M
Bencurik, V
Machackova, M
Kala, Z
Farkašová, M
Grolich, T
Procházka, V
Hoch, J
Kocian, P
Martinek, L
Antos, F
Pruchova, V
Ceccotti, A
Madsbøll, T
Straarup, D
Uth Ovesen, A
Christensen, P
Bondeven, P
Edling, P
Elfeki, H
Alexandrovich Gameza, V
Michelsen Bach, S
Zheltiakova, I
Krarup, Pm
Krogh, A
Rolff, Hc
Lykke, J
Juvik, Af
Lóven, Hhk
Marckmann, M
Osterkamp, Jtf
Madsen, Ah
Worsøe, J
Ugianskis, A
Kjaer, Md
Youn Cho Lee, B
Khalid, A
Kristensen, Mh
El Sorogy, M
Elgeidie, A
Elhemaly, M
El Nakeeb, A
Elrefai, M
Shalaby, M
Emile, S
Omar, W
Sakr, A
Thabet, W
Awny, S
Metwally, I
Refky, B
Shams, N
Zuhdy, M
Lepistö, A
Keränen, I
Kivelä, A
Lehtonen, T
Siironen, P
Rautio, T
Ahonen-Siirtola, M
Klintrup, K
Paarnio, K
Takala, H
Hyöty, M
Haukijärvi, E
Kotaluoto, Sm
Lehto, K
Tomminen, T
Huhtinen, H
Carpelan, A
Karvonen, J
Rantala, A
Varpe, P
Cotte, E
Francois, Y
Glehen, O
Passot, G
D'Alessandro, A
Chouillard, E
Etienne, Jc
Ghilles, E
Vinson-Bonnet, B
Germain, A
Ayav, A
Bresler, L
Chevalier, R
Didailler, R
Rullier, E
Tiret, E
Chafai, N
Parc, Y
Sielezneff, I
Mege, D
Lakkis, Z
Barussaud, M
Krones, C
Bock, B
Webler, R
Baral, J
Lang, T
Münch, S
Pullig, F
Schön, M
Hinz, S
Becker, T
Möller, T
Richter, F
Schafmayer, C
Hardt, J
Kienle, P
Crescenti, F
Ahmad, M
Soleiman, Y
Papaconstantinou, I
Gklavas, A
Nastos, K
Theodosopoulos, T
Vezakis, A
Stamou, K
Saridaki, A
Xynos, E
Paraskakis, S
Zervakis, N
Skroubis, G
Amanatidis, T
Germanos, S
Maroulis, I
Papadopoulos, G
Dimitriou, N
Alexandrou, A
Felekouras, E
Griniatsos, J
Karavokyros, I
Papadopoulos, A
Chouliaras, C
Ioannidis, P
Katsounis, D
Kefalou, E
Katsoulis, Ie
Balalis, D
Korkolis, Dp
Manatakis, D
Tzovaras, G
Baloyiannis, I
Mamaloudis, I
Lázár, G
Ábraham, S
Paszt, A
Simonka, Z
Tóth, I
Zaránd, A
Baranyai, Z
Ferreira, G
Harsányi, L
Ónody, P
Banky, B
Burány, Á
Lakatos, M
Marton, J
Solymosi, A
Besznyák, I
Bursics, A
Papp, G
Saftics, G
Svastics, I
Valsdottir, E
Atladottir, J
Jonsson, T
Moller, P
Sigurdsson, H
Gupta, Sk
Gupta, S
Kaul, N
Mohan, S
Sharma, G
Wani, R
Chowdri, N
Khan, M
Mehraj, A
Parray, Fq
Coveney, A
Burke, J
Deasy, J
El-Masry, S
Mcnamara, D
Khan, Mf
Cahill, R
Faul, E
Mulsow, J
Shields, C
Kelly, Me
Bass, G
Martin, St
O'Connell, R
Ryan, E
Connelly, T
Ahmad, G
Bukhari, W
Cooke, F
Gold Deutch, R
Haim, N
Lavy, R
Moscovici, A
Shussman, N
Gefen, R
Marom, G
Pikarsky, A
Weiss, D
Avital, S
Hermann, N
Raguan, B
Slavin, M
White, I
Wasserberg, N
Arieli, H
Gurevich, N
Freund, Mr
Dorot, S
Edden, Y
Halfteck, G
Reissman, P
Pery, R
Tulchinsky, H
Weizman, A
Agresta, F
Curinga, R
Finotti, E
Savino, G
Verza, La
Asteria, Cr
Boccia, L
Pascariello, A
Tamini, N
Bugatti, A
Gianotti, L
Totis, M
Vincenti, L
Andriola, V
Giannini, I
Travaglio, E
Balestri, R
Buccianti, P
Roffi, N
Rossi, E
Urbani, L
Mellano, A
Cinquegrana, A
Lauretta, A
Belluco, C
Mistrangelo, M
Allaix, Me
Arolfo, S
Morino, M
Testa, V
Delrio, P
Pace, U
Rega, D
Scala, D
Clerico, G
Cornaglia, S
Realis Luc, A
Trompetto, M
Ugolini, G
Antonacci, N
Fabbri, S
Montroni, I
Zattoni, D
D'Urbano, C
Cornelli, A
Viti, M
Inama, M
Bacchion, M
Casaril, A
Impellizzeri, H
Moretto, G
Spinelli, A
Carvello, M
David, G
Di Candido, F
Sacchi, M
Frontali, A
Ceriani, V
Molteni, M
Rosati, R
Aleotti, F
Elmore, U
Lemma, M
Vignali, A
Scabini, S
Casoni Pattacini, G
Luzzi, A
Romairone, E
Marino, F
Lorusso, D
Pezzolla, F
Colombo, F
Baldi, C
Foschi, D
Sampietro, G
Sorrentino, L
Di Saverio, S
Birindelli, A
Segalini, E
Spacca, D
Romano, Gm
Belli, A
Bianco, F
De Franciscis, S
Falato, A
Muratore, A
Marsanic, P
Grimaldi, S
Castaldo, N
Ciolli, Mg
Picarella, P
Porfidia, R
Tugnoli, G
Bondurri, A
Cavallo, D
Maffioli, A
Pertusati, A
Pulighe, F
Balestra, F
De Nisco, C
Podda, M
Opocher, E
Longhi, M
Mariani, Nm
Maroni, N
Pisani Ceretti, A
Galleano, R
Aonzo, P
Curletti, G
Reggiani, L
Marconi, M
Del Prete, L
Oldani, M
Pappalardo, R
L S, Zaccone
Scatizzi, M
Baraghini, M
Cantafio, S
Feroci, F
Giani, I
Tutino, R
Cocorullo, G
Gulotta, G
Licari, L
Salamone, G
Sileri, P
Saraceno, F
La Torre, F
Chirletti, P
Coletta, D
De Toma, G
Mingoli, A
Papandrea, M
De Luca, E
Sacco, R
Sammarco, G
Vescio, G
Tonini, V
Bianchini, S
Cervellera, M
Vaccari, S
Cracco, N
Barugola, G
Bertocchi, E
Rossini, R
Ruffo, G
Sartori, A
Clemente, N
De Luca, M
De Luca, A
Scaffidi, G
Lorenzon, L
Balducci, G
Bocchetti, T
Ferri, M
Mercantini, P
Bauce, S
Benevento, A
Bottini, C
Crapa, Pr
Rubbini, M
Anania, G
Carcoforo, P
Cavallesco, G
Feo, C
Yamamoto, T
Sivins, A
Ancans, G
Gerkis, S
Lunis, R
Pcolkins, A
Venskutonis, D
Bradulskis, S
Dainius, E
Subocius, A
Vencius, J
Zeromskas, P
Eismontas, V
Nutautiene, V
Simcikas, D
Tamosiunas, A
Svagzdys, S
Latkauskas, T
Lizdenis, P
Saladzinskas, Z
Tamelis, A
Dulskas, A
Kuliavas, J
Samalavicius, Ne
Poskus, T
Jotautas, V
Mikalauskas, S
Poskus, E
Strupas, K
Zakaria, Ad
Lah, Nn
Wong, M
Zain, Wz
Zakaria, Z
Mazlan, L
Mohd Azman ZA
Sagap, I
Psaila, J
Andrejevic, P
Cini, C
Ellul, S
Pace, K
Ahallat, M
Hamid, M
Hrora, A
Majbar, Ma
Raiss, M
Westerduin, E
Buskens
Pokaż więcej
Temat :
NO
deferral of surgery
neoadjuvant therapy
pathology
radiology
rectal cancer
Rectal surgery
surgical oncology
Gastroenterology

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies