Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Montoya, Jose M."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Towards novel approaches to modelling biotic interactions in multispecies assemblages at large spatial extents
Autorzy :
Kissling W. D.
Dormann Carsten F.
Groeneveld Jürgen
Hickler Thomas
Kühn Ingolf
McInerny Greg J.
Montoya José M.
Römermann Christine
Schiffers Katja
Schurr Frank M.
Singer Alexander
Svenning Jens-Christian
Zimmermann Niklaus E.
O'Hara Robert B.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Biogeography. 39(12):2163-2178
Dostęp URL :
http://dx.doi.org/10.1111/j.1365-2699.2011.02663.x
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The stability of multitrophic communities under habitat loss
Autorzy :
Lurgi, Miguel
Montoya, Jose M.
Montoya, Daniel
McWilliams, Chris
Sauve, Alix
Pokaż więcej
Temat :
Ecosystem
Theoretical ecology
[SDE]Environmental Sciences
Models, Biological
Population Dynamics
Spatio-Temporal Analysis
Research Support, Non-U.S. Gov't
Article
Ecological networks
Science
Food webs
Journal Article
[SDE.BE]Environmental Sciences/Biodiversity and Ecology
Conservation biology
Źródło :
Nature Communications, Nature Publishing Group, 2019, ⟨10.1038/s41467-019-10370-2⟩
McWilliams, C, Lurgi, M, Montoya, J M, Sauve, A & Montoya, D 2019, ' The stability of multitrophic communities under habitat loss ', Nature Communications, vol. 10, no. 1, 2322 . https://doi.org/10.1038/s41467-019-10370-2
Nature Communications, Vol 10, Iss 1, Pp 1-11 (2019)
Opis pliku :
application/pdf

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies