Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Mosmann, Tim"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Guidelines for the use of flow cytometry and cell sorting in immunological studies (second edition).
Autorzy :
Cossarizza, Andrea
Chang, Hyun-Dong
Radbruch, Andreas
Acs, Andreas
Adam, Dieter
Adam-Klages, Sabine
Agace, William W
Aghaeepour, Nima
Akdis, Mübeccel
Allez, Matthieu
Almeida, Larissa Nogueira
Alvisi, Giorgia
Anderson, Graham
Andrä, Immanuel
Annunziato, Francesco
Anselmo, Achille
Bacher, Petra
Baldari, Cosima T
Bari, Sudipto
Barnaba, Vincenzo
Barros-Martins, Joana
Battistini, Luca
Bauer, Wolfgang
Baumgart, Sabine
Baumgarth, Nicole
Baumjohann, Dirk
Baying, Bianka
Bebawy, Mary
Becher, Burkhard
Beisker, Wolfgang
Benes, Vladimir
Beyaert, Rudi
Blanco, Alfonso
Boardman, Dominic A
Bogdan, Christian
Borger, Jessica G
Borsellino, Giovanna
Boulais, Philip E
Bradford, Jolene A
Brenner, Dirk
Brinkman, Ryan R
Brooks, Anna E S
Busch, Dirk H
Büscher, Martin
Bushnell, Timothy P
Calzetti, Federica
Cameron, Garth
Cammarata, Ilenia
Cao, Xuetao
Cardell, Susanna L
Casola, Stefano
Cassatella, Marco A
Cavani, Andrea
Celada, Antonio
Chatenoud, Lucienne
Chattopadhyay, Pratip K
Chow, Sue
Christakou, Eleni
Čičin-Šain, Luka
Clerici, Mario
Colombo, Federico S
Cook, Laura
Cooke, Anne
Cooper, Andrea M
Corbett, Alexandra J
Cosma, Antonio
Cosmi, Lorenzo
Coulie, Pierre G
Cumano, Ana
Cvetkovic, Ljiljana
Dang, Van Duc
Dang-Heine, Chantip
Davey, Martin S
Davies, Derek
De Biasi, Sara
Del Zotto, Genny
Dela Cruz, Gelo Victoriano
Delacher, Michael
Della Bella, Silvia
Dellabona, Paolo
Deniz, Günnur
Dessing, Mark
Di Santo, James P
Diefenbach, Andreas
Dieli, Francesco
Dolf, Andreas
Dörner, Thomas
Dress, Regine J
Dudziak, Diana
Dustin, Michael
Dutertre, Charles-Antoine
Ebner, Friederike
Eckle, Sidonia B G
Edinger, Matthias
Eede, Pascale
Ehrhardt, Götz R A
Eich, Marcus
Engel, Pablo
Engelhardt, Britta
Erdei, Anna
Esser, Charlotte
Everts, Bart
Evrard, Maximilien
Falk, Christine S
Fehniger, Todd A
Felipo-Benavent, Mar
Ferry, Helen
Feuerer, Markus
Filby, Andrew
Filkor, Kata
Fillatreau, Simon
Follo, Marie
Förster, Irmgard
Foster, John
Foulds, Gemma A
Frehse, Britta
Frenette, Paul S
Frischbutter, Stefan
Fritzsche, Wolfgang
Galbraith, David W
Gangaev, Anastasia
Garbi, Natalio
Gaudilliere, Brice
Gazzinelli, Ricardo T
Geginat, Jens
Gerner, Wilhelm
Gherardin, Nicholas A
Ghoreschi, Kamran
Gibellini, Lara
Ginhoux, Florent
Goda, Keisuke
Godfrey, Dale I
Goettlinger, Christoph
González-Navajas, Jose M
Goodyear, Carl S
Gori, Andrea
Grogan, Jane L
Grummitt, Daryl
Grützkau, Andreas
Haftmann, Claudia
Hahn, Jonas
Hammad, Hamida
Hämmerling, Günter
Hansmann, Leo
Hansson, Goran
Harpur, Christopher M
Hartmann, Susanne
Hauser, Andrea
Hauser, Anja E
Haviland, David L
Hedley, David
Hernández, Daniela C
Herrera, Guadalupe
Herrmann, Martin
Hess, Christoph
Höfer, Thomas
Hoffmann, Petra
Hogquist, Kristin
Holland, Tristan
Höllt, Thomas
Holmdahl, Rikard
Hombrink, Pleun
Houston, Jessica P
Hoyer, Bimba F
Huang, Bo
Huang, Fang-Ping
Huber, Johanna E
Huehn, Jochen
Hundemer, Michael
Hunter, Christopher A
Hwang, William Y K
Iannone, Anna
Ingelfinger, Florian
Ivison, Sabine M
Jäck, Hans-Martin
Jani, Peter K
Jávega, Beatriz
Jonjic, Stipan
Kaiser, Toralf
Kalina, Tomas
Kamradt, Thomas
Kaufmann, Stefan H E
Keller, Baerbel
Ketelaars, Steven L C
Khalilnezhad, Ahad
Khan, Srijit
Kisielow, Jan
Klenerman, Paul
Knopf, Jasmin
Koay, Hui-Fern
Kobow, Katja
Kolls, Jay K
Kong, Wan Ting
Kopf, Manfred
Korn, Thomas
Kriegsmann, Katharina
Kristyanto, Hendy
Kroneis, Thomas
Krueger, Andreas
Kühne, Jenny
Kukat, Christian
Kunkel, Désirée
Kunze-Schumacher, Heike
Kurosaki, Tomohiro
Kurts, Christian
Kvistborg, Pia
Kwok, Immanuel
Landry, Jonathan
Lantz, Olivier
Lanuti, Paola
LaRosa, Francesca
Lehuen, Agnès
LeibundGut-Landmann, Salomé
Leipold, Michael D
Leung, Leslie Y T
Levings, Megan K
Lino, Andreia C
Liotta, Francesco
Litwin, Virginia
Liu, Yanling
Ljunggren, Hans-Gustaf
Lohoff, Michael
Lombardi, Giovanna
Lopez, Lilly
López-Botet, Miguel
Lovett-Racke, Amy E
Lubberts, Erik
Luche, Herve
Ludewig, Burkhard
Lugli, Enrico
Lunemann, Sebastian
Maecker, Holden T
Maggi, Laura
Maguire, Orla
Mair, Florian
Mair, Kerstin H
Mantovani, Alberto
Manz, Rudolf A
Marshall, Aaron J
Martínez-Romero, Alicia
Martrus, Glòria
Marventano, Ivana
Maslinski, Wlodzimierz
Matarese, Giuseppe
Mattioli, Anna Vittoria
Maueröder, Christian
Mazzoni, Alessio
McCluskey, James
McGrath, Mairi
McGuire, Helen M
McInnes, Iain B
Mei, Henrik E
Melchers, Fritz
Melzer, Susanne
Mielenz, Dirk
Miller, Stephen D
Mills, Kingston H G
Minderman, Hans
Mjösberg, Jenny
Moore, Jonni
Moran, Barry
Moretta, Lorenzo
Mosmann, Tim R
Müller, Susann
Multhoff, Gabriele
Muñoz, Luis Enrique
Münz, Christian
Nakayama, Toshinori
Nasi, Milena
Neumann, Katrin
Ng, Lai Guan
Niedobitek, Antonia
Nourshargh, Sussan
Núñez, Gabriel
O'Connor, José-Enrique
Ochel, Aaron
Oja, Anna
Ordonez, Diana
Orfao, Alberto
Orlowski-Oliver, Eva
Ouyang, Wenjun
Oxenius, Annette
Palankar, Raghavendra
Panse, Isabel
Pattanapanyasat, Kovit
Paulsen, Malte
Pavlinic, Dinko
Penter, Livius
Peterson, Pärt
Peth, Christian
Petriz, Jordi
Piancone, Federica
Pickl, Winfried F
Piconese, Silvia
Pinti, Marcello
Pockley, A Graham
Podolska, Malgorzata Justyna
Poon, Zhiyong
Pracht, Katharina
Prinz, Immo
Pucillo, Carlo E M
Quataert, Sally A
Quatrini, Linda
Quinn, Kylie M
Radbruch, Helena
Radstake, Tim R D J
Rahmig, Susann
Rahn, Hans-Peter
Rajwa, Bartek
Ravichandran, Gevitha
Raz, Yotam
Rebhahn, Jonathan A
Recktenwald, Diether
Reimer, Dorothea
Reis E Sousa, Caetano
Remmerswaal, Ester B M
Richter, Lisa
Rico, Laura G
Riddell, Andy
Rieger, Aja M
Robinson, J Paul
Romagnani, Chiara
Rubartelli, Anna
Ruland, Jürgen
Saalmüller, Armin
Saeys, Yvan
Saito, Takashi
Sakaguchi, Shimon
Sala-de-Oyanguren, Francisco
Samstag, Yvonne
Sanderson, Sharon
Sandrock, Inga
Santoni, Angela
Sanz, Ramon Bellmàs
Saresella, Marina
Sautes-Fridman, Catherine
Sawitzki, Birgit
Schadt, Linda
Scheffold, Alexander
Scherer, Hans U
Schiemann, Matthias
Schildberg, Frank A
Schimisky, Esther
Schlitzer, Andreas
Schlosser, Josephine
Schmid, Stephan
Schmitt, Steffen
Schober, Kilian
Schraivogel, Daniel
Schuh, Wolfgang
Schüler, Thomas
Schulte, Reiner
Schulz, Axel Ronald
Schulz, Sebastian R
Scottá, Cristiano
Scott-Algara, Daniel
Sester, David P
Shankey, T Vincent
Silva-Santos, Bruno
Simon, Anna Katharina
Sitnik, Katarzyna M
Sozzani, Silvano
Speiser, Daniel E
Spidlen, Josef
Stahlberg, Anders
Stall, Alan M
Stanley, Natalie
Stark, Regina
Stehle, Christina
Steinmetz, Tobit
Stockinger, Hannes
Takahama, Yousuke
Takeda, Kiyoshi
Tan, Leonard
Tárnok, Attila
Tiegs, Gisa
Toldi, Gergely
Tornack, Julia
Traggiai, Elisabetta
Trebak, Mohamed
Tree, Timothy I M
Trotter, Joe
Trowsdale, John
Tsoumakidou, Maria
Ulrich, Henning
Urbanczyk, Sophia
van de Veen, Willem
van den Broek, Maries
van der Pol, Edwin
Van Gassen, Sofie
Van Isterdael, Gert
van Lier, René A W
Veldhoen, Marc
Vento-Asturias, Salvador
Vieira, Paulo
Voehringer, David
Volk, Hans-Dieter
von Borstel, Anouk
von Volkmann, Konrad
Waisman, Ari
Walker, Rachael V
Wallace, Paul K
Wang, Sa A
Wang, Xin M
Ward, Michael D
Ward-Hartstonge, Kirsten A
Warnatz, Klaus
Warnes, Gary
Warth, Sarah
Waskow, Claudia
Watson, James V
Watzl, Carsten
Wegener, Leonie
Weisenburger, Thomas
Wiedemann, Annika
Wienands, Jürgen
Wilharm, Anneke
Wilkinson, Robert John
Willimsky, Gerald
Wing, James B
Winkelmann, Rieke
Winkler, Thomas H
Wirz, Oliver F
Wong, Alicia
Wurst, Peter
Yang, Jennie H M
Yang, Juhao
Yazdanbakhsh, Maria
Yu, Liping
Yue, Alice
Zhang, Hanlin
Zhao, Yi
Ziegler, Susanne Maria
Zielinski, Christina
Zimmermann, Jakob
Zychlinsky, Arturo
Pokaż więcej
Źródło :
European journal of immunology
Tytuł :
Guidelines for the use of flow cytometry and cell sorting in immunological studies (second edition)
Autorzy :
Cossarizza, Andrea
Chang, Hyun-Dong
Radbruch, Andreas
Acs, Andreas
Adam, Dieter
Adam-Klages, Sabine
Agace, William W
Aghaeepour, Nima
Akdis, Mübeccel
Allez, Matthieu
Almeida, Larissa Nogueira
Alvisi, Giorgia
Anderson, Graham
Andrä, Immanuel
Annunziato, Francesco
Anselmo, Achille
Bacher, Petra
Baldari, Cosima T
Bari, Sudipto
Barnaba, Vincenzo
Barros-Martins, Joana
Battistini, Luca
Bauer, Wolfgang
Baumgart, Sabine
Baumgarth, Nicole
Baumjohann, Dirk
Baying, Bianka
Bebawy, Mary
Becher, Burkhard
Beisker, Wolfgang
Benes, Vladimir
Beyaert, Rudi
Blanco, Alfonso
Boardman, Dominic A
Bogdan, Christian
Borger, Jessica G
Borsellino, Giovanna
Boulais, Philip E
Bradford, Jolene A
Brenner, Dirk
Brinkman, Ryan R
Brooks, Anna E S
Busch, Dirk H
Büscher, Martin
Bushnell, Timothy P
Calzetti, Federica
Cameron, Garth
Cammarata, Ilenia
Cao, Xuetao
Cardell, Susanna L
Casola, Stefano
Cassatella, Marco A
Cavani, Andrea
Celada, Antonio
Chatenoud, Lucienne
Chattopadhyay, Pratip K
Chow, Sue
Christakou, Eleni
Čičin-Šain, Luka
Clerici, Mario
Colombo, Federico S
Cook, Laura
Cooke, Anne
Cooper, Andrea M
Corbett, Alexandra J
Cosma, Antonio
Cosmi, Lorenzo
Coulie, Pierre G
Cumano, Ana
Cvetkovic, Ljiljana
Dang, Van Duc
Dang-Heine, Chantip
Davey, Martin S
Davies, Derek
De Biasi, Sara
Del Zotto, Genny
Dela Cruz, Gelo Victoriano
Delacher, Michael
Della Bella, Silvia
Dellabona, Paolo
Deniz, Günnur
Dessing, Mark
Di Santo, James P
Diefenbach, Andreas
Dieli, Francesco
Dolf, Andreas
Dörner, Thomas
Dress, Regine J
Dudziak, Diana
Dustin, Michael
Dutertre, Charles-Antoine
Ebner, Friederike
Eckle, Sidonia B G
Edinger, Matthias
Eede, Pascale
Ehrhardt, Götz R A
Eich, Marcus
Engel, Pablo
Engelhardt, Britta
Erdei, Anna
Esser, Charlotte
Everts, Bart
Evrard, Maximilien
Falk, Christine S
Fehniger, Todd A
Felipo-Benavent, Mar
Ferry, Helen
Feuerer, Markus
Filby, Andrew
Filkor, Kata
Fillatreau, Simon
Follo, Marie
Förster, Irmgard
Foster, John
Foulds, Gemma A
Frehse, Britta
Frenette, Paul S
Frischbutter, Stefan
Fritzsche, Wolfgang
Galbraith, David W
Gangaev, Anastasia
Garbi, Natalio
Gaudilliere, Brice
Gazzinelli, Ricardo T
Geginat, Jens
Gerner, Wilhelm
Gherardin, Nicholas A
Ghoreschi, Kamran
Gibellini, Lara
Ginhoux, Florent
Goda, Keisuke
Godfrey, Dale I
Goettlinger, Christoph
González-Navajas, Jose M
Goodyear, Carl S
Gori, Andrea
Grogan, Jane L
Grummitt, Daryl
Grützkau, Andreas
Haftmann, Claudia
Hahn, Jonas
Hammad, Hamida
Hämmerling, Günter
Hansmann, Leo
Hansson, Goran
Harpur, Christopher M
Hartmann, Susanne
Hauser, Andrea
Hauser, Anja E
Haviland, David L
Hedley, David
Hernández, Daniela C
Herrera, Guadalupe
Herrmann, Martin
Hess, Christoph
Höfer, Thomas
Hoffmann, Petra
Hogquist, Kristin
Holland, Tristan
Höllt, Thomas
Holmdahl, Rikard
Hombrink, Pleun
Houston, Jessica P
Hoyer, Bimba F
Huang, Bo
Huang, Fang-Ping
Huber, Johanna E
Huehn, Jochen
Hundemer, Michael
Hunter, Christopher A
Hwang, William Y K
Iannone, Anna
Ingelfinger, Florian
Ivison, Sabine M
Jäck, Hans-Martin
Jani, Peter K
Jávega, Beatriz
Jonjic, Stipan
Kaiser, Toralf
Kalina, Tomas
Kamradt, Thomas
Kaufmann, Stefan H E
Keller, Baerbel
Ketelaars, Steven L C
Khalilnezhad, Ahad
Khan, Srijit
Kisielow, Jan
Klenerman, Paul
Knopf, Jasmin
Koay, Hui-Fern
Kobow, Katja
Kolls, Jay K
Kong, Wan Ting
Kopf, Manfred
Korn, Thomas
Kriegsmann, Katharina
Kristyanto, Hendy
Kroneis, Thomas
Krueger, Andreas
Kühne, Jenny
Kukat, Christian
Kunkel, Désirée
Kunze-Schumacher, Heike
Kurosaki, Tomohiro
Kurts, Christian
Kvistborg, Pia
Kwok, Immanuel
Landry, Jonathan
Lantz, Olivier
Lanuti, Paola
LaRosa, Francesca
Lehuen, Agnès
LeibundGut-Landmann, Salomé
Leipold, Michael D
Leung, Leslie Y T
Levings, Megan K
Lino, Andreia C
Liotta, Francesco
Litwin, Virginia
Liu, Yanling
Ljunggren, Hans-Gustaf
Lohoff, Michael
Lombardi, Giovanna
Lopez, Lilly
López-Botet, Miguel
Lovett-Racke, Amy E
Lubberts, Erik
Luche, Herve
Ludewig, Burkhard
Lugli, Enrico
Lunemann, Sebastian
Maecker, Holden T
Maggi, Laura
Maguire, Orla
Mair, Florian
Mair, Kerstin H
Mantovani, Alberto
Manz, Rudolf A
Marshall, Aaron J
Martínez-Romero, Alicia
Martrus, Glòria
Marventano, Ivana
Maslinski, Wlodzimierz
Matarese, Giuseppe
Mattioli, Anna Vittoria
Maueröder, Christian
Mazzoni, Alessio
McCluskey, James
McGrath, Mairi
McGuire, Helen M
McInnes, Iain B
Mei, Henrik E
Melchers, Fritz
Melzer, Susanne
Mielenz, Dirk
Miller, Stephen D
Mills, Kingston H G
Minderman, Hans
Mjösberg, Jenny
Moore, Jonni
Moran, Barry
Moretta, Lorenzo
Mosmann, Tim R
Müller, Susann
Multhoff, Gabriele
Muñoz, Luis Enrique
Münz, Christian
Nakayama, Toshinori
Nasi, Milena
Neumann, Katrin
Ng, Lai Guan
Niedobitek, Antonia
Nourshargh, Sussan
Núñez, Gabriel
O'Connor, José-Enrique
Ochel, Aaron
Oja, Anna
Ordonez, Diana
Orfao, Alberto
Orlowski-Oliver, Eva
Ouyang, Wenjun
Oxenius, Annette
Palankar, Raghavendra
Panse, Isabel
Pattanapanyasat, Kovit
Paulsen, Malte
Pavlinic, Dinko
Penter, Livius
Peterson, Pärt
Peth, Christian
Petriz, Jordi
Piancone, Federica
Pickl, Winfried F
Piconese, Silvia
Pinti, Marcello
Pockley, A Graham
Podolska, Malgorzata Justyna
Poon, Zhiyong
Pracht, Katharina
Prinz, Immo
Pucillo, Carlo E M
Quataert, Sally A
Quatrini, Linda
Quinn, Kylie M
Radbruch, Helena
Radstake, Tim R D J
Rahmig, Susann
Rahn, Hans-Peter
Rajwa, Bartek
Ravichandran, Gevitha
Raz, Yotam
Rebhahn, Jonathan A
Recktenwald, Diether
Reimer, Dorothea
Reis E Sousa, Caetano
Remmerswaal, Ester B M
Richter, Lisa
Rico, Laura G
Riddell, Andy
Rieger, Aja M
Robinson, J Paul
Romagnani, Chiara
Rubartelli, Anna
Ruland, Jürgen
Saalmüller, Armin
Saeys, Yvan
Saito, Takashi
Sakaguchi, Shimon
Sala-de-Oyanguren, Francisco
Samstag, Yvonne
Sanderson, Sharon
Sandrock, Inga
Santoni, Angela
Sanz, Ramon Bellmàs
Saresella, Marina
Sautes-Fridman, Catherine
Sawitzki, Birgit
Schadt, Linda
Scheffold, Alexander
Scherer, Hans U
Schiemann, Matthias
Schildberg, Frank A
Schimisky, Esther
Schlitzer, Andreas
Schlosser, Josephine
Schmid, Stephan
Schmitt, Steffen
Schober, Kilian
Schraivogel, Daniel
Schuh, Wolfgang
Schüler, Thomas
Schulte, Reiner
Schulz, Axel Ronald
Schulz, Sebastian R
Scottá, Cristiano
Scott-Algara, Daniel
Sester, David P
Shankey, T Vincent
Silva-Santos, Bruno
Simon, Anna Katharina
Sitnik, Katarzyna M
Sozzani, Silvano
Speiser, Daniel E
Spidlen, Josef
Stahlberg, Anders
Stall, Alan M
Stanley, Natalie
Stark, Regina
Stehle, Christina
Steinmetz, Tobit
Stockinger, Hannes
Takahama, Yousuke
Takeda, Kiyoshi
Tan, Leonard
Tárnok, Attila
Tiegs, Gisa
Toldi, Gergely
Tornack, Julia
Traggiai, Elisabetta
Trebak, Mohamed
Tree, Timothy I M
Trotter, Joe
Trowsdale, John
Tsoumakidou, Maria
Ulrich, Henning
Urbanczyk, Sophia
van de Veen, Willem
van den Broek, Maries
van der Pol, Edwin
Van Gassen, Sofie
Van Isterdael, Gert
van Lier, René A W
Veldhoen, Marc
Vento-Asturias, Salvador
Vieira, Paulo
Voehringer, David
Volk, Hans-Dieter
von Borstel, Anouk
von Volkmann, Konrad
Waisman, Ari
Walker, Rachael V
Wallace, Paul K
Wang, Sa A
Wang, Xin M
Ward, Michael D
Ward-Hartstonge, Kirsten A
Warnatz, Klaus
Warnes, Gary
Warth, Sarah
Waskow, Claudia
Watson, James V
Watzl, Carsten
Wegener, Leonie
Weisenburger, Thomas
Wiedemann, Annika
Wienands, Jürgen
Wilharm, Anneke
Wilkinson, Robert John
Willimsky, Gerald
Wing, James B
Winkelmann, Rieke
Winkler, Thomas H
Wirz, Oliver F
Wong, Alicia
Wurst, Peter
Yang, Jennie H M
Yang, Juhao
Yazdanbakhsh, Maria
Yu, Liping
Yue, Alice
Zhang, Hanlin
Zhao, Yi
Ziegler, Susanne Maria
Zielinski, Christina
Zimmermann, Jakob
Zychlinsky, Arturo
Pokaż więcej
Źródło :
Cossarizza, A, Chang, H-D, Radbruch, A, Acs, A, Adam, D, Adam-Klages, S, Agace, W W, Aghaeepour, N, Akdis, M, Allez, M, Almeida, L N, Alvisi, G, Anderson, G, Andrä, I, Annunziato, F, Anselmo, A, Bacher, P, Baldari, C T, Bari, S, Barnaba, V, Barros-Martins, J, Battistini, L, Bauer, W, Baumgart, S, Baumgarth, N, Baumjohann, D, Baying, B, Bebawy, M, Becher, B, Beisker, W, Benes, V, Beyaert, R, Blanco, A, Boardman, D A, Bogdan, C, Borger, J G, Borsellino, G, Boulais, P E, Bradford, J A, Brenner, D, Brinkman, R R, Brooks, A E S, Busch, D H, Büscher, M, Bushnell, T P, Calzetti, F, Cameron, G, Cammarata, I, Cao, X, Cardell, S L, Casola, S, Cassatella, M A, Cavani, A, Celada, A, Chatenoud, L, Chattopadhyay, P K, Chow, S, Christakou, E, Čičin-Šain, L, Clerici, M, Colombo, F S, Cook, L, Cooke, A, Cooper, A M, Corbett, A J, Cosma, A, Cosmi, L, Coulie, P G, Cumano, A, Cvetkovic, L, Dang, V D, Dang-Heine, C, Davey, M S, Davies, D, De Biasi, S, Del Zotto, G, Dela Cruz, G V, Delacher, M, Della Bella, S, Dellabona, P, Deniz, G, Dessing, M, Di Santo, J P, Diefenbach, A, Dieli, F, Dolf, A, Dörner, T, Dress, R J, Dudziak, D, Dustin, M, Dutertre, C-A, Ebner, F, Eckle, S B G, Edinger, M, Eede, P, Ehrhardt, G R A, Eich, M, Engel, P, Engelhardt, B, Erdei, A, Esser, C, Everts, B, Evrard, M, Falk, C S, Fehniger, T A, Felipo-Benavent, M, Ferry, H, Feuerer, M, Filby, A, Filkor, K, Fillatreau, S, Follo, M, Förster, I, Foster, J, Foulds, G A, Frehse, B, Frenette, P S, Frischbutter, S, Fritzsche, W, Galbraith, D W, Gangaev, A, Garbi, N, Gaudilliere, B, Gazzinelli, R T, Geginat, J, Gerner, W, Gherardin, N A, Ghoreschi, K, Gibellini, L, Ginhoux, F, Goda, K, Godfrey, D I, Goettlinger, C, González-Navajas, J M, Goodyear, C S, Gori, A, Grogan, J L, Grummitt, D, Grützkau, A, Haftmann, C, Hahn, J, Hammad, H, Hämmerling, G, Hansmann, L, Hansson, G, Harpur, C M, Hartmann, S, Hauser, A, Hauser, A E, Haviland, D L, Hedley, D, Hernández, D C, Herrera, G, Herrmann, M, Hess, C, Höfer, T, Hoffmann, P, Hogquist, K, Holland, T, Höllt, T, Holmdahl, R, Hombrink, P, Houston, J P, Hoyer, B F, Huang, B, Huang, F-P, Huber, J E, Huehn, J, Hundemer, M, Hunter, C A, Hwang, W Y K, Iannone, A, Ingelfinger, F, Ivison, S M, Jäck, H-M, Jani, P K, Jávega, B, Jonjic, S, Kaiser, T, Kalina, T, Kamradt, T, Kaufmann, S H E, Keller, B, Ketelaars, S L C, Khalilnezhad, A, Khan, S, Kisielow, J, Klenerman, P, Knopf, J, Koay, H-F, Kobow, K, Kolls, J K, Kong, W T, Kopf, M, Korn, T, Kriegsmann, K, Kristyanto, H, Kroneis, T, Krueger, A, Kühne, J, Kukat, C, Kunkel, D, Kunze-Schumacher, H, Kurosaki, T, Kurts, C, Kvistborg, P, Kwok, I, Landry, J, Lantz, O, Lanuti, P, LaRosa, F, Lehuen, A, LeibundGut-Landmann, S, Leipold, M D, Leung, L Y T, Levings, M K, Lino, A C, Liotta, F, Litwin, V, Liu, Y, Ljunggren, H-G, Lohoff, M, Lombardi, G, Lopez, L, López-Botet, M, Lovett-Racke, A E, Lubberts, E, Luche, H, Ludewig, B, Lugli, E, Lunemann, S, Maecker, H T, Maggi, L, Maguire, O, Mair, F, Mair, K H, Mantovani, A, Manz, R A, Marshall, A J, Martínez-Romero, A, Martrus, G, Marventano, I, Maslinski, W, Matarese, G, Mattioli, A V, Maueröder, C, Mazzoni, A, McCluskey, J, McGrath, M, McGuire, H M, McInnes, I B, Mei, H E, Melchers, F, Melzer, S, Mielenz, D, Miller, S D, Mills, K H G, Minderman, H, Mjösberg, J, Moore, J, Moran, B, Moretta, L, Mosmann, T R, Müller, S, Multhoff, G, Muñoz, L E, Münz, C, Nakayama, T, Nasi, M, Neumann, K, Ng, L G, Niedobitek, A, Nourshargh, S, Núñez, G, O'Connor, J-E, Ochel, A, Oja, A, Ordonez, D, Orfao, A, Orlowski-Oliver, E, Ouyang, W, Oxenius, A, Palankar, R, Panse, I, Pattanapanyasat, K, Paulsen, M, Pavlinic, D, Penter, L, Peterson, P, Peth, C, Petriz, J, Piancone, F, Pickl, W F, Piconese, S, Pinti, M, Pockley, A G, Podolska, M J, Poon, Z, Pracht, K, Prinz, I, Pucillo, C E M, Quataert, S A, Quatrini, L, Quinn, K M, Radbruch, H, Radstake, T R D J, Rahmig, S, Rahn, H-P, Rajwa, B, Ravichandran, G, Raz, Y, Rebhahn, J A, Recktenwald, D, Reimer, D, Reis E Sousa, C, Remmerswaal, E B M, Richter, L, Rico, L G, Riddell, A, Rieger, A M, Robinson, J P, Romagnani, C, Rubartelli, A, Ruland, J, Saalmüller, A, Saeys, Y, Saito, T, Sakaguchi, S, Sala-de-Oyanguren, F, Samstag, Y, Sanderson, S, Sandrock, I, Santoni, A, Sanz, R B, Saresella, M, Sautes-Fridman, C, Sawitzki, B, Schadt, L, Scheffold, A, Scherer, H U, Schiemann, M, Schildberg, F A, Schimisky, E, Schlitzer, A, Schlosser, J, Schmid, S, Schmitt, S, Schober, K, Schraivogel, D, Schuh, W, Schüler, T, Schulte, R, Schulz, A R, Schulz, S R, Scottá, C, Scott-Algara, D, Sester, D P, Shankey, T V, Silva-Santos, B, Simon, A K, Sitnik, K M, Sozzani, S, Speiser, D E, Spidlen, J, Stahlberg, A, Stall, A M, Stanley, N, Stark, R, Stehle, C, Steinmetz, T, Stockinger, H, Takahama, Y, Takeda, K, Tan, L, Tárnok, A, Tiegs, G, Toldi, G, Tornack, J, Traggiai, E, Trebak, M, Tree, T I M, Trotter, J, Trowsdale, J, Tsoumakidou, M, Ulrich, H, Urbanczyk, S, van de Veen, W, van den Broek, M, van der Pol, E, Van Gassen, S, Van Isterdael, G, van Lier, R A W, Veldhoen, M, Vento-Asturias, S, Vieira, P, Voehringer, D, Volk, H-D, von Borstel, A, von Volkmann, K, Waisman, A, Walker, R V, Wallace, P K, Wang, S A, Wang, X M, Ward, M D, Ward-Hartstonge, K A, Warnatz, K, Warnes, G, Warth, S, Waskow, C, Watson, J V, Watzl, C, Wegener, L, Weisenburger, T, Wiedemann, A, Wienands, J, Wilharm, A, Wilkinson, R J, Willimsky, G, Wing, J B, Winkelmann, R, Winkler, T H, Wirz, O F, Wong, A, Wurst, P, Yang, J H M, Yang, J, Yazdanbakhsh, M, Yu, L, Yue, A, Zhang, H, Zhao, Y, Ziegler, S M, Zielinski, C, Zimmermann, J & Zychlinsky, A 2019, ' Guidelines for the use of flow cytometry and cell sorting in immunological studies (second edition) ', European Journal of Immunology, vol. 49, no. 10, pp. 1457-1973 . https://doi.org/10.1002/eji.201970107
Tytuł :
Guidelines for the use of flow cytometry and cell sortingin immunological studies
Autorzy :
Cossarizza, Andrea
Chang, Hyun-Dong
Radbruch, Andreas
Akdis, Mübeccel
Andrä, Immanuel
Annunziato, Francesco
Bacher, Petra
Barnaba, Vincenzo
Battistini, Luca
Bauer, Wolfgang M.
Baumgart, Sabine
Becher, Burkhard
Beisker, Wolfgang
Berek, Claudia
Blanco, Alfonso
Borsellino, Giovanna
Boulais, Philip E.
Brinkman, Ryan R.
Büscher, Martin
Busch, Dirk H.
Bushnell, Timothy P.
Cao, Xuetao
Cavani, Andrea
Chattopadhyay, Pratip K.
Cheng, Qingyu
Chow, Sue
Clerici, Mario
Cooke, Anne
Cosma, Antonio
Cosmi, Lorenzo
Cumano, Ana
Dang, Van Duc
Davies, Derek
De Biasi, Sara
Del Zotto, Genny
Della Bella, Silvia
Dellabona, Paolo
Deniz, Günnur
Dessing, Mark
Diefenbach, Andreas
Di Santo, James
Dieli, Francesco
Dolf, Andreas
Donnenberg, Vera S.
Dörner, Thomas
Ehrhardt, Götz R. A.
Endl, Elmar
Engel, Pablo
Engelhardt, Britta
Esser, Charlotte
Everts, Bart
Dreher, Anita
Falk, Christine S.
Fehniger, Todd A.
Filby, Andrew
Fillatreau, Simon
Follo, Marie
Förster, Irmgard
Foster, John
Foulds, Gemma A.
Frenette, Paul S.
Galbraith, David
Garbi, Natalio
García-Godoy, Maria Dolores
Geginat, Jens
Ghoreschi, Kamran
Gibellini, Lara
Goettlinger, Christoph
Goodyear, Carl S.
Gori, Andrea
Grogan, Jane
Gross, Mor
Grützkau, Andreas
Grummitt, Daryl
Hahn, Jonas
Hammer, Quirin
Hauser, Anja E.
Haviland, David L.
Hedley, David
Herrera, Guadalupe
Herrmann, Martin
Hiepe, Falk
Holland, Tristan
Hombrink, Pleun
Houston, Jessica P.
Hoyer, Bimba F.
Huang, Bo
Hunter, Christopher A.
Iannone, Anna
Jäck, Hans-Martin
Jávega, Beatriz
Jonjic, Stipan
Juelke, Kerstin
Jung, Steffen
Kaiser, Toralf
Kalina, Tomas
Keller, Baerbel
Khan, Srijit
Kienhöfer, Deborah
Kroneis, Thomas
Kunkel, Désirée
Kurts, Christian
Kvistborg, Pia
Lannigan, Joanne
Lantz, Olivier
Larbi, Anis
LeibundGut-Landmann, Salome
Leipold, Michael D.
Levings, Megan K.
Litwin, Virginia
Liu, Yanling
Lohoff, Michael
Lombardi, Giovanna
Lopez, Lilly
Lovett-Racke, Amy
Lubberts, Erik
Ludewig, Burkhard
Lugli, Enrico
Maecker, Holden T.
Martrus, Glòria
Matarese, Giuseppe
Maueröder, Christian
McGrath, Mairi
McInnes, Iain
Mei, Henrik E.
Melchers, Fritz
Melzer, Susanne
Mielenz, Dirk
Mills, Kingston
Mirrer, David
Mjösberg, Jenny
Moore, Jonni
Moran, Barry
Moretta, Alessandro
Moretta, Lorenzo
Mosmann, Tim R.
Müller, Susann
Müller, Werner
Münz, Christian
Multhoff, Gabriele
Munoz, Luis Enrique
Murphy, Kenneth M.
Nakayama, Toshinori
Nasi, Milena
Neudörfl, Christine
Nolan, John
Nourshargh, Sussan
O'Connor, José-Enrique
Ouyang, Wenjun
Oxenius, Annette
Palankar, Raghav
Panse, Isabel
Peterson, Pärt
Peth, Christian
Petriz, Jordi
Philips, Daisy
Pickl, Winfried
Piconese, Silvia
Pinti, Marcello
Pockley, A. Graham
Podolska, Malgorzata Justyna
Pucillo, Carlo
Quataert, Sally A.
Radstake, Timothy R. D. J.
Rajwa, Bartek
Rebhahn, Jonathan A.
Recktenwald, Diether
Remmerswaal, Ester B.M.
Rezvani, Katy
Rico, Laura G.
Robinson, J. Paul
Romagnani, Chiara
Rubartelli, Anna
Ruckert, Beate
Ruland, Jürgen
Sakaguchi, Shimon
Sala-de-Oyanguren, Francisco
Samstag, Yvonne
Sanderson, Sharon
Sawitzki, Birgit
Scheffold, Alexander
Schiemann, Matthias
Schildberg, Frank
Schimisky, Esther
Schmid, Stephan A
Schmitt, Steffen
Schober, Kilian
Schüler, Thomas
Schulz, Axel Ronald
Schumacher, Ton
Scotta, Cristiano
Shankey, T. Vincent
Shemer, Anat
Simon, Anna-Katharina
Spidlen, Josef
Stall, Alan M.
Stark, Regina
Stehle, Christina
Stein, Merle
Steinmetz, Tobit
Stockinger, Hannes
Takahama, Yousuke
Tarnok, Attila
Tian, ZhiGang
Toldi, Gergely
Tornack, Julia
Traggiai, Elisabetta
Trotter, Joe
Ulrich, Henning
van der Braber, Marlous
van Lier, René A. W.
Veldhoen, Marc
Vento-Asturias, Salvador
Vieira, Paulo
Voehringer, David
Volk, Hans-Dieter
von Volkmann, Konrad
Waisman, Ari
Walker, Rachael
Ward, Michael D.
Warnatz, Klaus
Warth, Sarah
Watson, James V.
Watzl, Carsten
Wegener, Leonie
Wiedemann, Annika
Wienands, Jürgen
Willimsky, Gerald
Wing, James
Wurst, Peter
Yu, Liping
Yue, Alice
Zhang, Qianjun
Zhao, Yi
Ziegler, Susanne
Zimmermann, Jakob
Pokaż więcej
Temat :
IMUNOLOGIA
CITOMETRIA DE FLUXO
Źródło :
Repositório Institucional da USP
Universidade de São Paulo
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Guidelines for the use of flow cytometry and cell sorting in immunological studies
Autorzy :
Cossarizza, Andrea
Chang, Hyun-Dong
Radbruch, Andreas
Akdis, Mübeccel
Andrä, Immanuel
Annunziato, Francesco
Bacher, Petra
Barnaba, Vincenzo
Battistini, Luca
Bauer, Wolfgang M
Baumgart, Sabine
Becher, Burkhard
Beisker, Wolfgang
Berek, Claudia
Blanco, Alfonso
Borsellino, Giovanna
Boulais, Philip E
Brinkman, Ryan R
Büscher, Martin
Busch, Dirk H.
Bushnell, Timothy P
Cao, Xuetao
Cavani, Andrea
Chattopadhyay, Pratip K
Cheng, Qingyu
Chow, Sue
Clerici, Mario
Cooke, Anne
Cosma, Antonio
Cosmi, Lorenzo
Cumano, Ana
Dang, Van Duc
Davies, Derek
De Biasi, Sara
Del Zotto, Genny
Della Bella, Silvia
Dellabona, Paolo
Deniz, Günnur
Dessing, Mark
Diefenbach, Andreas
Santo, James P.Di
Dieli, Francesco
Dolf, Andreas
Donnenberg, Vera S
Dörner, Thomas
Ehrhardt, Götz R A
Endl, Elmar
Engel, Pablo
Engelhardt, Britta
Esser, Charlotte
Everts, Bart
Dreher, Anita
Falk, Christine S
Fehniger, Todd A
Filby, Andrew
Fillatreau, Simon
Follo, Marie
Förster, Irmgard
Foster, John
Foulds, Gemma A
Frenette, Paul S
Galbraith, David
Garbi, Natalio
García-Godoy, Maria Dolores
Geginat, Jens
Ghoreschi, Kamran
Gibellini, Lara
Goettlinger, Christoph
Goodyear, Carl S
Gori, Andrea
Grogan, Jane
Gross, Mor
Grützkau, Andreas
Grummitt, Daryl
Hahn, Jonas
Hammer, Quirin
Hauser, Anja E
Haviland, David L
Hedley, David
Herrera, Guadalupe
Herrmann, Martin
Hiepe, Falk
Holland, Tristan
Hombrink, Pleun
Houston, Jessica P
Hoyer, Bimba F
Huang, Bo
Hunter, Christopher A
Iannone, Anna G.
Jäck, Hans-Martin
Jávega, Beatriz
Jonjic, Stipan
Juelke, Kerstin
Jung, Steffen
Kaiser, Toralf
Kalina, Tomas
Keller, Baerbel
Khan, Srijit
Kienhöfer, Deborah
Kroneis, Thomas
Kunkel, Désirée
Kurts, Christian
Kvistborg, Pia
Lannigan, Joanne
Lantz, Olivier
Larbi, Anis
LeibundGut-Landmann, Salome
Leipold, Michael D
Levings, Megan K
Litwin, Virginia
Liu, Yanling
Lohoff, Michael
Lombardi, Giovanna
Lopez, Lilly
Lovett-Racke, Amy
Lubberts, Erik
Ludewig, Burkhard
Lugli, Enrico
Maecker, Holden T
Martrus, Glòria
Matarese, Giuseppe
Maueröder, Christian
McGrath, Mairi
McInnes, Iain B.
Mei, Henrik E
Melchers, Fritz
Melzer, Susanne
Mielenz, Dirk
Mills, Kingston
Mirrer, David
Mjösberg, Jenny
Moore, Jonni
Moran, Barry
Moretta, Alessandro
Moretta, Lorenzo
Mosmann, Tim R
Müller, Susann
Müller, Werner
Münz, Christian
Multhoff, Gabriele
Munoz, Luis Enrique
Murphy, Kenneth M
Nakayama, Toshinori
Nasi, Milena
Neudörfl, Christine
Nolan, John J.
Nourshargh, Sussan
O'Connor, José-Enrique
Ouyang, Wenjun
Oxenius, Annette
Palankar, Raghav
Panse, Isabel
Peterson, Pärt
Peth, Christian
Petriz, Jordi
Philips, Daisy
Pickl, Winfried
Piconese, Silvia
Pinti, Marcello
Pockley, A Graham
Podolska, Malgorzata Justyna
Pucillo, Carlo
Quataert, Sally A
Radstake, Timothy R D J
Rajwa, Bartek
Rebhahn, Jonathan A
Recktenwald, Diether
Remmerswaal, Ester B M
Rezvani, Katy
Rico, Laura G
Robinson, J Paul
Romagnani, Chiara
Rubartelli, Anna
Ruckert, Beate
Ruland, Jürgen
Sakaguchi, Shimon
Sala-de-Oyanguren, Francisco
Samstag, Yvonne
Sanderson, Sharon
Sawitzki, Birgit
Scheffold, Alexander
Schiemann, Matthias
Schildberg, Frank
Schimisky, Esther
Schmid, Stephan A
Schmitt, Steffen
Schober, Kilian
Schüler, Thomas
Schulz, Axel Ronald
Schumacher, Ton N.
Scotta, Cristiano
Shankey, T Vincent
Shemer, Anat
Simon, Anna-Katharina
Spidlen, Josef
Stall, Alan M
Stark, Regina
Stehle, Christina
Stein, Merle
Steinmetz, Tobit
Stockinger, Hannes
Takahama, Yousuke
Tarnok, Attila
Tian, ZhiGang
Toldi, Gergely
Tornack, Julia
Traggiai, Elisabetta
Trotter, Joe
Ulrich, Henning
van der Braber, Marlous
van Lier, René A W
Veldhoen, Marc
Vento-Asturias, Salvador
Vieira, Paulo
Voehringer, David
Volk, Hans-Dieter
von Volkmann, Konrad
Waisman, Ari
Walker, Rachael
Ward, Michael D
Warnatz, Klaus
Warth, Sarah
Watson, James V
Watzl, Carsten
Wegener, Leonie
Wiedemann, Annika
Wienands, Jürgen
Willimsky, Gerald
Wing, James
Wurst, Peter
Yu, Liping
Yue, Alice
Zhang, Qianjun
Zhao, Yi
Ziegler, Susanne
Zimmermann, Jakob
Pokaż więcej
Temat :
Animals
Cell Proliferation
Cell Separation
DNA
False Positive Reactions
Flow Cytometry
Guidelines as Topic
Humans
Immunologic Techniques
Immunophenotyping
Quality Control
RNA
Research Design
Software
T-Lymphocytes
Journal Article
Research Support, N.I.H., Extramural
Research Support, Non-U.S. Gov't
Źródło :
European Journal of Immunology, 47(10), 1584. Wiley-VCH Verlag
Opis pliku :
image/pdf
Tytuł :
Automated Analysis of Flow Cytometry Data to Reduce Inter-Lab Variation in the Detection of Major Histocompatibility Complex Multimer-Binding T Cells
Autorzy :
Pedersen, Natasja Wulff
Chandran, P. Anoop
Qian, Yu
Rebhahn, Jonathan
Petersen, Nadia Viborg
Hoff, Mathilde Dalsgaard
White, Scott
Lee, Alexandra J.
Stanton, Rick
Halgreen, Charlotte
Jakobsen, Kivin
Mosmann, Tim
Gouttefangeas, Cécile
Chan, Cliburn
Scheuermann, Richard H.
Hadrup, Sine Reker
Pokaż więcej
Temat :
antigen-specific T cells
automated gating
major histocompatibility complex dextramers
computational analysis
flow cytometry
Original Research
major histocompatibility complex multimers
Immunology
Źródło :
Pedersen, N W, Chandran, P A, Qian, Y, Rebhahn, J, Petersen, N V, Hoff, M D, White, S, Lee, A J, Stanton, R, Halgreen, C, Jakobsen, K, Mosmann, T, Gouttefangeas, C, Chan, C, Scheuermann, R H & Hadrup, S R 2017, ' Automated Analysis of Flow Cytometry Data to Reduce Inter-Lab Variation in the Detection of Major Histocompatibility Complex Multimer-Binding T Cells ', Frontiers in Immunology, vol. 8, 858 . https://doi.org/10.3389/fimmu.2017.00858
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Guidelines for the use of flow cytometry and cell sorting in immunological studies.
Autorzy :
Robinson, J Paul
Lombardi, Giovanna
Falk, Christine S
Schüler, Thomas
Moretta, Alessandro
Ziegler, Susanne
Nasi, Milena
Van Lier, René A W
Grummitt, Daryl
Nolan, John
Zhao, Yi
Recktenwald, Diether
Pockley, A Graham
Shemer, Anat
Bacher, Petra
Davies, Derek
Schildberg, Frank
Becher, Burkhard
Scotta, Cristiano
Traggiai, Elisabetta
Quataert, Sally A
Von Volkmann, Konrad
Münz, Christian
Lugli, Enrico
Dieli, Francesco
Mills, Kingston
Fillatreau, Simon
Waisman, Ari
Jung, Steffen
Simon, Anna-Katharina
LeibundGut-Landmann, Salome
Schumacher, Ton
Huang, Bo
Barnaba, Vincenzo
Volk, Hans-Dieter
Frenette, Paul S
Rubartelli, Anna
Engel, Pablo
Grogan, Jane
Willimsky, Gerald
Gibellini, Lara
Ruckert, Beate
Wiedemann, Annika
Zimmermann, Jakob
Melzer, Susanne
Cheng, Qingyu
Dolf, Andreas
Berek, Claudia
Vento-Asturias, Salvador
Battistini, Luca
Sala-De-Oyanguren, Francisco
Toldi, Gergely
Boulais, Philip E
Goettlinger, Christoph
Lantz, Olivier
Ehrhardt, Götz R A
Matarese, Giuseppe
Oxenius, Annette
Kalina, Tomas
Martrus, Glòria
Yu, Liping
Ward, Michael D
Warth, Sarah
Kurts, Christian
O'Connor, José-Enrique
Hammer, Quirin
Engelhardt, Britta
Chow, Sue
Dessing, Mark
Wienands, Jürgen
Schober, Kilian
Houston, Jessica P
Herrera, Guadalupe
Watson, James V
Kienhöfer, Deborah
Dreher, Anita
Wing, James
Fehniger, Todd A
Hedley, David
Wurst, Peter
Goodyear, Carl S
Steinmetz, Tobit
Multhoff, Gabriele
Everts, Bart
Jäck, Hans-Martin
Mei, Henrik E
Cossarizza, Andrea
Clerici, Mario
Tarnok, Attila
Schimisky, Esther
Hoyer, Bimba F
Müller, Werner
Iannone, Anna
Stark, Regina
Yue, Alice
Jávega, Beatriz
Cavani, Andrea
Cosma, Antonio
Zhang, Qianjun
Haviland, David L
Kvistborg, Pia
Walker, Rachael
Jonjic, Stipan
McInnes, Iain
Chattopadhyay, Pratip K
Ludewig, Burkhard
Diefenbach, Andreas
Levings, Megan K
Radstake, Timothy R D J
Remmerswaal, Ester B M
Wegener, Leonie
Stein, Merle
Stehle, Christina
Bushnell, Timothy P
Ghoreschi, Kamran
Maecker, Holden T
Rezvani, Katy
Mjösberg, Jenny
Lubberts, Erik
Cosmi, Lorenzo
Samstag, Yvonne
Khan, Srijit
Dellabona, Paolo
Mosmann, Tim R
Moran, Barry
Palankar, Raghav
Akdis, Mübeccel
Scheffold, Alexander
Chang, Hyun-Dong
Lannigan, Joanne
Schmid, Stephan A
Förster, Irmgard
Grützkau, Andreas
Di Santo, James
Sakaguchi, Shimon
Rico, Laura G
Hiepe, Falk
Annunziato, Francesco
Watzl, Carsten
Foulds, Gemma A
Kaiser, Toralf
Mirrer, David
Moretta, Lorenzo
Larbi, Anis
Geginat, Jens
Tian, ZhiGang
Hombrink, Pleun
Moore, Jonni
Keller, Baerbel
Filby, Andrew
Busch, Dirk H
Mielenz, Dirk
Podolska, Malgorzata Justyna
Nakayama, Toshinori
Rebhahn, Jonathan A
Pinti, Marcello
Van Der Braber, Marlous
Neudörfl, Christine
Schulz, Axel Ronald
Shankey, T Vincent
Schmitt, Steffen
Voehringer, David
Dörner, Thomas
McGrath, Mairi
Deniz, Günnur
Liu, Yanling
Follo, Marie
Lohoff, Michael
Kroneis, Thomas
Ouyang, Wenjun
Cao, Xuetao
Lopez, Lilly
Radbruch, Andreas
Philips, Daisy
Vieira, Paulo
Lovett-Racke, Amy
Sanderson, Sharon
Stall, Alan M
Cumano, Ana
Tornack, Julia
Gori, Andrea
Schiemann, Matthias
Hahn, Jonas
García-Godoy, Maria Dolores
Dang, Van Duc
Nourshargh, Sussan
Borsellino, Giovanna
Holland, Tristan
Munoz, Luis Enrique
Leipold, Michael D
Trotter, Joe
Gross, Mor
Petriz, Jordi
Maueröder, Christian
Peth, Christian
Stockinger, Hannes
Ruland, Jürgen
Piconese, Silvia
Sawitzki, Birgit
Pucillo, Carlo
Spidlen, Josef
Ulrich, Henning
Cooke, Anne
Veldhoen, Marc
Andrä, Immanuel
Kunkel, Désirée
Esser, Charlotte
De Biasi, Sara
Del Zotto, Genny
Takahama, Yousuke
Bauer, Wolfgang M
Büscher, Martin
Melchers, Fritz
Müller, Susann
Murphy, Kenneth M
Romagnani, Chiara
Hunter, Christopher A
Herrmann, Martin
Hauser, Anja E
Rajwa, Bartek
Beisker, Wolfgang
Litwin, Virginia
Della Bella, Silvia
Endl, Elmar
Blanco, Alfonso
Juelke, Kerstin
Galbraith, David
Donnenberg, Vera S
Garbi, Natalio
Warnatz, Klaus
Brinkman, Ryan R
Baumgart, Sabine
Panse, Isabel
Peterson, Pärt
Foster, John
Pickl, Winfried
Pokaż więcej
Temat :
610 Medicine & health
Tytuł :
Interpreting CFSE Obtained Division Histories of B Cells in Vitro with Smith–Martin and Cyton Type Models
Autorzy :
Lee, Ha Youn
Hawkins, Edwin
Zand, Martin S.
Mosmann, Tim
Wu, Hulin
Hodgkin, Philip D.
Perelson, Alan S.
Pokaż więcej
Źródło :
Bulletin of Mathematical Biology: A Journal Devoted to Research at the Junction of Computational, Theoretical and Experimental BiologyOfficial Journal of The Society for Mathematical Biology. October 2009 71(7):1649-1670
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies